gnomeicu - en to sl translation catalogue (464 entries)

en: 
    Reason:
sl: 
    Razlog:

en:    to
sl:    do

en:   Add To List
sl:   Dodaj na seznam

en:   Authorize User
sl:   Avtoriziraj uporabnika

en:   Away
sl:   Odsoten

en:   Chat Request...
sl:   Zahtevek po pogovoru...

en:   Contact List...
sl:   Seznam stikov...

en:   Do Not Disturb
sl:   Ne moti

en:   File Request...
sl:   Zahtevek po datoteki...

en:   Free for Chat
sl:   Dostopen za pogovor

en:   Hide shortcut
sl:   Skrij bližnjico

en:   History...
sl:   Zgodovina...

en:   Invisible
sl:   Neviden

en:   Lists
sl:   Seznami

en:   Message...
sl:   Sporočilo...

en:   Not Available
sl:   Ni na voljo

en:   Occupied
sl:   Zaseden

en:   Offline
sl:   Ni na zvezi

en:   Online
sl:   Na zvezi

en:   Read Away Message
sl:   Preberi sporočilo odsotnosti

en:   Read Do not Disturb Message
sl:   Preberi sporočilo ne moti

en:   Read N/A Message
sl:   Preberi sporočilo nedosegljivosti

en:   Read Occupied Message
sl:   Preberi sporočilo zasedenosti

en:   Remove User...
sl:   Odstrani uporabnika...

en:   Rename User...
sl:   Preimenuj uporabnika...

en:   Show shortcut
sl:   Kaži bližnjico

en:   User Info...
sl:   Informacije o uporabniku...

en: %s has added you to her list
sl: %s te je dodala na svoj seznam

en: %s has added you to his list
sl: %s te je dodal na svoj seznam

en: %s has added you to his/her list
sl: %s te je dodal(a) na njegov/njen seznam

en: %s has left the chat session.
sl: %s je zapustil pogovor.

en: %s is online
sl: %s je na zvezi

en: %s status
sl: stanje %sa

en: %u: %u Users Online
    %s
sl: %u: %u uporabnikov na zvezi
    %s

en: %u: 0 Users Online
sl: %u: 0 uporabnikov na zvezi

en: %u: 0 Users Online
    %s
sl: %u: 0 uporabnikov na zvezi
    %s

en: %u: 1 User Online
    %s
sl: %u: 1 uporabnik na zvezi
    %s

en: -adobe-courier-medium-r-normal-*-*-140-*-*-m-*-iso8859-1
sl: -adobe-courier-medium-r-normal-*-*-140-*-*-m-*-iso8859-2

en: AWAY
sl: ODSOTEN

en: About
sl: O programu

en: About...
sl: O GnomeICU...

en: About:
sl: O programu:

en: Accept Chat Request from %s?
sl: Sprejmi zahtevek po pogovoru s strani %s?

en: Accept file from %s?
sl: Sprejmi datoteko s strani %s?

en: Add a contact to your list
sl: Dodaj stik na vaš seznam

en: Add all files in directory
sl: Dodaj vse daoteke v imeniku

en: Add files...
sl: Dodaj datoteke...

en: Add selected files
sl: Dodaj izbrane datoteke

en: Add to List
sl: Dodaj na seznam

en: Add/Remove contacts to/from your ignore list
sl: Dodaj/Odstrani stike vašega seznama prezrtih

en: Add/Remove contacts to/from your invisible list
sl: Dodaj/Odstrani stike vašega seznama nevidnih

en: Add/Remove contacts to/from your online notification list
sl: Dodaj/Odstrani stike vašega seznama za opozarjanje

en: Add/Remove contacts to/from your visible list
sl: Dodaj/Odstrani stike vašega seznama vidnih

en: Added to Users List
sl: Dodaj v seznam uporabnikov

en: Afghanistan
sl: Afganistan

en: Age:
sl: Starost:

en: Albania
sl: Albanija

en: Algeria
sl: Alžirija

en: Allow
sl: Dovoli

en: Allow others to see me on websites
sl: Dovoli drugim, da me vidijo na spletnih straneh

