nautilus - en to sl translation catalogue (1508 entries)

en:  (another copy)
sl:  (še ena kopija)

en:  (containing %d items)
sl:  (vsebuje %d predmetov)

en:  (containing 0 items)
sl:  (vsebuje 0 predmetov)

en:  (containing 1 item)
sl:  (vsebuje 1 predmet)

en:  (containing a total of %d items)
sl:  (vsebuje skupaj %d predmetov)

en:  (containing a total of 0 items)
sl:  (vsebuje skupaj 0 predmetov)

en:  (containing a total of 1 item)
sl:  (vsebuje skupaj 1 predmet)

en:  (copy)
sl:  (kopija)

en:  (see "
sl:  (glej "

en:  (see also "
sl:  (gelj tudi "

en:  _Advanced
sl:  _Napredna

en:  _Beginner
sl:  _Začetna

en:  _Intermediate
sl:  _Vmesna

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  No other applications are available to view this file.  If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
sl: "%s" ne more odpreti "%s", ker "%s" ne more dostopati do datotek na lokacijah "%s".Za pogled te datoteke drugi programi niso na voljo. Če skopirate to datoteko na vaš računalnik, jo boste morda lahko odprli.

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  Would you like to choose another application?
sl: "%s" ne more odpreti "%s", ker "%s" ne more dostopati do datotek na lokacijah "%s". Želite izbrati drug program?

en: "%s" cannot be moved to the Trash. Do you want to delete it immediately?
sl: "%s" ne more biti prestavljena v Smeti. Jo želite zbrisati takoj?

en: "%s" could not be copied to the new location, because its name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.
    
    If you still want to copy "%s", rename it and try again.
sl: "%s" ne more biti prestavljena na novo lokacijo, ker je njeno ime že uporabljeno za posebni predmet, ki ne more biti odstranjen ali zamenjan.
    
    Če še vedno želite kopirati "%s", jo preimenujte in poskusite znova.

en: "%s" could not be moved to the new location, because its name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.
    
    If you still want to move "%s", rename it and try again.
sl: "%s" ne more biti prestavljena na novo lokacijo, ker je njeno ime že uporabljeno za posebni predmet, ki ne more biti odstranjen ali zamenjan.
    
    Če še vedno želite prestaviti "%s", jo preimenujte in poskusite znova.

en: "%s" couldn't be found. Perhaps it has recently been deleted.
sl: "%s" ni bila najdena. Morda je bila nedavno zbrisana.

en: "%s" is an executable text file. Do you want to run it, or display its contents?
sl: "%s" je izvršljiva datoteka z besedilom. Jo želite pognati ali prikazati  njeno vsebino?

en: "%s" is not a valid location. Please check the spelling and try again.
sl: "%s" ni veljavna lokacija. Prosim preverite črkovanje in poskusite znova.

en: "%s" selected
sl: Izbran "%s"

en: "%s" selected (%s)
sl: izbran "%s" (%s)

en: "%s" will be copied if you select the Paste Files command
sl: "%s" bo skopirana, če izberete ukaz "Prilepi datoteke"

en: "%s" will be moved if you select the Paste Files command
sl: "%s" bo prestavljena, če izberete ukaz "Prilepi datoteke"

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
sl: %A, %-d. %B %Y at %-I:%M:%S %p

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
sl: %a, %-d. %Y at %-I:%M %p

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
sl: %a, %-d. %b %Y at %-I:%M:%S %p

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
sl: %-d. %-b %Y at %-I:%M %p

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
sl: %-d. %b %Y, %-I:%M %p

en: %d folders selected
sl: %d izbranih map

en: %d items selected (%s)
sl: %d izbranih predmetov (%s)

en: %d items, totalling %s
sl: %d predmetov v skupni velikosti %s

en: %d of the selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete those %d items immediately?
sl: %d od izbranih predmetov ne more biti prestavljenih v Smeti. Želite teh %d predmetov zbrisati takoj?

en: %d other items selected (%s)
sl: %d drugih predmetov izbranih (%s)

en: %dnd link to %s
sl: %d. povezava na %s

en: %drd link to %s
sl: %d. povezava na %s

en: %dst link to %s
sl: %d. povezava na %s

en: %dth link to %s
sl: %d. povezava na %s

en: %ld of %ld
sl: %ld od %ld

en: %lu GB RAM
sl: %lu GB pomnilnika

en: %lu MB RAM
sl: %lu MB pomnilnika

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
sl: %-d/%-m/%y at %-I:%M %p

en: %m/%d/%y
sl: %d/%m/%y

en: %s
    
    Loser sidebar.
sl: %s
    
    Stranski pult izgubljalca.

en: %s
    
    This is a Nautilus content view that fails on demand.
sl: %s
    
    To je Nautilusov pogled vsebine, ki ni uspel ob zahtevi.

en: %s
    
    This is a sample Nautilus content view component.
sl: %s
    
    To je vzorec Nautilusove komponente za pogled vsebine.

en: %s
    
    You can configure which programs are offered for which file types with the "File Types and Programs" part of the GNOME Control Center. Do you want to go there now?
sl: %s
    
    Kateri programi so ponujeni za katere tipe datotek lahko nastavite v Kontrolnem centru GNOME pod "Vrste datotek in programi". Želite sedaj iti tja?

en: %s
    
    You clicked the Sample toolbar button.
sl: %s
    
    Kliknili ste na vzorčni gumb orodne vrstice

en: %s (%dnd copy)%s
sl: %s (%d. kopija)%s

en: %s (%drd copy)%s
sl: %s (%d. kopija)%s

en: %s (%dst copy)%s
sl: %s (%d. kopija)%s

en: %s (%dth copy)%s
sl: %s (%d. kopija)%s

en: %s (another copy)%s
sl: %s (še ena kopija)%s

en: %s (copy)%s
sl: %s (kopija)%s

en: %s Properties
sl: Lastnosti %s

en: %s Viewer
sl: Pregledovalnik %s

en: %s's Home
sl: Dom %s

en: %u files
sl: %u datotek

en: %u folders
sl: %u map

en: %u items
sl: %u predmetov

en: (none)
sl: (brez)

en: (some contents unreadable)
sl: (nekaj vsebine ni berljive)

en: -adobe-helvetica-bold-r-normal-*-*-120-*-*-p-*-*-*,*-r-*
sl: -adobe-helvetica-bold-r-normal-*-*-120-*-*-p-*-iso8859-2,*-r-*

en: -adobe-helvetica-bold-r-normal-*-*-180-*-*-p-*-*-*,*-r-*
sl: -adobe-helvetica-bold-r-normal-*-*-180-*-*-p-*-iso8859-2,*-r-*

en: -bitstream-courier-medium-r-normal-*-9-*-*-*-*-*-*-*
sl: -bitstream-courier-medium-r-normal-*-9-*-*-*-*-*-iso8859-2

en: .bashrc (copy)
sl: .bashrc (kopija)

en: .foo (copy).txt
sl: .foo (kopija).txt

en: 0 files
sl: 0 datotek

en: 0 folders
sl: 0 map

en: 0 items
sl: 0 predmetov

en: 1 file
sl: 1 datoteka

en: 1 folder
sl: 1 mapa

en: 1 folder selected
sl: 1 izbrana mapa

en: 1 item
sl: 1 predmet

en: 1 item, with size %s
sl: 1 predmet z velikostjo %s

en: 1 other item selected (%s)
sl: 1 drug izbran predmet (%s)

en: ? bytes
sl: ? bajtov

en: ? items
sl: ? predmetov

en: A
sl: O

en: A Cappella
sl: A cappella

en: A JavaScript function (small software program) on this page tried to open a new window, but Nautilus does not support the opening new windows by JavaScript.
    
    Try viewing the page in a different web browser, such as Mozilla.
sl: Funkcija v JavaScriptu (majhen program) na tej strani je poskusila odpreti novo okno. Nautilus ne podpira odpiranja novih oken v JavaScript.
    
    Stran poskusite odpreti v drugem brskalniku (na primer v Mozilli).

en: A Teal variation of the Crux theme.
sl: Modrozelena variacija na temo Crux.

en: A _Viewer...
sl: P_regledovalnik...

en: APPENDIX
sl: DODATEK

en: About Nautilus
sl: O Nautilusu

en: About Scripts
sl: O skriptah

en: Accessed:
sl: Dostopana:

en: Acid Jazz
sl: Acid jazz

en: Acid Punk
sl: Acid punk

en: Acoustic
sl: Akustična

en: Activate items with a double click
sl: Aktiviraj predmet z dvojnim klikom

en: Activate items with a single click
sl: Aktiviraj predmet z enojnim klikom

en: Add New Site
sl: Dodaj novo spletno mesto

en: Add New Theme...
sl: Dodaj novo temo...

en: Add a New Color...
sl: Dodaj novo barvo...

en: Add a New Emblem...
sl: Dodaj nov emblem...

en: Add a New Pattern...
sl: Dodaj nov vzorec...

en: Add a New Site:
sl: Dodaj novo spletno mesto:

en: Add a bookmark for the current location to this menu
sl: V ta menu dodaj zaznamek trenutne lokacije

en: Add new...
sl: Dodaj novo...

en: Add or remove sets of links by clicking on the checkboxes below.
sl: Dodaj ali odstrani množice povezav.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
sl: Vse izvršljive datoteke v tej mapi se bodo pojavile v menuju "Skripte".Izbira skripte iz menuja bo pognala skripto z izbranimi predmeti kot vhodom.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script.
    
    When executed from a local folder, scripts will be passed the selected file names. When executed from a remote folder (e.g. a folder showing web or ftp content), scripts will be passed no parameters.
    
    In all cases, the following environment variables will be set by Nautilus, which the scripts may use:
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files (only if local)
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files
    
    NAUTILUS_SCRIPT_CURRENT_URI: URI for current location
    
    NAUTILUS_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: position and size of current window
sl: Vse izvršljive datoteke v tej mapi se bodo pojavile v menuju "Skripte".Izbira skripte iz menuja bo pognala skripto.
    Kadar bodo zagnane iz krajevne mape, bodo skriptam podana vsa imena izbranih datotek.Kadar bodo zagnane iz oddaljene mape (na primer mape, ki kaže spletno stran ali vsebino ftp) jim ne bo podan noben parameter.
    
    V vseh primerih bo Nautilus nastavil sledeče okolijske spremenljivke, ki jih lahko skripte uporabijo:
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: poti do izbranih datotek, ločene z novimi vrsticami (le če so krajevne)
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_URIS: URIji do izbranih datotek, ločeni z novimi vrsticami
    
    NAUTILUS_SCRIPT_CURRENT_URI: URI trenutne lokacije
    
    NAUTILUS_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: lega in velikost trenutnega okna

en: Alta Vista
sl: Alta vista

en: Alternative
sl: Alternativna

en: Always
sl: Vedno

en: Always list folders before files
sl: V seznamu naj bodo imeniki vedno pred datotekami

en: Ambient
sl: Ambientna

en: An Eggplant variation of the Crux theme.
sl: Vijolična variacija na temo Crux

en: An _Application...
sl: _Program...

en: An error occurred while loading this search's contents: %s
sl: Ob nalaganju vsebine iskanja se je zgodila napaka: %s

en: Apparition
sl: Svetlo siva

en: Appearance
sl: Videz

en: Applications
sl: Programi

en: Arabic
sl: Arabski

en: Arabic (IBM-864)
sl: Arabski (IBM-854)

en: Arabic (ISO-8859-6)
sl: Arabski (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
sl: Arabski (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
sl: Arabski (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (Windows-1256)
sl: Arabski (Windows-1256)

en: Are you sure you want Nautilus to forget which locations you have visited?
sl: Ste prepričani, da želite, da Nautilus pozabi katere lokacije ste obiskali?

en: Are you sure you want to forget history? If you do, you will be doomed to repeat it.
sl: Ste prepričani, da želite pozabiti zgodovino? Če jo, potem ste obsojeni, da jo ponovite.

en: Are you sure you want to permanently delete "%s" from the Trash?
sl: Ste prepričani, da želite iz Smeti trajno zbrisati "%s"?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
sl: Ste prepričani, da želite trajno zbrisati "%s"?

en: Are you sure you want to permanently delete all of the items in the Trash?
sl: Ste prepričani, da želite trajno zbrisati vse predmete v Smeteh?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items from the Trash?
sl: Ste prepričani, da želite iz Smeti trajno zbrisati %d izbranih predmetov?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items?
sl: Ste prepričani, da želite trajno zbrisati %d izbranih predmetov?

en: Armenian (ARMSCII-8)
sl: Armenski (ARMSCII-8)

en: Artist
sl: Izvajalec

en: Ask before emptying the Trash or deleting files
sl: Vprašaj pred praznjenjem Smeti ali brisanjem datotek

en: Ask each time
sl: Vsakič vprašaj

en: Audio CD
sl: Glasbeni CD

en: Authors
sl: Avtorji

en: Avantgarde
sl: Avantgardna

en: Back
sl: Nazaj

en: Background
sl: Ozadje

en: Backgrounds and Emblems
sl: Ozadja in emblemi

en: Ballad
sl: Balada

en: Baltic
sl: Baltski

en: Baltic (ISO-8859-13)
sl: Baltski (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
sl: Baltski (ISO-8849-4)

en: Baltic (Windows-1257)
sl: Baltski (Windows-1257)

en: Basic
sl: Osnovno

en: Big Band
sl: Big band

en: Binary Freedom
sl: Binary freedom

en: Bit Rate
sl: Bitna hitrost

en: Black
sl: Črna

en: Black Metal
sl: Črni metal

en: Blues
sl: Bluz

en: Bookmark for Nonexistent Location
sl: Zaznamek za neobstoječo lokacijo

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: Booty Bass
sl: Booty bass

en: Broken Link
sl: Pokvarjena povezava

en: Brushed Metal
sl: Loščena kovina

en: Bubble Gum
sl: Čigumi

en: Built-in Bookmarks
sl: Vgrajeni zaznamki

en: By Emblems
sl: po emblemih

en: By Modification Date
sl: po datumu spremembe

en: By Modification _Date
sl: po _datumu spremembe

en: By Name
sl: po imenu

en: By Size
sl: po velikosti

en: By Type
sl: po vrsti

en: By _Emblems
sl: po _emblemih

en: By _Name
sl: po ime_nu

en: By _Size
sl: po veliko_sti

en: By _Type
sl: po _vrsti

en: CNET Computers.com
sl: CNET computers.com

en: CNET Linux Center
sl: Linux center CNET

en: C_lear Text
sl: P_očisti besedilo

en: Cabaret
sl: Kabare

en: Camouflage
sl: Kamuflaža

en: Can't Change Trash Location
sl: Ne morete spremeniti lokacije Smeti

en: Can't Copy Into Self
sl: Ne morem kopirati vase

en: Can't Copy Over Self
sl: Ne morem kopirati nase

en: Can't Copy Trash
sl: Ne morete kopirati Smeti

en: Can't Copy to Trash
sl: Ne morem kopirati v Smeti

en: Can't Display Location
sl: Ne morem prikazati lokacije

en: Can't Move Into Self
sl: Ne morem prestaviti vase

en: Can't Open Location
sl: Ne morem odpreti lokacije

en: Can't Play Remote Files
sl: Ne morem igrati oddaljenih datotek

en: Can't Read Folder
sl: Ne morem prebrati mape

en: Can't create nautilus-launcher-applet!
sl: Nisem mogel ustvariti vstavka Nautilus zaganjalnik!

en: Can't create nautilus-preferences-applet!
sl: Ne morem ustvariti vstavka nautilus-nastavitve (nautilus-preferences-applet)!

en: Can't delete current theme
sl: Ne morem zbrisati trenutne teme

en: Can't execute remote links
sl: Ne morem izvesti oddaljenih povezav

en: Can't find description even for "x-directory/normal". This probably means that your gnome-vfs.keys file is in the wrong place or isn't being found for some other reason.
sl: Ne morem najti opisa celo za "x-directory/normal". To verjetno pomeni, da vaša datoteka gnome-vfs.keys ni na pravem mestu ali ni najdena zaradi kakega drugega razloga.

