gnumeric 0.45 - en to uk translation catalogue (1444 entries)

en:  Unknown formula
uk:  Невідома формула

en: #UNKNOWN!
uk: #НЕВІДОМЕ!

en: % of normal size
uk: % нормального розміру

en: %d lines to import
uk: %d рядків для імпорту

en: %s
    is a directory name
uk: %s
    є назвою каталогу

en: %s version %s
uk: %s версії %s

en: %s[in memory]
uk: %s[в пам'яті]

en: '%s' has a circular reference
uk: "%s" містить циклічне посилання

en: (1 - alpha) =
uk: (1 - альфа) =

en: (C) 1998-2001 Miguel de Icaza
uk: © 1998-2001 Miguel de Icaza

en: *Apr
uk: *Кві

en: *Aug
uk: *Сер

en: *Dec
uk: *Гру

en: *Feb
uk: *Лют

en: *Fri
uk: *Птн

en: *Jan
uk: *Січ

en: *Jul
uk: *Лип

en: *Jun
uk: *Чер

en: *Mar
uk: *Бер

en: *May
uk: *Тра

en: *Mon
uk: *Пнд

en: *Nov
uk: *Лис

en: *Oct
uk: *Жов

en: *Sat
uk: *Сбт

en: *Sep
uk: *Вер

en: *Sun
uk: *Ндл

en: *Thu
uk: *Чтв

en: *Tue
uk: *Втр

en: *Wed
uk: *Срд

en: .95
uk: 0.95

en: /ANOVA/Source of Variation/Between Groups/Within Groups/Total
uk: /Дисперсний аналіз/Джерело дисперсії/Між групами/В групах/Всього

en: /Groups/Count/Sum/Average/Variance
uk: /Групи/Кількість/Сума/Середнє/Дисперсія

en: /SS/df/MS/F/P-value/F critical
uk: /Сума квадратів/Степінь свободи/Квадрат середнього/F/P-значення/F критичне

en: 12.5% Grey
uk: 12.5% сірого

en: 25% Grey
uk: 25% сірого

en: 50% Grey
uk: 50% сірого

en: 6.25% Grey
uk: 6.25% сірого

en: 75% Grey
uk: 75% сірого

en: <Has not been set>
uk: <Не було встановлено>

en: @FUNCTION=BITAND
    @SYNTAX=BITAND(a,b)
    @DESCRIPTION=The BITAND function returns bitwise and-ing of its arguments.
    
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=BITOR,BITXOR
uk: @FUNCTION=BITAND
    @SYNTAX=BITAND(a,b)
    @DESCRIPTION=Функція BITAND повертає результат виконання логічного множення бітів її арґументів.
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=BITOR,BITXOR

en: @FUNCTION=BITLSHIFT
    @SYNTAX=BITLSHIFT(x,n)
    @DESCRIPTION=The BITLSHIFT function returns @x bit-shifted left by @n bits.
    If @n is negative, a right shift will in effect be performed.
    
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=BITRSHIFT
uk: @FUNCTION=BITLSHIFT
    @SYNTAX=BITLSHIFT(x,n)
    @DESCRIPTION=Функція BITLSHIFT повертає @x з зсунутими ліворуч на @n бітами.
    Якщо @n від'ємне, то буде здійснето зсув праворуч.
    
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=BITRSHIFT

en: @FUNCTION=BITOR
    @SYNTAX=BITOR(a,b)
    @DESCRIPTION=The BITOR function returns bitwise or-ing of its arguments.
    
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=BITXOR,BITAND
uk: @FUNCTION=BITOR
    @SYNTAX=BITOR(a,b)
    @DESCRIPTION=Функція BITOR повертає результат виконання логічного додавання бітів її арґументів.
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=BITXOR,BITAND

en: @FUNCTION=BITRSHIFT
    @SYNTAX=BITRSHIFT(x,n)
    @DESCRIPTION=The BITRSHIFT function returns @x bit-shifted right by @n bits.
    If @n is negative, a left shift will in effect be performed.
    
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=BITRSHIFT
uk: @FUNCTION=BITRSHIFT
    @SYNTAX=BITRSHIFT(x,n)
    @DESCRIPTION=Функція BITLSHIFT повертає @x з зсунутими праворуч на @n бітами.
    Якщо @n від'ємне, то буде здійснето зсув ліворуч.
    
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=BITRSHIFT

en: @FUNCTION=BITXOR
    @SYNTAX=BITXOR(a,b)
    @DESCRIPTION=The BITXOR function returns bitwise exclusive or-ing of its arguments.
    
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=BITOR,BITAND
uk: @FUNCTION=BITXOR
    @SYNTAX=BITXOR(a,b)
    @DESCRIPTION=Функція BITOR повертає результат виконання операції заперечення еквівалентності бітів арґументів функції.
    
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=BITOR,BITAND

en: @FUNCTION=CHAR
    @SYNTAX=CHAR(x)
    @DESCRIPTION=CHAR returns the ASCII character represented by the number @x.
    @EXAMPLES=
    CHAR(65) equals A.
    
    @SEEALSO=CODE
uk: @FUNCTION=CHAR
    @SYNTAX=CHAR(x)
    @DESCRIPTION=Функція CHAR повертає символ, що представляє ASCII-код @x.
    @EXAMPLES=
    CHAR(65) рівне A.
    
    @SEEALSO=CODE

en: @FUNCTION=DAVERAGE
    @SYNTAX=DAVERAGE(database,field,criteria)
    @DESCRIPTION=DAVERAGE function returns the average of the values in a list or database that match conditions specified.
uk: @FUNCTION=DAVERAGE
    @SYNTAX=DAVERAGE(database,field,criteria)
    @DESCRIPTION=Функція DAVERAGE повертає середнє значень з списку чи бази даних, що забовільнять вказаним умовам.

en: @FUNCTION=DCOUNT
    @SYNTAX=DCOUNT(database,field,criteria)
    @DESCRIPTION=DCOUNT function counts the cells that contain numbers in a database that match conditions specified.
uk: @FUNCTION=DCOUNT
    @SYNTAX=DCOUNT(database,field,criteria)
    @DESCRIPTION=Функція DCOUNT підраховує комірки, що містять числа в базі даних, які задовільняють вказаним умовам.

en: @FUNCTION=DCOUNTA
    @SYNTAX=DCOUNTA(database,field,criteria)
    @DESCRIPTION=DCOUNTA function counts the cells that contain data in a database that match conditions specified.
uk: @FUNCTION=DCOUNTA
    @SYNTAX=DCOUNTA(database,field,criteria)
    @DESCRIPTION=Функція DCOUNTA підраховує комірки, що містять дані в базі даних, які задовільняють вказаним умовам.

en: @FUNCTION=DGET
    @SYNTAX=DGET(database,field,criteria)
    @DESCRIPTION=DGET function returns a single value from a column that match conditions specified.
uk: @FUNCTION=DGET
    @SYNTAX=DGET(база_даних,поле,критерій)
    @DESCRIPTION=Функція DGET повертає одне значення з стовпчика, яке задовільняє вказаним умовам.

en: @FUNCTION=DMAX
    @SYNTAX=DMAX(database,field,criteria)
    @DESCRIPTION=DMAX function returns the largest number in a column that match conditions specified.
uk: @FUNCTION=DMAX
    @SYNTAX=DMAX(база_даних,поле,критерій)
    @DESCRIPTION=Функція DMAX повертає найбільше число в стовпчику, яке задовільняє вказаним умовам.

en: @FUNCTION=DMIN
    @SYNTAX=DMIN(database,field,criteria)
    @DESCRIPTION=DMIN function returns the smallest number in a column that match conditions specified.
uk: @FUNCTION=DMIN
    @SYNTAX=DMIN(база_даних,поле,критерій)
    @DESCRIPTION=Функція DMIN повертає найменше число в стовпчику, яке задовільняє вказаним умовам.

en: @FUNCTION=DPRODUCT
    @SYNTAX=DPRODUCT(database,field,criteria)
    @DESCRIPTION=DPRODUCT function returns the product of numbers in a column that match conditions specified.
uk: @FUNCTION=DPRODUCT
    @SYNTAX=DPRODUCT(база_даних,поле,критерій)
    @DESCRIPTION=Функція DPRODUCT повертає добуток чисел в стовпчику, що задовільняє вказаній умові.

en: @FUNCTION=DSUM
    @SYNTAX=DSUM(database,field,criteria)
    @DESCRIPTION=DSUM function returns the sum of numbers in a column that match conditions specified.
uk: @FUNCTION=DSUM
    @SYNTAX=DSUM(база_даних,поле,критерій)
    @DESCRIPTION=Функція DSUM повертає суму чисел в стовпчику, що задовільняє вказаній умові.

en: @FUNCTION=EXECSQL
    @SYNTAX=EXECSQL(i)
    @DESCRIPTION=The EXECSQL function lets you execute a command in a
     database server, and show the results returned in
     current sheet
    
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=
uk: @FUNCTION=EXECSQL
    @SYNTAX=EXECSQL(i)
    @DESCRIPTION=Функція EXECSQL виконує команду на сервері баз
     даних і показує повернені результати в поточній таблиці
    
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=

en: @FUNCTION=ISPRIME
    @SYNTAX=ISPRIME(i)
    @DESCRIPTION=The ISPRIME function returns TRUE if @i is prime and FALSE otherwise.
    This function only takes one argument.
    @SEEALSO=ITHPRIME, NT_D, NT_SIGMA
uk: @FUNCTION=ISPRIME
    @SYNTAX=ISPRIME(i)
    @DESCRIPTION=Функція ISPRIME повертає ІСТИНА якщо @i є простим числом і простым чиcлом і ХИБНІСТЬ в іншому випадку.
    Ця функція приймає лише одне значення. 
    @SEEALSO=ITHPRIME, NT_D, NT_SIGMA

en: @FUNCTION=ITHPRIME
    @SYNTAX=ITHPRIME(i)
    @DESCRIPTION=The ITHPRIME function returns the @ith prime.
    This function only takes one argument.
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=NT_D, NT_SIGMA
uk: @FUNCTION=ITHPRIME
    @SYNTAX=ITHPRIME(i)
    @DESCRIPTION=Функція ITHPRIME повертає @i-те просте число.
    Ця функція приймає лише одне значення. 
    @EXAMPLES=
    