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Andorra
sl: Andora

en: Anguilla
sl: Angvila

en: Antigua
sl: Antigva

en: Application will be run with 3 arguments:
    Your current status, contact's UIN, Contact's nickname
sl: Program bo zagnan s tremi argumenti:
    Vaše trenutno stanje, UIN stika in vzdevek stika

en: Are you sure you wish to remove
    %s from your contact list?
sl: Ste prepričani, da želite odstraniti
    %s z vašega seznama stikov?

en: Armenia
sl: Armenija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Auth Request from %s:
sl: Zahtevek po avtorizaciji s strani %s:

en: Auth:
sl: Avtorizacija:

en: Authorization Request
sl: Identifikacijski zahtevek

en: Authorized By User
sl: Avtorizacija s strani uporabnika

en: Auto Away
sl: Samodejna odsotnost

en: Auto N/A message:
sl: Samodejna sporočilo nedosegljivosti:

en: Auto N/A time out is
sl: Samodejna nedosegljivost po

en: Auto away message:
sl: Samodejno sporočilo odsotnosti:

en: Auto away time out is
sl: Samodejna odsotnost po

en: Automatically Popup Message Windows
sl: Samodejno odpri okna s sporočili

en: Automatically Show Entire Reply Dialog
sl: Samodejno pokaži celoten odgovorni dialog

en: Automatically accept file transfers
sl: Samodejno sprejmi prenose datotek

en: Automatically hide main window after
sl: Samodejno skrij glavno okno po

en: Automatically reconnect on forced disconnection
sl: Samodejno se znova poveži ob prisilnem odklopu

en: Away
sl: Odsoten

en: Away Message %d
sl: Sporočilo odsotnosti %d

en: Away Messages
sl: Sporočila odsotnosti

en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

en: Background
sl: Ozadje

en: Bahamas
sl: Bahami

en: Bahrain
sl: Bahrajn

en: Bangladesh
sl: Bangladeš

en: Batch
sl: Samodejno

en: Before you can use this program, you must
    provide some information. You will not need
    to do this again, unless you remove your
    ~/.gnome/GnomeICU file.
sl: Preden lahko uporabljate ta program, morate
    dati nekaj podatkov. Tega vam kasneje ne bo
    treba početi, razen, če ne zbrišete vaše 
    datoteke ~/.gnome/GnomeICU.

en: Belarus
sl: Belorusija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Bermuda
sl: Bermudi

en: Bhutan
sl: Butan

en: Birthday:
sl: Rojstni dan:

en: Bolivia
sl: Bolivija

en: Botswana
sl: Bocvana

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Browse...
sl: Brskaj...

en: Brunei
sl: Brunej

en: Bulgaria
sl: Bolgarija

en: Cambodia
sl: Kambodža

en: Cameroon
sl: Kamerun

en: Canada
sl: Kanada

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cannot listen to socket, port %u
sl: Nisem mogel poslušati na vtiču, vrata %u

en: Cape Verde Islands
sl: Zelenortski otoki

en: Cayman Islands
sl: Kajmanski otoki

en: Cellular:
sl: Mobilni telefon:

en: Central African Republic
sl: Srednjaafriška republika

en: Chad
sl: Čad

en: Change Status
sl: Spremeni stanje

en: Change User _Info...
sl: Spremeni _podatke uporabnika...

en: Change your personal information
sl: Spremeni vaše osebne podatke

en: Chat Request
sl: Zahtevek po pogovoru

en: Chat Request Refused
sl: Zahtevek po pogovoru zavrnjen

en: Chat Session terminated
sl: Pogovor prekinjen

en: Check spelling in messages
sl: Preverjaj črkovanje v sporočilih

en: Chile
sl: Čile

en: China
sl: Kitajska

en: Christmas Island
sl: Velikonočni otok

en: City:
sl: Mesto:

en: Clear
sl: Počisti

en: Clear all stored history?
sl: Počisti vso shranjeno zgodovino?