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel Group Change?
sl: Prekliči spremembo skupine?

en: Cancel Open?
sl: Prekliči odpiranje?

en: Cancel Owner Change?
sl: Prekliči spremembo lastnika

en: Cancel Remove
sl: Prekliči odstranitev

en: Cancel Rename?
sl: Prekliči preimenovanje?

en: Cancel Showing Properties Window?
sl: Prekini okno z lastnostmi?

en: Caveat
sl: Odlog

en: Celtic
sl: Keltska

en: Celtic (ISO-8859-14)
sl: Keltski (ISO-8859-14)

en: Central European
sl: Srednjeevropski

en: Central European (IBM-852)
sl: Srednjeevropski (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
sl: Srednjeevorpski (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
sl: Srednjeevropski (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
sl: Srednjeevropski (Windows-1250)

en: Certified
sl: Preverjeno

en: Chamber Music
sl: Chamber music

en: Change Desktop Background
sl: Spremeni ozadje namizja

en: Change the visibility of this window's location bar
sl: Spremeni vidnost vrstice z lokacijo v tem oknu

en: Change the visibility of this window's sidebar
sl: Spremeni vidnost stranskega pulta v tem oknu

en: Change the visibility of this window's status bar
sl: Spremeni vidnost vrstice stanja v tem oknu

en: Change the visibility of this window's toolbar
sl: Spremeni vidnost vrstice orodij tega okna

en: Changing group
sl: Spreminjam skupino

en: Changing owner
sl: Spreminjam lastnika

en: Chanson
sl: Šanson

en: Charset Encoding
sl: Nabor znakov

en: Checking Your Internet Connection
sl: Preverjam vašo povezavo v Internet

en: Chinese
sl: Kitajski

en: Chinese Simplified (GB2312)
sl: Poenostavljen kitajski (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
sl: Poenostavljen kitajski (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
sl: Poenostavljen kitajski (HZ)

en: Chinese Traditional (Big5)
sl: Tradicionalni kitajski (Big5)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
sl: Tradicionalni kitajski (EUC-TW)

en: Choose
sl: Izberi

en: Choose Your User Level
sl: Izberite vašo uporabniško stopnjo

en: Choose a program with which to open the selected item
sl: Izberi program s katerim naj se odpre izbran predmet

en: Choose a view for "%s".
sl: Izberite pogled za "%s".

en: Choose a view for the current location, or modify the set of views
sl: Izberi pogled za trenutno lokacijo ali spremeni nabor pogledov

en: Choose an application with which to open "%s".
sl: Izberi program s katerim naj se odpre "%s".

en: Choose another application with which to open the selected item
sl: Izberi drug program s katerim naj se odpre izbran predmet

en: Choose another viewer with which to view the selected item
sl: Izberi drug pregledovalnik s katerim naj se pogleda izbran predmet

en: Choose the order for information to appear beneath icon names.
    More information appears as you zoom in closer
sl: Izberite vrstni red podatkov, ki naj se pojavijo pod imeni ikon.
    Več podatkov se pojavi, ko povečate

en: Chorus
sl: Zborovska

en: Christian Gangsta Rap
sl: Krščanski gangstrski rap

en: Christian Rap
sl: Krščanski rap

en: Christian Rock
sl: Krščanski rok

en: Classic Rock
sl: Klasični rock

en: Classical
sl: Klasična

en: Clean Up by Name
sl: Počisti po imenu

en: Clear Text
sl: Počisti besedilo

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
sl: Počisti vsebino menuja Pojdi in seznamov Nazaj/Naprej

en: Click Behavior
sl: Obnašanje ob kliku

en: Click Finish to launch Nautilus. You'll start with a
    window showing your home folder.
    
    We hope you enjoy Nautilus!
sl: Kliknite "Končaj" za zagon Nautilusa. Začeli boste z
    oknom, ki kaže vaš domači imenik.
    
    Upamo, da vam bo Nautilus ugajal!

en: Click Finish to launch Nautilus. You'll start with two
    Nautilus windows: one shows your home folder, and the
    other tells you about Eazel's services that make the life
    of a %s user easier.
    
    We hope you enjoy Nautilus!
sl: Kliknite "Končaj" za zagon Nautilusa. Začeli boste z
    dvema Nautilusovima oknoma: eden kaže vaš domači imenik in
    drugi govori o storitvah Eazel, ki lajšajo življenje 
    uporabnikov %s
    
    Upamo, da vam bo Nautilus ugajal!

en: Click on a color to remove it
sl: Kliknte na barvo za njeno odstranitev

en: Click on a pattern to remove it
sl: Kliknte na vzorec za njegovo odstranitev

en: Click on a theme to change the appearance of Nautilus.
sl: Kliknite na temo za spremembo Nautilusovega izgleda.

en: Click on a theme to remove it.
sl: Kliknite na temo za njeno odstranitev.

en: Click on an emblem to remove it
sl: Kliknite na emblem za njegovo odstranitev

en: Close
sl: Zapri

en: Close _All Windows
sl: Zapri _vsa okna

en: Close all Nautilus windows
sl: Zapri vsa Nautilusova okna

en: Close this window
sl: Zapri to okno

en: Club
sl: Klubska

en: Club-House
sl: Klub-house

en: Color name:
sl: Ime barve:

en: Color value:
sl: Vrednost barve:

en: Colors
sl: Barve

en: Colors:
sl: Barve:

en: Comedy
sl: Komedija

en: Computer
sl: Računalnik

en: Concrete
sl: Beton

en: Configuration Files
sl: Nastavitvene datoteke

en: Conflict while copying
sl: Konflikt ob kopiranju

en: Contemporary Christian
sl: Contemporary christian

en: Content Loser
sl: Izgubljalnik vsebine

en: Content Loser Viewer
sl: Pogled izgubljalnika vsebine

en: Content searches are not available
sl: Iskanja po vsebini niso na voljo

en: Contents:
sl: Vsebina:

en: Conventions
sl: Konvencije

en: Cool
sl: Kulsko

en: Copy Files
sl: Kopiraj datoteke

en: Copy Text
sl: Kopiraj besedilo

en: Copy the selected text to the clipboard
sl: Kopiraj izbrano besedilo na odložišče

en: Copying
sl: Kopiram

en: Copying files
sl: Kopiram datoteke

en: Copyright
sl: Avtorske pravice pridržane

en: Copyright (C) 1999-2001 Eazel, Inc.
sl: Avtorske pravice pridržane (C) 1999-2001 Eazel, Inc.

en: Cork
sl: Platina

en: Couldn't Create Required Folder
sl: Nisem mogel ustvariti zahtevane mape

en: Couldn't Create Required Folders
sl: Nisem mogel ustvariti zahtevanih map

en: Couldn't add theme
sl: Nisem mogel dodati teme

en: Couldn't change the group of "%s" because it is on a read-only disk
sl: Nisem mogel spremeniti skupine od "%s", ker je na le berljivem disku

en: Couldn't change the name of "%s" because it is on a read-only disk
sl: Nisem mogel spremeniti imena "%s", ker je na le berljivem disku

en: Couldn't change the owner of "%s" because it is on a read-only disk
sl: Nisem mogel spremeniti lastnika "%s", ker je na le berljivem disku

en: Couldn't change the permissions of "%s" because it is on a read-only disk
sl: Nisem mogel spremeniti dovoljenj za "%s", ker je na le berljivem disku

en: Couldn't delete pattern
sl: Nisem mogel zbrisati vzorca

en: Couldn't display "%s", because Nautilus cannot determine what type of file it is.
sl: Nisem mogel prikazati "%s", ker Nautilus ne more ugotoviti katera vrsta datoteke to je.

en: Couldn't display "%s", because Nautilus cannot handle %s: locations.
sl: Nisem mogel prikazati "%s", ker nautilus ne zna obravnavati %s: lokacij.

en: Couldn't display "%s", because access was denied.
sl: Nisem mogel prikazati "%s", ker je bil dostop zavrnjen.

en: Couldn't display "%s", because no host "%s" could be found. Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
sl: Nisem mogel prikazati "%s", ker gostitelj "%s" ni bil najden. Preverite, če so črkovanje in nastavitve posrednika pravilne.

en: Couldn't display "%s", because the attempt to log in failed.
sl: Nisem mogel prikazati "%s", ker je poskus prijave spodletel.

en: Couldn't display "%s", because the host name was empty. Check that your proxy settings are correct.
sl: Nisem mogel pokazati "%s", ker je ime gostitelja prazno. Preverite, če so nastavitve posrednika pravilne.

en: Couldn't find "%s". Please check the spelling and try again.
sl: Nisem mogel najti "%s". Prosim preverite črkovanje in poskusite znova.

en: Couldn't install color
sl: Nisem mogel namestiti barve

en: Couldn't install emblem
sl: Nisem mogel namestiti emblema

en: Couldn't install pattern
sl: Nisem mogel namestiti vzorca

en: Couldn't install theme
sl: Nisem mogel namestiti teme

en: Couldn't load %s
sl: Nisem mogel naložiti %s

en: Couldn't remove theme
sl: Nisem mogel odstraniti teme

en: Country
sl: Država

en: Create a New Color:
sl: Ustvari novo barvo:

en: Create a New Emblem:
sl: Ustvari nov emblem:

en: Create a new empty folder inside this folder
sl: Znotraj te mape ustvari novo prazno mapo

en: Create a symbolic link for each selected item
sl: Ustvari simbolično povezavo za vsak izbran predmet

en: Create the initial window with the given geometry.
sl: Ustvari začetno okno s podano geometrijo.

en: Creating Properties window
sl: Ustvarjam okno z lastnostmi

en: Creating links to files
sl: Ustvarjam povezave na datoteke

en: Croatian (MacCroatian)
sl: Hrvaški (MacCroatian)

en: Crux-Eggplant
sl: Crux-vijolična

en: Crux-Teal
sl: Crux-Modrozelena

en: Cu_t File
sl: I_zreži datoteko

en: Cu_t Files
sl: I_zreži datoteke

en: Cult
sl: Cultna

en: Cut Files
sl: Izreži datoteke

en: Cut Text
sl: Izreži besedilo

en: Cut _Text
sl: Izreži _besedilo

en: Cut the selected text to the clipboard
sl: Izreži izbrano besedilo na odložišče

en: Cyrillic
sl: Cirilični

en: Cyrillic (IBM-855)
sl: Cirilični (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
sl: Cirilični (ISO-8859-5

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
sl: Cirilični (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
sl: Cirilični (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
sl: Cirilični (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (IBM-866)
sl: Cirilični/Ruski (IBM-886)

en: Cyrillic/Russian (KOI8-R)
sl: Cirilični/Ruski (KOI8-R)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
sl: Cirilični/Ukrajinski (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
sl: Cirilični/Ukrajinski (MacUkrainian)

en: Dance
sl: Plesna

en: Dance Hall
sl: Plesna dvorana

en: Danger
sl: Nevarno

en: Dark GNOME
sl: Temna GNOME

en: Date Modified
sl: Datum modifikacije

en: De_lete
sl: _Zbriši

en: De_lete...
sl: _Zbriši...

en: Death Metal
sl: Death metal

en: Debian.org
sl: debian.org

en: Decoding Update...
sl: Dekodiram posodobitev...

en: Deep Teal
sl: Globoko modrozelena

en: Default
sl: Privzeto

en: Default View
sl: Privzet pogled

en: Default non-smooth font:
sl: Privzeta ne-glajena pisava

en: Default smooth font:
sl: Privzeta glajena pisava

en: Default zoom level:
sl: Privzeta stopnja povečave:

en: Delete
sl: Zbriši

en: Delete From Trash?
sl: Zbriši iz Smeti?

en: Delete Immediately?
sl: Zbriši takoj?

en: Delete Trash Contents?
sl: Zbriši vsebino Smeti?

en: Delete all items in the Trash
sl: Zbriši vse predmete v smeteh

en: Delete all selected items permanently
sl: Trajno zbriši vse izbrane predmete

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
sl: Zbriši vsak izbran predmet, brez prestavljanja v Smeti

en: Delete from _Trash
sl: Zbriši iz _Smeti

en: Delete from _Trash...
sl: Zbriši iz _Smeti...

en: Delete?
sl: Zbriši?

en: Deleting
sl: Brišem

en: Deleting files
sl: Brišem datoteke

en: Desktop
sl: Namizje

en: Development
sl: Razvoj

en: Devices
sl: Naprave

en: Disco
sl: Disko

en: Disks
sl: Diski

en: Display
sl: Prikaz

en: Display %s tab in sidebar
sl: Kaži uhelj %s v stranskem pultu

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
sl: Kaži okno, ki omogoča urejanje zaznamkov v tem menuju

en: Display credits for the creators of Nautilus
sl: Kaži zahvale avtorjem Nautilusa

en: Display files when they are clicked
sl: Prikaži datoteke kadar so kliknjene

en: Display icons in the opposite order
sl: Kaži ikone v obratnem vrstnem redu

en: Display location bar in new windows
sl: V novih oknih kaži vrstico z lokacijo

en: Display on-line help for Nautilus
sl: Kaži Nautilusovo spletno pomoč

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
sl: Kaži vzorce, barve in embleme, ki se jih lahko uporabi za prikrojitev izgleda

en: Display quick reference pages for Nautilus
sl: Kaži Nautilsov hitri priročnik

en: Display release notes for Nautilus
sl: Kaži Nautilusove opombe ob izdaji

en: Display sidebar in new windows
sl: V novih oknih kaži stranski pult

en: Display status bar in new windows
sl: V novih oknih kaži vrstico stanja

en: Display the latest contents of the current location
sl: Kaži zadnjo vsebino trenutne lokacije

en: Display this location with "%s"
sl: Kaži to lokacijo z "%s"

en: Display toolbar in new windows
sl: V novih oknih kaži orodno vrstico

en: Distinguished
sl: Odlikovano

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
sl: Na upravljaj namizja (ignoriraj nastavitve iz dialoga nastavitev).

en: Do you want to view these %d locations in separate windows?
sl: Želite pogledati teh %d lokacij v ločenih oknih?

en: Documents by Subject
sl: Dokumenti po predmetu

en: Don't include in the menu for "%s" items
sl: Ne vključuj v menuju za predmete "%s"

en: Don't include the built-in bookmarks in the Bookmarks menu
sl: Ne vključuj vgrajenih zaznamkov v menuju zaznamkov

en: Don't make thumbnails for files larger than:
sl: Ne delaj sličic za datoteke večje od:

en: Don't verify my connection or check for updates
sl: Ne preveri moje povezave in ne poglej za posodobitvami.

en: Done
sl: Opravljeno

en: Dots
sl: Pike

en: Downloading Nautilus updates...
sl: Prenašam posodobitev Natuilusa...

en: Draft
sl: Osnutek

en: Drag a color to an object to change it to that color
sl: Za spremembo barve predmeta, nanj spustite barvo

en: Drag a pattern tile to an object to change it
sl: Za spremembo vzorca tlakovanja, predmeta nanj spustite vzorec

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
sl: Za dodajanje emblema na predmet, nanj spustite emblem

en: Drag to seek within track
sl: Spusti za nastavitev mesta znotraj sledi

en: Dream
sl: Sanje

en: Drum & Bass
sl: Drum & bass

en: Drum Solo
sl: Solo bobni

en: Duplicate
sl: Podvoji

en: Duplicate each selected item
sl: Podvoji vsak izbran predmet

en: Easy Listening
sl: Lahko slušljiva

en: Eclipse
sl: Eklipsa

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit various Nautilus preferences
sl: Uredi različne nastavitve Nautilusa

en: Electronic
sl: Elektronska

en: Emblems
sl: Emblemi

en: Emblems:
sl: Emblemi:

en: Empty
sl: Sprazni

en: Empty Trash
sl: Sprazni Smeti

en: Empty Trash...
sl: Sprazni Smeti...

en: Emptying the Trash
sl: Praznim Smeti

en: English (US-ASCII)
sl: Angleški (US-ASCII)

en: Erase
sl: Briši

en: Error "%s" creating new folder.
sl: Napaka "%s" ob ustvarjanju nove mape.

en: Error "%s" while copying "%s".
    
