Gnome-games - en to sl translation catalogue (526 entries)

en: 
    Game Over.
sl: 
    Konec igre.

en:                       W. Borgert (debacle@debian.org)
sl:                       W. Borget (debacle@debian.org)

en:  Roll !
sl:  Vrži !

en:  of
sl: od

en: %s wins the game with %d points
sl: %s je zmagal s %d točkami

en: %s! -- You're up.
sl: %s! -- Vi ste na vrsti.

en: '%s' with safe moves
sl: '%s' z varnimi premiki

en: '%s' with super-safe moves
sl: '%s' z zelo varnimi premiki

en: (C) 1997-1999 the Free Software Foundation
sl: (C) 1997-1999 Organizacija za prosto programje

en: (C) 1997-2000 the Free Software Foundation
sl: (C) 1997-2000 Fundacija za prosto programje

en: (C) 1998 the Free Software Fundation
sl: (C) 1998 Organizacija za prosto programje

en: ... Game paused ...
sl: ... igra je prekinjena ...

en: 1's [total of 1s]
sl: 1 [celota od1 1]

en: 2's [total of 2s]
sl: 2 [celota od 2]

en: 3 of a Kind [total]
sl: 3 od razreda [celota]

en: 3's [total of 3s]
sl: 3 [celota od 3]

en: 4 of a Kind [total]
sl: 4 od razreda [celota]

en: 4's [total of 4s]
sl: 4 [celota od 4]

en: 5's [total of 5s]
sl: 5 [celota od 5]

en: 6's [total of 6s]
sl: 6 [celota od 6]

en: A game.
sl: Igra.

en: AisleRiot provides a rule-based solitaire card engine that allows many different games to be played
sl: Na pravilih sloneč motor igre AisleRiot omogoča, da lahko igrate več različnih iger

en: Already used! Where do you want to put that?
sl: Že uporabljeno! Kje želite to postaviti?

en: Already used! Where do you want to put that?
sl: Že uporabljeno! Kam želite to postaviti?

en: An error occured while loading the image file "%s".
    Please make sure, that Gnome-Stones is correctly installed!
sl: Pri nalaganju datoteke s sliko "%s" se je pojavila napaka.
    Prosim, da se prepričate, če je Gnome-Stones pravilno nameščen!

en: Animation
sl: Animacija

en: Ask confirmation when quitting
sl: Vprašaj za potrditev ob izhodu

en: Background Pixmap:
sl: Slika ozadja:

en: Background:
sl: Ozadje:

en: Base Card:
sl: Osnovna karta:

en: Base Card:  Ace
sl: Osnovna karta:  As

en: Base Card:  Jack
sl: Osnovna karta:  Fant

en: Base Card:  King
sl: Osnovna karta: Kralj

en: Base Card:  Queen
sl: Osnovna karta:  Kraljica

en: Biiiig
sl: Veliiika

en: Block Pixmap:
sl: Slika bloka:

en: Blue
sl: Modra

en: Board size
sl: Velikost plošče

en: Boo hoo... I can't play...
sl: Bu hu... Jaz pa ne morem igrati...

en: Calculate random die throws (debug)
sl: Izračunaj naključne mrtve mete (razhroščevanje)

en: Can't get at score file.
sl: Ne morem dotopiti do datoteke s točkami.

en: Can't move there!
sl: Premik tja ni možen!

en: Card Games:    Jonathan Blandford (jrb@redhat.com)
sl: Igre s kartami: Jonathan Blandford (jrb@redhat.com)

en: Card back:
sl: Zadnja stran karte:

en: Cards
sl: Karte

en: Cave:
sl: jama:

en: Caves
sl: Jame

en: Chance [total]
sl: Možnosti [celota]

en: Cheater! Any high scores will not be recorded.
sl: Goljufivec! Morebiten visok rezultat ne bo zabeležen.

en: Clear
sl: Počisti

en: Code: Pista
sl: Koda: Pista

en: Color:
sl: Barva:

en: Colours
sl: Barve

en: Complete
sl: Popolna

en: Computer Opponents
sl: Računalniški nasprotniki

en: Computer playing for %s
sl: Računalnik igra za %s

en: Configuration
sl: Nastavitev

en: Configure Freecell
sl: Nastavi Freecell

en: Confirm before quitting game
sl: Potrdi izhod iz igre

en: Congratulations
    
    You Won!!!
sl: Čestitam
    
    Zmagali ste!!!