en: Close
sl: Zapri

en: Close Chat
sl: Zapri pogovor

en: Colors
sl: Barve

en: Comoros
sl: Komori

en: Company:
sl: Podjetje:

en: Completed:
sl: Opravljeno:

en: Configure GnomeICU
sl: Nastavi GnomeICU

en: Congo
sl: Kongo

en: Connect to server on startup
sl: Ob pričetku se poveži s strežnikom

en: Connected for a session.
sl: Povezan za pogovor.

en: Contact Information
sl: Kontaktne informacije

en: Contact List
sl: Seznam stikov

en: Cook Islands
sl: Cookovi otoki

en: Country:
sl: Država:

en: Croatia
sl: Hrvaška

en: Cuba
sl: Kuba

en: Current File
sl: Trenutna datoteka

en: Current File:
sl: Trenutna datoteka:

en: Cyprus
sl: Ciper

en: Cyrillic CP1251<->KOI8-U translation
sl: Cirilica CP1251<->KOI8-U prevajanje

en: Czech Republic
sl: Češka

en: DELETED
sl: ZBRISANO

en: DND
sl: VLECI IN SPUSTI

en: Debug
sl: Razhroščuj

en: Default
sl: Privzeto

en: Delete
sl: Zbriši

en: Denmark
sl: Danska

en: Department:
sl: Oddelek:

en: Description:
sl: Opis:

en: Djibouti
sl: Džibuti

en: Do Not Disturb
sl: Ne moti

en: Do not Disturb
sl: Ne moti

en: Dominica
sl: Dominika

en: Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

en: Download Themes
sl: Prenesi teme

en: Drag the users you wish to add to your
    notify list into this window, and then click
    the "Apply" button below.
sl: V to okno potegnite uporabnike, ki jih
    želite dodati na vaš seznam za opozarjanje in nato
    kliknite gumb "Uveljavi".

en: Drag the users you wish to send
    to %s to this window, and then click the
    "Send" button below.
sl: Potegnite uporabnike, ki jih želite poslati
    na %s v to okno in nato spodaj kliknite 
    gumb "Pošlji".

en: E-Mail
sl: E-pošta

en: Ecuador
sl: Ekvador

en: Egypt
sl: Egipt

en: El Salvador
sl: Salvador

en: Email:
sl: E-pošta:

en: Enable beeps
sl: Vključi piske

en: Enable sounds
sl: Vključi zvoke

en: Enable sounds only when online
sl: Vključi zvoke le kadar sem priklopljen

en: Enable/Disable Sound
sl: Vključi/Izključi zvok

en: Eritrea
sl: Eritreja

en: Estonia
sl: Estonija

en: Ethiopia
sl: Etiopija

en: Existing ICQ # - Select this if you already
    have an account which you'd like to use with
    GnomeICU.
sl: Obstoječa številka ICQ - To izberite, če že
    imate račun, ki bi ga radi uporabili z
    GnomeICU.

en: F. Name:
sl: Ime:

en: Faeroe Islands
sl: Farski otoki

en: Falkland Islands
sl: Falklandski otoki

en: Fax:
sl: Faks:

en: Female
sl: Ženska

en: File Request
sl: Zahtevek po datoteki

en: File Transfer
sl: Prenos datoteke

en: File save error.
sl: Napaka ob shranjevanju datoteke.

en: File transfer completed: %s
sl: Prenos datoteke končan: %s

en: File transfer refused: %s
sl: Prenos datoteke zavrnjen: %s

en: File transfer terminated: %s
sl: Prenos datoteke prekinjen: %s

en: File transfer timed out.
sl: Časovna omejitev prenosa datoteke je pretekla.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s from %s.
sl: Prenos datotek:
    Končan prenos datoteke %s od %s.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s to %s.
sl: Prenos datotek:
    Končan prenos datoteke %s k %s.