    Would you like to continue?
sl: Napaka "%s" ob kopiranju "%s".
    
    Želite nadaljevati?

en: Error "%s" while copying.
    
    Would you like to continue?
sl: Napaka "%s" ob kopiranju.
    
    Želite nadaljevati?

en: Error "%s" while creating a link to "%s".
    
    Would you like to continue?
sl: Napaka "%s" ob ustvarjanju povezave do "%s".
    
    Želite nadaljevati?

en: Error "%s" while deleting "%s".
    
    Would you like to continue?
sl: Napaka "%s" ob brisanju "%s".
    
    Želite nadaljevati?

en: Error "%s" while deleting.
    
    Would you like to continue?
sl: Napaka "%s" ob brisanju.
    
    Želite nadaljevati?

en: Error "%s" while linking.
    
    Would you like to continue?
sl: Napaka "%s" ob povezovanju.
    
    Želite nadaljevati?

en: Error "%s" while moving "%s".
    
    Would you like to continue?
sl: Napaka "%s" ob prestavljanju "%s".
    
    Želite nadaljevati?

en: Error "%s" while moving.
    
    Would you like to continue?
sl: Napaka "%s" ob prestavljanju.
    
    Želite nadaljevati?

en: Error Displaying Folder
sl: Napaka ob prikazovanju mape

en: Error Setting Group
sl: Napaka ob nastavljanju skupine

en: Error Setting Owner
sl: Napaka ob nastavljanju lastnika

en: Error Setting Permissions
sl: Napaka ob nastavljanju dovoljenj

en: Error creating new folder
sl: Napaka ob ustvarjanju nove mape

en: Error creating new folder.
    
    There is no space on the destination.
sl: Napaka ob ustvarjanju nove mape.
    
    Na cilju ni prostora.

en: Error creating new folder.
    
    You do not have permissions to write to the destination.
sl: Napaka ob ustvarjanju nove mape.
    
    Nimate dovoljenja za pisanje v cilj.

en: Error during search
sl: Napaka med iskanjem

en: Error reading file index
sl: Napaka ob branju seznama datotek

en: Error while copying to "%s".
    
    The destination disk is read-only.
sl: Napaka ob kopiranju v "%s".
    
    Ciljni disk je le berljiv.

en: Error while copying to "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
sl: Napaka ob kopiranju v "%s".
    
    Na cilju ni dovolj prostora.

en: Error while copying to "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
sl: Napaka ob kopiranju v "%s".
    
    Nimate dovoljenj za pisanje v to mapo.

en: Error while copying.
sl: Napaka ob kopiranju.

en: Error while copying.
    
    "%s" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
sl: Napaka ob kopiranju.
    
    "%s" ne more biti kopirana, ker nimate dovoljenja, da bi jo prebrali.

en: Error while creating link in "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
sl: Napaka ob ustvarjanju povezave v "%s".
    
    Na cilju ni dovolj prostora.

en: Error while creating links in "%s".
    
    The destination disk is read-only.
sl: Napaka ob ustvarjanju povezav v "%s".
    
    Ciljni disk je le berljiv.

en: Error while creating links in "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
sl: Napaka ob ustvarjanju povezav v "%s".
    
    Nimate dovoljenja za pisanje v to mapo.

en: Error while deleting.
sl: Napaka ob brisanju.

en: Error while deleting.
    
    "%s" cannot be deleted because it is on a read-only disk.
sl: Napaka ob brisanju.
    
    "%s" ne more biti zbrisana, ker je na disku, ki je le berljiv..

en: Error while deleting.
    
    "%s" cannot be deleted because you do not have permissions to modify its parent folder.
sl: Napaka ob brisanju.
    
    "%s" ne more biti zbrisana, ker nimate dovoljenja za spremembo njegove starševske mape.

en: Error while linking.
sl: Napaka ob povezovanu.

en: Error while moving items to "%s".
    
    The destination disk is read-only.
sl: Napaka ob prestavljanju predmetov v "%s".
    
    Ciljni disk je le berljiv.

en: Error while moving items to "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
sl: Napaka ob prestavljanju predmetov v "%s".
    
    Nimate dovoljenj za pisanje v to mapo.

en: Error while moving to "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
sl: Napaka ob premikanju v "%s".
    
    Na cilju ni dovolj prostora.

en: Error while moving.
sl: Napaka ob prestavljanju.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because it is on a read-only disk.
sl: Napaka ob prestavljanju.
    
    "%s" ne more biti prestavljena, ker je na disku, ki je le berljiv.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because you do not have permissions to change it or its parent folder.
sl: Napaka ob prestavljanju.
    
    "%s" ne more biti prestavljena, ker nimate dovoljenja za spremembo nje ali njene starševske mape.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved to the Trash because you do not have permissions to change it or its parent folder.
sl: Napaka ob prestavljanju.
    
    "%s" ne more biti prestavljena v Smeti, ker nimate dovoljenja za spremembo nje ali njene starševske mape.

en: Ethnic
sl: Etnična

en: Euro-House
sl: Euro-house

en: Euro-Techno
sl: Euro tehno

en: Every indexed file on your computer matches the criteria you selected. You can check the spelling on your selections or add more criteria to narrow your results.
sl: Vsaka datoteka v kazalu vašega računalnika ustreza izbranim kriterijem. Lahko preverite črkovanje izbire ali dodate nove kriterije, ki bodo zmanjšali število zadetkov.

en: Executable Text Files
sl: Izvršljive datoteke z besedilom

en: Execute
sl: Izvršljiva

en: Execute files when they are clicked
sl: Zaženi datoteke kadar so kliknjene

en: F_onts
sl: _Pisave

en: Factory for Nautilus component adapter factories
sl: Tovarna za tovarne adapterjev Nautilusovih komponent

en: Factory for Nautilus component adapter factories
sl: Tovarna za tovarne adapterjev Nautilusovih komponent

en: Factory for Nautilus shell and file manager
sl: Tovarna za Nautilusovo lupino in upravljalnika datotek

en: Factory for annotation view
sl: Tovarna za pogled opomb

en: Factory for hardware view
sl: Tovarna za pogled strojne opreme

en: Factory for history views
sl: Tovarna za poglede zgodovine

en: Factory for music view
sl: Tovarna za gasbene poglede

en: Factory for news view
sl: Tovarza za pogled novic

en: Factory for objects that wrap ordinary Bonobo Controls or Embeddables to look like Nautilus Views
sl: Tovarna, ki ovije običajne kontrole Bonobo ali Vgradnike, da izgledajo kot Nautilusovi pogledi

en: Factory for text view
sl: Tovarna za pogled besedila

en: Fast searches are not available
sl: Hitra iskanja niso na voljo

en: Fast searches are not enabled on your computer
sl: Hitra iskanja na vašem računalniku niso vključena

en: Fast-Fusion
sl: Fast-fusion

en: Favorite
sl: Najljubše

en: Fewer Options
sl: Manj možnosti

en: Fibers
sl: Vlakna

en: Figure %d
sl: Skica %d

en: Figure %s
sl: Skica %s

en: File "%s" already exists.
    
    Would you like to replace it?
sl: Datoteka "%s" že obstaja.
    
    Jo želite zamenjati?

en: File Group:
sl: Skupina datoteke:

en: File Owner:
sl: Lastnik datoteke:

en: File Types and Programs
sl: Vrste datotek in programi

en: File too large
sl: Datoteka prevelika

en: Files copied:
sl: Skopiranih datotek:

en: Files deleted:
sl: Zbrisanih datotek:

en: Files linked:
sl: Povezanih datotek:

en: Files moved:
sl: Prestavljenih datotek:

en: Files thrown out:
sl: Datoteke vržene ven:

en: Find
sl: Poišči

en: Find Them!
sl: Poišči jih!

en: Find cannot open your file system index.  Your index may be missing or corrupt.  You can create a new index by running "medusa-indexd" as root on the command line.
sl: Iskanje ne more odpreti seznama datotek vašega sistema. Vaš seznam manjka ali je pokvarjan.Novo kazalo lahko ustvarite, če kot administrator (root) v ukazni vrstici poženete "medusa-indexd".

en: Find:
sl: Poišči:

en: Finished
sl: Končano

en: Finishing Creating Links...
sl: Končujem ustvarjanje povezav...

en: Finishing Move...
sl: Končujem prestavitev...

en: Fire Engine
sl: Požarni aparat

en: Floppy
sl: Disketa

en: Floral
sl: Flora

en: Folk/Rock
sl: Folk/rock

en: Folklore
sl: Folklorna

en: Font size at default zoom level:
sl: Velikost fonta ob privzeti stopnji povečave:

en: Font:
sl: Pisava:

en: Fonts
sl: Pisave

en: For users who are comfortable with GNOME and %s,
    but don't describe themselves as ``technical.''
sl: Za uporabnike, ki so domači z delom v GNOME in %s okolju,
    a se ne imajo za ``tehnične tipe.''

en: For users who have GNOME and %s experience, and
    like to see every detail of the operating system.
sl: Za uporabnike, ki že imajo izkušnje z GNOME in %s ter 
    želijo dostop do vsake podrobnosti operacijskega sistema.

en: For users who have no previous experience with GNOME
    and %s.
sl: Za uporabnike, ki nimajo preteklih izkušenj z GNOME 
    in %s.

en: For_get History
sl: Poza_bi zgodovino

en: Forget
sl: Pozabi

en: Forget History?
sl: Pozabi zgodovino?

en: Forward
sl: Naprej

en: Fossil
sl: Fosil

en: Freestyle
sl: Prosti stil

en: From:
sl: Iz:

en: GConf error:
      %s
sl: Napaka GConf:
      %s

en: GConf error:
      %s
    All further errors shown only on terminal
sl: Napaka GConf:
      %s
    Nadaljne napake so vidne le v terminalu

en: GEOMETRY
sl: GEOMETRIJA

en: GMC to Nautilus Transition
sl: Prehod iz GMC v Nautilusa

en: GNOME Documentation
sl: Dokumentacija GNOME

en: Game
sl: Igra

en: Games
sl: Igre

en: Gangsta Rap
sl: Gangsterski rap

en: Generic Image Viewer
sl: Splošen pregledovalnik slik

en: Generic image control factory
sl: Tovarna splošnega pregledovalnika slik

en: Go There
sl: Pojdi tja

en: Go To:
sl: Pojdi na:

en: Go to Nonexistent Location
sl: Pojdi na neobstoječo lokacijo

en: Go to the home location
sl: Pojdi na domačo lokacijo

en: Go to the location specified by this bookmark
sl: Pojdi na lokacijo navedeno s tem zaznamkom

en: Go to the next visited location
sl: Pojdi na naslednjo obiskano lokacijo

en: Go to the previous visited location
sl: Pojdi na prejšnjo obiskano lokacijo

en: Go up to the location that contains the displayed location
sl: Pojdi navzgor na lokacijo, ki vsebuje trenutno prikazano lokacijo

en: Gothic
sl: Gotska

en: Gothic Rock
sl: Gotski rok

en: Granite
sl: Granit

en: Grapefruit
sl: Grejfrut

en: Greek
sl: Grški

en: Greek (ISO-8859-7)
sl: Grški (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
sl: Grški (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
sl: Grški (Windows-1253)

en: Group:
sl: Skupina:

en: Grunge
sl: Grundž

en: HTTP Proxy Settings
sl: Nastavitve posrednika HTTP

en: Hard Rock
sl: Hard rock

en: Hardware
sl: Storjna oprema

en: Hardware Overview
sl: Pregled strojne opreme

en: Hardware Viewer
sl: Pregledovalnik strojne opreme

en: Hardware view
sl: Pregled strojne opreme

en: Heavy Metal
sl: Težki metal

en: Hebrew
sl: Hebrejski

en: Hebrew (IBM-862)
sl: Hebrejski (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
sl: Hebrejski (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
sl: Hebrejski (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (Windows-1255)
sl: Hebrejski (Windows-1255)

en: Help
sl: Pomoč

en: Help Navigation Tree
sl: Drevo za navigacijo po pomoči

en: Help sidebar panel
sl: Stranskem pult pomoči

en: Hide Location _Bar
sl: Skrij vrstico _lokacije

en: Hide St_atus Bar
sl: Skrij vrstico s_tanja

en: Hide _Sidebar
sl: Skrij _stranski pult

en: Hide _Toolbar
sl: Skrij _orodjarno

en: Hip-Hop
sl: Hip hop

en: History
sl: Zgodovina

en: History sidebar panel
sl: Stranski pult zgodovine

en: History sidebar panel for Nautilus
sl: Stranski pult zgodovine za Nautilusa

en: Home
sl: Dom

en: Home Directory
sl: Domači imenik

en: Humour
sl: Humor

en: I could not initialize Bonobo
sl: Nisem mogel inicializirati Bonoba

en: IMAGE
sl: SLIKA

en: ISO 9660 Volume
sl: Zapis ISO 9660

en: Ice
sl: Led

en: Icelandic (MacIcelandic)
sl: Islandski (MacIcelandic)

en: Icon & List Views
sl: Ikonski in seznamski pogledi

en: Icon Captions
sl: Naslovi ikon

en: Icon View
sl: Ikonski pogled

en: Icon View Defaults
sl: Privzete nastavitve ikonskega pogleda

en: Icons
sl: Ikone

en: Icons Viewer
sl: Pregledovalnik ikon

en: If you have been using the GNOME Midnight Commander
    these settings move your desktop icons to Nautilus and
    make Nautilus the default desktop.
sl: Če ste prej uporabljali Polnočnega poveljnika GNOME
    potem te nastavitve prestavijo ikone vašega namizja
    v Nautilusovega in nastavijo Nautilus za privzeto namizje.

en: If you would like to enable fast searches, you can edit the file %s as root. Setting the enabled flag to "yes" will turn medusa services on.
    To start indexing and search services right away, you should also run the following commands as root:
    
    medusa-indexd
    medusa-searchd
    
    Fast searches will not be available until an initial index of your files has been created.  This may take a long time.
sl: Če želite omogočiti hitra iskanja, lahko kot superuporabnik (root) spremenite datoteko %s. Nastavitev zastavice omogoči na "yes" bo vklopila storitve medusa.
    Le želite pognati storitev katalogiziranja takoj, morate kot superuporabnik pognati sledeča ukaza:
    
    medusa-indexd
    medusa-searchd
    
    Hitra iskanja ne bodo na voljo dokler se ne zaključi prvo katalogiziranje vaših datotek. To lahko traja precej dolgo.

