galeon - en to sl translation catalogue (1138 entries)

en: %.2f%% - Downloading
sl: %.2f%% - Prenašam

en: %Y-%m-%d
sl: %d-%m-%Y

en: %Y-%m-%d %H:%M:%S
sl: %d-%m-%Y %H:%M:%S

en: %dK of %sK bytes at %sK bytes/sec
sl: %dK od %sK bajtov pri %sK bajtov/sek.

en: %s (%d kB loaded)
sl: %s (naloženo %d kB)

en: %s (%d%% complete, %d kB of %d kB loaded%s)
sl: %s (%d%% opravljeno, %d kB od %d kB naloženih%s)

en: %s = URL, %f = destination folder
sl: %s = URL, %f = ciljna mapa

en: %s at %s
sl: %s pri %s

en: %s at KB/s
sl: %s pri KB/s

en: %s not found
sl: %s ni bil najden

en: %s not found
sl: %s ni bil najden

en: %s of %s
sl: %s od %s

en: , %02d:%02d:%02d remaining
sl: , %02d:%02d:%02d preostaja

en: ?Subject=Check%20this%20out%21
sl: ?Subject=Poglej%20si%20to%21

en: A GNOME browser based on Mozilla
sl: Brskalnik GNOME temelječ na Mozilli

en: A file was selected when a folder was expected.
sl: Izbrana je bila datoteka, pričakovana pa mapa.

en: A folder was selected when a file was expected.
sl: Izbrana je bila mapa, pričakovana pa datoteka.

en: AL_T text
sl: Besedilo AL_T

en: A_nimate images
sl: A_nimiranj slike

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
sl: AaBbCcČčDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsŠšTtUuVvWwXxYyZzŽž

en: Abort
sl: Prekini

en: About _plugins
sl: O _vtičnikih

en: About this application
sl: O tem programu

en: Accept _from current server only
sl: Sprejmi le iz _trenutnega strežnika

en: Action
sl: Dejanje

en: Add
sl: Dodaj

en: Add Galeon bookmark
sl: Dodaj Galeonov zaznamek

en: Add _bookmark
sl: _Dodaj zaznamek

en: Add _bookmark here
sl: _Dodaj zaznamek sem

en: Add _folder here
sl: Tu dodaj _mapo

en: Add a bookmark (don't open any window)
sl: Dodaj zaznamek (ne odpri nobenih oken)

en: Add a bookmark for the current page to a specified folder
sl: Dodaj zaznamek za trenutno stran v določeno mapo

en: Add a bookmark for the current page to the default folder
sl: Dodaj zaznamek za trenutno stran v privzeto mapo

en: Add alias for r_oot bookmark
sl: Dodaj vzdevek za korenski zaznamek

en: Add bookmark
sl: Dodaj zaznamek

en: Add bookmark for frame
sl: Dodaj zaznamek za okvir

en: Added:
sl: Dodano:

en: Advanced
sl: Napredno

en: Afrikaans (af)
sl: Afrikanščina (af)

en: Al_ways use these colors
sl: Vedno uporabi te ba_rve

en: Albanian (sq)
sl: Albanščina (sq)

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Alias Error
sl: Napaka vzdevka

en: All
sl: Vse

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: Allow Java code to be executed
sl: Dovoli izvajanje kode Java

en: Allow JavaScript code to be executed
sl: Dovoli izvajanje kode JavaScript

en: Allow Java_Script
sl: Dovoli Java_Script

en: Allow _Java
sl: Dovoli _Javo

en: Allow _Java (requires plugin)
sl: Dovoli _Javo (potrben je vtičnik)

en: Allow _popups
sl: Dovoli v_zklična okna

en: Allow cookies from this site
sl: Dovoli piškotke s tega mesta

en: Allow image source
sl: Dovoli vir slike

en: Allow images from %s
sl: Dovoli slike na %s

en: Allow images from this site to be loaded
sl: Dovoli nalaganje slik s tega mesta

en: Allow pages to create popup windows
sl: Dovoli stranem ustvarjanje vzkličnih oken

en: Allow statusbar _messages
sl: Dovoli sporočila v vrstici _stanja

en: Allowed
sl: dovoljeno

en: Alt text
sl: Besedilo alt

en: Always Use
sl: Vedno uporabi

en: Always _use this helper
sl: Vedno _uporabi tega pomočnika

en: Always us_e these fonts
sl: _Vedno uporabi te pisave

en: An error ocurred loading / pasting bookmarks. There was an alias that pointed to an invalid bookmark
sl: Ob nalaganju/prilepitvi zaznamkov se je zgodila napaka. Vzdevek je kazal na neveljaven zaznamek

en: Animate images continuously
sl: Animiraj slike neprekinjeno

en: Animate images once through
sl: Animiraj slike le enkrat

en: Appendix
sl: Dodatek

en: Apply this sheet by default
sl: Kot privzeto uveljavi to slogovno predlogo

en: Arabic
sl: Arabski

en: Arabic (IBM-864)
sl: Arabski (IBM-854)

en: Arabic (IBM-864-I)
sl: Arabski (IBM-854-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
sl: Arabski (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
sl: Arabski (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
sl: Arabski (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
sl: Arabščina (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
sl: Arabski (Windows-1256)

en: Arabic (ar)
sl: Arabščina (ar)

en: Armenian (ARMSCII-8)
sl: Armenski (ARMSCII-8)

en: Ask for _destination folder on each download
sl: Ob vsakem prenosu v_prašaj za ciljni imenik

en: Ask the user
sl: Vprašaj uporabnika

en: At some locations, such as behind some corporate firewalls, you'll
    need to use a proxy to connect to the Internet.
    
    If you don't know the settings, ask your systems administrator.
    
    If you're not sure whether your location uses a proxy, you can try
    without by leaving these fields blank, and setup a proxy later in
    Galeon preferences.
sl: Na nekaterih lokacijah, na primer za službenim požarnim zidom,
    boste morali za povezovanje v Internet uporabljati posrednika.
    
    Če nastavitev ne poznate, vprašajte svojega sistemskega 
    administratorja.
    
    Če niste prepričani ali vaša lokacija uporablja posrednika, lahko
    poskusite tako, da pustite ta polja prazna in po potrebi posrednika 
    nastavite kasneje.

en: At the _bottom of each folder
sl: Na _dno vsake mape

en: At the _top of each folder
sl: Na _vrhu vsake mape

en: Attempt to load URL in existing Galeon window
sl: Poskus naložitve URLja v obstoječem oknu Galeona

en: Author
sl: Avtor

en: AutoBookmarks
sl: SamodejniZaznamki

en: AutoFill Anonymous
sl: Samodejno vpiši 'anonimnež'

en: Autoconfigure _URL:
sl: Samodejno nastavi _URL:

en: Autodetec_t
sl: _Samodejna zaznava

en: Automatically
sl: Samodejno

en: Automatically _wrap around
sl: Samodejno lomi vrstice

en: Automatically reload the current site every so often
sl: Vsake toliko časa samodejno vnovič naloži trenutno stran

en: Autoreload
sl: Samodejno vnovično nalaganje

en: Available Controls
sl: Kontrole na voljo

en: Back
sl: Nazaj

en: Back history
sl: Po zgodovini nazaj

en: Baltic
sl: Baltski

en: Baltic (ISO-8859-13)
sl: Baltski (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
sl: Baltski (ISO-8849-4)

en: Baltic (Windows-1257)
sl: Baltski (Windows-1257)

en: Basque (eu)
sl: Baskovščina (eu)

en: Block cookies from this site
sl: Blokiraj piškotke s tega mesta

en: Block image source
sl: Blokiraj vir slike

en: Block images from %s
sl: Bolokiraj slike na %s

en: Block images from this site from being loaded
sl: Bolokiraj nalaganje slik s tega mesta

en: Blocked
sl: blokirano

en: Bookmark Name
sl: Ime zaznamka

en: Bookmarklets
sl: Zaznamčiči

en: Bookmarks
sl: Zaznamki

en: Bookmarks _dock
sl: Dok _zaznamkov

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Breton (br)
sl: Bretonščina (br)

en: Broken
sl: Nedelujoč

en: Browsing
sl: Brskanje

en: Bulgarian (bg)
sl: Bulgarščina (bg)

en: Byelorussian (be)
sl: Belorusščina (be)

en: Bypass cache
sl: Obidi predpomnilnik

en: Bypass cache and proxy
sl: Obidi predpomnilnik in posrednik

en: Bypass proxy
sl: Obidi posrednik

en: C_ut
sl: _Izreži

en: Cache
sl: Predpomnilnik

en: Cancel all pending downloads?
sl: Prekliči vse prenose?