en: Files recieved successfully
sl: Datoteke so bile uspešno prejete

en: Files:
sl: Datoteke:

en: Finland
sl: Finska

en: First Name
sl: Ime

en: First Name:
sl: Ime:

en: Foreground
sl: Ospredje

en: France
sl: Francija

en: Free For Chat
sl: Dostopen za pogovor

en: Free for Chat
sl: Dostopen za pogovor

en: French Antilles
sl: Francoski Antili

en: French Guiana
sl: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl: Francoska polinezija

en: Functions >>
sl: Funkcije >>

en: Gambia
sl: Gambija

en: General
sl: Splošno

en: Georgia
sl: Gruzija

en: Germany
sl: Nemčija

en: Ghana
sl: Gana

en: Gibraltar
sl: Gibrlaltar

en: GnomeICU Home...
sl: Dom GnomeICUja...

en: GnomeICU Homepage
sl: Domača stran GnomeICU

en: GnomeICU Updates
sl: Posodobitve GnomeICU

en: GnomeICU Updates...
sl: Posodobitve GnomeICU...

en: GnomeICU is a small, fast and functional clone of Mirabilis' ICQ program, specifically designed for Linux and X.
sl: GnomeICU je majhen, hiter in funkcionalen klon Mirabilis-ovega ICQ programa, posebno oblikovan za  Linux in X.