en: Image
sl: Slika

en: Image Viewer
sl: Pregledovalnik slik

en: Image:
sl: Slika:

en: Images Only
sl: Le slike

en: Important
sl: Pomembno

en: Include a Delete command that bypasses Trash
sl: Vključi ukaz "Zbriši", ki ne upošteva Smeti

en: Include in the menu for "%s" items
sl: Vključi v menu za predmete "%s"

en: Include in the menu just for "%s"
sl: Vključi v menu samo za "%s"

en: Indexed searches are not available
sl: Iskanja po kazalu niso na voljo

en: Indexing Status
sl: Stanje ustvarjanja kazala

en: Indexing is %d%% complete.
sl: Ustvarjanje kazala je %d%% opravljeno.

en: Indie
sl: Indijska

en: Info
sl: Podatki

en: Instrumental
sl: Inštrumentalna

en: Instrumental Pop
sl: Inštrumentalni pop

en: Instrumental Rock
sl: Inštrumentalni rock

en: Internal use only
sl: Le notranja uporaba

en: International
sl: Mednarodno

en: Introductory Documents
sl: Uvodni dokumenti

en: Invalid RSS URL
sl: Neveljaven URL RSS

en: Is in the menu for "%s" items.
sl: V menuju za predmete "%s".

en: Is in the menu for "%s".
sl: V menuju za "%s".

en: Is in the menu for all "%s" items.
sl: V menuju za vse predmete "%s".

en: Is not in the menu for "%s" items.
sl: Ni v menuju za predmete "%s".

en: Is the default for "%s" items.
sl: Je privzeto za predmete "%s".

en: Is the default for "%s".
sl: Je privzeto za "%s".

en: Is the default for all "%s" items.
sl: Je privzeto za vse predmete "%s".

en: Items %s
sl: Predmeti %s

en: Items containing "medusa" in their names and that are folders
sl: Predmeti, ki vsebujejo "medusa" v njihovih imenih in so mape

en: Items containing "stuff" in their names
sl: Predmeti, ki vsebujejo "stvar" v njihovih imenih

en: Items containing "stuff" in their names and that are regular files
sl: Predmeti, ki vsebujejo "stvar" v njihovih imenih in so običajne datoteke

en: Items containing "stuff" in their names, that are regular files and smaller than 2000 bytes
sl: Predmeti, ki vsebujejo "stvar" v imenih in so običajne datoteke manjše od 2000 bajtov

en: Items that are regular files
sl: Predmeti, ki so običajne datoteke

en: JPop
sl: Jpop

en: Japanese
sl: Japonski

en: Japanese (EUC-JP)
sl: Japonski (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
sl: Japonski (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
sl: Japonski (Shift_JIS)

en: Keep icons sorted by emblems in rows
sl: Ikone naj bodo sortirane po emblemih

en: Keep icons sorted by modification date in rows
sl: Ikone naj bodo urejene po datumu spremembe v vrsticah

en: Keep icons sorted by name in rows
sl: Ikone naj bodo urejene po imenu v vrsticah

en: Keep icons sorted by size in rows
sl: Ikone naj bodo urejene po velikosti v vrsticah

en: Keep icons sorted by type in rows
sl: Ikone naj bodo urejene po tipu v vrsticah

en: Kernel Routines
sl: Rutine jedra

en: Keyboard Shortcuts
sl: Bližnjice tipkovnice

en: Keyword:
sl: Ključna beseda:

en: Kill Content Loser
sl: Ubij izgubljalca vsebine

en: Kill Sidebar Loser
sl: Ubij izgubljalca stranskega pulta

en: Kill the Loser content view
sl: Ubij pogled izgubljalca vsebine

en: Kill the Loser sidebar panel
sl: Ubij stranski pult izgubljalca

en: Korean (EUC-KR)
sl: Korejski (EUC-KR)

en: Last Changed:
sl: Nazadnje spremenjena:

en: Latin
sl: Latinska

en: Launch Nautilus when GNOME starts up.
sl: Ob zagonu GNOME poženi tudi Nautilusa.

en: Lay Out Items
sl: Razporedi predmete

en: Lay Out Items:
sl: Razporedi predmete:

en: Leaf
sl: Listnato zelena

en: Leave icons wherever they are dropped
sl: Pusti ikone tam kjer so spuščene

en: Legal Notice
sl: Pravna opomba

en: Lemon
sl: Limona

en: Library Functions
sl: Funkcije knjižnjic

en: Link Target:
sl: Tarča povezave:

en: Link sets
sl: Množice povezav

en: Linking
sl: Povezujem

en: Linux Documentation Project
sl: Projekt dokumentacije za Linux

en: Linux One
sl: Linux one

en: Linux Online
sl: Linux online

en: Linux Resources
sl: viri o Linuxu

en: Linux Weekly News
sl: Linux weekly news

en: List
sl: Seznam

en: List View
sl: Seznamski pogled

en: List View Defaults
sl: Privzete nastavitve seznamskega pogleda

en: List Viewer
sl: Pregledovalnik seznamov

en: Loading %s
sl: Nalagam %s

en: Local Files Only
sl: le krajevne datoteke

en: Local Images Only
sl: Le krajevne slike

en: Location
sl: Lokacija

en: Location:
sl: Lokacija:

en: Look Up Selected Text in Dictionary
sl: Izbrano besedilo najdi v slovarju

en: Look up the selected text in the Merriam-Webster dictionary
sl: Izbrano besedilo najdi v Merriam-Websterjevem slovarju

en: MIME Type:
sl: Tip MIME:

en: MIME type
sl: tip MIME

en: MSDOS Volume
sl: Zapis MSDOS

en: Make Folder Appearance Details Public
sl: Naredi podrobnosti izgleda map javne

en: Make Link
sl: Ustvari povezavo

en: Make _Link
sl: Ustvari _povezavo

en: Make _Links
sl: Ustvari _povezave

en: Make the selected icon stretchable
sl: Naredi izbrano ikono raztegljivo

en: Manual
sl: Priročnik

en: Manually
sl: ročno

en: Maximum items per site
sl: Največ predmetov na mesto

en: Maximum number of items displayed per site
sl: Največje število prikazanih predmetov na mesto

en: Meditative
sl: Meditativna

en: Medusa, the application that performs searches, cannot be found on your system.  If you have compiled nautilus yourself, you will need to install a copy of medusa and recompile nautilus.  (A copy of Medusa may be available at ftp://ftp.gnome.org)
    If you are using a packaged version of Nautilus, fast searching is not available.
sl: Medusa, program za opravljanje iskanj, ni bil najden na vašem računalniku. Če ste sami prevedli nautilusa, morate namestiti kopijo meduse in znova prevesti nautilusa. (meduso lahko dobite na ftp://ftp.gnome.org)

en: Missing Site Name Error
sl: Napaka manjkajočega imena spletnega mesta

en: Missing URL Error
sl: Napaka manjkajočega URLja

en: Modified:
sl: Spremenjena:

en: Modify "%s"
sl: Spremeni "%s"

en: Modify...
sl: Spremeni...

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
sl: Pon, 00. Oct 0000 at 00:00 PM

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
sl: Pon, 00. Oct 0000 at 00:00:00 PM

en: More Options
sl: Več možnosti

en: More Than One Image
sl: Več kot ena slika

en: Mount Error
sl: Napaka ob priklopu

en: Mount or unmount disks
sl: Priklopi ali odklopi disk

en: Move each selected item to the Trash
sl: Prestavi vsak izbran predmet v Smeti

en: Move existing desktop icons to the Nautilus desktop.
sl: Prenesi obstoječe ikone namizja v Nautilusovo namizje.

en: Move or copy files previously selected by a Cut Files or Copy Files command
sl: Prestavi ali kopiraj daoteke prej izbrane z ukazoma "Izreži datoteke" ali "Kopiraj datoteke"

en: Move to Trash
sl: Vrzi v Smeti

en: Move to _Trash
sl: Vrzi v _Smeti

en: Moving
sl: Prestavljam

en: Moving files
sl: Prestavljam datoteke

en: Moving files to the Trash
sl: Prestavljam datoteke v Smeti

en: Mozilla Nautilus view
sl: Nautilusov pogled Mozille

en: Mozilla Nautilus view factory
sl: Tovarna Nautilusovih pogledov Mozille

en: Mozilla content view component
sl: Komponenta pogleda vsebine Mozille

en: Mozilla content view component's factory
sl: Tovarna komponent pogleda vsebine Mozille

en: Mud
sl: Blato

en: Music
sl: Glasba

en: Music Viewer
sl: Pregledovalnik glasbe

en: Music view
sl: Glasbeni pogled

en: Music view factory
sl: Tovarna glasbenih pogledov

en: Musical
sl: Muzikal

en: Name
sl: Ime

en: National Folk
sl: Nacionalna folk

en: Native American
sl: Indijanska

en: Nautilus Content Loser
sl: Nautilusov izgubljalnik vsebine

en: Nautilus File Manager and Graphic Shell
sl: Upravljalnik datotek in grafična lupina Nautilus

en: Nautilus First Time Setup
sl: Nastavitev Nautilusa ob prvem zagonu

en: Nautilus Image Viewer
sl: Nautilusov pregledovalnik slik

en: Nautilus Image viewer factory
sl: Tovarna nautilusovega pregledovalnika slik

en: Nautilus JavaScript Warning
sl: Opozorilo Nautilus JavaScript

en: Nautilus Quick _Reference
sl: Nastavitov hitri _priročnik

en: Nautilus Release _Notes
sl: Nastavitve _opombe ob izdaji

en: Nautilus Sample view
sl: Nautilusov vzorčni pogled

en: Nautilus Sample view factory
sl: Tovarna Nautilusovih vzorčnih pogledov

en: Nautilus Sidebar Loser
sl: Nautilusov izgubljalnik stranskega pulta

en: Nautilus Themes
sl: Natuilusove teme

en: Nautilus Tree sidebar panel
sl: Stranski pult Nautilusovega drefesa

en: Nautilus Tree view
sl: Nautilusov pogled drevesa

en: Nautilus User _Manual
sl: Nautilusov _uporabniški priročnik

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to locate the factory.Killing oafd and restarting Nautilus may help fix the problem.
sl: Nautlusa trenutno ni mogoče uporabljati zaradi nepričakovane napake s strani OAF-a, ko se je poskušalo najti tovarno. Ubitje oafd-ja in vnovičen zagonNautilusa lahko morda odpravita problem.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to locate the shell object. Killing oafd and restarting Nautilus may help fix the problem.
sl: Nautlusa trenutno ni mogoče uporabljati zaradi nepričakovane napake s strani OAF-a, ko je poskušal najti predmet lupine. Ubitje oafd-ja in vnovičen zagon Nautilusa lahko morda odpravita problem.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to register the file manager view server.
sl: Nautlusa trenutno ni mogoče uporabljati zaradi nepričakovane napake s strani OAF-a, ko se je poskušalo registrirati strežnik pogleda upravljalnika datotek.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error.
sl: Nautlusa trenutno ni mogoče uporabljati zaradi nepričakovane napake.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "nautilus-clean.sh -x" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
sl: Nautilus trenutno ne bo deloval. Zagon "nautilus-clean.sh -x" iz ukazne vrstice bo morda pomgal. Sicer, poskusite z vnovičnim zagonom računalnika ali ponovno namestitvijo Nautilusa.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "nautilus-clean.sh -x" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
    
    OAF couldn't locate the Nautilus_shell.oaf file. One cause of this seems to be an LD_LIBRARY_PATH that does not include the oaf library's directory. Another possible cause would be bad install with a missing Nautilus_Shell.oaf file.
    
    Running "nautilus-clean.sh -x" will kill all OAF and GConf processes, which may be needed by other applications.
    
    Sometimes killing oafd and gconfd fixes the problem, but we don't know why.
    
    We have also seen this error when a faulty version of oaf was installed.
sl: Nautilus trenutno ne bo deloval. Zagon "nautilus-clean.sh -x" iz ukazne vrstice bo morda pomgal. Sicer, poskusite z vnovičnim zagonom računalnika ali ponovno namestitvijo Nautilusa. 
    
    OAF ni mogel najti datoteke Nautilus_Shell.oaf. Vzrok lahko leži v tem,da LD_LIBRARY_PATH ne vsebuje imenika knjižnice oaf. Drug možen vzrok je lahko neuspešna namestitev z manjkajočo datoteko Nautilus_Shell.oaf.
    
    Zagon "nautilus-clean.sh -x" bo ubil vse OAF in GConf procese, ki jih morda potrebujejo drugi programi 
    
    Včasih pomaga, če se ubije oafd in gconfd, a ne vemo zakaj.
    
    Enaka napaka se lahko zgodi, če je nameščena napačna različica oaf-a.

en: Nautilus cannot display "%s".
sl: Nautilus ne more prikazati "%s".

en: Nautilus component adapter factory
sl: Tovarna adapterjev Nautilusovih komponent

en: Nautilus content loser component's factory
sl: Tovarna komponent Nautilusovega izgubljalnika vsebine

en: Nautilus content loser factory
sl: Tovarna Nautilusovega izgubljalnika vsebine

en: Nautilus content view that fails on command
sl: Nautilusov pogled vsebine, ki ne uspe ob ukazu

en: Nautilus could not create the following required folders:
    
    %s
    
    Before running Nautilus, please create these folders, or set permissions such that Nautilus can create them.
sl: Nautilus ni mogel ustvariti naslednjih potrebnih map:
    
    %s
    
    Ustvarite to mapo pred zagonom Nautilusa ali spremenite dovoljenja, da jo bo lahko ustvaril sam.

en: Nautilus could not create the required folder "%s". Before running Nautilus, please create this folder, or set permissions such that Nautilus can create it.
sl: Nautilus ni mogel ustvariti potrebne mape "%s". Ustvarite to mapo pred zagonom Nautilusa ali spremenite dovoljenja, da jo bo lahko ustvaril sam.

en: Nautilus factory
sl: Tovarna Nautilusa

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list
sl: Komponenta Nautilusovega upravljalnika datotek, ki kaže drsni seznam

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list for search results
sl: Komponenta Nautilusovega upravljalnika datotek, ki kaže drsni seznam za zadetke iskanja

en: Nautilus file manager component that shows a two-dimensional icon space
sl: Komponenta Nautilusovega upravljalnika datotek, ki kaže dvodimenzionalni ikonski prostor

en: Nautilus file manager component that shows icons on the desktop
sl: Komponenta upravljalnika datotek Nautilus, ki kaže ikone na namizju

en: Nautilus file manager desktop icon view
sl: Ikonski pogled namizja Nautilusovega upravljalnika datotek

en: Nautilus file manager icon view
sl: Ikonski pogled Nautilusovega upravljalnika datotek

en: Nautilus file manager list view
sl: Seznamski pogled nautilusovega upravljalnika datotek

en: Nautilus file manager search results list view
sl: Seznamski pogled zadetkov iskanja Nautilusovega upravljalnika datotek

en: Nautilus found more search results than it can display. Some matching items will not be displayed.
sl: Nautilus je našel več zadetkov iskanja kot jih lahko prikaže. Nekateri najdeni predmeti ne bodo prikazani.

en: Nautilus has no installed viewer capable of displaying "%s".
sl: Nautilus nima nameščenga pregledovalnika sposobnega prikaza "%s".

en: Nautilus is a graphical shell
    for GNOME that makes it
    easy to manage your files
    and the rest of your system.
sl: Nautilus je grafična lupina
    za GNOME, ki vam omogoči 
    enostavno upravljanje vaših
    datotek in preostanka
    vašega sistema.

en: Nautilus is searching your disks for trash folders.
sl: Nautilus preiskuje vaše diske za mape smeti.

en: Nautilus metafile factory
sl: Tovarna Nautilusovih meta datotek

en: Nautilus shell
sl: Natuilusova lupina

en: Nautilus shell operations that can be done from subsequent command-line invocations
sl: Operacije Nautilusove lupine, ki so lahko izvedene z večimi izvršbami ukazne vrstice

en: Nautilus sidebar loser component's factory
sl: Tovarna komponent Nautilusovega izgubljalnika stranskega pulta

en: Nautilus sidebar loser factory
sl: Tovarna Nautilusovega izgubljalnika stranskega pulta

en: Nautilus sidebar view that fails on command
sl: Nautilusov pogled stranskega pulta, ki ne uspe ob ukazu

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
sl: Nautilus ni mogel priklopiti disketnika. Disketa je verjetno formata, ki ga ne zna priklopiti.

