gnome-utils 1.0.50 - en to uk translation catalogue (670 entries)

en:     Device:
uk:    Пристрій:

en:     Filesystem Type:
uk:     Тип файлової системи:

en: %2d%% full
uk: %2d%% заповнено

en: %ld bytes
uk: байтів: %ld

en: %ld megabytes, %ld free (%ld superuser); %ld inodes, %ld free.
uk: %ld мегабайт, %ld вільніх (%ld адміністратор); %ld i-вузлів, %ld вільних.

en: %ld%% memory used.
uk: %ld%% пам'яті використано.

en: %ld%% swap used.
uk: %ld%% свопінгу використано.

en: %s
    You will lose any unsaved work.
uk: %s
    Вся не збережена інформація буде загублена.

en: %s could not be opened.
uk: %s не може бути відкритим.

en: %s is not a regular file.
uk: %s не є звичайним файлом.

en: %s not a log file.
uk: %s не є журналом.

en: '%s' document has been modified; do you wish to save it ?
uk: Документ "%s" було змінено; хочете його зберегти?

en: (1 Sector)
uk: (1 сектор)

en: (C) 1998,2000 the Free Software Foundation
uk: © 1998,2000 the Free Software Foundation

en: (Dual Port Cache)
uk: (Кеш подвійного порта)

en: (Dual Port)
uk: (Подвійний порт)

en: -Adobe-Helvetica-Medium-R-Normal--*-180-*-*-*-*-*-*
uk: -*-Helvetica-Medium-R-Normal--*-180-*-*-*-*-*-*

en: 32-bit
uk: 32 біти

en: 32-bit w/sync
uk: 32 біти з синхр.

en: <- Remove
uk: <- Вилучити

en: <- Remove all
uk: <- Видалити все

en: <empty>
uk: <пусто>

en: About
uk: Про

en: About this application
uk: Про цю програму

en: About...
uk: Про...

en: Action Toolbar
uk: Панель дій

en: Action database
uk: База подій

en: Actions
uk: Дії

en: Active User Listing
uk: Список користувачів

en: Active/Idle
uk: Активний/Чекаючий

en: Add
uk: Додати

en: Add ->
uk: Додати ->

en: Add Color
uk: Додати колір

en: Add Parameter After
uk: Додати параметр після

en: Add Parameter Before
uk: Додати параметр перед

en: Add all ->
uk: Додати все ->

en: Add some defaults
uk: Додати декілька типових значень

en: Add...
uk: Додати...

en: Address to mail to:
uk: Адреса адресата:

en: Advanced
uk: Складне

en: Append it to ->
uk: Додати це до ->

en: Applet
uk: Аплет

en: Apply Parameter Changes
uk: Застосувати зміни параметрів

en: April
uk: Квітень

en: Are you sure you want to reboot the system?
uk: Ви впевнені, в тому що хочете перезавантажити систему?

en: Are you sure you want to shut down the computer?
uk: Ви впевнені в тому, що хочете завершити роботу?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 2?
uk: Ви впевнені, в тому що хочете перемикнути систему на рівень виконання 2?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 3?
uk: Ви впевнені, в тому що хочете перемикнути систему на рівень виконання 3?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 4?
uk: Ви впевнені, в тому що хочете перемикнути систему на рівень виконання 4?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 5?
uk: Ви впевнені, в тому що хочете перемикнути систему на рівень виконання 5?

en: Are you sure you want to switch to single user mode?
uk: Ви впевнені, в тому що хочете перемикнути систему на однокористувацький режим?

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: August
uk: Серпень

en: Available documents
uk: Доступні документи

en: Available views
uk: Доступні вигляди

en: Begin
    Comments :
uk: Початок
    Коментарі:

en: Blue :
uk: Синій:

en: Bottom
uk: Знизу

en: Browse
uk: Переглянути

en: CPU %d
uk: ЦП %d

en: CPU Information
uk: Інформація про ЦП

en: Cache
uk: Кеш

en: Calendar
uk: Календар

en: Can't write to actions database!
uk: Неможливо записати в базу дій!

en: Cannot connect to server
uk: Неможливо з'єднатися з словниковим сервером

en: Cannot create applet!
uk: Неможливо створити аплет!

en: Category
uk: Категорія

en: Character Table's Font...
uk: Шрифт таблиці символів...

en: Character:
uk: Символ:

en: Chart
uk: Діаграма

en: Check word spelling
uk: Перевірка орфографії

en: Choose logs to monitor
uk: Виберіть журнал для моніторингу

en: Clear _Daily Counter
uk: Очистити лічильник _днів

en: Click OK to shutdown or reboot. You will lose
    any unsaved information in open applications.
uk: Клацніть "Гаразд" для завершення роботи чи перезавантаження системи.
    Ви втратите всю незбережену інформацію у запущених програмах.

en: Click this button to add
    some sample commands.
uk: Клацніть цю кнопку, щоб додати
    кілька прикладів команд.

