gnome-pim - en to sk translation catalogue (501 entries)

en: 	Object did not exist, creating a new one
sk: 	Objekt neexistoval, vytváram nový

en: 	Object has been modified on desktop and on the pilot, desktop takes precedence
sk: 	Objekt bol zmenený na počítači a nie v pilotovi, počítač dostáva prednosť

en: 
      Additional:
sk: 
      Ďalšie meno:

en: 
      City:
sk: 
      Mesto:

en: 
      Country:
sk: 
      Krajina:

en: 
      Ext:
sk: 
      Ďalšie:

en: 
      Family:
sk: 
      Priezvisko:

en: 
      Given:
sk: 
      Meno:

en: 
      Name:
sk: 
      Názov:

en: 
      Postal Box:
sk: 
      P.O.Box:

en: 
      Postal Code:
sk: 
      PSČ:

en: 
      Prefix:
sk: 
      Pred menom:

en: 
      Region:
sk: 
      Región:

en: 
      Street:
sk: 
      Ulica:

en: 
      Suffix:
sk: 
      Za menom:

en: 
      Unit2:
sk: 
      Jednotka2:

en: 
      Unit3:
sk: 
      Jednotka3:

en: 
      Unit4:
sk: 
      Jednotka4:

en: 
      Unit:
sk: 
      Jednotka:

en: 
    Address:
sk: 
    Adresa:

en: 
    Birth Date:
sk: 
    Dátum narodenia:

en: 
    Business Role:
sk: 
    Pracovné zaradenie:

en: 
    Categories:
sk: 
    Kategórie:

en: 
    Comment:
sk: 
    Komentár:

en: 
    Delivery Label:
sk: 
    Doručovací znak:

en: 
    E-mail:
sk: 
    Elektronická pošta:

en: 
    Geo Location:
sk: 
    Zemepisná poloha:

en: 
    Mailer:
sk: 
    Zasielateľ:

en: 
    Name:
sk: 
    Meno a priezvisko:

en: 
    Org:
sk: 
    Organizácia:

en: 
    Public Key:
sk: 
    Verejný kľúč:

en: 
    Telephone:
sk: 
    Telefón:

en: 
    Telephones:
sk: 
    Telefóny:

en: 
    Time Zone:
sk: 
    Časová zóna:

en: 
    Title:
sk: 
    Pozícia:

en: 
    Unique String:
sk: 
    Jednoznačný reťazec:

en:  changed. Save?
sk:  bol zmenený. Uložiť?

en:  seconds
sk:  sekúnd

en: %A %b %d, %H:%M
sk: %A, %e. %b, %H:%M

en: %a %b %d %Y
sk: %a, %e. %b %Y

en: %a %b %d %Y (Week %V)
sk: %a, %e. %b %Y (týždeň %V)

en: %s's calendar
sk: %s - kalendár

en: (C) 1998 the Free Software Foundation
sk: (C) 1998 Free Software Foundation

en: -*-helvetica-medium-r-normal--10-*-*-*-p-*-*-*
sk: -*-helvetica-medium-r-normal--10-*-*-*-p-*-iso8859-2

en: 12-hour (AM/PM)
sk: 12-hodinový

en: 1st
sk: 1.

en: 24-hour
sk: 24-hodinový

en: 2nd
sk: 2.

en: 3rd
sk: 3.

en: 4th
sk: 4.

en: 5th
sk: 5.

en: A new Gnomecard could not be spawned. Maybe it is not in your path.
sk: Nový Adresár Gnome nemôže byť spustený. Pravedepodobne nie je v zozname prehľadávaných adresárov.

en: Add
sk: Pridať

en: Add a category
sk: Pridať kategóriu

en: Add a category to the list of selected categories
sk: Pridať kategóriu do zoznamu vybraných kategórií

en: Add exception
sk: Pridať výnimku

en: Add the contents of another card file
sk: Pridať obsah iného súboru kartotéky

en: Add to-do item...
sk: Pridať položku 'spraviť'...

