gnome-applets - en to pl translation catalogue (1010 entries)

en:    Macro %.2d:
pl:    Makro %.2d:

en:   -n, --noX     Allow to run without X server
pl:   -n, --noX     Umożliwia uruchomienie bez serwera X

en:  (C) 1997-1998 The Free Software Foundation
pl:  (C) 1997-1998 Free Software Foundation

en:  Clear
pl:  Wyczyść

en:  GO
pl:  IDŹ

en:  URL Activation
pl:  Aktywacja URL-a

en:  URL History
pl:  Historia URL-i

en:  mounted
pl:  zamontowany

en:  not mounted
pl:  nie zamontowany

en: " reported:
pl: " poinformował:

en: "Clear" button on top?
pl: Przycisk "Czyść" zawsze widoczny?

en: %#.1fMb received / %#.1fMb sent / time: %.1d:%.2d
pl: %#.1fMb otrzymanych / %#.1fMb wysłanych / czas: %.1d:%.2d

en: %H:%M - %d. %b
pl: %H:%M - %d %b

en: %d. %b
pl: %d %b

en: %m-%d-%Y %H:%M:%S
pl: %d-%m-%Y %H:%M:%S

en: (C) 1999 The Free Software Foundation
pl: (C) 1999 Free Software Foundation

en: (No
pl: (Nie

en: (These settings do not take effect until a refresh)
pl: (Ustawienia nie są aktywne aż do odświeżenia)

en: (This'll chug loads of CPU, but will prevent compressing the image twice if a
    lossy file format is used)
    Don't use this if you're using a lossless compression format, or if you cherish
    speed and don't mind imperfection in your thumbnails.
pl: (Ta opcja pochłonie mnóstwo CPU, ale pozwoli zapobiec podwójnej kompresji
    w przypadku użycia kompresji stratnej)
    Nie należy używać tej opcji w przypadku formatów graficznych nie powodujących
    utraty jakości, lub jeśli preferowana jest prędkość nad jakością miniatur.

en: (c) 1997 The Free Software Foundation
pl: (C) 1997 Free Software Foundation

en: (c) 1998 The Free Software Foundation
pl: (C) 1998 Free Software Foundation

en: + Color
pl: + Kolor

en: - Color
pl: - Kolor

en: A complete waste of perfectly good CPU cycles.
pl: Całkowite marnotrawstwo w pełni wartościowych cykli CPU.

en: A cursor position reporting applet.
    = Clicking mouse button 1 grabs the cursor.
    = Dragging with mouse button 1 held down shows the size of the region.
pl: Aplet wyświetlający pozycję wskaźnika myszy
    = kliknięcie lewym klawiszem myszy przejmuje kursor.
    = przeciągnięcie z wciśniętym lewym klawiszem wyświetla rozmiar obszaru.

en: A goofy little xeyes clone for the GNOME panel.
pl: Wersja xeyes dla panelu GNOME.

en: A stock ticker-like applet
pl: Aplet podobny do wskaźnika giełdowego

en: A ticker to display various information and statistics.
pl: Aplet wyświetlający różne informacje i statystyki.

en: A useful little screengrabber.
    The left/top button allows you to grab either:
    a window (click to select which one)
    or an area (click and drag to select a rectangle.)
    The right/bottom button will grab the entire desktop.
    Share and Enjoy ;)
pl: Użyteczny, mały programik do zrzucania ekranów.
    Przycisk po lewej/u góry pozwala na zrzucenie:
    okna (kliknięcie w wybrane okno)
    lub obszaru (kliknięcie i przeciągnięcie dla zaznaczenia prostokątu.)
    Prawy/dolny przycisk wykona zrzut obrazu całego biurka.
    Dziel i baw się ;)

en: AC-Off Battery Color:
pl: Kolor odłączenia od sieci energetycznej:

en: AC-On Battery Color:
pl: Kolor podłączenia do sieci energetycznej:

en: APM is disabled!  Cannot read battery charge information.
pl: APM jest wyłączony! Nie można odczytać stanu baterii.

en: ASClock
pl: Zegar ASClock

en: ASClock Settings
pl: Ustawienia dla ASClock

en: About...
pl: Informacje...

en: Add
pl: Dodaj

en: Adjust gamma
pl: Korekta gamma

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: AfterStep Clock
pl: Zegar AfterStep

en: Alert options
pl: Opcje alarmowania

en: All post-processing, frill and spurious options will chug more CPU than a
    simple screenshot, due to the creation and then conversion of an intermediate
    image. Intensive operations may take some time on less spiffy CPUs.
pl: Wszelka obróbka spowoduje większe zapotrzebowanie na CPU niż zwykły
    zrzut ekranu z powodu utworzenie a potem konwersji obrazu pośredniego.
    Zaawansowane operacje mogą zająć dłuższą chwilę na słabszych procesorach.

en: Always blink when any mail is waiting.
pl: Mruganie przy oczekującej poczcie.

en: An analog clock similar to that in CDE panel
pl: Zegar analogowy podobny do tego w CDE

en: An analog clock similar to that in CDE panel.
pl: Zegar analogowy jak w CDE

en: An applet that watches your mouse.
pl: Aplet obserwujący twoją mysz

en: An applet to launch URLs in a web browser, search using various web sites and have a ton of fun!
pl: Aplet do wyświetlania adresu URL w przeglądarce, wyszukiwanie przy użyciu różnych stron internetowych. Miłej zabawy!

en: Another Clock
pl: Kolejny zegar

en: Another Clock Applet
pl: Aplet - Kolejny zegar

en: Another update already in progress!
pl: Inna aktualizacja w trakcie działania!