en: Client for MIT dictionary server.
    Web: http://gdict.dhs.org/, http://www.psilord.com/code/
uk: Клієнт до словникового сервера MIT.
    WWW: http://gdict.dhs.org/, http://www.psilord.com/code/

en: Close
uk: Закрити

en: Close document
uk: Закрити документ

en: Close log
uk: Закрити журнал

en: Close the current document
uk: Закрити поточний документ

en: Close the current view
uk: Закрити поточний вигляд

en: Close view
uk: Закрити вигляд

en: Color
uk: Колір

en: Color height :
uk: Висота кольору:

en: Color width :
uk: Ширина кольору:

en: Colors format :
uk: Формати кольорів:

en: Columns
uk: Стовпчики

en: Command
uk: Команда

en: Command Editor
uk: Редактор команд

en: Command Line
uk: Командний рядок

en: Command execution failed: fork failed
uk: Невдалося виконати команду: розгалуження не відбулось

en: Command failed ` %s ': %s
uk: Команда не виконалася ` %s ': %s

en: Command mangled
uk: Команду перетворено

en: Commands
uk: Команди

en: Common properties
uk: Загальні властивості

en: Concat
uk: Злити

en: Configuration file name
uk: Назва конфігураційного файлу

en: Confirm before shutdown?
uk: Підтверджувати перед завершенням роботи системи?

en: Connect to
uk: Під'єднати до

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy Selected Project
uk: Копіювати вибраний проект

en: Copy the selection
uk: Скопіювати вибране

en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати у буфер обміну

en: Copyright (C) 1998
uk: Copyright 1998

en: Copyright 1998, under the GNU General Public License.
uk: Copyright 1998, на умовах GNU General Public License.

en: Copyright 2000 John Kodis
uk: © 2000 John Kodis

en: Couldn't find the "w" command in your path.
    This command is needed for the program to work.
uk: Неможливо знайти команду "w" у вашому шляху.
    Ця команда необхідна для роботи.

en: Couldn't open file `%s': %s
uk: Неможливо відкрити файл `%s': %s

en: Couldn't run command ` %s ': %s
uk: Неможливо запустити команду ` %s ': %s

en: Couldn't understand geometry (position and size)
     specified on command line
uk: Незрозуміла геометрія (позиція та розмір)
     вказані в командному рядку

en: Create a document
uk: Створити документ

en: Create a new document
uk: Створити новий документ

en: Create a new view
uk: Створити новий вигляд

en: Create a new view for a document
uk: Створити новий вигляд документу

en: Create views
uk: Створити вигляди

en: Cross-reference:
uk: Посилання:

en: Current
uk: Поточне

en: Cut
uk: Вирізати

en: Cut Selected Project
uk: Вирізати вибраний проект

en: Cut the selection
uk: Вирізити вибране

en: Cut to Clipboard
uk: Вирізати у буфер обміну

en: DEVICE
uk: ПРИСТРІЙ

en: DMA Mode
uk: Режим DMA

en: Database:
uk: База даних:

en: Date:
uk: Дані:

en: Date:
uk: Дата:

en: December
uk: Грудень

en: Decimal 16 bits
uk: Десяткове 16-бітне

en: Decimal 8 bits
uk: Десяткове 8-бітне

en: Default
uk: Типовий

en: Default 16-bit
uk: Типово 16 бітів

en: Default strategy:
uk: Типова стратегія:

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete Color
uk: Стерти колір

en: Delete Parameter
uk: Стерти параметр

en: Description
uk: Опис

en: Description :
uk: Опис :

en: Description of this entry.
uk: Опис цього запису.

en: Description:
uk: Опис:

en: Detailed Information...
uk: Детальна інформація...

en: Detailed System Information
uk: Детальна інформація про систему

en: Device
uk: Пристрій

en: Dial Orientation
uk: Орієнтація

en: Disabled
uk: Заборонено

en: Disk Information
uk: Інформація про диски

en: Disk Logo Not Found
uk: Логотоп диска не знайдено

en: Display
uk: Представлення

en: Display document control (if exists)
uk: Показати реґулятори документу (якщо є)

en: Display documents menu (restart required).
uk: Показати меню документів (необхідний перезапуск).

en: Display handle bar
uk: Показувати рядок заголовку

en: Display text with a fixed font
uk: Показувати текст фіксованим шрифтом

en: Distribution Version:
uk: Версія дистрибутива:

en: Distribution:
uk: Дистрибутив:

en: Do nothing
uk: Не робити нічого

en: Document properties
uk: Властивості документу

en: Document/View properties
uk: Властивості документу/вигляду

en: Documents
uk: Документи

en: Domain Name:
uk: Назва домена:

en: Don't ask next time.
uk: Не запитувати наступного разу.

en: Don't search mounted filesystems
uk: Не шукати на змонтованих файлових системах

en: Don't search subdirectories
uk: Не шукати в підкаталогах

en: Dos (FAT)
uk: DOS (FAT)

en: Double Density 3.5" (720 KB)
uk: Подвійна щільність 3.5" (720 Кб)

en: Double Density 5.25" (360 KB)
uk: Подвійна щільність 5.25" (360 Кб)

en: DoubleClick in previews:
uk: Подвійне клацання на перегляді:

en: DoubleClick in views:
uk: Подвійне клацання на вікні:

en: Draw numbers
uk: Малювати числа

en: Drop:
uk: Скинути:

en: EBad block at block %lu
uk: EБлок %lu -- дефектний

en: ECould not determine current format type
uk: EНе вдалося визначити поточний тип формату

en: EError closing device %s
uk: EПомилка закривання пристрою %s

en: EError during completion of formatting
uk: EПомилка під час завершення форматування

en: EError formatting track #%d
uk: EПомилка форматування доріжки #%d

en: EGeneric error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s
uk: EЗагальна помилка доступу до пристрою дисковода %s.
    
    Код помилки: %s

en: EGeneric error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s:%d
uk: EЗагальна помилка доступу до пристрою дисковода %s.
    
