evolution - en to sl translation catalogue (2304 entries)

en: 
    
    There are no items to show in this view
    
    Double-click here to create a new Contact.
sl: 
    
    V tem pogledu ni predmetov za prikaz
    
    Če želite ustvariti nov stik, dvojno kliknite tu..

en: 
      Additional:
sl: 
      Dodatno:

en: 
      City:
sl: 
      Mesto:

en: 
      Country:
sl: 
      Država:

en: 
      Ext:
sl: 
      Interna:

en: 
      Family:
sl: 
      Družinsko:

en: 
      Given:
sl: 
      Dano:

en: 
      Name:
sl: 
      Ime:

en: 
      Postal Box:
sl: 
      Poštni predal:

en: 
      Postal Code:
sl: 
      Poštna številka:

en: 
      Prefix:
sl: 
      Predpona:

en: 
      Region:
sl: 
      Regija:

en: 
      Street:
sl: 
      Ulica:

en: 
      Suffix:
sl: 
      Pripona:

en: 
      Unit2:
sl: 
      Enota2:

en: 
      Unit3:
sl: 
      Enota3:

en: 
      Unit4:
sl: 
      Enota4:

en: 
      Unit:
sl: 
      Enota:

en: 
    Address:
sl: 
    Naslov:

en: 
    Birth Date:
sl: 
    Datum rojstva:

en: 
    Business Role:
sl: 
    Poslovna vloga:

en: 
    Categories:
sl: 
    Kategorije:

en: 
    Comment:
sl: 
    Komentar:

en: 
    Delivery Label:
sl: 
    Dostavna oznaka:

en: 
    E-mail:
sl: 
    E-naslov:

en: 
    E-mail:
sl: 
    E-naslov:

en: 
    Geo Location:
sl: 
    Geografski položaj:

en: 
    Mailer:
sl: 
    Poštni program:

en: 
    Name:
sl: 
    Ime:

en: 
    Org:
sl: 
    Organizacija:

en: 
    Public Key:
sl: 
    Javni ključ:

en: 
    Telephone:
sl: 
    Telefon:

en: 
    Telephones:
sl: 
    Telefoni:

en: 
    Time Zone:
sl: 
    Časovni pas:

en: 
    Unique String:
sl: 
    Enoličen niz:

en:  (Completed
sl:  (Končano

en:  (Due
sl:  (Rok

en:  (default)
sl:  (privzeto)

en:  _Refresh List
sl:  _Osveži seznam

en:  _Remove
sl:  _Odstrani

en:  ago
sl:  nazaj

en:  color
sl:  barvo

en:  to
sl:  do

en: % Complete
sl: % končano

en: %02i minute divisions
sl: %02i deljenj minute

en: %A %d %B %Y
sl: %A, %d %B %Y

en: %A, %B %d, %Y
sl: %A, %d %B %Y

en: %A, %B %e %Y
sl: %A, %e %B %Y

en: %a %b %d
sl: %a %d %b

en: %a %b %d %Y
sl: %a %d %b %Y

en: %a %m/%d/%Y
sl: %a %d/%m/%Y

en: %a %m/%d/%Y %H:%M
sl: %a %d/%m/%Y %H:%M

en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
sl: %a %d/%m/%Y %H:%M:%S

en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
sl: %a %d/%m/%Y %I:%M %p

en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
sl: %a %d/%m/%Y %I:%M:%S %p

en: %b %d %Y
sl: %d %b %Y

en: %b %d %l:%M %p
sl: %d %b %l:%M %p

en: %d days
sl: %d dni

en: %d hidden
sl: %d skritih

en: %d hours
sl: %d ur

en: %d minutes
sl: %d minut

en: %d new
sl: %d novih

en: %d seconds
sl: %d sekund

en: %d selected
sl: %d izbranih

en: %d total
sl: skupaj %d

en: %d unsent
sl: %d neposlanih

en: %d weeks
sl: %d tednov

en: %m/%d/%Y
sl: %d/%m/%Y

en: %s  You have made changes. Forget those changes and close the editor?
sl: %s  Naredili ste spremembe. Prekliči spremembe in zapri urejevalnik?

en: %s  You have made changes. Forget those changes and update the editor?
sl: %s  Naredili ste spremembe. Pozabi spremembe in posodobi urejevalnik?

en: %s  You have made no changes, close the editor?
sl: %s  Ničesar niste spremenili, zapri urejevalnik?

en: %s  You have made no changes, update the editor?
sl: %s Ničesar niste spremenili, posodobi urejevalnik?

en: %s (%d%% complete)
sl: %s (%d%% končano)

en: %s - Message
sl: %s - sporočilo

en: %s already exists
    Do you want to overwrite it?
sl: %s že obstaja
    Jo želite prepisati?

en: %s attachment
sl: priloga %s

en: %s mailing list
sl: %s poštnih seznamov

en: %s server %s
sl: strežnik %s %s

en: %s service for %s on %s
sl: storitev %s za %s na %s

en: %s: Inbox
sl: %s: Dohdona pošta

en: %sPlease enter the IMAP password for %s@%s
sl: %sProsim vpišite geslo IMAP za %s@%s

en: %sPlease enter the POP3 password for %s@%s
sl: %sProsim vpišite POP3 geslo za %s@%s

en: %sPlease enter the SMTP password for %s@%s
sl: %sProsim vpišite geslo SMTP za %s@%s

en: %u bytes
sl: %u bajtov

en: (No folder displayed)
sl: (Nobena mapa ni prikazana)

en: (No name)
sl: (Brez imena)

en: (No subject)
sl: (brez zadeve)

en: (SSL is not supported in this build of evolution)
sl: (SSL v tej različici Evolucije ni podprt)

en: (Unknown error)
sl: (Neznana napaka)

en: (Unknown)
sl: (Neznana)

en: (Untitled Message)
sl: (Neimenovano sporočilo)

en: (Untitled)
sl: (Neimenovana)

en: (match-all) requires a single bool result
sl: (match-all) zahteva enojen booleanov rezultat

en: (none)
sl: (brez)

en: (unknown host)
sl: (neznan gostitelj)

en: * Click here to add a contact *
sl: * Kliknite tu za dodajo stika *

en: --to--
sl: --za--

en: 05 minutes
sl: 05 minut

en: 1 byte
sl: 1 bajt

en: 1 day
sl: 1 dan

en: 1 hour
sl: 1 ura

en: 1 minute
sl: 1 minuta

en: 1 second
sl: 1 sekunda

en: 1 week
sl: 1 teden

en: 10 minutes
sl: 10 minut

en: 10 pt. Tahoma
sl: 10 pik Tahoma

en: 10th
sl: 10.

en: 11th
sl: 11.

en: 12th
sl: 12.

en: 13th
sl: 13.

en: 14th
sl: 14.

en: 15 minutes
sl: 15 minut

en: 15th
sl: 15.

en: 16th
sl: 16.

en: 17th
sl: 17.

en: 18th
sl: 18.

en: 19th
sl: 19.

en: 1st
sl: 1.

en: 20th
sl: 20.

en: 21st
sl: 21.

en: 22nd
sl: 22.

en: 23rd
sl: 23.

en: 24th
sl: 24.

en: 25th
sl: 25.

en: 26th
sl: 26.

en: 27th
sl: 27.

en: 28th
sl: 28.

en: 29th
sl: 29.

en: 2nd
sl: 2.

en: 30 minutes
sl: 30 minut

en: 30th
sl: 30.

en: 31st
sl: 31.

en: 3rd
sl: 3.

en: 4th
sl: 4.

en: 5th
sl: 5.

en: 60 minutes
sl: 60 minut

en: 6th
sl: 6.

en: 7th
sl: 7.

en: 8 pt. Tahoma
sl: 8 pik Tahoma

en: 8th
sl: 8.

en: 9th
sl: 9.

en: <b>%s</b> has cancelled a meeting.
sl: <b>%s</b> je preklical(a) sestanek.

en: <b>%s</b> has cancelled a task.
sl: <b>%s</b> je preklical(a) nalogo.

en: <b>%s</b> has published free/busy information.
sl: <b>%s</b> je objavil(a) podatke o zasedenosti.

en: <b>%s</b> has published meeting information.
sl: <b>%s</b> je izdal(a) podatke o sestanku.

en: <b>%s</b> has published task information.
sl: <b>%s</b> je objavil(a) podatke o nalogi.

en: <b>%s</b> has sent an unintelligible message.
sl: <b>%s</b> je poslal(a) nerazumljivo sporočilo.

en: <b>%s</b> requests you perform a task.
sl: <b>%s</b> zahteva, da opravite nalogo.

en: <b>%s</b> requests your free/busy information.
sl: <b>%s</b> zahteva vaše podatke o zasedenosti.

en: <b>%s</b> requests your presence at a meeting.
sl: <b>%s</b> zahteva vašo prisotnost na sestanku.

en: <b>%s</b> wishes to add to an existing meeting.
sl: <b>%s</b> vas želi dodati k obstoječem sestanku.

en: <b>%s</b> wishes to add to an existing task.
sl: <b>%s</b> vas želi dodati k obstoječi nalogi.

en: <b>%s</b> wishes to receive the latest meeting information.
sl: <b>%s</b> želi dobiti najnovejše podatke o sestanku.

en: <b>%s</b> wishes to receive the latest task information.
sl: <b>%s</b> želi dobiti najnovejše podatke o nalogi.

en: <click here to select a date>
sl: <kliknite tukaj za izbiro datuma>

en: <click here to select a folder>
sl: <kliknite tukaj za izbiro mape>

en: <dd><b>The weather server could not be contacted</b></dd>
sl: <dd><b>Strežnik vremena ni dosegljiv</b></dd>

en: A Bonobo control for an address popup.
sl: Kontrola Bonobo za vznik naslova.

en: A Bonobo control for displaying an address.
sl: Kontrola Bonobo za prikaz naslova.

en: A file by that name already exists.
    Overwrite it?
sl: Datoteka z enakim imenom že obstaja.
    Naj jo prepišem?

en: A folder with the same name already exists
sl: Mapa z enakim imenom že obstaja

en: A password transition is needed
sl: Potreben je prenos gesla

en: A sample Bonobo control which displays an addressbook.
sl: Vzorčna kontrola Bonobo, ki prikaže adresar.

en: A sample Bonobo control which displays an calendar.
sl: Kontrola Bonobo, ki prikaže koledar.

en: AUTH request failed.
sl: Zahtevek AUTH ni uspel

en: AUTH request timed out: %s
sl: Zahtevek AUTH je prekoračil časovno omejitev: %s

en: A_dd
sl: _Dodaj

en: A_ll day event
sl: _Celodnevni dogodek

en: Accepted
sl: Sprejeto

en: Account
sl: Račun

en: Account Information
sl: Podatki o računu

en: Account Management
sl: Upravljanje z računom

en: Account Name
sl: Ime računa

en: Accounts
sl: Računi

en: Active connections
sl: Aktivne povezave

en: Add Addressbook
sl: Dodaj adresar

en: Add Anyway
sl: Vseeno dodaj

en: Add Filter Rule
sl: Filtru dodaj pravilo

en: Add Rule
sl: Dodaj pravilo

en: Add Sender to Address Book
sl: Pošiljatelja dodaj v adresar

en: Add a news feed
sl: Dodaj vir novic

en: Add action
sl: Dodaj dejanje

en: Add address to existing contact "%s"
sl: Dodaj naslov k obstoječemu stiku "%s"

en: Add attachment...
sl: Dodaj prilogo...

en: Add criterion
sl: Dodaj pogoj

en: Add folder to your list of subscribed folders
sl: Dodaj mapo na seznam naročenih map

en: Add to Contacts
sl: Dodaj k stikom

en: Add to Saved Searches
sl: Dodaj med shranjena iskanja

en: Add to _Shortcut Bar
sl: Dodaj v vrstico z _bližnjicami

en: Address Cards
sl: Vizitke

en: Address _2:
sl: Naslov _2:

en: Addressbook
sl: Adresar

en: Addressbook Sources
sl: Viri adresarja

en: Addressbook...
sl: Adresar...

en: Advanced
sl: Napredno

en: Advanced Search
sl: Napredno iskanje

en: Advanced...
sl: Napredno...

en: Al_l stations:
sl: Vse _postaje:

en: Alarm Repeat
sl: Ponovitev alarma

en: Alarm notification service
sl: Storitev opozorilnega alarma

en: Alarms
sl: Alarmi

en: All _People and One Resource
sl: Vsi ljudje in eno sredstvo

en: All _folders:
sl: Vse _mape:

en: All folders
sl: Vse mape

en: All news _feeds:
sl: Vsi viri _novic:

en: An error occurred in copying files into
    `%s'.
sl: Ob kopiranju datotek v
    `%s'
     se je zgodila napaka.

en: An organizer must be set.
sl: Organizator mora biti naveden.

en: Anni_versary:
sl: Ob_letnica:

en: Anonymous
sl: Anonimno

en: Answered
sl: Odgovorjeno

en: Any Category
sl: katerakoli kategorija

en: Any field contains
sl: Katerokoli polje vsebuje

en: Apply Filters
sl: Uveljavi filtre

en: Apply filter rules to the selected messages
sl: Uveljavi pravila filtra na izbranih sporočilih

en: Apply filters to new messages in INBOX on this server
sl: Uveljavi filtre na novih sporočiliv v mapi INBOX tega strežnika

en: Appointment
sl: Sestanek

en: Appointment - %s
sl: Sestanek - %s

en: Appointments
sl: Sestanki

en: April
sl: april

en: Are you sure want to delete this untitled journal entry?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati ta neimenovan dnevniški vpis?

en: Are you sure you want to cancel and delete this journal entry?
sl: Ste prepričani, da želite preklicati in zbrisati ta dnevniški vpis?

en: Are you sure you want to cancel and delete this meeting?
sl: Ste prepričani, da želite preklicati in zbrisati ta sestanek?

en: Are you sure you want to cancel and delete this task?
sl: Ste prepričani, da želite preklicati in zbrisati to opravilo?

en: Are you sure you want to delete %d appointments?
sl: Ste prepričani, da želite zbrisati %d sestankov?

en: Are you sure you want to delete %d journal entries?
sl: Ste prepričani, da želite zbrisati %d dnevniških vpisov?

en: Are you sure you want to delete %d tasks?
sl: Ste prepričani, da želite zbrisati %d opravil?

en: Are you sure you want to delete the appointment `%s'?
sl: Ste prepričani, da želite zbrisati ta sestanek `%s'?

en: Are you sure you want to delete the journal entry `%s'?
sl: Ste prepričani, da želite zbrisati dnevniški vpis `%s'?

en: Are you sure you want to delete the task `%s'?
sl: Ste prepričani, da želite zbrisati posel `%s'?

en: Are you sure you want to delete this account?
sl: Ste prepričani, da želite zbrisati ta račun?

en: Are you sure you want to delete this news account?
sl: Ste prepričani, želite zbrisati ta novičarski račun?

en: Are you sure you want to delete this untitled appointment?
sl: Ste prepričani, želite zbrisati ta neimenovan sestanek?

en: Are you sure you want to delete this untitled task?
sl: Ste prepričani, da želite zbrisati ta neimenovan posel?

en: Are you sure you want to edit all %d messages?
sl: Ste prepričani, da želite urediti vseh %d sporočil?

en: Are you sure you want to open all %d messages in separate windows?
sl: Ste prepričani, želite odpreti vseh %d sporočil v ločenih oknih?

en: Are you sure you want to resend all %d messages?
sl: Ste prepričani, da želite znova poslati vseh %d sporočil?

en: Assign Color
sl: Dodeli barvo

en: Assign Score
sl: Dodeli točke

en: Assigned
sl: Določena

en: Assignment
sl: Dodelitev

en: Assistant
sl: Pomočnik

en: Assistant Phone
sl: Pomožni telefon

en: Attach
sl: Priloži

en: Attach a file
sl: Priloži datoteko

en: Attach a file to the message
sl: Priloži datoteko k sporočilu

en: Attachment
sl: Priloga

en: Attachment properties
sl: Lastnosti priloge

en: Attachments
sl: Priloge

en: Attendee
sl: Udeležen

en: Audio Alarm Options
sl: Možnosti zvočnega alarma

en: August
sl: avgust

en: Authentication
sl: Avtentifikacija

en: Authentication failed.
sl: Avtentifikacija ni usplea.

en: Authentication mechanism is too weak
sl: Mehanizem avtentifikacije je prešibak

en: Authentication required
sl: Potrebna je avtentifikacija

en: Automatic
sl: Samodejno

en: B_usy
sl: _Zaseden

en: Bad Address
sl: Slab naslov

en: Bad Free/Busy Message
sl: Nerazumljivo sporočilo o zasedenosti

en: Bad Meeting Message
sl: Nerazumljivo sporočilo o sestanku

en: Bad Task Message
sl: Nerazumljivo sporočilo o nalogi

en: Bad authentication response from server.
sl: Strežnik je sporočil slab odgovor avtentifikaciji.

en: Bad authentication response from server.
sl: Strežnik je sporočil slab odgovor avtentifikacije.

en: Bad certificate from %s:
    
    %s
    
    Do you wish to accept anyway?
sl: Slab certifikat od %s:
    
    %s
    
    Ga želite vseeno sprejeti?

en: Baltic
sl: Baltski

en: Base
sl: Osnovno

en: Basic
sl: Osnove

en: Basics
sl: Osnove

en: Blank forms at end:
sl: Prazni obrazci na koncu:

en: Blowing dust
sl: Prah z vetrom

en: Blowing dust whirls
sl: Prašni vrtinci z vetrom

en: Blowing duststorm
sl: Nôsen prašni vihar

en: Blowing hail
sl: Toča z vetrom

en: Blowing ice crystals
sl: Ledene iglice z vetrom

en: Blowing ice pellets
sl: Babje pšeno z vetrom

en: Blowing precipitation
sl: Padavine z vetrom

en: Blowing rainfall
sl: Dež z vetrom

en: Blowing sand
sl: Pesek z vetrom

en: Blowing sandstorm
sl: Nôsen peščeni vihar

en: Blowing small hail
sl: Sodra z vetrom

en: Blowing snow grains
sl: Zrnato sneži z vetrom

en: Blowing snowfall
sl: Sneži z vetrom

en: Blowing squall
sl: Nôšen piš vetra

en: Blowing volcanic ash
sl: Vulkanski dim z vetrom

en: Body
sl: Telo

en: Body contains
sl: Telo vsebuje

en: Body does not contain
sl: Telo ne vsebuje

en: Body or subject contains
sl: Telo ali zadeva vsebuje

en: Bottom:
sl: Spodaj:

en: Broken clouds
sl: Pretežno oblačno

en: Bug buddy could not be run.
sl: Programa 'Bug buddy' ni bilo mogoče pognati.

en: Bug buddy was not found in your $PATH.
sl: Program 'Bug buddy' ni bil najden v vaši poti ($PATH).

en: Business
sl: Služba

en: Business 2
sl: Služba

en: Business Address
sl: Službeni naslov

en: Business Fax
sl: Službeni faks

en: Business Phone
sl: Službebni telefon

en: Business Phone 2
sl: Službeni telefon 2

en: Busy
sl: Zaseden

en: By Company
sl: Po podjetju

en: By Sender
sl: Po pošiljatelju

en: By Status
sl: Po stanju

en: By Subject
sl: Po zadevi

en: C_lose
sl: _Zapri

en: C_ontacts...
sl: _Stiki...

en: C_ontaining:
sl: _Vsebujejo:

en: C_ut
sl: _Izreži

en: Ca_tegories...
sl: Ka_tegorije...