en: Congratulations, You Have Defeated the Robots!! 
    But Can You do it Again?
sl: Čestitke, premagali ste robote!! 
    Toda ali jih lahko premagate znova?

en: Congratulations, you win!
sl: Čestitke, zmagali ste!

en: Congratulations.  You won.
    Do you want to play again?
sl: Čestitke. Zmagali ste.
    Želite ponovno igrati?

en: Consider moving something into an empty slot
sl: Razmislite o premiku nečesa na prazno polje

en: Consistency is key
sl: V slogi je moč

en: Could not find '%s' pixmap file
sl: Nisem našel datoteke s sliko '%s'

en: Could not find '%s' pixmap file for Gnome Robots
sl: Nisem našel datoteke s sliko '%s' za Robote Gnome

en: Could not find '%s' pixmap file for Iagno
sl: Nisem mašel '%s' datoteke s sliko za iagno

en: Could not find '%s' pixmap file for gataxx
sl: Ne morem najti '%s' slike za gettaxx

en: Could not find file %s
sl: Nisem našel datoteke %s

en: Current game will complete with original number of players.
sl: Trenutna igra bo zapolnjena s pristnim številom igralcev.

en: Custom
sl: Poljubna

en: Custom size
sl: Poljubna velikost

en: Cyan
sl: Sinja

en: Dark
sl: Temni

en: Dark must pass, Light's move
sl: Temni mora počakati, svetli na potezi

en: Dark player wins!
sl: Zmagal je temni igralec

en: Dark's move
sl: Temni na pozezi

en: Dark:
sl: Temni:

en: Deal a card
sl: Deli karto

en: Deal a card from the deck
sl: Deli karto s kupčka

en: Deal a new card from the deck
sl: Deli novo karto s kupčka

en: Deal a new game
sl: Deli novo igro

en: Deal another card
sl: Deli drugo karto

en: Deal another round
sl: Razdeli drugo rundo

en: Deal the cards
sl: Razdeli karte

en: Dealing game...
sl: Delim igro...

en: Debugging mode
sl: Razhroščevalni način

en: Delay between rolls
sl: Zamik med meti

en: Delay computer moves
sl: Zamik med računalnikovimi premiki

en: Density of blocks in a pre-filled row:
sl: Gostota blokov v vnaprej napolnjenih vrsticah:

en: Device
sl: Naprava

en: Diamonds:
sl: Diamanti:

en: Digital joystick emulation
sl: Emulacija digitalne igralne palice

en: Display computer thoughts
sl: Prikaži računalnikovo razmišljanje

en: Do you really want to end this game?
sl: Resnično želite končati to igro?

en: Do you really want to quit the game?
sl: Ali resnično želite končati igro?

en: Do you really want to quit?
sl: Resnično želite končati?

en: Do you really want to start a new game?
sl: Ali resnično želite začeti novo igro?

en: Down:
sl: Dol:

en: E
sl: V

en: Enforce Joker Rules
sl: Uveljavi jokerjeva pravila

en: Exit
sl: Izhod

en: Exit this game?
sl: Izhod iz igre?

en: Extra Yahtzee Bonus
sl: Dodaten bonus Yahtzee

en: Extra large (920x660)
sl: Zelo velika (920x660)

en: FILENAME
sl: IME DATOTEKE

en: Faces: tigert
sl: Obrazi: tigert

en: Fake bonuses
sl: Lažni bonusi

en: Fast moves
sl: Hitri premiki

en: Field size
sl: Velikost polja

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Fill Screen
sl: Cel zaslon

en: Filling game widget...
sl: Polnim igralni okno...

en: Finger-twitching good
sl: Dober s prsti

en: Fishing wire makes bad dental floss
sl: Laks za ribarjenje je učinkovit proti zobnim oblogam

en: Flags:
sl: Zastavice:

en: Flip final results
sl: Obrni krogce za končni rezultat

en: Freecell Properties
sl: Lastnosti Freecell

en: Full House [25]
sl: Polna hiša [25]

en: GTali setup
sl: Prikroji GTali

en: Game
sl: Igra

en: Game Number:
sl: Številka igre:

en: Game Over!
sl: Konec igre!