    Код помилки %s:%d

en: EI don't know what this is, but it's very wrong.
uk: EНе відомо, що це таке, але це дуже погано.

en: EInsufficient permissions to open floppy device %s.
uk: EНевистачає прав доступу для відкривання присторою дисковода %s.

en: EProblem reading cylinder %d, expected %d, read %d
uk: EПроблема із зчитуванням циліндра %d, очікувалось %d, зчитано %d

en: ERead Error:
    Problem reading cylinder %d, expected %d, read %d
uk: EПомилка зчитування:
    Проблема із зчитуванням циліндра %d, очікувалось %d, зчитано %d

en: EUnable to access the floppy disk.
    
    Please confirm that it is in the drive
    with the drive door shut.
uk: EНе вдалося отримати лоступ до дискети.
    
    Будь ласка, переконайтесь, що дискета в дисководі.

en: EUnable to create filesystem correctly.
uk: EНе вдалося створити файлову систему коректно.

en: EUnable to create filesystem.
uk: EНе вдалося створити файлову систему.

en: EUnable to write to device %s
uk: EНе вдалося записати у пристрій %s

en: EUnable to write to the floppy.
    
    Please confirm that it is not write-protected.
uk: EНе вдалося записати на дискету.
    
    Будь ласка, переконайтесь, що дискета не захищена від запису.

en: Easy
uk: Просте

en: Edit
uk: Редагування

en: Edit Params...
uk: Змінити параметри...

en: Edit Preferences...
uk: Редагувати настройки...

en: Edit Prefs...
uk: Змінити установки...

en: Edit it
uk: Змінити це

en: Edit selected colors ...
uk: Змінити вибрані кольори...

en: Edit...
uk: Змінити...

en: Email Information...
uk: Вислати інформацію...

en: Empty file
uk: Пустий файл

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Дозволено

en: End
    Comments :
uk: Кінець
    Коментарі:

en: Entry Start:
uk: Точка старту

en: Entry Stop:
uk: Точка зупинки:

en: Entry changed called for a non entry option!
uk: Викликано зміну запису для параметру, що не є записом!

en: Equation
uk: Рівняння

en: Error
uk: Помилка

en: Error closing file `%s': 
    %s
    Some or all data may not have been written.
uk: Помилка при закритті файлу `%s': 
    %s
    Всі чи деякі дані можуть бути не записані.

en: Error loading file:
    %s
    %s
uk: Помилка завантаження файлу:
    %s
    %s

en: Error parsing actions data base
uk: Помилка аналізу бази дій

en: Error: [%s]
uk: Помилка: [%s]

en: Etymology:
uk: Етимологія:

en: Example:
uk: Приклад:

en: Exec actions
uk: Виконати дії

en: Exit
uk: Вийти

en: Exit program
uk: Вийти з програми

en: Exit the program
uk: Вийти з програми

en: Export log
uk: Експортувати журнал

en: Extended regular expression search
uk: Пошук розширеного регулярного виразу

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: FONTSPEC
uk: ШРИФТ

en: Failed to decompress and display the file:
    %s
    %s
uk: Невдалось розтиснути та показати файл:
    %s
    %s

en: Failed to write file:
    %s
    %s
uk: Помилка записування файлу:
    %s
    %s

en: February
uk: Лютий

en: File
uk: Файл

en: File name
uk: Назва файлу

en: File name :
uk: Назва файлу :

en: File not saved ...
uk: Файл не збережено ...

en: File owner
uk: Власник файлу

en: File owner group
uk: Група власника фалу

en: File saved ...
uk: Файлу збережено ...

en: File system type:
uk: Тип файлової системи:

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Filename:
uk: Назва файлу:

en: Filename:
uk: Назва файлу:

en: Filenames except
uk: За виключенням файлів

en: Filter log events
uk: Фільтр журнальних подій

en: Filter..
uk: Фільтр..

en: Find
uk: Пошук

en: Find string
uk: Пошук рядка

en: Find:
uk: Знайти:

en: Firmware
uk: Виробник

en: Float
uk: Дійсне

en: Floppy Density:
uk: Щільність дискети:

en: Floppy formatted successfully.
uk: Дискету успішно сформатовано.

en: Floppy formatting cancelled.
uk: Форматування дискети відмінено.

en: Follow symbolic links
uk: Дотримуватись символьних посилань

en: Font Selector
uk: Перемикач шрифтів

en: Font to load
uk: Шрифт для завантаження

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Format
uk: Форматувати

en: Format Floppy Disks
uk: Форматування дискет

en: Format a floppy
uk: Форматувати дискету

en: Format another floppy?
uk: Форматувати іншу дискету?

en: Format progress.
uk: Поступ форматування.

en: Free Memory:
uk: Вільна пам'ять:

en: Free space
uk: Вільний простір

en: Frontend to the unix find/grep/locate commands
uk: Оболонка для UNIX команди find/grep/locate

en: Full find (find)
uk: Повний пошук (find)

en: GColorsel was unable to load the file:
    
    %s
    
    Make sure that the path you provided exists,
    and that you have permissions for opening the file.
uk: Програма вибору кольору не змогла завантажити файл:
    
    %s
    
    Переконайтесь, що вказаний вами шлях існує,
    і що у вас є достатньо прав на відкриття цього файлу.

en: GColorsel was unable to paste colors from the clipboard.
uk: GColorsel не вдалось вставити кольори з буферу обміну.

en: GColorsel was unable to save the file :
    
    %s
    
    Make sure that the path you provided exists,
    and that you have the approprate write permissions.
    
    Do you want to retry ?
uk: Програма вибору кольору не змогла зберегти файл:
    
    %s
    
    Переконайтесь, що вказаний вами шлях існує,
    і що у вас є достатньо прав на запис.
    