en: GnomeICU: Authorization Request
sl: GnomeICU: Zahtevek po avtorizaciji

en: GnomeICU: Away Color
sl: GnomeICU: Barva odsotnosti

en: GnomeICU: Away Message
sl: GnomeICU: Sporočilo odsotnosti

en: GnomeICU: Chat Request
sl: GnomeICU: Zahtevek po pogovoru

en: GnomeICU: Do not Disturb Color
sl: GnomeICU: Barva ne moti

en: GnomeICU: File Offer
sl: GnomeICU: Ponudba datoteke

en: GnomeICU: File Transfer
sl: GnomeICU: Prenos datoteke

en: GnomeICU: Free for Chat Color
sl: GnomeICU: Barva dostopnosti za pogovor

en: GnomeICU: Ignore List
sl: GnomeICU: Seznam prezrtih

en: GnomeICU: Invisible Color
sl: GnomeICU: Barva nevidnih

en: GnomeICU: Invisible List
sl: GnomeICU: Seznam nevidnih

en: GnomeICU: Message History: %s
sl: GnomeICU: Zgodovina sporočil: %s

en: GnomeICU: New User
sl: GnomeICU: Nov uporabnik

en: GnomeICU: Not Available Color
sl: GnomeICU: Barva nedostopnosti

en: GnomeICU: Occupied Color
sl: GnomeICU: Barva zasedenosti

en: GnomeICU: Offline Color
sl: GnomeICU: Barva ni na zvezi

en: GnomeICU: Online Color
sl: GnomeICU: Brava na zvezi

en: GnomeICU: Online Notify List
sl: GnomeICU: Seznam za opozarjanje

en: GnomeICU: Preferences
sl: GnomeICU: Nastavitve

en: GnomeICU: Question
sl: GnomeICU: Vprašanje

en: GnomeICU: Received Contact List
sl: GnomeICU: Prejet seznam stikov

en: GnomeICU: Remove Contact
sl: GnomeICU: Odstrani stik

en: GnomeICU: Rename User
sl: GnomeICU: Preimenuj uporabnika

en: GnomeICU: Save Chat Session
sl: GnomeICU: Shrani pogovor

en: GnomeICU: Send Contact List
sl: GnomeICU: Pošlji seznam stikov

en: GnomeICU: Send File
sl: GnomeICU: Pošlji datoteko

en: GnomeICU: Send URL
sl: GnomeICU: Pošlji URL

en: GnomeICU: User Information
sl: GnomeICU: Podatki o uporabniku

en: GnomeICU: Visible List
sl: GnomeICU: Seznam vidnih

en: Go To
sl: Pojdi na

en: Greece
sl: Grčija

en: Greenland
sl: Grenlandija

en: Guatemala
sl: Gvatemala

en: Guinea
sl: Gvineja

en: Guyana
sl: Gvajana

en: Hide Email
sl: Skrij E-pošto

en: Hide Main Window
sl: Skrij glavno okno

en: Hide Tooltips
sl: Skrij namige

en: Hide/Show Main Window
sl: Skrij/Kaži glavno okno

en: Home Page:
sl: Domača stran:

en: Hungary
sl: Madžarska

en: ICQ Server:
sl: Strežnik ICQ:

en: INV
sl: NEVELJAVEN

en: Iceland
sl: Islandija

en: Icon Theme
sl: Tema ikon

en: Incoming
sl: Prihodna

en: India
sl: Indija

en: Indonesia
sl: Indonezija

en: Invi_sible List...
sl: Seznam _nevidnih...

en: Invisible
sl: Neviden

en: Invite to session:
sl: Povabi k pogovoru:

en: Iraq
sl: Irak

en: Ireland
sl: Irska

en: Israel
sl: Izrael

en: Italy
sl: Italija

en: Ivory Coast
sl: Slonokoščena obala

en: Japan
sl: Japonska

en: Jordan
sl: Jordanija

en: Kanji Locale<->SJIS translation
sl: Kanji Locale<->SJIS prevajanje

en: Kenya
sl: Kenija

en: Kuwait
sl: Kuvajt

en: L. Name:
sl: Priimek:

en: Last Name
sl: Priimek

en: Last Name:
sl: Priimek:

en: Liberia
sl: Liberija

en: Libya
sl: Libija

en: Local File Name:
sl: Krajevno ime datoteke:

en: Location
sl: Lokacija

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Malawi
sl: Malavi

en: Malaysia
sl: Malezija

en: Male
sl: Moški

en: Mexico
sl: Mehika

en: Miscellaneous
sl: Razno

en: Monaco
sl: Monako

en: Morocco
sl: Maroko

en: Multi-party session:  %s?
sl: Pogovor z večimi udeleženci: %s?

en: N/A
sl: N/U

en: NA
sl: N/U

en: Name:
sl: Ime:

en: Namibia
sl: Namibija

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
sl: Nizozemski Antili

en: New Caledonia
sl: Nova Kaledonija

en: New ICQ # - Select this if you've never used
    ICQ before, or if you don't remember your
    UIN or password.
sl: Nova številka ICQ - To izberite, če niste
    še nikoli uporabljali ICQja ali če ste 
    pozabili vaš UIN ali geslo.

en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

en: Next message from %s
sl: Nasljednje sporočilo od %s

en: Nicaragua
sl: Nikaragva

en: Nick:
sl: Vzdevek:

en: Nickname
sl: Vzdevek

en: Nickname:
sl: Vzdevek:

en: Nigeria
sl: Nigerija

en: No history to save.
sl: Ni zgodovine za shranitev.

en: No matches found.
sl: Ni zadetkov.

en: No message history available.
sl: Zgodovina sporočil ni na voljo.

en: No messages available.
sl: Nobeno sporočilo ni na voljo.

en: No more occurrences found.
sl: Ni drugih najdenih pojavitev.