en: Game Status
sl: Stanje igre

en: Game Type:
sl: Tip igre:

en: Game _options...
sl: _Možnosti igre...

en: Game over!
sl: Igra je končana!

en: Game title
sl: Ime igre

en: Game title:
sl: Naziv igre:

en: Game to play
sl: Igra za igranje

en: Generating
sl: Generiram

en: Gnibbles Preferences
sl: Nastavitve Gnibbles

en: GnobotsII Preferences
sl: Nastavitve GnobotsII

en: Gnome Mine Preferences
sl: Nastavitve Gnome Mine

en: Gnome Robots Game
sl: Igra z roboti za Gnome

en: Gnome Robots II
sl: Roboti Gnome II

en: Gnome port of the once-popular Color Lines game
sl: Priredba nekdaj popularne igre Color Lines za Gnome

en: Gnome-Stones
sl: Gnome-Kameni

en: Gnome-Stones (c) 1998 Carsten Schaar
sl: Gnome-kamni (c) 1998 Carsten Schaar

en: Gnome-Stones Preferences
sl: Gnome-Stones izbire

en: Gnometris setup
sl: Prikroji Gnometris

en: Grand Total
sl: Velika celota

en: Graphics
sl: Grafika

en: Graphics:
sl: Grafika:

en: Gray
sl: Rjava

en: Green
sl: Zelena

en: Have you read the help file?
sl: Ali ste prebrali datoteko s pomočjo?

en: Height of grid
sl: Višina mreže

en: Help
sl: Pomoč

en: Hint
sl: Namig

en: Hit Return
sl: Pritisnite vračalko

en: Honor pictures:
sl: Slavne slike:

en: Horizontal:
sl: Vodoravno:

en: How many computers to play (max of %d) ?
sl: Koliko računalnikov naj igra (največ do %d)?

en: How many times to you wish to roll?
sl: Kolikokrat želite metati kocke?

en: How many wish to play (max of %d)?
sl: Koliko jih želi igrati (največ do %d)?

en: Huge (1840x1320)
sl: Ogromna (1840x1320)

en: Human
sl: Človek

en: Human Players
sl: Človeški igralci

en: I could sure use a backrub right about now...
sl: Zdajle bi mi zagotovo prišla prav masaža...

en: If you're ever lost and alone in the woods, hug a tree
sl: Če ste kdaj sami in zgubljeni v gozdu, objemite drevo

en: Increasing Number of Robots per Level
sl: Število povečanja robotov na stopnjo

en: Increasing Number of Type 1 Robots per Level
sl: Število povečanja robotov tipa 1 na stopnjo

en: Increasing Number of Type 2 Robots per Level
sl: Število povečanja robotov tipa 2 na stopnjo

en: Initial Number of Robots
sl: Začetno število robotov

en: Initial Number of Safe Teleports
sl: Začetno število varnih teleportov

en: Initial Number of Type 1 Robots
sl: Začetno število robotov tipa 1

en: Initial Number of Type 2 Robots
sl: Začetno število robotov tipa 2

en: Initializing scheme...
sl: Inicializiram shemo...

en: Joker icon:
sl: Slika jokerja:

en: Joystick
sl: Igralna palica

en: Joystick device:
sl: Naprava igralne palice:

en: Just because a crosswalk looks like a hopscotch board doesn't mean it is one
sl: Če prehod za pešče izgleda kot risanica, še ne pomeni, da to tudi je

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Kills Required While Waiting to Get A Safe Teleport
sl: Da dobite varen teleport, morate med čakanjem pokončati robota/e

en: Klotski clone
    (Comments to: Lars.Rydlinge@HIG.SE)
sl: Klon igre Klotski
    (Komentarji na: Lars.Rydlinge@HIG.se)

en: LEVEL
sl: STOPNJA

en: Large (736x528)
sl: Velika (736x528)

en: Large Straight [40]
sl: Velika premočrtna [40]

en: Left:
sl: Levo:

en: Level completed. Well done.
sl: Stopnja končana. Dobro opravljeno.

