pan - en to sl translation catalogue (850 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
sl:   (Ni pogojev -- ustrezali bodo vsi članki)

en:   (No conditions -- no articles will match
sl:   (Ni pogojev -- ustrezal ne bo noben članek)

en:  (Moderated)
sl:  (moderirana)

en:  (Read-Only)
sl:  (le za branje)

en: "stay connected" sent to %s
sl: "stay connected" poslan na %s

en: % Done
sl: % opravljeno

en: %.2f KB/s, %d:%02d:%02d remaining
sl: %.2f KB/s, %d:%02d:%02d preostalo

en: %a - abbreviated weekday name
    %A - full weekday name
    %b - abbreviated month name
    %B - full month name
    %c - local date & time
    %d - day of the month
    %H - hour (24-hour clock)
    %I - hour (12-hour clock)
    %j - day of the year (001-366)
    %m - month (01-12)
    %M - minute (00-59)
    %p - local equivalent of AM/PM
    %S - second (00-61)
    %x - local date
    %X - local time
    %y - two-digit year
    %Y - four-digit year
    %% - %
sl: %a - skrajšano ime dneva
    %A - polno ime dneva
    %b - skrajšano ime meseca
    %B - polno ime meseca
    %c - krajevna datum in čas
    %d - dan v mesecu
    %H - ura (24 urna ura)
    %I - ura (12 urna ura)
    %j - dan v letu (001-366)
    %m - mesec (01-12)
    %M - minuta (00-59)
    %p - dop./pop.
    %S - sekunda (00-61)
    %x - krajevni datum
    %X - krajevna ura
    %y - dvomestno leto
    %Y - štirimestno leto
    %% - %

en: %d connections at %.1f KB per second
sl: %d povezav pri %.1f KB na sekundo

en: %d tasks still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
sl: %d poslov je še vedno dejavnih ali čakajo v vrsti.
    Ste prepričani da želite zapustiti Pan?

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
sl: %s
    
    Zadetkov: %u
    Skupina: %s
    Pravilo: %s

en: %s (%d tries)
sl: %s (%d poksusov)

en: %u articles match rule %s
sl: %u člankov ustreza pravilu %s

en: (%s for user-specified text)
sl: (%s za besedilo, ki ga določi uporabnik)

en: (No Group)
sl: (Ni skupine)

en: (e.g., *anime*)
sl: (npr.: *anime*)

en: .Newsrc Files
sl: Datoteke .newsrc

en: .newsrc filename:
sl: Datoteka .newsrc:

en: 1 task still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
sl: 1 posel je še vedno dejaven ali čaka v vrsti.
    Ste prepričani da želite zapustiti Pan?

en: <More>
sl: <Več>

en: > [quoted text muted]
sl: > [citirano besedilo utišano]

en: A newsreader for GNOME
sl: Bralnik novic za GNOME

en: ALL OF:
sl: Vsi od:

en: AND
sl: IN

en: ANY OF:
sl: Katerkoli od:

en: Aborting
sl: Prekinjam

en: About
sl: O programu

en: About %s
sl: O %s

en: Account name:
sl: Ime računa:

en: Actions
sl: Dejanja

en: Add Author to Bozo Filter
sl: Dodaj avtorja v filter lolekov

en: Add Author to Spam Filter
sl: Dodaj avtorja v filter navlake

en: Add New
sl: Dodaj novega

en: Add R_eplies to Selection
sl: Dodaj odgovo_re na izbiro

en: Add Subject to Spam Filter
sl: Dodaj predmet v filter navlake

en: Add Thread to the Article List selection
sl: Dodaj nit v seznam izbranih člankov

en: Add _Threads to Selection
sl: Dodaj _niti v izbiro

en: Add ``/%s'' to path
sl: Dodaj ``/%s'' v pot

en: Add a new filter
sl: Dodaj nov filter

en: Add a new rule.
sl: Dodaj novo pravilo.

en: Add replies to the Article List selection
sl: Dodaj odgovore v seznam izbranih člankov

en: Add to Bo_zo or Spam Filter
sl: Dodaj v filter _lolekov ali navlake

en: Add to Bozo or Spam Filter
sl: Dodaj v filter lolekov ali navlake

en: Address
sl: Naslov

en: Address:
sl: Naslov:

en: Addresses and Subjects can be changed before being added
    to the Spam/Bozo filters.
    
    For example, a subject of `-->MAKE MONEY FAST<--' will
    likey find more spam if shortened to just `MAKE MONEY FAST'.
    
    Likewise, "Dudley Dursley" <ddursley@spambot.com>' could
    be shortened to `<ddurseley@spambot.com>' or even `<*@spambot.com>'.
    
    Wildcards are supported and comparisons are case-insensitive.
    For more complex pattern matching, enable the regular expression
    button.  http://pan.rebelbase.com/regexp.txt for a tutorial.
sl: Naslovi in predmeti so lahko spremenjeni, preden se dodajo
    v filtre navlake ali lolekov.
    
    Na primer, predmet '-->MAKE MONEY FAST<--' bo verjetneje
    ustavil več navlake, če se skrajša na 'MAKE MONEY FAST'.
    
    Podobno se lahko '"Levi Levec" <levec@navlaka.com>' skrajša
    na '<levec@navlaka.com>' ali celo '<*@navlaka.com>'.
    Džokerji so podprti in primerjave niso občutljive na velikost
    črk. Za kompleksnejše ujemanje vzorcev vklopite gumb "Regularni
    izrazi". Navodila najdete na http://pan.rebelbase.com/regexp.txt.

en: All Groups
sl: Vse skupine

en: Also Download Article Bodies
sl: Prenesi tudi telesa člankov

en: An error occurred writing to the server.
sl: Med pisanjem strežniku se je zgodila napaka.

en: Apply the Selected Rule to all Subscribed Groups.
sl: Uporabi izbrano pravilo na vseh naročenih skupinah.

en: Apply the Selected Rule to the Selected Groups.
sl: Uveljavi izbrano pravilo na izbranih skupinah.

en: Apply to
    Selected
    Groups
sl: Uporabi na
    izbranih
    skupinah

en: Apply to
    Subscribed
    Groups
sl: Uporabi na 
    naročenih
    skupinah

en: Applying Rule to Selected Groups
sl: Uveljavi pravilo v izbranih skupinah

en: Applying rule `%s' to Group `%s'
sl: Uveljavljam pravilo `%s' v skupini `%s'

en: Are you sure you want to delete these %d groups/folders and their articles?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati teh %d skupin/map in njihove članke?

en: Article "%s" not flagged for any particular server; using current
sl: Članek "%s" ni označen za noben določen strežnik; uporabljam trenutnega

en: Article Cache
sl: Predpomnilnik člankov

en: Article Pane
sl: Plošča s članki

en: Article Text
sl: Besedilo članka

en: Article _score is at least
sl: Članek je _točkovan vsaj

en: Article _thread is
sl: _Nit članka je

en: Article body is cached locally
sl: Telo dokumenta je krajevno predpomnjeno

en: Article body isn't cached locally
sl: Telo dokumenta ni krajevno predpomnjeno

en: Article cache contains %.1f MB in %d files
sl: Predpomnilnik člankov vsebuje %.1f MB v %d datotekah

en: Article cache now has %.1f MB in %d articles
sl: Predpomnilnik člankov ima sedaj %.1f MB v %d člankih

en: Article date format:
sl: Oblika datuma člankov:

en: Article does not have complete attachments
sl: Članek nima popolne priloge

en: Article does not have incomplete attachments
sl: članek nima nepopolnih prilog

en: Article h_as
sl: Članek i_ma

en: Article has been
sl: Članek je bil

en: Article has been saved or decoded
sl: Članek je bil shranjen ali dekodiran

en: Article has complete attachments
sl: članek ima popolne priloge

en: Article has complete or incomplete attachments
sl: članek ima popolne ali nepopolne priloge

en: Article has incomplete attachments
sl: članek ima nepopolne priloge

en: Article has no attachments
sl: članek nima prilog

en: Article has not been saved or decoded
sl: Članek ni bil shranjen ali dekodiran

en: Article is %d or more lines long
sl: članek je dolg %d ali več vrstic

en: Article is crossposted to at least %d groups
sl: članek je bil navzkrižno poslan v vsaj %d skupin

en: Article is crossposted to less than %d groups
sl: članek je bil navzkrižno poslan v manj kot %d skupin

en: Article is either saved or queued for saving
sl: Članek je shranjen ali v vrsti za shranjevanje

en: Article is less than %d lines long
sl: članek je dolg manj kot %d vrstic

en: Article is more than %d days old
sl: članek je starejši od %d dni

en: Article is neither saved nor queued for saving
sl: Članek ni niti shranjen niti v vrsti za shranjevanje