en: Catalan (ca)
sl: Katalanščina (ca)

en: Celtic (ISO-8859-14)
sl: Keltski (ISO-8859-14)

en: Central European
sl: Srednjeevropski

en: Central European (IBM-852)
sl: Srednjeevropski (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
sl: Srednjeevorpski (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
sl: Srednjeevropski (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
sl: Srednjeevropski (Windows-1250)

en: Certificates
sl: Certifikati

en: Chapter
sl: Poglavje

en: Charset Encoding
sl: Nabor znakov

en: Charsets
sl: Nabori znakov

en: Chinese
sl: Kitajski

en: Chinese (zh)
sl: Kitajščina (zh)

en: Chinese Simplified (GB18030)
sl: Poenostavljen kitajski (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
sl: Poenostavljen kitajski (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
sl: Poenostavljen kitajski (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
sl: Poenostavljen kitajski (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
sl: Poenostavljen kitajski (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
sl: Tradicionalni kitajski (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
sl: Tradicionalni kitajski (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
sl: Tradicionalni kitajski (EUC-TW)

en: Choose Helper App
sl: Izberi pomožen program

en: Choose Helper Application
sl: Izberi pomožen program

en: Choose destination folder
sl: Izberi ciljni imenik

en: Choose helper application
sl: Izberite pomožni program

en: Clear
sl: Počisti

en: Clear _Disk Cache
sl: _Zbriši diskovni predpomnilnik

en: Clear _Memory Cache
sl: Zbr_iši pomnilniški predpomnilnik

en: Clear location
sl: Počisti lokacijo

en: Clear the console
sl: Zbriši konzolo

en: Clear the location entry field
sl: Počisti vnosno polje lokacije

en: Clone tab
sl: Podvoji uhelj

en: Close all Galeon windows
sl: Zapri vsa Galeonova okna

en: Close dock
sl: Zapri dok

en: Close other tabs
sl: Zapri ostale uhlje

en: Close tab
sl: Zapri uhelj

en: Close the current tab or window
sl: Zapri trenutni uhelj ali okno

en: Colors
sl: Barve

en: Completions
sl: Dokončave

en: Configure Proxy Settings
sl: Nastavi posrednika

en: Configure the application
sl: Nastavi program

en: Confirm Session Open
sl: Potrdi odprtje seje

en: Confirm Window Close
sl: Potrdi zapiranje okna

en: Contents
sl: Vsebine

en: Control how proxies should be used
sl: Nadzor nad uporabo posrednikov

en: Control whether images are animated
sl: Nadzor nad animiranjem slik

en: Control whether images are displayed
sl: Nadzor nad prikazovanjem slik

en: Coo_kie Sites
sl: Spletna mesta s p_iškotki

en: Cookie Information
sl: Podatki o piškotku

en: Cookie Name
sl: Ime piškotka

en: Cookie management
sl: Upravljanje s piškotki

en: Cookies
sl: Piškotki

en: Cookies that are being stored
sl: Piškotki, ki so shranjeni

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Copy destination location
sl: Kopiraj lokacijo cilja

en: Copy email address
sl: Kopiraj e-poštni naslov

en: Copy frame location
sl: Kopiraj lokacijo okvirja

en: Copy image location
sl: Kopiraj lokacijo slike

en: Copy link location
sl: Kopiraj lokacijo povezave

en: Copy location
sl: Kopiraj lokacijo

en: Copy source location
sl: Kopiraj lokacijo vira

en: Copy the selection
sl: Kopiraj izbiro

en: Copyright
sl: Avtorske pravice

en: Copyright (C) 2000-2002 Marco Pesenti Gritti
sl: Avtorske pravice pridržane (C) 2000-2002 Marco Pesenti Gritti

en: Could not create a temporary file
sl: Nisem mogel ustvariti začasne datoteke

en: Could not open file: %s
sl: Ne morem odpreti datoteke: %s

en: Couldn't load any bookmark from that file.
    Make sure that it is in the correct file format.
sl: Iz te datoteke nisem mogel naložiti nobenih zaznamkov.
    Prepričajte se, da je oblika zapisa pravilna.

en: Couldn't load session from "%s"
sl: Nisem mogel naložiti seje iz "%s"

en: Couldn't save your bookmarks to the specified file!
sl: Nisem mogel shraniti vaših zaznamkov v navedeno datoteko!

en: Create a new alias
sl: Ustvari nov vzdevek

en: Create a new bookmark
sl: Ustvari nov zaznamek

en: Create a new folder
sl: Ustvari novo mapo

en: Create a new separator
sl: Ustvari novo ločnico

en: Create a new tab
sl: Ustvari nov uhelj

en: Create a new window
sl: Ustvari novo okno

en: Create bookmarks from previous session
sl: Iz prejšnje seje ustvari zaznamke

en: Create the initial window with the given geometry.
    see X(1) for the GEOMETRY format
sl: Ustvari začetno okno z podano geometrijo.
    poglejte X(1) za obliko spremenljivke GEOMETRIJA

en: Croatian (MacCroatian)
sl: Hrvaški (MacCroatian)

en: Croatian (hr)
sl: Hrvaščina (hr)

en: Current Controls
sl: Trenutne kontrole

en: Cut
sl: Izreži

en: Cut the selection
sl: Izreži izbiro

en: Cyrillic
sl: Cirilični

en: Cyrillic (IBM-855)
sl: Cirilični (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
sl: Cirilični (ISO-8859-5

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
sl: Cirilični (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
sl: Cirilični (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
sl: Cirilični (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
sl: Cirilični (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
sl: Cirilični/Ruski (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
sl: Cirilični/Ukrajinski (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
sl: Cirilični/Ukrajinski (MacUkrainian)

en: Czech (cs)
sl: Češčina (cs)

en: DYNAMIC
sl: DINAMIČNO

en: D_ebian Packages
sl: Paketi Debian

en: D_ogpile
sl: _Zasutje

en: Danish (da)
sl: Danščina (da)

en: Default
sl: Privzeto

en: Default (recommended)
sl: Privzeto (priporočeno)

en: Default Dock
sl: Privzet dok

en: Default Layout
sl: Privzeta postavitev

en: Destination
sl: Cilj

en: Detach dock
sl: Odtrgaj dok

en: Detach tab
sl: Odtrgaj uhelj

en: Detailed proxy configuration
sl: Podrobna nastavitev posrednika

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Details...
sl: Podrobnosti...

en: Dictionary
sl: Slovar

en: Dis_k cache
sl: _Diskovni predpomnilnik

en: Discard previous session
sl: Zanemari prejšnjo sejo

en: Display the latest content of the current page
sl: Prikaži zadnjo vsebino trenutne strani

en: Displays context menu immediately
sl: Takoj prikaži kontekstni menu

en: Do not raise the window when opening a page in an existing Galeon process
sl: Ob odpiranju slike v obstoječem Galeonovem preocesu, ne dviguj okna

en: Dock
sl: Dok

en: Does nothing
sl: Ne stori ničesar

en: Don't _ask me confirmation again when removing several bookmarks
sl: Ne vprašaj me več za potrditev ob odstranjevanju več zaznamkov

en: Don't ask me again
sl: Ne sprašuj me več

en: Don't load any images
sl: Ne naloži nobenih slik

en: Don't open any windows; instead act as a server for quick startup of new Galeon instances
sl: Ne odpiraj nobenih oken; obnašaj se kot strežnik za hitri zagon novih primerkov Galeona

en: Don't save
sl: Ne shrani

en: Done.
sl: Opravljeno.

en: Down
sl: Dol

en: Download Paused
sl: Prenos prekinjen

en: Download link
sl: Prenesi povezavo

en: Downloader
sl: Prenašalnik

en: Downloading
sl: Prenašam

en: Drag handle
sl: Vlečna ročica

en: Drag page location from here
sl: S tu povlecite lokacijo strani

en: Duplicate Page
sl: Podvoji stran

en: Dutch (nl)
sl: Nizozemščina (nl)

en: E_xit
sl: _Izhod

en: East asian
sl: Vzhodnoazijski

en: Edit
sl: Uredi

en: Element properties
sl: Lastnosti predmeta

en: Enable SSL Version 2
sl: Vključi SSL različico 2

en: Enable SSL Version 3
sl: Vključi SSL različico 3

en: Enable TLS
sl: Vključi TLS

en: Enable smart bookmarks _history
sl: Vključi _zgodovino pametnih zaznamkov

en: English (US-ASCII)
sl: Angleški (US-ASCII)

en: English (en)
sl: Angleščina (en)

en: Enter the URL of the location to open:
sl: Vnesite URL lokacije, ki naj se odpre:

en: Entry width:
sl: Širina vnosa:

en: Errors
sl: Napake

en: Estonian (et)
sl: Estonščina (et)

en: Evaluate
sl: Ovrednoti

en: Ever
sl: Nikoli

en: Every time
sl: Vsakič

en: Example: .gnome.org, .mozilla.org
sl: Primer: .gnome.org, .mozilla.org

en: Exit
sl: Izhod

en: Exit the program
sl: Izhod iz programa

en: Exit the program, saving the current session
sl: Shrani trenutno sejo in zapusti program

en: Exit with _session
sl: Zapusti s _sejo

en: FILE
sl: DATOTEKA

en: FTP download sites
sl: FTP  (mesta datotek)

en: Faeroese (fo)
sl: Faerščina (fo)

en: Failed due to connection timeout.
sl: Neuspeh zaradi prekoračitve časovne omejitve.

en: Failed to communicate with GTM.
    
    Please check it is installed correctly. Download it from:
    	http://gtm.sourceforge.net
sl: Nisem uspel komunicirati z GTM.
    