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
sl: Nautilus ni mogel priklopiti disketnika. Verjetno v njem ni diskete.

en: Nautilus was unable to mount the selected floppy drive.
sl: Nautilus ni mogel priklopiti izbranega disketnika.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume.
sl: Nautilus ni mogel priklopiti izbranih naprav.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume. The volume is probably in a format that cannot be mounted.
sl: Nautilus ni mogel priklopiti izbrane naprave. Verjetno se formata na mediju ne da priklopiti.

en: Nautilus was unable to mount the volume. There is probably no media in the device.
sl: Nautilus ni mogel priklopiti te naprave. Verjetno v napravi ni medija.

en: Nautilus was unable to unmount the selected volume.
sl: Nautilus ni mogel priklopiti izbrane naprave.

en: Nautilus...
        Is a great file manager for the GNOME desktop.
        Provides a simple intuitive way to access Internet services.
        Is an extensible framework for GNOME developers.
        Provides a powerful delivery platform for service providers.
    
    Click Next to begin customizing your Nautilus environment.
sl: Nautilus...
        Je odličen upravljalnik datotek za namizje GNOME.
        Nudi enostaven intuitiven dostop do Internetnih storitev.
        Je razširljiv delovni okvir za razvijalce GNOME.
        Nudi močno dostavno platformo za nuditelje storitev.
    
    Kliknite "Naprej" za začetek prilagajanja vašega okolja Nautilus.

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Never
sl: Nikoli

en: New
sl: Novo

en: New Age
sl: New age

en: New Folder
sl: Nova mapa

en: New Terminal
sl: Nov terminal

en: New Wave
sl: Novi val

en: New Window
sl: Novo okno

en: New _Window
sl: Novo _okno

en: News
sl: Novice

en: News Panel
sl: Pano novic

en: News and Media
sl: Novice in mediji

en: News sidebar panel
sl: Stranski pult novic

en: News sidebar panel fetches and displays RSS feeds
sl: Stranski pult novic prenese in prikaže tokove RSS

en: Next
sl: Naprej

en: No Applications Available
sl: Noben program ni na voljo

en: No Update Available... Press Next to Continue.
sl: Posodobitve niso na voljo... Za nadaljevanje kliknite "Naprej".

en: No Viewers Available
sl: Noben pregledovalnik ni na voljo

en: No applications are available for "%s".
sl: Za "%s" program ni na voljo.

en: No description available for the "%s" theme
sl: Za temo "%s" opis ni na voljo

en: No description found for mime type "%s" (file is "%s"), please tell the gnome-vfs mailing list.
sl: Opis za tip mime "%s" (datoteka je "%s") ni bil najden. Prosimo, pišite na dopisni seznam gnome-vfs.

en: No matches.
sl: Ni zadetkov.

en: No proxy server required.
sl: Spletni posrednik ni potreben.

en: No viewers are available for "%s".
sl: Za "%s" pregledovalnik ni na voljo.

en: Noise
sl: Šum

en: Nordic (ISO-8859-10)
sl: Nordijski (ISO-8859-10)

en: Normal Size
sl: Običajna velikost

en: Not an Image
sl: Ni slika

en: Notes
sl: Opombe

en: Notes sidebar panel
sl: Stranski pult opomb

en: Notes sidebar panel for Nautilus
sl: Stranski pult opomb za Nautilusa

en: Number View:
sl: Pogled številk:

en: Numbers
sl: Števila

en: OK
sl: V redu

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
sl: 00. Oct 0000 at 00:00 PM

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
sl: 00. Oct 0000, 00:00 PM

en: Oh No
sl: O ne

en: Oldies
sl: Stare

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.
sl: Enkrat na dan se ustvari kazalo vaših datotek in vsebin (besedil), tako da so vaša iskanja hitra.

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.  Your files are currently being indexed.
sl: Enkrat na dan se ustvari kazalo vaših datotek in vsebin (besedil), tako da so vaša iskanja hitra. Kazalo se trenutno ustvarja.

en: One of the sidebar panels encountered an error and can't continue. Unfortunately I couldn't tell which one.
sl: Eden od stranskih pultov je naletel na napako in ne more nadaljevati. Na žalost ne morem ugotoviti katera.

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
sl: Ustvari le okna za eksplicitno navedene URIje.

en: Open
sl: Odpri

en: Open %d Windows?
sl: Odpri %d oken?

en: Open Scripts Folder
sl: Odpri mapo skript

en: Open Source Asia
sl: Open source Asia

en: Open Wit_h
sl: Odpri _z

en: Open With
sl: Odpri z

en: Open _in %d New Windows
sl: Odpri _v %d novih oknih

en: Open _in New Window
sl: Odpri _v novem oknu

en: Open _in This Window
sl: Odpri _v tem oknu

en: Open a new GNOME terminal window
sl: Odpri novo okno terminala GNOME

en: Open another Nautilus window for the displayed location
sl: Odpri še eno Nautilusovo okno za prikazano lokacijo

en: Open each file or folder in a separate window
sl: Odpri vsako datoteko ali mapo v svojem oknu

en: Open each selected item in a new window
sl: Odpri vsak izbran predmet v novem oknu

en: Open in New Window
sl: Odpri v novem oknu

en: Open the selected item in this window
sl: Odpri izbran predmet v tem oknu

en: Open with %s
sl: Odpri z %s

en: Open with Other
sl: Odpri z nečim drugim

en: Open with...
sl: Odpri z...

en: Opening "%s"
sl: Odpiram "%s"

en: Opening New Windows
sl: Odpiranje novih oken

en: Orange
sl: Oranžna

en: Other
sl: Drugo

en: Other Application...
sl: Drug program...

en: Other Viewer...
sl: Drug pregledovalnik...

en: Other _Application...
sl: Drug _program...

en: Other _Viewer...
sl: Drug p_regledovalnik...

en: Others:
sl: Drugo:

en: Owner:
sl: Lastnik:

en: PREFACE
sl: UVOD

en: Pale Blue
sl: Mehko modra

en: Password:
sl: Geslo:

en: Paste Files
sl: Prilepi datoteke

en: Paste Text
sl: Prilepi besedilo

en: Paste the text stored on the clipboard
sl: Prilepi besedilo shranjeno na odložišču

en: Patterns
sl: Vzorci

en: Patterns:
sl: Vzorci:

en: Pause
sl: Premor

en: Penguin Computing
sl: Penguin computing

en: Perform a quick set of self-check tests.
sl: Opravi hitra samo-preverjanja.

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Personal
sl: Osebno

en: Play
sl: Predvajaj

en: Polsk Punk
sl: Polsk punk

en: Pop-Folk
sl: Pop-folk

en: Pop/Funk
sl: Pop/funk

en: Porn Groove
sl: Porn groove

en: Port:
sl: Vrata:

en: Portals
sl: Portali

en: Power Ballad
sl: Močna balada

en: Pranks
sl: Nategi

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste Files command
sl: Pripravi izbrane datoteke, da bodo kopirane z ukazom "Prilepi datoteke"

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste Files command
sl: Pripravi izbrane datoteke, da bodo prestavljene z ukazom "Prilepi datoteke"

en: Preparing To Copy...
sl: Pripravljam se na kopiranje...

en: Preparing To Move...
sl: Pripravljam na prestavitev...

en: Preparing to Create Links...
sl: Pripravljam se na ustvarjanje povezav...

en: Preparing to Delete files...
sl: Pripravljam se na brisanje datotek...

en: Preparing to Empty the Trash...
sl: Pripravljam se na praznjenje Smeti...

en: Preparing to Move to Trash...
sl: Pripravljam se na prestavljanje v Smeti...

en: Preview Release %s: %s
sl: Predogledna različica %s: %s

en: Preview Sound Files
sl: Predposlušanje zvočnih datotek

en: Previous
sl: Nazaj

en: Produces metafile objects for accessing Nautilus metadata
sl: Ustvari predmete meta datotek za dostop do Nautilusovih meta datotek

en: Progressive Rock
sl: Progresivni rok

en: Proxy address:
sl: Naslov posrednika:

en: Proxy requires a username and password:
sl: Posrednik zahteva uporabniško ime in geslo:

en: Psychedelic
sl: Psihadelična

en: Psychedelic Rock
sl: Psihadelični rok

en: Punk
sl: Punk's not dead

en: Punk Rock
sl: Punk rok

en: Purple Marble
sl: Roza marmor

en: Q
sl: V

en: Quit
sl: Izhod

en: Quit Nautilus.
sl: Izhod iz Nautilusa.

en: R_emove Custom Image
sl: _Odstrani prikorejeno sliko

en: R_emove Custom Images
sl: _Odstrani prikrojene slike

en: Re_versed Order
sl: _Obrni vrstni red

en: Read
sl: Beriljiva

en: Red Hat Network
sl: Mreža Red Hat

en: Redo Edit
sl: Obnovi urejanje

en: Redo Typing
sl: Obnovi tipkanje

en: Redo the edit
sl: Obnovi urejanje

en: Refresh
sl: Osveži

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove Custom Icon
sl: Odstrani prikorjeno ikono

en: Remove Custom Images
sl: Odstrani prikrojene slike

en: Remove Site
sl: Odstrani spletno mesto

en: Remove Theme...
sl: Odstran temo...

en: Remove a Color...
sl: Odstrani barvo...

en: Remove a Pattern...
sl: Odstrani vzorec...

en: Remove a Site:
sl: Odstrani spletno mesto:

en: Remove an Emblem...
sl: Odstrani emblem...

en: Remove any custom images from selected icons
sl: Odstrani vse prikrojene slike iz izbranih ikon

en: Remove any custom pattern or color from the background of this location
sl: Odstrani vse prikrojene vzorce ali barve z ozadja te lokacije

en: Remove any custom pattern or color from the desktop background
sl: Odstrani katerkoli vzorec ali barvo z ozadja namizja

en: Remove the selected text without putting it on the clipboard
sl: Odstrani izbrano besedilo, brez da bi ga dal na odložišče

en: Remove...
sl: Odstrani...

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Rename selected icon
sl: Preimenuj izbrano ikono

en: Renaming "%s" to "%s".
sl: Preimenujem "%s" v "%s".

en: Renaming Error
sl: Napaka ob preimenovanju

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Replace All
sl: Zamenjaj vse

en: Report Profiling
sl: Poročaj o profiliranju

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
sl: Premesti ikone, da bolje ustrezajo oknu in se ne prekrivajo

en: Reset Background
sl: Ponastavi ozadje

en: Reset Desktop Background
sl: Ponastavi ozadje namizja

en: Reset Profiling
sl: Ponastavi profiliranje

en: Reset View to Match Preferences
sl: Ponastavi pogled, da bo ustrezal nastavitvam

en: Reset View to Match _Preferences
sl: Ponastavi ogled, da bo ustrezal _nastavitvam

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
sl: Ponastavi vrstni red in stopnjo povečave, da bo ustrezala nastavitvam za ta pogled

en: Restart
sl: Poženi znova

en: Restart Nautilus.
sl: Nov zagon Nautilusa.

en: Restore Icons' Original Sizes
sl: Povrni izvorno velikost ikone

en: Restore each selected icon to its original size
sl: Povrni izvorne velikosti vseh izbranih ikon

en: Restore the changed name
sl: Obnovi spremenjeno ime

en: Restore the old name
sl: Obnovi staro ime

en: Retry
sl: Poskusi znova

en: Reveal each selected item in its original folder
sl: Odkrij vsak izbran predmet v njegovi izvorni mapi

en: Reveal in %d _New Windows
sl: Odkrij v %d _novih oknih

en: Reveal in New Window
sl: Odkrij v novem oknu

en: Reversed Order
sl: Obrnjen vrstni red

en: Rhythmic Soul
sl: Ritmični soul

en: Rock
sl: Rok

en: Rock & Roll
sl: Rock & roll

en: Romanian (MacRomanian)
sl: Romunski (MacRomanian)

en: Rough Paper
sl: Grob papir

en: Run
sl: Poženi

en: Run "%s" on any selected items
sl: Poženi "%s" na izbranih predmetih

en: Run or Display?
sl: Poženi ali prikaži?

en: Run or manage scripts from ~/Nautilus/scripts
sl: Poženi ali urejaj skripte iz ~/Nautilus/scripts

en: Sample
sl: Vzorec

en: Sample Viewer
sl: Vzorčni pregledovalnik

en: Sample content view component
sl: Vzorčna komponenta pogleda vsebine

en: Sample content view component's factory
sl: Tovarna vzorčnih komponent pogleda vsebine

en: Satire
sl: Satira

en: Scripts
sl: Skripte

en: Sea Foam
sl: Morska pena

en: Search
sl: Iskanje

en: Search Complexity Options
sl: Možnosti kompleksnega iskanja

en: Search Engine Location
sl: Naslov spletnega iskalca

en: Search Engines
sl: Iskalniki

en: Search Google for Selected Text
sl: Izbrano besedilo išči na Google-u

en: Search List
sl: Seznam iskanja

en: Search Results
sl: Rezultati iskanja

en: Search Service Not Available
sl: Storitev iskanja ni na voljo

en: Search for files by file name and file properties
sl: Datoteke išči po imenu in njihovih lastnostih

en: Search for files by file name only
sl: Datoteke išči le po imenu

en: Search for items that are too new
sl: Išči za predmeti, ki so preveč novi

en: Search results may not include items modified after %s, when your drive was last indexed.
sl: Rezultati iskanja ne bodo vključevali predmetov spremenjenih po %s, ko je bilo nazadnje ustvarjeno kazalo vašega diska.

en: Search the World Wide Web
sl: Išči po svetovnem spletu

en: Search this computer for files
sl: Išči po računalniku za datotekami

en: Searching Disks
sl: Preiskujem diske

en: Searching Unavailable
sl: Iskanje ni na voljo

en: Searching is unavailable right now, because you either have no index, or the search service isn't running. Be sure that you have started the Medusa search service, and if you don't have an index, that the Medusa indexer is running.
sl: Iskanje trenutno ni na voljo, ker nimate kazala ali pa storitev iskanja ne teče. Prepričajte se, da ste pognali storitev iskanja Medusa in, če nimate kazala, da Medusin ustvarjalec kazala teče.