en: Article is new
sl: Članek je nov

en: Article is not queued for saving or decoding
sl: Članek ni v vrsti za shranjevanje ali dekodiranje

en: Article is old
sl: Članek je star

en: Article is queued for saving or decoding
sl: Članek je v vrsti za shranjevanje ali dekodiranje

en: Article is read
sl: Članek je prebran

en: Article is unread
sl: Članek je neprebran

en: Article was posted in the last %d days
sl: Članek je bil poslan v zadnjih %d dneh

en: Article's score is %d or higher
sl: Članek ima %d ali več točk

en: Article's score is less than %d
sl: Točkovanje članka je manjše od %d

en: Articles
sl: Članki

en: Articles/Mail posted before
sl: Članki/pošta poslana pred

en: Articles/Mail queued for posting via the "Send Later" button
sl: Članki/pošta postavljena v vrsto za pošiljanje z gumbom "Pošlji kasneje"

en: Attachment: %s - %s - %s
sl: Priloga: %s - %s - %s

en: Attachments
sl: Priloge

en: Authentication failed: %s
sl: Avtentifikacija je spodletela: %s

en: Authentication failed: need a password
sl: Avtentifikacija je spodletela: potrebujem geslo

en: Author
sl: Avtor

en: Author doesn't match phrase `%s'
sl: Avtor se ne ujema s frazo `%s'

en: Author doesn't match regular expression `%s'
sl: Avtor se ne ujema z regularnim izrazom `%s'

en: Author matches phrase `%s'
sl: Avtor se ujema s frazo `%s'

en: Author matches regular expression `%s'
sl: Avtor se ujema z regularnim izrazom `%s'

en: Author:
sl: Avtor:

en: Authorization
sl: Avtorizacija

en: Authors
sl: Avtorji

en: BUG IN CODE
sl: HROŠČ V KODI PROGRAMA

en: BUG!!
sl: HROŠČ!!

en: Body Background
sl: Ozadje telesa

en: Body Foreground
sl: Ospredje telesa

en: Bozos
sl: Loleki

en: Bug in Code
sl: Hrošč v kodi programa

en: C_ollapse Selected Threads
sl: _Skrči izbrane niti

en: Cache
sl: Predpomnilnik

en: Cached Article "%s"
sl: Predpomnjen članek "%s"

en: Cached article "%s" (%s) from group %s
sl: Predpomnjenen članek "%s" (%s) iz skupine %s

en: Can't connect to %s: %s
sl: Nisem se mogel povezati z %s: %s

en: Can't find filter `%s' needed by rule `%s', so no articles match.
sl: Ne morem najti filtra `%s', ki ga potrebuje pravilo `%s', zato noben članek ne ustreza.

en: Can't load the image.
sl: Ne morem naložiti slike.

en: Can't open file `%s'
sl: Ne morem odpreti datoteke `%s'

en: Can't parse the From: line; hope for the best.
sl: Ne morem razčleniti obrazca: vrstica; upam na najboljše.

en: Can't resolve %s: %s
sl: Nisem mogel razvozlati %s: %s

en: Can't write filters to `%s': %s
sl: Ne morem zapisati filtrov v `%s': %s

en: Can't write rules to `%s': %s
sl: Ne morem zapisati pravil v `%s': %s

en: Cancel Selected Article which you Posted
sl: Prekliči izbrane članke, ki sem jih poslal

en: Cancel Selected Task(s)
sl: Prekliči izbrane posle

en: Cancelling article
sl: Preklicujem članek

en: Cancelling message "%s"
sl: Razveljavljam sporočilo "%s"

en: Case Sensitive
sl: Razlikuj velike in male črke

en: Clear
sl: Počisti

en: Clear Disk Cache
sl: Počisti predpomnilnik na disku

en: Clear Queue
sl: Počisti vrsto

en: Clear this log.
sl: Zapri ta dnevnik.

en: Close
sl: Zapri

en: Close the Log Viewer.
sl: Zapri pregled dnevnika.

en: Co_py Threads to Folder
sl: Ko_piraj niti v mapo

en: Colla_pse all Threads
sl: Sk_rči vse niti

en: Collapse Names in Gro_up Pane
sl: Skrči imena v p_lošči skupin

en: Collapse Names in Group Pane
sl: Skrči imena v plošči skupin

en: Collapse Selected Threads
sl: Skrči izbrane niti

en: Collapse all Threads
sl: Skrči vse niti

en: Colors
sl: Barve

en: Congratulations
sl: Čestitke

en: Connect Failure
sl: Napaka pri vzpostavljanju povezave

en: Connecting
sl: Povezujem se

en: Connecting to a Remote News Server to Execute a Task
sl: Za izvedbo posla se povezujem z oddaljenim novičarskim strežnikom

en: Connecting to mail server
sl: Povezujem se s poštnim strežnikom

en: Connection to %s, port %d failed: %s
sl: Povezava z %s, vrata %d ni uspela: %s

en: Cop_y to Folder
sl: Kopira_j v Mapo

en: Copy Threads to Folder
sl: Kopiraj niti v mapo

en: Copy to Folder
sl: Kopiraj v mapo

en: Copyright (C) 1999-2001, Pan Development Team
sl: Avtorske pravice pridržane (C) 1999-2001 Pan razvojna skupina

en: Couldn't create directory `%s': %s
sl: Nisem mogel ustvariti imenika `%s': %s

en: Couldn't create file `%s' to export newsrc file %s
sl: Nisem mogel datoteke `%s' za izvoz newsrc datoteke: %s

en: Couldn't exec external editor
sl: Nisem mogel pognati zunanjega urejevalnika

en: Couldn't find body for message `%s' - decoding may be incomplete or incorrect
sl: Nisem našel telesa sporočila `%s' - dekodiranje je lahko nepopolno ali napačno

en: Couldn't load font "%s"
sl: Nisem mogel naložiti pisave "%s"

en: Couldn't open file `%s'
sl: Nisem mogel odpreti datoteke `%s'

en: Couldn't select group "%s"
sl: Nisem mogel izbrati skupine "%s"

en: Couldn't write to file
sl: Nisem mogel pisati v datoteko

en: Create a mail reply to the sender.
sl: Pošlji odgovor pošiljatelju po e-pošti.

en: Create a new folder.
sl: Ustvari novo mapo.

en: Created folder pan.sendlater
sl: Ustvarjena mapa pan.posljikasneje

en: Created folder pan.sent
sl: Ustvari mapo pan.poslano

en: Custom Filters
sl: Pokljubni filtri

en: Custom Headers
sl: Prikrojene glave

en: D_ownload Flagged
sl: Prenesi označene

en: Data Directory
sl: Podatkovni imenik

en: Data Directory:
sl: Podatkovni imenik:

en: Date
sl: Datum

en: Date:
sl: Datum:

en: Decoded "%s" from group "%s", "%s" part #%d
sl: Odkodiral "%s" iz skupine "%s", "%s" del št. %d

en: Decoding "%s"
sl: Dekodiram: "%s"

en: Delete
sl: Zbriši

en: Delete Articles by Bozos
sl: Zbriši članke po lolekih

en: Delete Cache when exiting Pan
sl: Sprazni predpomnilnik ob izhodu iz Pan-a

en: Delete Line
sl: Zbriši vrstico

en: Delete Spam
sl: Zbriši navlako

en: Delete Th_reads
sl: Zbriši ni_ti

en: Delete Threads
sl: Zbriši niti

en: Delete the selected folder.
sl: Zbriši izbrano mapo.

en: Delete the selected group(s) from Pan.
sl: Zbriši izbrane mape iz Pana.

en: Delete the selected line
sl: Zbriši izbrano vrstico

en: Deleted %u articles from `%s'
sl: Zbrisanih %d člankov iz `%s'

en: Description
sl: Opis

en: Deselect a_ll Articles
sl: Odizberi _vse članke

en: Deselect all Articles in the Article List
sl: Odizberi vse članke iz seznama člankov

en: Deselect all Groups in the Group List
sl: Odizberi vse skupine v seznamu skupin

en: Dialog to set how you want to save the selected articles
sl: Dialog, kjer izberete kako želite shraniti izbrane članke

en: Directories
sl: Imeniki

en: Directory for saving attached files
sl: Imenik za shranjevanje prilog

en: Disconnecting
sl: Odklapljam se

en: Disk Cache:
sl: Predpomnilnik na disku:

en: Display - Groups
sl: Pokaži - skupine

en: Display - Threads
sl: Pokaži - niti

en: Display Name:
sl: Prikaži ime:

en: Display article dates in local time instead of UTC
sl: Pokaži datume člankov v krajevnem času namesto v UTC

en: Don't Save Article Text
sl: Ne shrani besedila članka

en: Don't Save Attachments
sl: Ne shrani prilog

en: Don't add the "User-Agent" identification header
sl: Ne dodaj identifikacijske glave "User-Agent" (uprabniškega agenta)

en: Download
sl: Prenesi

en: Download All Headers
sl: Prenesi vse glave

en: Download Directory
sl: Imenik za sprejeme datotek

en: Download Directory:
sl: Sprejemni imenik:

en: Download Flagged Articles
sl: Prenesi označene članke

en: Download New Headers
sl: Prenesi nove glave

en: Download New Headers when the Group is Loaded
sl: Prenesi nove glave, ko je skupina naložena

en: Download Selected Articles
sl: Prenesi izbrane članke

en: Download Selected Threads
sl: Prenesi izbrane niti

en: Download Threads
sl: Prenesi niti

en: Download a list of new groups from the selected servers.
sl: Prenesi seznam novih skupin iz izbranih strežnikov.