en: App to use for displaying screenshots:
pl: Aplikacja wyświetlająca podgląd zrzutu ekranu:

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Applet Height:
pl: Wysokość apletu:

en: Applet Mode:
pl: Tryb apletu:

en: Applet Width:
pl: Szerokość apletu:

en: Applet height:
pl: Wysokość apletu:

en: Applet size
pl: Rozmiar apletu

en: Applet width:
pl: Szerokość apletu:

en: Architecture
pl: Architektura

en: Are you sure you want to remove this browser?
pl: Czy ta przeglądarka na pewno ma być usunięta?

en: Armenian
pl: Armeński

en: Articles
pl: Artykuły

en: Audio Mixer
pl: Mikser dźwięku

en: Automatically pick best applet size
pl: Automatyczny dobór najlepszego rozmiaru apletu

en: Automatically update every
pl: Automatyczna aktualizacja co

en: Automatically update every
pl: Automatyczna aktualizacja co

en: Awaiting connection
pl: Oczekiwanie na połączenie

en: B
pl: Z

en: Background
pl: Tło

en: Background:
pl: Kolor tła:

en: Balance
pl: Balans

en: Basque
pl: Baskijski

en: Battery Charge Messages
pl: Komunikaty ładowania baterii

en: Battery Charge Monitor
pl: Monitor stanu naładowania baterii

en: Battery Monitor Settings
pl: Ustawienia monitora baterii

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Belgium
pl: Belgia

en: Big
pl: Duży

en: Bits
pl: Bity

en: Blink
pl: Migotanie

en: Blinking elements in clock
pl: Migające elementy w zegarze

en: Blowing dust
pl: Szalejące tumany kurzu

en: Blowing dust whirls
pl: Tumany kurzu z silnym wiatrem

en: Blowing duststorm
pl: Burza kurzowa z piorunami

en: Blowing hail
pl: Szalejący grad

en: Blowing ice crystals
pl: Szalejące kryształki lodowe

en: Blowing ice pellets
pl: Szalejące kulki lodowe

en: Blowing precipitation
pl: Szalejące opady

en: Blowing rainfall
pl: Opady z silnym wiatrem

en: Blowing sand
pl: Szalejący piasek

en: Blowing sandstorm
pl: Burza piaskowa z piorunami

en: Blowing small hail
pl: Szalejący gradzik

en: Blowing snow grains
pl: Opady ziaren śnieżnych z silnym wiatrem

en: Blowing snowfall
pl: Silny sztorm snieżny

en: Blowing sprays
pl: Szalejący pył wodny

en: Blowing squall
pl: Szkwał z silnym wiatrem

en: Blowing volcanic ash
pl: Szalejący popiół wulkaniczny

en: Blur image
pl: Wygładzenie obrazu

en: Blur image by what factor?
pl: Współczynnik wygładzenia obrazu

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Broken clouds
pl: Urwanie Chmury

en: Browse...
pl: Przeglądaj...

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Browser Command:
pl: Polecenie przeglądarki:

en: Browser Name:
pl: Nazwa przeglądarki:

en: Buffers
pl: Bufory

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: CD Player
pl: Odtwarzacz CD

en: CD Player Applet
pl: Aplet odtwarzacza CD

en: CPU Load
pl: Obciążenie CPU

en: CPU Load Applet
pl: Aplet obciążenia procesora

en: CPU Load Meter
pl: Miernik obciążenia procesora

en: CPU/MEM usage
pl: Wykorzystanie CPU/pamięci

en: CPU/MEM usage meter
pl: Miernik wyorzystania procesora i pamięci

en: CPU/Mem Usage Applet
pl: Aplet śledzący wykorzystanie CPU/pamięci

en: CPULoad
pl: Obciążenie CPU

en: Cached samples: (select to play)
pl: Próbki w cache: (wybierz, aby odtworzyć)

en: Calm
pl: Spokojny

en: Can't create GNotes applet!
pl: Nie można utworzyć apletu GNotatki!

en: Can't create applet!
pl: Nie można stworzyć apletu!

en: Can't create fifteen applet!
pl: Nie można utworzyć apletu "piętnastka"

en: Can't create life applet!
pl: Nie można utworzyć apletu Życie!

en: Can't create odometer applet!
pl: Nie można utworzyć apletu licznika!

en: Can't parse XML. Net connection down?
pl: Nie można przetworzyć XML-a. Może to brak połączenia z Siecią.

en: Canada
pl: Kanada

en: Cannot create applet!
pl: Nie można stworzyć apletu!

en: Cannot create directory:
    ~/.gnome/quicklaunch.
    Aborting
pl: Nie można utworzyć katalogu:
    ~/.gnome/quicklaunch.
    Rezygnacja.

en: Cannot open /dev/apm; can't get data.
pl: Nie można otworzyć /dev/apm; nie można uzyskać danych.

en: Cannot open /proc/apm!  Make sure that you built APM support into your kernel.
pl: Nie można otworzyć pliku /proc/apm!  Upewnij się, że jądro systemu ma wbudowaną obsługę APM.