en: See
sl: Poglej

en: See also
sl: Glej tudi

en: Select A Category:
sl: Izberi kategorijo:

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Select All Files
sl: Izberi vse datoteke

en: Select Custom Icon...
sl: Izberi prikrojeno ikono...

en: Select Sites
sl: Izberi spletna mesta

en: Select Sites:
sl: Izberi spletna mesta:

en: Select _All
sl: Izberi _vse

en: Select _All Files
sl: Izberi _vse datoteke

en: Select a color to add:
sl: Izberite barvo, ki naj se doda:

en: Select a theme folder to add as a new theme:
sl: Izberite mapo s temo, ki naj se doda kot nova tema:

en: Select all items in this window
sl: Izberi vse predmete v tem oknu

en: Select all the text in a text field
sl: Izberi vse besedilo v polju besedila

en: Select an icon:
sl: Izberite ikono:

en: Select an image file for the album cover:
sl: Izberite datoteko s sliko za naslovnico albuma:

en: Select an image file for the new emblem:
sl: Izberi slikovno datoteko za nov emblem:

en: Select an image file to add as a pattern:
sl: Izberite slikovno datoteko, ki naj se doda kot vzorec:

en: Services
sl: Storitve

en: Set Cover Image
sl: Nastavi sliko naslovnice

en: Set Group ID
sl: Nastavi ID skupine

en: Set User ID
sl: Nastavi ID uporabnika

en: Show Count of Items in Folders
sl: Kaži število predmetov v mapah

en: Show Desktop
sl: Kaži namizje

en: Show Indexing Status
sl: Kaži stanje kazala

en: Show Location _Bar
sl: Kaži vrstico _lokacije

en: Show Properties
sl: Kaži lastnosti

en: Show St_atus Bar
sl: Kaži vrstico s_tanja

en: Show Text in Icons
sl: Kaži besedilo v ikonah

en: Show Thumbnails for Image Files
sl: Kaži sličice za datoteke slik

en: Show Trash
sl: Kaži Smeti

en: Show _Indexing Status
sl: Kaži stanje _kazala

en: Show _Properties
sl: Kaži lastnosti

en: Show _Sidebar
sl: Kaži _stransko vrstico

en: Show _Toolbar
sl: Kaži _orodjarno

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
sl: Kaži okno, ki omogoča nastavitev barve ali vzorca ozadja vašega namizja

en: Show backup files (file names end with "~")
sl: Kaži varnostne kopije datotek (imena datotek, ki se končajo z "~".)

en: Show hidden files (file names start with ".")
sl: Kaži skrite datoteke (imena datotek, ki se začnejo z ".")

en: Show only folders (no files) in the tree
sl: V drevesu kaži le mape (ne datotek)

en: Show special flags in Properties window
sl: Kaži posebne zastavice v oknu lastnosti

en: Show status of indexing used when searching
sl: Kaži status ustvarjanja kazala, ki se uporablja pri iskanjih

en: Show the contents at the normal size
sl: Kaži vsebino ob normalni velikosti

en: Show the contents in less detail
sl: Kaži vsebino manj podrobno

en: Show the contents in more detail
sl: Kaži vsebino podrobneje

en: Show the contents of the Trash
sl: Kaži vsebino Smeti

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
sl: Kaži mapo, ki vsebuje skripte tega menuja

en: Show/Hide Options
sl: Kaži/Skrij možnosti

en: Sidebar Loser
sl: Izgubljalnik stranskega pulta

en: Sidebar Panel Failed
sl: Polje stranskega pulta

en: Sidebar Panels
sl: Stranski pulti

en: Silver
sl: Srebrna

en: Site Name:
sl: Ime spletnega mesta:

en: Site RSS URL:
sl: URL RSS spletnega mesta

en: Size
sl: Velikost

en: Size:
sl: Velikost:

en: Skip
sl: Preskoči

en: Sky
sl: Nebo

en: Slow Jam
sl: Slow jam

en: Slow Rock
sl: Počasen rok

en: Smooth Graphics
sl: Lepša grafika

en: Smoother Graphics
sl: Lepša grafika

en: Software
sl: Programje

en: Sorry, but "%s" is an existing keyword.  Please choose a different name for it.
sl: Ime emblema "%s" že obstaja. Prosimo, izberite drugo ime.

en: Sorry, but "%s" is not a valid file name.
sl: "%s" ni veljavno ime datoteke.

en: Sorry, but "%s" is not a valid theme folder.
sl: "%s" ni veljavna mapa tem.

en: Sorry, but %s is too large for Nautilus to load all of it.
sl: Oprostite, %s je prevelika, da bi jo Nautilus v celoti naložil.

en: Sorry, but '%s' is not a usable image file!
sl: '%s' ni uporabna datoteka s sliko!

en: Sorry, but '%s' is not a usable image file.
sl: Oprostite, ampak '%s' ni uporabna datoteka s sliko.

en: Sorry, but emblem %s couldn't be deleted.
sl: Emblema %s ni mogoče zbrisati.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
sl: Ime emblema lahko vsebuje le črke, presledke in številke.

en: Sorry, but pattern %s couldn't be deleted.
sl: Vzorca %s ni mogoče zbrisati.

en: Sorry, but that theme could not be removed!
sl: Tema ne more biti odstranjena!

en: Sorry, but the "%s" theme couldn't be installed.
sl: Teme "%s" ni bilo mogoče namestiti.

en: Sorry, but the Medusa search service is not available because it is not installed.
sl: Storitev iskanja Medusa ni na voljo, ker ni nameščena.

en: Sorry, but the image at %s couldn't be installed as an emblem.
sl: Slika %s ne more biti nameščena kot emblem.

en: Sorry, but the medusa search service is not available.
sl: Storitev iskanja Medusa ni na voljo.

en: Sorry, but the music view can't play non-local files yet.
sl: Oprostite, glasbeni pogled (še) ne zna igrati ne-krajevnih datotek.

en: Sorry, but the music view is unable to play back sound right now. Either another program is using or blocking the sound card, or your sound card is not configured properly. Try quitting any applications that may be blocking use of the sound card.
sl: Oprostite, glasbeni pogled trenutno ne more predvajati. Ali drug program uporablja ali blokira zvočno kartico ali pa ta ni pravilno nastavljena Poskusite zapreti vse programe, ki bi lahko preprečevali uporabo zvočne kartice.

en: Sorry, but the music view is unable to play back sound right now. This is because the Enable sound server startup setting in the Sound section of the Control Center is turned off.
sl: Oprostite, glasbeni pogled trenutno ne more predvajati zvoka. To je zato, ker je v zvočni sekciji Kontrolnega centra možnost "Vključi zagon strežnika za zvok" izključena.

en: Sorry, but the pattern %s couldn't be installed.
sl: Vzorca %s ni mogoče namestiti.

en: Sorry, but the specified url doesn't seem to be a valid RSS file!
sl: Oprostite, a naveden URL ne izgleda kot veljavna datoteka RSS!

en: Sorry, but there was an error reading %s.
sl: Oprostite, prišlo je do napake pri branju %s.

en: Sorry, but you can't execute commands from a remote site due to security considerations.
sl: Ukazov na oddaljenem sistemu ne morete izvrševati zaradi varnostnih razlogov.

en: Sorry, but you can't remove the current theme. Please change to another theme before removing this one.
sl: Trenutne teme ne morete odstraniti. Spremenite temo pred odstranjevanjem trenutne.

en: Sorry, but you can't replace the reset image.
sl: Ne morete zamenjati slike za ponovni zagon.

en: Sorry, but you did not supply a valid file name.
sl: Niste navedli veljavnega imena datoteke.

en: Sorry, but you have not specified a URL for the site!
sl: Oprostite, niste izbrali URLja za spletno mesto

en: Sorry, but you have not specified a name for the site!
sl: Oprostite, niste izbrali imena za spletno mesto!

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
sl: Izbrati morate ime za nov emblem.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
sl: Izbrati morate ime za novo barvo.

en: Sorry, couldn't change the group of "%s".
sl: Nisem mogel spremeniti skupine od "%s".

en: Sorry, couldn't change the owner of "%s".
sl: Nisem mogel premeniti lastnika "%s".

en: Sorry, couldn't change the permissions of "%s".
sl: Nisem mogel spremeniti dovoljenj za "%s".

en: Sorry, couldn't display all the contents of "%s".
sl: Nisem mogel prikazati vsebine "%s".

en: Sorry, couldn't rename "%s" to "%s".
sl: Nisem mogel preimenovati "%s" v "%s".

en: Sort in reversed order
sl: Sortiraj v obrnjenem vrstnem redu

en: Sorting Order
sl: Vrstni red sortiranja

en: Sound Clip
sl: Zvočni odsek

en: Soundtrack
sl: Filemska glasba

en: South European (ISO-8859-3)
sl: Južnoevropski (ISO-8859-3)

en: Southern Rock
sl: Južni rok

en: Space
sl: Vesoljna

en: Special
sl: Posebno

en: Special Flags:
sl: Posebne zastavice:

en: Speech
sl: Govor

en: Speed Tradeoffs
sl: žrtvovanje za hitrosti

en: Start
sl: Poženi

en: Start Profiling
sl: Začni profilirati

en: Status
sl: Stanje

en: Sticky
sl: Lepljiv

en: Stop
sl: Ustavi

en: Stop Profiling
sl: Ustavi profiliranje

en: Stop loading this location
sl: Ustavi nalaganje te lokacije

en: Stretch Icon
sl: Raztegni ikono

en: Swing
sl: Sving

en: Switch
sl: Preklopi

en: Switch to Manual Layout?
sl: Preklopi na ročno postavitev?

en: Symphonic Rock
sl: Simfonični rok

en: Symphony
sl: Simfonija

en: System Administration
sl: Sistemska administracija

en: System Calls
sl: Sistemski klici

en: Table %d.
sl: Tabla %d.

en: Table of Contents
sl: Kazalo vsebine

en: Tabs
sl: Uhlji

en: Techno
sl: Tehno

en: Techno-Industrial
sl: Tehno-industrial

en: Text
sl: Besedilo

en: Text View:
sl: Pogled besedila:

en: Text Viewer
sl: Pregledovalnik besedila

en: Text view
sl: Pogled besedila

en: Text view factory
sl: Tovarna pogleda besedila

en: Thai (TIS-620)
sl: Tajski (TIS-620)

en: The %d selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete them immediately?
sl: %d izbranih predmetov ne more biti prestavljenih v Smeti. Jih želite zbrisati takoj?

en: The %d selected items will be copied if you select the Paste Files command
sl: %d izbranih predmetov bo skopiranih, če izberete ukaz "Prilepi datoteke"

en: The %d selected items will be moved if you select the Paste Files command
sl: "%d" izbranih predmetov po prestavljenih, če izberete ukaz "Prilepi datoteke"

en: The %s sidebar panel encountered an error and can't continue. If this keeps happening, you might want to turn this panel off.
sl: Stranski pult %s je naletel na napako in ne more nadaljevati. Če se to ponavlja boste morda želeli izklopiti ta pult.

en: The %s view encountered an error and can't continue. You can choose another view or go to a different location.
sl: Pogled %s je naletel na napako in se ne more nadaljevat. Lahko izberete drug pogled ali pojdite na drugo lokacijo.

en: The %s view encountered an error while starting up.
sl: Pogled %s je naletel na napako ob zagonu.

en: The Gimp
sl: Gimp

en: The News panel displays current headlines from your favorite websites.  Click the 'Select Sites' button to select the sites to display.
sl: Pano Novice kaže trenutne naslove novic iz vaših priljubljenih spletnih strani. Kliknite "Izberi spletna mesta" za izbiro spletnih mest za prikaz.

en: The Trash must remain on the desktop.
sl: Smeti morajo ostati na namizju.

en: The file that you dropped is not an image.  You can only use local images as custom icons.
sl: Datoteka, ki ste jo spustili ni slika. Kot prikorjene ikone lahko uporabljate le krajevne slike.

en: The file that you dropped is not local.  You can only use local images as custom icons.
sl: Datoteka, ki ste jo spustili ni krajevna. Kot prikrojene ikone lahko uporabljate le krajevne slike.

en: The folder "%s" contains more files than Nautilus can handle. Some files will not be displayed.
sl: Mapa "%s" vsebuje več datotek kot jih zmore obvladati Nautilus. Nekatere datoteke ne bodo prikazane.

en: The location "%s" does not exist. Do you want to remove any bookmarks with this location from your list?
sl: Lokacija "%s ne obstaja. Želite zbrisati vse zaznamke te lokacije z vašega seznama?

en: The location "%s" no longer exists.
sl: Lokacija "%s" ne obstaja več.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
sl: Ime "%s" je v tej mapi že uporabljeno. Prosim uporabite drugačno ime.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
sl: Ime "%s" ni veljavno, ker vsebuje znak "/". Prosim uporabite drugačno ime.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
sl: Ime "%s" ni veljavno. Prosim uporabite drgačno ime.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
sl: Dovoljenja za "%s" niso bila ugotovljena.

en: The search you have selected is newer than the index on your system.  The search will return no results right now.  You can create a new  index by running "medusa-indexd" as root on the command line.
sl: Iskanje, ki ste ga izbrali je novejše kot seznam datotek vašega sistema. Iskanje zdaj ne bo vrnilo nobenih zadetkov. Novo kazalo lahko ustvarite, če kot administrator (root) v ukazni vrstici poženete "medusa-indexd".

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
sl: V tej mapi ni "%s". Morda je bila le prestavljena ali zbrisana?

en: There is no index of your files right now.
sl: Trenutno ni kazala vaših datotek.

en: There is nothing on the clipboard to paste.
sl: Na odložišču ni ničesar za prilepit.

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them?
sl: Ta mapa uporablja samodejeno postavitev. Želite preklopiti na ročno postavitev in pustiti te predmete tam, kjer ste jih spustili?

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them? This will clobber the stored manual layout.
sl: Ta mapa uporablja samodejeno postavitev. Želite preklopiti na ročno postavitev in pustiti te predmete tam, kjer ste jih spustili? To bo pokvarilo shranjen ročni izgled.

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it?
sl: Ta mapa uporablja samodejeno postavitev. Želite preklopiti na ročno postavitev in pustiti ta predmet tam, kjer ste ga spustili?

