gnome-pim - en to sl translation catalogue (479 entries)

en: 	Object did not exist, creating a new one
sl: 	Predmet ne obstaja, ustvarjam novega

en: 	Object has been modified on desktop and on the pilot, desktop takes precedence
sl: 	Predmet je bil spremenjen tako na namizju kot na Pilotu, namizje dobi prednost

en: 
      Additional:
sl: 
      Dodatno:

en: 
      City:
sl: 
      Mesto:

en: 
      Country:
sl: 
      Država:

en: 
      Ext:
sl: 
      Interna:

en: 
      Family:
sl: 
      Družina:

en: 
      Given:
sl: 
      Ime:

en: 
      Name:
sl: 
      Ime:

en: 
      Postal Box:
sl: 
      Poštni predal:

en: 
      Postal Code:
sl: 
      Poštna Številka:

en: 
      Prefix:
sl: 
        Predpona:

en: 
      Region:
sl: 
      Regija:

en: 
      Street:
sl: 
      Ulica:

en: 
      Suffix:
sl: 
      Predpona:

en: 
      Unit2:
sl: 
      Enota2:

en: 
      Unit3:
sl: 
      Enota3:

en: 
      Unit4:
sl: 
      Enota4:

en: 
      Unit:
sl: 
      Enota:

en: 
    Address:
sl: 
    Naslov:

en: 
    Birth Date:
sl: 
    Rojstni dan:

en: 
    Business Role:
sl: 
    Poslovna vloga:

en: 
    Categories:
sl: 
    Kategorije:

en: 
    Comment:
sl: 
    Komentar:

en: 
    Delivery Label:
sl: 
    Označba pošiljke:

en: 
    E-mail:
sl: 
    E-pošta:

en: 
    E-mail:
sl: 
    E-pošta:

en: 
    Geo Location:
sl: 
    Geo. lokacija:

en: 
    Mailer:
sl: 
    Pošiljatelj:

en: 
    Name:
sl: 
    Ime:

en: 
    Org:
sl: 
    Organizacija:

en: 
    Public Key:
sl: 
    Javni ključ:

en: 
    Telephone:
sl: 
    Telefon:

en: 
    Telephones:
sl: 
    Telefoni:

en: 
    Time Zone:
sl: 
    Časovni pas:

en: 
    Title:
sl: 
    Naziv:

en: 
    Unique String:
sl: 
    Edinstven niz:

en:  changed. Save?
sl:  spremenjen. Shrani?

en:  seconds
sl:  sekundah

en: %A %b %d, %H:%M
sl: %A %d %b, %H:%M

en: %a %b %d %Y
sl: %a %d %b %Y

en: (C) 1998 the Free Software Foundation
sl: (C) 1998 Fundacija za prosto programje

en: 12-hour (AM/PM)
sl: 12 urna (dop./pop.)

en: 1st
sl: 1.

en: 24-hour
sl: 24 urna

en: 2nd
sl: 2.

en: 3rd
sl: 3.

en: 4th
sl: 4.

en: 5th
sl: 5.

en: A new Gnomecard could not be spawned. Maybe it is not in your path.
sl: Nova GnomeVizitka ne more biti pognana. Morda je ni v vaši poti.

en: Add
sl: Dodaj

en: Add a category
sl: Dodaj kategorijo

en: Add a category to the list of selected categories
sl: Dodaj kategorijo na seznam izbranih kategorij

en: Add exception
sl: Dodaj izjemo

en: Add the contents of another card file
sl: Dodaj vsebino druge datoteke z vizitkami

en: Add to-do item...
sl: Dodaj predmet za-opravit...

en: Add...
sl: Dodaj...

en: Address Conduit Options
sl: Možnosti veznika naslovov

en: Address Conduit State
sl: Stanje veznika naslovov

en: Address List:
sl: Seznam naslovov:

en: Address data:
sl: Podatki o naslovu:

en: Address:
sl: Naslov:

en: Addresses
sl: Naslovi

en: Alarm Properties
sl: Lastnosti alarma

en: Alarms
sl: Alarmi

en: All day event
sl: Celodnevni dogodek

en: America On-Line
sl: America On-line

en: An error occured when trying to fetch
    pilot list from the gnome-pilot daemon
sl: Ob poskusu prenosa pilotovega seznama
    iz gnome-pilot daemona se je zgodila napaka

en: An event's end time must be later than its start time.
sl: Čas zaključka dododka mora biti kasnejši od časa pričetka.