en: Add...
sk: Pridať...

en: Address Conduit Options
sk: Voľby spojky adries

en: Address Conduit State
sk: Stav spojky Adresára

en: Address List:
sk: Zoznam adries:

en: Address data:
sk: Adresa:

en: Address:
sk: Adresa:

en: Addresses
sk: Adresy

en: Alarm Properties
sk: Vlastnosti pripomenutia

en: Alarms
sk: Pripomenutia

en: All day event
sk: Každodenná udalosť

en: An error occured when trying to fetch
    pilot list from the gnome-pilot daemon
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse získať
    zoznam pilotov z démona gnome-pilot

en: An event's end time must be later than its start time.
sk: Koniec udalosti musí byť neskôr ako jej začiatok.

en: Append GnomeCard File
sk: Pridať súbor Adresára Gnome

en: Appointment
sk: Udalosť

en: Appointments:
sk: Udalosti:

en: Audio
sk: Zvuk

en: Audio alarms timeout after
sk: Pripomenúť zvukom o

en: Available
sk: Dostupné

en: Beep on display alarms
sk: Pípnuť pri zobrazení pripomenutí

en: Birth Date
sk: Dátum narodenia

en: Birthdate:
sk: Dátum narodenia:

en: Bulletin Board
sk: BBS

en: By Card Name
sk: Podľa mena karty

en: By E-mail
sk: Podľa adresy elektronickej pošty

en: By Last Name
sk: Podľa priezviska

en: By Name
sk: Podľa mena

en: By Organization
sk: Podľa organizácie

en: Calendar holds %d entries
sk: Kalendár obsahuje %d položiek

en: Can not bind to device %s
sk: Nemôžem sa spojiť so zariadením %s

en: Can not create Pilot socket
sk: Nemôžem vytvoriť zásuvku pre Pilota

en: Cannot connect to the GnomePilot Daemon
sk: Nemôžem sa spojiť s démonom GnomePilot

en: Cannot initialise the GnomePilot Daemon
sk: Nemôžem inicializovať démona GnomePilot

en: Car
sk: Auto

en: Card
sk: Karta

en: Card Name
sk: Názov karty

en: Card:
sk: Karta:

en: Case Sensitive
sk: Rozlišovať veľkosť písmen

en: Categories
sk: Kategórie

en: Categories:
sk: Kategórie:

en: Category selection
sk: Výber kategórie

en: Cellular
sk: Mobil

en: Change current card
sk: Zmeniť aktuálnu kartu

en: Change selected
sk: Zmeniť označené

en: Church
sk: Cirkev

en: City:
sk: Mesto:

en: Classification
sk: Typ udalosti

en: Colors
sk: Farby

en: Colors for display
sk: Farby pre zobrazenie

en: Column Display
sk: Zobrazenie stĺpcov

en: Comment
sk: Komentár

en: Comment:
sk: Komentár:

en: Conduit state
sk: Stav spojky

en: Confidential
sk: Tajná

en: Configuration utility for the address conduit.
    The address conduit syncronizes addresses from the pilot with GnomeCard file on the local host
sk: Konfiguračný nástroj pre spojku adries.
    Spojka adries synchronizuje adresy z pilota so súborom Adresára Gnome na lokálnom počítači

en: Configuration utility for the calendar conduit.
sk: Konfiguračný nástroj pre spojku kalendára.

en: Configuration utility for the todo conduit.
sk: Konfiguračný nástroj pre spojku 'spraviť'.

en: Copy From Pilot
sk: Kopírovať z Pilota

en: Copy To Pilot
sk: Kopírovať do Pilota

en: Could not create object for conduit.
    Perhaps the conduit isn't properly installed ?
sk: Nemôžem vytvoriť objekt pre spojku.
    Pravdepodobne nie je spojka správne nainštalovaná.