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it? This will clobber the stored manual layout.
sl: Ta mapa uporablja samodejeno postavitev. Želite preklopiti na ročno postavitev in pustiti ta predmet tam, kjer ste ga spustili? To bo pokvarilo shranjen ročni izgled.

en: This is a placeholder for the CPU page.
sl: To je držalec mesta za stran o procesorju

en: This is a placeholder for the IDE page.
sl: To je držalec mesta za stran o IDE

en: This is a placeholder for the RAM page.
sl: To je držalec mesta za stran o pomnilniku

en: This is a sample merged menu item
sl: To je vzorec pridruženega predmeta menuja

en: This is a sample merged toolbar button
sl: To je vzorec pridruženega gumba orodne vrstice

en: This is the default theme for Nautilus.
sl: To je Nautilusova privzeta tema.

en: This link can't be used, because it has no target. Do you want to put this link in the Trash?
sl: Povezave se ne da uporabiti, ker nima tarče. Jo želite vreči v Smeti?

en: This link can't be used, because its target "%s" doesn't exist. Do you want to put this link in the Trash?
sl: Povezave se ne da uporabiti, ker njena tarča "%s" ne obstaja. Jo želite vreči v Smeti?

en: This theme uses photo-realistic folders.
sl: Ta tema uporablja foto-realistične mape.

en: This will open %d separate windows. Are you sure you want to do this?
sl: To bo odprlo %d ločenih oken. Ste prepričani, da to želite?

en: Thrash Metal
sl: Razbijaški metal

en: Throw Away
sl: Vrzi stran

en: Tighter Layout
sl: Tesnejši razpored

en: Tighter _Layout
sl: Tesnejši _razpored

en: Time
sl: Čas

en: Title
sl: Naziv

en: To do a content search, Find requires an index of the content on your system.  No index is available right now.  You can create an index by running "medusa-indexd" as root on the command line.  Until a complete index is available, content searches cannot be performed.
sl: Za iskanje po vsebini potrebuje program Find kazalo datotek vašega sistema. Kazalo trenutno ni na voljo. Novo kazalo lahko ustvarite, če kot administrator (root) v ukazni vrstici poženete "medusa-indexd". Dokler ni na voljo popolno kazalo iskanja po vsebini niso mogoča.

en: To do a content search, Find requires an index of the content on your system.  Your computer is currently creating that index.  Content searches will be available when the index is complete.
sl: Za iskanje po vsebini potrebuje program Find kazalo datotek vašega sistema. Vaš računalnik trenutno ustvarja to kazalo.  Iskanje po vsebini bo na voljo, ko bo kazalo pripravljeno.

en: To do a content search, Find requires an index of the files on your system.  Find can't access your index right now.
sl: Za iskanje po vsebini potrebuje program Find kazalo datotek vašega sistema.  Kazalo trenutno ni dostopno.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  Find can't access your index right now so a slower search will be performed that doesn't use the index.
sl: Za hitro iskanje potrebuje program Find kazalo datotek vašega sistema. Find trenutno ne more dostopoati do kazala, zato bo opravljeno počasno iskanje, ki ne uporablja kazala.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  No index is available right now. You can create an index by running "medusa-indexd" as root on the command line.  Until a complete index is available, searches will take several minutes.
sl: Za hitro iskanje potrebuje program Find kazalo datotek vašega sistema. Kazalo trenutno ni na voljo. Novo kazalo lahko ustvarite, če kot administrator (root) v ukazni vrstici poženete "medusa-indexd". Dokler ni na voljo popolno kazalo bodo iskanja trajala nekaj minut.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  Your computer is currently creating that index.   Because Find cannot use an index, this search may take several minutes.
sl: Za hitro iskanje potrebuje program Find kazalo datotek vašega sistema. Vaš računalnik trenutno ustvarja to kazalo. Ker Find ne more uporabiti kazala, lahko iskanje traja več minut.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system. Your system administrator has disabled fast search on your computer, so no index is available.
sl: Za hitro iskanje potrebuje program Find kazalo datotek vašega sistema. Vaš sistemski administrator je hitra iskanja na vašem računalniku izklopil, zato kazalo ni na voljo.

en: To verify your Internet connection and make sure you have
    the latest Nautilus updates, Nautilus will now connect to
    Eazel's web site. This will take seconds if your copy of
    Nautilus is recent; longer (but no more than a minute or two)
    if you need an update.
    
    If you know your computer uses a proxy connection, click
    Verify and Nautilus will use it.
sl: Za preverjanje vaše spletne povezave in za prenos zadnjih
    Nautilusovih posodobitev, se bo Nautilus sedaj povezal s
    spletno stranjo Eazel. V kolikor imate zadnjo različico 
    Nautilusa, bo to trajalo nekaj sekund, sicer pa malce dlje
    (a ne več kot minuto ali dve).
    
    Če veste, da vaš računalnik uporablja posredovano povezavo
    kliknite "Preveri" in nautilus jo bo uporabil.

en: To:
sl: V:

en: Toggle using a tighter layout scheme
sl: Preklopi uporabo tesnejšega razporeda

en: Too Many Files
sl: Preveč datotek

en: Too Many Matches
sl: Preveč zadetkov

en: Track
sl: Steza

en: Trash
sl: Smeti

en: Trash Behavior
sl: Obnašanje Smeti

en: Tree
sl: Drevo

en: Tribal
sl: Plemenska

en: Trip-Hop
sl: Trip hop

en: Turkish
sl: Turški

en: Turkish (IBM-857)
sl: Turški (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
sl: Turški (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
sl: Turški (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
sl: Turški (Windows-1254)

en: Type
sl: Vrsta

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Unable to Play File
sl: Ne morem predvajati datoteke

en: Unable to replace file.
sl: Nisem mogel zamenjati datoteke.

en: Undo Edit
sl: Razveljavi urejanje

en: Undo Typing
sl: Razveljavi tipkanje

en: Undo the edit
sl: Razveljavi urejanje

en: Undo the last text change
sl: Razveljavi zadnjo spremembo besedila

en: Unknown
sl: Neznan

en: Unknown GnomeVFSXferProgressStatus %d
sl: Neznan GnomeVFSXferProgressStatus %d

en: Unmount Error
sl: Napaka ob odklopu

en: Unmount Volume
sl: Odklopi napravo

en: Up
sl: Gor

en: Up to Table of Contents
sl: Nazaj do kazala

en: Update Complete. Click Next to Continue.
sl: Posodobitev končana. Za nadaljevanje kliknite "Naprej".

en: Update Minutes
sl: Obnavljanje v minutah

en: Update frequency in minutes
sl: Gostota obnavljanja v minutah

en: Updating Nautilus...
sl: Posodabljam Nautilus...

en: Uptime is %d days, %d hours, %d minutes
sl: Čas delovanja je %d dni, %d ur, %d minut

en: Urgent
sl: Nujno

en: Use "%s" to open the selected item
sl: Uporabi "%s" za odprtje izbranega predmeta

en: Use Emacs-style keyboard shortcuts in text fields
sl: V poljih besedil uporabi bližnjice podobne Emacs-ovim

en: Use Google to search the web for the selected text
sl: Uporabi Google za iskanje izbranega besedila po spletu

en: Use HTTP Proxy
sl: Uporabi posrednik za HTTP

en: Use Nautilus to draw the desktop
sl: Uporabi Nautilus za risanje namizja

en: Use Nautilus to draw the desktop.
sl: Za risanje namizja uporabi Nautilusa.

en: Use as default for "%s" items
sl: Uporabi kot privzeto za predmete "%s"

en: Use as default just for "%s"
sl: Uporabi kot privzeto samo za "%s"

en: Use preferences appropriate for beginners
sl: Uporabi nastavitve, ki ustrezajo začetnikom

en: Use preferences appropriate for experts
sl: Uporabi nastavitve, ki ustrezajo strokovnjakom

en: Use preferences appropriate for most people
sl: Uporabi nastavitve, ki ustrezajo večini uporabnikov

en: Use smoother (but slower) graphics
sl: Uporabljaj lepšo (a počasnejšo) grafiko

en: Use the Courier Font
sl: Uporabi pisavo Courier

en: Use the Fixed Font
sl: Uporabi pisavo stalne širine

en: Use the GTK System Font
sl: Uporabi sistemsko pisaov GTK

en: Use the Helvetica Font
sl: Uporabi pisavo Helvetica

en: Use the Lucida Font
sl: Uporabi pisavo Lucida

en: Use the Times Font
sl: Uporabi pisavo Times

en: Use this proxy server:
sl: Uporabi spletnega posrednika:

en: Use tighter layout
sl: Tesnejši razpored

en: Use your home folder as the desktop
sl: Uporabi vaš domač imenik kot namizje

en: User Defined
sl: Prikorjen

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Uses manila folders and gray-green backgrounds.
sl: Svetlo rjave mape s sivo-zelenimi ozadji

en: Verify my connection and check for updates
sl: Preveri mojo povezavo in poglej za posodobitve.

en: Verifying your Internet connection and checking for updates...
sl: Preverjam vašo povezavo v Internet in gledam za posodobitvami...

en: Vietnamese
sl: Vietnamski

en: Vietnamese (TCVN)
sl: Vietnamski (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
sl: Vietnamski (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
sl: Vietnamski (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
sl: Vietnamski (Windows-1258)

en: View Failed
sl: Pogled ni uspel

en: View Preferences
sl: Nastavitve pogleda

en: View as %s
sl: Glej kot %s

en: View as Content Loser
sl: Glej kot izgubljevalnik vsebine

en: View as Hardware
sl: Glej kot storjno opremo

en: View as Icons
sl: Glej kot ikone

en: View as Image
sl: Glej kot sliko

en: View as List
sl: Glej kot seznam

en: View as Music
sl: Glej kot glasbo

en: View as Other
sl: Glej kot drugo

en: View as Sample
sl: Glej kot zvočni vzorec

en: View as Text
sl: Glej kot besedilo

en: View as Web Page
sl: Glej kot spletno stran

en: View as...
sl: Glej kot drugo...

en: View in Multiple Windows?
sl: Glej v večih oknih?

en: View new folders using:
sl: Glej nove mape z uporabo:

en: View or modify the properties of each selected item
sl: Poglej ali spremeni lastnosti vsakega izbranega predmeta

en: Violet
sl: Vijolična

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
sl: Vidni hebrejski (ISO-8859-8)

en: Vocal
sl: Vokalna

en: Wavy White
sl: Beli valovi

en: We are having trouble making an external web connection.
    Sometimes, firewalls require you to specify a web proxy server.
    Fill in the name or port of your proxy server, if any, below.
sl: Imamo težave z vzpostavljanjem spletne povezave navzven.
    Včasih požarni zidovi zahtevajo navedbo spletnega posrednika.
    Če imate spletnega posrednika, spodaj vpišite njegovo ime in vrata.

en: We_b Search
sl: _Spletno iskanje

en: Web Page
sl: Spletna stran

en: Web Page Viewer
sl: Pregledovalnik spletnih strani

en: Web Proxy Configuration
sl: Nastavitev spletnega posrednika

en: Web Search
sl: Spletno iskanje

en: Web Services
sl: Spletne storitve

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
sl: Sreda, 00. September 0000 at 00:00:00 PM

en: Welcome to Nautilus
sl: Dobrodošli v Nautilus!

en: Western
sl: Zahodnjaški

en: Western (IBM-850)
sl: Zahodnjaški (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
sl: Zahodnjaški (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
sl: Zahodnjaški (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
sl: Zahodnjaški (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
sl: Zahodnjaški (Windows-1252)

en: When Fast Search is enabled, Find creates an index to speed up searches.  Fast searching is not enabled on your computer, so you do not have an index right now.
sl: Ko je hitro iskanje vključeno, program Find ustvari kazalo, da pospeši iskanja. Hitro iskanje na vašem računalniku ni vključeno, zato trenutno nimate kazala.

en: Where
sl: Kje

en: White
sl: Bela

en: Windows & Desktop
sl: Okna in namizja

en: Write
sl: Pisljiva

en: You are about to run Nautilus as root.
    
    As root, you can damage your system if you are not careful, and
    Nautilus will not stop you from doing it.
sl: Nautilus boste pognali kot administrator (root).
    
    Kot administrator lahko, če niste pazljivi, poškodujete sistem in
    Nautilus vam tega ne bo poskušal preprečiti.

en: You are not the owner, so you can't change these permissions.
sl: Niste lastnik, zato ne morete spremeniti teh dovoljenj.

en: You can configure which programs are offered for which file types in the GNOME Control Center.
sl: Nastavitve kateri programi so ponujeni za katere tipe datotek lahko spremenite v Kontrolnem centru GNOME.

en: You can't assign more than one custom icon at a time! Please drag just one image to set a custom icon.
sl: Ne morete prirediti več kot eno prikrojeno ikono naenkrat! Prosim spustite le eno sliko za nastavitev ikone po meri.

en: You cannot copy a file over itself.
sl: Datoteke ne morete kopirati samo nase.

en: You cannot copy a folder into itself.
sl: Imenika ne morete kopirati samega vase.

en: You cannot copy items into the Trash.
sl: V Smeti predmetov ne morete skopirati.

en: You cannot copy the Trash.
sl: Ne morete kopirati Smeti.

en: You cannot copy this trash folder.
sl: Ne morete kopirati te mape Smeti.

en: You cannot move a folder into itself.
sl: Imenika ne morete prestaviti samega vase.

en: You cannot move this trash folder.
sl: Ne morete prestaviti te mape Smeti.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
sl: Nimate potrebnih dovoljenj za spremenitev skupine od "%s".

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
sl: Nimate ustreznih dovoljenj za preimenovanje "%s".

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
sl: Nimate ustreznih dovoljenj za pogled vsebine "%s".

en: You have tried to kill the Content Loser
sl: Morda boste morali ubiti Izgubljalca vsebine

en: You have tried to kill the Sidebar Loser
sl: Poskušali ste ubiti izgubljalnika stranskega pulta

en: Your files were last indexed at %s
sl: Kazalo datotek je bilo nazadnje ustvarjeno %s

en: Your index files are available but the Medusa search daemon, which handles index requests, isn't running.  To start this program, log in as root and enter this command at the command line:
    
    medusa-searchd
sl: Datoteke seznama datotek so na voljo, a iskalni program Medusa, ki ureja zahtevke seznama, ne teče. Za zagon tega programa se prijavite kot administrator (root) in v ukazni vrstici vpišite ukaz: 
    
    "medusa-searchd"

en: Your user level adjusts Nautilus to your degree of experience
    using GNOME and %s. Choose a level that's comfortable for
    you - you can always change it later.
sl: Uporabniške stopnje nudijo način kako Nautilus prilagoditi
    vaši stopnji izkušenj pri uporabi GNOME in %s. Izberite 
    stopnjo, ki vam ugaja - kasneje jo lahko vedno spremenite.