en: Level one
sl: Prva stopnja

en: Level three
sl: Tretja stopnja

en: Level two
sl: Druga stopnja

en: Level:
sl: Stopnja:

en: Level:
sl: Stopnja:

en: Levels in random order
sl: Stopnje v naključnem vrstem redu

en: Light
sl: Svetli

en: Light must pass, Dark's move
sl: Svetli mora počakati, temni na potezi

en: Light player wins!
sl: Zmagal je svetli igralec

en: Light's move
sl: Svetli na potezi

en: Light:
sl: Svetli:

en: Lines:
sl: Vrstice:

en: Lives:
sl: Življenja:

en: Loading images...
sl: Nalagam slike...

en: Look both ways before you cross the street
sl: Poglej v obe strani predem prečkaš cesto

en: Lower Total
sl: Nižja celota

en: Main program:  Jonathan Blandford (jrb@redhat.com)
sl: Glavni program: Jonathan Blandford (jrb@redhat.com)

en: Make it the default
sl: Napravi privzeto

en: Make it the default scenario
sl: Naredi ta scenarij privzet

en: Maps
sl: Slike

en: Maximum Number of Robots
sl: Največje število robotov

en: Maximum Number of Safe Teleports
sl: Največje število varnih teleportov

en: Maximum Number of Type 1 Robots
sl: Največje število robotov tipa 1

en: Maximum Number of Type 2 Robots
sl: Največje število robotov tipa 2

en: Medium
sl: Srednja

en: Medium (460x330)
sl: Srednja (640x330)

en: Mine size:
sl: Velikost mine:

en: Minesweeper clone
sl: Klon minolovca

en: Modify the options for this game
sl: Preuredi možnosti te igre

en: Move stacks one by one
sl: Premikaj talone enega za drugim

en: Move the %s %s.
sl: Premaknite %s %s.

en: Move the %s on %s.
sl: Premaknite %s na %s.

en: Move the %s on the %s.
sl: Premaknite %s na %s.

en: Move the selected piece down
sl: Premakne označen kos dol

en: Move the selected piece left
sl: Premakne označen kos levo

en: Move the selected piece right
sl: Premakne označen kos desno

en: Move the selected piece up
sl: Premakne označen kos gor

en: Moveable Junkheaps
sl: Premikajoči ostanki

en: Moves Left:
sl: Premikov ostalo:

en: Moves:
sl: Premiki:

en: My second day
sl: Moj drugi dan

en: N
sl: S

en: NAME
sl: IME

en: NE
sl: SV

en: NUMBER
sl: ŠTEVILO

en: NW
sl: SZ

en: Never blow in a dog's ear
sl: Nikoli ne pihajte psu v uho

en: New
sl: Nova

en: New Game
sl: Nova igra

en: New _game of...
sl: Nova _igra od...

en: New game with _seed...
sl: Nova igra z _izvorom...

en: New game with seed...
sl: Nova igra z izvorom...

en: Next Balls
sl: Naslednje kroglice

en: Nibbles newbie
sl: Nibles začetnik

en: No
sl: Ne

en: No good! Where do you want to put that?
sl: No dobro! Kam želite to postaviti?

en: No more moves
sl: Ni več premikov

en: None
sl: Brez

en: Not enough lines on the terminal
sl: Ni dovolj vrstic v terminalu

en: Not too shabby
sl: Kar spreten

en: Num Rolls
sl: Število metov

en: Number of Free Safe Teleports per Level
sl: Število varnih teleportov na stopnjo

en: Number of computer opponents
sl: Število računalniških nasprotnikov

en: Number of human opponents
sl: Število človeških nasprotnikov

en: Number of mines
sl: Število min

en: Number of mines:
sl: Število min:

en: Number of opponents:
sl: Število nasprotnikov

en: Number of players:
sl: Število igralcev:

en: Number of players:
sl: Število igralcev:

en: Number of pre-filled rows:
sl: Število vnaprej napolnjenih vrstic:

en: Odessa is a better game.  Really.
sl: Odessa je boljša igra. Res.

en: Optional Rules
sl: Možnosti pravil

en: Options
sl: Možnosti

en: Original idea from KDE's same game program.
sl: Prvotna ideja od programa same namizja KDE.