    Prosim preverite ali je pravilno nameščen. Prenesete ga lahko iz:
    	http://gtm.sourceforge.net

en: Failed to connect to site.
sl: Nisem se uspel povezati s spletnim mestom.

en: Failed to execute download command.
sl: Nisem uspel izvesti ukaza za prenos.

en: False
sl: Lažno

en: Farsi (MacFarsi)
sl: Farški (MacFarsi)

en: Fetch bookmark _icon
sl: _Prenesi ikono zaznamka

en: Fetch bookmark icon for the site (if available)
sl: Prenesi ikono zaznamka za to spletno mesto (če je na voljo)

en: File
sl: Datoteka

en: File %s will be overwritten.
    (%li bytes, modified %s)
    If you choose yes, the contents will be lost.
    
    Do you want to continue?
sl: Datoteka %s bo prepisana.
    (%li bajtov, spremenjeno %s)
    Če izberete da, bo vsebina izgubljena.
    
    Želite nadaljevati?

en: File transfer
sl: Prenos datoteke

en: Filename
sl: Datoteka

en: Filtering
sl: Filtriranje

en: Find
sl: Poišči

en: Find _next
sl: Poišči _naslednjo

en: Find bookmarks
sl: Poišči zaznamke

en: Find bookmarks whose
sl: Poišči zaznamke, ki

en: Find entry
sl: Poišči vnos

en: Find in page
sl: Poišči v strani

en: Find text...
sl: Poišči besedilo...

en: Find text:
sl: Najdi besedilo:

en: Find:
sl: Poišči:

en: Finnish (fi)
sl: Finščina (fi)

en: First visited
sl: Prvič obiskana

en: Folder
sl: Mapa

en: Folder Name
sl: Ime mape

en: Fonts
sl: Pisave

en: Fonts/Colors
sl: Pisave/Barve

en: Form action
sl: Dejanje obrazca

en: Forms on this page:
sl: Obrazci na tej strani:

en: Forward
sl: Naprej

en: Forward history
sl: Po zgodovini naprej

en: French (fr)
sl: Francoščina (fr)

en: Full screen
sl: Čez cel zaslon

en: Fullscreen
sl: Čez cel zaslon

en: Fullscreen mode
sl: Način čez cel zaslon

en: GConf error:
      %s
sl: Napaka gConf:
      %s

en: GEOMETRY
sl: GEOMETRIJA

en: GNOME Default
sl: Privzet GNOME

en: GNOME Help Index
sl: Kazalo pomoči GNOME

en: GNOME Integration
sl: Integracija GNOME

en: GNOME User's Guide
sl: Uporabniški priročnik GNOME

en: GNOME default
sl: Privzet GNOME

en: GNOME help
sl: Pomoč GNOME

en: Galeon Bookmarks Editor
sl: Urejevalnik Galeonovih zaznamkov

en: Galeon Crash Recovery
sl: Galeonovo pobiranje po sesutju

en: Galeon Downloader
sl: Galeonov prenašalec

en: Galeon Nautilus view
sl: Galeonov pogled za Nautilusa

en: Galeon Nautilus view factory
sl: Galeonovoa tovrna Nautiluosvih pogledov

en: Galeon New User
sl: Nov Galeonov uporabnik

en: Galeon Web Browser
sl: Spletni brskalnik Galeon

en: Galeon _FAQ
sl: Pogosto zastavljena _vprašanja o Galeonu

en: Galeon _home page
sl: Domača stran _Galeona

en: Galeon _manual
sl: Galeonov _priročnik

en: Galeon already running, using existing process
sl: Galoen že teče, uporabljam obstoječ proces

en: Galeon appears to have crashed or
    been killed the last time it was run.
sl: Zdi se, da se je Galeon ob zadnjem
    zagonu sesul ali bil ubit.

en: Galeon can be configured as your default web browser when
    using other GNOME applications.
    
    Which protocols would you like Galeon to handle?
sl: Galeon je lahko nastavljen kot vaš privzet spletni brskalnik
    pri uporabi drugih programov GNOME.
    
    Katere protokole naj Galeon obravnava?

en: Galeon can import your bookmarks from Netscape or Mozilla.
    It can also import some of your Netscape preferences.
    
    What would you like to do?
sl: Galeon lahko uvozi vaše zaznamke iz Netscapea ali Mozille.
    Uvozi lahko tudi nekatere vaše nastavitve Netscapea.
    
    Kaj želite storiti?

en: Galeon cannot handle this protocol,
    and no GNOME default handler is set
sl: Galeon ne zna obravnavati tega protokola,
    in privzet obravanavalnik GNOMEa  ni nastavljen

en: Galeon content view component
sl: Komponenta za pogled vsebine Galeon

en: Galeon content view component's factory
sl: Galeonova tovarna komponent pogledov vsebine

en: Galeon object already active, server registration failed
sl: Predmet Galeon je že aktiven, registracija pri strežniku ni uspela

en: Galeon question
sl: Vprašanje o Galeonu

en: Galeon remote startup failed.
    
    Try exiting other OAF applications
    (e.g. Evolution and Nautilus), and running
    "oaf-slay" from the command line.
sl: Oddaljen zagon Galeona ni uspel.
    
    Poskušajte zapreti druge OAF programe
    (npr. Evolucijo in Nautilusa), ter iz ukazne
    vrstice poženite "oaf-slay".

en: Galeon setup is now complete!
    
    
    
    Galeon is highly configurable; there are many other
    configuration options available under the Settings menu.
sl: Nastavitev Galona je končana!
    
    
    
    Galon je visoko nastavljiv; na voljo je še mnogo drugih
    možnih nastavitev. Najdete jih v menuju "Nastavitve".

en: Galeon uses "Smart Bookmarks" for easy web searching.
    
    We can create a toolbar which contains some useful web searches now
    (you can edit this later from the bookmarks editor).
sl: Galeon uporablja "Pametne zaznamke" ze enostavno spletno
    iskanje.
    
    Sedaj lahko ustvarimo orodno vrstico, ki vsebuje nekatera uporabna
    spletna iskanja (to lahko storite tudi kasneje v urejevalniku zaznamkov).

en: Galeon's old bookmarks format
sl: Stara Galeonova oblika zapisa zaznamkov

en: Galician (gl)
sl: Galščina (gl)

en: General
sl: Spošno

en: Georgian (GEOSTD8)
sl: Gruzijski (GEOSTD8)

en: German (de)
sl: Nemščina (de)

en: Get icon
sl: Dobi ikono

en: Glossary
sl: Slovar

en: Go
sl: Pojdi

en: Go To In-Page Bookmark
sl: Pojdi zaznamek v strani

en: Go To Selected URL
sl: Pojdi na izbran URL

en: Go back - Right button: History
sl: Pojdi nazaj - desen gumb: zgodovina

en: Go back in history
sl: Pojdi nazaj po zgodovini

en: Go back several pages
sl: Pojdi za več strani nazaj

en: Go forward - Right button: History
sl: Pojdi naprej - desen gumb: zgodovina

en: Go forward in history
sl: Pojdi naprej po zgodovini

en: Go forward several pages
sl: Pojdi za več strani naprej

en: Go to specified location
sl: Pojdi na navedeno lokacijo

en: Go to the Galeon homepage
sl: Pojdi na Galeonovo domačo stran

en: Go to your home page
sl: Pojdi na vašo domačo stran

en: Go up a level from the current location
sl: Pojdi iz trenutne lokacije za nivo navzgor

en: Goes back in history
sl: Gre  nazaj po zgodovini

en: Google G_roups
sl: Skupine _Google

en: Google I_mages
sl: Sl_ike Google

en: Graphic arts:
sl: Slikovna oprema

en: Greek
sl: Grški

en: Greek (ISO-8859-7)
sl: Grški (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
sl: Grški (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
sl: Grški (Windows-1253)

en: Greek (el)
sl: Grščina (el)

en: Group by host
sl: Grupiraj po gostitelju

en: Gujarati (MacGujarati)
sl: Gujaratski (MacGujarati)

en: Gurmukhi (MacGurmukhi)
sl: Gurmukhski (MacGurmukhi)

en: HTML Files
sl: Datoteke HTML

en: HTML GNOME Documents
sl: Dokumenti GNOME HTML

en: HTTP _version
sl: _Različica HTTP

en: H_ome page
sl: _Domača stran

en: Handlers
sl: Obravnavalniki

en: Hebrew
sl: Hebrejski

en: Hebrew (IBM-862)
sl: Hebrejski (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
sl: Hebrejski (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
sl: Hebrejski (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
sl: Hebrejski (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
sl: Hebrejski (Windows-1255)

en: Hebrew (he)
sl: Hebrejščina (he)

en: Height
sl: Višina

en: Help
sl: Pomoč

en: Helper
sl: Pomočnik

en: Helper processes _URL
sl: Pomožni program obdela _URL

en: Hide toolbar
sl: Skrij orodno vrstico

en: High
sl: Visoko

en: Hindi (MacDevanagari)
sl: Hindujski (MacDevanagari)

en: History
sl: Zgodovina

en: Home
sl: Dom

en: Home Page
sl: Domača stran

en: Hours
sl: Ur

en: Hungarian (hu)
sl: Madžarščina (hu)

en: I_mage properties
sl: Lastnosti _slike

en: I_nformation
sl: Po_datek

en: Icelandic (MacIcelandic)
sl: Islandski (MacIcelandic)

en: Icelandic (is)
sl: Islandščina (is)

en: Icons only
sl: Le ikone

en: Identif_y as
sl: Predstav_i se kot

en: Ignored
sl: Prezrto

en: Illegal toolbar item type
sl: Neveljavna vrsta predmeta orodjarne

en: Image Loading
sl: Nalaganje slik

en: Image URL
sl: URL slike

en: Image blocking management
sl: Upravljanje z blokiranjem slik

en: Image tit_le
sl: Ime slike

en: Images on this page:
sl: Slike na tej strani:

en: Import Netscape _preferences
sl: Uvozi Netscapeove na_stavitve

en: Import bookmarks from _Mozilla
sl: Uvozi zaznamke iz _Mozille

en: Import bookmarks from _Netscape
sl: Uvozi zaznamke iz _Netscapea

en: Import from...
sl: Uvozi iz...