en: Could not open DatebookDB on the Pilot
sk: Nemôžem otvoriť DatebookDB na Pilotovi

en: Could not read pilot's DateBook application block
sk: Nemôžem načítať aplikačný blok DateBook z pilota

en: Could not start gnomecal server
sk: Nemôžem spustiť server gnomecal

en: Country:
sk: Krajina:

en: Create a new appointment
sk: Vytvoriť novú udalosť

en: Create a new appointment for today
sk: Vytvoriť novú udalosť pre dnešný deň

en: Create a new calendar
sk: Vytvoriť nový kalendár

en: Create a new card file
sk: Vytvoriť nový súbor kartotéky

en: Create new appointment
sk: Vytvoriť novú udalosť

en: Create new card
sk: Vytvoriť novú kartu

en: Create to-do item
sk: Vytvoriť položku 'spraviť'

en: Current day's number:
sk: Číslo aktuálneho dňa:

en: DATE
sk: DÁTUM

en: Daily
sk: Denne

en: Day
sk: Deň

en: Day View
sk: Deň

en: Day end:
sk: Koniec dňa:

en: Day numbers:
sk: Čísla dní:

en: Day range
sk: Rozsah dňa

en: Day start:
sk: Začiatok dňa:

en: Days
sk: Dni

en: Default
sk: Štandardné

en: Defaults
sk: Štandardné

en: Del
sk: Odstrániť

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete all occurances
sk: Vymazať všetky výskyty

en: Delete card
sk: Odstrániť kartu

en: Delete selected
sk: Vymazať označené

en: Delete this appointment
sk: Vymazať túto udalosť

en: Delete this item
sk: Vymazať túto položku

en: Delete this occurance
sk: Vymazať tento výskyt

en: Delivery Addresses
sk: Doručovacie adresy

en: Disabled
sk: Blokované

en: Display
sk: Zobraziť

en: Displayed Columns
sk: Zobrazené stĺpce

en: Domestic
sk: Tuzemská

en: Done
sk: Hotovo

en: Due Date
sk: Termín

en: Due Date:
sk: Termín:

en: E-mail Addresses
sk: Adresy elektronickej pošty

en: E-mail data:
sk: Elektronickej pošty:

en: Edit appointment
sk: Upraviť udalosť

en: Edit card
sk: Upraviť kartu

en: Edit this appointment...
sk: Upraviť túto udalosť...

en: Edit this item...
sk: Upraviť túto položku...

en: Edit to-do item
sk: Upraviť položku 'spraviť'

en: Edit...
sk: Upraviť...

en: Electronic Business Card Manager
sk: Elektronická obchodná kartotéka

en: Email
sk: Elektronická adresa

en: Email List:
sk: Elektronické adresy:

en: Empty days:
sk: Voľné dni:

en: Enable debugging output of TYPE (alarms)
sk: Povolí ladiaci výstup TYPU (pripomenutia)

en: Enable snoozing for
sk: Povoliť zmeškanie o

en: Enabled
sk: Povolené

en: End after
sk: Skončiť po

en: End on
sk: Skončiť dňa

en: End time:
sk: Koniec:

en: Ending date
sk: Dátum skončenia

en: Erase card
sk: Vymazať kartu

en: Error %s %s.
sk: Chyba %s %s.

en: Error while communicating with calendar server
sk: Chyba pri komunikácii s kalendárovým serverom

en: Error while creating backup file: %s
sk: Chyba pri vytváraní záložného súboru: %s

en: Error writing the calendar file: %s
sk: Chyba pri zápise súboru kalendára: %s

en: Event day's number:
sk: Číslo udalosti dňa:

en: Exceptions
sk: Výnimky

en: Explanatory
sk: Vysvetlenie

en: Extended:
sk: Ďalšie:

en: FILE
sk: SÚBOR

en: Failed to get a connection from the Pilot device
sk: Zlyhalo získanie spojenia zo zariadenia Pilot

en: File %s has changed since it was loaded
    Continue?
sk: Súbor %s bol od posledného načítania zmenený
    Pokračovať?