en: Downloading %d articles from group %s
sl: Prenašam %d člankov iz skupine %s

en: Downloading article "%s" failed.
sl: Prenašanje članka "%s" je spodletelo.

en: Downloading body of "%s" (%s) from group %s
sl: Prenašam telo "%s" (%s) iz skupine %s

en: E-Mail send failed.
sl: Pošiljanje e-pošte ni bilo uspešno.

en: E-mail
sl: E-pošta

en: E-mail Message "%s" not sent.
sl: E-poštno sporočilo "%s" ni bilo poslano.

en: E-mail Message "%s" sent.
sl: E-poštno sporočilo "%s" poslano.

en: E-mail address:
sl: E-poštni naslov:

en: ERROR: Message appears to have no new content.
sl: NAPAKA: Izgleda, da sporočilo nima nove vsebine.

en: ERROR: Message is empty.
sl: NAPAKA: Sporočilo je prazno.

en: ERROR: Must have one author in From: line
sl: NAPAKA: Imeti morate enega avtorja v vrstici "Od:"

en: ERROR: No recipients specified.
sl: NAPAKA: Prejemniki niso navedeni.

en: ERROR: No subject specified.
sl: NAPAKA: Zadeva ni določena.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
sl: NAPAKA: Pošiljate v zelo veliko število skupin.

en: ERROR: invalid address ``%s''
sl: NAPAKA: neveljaven naslov ``%s''

en: E_xpand Selected Threads
sl: _Razširi izbrane niti

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit "%s" Filter
sl: Uredi filter "%s"

en: Edit Filters
sl: Uredi filtre

en: Edit Other Filters...
sl: Uredi druge filtre...

en: Edit Selected Article in Folder
sl: Uredi izbran članek v mapi

en: Edit the selected filter
sl: Uredi izbran filter

en: Edit the selected rule.
sl: Uredi izbrano pravilo.

en: Edit with E_xternal Editor
sl: Uredi z _zunanjim urejevalnikom

en: Edit with External Editor
sl: Uredi z zunanjim urejevalnikom

en: Edit...
sl: Uredi...

en: Email Address:
sl: E-poštni naslov:

en: Error
sl: Napaka

en: Error reading file `%s'
sl: Napaka pri branju datoteke `%s'

en: Error reading from socket.
sl: Napaka pri branju z vtiča.

en: Error renaming `%s' as `%s': %s.
sl: Napaka ob preimenovanju `%s' v `%s': %s.

en: Error writing to socket.
sl: Napaka pri pisanju na vtič.

en: Error: reading from socket returned %d.
sl: Napaka: branje iz vtiča je vrnilo %d.

en: Expand Selected Threads
sl: Razširi izbrane niti

en: Expand all Thread_s
sl: Razširi vse nit_i

en: Expand all Threads
sl: Razširi vse niti

en: Expired %u articles from `%s'
sl: Potečenih %d člankov iz `%s'

en: Export .newsrc...
sl: Izvozi .newsrc...

en: Exported %d groups (%d subscribed) to `%s'
sl: Izvozil %d skupin (%d naročenih) v `%s'

en: External Editor
sl: Zunanji urejevalnik

en: External Editor (%t will be replaced with filename)
sl: Zunanji urejevalnik (%t bo zamenjan z imenom datoteke)

en: External Web Browser (%s will be replaced with URL)
sl: Zunanji spletni brskalnik (%s bo zamenjan z URLjem)

en: Failed
sl: Spodletelo

en: Fetched %u headers for `%s'
sl: Prenesel %u glav za `%s'

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Fill articles for reading at column
sl: Polni članke za branje pri vrstici

en: Fill/Wrap Article Body
sl: Napolni/Zavij telo članka

en: Filter Name:
sl: Ime filtra:

en: Filter Tool.
sl: Orodje za filtriranje.

en: Filter_s...
sl: _Filtri...

en: Filtering Articles
sl: Filtriram članke

en: Filters
sl: Filtri

en: Find:
sl: Poišči:

en: Flag Selected Articles
sl: Označi izbrane članke

en: Flag Selected Threads
sl: Označi izbrane niti

en: Flag T_hreads
sl: Označi niti

en: Folder "%s" already exists.
sl: Mapa "%s" že obstaja.

en: Folders
sl: Mape

en: Follow-Up _and Reply
sl: _Pošlji navezavo _in odgovori

en: Followup-To
sl: Navezuj v

en: Followup-To:
sl: Navezuj v:

en: Followup-To:
sl: Navezuj v:

en: Fonts
sl: Pisave

en: For example: John Doe
sl: Na primer: Janez Kovač

en: For example: UUNET Server
sl: Na primer: UUNET strežnik

en: For example: user@host.com
sl: Na primer: uporabnik@rac.unalnik.com

en: For_ward article by E-mail
sl: Po_sreduj članek naprej po e-pošti

en: Forward article by E-mail
sl: Posreduj članek naprej po e-pošti

en: From:
sl: Od:

en: From:
sl: Od:

en: GEOMETRY
sl: GEOMETRIJA

en: General
sl: Splošno

en: Generate Message-ID
sl: Ustvar ID sporočila

en: Get Bodies along _with Articles:
sl: Dobi telesa skupaj s članki

en: Get Bodies along with Articles
sl: Dobi telesa skupaj s članki'

en: Get List of _All Groups
sl: Dobi seznam _vseh skupin

en: Get List of _New Groups
sl: Dobi seznam novih skupin

en: Get New Articles in all Su_bscribed Groups
sl: Dobi nove članke v vseh nar_očenih skupinah

en: Get New Articles in all Subscribed Groups
sl: Dobi nove članke v vseh naročenih skupinah

en: Getting %d of %d: "%s"
sl: Dobivam %d od %d: "%s"

en: Getting %s for "%s"
sl: Dobivam %s za "%s"

en: Getting %s from %s
sl: Dobivam %s od %s

en: Getting article `%s' (Message-ID: %s) body failed: %s
sl: Sprejemanje telesa članka `%s' (ID sporočila: %s) ni uspelo: %s

en: Getting header list failed: %s
sl: Sprejamanje seznama glav ni uspelo: %s

en: Global Settings
sl: Globalne nastavitve

en: Go Online for Server "%s"?
sl: Priklopi se na mrežo za strežnik "%s"

en: Got %d groups for server `%s'
sl: Prenešenih %d skupin za stežnik `%s'

en: Got %d new groups
sl: Prenešenih %d novih skupin

en: Got %d news groups for "%s"
sl: Prenešenih %d novičarskih skupin za "%s"

en: Got %s descriptions for "%s"
sl: Prenešenih %s opisov za "%s"

en: Got %s groups for "%s"
sl: Prenešeno %s skupin za "%s"

en: Got %u groups for "%s"
sl: Prenešeno %u skupin za "%s"

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
sl: Dobil nepričakovan odgovor poštnega strežnika: pričakoval %d; dobil %s

en: Group Name
sl: Ime skupine

en: Group Properties
sl: Lastnosti skupine

en: Group list font
sl: Pisava seznama skupin

en: Grouplist Pane
sl: Plošča s seznamom skupin

en: Groups
sl: Skupine

en: HEY you forgot to put a message here! :)
sl: Hej, sem ste pozabili vpisati sporočilo! :)

en: Handshake failed: %s
sl: Rokovanje ni uspelo: %s

en: Handshake: %s
sl: Rokovanje: %s

en: Handshaking with mail server
sl: Rokujem se s poštnim strežnikom

en: Headers to Show
sl: Glave, ki naj se kažejo

en: Hit Ratio
sl: Pogostost zadetkov

en: I have no idea what I'm doing with Article ``%s''
sl: Nimam pojma kaj počnem s člankom ``%s''

en: INFORMATION: Please be aware that posts to "%s" will not appear until approved by the group's moderator.
sl: OPOZORILO: Prosimo vedite, da se članki v "%s" ne bodo pojavili dokler jih ne bo odobril moderator.

en: Idle Seconds Before Timeout:
sl: Sekund pred pretekom časovne omejitve:

en: If enabled, this rule will be applied to headers when they are downloaded.
sl: Če je vključeno bo to pravilo uporabljeno na glavah, ko bodo prenešene.

en: If this disabled, the user will be prompted in a dialog to choose which posts to use.
sl: Če je to izključeno, bo uporabnik z dialogom vprašan katere dele uporabiti.

en: If this field contains the string "%s", the URL to be viewed is substituted there.
     