en: Calendar
sl: Koledar

en: Calendar Message
sl: Sporočilo koledarja

en: Calendar and Tasks Settings
sl: Nastavitve koledarja in nalog

en: Callback
sl: Povratni klic

en: Callback Phone
sl: Povratni telefon

en: Canada
sl: Kanada

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel Mee_ting
sl: Prekliči ses_tanek

en: Cancel Operation
sl: Prekliči operacijo

en: Cancel Task
sl: Prekliči opravilo

en: Cancel the current mail operation
sl: Prekliči trenutno operacijo pošte

en: Cancel the meeting for this item
sl: Prekliči sestanek za ta predmet

en: Cancelled
sl: preklicano

en: Cancelled.
sl: Preklicano.

en: Cancelling...
sl: Preklicujem...

en: Cannot append message to maildir folder: %s: %s
sl: Ne morem dodati sporočila v mapo tipa maildir: %s: %s

en: Cannot append message to mbox file: %s: %s
sl: Ne morem pripeti sporočila k datoteki tipa mbox: %s: %s

en: Cannot append message to mh folder: %s: %s
sl: Ne morem dodati sporočila v mapo tipa mh: %s: %s

en: Cannot append message to spool file: %s: %s
sl: Ne morem pripeti sporočila k datoteki vrste 'spool': %s: %s

en: Cannot build locking helper pipe: %s
sl: Nisem mogel ustvariti cevi za pomoč pri zaklepanju: %s

en: Cannot copy a folder over itself.
sl: Ne morem kopirati mape nase.

en: Cannot create folder lock on %s: %s
sl: Ne morem ustvariti ključavnice na mapi: %s: %s

en: Cannot create output file: %s:
     %s
sl: Nisem mogel ustvariti izhodne datoteke: %s:
     %s

en: Cannot create the directory
    %s
    Error: %s
sl: Ne morem ustvariti imenika
    %s
    Napaka: %s

en: Cannot create the specified folder:
    %s
sl: Ne morem ustvariti izbrane mape:
    %s

en: Cannot delete folder:
    %s
sl: Nisem mogel zbrisati mape:
    %s

en: Cannot fork locking helper: %s
sl: Ne morem razvejiti pomočnika za zaklepanje: %s

en: Cannot get folder: %s: %s
sl: Ne morem dobiti mape: %s: %s

en: Cannot get message: %s
      %s
sl: Ne morem dobiti sporočila: %s
      %s

en: Cannot get message: %s from folder %s
      %s
sl: Ne morem dobiti sporočila: %s iz mape %s
      %s

en: Cannot initialize Evolution's composer.
sl: Ne morem inicializirati Evolucijinega sestavljalca.

en: Cannot initialize Evolution's mail component.
sl: Ne morem inicializirati Evolucijine komponente za pošto.

en: Cannot initialize the Bonobo component system.
sl: Ne morem inicializirati komponentnega sistema Bonobo.

en: Cannot move a folder into one of its descendants.
sl: Ne morem kopirati mape v eno od naslednic.

en: Cannot move a folder over itself.
sl: Ne morem prestaviti mape nase.

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
sl: Ne morem odpreti poštnega imenika MH: %s: %s

en: Cannot open mailbox: %s: %s
sl: Ne morem odpreti poštnega predala: %s: %s

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
sl: Ne morem odpreti poštnega imenika maildir: %s: %s

en: Cannot open message
sl: Ne morem dobiti sporočila

en: Cannot open temporary mailbox: %s
sl: Nisem mogel odpreti začasnega poštnega predala: %s

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
sl: Nisem mogel razčleniti iskalnega izraza %s:
    %s

en: Cannot register on OAF
sl: Ne morem se registrirati pri OAF

en: Cannot register storage with shell
sl: Ne morem registrirati shrambe z lupino

en: Cannot send message: no recipients defined.
sl: Ne morem poslati sporočila: ni naslovnikov.

en: Cannot send message: sender address not defined.
sl: Ne morem poslati sporočila: naslov pošiljatelja ni naveden.

en: Cannot send message: sender address not valid.
sl: Ne morem poslati sporočila: naslov pošiljatelja ni veljaven.

en: Cannot set up local storage -- %s
sl: Ne morem nastaviti krajevnega hranilnika -- %s

en: Car
sl: Avto

en: Car Phone
sl: Telefon v avtu

en: Card ID already exists
sl: ID vizitke že obstaja

en: Card View
sl: Pogled vizitke

en: Card not found
sl: Vizitka ni bila najdena

en: Card:
sl: Vizitka:

en: Case Sensitive
sl: Razlikuj velike in male črke

en: Categories
sl: kategorije

en: Category is
sl: Kategorija je

en: Central European
sl: Srednjeevropski

en: Chair
sl: Stol

en: Chair Persons
sl: Predsedujoči

en: Change Anyway
sl: Vseeno spremeni

en: Change the name of this folder
sl: Spremeni ime te mape

en: Change the properties of this folder
sl: Spremeni lastnosti te mape

en: Change the settings for the summary
sl: Spremeni nastavitve povzetka

en: Change this folder's properties
sl: Spremeni lastnosti te mape

en: Changed Contact:
sl: Spremenjen stik:

en: Changing folder "%s" to "%s" format
sl: Spreminjam obliko zapisa mape iz "%s" v "%s"

en: Character Encoding
sl: Nabor znakov

en: Check Address
sl: Preveri naslov

en: Check Full Name
sl: Preveri polno ime

en: Check for new messages in all folders
sl: Preveri za nova sporočila v vseh mapah

en: Checking Service
sl: Preverjam storitev

en: Checking for new mail
sl: Preverjam za novo pošto

en: Chinese
sl: Kitajski

en: Choose the file that you want to import into Evolution, and select what type of file it is from the list.
    
    You can select "Automatic" if you do not know, and Evolution will attempt to work it out.
sl: Izberite datoteko, ki jo želite uvoziti v Evolucijo in izberite vrsto datoteke s seznama
    
    Če ne veste, lahko izberete "Samodejno" in Evolucija bo poskusila ugotoviti.

en: Classification
sl: Uvrstitev

en: Clear
sl: Počisti

en: Clear sky
sl: Jasno

en: Clearsigning is not supported by this cipher
sl: Čisto podpisovanje v tem šifrirniku ni podprto

en: Click "Import" to begin importing the file into Evolution.
sl: Kliknite "Uvozi" za pričetek uvoza datoteke v Evolucijo.

en: Click OK to close these connections and go offline
sl: Kliknite "V redu" za zaprtje povezav in nadalnje delo brez mreže

en: Click here for the address book
sl: Kliknite tu za adresar

en: Click to add a task
sl: Kliknite tu za dodajanje opravila

en: Close
sl: Zapri

en: Close the current file
sl: Zapri trenutno datoteko

en: Close this window
sl: Zapri to okno

en: Closing connections...
sl: Prekinjam povezave...

en: Co_ntacts:
sl: _Stiki:

en: Color for overdue tasks
sl: Barva za opravila, katerim je rok že pretekel

en: Color for tasks due today
sl: Barva za opravila, ki so na vrsti danes

en: Command not implemented
sl: Ukaz ni implementiran

en: Command parameter not implemented
sl: Parameter ukaza ni implementiran

en: Comment contains
sl: Komentar vsebuje

en: Common Name
sl: Splošno ime

en: Company
sl: Podjetje

en: Company Phone
sl: Telefon podjetja

en: Compare against
sl: Primerjaj z

en: Complete
sl: Končano

en: Complete.
sl: Končano.

en: Completed
sl: končano

en: Completed
sl: končano

en: Completion Date
sl: Datum zaključka

en: Compose _New Message
sl: Sestavi _novo sporočilo

en: Compose a message
sl: Sestavi novo sporočilo

en: Compose a reply to all of the recipients of the selected message
sl: Sestavi odgovor vsem prejemnikom izbranega sporočila

en: Compose a reply to the mailing list of the selected message
sl: Sestavi odgovor na dopisni seznam izbranega sporočila

en: Compose a reply to the sender of the selected message
sl: Sestavi odgovor pošiljatelju izbranega sporočila

en: Composer
sl: Skladatelj

en: Con_fidential
sl: _Zaupno

en: Confidential
sl: zaupno

en: Configuration Database not found
sl: Podatkovna zbirka nastavitev ni bila najdena

en: Configure the calendar's settings
sl: Nastavi pogled koledarja

en: Configure the task view's settings
sl: Nastavi pogled nalog

en: Conflicting Contact:
sl: Konfliktni stik:

en: Congratulations, your mail configuration is complete.
    
    You are now ready to send and receive email 
    using Evolution. 
    
    Click "Finish" to save your settings.
sl: Čestitke, nastavljanje vaše pošte je končano.
    
    Sedaj ste pripravljeni na sprejemanje in pošiljanje pošte 
    s pomočjo Evolucije. 
    
    Kliknite "Končaj" za shranitev vaših nastavitev.

en: Connecting to server...
sl: Vzpostavljam povezavo s strežnikom...

en: Connection cancelled
sl: Povezava prekinjena

en: Contact Editor
sl: Urejevalnik stikov

en: Contact List Editor
sl: Urejevalnik stikov

en: Contact Quick-Add
sl: Hitro dodaj stik

en: Contacts
sl: Stik

en: Control that displays an Evolution addressbook minicard.
sl: Kontrola, ki prikaže mini vizitko iz Evolucijinega adresarja.

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Copy Link Location
sl: Kopiraj lokacijo povezave

en: Copy folder
sl: Kopiraj mapo

en: Copy message(s) to
sl: Kopiraj sporočilo(a) v

en: Copy selected messages
sl: Kopiraj izbrana sporočila

en: Copy selected messages to another folder
sl: Kopiraj izbrana sporočila v drugo mapo

en: Copy selected task
sl: Kopiraj izbrano opravilo

en: Copy the selection
sl: Kopiraj izbrano

en: Copy this folder
sl: Kopiraj mapo

en: Copy to Folder
sl: Kopiraj v mapo

en: Copying
sl: Kopiram

en: Copying messages to %s
sl: Kopiram sporočila v %s

en: Could not authenticate to KPOP server: %s
sl: Strežniku KPOP se nisem mogel avtentificirati: %s

en: Could not check POP server for new messages: %s
sl: Nisem mogel preveriti strežnika POP za nova sporočila: %s.

en: Could not check mail file %s: %s
sl: Nisem mogel preverti poštne datoteke %s: %s

en: Could not close source folder %s: %s
sl: Nisem mogel zapreti izvorne mape %s: %s

en: Could not close temp folder: %s
sl: Nisem mogel zapreti začasne mape: %s

en: Could not connect to %s (port %d): %s
sl: Nisem se mogel povezati z %s (vrata %d): %s

en: Could not connect to POP server on %s.
sl: Nisem se mogel povezati s strežnikom POP na %s.

en: Could not connect to server: %s
sl: Nisem se mogel povezati s strežnikom: %s.

en: Could not create a PGP decryption context.
sl: Nisem mogel ustvariti konteksta dešifriranja PGP.

en: Could not create a PGP encryption context.
sl: Nisem mogel ustvariti konteksta šifiranja PGP.

en: Could not create a PGP signature context.
sl: Nisem mogel ustvariti konteksta podpisovanja PGP.

en: Could not create a PGP verification context.
sl: Nisem mogel ustvariti konteksta preverjanja PGP.

en: Could not create a S/MIME certsonly context.
sl: Nisem mogel ustvariti konteksta certifikatov S/MIME.

en: Could not create a S/MIME decode context.
sl: Nisem mogel ustvariti konteksta dešifriranja S/MIME.

en: Could not create a S/MIME encryption context.
sl: Nisem mogel ustvariti konteksta šifriranja S/MIME.

en: Could not create a S/MIME envelope context.
sl: Nisem mogel ustvariti konteksta ovojnice S/MIME.

en: Could not create a S/MIME signature context.
sl: Nisem mogel ustvariti konteksta podpisa S/MIME

en: Could not create composer window, because you have not yet
    configured any identities in the mail component.
sl: Nisem mogel ustvariti okna skladatelja, ker še niste nastavili
    identitet v komponenti pošte.

en: Could not create directory %s:
    %s
sl: Nisem mogel ustvariti imenika %s:
    %s

en: Could not create directory %s: %s
sl: Nisem mogel ustvariti imenika %s: %s

en: Could not create file `%s':
    %s
sl: Nisem mogel ustvariti datoteke `%s':
    %s

en: Could not create folder `%s':
    %s
sl: Nisem mogel ustvariti mape `%s':
    %s

en: Could not create lock file for %s: %s
sl: Nisem mogel ustvariti ključavnične datoteke za %s: %s

en: Could not create pipe to sendmail: %s: mail not sent
sl: Nisem mogel ustvariti cevi do programa sendmail: %s: pošta ni bila poslana

en: Could not create pipe: %s
sl: Nisem mogel ustvariti cevi: %s

en: Could not create temporary directory: %s
sl: Nisem mogel ustvariti začasnega imenika: %s

en: Could not create the alarm notify service factory
sl: Nisem mogel ustvariti tovarne opozorilnega alrama

en: Could not create the calendar view.  Please check your ORBit and OAF setup.
sl: Nisem mogel ustvariti pogleda koledarja. Prosim preverite nastavitve ORBit-a in OAF-a.

en: Could not delete folder `%s':
    %s
sl: Nisem mogel zbrisati mape `%s':
    %s

en: Could not delete folder `%s': %s
sl: Nisem mogel zbrisati mape `%s': %s

en: Could not delete folder index file `%s': %s
sl: Nisem mogel zbrisati datoteke kazala mape `%s': %s

en: Could not delete folder summary file `%s': %s
sl: Nisem mogel zbrisati datoteke povzetka mape `%s': %s

en: Could not execute %s: mail not sent.
sl: Nisem mogel izvršiti %s: pošta ni bila poslana.

en: Could not fetch message: %s
sl: Nisem mogel dobiti sporočila: %s

en: Could not find 'From' address in message
sl: V sporočilu nisem našel naslova 'From' (pošiljatelja).

en: Could not find message body in FETCH response.
sl: Nisem mogel najti telesa sporočila v odgovoru FETCH.

en: Could not fork sendmail: %s: mail not sent
sl: Nisem mogel vejiti programa sendmail: %s: pošta ni bila poslana

en: Could not fork: %s
sl: Nisem se mogel razvejiti: %s

en: Could not get Kerberos ticket:
    %s
sl: Nisem mogel dobiti Kerberos vstopniice:
    %s

en: Could not get group list from server.
sl: Nisem mogel dobiti seznama skupin s strežnika.

en: Could not initialize Bonobo
sl: Nisem mogel inicializirati Bonoba

en: Could not initialize GNOME
sl: Nisem mogel inicializirati GNOMEa

en: Could not initialize gnome-vfs
sl: Nisem mogel inicializirati gnome-vfs

en: Could not load %s: %s
sl: Nisem mogel naložiti %s: %s

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
sl: Nisem mogel naložiti %s: Nalaganje modulov na tem sistemu ni podprto.

en: Could not load %s: No initialization code in module.
sl: Nisem mogel naložiti %s: V modulu ni inicializacijske kode.

en: Could not load summary for %s
sl: Nisem mogel naložiti povzetka za %s

en: Could not load the tasks in `%s'
sl: Nisem mogel naložiti poslov v `%s'

en: Could not lock '%s'
sl: Nisem se mogel zakleniti '%s'

en: Could not lock '%s': protocol error with lock-helper
sl: Nisem mogel zakleniti '%s': napaka v protokolu s programom lock-helper

en: Could not open `%s':
    %s
    Changes made to this folder will not be resynchronized.
sl: Ne morem odpreti `%s':
    %s
    Spremembe storjene v tej mapi ne bodo sinhronizirane.

en: Could not open `%s'; no items from the calendar folder will be migrated to the tasks folder.
sl: Ne morem odpreti `%s'; noben predmet iz mape koledarja ne bo prenešen v mapo poslov.

en: Could not open cache directory: %s
sl: Nisem mogel odpreti predpomnilniškega imenika: %s

en: Could not open directory for news server: %s
sl: Nisem mogel odpreti imenika za novičkarski strežnik: %s

en: Could not open file `%s':
    %s
sl: Ne morem odpreti datoteke '%s':
    %s

en: Could not open folder `%s':
    %s
sl: Nisem mogel odpreti imenika `%s':
    %s

en: Could not open folder: message listing was incomplete.
sl: Nisem mogel odpreti mape: seznam sporočil je bil nepopoln.

en: Could not open mail file %s: %s
sl: Nisem mogel odpreti poštne datoteke %s: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
sl: Nisem mogel odpreti začasne poštne datoteke %s: %s

en: Could not open the folder in `%s'
sl: Nisem mogel odpreti imenika v `%s'

en: Could not parse MIME message. Displaying as source.
sl: Nisem mogel razčleniti sporočila MIME. Kažem izvorno besedilo.

en: Could not parse URL `%s'
sl: Ne morem odpreti razčleniti URLja '%s'

en: Could not read pilot's Address application block
sl: Nisem mogel prebrati Pilotovega adresarja

en: Could not read pilot's Calendar application block
sl: Nisem mogel prebrati Pilotovega koledarja

en: Could not read pilot's ToDo application block
sl: Nisem mogel prebrati Pilotovega seznama opravil

en: Could not rename folder %s to %s: %s
sl: Nisem mogel preimenovati mape %s v %s: %s

en: Could not rename folder: %s
sl: Nisem mogel preimenovati mape: %s

en: Could not retrieve message from POP server %s: %s
sl: Nisem uspel prenesti sporočila s strežnika POP %s: %s

en: Could not scan folder `%s': %s
sl: Nisem mogel prebrati mape `%s': %s

en: Could not send message: %s
sl: Nisem mogel poslati sporočila: %s

en: Could not start wombat
sl: Nisem mogel pognati programa wombat

en: Could not start wombat server
sl: Nisem mogel pognati strežnika wombat

en: Could not sync spool folder %s: %s
sl: Nisem mogel uskladiti mape vrste 'spool' %s: %s

en: Could not sync spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in `%s'
sl: Nisem mogel uskladiti mape vrste 'spool' %s: %s
    Mapa je morda pokvarjena, kopija shranjena v `%s'

en: Could not sync temporary folder %s: %s
sl: Nisem mogel uskladiti začasne mape %s: %s

en: Could not update files correctly
sl: Nisem mogel pravilno posodobiti datotek

en: Could not write data: %s
sl: Nisem model pisati podatkov: %s

en: Could not write log entry: %s
    Further operations on this server will not be replayed when you
    reconnect to the network.
sl: Ne morem zapisati dnevniškega zapisa: %s
    Nadalnje operacije na tem strežniku ne bodo pomnjene, ko se boste
    znova povezali v mrežo.

en: Countr_y:
sl: Drža_va:

en: Create Ru_le From Message
sl: Iz sporočila ustvari _pravilo

en: Create _New Folder...
sl: Ustvari _novo mapo...