en: File As:
sk: Uložiť ako:

en: File not found
sk: Súbor nenájdený

en: File to load calendar from
sk: Súbor, z ktorého bude kalendár nahratý

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Find
sk: Nájsť

en: Find Backwards
sk: Hľadať odzadu

en: Find Card
sk: Nájsť kartu

en: Find:
sk: Nájsť:

en: First
sk: Prvý

en: First Name
sk: Meno

en: First card
sk: Prvá karta

en: First:
sk: Prvé:

en: Fri
sk: Pi

en: Friday
sk: Piatok

en: Friends
sk: Priatelia

en: Full Name
sk: Celé meno

en: GEOMETRY
sk: ROZMERY

en: General
sk: Všeobecné

en: Geo. Position
sk: Zemepisná poloha

en: Geographic Position
sk: Zemepisná poloha

en: Geographical
sk: Zemepisné údaje

en: Geometry for starting up
sk: Rozmery okna pri štarte

en: Gnome Calendar
sk: Kalendár Gnome

en: GnomeCalendar Conduit
sk: Spojka Kalendára Gnome

en: GnomeCard
sk: Adresár Gnome

en: GnomeCard File:
sk: Súbor Adresára Gnome:

en: GnomeCard: %s
sk: Adresár Gnome: %s

en: Go
sk: Ísť na

en: Go back in time
sk: Späť v čase

en: Go forward in time
sk: Dopredu v čase

en: Go to
sk: Prejsť na

en: Go to a specific date
sk: Prejsť na určitý dátum

en: Go to date
sk: Prejsť na dátum

en: Go to present time
sk: Prejsť na súčasnosť

en: Go to today
sk: Prejsť na dnešok

en: Gpilotd address conduit
sk: Spojka adries pre Gpilotd

en: Gpilotd todo conduit
sk: Spojka 'spraviť' pre Gpilotd

en: Headings:
sk: Hlavičky:

en: Highlight items due today
sk: Zvýrazniť položky, ktoré treba vybaviť dnes

en: Highlight not yet due items
sk: Zvýrazniť nevybavené položky

en: Highlight overdue items
sk: Zvýraniť zmeškané položky

en: Highlighted day:
sk: Zvýraznený deň:

en: Hobby
sk: Koníčky

en: Home
sk: Domov

en: Hour
sk: Hodina

en: Hours
sk: Hodín

en: Housekeeping
sk: Domácnosť

en: Identity
sk: Totožnosť

en: If used, starts in iconic mode
sk: Ak je použité, štartuje ako ikona

en: If you want to debug the attributes on records
sk: Ak chcete ladiť vlastnosti záznamov

en: International
sk: Medzinárodná

en: Internet
sk: internet

en: Item Comments:
sk: Komentár položky:

en: Jump to this _day
sk: Preskočiť na tento _deň

en: Jump to this _month
sk: Preskočiť na tento _mesiac

en: Jump to this _week
sk: Preskočiť na tento _týždeň

en: Jump to this _year
sk: Preskočiť na tento _rok

en: Last
sk: Posledný

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Last card
sk: Posledná karta

en: Last:
sk: Priezvisko:

en: Layout
sk: Usporiadanie

en: Load the user calendar
sk: Nahrať kalendár používateľa

en: Love
sk: Láska

en: Mail
sk: Pošta

en: Mail to:
sk: Poslať správu pre:

en: Make this appointment movable
sk: Umožniť presuny tejto udalosti

en: Meeting
sk: Stretnutie

en: Merge From Pilot
sk: Zlúčiť z Pilota

en: Merge To Pilot
sk: Zlúčiť do Pilota

en: Message Recorder
sk: Záznamník

en: Middle Name
sk: Stredné meno

en: Middle:
sk: Stredné:

en: Minute
sk: Minúta

en: Minutes
sk: Minút

en: Modify
sk: Zmeniť

en: Mon
sk: Po

en: Monday
sk: Pondelok

en: Money
sk: Peniaze

en: Month View
sk: Mesiac

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Music
sk: Hudba

en: Name
sk: Meno

en: Name:
sk: Meno:

en: Network
sk: Sieť

en: New
sk: Nová

en: New appointment for _today...
sk: Nová udalosť pre _dnešok...