    If this field is left blank, then your $BROWSER environmental variable will be used (see http://www.tuxedo.org/~esr/BROWSER/).  If that isn't set either, then the default Gnome setting will be used.
sl: Če to polje vsebuje niz "%s", se ta zamenja z URLjem, ki naj se pogleda.
     
    Če je to polje puščeno prazno, potem se bo uporabila vaša okoljska spremenljivka $BROWSER (poglejte http://www.tuxedo.org/~esr/BROWSER/). Če tudi ta ni nastavljena, se bo uporabil vaš privzet brskalnik Gnome.

en: If this is disabled, Pan will not wrap the original message when creating the reply.
sl: Če je to izključeno, Pan ne bo lomil izvornega sporočila ob ustvarjanju odgovora.

en: If you belong to an organization and would like for your organization's name to appear with your posts, type in your organization name below.  This information is optional, you may leave it blank.
sl: Če pripadate kakšni organizaciji in želite da se njeno ime pojavlja skupaj z vašo pošto, pišite ime vaše organizacije spodaj. Ta podatek ni obvezen, lahko pustite prazno.

en: If you must log on to your news (NNTP) server, then select the check box below.
sl: Če se morate prijaviti na vaš novičarski (NNTP) strežnik, potem označite v škatlici spodaj.

en: Ignore Selected Threads
sl: Prezri izbrane niti

en: Ignored
sl: Prezrta

en: Ignored Threads
sl: Prezri niti

en: Import .newsrc...
sl: Uvozi .newsrc...

en: Import/Export .newsrc files automatically
sl: Samodejno uvozi / izvozi .newsrc datoteko

en: Imported %d groups (%d new) from `%s'
sl: Prenešenih %d skupin (%d novih) iz `%s'

en: Incomplete Attachments
sl: Nepopolne priloge

en: Invalid folder name: "%s"
sl: Neveljavno ime mape: "%s"

en: Layout
sl: Postavitev

en: Lead Programmer
sl: Glavni programer

en: License
sl: Licenca

en: Lines
sl: Vrstic

en: List Newsgroups failed: %s
sl: Seznam novičarskih skupin ni uspel: %s

en: Load Articles When Selected:
sl: Naloži članke, ko so izbrani

en: Loaded %d articles for group `%s' in %.1f seconds (%.0f art/sec)
sl: Naloženih %d člankov za skupino  `%s'v %.1f sekundah (%.0f čl./sek.)

en: Loaded %d groups for server `%s' in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
sl: Naloženih %d skupin za strežnik `%s'  v %.1f sekundah (%.0f skupin/sek.)

en: Loaded %d of %d articles
sl: Naloženo %u od %d člankov

en: Loading %s
sl: Nalagam %s

en: Loading %u of %d groups
sl: Nalagam %u od %d skupin

en: Loading group `%s'
sl: Nalagam skupino `%s'

en: Loads Article
sl: Naloži članek

en: Loads Group
sl: Naloži skupino

en: Location
sl: Lokacija

en: Log Entry
sl: Denevniški vpis

en: Lost connection to server
sl: Povezava s strežnikom je bila prekinjena

en: MODE READER check failed: %s
sl: MODE READER preverjanje ni uspelo: %s

en: Mail Feedback to the Pan Authors
sl: Pošlji porvatne podatke avtorjem Pana

en: Mail Sent!
sl: Pošta poslana!

en: Mail Server
sl: Poštni strežnik

en: Mail Server Not Ready
sl: Poštni strežnik ni pripravljen

en: Mail To:
sl: Pošlji e-pošto na:

en: Mailing Article ``%s''
sl: Pošiljam članek ``%s'' po E-pošti

en: Many thanks to the following people, whose contributions
    are a large part of why Open Source software development
    is so fun.
    
    Pan %s Translations
    %s
    
    Pan %s Code or Patches
    %s
    
    Pan %s Suggestions and Testing
    %s
    
    If you should have been in this list but you're not,
    send us mail and we'll add you next time.
    
    Contributors to previous versions are listed at
    http://pan.rebelbase.com/CREDITS
sl: Velika zahvala gre sledečim ljudem, katerih prispevki
    so razlogi, da je razvijanje odprtega programja prijetno.
    
    Pan %s prevodi
    %s
    
    Pan %s koda in popravki
    %s
    
    Pan %s predlogi in preizkušanje
    %s
    
    Če bi morali biti na tem seznamu a niste, nam pošljite,
    pošto in dodali vas bomo v naslednji različici.
    Ljudje, ki so pomabali pri prejšnjih različicah so našteti v
    http://pan.rebelbase.com/CREDITS

en: Many users prefer to save memory and disk space by only keeping subscribed groups in their .newsrc file.
sl: Veliko uporabnikov želi privarčevati pri porabi pomnilnika in diska tako, da v datoteki .newsrc hranijo le naročene skupine.

en: Mark All Articles in Selected Groups as Read
sl: Označi vse članke v izbranih skupinah kot prebrane

en: Mark Selected Articles as Read
sl: Označi izbrane članke kot prebrane

en: Mark Threads as Read
sl: Označi kot prebrano

en: Mark Threads as U_nread
sl: Označi niti kot _neprebrane

en: Mark Threads as Unread
sl: Označi niti kot neprebrane

en: Mark _Threads as Read
sl: Označi _niti kot prebrane

en: Mark as
sl: Označi kot

en: Mark as Unread
sl: Označi kot neprebrano

en: Mark as _Unread
sl: Označi kot _neprebrano

en: Maximum
    Connections
sl: Največ
    povezav

en: Maximum Number of Task Retries before Giving Up
sl: Največje število vnovičnih poskusov posla preden se vdam

en: Maximum Total Number of Connections
sl: Največje skupno število povezav

en: Megs
sl: _Megabajtov

en: Message
sl: Sporočilo

en: Message Body
sl: Telo sporočila

en: Message Body (Monospace)
sl: Telo sporočila (enakokoračno)

en: Message-ID
sl: Id sporočila

en: Message-ID doesn't match phrase `%s'
sl: ID sporočila se ne ujema s frazo `%s'

en: Message-ID doesn't match regular expression `%s'
sl: ID sporočila se ne ujema z regularnim izrazom `%s'

en: Message-ID matches phrase `%s'
sl: ID sporočila se ujema s frazo `%s'

en: Message-ID matches regular expression `%s'
sl: ID sporočila se ujema z regularnim izrazom `%s'

en: Message-ID:
sl: Id sporočila:

en: Message-Id
sl: ID sporočila

en: Message-Id:
sl: Id sporočila:

en: Misc
sl: Razno

en: Mo_ve to Folder
sl: P_restavi v mapo

en: More Headers
sl: Več glav

en: Most Recent Headers
sl: Najnovejše glave

en: Move Down
sl: Premakni navzdol

en: Move Selected Task(s) Down
sl: Premakni izbrane posle navzdol

en: Move Selected Task(s) To Bottom
sl: Premakni izbrane posle na dno

en: Move Selected Task(s) To Top
sl: Premakni izbrane posle na vrh

en: Move Selected Task(s) Up
sl: Premakni izbrane posle navzgor

en: Move Thread to Folder
sl: Prestavi nit v mapo

en: Move Up
sl: Premakni navzgor

en: Move the selected line down one line
sl: Premakni izbrano vrstico za vrstico navzdol

en: Move the selected line up one line
sl: Premakni izbrano vrstico za vrstico navzgor

en: Move to Folder
sl: Prestavi v mapo

en: Move to the Next Group with Unread Messages.
sl: Pojdi na naslednjo skupino z neprebranimi sporočili.

en: Move to the Next Group.
sl: Pojdi na naslednjo skupino.

en: Mute Quoted Text
sl: Utišaj citirano besedilo

en: Mute _Quoted Text
sl: Utišaj _citirano besedilo

en: My server requires a password.
sl: Moj strežnik zahteva geslo.

en: My server requires my username and password
sl: Moj strežnik zahteva moje uporabniško ime in geslo

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) not posted.
sl: NNTP članek "%s" (%d od %d) ni bil poslan.