en: Create _Virtual Folder From Message
sl: Iz sporočila ustvari na_videzno mapo

en: Create a _New Appointment
sl: Ustvari _nov sestanek

en: Create a link to this folder in the shortcut bar
sl: Ustvari bližnjico na to mapo v vrstici bližnjic

en: Create a new appointment
sl: Ustvari nov sestanek

en: Create a new contact "%s"
sl: Ustvari nov stik "%s"

en: Create a new folder
sl: Ustvari novo mapo

en: Create a new shortcut
sl: Ustvari novo bližnjico

en: Create a new shortcut group
sl: Ustvari novo skupino bližnjic

en: Create a new task
sl: Ustvari nov posel

en: Create a rule to filter messages from this sender
sl: Ustvari pravilo za filtriranje sporočil tega pošiljatelja

en: Create a rule to filter messages to these recipients
sl: Ustvari pravilo za filtriranje sporočil tem prejemnikom

en: Create a rule to filter messages to this mailing list
sl: Ustvari pravilo za filtriranje spročil temu dopisnemu seznamu

en: Create a rule to filter messages with this subject
sl: Ustvari pravilo za filtriranje sporočil s tem predmetom

en: Create a virtual folder for these recipients
sl: Ustvari navidezno mapo za te prejemnike

en: Create a virtual folder for this mailing list
sl: Ustvari navidezno mapo za ta dopisni seznam

en: Create a virtual folder for this sender
sl: Ustvari navidezno mapo za tega pošiljatelja

en: Create a virtual folder for this subject
sl: Ustvari navidezno mapo za ta predmet

en: Create an event for the whole day
sl: Ustvari sestanek, ki zavzame cel dan

en: Create new appointments with a default _reminder
sl: Ustvari nove sestanke s privzetim _opomnilnikom

en: Create new contact
sl: Ustvari nov stik

en: Create new contact list
sl: Ustvari nov seznam stikov

en: Create new shortcut group
sl: Ustvari novo skupino bližnjic

en: Create or edit mail accounts and other preferences
sl: Ustvari ali uredi poštne račune in ostale nastavitve

en: Create or edit rules for filtering new mail
sl: Ustvari ali uredi pravila za filtriranje nove pošte

en: Create or edit virtual folder definitions
sl: Ustvari ali uredi določitve navideznih map

en: Create vFolder from Search
sl: Ustvari vMapo iz iskanja

en: Current store format:
sl: Trenutna oblika hranjenja:

en: Cursor could not be loaded
sl: Kazalec se ni mogel naložiti

en: Customise My Evolution
sl: Prikroji Mojo Evolucijo

en: Cut
sl: Izreži

en: Cut selected messages
sl: Izreži izbrana sporočila

en: Cut selected task
sl: Izreži izbrano opravilo

en: Cut the selection
sl: Izreži izbrano

en: Cyrillic
sl: Cirilični

en: DATA request timed out: %s: mail not sent
sl: Zahtevek DATA je prekoračil časovno omejitev: %s: pošta ni bila poslana

en: DATA response error: %s: mail not sent
sl: Napaka v ogovoru na DATA: %s: pošta ni bila poslana

en: DATA response error: message termination: %s: mail not sent
sl: Napaka v ogovoru na DATA: konec sporočila: %s: pošta ni bila poslana

en: DATA send timed out: message termination: %s: mail not sent
sl: Zahtevek DATA je prekoračil časovno omejitev: konec sporočila: %s: pošta ni bila poslana

en: Date
sl: Datum

en: Date & Time
sl: Datum in ura

en: Date Completed:
sl: Končano dne:

en: Date received
sl: Sprejeto dne

en: Date sent
sl: Poslano dne

en: Date/Time:
sl: Datum/ura:

en: Date:
sl: Datum:

en: Day
sl: Dan

en: Day View
sl: Dnevni pogled

en: Days
sl: Dni

en: De_fault
sl: _Privzeto

en: De_lete
sl: Z_briši

en: December
sl: december

en: Declined
sl: Zavrnjeno

en: Decryption is not supported by this cipher
sl: Dešifriranje v tem šifrirniku ni podprto

en: Default Forward style is:
sl: Privzet način posredovanja naprej je:

en: Default character encoding:
sl: Privzet nabor znakov:

en: Define Views
sl: Določi poglede

en: Delegate To:
sl: Delegirano komu:

en: Delegated
sl: Delegirano

en: Delegated From
sl: Delegirano od

en: Delegated To
sl: Delegirano komu:

en: Delete
sl: Zbriši

en: Delete Contact?
sl: Zbriši stik?

en: Delete _All Occurrences
sl: Zbriši _vse pojavitve

en: Delete after %s day(s)
sl: Zbriši po %s dneh

en: Delete all but signature
sl: Zbriši vse razen podpisa

en: Delete selected contacts
sl: Zbriši izbrane stike

en: Delete selected tasks
sl: Zbriši izbrana opravila

en: Delete this _Occurrence
sl: Zbriši to _pojavitev

en: Delete this folder
sl: Zbriši to mapo

en: Delete this item
sl: Zbriši ta predmet

en: Delete this list
sl: Zbriši ta seznam

en: Delete...
sl: Zbriši...

en: Deleted
sl: Zbrisano

en: Department
sl: Oddelek

en: Description contains
sl: Opis vsebuje

en: Description:
sl: Opis:

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Dictionary.com Word of the Day
sl: Dictionary.com beseda dneva

en: Digital IDs...
sl: Digitalni IDji...

en: Dimensions:
sl: Mere:

en: Disable
sl: Izključi

en: Disable Queries
sl: Izključi poizvedbe

en: Disable splash screen
sl: Izključi začetni zaslon

en: Disconnecting from %s
sl: Odklapljam se od %s

en: Display
sl: Prikaz

en: Display a different folder
sl: Pokaži drugo mapo

en: Display a message
sl: Kaži sporočilo

en: Display options
sl: Pokaži možnosti

en: Display the next important message
sl: Kaži naslednje pomembno sporočilo

en: Display the next message
sl: Kaži naslednje sporočilo

en: Display the next unread message
sl: Kaži naslednje neprebrano sporočilo

en: Display the next unread thread
sl: Kaži naslednjo neprebrano nit

en: Display the previous important message
sl: Kaži prejšnje pomembno sporočilo

en: Display the previous message
sl: Kaži prejšnje sporočilo

en: Display the previous unread message
sl: Kaži prejšnje neprebrano sporočilo

en: Do Not Exist
sl: ne obstaja

en: Do you really want to remove group
    `%s' from the shortcut bar?
sl: Zares želite odstraniti skupino
    `%s' iz vrstice bližnjic?

en: Do you want to save changes?
sl: Želite shraniti spremembe

en: Don't ask me again
sl: Ne sprašuj me več

en: Don't delete
sl: Ne zbriši

en: Don't import
sl: Ne uvozi

en: Don't remove
sl: Ne odstrani

en: Don't show this message again.
sl: Tega sporočila ne kaži več.

en: Done
sl: Opravljeno

en: Draft
sl: Osnutek

en: Drafts
sl: Osnutki

en: Drifting drizzle
sl: Pršenje v pasovih

en: Drifting dust
sl: Prah v pasovih

en: Drifting dust whirls
sl: Prašni vrtinci v pasovih

en: Drifting duststorm
sl: Prašni vihar v pasovih

en: Drifting fog
sl: Megla v pasovih

en: Drifting funnel cloud
sl: Tromba v pasovih

en: Drifting hail
sl: Toča v pasovih

en: Drifting haze
sl: Suhta motnost v pasovih

en: Drifting ice crystals
sl: Ledene iglice v pasovih

en: Drifting ice pellets
sl: Babje pšeno v pasovih

en: Drifting mist
sl: Meglice v pasovih

en: Drifting precipitation
sl: Padavine v pasovih

en: Drifting rain
sl: Dež v pasovih

en: Drifting sand
sl: Pesek v pasovih

en: Drifting sandstorm
sl: Peščeni vihar v pasovih

en: Drifting small hail
sl: Sodra v pasovih

en: Drifting smoke
sl: Dim v pasovih

en: Drifting snow
sl: Sneži v pasovih

en: Drifting snow grains
sl: Zrnato sneži v pasovih

en: Drifting squall
sl: Piš vetra v pasovih

en: Drifting tornado
sl: Tornado v pasovih

en: Drifting volcanic ash
sl: Vulkanski dim v pasovih

en: Drizzle
sl: Pršenje

en: Drizzle in the vicinity
sl: Pršenje v okolici

en: Due
sl: Rok

en: Due Date
sl: Do datuma

en: Duplicate Contact Detected
sl: Zaznan podvojen stik

en: Dust
sl: Prah

en: Dust in the vicinity
sl: Prah v okolici

en: Dust whirls
sl: Prašni vrtinec

en: Dust whirls in the vicinity
sl: Prašni vrtinci v okolici

en: Duststorm
sl: Prašni vihar

en: Duststorm in the vicinity
sl: Prašni vihar v okolici

en: E-mail
sl: E-pošta

en: EBook not loaded
sl: EKnjiga ni naložena

en: EMail: %s
    Common Name: %s
    Organization Unit: %s
    Organization: %s
    Locality: %s
    State: %s
    Country: %s
sl: E-pošta: %s
    Običajno ime: %s
    Organizacijska enota: %s
    Organizacija: %s
    Krajevnost: %s
    Regija/Zvezna država: %s
    Država: %s

en: E_nable
sl: _Vključi

en: E_xit
sl: Iz_hod

en: East
sl: vzhod

en: East - NorthEast
sl: vzhod - severovzhod

en: East - Southeast
sl: vzhod - jugovzhod

en: Edit Addressbook
sl: Uredi adresar

en: Edit Appointment
sl: Uredi sestake

en: Edit Contact Info
sl: Uredi podatke stika

en: Edit Filters
sl: Uredi filtre

en: Edit Full
sl: Uredi celoto

en: Edit Rule
sl: Uredi pravilo

en: Edit VFolders
sl: Uredi vMape

en: Edit...
sl: Uredi...

en: Email
sl: E-pošta

en: Email 2
sl: E-naslov 2

en: Email 3
sl: E-naslov 3

en: Empty Message
sl: Prazno sporočilo

en: Empty _Trash
sl: Sprazni _smeti

en: Enable
sl: Vključi

en: Enable Queries (Dangerous!)
sl: Vključi poizvedbe (nevarno!)

en: Enabled
sl: Vključeno

en: Encrypt this message with PGP
sl: Šifriraj to sporočilo s PGP

en: Encrypt this message with your S/MIME Encryption Cetificate
sl: Šifriraj to sporočilo z S/MIME šifrirnim certifikatom

en: Encryption is not supported by this cipher
sl: Šifriranje v tem šifrirniku ni podprto

en: Encryption required for requested authentication mechanism
sl: Za zahtevan mehanizem avtentifikacije je potrebno šifriranje

en: End Date
sl: Datum konca

en: Enter Delegate
sl: Vnesi delegata

en: Enter folder URI
sl: Vnesite URI mape

en: Enter the URL of the news feed you wish to add
sl: Vpišite vir novic, ki ga želite dodati

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message
sl: Vnesite naslove, ki bodo prejeli, karbonske kopije sporočila

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message without appearing in the recipient list of the message.
sl: Vnesite naslove, ki bodo prejeli karbonske kopije sporočila, a  se ne bodo pojavili v seznamu prejemnikov sporočila.

en: Enter the character set to use
sl: Vpišite nabor znakov, ki naj se uporablja

en: Enter the recipients of the message
sl: Vnesite prejemnike sporočila

en: Error
sl: Napaka

en: Error accessing file: %s
sl: Napaka ob dostopanju do datoteke: %s

en: Error adding card
sl: Napaka ob dodajanju vizitke

en: Error adding list
sl: Napaka ob dodajanju seznama

en: Error autosaving message: %s
     %s
sl: Napaka ob samodejnem shranjevanju sporočila: %s
     %s

en: Error copying mail temp file: %s
sl: Napaka ob kopiranju začasne poštne datoteke: %s

en: Error creating SASL authentication object.
sl: Napak ob ustvarjanju avtentifikacijskega predmeta SASL.

en: Error executing filter search: %s: %s
sl: Napaka ob izvajanju iskanja s filtrom: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
sl: Napaka ob izvajanju filtra: %s: %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
sl: Napaka ob izvajanju iskalnega izraza %s:
    %s

en: Error in regular expression '%s':
    %s
sl: Napaka v regularnem izrazu '%s':
    %s

en: Error loading %s
sl: Napaka ob nalaganju %s

en: Error loading file: %s
sl: Napaka ob nalaganju datoteke %s

en: Error loading filter information:
    %s
sl: Napaka ob nalaganju podatkov o filtrih:
    %s

en: Error modifying card
sl: Napaka ob spreminjanju vizitke

en: Error modifying list
sl: Napaka ob spreminjanju seznama

en: Error parsing filter: %s: %s
sl: Napaka ob razčlenjanju filtra: %s: %s

en: Error reading mail file: %s
sl: Napaka ob branju poštne datoteke: %s

en: Error removing card
sl: Napaka ob odstranjevanju vizitke

en: Error removing list
sl: Napaka ob odstranjevanju seznama

en: Error saving file: %s
sl: Napaka ob shranjevanju datoteke: %s

en: Error saving messages to: %s:
     %s
sl: Napaka ob shranjevanju sporočil v: %s:
     %s

en: Error saving shortcuts.
sl: Napaka ob shranjevanju bližnjic.

en: Error starting %s
sl: Napaka ob zagonu %s

en: Error while '%s':
    %s
sl: Napaka ob '%s':
    %s

en: Error while communicating with calendar server
sl: Napaka ob komuniciranju s strežnikom koledarja

en: Error while performing operation:
    %s
sl: Napaka ob opravljanju dejanja:
    %s

en: Error while reading file %s:
    %s
sl: Napaka ob branju datoteke %s:
    %s

en: Error writing mail temp file: %s
sl: Napaka ob pisanju v začasno poštno datoteko: %s

en: Error writing to temp mailbox: %s
sl: Napaka ob pisanju v začasni poštni predal: %s

en: Esq.
sl: Ssq.

en: Evaluation of the search expression did not yield a boolean value
sl: Izračun iskalnega izraza ni podal vrednosti resnično/neresnično (boolean)

en: Every
sl: Vsak

en: Evolution
sl: Evolucija

en: Evolution - Create new folder
sl: Evolucija - Ustvar novo mapo

en: Evolution Account Assistant
sl: Evolucijin druid za račune

en: Evolution Account Editor
sl: Urejevalnik Evolucijinih računov

en: Evolution Addressbook minicard viewer
sl: Evolucijin pregledovalnik mini vizitk adresarja

en: Evolution Import Assistant
sl: Evolucijin uvozni druid

en: Evolution Importer Assistant
sl: Evolucijin uvozni druid

en: Evolution News Editor
sl: Urejevalnik Evolucijinih novic

en: Evolution _Window
sl: _Okno Evolucije

en: Evolution calendar executive summary component.
sl: Evolucijina komponenta za povzetke.

en: Evolution calendar iTip/iMip viewer
sl: Evolucijin pregledovalnik iTip/iMip

en: Evolution can import data from the following files:
sl: Evolucija lahko uvozi podatke iz sledečih datotek:

en: Evolution component for handling contacts.
sl: Evolucijina komponenta za urejanje stikov.

en: Evolution component for handling mail.
sl: Evolucijina komponenta za obravnavo pošte.

en: Evolution component for handling the calendar.
sl: Komponenta Evolucije za urejanje koledarja.

en: Evolution component for the executive summary.
sl: Evolucijina komponenta za povzetke.

en: Evolution has detected an old
    Executive-Summary directory.
    This needs to be removed before
    Evolution will run.
    Do you want me to remove this directory?
sl: Evolucija je zaznala star imenik
    povzetka.
    Ta mora biti odstranjen preden se
    lahko Evolucija požene.
    Želite, da odstranim ta imenik?

en: Evolution has found Elm mail files
    Would you like to import them into Evolution?
sl: Evolucija je našla poštne datoteke programa Elm.
    Jih želite uvoziti v Evolucijo?

en: Evolution has found GnomeCard files.
    Would you like them to be imported into Evolution?
sl: Evolucija je našla datoteke GnomeCard-a.
    Jih želite uvoziti v Evolucijo?

en: Evolution has found Netscape mail files.
    Would you like them to be imported into Evolution?
sl: Evolucija je našla poštne datoteke programa Netscape.
    Jih želite uvoziti v Evolucijo?

en: Evolution has found Pine mail files.
    Would you like to import them into Evolution?
sl: Evolucija je našla poštne datoteke programa Pine.
    Jih želite uvoziti v Evolucijo?

en: Evolution has taken the tasks that were in your calendar folder and automatically migrated them to the new tasks folder.
sl: Evolucija je vzela posle, ki so bili v vaši mapi koledarja in jih samodejno prenesla v novo mapo poslov.

en: Evolution has tried to take the tasks that were in your calendar folder and migrate them to the new tasks folder.
    Some of the tasks could not be migrated, so this process may be attempted again in the future.
sl: Evolucija je poskušala vzeti vse posle, ki so bili v vaši mapi koledarja in jih prenesti v novo mapo poslov.
    Nekaterih poslov ni bilo mogoče prenesti, zato bo ta proces v prihodnosti še ponovljen.

en: Evolution installation
sl: Namestitev Evolucije

en: Evolution mail composer.
sl: Evolucijin setavljalnik pošte.

en: Evolution mail executive summary component.
sl: Evolucijina komponenta za povzetke.

en: Evolution mail folder display component.
sl: Evolucijina komponenta za poštne mape.

en: Evolution mail folder factory component.
sl: Evolucijina komponenta za tovarne poštnih map.

en: Evolution's addressbook name selection interface.
sl: Evolucijin vmesnik za izibro imen iz adresarja.

en: Exceptions
sl: Izjeme

en: Execute actions
sl: Izvrši dejanja

en: Executive summary component could not initialize Bonobo.
sl: Komponenta povzetka ni mogla inicializirati Bonoba.

en: Exist
sl: obstaja

en: Exit the program
sl: Izhod iz programa

en: Expression
sl: Izraz

en: Expunging folder
sl: Uničujem mapo

en: External Viewer
sl: zunanjem pregledovalniku

en: F_ind
sl: _Poišči

en: F_older
sl: _Mapa

en: F_ont...
sl: _Pisava...

en: F_ree
sl: P_rost

en: Factory for the Addressbook Minicard control
sl: Tovarna za orodje mini vizitk adresarja

en: Factory for the Addressbook's address displayer
sl: Tovarna za prikazovalnik adresarjeve adrese

en: Factory for the Addressbook's address popup
sl: Tovarna za Adresarjev vznik naslova

en: Factory for the Addressbook's name selection interface
sl: Tovarna Evolucijinih vmesnikov za izbiro imen iz adresarja

en: Factory for the Calendar Summary component.
sl: Tovarna komponent za povzetke koledarja.

en: Factory for the Evolution composer.
sl: Tovarna za Evolucijinega skladatelja.

en: Factory for the Mail Summary component.
sl: Tovarna za komponento povzetka pošte.

en: Factory for the alarm notification service
sl: Tovarna za storitev opozorlinega alarma

en: Factory for the calendar iTip view control
sl: Tvoarna za orodje koledarja iTip

en: Factory for the sample Addressbook control
sl: Tovarna za vzorčno kontrolo adresarja

en: Factory for the sample Calendar control
sl: Vzorčna tovarna za kontrolo koledarja

en: Factory to centralize calendar component editor dialogs
sl: Tovarna za centralzacijo dialogov urejevalnika komponent koledarja.

en: Factory to import Outlook Express 4 mails into Evolution
sl: Tovarna za uvoz pošte Outlook Express 4 v Evolucijo

en: Factory to import VCard files into Evolution.
sl: Tovarna uvozov datotek eVizitk v Evolucijo.

en: Factory to import mbox into Evolution
sl: Tovarna za uvoz mbox predalov v Evolucijo

en: Failed at message %d of %d
sl: Neuspeh pri sporočilu %d od %d

en: Failed on message %d
sl: Nauspeh ob sporočilu %d

en: Failed on message %d of %d
sl: Neuspeh pri sporočilu %d od %d

en: Failed to decode message.
sl: Nisem uspel dešifrirati sporočila

en: Failed to find a common bulk algorithm.
sl: Nisem mogel najti skupnega algoritma.

en: Failed to find certificate for "%s".
sl: Nisem mogel najti certifikata za "%s".