    Хочете повторити?

en: GDiskFree Properties
uk: Властивості GDiskFree

en: GDiskFree is a GNOME implementation of the shell utility 'df'.
uk: GDiskFree - це реалізація утиліти "df" для GNOME.

en: GEO
uk: ГЕО

en: GEOMETRY
uk: ГЕОМЕТРІЯ

en: GNOME Search Tool
uk: Пошук файлів

en: GNOME contributors:
uk: Учасники GNOME:

en: General
uk: Загальне

en: General Settings
uk: Загальні установки

en: Geometry
uk: Геометрія

en: Geometry string: WxH+X+Y
uk: Рядок геометрії: WxH+X+Y

en: Gnome Calculator
uk: GNOME калькулятор

en: Gnome Character Map
uk: Мапа символів

en: Gnome Color Browser
uk: GNOME Переглядач кольорів

en: Gnome Search Tool
uk: Засіб пошуку фалів

en: Gnome client for the MIT dictionary server
uk: Клієнт для словникового сервера MIT

en: Grab
uk: Захопити

en: Grab a color on the screen
uk: Захопити колір на екрані

en: Grab:
uk: Захопити:

en: Green :
uk: Зелений:

en: Grid
uk: Сітка

en: Header :
uk: Заголовок:

en: Headword:
uk: Слово-заголовок:

en: Help
uk: Довідка

en: Hex 16 bits
uk: Шістнадцяткове 16-бітне

en: Hex 8 bits
uk: Шістнадцяткове 16-бітне

en: Hide app
uk: Прибрати програму

en: High Density 3.5" (1.44 MB)
uk: Висока щільність 3.5" (1.44 Мб)

en: High Density 5.25" (1.2 MB)
uk: Висока щільність 5.25" (1.2 Мб)

en: Horizontal
uk: Горизонтальна

en: Host Name:
uk: Назва хоста:

en: I can't execute this action. Check that :
    
    1. You have associated an action with this event.
    2. The associated document still exists.
    3. The type of the associated document.
    
    Go to preferences, in the edit menu.
uk: Неможливо виконати цю дію. Переконайтесь, що:
    
    1. Ви пов'язали дію з цією подією.
    2. Пов'язаний документ ще існує.
    3. Тип пов'язаного документу.
    
    Перейдіть в "Налаштування" в меню "Редагування".

en: I'm going to close '%s'.
    
    Please note that %d views will be destroyed,
    and that %d virtual document use data from this document.
    
    Do you want to continue ?
uk: "%s" буде закрито.
    
    Зауважте, що %d виглядів буде знищено
    і %d віртуальних документів використовують дані з цього документу.
    
    Хотите продолжить?

en: I'm going to close '%s'.
    
    Please note that %d views will be destroyed.
    
    Do you want to continue ?
uk: "%s" буде закрито.
    
    Зауважте, що %d виглядів буде знищено.
    
    Хотите продолжить?

en: I'm going to close the last view of '%s'.
    
    This document will be closed too, continue ?
uk: Закривається останній вигляд для "%s".
    
    Цей документ буде закрито також, продовжувати ?

en: I'm going to close the last view of '%s'.
    
    This document will be closed too, continue ?
    
    Please note that %d virtual document use data from this document.
uk: Буде закрито останній вигляд для "%s".
    
    Цей документ також буде закрито, продовжити?
    
    Увага! %d віртуальних документів використовують дані з уього документу.

en: IDE Status
uk: Стан IDE

en: IO Mode
uk: Режим IO

en: IRQ Unmask
uk: Розмаскування IRQ

en: Ignore standard input; may be needed in some cases.
uk: Ігнорувати стандартний ввід; це може бути необхідно в деяких випадках.

en: Indicator
uk: Індикатор

en: Info
uk: Інформація

en: Info about logview
uk: Інформація про програму перегляду журналів

en: Inhibit loading of last font
uk: Вимкнути завантаження останнього шрифта

en: Inhibit remembering selected font for next run
uk: Вимкнути запам'ятовування вибраного шрифта для наступного запуску

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert Character...
uk: Вставити символ...

en: Insert color
uk: Вставити колір

en: Insert every selected character at the end of the text entry
uk: Вставляти кожен вибраний символ у кінець введеного

en: Invalid user or group
uk: Невірний користувач або група

en: Invoke sync before getting usage info
uk: Викликати sync перед отриманням інформації про використання

en: January
uk: Січень

en: July
uk: Липень

en: June
uk: Червень

en: Keep settings
uk: Зберегти установки

en: Kilobytes
uk: Кілобайти

en: Last date:
uk: Остання дата:

en: Last modification time
uk: Дата останньої зміни

en: Legacy MFM/RLL drive
uk: Застарілий MFM/RLL диск

en: Line
uk: Лінія

en: Linear
uk: Лінійний

en: List
uk: Список

en: Load a palette
uk: Завантажити палітру

en: Loading file, please wait ...
uk: Завантаження фалу, зачекате ...

en: Loading files, please wait ...
uk: Завантаження фалів, зачекайте...