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) posted.
sl: NNTP članek "%s" (%d od %d) poslan.

en: NNTP handshake failed: %s
sl: NNTP rokovanje ni uspelo: %s

en: NONE OF:
sl: Noben od:

en: NOT ANY OF:
sl: Niti en od:

en: Name
sl: Ime

en: Negate
sl: Negiraj

en: Negate the selected line
sl: Negiraj izbrano vrstico

en: Neither Watched nor Ignored
sl: Niti opazovana niti prezrta

en: New
sl: Nov

en: New Articles / Articles with New Replies
sl: Novi članki / članki z novimi odgovori

en: New Folder Name:
sl: Ime nove mape:

en: New Groups
sl: Nove skupine

en: New Rule
sl: Novo pravilo

en: New connection %p for %s, port %d, sockfd %d
sl: Nova povezava %p za %s, vrata %d, številka vtiča %d

en: New groups retrieval failed: %s
sl: Prenos novih skupin ni uspel: %s

en: New...
sl: Nov...

en: News (NNTP) server:
sl: Strežnik novic (NNTP):

en: News Server
sl: Novičarski strežnik

en: News server connection count: %d
sl: Števec povezav do novičarskih strežnikov: %d

en: Newsgroups
sl: Novičarskih skupinah

en: Newsgroups (if more than one group)
sl: Novičarske skupine (če je več kot ena skupina)

en: Newsgroups:
sl: Novičarske skupine:

en: Next Article
sl: Naslednji članek

en: Next G_roup
sl: Naslednja s_kupina

en: Next Threa_d
sl: Naslednja ni_t

en: Next Thread
sl: Naslednja nit

en: Next Unread Article
sl: Naslednji neprebran članek

en: Next Unread Thread
sl: Naslednja neprebrana nit

en: Next Unread _Group
sl: Naslednja neprebrana _skupina

en: Next Unread _Thread
sl: Naslednja neprebrana ni_t

en: Next _Article
sl: Naslednji _članek

en: No Address
sl: Ni naslova

en: No Attachments
sl: Brez prilog

en: No Connections
sl: Ni povezav

en: No Custom Filter
sl: Brez prikrojenih filtrov

en: No Filename
sl: Ni imena datoteke

en: No Known Recipients
sl: Ni znanih prejemnikov

en: No Recipients!
sl: Ni prejemnikov!

en: No Sender Specified!
sl: Pošiljatelj ni naveden!

en: No Servers Defined
sl: Strežniki niso navedeni

en: No Tasks
sl: Ni poslov

en: No articles found for group "%s"
sl: Za skupino "%s" ni bil najden noben članek

en: No new articles in group "%s"
sl: Nobenega novega članka v skupini "%s"

en: Not Named
sl: Ni poimenovan

en: Not Queued
sl: Ni v vrsti

en: OR
sl: ALI

en: Offline
sl: Brez povezave

en: Old Articles with no New Replies
sl: Stari članki brez novih odgovorov

en: On the Fly
sl: Med tekom

en: Online Settings
sl: Nastavitve priklopa

en: Online Status
sl: Stanje priklopa

en: Online Users _Manual
sl: Uporabniški _priročnik na spletu

en: Online Users _Manual...
sl: Uporabniški _priročnik na spletu...

en: Online/Offline Settings...
sl: Nastavitve online/offline...

en: Open Attachment...
sl: Odprio prilogo...

en: Open the Connection Manager
sl: Odpri upravljalnika povezav

en: Open the Log Viewer
sl: Odpri pregledovalnik dnevnika

en: Open the Status Log
sl: Odpri dnevnik stanja

en: Open the Task Manager
sl: Odpri upravljalnika poslov

en: Options
sl: Možnosti

en: Organization:
sl: Organizacija:

en: Pan %s Started
sl: Pan %s je bil pognan

en: Pan %s Task Manager
sl: Pan %s Upravljalnik poslov

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
sl: Pan %s Upravljalnik poslov (%d čaka v vrsti, %d teče)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Failed)
sl: Pan %s Upravljalnik poslov (%d čaka v vrsti, %d teče, %d neuspelih)

en: Pan - Log Viewer
sl: Pan - Preg_led dnevnika

en: Pan - Task Manager
sl: Pan - Upravljalnik poslov

en: Pan Setup Wizard
sl: Pan čarovnik za nastavitve

en: Pan _Homepage
sl: _Domača stran programa Pan

en: Pan _Homepage...
sl: _Domača stran programa Pan...

en: Pan found multiple copies of some of the parts of this post.
    Please select the parts to use for this save.
sl: Pan je našel več kopij nekaterih delov te pošte.
    Prosim izberite dele, ki naj se uporabijo za to shranjevanje.

en: Pan should ask before going online
sl: Pan naj vpraša preden se priklopi na mrežo

en: Pan should go online as needed without asking
sl: Pan naj se po potrebi priklopi na mrežo, brez spraševanja

en: Pan should quietly stay offline until told otherwise
sl: Pan naj tiho ostane nepovezan dokler mu ni naročeno drugače

en: Pan skipped %d corrupt headers from the local cache for group %s.
    You may want to empty this group and download fresh headers.
sl: Pan je preskočil %d pokvarjenih glav iz lokalnega predpomnilnika skupine %s.
    Morda boste želeli sprazniti to skupino in prenesti sveže glave.

en: Pan: Download Headers for group `%s'
sl: Pan: Prenesi glave za skupino `%s'

en: Pan: Edit Filter
sl: Pan: Uredi filter

en: Pan: Edit Rule
sl: Pan: Uredi pravilo

en: Pan: Export .newsrc File
sl: Pan: Izvozi datoteko .newsrc

en: Pan: Filter Out Articles
sl: Pan: Filtriraj članke

en: Pan: Filters
sl: Pan: Filtri

en: Pan: Find Message
sl: Pan: Poišči sporočilo

en: Pan: Import .newsrc File
sl: Pan: Uvozi datoteko .newsrc

en: Pan: New/Edit Server
sl: Pan: Nov/uredi strežnik

en: Pan: Preferences
sl: Pan: Nastavitve

en: Pan: Print
sl: Pan: Natisni

en: Pan: Rules
sl: Pan: Pravila

en: Pan: Save Multipart Message
sl: Pan: Shrani večdelno sporočilo

en: Parent Article
sl: Starševski članek

en: Password
sl: Geslo

en: Password:
sl: Geslo:

en: People can reply to your posts by sending you an e-mail message at the following address.
sl: Ljudje lahko odgovorijo na vašo pošto tako da pošljejo odgovor po e-pošti na sledeč naslov.

en: Per-Server Settings
sl: Nastavitve za vsak strežnik posebaj

en: Pipe read failed
sl: Branje iz cevi ni uspelo

en: Please Select a Folder from the Group list.
sl: Prosim izberite mapo iz seznama skupin.

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me terribly.
sl: Prosim ne začenjajte map z "pan."; to me strašno zmede.

en: Please enter the name of the mail server to use when sending e-mail messages.
sl: Prosim vnesite ime poštnega strežnika, kamor naj bo poslana e-pošta.

en: Port:
sl: Vrata:

en: Post To Groups:
sl: Pošlji v skupine:

en: Post a new message to the current group.
sl: Pošlji novo sporočilo v trenutno skupino.

en: Post a reply to the message on the news server.
sl: Pošlji odgovor na sporočilo v novičarsko skupino.

en: Post anyway, despite these problems?
sl: Vseeno pošlji, kljub problemom

en: Post anyway, despite this problem?
sl: Vseeno pošlji, kljub temu problemu?

en: Posting Article ``%s''
sl: Pošiljam članek ``%s'' kot novico

en: Posting and Mailing Article ``%s''
sl: Pošiljam po E-pošti in kot novico članek ``%s''

en: Posting article "%s" part %d of %d.
sl: Pošiljam članek "%s" del %d od %d.

en: Posting complete: %s
sl: Pošiljanje končano: %s

en: Pr_ofiles...
sl: _Profili...

en: Pre_vious Article
sl: Pr_ejšnji članek

en: Preparing to Send Mail
sl: Pripravljam se na pošiljanje pošte

en: Previo_us Thread
sl: Pre_jšnja nit

en: Previous Article
sl: Prejšnji članek

en: Previous Thread
sl: Prejšnja nit

en: Print
sl: Natisni

en: Print Command:
sl: Ukaz za tiskanje:

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Processing "%s"
sl: Obdelujem "%s"

en: Profile Name
sl: Ime profila

en: Profile Name:
sl: Ime profila:

en: Profiles Tool.
sl: Orodje za profile

en: Programmer
sl: Programer

en: Programmer & Documentation
sl: Programer in dokumentator

en: Programmer, 0.6 - 0.7
sl: Programer, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
sl: Organizator projekta, programer

en: QUIT failed: %s
sl: IZHOD je spodletel: %s

en: Queued
sl: V vrsti

en: Quoted Text 1
sl: Citirano besedilo 1

en: Quoted Text 2
sl: Citirano besedilo 2

en: Read
sl: Prebran

en: Read Articles with no Unread Replies
sl: Beri članke brez neprebranih odgvorov

en: References (if article is a reply)
sl: Navezovanja (če je članek odgovor)

en: References:
sl: Navezovanja:

en: Refresh Article Counts
sl: Osveži števec člankov

en: Refresh Article _Counts
sl: Osveži števe_c člankov

en: Refresh a list of groups from the selected servers.
sl: Osveži seznam skupin iz izbranih strežnikov.