    @SEEALSO=NT_D, NT_SIGMA

en: @FUNCTION=NT_D
    @SYNTAX=NT_D(n)
    @DESCRIPTION=The NT_D function calculates the number of divisors of @n.
    This function only takes one argument.
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=ITHPRIME, NT_PHI, NT_SIGMA
uk: @FUNCTION=NT_D
    @SYNTAX=NT_D(n)
    @DESCRIPTION=NT_D вираховує кількість дільників @n.
    Ця функція приймає лише один арґумент. 
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=ITHPRIME, NT_PHI, NT_SIGMA

en: @FUNCTION=NT_PHI
    @SYNTAX=NT_PHI(n)
    @DESCRIPTION=The NT_PHI function calculates the number of integers less than or equal to @n that are relatively prime to @n.
    This function only takes one argument.
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=NT_D, ITHPRIME, NT_SIGMA
uk: @FUNCTION=NT_PHI
    @SYNTAX=NT_PHI(n)
    @DESCRIPTION=Функція NT_PHI вираховує кількість цілих менших чи рівних @n, які є простими відносно @n.
    Ця функція приймає лише один арґумент.
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=NT_D, ITHPRIME, NT_SIGMA

en: @FUNCTION=NT_PI
    @SYNTAX=NT_PI(n)
    @DESCRIPTION=The NT_PI function returns the number of primes less than or equal to @n.
    This function only takes one argument.
    @SEEALSO=ITHPRIME, NT_PHI, NT_D, NT_SIGMA
uk: @FUNCTION=NT_PI
    @SYNTAX=NT_PI(n)
    @DESCRIPTION=Функція NT_PI повертає кількість простих чисел менших чи рівних @n.
    Ця функція приймає лише одне значення.
    @SEEALSO=ITHPRIME, NT_PHI, NT_D, NT_SIGMA

en: @FUNCTION=NT_SIGMA
    @SYNTAX=NT_SIGMA(n)
    @DESCRIPTION=The NT_SIGMA function calculates the sum of the divisors of @n.
    This function only takes one argument.
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=NT_D, ITHPRIME, NT_PHI
uk: @FUNCTION=NT_SIGMA
    @SYNTAX=NT_SIGMA(n)
    @DESCRIPTION=Функція вираховує суму дільників @n.
    Ця функція приймає лише один арґумент. 
    @EXAMPLES=
    @SEEALSO=NT_D, ITHPRIME, NT_PHI

en: A short description of the template
uk: Короткий опис шаблону

en: ANOVA - Two-Factor
uk: Дисперсний аналіз - двофакторний

en: ARRAY
uk: МАСИВ

en: About this application
uk: Про програму

en: Act_ive sheet
uk: Активний аркуш

en: Action
uk: Дія

en: Active plugins
uk: Активні доповнення

en: Add
uk: Додати

en: Add
uk: Додати

en: Add a new column
uk: Додати новий стовпчик

en: Add decimals
uk: Збільшити розряди

en: Address
uk: Адреса

en: Adjust the root data directory
uk: Налаштувати кореневий каталог даних

en: Adjustable Cells
uk: Комірки, що налаштовуються

en: Adrian Likins, documentation, debugging.
uk: Adrian Likins, документація, налагодження.

en: Advanced Filter
uk: Розширений фільтр

en: Advanced Sort Options
uk: Додаткові параметри упорядкування

en: Advanced _Filter...
uk: Розширений фільтр...

en: Advanced...
uk: Додатково...

en: Afghanistan afghani
uk: Афґаністанські афґані

en: Albanian lek
uk: Албанські леки

en: Algerian dinar
uk: Динари Алгерії

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: All
uk: Всі

en: All Borders
uk: Всі поля

en: Almer S. Tigelaar, Gnumeric hacker.
uk: Almer S. Tigelaar, хакер.

en: Always
uk: Завжди

en: Always (Both sides)
uk: Завжди (дві сторони)

en: An unexpected error has occurred: %d.
uk: Сталася неочікувана помилка: %d.

en: Andorran peseta
uk: Андоррські песети

en: Andreas J. Guelzow, statistics stuff.
uk: Andreas J. Guelzow, статистика.

en: Angolan new kwanza
uk: Ангольські нові кванза

en: Anova
uk: Дисперсійний аналіз

en: Anova: Single Factor
uk: Дисперсний аналіз: однофакторний

en: Anova: Two-Factor With Replication
uk: Дисперсійний аналіз: двофакторний з відтворенням

en: Anova: Two-Factor Without Replication
uk: Дисперсійний аналіз: двофакторний без відтворення

en: Any
uk: Будь-який

en: Any Value                     (no validation)
uk: Будь-яке значення             (буз перевірки)

en: Apply _Alignment
uk: Застосувати вирівнювання

en: Apply _Borders
uk: Застосувати поля

en: Apply _Fonts
uk: Застосуватф шрифти

en: Apply _Number Formats
uk: Застосувати формати чисел

en: Apply _Patterns
uk: Застосувати шаблони

en: April
uk: Квітень

en: Are you sure you want to cancel?
uk: Ви впевнені, що хочете відмінити?

en: Are you sure you want to remove the sheet called `%s'?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити аркуш з назваою "%s"?

en: Are you sure you want to remove the template '%s' ?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити шаблон "%s"?

en: Argument mismatch
uk: Відсутній арґумент

en: Ariel Rios, Guile support.
uk: Ariel Rios, підтримка Guile.

en: Array
uk: Масив

en: Array version not implemented!
uk: Версію для масиву не реалізовано!

en: Arrow
uk: Стрілка

en: Arturo Tena, OLE support.
uk: Arturo Tena, підтримка OLE.

en: Aruban guilder
uk: Арубські ґульдени

en: As Value
uk: Як значення

en: Ascending
uk: Зростаючий

en: Ask before each change
uk: Питати перед кожною заміною

en: Assume _Linear Model
uk: Перевірити лінійну модель

en: Assume _Non-Negative
uk: Перевірити не негативність

en: At least one clause is required.
uk: Необхідний хоча б один пункт.

en: August
uk: Серпень

en: Australian dollar
uk: Австралійські долари

en: Austrian schilling
uk: Австрійські шилінґи

en: Author :
uk: Автор:

en: Auto Column _Discovery
uk: Авторозпізнавання стовпчиків

en: Auto Correct
uk: Автокоригування

en: Auto Save
uk: Автозбереження

en: Auto _Correct...
uk: Автокоригування...

en: Autodiscovery did not find any columns in the text. Try manually
uk: Автовизначення не виявило стовпчиків у тексті. Спробуйте зробити це вручну.

en: Autofill
uk: Автозаповнення

en: Autofilling %s
uk: Автозаповнення %s

en: Autoformat
uk: Автоформатування

en: Autoformatting %s
uk: Автоформатування %s

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic (puts quotes where needed)
uk: Автоматично (ставити лапки де необхідно)

en: Automatically perform simple spell checking
uk: Автоматично виконувати просту перевірку орфографії

en: Automatically save the current document at regular intervals
uk: Автоматично реґулярно зберігати документ

en: Available inactive plugins
uk: Доступні неактивні доповнення

en: Available sheets
uk: Доступні аркуші

en: Average
uk: Середнє

en: B_y Changing Cells:
uk: Змінюючи комірки:

en: Background
uk: Тло

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Bahamian dollar
uk: Багамські долари

en: Bahraini dinar
uk: Бахрейнські динари

en: Ban_g (!)
uk: Знак оклику (!)

en: Bang (!)
uk: Знак оклику (!)

en: Bangladeshi taka
uk: Банґладешські таки

en: Barbados dollar
uk: Барбадоські долари

en: Belarussian ruble
uk: Білоруські рублі

en: Belgian franc
uk: Бельгійські франки

en: Belize dollar
uk: Белізькі долари

en: Bermudian dollar
uk: Бермудські долари

en: Bernoulli
uk: Бернулі

en: Bhutan ngultrum
uk: Бутанські нгултруми

en: Bin
uk: Двійкове

en: Binomial
uk: Біномінальне

en: Bold
uk: Товстий

en: Bold italic
uk: Товстий курсивний

en: Bolivian boliviano
uk: Болівійські болівіано

en: Book%d.%s
uk: Книга%d.%s

en: Boolean
uk: Логічний

en: Border
uk: Тло

en: Borders
uk: Поля

en: Botswanian pula
uk: Ботсванські пули

en: Bottom
uk: Вниз

en: Bricks
uk: Цегла

en: Broken function
uk: Помилкова функція

en: Brunei dollar
uk: Брунейські долари

en: Bruno Unna, Excel bits.
uk: Bruno Unna, код Excel.

en: Bulgarian lev
uk: Болгарські леви

en: Burundi franc
uk: Бурундійські франки

en: Button
uk: Кнопка

en: C_ancel
uk: Відмінити

en: C_ells...
uk: Комірки...

en: C_enter
uk: В центрі

en: C_lear
uk: Очистити

en: C_olumn
uk: Стовпчик

en: C_opy to:
uk: Скопіювати в:

en: C_riteria range:
uk: Діапазон критерію:

en: C_umulative Percentages
uk: Накопичені відсотки

en: C_ustom
uk: Інший

en: Can't add more than the selection length.
uk: Неможливо додати більше довжини вибраного.

en: Can't open
uk: Не вдалось відкрити

en: Can't open stream for writing
uk: Не вдалося відкрити потік для запису

en: Canadian dollar
uk: Канадські долари

en: Cannot create file %s
uk: Неможливо створити файл %s

en: Cannot create temporary file.
uk: Неможливо створити тимчасовий файл.

en: Cannot get default sheet.
uk: Неможливо отримати типову сторінку.

en: Cannot get file size.
uk: Неможливо отримати розмір файлу.

en: Cannot get temporary file size.
uk: Неможливо отримати розмір тимчасового файлу.

en: Cannot load plugin loader.
uk: Неможливо завантажити завантажувача доповнень.

en: Cape Verde escudo
uk: Ескудо Капе Верде

en: Capitalize _first letter of sentence
uk: Робити великою першу літеру речення

en: Capitalize _names of days
uk: Робити великими назви днів

en: Category :
uk: Категорія:

en: Cayman Islands dollar
uk: Долари Кайманових островів

en: Cell
uk: Комірка

en: Cell Value
uk: Значення комірки

en: Cell comment
uk: Коментар комірки

en: Center
uk: Центрувати

en: Center _across selection
uk: Сентрувати поперек вибраного

en: Center on page
uk: В центрі сторінки

en: Centers the cell contents
uk: Центрує вміст комірки

en: Centers the text in each selection
uk: Центрувати текст у вибраному

en: Change cells containing
uk: Змінити вміст комірок

en: Change height of the selected rows
uk: Змінити висоту вибраних рядків

en: Change the default column width
uk: Змінити типову ширину стопчика

en: Change the default row height
uk: Змінити типову висоту рядка

en: Change the order the sheets are displayed
uk: Змінити порядок відображення аркушів

en: Change width of the selected columns
uk: Змінити ширину вибраних стовпчиків

en: Checkbox
uk: Графа для відмітки

en: Checkbox Configure
uk: Конфіґурація графи відмітки

en: Chilean peso
uk: Чілійські песо

en: Chinese yuan renminbi
uk: Китайські юані

en: Choose export formatting
uk: Виберіть формат експорту

en: Choose sheets to export
uk: Виберіть аркуш для експорту

en: Chris Lahey, number format engine.
uk: Chris Lahey, обробка числових форматів.

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear Background
uk: Очистити тло

en: Clear Borders
uk: Очистити поля

en: Clear Co_ntents
uk: Очистити вміст

en: Clear list of columns
uk: Очистити список стовпчиків

en: Clear the selected cells' comments
uk: Очистити коментарі комірки

en: Clear the selected cells' contents
uk: Очистити вміст комірки

en: Clear the selected cells' formats
uk: Очистити формати комірки

en: Clear the selected cells' formats, comments, and contents
uk: Очистити формати, коментарі та вміст комірки

en: Click to select a column
uk: Клацніть щоб вибрати стовпчик

en: Close the current file
uk: Закрити поточний файл

en: Close this dialog
uk: Закрити цей діалог

en: Co_lumn end :
uk: Кінець стовпчика:

en: Co_mma (,)
uk: Кома (,)

en: Co_mments
uk: Коментарі

en: Coefficient
uk: Кофіцієнт

en: Colombian peso
uk: Колумбійські песо

en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: Color
uk: Колір

en: Color :
uk: Колір:

en: Column
uk: Стовпчик

en: Column %d
uk: Стовпчик %d

en: Column _Width...
uk: Ширина стовпчика...

en: Column formatting
uk: Форматування стовпчика

en: Column must be within range
uk: Стовпчик мусить бути у діапазоні

en: Column width
uk: Ширина стовпчика

en: Column: %s
uk: Стовпчик: %s

en: Columns
uk: Стовпчики

en: Combo
uk: Комбінований список

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Comment
uk: Коментар

en: Comoros franc
uk: Комороські франки

en: Constraint
uk: Обмеження

en: Constraint `%s' is for a cell that is not an input cell.
uk: Обмеження "%s" для комірки, що не є вхідною.