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Locate file:
uk: Пошук файлу:

en: Log information
uk: Інформація про журнал

en: Log line detail for %s
uk: Подробиці про рядок з %s

en: Log line detail for <No log loaded>
uk: Подробиці про рядок з <Журналу не завантажено>

en: Log stats
uk: Інформація про журнал

en: Log:
uk: Журнал:

en: Logarithmic
uk: Логарифмічний

en: Logfile
uk: Журнал

en: Logo file not found
uk: Незнайдено файлу з логотипом

en: Logview
uk: Перегляд журналів

en: Looking up word...
uk: Пошук слова...

en: Lookup done
uk: Пошук завершено

en: MBad data in cyl %d.  Continuing...
uk: MПогані дані в циліндрі %d.  Продовження...

en: MChecking for bad blocks...
uk: MПеревірка на дефектні блоки...

en: MChecking for bad blocks... (this might take a while)
uk: MПеревірка на дефектні блоки... (це може зайняти певний час)

en: MChecking for bad blocks... Done
uk: MПеревірка на дефектні блоки... Завершено

en: MDI (Multiple Document Interface)
uk: MDI (Інтерфес роботи з багатьма документами)

en: MFailed to open device %s for badblock checking
uk: MНе вдалося відкрити пристрій %s для перевірки на дефектні блоки

en: MFormatting the disk...
uk: MФорматування диску...

en: MFormatting the disk... Done
uk: MФорматування дискети... Завершено

en: MInternal Error: Unable to seek to the correct location.
uk: MВнутрішня помилка: Не вдалося спозиціонуватись у потрібне місце.

en: MInternal Error: Weird value (%ld) in do_test
uk: MВнутрішня помилка: Дивне значення (%ld) в do_test

en: MMaking filesystem on disk...
uk: MСтворення файлової системи на диску...

en: MMaking filesystem on disk... Done
uk: MСтворення файлової системи на диску... Завершено

en: MVerifying the format...
uk: MПеревірка форматування...

en: MVerifying the format... Done
uk: MПеревірка форматування... Завершено

en: Mail To...
uk: Вислати до...

en: Main body:
uk: Словарна стаття:

en: Make guname act as a control center applet
uk: Перетворити guname у аплет центру управління

en: Manual
uk: Керівництво

en: March
uk: Березень

en: May
uk: Травень

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Memory Information
uk: Інформація про пам'ять

en: Menu items
uk: Пункт меню

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Misc
uk: Різне

en: Mode:
uk: Режим:

en: Model
uk: Модель

en: Modified:
uk: Змінено:

en: Monitor
uk: Монітор

en: Monitor log
uk: Моніторинг журналу

en: Monitor options
uk: Точка монтування

en: Mount Point:
uk: Точка монтування:

en: Mount point
uk: Точка монтування

en: Multisector
uk: Багатосекторний

en: Name
uk: Назва

en: Name :
uk: Назва:

en: New Color
uk: Новий колір

en: New Document
uk: Новий документ

en: New Project...
uk: Новий проект...

en: New View
uk: _Нове вікно

en: New text viewer window
uk: Нове вікно перегляду тексту

en: No
uk: Ні

en: No Project Command:
uk: Команда відсутності проекту:

en: No command for this mime type
uk: Немає команди для цього типу MIME

en: No information for this filesystem.
uk: Немає відомостей про цю файлову систему.

en: No log files to open
uk: Немає журналів для відкривання

en: No matches found
uk: Не знайдено відповідників

en: No search string was specified!
uk: Рядок для пошуку не задано!

en: No such file or directory:
    %s
uk: Немає такого файлу чи директорії:
    %s

en: None
uk: Немає

en: Not enough memory!
uk: Не вистачає пам'яті!

en: Notebook Tab position:
uk: Розміщення закладрок:

en: Nothing to locate
uk: Немає що шукати

en: November
uk: Листопад

en: Num. lines:
uk: Кільсть рядків:

en: October
uk: Жовтень

en: On ... execute ...
uk: На ... виконати ...

en: On Reset
uk: При перезапуску

en: One or more files can not be restored :
uk: Один або більше файлів не може бути відновлено :

en: Only the superuser can use this tool
uk: Лише адміністратор може використовувати цей інструмент

en: Open
uk: Відкрити

en: Open Palette
uk: Відкрити палітру

en: Open Text File...
uk: Відкрити текстовий файл...

en: Open a palette
uk: Відкрити палітру

en: Open log
uk: Відкрити журнал

en: Open new logfile
uk: Відкрити новий журнал

en: Operating System Release:
uk: Випуск операцийної системи:

en: Operating System Version:
uk: Версія операцийної системи:

en: Operating System:
uk: Операцийна система:

en: Out of memory!
uk: Вихід за межі пам'яті!

en: PROJECT
uk: ПРОЕКТ

en: Param
uk: Параметр

en: Parameter
uk: Параметр

en: Parameter Editor
uk: Редектор параметрів

en: Parameters
uk: Параметри

en: Params...
uk: Параметри...

en: Part of speech:
uk: Частина мови:

en: Paste
uk: Вставити

en: Paste Clipboard Contents
uk: Вставити вміст буферу обміну

en: Paste Project
uk: Вставити проект

en: Paste the clipboard
uk: Вставити буфер обміну

en: Pattern
uk: Тип

en: Pen
uk: Перо

en: Percent free
uk: Відсоток вільного

en: Please select a file document before.
uk: Будь ласка, виберіть спочатку файл документу.

en: Please, select the type of document to create.
    You can choose a short name, do not confuse it with the file name.
uk: Виберіть тип створюваного документу.
    Ви можете вибрати коротку назву, не плутайте її з назвою файлу.

en: Please, select the type of view you want to create.
uk: Виберіть тип вигляду, який ви хочете створити.

en: Point
uk: Точка

en: Port:
uk: Порт:

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preferences...
uk: Налаштування...

en: Prefs
uk: Налаштування

en: Prefs...
uk: Установки...