en: Capture WM decorations when grabbing a window
pl: Uwzględnianie dekoracji menedżera okien przy zrzucaniu okna

en: Caribic
pl: Karaiby

en: Cdrom
pl: CD-ROM

en: Change
pl: Zmiana

en: Character Picker
pl: Wybieraczka znaków

en: Character Picker Settings
pl: Ustawienia wybieraczki znaków

en: Character picker
pl: Wybieraczka znaków

en: Charcoal by what factor?
pl: Współczynnik efektu węgla

en: Check every:
pl: Sprawdzanie co:

en: Choose a file to tail
pl: Wybór pliku do monitorowania

en: Choose a log file
pl: Wybór pliku dziennika

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear Sky
pl: Czyste niebo

en: Clipboard Applet
pl: Aplet schowka

en: Clock
pl: Zegar

en: Clock Settings
pl: Ustawienia Zegara

en: Clock Theme
pl: Motyw zegara

en: Clock and Mail Notify Applet
pl: Zegar i nadejście poczty - aplet

en: Clock and Mailcheck
pl: Zegar ze sprawdzaniem poczty

en: Clock color
pl: Kolor zegara

en: ClockMail Settings
pl: Ustawienia apletu Zegar/Poczta

en: Codepage
pl: Strona kodowa

en: Colors
pl: Kolory

en: Command
pl: Polecenie

en: Command history
pl: Historia poleceń

en: Command line background:
pl: Kolor tła wiersza poleceń:

en: Command line foreground:
pl: Kolor tekstu wiersza poleceń:

en: Command line height:
pl: Rozmiar wiersza poleceń:

en: Compressed Quality (JPEG/MIFF/PNG mode) High: good quality/large file
pl: Jakość kompresji (tryb JPEG/MIFF/PNG), wyższa wartość to lepsza jakość i większy plik

en: Conditions:
pl: Warunki:

en: Configure Browser
pl: Konfiguracja przeglądarki

en: Confirm connection
pl: Potwierdzenie połączenie

en: Connect command:
pl: Polecenie nawiązania połączenia:

en: Connect points in scope
pl: Łączenie punktów wykresu

en: Connected
pl: Nawiązano połączenie

en: Connected streams:
pl: Przyłączone strumienie:

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Connection status
pl: Stan połączenia

en: Continent/City
pl: Kontynent/Miasto

en: Copyright (C) The Free Software Foundation
pl: Copyright (C) Free Software Foundation

en: Core Dump Module
pl: Moduł plików core

en: Core dump catcher
pl: Wychwytywacz plików core

en: Core dump information (Tick-a-Stat)
pl: Informacja o pliku core

en: Core dump module (Tick-A-Stat)
pl: Moduł plików core

en: Could not allocate space for graph values
pl: Nie można zaalokować przestrzeni na wartości wykresu

en: Could not dup() APM file descriptor: %s
pl: Nie można wykonać funkcji dup() dla deskryptora pliku APM: %s

en: Couldn't open mixer device %s
pl: Nie można otworzyć urządzenia miksowania %s

en: Country
pl: Kraj

en: Create Charcoal Effect
pl: Węgiel

en: Create Painted Effect
pl: Efekt malowania

en: Create frame around image
pl: Ramka wokół obrazu

en: Create monochrome image
pl: Tworzenie obrazu w czerni i bieli

en: Create sticky notes on your screen.
pl: Tworzy notatki przyklejone do ekranu.

en: Create thumbnail of image too
pl: Tworzenie miniatury obrazu

en: Creating user directory: %s
pl: Tworzenie katalogu użytkownika: %s

en: Current conditions
pl: Aktualne warunki

en: Custom
pl: Wybrany

en: Custom icon for mounted:
pl: Dowolna ikona zamontowanego urządzenia:

en: Custom icon for not mounted:
pl: Dowolna ikona odmontowanego urządzenia:

en: Default Height
pl: Domyślna wysokość

en: Default List
pl: Domyślna lista

en: Default Properties...
pl: Domyślne właściwości...

en: Default Width
pl: Domyślna szerokość

en: Default character list:
pl: Domyślna lista znaków:

en: Delay (seconds) before taking shot (only for entire desktop shots)
pl: Opóźnienie (w sekundach) przed dokonaniem zrzutu (tylko dla całego biurka)

en: Delay between articles (10 = 1 sec):
pl: Opóźnienie między artykułami (w dziesiatych sekundy)

en: Delay when wrapping text:
pl: Opóźnienie podczas przewijania do początku:

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Note
pl: Usuń notatkę

en: Delete launcher
pl: Usuń ikonę uruchomieniową

en: Despeckle Image (reduce spots)
pl: Usunięcie plamek

en: Detailed Forecast
pl: Prognoza szczegółowa

en: Detailed forecast not available for this location.
    Please try the state forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
pl: Szczegółowa prognoza pogody jest niedostępna w tej lokalizacji.
    Spróbuj wybrać stanową prognozę pogody; Zauważ że prognozy pogody IWIN są dostępne tylko dla miast USA.

en: Device:
pl: Urządzenie:

en: Dew point:
pl: Punkt rosy:

en: Digits number
pl: Ilość cyfr

en: Directory to save images in:
pl: Katalog przeznaczony na zapis obrazów:

en: Disabled
pl: Nieaktywny

en: Disconnect command:
pl: Polecenie przerwania połączenia:

en: Disk Usage
pl: Wykorzystanie przestrzeni dyskowej

en: Disk Usage Applet
pl: Monitor przestrzeni dyskowej

en: Disk usage meter
pl: Miernik wykorzystania przestrzeni dyskowej

en: Diskusage Settings
pl: Ustawienia monitora przestrzeni dyskowej

en: Display
pl: Wyświetl

en: Display "Clear" button
pl: Wyświetlanie przycisku "Czyść"

en: Display "launch new window" option
pl: Wyświetlanie opcji "Otwórz nowe okno"

en: Display GO Button
pl: Wyświetlanie przycisku IDŹ

en: Display Spurious Options (I got carried away)
pl: Wyświetlanie opcji efektów (poniosło mnie)

en: Display arrows instead of -/+
pl: Wyświetlaj strzałki zamias -/+

en: Display only symbols and price
pl: Wyświetlaj tylko symbole oraz cenę

en: Display time in 12 hour format (AM/PM)
pl: Wyświetlanie czasu w formacie 12-godzinnym (AM/PM)

en: Display time relative to GMT (Greenwich Mean Time):
pl: Wyświetlanie czasu względem GMT:

en: Displays new mail and time
pl: Wyświetla czas i informacje o nadejściu poczty

en: Displays the time in binary representation
pl: Wyświetla czas przy użyciu reprezentacji binarnej

en: Do you want to connect?
pl: Czy chcesz się połączyć?