en: Constraints
uk: Обмеження

en: Content
uk: Вміст

en: Control
uk: Керування

en: Copies the selection to the clipboard
uk: Копіює вибір у буфер обміну

en: Copy
uk: Скопіювати

en: Copy _Formats
uk: Скопіювати формати

en: Copy _Values
uk: Скопіювати значення

en: Copy the current selection to the clipboard
uk: Скопіювати поточний вибір у буфер обміну

en: Copy the selection
uk: Скопіювати вибране

en: Copy to a new _sheet
uk: Скопіювати в новий аркуш

en: Copy to a new _workbook
uk: Скопіювати в нову книгу

en: Correct _TWo INitial CApitals
uk: Коригувати ДВі ПОчаткові ВЕликі

en: Correlation
uk: Кореляція

en: Correlations
uk: Кореляції

en: Costa Rican colon
uk: Колони Коста Ріко

en: Could not create the Name Guru.
uk: Не вдалося створити Ґуру назв.

en: Could not initialize EmbeddableGrid factory
uk: Неможливо ініціалізувати ґенератор EmbeddableGrid

en: Could not initialize Workbook factory
uk: Неможливо ініціалізувати ґенератор Workbook

en: Could not remove template
uk: Не вдалося видалити шаблон

en: Couldn't activate plugin "%s" (ID: %s).
uk: Не вдалося активувати доповнення "%s" (ідентифікатор: %s).

en: Couldn't deactivate plugin "%s" (ID: %s).
uk: Не вдалося деактивувати доповнення "%s" (ідентифікатор: %s).

en: Count
uk: Кількість

en: Covariance
uk: Ковариція

en: Covariances
uk: Ковариції

en: Create =ERROR("...")
uk: Створити =ERROR("...")

en: Create a button
uk: Створити кнопку

en: Create a checkbox
uk: Створити графу для відмітки

en: Create a frame
uk: Створити кадр

en: Create a label
uk: Створити позначку

en: Create a line
uk: Створити лінію

en: Create a list
uk: Створити список

en: Create a new shared view of the workbook
uk: Створити новий спільний вигляд книги

en: Create a new spreadsheet
uk: Створити нову таблицю

en: Create a new unshared view of the workbook
uk: Створити новий особистий вигляд книги

en: Create a new workbook
uk: Створити нову книгу

en: Create a radio button
uk: Створити перемикач

en: Create an arrow
uk: Створити стрілку

en: Creates a button
uk: Створити кнопку

en: Creates a checkbox
uk: Створити графу для відмітки

en: Creates a combobox
uk: Створити комбінований список

en: Creates a frame
uk: Створити кадр

en: Creates a label
uk: Створити позначку

en: Creates a line object
uk: Створити лінію

en: Creates a list
uk: Створити список

en: Creates a new workbook
uk: Створює нову книгу

en: Creates a radio button
uk: Сворити перемикач

en: Creates a rectangle object
uk: Створити прямокутник

en: Creates an arrow object
uk: Створити стрілку

en: Creates an ellipse object
uk: Створити еліпс

en: Criteria
uk: Критерій

en: Croatian kuna
uk: Хорватські куни

en: Cu_t
uk: Вирізати

en: Cuban peso
uk: Кубинські песо

en: Cumulative %
uk: Кумулятивний %

en: Current _date
uk: Поточна дата

en: Current _time
uk: Поточний час

en: Cust_om
uk: Користувацький

en: Custom
uk: Користувацький

en: Custom footer configuration
uk: Власна конфіґурація нижнього колотитулу

en: Custom header configuration
uk: Власна конфіґурація верхнього колонтитулу

en: Custom separator, this can be any character
uk: Інший розділювач, це може бути будь-який символ

en: Customize footer
uk: Налаштувати нижній колонтитул

en: Customize header
uk: Налаштувати верхній колонтитул

en: Cut
uk: Вирізати

en: Cut the selection
uk: Вирізати вибране

en: Cuts the selection to the clipboard
uk: Вирізає вибір у буфер обміну

en: Cyprus pound
uk: Кіпрські фунти

en: Czech Koruna
uk: Чешські крони

en: DIF file has more than the maximum number of rows %d. Ignoring remaining rows.
uk: DIF має більше допустимої кількості рядків %d. Проіґноровано зайві рядки.

en: DVI TeX (via groff)
uk: DVI TeX (через groff)

en: D_elete
uk: Стерти

en: Daniel Veillard, XML support.
uk: Daniel Veillard, підтримка XML.

en: Danish krone
uk: Крони Данії

en: Data (from %s)
uk: Дані (з %s)

en: Data / Lookup
uk: Дані / пошук

en: Data Analysis Tools
uk: Засоби аналізу даних

en: Data Interchange Format (DIF) module
uk: Модуль Data Interchange Format (DIF)

en: Data type and number of lines
uk: Тип даних і кількість рядків

en: Database
uk: База даних

en: Date
uk: Дата

en: Date / Time
uk: Дата / Час

en: De_lete format
uk: Усунути формат

en: December
uk: Грудень

en: Deci_mal places:
uk: Десяткових позицій:

en: Decrease
uk: Зменшити

en: Decrease Indent
uk: Зменшити відступ

en: Decrease Precision
uk: Зменшити точність

en: Decrease precision
uk: Зменшити точність

en: Decreases the number of decimals displayed
uk: Зменшити кількість десяткових знаків, що показуються

en: Define names
uk: Визначити назви

en: Delete
uk: Стерти

en: Delete Columns
uk: Стерти стовпчики

en: Delete Rows
uk: Стерти рядки

en: Delete _column(s)
uk: Стерти стовпчики

en: Delete _row(s)
uk: Стерти рядки

en: Delete cells
uk: Стерти комірки

en: Delete object
uk: Стерти об'єкт

en: Delete the currently selected sheet
uk: Стерти вибраний аркуш

en: Deleting column %s
uk: Стирання стовпчика %s

en: Deleting columns %s
uk: Стирання стовпчиків %s

en: Deleting row %s
uk: Стирання рядка %s

en: Deleting rows %s
uk: Стирання рядків %s

en: Descending
uk: Спадаючий

en: Description
uk: Опис

en: Description :
uk: Опис:

en: Descriptive Statistics
uk: Описова статистика

en: Detailed error message
uk: Детальне повідомлення про помилку

en: Deutsche mark
uk: Німецькі марки

en: Diagonal
uk: По діагоналі

en: Diagonal Crosshatch
uk: Діагональні хрестики

en: Diagonal Stripe
uk: Діагональні штрихи

en: Directory
uk: Каталог

en: Discrete
uk: Дискретне

en: Display Gnumeric's version
uk: Показати версію Gnumeric

en: Display _Formulas
uk: Показати формули

en: Display the value exactly as it was entered
uk: Показувати значення точно так як його було введено

en: Display the value of a formula or the formula itself
uk: Показувати значення формули, чи саму формулу

en: Divide
uk: Поділити

en: Djibouti franc
uk: Джибутські франки

en: Do _not correct:
uk: Не коригувати:

en: Do not perform this replacement
uk: Не здійснювати цю заміну

en: Do you want to save the workbook?
uk: Ви хочете зберегти книгу?

en: Does not contain a Workbook file
uk: Не містить файл книги

en: Dominican peso
uk: Домініканські песо

en: Double
uk: Подвійний

en: Double Bottom
uk: Подвійне знизу

en: Draw a rectangle
uk: Намалювати прямокутник

en: Draw an oval
uk: Намалювати овал

en: Dumps the function definitions
uk: Видати визначення функцій

en: Duplicate this sheet
uk: Зробити копію цього аркушу

en: E_xit
uk: Вийти

en: East Caribbean dollar
uk: Південнокарибський долар

en: East Timor escudo
uk: Ескудо Південного Тімору

en: Ecuador sucre
uk: Еквадорські сукре

en: Edit a formula in the current cell
uk: Випривити формулу в поточній комірці

en: Edit a function in the current cell.
uk: Редагувати функцію в поточній комірці.

en: Edit sheet and workbook names
uk: Модифікувати назви таблиць та книг

en: Edit the name of the current sheet
uk: Змінити назву поточного аркушу

en: Edit the selected cell's comment
uk: Редагувати коментар до вибраних комірок

en: Effects
uk: Ефекти

en: Egyptian pound
uk: Єгипетські фунти

en: Ellipse
uk: Еліпс

en: Enables some debugging functions
uk: Дозволити деякі налагоджувальні функції

en: Enables some dependency related debugging functions
uk: Дозволити деякі налагоджувальні функції стосовно залежностей

en: Enables the creation of functions in Perl
uk: Дозволяє створення функцій в PERL

en: End
uk: Кінець

en: Engineering
uk: Інженерія

en: Ensure columns are just wide enough to display content
uk: Переконатись що стовпчики достатньо широкі для відображення вмісту

en: Ensure rows are just tall enough to display content
uk: Переконатись що рядки достатньо високі для відображення вмісту

en: Enter new _sheet name:
uk: Введіть нову назву _аркуша:

en: Enter the format strings for each section:
uk: Введіть формат рядка для кожного розділу:

en: Entries are
uk: Елементи є

en: Equal To:
uk: Рівна

en: Error '%s' opening workbook stream
uk: Помилка "%s" відкриття потоку книги

en: Error Alert
uk: Сповіщення про помилку

en: Error executing groff.
uk: Помилка виконання groff.

en: Error in project '%s'
uk: Помилка в проекті "%s"

en: Error initializing gb '%s'
uk: Помилка ініціалізації gb "%s"

en: Error parsing line
uk: Помилка аналізу рядка

en: Error reading sheet.
uk: Помилка зчитування аркуша.

en: Error reading temporary file.
uk: Помилка зчитування тимчасового файлу.

en: Error saving to temporary file.
uk: Помилка збереження у тимчасовий файл.

en: Error while activating plugin
uk: Помилка під час активації доповнення

en: Error while activating plugin loader
uk: Помилка під час активації завантажувача доповнень

en: Error while activating plugin service #%d.
uk: Помилка під час активації послуги доповнення #%d.

en: Error while closing file, error : %s
uk: Помилка під час закриття файлу: %s

en: Error while deactivating plugin
uk: Помилка під час деактивації доповнення

en: Error while deactivating plugin service #%d.
uk: Помилка під час деактивації послуги доповнення #%d.

en: Error while loading plugin.
uk: Помилка під час завантаження доповнення.

en: Error while opening file "%s" for reading.
uk: Помилка під час відкривання файлу "%s" для зчитування.

en: Error while opening file "%s" for writing.
uk: Помилка під час відкривання файлу "%s" для запису.

en: Error while opening sylk file.
uk: Помилка під час відкривання файлу SYLK.

en: Error while opening xbase file.
uk: Помилка під час відкривання файлу XBase.

en: Error while reading DIF file.
uk: Помилка під час зчитування файлу DIF.

en: Error while reading file.
uk: Помилка під час зчитування файлу.

en: Error while reading lotus workbook.
uk: Помилка під час зчитування книги Lotus.

en: Error while reading sheet.
uk: Помилка під час зчитування аркуша.

en: Error while saving DIF file.
uk: Помилка під час збереження файлу DIF.

en: Error while saving file.
uk: Помилка під час збереження файлу.

en: Error while trying to build tree from autoformat template file
uk: Помилка під час спроби побудувати дерево з файлу шаблону автоформату

en: Error while trying to load autoformat template
uk: Помилка під час спроби завантажити шаблон автоформату

en: Error while trying to memory map file
uk: Помилка під час спроби відобразити файл у пам'яті

en: Error while trying to pre-convert file
uk: Помилка під час спроби передконвертувати файл

en: Error while trying to write csv file
uk: Помилка при спробі запису cvs-файлу

en: Error: could not initialize connection pool
uk: Помилка: не вдалося ініціалізувати накопичувач з'єднань

en: Error: could not open connection to %s
uk: Помилка: не вдалося відкрити з'єднання з %s

en: Error: no sheet
uk: Помилка: немає аркуша

en: Errors occurred while reading plugin informations from file "%s".
uk: Сталися помилки пид час зчитування інформації про доповнення з файлу "%s".