en: Refreshing group `%s'
sl: Osvežujem skupino `%s'

en: Regular Expression
sl: Regularni izraz

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove the selected filter
sl: Odstrani izbran filter

en: Remove the selected rule.
sl: Zbriši izbrano pravilo.

en: Removed %d articles from local cache
sl: Odstranjenih %d člankov iz krajevnega predpomnilnika

en: Reply To:
sl: Odgovor na:

en: Reply-To (if different from Author)
sl: Odgovori na (če je različen od avtorja)

en: Reply-To:
sl: Odgovor na:

en: Reply-To:
sl: Odgovor na:

en: Report a _Bug...
sl: Poročaj o _hrošču...

en: Requeue selected failed Task(s)
sl: Znova uvrsti izbrane neuspešne Posle

en: Reserve
sl: Prihrani

en: Reserve a connection
    for reading articles
sl: Prihrani povezavo
    za branje člankov

en: Retrieving %d new groups for "%s"
sl: Prenašam %d novih skupin za "%s"

en: Retrieving 0 new groups for "%s"
sl: Prenašam 0 novih skupin za "%s"

en: Rewrap
sl: Znova oblikuj

en: Rewrap all the text in the Message Body.
sl: Znova oblikuj vse besedilo v telesu sporočila.

en: Rot13 Article Body
sl: Telo članka Rot13

en: Rot13 Selected Text
sl: Izbrano besedilo šifriraj z Rot13

en: Rule Name:
sl: Ime pravila:

en: Rule applies to all newsgroups
sl: Pravilo se uporabi na vseh novičarskih skupinah

en: Rule applies to specific newsgroups:
sl: Pravilo se uporabi na določenih novičarskih skupinah:

en: Rule applies to:
sl: Pravilo se uporabi na:

en: Rules
sl: Pravila

en: Rules Tool.
sl: Orodje za pravila.

en: Running
sl: Teče

en: SMTP Port:
sl: SMTP vrata:

en: SMTP Server:
sl: Poštni strežnik:

en: Same as --debug-socket
sl: Enako kot --debug-socket

en: Sampling %d articles
sl: Vzorčujem %d člankov

en: Save
sl: Shrani

en: Save Articles (A_ttachments only)
sl: Shrani članke (Le _priloge)

en: Save Changes
sl: Shrani spremembe

en: Save Profile
sl: Shrani Profil

en: Save _Articles
sl: Shrani _članke

en: Save attchments in:
sl: Shrani priloge v:

en: Save message to file
sl: Shrani sporočilo v datoteko

en: Save the log to file
sl: Shrani dnevnik v datoteko

en: Save the selected articles and their attachments.
sl: Shrani izbrane članke in njihove priloge

en: Save the selected articles' attachments.
sl: Shrani priloge izbranih člankov.

en: Save this log to a file.
sl: Shrani ta dnevnik v datoteko.

en: Saved "%s"
sl: Shranjeno "%s"

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
sl: Shranjenih %d člankov v "%s" v %.1f sekundah (%.0f čl./sek.)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
sl: Shranjenih %d skupin v "%s" v %.1f sekundah (%.0f skupin/sek.)

en: Saved %d of %u groups
sl: Shranjenih %d od %u skupin

en: Saved article body to `%s'
sl: Telo sporočila shranjeno v `%s'

en: Saving "%s"
sl: Shranjujem "%s"

en: Saving group `%s'
sl: Shranjujem skupino `%s'

en: See http://pan.rebelbase.com/regexp.txt for a tutorial on how to use regular expressions.  If regular expressions are turned off, a simple case-insensitive wildcard match is used.
sl: Poglejte http://pan.rebelbase.com/regexp.txt za navodila kako uporabljati regularne izraze.  Če so regularni izrazi izklopljeni, je uporabljeno enostavno ujemanje z džokerji, ki ne razlikuje velikih in malih črk.

en: Select .newsrc File to Read:
sl: Izberi .newsrc datoteko za branje:

en: Select .newsrc File to Write:
sl: Izberi .newsrc datoteko za pisanje:

en: Select Filter:
sl: Izberi filter:

en: Select all Arti_cles
sl: Izberi vse čla_nke

en: Select all Articles in the Article List
sl: Izberi vse članke v seznamu člankov

en: Select all Groups in the Group List
sl: Izberi vse skupine v seznamu skupin

en: Select all _Groups
sl: Izberi vse _skupine

en: Select the file to attach.
sl: Izberi datoteke za priložit.

en: Selection
sl: Izbira

en: Selects Article
sl: Izbere članek

en: Selects Group
sl: Izbere skupino

en: Send Later
sl: Pošlji kasneje

en: Send Messages Queued in "pan.sendlater"
sl: Pošlji sporočila čakajoča v "pan.posljikasneje"

en: Send Now
sl: Pošlji takoj

en: Send Pending _Messages
sl: Pošlji čakajoča _sporočila

en: Send a reply both to the author in mail, and to the news server.
sl: Pošlji odgovor avtorju preko e-pošte in v novičarsko skupino.

en: Send outgoing messages to stdout instead of smtp/nntp servers for debugging purposes.
sl: Za namen razhroščevanja pošlji odhodna sporočila na standardni izhod namesto na smtp/nntp strežnike.

en: Send this Message Later
sl: Pošlji to sporočilo kasneje

en: Send this Message Now
sl: Pošlji to sporočilo takoj

en: Sending 'stay connected' request
sl: Pošiljam zahtevek 'stay connected'

en: Sending Mail
sl: Pošiljam pošto

en: Server
sl: Strežnik

en: Server "%s" is Offline; no new tasks will be processed
sl: Strežnikc "%s" ni dostopen na mreži; novi posli ne bodo obdelani

en: Server "%s" is Online
sl: Strežnik "%s" je dostopen na mreži

en: Server Address
sl: Naslov strežnika

en: Server Information
sl: Podatki O Strežniku

en: Server Port
sl: Vrata strežnika

en: Servers
sl: Strežniki

en: Set Per-Server Connection Limits
sl: Nastavi omejitve povezav na strežnik

en: Set the properties for the selected group.
sl: Nastavi lastnosti izbrane skupine.

en: Sho_w Group Pane
sl: _Kaži del s skupinami

en: Show All Headers in Article Pane
sl: Kaži vse glave v plošči sporočil

en: Show All _Headers in Article Pane
sl: Kaži vse _glave v plošči sporočil

en: Show Art_icle Pane
sl: Kaži ploščo s članki

en: Show Article Pane
sl: Kaži ploščo s članki

en: Show Articles Neither Queued nor Saved
sl: Kaži članke, ki niso niti v vrsti niti shranjeni

en: Show Articles which are Cached Locally
sl: Kaži članke, ki so krajevno predpomnjeni

en: Show Articles which are not Cached Locally
sl: Kaži članke, ki niso krajevno predpomnjeni

en: Show Complete Binary Articles
sl: Kaži polne binarne članke

en: Show Group Pane
sl: Kaži del s skupinami

en: Show Hea_der Pane
sl: Kaži del z glavami

en: Show Header Pane
sl: Kaži del z glavami

en: Show Ignored Threads
sl: Kaži prezrte niti

en: Show Incomplete Binary Articles
sl: Kaži nepopolne binarne članke

en: Show Matching Articles
sl: Kaži ustrezajoče članke

en: Show Matching Articles and References
sl: Kaži ustrezajoče članke in reference

en: Show Matching Articles and Replies
sl: Kaži ustrezajoče članke in odgovore

en: Show New Articles
sl: Kaži nove članke

en: Show Old Articles
sl: Kaži stare članke

en: Show Queued Articles
sl: Kaži članke, ki so v vrsti

en: Show Read Articles
sl: Kaži prebrane članke

en: Show Saved Articles
sl: Kaži shranjene članke

en: Show Text Articles
sl: Kaži članke besedila

en: Show Threads Neither Watched nor Ignored
sl: Kaži niti, ki niso niti opazovane niti prezrte

en: Show Threads with Matching Articles
sl: Kaži niti ustrezajočih člankov

en: Show Unread Articles
sl: Kaži neprebrane članke

en: Show Watched Threads
sl: Kaži opazovane niti

en: Show a_lert:
sl: K_aži opozorilo:

en: Show in Filter Menu
sl: Kaži v menuju filtrov

en: Show only the first part of complete multipart binary posts
sl: Kaži le prvi del od celotnih večdelnih binarnih sporočil

en: Signature File:
sl: Datoteka s podpisom:

en: Skip Uncached Articles:
sl: Preskoči članke, ki niso predpomnjeni:

en: Smooth Scrolling at speed:
sl: Gladko drsenje pri hitrosti:

en: Sorting Articles
sl: Sortiram članke

en: Space Reading
sl: Branje prostora

en: Spam
sl: Navlaka

en: Specify the geometry of the window.
sl: Določi geometrijo okna.