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
sl: Nisem uspel zakleniti s pomočjo fcntl(2): %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
sl: Nisem uspel zakleniti s pomočjo flock(2): %s

en: Failed to send username to server
sl: Nisem uspel poslati uporabniškega imena strežniku

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
sl: Nisem uspel shraniti pošte v začasno datoteko %s: %s

en: Failed to verify certificates.
sl: Nisem mogel preveriti certifikatov.

en: Failure in name lookup: %s
sl: Napaka ob poizvedbi imena: %s

en: Fatal mail parser error near position %ld in folder %s
sl: Usodna napaka razčlenjevanja pošte na mestu %ld v mapi %s

en: February
sl: februar

en: Fetching Mail
sl: Sprejemanje pošte

en: Fetching summary information for new messages
sl: Prenašam povzetke novih sporočil

en: Few clouds
sl: Pretežno jasno

en: Few ice crystals
sl: Malo ledenih iglic

en: Few ice pellets
sl: Nekaj babjega pšena

en: File A_s:
sl: Zavedi _kot:

en: File As
sl: Zavedi kot

en: File exists, overwrite?
sl: Datoteka obstaja, prepiši?

en: File name:
sl: Ime datoteke:

en: File type:
sl: Vrsta datoteke:

en: Filename:
sl: Ime datoteke:

en: Filter Rules
sl: Pravila filtriranja

en: Filter on Mailing List
sl: Filter glede na dopisni seznam

en: Filter on Mailing List (%s)
sl: Filter glede na dopisni seznam (%s)

en: Filter on Mailing _List...
sl: Filter glede na p_oštni seznam...

en: Filter on Re_cipients
sl: Filter glede na preje_mnike

en: Filter on Se_nder...
sl: Filter glede na pošilja_telja

en: Filter on Sen_der
sl: Filter glede na pošilja_telja

en: Filter on Sub_ject
sl: Filter glede na za_devo

en: Filter on _Mailing List
sl: Filter glede na p_oštni seznam

en: Filter on _Recipients...
sl: Filter glede na preje_mnike...

en: Filter on _Subject...
sl: Filter glede na za_devo...

en: Filtering Folder
sl: Mapa filtrov

en: Filters
sl: Filtri

en: Find Now
sl: Išči sedaj

en: Find in Message
sl: Poišči v sporočilu

en: Find:
sl: Poišči

en: Finland
sl: Finska

en: First day of wee_k:
sl: Prvi dan ted_na:

en: Flagged
sl: Označeno

en: Fog
sl: Megla

en: Fog in the vicinity
sl: Megla v okolici

en: Fog with wind
sl: Megla z vetrom

en: Folder
sl: Mapa

en: Folder `%s' does not exist.
sl: Mapa `%s' ne obstaja.

en: Folder `%s' is not empty. Not deleted.
sl: Mapa `%s' ni prazna. Ni zbrisana.

en: Folder `%s/%s' does not exist.
sl: Mapa `%s/%s' ne obstaja.

en: Folder name:
sl: Ime mape:

en: Folder type:
sl: Vrsta mape:

en: Folder was destroyed and recreated on server.
sl: Mapa je bila uničena in na novo ustvarjena na strežniku.

en: Folders
sl: Mape

en: Folders whose names begin with:
sl: Mape, katerih ime se začno z:

en: Fonts
sl: Pisave

en: Footer:
sl: Noga:

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
sl: Za dostavo pošte preko povezave z oddaljenim poštnim razdelilcem z uporabo SMTP.

en: For delivering mail by passing it to the "sendmail" program on the local system.
sl: Za dostavljanjem pošte preko programa "sendmail" na krajevnem sistemu.

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
sl: Za branje in hranjenje pošte na strežnikih IMAP.

en: For reading mail as a query of another set of folders
sl: Za branje pošte kot poizvedbe po drugem sklopu map

en: Force images in HTML mail to be loaded
sl: Prisili, da bodo slike v HTML pošti naložene

en: Forget _Passwords
sl: Pozabi _gesla

en: Forget remembered passwords so you will be prompted for them again
sl: Pozabi pomnjena gesla tako, da boste zanje znova vprašani

en: Format
sl: Oblika izpisa

en: Forward
sl: Posreduj naprej

en: Forward As
sl: Posreduj naprej kot

en: Forward _Attached
sl: Posreduj _pripeto

en: Forward _Inline
sl: Posreduj kot _del sporočila

en: Forward _Quoted
sl: Posreduj kot _citirano

en: Forward as i_Calendar
sl: Posreduj naprej kot i_Koledar

en: Forward the selected message in the body of a new message
sl: Posreduj naprej izbrano sporočilo v telesu novega sporočila

en: Forward the selected message quoted like a reply
sl: Posreduj izbrano sporočilo citirano kot odgovor

en: Forward the selected message to someone
sl: Nekomu posreduj izbrano sporočilo

en: Forward the selected message to someone as an attachment
sl: Nekomu posreduj izbrano sporočilo kot prilogo

en: Forward this item via email
sl: Posreduj naprej preko e-pošte

en: Forwarded Message
sl: Posredovano sporočilo

en: Forwarded message
sl: Posredovano sporočilo

en: Forwarded message - %s
sl: Posredovano sporočilo %s

en: Forwarded messages
sl: Posredovana sporočila

en: Fr
sl: pe

en: Free
sl: Prost

en: Free-busy URL
sl: URL zasedenosti

en: Free/Busy Information
sl: Podatki o zasedenosti

en: Free/Busy Reply
sl: Odgovor na zasedenost

en: Free/Busy Request
sl: Zahtevek po podatkih o zasedenosti

en: Freezing drizzle
sl: Zmrzujoče pršenje

en: Freezing duststorm
sl: Zmrzujoč prašni vihar

en: Freezing fog
sl: Zmrzujoča megla

en: Freezing hail
sl: Zmrzujoča toča

en: Freezing haze
sl: Zmrzujoča suha motnost

en: Freezing ice crystals
sl: Zmrzujoče ledene iglice

en: Freezing ice pellets
sl: Zmrzujoče babje pšeno

en: Freezing mist
sl: Zmrzujoče meglice

en: Freezing precipitation
sl: Zmrzujoče padavine

en: Freezing rain
sl: Zmrzujoč dež

en: Freezing sandstorm
sl: Zmrzujoč peščeni vihar

en: Freezing small hail
sl: Zmrzujoča sodra

en: Freezing snow
sl: Zmrzujoče sneži

en: Freezing snow grains
sl: Zmrzujoče zrnato sneži

en: Freezing squall
sl: Zmrzujoč piš vetra

en: Freezing tornado
sl: Zmrzujoč tornado

en: Freezing volcanic ash
sl: Zmrzujoč vulkanski dim

en: Friday
sl: petek

en: From
sl: Od

en: From:
sl: Od:

en: Full Name
sl: Polno ime

en: Function not implemented in this storage
sl: Funkcija ni implementirana v tem hranilniku

en: Funnel cloud
sl: Tromba

en: Funnel cloud in the vicinity
sl: Tromba v okolici

en: Funnel cloud w/ wind
sl: Tromba z vetrom

en: General
sl: Splošno

en: Generating message list
sl: Ustvarjam seznam sporočil

en: Generic error
sl: Generična napaka

en: Geographical Position
sl: Zemljepisna lega

en: Get Digital ID...
sl: Dobi digitalni ID...

en: Getting Folder Information
sl: Dobivam podatke o mapi

en: Getting message %d (%d%%)
sl: Dobivam sporočilo %d (%d%%)

en: Getting message %d of %d
sl: Dobivam sporočilo %d od %d

en: Go To
sl: Pojdi na

en: Go To Date
sl: Pojdi na datum

en: Go To Today
sl: Pojdi na danes

en: Go back
sl: Pojdi nazaj

en: Go forward
sl: Pojdi naprej

en: Go to _Date
sl: Pojdi na _datum

en: Go to _Today
sl: Pojdi na _danes

en: Go to a specific date
sl: Pojdi na določen datum

en: Go to folder...
sl: Pojdi v mapo...

en: Go to today
sl: Pojdi na danes

en: Greek
sl: Grški

en: Group
sl: Skupina

en: Group name:
sl: Ime skupine:

en: HELO request timed out: %s: non-fatal
sl: Zahtevek HELO je prekoračil časovno omejitev: %s: ni usodno

en: HELO response error: %s: non-fatal
sl: Napaka v odgovoru na HELO: %s: ni usodno

en: HTML signature file:
sl: Datoteka s podpisom HTML:

en: Hail
sl: Toča

en: Hail in the vicinity
sl: Toča v okolici

en: Hail showers
sl: Ploha toče

en: Hailstorm
sl: Nevihta toče

en: Haze
sl: Suha motnost

en: Haze in the vicinity
sl: Suha motnost v okolici

en: Haze with wind
sl: Suha motnost z vetrom

en: Header
sl: Glava

en: Header/Footer
sl: Glava/noga

en: Headings
sl: Zaglavja

en: Headings for each letter
sl: Zaglavja za vsako črko

en: Heavy drizzle
sl: Močno pršenje

en: Heavy dust
sl: Gost prah

en: Heavy dust whirls
sl: Močni prašni vrtinci

en: Heavy duststorm
sl: Močan prašni vihar

en: Heavy hail
sl: Močna toča

en: Heavy ice crystals
sl: Močne ledene iglice

en: Heavy ice pellets
sl: Močno babje pšeno

en: Heavy precipitation
sl: Močne padavine

en: Heavy rain
sl: Močan dež

en: Heavy sand
sl: Močan pesek

en: Heavy sandstorm
sl: Močan peščeni vihar

en: Heavy small hail
sl: Močna sodra

en: Heavy snow
sl: Močno sneži

en: Heavy snow grains
sl: Močno zrnato sneži

en: Heavy squall
sl: Močan piš vetra

en: Height:
sl: Višina:

en: Help message
sl: Sporčilo pomoči

en: Hide
sl: Skrij

en: Hide S_elected Messages
sl: Skrij _izbrana sporočila

en: Hide _Deleted Messages
sl: Skrij _zbrisana sporočila

en: Hide _Read Messages
sl: Skrij _prebrana sporočila

en: Hide deleted messages rather than displaying them with a line through them
sl: Raje skrij zbrisana sporočila kot, da so prikazana prečrtana

en: Hide the shortcut bar
sl: Skrij vrstico z bližnjicami

en: High
sl: visoka

en: Higher
sl: visoka

en: Highest
sl: najvišja

en: Home
sl: Doma

en: Home 2
sl: Doma 2

en: Home Address
sl: Domači naslov

en: Home Fax
sl: Domači faks

en: Home Phone
sl: Domač telefon

en: Home Phone 2
sl: Domač telefon 2

en: Host
sl: Gostitelj

en: Host lookup failed: %s: host not found
sl: Poizvedba po gostitelju ni uspela: %s: gostitelj ni bil najden

en: Host lookup failed: %s: unknown reason
sl: Poizvedba po gostitelju ni uspela: %s: vzrok ni znan

en: Hours
sl: Ur

en: How many days should the calendar display at once?
sl: Koliko dni naj koledar pokaže hkrati?

en: I/O error
sl: V/I napaka

en: IMAP command failed: %s
sl: IMAP ukaz ni uspel: %s

en: IMAP server %s does not support requested authentication type %s
sl: Strežnik IMAP %s ne podpira zahtevanega načina avtentifikacije %s

en: IMAP server response did not contain %s information
sl: odgovor IMAP strežnika ni vseboval podatkov %s

en: Ice crystal storm
sl: Nevihta ledenih iglic

en: Ice crystals
sl: Ledene iglice

en: Ice crystals in the vicinity
sl: Ledene iglice v okolici

en: Ice pellet storm
sl: Nevihta babjega pšena

en: Ice pellets
sl: Babje pšeno

en: Ice pellets in the vicinity
sl: Babje pšeno v okolici

en: Identity
sl: Identiteta

en: If
sl: Če

en: If you can no longer open this mailbox, then
    you may need to repair it manually.
sl: Če ne morete več odpreti tega poštnega predala, potem
    ga boste morda morali popraviti ročno.

en: Immediately follow each other
sl: Si sledijo takoj

en: Import
sl: Uvozi

en: Important
sl: Pomembno

en: Importers
sl: Uvozniki

en: Importing
sl: Uvažam

en: Importing %s
    Importer not ready.
    Waiting 5 seconds to retry.
sl: Uvažam %s
    Uvoznik ni pripravljen.
    Čakam 5 sekund na nov poskus.

en: Importing %s
    Importing item %d.
sl: Uvažam %s
    Uvažam predmet %d.

en: Importing %s
    Importing item 1.
sl: Uvažam %s
    Uvažam predmet 1.

en: Importing %s.
    Starting %s
sl: Uvažam %s.
    Pričenjam %s

en: Imports Outlook Express 4 files into Evolution
sl: Uvozi datoteke Outlook Express 4 v Evolucijo

en: Imports VCard files into Evolution.
sl: Uvozi datoteke eVizitk v Evolucijo.

en: Imports mbox files into Evolution
sl: Uvozi mbox daoteke v Evolucijo

en: In HTML mail
sl: V pošti HTML

en: In Process
sl: V obdelavi

en: In Progress
sl: v teku

en: Inbox
sl: Dohodna pošta

en: Include:
sl: Vključi:

en: Incoming
sl: Dohodna

en: Individual
sl: Individualno

en: Information
sl: Podatki

en: Inline
sl: Kot del sporočila

en: Inline Text _File...
sl: Vstavi _datoteko z besedilom...

en: Insert File
sl: Vstavi datoteko

en: Insert a file as text into the message
sl: Vstavi datoteko v sporočilo kot besedilo

en: Insert text file...
sl: Vstavi datoteko z besedilom...

en: Invalid
sl: Neveljavno

en: Invalid arguments
sl: Neveljavni argumenti

en: Invalid email address trace information:
    %s
sl: Neveljavni podatki o izvoru e-poštnega naslova:
    %s

en: Invalid message contents
sl: Neveljavna vsebina sporočila

en: Invalid opaque trace information:
    %s
sl: Neveljavni podatki sledenja:
    %s

en: Invalid trace information:
    %s
sl: Neveljavni podati sledenja:
    %s

en: Invalid type in body-contains, expecting string
sl: Neveljaven tip v body-contains, pričakovan niz

en: Item sent!
sl: Predmet poslan!

en: January
sl: januar

en: Japanese
sl: Japonski

en: Journal entry - %s
sl: Vpis v dnevniku - %s

en: Jr.
sl: Ml.

en: July
sl: julij

en: June
sl: junij

en: Korean
sl: Korejski

en: LDAP Server
sl: Strežnik LDAP

en: Landscape
sl: Ležeče

en: Language
sl: Jezik

en: Leave messages on server
sl: Pusti sporočila na strežniku

en: Left:
sl: Levo:

en: Letter tabs on side
sl: Uhlji črk ob strani

en: Light drizzle
sl: Rahlo pršenje

en: Light dust
sl: Rahel prah

en: Light dust whirls
sl: Rahli prašni vrtinci

en: Light duststorm
sl: Rahel prašni vihar

en: Light fog
sl: Rahla megla

en: Light funnel cloud
sl: Rahla tromba

en: Light hail
sl: Rahla toča

en: Light haze
sl: Rahla suha motnost

en: Light mist
sl: Rahle meglice

en: Light precipitation
sl: Rahle padavine

en: Light rain
sl: Rahel dež

en: Light sand
sl: Rahel pesek

en: Light snow
sl: Rahlo sneži

en: Light snow grains
sl: Rahlo zrnato sneži

en: Light squall
sl: Rahel piš vetra

en: Light standstorm
sl: Rahel peščeni vihar

en: List _name:
sl: _Ime seznama::

en: Load _Images
sl: Naloži _slike

en: Loading Calendar
sl: Nalagam koledar

en: Loading calendar...
sl: Nalagam koledar...

en: Loading message content
sl: Nalagam vsebino sporočila

en: Local Folders
sl: Krajevne mape

en: Local mail file %s
sl: Krajevna datoteka s pošto %s

en: Local stores do not have an inbox
sl: Krajevno shrambe nimajo vhodnega predala

en: Low
sl: nizka

en: Lower
sl: nizka

en: Lowest
sl: najnižja

en: MAIL FROM request timed out: %s: mail not sent
sl: Zahtevek MAIL FROM je prekoračil časovno omejitev: %s: pošta ni bila poslana

en: MAIL FROM response error: %s: mail not sent
sl: Napaka v ogovoru na MAIL FROM: %s: pošta ni bila poslana

en: MH-format mail directories
sl: Poštni imeniki tipa MH

en: MIME type:
sl: Tip MIME:

en: MTWTFSS
sl: PTSČPSN

en: Ma_x number of items shown:
sl: Na_jvečje število prikazanih predmetov:

en: Mail
sl: Pošta

en: Mail Alarm Options
sl: Možnosti alarma pošte

en: Mail Configuration
sl: Nastavitev pošte

en: Mail Settings
sl: Nastavitev pošte

en: Mail configuration interface
sl: Vmesnik za nastavitev pošte

en: Mail delivery via the sendmail program
sl: Dostava pošte preko programa sendmail

en: Mail from %s
sl: Pošta od %s

en: Mail summary
sl: Povzetek pošte

en: Mail to %s
sl: Pošta za %s

en: Mailbox Format
sl: Tip poštnega predala

en: Mailbox location
sl: Mesto poštnega predala

en: Mailing list
sl: Dopisni seznam

en: Main toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Make this Occurrence _Movable
sl: Naredi to pojavitev _prestavljivo

en: Make this my _default account
sl: Naj bo to moj p_rivzet račun

en: Malformed external-body part.
sl: Napačno oblikovano dodatno telo sporočila.

en: Manage Subscriptions
sl: Uredi naročnine

en: Manager
sl: Upravljalec

en: Mar_k as Read
sl: Označi kot _prebrano

en: March
sl: marec

en: Margins
sl: Robovi

en: Mark All as R_ead
sl: Označi vs_e kot prebrano

en: Mark all visible messages as read
sl: Označi vsa vidna sporočila kot prebrana

en: Mark as I_mportant
sl: Označi kot po_membno

en: Mark as U_nread
sl: Označi kot _neprebrano

en: Mark as Unim_portant
sl: Označi kot ne_pomembno

en: Mark as Unimp_ortant
sl: Označi kot _nepomembno

en: Mark as _Important
sl: Označi kot po_membno

en: Mark the selected messages as having been read
sl: Označi izbrana sporočila kot prebrana

en: Mark the selected messages as important
sl: Označi izbrana sporočila kot pomembna

en: Mark the selected messages as not having been read
sl: Označi izbrana sporočila kot neprebrana

en: Mark the selected messages as unimportant
sl: Označi izbrana sporočila kot nepomembna

en: Mark the selected messages for deletion
sl: Označi izbrana sporočila za brisanje

en: Matches:
sl: Ustreza:

en: May
sl: maj

en: Meeting
sl: Sestanek

en: Meeting Cancellation
sl: Preklic sestanka

en: Meeting Information
sl: Podatki o sestanku

en: Meeting Proposal
sl: Predlog sestanka

en: Meeting Reply
sl: Odgovor na sestanek

en: Meeting Update
sl: Posodobitev sestanka

en: Meeting Update Request
sl: Zahtevek za posodobitev sestanka

en: Meeting _end time:
sl: Čas zaključka sestanka:

en: Meeting _start time:
sl: Čas pričetka sestanka:

en: Member
sl: Član

en: Members
sl: Člani

en: Merge E-Mail Address
sl: Zlij E-poštne naslove

en: Message
sl: Sporočilo

en: Message %s not found.
sl: Sporočilo %s ni bilo najdeno.