en: Partial
sl: Delna

en: Pause
sl: Premor

en: Place something on empty slot
sl: Postavite nekaj na prazno polje

en: Play on a 2x2 board
sl: Igra na polju 2x2

en: Play on a 3x3 board
sl: Igra na polju 3x3

en: Play on a 4x4 board
sl: Igra na polju 4x4

en: Play on a 5x5 board
sl: Igra na polju 5x5

en: Play on a 6x6 board
sl: Igra na polju 6x6

en: Player Names
sl: Imena igralcev

en: Players
sl: Igralca

en: Playing %dx%d board
sl: Igranje na %dx%d plošči

en: Playing level %s
sl: Igranje stopnje %s

en: Please fill in empty pile first.
sl: Prosim, najprej napolnite prazno skladnico.

en: Predefined Set 1
sl: Prednastavljeno 1

en: Predefined Set 2
sl: Prednastavljeno 2

en: Preferences
sl: Izbire

en: Prefs
sl: Izbire

en: Preview next block
sl: Predogled naslednjega bloka

en: Property
sl: Lastnost

en: Props
sl: Lastnosti

en: Purple
sl: Vijolična

en: Puzzle solved!
sl: Sestavljanka rešena

en: Puzzle solved! Well done!
sl: Sestavljanka je rešena! Dobro opravljeno!

en: Quick Moves
sl: Hitri premiki

en: Quick Moves (cut computer delay in half)
sl: Hitri premiki (skrajša zaostanek računalnika za polovico)

en: Quit Aisleriot
sl: Konča Aisleriot

en: Quit Freecell
sl: Končaj Freecell

en: Random Teleport:
sl: Naključni teleport:

en: Random block colors
sl: Naključne barve blokov

en: Rank font:
sl: Rang pisave:

en: Red
sl: Rdeča

en: Redeals left:
sl: Preostalih deljenj:

en: Redo
sl: Obnovi

en: Redo the last move
sl: Obnovi zadnji premik

en: Reimplement the popular solitaire card game.
sl: Predelava popularna pasjanjse.

en: Relative movement
sl: Relativno premikanje

en: Remaining:
sl: Preostanek:

en: Remove the
sl: Ostrani

en: Reserve left:
sl: Zaloga:

en: Restart
sl: Začni znova

en: Restoring preferences...
sl: Ponastavljam izbire...

en: Results
sl: Rezultat

en: Return cards to Stock
sl: Vrnite karte v talon

en: Right:
sl: Desno:

en: Robot Score
sl: Točke robota

en: Robot Score When Splatted
sl: Točke robota med zmečkanjem

en: Robot Score When Waiting
sl: Točke robora med čakanjem

en: Rolling for %s
sl: Mečem kocke za %s

en: Rotate counterclockwise
sl: Obračaj v smeri urinega kazalca

en: Rules
sl: Pravila

en: S
sl: J

en: SE
sl: JV

en: SIZE
sl: VELIKOST

en: SW
sl: JZ

en: Safe Moves
sl: Varni premiki

en: Safe Teleports:
sl: Varni teleporti:

en: Scanning private game directory...
sl: Berem osebni imenik igre...

en: Scanning private object directory...
sl: Berem imenik z osebnimi objekti...

en: Scanning public game directory...
sl: Berem javni imenik igre...

en: Scanning public object directory...
sl: Berem imenik z javnimi objekti...

en: Scenario
sl: Scenarij

en: Score
sl: Rezultati

en: Score Required To Get A Safe Teleport
sl: Da dobite varen teleport morate imeti točke

en: Score:
sl: Rezultat:

en: Score:
sl: Rezultat:

en: Score: HoraPe
sl: Točke: HoraPe

en: Seconds left: %d
sl: Ostalo sekund: %d

en: Seed
sl: Izvor

en: Seed value:
sl: Vrednost izvora:

en: Select
sl: Izberi

en: Select Background Tiles:
sl: Izbrano ozadje ploščic:

en: Select Game
sl: Izberi igro

en: Select Map:
sl: Izberite sliko:

en: Select Tile Background:
sl: Izbrano ozadje ploščic:

en: Select Tiles:
sl: Izbrane ploščice:

en: Select a new game
sl: Izbere novo igro

en: Select a new game variation
sl: Izbere novo različico igre

en: Select background:
sl: Izbrano ozadje:

en: Select dice to re-roll, press Roll!, or select score slot.
sl: Označite kocko za ponovni met, pritisnite gumb Vrži ali izberite režo s točkami.