en: Status
sl: Stanje

en: Subject
sl: Zadeva

en: Subject doesn't match the phrase `%s'
sl: Predmet se ne ujema s frazo `%s'

en: Subject doesn't match the regex `%s'
sl: Predmet se ne ujema z regularnim izrazom `%s'

en: Subject matches the phrase `%s'
sl: Predmet se ujema s frazo `%s'

en: Subject matches the regex `%s'
sl: Predmet se ujema z regularnim izrazom `%s'

en: Subject:
sl: Zadeva:

en: Subject:
sl: Zadeva:

en: Submit a Pan Bug Report to the GNOME Bug Tracker
sl: Pošlji poročilo o hrošču v Panu na Sledilca hroščev GNOME

en: Subscribe
sl: Naroči se

en: Subscribed
sl: Naročene

en: Subscribed Groups
sl: Naročene skupine

en: Subscribed Newsgroups
sl: Naročene novičarske skupine

en: Supersede Selected Article which you Posted
sl: Odmakni izbrane članke, ki sem jih poslal

en: T_op of Thread
sl: _Vrh niti

en: Test Sound
sl: Preizkusi zvok

en: Thank you for trying Pan!
     
    If you are new to Usenet,
    http://pan.rebelbase.com/intro.php
    is a starting point to see what Usenet is,
    where to find a free news server,
    and how to use Pan.
     
    Since this is your first time running Pan,
     we'll need to gather some information.
sl: Hvala za uporabo Pana!
     
    Če ste novi na Usenetu, je
    http://pan.rebelbase.com/intro.php
    dobra začetna točka, ki pove, kaj je
    Usenet, kje najti proste bralnike novic,
    in kako uporabljati Pan.
     
    Ker je to prvič, ko poganjate Pan, 
    bomo morali zbrati nekaj podatkov.

en: Thanks
sl: Hvala

en: Thanks to
sl: Hvala

en: The Queue is Paused
sl: Delovanje vrste je prekinjeno

en: The Queue is not Paused
sl: Delovanje vrste ni prekinjeno

en: The Task Manager is Empty
sl: Upravljalnik poslov je prazen

en: The cache is used to keep local copies of articles
    to reduce the time connected to the network.
sl: Predpomnilnik se uporablja za hranitev krajevnih kopij člankov,
    da se zmanjša čas potreben za povezovanje na mrežo.

en: The e-mail account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
sl: E-poštni naslov, kamor naj se pošlje odgovore na vaše sporočilo.  To je potrebno le, če se naslov razlikuje od "Od" glave.

en: The newsgroup or newsgroups where replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
sl: Novičarska skupina ali skupine kamor naj gredo odgovori na poslano sporočilo. To je potrebno le, če se skupina razlikuje od glave "Pošljui v skupine:". 
    Za usmeritev vseh odgovorov na vaš e-poštni naslov uporabite "Navezuj v: pošiljatelj"

en: The organization you're associated with.
sl: Organizacija s katero ste povezani.

en: This filter is still used by the following rules:
    %s
    Please remove this dependency  first.
sl: Ta filter je še vedno v uporabi v naslednjih pravilih:
    %s
    Prosim, najprej odstranite odvisnosti.

en: Thr_ead/Unthread Header Pane
sl: Ni_ti/ne niti plošče glav

en: Thread Pane
sl: Plošča z nitmi

en: Thread is ignored
sl: Nit je prezrta

en: Thread is neither watched nor ignored
sl: Nit ni niti opazovana niti prezrta

en: Thread is watched
sl: Nit je opazovana

en: Thread is watched or ignored
sl: Nit je opazovana ali prezrta

en: Thread isn't ignored
sl: Nit ni prezrta

en: Thread isn't watched
sl: Nit ni opazovana

en: Thread/Unthread Header Pane
sl: Niti/ne niti plošče glav

en: Time
sl: Čas

en: Timed out waiting for the goahead to write to the server.
sl: Ob čakanju na pisanja goa-a strežniku je pretekla časovna omejitev.

en: Timed out waiting for the goahead to write to the server: %s
sl: Ob čakanju na pisanje goahead-a strežniku je pretekla časovna omejitev: %s

en: Timed out waiting to read from the server.
sl: Ob čakanju na branje s strežnika je pretekla časovna omejitev.

en: Toggling this and restarting Pan is a good idea if your fonts aren't being displayed properly.
sl: Sprememba tega in vnovičen zagon Pana je dobra ideja, če vaše pisave niso prikazane pravilno.

en: Top of Thread
sl: Vrh niti

en: Total
sl: Skupaj

en: Trace function calls
sl: Sledi klicom funkcij

en: Transfer Rate
sl: Hitrost prenosa

en: Trying to open URL `%s' with `%s'
sl: Poskušam odpreti URL `%s' z `%s'

en: Turn line wrap on/off in the Message Body
sl: Vklopi/izklopi lom besedila v telesu sporočila

en: Turn on article cache debugging messages.
sl: Vklopi razhroščevalna sporočila predpomnilnika člankov.

en: Turn on attachment decoding debugging messages.
sl: Vklopi razhroščevalna sporočila dekodiranja prilog.

en: Turn on debugging of GNKSA code.
sl: Vklopi razhroščevanje kode GNKSA.

en: Turn on gui thread lock debugging messages.
sl: Vklopi razhroščevalna sporočila niti za grafični vmesnik.

en: Turn on most of the generally-useful debug flags.  A good first choice when preparing a bug report.
sl: Vklopi večino splošno uporabnih označb razhroščevanja. Dobra podlaga za pripravo poročila o hrošču.

en: Turn on newsrc decoding debugging messages.
sl: Vklopi razhroščevalna sporočila newsrc.

en: Turn on pan object system debugging messages.
sl: Vklopi razhroščevalna sporočila pan predmetnega sistema.

en: Turn on socket input debugging messages.
sl: Vklopi razhroščevalna sporočila branja iz vtičev.

en: Turn on socket input/output debugging messages.
sl: Vklopi razhroščevalna sporočila branja/pisanja na vtiče.

en: Turn on socket output debugging messages.
sl: Vklopi razhroščevalna sporočila pisanja na vtiče.

en: Turn on task scheduler debugging messages.
sl: Vklopi razhroščevalna sporočila urnika poslov.

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
sl: Vnesite niz za iskanje po skupinah. Džokerji so dovoljeni.

en: Type in a search string and press ENTER. Wildcards are allowed; see http://pan.rebelbase.com/wildmat.html for more information.
sl: Vnesite niz za iskanje in pritisnite ENTER. Džokerji so dovoljeni; za več podatkov poglejte http://pan.rebelbase.com/wildmat.html

en: Type in the name you would like Pan to show when referring to this profile you have just setup.  You can name the profile anything you want to.
sl: Vpišite ime, ki naj ga Pan pokaže, kadar se nanaša na profil, ki ste ga ravnokar nastavili. Profil lahko poimenujete kakorkoli hočete.

en: Type the name of your Internet news server.
sl: Vpišite ime vašega novičarskega strežnika.

en: UNKNOWN
sl: NEZNAN

en: URLs
sl: URLji

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
sl: Nisem mogel preklicati članka: Ustreznega članka v mapi `pan.poslano'! ni bilo moč najti!

en: Unable to change file mode
sl: Ne morem spremeniti načina datoteke

en: Unable to open connection to mail server "%s"
sl: Ne morem odpreti povezave s poštnim strežnikom "%s"

en: Unable to open file `%s'
sl: Ne morem odpreti datoteke `%s'

en: Unable to parse the geometry string "%s"
sl: Ne morem razčleniti niza za geometrijo %s"

en: Unable to save `%s': the article(s) couldn't be downloaded.
sl: Ne morem shraniti `%s': članka(ov) ni mogoče prenesti

en: Unable to set group `%s': %s
sl: Ne morem nastaviti skupine  `%s': %s

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
sl: Nisem mogel zamenjati članka: Ustreznega članka v mapi `pan.poslano'! ni bilo moč najti!