en: Append GnomeCard File
sl: Pripni GnomeVizitka datoteko

en: Appointment
sl: Zmenek

en: Appointments:
sl: Zmenki:

en: Audio
sl: Zvočni

en: Audio alarms timeout after
sl: Zvočni alarmi pretečejo po

en: Available
sl: Na voljo

en: Beep on display alarms
sl: Piskaj ob zaslonskih alarmih

en: Birthdate:
sl: Rojstni dan:

en: Bulletin Board
sl: Oglasna deska

en: By Card Name
sl: Po imenu vizitk

en: By E-mail
sl: Po e-pošti

en: By Last Name
sl: Po priimeku

en: By Name
sl: Po imenu

en: By Organization
sl: Po organizaciji

en: Calendar holds %d entries
sl: Koledar vsebuje %d vnosov

en: Can not bind to device %s
sl: Ne morem povezati z napravo %s

en: Can not create Pilot socket
sl: Ne morem ustvariti vtiča za Pilota

en: Car
sl: Avto

en: Card
sl: Vizitka

en: Card Name
sl: Ime kartice

en: Card:
sl: Vizitka:

en: Case Sensitive
sl: Razlikuj velike in male črke

en: Categories
sl: Kategorije

en: Categories:
sl: Kategorije:

en: Category selection
sl: Izbira kategorij

en: Cellular
sl: Mobilni telefon

en: Change current card
sl: Spremeni trenutno vizitko

en: Change selected
sl: Spremeni izbrano

en: Church
sl: Cerkev

en: City:
sl: Kraj:

en: Classification
sl: Uvrstitev

en: Colors
sl: Barve

en: Colors for display
sl: Barve za prikaz

en: Column Display
sl: Prikaz stolpcev

en: Comment:
sl: Komentar:

en: Conduit state
sl: Stanje veznika

en: Confidential
sl: Zaupno

en: Configuration utility for the address conduit.
    The address conduit syncronizes addresses from the pilot with GnomeCard file on the local host
sl: Nastavitveno orodje za veznik naslovov.
    Veznik naslovov uskladi naslove med pilotom in datoteko GnomeVizitka na krajevnem sistemu

en: Configuration utility for the calendar conduit.
sl: Orodje za nastavljanje Veznika koledarja.

en: Copy From Pilot
sl: Kopiraj iz Pilota

en: Copy To Pilot
sl: Kopiraj na Pilota

en: Could not create object for conduit.
    Perhaps the conduit isn't properly installed ?
sl: Ne morem ustvariti predmeta za veznik.
    Morda veznik ni pravilno nameščen ?

en: Could not open DatebookDB on the Pilot
sl: Ne morem odpreti DatebookDB na Pilotu

en: Could not read pilot's DateBook application block
sl: Ne morem prebrati pilotovega DateBook programskega bloka

en: Could not start gnomecal server
sl: Nisem mogel pognati strežnika gnomecal

en: Country:
sl: Država:

en: Create a new appointment
sl: Ustvari nov zmenek

en: Create a new appointment for today
sl: Ustvari nov zmenek za danes

en: Create a new calendar
sl: Ustvari nov koledar

en: Create a new card file
sl: Ustvari novo GnomeVizitka datoteko

en: Create new appointment
sl: Ustvari nov zmenek

en: Create new card
sl: Ustvari novo vizitko

en: Create to-do item
sl: Ustvari predmet za-opravit

en: Current day's number:
sl: Številka trenutnega dne:

en: DATE
sl: DATUM

en: Daily
sl: Dnevno

en: Day
sl: Dan

en: Day View
sl: Dnevni pogled

en: Day end:
sl: Konec dneva:

en: Day numbers:
sl: Številke dni:

en: Day range
sl: Razpon dni

en: Day start:
sl: Začetek dneva:

en: Days
sl: Dni

en: Default
sl: Privzeto

en: Defaults
sl: Privzeto

en: Del
sl: Briši

en: Delete
sl: Zbriši

en: Delete all occurances
sl: Zbriši vse ponovitve

en: Delete card
sl: Briši vizitko

en: Delete selected
sl: Zbriši izbrano

en: Delete this appointment
sl: Zbriši ta zmenek

en: Delete this item
sl: Zbriši ta predmet

en: Delete this occurance
sl: Zbriši to ponovitev

en: Disabled
sl: Izključeno

en: Display
sl: Zaslonski

en: Displayed Columns
sl: Prikazani stolpci

en: Domestic
sl: Domač

en: Done
sl: Opravljeno

en: Due Date
sl: Do datuma

en: Due Date:
sl: Do datuma:

en: E-mail data:
sl: E-poštni podatki:

en: Edit appointment
sl: Uredi zmenek

en: Edit card
sl: Uredi vizitko

en: Edit this appointment...
sl: Uredi ta zmenek...

en: Edit this item...
sl: Uredi ta predmet...

en: Edit to-do item
sl: Uredi predemet za-opravit

en: Edit...
sl: Uredi...

en: Electronic Business Card Manager
sl: Elektronski upravljalnik poslovnih vizitk

en: Email
sl: E-pošta

en: Email List:
sl: Seznam e-poštnih naslovov:

en: Empty days:
sl: Prazni dnevi:

en: Enable debugging output of TYPE (alarms)
sl: Vključi razhroščevalne podatke za TYPE (alarmi)

en: Enable snoozing for
sl: Omogoči podaljšanje spanja za

en: End after
sl: Konečaj po

en: End on
sl: Zaključi se na

en: End time:
sl: Čas zaključka:

en: Ending date
sl: Zaključni datum

en: Erase card
sl: Zbriši vizitko

en: Error %s %s.
sl: Napaka %s %s.

en: Error while communicating with calendar server
sl: Napaka ob komuniciranju s strežnikom koledarja

en: Event day's number:
sl: Številka dneva dogodka:

en: Exceptions
sl: Izjeme

en: Explanatory
sl: Razlaga

en: Extended:
sl: Razširjen:

en: FILE
sl: DATOTEKA

en: Failed to get a connection from the Pilot device
sl: Nisem se uspel povezati z napravo Pilot

en: Fax
sl: Faks

en: File %s has changed since it was loaded
    Continue?
sl: Datoteka %s je bila spremenjena po tem ko je bila naložena
    Naj nadaljujem?

en: File As:
sl: Zavedi kot:

en: File not found
sl: Datoteke ni mogoče najti

en: File to load calendar from
sl: Datoteka iz katere naj se naloži koledar

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Find
sl: Poišči

en: Find Backwards
sl: Išči vzvratno

en: Find Card
sl: Poišči vizitko

en: Find:
sl: Poišči:

en: First
sl: Prva

en: First Name
sl: Ime

en: First card
sl: Prva vizitka

en: First:
sl: Ime:

en: Fri
sl: pet

en: Friday
sl: Petek

en: Friends
sl: Prijatelji

en: Full Name
sl: Polno ime

en: GEOMETRY
sl: GEOMETRIJA

en: General
sl: Splošno

en: Geographic Position
sl: Geografski položaj

en: Geographical
sl: Geografsko

en: Geometry for starting up
sl: Geometrija ob pričetku

en: Gnome Calendar
sl: Gnome Koledar

en: GnomeCalendar Conduit
sl: Veznik GnomeKoledar-ja

en: GnomeCard
sl: GnomeVizitka

en: GnomeCard File:
sl: Datoteka GnomeVizitke

en: GnomeCard: %s
sl: GnomeVizitka: %s

en: Go
sl: Pojdi

en: Go back in time
sl: Pojdi po času nazaj

en: Go forward in time
sl: Pojdi po času naprej

en: Go to
sl: Pojdi na

en: Go to a specific date
sl: Pojdi na določen datum

en: Go to date
sl: Pojdi na datum

en: Go to present time
sl: Pojdi na sedanjost

en: Go to today
sl: Pojdi na danes

en: Gpilotd address conduit
sl: Veznik naslovov Gpilotd

en: Hacking
sl: Hekanje

en: Headings:
sl: Zaglavja:

en: Highlight items due today
sl: Osvetli predmete z današnjim rokom

en: Highlight not yet due items
sl: Osvetli še nepretečene predmete

en: Highlight overdue items
sl: Osvetli pretečene predmete

en: Highlighted day:
sl: Osvetljen dan:

en: Hobby
sl: Hobi

en: Home
sl: Doma

en: Hour
sl: Ura

en: Hours
sl: Ur

en: Housekeeping
sl: Hišna opravila

en: Identity
sl: Identiteta

en: If used, starts in iconic mode
sl: Če je uporabljeno, prične v ikonskem načinu

en: If you want to debug the attributes on records
sl: Če želite razhroščevati atribute kartotek

en: International
sl: Mednaroden

en: Item Comments:
sl: Komentarji predmeta:

en: Jump to this _day
sl: Skoči na ta _dan

en: Jump to this _month
sl: Skoči na ta _mesec

en: Jump to this _week
sl: Skoči na ta _teden

en: Jump to this _year
sl: Skoči na to _leto

en: Last
sl: Zadnja

en: Last Name
sl: Priimek

en: Last card
sl: Zadnja vizitka

en: Last:
sl: Priimek:

en: Layout
sl: Postavitev

en: Load the user calendar
sl: Naloži uporabnikov koledar

en: Love
sl: Ljubezen

en: Mail
sl: Poštni

en: Mail to:
sl: Pošlji e-pošto na naslov:

en: Make this appointment movable
sl: Naredi zmenek prestavljiv

en: Meeting
sl: Sestanek

en: Merge From Pilot
sl: Zlij iz Pilota

en: Merge To Pilot
sl: Zlij na Pilota

en: Message Recorder
sl: Telefonska tajnica

en: Middle Name
sl: Drugo ime

en: Middle:
sl: Drugo ime:

en: Minute
sl: Minuta

en: Minutes
sl: Minut

en: Modify
sl: Spremeni

en: Mon
sl: Pon

en: Monday
sl: Ponedeljek

en: Money
sl: Denar

en: Month View
sl: Mesečni pogled

en: Monthly
sl: Mesečno

en: Music
sl: Glasba

en: Name
sl: Ime

en: Name:
sl: Ime:

en: Network
sl: Omrežje

en: New
sl: Nov

en: New appointment for _today...
sl: Nov zmenek za _danes...

en: New appointment...
sl: Nov zmenek...

en: Next
sl: Naprej

en: Next card
sl: Naslednja vizitka

en: No Card Name
sl: Ni imena vizitke

en: No Card Name.
sl: Ni imena vizitke.

en: No appointments for this day
sl: Za ta dan ni zmenkov

en: No description
sl: Ni opisa

en: No filename specified. Please run address conduit capplet first.
sl: Datoteka ni bila navedena. Prosim poženite najprej vstavek veznika naslovov

en: No matching record found.
sl: Nobena kartoteka ni ustrezala.

en: No pilot configured, please choose the
    'Pilot Link Properties' capplet first.
sl: Noben Pilot ni nastavljen, prosim najprej
    izberite 'Nastavitev povezave s Pilotom' capplet .

en: None
sl: Brez

en: Not connected to the gnome-pilot daemon
sl: Ni povezan z gnome-pilot daemonom

en: Number:
sl: Številka:

en: Ok
sl: V redu

en: Only syncs from desktop to pilot
sl: Uskladi pilota z namizjem

en: Only syncs from pilot to desktop
sl: Uskladi namizje s pilotom

en: Open
sl: Odpri

en: Open GnomeCard File
sl: Odpri GnomeVizitka datoteko

en: Open _Default
sl: Odpri _privzeto

en: Open calendar
sl: Odpri koledar

en: Open file
sl: Odpri datoteko

en: Open secret entries
sl: Odpri skrite vnose

en: Open the default file
sl: Odpri privzeto datoteko

en: Organization
sl: Organizacija

en: Outline:
sl: Obroba:

en: Owner:
sl: Lastnik:

en: PORT
sl: VRATA

en: Pager
sl: Pozivnik

en: Paperwork
sl: Pisarniška dela

en: Parcel
sl: Parcel (ang)

en: Phone
sl: Telefon

en: Phone List:
sl: Seznam telefonov:

en: Please select categories for the current item
sl: Prosim izberite kategorije za trenutni predmet

en: Please select the date you want to go to.
    When you click on a day, you will be taken
    to that date.
sl: Prosim izberite datum na katerega hočete iti.
    Ko klikente na dan boste samodejno šli
    na ta datum.