en: Index
sl: Kazalo

en: Indian
sl: Indijski

en: Indonesian (id)
sl: Indonezijščina (id)

en: Info
sl: Podatki

en: Info Pages
sl: Strani Info

en: Insecure
sl: Nezavarovan

en: Insert bookmarks here...
sl: Tu vstavi zaznamke...

en: Irish (ga)
sl: Irščina (ga)

en: Italian (it)
sl: Italjanščina (it)

en: Japanese
sl: Japonski

en: Japanese (EUC-JP)
sl: Japonski (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
sl: Japonski (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
sl: Japonski (Shift_JIS)

en: Japanese (ja)
sl: Japonščina (ja)

en: Java_Script console...
sl: _JavaScript konzola...

en: Javascript console
sl: JavaScript konzola

en: Keep dialog open after all downloads have finished
sl: Ohrani dialog odprt tudi po tem, ko se vsi prenosi končajo

en: Korean
sl: Korejski

en: Korean (EUC-KR)
sl: Korejski (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
sl: Korejski (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
sl: Korejski (JOHAB)

en: Korean (UHC)
sl: Korejski (UHC)

en: Korean (ko)
sl: Korejščina (ko)

en: L_ocation
sl: L_okacija

en: Languages
sl: Jeziki

en: Last _modified
sl: Zadnjič _spremenjena

en: Last three days
sl: Zadnji trije dnevi

en: Last two days
sl: Zadnje dva dni

en: Last visited
sl: Zadnjič obiskana

en: Latvian (lv)
sl: Latvijščina (lv)

en: Left
sl: Levo

en: Li_nk text
sl: Besedilo po_vezave

en: Link _title
sl: Ime _povezave

en: Links
sl: Povezave

en: Links on this page:
sl: Povezave na tej strani:

en: Lithuanian (lt)
sl: Litvanščina (lt)

en: Load all images
sl: Naloži vse slike

en: Load from...
sl: Naloži iz...

en: Load images from current server only
sl: Naloži le slike iz trenutnega strežnika

en: Load pages from the cache instead of over the network
sl: Naloži strani iz predpomnilnika namesto preko mreže

en: Load selected bookmark in the browser
sl: V brskalniku naloži izbran zaznamek

en: Load the given session file
sl: Naloži podano datoteko seje

en: Loading site...
sl: Nalagam spletno mesto...

en: Loading tab text _color
sl: _Barva uhlja, ki se nalaga

en: Local disk browsing
sl: Brskanje po krajevnem disku

en: Local files
sl: Krajevne datoteke

en: Location
sl: Lokacija

en: Location entry
sl: Vpis lokacije

en: Log of visited pages
sl: Dnevnik obiskanih strani

en: Low
sl: Nizko

en: MIME Type
sl: Tip MIME

en: MIME Types
sl: Tipi MIME

en: MIME type: %s
sl: Tip MIME: %s

en: Macedonian (mk)
sl: Makedonščina (mk)

en: Mailer
sl: Program za pošto

en: Malay (ms)
sl: Malayščina (ms)

en: Man Pages
sl: Strani Man

en: Manage Certificates ...
sl: Upravljal certifikate ...

en: Manual _proxy configuration
sl: Ročna nastavitev _posrednika

en: Match _entire word
sl: Ustreza _celotna beseda

en: Medium
sl: Srednje

en: Memor_y cache
sl: _Pomnilniški predpomnilnik

en: Messages
sl: Sporočila

en: Method
sl: Način

en: Migrate bookmarks and preferences
sl: Uvoz zaznamkov in nastavitev

en: Min. Size
sl: Najmanjša velikost

en: Minutes
sl: minut

en: Modified:
sl: Spremenjeno:

en: Month
sl: Mesec

en: More Bookmarklets
sl: Več zaznamčičev

en: More Info About...
sl: Več podatkov o...

en: Mouse
sl: Miška

en: Mouse Buttons
sl: Miškini gumbi

en: Mouse Wheel
sl: Miškino kolesce

en: Move _down
sl: Premakni navz_dol

en: Move _up
sl: Premakni navz_gor

en: Move bookmark down
sl: Premakni zaznamek navzdol

en: Move bookmark up
sl: Premakni zaznamek navzgor

en: Move tab _left / up
sl: Premakni uhelj _levo / navzgor

en: Move tab _right / down
sl: Premakni uhelj _desno / navzdol

en: Move the current tab left / up
sl: Premakni trenutni uhelj levo / navzgor

en: Move the current tab right / down
sl: Premakni trenutni uhelj desno / navzdol

en: Move the current tab to a different window
sl: Prestavi trenutni uhelj v drugo okno

en: Move the current tab to a new window
sl: Prestavi trenutni uhelj v novo okno

en: Mozilla's bookmarks format
sl: Mozillina oblika zapisa zaznamkov

en: Mozilla/5.001 (windows; U; NT4.0; en-us) Gecko/25250101
sl: Mozilla/5.001 (okna; U; NT4.0; en-us) Gecko/25250101

en: My Portal
sl: Moj portal

en: N_icknames:
sl: _Vzdevki:

en: N_o proxy for
sl: _Brez posrednika za

en: N_otes:
sl: _Opombe:

en: Name
sl: Ime

en: Name:
sl: Ime:

en: Nautilus theme
sl: Nautilusova tema

en: Netscape's bookmarks format
sl: Natscapeova oblika zapisa zaznamkov

en: Network
sl: Omrežje

en: Never
sl: Nikoli

en: Never animate images
sl: Nikoli ne animiraj slik

en: Never use proxies
sl: Nikoli ne uporabi posrednikov

en: New
sl: Nov

en: New _alias
sl: Nov _vzdevek

en: New _folder
sl: Nova _mapa

en: New _item
sl: Nov _predmet

en: New _separator
sl: Nova _ločnica

en: New _tab
sl: Nov u_helj

en: New a_utobookmarks folder
sl: Nova mapa _samodejnih zaznamkov

en: New bar
sl: Nova vrstica

en: New folder
sl: Nova mapa

en: New item
sl: Nov predmet

en: New mime item
sl: Nov predmet mime

en: Next
sl: Naprej

en: Nicknames:
sl: Vzdevki:

en: No
sl: Ne

en: No document is loaded
sl: Naložen ni noben dokument

en: None
sl: Brez

en: Nordic (ISO-8859-10)
sl: Nordijski (ISO-8859-10)

en: Normal web sites
sl: Običajne spletne strani

en: Norwegian (no)
sl: Norveščina (no)

en: Norwegian/Bokmaal (nb)
sl: Norveščina/Bokmaal (nb)

en: Norwegian/Nynorsk (nn)
sl: Norveščina/Nynorsk (nn)

en: Notes:
sl: Opombe:

en: Nothing to close: no opened Galeon windows found.
sl: Nič za zaprtje: nobeno Galeonovo okno ni bilo najdeno.

en: Off
sl: Izključeno

en: Old versions of this page
sl: Stare različice te strani

en: On New Page
sl: Na novi strani

en: On Startup
sl: Ob zagonu

en: Once per session
sl: Enkrat na sejo

en: One _Level (folders first)
sl: Eno_stopenjsko (najprej mape)

en: Only change this if you want to access web pages that only accept a limited set of web browsers. You can put any string here.
sl: Spremenite to, če želite dostopati do strani, ki sprejmejo le omejen nabor brskalnikov. Sem lahko vpišete kakršnkoli niz.

en: Only enable close _button on current tab
sl: Vključi gumb za zaprtje le na trenutnem uhlju

en: Only in context _menu
sl: Le v kontekstnem _menuju

en: Only show errors
sl: Kaži le napake

en: Only show messages
sl: Kaži le sporočila

en: Only show warnings
sl: Kaži le opozorila

en: Op_en session...
sl: O_dpri sejo...

en: Open URL
sl: Odpri URL

en: Open _URL...
sl: Odpri _URL...