en: Don't know how to make a launcher out of: '%s'
pl: Nie wiem jak stworzyć launcher'a bez: '%s'

en: Down
pl: Dół

en: Drifting drizzle
pl: Przelotna mżawka

en: Drifting dust
pl: Zbliżające się tumany kurzu

en: Drifting dust whirls
pl: Przelotne tumany kurzu

en: Drifting duststorm
pl: Przesuwająca się burza piaskowa

en: Drifting fog
pl: Zbliżająca się mgła

en: Drifting funnel cloud
pl: Zbliżająca się trąba powietrzna

en: Drifting hail
pl: Zbliżający się grad

en: Drifting haze
pl: Zbliżające się zamglenie

en: Drifting ice crystals
pl: Zbliżające się kryształki lodu

en: Drifting ice pellets
pl: Zbliżające się kulki lodowe

en: Drifting mist
pl: Zbliżająca się mgiełka

en: Drifting precipitation
pl: Zbliżające się opady

en: Drifting rain
pl: Przelotny deszcz

en: Drifting sand
pl: Zbliżający się piasek

en: Drifting sandstorm
pl: Przesuwająca się burza piaskowa

en: Drifting small hail
pl: Zbliżający się gradzik

en: Drifting smoke
pl: Zbliżający się dym

en: Drifting snow
pl: Przelotne opady śniegu

en: Drifting snow grains
pl: Przelotny grad śnieżny

en: Drifting sprays
pl: Zbliżający się pył wodny

en: Drifting squall
pl: Przesuwający się szkwał

en: Drifting tornado
pl: Przesuwające się tornado

en: Drifting volcanic ash
pl: Zbliżający się popiół wulkaniczny

en: Drive Mount
pl: Montowanie napędów

en: Drive Mount Applet
pl: Aplet montowania napędów

en: Drive Mount Applet Properties
pl: Właściwości apletu montowania napędów

en: Drivemount command failed.
    "
pl: Operacja zamontowania napędu nie powiodła się.
    "

en: Drizzle
pl: Mżawka

en: Drizzle in the vicinity
pl: Nadchodząca mżawka

en: Dust
pl: Tumany kurzu

en: Dust in the vicinity
pl: Nadchodzące tumany kurzu

en: Dust whirls
pl: Tumany kurzu

en: Dust whirls in the vicinity
pl: Tumany kurzu w pobliżu

en: Duststorm
pl: Burza kurzowa

en: Duststorm in the vicinity
pl: Burza kurzowa w pobliżu

en: Dutch
pl: Holenderski

en: ESD host to monitor:
pl: Monitorowany serwer ESD:

en: ESounD Persistent Volume Daemon version %s
pl: ESounD Wytrwały Demon Głośności wersja %s

en: East
pl: Wschód

en: East - NorthEast
pl: Wschód - północny wschód

en: East - Southeast
pl: Wschód - południowy wschód

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit keymap
pl: Edycja układu klawiatury

en: Eject
pl: Wysuń

en: Eject on unmount
pl: Wysuwanie po odmontowaniu

en: Emboss image
pl: Wytłoczenie

en: Enable Full-Charge Notification
pl: Informowanie o pełnym naładowania baterii

en: Enable Low Battery Warning
pl: Włącz ostrzeganie o niskim stanie baterii

en: Enable detailed forecast
pl: Prognoza szczegółowa

en: Enable logging of events
pl: Zapis zdarzeń w dzienniku

en: Enable radar map
pl: Mapy radarowe

en: Enable scroll buttons
pl: Wyświetlaj klawisze przewijania

en: Enable this module
pl: Aktywny

en: Enabled
pl: Aktywny

en: English
pl: Angielski

en: Enhance image (reduce noise)
pl: Usunięcie szumu

en: Enter symbols delimited with "+" in the box below.
pl: Wprowadź symbol kończący się "+" w polu poniżej.

en: Equalize image (Perform histogram equalization)
pl: Kompensacja obrazu (wyrównanie histogramu)

en: Error querying battery charge.
    
    Make sure that your kernel was built with APM support.
pl: Wystąpił błąd podczas ustalania stanu naładowania baterii.Upewnij się czy w jądro systemu wbudowana jest obsługa APM.

en: Event Log
pl: Dziennik zdarzeń

en: Event log...
pl: Dziennik zdarzeń...

en: Failed to get IWIN forecast data.
pl: Nieudana próba pobrania danych prognozy pogody IWIN.

en: Failed to get METAR data.
pl: Nieudana próva pobrania danych METAR.

en: Failed to get Met Office forecast data.
pl: Nieudana próba pobrania danych prognozy pogody Met Office.

en: Failed to get radar map image.
pl: Nieudana próba pobrania obrazka mapy radaru.

en: Few clouds
pl: Mało pochmurne

en: Few ice crystals
pl: Niewielkie kryształy lodu

en: Few ice pellets
pl: Nieco kulek lodowych

en: Fifteen
pl: Piętnaście

en: Fifteen cells game
pl: Gra Piętnaście Komórek

en: Fifteen sliding pieces
pl: Piętnastka

en: File '%s' does not exist
pl: Plik '%s' nie istnieje

en: File System Changed!
pl: System plików zmieniony!