en: Please select the start and end hours you want
    to be displayed in the day view and week view.
    Times outside this range will not be displayed
    by default.
sl: Prosim izberite ure začetka in konca dneva, ki naj
    bodo prikazane v dnevnem in tedenskem pogledu.
    Časi izven tega razpona ne bodo samodejno prikazani

en: Possible Columns
sl: Možni stolpci

en: Post Office:
sl: Poštna pisarna:

en: Postal Box
sl: Poštni predal

en: Postal Code:
sl: Poštna številka:

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Preferred
sl: Prednostna

en: Prefix
sl: Predpona

en: Prefix:
sl: Predpona:

en: Prev
sl: Nazaj

en: Previous card
sl: Prejšnja vizitka

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Priority:
sl: Prioriteta:

en: Private
sl: Zasebno

en: Program
sl: Zaženi program

en: Public
sl: Javno

en: Public Key:
sl: Javni ključ:

en: Reached %s record.
    Continue from the %s one?
sl: Dosegel %s kartotek.
    Nadaljuj s kartoteko %s ?

en: Recur on the
sl: Ponovi se na

en: Recurrence
sl: Ponovnovitev

en: Recurrence rule
sl: Pravilo ponovitev

en: Region:
sl: Regija:

en: Relatives
sl: Sorodniki

en: Reminder of your appointment at
sl: Opomin na zmenek ob

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove a category
sl: Odstrani kategorijo

en: Remove a category from  the list of selected categories
sl: Odstrani kategorijo s seznama izbranih kategorij

en: Repeat forever
sl: Venomer ponavljaj

en: Run program:
sl: Poženi program:

en: Sat
sl: Sob

en: Saturday
sl: Sobota

en: Save
sl: Shrani

en: Save GnomeCard File As...
sl: Shrani GnomeVizitka datoteko kot...

en: Save calendar
sl: Shrani koledar

en: Save changes
sl: Shrani spremembe

en: School
sl: Šola

en: Search card
sl: Išči po vizitkah

en: Second
sl: Sekunda

en: Seconds
sl: Sekunde

en: Security
sl: Varnost

en: Select program to run at alarm time
sl: Izberi program, ki naj se požene ob alarmu

en: Selected
sl: Izbrano

en: Set sort criteria
sl: Nastavi kriterije sortiranja

en: Shopping
sl: Nakupovanje

en: Show TO-DO items and quit
sl: Pokaži predmete za-opravit in končaj

en: Show events and quit
sl: Pokaži dogodke in končaj

en: Show on TODO List:
sl: Pokaži v seznamu za-opravit:

en: Snooze
sl: Podaljšek spanja

en: Sort
sl: Sortiraj

en: Specifies ending date [for --events]
sl: Določi datum zaključka [za --events]

en: Specifies start date [for --events]
sl: Določi datum pričetka [za --events]

en: Specifies the port on which the Pilot is
sl: Nastavi vrata na katerih je pilot

en: Start time:
sl: Čas pričetka:

en: Street:
sl: Ulica:

en: Suffix
sl: Pripona

en: Suffix:
sl: Pripona:

en: Summary
sl: Povzetek

en: Summary:
sl: Povzetek:

en: Sun
sl: Ned

en: Sunday
sl: Nedelja

en: Synced DateBook from Pilot to GnomeCal
sl: Uskladil sem DateBook GnomeCal-a s Pilotovim

en: Synchronize
sl: Uskladi

en: Synchronize Action
sl: Uskladi dejanje

en: Syncing with the pilot...
sl: Usklajujem s pilotom...

en: TYPE
sl: TIP

en: Take from Name
sl: Vzami iz imena

en: Telephone data:
sl: Podatki o telefonu:

en: The GNOME personal calendar and schedule manager.
sl: Gnome osebni koledar in urnik.

en: The default file
sl: Privzeta datoteka

en: The startup view mode (dayview, weekview, monthview, yearview)
sl: Način pogleda ob pričetku (dayview, weekview, monthview, yearview)

en: There are cards which are currently being modified.
    Finish any pending modifications and try again.
sl: Nekatere kartice trenutno spreminjate.
    Zaključite s spremembami in poskusite znova.