en: Select scenario:
sl: Izbran scenarij:

en: Select theme:
sl: Izbrana tema:

en: Send comments and bug reports to:
            pancho@nuclecu.unam.mx or
            mmeeks@gnu.org
    
    Tiles under the General Public License.
sl: Pošljite komentarje in poročila o hroščih na:
            pancho@nuclecu.unam.mx or
            mmeeks@gnu.org
    
    Ploščice so pod Splošno javno licenco.

en: Send comments and bug reports to: itp@gnu.org
    Tiles under the General Public License.
sl: Pošljite komentarje in poročia o hroščih na: itp@gnu.org
    Ploščice so pod Splošno javno licenco.

en: Send comments and bug reports to: sjm@acm.org, itp@gnu.org
sl: Pošljite komentarje in poročila o hroščih na: sjm@acm.org, itp@gnu.org

en: Set game configuration
sl: Prikroji igralne nastavitve

en: Set game scenario
sl: Nastavi igralni scenarij

en: Set starting level (1-10)
sl: Nastavi začetno stopnjo (1-10)

en: Show _Tool Bar
sl: Prikaži _orodjarno

en: Show grid
sl: Pokaži mrežo

en: Show high scores and exit
sl: Pokaži visoke rezultate in končaj

en: Show thoughts during turn
sl: Med čakanjem na premik kaži misli

en: Shu_ffle tiles
sl: Premešaj ploščice

en: Shuffle
sl: Premešaj

en: Shuffle tiles
sl: Premeša ploščice

en: Size of board (2-6)
sl: Velikost plošče (2-6)

en: Size of mines
sl: Velikost min

en: Small (368x264)
sl: Majhna (368x264)

en: Small Straight [30]
sl: Mala premočrtna [30]

en: Sol_ve
sl: _Reši

en: Solve the game
sl: Reši igro

en: Sorry, I can't find
    a playable configuration.
sl: Oprostite, ne morem najti
    igralnih nastavitev.

en: Sorry, there are no more valid moves.
sl: Oprostite, ni več veljavnih premikov.

en: Sorry, this feature is not (yet) implemented.
sl: Oprostite, ta funkcija (še) ni vgrajena.

en: Sound
sl: Zvok

en: Sounds
sl: Zvoki

en: Speed
sl: Hitrost

en: Splats
sl: Zmačkanine

en: Standard Robots Keys
sl: Standardne tipke robotov

en: Start a new game giving a seed number...
sl: Začne novo igro z danio številko izvora...

en: Start a new game of a different variation
sl: Začne drugo različico igre

en: Start a new game with a different seed
sl: Zažene novo igro z različnim izvorom

en: Start cave:
sl: Začetna jama:

en: Start this game over
sl: Zažene z novo igro

en: Starting Level:
sl: Začetna stopnja:

en: Starting level:
sl: Začetna stopnja:

en: Stock left:
sl: Karte v talonu:

en: Stock left:  0
sl: Karte v talonu:  0

en: Suggest a move
sl: Predlaga potezo

en: Suit font (large):
sl: Serija pisave (velika):

en: Suit font (medium):
sl: Serija pisave (srednja):

en: Suit font (small):
sl: Serija pisave (mala):

en: Super Safe Moves
sl: Super varni premiki

en: Switch level:
sl: Nivo preklopa:

en: Szabolcs Ban <shooby@gnome.hu>
sl: Szabolcs Ban <shobby@gnome.hu>

en: Tali top scores
sl: Tali najboljši rezultati

en: Teleport:
sl: Prežarči:

en: Tetravex clone
    (Comments to: Lars.Rydlinge@HIG.SE)
sl: Klon Tetravexa
    (Komentarji na: Lars.Rydlinge@HIG.SE)

en: That move is invalid.
sl: Ta premik ni veljaven.