en: Open _popups in tabs
sl: Odpri v_zklična okna v uhljih

en: Open a URL
sl: Odpri URL

en: Open a file
sl: Odpri datoteko

en: Open a new tab in an existing Galeon window
sl: Odpri nov uhelj v obstoječem oknu Galeona

en: Open a new window in an existing Galeon process
sl: Odpri novo okno v obstoječem Galeonovem procesu

en: Open as a panel applet
sl: Odpri kot vstavek pulta

en: Open folder in My _Portal
sl: Odpri mapo v Mojem _portalu

en: Open frame in Galeon
sl: Odpri okvir v Galeonu

en: Open frame in new tab
sl: Odpri okvir v novem uhlju

en: Open frame in new window
sl: Odpri okvir v novem oknu

en: Open frame in window
sl: Odpri okvir v oknu

en: Open image (%s)
sl: Odpri sliko (%s)

en: Open image in Galeon
sl: Odpri sliko v Galeonu

en: Open image in new tab
sl: Odpri sliko v novem uhlju

en: Open image in new window
sl: Odpri sliko v novem oknu

en: Open in Galeon
sl: Odpri v Galeonu

en: Open in a new tab
sl: Odpri v novem uhlju

en: Open in a new window
sl: Odpri v novem oknu

en: Open in new tab
sl: Odpri v novem uhlju

en: Open in new window
sl: Odpri v novem oknu

en: Open new browser
sl: Odpri nov brskalnik

en: Open new tab
sl: Odpri nov uhelj

en: Open new window
sl: Odpri novo okno

en: Open session...
sl: Odpri sejo

en: Open the Galeon FAQ (Frequently Asked Questions)
sl: Odpri pogosto zastavljena vprašanja o Galeonu

en: Open the Galeon manual
sl: Odpri Galeonov priročnik

en: Open the Java console
sl: Odpri Java konzolo

en: Open the JavaScript console
sl: Odpri javascript konzolo

en: Open the bookmarks editor
sl: Odpri urejevalnik zaznamkov

en: Open the find dialog
sl: Odpri dialog iskanja

en: Open the related links menu
sl: Odpri menu podobnih povezav

en: Open whole folder in _windows
sl: Odpri celotno mapo v o_knih

en: Opening a session will close all current windows.
    Are you sure you want to proceed?
sl: Odpiranje seje bo zaprlo vsa trenutna okna.
    Ste prepričani, da želite nadaljevati?

en: Options
sl: Možnosti

en: Other
sl: Drugo

en: P_assword Sites
sl: Spletna mesta z g_esli

en: Page Color...
sl: Barva strani...

en: Page Freshness?
sl: Svežina strani?

en: Page i_nformation...
sl: Podatki o stra_ni...

en: Page information
sl: Podatki o strani

en: Panel mode. Ignoring server mode option.
sl: Način pulta. Preziram način strežnika.

en: Password
sl: Geslo

en: Password management
sl: Upravljanje z gesli

en: Passwords
sl: Gesla

en: Paste
sl: Prilepi

en: Paste the clipboard
sl: Prilepi odložišče

en: Pastes and loads selection as URL
sl: Prilepi in naloži izbiro kot URL

en: Pause
sl: Prekini

en: Paused
sl: Ustavljeno

en: Performs gestures
sl: Pokaže geste

en: Performs gestures, displaying menu on button release
sl: Izvede geste, pokaže menu ob spustu gumba

en: Persistent Data
sl: Trajni podatki

en: Persistent Data Manager
sl: Upravljalnik trajnih podatkov

en: Personal Toolbar Folder
sl: Osebna mapa orodne vrstice

en: Pick a Font
sl: Izberi pisavo

en: Pick an image file
sl: Izberi slikovno datoteko

en: Pick the background color
sl: Izberi barvo ozadja

en: Pick the color for visited links
sl: Izberi barvo obiskanih povezav

en: Pick the color unvisited links
sl: Izberi barvo neobiskanih povezav

en: Pick the text color
sl: Izberi barvo besedila

en: Plain Text
sl: Čisto besedilo

en: Please name the bookmark.
sl: Poimenujte zaznamek.

en: Please name the folder.
sl: Poimenujte mapo

en: Please specify a Home Page in the Preferences dialog.
sl: Prosim, v nastavitvah navedite domačo stran.

en: Polish (pl)
sl: Poljščina (pl)

en: Port
sl: Vrata

en: Portuguese (pt)
sl: Portugalščina (pt)

en: Portuguese of Brazil (pt-BR)
sl: Brazilska portugalščina (pt-BR)

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Previous
sl: Nazaj

en: Print
sl: Natisni

en: Print current page
sl: Natisni trenutno stran

en: Print the current file
sl: Natisni trenutno datoteko

en: Print the current page
sl: Natisni trenutno stran

en: Pro_xy
sl: _Posrednik

en: Programs
sl: Programi

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Protocol
sl: Protokol

en: Proxies
sl: Posredniki

en: R_eversed relation
sl: Obrnjeno _razmerje

en: Read Cookie for Site
sl: Preberi piškotek za spletno mesto

en: Received
sl: _Prejeto

en: Recent sessions
sl: Nedavne seje

en: Recursively (_folders first)
sl: Rekurzivno (najprej _mape)

en: Redirecting to site...
sl: Preusmerjam na spletno mesto...

en: Refresh icon
sl: Osveži ikono

en: Regenerate _autobookmarks
sl: Znova izgradi _samodejne zaznamke

en: Related _links
sl: Podobne _povezave

en: Relation
sl: Odnos

en: Reload
sl: Znova

en: Reload all tabs
sl: Vse uhlje naloži znova

en: Reload all windows
sl: Vsa okna naloži znova

en: Reload frame
sl: Znova naloži okvir

en: Reload page every
sl: Znova naloži stran vsakih

en: Reload tab
sl: Znova naloži uhelj

en: Reload the current page
sl: Znova naloži trenutno stran

en: Remaining
sl: Preostalo

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove _All Cookies
sl: Odstrani _vse piškote

en: Remove _All Pairs
sl: Odstrani _vse pare

en: Remove _All Sites
sl: Odstrani _vsa spletna mesta

en: Remove and _Block Cookie
sl: Odstrani in blokiraj piškotek

en: Remove bookmark
sl: Odstrani zaznamek

en: Remove entry
sl: Odstrani vnos

en: Rendering
sl: Upodabljanje

en: Report a bug in Galeon
sl: Poročaj o hrošču v Galeonu

en: Reset zoom level to 100%
sl: Ponastavi povečavo na 100%

en: Restore a previous session from a file
sl: Iz datoteke povrni prejšnjo sejo

en: Restore a recently-opened or -saved session
sl: Obnovi nedavno odprto ali shranjeno sejo

en: Restore previous session
sl: Povrni prejšnjo sejo

en: Resume
sl: Nadaljuj

en: Resuming...
sl: Nadaljujem...

en: Revert
sl: Povrni

en: Right
sl: Desno

en: Romanian (ISO-8859-16)
sl: Romunski (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
sl: Romunski (MacRomanian)

en: Romanian (ro)
sl: Romunščina (ro)

en: Run Galeon in full screen mode
sl: Poženi Galeon v načinu čez cel zaslon

en: Run in _terminal
sl: Poženi v _terminalu

en: Run in a _terminal
sl: Poženi v _terminalu

en: Run the first time druid again
sl: Znova poženi druida za prvi zagon

en: Run with Helper App
sl: Poženi s pomožnim programom

en: Russian
sl: Ruski

en: Russian (ru)
sl: Rusščina (ru)

en: SGML GNOME Documents
sl: Dokumenti GNOME SGML

en: SSL Protocol versions
sl: Različice protokola SSL

en: S_ans serif
sl: S_ans serifi

en: Sa_ve session as...
sl: Shrani sejo kot...

en: Same as --close, but exits server mode too
sl: Enako kot --close, a zaključi tudi strežniški način

en: Sans serif
sl: Sans serifi

en: Save
sl: Shrani

en: Save _as...
sl: Shrani _kot...

en: Save as %s failed
sl: Shranjevanje kot %s je spodletelo

en: Save as...
sl: Shrani kot...

en: Save background as...
sl: Shrani ozadje kot...

en: Save bookmark as...
sl: Shrani zaznamek kot...

en: Save folder as...
sl: Shrani mapo kot...

en: Save image as...
sl: Shrani sliko kot...

en: Save session as...
sl: Shrani sejo kot...

en: Save the current page
sl: Shrani trenutno stran

en: Save the current session to a file
sl: Shrani trenutno sejo v datoteko

en: Save to disk
sl: Shrani na disk

en: Save with content
sl: Shrani z vsebino

en: Saved as %s
sl: Shranjeno kot %s

en: Scottish (gd)
sl: Skotščina (gd)

en: Scroll Page (fast)
sl: Drsi stran (hitro)

en: Scroll Page (slow)
sl: Drsi stran (počasi)

en: Scroll Page (very fast)
sl: Drsi stran (zelo hitro)

en: Scroll Page (very slow)
sl: Drsi stran (zelo počasi)

en: Scroll Page... (variable)
sl: Drsi stran (spremenljivo)

en: Scrolls by
sl: Drsi po

en: Search
sl: Iskanje

en: Search for a string
sl: Išči niz

en: Search for a word or phrase in the current page
sl: Išči za besedo ali frazo na trenutni strani

en: Seconds
sl: sekund

en: Section
sl: Odsek

en: Secure web sites
sl: Varne spletne strani

en: Security
sl: Varnost

en: Security level: %s
sl: Stopnja varnosti: %s

en: Security level: %s
    %s
sl: Stopnja varnosti: %s
    %s

en: Select Animation Folder
sl: Izberi mapo animacij

en: Select Download Folder
sl: Izberi mapo za prenose

en: Select a file to add
sl: Izberi datoteko, ki naj se doda

en: Select all
sl: Izberi vse

en: Select all text in the current page
sl: Izberi vso besedilo trenutne strani

en: Send link to...
sl: Pošlji povezavo...