en: Print selected font name on exit
uk: Надрукувати назву вибраного шрифта на виході

en: Process:
uk: Процес:

en: Processor Speed:
uk: Швидкість процесора:

en: Processor Type:
uk: Тип процесора:

en: Project
uk: Проект

en: Project Description:
uk: Опис проекту:

en: Project Title
uk: Назва проекта

en: Project Title:
uk: Заголовок проекту:

en: Pronunciation:
uk: Вимова:

en: Props
uk: Властивості

en: Quick find (locate)
uk: Швидкий пошук (locate)

en: Quit
uk: Вийти

en: Quit GTimeTracker
uk: Вийти з GTimeTracker

en: ReadLogStats: out of memory
uk: ReadLogStats: вихід за межі пам'яті

en: Real Memory:
uk: Дійсна пам'ять:

en: Reason %d
uk: Причина %d

en: Reboot
uk: Перезавантаження

en: Red :
uk: Червоний:

en: Regular expression search
uk: Пошук регулярного виразу

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload Configuration File
uk: Перезавантажити файл конфігурації

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove selected colors
uk: Вилучити вибрані кольори

en: Revert to Defaults
uk: Повернути типові значення

en: Runlevel 2
uk: Рівень виконання 2

en: Runlevel 3
uk: Рівень виконання 3

en: Runlevel 4
uk: Рівень виконання 4

en: Runlevel 5
uk: Рівень виконання 5

en: Running: %s
uk: Виконується: %s

en: Save
uk: Зберегти

en: Save As...
uk: Записати як...

en: Save Configuration File
uk: Зберегти файл конфігурації

en: Save Information to File...
uk: Зберегти інформацію у файлі...

en: Save Palette as
uk: Зберегти палітру як

en: Save Results
uk: Зберегти результати

en: Save System Information As...
uk: Зберегти інформацію про систему як...

en: Save Text As...
uk: Зберегти текст як...

en: Save palette _As...
uk: Зберегти палітру як...

en: Save session on exit.
uk: Зберегти сеанс на виході.

en: Save the current palette in a file
uk: Зберегти поточну палітру в файлі

en: Save the current palette with a different name
uk: Зберегти поточну палітру з іншою назвою

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Scale
uk: Шкала

en: Search
uk: Пошук

en: Search RGB
uk: Пошук RGB

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Search already running on another page
uk: Пошук вже працює на іншій сторінці

en: Search command line
uk: Командний рядок пошуку

en: Search it in ->
uk: Шукати це в ->

en: Searching...
uk: Пошук...

en: Select a project on startup
uk: Вибрати проект на початку

en: Select log events
uk: Вибрати журнальні події

en: Select source document
uk: Виберіть початковий документ

en: Select type
uk: Вибрати тип

en: Select...
uk: Вибрати...

en: Selection:
uk: Виділення:

en: September
uk: Вересень

en: Serial No.
uk: Серійний номер

en: Server
uk: Сервер

en: Server to use, default search strategy, fonts
uk: Використовуваний сервер, типова стратегія пошуку, щрифти

en: Server:
uk: Сервер:

en: Session
uk: Сеанс

en: Set the buttons to be focusable or not
uk: Встановити, будуть кнопки фокусуватися чи ні

en: Set the character table's font.
uk: Встановити шрифт таблиці символів.

en: Settings
uk: Установки

en: Shell Commands
uk: Команди оболонки

en: Short name :
uk: Коротка назва :

en: Show Command
uk: Показати команду

en: Show Gnome Character Map's manual
uk: Показати посібник з Мапи Символів GNOME

en: Show Seconds
uk: Показувати секунди

en: Show Status Bar
uk: Показувати рядок статусу

en: Show Table Header
uk: Показувати заголовок таблиці

en: Show Toolbar Icons
uk: Показувати піктограми на панелі інструментів

en: Show Toolbar Texts
uk: Показувати написи на панелі інструментів

en: Show Tooltips
uk: Показувати підказки

en: Show `Cut', `Copy', `Paste'
uk: Показувати "Вирізати", "Копіювати", "Вставити"

en: Show `Help'
uk: Показувати "Довідка"

en: Show `New'
uk: Показувати "Новий"

en: Show `Preferences'
uk: Показувати "Налаштування"

en: Show `Properties'
uk: Показувати "Властивості"

en: Show `Quit'
uk: Показувати "Вийти"

en: Show `Save', `Reload'
uk: Показувати "Зберегти", "Перезавантажити"

en: Show `Timer'
uk: Показувати "Таймер"

en: Show calendar log
uk: Показати календар журналу

en: Show drive mount points
uk: Показати точки монтування пристроїв

en: Show drive size
uk: Показати розмір пристрою

en: Show line info
uk: Показати інформацію про рядок

en: Show log stats
uk: Показати інформацію про журнал

en: Show user preferences
uk: Показати налаштування користувача

en: Show values
uk: Показати значення

en: Show/Hide Definition Window...
uk: Показати/прибрати викно визначення...

en: Shut Down
uk: Завершення роботи

en: Shutdown or Reboot
uk: Завершення роботи або перезавантаження

en: Simple Calculator
uk: Калькулятор

en: Simple double precision calculator similiar to xcalc
uk: Простий калькулятор з подвійною точністю

en: Simple substring search
uk: Пошук простого підрядка

en: Single User Mode
uk: Однокористувацький режим

en: Size
uk: Розмір

en: Size:
uk: Розмір:

en: Sleeping
uk: Дрімаючий

en: Small utility to browse available X11 colors.
uk: Мала утиліта для перегляду доступних для X11 кольорів

en: Smart lookup
uk: Розумний пошук

en: Smooth
uk: Згладити

en: Solid
uk: Суцільний

en: Sorry, no preferences yet.
uk: Вибачте, ще немає настройок.