en: Message Alarm Options
sl: možnosti alrama sporočil

en: Message Body
sl: Jedro sporočila

en: Message Header
sl: Glava sporočila

en: Message construction failed: Corrupt mailbox?
sl: Konstrukcija sporočila ni uspela: Naj pokvarim poštni predal?

en: Message storage
sl: Hramba sporočil

en: Message to Display
sl: Sporočila za prikaz

en: Message was received
sl: Sporočilo je bilo sprejeto

en: Message was sent
sl: Sporočilo je bilo poslano

en: Messages
sl: Sporočila

en: Minutes
sl: Minut

en: Miss
sl: Gdč.

en: Mist
sl: Meglice

en: Mist in the vicinity
sl: Meglice v okolici

en: Mist with wind
sl: Meglice z vetrom

en: Mo
sl: po

en: Mobile
sl: Prenosni telefon

en: Mobile Phone
sl: Prenosni telefon

en: Moderate drizzle
sl: Zmerno pršenje

en: Moderate dust
sl: Zmeren prah

en: Moderate dust whirls
sl: Zmerni prašni vrtinci

en: Moderate duststorm
sl: Zmeren prašni vihar

en: Moderate fog
sl: Zmerna megla

en: Moderate funnel cloud
sl: Zmerna tromba

en: Moderate hail
sl: Zmerna toča

en: Moderate haze
sl: Zmerna suha motnost

en: Moderate ice crystals
sl: Zmerne ledene iglice

en: Moderate ice pellets
sl: Zmerno babje pšeno

en: Moderate mist
sl: Zmerne meglice

en: Moderate precipitation
sl: Zmerne padavine

en: Moderate rain
sl: Zmeren dež

en: Moderate sand
sl: Zmeren pesek

en: Moderate sandstorm
sl: Zmeren peščeni vihar

en: Moderate small hail
sl: Zmerna sodra

en: Moderate smoke
sl: Zmeren dim

en: Moderate snow
sl: Zmerno sneži

en: Moderate snow grains
sl: Zmerno zrnato sneži

en: Moderate squall
sl: Zmeren piš vetra

en: Moderate tornado
sl: Zmeren tornado

en: Moderate volcanic ash
sl: Zmeren vulkanski pepel

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Month
sl: Mesec

en: Month View
sl: Mesečni pogled

en: Move
sl: Prestavi

en: Move folder
sl: Prestavi mapo

en: Move message(s) to
sl: Prestavi sporočilo(a) v

en: Move selected messages to another folder
sl: Prestavi izbrana sporočila v drugo mapo

en: Move this folder to another place
sl: Prestavi to mapo na drugo mesto

en: Move to Folder
sl: Prestavi v mapo

en: Movemail program failed: %s
sl: Program movemail ni uspel: %s

en: Moving
sl: Prestavljam

en: Moving messages to %s
sl: Prestavljam sporočila v %s

en: Mr.
sl: G.

en: Mrs.
sl: Ga.

en: Ms.
sl: Ga.

en: Multiple Messages
sl: Več sporočil

en: Multiple Unseen Messages
sl: več nevidenih sporočil

en: Multiple VCards
sl: Več eVizitk

en: My Weather
sl: Moje vreme

en: NNTP Server:
sl: Strežnik NNTP

en: NT Login
sl: Prijava na NT

en: Name
sl: Ime

en: Name:
sl: Ime:

en: Namespace
sl: Imenski prostor

en: Needs Action
sl: Potrebuje dejanje

en: New
sl: Nov

en: New All Day _Event
sl: Nov celodnevni _dogodek

en: New Appointment
sl: Nov sestanek

en: New Contact:
sl: Nov stik:

en: New Mail Message
sl: Novo poštno sporočilo

en: New Task
sl: Nova naloga

en: New VFolder
sl: Nova vMapa

en: New _Appointment
sl: Nov _sestanek

en: New _Appointment...
sl: Nov _sestanek...

en: New _Mail Message
sl: Novo _poštno sporočilo

en: New phone type
sl: Nov tip telefona

en: New store format:
sl: Nova oblika hranjenja:

en: New...
sl: Nova...

en: News
sl: Novice

en: News Feed Settings
sl: Nastavitve virov novic

en: Next
sl: Naslednje

en: Next Important Message
sl: Naslednje pomembno sporočilo

en: Next Message
sl: Naslednje sporočilo

en: Next Thread
sl: Naslednja nit

en: Next Unread Message
sl: Naslednje neprebrano sporočilo

en: Nickname
sl: Vzdevek

en: No
sl: Ne

en: No Information
sl: Ni podatkov

en: No Message Selected
sl: Izbrano ni nilo nobeno sporočilo

en: No appointments
sl: Ni sestankovov

en: No description available.
sl: Opis ni na voljo.

en: No error
sl: Brez napak

en: No message with uid %s
sl: Ni sporočila z uid %s

en: No provider available for protocol `%s'
sl: Noben nuditelj za protokol '%s' ni dostopen

en: No server has been selected
sl: Strežnik ni bil izbran

en: No such folder %s
sl: Ni takšne mape %s

en: No such folder `%s'.
sl: Ni takšne mape `%s'.

en: No such message
sl: Ni takšnega sporočila

en: No such message %s in %s
sl: Ni takšnega sporočila %s v %s

en: No such message: %s
sl: Ni takšnega sporočila: %s

en: No summary
sl: Ni povzetka

en: No support for authentication type %s
sl: Ni podpore za način avtentifikacije %s

en: No tasks
sl: Brez nalog

en: No_tes:
sl: Opom_be:

en: Non-Participant
sl: Ne-sodelujoči

en: Non-Participants
sl: Ne-udeleženci

en: None
sl: brez

en: Normal
sl: običajna

en: North
sl: sever

en: North - NorthEast
sl: sever - severovzhod

en: North - Northwest
sl: sever - severozahod

en: Northeast
sl: severovzhod

en: Northwest
sl: severozahod

en: Not Started
sl: ni pričeto

en: Not enough space to create the folder
sl: Ni dovolj prostora za ustvaritev mape

en: Note
sl: Opomba

en: Note: When converting between mailbox formats, a failure
    (such as lack of disk space) may not be automatically
    recoverable.  Please use this feature with care.
sl: Opomba: Ob pretvarjanju med različnimi oblikami poštnih predalov
    napaka (na primer pomanjkanje prosotra na disku) ni nujno samodejno
     odpravljiva. Prosimo to možnost uprabljajte pazljivo.

en: November
sl: november

en: Now
sl: Sedaj

en: Number of columns:
sl: Število stolpcev:

en: OK
sl: V redu

en: Obtain the latest meeting information
sl: Dobi osvežene podatke o sestanku

en: October
sl: oktober

en: Office
sl: Pisarna

en: One
sl: Ena

en: One mont_h
sl: En _mesec

en: One w_eek
sl: En _teden

en: Open
sl: Odpri

en: Open Link in Browser
sl: Odpri povezavo v brskalniku

en: Open a file
sl: Odpri datoteko

en: Open a window for composing a mail message
sl: Odpri okno za sestavljanje novega poštnega sporočila

en: Open file
sl: Odpri datoteko

en: Open in %s...
sl: Odpri v %s...

en: Open in New Window
sl: Odpri v novem oknu

en: Open in New _Window
sl: Odpri v novem _oknu

en: Open the folder linked to this shortcut
sl: Odpri mapo povezano s to bližnjico

en: Open the folder linked to this shortcut in a new window
sl: Odpri mapo povezano s to bližnjico v novem oknu

en: Open the selected message in a new window
sl: Odpri izbrano sporočilo v novem oknu

en: Open the selected message in the composer to re-send it
sl: Odpri izbrano sporočilo v skladatelju za vnovično pošiljanje

en: Open this folder in an other window
sl: Odpri to mapo v drugem oknu

en: Opening folder %s
sl: Odpiram mapo %s

en: Opening store %s
sl: Odpiram shrambo %s

en: Operation cancelled
sl: Operacija razveljavljena

en: Operation not supported
sl: Operacija ni podprta

en: Optional Information
sl: Podatki po želji

en: Optional Participant
sl: Možni sodelujoči

en: Optional Participants
sl: Možni udeleženci

en: Options
sl: Možnosti

en: Organi_zation:
sl: Organi_zacija:

en: Organization
sl: Organizacija

en: Organizer:
sl: Organizator:

en: Orientation
sl: Usmerjenost

en: Original Contact:
sl: Prvotni stik:

en: Other
sl: Drugo

en: Other Address
sl: Drug naslov

en: Other Contacts
sl: Drugo stiki

en: Other Fax
sl: Drugi faks

en: Other Phone
sl: Drug telefon

en: Other error
sl: Drugačna napaka

en: Other...
sl: Drugo...

en: Out of Office
sl: Iz pisarne

en: Outbox
sl: Odhodna pošta

en: Outgoing
sl: Odhodna

en: Overcast
sl: Oblačno

en: Override server-supplied folder namespace
sl: Povozi imenski prostor map, ki ga nudi strežnik

en: Overwrite file?
sl: Prepiši datoteko?

en: PGP Encrypt
sl: Šifriraj s PGP

en: PGP Sign
sl: Podpis s PGP

en: POP Before SMTP auth using a non-pop source
sl: Avtentifikacija POP pred SMTP z uporabo ne-pop vira

en: POP Before SMTP auth using an unknown transport
sl: Avtentifikacija POP pred SMTP z uporabo neznanega transporta

en: POP Source URI
sl: URI vira POP

en: POP before SMTP
sl: POP pred SMTP

en: Page
sl: Stran

en: Page Setup:
sl: Nastavitev strani:

en: Pager
sl: Pozivnik

en: Paper
sl: Papir

en: Paper source:
sl: Vir papirja:

en: Partial drizzle
sl: Prši s presledki

en: Partial dust
sl: Prah s presledki

en: Partial dust whirls
sl: Prašni vrtinci s presledki

en: Partial duststorm
sl: Prašni vihar s presledki

en: Partial fog
sl: Megla s presledki

en: Partial funnel clouds
sl: Trombe s presledki

en: Partial hail
sl: Toča s presledki

en: Partial haze
sl: Suha motnost s presledki

en: Partial ice crystals
sl: Ledene iglice s presledki

en: Partial ice pellets
sl: Babje pšeno s presledki

en: Partial mist
sl: Meglice s presledki

en: Partial precipitation
sl: Padavine s presledki

en: Partial rainfall
sl: Dežuje s presledki

en: Partial sand
sl: Pesek s presledki

en: Partial sandstorm
sl: Peščeni vihar s presledki

en: Partial small hail
sl: Sodra s presledki

en: Partial smoke
sl: Dim s presledki

en: Partial snow grains
sl: Zrnato sneži s presledki

en: Partial snowfall
sl: Sneži s presledki

en: Partial squall
sl: Piš vetra s presledki

en: Partial tornado
sl: Tornado s presledki

en: Partial volcanic ash
sl: Vulkanski dim s presledki

en: Password
sl: Geslo

en: Paste
sl: Prilepi

en: Paste message in the clipboard
sl: Prilepi sporočilo na odložišče

en: Paste task from the clipboard
sl: Prilepi opravilo z odložišča

en: Paste the clipboard
sl: Prilepi odložišče

en: Patches of drizzle
sl: Ponekod prši

en: Patches of dust
sl: Ponekod prah

en: Patches of dust whirls
sl: Ponekod prašni vrtinci

en: Patches of fog
sl: Ponekod megla

en: Patches of funnel clouds
sl: Ponekod trombe

en: Patches of hail
sl: Ponekod toča

en: Patches of haze
sl: Ponekod suha motnost

en: Patches of ice crystals
sl: Ponekod ledene iglice

en: Patches of ice pellets
sl: Ponekod babje pšeno

en: Patches of mist
sl: Ponekod meglice

en: Patches of precipitation
sl: Ponekod padavine

en: Patches of rain
sl: Ponekod dežuje

en: Patches of sand
sl: Ponekod pesek

en: Patches of small hail
sl: Ponekod sodra

en: Patches of smoke
sl: Ponekod dim

en: Patches of snow
sl: Ponekod sneži

en: Patches of snow grains
sl: Ponekod zrnato sneži

en: Patches of volcanic ash
sl: Ponekod vulkanski dim

en: Performing query on unknown header: %s
sl: Opravljam poizvedbo na neznani glavi: %s

en: Permanently remove all deleted messages from all folders
sl: Trajno odstrani vsa zbrisana sporočila iz vseh map

en: Permanently remove all deleted messages from this folder
sl: Trajno odstrani vsa zbrisana sporočila iz te mape

en: Permission denied
sl: Nimate dovoljenja

en: Phone List
sl: Seznam telefonov

en: Phone Types
sl: Tipi telefonov

en: Pick a color
sl: Izberi barvo

en: Play a sound
sl: Predvajaj zvok

en: Play sound:
sl: Predvajaj zvok:

en: Please click "OK" to install the files, or "Cancel" to exit.
sl: Prosim kliknite "V redu" za namestitev datotek ali "Prekliči" za izhod.

en: Please enter the NNTP password for %s@%s
sl: Prosim vpišite geslo NNTP za %s@%s

en: Please enter your %s passphrase
sl: Prosim vpišite svoje %s geslo

en: Please enter your %s passphrase for %s
sl: Prosim vpišite svoje %s geslo za %s

en: Please enter your password for %s
sl: Prosim vpišite svoje geslo za %s

en: Please indicate the nickname of a certificate to sign with.
sl: Prosim navedite vzdevek certifikata s katerim se želite podpisati.

en: Please select a server.
sl: Prosimo izberite strežnik.

en: Pointer to FTP site (%s)
sl: Kazalec na FTP povezavo (%s)

en: Pointer to local file (%s)
sl: Kazalec na lokalno datoteko (%s)

en: Pointer to local file (%s) valid at site "%s"
sl: Kazalec na krajevno datoteko (%s) veljaven na strežniku "%s"

en: Pointer to remote data (%s)
sl: Kazalec na oddaljen podatek (%s)

en: Pointer to unknown external data ("%s" type)
sl: Kazalec na neznane zunanje podatke (tip "%s")

en: Portrait
sl: Pokončno

en: Precipitation in the vicinity
sl: Padavine v okolici

en: Pretty Good Privacy
sl: Pretty Good Privacy (precej dobra zasebnost)

en: Preview
sl: Predogled

en: Preview the printed item
sl: Predogled natisnjenega predmeta

en: Preview:
sl: Predogled:

en: Previews the calendar to be printed
sl: Predogled koledarja, ki bo natisnjen

en: Previews the contacts to be printed
sl: Predogled stikov, ki bodo natisnjeni

en: Previous
sl: Prejšnje

en: Previous Important Message
sl: Prejšnje pomembno sporočilo

en: Previous Message
sl: Prejšnje sporočilo

en: Previous Unread Message
sl: Prejšnje neprebrano sporočilo

en: Pri_vate
sl: Pri_vatno

en: Primary
sl: Prvi

en: Primary Email
sl: prvi e-naslov

en: Primary Phone
sl: Osnovni telefon

en: Print
sl: Natisni

en: Print Calendar
sl: Natisni koledar

en: Print En_velope...
sl: Natisni kuverto...

en: Print Envelope
sl: Natisni kuverto

en: Print Item
sl: Natisni predmet

en: Print Message
sl: Natisni sporočilo

en: Print Pre_view
sl: Predogled _tiskanja

en: Print Preview
sl: Predogled tiskanja

en: Print Setup
sl: Nastavitev tiskanja

en: Print Summary
sl: Natisni povzetek

en: Print card
sl: Natisni vizitko

en: Print cards
sl: Natisni vizitke

en: Print envelope
sl: Natisni kuverto

en: Print selected contacts
sl: Natisni izbrane stike

en: Print summary
sl: Natisni povzetek

en: Print this calendar
sl: Natisni ta koledar

en: Print this item
sl: Natisni ta predmet

en: Print this message
sl: Natisni to sporočilo

en: Print using gray shading
sl: Tiskaj z uporabo sivinskega senčenja

en: Print...
sl: Natisni...

en: Printing of Summary failed
sl: Tiskanje povzetka ni uspelo

en: Printing of message failed
sl: Tiskanje sporočila ni uspelo

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Private
sl: osebno

en: Profession
sl: Poklic

en: Program Alarm Options
sl: Možnosti alarma programa

en: Progress
sl: Napredek

en: Prompt when sending messages with an _empty subject
sl: Zahtevaj potrditev ob pošiljanju sporočil bre_z predmeta

en: Prompt when sending messages with only _Bcc recipients defined
sl: Zahtevaj potrditev ob pošiljanju sporočil, ki imajo le BCC prejemnike

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Properties for "%s"
sl: Lastnosti za "%s"

en: Properties...
sl: Lastnosti...

en: Protocol not supported
sl: Protokol ni podprt

en: Pu_blic
sl: _Javno

en: Public
sl: javno

en: Publish Free/Busy information for this calendar
sl: Objavi podatek o zasedenosti za ta koledar

en: QUIT request timed out: %s: non-fatal
sl: Zahtevek QUIT je prekoračil časovno omejitev: %s: ni usodno

en: QUIT response error: %s: non-fatal
sl: Napaka v odgovoru na QUIT: %s: ni usodno

en: Qmail maildir
sl: Poštni imenik Qmail

en: Querying Addressbook...
sl: Poizvedujem v adresarju...

en: Question
sl: Vprašanje

en: Quoted
sl: Citirano

en: Quotes of the Day
sl: Citati dneva

en: RCPT TO request timed out: %s: mail not sent
sl: Zahtevek RCPT TO je prekoračil časovno omejitev: %s: pošta ni bila poslana

en: RCPT TO response error: %s: mail not sent
sl: Napaka v ogovoru na RCPT TO: %s: pošta ni bila poslana

en: RSET request timed out: %s
sl: Zahtevek RSET je prekoračil časovno omejitev: %s

en: RSET response error: %s
sl: Napaka v odgovoru na RSET: %s

en: Radio
sl: Radijo

en: Raging tornado
sl: Hud tornado

en: Rain
sl: Dež

en: Rain in the vicinity
sl: Dež v okolici

en: Rain showers
sl: Plohe

en: Re_fresh Meeting
sl: Osveži sestanek

en: Re_fresh Task
sl: Osveži opravilo

en: Re_name this Group...
sl: _Preimenuj to skupino...

en: Read
sl: Beri

en: Really delete account?
sl: Resnično zbriši račun?