en: File Systems
pl: Menu systemowe

en: File Tail Module
pl: Moduł monitorowania pliku

en: File tail for
pl: Zmiany w pliku

en: File tail information (Tick-a-Stat)
pl: Informacja monitora pliku

en: File tail view file (Tick-a-Stat)
pl: Monitor pliku

en: File tailer
pl: File trailer - śledczy plików

en: Files, Apps
pl: Pliki, programy

en: Filetype is determined from filename suffix.
    Default filetype (if no extension or unrecognised extension) is miff.
    Recognised suffixes are:
    jpg, jpeg, bmp, cgm, cmyk, dib, eps, fig, fpx, gif, ico, map, miff, pcx,
    pict, pix, png, pnm, ppm, psd, rgb, rgba, rla, rle, tiff, tga, xbm, xpm,
    and several obscure ones. Try your luck with something interesting!
    Eg .html for a client-side image map. You'll get a .gif, .html, and a .shtml
    
    Recommendations:
    Small file, pretty good quality:   jpg, 75% quality
    Slightly larger file but lossless: png, as much compression as you like.
    - compressing pngs takes longer at higher ratios, but is still lossless
pl: Typ pliku jest określany na podstawie rozszerzenia.
    Domyślnym typem pliku (w przypadku braku rozszerzenia lub dla 
    nierozpoznanego rozszerzenia) jest miff.
    Rozpoznawanymi rozszerzeniami są:
    jpg, jpeg, bmp, cgm, cmyk, dib, eps, fig, fpx, gif, ico, map, miff, pcx,
    pict, pix, png, pnm, ppm, psd, rgb, rgba, rla, rle, tiff, tga, xbm, xpm,
    i kilka bardziej skomplikowanych. spróbuj szczęścia z czymś ciekawym!
    Np. .html dla utworzenia graficznej mapy odnośników po stronie klienta.
    Zostaną utworzone pliki .gif, .html, oraz .shtml
    
    Zalecenia:
    Małe rozmiary plików, niezła jakość:   jpg, jakość 75%,
    Nieco większy plik bez utraty jakości: png, stopień kompresji wg uznania,
    - kompresja plików png z dużym stopniem kompresji zajmuje więcej czasu,
    jednak nie ma wpływu na jakość obrazu

en: Find Edges in Image
pl: Wykrywanie krawędzi

en: Find edges by what factor?
pl: Współczynnik wykrywania krawędzi

en: Flag
pl: Flaga

en: Flag
    Pixmap
pl: Flaga
    Piksmapa

en: Flag and Label
pl: Flaga i etykieta

en: Floppy
pl: Dyskietka

en: Fog
pl: Mgła

en: Fog in the vicinity
pl: Nadchodząca mgła

en: Fog with wind
pl: Mgła z wiatrem

en: Follow panel size
pl: Dostosuj do rozmiaru panelu

en: Font:
pl: Czcionka:

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Forecast
pl: Prognoza

en: Foreground
pl: Pierwszy plan

en: Frame Width (pixels)
pl: Szerokość ramki (piksele)

en: France
pl: Francja

en: Free
pl: Wolna

en: Free Diskspace:
pl: Wolna przestrzeń dysku:

en: Freezing drizzle
pl: Zmrożona mżawka

en: Freezing duststorm
pl: Zmrożona burza piaskowa

en: Freezing fog
pl: Utrzymująca się mgła

en: Freezing hail
pl: Utrzymujący się grad

en: Freezing haze
pl: Utrzymujące się zamglenie

en: Freezing ice crystals
pl: Utrzymujące się krzyształki lodu

en: Freezing ice pellets
pl: Utrzymujące się kulki lodowe

en: Freezing mist
pl: Utrzymująca się mgiełka

en: Freezing precipitation
pl: Utrzymujące się opady

en: Freezing rain
pl: Zmrożony deszcz

en: Freezing sandstorm
pl: Zmrożona burza piaskowa

en: Freezing small hail
pl: Utrzymujący się gradzik

en: Freezing snow
pl: Zmrożony śnieg

en: Freezing snow grains
pl: Zmrożone ziarna śnieżne

en: Freezing sprays
pl: Utrzymujący się pył wodny

en: Freezing squall
pl: Zmrożony szkwał

en: Freezing tornado
pl: Zamrożone tornado

en: Freezing volcanic ash
pl: Utrzymujący się popiół wulkaniczny

en: French
pl: Francuski

en: Frills
pl: Modyfikacje

en: Funnel cloud
pl: Trąba powietrzna

en: Funnel cloud in the vicinity
pl: Nadchodząca trąba powietrzna

en: Funnel cloud w/ wind
pl: Trąba powietrzna z wiatrem

en: GKB Home Page (http://projects.gnome.hu/gkb)
pl: Strona domowa GKB (http://projects.gnome.hu/gkb)

en: GKB Keyboard Switcher
pl: Przełącznik układu klawiatury

en: GKB Properties
pl: Właściwości GKB

en: GKB, the Gnome Keyboard Layout Switcher Applet
pl: GKB - aplet przełączający układ klawiatury

en: GNOME Stock Ticker
pl: Wskaźnik giełdowy GNOME

en: GNOME Stock Ticker Panel Applet
pl: Aplet Panelowy Wskaźnika Giełdowego GNOME

en: GNOME Weather
pl: Pogoda GNOME

en: GNOME Weather Properties
pl: Właściwości Pogody GNOME

en: GNOME weather monitor applet
pl: Aplet GNOME monitorujący pogodę

en: GNOME weather monitor applet.
    Web: http://gweather.dhs.org/
pl: Aplet GNOME monitorujący pogodę.
    Witryna: http://gweather.dhs.org/

en: GNotes Settings
pl: Ustawienia GNotes

en: GNotes!
pl: GNotatki!