en: Errors while activating plugins
uk: Помилки під час активації доповнень

en: Errors while activating plugins.
uk: Помилки під час активації доповнень.

en: Errors while deactivating plugins
uk: Помилки під час деактивації доповнень

en: Errors while initializing plugin system.
uk: Помилка під час ініціалізації системи доповнень.

en: Errors while reading info about available plugins.
uk: Помилка під час зчитування інформації про доступні доповнення.

en: Ethiopian birr
uk: Ефіопські біри

en: Euro
uk: Євро

en: European currency unit
uk: Європейська грошова одиниця

en: Example
uk: Приклад

en: Exception occurred while saving to stream.
uk: Сталася вийняткова ситуація пид час збереження у потік.

en: Execution of module "%s" failed.
uk: Збій виконання модуля "%s".

en: Exit immediately after loading the selected books (useful for testing).
uk: Завершити негайно після завантаження вибраної книги (корисно для тестування).

en: Exit the program
uk: Вийти з програми

en: Exponential
uk: Експоненціальне

en: Expression
uk: Вираз

en: Extra information
uk: Додаткова інформація

en: F-Test
uk: F-тест

en: FALSE
uk: ХИБНІСТЬ

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: F_ormat
uk: Формат

en: Falkland Islands pound
uk: Фунти Фолклендських островів

en: Feb
uk: Лют

en: February
uk: Лютий

en: Federico M. Quintero, canvas support.
uk: Federico M. Quintero, підтримка полотна.

en: Fi_rst page number:
uk: Номер першої сторінки:

en: Fiji dollar
uk: Долари Фіджі

en: File doesn't contain "%s" dictionary.
uk: Файл не містить словник "%s".

en: File doesn't contain "%s" function.
uk: Файл не містить функцію "%s".

en: File format:
uk: Формат файлу:

en: File opener has no id
uk: Відкривач файлк не має ідентифікатора.

en: File opener with id="%s" has no description
uk: Відкривач файлу з ідентифікатором "%s" не має опису

en: File saver has no id
uk: Зберігач файлу не має ідентифікатора

en: File saver with id="%s" has no description
uk: Файловий зберігач з ідентифікатором "%s" не має опису

en: File/
uk: Файл/

en: Filter data with given criteria
uk: Фільтр даних за вказаними критеріями

en: Final Value
uk: Остаточне значення

en: Financial
uk: Фінансові

en: Financial Derivatives
uk: Фінансові похідні

en: Finnish markka
uk: Фінські марки

en: First column must be valid
uk: Перший стовпчик має бути допустимим

en: First row must be valid
uk: Перший рядок має бути допустимим

en: Fixed wi_dth
uk: Фіксована ширина

en: Fixed width customization
uk: Налаштування фіксованої ширини

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Size
uk: Розмір шрифту

en: Font selector
uk: Вибір шрифту

en: Font style:
uk: Стиль шрифту:

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Foreground
uk: Передній план

en: Foreground Solid
uk: Суцільний передній план

en: Format
uk: Формат

en: Format Cells
uk: Формат комірок

en: Format Graph
uk: Формат графіка

en: Format a region of cells according to a pre-defined template
uk: Сформатувати ділянку комірок відповідно до визначеного шаблону

en: Format as Currency
uk: Сформатувати як гроші

en: Format as Date
uk: Сформатувати як дату

en: Format as Money
uk: Сформатувати як гроші

en: Format as Number
uk: Сформатувати як число

en: Format as Percentage
uk: Сформатувати як відсотки

en: Format as Time
uk: Сформатувати як час

en: Format with thousands separator
uk: Сформатувати з розділювачами розрядів

en: Format: execSQL(dsn,user,password,sql)
uk: Формат: execSQL(dsn,користувач,пароль,sql)

en: Formats
uk: Формати

en: Formatting for the selected column
uk: Форматування вибраного стовпчика

en: Formatting options
uk: Параметри форматування

en: Formula
uk: Формула

en: Formula Guru
uk: Ґуру формул

en: Fourier Analysis
uk: Аналіз Фур'є

en: Fr_om line :
uk: З рядка:

en: Frame
uk: Кадр

en: Frank Chiulli, OLE support.
uk: Frank Chiulli, підтримка OLE.

en: French franc
uk: Французькі франки

en: Frequency
uk: Частота

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Function
uk: Функція

en: Function Guru
uk: Ґуру функцій

en: Function Selector
uk: Вибір функції

en: Function _Categories
uk: Категорії функцій

en: Function _Names
uk: Назви функцій

en: Function does not exist
uk: Функції не існує

en: Functions related to financial derivatives
uk: Функції, що стосуються фінансових похідних

en: Gambian dalasi
uk: Ґамбійські даласі

en: General
uk: Загальний

en: General format cells attempt to select an appropriate format depending on the value of the cell.
uk: Загальний формат комірки означає спробу вибору пасуючого формату залежно від значення в комірці.

en: Gergo Erdi, Gnumeric hacker.
uk: Gergu Erdi, хакер.

en: Ghanaian cedi
uk: Ґанські седі

en: Gibraltar pound
uk: Ґібралтарські фунти

en: Given input range contains non-numeric data.
uk: Даний діапазон вводу містить нечислові дані.

en: Gnumeric Home Page
uk: Домашня сторінка Gnumeric

en: Gnumeric XML file format
uk: Формат файлу Gnumeric

en: Go to...
uk: Перейти...

en: Graph Data
uk: Дані графіка

en: Graph Guru
uk: Ґуру графіків

en: Greek drachma
uk: Грецькі драхми

en: Group columns %s
uk: Згрупувати стовпчики %s

en: Group rows %d:%d
uk: Згрупувати рядки %d:%d

en: Grouped By:
uk: Групувати за:

en: Guatemalan quetzal
uk: Ґватемальські кветцали

en: Guile Plugin
uk: Доповнення Guile

en: Guinea franc
uk: Ґвінейські франки

en: Guinea-Bissau peso
uk: Песо Ґвінеї-Біссау

en: HTML file made by gnumeric
uk: Файл HTML сроблений Gnumeric

en: H_yphen (-)
uk: Перенос (-)

en: He_ader:
uk: Верхній колонтитул:

en: Header/Footer Config
uk: Налаштування колонтитулів

en: Headers and footers
uk: Колонтитули

en: Height: %.2f pts (%d pixels)
uk: Висота: %.2f пнкт (пікселів: %d)

en: Hide _Column Header
uk: Прибрати заголовок стовпчика

en: Hide _Column Headers
uk: Приховати заголовки стовпчиків

en: Hide _Gridlines
uk: Прибрати лінії сітки

en: Hide _Row Header
uk: Прибрати заголовок рядка

en: Hide _Row Headers
uk: Приховати заголовки рядка

en: Hide _Zeros
uk: Прибрати нулі

en: Hide columns
uk: Прибрати стовпчики

en: Hide rows
uk: Прибрати рядки

en: Hide the selected columns
uk: Приховати вибрані стовпчики

en: Hide the selected rows
uk: Приховати вибрані рядки

en: Histogram
uk: Гістограма

en: Honduran lempira
uk: Годураські лемпіри

en: Hong Kong dollar
uk: Гонґ-Конґські долари

en: Horizontal
uk: По горизонталі

en: Horizontal Stripe
uk: Горизонтальні штрихи

en: Hungarian forint
uk: Угорські форинти

en: Hyphen (-)
uk: Перенос (-)

en: I_nverse
uk: Інверсія

en: Iceland krona
uk: Ісландські крони

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Import file
uk: Імпорт файлу

en: Import/Export of HTML, TeX, DVI, roff
uk: Імпорт та експорт HTML, TeX, DVI, roff

en: Imported %s
uk: Імпортовано %s

en: Importing structured text
uk: Імпортування структурованого тексту

en: Imports GNU Oleo documents
uk: Імпортує документи GNU Oleo

en: Imports Lotus 123 files
uk: Імпортує файли Lotus 123

en: Imports MultiPlan (SYLK) files
uk: Імпортує файли MultiPlan (SYLK)

en: Imports SC/XSpread files
uk: Імпортує файли SC/XSpread

en: Imports XBase files
uk: Імпортує файли XBase

en: Imports a file
uk: Імпортує файл

en: Imports version 4.[234] spreadsheets
uk: Імпортує електронні таблиці версії 4.[234]

en: Impossible
uk: Неможливо

en: In
uk: д

en: In_terval:
uk: Інтервал:

en: Increase
uk: Збільшити

en: Increase Indent
uk: Збільшити відступ

en: Increase Precision
uk: Збільшити точність

en: Increase precision
uk: Збільшити точність

en: Increases the number of decimals displayed
uk: Збільшити кількість десяткових знаків, що показуються

en: Indian rupee
uk: Індійські рупії

en: Indonesian rupiah
uk: Індонезійські рупії

en: Information
uk: Інформація

en: Input
uk: Ввід:

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert Columns
uk: Вставити стовпчики

en: Insert Component
uk: Вставити компонент

en: Insert Rows
uk: Вставити рядки

en: Insert Shaped Component
uk: Вставити нереґулярний компонент

en: Insert _column(s)
uk: Вставити стовпчики

en: Insert _row(s)
uk: Вставити рядки

en: Insert a new sheet
uk: Вставити нову таблицю

en: Insert a new spreadsheet
uk: Вставити нову таблицю

en: Insert a shaped component into the spreadsheet
uk: Вставити нереґулярний компонент у таблицю

en: Insert an object into the spreadsheet
uk: Вставити об'єкт у таблицю

en: Insert cells
uk: Вставити комірки

en: Insert new cells
uk: Вставити нові комірки

en: Insert new columns
uk: Вставити нові стовпчики

en: Insert new rows
uk: Вставити нові рядки

en: Insert object
uk: Вставити об'єкт

en: Insert rows
uk: Вставити рядки

en: Insert the current date into the selected cell(s)
uk: Вставити поточну дату у вибрані комірки

en: Insert the current time into the selected cell(s)
uk: Вставити поточний час у вибрані комірки

en: Inserting %d column before %s
uk: Вставляння %d стовпчика після %s

en: Inserting %d columns before %s
uk: Вставляння %d стовпчиків перед %s

en: Inserting %d row before %s
uk: Вставляння %d рядка перед %s

en: Inserting %d rows before %s
uk: Вставляння %d рядків перед %s

en: Inserts a Bonobo object
uk: Вставити об'єкт Bonobo

en: Inside
uk: Внутрішнє

en: Inside Horizontal
uk: Внутрішньогоризонтальне

en: Inside Vertical
uk: Внутрішньовертикальне

en: Int
uk: Ціле

en: Integer
uk: Ціле

en: Internal ERROR
uk: Внутрішня ПОМИЛКА

en: Internal type error
uk: Помилка внутрішнього типу

en: Invalid arguments
uk: Невірні арґументи

en: Invalid number of arguments
uk: Невірна кількість арґументів

en: Invalid search pattern.
uk: Невірний шаблон пошуку.

en: Invalid template file: %s
uk: Невірний шаблонний файл: %s

en: Invalid xml file. Tree is empty ?
uk: Невірний XML-файл. Дерево порожнє?

en: Invoke the graph guru to create a graph
uk: Викликати ґуру графіків для створення графіка

en: Iranian rial
uk: Іранські ріали

en: Iraqi dinar
uk: Іракські динари

en: Irrevocably remove an entire sheet
uk: Безповоротне видалення всієї таблиці

en: Is not an Gnumeric Workbook file
uk: Це не файл книги Gnumeric

en: Is not an autoformat template file
uk: Не файлом шаблону автоформату

en: Israeli shekel
uk: Ізраільські шекелі

en: Italian lira
uk: Італійські ліраи

en: Italic
uk: Курсивний

en: Italicize
uk: Курсивний

en: Iteratively recalculate to find a target value
uk: Інтерактивний перерахунок для пошуку цільового значення

en: Iteratively recalculate with constraints to approach a target value
uk: Інтерактивний перерахунок з обмеженнями для отримання цільового значення

en: J.H.M. Dassen (Ray), debian packaging.
uk: J.H.M. Dassen (Ray), пакування debian.