en: Received
sl: Sprejeto

en: Receiving Email
sl: Sprejemam e-pošto

en: Receiving Mail
sl: Sprejemanje pošte

en: Receiving Options
sl: Možnosti sprejema

en: Recipients
sl: Prejemnik

en: Recipients contain
sl: Prejemniki vsebujejo

en: Reconfiguring folder
sl: Prenastavljam mapo

en: Recurrence
sl: Ponovitev

en: Recurrence Rule
sl: Pravilo ponovitev

en: Recurring
sl: Ponovi se

en: Refresh List
sl: Osveži seznam

en: Refresh List of Folders
sl: Osveži seznam map

en: Refresh _time (seconds):
sl: Čas _osvežitve (sekund):

en: Refreshing folder
sl: Osvežujem mapo

en: Regex Match
sl: Regularni izraz

en: Regions
sl: Območja

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
sl: Prevajanje regularnega izraza ni uspelo: %s: %s

en: Reload
sl: Znova naloži

en: Reload the view
sl: Znova naloži ta pogled

en: Remember this password
sl: Zapomni si geslo

en: Reminder
sl: Opomnilnik

en: Reminders
sl: Opomnilniki

en: Removal Complete
sl: Odstranjevanje končano

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove All
sl: Odstrani vse

en: Remove folder from your list of subscribed folders
sl: Odstrani mapo iz seznama naročenih map

en: Remove selected items from the attachment list
sl: Odstrani izbrane predmete iz seznama prilog

en: Remove this shortcut from the shortcut bar
sl: Odstrani to bližnjico iz vrstice bližnjic

en: Remove this shortcut group
sl: Odstrani to skupino bližnjic

en: Removing folder %s
sl: Odstranjujem mapo %s

en: Rename Shortcut Group
sl: Preimenuj skupino bližnjic

en: Rename selected shortcut group to:
sl: Preimenuj izbrano skupino bližnjic v:

en: Rename selected shortcut to:
sl: Preimenuj izbrano bližnjico v:

en: Rename shortcut
sl: Preimenuj bližnjico

en: Rename this shortcut
sl: Preimenuj to bližnjico

en: Rename this shortcut group
sl: Preimenuj to skupino bližnjic

en: Repeat the alarm
sl: Ponovi alarm

en: Replied to
sl: Odgovorjeno na

en: Reply
sl: Odgovori

en: Reply to All
sl: Odgovori vsem

en: Reply to _All
sl: Odgovori _vsem

en: Reply to _List
sl: Odgovori na _seznam

en: Reply-To
sl: Odgovori-na:

en: Reply-To:
sl: Odgovori-na:

en: Repository offline
sl: Skladišče, ki ni na mreži

en: Requested action aborted: error in processing
sl: Zahtevano dejanje preklicano: napaka ob obdelavi

en: Requested action not taken: insufficient system storage
sl: Zahtevano dejanje ni bilo izvedeno: premalo prostora na disku

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
sl: Zahtevano dejanje ni bilo izvedeno: ime poštnega predala ni dovoljeno

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
sl: Zahtevano dejanje ni bilo izvedeno: poštni predal ni na voljo

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
sl: Zahtevano dejanje preklicano: prekoračena obremenitev diska

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
sl: Zahtevano poštno dejanje ni bilo izvedeno: poštni predal ni na voljo

en: Requested mail action okay, completed
sl: Zahtevano dejanje v redu, opravljeno

en: Required Information
sl: Potrebni podatki

en: Required Participant
sl: Potrebni udeleženci

en: Required Participants
sl: Potrebni udeleženci

en: Required People and _One Resource
sl: Potrebni ljudje in eno sredstvo

en: Resolving: %s
sl: Razvozlujem: %s

en: Resource
sl: Vir

en: Resynchronizing with server
sl: Sinhroniziram s strežnikom

en: Retrieving %d message(s)
sl: Prenašam %d sporočil

en: Retrieving POP message %d
sl: Prenašam sporočilo POP %d

en: Retrieving POP summary
sl: Prenašam povzetek POP

en: Retrieving message %s
sl: Prenašam sporočilo %s

en: Reverse on even pages
sl: Obratno na sodih straneh

en: Right:
sl: Desno:

en: Role
sl: Vloga

en: Room
sl: Soba

en: Rule name:
sl: Ime pravila:

en: Rules
sl: Pravila

en: Run a program
sl: Poženi program

en: Run program:
sl: Poženi program:

en: S/MIME Encrypt
sl: Šifriraj s S/MIME

en: S/MIME Sign
sl: Podpis s S/MIME

en: SMTP Authentication
sl: Avtentifikacija SMTP

en: SMTP Greeting
sl: Pozdrav SMTP

en: SMTP mail delivery via %s
sl: Dostava pošte s SMTP preko %s

en: SMTP server %s
sl: Strežnik SMTP %s

en: SMTP server %s does not support requested authentication type %s
sl: Strežnik SMTP %s ne podpira zahtevanega načina avtentifikacije %s

en: SMTWTFS
sl: NPTSČPS

en: Sa
sl: so

en: Sand
sl: Pesek

en: Sand in the vicinity
sl: Pesek v okolici

en: Sandstorm
sl: Peščeni vihar

en: Sandstorm in the vicinity
sl: Peščeni vihar v okolici

en: Saturday
sl: sobota

en: Save
sl: Shrani

en: Save As
sl: Shrani kot

en: Save As...
sl: Shrani kot...

en: Save Attachment
sl: Shrani prilogo

en: Save Image as...
sl: Shrani sliko kot...

en: Save Link as (FIXME)
sl: Shrani povezavo kot

en: Save Message As...
sl: Shrani sporočilo kot...

en: Save Messages As...
sl: Shrani sporočila kot...

en: Save Search
sl: Shrani iskanje

en: Save _As...
sl: Shrani _kot...

en: Save _Draft
sl: Shrani _osnutek

en: Save and Close
sl: Shrani in zapri

en: Save as VCard
sl: Shrani kot eVizitko

en: Save as...
sl: Shrani kot...

en: Save in addressbook
sl: Shranite v adresarju

en: Save in folder...
sl: Shrani v mapo...

en: Save selected contacts as a VCard.
sl: Shrani izbrane kontakte kot eVizitke

en: Save signature
sl: Shrani podpis

en: Save the contact and close the dialog box
sl: Shrani stik in zapri dialog

en: Save the current file
sl: Shrani trenutno datoteko

en: Save the current file with a different name
sl: Shrani trenutno datoteko pod drugim imenom

en: Save the list and close the dialog box
sl: Shrani seznam in zapri dialog

en: Save the message as a text file
sl: Shrani sporočilo kot datoteko z besedilom

en: Save the message in a specified folder
sl: Shrani sporočilo v izbrano mapo

en: Save this item to disk
sl: Shrani ta predmet na disk

en: Save to Disk...
sl: Shrani na disk...

en: Saving %d messsage(s)
sl: Shranjujem %d sporočil

en: Saving attachment
sl: Shranjujem prilogo

en: Saving message to folder
sl: Shranjujem sporočilo v mapo

en: Scanning folders in "%s"
sl: Pregledujem mape v "%s"

en: Scanning folders under %s on "%s"
sl: Pregledujem mape pod %s na "%s"

en: Scanning for changed messages
sl: Pregledujem za spremenjenimi sporočili

en: Scanning for new messages
sl: Pregledujem za novimi sporočili

en: Scanning root-level folders on "%s"
sl: Pregledujem korenske mape na "%s"

en: Scattered clouds
sl: Delno oblačno

en: Schedule _Meeting
sl: _Načrtuj sestanek

en: Schedule a meeting for this item
sl: Načrtuj sestanek za ta predmet

en: Score
sl: Točke

en: Score Rules
sl: Točke pravil

en: Se_nd list to other...
sl: _Pošlji seznam drugim...

en: Sear_ch
sl: _Iskanje

en: Search
sl: Iskanje

en: Search Editor
sl: Urejevalnik iskanja

en: Search Forward
sl: Išči naprej

en: Search _base:
sl: Iskanje v _zbirki:

en: Search for text in the body of the displayed message
sl: Išči besedilo v telesu prikazanega sporočila

en: Search s_cope:
sl: _Doseg iskanja:

en: Sections:
sl: Sekcije:

en: Secure MIME
sl: Varni MIME

en: Security
sl: Varnost

en: Seen
sl: Videno

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Select Contacts from Addressbook
sl: Izberi stike iz adresarja

en: Select Filter Log file...
sl: Izberi datoteko za dnevnik filtra...

en: Select Folder
sl: Izberi mapo

en: Select Names
sl: Izberi imena

en: Select PGP binary
sl: Izberi datoteko PGP

en: Select _All
sl: Izberi _vse

en: Select _Thread
sl: Izberi ni_t

en: Select a Time Zone
sl: Izberi časovni pas

en: Select a destination folder for importing this data
sl: Izberite ciljno mapo za uvoz teh podatkov

en: Select a file
sl: Izberi datoteko

en: Select all and only the messages that are not currently selected
sl: Izberi vse in le tista sporočila, ki trenutno niso izbrana

en: Select all contacts
sl: Izberi vse stike

en: Select all messages in the same thread as the selected message
sl: Izberi vsa sporočila iz iste niti kot izbrano sporočilo

en: Select all visible messages
sl: Izberi vsa vidna sporočila

en: Select an Action
sl: Izberi dejanje

en: Select folder
sl: Izberi mapo

en: Select the folder that you want to open
sl: Izberite mapo, ki jo želite odpreti

en: Select the folder you want the shortcut to point to:
sl: Izberite mapo na katero naj kaže bližnjica:

en: Selected day (%a %b %d %Y)
sl: Izbrann dan (%b %a %d %Y)

en: Selected month (%b %Y)
sl: Izbran mesec (%b %Y)

en: Selected week (%s - %s)
sl: Izbran teden (%s - %s)

en: Selected year (%Y)
sl: Izbrano leto (%Y)

en: Selection:
sl: Izbira

en: Send
sl: Pošlji

en: Send / Receive
sl: Oddaja / sprejem

en: Send HTML Mail?
sl: Pošlji pošto v obliki HTML?

en: Send _Later
sl: Pošilji _kaseneje

en: Send _later
sl: Pošlji _kasneje

en: Send _message to list...
sl: Pošlji _sporočilo na seznam...

en: Send a mess to the selected contacts.
sl: Pošlji poročilo izbranim stikom.

en: Send an email
sl: Pošlji e-pošto

en: Send message to contact
sl: Stiku pošlji sporočilo

en: Send queued mail and retrieve new mail
sl: Pošlji pošto v vrsti in sprejmi novo pošto

en: Send selected contacts to another person.
sl: Pošlji izbrane stike drugi osebi.

en: Send the debugging output of all components to a file.
sl: Pošlji razhroščevalna sporočila vseh komponent v datoteko.

en: Send the mail in HTML format
sl: Pošlji pošto v HTML obliki

en: Send the message later
sl: Pošlji sporočilo kasneje

en: Send this message now
sl: Takoj pošlji to sporočilo

en: Sender
sl: Pošiljatelj

en: Sender contains
sl: Pošiljatelj vsebuje

en: Sending "%s"
sl: Pošiljam "%s"

en: Sending Email
sl: Pošiljam e-pošto

en: Sending Mail
sl: Pošiljanje pošte

en: Sending message
sl: Pošiljam sporočilo

en: Sending message %d of %d
sl: Pošiljam sporočilo %d od %d

en: Sendmail
sl: Program sendmail

en: Sent
sl: Poslano

en: Sent and Draft Messages
sl: Poslana sporočila in osnutki

en: September
sl: september

en: Server Configuration
sl: Nastavitev strežnika

en: Server Message:
sl: Sporočilo strežnika:

en: Server Name
sl: Ime strežnika

en: Server challenge contained invalid "Quality of Protection" token
sl: Strežnikov izziv je vseboval neveljaven člen "Quality of Protection" (kvaliteta zaščite)

en: Server challenge invalid
sl: Strežnikov izziv ni veljaven

en: Server challenge too long (>2048 octets)
sl: Strežnikov izziv predolg (>2048 oktetov)

en: Server rejected username
sl: Strežnik je zavrnil uporabniško ime

en: Server rejected username/password
sl: Strežnik je zavrnil uporabniško ime/geslo

en: Server response contained incomplete authorization data
sl: Odziv strežnika je vseboval nepopolne podatke o avtorizaciji

en: Server response did not contain authorization data
sl: Odziv strežnika ni vseboval podatkov o avtorizaciji

en: Server response does not match
sl: Odziv strežnika ne ustreza

en: Server response ended too soon.
sl: Odgovor strežnika se je prehitro končal.

en: Service closing transmission channel
sl: Storitev zapira kanal za prenos

en: Service not available, closing transmission channel
sl: Storitev ni na voljo, zapiram kanal za prenos

en: Service ready
sl: Storitev pripravljena

en: Set Status
sl: Nastavi stanje

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Setup the page settings for your current printer
sl: Nastavi lastnosti strani za vaš trenutni tiskalnik

en: Sh_ow Hidden Messages
sl: K_aži skrita sporočila

en: Shading
sl: Senčenje

en: Shallow drizzle
sl: Plitvo pršenje

en: Shallow dust whirls
sl: Plitvi prašni vrtinci

en: Shallow duststorm
sl: Plitev prašni vihar

en: Shallow fog
sl: Plitva megla

en: Shallow funnel cloud
sl: Plitva tromba

en: Shallow hail
sl: Plitva toča

en: Shallow haze
sl: Plitva suha motnost

en: Shallow ice pellets
sl: Plitvo babje pšeno

en: Shallow mist
sl: Plitve meglice

en: Shallow precipitation
sl: Plitve padavine

en: Shallow rain
sl: Plitev dež

en: Shallow sandstorm
sl: Plitev peščeni vihar

en: Shallow small hail
sl: Plitva sodra

en: Shallow smoke
sl: Plitev dim

en: Shallow snow
sl: Plitvo sneži

en: Shallow snow grains
sl: Plitvo zrnato sneži

en: Shallow volcanic ash
sl: Plitev vulkanski pepel

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Show / hide attachments
sl: Kaži / skrij priloge

en: Show All
sl: Kaži vse

en: Show Details
sl: Kaži podrobnosti

en: Show Email _Source
sl: Kaži _izvorno kodo pošte

en: Show Full _Headers
sl: Kaži celotne _glave

en: Show Time As
sl: Kaži čas kot

en: Show _Only Working Hours
sl: Kaži le delavne ure

en: Show _Zoomed Out
sl: Kaži poman_jšano

en: Show _all tasks
sl: Kaži _vse naloge

en: Show _attachments
sl: Kaži priloge

en: Show _folders from server:
sl: Kaži _mape s strežnika:

en: Show _today's tasks
sl: Kaži _današnje naloge

en: Show appointment _end times in week and month views
sl: Kaži čase _koncev sestankov v tedenskih in mesečnih pogledih

en: Show attachments
sl: Kaži priloge

en: Show contacts matching the following criteria:
sl: Kaži stike, ki ustrezajo naslednjim kriterijem:

en: Show message in the normal style
sl: Kaži sporočila v običajnem slogu

en: Show message preview window
sl: Kaži okno predogleda sporočila

en: Show message with all email headers
sl: Kaži sporočila s celotnimi glavami

en: Show messages that have been temporarily hidden
sl: Kaži sporočila, ki so bila začasno skrita

en: Show one day
sl: Kaži en dan

en: Show one month
sl: Kaži en mesec

en: Show one week
sl: Kaži en teden

en: Show only subscribed folders
sl: Kaži le naročene mape

en: Show the raw email source of the message
sl: Kaži neposredno izvorno kodo sporočila

en: Show the shortcuts as large icons
sl: Kaži bližnjice kot velike ikone

en: Show the shortcuts as small icons
sl: Kaži bližnjice kot majhne ikone

en: Show the working week
sl: Pokaži delavni teden

en: Show week _numbers in date navigator
sl: Kaži številke tednov v navigatorju po dnevih

en: Showers
sl: Plohe

en: Showers of ice crystals
sl: Plohe ledenih iglic

en: Showers of ice pellets
sl: Plohe babjega pšena

en: Showers of small hail
sl: Ploha sodre

en: Showers, type unknown
sl: Ploha neznanih padavin

en: Sign this message with your PGP key
sl: Podpiši to sporočilo s svojim PGP ključem

en: Sign this message with your S/MIME Signature Certificate
sl: Podpiši to sporočilo s svojim S/MIME podpisnim certifikatom

en: Signature file:
sl: Datoteka s podpisom:

en: Signing is not supported by this cipher
sl: Podpisovanje v tem kodirniku ni podprto

en: Simplified
sl: Poenostavljen

en: Size
sl: Velikost

en: Size (kB)
sl: Velikost (kB)

en: Size:
sl: Velikost:

en: Small hail
sl: Sodra

en: Small hail in the vicinity
sl: Sodra v okolici

en: Small hailstorm
sl: Nevihta sodre

en: Smoke
sl: Dim

en: Smoke in the vicinity
sl: Dim v okolici

en: Smoke with wind
sl: Dim z vetrom

en: Snoo_ze
sl: Podal_jšek spanja

en: Snooze time (minutes)
sl: Čas podaljška spanja (minut)

en: Snow
sl: Sneži

en: Snow grain showers
sl: Plohe zrnatega snega

en: Snow grains
sl: Zrnat sneg

en: Snow grains in the vicinity
sl: Zrnato sneži v okolici

en: Snow in the vicinity
sl: Sneži v okolici

en: Snow showers
sl: Snežne plohe

en: Snowstorm
sl: Snežna nevihta

en: Source
sl: Izvorna koda

en: Source Account
sl: Izvorni račun

en: Source Information
sl: Podatki o izvorni kodi

en: Sources
sl: Viri

en: South
sl: jug

en: South - Southeast
sl: jug - jugovzhod

en: South - Southwest
sl: jug - jugozahod

en: Southeast
sl: jugovzhod

en: Southwest
sl: jugozahod

en: Special Folders
sl: Posebne mape

en: Specific header
sl: Določena glava

en: Specify a folder to copy folder "%s" into:
sl: Navedite mapo kamor naj se skopira mapa "%s":

en: Specify a folder to move folder "%s" into:
sl: Navedite mapo, kamor naj se prestavi mapa "%s":

en: Specify where to create the folder:
sl: Navedi kje naj se ustvarimapa:

en: Spool `%s' does not exist or is not a regular file
sl: Datoteka vrste 'spool' `%s' ne obstaja ali ni običajna datoteka

en: Spool folders cannot be deleted
sl: Map vrste 'spool' ni možno zbrisati.

en: Spool folders cannot be renamed
sl: Map vrste 'spool' ni možno preimenovati

en: Spool mail file %s
sl: Datoteka vrste 'spool' s pošto %s

en: Spouse
sl: Partner(ka)

en: Squall
sl: Piš vetra

en: Squall in the vicinity
sl: Piš vetra v okolici

en: Sr.
sl: St.

en: Sta_rt Date:
sl: Datum _pričetka:

en: Sta_rt of day:
sl: Zače_tek dneva:

en: Standard Unix mbox
sl: Običajnen Unix poštni predal

en: Start Date
sl: Datum pričetka

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
sl: Začni z vpisom pošte; končaj z <ENTER>.<ENTER>

en: Start on a new page
sl: Začni na novi strani

en: Status
sl: Stanje

en: Stop
sl: Ustavi

en: Stop Loading
sl: Ustavi nalaganje

en: Stop Processing
sl: Prenehaj z obdelavo

en: Store root %s is not a regular directory
sl: Korenski imenik shrambe %s ni običajnen imenik

en: Store root %s is not an absolute path
sl: Korenski imenik shrambe %s ni absolutna pot

en: Style name:
sl: Ime sloga:

en: Su
sl: ne

en: Su_mmary:
sl: _Povzetek:

en: Su_n
sl: _ned

en: Sub
sl: Pod

en: Subject
sl: Zadeva

en: Subject contains
sl: Zadeva vsebuje

en: Subject does not contain
sl: Zadeva ne vsebuje

en: Subject is %s
sl: Zadeva je %s

en: Subject:
sl: Zadeva:

en: Submit Bug Report
sl: Pošlji poročilo o hrošču

en: Submit _Bug Report
sl: _Pošlji poročilo o hrošču

en: Submit a bug report using Bug Buddy
sl: Pošlji poročilo o hrošču z uporabo progama Bug buddy

en: Subscribe
sl: Naroči

en: Subscribe or unsubscribe to folders on remote servers
sl: Naroči se ali prekliči naročnino na mape z oddaljenih strežnikov

en: Subscribing to folder "%s"
sl: Naročam se na mapo "%s"

en: Success
sl: Uspeh

en: Suggest automatic display of attachment
sl: Predlagan samodejen prikaz priloge

en: Summary
sl: Povzetek

en: Summary Settings
sl: Nastavitev povzetka

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
sl: Povzetek se ne ujema z mapo, celo po uskladitvi

en: Summary contains
sl: Povzetek vsebuje

en: Summary:
sl: Povzetek:

en: Sunday
sl: nedeljo

en: Syncing folder
sl: Uskljajujem mapo

en: Syncing folders
sl: Uskljajujem mape

en: Syntax error in parameters or arguments
sl: Sintaktična napaka v parametrih ali argumentih

en: Syntax error, command unrecognized
sl: Sintaktična napaka, ukaz ni prepoznan

en: System status, or system help reply
sl: Stanje sistema ali odgvor na pomoč

en: T_hu
sl: č_et

en: T_ue
sl: _tor

en: Tas_ks due today:
sl: Nalo_ge z današnjim rokom

en: Task
sl: Naloga

en: Task - %s
sl: Naloga - %s

en: Task Cancellation
sl: Preklic naloge

en: Task Information
sl: Podatki o nalogi

en: Task Proposal
sl: Predlog naloge

en: Task Reply
sl: Odgovor na nalogo

en: Task Update
sl: Posodobitev naloge

en: Task Update Request
sl: Zahtevek za posodobitev naloge

en: Task sort
sl: Sortiranje opravil

en: Tasks
sl: Naloge

en: Tasks
sl: Naloge

en: Telex
sl: Teleks

en: Temporarily hide all messages that have already been read
sl: Začasno skrij vsa že prebrana sporočila

en: Temporarily hide the selected messages
sl: Začasno skrij vsa izbrana sporočila

en: Temporary authentication failure
sl: Začasna napaka avtentifikacije

en: Tentative
sl: Poskusno

en: Test
sl: Preizkus

en: Th
sl: če

en: That person is already attending the meeting!
sl: Ta oseba se je že udeleženec sestanka!