en: Send the current URL by email
sl: Trenutni URL pošlji preko e-pošte

en: Separator
sl: Ločnica

en: Serbian (sr)
sl: Srbščina (sr)

en: Serif
sl: Serifi

en: Servers for which username/password pairs will not be stored
sl: Strežniki za katere se par uporabniško ime/geslo ne bo shranil

en: Servers from which images will not be loaded
sl: Strežniki s katerih se slike ne bodo nalagale

en: Servers that can and cannot store cookies
sl: Strežniki, ki lahko ali ne smejo shranjevati piškotkov

en: Set In-Page Bookmark
sl: Postavi zaznamek v strani

en: Set current page as home page
sl: Nastavi trenutno stran kot domačo stran

en: Set size of smart bookmark entry
sl: Nastavi velikost vnosa pametnega zaznamka

en: Set to "_My Portal"
sl: Nastavi na "_Moj portal"

en: Set to _Current Page
sl: Nastavi na _trenutno stran

en: Set to default
sl: Nastavi na privzeto

en: Setup Complete
sl: Nastavljanje je končano

en: Shorten all _names by dropping common prefixes
sl: Skrajšaj vas imena z izpustom _splošnih predpon

en: Shorten long names by dropping _vowels
sl: Skrajšaj dolga imena z izpuščanjem s_amostalnikov

en: Shorten names to fixed _width
sl: Skrajšaj imena na stalno š_irino

en: Shorten names to target _length
sl: Skrajšaj imena na ciljno _dolžino

en: Show Folder Actions
sl: Kaži dejanja mape

en: Show _JavaScript entry
sl: Kaži vnos _JavaScript

en: Show _all bookmarks
sl: Kaži _vse zaznamke

en: Show _blank page
sl: Kaži _prazno stran

en: Show _everything
sl: Kaži _vse

en: Show _home page
sl: Kaži _domačo stran

en: Show _last page
sl: Kaži _zadnjo stran

en: Show _menubar
sl: Kaži _menujsko vrstico

en: Show _toolbar
sl: Kaži _orodjarno

en: Show blan_k page
sl: Kaži p_razno stran

en: Show bookmarks toolbars
sl: Kaži orodjarne zaznamkov

en: Show edit bookmarks controls
sl: Kaži kontrole urejanja zaznamkov

en: Show everything
sl: Kaži vse

en: Show hom_e page
sl: Kaži d_omačo stran

en: Show information about the current site
sl: Kaži podatke o trenutni strani

en: Show information about the currently installed plugins
sl: Kaži podatke o trenutno nameščenih vtičnikih

en: Show las_t page
sl: Kaži z_adnjo stran

en: Show menu
sl: Kaži menu

en: Show menubar
sl: Kaži menujsko vrstico

en: Show only _this folder
sl: Kaži le _to mapo

en: Show only _warnings
sl: Kaži le _opozorila

en: Show only e_rrors
sl: Kaži le _napake

en: Show only m_essages
sl: Kaži le _sporočila

en: Show statusbar
sl: Kaži vrstico stanja

en: Show toolbars
sl: Kaži orodjarne

en: Shows bookmarks
sl: Kaži zaznamke

en: Simplified Chinese
sl: Poenostavljen kitajski

en: Site
sl: Spletno mesto

en: Site not found.
sl: Spletno mesto ni bilo najdeno.

en: Size
sl: Velikost

en: Slovak (sk)
sl: Slovaščina (sk)

en: Slovenian (sl)
sl: Slovenščina (sl)

en: Smart Bookmarks
sl: Pametni zaznamki

en: Smart Bookmarks Toolbar
sl: Orodjarna pametnih zaznamkov

en: Soc_ks host
sl: Gostitelj socks

en: Sort fold_er
sl: Sortiraj ma_po

en: Source URL
sl: URL izvora

en: South European (ISO-8859-3)
sl: Južnoevropski (ISO-8859-3)

en: Spanish (es)
sl: Španščina (es)

en: Specify stylesheet settings for the current page
sl: Določi nastavitve slogovne predloge za trenutno stran

en: Speed
sl: Hitrost

en: Spinner
sl: Vrtilnik

en: St_ylesheet
sl: _Slogovna predloga

en: Start
sl: Začni

en: Starting download...
sl: Začenjam prenos...

en: Status
sl: Stanje

en: Stop
sl: Ustavi

en: Stop all tabs
sl: Ustavi vse uhlje

en: Stop all windows
sl: Ustavi vsa okna

en: Stop current data transfer
sl: Ustavi trenutni prenos podatkov

en: Stop the loading of the current page
sl: Ustavi nalaganje trenutne strani

en: Stylesheets
sl: Slogovne predloge

en: Stylesheets on this page:
sl: Slogovne predloge na tej strani:

en: Subsection
sl: Pododsek

en: Swedish (sv)
sl: Svedščina (sv)

en: Switch to the next tab
sl: Preklopi na naslednji uhelj

en: Switch to the previous tab
sl: Preklopi na prejšnji uhelj

en: TIME
sl: ČAS

en: T_ools
sl: _Orodja

en: Tab Colors
sl: Barve uhljev

en: Tab Names
sl: Imena uhljev

en: Tabbed Browsing
sl: Brskanje z uhlji

en: Tabs
sl: Uhlji

en: Tamil (ta)
sl: Tamilščina (ta)

en: Target lan_guage
sl: Cilnji _jezik

en: Target t_ype
sl: Ciljna _vrsta

en: Text _beside icons
sl: Besedilo po_leg ikon

en: Text _under icons
sl: Besedilo _pod ikonami

en: Text beside icons
sl: Besedilo poleg ikon

en: Text only
sl: Le besedilo

en: Text under icons
sl: Besedilo pod ikonami

en: Thai
sl: Tajski

en: Thai (TIS-620)
sl: Tajski (TIS-620)

en: The URL %s has MIME type %s
sl: URL %s ima %s tip MIME

en: The following bookmarks will be deleted. Please, make sure that no important information will be lost.
sl: Sledeči zaznamki bodo zbrisani. Prepričajte se, da ne bodo izgubljeni pomembni podatki.

en: The protocol specified is not recognised.
    
    Would you like to try the GNOME default?
sl: Naveden protokol ni prepoznan.
    
    Želite poizkusiti GNOMEovega privzetega?

en: The specified path does not exist.
sl: Navedena pot ne obstaja.

en: There are multiple tabs open in this window.
    Are you sure you want to close it?
sl: V tem oknu je več odprtih uhljev.
    Ste prepričani, da ga želite zapreti?

en: There is a file bookmarks.xml but no bookmarks.xbel in your ~/.galeon folder.
    This probably means that this is the first time that you run a post 1.0 version
    of Galeon.
    
    The bookmarks format of Galeon has changed to XBEL for enhanced interoperatibility.
    Your old bookmarks file will be loaded now and it will be left untouched for backup.
    
    Please, report any problems.
sl: V vaši mapi ~/.galeon je bookmarks.xml, a ni datoteke bookmarks.xbel.
    To verjetno pomeni, da ste tokrat prvič pognali različico Galeona višjo od 1.0.
    
    Oblika zapisa zaznamkov Galeona se je spremenila v XBEL zaradi izboljšane interoperatibilnosti.
    Vaša stara datoteka z zaznamki bo sedaj naložena in puščena nedodaknjena kot varnostna kopija.
    