en: J_ustify
uk: За форматом

en: Jakub Jelinek, Gnumeric hacker.
uk: Jakub Jelinek, хакер.

en: Jamaican dollar
uk: Ямайські долари

en: Jan
uk: Січ

en: January
uk: Січень

en: Japanese yen
uk: Японські єни

en: Jody Goldberg, maintainer.
uk: Jody Goldberg, головний програміст.

en: John Gotts, rpm packaging.
uk: John Gotts, пакування rpm.

en: Jon K. Hellan, Gnumeric hacker.
uk: Jon K Hellan, хакер.

en: Jordanian dinar
uk: Йорданські динари

en: Jukka-Pekka Iivonen, numerous functions and tools.
uk: Jukka-Pekka Iivonen, численні функції та засоби.

en: July
uk: Липень

en: Jump to a specified cell
uk: Перескочити на вказану комірку

en: June
uk: Червень

en: Kampuchean riel
uk: Кампучійські ріели

en: Kenneth Christiansen, i18n, misc stuff.
uk: Kenneth Christiansen, інтернаціоналізація, різне.

en: Kenyan shilling
uk: Кенійські шилінґи

en: Kth Largest
uk: К-те найбільше

en: Kth Smallest
uk: К-те найменше

en: Kuwaiti dinar
uk: Кувейтські динари

en: LEVEL
uk: РІВЕНЬ

en: Label
uk: Позначка

en: Label :
uk: Позначка:

en: Lao kip
uk: Лаоські кіпи

en: Large Circles
uk: Великі кола

en: Largest (%d)
uk: Найбільше (%d)

en: Lebanese pound
uk: Лібанезькі фунти

en: Left
uk: Ліворуч

en: Left align
uk: Вирівняти ліворуч

en: Left justifies the cell contents
uk: Вирівнює всміст комірки ліворуч

en: Left justifies the contents of each cell
uk: Вирівняти ліворуч вміст кожної комірки

en: Lesotho loti
uk: Лоті Лесото

en: Liberian dollar
uk: Ліберійський долар

en: Libyan dinar
uk: Лівійський динар

en: Line
uk: Лінія

en: Line termination :
uk: Розділювач радяка:

en: Lines to import
uk: Рядки для імпорту

en: List
uk: Список

en: Load file
uk: Завантажити файл

en: Loader
uk: Завантажувач

en: Locking cells or hiding formulas only affects protected worksheets.
uk: Захист комірок чи приховування формул діє лише в захищених таблицях.

en: Logical
uk: Логічне

en: Lutz Muller, SheetObject improvements
uk: Lutz Muller, удосконалення SheetObject

en: Luxembourg franc
uk: Луксембургський франк

en: M_in
uk: Мінімуму

en: Macintosh (carriage return)
uk: Macintosh (переведення каретки)

en: Magnification
uk: Масштаб

en: Make a copy of the current sheet
uk: Зробити копію поточного аркушу

en: Make any hidden columns in the selection visible
uk: Зробити приховані стовпчики у вибраному видимими

en: Make any hidden rows in the selection visible
uk: Зробити всі приховані рядки у вибраному видимими

en: Make font bold
uk: Зробити шрифт жирним

en: Make font italic
uk: Зробити шрифт курсивним

en: Makes the font italic
uk: Зробити шрифт курсивним

en: Malawi kwacha
uk: Малавійські квачі

en: Maldive rupee
uk: Мальдивські рупії

en: Mali franc
uk: Малійський франк

en: Maltese lira
uk: Мальтійські ліри

en: Manage available plugin modules
uk: Керування доступними доповненнями.

en: Manage available plugin modules.
uk: Керевання доступними доповненнями.

en: March
uk: Березень

en: Margins
uk: Відступи

en: Mark Probst, Guile support.
uk: Mark Probst, підтримка Guile.

en: Mark the current selection for movement
uk: Позначити поточний вибір для переміщення

en: Mauritius rupee
uk: Мавританські рупії

en: Max
uk: Максимум

en: Maximum number of clauses has been reached.
uk: Було досягнуто максимальної кількості пунктів.

en: May
uk: Травень

en: Merge
uk: Об'єднати

en: Merge a range of cells
uk: Об'єднати діапазон комірок

en: Merging %s
uk: Злиття %s

en: Message :
uk: Повідомлення:

en: Mexican peso
uk: Мексиканські песо

en: Michael Meeks, Excel and OLE2 importing.
uk: Michael Meeks, імпортування з Excel та OLE2.

en: Miguel de Icaza, creator.
uk: Miguel de Icaza, творець.

en: Min
uk: Мінімум

en: Misc
uk: Різне

en: Missing %s file
uk: Відсутній файл %s

en: Missing function category name.
uk: Відсутня назва категорії функції.

en: Missing function group id.
uk: Відсутній ідентифікатор групи функції.

en: Missing loader id.
uk: Відсутній ідентифікатор завантажувача.

en: Modify the formatting of the selected cells
uk: Змінити форматування вибраних комірок

en: Modify the workbook attributes
uk: Модифікувати атрибути книги

en: Module "%s" doesn't exist.
uk: Модуля "%s" не існує.

en: Module file name
uk: Назва файлу модуля

en: Moldovan leu
uk: Молдовський лей

en: Monday
uk: Понеділок

en: Money
uk: Гроші

en: Money format
uk: Грошовий формат

en: Mongolian tugrik
uk: Монгольський тугрик

en: Moroccan dirham
uk: Марокканські динари

en: Morten Welinder, Gnumeric hacker.
uk: Morten Welinder, хакер.

en: Move object
uk: Перенести об'єкт

en: Move the currently selected sheet down one position
uk: Пересунути вибраний аркуш нижче на одну позицію

en: Move the currently selected sheet up one position
uk: Пересунути вибраний аркуш вижче на одну позицію

en: Moving %s
uk: Переміщення %s

en: Mrt
uk: Бер

en: MultiPlan (SYLK) import
uk: Імпорт MultiPlan (SYLK)

en: Multiply
uk: Помножити

en: N_ew Workbook
uk: Нова книга

en: N_umber of Failures
uk: Кількість невдач

en: Name
uk: Назва

en: Name :
uk: Назва:

en: Name of template
uk: Назва шаблону

en: Negative Binomial
uk: Від'ємне біномінальне

en: Nepalese rupee
uk: Непальські рупії

en: Netherlands Antillian guilder
uk: Голандські гульдени

en: Netherlands guilder
uk: Голандський ґульден

en: Never
uk: Ніколи

en: New
uk: Новий

en: New Taiwan dollar
uk: Нові тайванські долар

en: New Yugoslavia dinar
uk: Новий юґославський динар

en: New Zealand dollar
uk: Новозеландський долар

en: New _Shared
uk: Новий спільний

en: New _Unshared
uk: Новий особистий

en: No book or workbook streams found.
uk: Не знайдено потік книги чи робочої книги

en: No sheets in workbook.
uk: В книзі немає таблиць.

en: None
uk: Немає

en: Normal
uk: Нормальне

en: North
uk: Північ

en: Norwegian krone
uk: Норвежська крона

en: Not SYLK file
uk: Це не файл SYLK

en: Not implemented yet.
uk: Ще не реалізовано.

en: Notebook _Tabs for Sheets
uk: Закладки для аркушів

en: Nothing
uk: Нічого

en: November
uk: Листопад

en: Number
uk: Число

en: Number Theory
uk: Теорія чисел

en: Number of _Variables:
uk: Кількість змінних:

en: Number of lines to import
uk: Кількість рядків для імпорту

en: Oaf options
uk: Параметри oaf

en: Object "%s" is not a dictionary.
uk: Об'єкт "%s" не є словником.

en: October
uk: Жовтень

en: On left side only
uk: Лише ліворуч

en: On right side only
uk: Лише праворуч

en: Open
uk: Відкрити

en: Open a spreadsheet
uk: Відкрити таблицю

en: Open an existing workbook
uk: Відкрити існуючу книгу

en: Opens an existing workbook
uk: Відкриває існуючу книгу

en: Operation
uk: Операція

en: Options
uk: Параметри

en: Order Sheets
uk: Впорядкувати аркуші

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Original Value
uk: Початкове значення

en: Original data type :
uk: Вихідний тип даних:

en: Other value
uk: Інше значення

en: Outline
uk: Контур

en: Outside Borders
uk: Зовнішні поля

en: Oval
uk: Овал

en: P_aste Special...
uk: Спеціальна вставка...

en: P_aste special...
uk: Спеціальна вставка...

en: P_ipe (|)
uk: Вертикальна риска (|)

en: Page
uk: Сторінка

en: Page &[PAGE]
uk: Сторінка &[PAGE]

en: Page &[PAGE] of &[PAGES]
uk: Сторінка &[PAGE] з &[PAGES]

en: Page order
uk: Порядок сторінок

en: Pakistan rupee
uk: Пакістанські рупії

en: Panamanian balboa
uk: Панамські балбоа

en: Paper _size:
uk: Розмір паперу:

en: Paraguay guarani
uk: Параґвайські ґуарані

en: Parameters
uk: Параметри

en: Parse error while reading Applix file.
uk: Помилка під час зчитування файла Applix.

en: Parse error while trying to parse data into sheet
uk: Помилка аналізу даних в аркуші

en: Password protected workbooks are not supported yet.
uk: Захищені паролем книги ще не підтримуються.

en: Paste
uk: Вставити

en: Paste Link
uk: Вставити посилання

en: Paste _Special
uk: Особлива вставка

en: Paste special
uk: Особлива вставка

en: Paste the clipboard
uk: Вставити буфер обміну

en: Paste the contents of the clipboard or cut buffer
uk: Вставити вміст буферу обміну чи буферу вирізання

en: Paste type
uk: Вставити тип

en: Paste with optional filters and transformations
uk: Вставка з необов'язковими фільтрами та перетворенями

en: Pastes the clipboard
uk: Вставляє буфер обміну

en: Pasting into %s
uk: Всталяння в %s

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Per column formatting
uk: Форматування стовпчиків

en: Percent
uk: Відсоток

en: Perform changes within cell comments
uk: Провести зміни в коментарях комірки

en: Perform changes within expressions
uk: Провести зміни у виразах

en: Perform changes within non-string values
uk: Провести зміни в нерядкових значеннях

en: Perform changes within string values
uk: Провести зміни в рядкових значеннях

en: Perl
uk: PERL

en: Peruvian inti
uk: Інті Перу

en: Philippino peso
uk: Філіпінські песо

en: Pipe (|)
uk: Вертикальна риска (|)

en: Please enter a file name,
    not a directory
uk: Будь ласка, введіть назву файлу,
    а не каталогу

en: Plot name
uk: Назва рисунка

en: Plugin Manager
uk: Менеджер доповнень

en: Plugin details
uk: Подробиці доповнення

en: Plugin is still in use.
uk: Доповнення використовується.

en: Plugin list
uk: Список доповнень

en: Point
uk: Точка

en: Poisson
uk: Пуасон

en: Polish zloty
uk: Польська злота

en: Por_trait
uk: Книжна

en: Portuguese escudo
uk: Портуґальські ескудо

en: Preparing for save...
uk: Підготування до запису...