en: The Evolution groupware suite
sl: Evolucijino programje za delo v skupini

en: The Evolution shell.
sl: Evolucijina lupina.

en: The Personal Addressbook Server
sl: Strežnik osebnega adresarja

en: The Personal Calendar Server; calendar factory
sl: Strežnik osebnega koledarja; tovarna koledarjal

en: The URI of the tasks folder to display
sl: URI mape poslov, ki naj se kaže

en: The URI that the Folder Browser will display
sl: URI, ki naj ga prikaže brskalnik map

en: The URI that the calendar will display
sl: URI, ki naj ga prikaže brskalnik map

en: The changed email or name of this contact already
    exists in this folder.  Would you like to add it anyway?
sl: Spremenjeno ime ali e-poštni naslov tega stika že
    obstaja v tej mapi. Ga želite vseeno dodati?

en: The date must be entered in the format: 
    
    %s
sl: Datum mora biti vpisan v obliki: 
    
    %s

en: The directory `%s' exists but is not the
    Evolution directory.  Please move it in order
    to allow installation of the Evolution user files.
sl: Datoteka `%s' obstaja a ni Evolucijin imenik.
    Prosim premestite jo, da se lahko namestitev
    Evolucijinih uporabniških datotek nadaljuje.

en: The encryption certificate for "%s" does not exist.
sl: Šifrirni certifikat za "%s" ne obstaja.

en: The file `%s' is not a directory.
    Please move it in order to allow installation
    of the Evolution user files.
sl: Datoteka `%s' ni imenik.
    Prosim premestite jo, da se lahko namestitev
    Evolucijinih uporabniških datotek nadaljuje.

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
sl: Zdi se, da je mapa poškodovana in je ni mogoče popraviti.

en: The following connections are currently active:
sl: Sledeče povezave so trenutno aktivne:

en: The geographical position must be entered in the format: 
    
    45.436845,125.862501
sl: Zemljepisna lega mora biti zapisana v obliki: 
    
    45.436845,125.862501

en: The information below is required in order to add an addressbook.
sl: Podatki spodaj so potrebni za dodajanje adresarja.

en: The journal entry has changed. Send an updated version?
sl: Dnevniški zapis se je spremenil. Pošlji posodobljeno različico?

en: The meeting information has changed. Send an updated version?
sl: Podatki o sestanku so se spremenili. Pošlji posodobljeno različico?

en: The meeting status has changed. Send an updated version?
sl: Stanje sestanka se je spremenilo. Pošlji posodobljeno različico?

en: The message contains only unsupported requests.
sl: To sporočilo vsebuje le nepodprte zahtevke

en: The message does not appear to be properly formed
sl: Zdi se, da sporočilo ni pravilno oblikovano

en: The message's date will be compared against
    a time relative to when the filter is run;
    "a week ago", for example.
sl: Datum tega sporočila bo primerjan s časom
    relativnim glede na čas zagona filtra;
    .na primer "teden dni nazaj".

en: The message's date will be compared against
    the time that you specify here.
sl: Datum tega sporočila bo primerjan s časom,
    ki ga navedete tu.

en: The message's date will be compared against
    whatever the time is when the filter is run
    or vfolder is opened.
sl: Datum tega sporočila bo primerjan s
    časom ob katerem se bo pognal filter
    ali vmapa odprta.

en: The method required to load `%s' is not supported
sl: Postopek potreben za naložitev `%s' ni podprt

en: The method required to load `%s' is not supported; no items from the calendar folder will be migrated to the tasks folder.
sl: Metoda potrebna za naložitev `%s' ni podprta; predmeti iz mape koledarja ne bodo prenešeni v mapo poslov.

en: The method required to open `%s' is not supported
sl: Postopek potreben za naložitev `%s' ni podprt

en: The name or email address of this contact already exists
    in this folder.  Would you like to add it anyway?
sl: Ime ali e-poštni naslov tega stika že obstaja v tej mapi.
    Ga želite vseeno dodati?

en: The parent folder is not allowed to contain subfolders
sl: Starševski mapi ni dovoljeno vsebovati podmape

en: The percent value must be between 0 and 100, inclusive
sl: Vrednost v procentih mora biti med vključno 0 in 100

en: The signature certificate for "%s" does not exist.
sl: Podpisni certifikat za "%s" ne obstaja.

en: The specified folder cannot be modified or removed
sl: Izbrane mape ni možno spremeniti ali odstraniti

en: The specified folder type is not valid
sl: Izbran tip mape ni veljaven

en: The specified folder was not found
sl: Izbrana mapa ni bila najdena

en: The specified type is not supported in this storage
sl: Izbran tip ni podprt v tem hranilniku

en: The task information has changed. Send an updated version?
sl: Podatki o nalogi so se spremenili. Pošlji posodobljeno različico?

en: The time must be in the format: %s
sl: Datum mora biti v obliki: %s

en: The type of the selected folder is not valid for
    the requested operation.
sl: Tip izbrane mape ni veljaven za zahtevano
    operacijo.

en: Then
sl: Potem

en: There is no importer that is able to handle
    %s
sl: Ni uvoznika, ki bi lahko obravnaval
     %s

en: Thick fog
sl: Gosta megla

en: Thick funnel cloud
sl: Gosta tromba

en: Thick haze
sl: Gosta suha motnost

en: Thick mist
sl: Goste meglice

en: Thick smoke
sl: Gost dim

en: Thick volcanic ash
sl: Gost vulkanski pepel

en: Thin smoke
sl: Redek dim

en: This appointment contains recurrences that Evolution cannot edit.
sl: Ta sestanek vsebuje ponovitve, ki jih Evolucija ne zna urejati.

en: This contact belongs to these categories:
sl: Stik pripada sledečim kategorijam:

en: This event has been changed.
sl: Ta dogodek je bil spremenjen.

en: This event has been deleted.
sl: Ta dogodek je bil zbrisan.

en: This folder cannot contain messages.
sl: Ta mapa ne more vsebovati sporočil.

en: This information is not required for most ldap servers.
sl: Te podatki za večino strežnikov ldap niso potrebni

en: This information is used by your ldap server to specify which nodes are used in a search. Contact your server administrator for more information.
sl: Te podatke potrebuje vaš strežnik ldap za določitev katera vozlišča naj se uporabljajo za iskanja. Za več podatkov se obrnite na svojega administratorja.

en: This is a provider for reading from and posting toUSENET newsgroups.
sl: To je nuditelj za branje in pisanje v novičkarske skupine USENET.

en: This is the base node for all your searches on the ldap server. Contact your server administrator for more information.
sl: To je izhodiščno vozlišče vseh vaših iskanj na strežniku ldap. Za več podatkov se obrnite na svojega administratorja.

en: This is the name of the server where your addressbook is located.
sl: To je ime strežnika, kjer se nahaja vaš adresar

en: This is the port that your ldap server uses.
sl: To so vrata, ki jih uporablja vaš strežnik ldap.

en: This journal entry has been changed.
sl: Ta dnevniški vpis je bil spremenjen.

en: This journal entry has been deleted.
sl: Ta dnevniški vpis je bil zbrisan.

en: This message has no subject.
    Really send?
sl: To poročilo nima 'zadeve'.
    Resnično pošlji?

en: This message has not been sent.
    
    Do you wish to save your changes?
sl: To sporočilo ni bilo poslano.
    
    Želite shraniti spremembe?

en: This message is digitally signed and has been found to be authentic.
sl: To sporočilo ima elektronski podpis in je ugotovljeno za avtentično.

en: This message is digitally signed but can not be proven to be authentic.
sl: To sporočilo ima elektronski podpis, a se ne da dokazati, da je avtentično.

en: This message is not currently available
sl: To sporočilo trenutno ni na voljo

en: This name will be used to identify your account. It is for display purposes only.
sl: To ime bo uporabljeno za identifikacijo vašega računa. Uporablja se le za prikaz.

en: This new version of Evolution needs to install additional files
    into your personal Evolution directory
sl: Ta različica Evolucije mora namestiti dodatne datoteke
    v vaš osebni imenik Evolucije

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
sl: Ta možnost se bo avtentificirala pri strežniku NNTP z nešifriranim geslom.

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
sl: Ta možnost bo avtorizirala povezavo POP pred poskušanjem SMTP

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
sl: Ta možnost narekuje povezavo s strežnikom IMAP z nešifriranim geslom.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
sl: Ta možnost narekuje povezavo s strežnikom POP z nešifriranim geslom. To je v večini edina možnost, ki jo strežniki POP podpirajo.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
sl: Ta možnost narekuje povezavo s strežnikom POP z uporabo šifriranega gesla preko protokola APOP. To ni nujno, da bo delovalo za vse uporabnike in celo za strežnike, ki trdijo, da jo podpirajo.

en: This option will connect to the server using Kerberos 4 authentication.
sl: Ta možnost narekuje povezavo s strežnikom z uporabo avtentikacije Kerberos 4.

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
sl: Ta možnost narekuje povezavo s strežnikom z uporabo varnega CRAM-MD5 gesla, če to podpira strežnik.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
sl: Ta možnost narekuje povezavo s strežnikom z uporabo varnega DIGEST-MD5 gesla, če to podpira strežnik.

en: This option will connect to the server using a simple password.
sl: Ta možnost narekuje povezavo s strežnikom z uporabo enostavnega gesla.

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
sl: Ta možnost narekuje povezavo s strežnikom z uporabo anonimne prijave.

en: This signature has been changed, but hasn't been saved.
    
    Do you wish to save your changes?
sl: Podpis je bil spremenjen, a ni bil shranjen.
    
    Želite shraniti spremembe?

en: This task has been changed.
sl: Ta posel je bil spremenjen.

en: This task has been deleted.
sl: To opravilo je bilo zbrisano.

en: This version of Evolution does not have LDAP support
    compiled in to it.  If you want to use LDAP in Evolution
    you must compile the program from the CVS sources after
    retrieving OpenLDAP from the link below.
sl: Ta različica Evolucije nima vgrajene podpore za LDAP.
    Če želite v Evoluciji uporabljati LDAP, morate po tem,
    ko boste s spodnje povezave prenesli program OpenLDAP,
    Evolucijo prevesti iz izvorne kode CVS.

en: This will connect to the POP server and use Kerberos 4 to authenticate to it.
sl: To se bo povezalo s strežnikom POP in uporabilo Kerbos 4 za ustrezno avtentifikacijo.

en: Threaded Message list
sl: Niten seznam sporočil

en: Thunderous duststorm
sl: Prašni vihar z grmenjem

en: Thunderous sandstorm
sl: Peščeni vihar z grmenjem

en: Thunderous squall
sl: Piš vetra z grmenjem

en: Thunderous tornado
sl: Tornado z grmenjem

en: Thunderstorm
sl: Nevihta

en: Thursday
sl: četrtek

en: Time
sl: Čas

en: Time Zones
sl: Časovni pasovi

en: Time _zone:
sl: Časovni _pas:

en: Time di_visions:
sl: Časovne _delitve:

en: Time format:
sl: Oblika izpisa časa:

en: Timed out trying to get lock file on %s. Try again later.
sl: Ob pridobivanju ključavnice na %s je pretekla časovna omejitev. Poskusite znova kasneje.

en: Title
sl: Naziv

en: To
sl: Za

en: To:
sl: Za:

en: Today
sl: Danes

en: Today %l:%M %p
sl: Danes %l:%M %p

en: Toggle
sl: Preklopi

en: Toggle whether to show the folder bar
sl: Preklopi prikaz vrstice z mapami

en: Toggle whether to show the shortcut bar
sl: Preklopi prikaz vrstice z bližnjicami

en: Toggle whether we are working offline.
sl: Preklopi delo z mrežo

en: Toggles whether the BCC field is displayed
sl: Preklopi prikaz polja BCC

en: Toggles whether the CC field is displayed
sl: Preklopi prikaz polja CC

en: Toggles whether the From chooser is displayed
sl: Preklopi prikaz izbirnika Od

en: Toggles whether the Reply-To field is displayed
sl: Preklopi prikaz polja Odgovori na

en: Top:
sl: Zgoraj:

en: Tornado in the vicinity
sl: Tornado v okolici

en: Traditional
sl: Tradicionalen

en: Transaction failed
sl: Transakcija ni uspela

en: Trash
sl: Smeti

en: Tu
sl: to

en: Tuesday
sl: torek

en: Turkish
sl: Turški

en: Type
sl: Vrsta

en: Type an email address or drag a contact into the list below:
sl: Vpišite e-poštni naslov ali potegnite skik na spodnji seznam:

en: Type:
sl: Tip:

en: URL '%s' needs a host component
sl: URL '%s' potrebuje komponento gostitelja

en: URL '%s' needs a path component
sl: URL '%s' potrebuje komponento poti

en: URL '%s' needs a username component
sl: URL '%s' potrebuje komponento uporabniškega imena

en: USENET News via %s
sl: USNET Novičke preko %s

en: USENET news
sl: USENET novičke

en: Ukrainian
sl: Ukrajinski

en: Un-delete the selected messages
sl: Odbriši izbrana sporočila

en: Unable to add message to summary: unknown reason
sl: Ne morem dodati sporočila k povzetku: razlog neznan

en: Unable to authenticate to IMAP server.
    %s
sl: Strežniku IMAP se nisem mogel avtentificirati.
    %s

en: Unable to authenticate to SMTP server.
    %s
sl: Strežniku SMTP se nisem mogel avtentificirati.
    %s

en: Unable to connect to POP server.
    Error sending password: %s
sl: Nisem se mogel povezati s strežnikom POP.
    Napaka ob pošiljanju gesla: %s

en: Unable to connect to POP server.
    Error sending username: %s
sl: Nisem se mogel povezati s strežnikom POP.
    Napaka ob pošiljanju uporabniškega imena: %s

en: Unable to connect to POP server.
    No support for requested authentication mechanism.
sl: Ne morem se povezati s strežnikom POP.
    Ni podpore za zahtevan avtentifikacijski mehanizm.

en: Unable to create output file: %s
     %s
sl: Nisem mogel ustvariti izhodne datoteke: %s
     %s

en: Unable to load grouplist file for %s: %s
sl: Nisem mogel naložiti datoteke s seznamom skupin za %s: %s

en: Unable to obtain current version!
sl: Ne morem dobiti trenutne različice!

en: Unable to open addressbook
sl: Kliknite tu za odprtje adresarja

en: Unable to open or create .newsrc file for %s: %s
sl: Ne morem odpreti ali ustvariti .newsrc datoteke za %s: %s

en: Unable to open spool folder
sl: Ne morem odpreti mape vrste 'spool'

en: Unable to open the drafts folder for this account.
    Would you like to use the default drafts folder?
sl: Ni mogoče odpreti mape osnutkov za ta račun.
    Želite uporabiti privzeto mapo osnutkov?

en: Unable to process spool folder
sl: Nisem mogel obdelati mape vrste 'spool'

en: Unable to retrieve message from editor
sl: Od urejevalnika nisem uspel dobiti sporočila

en: Unable to save grouplist file for %s: %s
sl: Nisem mogel shraniti datoteke s seznamom skupin za %s: %s

en: Unable to seek on file: %s
    %s
sl: Nisem mogel izvesti klica 'seek' na datoteki: %s
     %s

en: Unable to truncate file: %s
    %s
sl: Nisem mogel odsekati datoteke: %s
    %s

en: Undefined
sl: ni definirana

en: Unexpected OK response from IMAP server: %s
sl: Nepričakovan OK odgovor strežnika IMAP: %s

en: Unexpected response from IMAP server: %s
sl: Nepričakovan odgovor strežnika IMAP: %s

en: Unknown
sl: neznano

en: Unknown Alarm Options
sl: Neznane možnosti alarma

en: Unknown authentication state.
sl: Neznano stanje avtentifikacije.

en: Unknown character set: %s
sl: Neznan nabor znakov: %s

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: Unknown error: %s
sl: Neznana napaka: %s

en: Unknown precipitation
sl: Neznane padavine

en: Unknown thunderstorm
sl: Nevihta neznanih padavin

en: Unmatched
sl: Brez zadetka

en: Unnamed Contact
sl: Neimenovan stik

en: Unseen
sl: Nevideno

en: Unsubscribe
sl: Prekini naročnino

en: Unsubscribing to folder "%s"
sl: Preklicujem naročnino na mapo "%s"

en: Untitled
sl: Neimenovan

en: Untitled Message
sl: Neimenovano sporočilo

en: Update complete
sl: Posodobitev končana

en: Updating...
sl: Posodabljam...

en: Use the left mouse button to zoom in on an area of the map and select a time zone.
     Use the right mouse button to zoom out.
sl: Uporabite lev miškin gumb za povečavo območja zemljevida in izbiro časovnega pasu.
     Uporabite desni miškin gumb za pomanjšavo.

en: User canceled operation.
sl: Uporabnik je dejanje preklical.

en: User not local; please try <forward-path>
sl: Uporabnik ni krajeven; prosimo poskusite <forward-path>

en: User not local; will forward to <forward-path>
sl: Uporabnik ni krajeven; bom posredoval na <forward-path>

en: VCard for %s
sl: eVizitka za %s

en: VFolder on Mailing List
sl: vMapa glede na dopisni seznam

en: VFolder on Mailing List (%s)
sl: vMapa glede na dopisni seznam (%s)

en: VFolder on Mailing _List
sl: vMapa glede na poštni se_znam

en: VFolder on Mailing _List...
sl: vMapa glede na poštni se_znam...

en: VFolder on Se_nder
sl: vMapa glede na _pošiljatelja

en: VFolder on Se_nder...
sl: vMapa glede na _pošiljatelja...

en: VFolder on _Recipients
sl: vMapa glede na pre_jemnike

en: VFolder on _Recipients...
sl: vMapa glede na pre_jemnike...

en: VFolder on _Subject
sl: vMapa glede na p_redmet

en: VFolder on _Subject...
sl: vMapa glede na p_redmet

en: VFolders
sl: vMape

en: Variable
sl: Spremenljivo

en: Verifying is not supported by this cipher
sl: Preverjanje v tem šifrirniku ni podprto

en: View Inline
sl: Poglej vsebino

en: View Inline (via %s)
sl: Poglej vsebino (z %s)

en: View the selected folder
sl: Poglej izbrane mape

en: Virtual Folder _Editor...
sl: Urejevalnik _virtualnih map...

en: Virtual Folders
sl: Virtualne mape

en: Virtual folder email provider
sl: Nuditelj virutalne mape e-pošte

en: Volcanic ash
sl: Vulkanski pepel

en: Volcanic ash in the vicinity
sl: Vulkanski pepel v okolici

en: Waiting...
sl: Čakam...

en: Wants to receive _HTML mail
sl: Želi dobivati _HTML e-pošto

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Warning!
sl: Opozorilo!

en: We
sl: sr

en: We were unable to open this addressbook.  Please check that the
    path exists and that you have permission to access it.
sl: Nisem megel odpreti tega adresarja. Prosim preverite, ali 
    pot obstaja in ali imate dovoljenje za dostop.

en: We were unable to open this addressbook.  This either
    means you have entered an incorrect URI, or the LDAP server
    is down
sl: Ne morem odpreti tega adresarja. To pomeni, da 
    ste vpisali neveljaven URI ali, da strežnik LDAP ne deluje

en: Weather settings
sl: Nastavitve vremena

en: Web Site
sl: Spletna stran

en: Wednesday
sl: sreda

en: Week
sl: Teden

en: Week View
sl: Tedenski pogled

en: Welcome response error: %s: possibly non-fatal
sl: Napaka pri pozdravu: %s: morda ni usodna

en: Welcome to the Evolution Import Assistant.
    With this assistant you will be guided through the process of
    importing external files into Evolution.
sl: Dobrodošli v Evolucijinem druidu za uvažanje.
    S tem druidom boste vodeni skozi proces uvoza
    zunanjih datotek v Evolucijo.

en: Welcome to the Evolution Mail Configuration Assistant.
    