en: Special properties
uk: Особливі властивості

en: Specify geometry
uk: Вказати геометрію

en: Specify the geometry of the window.
uk: Вказати геометрію вікна

en: Spell
uk: Орфографія

en: Spell Check...
uk: Перевірка орфоргафії...

en: Spell check done
uk: Перевірку орфографії завершено

en: Spell-checking...
uk: Перевірка орфоргафії...

en: St_art
uk: _Старт

en: Standby
uk: В очікуванні

en: Start
uk: Розпочати

en: Start date:
uk: Початкова дата:

en: Start directory does not exist
uk: Початкового каталога не існує

en: Start in directory:
uk: Починати з каталога:

en: Start/Stop Timer
uk: Запустити/Зупинити таймер

en: Status
uk: Стан

en: Sto_p
uk: С_топ

en: Stop
uk: Зупинити

en: String not found
uk: Рядок не знайдено

en: Stripchart Plotter
uk: Статистика

en: Sub-number:
uk: Додатковий номер:

en: Swap Space ("virtual memory"):
uk: Віртуальна пам'ять:

en: Switch Project Command:
uk: Команда визначення проекту:

en: Switch log
uk: Перемикнути журнал

en: System Colors
uk: Кольори системи

en: System Information
uk: Інформація про систему

en: System Log Viewer
uk: Переглядач системних журналів

en: System Status:
uk: Стан системи:

en: TOUCHED!!
uk: ЗМІНЕНО!!

en: Text File Viewer
uk: Програма перегляду текстових файлів

en: Text copied to clipboard...
uk: Текст скопійовано у буфер обміну...

en: Text cut to clipboard...
uk: Текст вирізано у буфер обміну...

en: Text pasted from clipboard...
uk: Текст вставлено з буферу обміну...

en: Text to copy:
uk: Текст для копіювання:

en: The DMA setting for this drive cannot be changed.
uk: Установки DMA цього диска неможливо змінити

en: The GNOME stripchart program plots various user-specified parameters as a function of time.  Its main use is to chart system performance parameters such as CPU load, CPU utilization, network traffic levels, and the like.  Other more ingenious uses are left as an exercise for the interested user.
uk: GNOME stripchart  записує різноманітні задані користувачем  параметри  як функцію часу.  Основне  завдання  програми - запис системних  параметрів, таких як навантаження ЦП, використання ЦП, рівень мережевого трафіка тощо. Інші застосування залишені в якості вправи для зацікавленого користувача.

en: The Gnome Calculator
uk: GNOME Калькулятор

en: The Gnome Search Tool
uk: Шукач для GNOME

en: The Gnome equalivant of Microsoft Windows' Character Map. Warning: might contain bad English.
uk: Еквівалент програми Character Map для Windows.

en: The IRQ unmask setting for this drive cannot be changed.
uk: Установки розмаскування IRQ цього диска змінити неможливо.

en: The device to format
uk: Пристрій для форматування

en: The drive refused to keep its settings.
uk: Диск не в змозі зберегти установки.

en: The following mail will be sent to %s.
     Are you sure you want to mail this information?
uk: Цей лист буде вислано за адресою: %s.
     Ви впевнені, в тому що хочете відіслати цю інформацію?

en: The server you specified could not be found.
uk: Вказаного сервера не знайдено.

en: There seems to be another GTimeTracker running.
    Press OK to start GTimeTracker anyway, or press Cancel to quit.
uk: Це означає, що вже запущений інший GTimeTracker.
    Натисніть "Гаразд" щоб все одно запустити його, або натисніть "Відміна" для виходу.

en: This document read document from one or more other document. Please, choose these documents.
uk: Цей документ зчитує документ з одного чи більше документів. Виберіть їх.

en: This is an interface to locate.  If you type in a simple string it
    will be matched as a subset of the full path, and if you type
    in a string with wildcards, it will have to match the full path.
uk: Це інтерфейс до команди locate. Якщо ви введете простий рядок - його
    буде порівняно як підмножину повного шляху, і якщо ви введете рядок
    з шаблонами - він буде порівнюватись з повним шляхом.

en: This is the command line that can be used to execute this search from the console:
    (Note: to print one file per line rather then null separated,
    append "| tr '\000' '\n'" to the line below)
uk: Це командний рядок, що може бути використаний для виконання цього пошуку з консолі:
    (Зверніть увагу: щоб друкувати один файл на рядок, а не розділені нулем,
    додайте "| tr '\000' '\n'" до рядка, що наведено нижче)

en: Ticks
uk: Такти

en: Time Tracker tool
uk: Засіб обліку часу

en: Time tracking tool
uk: Засіб обліку часу

en: Timer
uk: Таймер

en: Today
uk: Сьогодні

en: Tolerance :
uk: Терпимість :

en: Too many open logs. Close one and try again
uk: надто багато відкритих журналів. Закрийте один та спробуйте знову.