en: Preview
uk: Перегляд

en: Price
uk: Ціна

en: Print
uk: Друкувати

en: Print Preview
uk: Перегляд друку

en: Print Sheets
uk: Друкувати аркуші

en: Print _area:
uk: Ділянка друку:

en: Print preview
uk: Перегляд друку

en: Print setup
uk: Параметри принтера

en: Print the current file
uk: Надрукувати поточний файл.

en: Print the workbook
uk: Надрукувати книгу

en: Printing failed
uk: Збій друку

en: Prints the workbook
uk: Друкує книгу

en: Processing file...
uk: Обробка файла...

en: Protection
uk: Захист

en: Python Plugin
uk: Доповнення Python

en: Python exception
uk: Вийняткова ситуація Python

en: Python exception (%s)
uk: Вийняткова ситуація Python (%s)

en: Python exception (%s: %s)
uk: Вийняткова ситуація Python (%s: %s)

en: Python file "%s" has invalid format.
uk: Python-файл "%s" має невірний формат.

en: Python functions
uk: Функції Python

en: Python module name
uk: Назва модуля Python

en: Python module name not given.
uk: Не вказано назви модуля Python.

en: Python plugin loader
uk: Завантажувач доповнень Python

en: Qatari rial
uk: Катарські ріали

en: Query for replacement
uk: Запит на заміну

en: Quote character :
uk: Символ цитування:

en: Quoting :
uk: Цитування:

en: R.H. Side
uk: Права сторона

en: R_ight, then down
uk: Праворуч, мотім вниз

en: Radio Button
uk: Перемикач

en: RadioButton
uk: Перемикач

en: Random
uk: Випадково

en: Random Number Generation
uk: Генерація випадкових чисел

en: Random Numbers
uk: Випадкові числа

en: Range
uk: Діапазон

en: Range/Array
uk: Діапазон/масив

en: Rank
uk: Ранґ

en: Ranks
uk: Ранґи

en: Rasca, HTML, troff, LaTeX exporters.
uk: Rasca, експорт у HTML, troff, LaTeX.

en: Re-_Order Sheets...
uk: Перевпорядкувати аркуші...

en: Re-_Order...
uk: Перевпорядкувати...

en: Re-order sheets
uk: Перевпорядкувати аркуші

en: Re_name...
uk: Перейменувати...

en: Re_place:
uk: Замінити:

en: Reading file...
uk: Зчитування файлу...

en: Reads and writes information stored in the Data Interchange Format (*.dif)
uk: Зчитує і зберігає дані у форматі Data Interchange Format (*.dif)

en: Recalculate
uk: Перерахувати

en: Recalculate the spreadsheet
uk: Перерахувати таблицю

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Redo
uk: Відновити

en: Redo the operation
uk: Відновити відмінену операцію

en: Redo the undone action
uk: Повторити відмінену операцію

en: Regression
uk: Реґресія

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove decimals
uk: Зменшити розряди

en: Remove selected cells, shifting other into their place
uk: Видалити вибрані комірки, пересунути інші на їхні місця

en: Remove selected cells, shifting others into their place
uk: Видалити вибрані комірки, пересунути інші на їхні місця

en: Remove selected column
uk: Видалити вибраний стовпчик

en: Remove this sheet
uk: Видалити цей аркуш

en: Rename sheet
uk: Перейменувати аркуш

en: Rename sheet '%s' '%s'
uk: Перейменування аркушу "%s" "%s"

en: Rename the current sheet
uk: Перейменувати поточний аркуш

en: Rename this sheet
uk: Перейменувати цей аркуш

en: Replacement string must be set.
uk: Рядок заміни не може бути порожнім.

en: Reports
uk: Звіти

en: Resize object
uk: Змінити розміри об'єкта

en: Reverse Diagonal
uk: По зворотній діагоналі

en: Reverse Diagonal Stripe
uk: Зворотні діагональні штрихи

en: Rial Omani
uk: Оманські риали

en: Right
uk: Праворуч

en: Right align
uk: Вирівніти праворуч

en: Right justifies the cell contents
uk: Вирівнює всміст комірки праворуч

en: Right justifies the contents of each cell
uk: Вирівняти праворуч вміст кожної комірки

en: Romanian leu
uk: Румунські леї

en: Ross Ihaka, special functions.
uk: Ross Ihaka, спеціальні функції.

en: Row %s
uk: Рядок %s

en: Row and co_lumn headings
uk: Заголовки рядків і стовпчиків

en: Row height
uk: Висота рядка

en: Row must be within range
uk: Рядок мусить бути у діапазоні

en: Rwanda franc
uk: Руандійські франки

en: SUMMARY
uk: ЗВЕДЕННЯ

en: S_ee two separators as one
uk: Розглядати два розділювача як один

en: S_heet
uk: Аркуш

en: S_heets
uk: Аркуші

en: S_pace
uk: Пропуск

en: S_pecial
uk: Спеціальна

en: S_ummary Statistics
uk: Зведена статистика

en: S_ymbol:
uk: Символ:

en: Sample
uk: Зразок

en: Sampling
uk: Вибірка

en: Saturday
uk: Субота

en: Saudi Arabian riyal
uk: Ріяли Саудівської Аравії

en: Save
uk: Зберегти

en: Save the current file
uk: Зберегти поточний файл

en: Save the current file with a different name
uk: Зберегти поточний файл з іншою назвою

en: Save the current workbook
uk: Зберегти поточну книгу

en: Save workbook as
uk: Зберегти книгу як

en: Saves the workbook
uk: Зберігає книгу

en: Saving file to stream.
uk: Збереження файлу в потік.

en: Saving file...
uk: Збереження файла...

en: Scalar
uk: Скаляр

en: Scale
uk: Масштаб

en: Scope
uk: Розмах

en: Sean Atkinson, functions and X-Base importing.
uk: Sean Atkinson, функції та імпортування з X-Base.

en: Search
uk: Пошук

en: Search and Replace
uk: Пошук і заміна

en: Search and Replace Query
uk: Запит на пошук і заміну

en: Search and Replace...
uk: Пошук і заміна...

en: Search and replace in all cells in the workbook
uk: Пошук і заміна у всіх комірках книги

en: Search and replace in current sheet only
uk: Пошук і заміна лише на поточному аркуші

en: Search and replace in specified range only
uk: Пошук і заміна лише у вказаному діапазоні

en: Search in all cells in the workbook
uk: Пошук у всіх комірках книги

en: Search in current sheet only
uk: Пошук лише у поточному аркуші

en: Search in specified range only
uk: Пошук лише у вказаному діапазоні

en: Search string must not be empty.
uk: Рядок пошуку не може бути порожнім.

en: Select Arra_y
uk: Вибрати масив

en: Select _All
uk: Вибрати все

en: Select _Column
uk: Вибрати стовпчик

en: Select _Depends
uk: Вибрати залежності

en: Select _Row
uk: Вибрати рядок

en: Select all cells in the spreadsheet
uk: Вибрати всі комірки в таблиці

en: Select all the cells that depend on the current edit cell
uk: Вибрати усі комірки які залежать від поточної.

en: Select all the cells that depend on the current edit cell.
uk: Вибрати усі комірки які залежать від поточної.

en: Select an array of cells
uk: Вибрати масив комірок

en: Select an entire column
uk: Виюрати весь стовпчик

en: Select an entire row
uk: Вибрати весь рядок

en: Select an object to add
uk: Виберіть об'єкт для додавання

en: Select font
uk: Вибрати шрифт

en: Selection has
uk: Вибране має

en: Semi Circles
uk: Півкола

en: Semicolo_n (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Send
uk: Відіслати

en: Send the current file in email
uk: Відіслати поточний файл електронною поштою

en: Separation customization
uk: Налаштування розділення

en: Separator :
uk: Розділювач:

en: Separators
uk: Розділювачі

en: September
uk: Вересень

en: Set Background Color
uk: Встановити колір тла

en: Set Date/Time
uk: Встановити дату і час

en: Set Font
uk: Встановити шрифт

en: Set Font Size
uk: Встановити розмір шрифту

en: Set Font Style
uk: Встановити стиль шрифту

en: Set Foreground Color
uk: Встановити колір переднього плану

en: Set Horizontal Alignment
uk: Встановити горизонтальне вирівнювання

en: Set Text
uk: Встановити текст

en: Set the end of this column
uk: Встановити кінець цього стовпчика

en: Set the root library directory
uk: Встановити кореневий каталог бібліотек

en: Sets the bold font
uk: Встановити жирний шрифт

en: Sets the format of the selected cells to include a thousands separator
uk: Змінити формат вибраних комірок включивши разділювач розрядів

en: Sets the format of the selected cells to monetary
uk: Змінити формат вибраних комірок на грошивий

en: Sets the format of the selected cells to percentage
uk: Змінити формат вибраних комірок на проценти

en: Setting current date in %s
uk: Встановлення поточної дати в %s

en: Setting current time in %s
uk: Встановлення поточного часу в %s

en: Setting height of rows %s to %d pixels
uk: Встановлення висоти рядків %s у %d точок

en: Setting width of columns %s to %d pixels
uk: Встановлення ширини стовпчиків %s у %d точок

en: Setup the page settings for your current printer
uk: Встановити параметри сторінки для вашого поточного принетра

en: Seychelles rupee
uk: Сейшельські рупії

en: Sheet
uk: Аркуш

en: Sheet 1
uk: Аркуш 1

en: Sheet name
uk: Назва аркушу

en: Sheet%d
uk: Аркуш%d

en: Sheets
uk: Аркуші

en: Sheets to export
uk: Аркуші для експорту

en: Shift Dow_n and Move
uk: Зсунути вниз і перенести

en: Shift Righ_t and Move
uk: Зсунути праворуч і перенести

en: Shift _Down and Copy
uk: Зсунути вниз і скопіювати

en: Shift _Right and Copy
uk: Зсунути праворуч і скопіювати

en: Shift cells _down
uk: Зсунути комірки донизу

en: Shift cells _left
uk: Зсунути комірки ліворуч

en: Shift cells _up
uk: Зсунути комірки вгору

en: Shift column %s
uk: Показати стовпчик %s

en: Shift columns %s
uk: Pceyenb cтовпчики %s

en: Shift row %s
uk: Зсунути рядок %s

en: Shift rows %s
uk: Зсунути рядки %s

en: Show next match
uk: Показати наступне співпадіння

en: Show previous match
uk: Показати попереднє співпадіння

en: Shrin_k to fit
uk: Розтягувати за розміром

en: Sierra Leone leone
uk: Леони Сьєра-Леоне

en: Singapore dollar
uk: Сінґапурські долари

en: Single
uk: Одинарний

en: Size
uk: Розмір

en: Size:
uk: Розмір:

en: Skip Blanks
uk: Пропустити порожні

en: Skip cells that that would result in errors
uk: Пропускати комірки, що призводитимуть до помилок

en: Slas_h (/)
uk: Коса (/)

en: Slash (/)
uk: Коса (/)

en: Slovenia tolar
uk: Словенський толар

en: Small Circles
uk: Малі кола

en: Smallest (%d)
uk: Найменше (%d)

en: Solid
uk: Суцільне

en: Solomon Islands dollar
uk: Долари Соломонових островів

en: Solve
uk: Вирішити

en: Solver
uk: Вирішувач

en: Somali shilling
uk: Сомалійські шилінґ

en: Some name
uk: Якась назва

en: Sort
uk: Сортувати

en: Sort Ascending
uk: Зростаюче сортування

en: Sort Descending
uk: Спадаюче сортування

en: Sort by
uk: Сортувати

en: Sort the selected cells
uk: Відсортувати вибрані комірки

en: Sort the selected region in ascending order based on the first column selected
uk: Відсортувати вибраний діапазон у зростаючому порядку ґрунтуючись на першому вибраному стовпчику.

en: Sort the selected region in descending order based on the first column selected
uk: Відсортувати вибраний діапазон у спадаючому порядку ґрунтуючись на першому вибраному стовпчику.