    Prosimo, sporočite kakršnekoli probleme.

en: This will delete all items stored in your history.
    Are you sure you want to do this?
sl: To bo zbrisalo vse predmete v vaši zgodoviniSte prepričani, da želite to storiti?

en: Time
sl: Čas

en: Time elapsed
sl: Porabljen čas

en: Time of inactivity (in seconds) until the server shuts down itself. Defaults to one hour, use 0 to disable.
sl: Čas neaktivnosti (v sekundah) po katerem se strežnik samodejno ugasne. Privzeto ena ura, uporabite 0 za izključitev.

en: Time remaining
sl: Preostal čas

en: Times visited
sl: Število obiskov

en: Title
sl: Naziv

en: Today
sl: Danes

en: Toggle bookmark toolbars visibility
sl: Preklopi vidnost orodjarne _zaznamkov

en: Toggle bookmarks sidebar
sl: Preklopi stranski pult zaznamkov

en: Toggle full screen mode
sl: Preklopi način čez cel zaslon

en: Toggle fullscreen mode
sl: Preklopi način čez cel zaslon

en: Toggle history sidebar
sl: Preklopi stranski pult zgodovine

en: Toggle menubar visibility
sl: Preklopi vidnost vrtice menujev

en: Toggle statusbar visiblity
sl: Preklopi vidnost vrstice stanja

en: Toggle toolbar visibility
sl: Preklopi vidnost orodjarne

en: Toolbar Appearance
sl: Videz orodjarne

en: Toolbar Contents
sl: Vsebina orodne vrstice

en: Toolbar Theme
sl: Tema orodjarne

en: Toolbars
sl: Orodne vrstice

en: Top
sl: Zgoraj

en: Traditional Chinese
sl: Tradicionalno kitajski

en: Transferring data from site...
sl: Prenašam podatke s spletnega mesta...

en: Translate to English
sl: Prevedi v angleščino

en: Translation:
sl: Prevod: Andraž Tori (andraz.tori1@guest.arnes.si)

en: True
sl: Resnično

en: Turkish
sl: Turški

en: Turkish (IBM-857)
sl: Turški (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
sl: Turški (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
sl: Turški (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
sl: Turški (Windows-1254)

en: Turkish (tr)
sl: Turščina (tr)

en: Two days ago
sl: Dva dni nazaj

en: URL Clicked
sl: Kliknjen URL

en: URLs recovered on %Y-%m-%d %X
sl: URLji pobrani na %d-%m-%Y %X

en: U_nderline links
sl: _Podrčrtaj povezave

en: Ukrainian
sl: Ukrajinski

en: Ukrainian (uk)
sl: Ukrajinščina (uk)

en: Unable to save bookmark file.
sl: Nisem mogel shraniti datoteke zaznamkov

en: Unknown
sl: Neznan

en: Untitled
sl: Neimenovan

en: Untitled folder
sl: Neimenova mapa

en: Up
sl: Gor

en: Use GNOME Transfer _Manager (GTM)
sl: Uporabi _Upravljalnik prenosov GNOME (GTM)

en: Use _GNOME default FTP handler
sl: Uporabi privzet _GNOME obravnavalnik FTPja

en: Use _Galeon to view GNOME Help documents
sl: Uporabi _Galeona za gledanje pomoči GNOME

en: Use _built-in downloader
sl: Uporabi _vgrajenega prenašalca

en: Use _command
sl: Uporabi _ukaz

en: Use a different character encoding
sl: Uporabi drugačen nabor znakov

en: Use a different font size
sl: Uporabi drugačno velikost pisave

en: Use automatic proxy configuration
sl: Uporabi samodejno nastavitev posrednika

en: Use default colors instead of page-requested colors
sl: Uporabi lastne barve namesto tistih, ki jih zahteva stran

en: Use default fonts instead of page-requested fonts
sl: Uporabi lastne pisave namesto tistih, ki jih zahteva stran

en: Use image as background
sl: Uporabi sliko za ozadje

en: Use manual proxy configuration
sl: Uporabi ročno nastavitev posrednika

en: Use own _colors
sl: Uporabi lastne _barve

en: Use own _fonts
sl: Uporabi lastne _pisave

en: User Agent Identification
sl: Identifikacija uporabniškega agenta

en: User Defined
sl: Prikorjen

en: User Interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Username/password pairs that are being stored
sl: Shranjeni pari uporabniških imen in gesel

en: Version mismatch!
sl: Neujemanje različic!

en: Vietnamese
sl: Vietnamski

en: Vietnamese (TCVN)
sl: Vietnamski (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
sl: Vietnamski (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
sl: Vietnamski (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
sl: Vietnamski (Windows-1258)

en: Vietnamian (vi)
sl: Vietnamščina (vi)

en: View Source
sl: Poglej izvor

en: View _cookies...
sl: Poglej piš_kotke...

en: View _passwords...
sl: Poglej _gesla...

en: View as Web Page (Galeon)
sl: Glej kot spletno stran (Galeon)

en: View cookie _sites...
sl: Poglej _spletna mesta piškotkov...

en: View page info
sl: Poglej podatke o strani

en: View password _sites...
sl: Poglej _strani z gesli...

en: View sites for which images will not be loaded
sl: Poglej mesta s katerih slike ne bodo naložene

en: View sites for which passwords will not be stored
sl: Poglej mesta za katera se gesla ne bodo shranila.

en: View sites from which cookies will be accepted or rejected
sl: Poglej mesta s katerih bodo piškotki sprejeti ali zavrnjeni

en: View source
sl: Poglej izvor

en: View stored cookies
sl: Poglej shranjene piškotke

en: View stored passwords
sl: Poglej shranejna gesla...

en: View the source code of the current page
sl: Poglej izvorno kodo trenutne strani

en: Visited:
sl: Obiskano:

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
sl: Vidni hebrejski (ISO-8859-8)

en: Waiting for authorization...
sl: Čakam na avtorizacijo...

en: Walloon (wa)
sl: Valonščina (wa)

en: Warnings
sl: Opozorila

en: Web Page (Galeon)
sl: Spletna stran (Galeon)

en: Web Page Viewer (Galeon)
sl: Pregledovalnik spletnih strani (Galeon)

en: Week
sl: Teden

en: Welcome to Galeon!
    
    
    
    Galeon is a GNOME web browser based on the
    Mozilla rendering engine.
    
    The following pages will help you to setup Galeon.
sl: Dobrodošli v Galeon!
    
    
    
    Galeon je spletni brskalnik GNOME, ki temelji
    na Mozillinem upodabljalniku strani.
    
    Sledeče strani vam bodo pomagale nastaviti Galeona.

en: Western
sl: Zahodnjaški

en: Western (IBM-850)
sl: Zahodnjaški (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
sl: Zahodnjaški (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
sl: Zahodnjaški (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
sl: Zahodnjaški (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
sl: Zahodnjaški (Windows-1252)

en: What do you want to do with it?
sl: Kaj želite storiti z njim?

en: When Adding Bookmarks
sl: Ob dodajanju zaznamkov

en: Wi_dth
sl: Ši_rina

en: Width
sl: Širina

en: Windowed mode
sl: Okenski način

en: Windows
sl: Okna

en: XBEL bookmarks format
sl: XBEL oblika zapisa zaznamkov

en: XBEL bookmarks root
sl: Koren zaznamkov XBEL

en: Yes
sl: Da

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: You can always get explicit completions by hitting TAB
sl: Vedno lahko zahtevate dokončavanje s pritiskom tipke TAB.

en: Your current set of bookmarks will be merged with the contents of %s.
    Do you want to continue?
sl: Vaš trenutni seznam zaznamkov bo združen z vsebino %s.
    Želite nadaljevati?

en: Your current set of bookmarks will be replaced with the contents of %s.
    Do you want to continue?
sl: Vaš trenutni seznam zaznamkov bo nadomeščen z vsebino %s.
    Želite nadaljevati?

en: Zoom control
sl: Kontrola povečave

en: Zoom in
sl: Povečaj

en: Zoom on First Image...
sl: Povečava na prvi sliki...

en: Zoom out
sl: Pomanjšaj

en: _About...
sl: _O programu...

en: _Add
sl: _Dodaj

en: _Add bookmark to
sl: Dodaj zaznamek _v

en: _Add to context menu
sl: _Dodaj v kontekstni menu

en: _Address
sl: _Naslov

en: _Allow cookies from this site
sl: _Dovoli piškotke s tega mesta

en: _Allow images from this site
sl: _Dovoli slike s tega mesta

en: _Allow popups
sl: Dovoli v_zklična okna

en: _Always
sl: _Vedno

en: _Always accept
sl: _Vedno sprejmi

en: _Always do the same with this type of file
sl: S to vrsto datote _vedno stori enako

en: _Always load
sl: _Vedno naloži

en: _Always save session at exit
sl: _Vedno shrani sejo ob izhodu

en: _Always show tabs
sl: _Vedno kaži uhlje

en: _Always use this helper in future
sl: V prihodnosti _vedno uporabi tega pomočnika

en: _Appearance
sl: _Videz

en: _Ask user
sl: Vprašaj _uporabnika

en: _Ask user for a title
sl: V_prašaj uporabnika za naziv

en: _Auto
sl: _Samodejno

en: _Autocompletion enabled
sl: _Samodejno dokončavanje vključeno

en: _Automatic proxy configuration
sl: _Samodejna nastavitev posrednika

en: _Autoreload...
sl: _Samodejno vnovično nalaganje...

en: _Back
sl: Na_zaj

en: _Background
sl: O_zadje

en: _Block cookies from this site
sl: _Blokiraj piškotke s tega mesta

en: _Block images from this site
sl: _Bolokiraj slike s tega mesta

en: _Bookmarklets Collection (requires JavaScript)
sl: Zbirka _zaznamčičev (zahteva JavaScript)

en: _Bookmarks
sl: _Zaznamki

en: _Bookmarks toolbars
sl: Orodjarna _zaznamkov

en: _Clear
sl: _Počisti

en: _Clear History
sl: _Počisti zgodovino

en: _Clear history
sl: _Počisti zgodovino

en: _Clear smart bookmarks after use
sl: _Po uporabi pametne zaznamke počisti

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Collapse all categories
sl: _Skrči vse kategorije

en: _Compare page
sl: Primerjaj _stran

en: _Continuously
sl: N_adaljujoče

en: _Cookies
sl: _Piškotki

en: _Copy
sl: _Kopiraj

en: _Create Smart Bookmarks toolbar?
sl: _Ustvari orodno vrstico pametnih zaznamkov?