en: ZDNet Linux Hardware Database
sl: Podatkovna baza Linux strojene opreme ZDNET

en: ZDNet Linux Resource Center
sl: Center virov o Linuxu ZDNET

en: Zero-Knowledge
sl: Zero-knowledge

en: Zip Drive
sl: Pogon Zip

en: Zoom In
sl: Povečaj

en: Zoom Out
sl: Pomanjšaj

en: Zoom _In
sl: Po_večaj

en: Zoom _Out
sl: Po_manjšaj

en: [File content] does not include all of [apple orange]
sl: [Vsebina datoteke] ne vsebuje vsega od [jabolko pomaranča]

en: [File content] includes all of [apple orange]
sl: [Vsebina datoteke] vključuje vse od [jabolko pomaranče]

en: [File content] includes any of [apply orange]
sl: [Vsebina datoteke] vsebuje karkoli od [jabolko pomaranča]

en: [File content] includes none of [apple orange]
sl: [Vsebina datoteke] ne vsebuje nič od [jabolko pomaranča]

en: [File name] contains [help]
sl: [Ime datoteke] vsebuje [pomoč]

en: [File name] ends with [.c]
sl: [Ime datoteke] se konča z [.c]

en: [File name] matches glob [*.c]
sl: [Ime datoteke] ustreza džokerju [*.c]

en: [File name] matches regexp ["e??l.$"]
sl: [Ime datoteke] ustreza reg. izrazu ["e??l.$"]

en: [File name] starts with [nautilus]
sl: [Ime datoteke] se začne z [nautilus]

en: [File owner] is [root]
sl: [Lastnik datoteke] je [root]

en: [File owner] is not [root]
sl: [Lastnik datoteke] ni [root]

en: [File size is] larger than [400K]
sl: [Velikost datoteke je] večja kot [400K]

en: [File size is] smaller than [300K]
sl: [Velikost datoteke je] manjša od [300K]

en: [File type is] application
sl: [Vrsta datoteke je] program

en: [File type is] folder
sl: [Vrsta datoteke je] mapa

en: [File type is] music
sl: [Vrsta datoteke je] glasba

en: [File type is] regular file
sl: [Vrsta datoteke je] običajna datoteka

en: [File type is] text file
sl: [Vrsta datoteke je] datoteka z besedilom

en: [File type] is [folder]
sl: [Vrsta datoteke] je [mapa]

en: [File type] is not [folder]
sl: [Vrsta datoteke] ni [mapa]

en: [Items ]containing "%s" in their names
sl: [Predmeti, ]ki vsebujejo "%s" v njihovih imenih

en: [Items ]containing one of the words "%s"
sl: [Predmeti ]vsebuje eno od besed "%s"

en: [Items ]ending with %s
sl: [Predmeti, ]ki se končajo z %s

en: [Items ]larger than %s bytes
sl: [Predmeti ]večji od %s bajtov

en: [Items ]marked with "%s"
sl: [Predmeti ]označeni z "%s"

en: [Items ]matching the file pattern "%s"
sl: [Predmeti, ]ki ustrezajo vzorcu datoteke "%s"

en: [Items ]matching the regular expression "%s"
sl: [Predmeti, ]ki ustrezajo reg. izrazu "%s"

en: [Items ]modified after %s
sl: [Predmeti ]spremenjeni po %s

en: [Items ]modified before %s
sl: [Predmeti ]spremenjeni pred %s

en: [Items ]modified on %s
sl: [Predmeti ]spremenjeni na %s

en: [Items ]modified today
sl: [Predmeti ]spremenjeni danes

en: [Items ]modified within a month of %s
sl: [Predmeti ]spremenjeni manj kot mesec dni po %s

en: [Items ]modified within a week of %s
sl: [Predmeti ]spremenjeni manj kot teden dni po %s

en: [Items ]modified yesterday
sl: [Predmeti ]spremenjeni včeraj

en: [Items ]not containing "%s" in their names
sl: [Predmeti, ]ki v imenih ne vsebujejo "%s"

en: [Items ]not marked with "%s"
sl: [Predmeti ]ne označeni z "%s"

en: [Items ]not modified on %s
sl: [Predmeti ]ne spremenjeni na %s

en: [Items ]not owned by "%s"
sl: [Predmeti, ]ki niso v lasti "%s"

en: [Items ]of %s bytes
sl: [Predmeti ]dolgi %s bajtov

en: [Items ]owned by "%s"
sl: [Predmeti, ]ki so v lasti "%s"

en: [Items ]smaller than %s bytes
sl: [Predmeti ]manjši od %s bajtov

en: [Items ]starting with "%s"
sl: [Predmeti, ]ki se začnejo z "%s"

en: [Items ]that are %s
sl: [Predmeti, ]ki so %s

en: [Items ]that are not %s
sl: [Predmeti, ]ki niso %s

en: [Items ]with all the words "%s"
sl: [Predmeti ]z vsemi besedami "%s"

en: [Items ]with owner UID "%s"
sl: [Predmeti ]z UID lastnika "%s"

en: [Items ]with owner UID other than "%s"
sl: [Predmeti ]z UID lastnika različnim od "%s"

en: [Items ]without all the words "%s"
sl: [Predmeti ]brez vseh besed "%s"

en: [Items ]without any of the words "%s"
sl: [Predmeti ]brez katerekoli od besed "%s"

en: [Items larger than 400K] and [without all the words "apple orange"]
sl: [Predmeti večji od 400K] in [brez vseh besed "jaboljo pomaranča"]

en: [Items larger than 400K], [owned by root and without all the words "apple orange"]
sl: [Predmeti večji od 400K], [katerih lastnik je root in brez vseh besed "

en: [Items that are ]applications
sl: [Predmeti, ki so ]programi

en: [Items that are ]folders
sl: [Predmeti, ki so ]mape

en: [Items that are ]music
sl: [Predmeti, ki so ]glasba

en: [Items that are ]regular files
sl: [Predmeti, ki so ]običajne datoteke

en: [Items that are ]text files
sl: [Predmeti, ki so ]datoteke besedil

en: [Last modified date] is [1/24/00]
sl: [Datum zadnje spremembe] je [1/24/00]

en: [Last modified date] is after [1/24/00]
sl: [Datum zadnje spremembe] je po [1/24/00]

en: [Last modified date] is before [1/24/00]
sl: [Datum zadnje spremembe] je pred [1/24/00]

en: [Last modified date] is not [1/24/00]
sl: [Datum zadnje spremembe] ni [1/24/00]

en: [Last modified date] is today
sl: [Datum zadnje spremembe] je danes

en: [Last modified date] is within a month of [1/24/00]
sl: [Datum zadnje spremembe] je manj kot mesec dni po [1/24/00]

en: [Last modified date] is within a week of [1/24/00]
sl: [Datum zadnje spremembe] je manj kot teden dni po [1/24/00]

en: [Last modified date] is yesterday
sl: [Datum zadnje spremembe] je včeraj

en: [Search for] Content [includes all of "fish tree"]
sl: [Išči za] vsebino [vključuje vse od "riba drevo"]

en: [Search for] Last Modified [before yesterday]
sl: [Išči za] zadnjič spremenjena [pred včerajšnjim dnem]

en: [Search for] Name [contains "fish"]
sl: [Išči za] imenom [ki vsebuje "riba"]

en: [Search for] Owner [is not root]
sl: [Išči za] lastnik [ni root]

en: [Search for] Size [larger than 400K]
sl: [Išči za] velikost [večjo od 400K]

en: [Search for] Type [is regular file]
sl: [Išči za] vrsto [je običajna datoteka]

en: [Search for] With Emblem [includes "Important"]
sl: [Išči za] e emblemom [vključuje "Pomembno"]

en: [With emblem] marked with [Important]
sl: [Z emblemom] označena z [pomembno]

en: [With emblem] not marked with [Important]
sl: [Z emblemom] ne označena kot [pomembna]

en: _About Nautilus...
sl: _O Nautilusu...

en: _Add Bookmark
sl: _Dodaj zaznamek

en: _Back
sl: Na_zaj

en: _Backgrounds and Emblems...
sl: O_zadja in emblemi...

en: _Bookmarks
sl: _Zaznamki

en: _Clean Up by Name
sl: _Počisti po imenu

en: _Close Window
sl: _Zapri okno

en: _Copy File
sl: _Kopiraj datoteko

en: _Copy Files
sl: _Kopiraj datoteke

en: _Copy Text
sl: _Kopiraj besedilo

en: _Duplicate
sl: _Podvoji

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Edit Bookmarks...
sl: _Uredi zaznamke...

en: _Edit Preferences...
sl: _Uredi nastavitve...

en: _Empty Trash
sl: _Sprazni Smeti

en: _Empty Trash...
sl: _Sprazni Smeti...

en: _Feedback
sl: _Povratni podatki

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Find
sl: Po_išči

en: _Fixed
sl: _Stalne širine

en: _Forward
sl: _Naprej

en: _GTK System Font
sl: Sistemska pisava _GTK

en: _Go
sl: P_ojdi

en: _Help
sl: Pomoč

en: _Home
sl: _Dom

en: _Kill Content Loser
sl: _Ubij izgubljalca vsebine

en: _Kill Sidebar Loser
sl: _Ubij izgubljalca stranskga pulta

en: _Lay Out Items
sl: _Razporedi predmete

en: _Location...
sl: _Lokacija...

en: _Make Link
sl: _Ustvari povezavo

en: _Manually
sl: _ročno

en: _New Folder
sl: _Nova mapa

en: _Normal Size
sl: _Običajna velikost

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Open Scripts Folder
sl: _Odpri mapo skript

en: _Paste Files
sl: _Prilepi datoteke

en: _Paste Text
sl: _Prilepi besedilo

en: _Preferences
sl: _Nastavitve

en: _Refresh
sl: _Osveži

en: _Rename
sl: P_reimenuj

en: _Report Profiling
sl: _Poročaj o profiliranju

en: _Reset Profiling
sl: _Ponastavi profiliranje

en: _Restore Icon's Original Size
sl: _Povrni izvirno velikost ikone

en: _Restore Icons' Original Sizes
sl: _Povrni izvirne velikosti ikon

en: _Reveal in New Window
sl: _Odkrij v novem oknu

en: _Sample
sl: _Vzorec

en: _Show Trash
sl: _Kaži Smeti

en: _Start Profiling
sl: _Začni profiliranje

en: _Stop Profiling
sl: _Ustavi profiliranje

en: _Stretch Icon
sl: R_aztegni ikono

en: _Undo
sl: _Razveljavi

en: _Up a Level
sl: Stopnjo navz_gor

en: _View
sl: Po_gled

en: _View as...
sl: _Glej kot drugo...

en: animation to indicate on-going activity
sl: animacija, ki označuje aktivno dogajanje

en: another link to %s
sl: še ena povezava na %s

en: by
sl: od

en: by Modification _Date
sl: po _datumu spremembe

en: by _Emblems
sl: po _emblemih

en: by _Name
sl: po ime_nu

en: by _Size
sl: po veliko_sti

en: by _Type
sl: po _vrsti

en: date accessed
sl: datum dostopa

en: date changed
sl: datum spremembe

en: date modified
sl: datum modifikacije

en: default for "%s"
sl: privzeto za "%s"

en: default for this file
sl: privzeto za to datoteko

en: foo (10th copy)
sl: foo (10. kopija)

en: foo (10th copy).txt
sl: foo (10. kopija).txt

en: foo (11th copy)
sl: foo (11. kopija)

en: foo (11th copy).txt
sl: foo (11. kopija).txt

en: foo (12th copy)
sl: foo (12. kopija)

en: foo (12th copy).txt
sl: foo (12. kopija).txt

en: foo (13th copy)
sl: foo (13. kopija)

en: foo (13th copy).txt
sl: foo (13. kopija).txt

en: foo (14th copy)
sl: foo (14. kopija)

en: foo (14th copy).txt
sl: foo (14. kopija).txt

en: foo (21st copy)
sl: foo (21. kopija)

en: foo (21st copy).txt
sl: foo (21. kopija).txt

en: foo (22nd copy)
sl: foo (22. kopija)

en: foo (22nd copy).txt
sl: foo (22. kopija).txt

en: foo (23rd copy)
sl: foo (23. kopija)

en: foo (23rd copy).txt
sl: foo (23. kopija).txt

en: foo (24th copy)
sl: foo (24. kopija)

en: foo (24th copy).txt
sl: foo (24. kopija).txt

en: foo (25th copy)
sl: foo (25. kopija)

en: foo (25th copy).txt
sl: foo (25. kopija).txt

en: foo (3rd copy)
sl: foo (tretja kopija)

en: foo (3rd copy).txt
sl: foo (tretja kopija).txt

en: foo (another copy)
sl: foo (še ena kopija)

en: foo (another copy).txt
sl: foo (še ena kopija).txt

en: foo (copy)
sl: foo (kopija)

en: foo (copy).txt
sl: foo (kopija).txt

en: foo foo (100000000000000th copy).txt
sl: foo foo (100000000000000. kopija).txt

en: foo foo (24th copy)
sl: foo foo (24. kopija)

en: foo foo (24th copy).txt
sl: foo foo (24. kopija.txt

en: foo foo (25th copy)
sl: foo foo (25. kopija)

en: foo foo (25th copy).txt
sl: foo foo (25. kopija).txt

en: foo foo (3rd copy).txt
sl: foo foo (tretja kopija).txt

en: foo foo (another copy).txt
sl: foo foo (še ena kopija).txt

en: foo foo (copy)
sl: foo foo (kopija)

en: foo foo (copy).txt
sl: foo foo (kopija).txt

en: foo foo (copy).txt txt
sl: foo foo (kopija).txt txt

en: foo. (another copy)
sl: foo. (še ena kopija)

en: foo. (copy)
sl: foo (kopija)

en: foo.. (copy).txt
sl: foo.. (kopija).txt

en: foo... (copy)
sl: foo... (kopija)

en: group
sl: skupina

en: hardware view
sl: pregled strojne opreme

en: image indicating that the news has changed
sl: slika, ki ponazarja, da so se novice spremenile

en: in menu for "%s"
sl: v menuju za "%s"

en: in menu for this file
sl: v menuju za to datoteko

en: link
sl: povezava

en: link (broken)
sl: povezava (prekinjena)

en: link to %s
sl: poveži na %s

en: mozilla summary info
sl: povzetek podatkov mozille

en: name of icon for the hardware view
sl: ime ikone za pogled strojne opreme

en: name of icon for the mozilla view
sl: ime ikone za pogled mozille

en: nautilus: --check cannot be used with URIs.
sl: nautilsu: --check ne more biti uporabljen z URIji.

en: nautilus: --check cannot be used with other options.
sl: nautilus: --check ne mroe biti uporabljen z drugimi možnostmi.

en: nautilus: --geometry cannot be used with more than one URI.
sl: nautilus: --geometry ne more biti uporabljen z več kot enim URIjem.

en: nautilus: --quit cannot be used with URIs.
sl: nautilus: --quit ne more biti uporabljen z URIji.

en: nautilus: --restart cannot be used with URIs.
sl: nautilus: --restart ne more biti uporabljen z URIji.

en: nd copy)
sl: kopija)

en: none
sl: brez

en: not in menu
sl: ni v menuju

en: nothing
sl: nič

en: octal permissions
sl: dovoljenja osmiško

en: on the desktop
sl: na namizju

en: owner
sl: lastnik

en: permissions
sl: dovoljenja

en: pointing at "%s"
sl: kaže na "%s"

en: rd copy)
sl: kopija)

en: reset
sl: ponastavi

en: search by text
sl: išči po besedilu

en: search by text and properties
sl: išči po besedilu in lastnostih

en: search type to do by default
sl: na moj privzet način iskanja

en: see
sl: poglej

en: see also
sl: glej tudi

en: size
sl: velikost

en: st copy)
sl: kopija)

en: summary of hardware info
sl: povzetek pogleda strojne opreme

en: th copy)
sl: kopija)

en: the section
sl: odsek

en: the section here
sl: odsek tukaj

en: throbber
sl: premikanje

en: throbber factory
sl: tovarna premikanj

en: throbber object factory
sl: tovarna objektov premikanj

en: today
sl: danes

en: today at %-I:%M %p
sl: danes ob %-I:%M %p

en: today at %-I:%M:%S %p
sl: danes ob %-I:%M:%S %p

en: today at 00:00 PM
sl: danes ob 00:00 PM

en: today at 00:00:00 PM
sl: danes ob 00:00:00 PM

en: today, %-I:%M %p
sl: danes, %-I:%M %p

en: today, 00:00 PM
sl: danes, 00:00 PM

en: type
sl: vrsta

en: unknown
sl: neznan

en: unknown MIME type
sl: neznan tip MIME

en: unknown type
sl: neznan tip

en: unreadable
sl: neberljiva

en: untitled folder
sl: neimenovana mapa

en: yesterday
sl: včeraj

en: yesterday at %-I:%M %p
sl: včeraj ob %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
sl: včeraj ob %-I:%M:%S %p

en: yesterday at 00:00 PM
sl: včeraj ob 00:00 PM

en: yesterday at 00:00:00 PM
sl: včeraj ob 00:00:00 PM

en: yesterday, %-I:%M %p
sl: včeraj, %-I:%M %p

en: yesterday, 00:00 PM
sl: včeraj, 00:00 PM