en: Unable to update counts for group `%s'
sl: Ne morem obnoviti števcev za skupino `%s'

en: Unable to write to temp file
sl: Ne morem pisati v začasno datoteko

en: Unf_lag Selected Articles
sl: Odznači izbrane članke

en: Unflag
sl: Zbriši označbo

en: Unflag Selected Threads
sl: Odznači izbrane niti

en: Unflag Thr_eads
sl: Odznači niti

en: Unknown
sl: Neznan

en: Unknown Content Type
sl: Neznan tip vsebine

en: Unknown Encoding
sl: Neznano kodiranje

en: Unparseable Subject
sl: Zadeve ni mogoče razčleniti

en: Unread
sl: Neprebrano

en: Unread Articles / Articles with Unread Replies
sl: Neprebrani članki / članki z neprebranimi odgovori

en: Unread Only
sl: Le neprabrana

en: Unsubscribe
sl: Odjavi se

en: Unsupported data version %d for `%s' data file.
    Are you running an old version of Pan by accident?
sl: Nepodprta različica podatkov %d v datoteki `%s'.
    Morda po nesreči poganjate staro različico Pan-a?

en: Unsupported data version for %s headers: %d.
    Are you running an old version of Pan by accident?
sl: Nepodprta različica podatkov za glave %s: %d.
    Morda po nesreči poganjate staro različico Pan-a?

en: Updated counts for %u groups out of %u
sl: Posodobljeni števci za %u skupin od %u

en: Updating article counts for %u groups from server `%s'
sl: Posodabljam števce člankov za %u skupin s strežnika `%s'

en: Use Article Subject
sl: Uporabi zadevo članka

en: Use Custom Filename
sl: Uporabi poljubno ime datoteke

en: Use Encoded Filename
sl: Uporabi enkodirano ime datoteke

en: Use Message-ID
sl: Uporabi Id sporočila

en: Use Monospa_ce Font in Article Pane
sl: Uporabi _enakokoračno pisavo v plošči člankov

en: Use Monospace Font in Article Pane
sl: Uporabi enakokoračno pisavo v plošči člankov

en: Use Subject
sl: Uporabi zadevo

en: Use gdk_fontset_load instead of gdk_font_load
sl: Uporabi gdk_fontsel_load namesto gdk_font_load

en: Usenet posting failed.
sl: Pošiljanje članka v usenet ni bilo uspešno.

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: WARNING: %d lines >80 characters in the message.
sl: OPOZORILO: %d vrstic v sporočilu vsebuje več kot 80 znakov.

en: WARNING: %d lines too wide in signature
sl: OPOZORILO: %d vrstic v podpisu je predolgih

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
sl: OPOZORILO: Navzkrižno pošiljanje, brez nastavitve navezovanja.

en: WARNING: Following-Up to many groups.
sl: OPOZORILO: Navezovanje v prevečih skupinah.

en: WARNING: Group "%s" is read-only.
sl: OPOZORILO: Skupina: "%s" je le za branje.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
sl: OPOZORILO: Pošiljate v veliko sštevilo skupin.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
sl: OPOZORILO: Predpona podpisa, brez podpisa.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
sl: OPOZORILO: Celotno sporočilo je citat!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
sl: OPOZORILO: Sporočilo je večinoma citat.

en: WARNING: Unknown group: "%s".
sl: OPOZORILO: Neznana skupina: "%s".

en: WARNING: signature is more than 4 lines long
sl: OPOZORILO: podpis je daljši od 4 vrstic

en: Waiting to decode "%s"
sl: Čakam na odkodiranje "%s"

en: Watch Selected Threads
sl: Glej izbrane niti

en: Watched
sl: Opazovana

en: Watched Threads
sl: Opazovane niti

en: We don't have a group list for server "%s".
    Shall we get one?
sl: Ni seznama skupin za strežnik "%s".
    Naj ga dobim?

en: Welcome to Pan
sl: Dobrodošli v Pan

en: When a followup changes the subject, show as new thread
sl: Ko replika spremeni zadevo jo kaži kot novo nit

en: When you post a message to a newsgroup, your display name will appear in the From field.  Type your name in as you would like it to appear.
sl: Ko pošljete sporočilo v novičarsko skupino, se bo vaše ime pojavilu v polju Od:. Vpišite ime, kakršnega si želite, da se pojavi.

en: Which Articles to Show
sl: Katere članke naj se pokaže

en: Wildcard group specification:
sl: Določitev skupin s pomočjo džokerjev:

en: Wrap Text
sl: Lomi besedilo

en: Wrap body of the original message when replying
sl: V odgovorih lomi telo izvornega sporočila

en: Wrote filters to `%s'
sl: Zapisal filtre v `%s'

en: Wrote rules to `%s'
sl: Zapisal pravila v `%s'

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Finish.
sl: Uspešno ste vnesli vse podatke
    potrebne za uporabo Pan-a.
    
    Za shranitev teh nastavitev kliknite "Končaj".

en: You haven't loaded an article to print.
sl: Niste naložili članka za natisnit.

en: Your Name
sl: Vaše ime

en: Your message was saved in the folder ``pan.sendlater''
sl: Vaše sporočilo je bilo shranjeno v mapo ``pan.posljikasneje''

en: Zoom/Unzoom
sl: Povečaj/Zmanjšaj

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
sl: [To je kopija članka poslanega v Usenet v "%s"]

en: _Article
sl: _Članek

en: _Articles
sl: _Članki

en: _Cancel...
sl: _Prekliči...

en: _Delete
sl: _Zbriši

en: _Delete Folder...
sl: _Zbriši mapo...

en: _Delete article
sl: _Zbriši članek

en: _Deselect all Groups
sl: _Odizberi vse skupine

en: _Edit Article in Folder
sl: _Uredi članek v mapi

en: _Empty...
sl: _Sprazni...

en: _Export .newsrc...
sl: _Izvozi .newsrc...

en: _Feedback...
sl: _Povratne podatki...

en: _Flag
sl: _Označba

en: _Flag body for download
sl: _Označi telo za prenos

en: _Follow-Up to newsgroup
sl: _Pošlji navezavo v novičarsko skupino

en: _Groups
sl: _Skupine

en: _Ignore Threads
sl: _Prezri niti

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
sl: _Prezri nit (privzeto skrije nit)

en: _Import .newsrc...
sl: _Uvozi .newsrc...

en: _Load Articles When Selected:
sl: _Naloži članke, ko so izbrani:

en: _Mark Group as Read
sl: _Označi skupino kot prebrano

en: _Mark as Read
sl: _Označi kot prebrano

en: _Navigate
sl: _Navigiraj

en: _New Folder...
sl: _Nova mapa...

en: _Next Unread Article
sl: _Naslednji neprebran članek

en: _Online/Offline Settings...
sl: Nastavitve _online/offline...

en: _Open Attachments...
sl: _Odpri priloge...

en: _Parent Article
sl: _Starševski članek

en: _Play a Sound:
sl: _Igraj zvok:

en: _Post
sl: _Pošlji

en: _Post to newsgroup
sl: _Pošlji v novičarsko skupino

en: _Print Article...
sl: _Natisni članek...

en: _Properties...
sl: _Lastnosti...

en: _Reply by E-mail
sl: _Odgovori po e-pošti

en: _Retrieve body
sl: _Prenesi telo

en: _Rot13 Article Body
sl: _Rot13 telo sporočila

en: _Rot13 Selected Text
sl: Izbrano besedilo šifriraj z _Rot13

en: _Rules...
sl: _Pravila...

en: _Save Articles As...
sl: _Shrani članke kot...

en: _Servers
sl: S_trežniki

en: _Subscribe
sl: _Naroči se

en: _Supersede...
sl: _Odmakni...

en: _Task Manager...
sl: Upravljalnik _poslov...

en: _Unsubscribe
sl: _Odjavi se

en: _View
sl: _Pogled

en: _Watch Threads
sl: _Glej nit

en: _Watch thread (highlights the thread)
sl: _Opazuj nit (osvetli nit)

en: ``Followup-To: poster'': sending email to author.
sl: ``Navezuj v: pošiljatelj'': pošiljam e-pošto avtorju.

en: all groups
sl: vse skupine

en: all headers
sl: vse glave

en: backup previous .newsrc file before exporting
sl: pred izvozom naredi varnostno kopijo prejšnjega .newsrc

en: contains the phrase
sl: vsebuje frazo

en: new groups
sl: nove skupine

en: new headers
sl: nove glave

en: pan.sendlater
sl: pan.posljikasneje

en: pan.sent
sl: pan.poslano

en: read/write subscribed groups only
sl: beri/piši le naročene skupine

en: regexp
sl: reg. izraz

en: sample
sl: vzorec

en: socket [%p] failed its read
sl: vtič [%p] ni uspel prebrati

en: socket [%p] failed its read:
    %s
sl: vtič [%p] ni uspel prebrati:
    %s

en: unknown@spammesenseless.com
sl: neznan@neumestenspam.com

en: unknown@spammesenseless.net
sl: neznan@neumestenspam.net