en: No reason given
sl: Razlog ni dan

en: Norway
sl: Norveška

en: Not Available
sl: Ni na voljo

en: Not In List
sl: Ni na seznamu

en: Not entered
sl: Ni vpisano

en: Not specified
sl: Ni določeno

en: OFF
sl: IZKLJUČENO

en: ON
sl: VKLJUČENO

en: Occupied
sl: Zaseden

en: Offline
sl: Ni na zvezi

en: Offline
sl: Ni na zvezi

en: Ok
sl: V redu

en: Old Email:
sl: Stara E-pošta:

en: On Invisible List
sl: Na seznamu nevidnih

en: On Notify List
sl: Na seznamu za opozarjanje

en: On Visible List
sl: Na seznamu vidnih

en: Online
sl: Na zvezi

en: Online
sl: Na zvezi

en: Online Notify Includes Returning from Away and N/A
sl: Opozorila o zvezah naj vključujejo tudi prihode nazaj iz odsotnosti ali nedostopnosti

en: Open File
sl: Odpri datoteko

en: Other Email:
sl: Druga E-pošta:

en: Outgoing
sl: Odhodna

en: Packets
sl: Paketi

en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

en: Paraguay
sl: Paragvaj

en: Password:
sl: Geslo:

en: Philippines
sl: Filipini

en: Phone:
sl: Telefon:

en: Please enter a new alias for %s:
sl: Prosim, vpišite nov vzdevek za %s:

en: Please enter a password
    for your new account
sl: Prosim vpišite geslo
    za vaš nov račun

en: Please enter your UIN
sl: Prosim vpišite svoj UIN

en: Please enter your password
sl: Prosim vpišite svoje geslo

en: Poland
sl: Poljska

en: Port Number:
sl: Številka vrat:

en: Port:
sl: Vrata:

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Preferences...
sl: Nastavitve...

en: Qatar
sl: Katar

en: Range: From
sl: Interval: Od

en: Reason:
sl: Razlog:

en: Receive Message
sl: Prejem sporočila

en: Receive URL
sl: Prejem URLja

en: Received
sl: Prejeto

en: Received URL from %s:
sl: Prejel sem URL s strani %s:

en: Refuse
sl: Zavrni

en: Refuse packets from unknown contacts
sl: Zavrni pakete neznanih stikov

en: Remove User
sl: Odstrani uporabnika

en: Remove User's History file
sl: Odstrani datoteko z zgodovino uporabnika

en: Remove files
sl: Odstrani datoteke

en: Require Auth
sl: Zahtevaj avtentifikacijo

en: Required
sl: Potrebno

en: Retry
sl: Poskusi znova

en: Romania
sl: Romunija

en: Run Program On Event
sl: Ob dogodku poženi program

en: Russia
sl: Rusija

en: Save
sl: Shrani

en: Save As
sl: Shrani kot

en: Save Chat
sl: Shrani pogovor

en: Save History
sl: Shrani zgodovino

en: Save files to:
sl: Shrani datoteke v:

en: Search
sl: Iskanje

en: Search Again
sl: Iskanje znova

en: Search complete.
sl: Iskanje končano.

en: Select Auto-Accept Directory
sl: Izberite ciljni imenik samodejnih prenosov

en: Select destination directory
sl: Izberite ciljni imenik

en: Send
sl: Pošlji

en: Send "User is Away" Messages
sl: Pošljaj sporočila "Uporabnik je odsoten"

en: Send Chat Request to %s:
    
    Reason:
sl: Pošlji zahtevek po pogovoru k%s:
    
    Razlog:

en: Send File to %s:
sl: Pošlji datoteko k %s:

en: Send Focus
sl: Pošlji fokus

en: Send Through Server
sl: Pošlji preko strežnika

en: Send URL to: %s
sl: Pošlji URL k: %s

en: Send file(s)
sl: Pošlji datoteke

en: Sent
sl: Poslano

en: Server
sl: Strežnik

en: Set Away Message:
sl: Nastavi sporočilo odsotnosti:

en: Set Background Color
sl: Nastavi barvo ozadja

en: Set Foreground Color
sl: Nastavi barvo ozadja

en: Set IP address to send to ICQ
sl: Nastavi naslov IP, ki naj bo poslan ICQju

en: Sex:
sl: Spol:

en: Show Again
sl: Znova prikaži

en: Show Border Around Applet
sl: Kaži okvir okoli vstavka

en: Show Main Window on Startup
sl: Kaži glavno okno ob pričetku

en: Singapore
sl: Singapur

en: Size:
sl: Velikost:

en: Sort the online contact list
sl: Seznam kontaktov na zvezi urejaj po abecedi

en: Sound
sl: Zvok

en: Sounds
sl: Zvoki

en: Spain
sl: Španija

en: Speed:
sl: Hitrost:

en: Split
sl: Razdor

en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

en: Startup without applet support
sl: Zagon brez podpore za vstavek

en: State:
sl: Zvezna država:

en: Status:
sl: Stanje:

en: Street:
sl: Ulica:

en: Suriname
sl: Surinam

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: TCP Port Range
sl: TCP interval vrat

en: Tanzania
sl: Tanzanija

en: Thailand
sl: Tajska

en: The following contact list was sent by %s.
    Please remove the users you don't want to add
     and then click the "Add to List"
     button below.
sl: Sledeč seznam stikov je bil poslan od %s.
    Prosim odstranite uporabnike, ki jih ne želite 
    dodati in kliknite na gumb "Dodaj na seznam"

en: The following files have been successfully retrieved.
sl: Sledeče datoteke so bile uspešno prenešene.

en: Time Left:
sl: Preostal čas:

en: Time Zone:
sl: Časovni pas:

en: Time/Date:
sl: Ura/Datum:

en: Tunisia
sl: Tunizija

en: Turkey
sl: Turčija

en: UIN
sl: UID

en: UNK
sl: NZ

en: USA
sl: ZDA

en: Ukraine
sl: Ukrajina

en: Unable to send a message directly to %s.
sl: Nisem uspel poslati sporočila neposredno k %s.

en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

en: Unknown
sl: Neznan

en: Uruguay
sl: Urugvaj

en: Use the defined UIN
sl: Uporabi izbran UID

en: User
sl: Uporabnik

en: User %s cannot be disturbed:
sl: Uporabnika %s se ne sme motiti:

en: User %s is Away:
sl: Uporabnik %s je odsoten:

en: User %s is Not Available:
sl: Uporabnik %s ni dostopen:

en: User %s is Occupied:
sl: Uporabnik %s je zaseden:

en: User Information
sl: Podatki o uporabniku

en: User Offline
sl: Uporabnika ni na zvezi

en: User Online
sl: Uporabnik je na zvezi

en: User is in an unknown mode:
sl: Uporabnik je v neznanem načinu:

en: User's Info
sl: Podatki o uporabniku

en: Vatican City
sl: Vatikan

en: View
sl: Pogled

en: Web Message
sl: Spleno sporočilo

en: Welcome to GnomeICU
sl: Dobrodošli v GnomeICU

en: Work
sl: Služba

en: Yemen
sl: Jemen

en: You are authorized to add %s to your list
sl: Avtoriziran si, da dodaš %s na svoj seznam

en: Yugoslavia
sl: Jugoslavija

en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

en: Zip:
sl: Poštna številka:

en: _Add Contact...
sl: _Dodaj stik...

en: _Away Messages
sl: Sporočila _odsotnosti

en: _Event feedback
sl: _Porvatni podatki o dogodku

en: _Hide Main Window
sl: _Skrij glavno okno

en: _Ignore List...
sl: Seznam _prezrtih...

en: _Interface
sl: _Vmesnik

en: _Lists
sl: S_eznami

en: _Miscellaneous
sl: _Razno

en: _Networking
sl: _Mreža

en: _Online Notify List...
sl: Seznam za _opozarjanje...

en: _Visible List...
sl: Seznam _vidnih...

en: gnomeicu: broken pipe (saving configuration)
sl: gnomeicu: pokvarjena cev (shranjujem nastavitve)

en: minutes
sl: minutah

en: secs
sl: sekundah