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Toolbar Segments
uk: Сегменти панелі інструментів

en: Top
uk: Найвище

en: Total
uk: Всього

en: Total Memory:
uk: Всього пам'яті:

en: Type
uk: Тип

en: Unable to access the drive.
uk: Немає доступу до диска

en: Unable to display compressed file.
    zcat not found in your path.
uk: Неможливо показати стиснутий файл.
    Не знайдено zcat в шляху пошуку.

en: Unable to open logfile!
uk: Не вдалося відкрити журнал!

en: Unable to parse the geometry string '%s'
uk: Не вдалося проаналізувати рядок геометрії "%s"

en: Unable to perform requested operation, either because the server
    you are using is down or because you are not connected to the
    Internet. If you are not already connected to the Internet, please
    do so and try again.
uk: Неможливо виконати дію, що вимагається, або тому що сервер котрий
    ви використовуєте відімкнено, або тому що ви не під'єднані в
    Інтернет. Якщо ви ще не під'єднались в Інтернету, зробіть це та
    спробуйте ще раз.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown filesystem
uk: Невідома файлова система

en: Update
uk: Поновити

en: Update Information
uk: Обновити інформацію

en: Update interval (ms)
uk: Інтервал оновлення (ms)

en: Use Logfile
uk: Використовувати журнал

en: Used space
uk: Використаний простір

en: User Colors
uk: Кольори користувача

en: User Name:
uk: Ім'я користувача:

en: Value
uk: Значення

en: Values
uk: Значення

en: Vertical
uk: Вертакальна

en: View or hide the action toolbar
uk: Показати чи прибрати панель дій

en: View or hide the statusbar
uk: Показати чи прибрати панель стану

en: View or hide the text toolbar
uk: Показати чи прибрати панель тексту

en: View properties
uk: Влистивості вигляду

en: Warning
uk: Увага

en: Where to put the window, and its size
uk: Положення вікна та його розмір

en: Word definition
uk: Визначення слова

en: X Display Name:
uk: Назва X-дисплея:

en: Yes (%d sector)
uk: Так (%d сектор)

en: Yes (%d sectors)
uk: Так (%d секторів)

en: You appear to have no IDE drives
uk: Здається у вас немає IDE дисків

en: You can configure the commands on the popup menus.
    Just enter the name you want to appear on the 
    menu, and the command to execute.
    In the command, you can use %u to represent the
    currently selected username, and %t for the tty.
uk: Ви можете сконфігорувати команди для спливаючих меню.
    Лише введіть назву, яка має виникати в меню та команду
    для виконання. У цій команді ви можете використовувати
    %u для представлення вибраного в даний момент імені
    користувача та %t для tty.

en: You can create one or more views for this document. Note that you have to create at least one view.
uk: Ви можете створити один або більше виглядів до цього документу. Зауважте, що потрібно створити принаймні один.

en: You have to restart GDict for these
    settings to become active.
uk: Вам необхідно перезапустити Gdict щоб ці
    установки подіяли.

en: You must be the super-user (root) to shut down or restart the computer.
uk: Ви мусите бути адміністратором (root) для завершення роботи чи перезавантаження системи.

en: Your System
uk: Ваша система

en: Your config file is corrupted.
    Do you want to create a new session ?
uk: Ваш файл кінфігурації зіпсовано.
    Хочете створити новий сеанс ?

en: Zoom view
uk: Подробиці

en: [GTT]New
uk: [GTT]Новий

en: _Action Toolbar
uk: Панель дій

en: _Fixed Font
uk: _Фіксований шрифт

en: _Focusable Buttons
uk: Кнопки, що фокусуються

en: _Insert at end
uk: Вставити в кінець

en: _New Project...
uk: _Новий проект...

en: _New Window
uk: _Нове вікно

en: _Open palette...
uk: Відкрити палітруююю

en: _Reload Configuration File
uk: _Перезавантажити файл конфігурації

en: _Save Configuration File
uk: _Зберегти файл конфігурації

en: _Save palette
uk: Зберегти палітру

en: _Statusbar
uk: Панель стану

en: _Text Toolbar
uk: Панель тексту

en: _Timer
uk: _Таймер

en: _Timer Running
uk: Таймер запущений

en: action to execute when regexps are TRUE
uk: дія, що виконується коли регулярний вираз справджується

en: an initialization error occurred while starting 'guname-capplet'.
uk: помилка ініціалізації при запуску 'guname-capplet'.

en: closing parenthesis expected
uk: очікувалось закриття дужок

en: description
uk: опис

en: description:
uk: опис:

en: empty
uk: пусто

en: enabled
uk: увімкнено

en: extra junk at end: "%s"
uk: додатковий шматок в кінці: "%s"

en: gfloppy
uk: Форматування дискет

en: grep options found in find list bad bad!
uk: параметр greep в списку find, це недобре!

en: hostname column width ( 0 to hide this column ):
uk: ширина стовпчика назви машини (0 прибирає цей стовпчик):

en: invalid variable identifer: %s
uk: невірний ідентефікатор змінної: %s

en: major
uk: верхня позначка

en: message regexp
uk: регулярний вираз для повідомлення

en: minor
uk: нижня позначка

en: missing variable identifer
uk: відсутній ідентефікатор змінної

en: no description
uk: немає опису

en: no project selected
uk: немає вибраного проекту

en: no such field: %d
uk: немає поля: %d

en: non-grep option found in grep list, bad bad!
uk: невідомий параметр в списку greep, це недобре!

en: number expected
uk: очикувалось число

en: process regexp
uk: регулярний вираз для процесу

en: program exited
uk: програма завершена

en: program started
uk: програма запущена

en: project %t started
uk: проект "%t" запущений

en: stopped project %t
uk: проект "%t" зупинений

en: tag: [%s]
    log_name: [%s]
    process: [%s]
    message: [%s]
    description: [%s]
    action: [%s]
uk: ярлик: [%s]
    назва: [%s]
    процес: [%s]
    повідомлення: [%s]
    опис: [%s]
    дія: [%s]

en: tmp_list is NULL
uk: tmp_list -- NULL