en: New appointment...
sk: Nová udalosť...

en: Next
sk: Nasledujúci

en: Next card
sk: Nasledujúca karta

en: No Card Name
sk: Karta nemá meno

en: No Card Name for this card.
sk: Táto karta nemá meno.

en: No Card Name.
sk: Karta bez mena.

en: No appointments for this day
sk: Pre tento deň nie sú žiadne udalosti

en: No description
sk: Bez popisu

en: No filename specified. Please run address conduit capplet first.
sk: Nebolo zadané meno súboru. Spustite najskôr applet spojky adries.

en: No matching record found.
sk: Nebol nájdený zodpovedajúci záznam.

en: No pilot configured, please choose the
    'Pilot Link Properties' capplet first.
sk: Pilot nie je nakonfigurovaný, prosím spustite
    najskôr applet 'Vlastnosti pripojenia Pilota'.

en: None
sk: Žiadne

en: Not connected to the gnome-pilot daemon
sk: Nepripojený k démonovi gnome-pilot

en: Number:
sk: číslo:

en: Only syncs from desktop to pilot
sk: Len synchronizovať z počítača do pilota

en: Only syncs from pilot to desktop
sk: Len synchronizovať z pilota do počítača

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open GnomeCard File
sk: Otvoriť súbor Adresára Gnome

en: Open _Default
sk: Otvoriť š_tandardný

en: Open calendar
sk: Otvoriť kalendár

en: Open file
sk: Otvoriť súbor

en: Open secret entries
sk: Otvoriť tajné záznamy

en: Open the default file
sk: Otvoriť štandardný súbor

en: Organization
sk: Organizácia

en: Outline:
sk: Popis:

en: Owner:
sk: Vlastník:

en: Pager
sk: Operátor (Pager)

en: Paperwork
sk: Papierovanie

en: Parcel
sk: Balíková pošta

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone List:
sk: Zoznam telefónnych čísel:

en: Please select categories for the current item
sk: Vyberte, prosím, kategórie pre aktuálnu položku

en: Please select the date you want to go to.
    When you click on a day, you will be taken
    to that date.
sk: Vyberte, prosím, dátum, na ktorý sa chcete presunúť.
    Ak kliknete na deň, presuniete sa naň.

en: Please select the start and end hours you want
    to be displayed in the day view and week view.
    Times outside this range will not be displayed
    by default.
sk: Vyberte, prosím, počiatočnú a koncovú hodinu,
    ktorú chcete zobraziť v prehľade dňa alebo týždňa.
    Čas mimo tento rozsah nebude štandardne zobrazený.

en: Possible Columns
sk: Možné stĺpce

en: Post Office:
sk: Pošta:

en: Postal Box
sk: P.O.Box

en: Postal Code:
sk: PSČ:

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Preferred
sk: Preferovaná

en: Prefix
sk: Titul pred menom

en: Prefix:
sk: Titul pred menom:

en: Prev
sk: Predošlý

en: Previous card
sk: Predchádzajúca karta

en: Priority
sk: Priorita

en: Priority:
sk: Priorita:

en: Private
sk: Súkromná

en: Public
sk: Verejná

en: Public Key:
sk: Verejný kľúč:

en: Reached %s record.
    Continue from the %s one?
sk: Dosiahnutie %s záznamu.
    Pokračovať od %s záznamu?