en: Sort...
uk: Сортувати...

en: Sorting %s
uk: Упорядкування %s

en: Sorts the selected region in ascending order based on the first column selected.
uk: Відсортувати вибраний діапазон у зростаючому порядку значень першого рядка вибору.

en: Sorts the selected region in descending order based on the first column selected.
uk: Відсортувати вибраний діапазон у спадаючому порядку значень першого рядка вибору.

en: Sorts the selected region.
uk: Посортувати вибраний діапазон.

en: South
uk: Південь

en: South African rand
uk: Південноафриканський ранд

en: Sp_ecial
uk: Спеціальний

en: Space
uk: Пропуск

en: Spanish peseta
uk: Іспанські песети

en: Split
uk: Розбити

en: Split merged ranges of cells
uk: Розбити об'єднані діапазони комірок

en: Sri Lanka rupee
uk: Рупії Шрі-Ланки

en: Start search
uk: Почати пошук

en: Statistics
uk: Статистика

en: Status
uk: Стан

en: Step 1 of 3: Select graph type
uk: Крок 1 з 3: Вібір типу графіка

en: Step 2 of 3: Select data ranges
uk: Крок 2 з 3: Вибір діапазонів даних

en: Step 3 of 3: Customize graph
uk: Крок 3 з 3: Налаштування графіка

en: Stri_kethrough
uk: Перекреслення

en: String
uk: Рядок

en: Su_bscript
uk: Нижній індекс

en: Subject to the Constraints:
uk: Предмет обмежень:

en: Subtract
uk: Відняти

en: Sudanese pound
uk: Суданські фунти

en: Sum
uk: Сума

en: Sum into the current cell
uk: Сума в поточній комірці.

en: Sum into the current cell.
uk: Сума в поточній комірці.

en: Summary
uk: Зведення

en: Summary Statistics
uk: Зведена статистика

en: Sunday
uk: Неділя

en: Sup_erscript
uk: Верхній індекс

en: Suriname guilder
uk: Сурінамські ґульдени

en: Swedish krona
uk: Шведські крони

en: Swiss franc
uk: Швейцарські франки

en: Syntax error at line %d. Ignoring.
uk: Синтаксична помилка в рядку %d. Проіґноровано.

en: Syrian pound
uk: Сирійські фунти

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: Ta_b
uk: Табуляція

en: Tab
uk: Табуляція

en: Takashi Matsuda, original text plugin.
uk: Takashi Matsuda, текстові доповнення.

en: Tanzanian shilling
uk: Танзанські шилінґи

en: Target Cell (Maximize)
uk: Комірка призначення (максимізувати)

en: Target Cell (Minimize)
uk: Комірка призначення (мінімізувати)

en: Target region contains merged cells
uk: Діапазон призначення містить об'єднані комірки

en: Te_xt
uk: Текстовий

en: Terminate
uk: Зупинити

en: Test
uk: Тест

en: Text length
uk: Довжина тексту

en: Thatch
uk: Солома

en: The GNOME Spreadsheet
uk: Електронна таблиця GNOME

en: The category this template belongs to
uk: Категорія, до якої належить цей шаблон

en: The cells dragged will overwrite the contents of the
    existing cells in that range.  Do you want me to replace
    the contents in this region?
uk: Перенесені комірки перепишуть вміст існуючих у
    цьому місці комірок. Ви хочете замінити вміст
    в цій ділянці?

en: The current category
uk: Поточна категорія

en: The group/individual that made the template
uk: Група/особа що створила цей шаблон

en: The search text is a regular expression
uk: Текст пошуку є реґулярним виразом

en: The search text is taken literal
uk: Текст пошуку заданий буквально

en: Thick Bottom
uk: Товсте знизу

en: Thick Diagonal Crosshatch
uk: Товсті діагональні хрестики

en: Thick Outside Borders
uk: Товсті зовнішні поля

en: Thin Diagonal Crosshatch
uk: Тонкі діагональні хрестики

en: Thin Diagonal Stripe
uk: Тонкі діагональні штрихи

en: Thin Horizontal Crosshatch
uk: Тонкі горизонтальні хрестики

en: Thin Horizontal Stripe
uk: Тонкі горизонтальні штрихи

en: Thin Reverse Diagonal Stripe
uk: Тонкі зворотні діагональні штрихи

en: Thin Vertical Stripe
uk: Тонкі вертикальні штрихи

en: This file does not seem to be a valid text file.
    The character '%c' (ASCII decimal %d) was encountered.
    Most likely your locale settings are wrong.
uk: Цей файл не схожий на потрібний текстовий.
    Було виявлено символ "%c" (десяткове дначення ASCII - %d).
    Напевно у вас помилкові установки локалізації.

en: This plugin enables Guile(scheme) support in Gnumeric
uk: Це доповнення надає підтримку Guile(scheme) у Gnumeric

en: This plugin provides Python language support in Gnumeric
uk: Це доповнення надає підтримку мови Python в Gnumeric

en: Thousand separator
uk: Розділювач розрядів

en: Thursday
uk: Четвер

en: Time
uk: Час

en: Title :
uk: Заголовок:

en: Titles to print
uk: Заголовки для друку

en: Toggle whether or not to display column headers
uk: Показати/прибрати заголовки стовпчиків

en: Toggle whether or not to display gridlines
uk: Перемикання відображення сітки

en: Toggle whether or not to display row headers
uk: Перемикання відображення заголовків рядків

en: Toggle whether or not to display zeros as blanks
uk: Перемикання між відображенням нулів і пропусків

en: Tom Dyas, plugin support.
uk: Tom Dyas, підтримка доповнень.

en: Top
uk: Вгору

en: Top and Bottom
uk: Вгорі та знизу

en: Top and Double Bottom
uk: Вгорі та подвійне знизу

en: Top and Thick Bottom
uk: Вгорі та товсте знизу

en: Total
uk: Загалом

en: Transpose
uk: Перемістити

en: Trinidad and Tobago dollar
uk: Долари Трінададу і Тобаго

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Tunisian dinar
uk: Туніські динари

en: Turkish lira
uk: Турецькі ліри

en: Turn unparsable entries into string values
uk: Перетворювати записи, які неможливо проаналізувати в рядкові значення

en: Type Mismatch
uk: Неспівпадіння типів

en: Type mismatch
uk: Неспівпадіння типів

en: Typing "%s%s"
uk: Набір "%s%s"

en: Typing "%s%s" in %s
uk: Набір "%s%s" в %s

en: UAE dirham
uk: Динари ОАЕ

en: UK pound sterling
uk: Англійські фунти стерлінґи

en: US dollar
uk: Долар США

en: USSR rouble
uk: Рубль СРСР

en: Ugandan shilling
uk: Угандійські шилінґи

en: Ukrainian hryvnia
uk: Українські гривні

en: Unable to locate valid MS Excel workbook
uk: Не вдалось знайти робочу книгу MS Excel

en: Unable to lookup Python code object.
uk: Hеможливо знайти об'єкт коду Python

en: Unable to mmap the file, error : %s
uk: Невдалося відобразити файл в пам'яті, помилка: %s

en: Unable to mmap the file.
uk: Не вдалось відобразити файл в па'мяті.

en: Unable to open file '%s'
uk: Не вдалось відкрити файл "%s"

en: Unable to paste
uk: Не вдалось вставити

en: Unable to paste into selection
uk: Не можна вставляти у вибране

en: Unable to unmap the file, error : %s
uk: Невдалося знищити відображення файлу в пам'яті, помилка: %s

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Underlines the font
uk: Підкреслений шрифт

en: Underlines the text
uk: Підкреслити текст

en: Undo
uk: Відмінити

en: Undo Clear
uk: Відмінити очищення

en: Undo the last action
uk: Відмінити останню операцію

en: Undo the operation
uk: Відмінити останню операцію

en: Unexpected end of file at line %d while reading data.
uk: Неочікуване завершення файлу в рядку %d під час зчитування даних.

en: Unexpected end of file at line %d while reading header.
uk: Неочікуване завершення файлу в рядку %d під час зчитування заголовка.

en: Unfinished
uk: Незавершено

en: Ungroup columns %s
uk: Розгрупувати стовпчики %s

en: Ungroup rows %d:%d
uk: Розгрупувати рядки %d:%d

en: Unhandled Python exception: %s
uk: Необроблена вийняткова ситуація Python: %s

en: Unhide columns
uk: Показати стовпчики

en: Unhide rows
uk: Показати рядки

en: Uniform
uk: Однорідне

en: Unimplemented
uk: Нереалізовано

en: Unix (linefeed)
uk: Unix (зміна рядка)

en: Unknown Function
uk: Невідома функція

en: Unknown GB error
uk: Невідома помилка GNOME BASIC

en: Unknown Python type
uk: Невідомий тип Python

en: Unknown data value "%s" at line %d. Ignoring.
uk: Невідоме значення даних "%s" в рядку %d. Проіґноровано.

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown evaluation error
uk: Невідома помилка у виразі

en: Unknown name
uk: Невідома назва

en: Unknown operator
uk: Невідомий оператор

en: Unknown system
uk: Невідома система

en: Unknown value type %d at line %d. Ignoring.
uk: Невідомий тип значення %d в рядку %d. Проіґноровано.

en: Unknown version
uk: Невідома версія

en: Unmerging %s
uk: Роз'єднання %s

en: Unsupported Python type: %s
uk: Тип, що не підтримується python: %s

en: Unsupported file format.
uk: Формат файлу не підтримується

en: Unsupported method
uk: Метод не підтримується

en: Uruguayan peso
uk: Уруґвайський песо

en: Use the current selection to create names
uk: Використовувати поточний вибір для створення назв

en: Value
uk: Значення

en: Value :
uk: Значення:

en: Value%d
uk: Значення%d

en: Values
uk: Значення

en: Vanuatu vatu
uk: Вату Вануату

en: Var_iable 1 Range
uk: Діапазон змінної 1

en: Var_iable 1 Range:
uk: Діапазон змінної 1:

en: Variable 1 Range:
uk: Діапазон змінної 1:

en: Variable 2 Range:
uk: Діапазон змінної 2:

en: Venezuelan bolivar
uk: Венесуельський болівар

en: Vertical Alignment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Vertical Stripe
uk: Вертикальні штрихи

en: Vietnamese dong
uk: В'єтнамський донґ

en: View
uk: Вигляд

en: Vincent Renardias, original CSV support, French localization.
uk: Vincent Renardias, підтримка CSV, французька локалізація.

en: Vladimir Vuksan, financial functions.
uk: Vladimir Vuksan, фінансові функції.

en: We depend on plugin with id="%s" which couldn't be loaded.
uk: Не вдалося завантажити необхідного для роботи доповнення з ідентифікатором "%s".

en: Wednesday
uk: Середа

en: West
uk: Захід

en: Whole numbers
uk: Цілі числа

en: Width: %.2f pts (%d pixels)
uk: Ширина: %.2f пнкт (пікселів: %d)

en: Windows (carriage return + linefeed)
uk: Windows (переведення каретки та зміна рядка)

en: Workbook
uk: Книга

en: Workbook %s already exists.
    Do you want to save over it?
uk: Книга %s вже існує.
    Чи хочете ви переписати її?

en: Workbook %s has unsaved changes, save them?
uk: Книга %s містить незбережені зміни, зберегти її?

en: Workbook Attributes
uk: Атрибути книги

en: Workbook has unsaved changes, save them?
uk: Книга містить незбережені зміни, зберегти її?

en: Worksheet _protected
uk: Таблицю захищено

en: Xbase (*.dbf) file format
uk: Формат файлу XBase (*.dbf)

en: Yemeni rial
uk: Йєменський ріал

en: You do not have permission to save to
    %s
uk: Ви не маєте права на запис у
    %s

en: You must select some cell types to search.
uk: Потрібно вибрати декілька типів комірок для пошуку.