en: Game of Life
pl: Gra w życie

en: Gamma value
pl: Wartość współczynnika gamma

en: General
pl: Ogólne

en: Georgian
pl: Georgijski

en: German
pl: Niemiecki

en: Germany
pl: Niemcy

en: Give audio feedback using the keyboard bell
pl: Potwierdzenie dźwiękowe przy użyciu dźwięku klawiatury

en: Gnome Panel applet for selecting strange characters that are not on my keyboard. Released under GNU General Public Licence.
pl: Aplet Panelu Gnome, pozwalający wybierać nietypowe znaki, których nie ma na klawiaturze. Rozpowszechniany na licencji GNU GPL.

en: Gnome Stock Ticker Properties
pl: Właściwości Wskaźnika Giełdowego GNOME

en: Gnome panel applet for copying and retrieving selections with a history list. Released under GNU General Public Licence.
pl: Aplet panelu GNOME służący do kopiowania i wklejania zaznaczeń z listą historii. Udostępniany na zasadach GNU Public Licence.

en: Grab a shot of a specific window or area
pl: Zrzuca obraz wybranego okna lub obszaru

en: Grab a shot of your entire desktop
pl: Zrzuca obraz całego biurka

en: Grab hotkey
pl: Pobierz skrót

en: Graph
pl: Wykres

en: Graph Battery Low Color:
pl: Kolor niskiego poziomu baterii:

en: Graph Direction:
pl: Kierunek wykresu:

en: Graph Tick Color:
pl: Kolor graficznej wskazówki:

en: Great Britain
pl: Wielka Brytania

en: Hail
pl: Grad

en: Hail in the vicinity
pl: Nadchodzący grad

en: Hail showers
pl: Krótkotrwały grad

en: Hailstorm
pl: Burza gradowa

en: Hard Disk
pl: Dysk niewymienny

en: Haze
pl: Zamglenie

en: Haze in the vicinity
pl: Nadchodzące zamglenie

en: Haze with wind
pl: Zamglenie z wiatrem

en: Heavy drizzle
pl: Obfita mżawka

en: Heavy dust
pl: Obfite tumany kurzu

en: Heavy dust whirls
pl: Ciężkie tumany kurzu

en: Heavy duststorm
pl: Ciężka burza kurzowa

en: Heavy hail
pl: Obfity grad

en: Heavy ice crystals
pl: Obfite kryształki lodowe

en: Heavy ice pellets
pl: Obfite kulki lodowe

en: Heavy precipitation
pl: Obfite opady

en: Heavy rain
pl: Obfity deszcz

en: Heavy sand
pl: Obfity piasek

en: Heavy sandstorm
pl: Ciężka burza piaskowa

en: Heavy small hail
pl: Obfity gradzik

en: Heavy snow
pl: Obfity śnieg

en: Heavy snow grains
pl: Grad śnieżny

en: Heavy sprays
pl: Obfity pył wodny

en: Heavy squall
pl: Ciężki szkwał

en: Height:
pl: Wysokość:

en: Help
pl: Pomoc

en: Help...
pl: Pomoc...

en: Hide Note
pl: Ukryj notatkę

en: Hide Notes
pl: Ukryj notatki

en: History
pl: Historia

en: Hotkey for switching between layouts
pl: Skrót klawiszowy do przłączania layout-u

en: Hour needle color
pl: Kolor wskazówki godzin

en: Humidity:
pl: Wilgotność:

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Hungary
pl: Węgry

en: I
pl: O

en: Ice crystal storm
pl: Burza z kryształkami lodowymi

en: Ice crystals
pl: Kryształy lodu

en: Ice crystals in the vicinity
pl: Kryształy lodu w pobliżu

en: Ice pellet storm
pl: Burza z kulkami lodowymi

en: Ice pellets
pl: Kulki lodowe

en: Ice pellets in the vicinity
pl: Nadchodzące kulki lodowe

en: Icon:
pl: Ikonka:

en: Idle
pl: Wolna

en: Image filename:
pl: Nazwa pliku z obrazem:

en: Implode Image
pl: Implozja

en: Implode by what factor?
pl: Współczynnik implozji

en: Info and status ticker
pl: Wyświetlacz informacji i stanu

en: Internal error: invalid mode in battery_set_mode
pl: Błąd wewnętrzny: niewłaściwy tryb w battery_set_mode

en: Interval:
pl: Okres:

en: Invalid
pl: Niewłaściwy

en: Invalid location chosen!
    Properties remain unchanged.
pl: Została wybrana niewłaściwa lokalizacja!
    Właściwości nie zostały zmienione.

en: Invert colours in image
pl: Odwrócenie kolorów obrazu

en: JBC Binary Clock
pl: Binarny zegar JBC

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Jaz Drive
pl: Napęd Jaz

en: Jon's Binary Clock
pl: Binarny zegar Jona

en: Just another clock
pl: Jeszcze jeden zegar

en: Keymaps
pl: Mapy klawiatury

en: Label
pl: Etykieta

en: Language
pl: Język

en: Launch new window
pl: Otwórz nowe okno

en: Launcher Properties
pl: Właściwości ikony uruchomieniowej

en: Launcher properties...
pl: Właściwości ikony uruchomieniowej...