en: Recur on the
sk: Opakuj každý

en: Recurrence
sk: Opakovanie

en: Recurrence rule
sk: Typ opakovania

en: Region:
sk: Región:

en: Relatives
sk: Príbuzenstvo

en: Reminder of your appointment at
sk: Pripomenúť vašu udalosť

en: Remove
sk: Odobrať

en: Remove a category
sk: Odobrať kategóriu

en: Remove a category from  the list of selected categories
sk: Odobrať kategóriu zo zoznamu vybraných

en: Repeat forever
sk: Opakuj stále

en: Role
sk: Zaradenie

en: Roll calendar to next day on midnight
sk: Pretočiť kalendár o polnoci na nasledujúci deň

en: Run program:
sk: Spustiť program:

en: Sat
sk: So

en: Saturday
sk: Sobota

en: Save
sk: Uložiť

en: Save GnomeCard File As...
sk: Uložiť súbor Adresára Gnome ako...

en: Save calendar
sk: Uložiť kalendár

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: School
sk: Škola

en: Search card
sk: Hľadať kartu

en: Second
sk: Sekunda

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Select program to run at alarm time
sk: Vyberte program, ktorý má byť spustený v čase pripomenutia

en: Selected
sk: Vybrané

en: Set sort criteria
sk: Nastaviť kritériá triedenia

en: Shopping
sk: Nákupy

en: Show TO-DO items and quit
sk: Zobraziť zoznam 'spraviť' a skončiť

en: Show events and quit
sk: Zobraziť udalosť a skončiť

en: Show on TODO List:
sk: Ukázať na zozname 'spraviť':

en: Snooze
sk: Zmeškané

en: Sort
sk: Triediť

en: Sorts the card list by the card name
sk: Utriedi zoznam kariet podľa názvu karty

en: Sorts the card list by the e-mail address of the person
sk: Utriedi zoznam kariet podľa adresy elektronickej pošty osoby

en: Sorts the card list by the last name of the person
sk: Utriedi zoznam kariet podľa priezviska osoby

en: Sorts the card list by the name of the organization
sk: Utriedi zoznam kariet podľa názvu organizácie

en: Sorts the card list by the name of the person
sk: Utriedi zoznam kariet podľa mena osoby

en: Specifies ending date [for --events]
sk: Špecifikuje koncový dátum [pre --events]

en: Specifies start date [for --events]
sk: Špecifikuje začiatočný dátum [pre --events]

en: Specifies the port on which the Pilot is
sk: Určuje port, na ktorom je Pilot

en: Start time:
sk: Začiatok:

en: Street:
sk: Ulica:

en: Suffix
sk: Titul za menom

en: Suffix:
sk: Titul za menom:

en: Summary
sk: Popis

en: Summary:
sk: Popis:

en: Sun
sk: Ne

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Synced DateBook from Pilot to GnomeCal
sk: Synchronizovaný DateBook z Pilota do Kalendára Gnome

en: Synchronize
sk: Synchronizovať

en: Synchronize Action
sk: Spustenie synchronizácie

en: Syncing with the pilot...
sk: Synchronizujem s pilotom...

en: TYPE
sk: TYP

en: Take from Name
sk: Získať z mena

en: Telephone Numbers
sk: Telefónne čísla

en: Telephone data:
sk: Telefónne údaje:

en: The GNOME personal calendar and schedule manager.
sk: Osobný kalendár a plánovač Gnome.

en: The default file
sk: Štandardný súbor

en: The startup view mode (dayview, weekview, monthview, yearview)
sk: Počiatočný mód zobrazenia (dayview - dni, weekview - týžne, monthview - mesiace, yearview - roky)

en: There are cards which are currently being modified.
    Finish any pending modifications and try again.
sk: Niektoré karty sú práve upravované.
    Ukončite úpravy a skúste znova.