en: Thu
sl: čet

en: Thursday
sl: Četrtek

en: Time
sl: Čas

en: Time Left
sl: Preostalo časa

en: Time Until Due
sl: Čas do preteka

en: Time Zone
sl: Časovni pas

en: Time display
sl: Prikaz časa

en: Time format
sl: Oblika izpisa časa

en: Title
sl: Naziv

en: Title:
sl: Naziv:

en: To Do List
sl: Seznam Za-opravit

en: To Do List Properties
sl: Lastnosti seznama Za-opravit

en: To Do List style options:
sl: Slog seznama za-opravit:

en: To-Do item that is due today:
sl: Predmet za-opravit, ki je na vrsti danes:

en: To-Do item that is not yet due:
sl: Predmet za-opravit, ki še ni na vrsti:

en: To-Do item that is overdue:
sl: Predmet za-opravit, ki je že pretekel:

en: To-do list
sl: Seznam za opraviti

en: Today
sl: Danes

en: Toggle Card View
sl: Preklopi pogled vizitke

en: Toggle Tree View
sl: Preklopi pogled drevesa

en: Travel
sl: Potovanje

en: Tree
sl: Drevo

en: Tue
sl: Tor

en: Tuesday
sl: Torek

en: Type:
sl: Tip:

en: Unable to open DatebookDB
sl: Ne morem odpreti DatebookDB

en: Unable to open file: %s
sl: Ne morem odpreti datoteke: %s

en: VIEW
sl: POGLED

en: Voice
sl: Govorno

en: Web Page
sl: Spletna stran

en: Web Page:
sl: Spletna stran:

en: Wed
sl: Sre

en: Wednesday
sl: Sreda

en: Week
sl: Teden

en: Week View
sl: Tedenski pogled

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Weeks
sl: Tedni

en: Weeks start on
sl: Tedni se začnejo na

en: Work
sl: Služben

en: Year View
sl: Letni pogled

en: Year:
sl: Leto:

en: Yearly
sl: Letno

en: _Append...
sl: _Pripni...

en: _New appointment in this day...
sl: _Nov zmenek v tem dnevu...

en: _New appointment...
sl: _Nov zmenek...

en: _New calendar
sl: _Nov koledar

en: ago
sl: nazaj

en: am
sl: dop

en: august
sl: avgust

en: d_Every
sl: d_Vsakih

en: day
sl: dan

en: day(s)
sl: dni

en: eighth
sl: osmi

en: eleventh
sl: enajsti

en: february
sl: februar

en: fifth
sl: peti

en: first
sl: prvi

en: fortnight
sl: štirinajst dni

en: fourth
sl: četrti

en: friday
sl: petek

en: h
sl: ur

en: hour
sl: ura

en: hrs.
sl: ur

en: january
sl: januar

en: july
sl: julij

en: june
sl: junij

en: last
sl: zadnji

en: lat,
sl: širine,

en: lon.
sl: dolžine.

en: m_Every
sl: m_Vsakih

en: march
sl: marec

en: may
sl: maj

en: mins.
sl: minut

en: minute
sl: minuta

en: monday
sl: ponedeljek

en: month
sl: mesec

en: month(s)
sl: mesecev

en: next
sl: naslednji

en: ninth
sl: deveti

en: now
sl: sedaj

en: occurrence(s)
sl: dogodkih/u

en: october
sl: oktober

en: pi_accept failed
sl: pi_accept ni uspel

en: pm
sl: pop

en: saturday
sl: sobota

en: sec
sl: sek

en: second
sl: sekunda

en: seventh
sl: sedmi

en: sixth
sl: šesti

en: sunday
sl: nedelja

en: tenth
sl: deseti

en: th day of the month
sl: dan v mesecu

en: the default file
sl: privzeta datoteka

en: third
sl: tretji

en: this
sl: ta

en: thur
sl: čet

en: thurs
sl: čet

en: thursday
sl: četrtek

en: today
sl: danes

en: tomorrow
sl: jutri

en: tues
sl: tor

en: tuesday
sl: torek

en: twelfth
sl: dvanajsti

en: w_Every
sl: w_Vsakih

en: wednes
sl: sre

en: wednesday
sl: sreda

en: week
sl: teden

en: week(s)
sl: tednov

en: y_Every
sl: y_Vsakih

en: year
sl: leto

en: year(s)
sl: let

en: yesterday
sl: včeraj