en: The Same Gnome
sl: Same Gnome

en: The cave you are trying to load includes an object, that wasn't declared.
sl: Jama, ki jo poskušate naložiti vsebuje objekt, ki ni bil deklariran.

en: The cave you are trying to load it to big for this game.
sl: Jama, ki jo poskušate naložiti, je prevelika za to igro.

en: The game is over.
    No hints are available
sl: Igra je končana.
    Namigov niso več na voljo

en: The game was a draw.
sl: Igra je neodločena

en: Theme
sl: Tema

en: There are no safe locations to teleport to!!
sl: Ni več varnih mest za teleportiranje!!

en: There are no teleport locations left!!
sl: Ostalo ni nič več mest za teleportiranje!!

en: This game does not have hint support yet.
sl: Ta igra še nima podpore za namige.

en: This game is unable to provide a hint.
sl: Ta igra nima možnosti nudenja namigov.

en: This session: %d%%
sl: Ta seja: %d%%

en: Three card deals
sl: Deljenje treh kart

en: Tile Background
sl: Ozadje ploščic

en: Tile Background:
sl: Ozadje ploščic:

en: Tile set:
sl: Vrsta krogcev:

en: Tiles
sl: Ploščice

en: Tiles Left:
sl: Ploščic ostalo:

en: Tiles don't match!
sl: Ploščici se ne ujemata!

en: Time:
sl: Čas:

en: Time:
sl: Čas:

en: Tiny
sl: Drobcena

en: Tiny (184x132)
sl: Drobna (184x132)

en: Toggle display of the toolbar
sl: Preklopi prikaz orodjarne

en: Total
sl: Skupno

en: Total: %d%%
sl: Skupno: %d%%

en: Tourniquets are not recommended unless in the direst emergency
sl: Čvrsto zategnjene obveze niso priporočljive, razen v nujni sili

en: Try moving cards down from the foundation
sl: Poskusite premakniti karte iz osnove

en: Try rearranging the cards
sl: Poskusite prerazporediti karte

en: Type 1 Robot Score
sl: Točke robota tipa 1

en: Type 1 Robot Score When Splatted
sl: Točke robota tipa 1, ko je zmečkan

en: Type 1 Robot Score When Waiting
sl: Točke robota tipa 1 med čakanjem

en: Type 2 Robot Score
sl: Točke robota tipa 2

en: Type 2 Robot Score When Splatted
sl: Točke robota tipa 2, ko je zmečkan

en: Type 2 Robot Score When Waiting
sl: Točke robota tipa 2 med čakanjem

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Undo the last move
sl: Razveljavi zadnji premik

en: Unknown color
sl: Neznana barva

en: Unknown suit
sl: Neznana serija kart

en: Unknown value
sl: Neznana vrednost

en: Up:
sl: Gor:

en: Upper total
sl: Zgornja celota

en: Value
sl: Vrednost

en: Variation on game rules
sl: Različica pravil igre

en: Vertical:
sl: Navpično:

en: View the scores
sl: Prikaže rezultate

en: W
sl: Z

en: Wait:
sl: Čakanje:

en: Warn on invalid moves
sl: Opozori ob neveljavnih premikih

en: Warn when tiles don't match
sl: Opozori, ko se ploščici ne ujemata

en: Warnings
sl: Opozorila

en: Welcome to Glines!
sl: Dobrodošli v Glines!

en: Welcome to Gnome Klotski
sl: Dobrodošli v Gnome Klotski

en: Welcome to Iagno!
sl: Dobrodošli v igri Iagno!

en: Welcome to Same Gnome!
sl: Dobrodošli v Same Gnome!

en: Welcome to gataxx!
sl: Dobrodošli v getaxxu!

en: Welcome to the game of Tali
sl: Dobrodošli v igri Tali

en: Well, why did you run this anyways???
sl: No, zakaj ste sploh pognali to???

en: What dice to roll again (<RETURN> for none)?
sl: Katero kocko naj ponovno zavrtin (<vračalka> za nobeno)?

en: What is the name of player #%d ?
sl: Kako je ime %d. igralcu?