    Click "Next" to begin.
sl: Dobrodošli v Evolucijinem druidu za nastavitev pošte.
    
    Kliknite "Naprej" za začetek.

en: West
sl: zahod

en: West - Northwest
sl: zahod - severozahod

en: West - Southwest
sl: zahod - jugozahod

en: Western European
sl: Zahodnoevropski

en: Width:
sl: Širina:

en: Windy drizzle
sl: Pršenje z vetrom

en: With Category
sl: S kategorijo

en: With these arguments:
sl: S temi argumenti:

en: Work Offline
sl: Delaj brez mreže

en: Work Week
sl: Delavni teden

en: Work Week View
sl: Pogled delavnega tedna

en: Working
sl: Delam

en: Writing to tmp mailbox failed: %s: %s
sl: Pisanje v začasni poštni predal ni uspelo: %s: %s

en: Yes
sl: Da

en: Yesterday %l:%M %p
sl: Včeraj %l:%M %p

en: You cannot change the format of a non-local folder.
sl: Ne morete spremeniti oblike zapisa map, ki niso krajevne.

en: You cannot copy messages from this trash folder.
sl: Ne morete kopirati sporočil iz te mape smeti.

en: You didn't enter a password.
sl: Nistve vpisali gesla.

en: You have not configured the mail client.
    You need to do this before you can send,
    receive or compose mail.
    Would you like to configure it now?
sl: Niste nastavili vašega odjemalca pošte.
    To morate storiti preden lahko pošiljate,
    ali skladate pošto.
    Bi ga želeli nastaviti sedaj?

en: You have not filled in all of the required information.
sl: Niste vpisali vseh potrebnih podatkov.

en: You have not set a mail transport method
sl: Niste nastavili postopka prenašanja pošte

en: You may only edit messages saved
    in the Drafts folder.
sl: Urejate lahko le sporočila shranjena
    v mapi Osnutki.

en: You may only resend messages
    in the Sent folder.
sl: Znova lahko pošljete le sporočila
     iz mape Poslano.

en: You must be working online to complete this operation
sl: Za dokončanje te operacije morate delati z mrežo

en: You must configure an account before you can send this email.
sl: Nastaviti morate račun preden lahko pošljete to e-pošto.

en: You must specify recipients in order to send this message.
sl: Navesti morate naslovnike, če želiti poslati sporočilo.

en: You need to configure a mail transport
    before you can compose mail.
sl: Nastaviti morate način prenosa pošte
    preden lahko skladate pošto.

en: You need to configure an identity
    before you can compose mail.
sl: Nastaviti morate sovjo identiteto
    preden lahko skladate pošto.

en: _24 hour
sl: _24 urna

en: _Account name:
sl: Ime _računa:

en: _Actions
sl: _Dejanja

en: _Add
sl: _Dodaj

en: _Address:
sl: _Naslov:

en: _Addressbook Sources...
sl: Viri _adresarja...

en: _All People and Resources
sl: _Vsi ljudje in vsa sredstva

en: _Always load images off the net
sl: _Vedno naloži slike s spleta

en: _Apply Filters
sl: _Uveljavi filtre

en: _Appointment...
sl: _Sestanek...

en: _Ask for confirmation when deleting items
sl: _Vprašaj za potrditev ob brisanju predmetov

en: _Attachment...
sl: _Priloga...

en: _Autopick
sl: _Samodeno izberi

en: _Bcc Field
sl: Polje _bcc

en: _Calendar Settings...
sl: _Nastavitve pošte...

en: _Category:
sl: _Kategorija:

en: _Cc Field
sl: Polje _cc

en: _Change Organizer
sl: _Spremeni organizatorja

en: _City:
sl: _Mesto:

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Compress weekends in month view
sl: _Skrči vikende v mesečnem pogledu

en: _Contact
sl: _Stik

en: _Contact List
sl: Seznam _stikov

en: _Contacts...
sl: _Stiki...

en: _Copy
sl: _Kopiraj

en: _Copy to Folder
sl: _Kopiraj v mapo

en: _Copy to Folder...
sl: _Kopiraj v mapo...

en: _Copy...
sl: _Kopiraj...

en: _Create Filter From Message
sl: Iz sporočila _ustvari filter

en: _Current View
sl: _Trenutni pogled

en: _Custom recurrence
sl: _Poljubna ponovitev

en: _Delegate To...
sl: _Delegiraj komu...

en: _Delete
sl: _Zbriši

en: _Delete Selected Tasks
sl: _Zbriši izbrana opravila

en: _Delete all
sl: _Zbriši vse

en: _Delete this Appointment
sl: _Zbriši ta sestanek

en: _Delete this Task
sl: _Zbriši to opravilo

en: _Display
sl: _Prikaz

en: _Display folders:
sl: _Kaži mape:

en: _Display stations:
sl: _Kaži postaje:

en: _Displayed feeds:
sl: _Kaži novice:

en: _Due Date:
sl: _Do datuma:

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Edit appointment
sl: _Uredi sestanek

en: _Edit as New Message...
sl: _Uredi kot novo sporočilo...

en: _Email Address:
sl: _E-poštni naslov:

en: _Empty trash folders on exit
sl: Ob izhodu _sprazni mapo smeti

en: _End of day:
sl: _Konec dneva:

en: _End time:
sl: _Čas konca:

en: _Expunge
sl: _Uniči

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Filters...
sl: _Filtri...

en: _First:
sl: _Ime:

en: _Five days
sl: _pet dni

en: _Folder
sl: _Mapa

en: _Folder Bar
sl: _Vrstica map

en: _Folder:
sl: _Mapa:

en: _Font...
sl: _Pisava...

en: _Forward
sl: _Posreduj naprej

en: _Forward Message
sl: Sporočilo _posreduj naprej

en: _Fri
sl: _pet

en: _From Field
sl: Polje _od

en: _Full Name:
sl: _Polno ime:

en: _General
sl: _Splošno

en: _Go to Date...
sl: _Pojdi na datum...

en: _Go to Folder...
sl: Pojdi v _mapo...

en: _HTML Signature:
sl: Podpis _HTML:

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Hide addresses when sending mail to this list
sl: _Skrij naslove ob pošiljanju pošte na ta seznam

en: _Hide the Shortcut Bar
sl: _Skrij vrstico z bližnjicami

en: _Highlight citations with
sl: _Osvetli citiranja z

en: _Host:
sl: _Gostitelj:

en: _Insert
sl: _Vstavi

en: _Invert Selection
sl: _Obrni izbor

en: _Invite Others...
sl: _Povabi ostale...

en: _Job title:
sl: Službeni _naziv:

en: _Large Icons
sl: _Velike ikone

en: _Last:
sl: _Priimek:

en: _Load images if sender is in addressbook
sl: _Naloži slike, če je pošiljatelj v adresarju

en: _Log filter actions to:
sl: Zapisuj dejanja filtra v:

en: _Mail
sl: _Pošta

en: _Mail Message
sl: _Pošlji sporočilo

en: _Mail Settings...
sl: _Nastavive pošte...

en: _Manager's Name:
sl: Ime _managerja:

en: _Mark Tasks as Complete
sl: _Označi opravila kot opravljena

en: _Mark as Complete
sl: _Označi kot opravljeno

en: _Mark messages as Read after
sl: _Označi sporočila kot prebrana po:

en: _Message Display
sl: Prikaz _sporočila

en: _Message Recipients:
sl: Prejemniki _sporočila:

en: _Middle:
sl: _Drugo ime:

en: _Modify
sl: _Spremeni

en: _Mon
sl: po_n

en: _Move to Folder
sl: _Prestavi v mapo

en: _Move to Folder...
sl: Prestavi v _mapo...

en: _Move...
sl: _Prestavi...

en: _Name:
sl: _Ime:

en: _Never load images off the net
sl: _Nikoli ne naloži slik s spleta

en: _New
sl: _Nova

en: _New Folder
sl: _Nova mapa

en: _New Group...
sl: _Nova skupina...

en: _News Feeds
sl: _Viri novic

en: _Nickname:
sl: _Vzdevek:

en: _No recurrence
sl: _Brez ponovitve

en: _Normal Display
sl: _Običajen prikaz

en: _Office:
sl: Pi_sarna:

en: _One day
sl: _En dan

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Open Message
sl: _Odpri sporočilo

en: _Open...
sl: _Odpri...

en: _Options
sl: _Možnosti

en: _Options...
sl: _Možnosti...

en: _Organization:
sl: _Organizacija:

en: _Other
sl: _Drugo

en: _Other Organizer
sl: _Drug organizator

en: _PGP binary path:
sl: Pot do izvršljive datoteke _PGP

en: _PO Box:
sl: _Poštni predal:

en: _Paste
sl: _Prilepi

en: _Path:
sl: _Pot:

en: _Port:
sl: _Vrata:

en: _Preview Pane
sl: Pano _predogleda

en: _Print
sl: Na_tisni

en: _Print...
sl: Na_tisni...

en: _Priority:
sl: _Prioriteta:

en: _Properties...
sl: _Lastnosti...

en: _Remember this password
sl: _Zapomni si to geslo

en: _Remove
sl: _Odstrani

en: _Remove this Group...
sl: _Odstrani to skupino...

en: _Rename...
sl: _Preimenuj...

en: _Reply to Sender
sl: _Odgovori pošiljatelju

en: _Reply-To Field
sl: Polje o_dgovori-na:

en: _Required People
sl: _Potrebni ljudje

en: _Sat
sl: so_b

en: _Save
sl: _Shrani

en: _Save As...
sl: _Shrani kot...

en: _Save as VCard
sl: _Shrani kot eVizitko

en: _Schedule
sl: _Načrtuj

en: _Search
sl: I_skanje

en: _Security
sl: _Varnost

en: _Select All
sl: _Izberi vse

en: _Send / Receive
sl: _Oddaja / sprejem

en: _Send mail in HTML format by default.
sl: Privzeto pošiljaj pošto v _HTML obliki.

en: _Server name:
sl: Ime _strežnika:

en: _Shortcut
sl: _Bližnjica

en: _Shortcut Bar
sl: _Vrstica z bližnjicami

en: _Signature file:
sl: Datoteka s _podpisom:

en: _Simple recurrence
sl: _Enostavna ponovitev

en: _Small Icons
sl: _Majhne ikone

en: _Start time:
sl: _Čas pričetka:

en: _State/Province:
sl: _Država/Provinca:

en: _Status:
sl: _Stanje:

en: _Subscribe
sl: _Naroči se

en: _Subscribe to Folders...
sl: _Naroči se na mape...

en: _Suffix:
sl: P_ripona:

en: _Summary Settings...
sl: Nastaviteve _povzetka...

en: _Task
sl: _Naloga

en: _Task List
sl: Seznam _nalog

en: _Threaded Message List
sl: _Niten seznam sporočil

en: _Title:
sl: _Naziv:

en: _Tools
sl: _Orodja

en: _Undelete
sl: O_dbriši

en: _Unsubscribe
sl: _Prekliči naročnino

en: _Update Free/Busy
sl: _Posodobi prosto/zasedeno

en: _Username:
sl: _Uporabniško ime:

en: _View
sl: Po_gled

en: _Weather
sl: _Vreme

en: _Web page address:
sl: Naslov _spletne strani:

en: _Wed
sl: _sre

en: _Work Offline
sl: _Delaj brez mreže

en: _ZIP Code:
sl: _Poštna številka:

en: `%s' is not a directory.
sl: `%s' ni imenik.

en: `%s' is not a maildir directory.
sl: `%s' ni imenik tipa maildir.

en: `%s' is not a regular file.
sl: `%s' ni običajna datoteka.

en: a time relative to the current time
sl: čas, relatievn trenutnemu

en: a time you specify
sl: čas, ki ga navedete

en: address card
sl: vizitka

en: after
sl: po

en: ago
sl: nazaj

en: am
sl: dop

en: attachment
sl: priloga

en: before
sl: pred

en: before the start of the appointment
sl: pred pričetkom sestanka

en: calendar information
sl: podatki o kodledarju

en: contact-list-editor
sl: Urejevalnik stikov

en: contains
sl: vsebuje

en: contains? expects 2 arguments
sl: contains? pričakuje 2 argumenta

en: contains? expects argument 1 to be a string
sl: contains? pričakuje, da je 1. argument niz

en: contains? expects argument 1 to be one of "any", "summary", "description"
sl: contains? pričakuje, da je 1. argument eden od "any" (karkoli), "summary" (povzetek), "description"(opis)

en: contains? expects argument 2 to be a string
sl: contains? pričakuje, da je 2. argument niz

en: date-end
sl: končni-datum

en: date-start
sl: začetni-datum

en: day
sl: dan

en: day(s)
sl: dni

en: days
sl: dni

en: does not contain
sl: ne vsebuje

en: does not end with
sl: se ne konča z

en: does not exist
sl: ne obstaja

en: does not sound like
sl: ne zveni kot

en: does not start with
sl: se ne začne z

en: end of appointment
sl: konec sestanka

en: ends with
sl: se konča z

en: exists
sl: obstaja

en: extra times every
sl: dodatnih ponovitev vsakih

en: for
sl: za

en: forever
sl: vseskozi

en: get-vtype expects 0 arguments
sl: get-vtype ne pričakuje argumentov

en: has-categories? expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
sl: has-categories? pričakuje, da so vsi argumenti nizi ali da je natanko en argument boolean neresničen (#f)

en: has-categories? expects at least 1 argument
sl: has-categories? pričakuje vsaj 1 argument

en: hour
sl: ura

en: hour(s)
sl: ur

en: hours
sl: ur

en: if all criteria are met
sl: če je zadoščeno vsem pogojem

en: if any criteria are met
sl: če je zadoščeno kateremukoli pogoju

en: incoming
sl: dohodna

en: init_bonobo(): could not initialize Bonobo
sl: init_bonobo(): nisem mogel inicializirati Bonoba

en: init_corba(): could not initialize GNOME
sl: init_corba(): nisem mogel inicializirati GNOMEa

en: is
sl: je

en: is greater than
sl: je večje

en: is less than
sl: je manjše

en: is not
sl: ni

en: kilometers
sl: kilometrov

en: knots
sl: vozlov

en: kph
sl: km/h

en: make-time argument 1 must be an ISO 8601 date/time string
sl: 1. argument make-time mora biti niz ISO 8601 datuma/časa

en: make-time expects 1 argument
sl: make-time pričakuje 1 argument

en: make-time expects argument 1 to be a string
sl: make-time pričakuje, da je 1. argument niz

en: miles
sl: milje

en: minute
sl: minuta

en: minute(s)
sl: minut

en: minutes
sl: minut

en: month
sl: mesec

en: month(s)
sl: mesec

en: months
sl: mesecev

en: newswindow1
sl: oknonovic1

en: not a maildir directory
sl: ni imenik tipa maildir

en: now
sl: sedaj

en: occur-in-time-range? expects 2 arguments
sl: occur-in-time-range? pričakuje 2 argumenta

en: occur-in-time-range? expects argument 1 to be a time_t
sl: occur-in-time-range? pričakuje, da je 1. argument time_t

en: occur-in-time-range? expects argument 2 to be a time_t
sl: occur-in-time-range? pričakuje, da je 2. argument time_t

en: occurrences
sl: pojavitve

en: on
sl: na

en: on or after
sl: na ali po

en: on or before
sl: na ali pred

en: on the
sl: na

en: outgoing
sl: odhodna

en: placeholder
sl: držalec mesta

en: pm
sl: pop

en: second
sl: sekunda

en: seconds
sl:  sekund

en: seconds.
sl: sekund.

en: sendmail
sl: program sendmail

en: sendmail exited with signal %s: mail not sent.
sl: program sendmail je zaključil s signalom %s: pošta ni bila poslana.

en: sendmail exited with status %d: mail not sent.
sl: program sendmail je zaključil s stanjem %d: pošta ni bila poslana.

en: setup_vfs(): could not initialize GNOME-VFS
sl: setup_vfs(): nisem mogel inicializirati GNOME-VFS

en: sounds like
sl: zveni kot

en: specific folders only
sl: le izbrane mape

en: start of appointment
sl: pričetek sestanka

en: starts with
sl: se začne z

en: th
sl: 4.

en: the current time
sl: trenutni čas

en: time-add-day expects 2 arguments
sl: time-add-day pričakuje 2 argumenta

en: time-add-day expects argument 1 to be a time_t
sl: time-add-day pričakuje, da je 1. argument time_t

en: time-add-day expects argument 2 to be an integer
sl: time-add-day pričakuje, da je 2. argument celo število (integer)

en: time-day-begin expects 1 argument
sl: time-day-begin pričakuje 1 argument

en: time-day-begin expects argument 1 to be a time_t
sl: time-day-begin pričakuje, da je 1. argument time_t

en: time-day-end expects 1 argument
sl: time-day-end pričakuje 1 argument

en: time-day-end expects argument 1 to be a time_t
sl: time-day-end pričakuje, da je 1. argument time_t

en: time-now expects 0 arguments
sl: time-now ne pričakuje argumentov

en: until
sl: do

en: vFolder Sources
sl: Viri vMap

en: was after
sl: je bilo po

en: was before
sl: je bilo pred

en: week
sl: teden

en: week(s)
sl: tednov

en: weeks
sl: tedenov

en: with all active remote folders
sl: z vsemi aktivnimi oddaljenimi mapami

en: with all local and active remote folders
sl: z vsemi krajevnimi in aktivnimi oddaljenimi mapami

en: with all local folders
sl: z vsemi krajevnimi mapami

en: year
sl: leto

en: year(s)
sl: let

en: years
sl: let