en: Thu
sk: Št

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Time
sk: Čas

en: Time Left
sk: Ostáva

en: Time Until Due
sk: Čas do vypršania termínu

en: Time Zone
sk: Časová zóna

en: Time display
sk: Čas

en: Time format
sk: Formát času

en: Title
sk: Pozícia

en: Title:
sk: Pozícia:

en: To Do List
sk: Spraviť

en: To Do List Properties
sk: Vlastnosti zozname 'spraviť'

en: To Do List style options:
sk: Nastavenie zoznamu 'spraviť':

en: To-Do item that is due today:
sk: Položka 'spraviť', ktorú treba vybaviť dnes:

en: To-Do item that is not yet due:
sk: Nevybavená položka 'spraviť':

en: To-Do item that is overdue:
sk: Položka 'spraviť', ktorú ste nestihli vybaviť:

en: To-do list
sk: Spraviť

en: Today
sk: Dnes

en: Toggle Card View
sk: Prepnúť zobrazenie kariet

en: Toggle Tree View
sk: Prepnúť zobrazenie stromu

en: Travel
sk: Cestovanie

en: Tree
sk: Strom

en: Tue
sk: Ut

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Type:
sk: Typ:

en: Unable to open DatebookDB
sk: Nemožem otvoriť DatebookDB

en: Unable to open file: %s
sk: Nemožem otvoriť súbor: %s

en: Unit 1
sk: Jednotka 1

en: Unit 2
sk: Jednotka 2

en: Unit 3
sk: Jednotka 3

en: Unit 4
sk: Jednotka 4

en: VIEW
sk: MÓD

en: Voice
sk: Hlas

en: Web Page
sk: WWW stránka

en: Web Page:
sk: WWW stránka:

en: Wed
sk: St

en: Wednesday
sk: Streda

en: Week
sk: Týždeň

en: Week View
sk: Týždeň

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Weeks
sk: Týždne

en: Weeks start on
sk: Prvý deň v týždni

en: Work
sk: Práca

en: Year View
sk: Rok

en: Year:
sk: Rok:

en: Yearly
sk: Ročne

en: _Append...
sk: _Pridať...

en: _New appointment in this day...
sk: _Nová udalosť pre tento deň...

en: _New appointment...
sk: _Nová udalosť...

en: _New calendar
sk: _Nový kalendár

en: ago
sk: späť

en: april
sk: apríl

en: d_Every
sk: d_Každý

en: day
sk: deň

en: day(s)
sk: deň

en: default file to load
sk: Štandardný súbor na načítanie

en: eighth
sk: ôsmy

en: eleventh
sk: jedenásty

en: february
sk: február

en: fifth
sk: piaty

en: filename
sk: názov súboru

en: first
sk: prvého

en: fortnight
sk: dvojtýždeň

en: fourth
sk: štvrtý

en: friday
sk: piatok

en: hour
sk: hodina

en: hrs.
sk: hod.

en: january
sk: január

en: july
sk: júl

en: june
sk: jún

en: last
sk: posledného

en: lat,
sk: z.š.,

en: lon.
sk: z.d.

en: m_Every
sk: m_Každý

en: march
sk: marec

en: may
sk: máj

en: mins.
sk: min.

en: minute
sk: minúta

en: monday
sk: pondelok

en: month
sk: mesiac

en: month(s)
sk: mesiac

en: next
sk: budúci

en: ninth
sk: deviaty

en: now
sk: teraz

en: occurrence(s)
sk: výskytoch

en: october
sk: október

en: pi_accept failed
sk: zlyhalo pi_accept

en: saturday
sk: sobota

en: sec
sk: s

en: second
sk: sekunda

en: sept
sk: september

en: seventh
sk: siedmy

en: sixth
sk: šiesty

en: sunday
sk: nedeľa

en: tenth
sk: desiaty

en: th day of the month
sk: . deň v mesiaci

en: the default file
sk: štandardný súbor

en: third
sk: tretí

en: this
sk: tento

en: thur
sk: štvrtok

en: thurs
sk: štvrtok

en: thursday
sk: štvrtok

en: today
sk: dnes

en: tomorrow
sk: zajtra

en: tues
sk: utorok

en: tuesday
sk: utorok

en: twelfth
sk: dvanásty

en: w_Every
sk: w_Každý

en: wednes
sk: streda

en: wednesday
sk: streda

en: week
sk: týždeň

en: week(s)
sk: týždeň

en: y_Every
sk: y_Každý

en: year
sk: rok

en: year(s)
sk: rok

en: yesterday
sk: včera