en: When without a stapler, a staple and a ruler will work
sl: Kadar ste brez spenjalnega stroja, bosta zadostovala tudi ravnilo in spenjač

en: Where do you want to put that?
sl: Kam želite to postaviti?

en: Width of grid
sl: Širina mreže

en: Worm %d
sl: Črv %d

en: Worm %d:
sl: Črv %d:

en: Written for my wife, Matylda
    Send comments and bug reports to: janusz.gorycki@intel.com
sl: Napisano za mojo ženo Matyldo
    Pošljite komentarje in poročila o hroščih na: janusz.gorycki@intel.com

en: Yahtzee [50]
sl: Yahtzee

en: Yellow
sl: Rumena

en: Yes
sl: Da

en: You Cannot Change the Game Type When Playing
sl: Tip igre ne morete spreminjati med igranjem

en: You are searching for a %s.
sl: Iščete %s.

en: You gained an extra life!
sl: Pridobili ste dodatno življenje!

en: You're only allowed three rolls! Select a score box.
sl: Dovoljeni so vam samo trije meti! Označite polje s točkami.

en: _Advanced
sl: _Napredno

en: _Down
sl: _Dol

en: _Left
sl: _Levo

en: _Medium
sl: _Srednje

en: _Move
sl: _Premakni

en: _Novice
sl: _Začetno

en: _Right
sl: _Desno

en: _Select...
sl: Iz_beri...

en: _Sound
sl: _Zvok

en: _Up
sl: _Gor

en: ace
sl: as

en: aces
sl: asi

en: an empty Foundation
sl: prazna osnova

en: an empty Foundation pile
sl: prazna osnovna skladnica

en: an empty Tableau pile
sl: prazna registerska skladnica

en: an empty Tableau slot
sl: prazno registersko polje

en: an empty bottom slot
sl: prazno spodnje polje

en: an empty corner slot
sl: prazno stransko polje

en: an empty left slot
sl: prazno levo polje

en: an empty right slot
sl: prazno desno polje

en: an empty slot
sl: prazno polje

en: an empty slot on tableau
sl: prazno polje v registru

en: an empty top slot
sl: prazno zgornje polje

en: appropriate Foundation pile
sl: primerna osnovna skladnica

en: black joker
sl: črni joker

en: classic robots
sl: klasični roboti

en: clubs
sl: križi

en: cows
sl: krave

en: current: %d losses
sl: trenutno: %d porazov

en: current: %d wins
sl: trenutno: %d zmag

en: diamonds
sl: kara

en: disabled
sl: onemogočeno

en: eggs
sl: jajca

en: eight
sl: osmica

en: empty slot on foundation
sl: prazno polje v osnovi

en: empty space on tableau
sl: prazno polje v registru

en: five
sl: petica

en: four
sl: štirica

en: gataxx
sl: getaxx

en: gataxx is a Gnome port of the old game ataxx.  It is derived from Ian Peters' iagno code.
sl: getaxx je priredba stare igre ataxx za Gnome. Je povzeta po kodi za igro iagno Iana Petersa.

en: gnomes
sl: gnomi

en: hearts
sl: srca

en: itself
sl: samo vase

en: jack
sl: fant

en: jacks
sl: fantje

en: king
sl: kralj

en: kings
sl: kralji

en: mice
sl: miši

en: nightmare
sl: nočna mora

en: nine
sl: devetica

en: obsolete function - delay turned off by default)
sl: zastarana funkcija - premor je privezto izklopljen)

en: off the board
sl: izven plošče

en: queen
sl: kraljica

en: queens
sl: kraljice

en: robots
sl: roboti

en: robots with safe teleport
sl: roboti z varnimi teleporti

en: robots2
sl: roboti2

en: robots2 easy
sl: lahki roboti2

en: seven
sl: sedmica

en: six
sl: šestica

en: something
sl: nekaj

en: spades
sl: piki

en: ten
sl: desetica

en: the appropriate Foundation pile
sl: primerna osnovna skladnica

en: three
sl: trojka

en: to an empty foundation
sl: v prazno osnovo

en: two
sl: dvojka

en: windows
sl: okna

en: wins: %d, losses: %d
sl: zmage: %d, porazi: %d

en: won: %d, lost: %d
sl: zmagal: %d, zgubil: %d