en: You need to select at least one sheet to export
uk: Потрібно вибрати хоча б один аркуш для експорту

en: You should introduce a proper number of minutes in the entry.
uk: Необхіно ввести вірну кількість хвилин

en: You should introduce a valid cell names in 'Criteria Range:'
uk: Необхідно ввести вірні назви комірок в діапазоні критерію

en: You should introduce a valid cell names in 'List Range:'
uk: Необхідно ввести вірні назви комірок в діапазоні списку

en: Zaire Zaire
uk: Заірський заір

en: Zambian kwacha
uk: Замбійська квача

en: Zbigniew Chyla, plugin system, i18n.
uk: Zbigniew Chyla, система доповнень, інтернаціоналізація.

en: Zimbabwe dollar
uk: Долар Зімбабве

en: Zoom
uk: Масштабування

en: Zoom the spreadsheet in or out
uk: Збільнення та зменшення масштабу таблиці

en: _About...
uk: Про...

en: _Accounting
uk: Зростаючий

en: _Add
uk: Додати

en: _Adjust to:
uk: Вирівнювати до:

en: _All
uk: Все

en: _Alpha =
uk: _Альфа =

en: _Answer
uk: Відповідь

en: _Auto Save...
uk: Автозбереження...

en: _Auto fit selection
uk: Автозаповнення вибраного

en: _Auto generate names...
uk: Автостворення назв...

en: _Autoformat...
uk: Автоформатування...

en: _Automatic Save Every
uk: Автоматичне збереження кожні

en: _Black and white
uk: Чорне і біле

en: _Bottom
uk: Знизу

en: _Bottom:
uk: Знизу:

en: _Category
uk: Категорія

en: _Cells...
uk: Комірки...

en: _Center
uk: В центрі

en: _Change
uk: Змінити

en: _Change Name...
uk: Змінити назву...

en: _Change name
uk: Змінити назву

en: _Clear
uk: Очистити

en: _Close
uk: Закрити

en: _Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: _Column width (pts):
uk: Ширина стовпчика (в пунктах):

en: _Columns
uk: Стовпчики

en: _Columns to repeat on the left side:
uk: Стовпчити повторюються з лівої сторони:

en: _Comments
uk: Коментарі

en: _Content
uk: Вміст

en: _Copy
uk: Скопіювати

en: _Copy to a new location
uk: Скопіювати в нове місце

en: _Currency
uk: Грошовий

en: _Current sheet
uk: Поточний аркуш

en: _Custom
uk: Користувацький

en: _Data
uk: _Дані

en: _Date
uk: _Дата

en: _Define...
uk: Визначити...

en: _Delete
uk: Стерти

en: _Delete Column(s)
uk: Стерти стовпчики

en: _Delete Row(s)
uk: Стерти рядки

en: _Delete...
uk: Стерти...

en: _Destination :
uk: Опис:

en: _Distribution:
uk: Розповсюдження:

en: _Do not capitalize after:
uk: Не робити великими літери після:

en: _Down, then right
uk: Вниз, потім праворуч

en: _Duplicate
uk: _Дублювати

en: _Edit
uk: Виправити

en: _Edit...
uk: Виправити...

en: _Entire workbook
uk: Вся книга

en: _Expressions
uk: Вирази

en: _File
uk: Файл

en: _Fill
uk: Заповнення

en: _Filter in-place
uk: Фільтування "на місці"

en: _First Letter
uk: Перша літера

en: _Fit Selection %
uk: Заповнити вибране %

en: _Fit to:
uk: Заповнювати до:

en: _Footer:
uk: Нижній колонтитул:

en: _Format :
uk: Формати:

en: _Format Cells...
uk: Формат комірок...

en: _Formats
uk: Формати

en: _Fraction
uk: Дробовий

en: _Function :
uk: Функція:

en: _General
uk: Загальний

en: _Goal Seek...
uk: Пошук цілі...

en: _Goto cell...
uk: Перейти на комірку...

en: _Grid lines
uk: Лінії сітки

en: _Group
uk: Згрупувати

en: _Group...
uk: Згрупувати...

en: _Help
uk: Довідка

en: _Hidden
uk: Сховано

en: _Hide
uk: Прибрати

en: _Horizontal Scrollbar
uk: Горизонтальна панель прокрутки

en: _Horizontally
uk: По горизонталі

en: _INitial CApitals
uk: ПОчаткові ВЕликі

en: _Ignore case
uk: Іґнорувати реґістр

en: _Import...
uk: Імпортувати...

en: _Indent
uk: Відступ

en: _Input Range:
uk: Діапазон вводу:

en: _Insert
uk: Вставка

en: _Insert Column(s)
uk: Вставити стовпчики

en: _Insert Row(s)
uk: Вставити рядки

en: _Insert new
uk: Вставити новий

en: _Insert...
uk: Вставити...

en: _Justify
uk: За форматом

en: _Labels
uk: Позначки

en: _Lambda:
uk: Лямбда:

en: _Landscape
uk: Альбомна

en: _Left
uk: Ліворуч

en: _Left Hand Side:
uk: Ліва сторона:

en: _Left:
uk: Ліворуч:

en: _Limits
uk: Обмеження

en: _List range:
uk: Діапазон списку:

en: _Locked
uk: Захищено

en: _Lower Bound:
uk: Нижня межа:

en: _Max
uk: Максимуму

en: _Mean:
uk: Середнє:

en: _Move
uk: Перемістити

en: _Name
uk: Назва

en: _New
uk: Нова

en: _New Sheet
uk: Новий аркуш

en: _New...
uk: Новий...

en: _Normal
uk: Нормальне

en: _Number
uk: Числовий

en: _Other values
uk: Інші значення

en: _Output Range:
uk: Діапазон виводу:

en: _Paste
uk: Вставити

en: _Percentage
uk: Відсотки

en: _Periodic
uk: Періодично

en: _Plain text
uk: Простий текст

en: _Plug-ins...
uk: Доповнення...

en: _Preview
uk: Перегляд

en: _Prompt Before Saving
uk: Перепитувати перед збереженням

en: _Random
uk: Випадково

en: _Range
uk: Діапазон

en: _Redo
uk: Повторити

en: _Regular expression
uk: Реґулярний вираз

en: _Remove
uk: Видалити

en: _Remove Current
uk: Видалити поточний

en: _Replace text when typed
uk: Замінити текс при вводі

en: _Right
uk: Праворуч:

en: _Right Hand Side:
uk: Права сторона:

en: _Right:
uk: Праворуч:

en: _Row
uk: Рядок

en: _Row Height...
uk: Висота рядка...

en: _Row height (pts):
uk: Висота рядка (в пунктах):

en: _Rows
uk: Рядки

en: _Rows to repeat on the upper region:
uk: Рядки повторюються в горі:

en: _Save
uk: Зберегти

en: _Scientific
uk: Науковий

en: _Search for
uk: Шукати

en: _Select
uk: Вибрати

en: _Sensitivity
uk: Чутливість

en: _Separated
uk: Розділено

en: _Set Target Cell:
uk: Цільова комірка:

en: _Sheet
uk: Аркуш

en: _Shift cells right
uk: Зсунути комірки праворуч

en: _Show Gridlines
uk: Показати сітку

en: _Solver...
uk: Рішення...

en: _Sort
uk: Посортувати

en: _Sort...
uk: _Сортувати...

en: _Standard Errors
uk: Стандиртні помилки

en: _Standard Height
uk: Стандартна висота

en: _Standard Width
uk: Стандартна ширина

en: _Strings
uk: Рядки

en: _Style
uk: Стиль

en: _Template Details
uk: Подробиці шаблону

en: _Time
uk: _Час

en: _To line :
uk: До рядка:

en: _Tools
uk: Інструменти

en: _Top
uk: Зверху

en: _Top:
uk: Зверху:

en: _Type
uk: _Тип

en: _Type:
uk: _Тип:

en: _Underline:
uk: Підкреслення:

en: _Undo
uk: Відмінити

en: _Ungroup
uk: Розгрупувати

en: _Ungroup...
uk: Розгрупувати...

en: _Unhide
uk: Показати

en: _Unique records only
uk: Лише унікальні записи

en: _Units:
uk: Одиниці:

en: _Update
uk: Оновити

en: _Upper Bound:
uk: Верхня межа:

en: _Use Separator for 1000's
uk: Використовувати розділювач розрядів:

en: _Variable 2 Range
uk: Діапазон змінної 2

en: _Variable 2 Range:
uk: Діапазон змінної 2:

en: _Vertical Scrollbar
uk: Вертикальна панель прокрутки

en: _Vertically
uk: По вертикалі

en: _View
uk: Вигляд

en: _Width...
uk: _Ширина...

en: _With:
uk: На:

en: _Workbook...
uk: Книга...

en: _Wrap text
uk: Переносити текст

en: _X Variables:
uk: Змінні _X:

en: _Zoom...
uk: Масштаб...

en: _b Value:
uk: Значення _b:

en: _minutes
uk: хвилин

en: _p Value:
uk: Значення _p:

en: all
uk: всі

en: already defined in sheet
uk: вже визначено в аркуші

en: already defined in workbook
uk: вже визначено в книзі

en: already globally defined
uk: вже визначено глобально

en: black
uk: чорний

en: blue
uk: синій

en: can't create object for '%s'
uk: неможливо створити об'єкт для "%s"

en: centimeter
uk: сантиметр

en: cm
uk: см

en: comments
uk: коментарі

en: contents
uk: вміст

en: cyan
uk: блакитний

en: date
uk: дата

en: destination does not have an even multiple of source columns (%d vs %d)
    
    Try selecting a single cell or an area of the same shape and size.
uk: стовпчиків призначення менше ніж вихідних стовпчиків (%d до %d)\n
    
    Спробуйте виділити одну комірку чи ділянку такої ж форми і розміру.

en: destination does not have an even multiple of source rows (%d vs %d)
    
    Try selecting a single cell or an area of the same shape and size.
uk: рядків призначення менше ніж вихідних рядків (%d до %d)\n
    
    Спробуйте виділити одну комірку чи ділянку такої ж форми і розміру.

en: destination has a different shape (%dRx%dC) than the original (%dRx%dC)
    
    Try selecting a single cell or an area of the same shape and size.
uk: ділянка призначення відрізняється формою (%dRx%dC) від початкової (%dRx%dC)
    
    Спробуйте виділити одну комірку чи ділянку такої ж форми і розміру.

en: effect - domain error
uk: EFFECT: помилка діапазону

en: error parsing line
uk: помилка аналізу рядка

en: formats
uk: формати

en: gnumeric version '%s'
    datadir := '%s'
    libdir := '%s'
uk: Версія Gnumeric: "%s"
    Каталог даних: "%s"
    Каталог бібліотек: "%s"

en: green
uk: зелений

en: inch
uk: дюйм

en: magenta
uk: бузковий

en: millimeter
uk: міліметр

en: mm
uk: мм

en: must have at least 1 letter
uk: має бути хоча б одна літера

en: nominal - domain error
uk: NOMINAL: помилка діапазону

en: object must be callable
uk: об'єкт мусить викликатися

en: page(s) wide by
uk: сторінки заповнюються за

en: points
uk: пункти

en: pts
uk: п

en: red
uk: червоний

en: result passes the sheet boundary
uk: результат виходить за межі таблиці

en: sln - domain error
uk: SLN: помилка діапазону

en: syd - domain error
uk: SYD: помилка діапазону

en: t-Test
uk: t-тест

en: tall
uk: високий

en: then by
uk: потім за

en: time
uk: час

en: val != bound                  (not equal to)
uk: значення != обмеження         (не дорівнює)

en: val == bound                 (equal to)
uk: значення == обмеження        (дорівнює)

en: white
uk: білий

en: yellow
uk: жовтий

en: z-Test
uk: z-тест