en: _Cursive
sl: P_oševna

en: _Days before expiring history items
sl: Po koliko _dneh pretečejo predmeti zgodovine

en: _Default charset
sl: _Privzet nabor znakov

en: _Default font
sl: _Privzeta pisava

en: _Delete
sl: _Zbriši

en: _Detach tab
sl: _Odtrgaj uhelj

en: _Dictionary
sl: _Slovar

en: _Disabled
sl: _Izključeno

en: _Display close buttons on tabs
sl: Na uhljih _kaži gumbe za zaprtje

en: _Dock
sl: _Dok

en: _Don't import bookmarks
sl: N_e uvozi zaznamkov

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Edit bookmarks...
sl: _Uredi zaznamke...

en: _Edit toolbar...
sl: _Uredi orodjarno...

en: _Edit...
sl: _Uredi...

en: _Enable proxy keep-alive
sl: Vključi _ohranjanje povezave do posrednika

en: _Encoding
sl: _Nabor znakov

en: _Expand all categories
sl: _Razširi vse kategorije

en: _Expires
sl: Pre_teče

en: _External program
sl: Zunanji _program

en: _FTP proxy
sl: Posrednik za _FTP

en: _Fantasy
sl: _Namišljena

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Find bookmarks...
sl: _Poišči zaznamke...

en: _Find...
sl: _Poišči...

en: _Find:
sl: _Poišči:

en: _Fold bookmark
sl: _Zavij zaznamek

en: _Folder
sl: _Mapa

en: _Folder actions
sl: Dejanja _mape

en: _Forms
sl: _Obrazci

en: _Forward
sl: Na_prej

en: _From current server only
sl: Le _iz trenutnega strežnika

en: _Full screen
sl: Čez _cel zaslon

en: _GNOME helpers
sl: Pomočniki _GNOME

en: _General
sl: _Spošno

en: _Go
sl: Po_jdi

en: _Go to bookmark target
sl: _Pojdi na cilj zaznamka

en: _Group by host
sl: _Grupiraj po gostitelju

en: _HTTP proxy
sl: Posrednik za _HTTP

en: _Height
sl: _Vičina

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Helper runs in a terminal
sl: _Pomočnik teče v terminalu

en: _History dock
sl: Dok _zgodovine

en: _History...
sl: _Zgodovina...

en: _Host
sl: Gos_titelj

en: _Icons only
sl: Le _ikone

en: _Image
sl: _Slika

en: _Image Sites
sl: Spletna mesta s s_likami

en: _Images
sl: _Slike

en: _Import bookmarks...
sl: _Uvozi zaznamke...

en: _In
sl: _Not

en: _Insert new tabs after current tab
sl: _Vstavi nove uhlje za trenutnim

en: _Java console...
sl: _Java konzola...

en: _Jump to new tabs automatically
sl: Samodejno _skoči na nove uhlje

en: _Keep fullscreen window above all other windows
sl: _Ohrani okno čez cel zaslon nad ostalimi okni

en: _Keep location entry on main toolbar
sl: Kaži vnos _lokacije na glavni orodni vrstici

en: _Language encoding
sl: _Jezikovni nabor

en: _Link properties
sl: _Lastnosti povezave

en: _Links
sl: _Povezave

en: _Load from current server only
sl: Naloži le iz _trenutnega strežnika

en: _Load images
sl: Na_laganje slik

en: _MIME type
sl: Tip _MIME

en: _Mail handler
sl: Obravnavalnik _pošte

en: _Manual
sl: _Ročno

en: _Match upper/lower case
sl: _Razlikuj velike in male črke

en: _Menubar
sl: _Menujska vrstica

en: _Middle button
sl: _Srednji gumb

en: _Monospace
sl: _Enopresledna

en: _Move tab to another window
sl: _Prestavi uhelj v drugo okno

en: _Name
sl: I_me

en: _Name:
sl: _Ime:

en: _Never
sl: _Nikoli

en: _Never accept
sl: _Nikoli ne sprejmi

en: _Never load
sl: _Nikoli ne naloži

en: _Never show this warning again
sl: _Nikoli več ne kaži tega opozorila

en: _New
sl: _Nov

en: _New window
sl: _Novo okno

en: _Next tab
sl: _Naslednji uhelj

en: _No proxies
sl: _Brez posrednikov

en: _None
sl: _Brez

en: _Once
sl: _Enkrat

en: _One Level
sl: _Eno stopnjo

en: _Open whole folder in tabs
sl: _Odpri celotno mapo v uhljih

en: _Open...
sl: _Odpri...

en: _Other application
sl: _Drug program

en: _Out
sl: _Ven

en: _Page source
sl: _Izvorna koda strani

en: _Passwords
sl: _Gesla

en: _Paste
sl: _Prilepi

en: _Path
sl: P_ot

en: _Preferences...
sl: _Nastavitve...

en: _Previous tab
sl: _Prejšnji uhelj

en: _Print...
sl: Na_tisni...

en: _Processes URL
sl: _Obdela URL

en: _Recursively
sl: _Rekurzivno

en: _Relation
sl: _Odnos

en: _Reload
sl: _Naloži znova

en: _Remember passwords
sl: _Pomni gesla

en: _Remove
sl: _Odstrani

en: _Remove Cookie
sl: _Odstrani piškotek

en: _Remove Pair
sl: _Odstrani par

en: _Remove Site
sl: _Odstrani spletno mesto

en: _Remove all these bookmarks
sl: _Odstrani vse te zaznamke

en: _Remove bookmark
sl: _Odstrani zaznamek

en: _Remove bookmark folder
sl: _Odstrani mapo zaznamkov

en: _Report a bug
sl: _Poročaj o hrošču

en: _Rerun first time druid...
sl: _Znova poženi druida za prvi zagon...

en: _Resize entry...
sl: Sp_remeni velikost vpisa...

en: _Revert
sl: _Povrni

en: _Right button
sl: _Desni gumb

en: _Run with helper
sl: Poženi s _pomožnim programom

en: _SSL proxy
sl: Posrednik za _SSL

en: _Save
sl: _Shrani

en: _Save to disk
sl: _Shrani na disk

en: _Search in frames
sl: _Išči v okvirjih

en: _Select all
sl: _Izberi vse

en: _Serif
sl: _Serifi

en: _Server secure
sl: Va_rni strežnik

en: _Set as default folder
sl: _Nastavi kot privzeto mapo

en: _Settings
sl: _Nastavitve

en: _Settings...
sl: _Nastavitve...

en: _Shorten long names by looking for common separators
sl: Skrajšaj dolga imena z upoštevanjem skupnih _ločnikov

en: _Show alternatives window as you type
sl: Med tipkanjem _kaži okno alternativ

en: _Show as toolbar
sl: _Kaži kot orodjarno

en: _Show editing controls
sl: _Kaži kontrole urejanja

en: _Smart URL:
sl: _Zvit URL:

en: _Statusbar
sl: Vrstica _stanja

en: _Stock Quotes
sl: _Cene delnic

en: _Stop
sl: _Ustavi

en: _Stylesheets
sl: _Slogovne predloge

en: _Tab
sl: U_helj

en: _Tabs appear along
sl: _Uhlji se pojavijo poleg

en: _Text
sl: _Besedilo

en: _Text only
sl: Le _besedilo

en: _Time:
sl: _Čas:

en: _Title
sl: _Naziv

en: _Toolbar
sl: _Orodna vrstica

en: _Unfold bookmark
sl: _Odvij zaznamek

en: _Unviewed tab text color
sl: _Barva nepogledanih uhljev

en: _Unvisited link
sl: _Neobiskana povezava

en: _Up
sl: _Gor

en: _Use built-in FTP handler
sl: _Uporabi vgrajen obravnavalnik FTP

en: _Use external program to view source files
sl: _Uporabi zunanji program za pregled izvornih datotek

en: _Use page title
sl: Uporabi _naziv strani

en: _View
sl: Po_gled

en: _View image sites...
sl: _Poglej spletna mesta slik...

en: _View long description...
sl: _Poglej dolg opis...

en: _View with helper application
sl: _Poglej s pomožnim programom

en: _Visited link
sl: _Obiskana povezava

en: _Warn before accepting a cookie
sl: _Opozori pred sprejemanjem piškotka

en: _Will open in
sl: _Se bo odpru v

en: _Work offline
sl: Delaj _brez mreže

en: _Zoom
sl: _Povečava

en: aeiouyAEIOUY
sl: aeiou

en: contains
sl: vsebuje

en: disabled
sl: izključeno

en: doesn't contain
sl: ne vsebuje

en: ends with
sl: se konča z

en: f_ile
sl: _datoteka

en: is
sl: je

en: is not
sl: ni

en: lines
sl: vrsticah

en: mozilla summary info
sl: podatki o mozilinem povzetku

en: name
sl: ime

en: name of icon for the mozilla view
sl: ime ikone za pogled mozille

en: nicknames
sl: vzdevki

en: notes
sl: opombe

en: pages
sl: strani

en: starts with
sl: se začne z