en: Left to Right
pl: Od lewej do prawej

en: Length
pl: Długość

en: Light drizzle
pl: Łagodna mżawka

en: Light dust
pl: Lekkie tumany kurzu

en: Light dust whirls
pl: Lekkie tumany kurzu

en: Light duststorm
pl: Lekka burza kurzowa

en: Light fog
pl: Łagodna mgła

en: Light funnel cloud
pl: Lekka trąba powietrzna

en: Light hail
pl: Łagodny grad

en: Light haze
pl: Lekkie zamglenie

en: Light mist
pl: Łagodna mgiełka

en: Light precipitation
pl: Łagodne opady

en: Light rain
pl: Łagodny deszcz

en: Light sand
pl: Lekki piasek

en: Light snow
pl: Łagodny śnieg

en: Light snow grains
pl: Lekkie ziarna śniegu

en: Light sprays
pl: Lekki pył wodny

en: Light squall
pl: Lekki szkwał

en: Light standstorm
pl: Lekka burza piaskowa

en: Line (s):
pl: Wiersze (s):

en: Line delay
pl: Opóźnienie wyświetlania wierszy

en: Load Average
pl: Średnie obciążenie

en: Load Average Applet
pl: Moduł średniego obciążenia

en: Load Average Module
pl: Moduł średniego obciążenia

en: Load Average information (Tick-a-Stat)
pl: Informacja o średnim obciążeniu

en: Load Graph
pl: Wykres obciążenia

en: Load average is at a critical point, help me!
pl: Średnie obciążenie jest zbyt wysokie, pomocy!

en: Load average monitor
pl: Monitor średniego obciążenia

en: Load average over 1 minute
pl: Średnie obciążenie w czasie 1 minuty

en: Load average over 15 minutes
pl: Średnie obciążenie w czasie 15 minut

en: Load average over 5 minutes
pl: Średnie obciążenie w czasie 5 minut

en: Load average threshhold:
pl: Poziom Średniego obciążenia:

en: Loading headlines...
pl: Wczytywanie nagłówków....

en: Location
pl: Położenie

en: Location vector needs to be 4 elements long
pl: Wektor lokalizacji musi mieć 4 elementy

en: Location:
pl: Położenie:

en: Log path:
pl: Ścieżka do pliku dziennika:

en: Low Battery Color:
pl: Kolor niskiego stanu naładowania baterii

en: Low Charge Threshold:
pl: Próg niskiego stanu naładowania baterii:

en: Lower Note
pl: Opuść notatkę

en: Lower Notes
pl: Opuść notatki

en: Macros
pl: Makra

en: Mail
pl: Poczta

en: Mail file:
pl: Plik z pocztą:

en: Main Volume and Mute
pl: Głośność i wyciszenie

en: Manager...
pl: Menedżer...

en: Maximum:
pl: Maksimum:

en: MemLoad
pl: Wykorzystanie pamięci

en: Memory Load
pl: Wykorzystanie pamięci operacyjnej

en: Memory Load Applet
pl: Aplet wykorzystania pamięci operacyjnej

en: Memory Load Meter
pl: Miernik wykorzystania pamięci

en: Mini-Commander Applet
pl: Aplet linii poleceń

en: Mini-Commander Properties
pl: Mini-Commander: właściwości

en: Minimum number of cells: (for autosize)
pl: Minimalna liczba komórek: (do automatycznego dopasowania)

en: Minute needle color
pl: Kolor wskazówki minut

en: Mirror image horizontally
pl: Odbicie lustrzane obrazu w pionie

en: Mirror image vertically
pl: Odbicie lustrzane obrazu w poziomie

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Mist
pl: Mgiełka

en: Mist in the vicinity
pl: Nadchodząca mgiełka

en: Mist with wind
pl: Mgiełka z wiatrem

en: Mixer
pl: Mikser

en: Mixer Applet
pl: Aplet miksera

en: Mixer device %s has neither volume nor PCM channels.
pl: Urządzenie miksera %s nie ma kanału głośności, ani PCM.

en: Modem Lights
pl: Lampki modemu

en: Modem Lights Applet
pl: Aplet kontrolek modemu

en: Modem Lights Settings
pl: Ustawienia monitora modemu

en: Modem lock file:
pl: Plik blokowania dostępu do modemu:

en: Modem options
pl: Opcje modemu

en: Moderate drizzle
pl: Umiarkowana mżawka

en: Moderate dust
pl: Umiarkowane tumany kurzu

en: Moderate dust whirls
pl: Zmienne tumany kurzu

en: Moderate duststorm
pl: Zmienna burza kurzowa

en: Moderate fog
pl: Umiarkowana mgła

en: Moderate funnel cloud
pl: Umiarkowana trąba powietrzna

en: Moderate hail
pl: Umiarkowany grad

en: Moderate haze
pl: Umiarkowane zamglenie

en: Moderate ice crystals
pl: Umiarkowane kryształki lodowe

en: Moderate ice pellets
pl: Umiarkowane kulki lodowe

en: Moderate mist
pl: Umiarkowana mgiełka

en: Moderate precipitation
pl: Umiarkowane opady

en: Moderate rain
pl: Umiarkowany deszcz

en: Moderate sand
pl: Umiarkowany piasek

en: Moderate sandstorm
pl: Zmienna burza piaskowa

en: Moderate small hail
pl: Umiarkowany gradzik

en: Moderate smoke
pl: Umiarkowany dym

en: Moderate snow
pl: Umiarkowany śnieg

en: Moderate snow grains
pl: Zmienne ziarna śniegu

en: Moderate sprays
pl: Umiarkowany pył wodny

en: Moderate squall
pl: Zmienny szkwał

en: Moderate tornado
pl: Zmienne tornado

en: Moderate volcanic ash
pl: Umiarkowany popiół wulkaniczny

en: Modules
pl: Moduły

en: Monitor sound input (only use if sound card is FULL DUPLEX)
pl: Monitorowanie wejścia karty dźwiękowej (wyłącznie dla kart działających w trybie FULL DUPLEX)

en: Mount and unmount drives
pl: Montuje i odmontowuje napędy

en: Mount point:
pl: Punkt montowania:

en: Mouse movements counter
pl: Licznik ruchów myszy

en: My Title
pl: Mój Tytuł

en: Name
pl: Nazwa

en: Net Load
pl: Obciążenie sieci

en: NetLoad
pl: Obciążenie sieci

en: Network
pl: Sieć

en: Network Activity Meter
pl: Miernik Aktywności Sieci

en: Network Load
pl: Obciążenie sieci

en: Network Load Applet
pl: Aplet obciążenia sieci

en: New Symbol:
pl: Nowy symbol:

en: New Window Option:
pl: Nowe Opcje Okienka:

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: News and Information Module
pl: Moduł wiadomości i informacji

en: News and information ticker
pl: Moduł nowości i informacji

en: No New Window Option:
pl: Stare Opcje Okienka

en: No articles
pl: Brak artykułów

en: No data available or properties not set
pl: Dane nie są dostępne lub właściwości nie są ustawione

en: No title
pl: Brak tytułu

en: No url
pl: Brak URL-a

en: None (default)
pl: Brak (domyślny)

en: Normal
pl: Normalny

en: Normalize image (Span full range of color values to enhance contrast)
pl: Normalizacja obrazu (zastosowanie pełnego zakresu barw dla zwiększenia kontrastu)

en: North
pl: Północ

en: North - NorthEast
pl: Północ - północny wschód

en: North - Northwest
pl: Północ - północny zachód

en: Northeast
pl: Północny wschód

en: Northwest
pl: Północny zachód

en: Norway
pl: Norwegia

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Not connected
pl: Bez połączenia

en: Number of columns of buttons:
pl: Liczba kolumn przycisków:

en: Number of messages to consider mailbox full:
pl: Liczba listów, przy której skrzynka uznawana jest za pełną:

en: Number of rows of buttons:
pl: Liczba wierszy przycisków:

en: Odometer
pl: Licznik

en: Odometer setting
pl: Ustawienia licznika

en: Options
pl: Opcje

en: Other
pl: Inne

en: Outline
pl: Ramka

en: Overcast
pl: Pochmurno

en: Paint what radius around each pixel?
pl: Średnica zamalowania pikseli

en: Partial drizzle
pl: Częściowa mżawka

en: Partial dust
pl: Częściowe tumany kurzu

en: Partial dust whirls
pl: Częściowe tumany kurzu

en: Partial duststorm
pl: Częściowa burza kurzowa

en: Partial fog
pl: Częściowa mgła

en: Partial funnel clouds
pl: Częściowa trąba powietrzna

en: Partial hail
pl: Częściowy grad

en: Partial haze
pl: Częściowe zamglenie

en: Partial ice crystals
pl: Częściowe kryształki lodowe

en: Partial ice pellets
pl: Częściowe kulki lodowe

en: Partial mist
pl: Częściowa mgiełka

en: Partial precipitation
pl: Częściowe opady

en: Partial rainfall
pl: Częściowe opady

en: Partial sand
pl: Częściowy piasek

en: Partial sandstorm
pl: Częściowa burza piaskowa

en: Partial small hail
pl: Częściowy gradzik

en: Partial smoke
pl: Częściowy dym

en: Partial snow grains
pl: Częściowe ziarna śniegu

en: Partial snowfall
pl: Przelotne opady śniegu

en: Partial sprays
pl: Częściowy pył wodny

en: Partial squall
pl: Częściowy szkwał

en: Partial tornado
pl: Częściowe tornado

en: Partial volcanic ash
pl: Częściowy popiół wulkaniczny

en: Password:
pl: Hasło:

en: Patches of drizzle
pl: Lokalna mżawka

en: Patches of dust
pl: Łagodne tumany kurzu

en: Patches of dust whirls
pl: Płaty tumanów kurzu

en: Patches of fog
pl: Łagodna mgła

en: Patches of funnel clouds
pl: Łagodna trąba powietrzna

en: Patches of hail
pl: Łagodny grad

en: Patches of haze
pl: Łagodne zamglenie

en: Patches of ice crystals
pl: Łagodne kryształki lodowe

en: Patches of ice pellets
pl: Łagodne kulki lodowe

en: Patches of mist
pl: Łagodna mgiełka

en: Patches of precipitation
pl: Łagodne opady

en: Patches of rain
pl: Przejściowy deszcz

en: Patches of sand
pl: Łagodny piasek

en: Patches of small hail
pl: Łagodny gradzik

en: Patches of smoke
pl: Łagodny dym

en: Patches of snow
pl: Płaty sniegu

en: Patches of snow grains
pl: Płaty ziaren śniegu

en: Patches of sprays
pl: Łagodny pył wodny

en: Patches of volcanic ash
pl: Łagodny popiół wulaniczny

en: Path to monitor:
pl: Ścieżka do monitorowania:

en: Path to tail:
pl: Ścieżka do pliku:

en: Peak indicator
pl: Wskaźnik maksymalnych wychyleń

en: Peak indicator falloff speed
pl: Prędkość opadania wskaźnika maksymalnych wychyleń

en: Place Esound in standby
pl: Wstrzymaj Esound

en: Poland
pl: Polska

en: Polish
pl: Polski

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Post Processing
pl: Obróbka

en: Precipitation in the vicinity
pl: Nadchodzące opady

en: Prefix to attach to thumbnail filename:
pl: Przedrostek dodawany do nazw plików miniatur:

en: Press a key...
pl: Naciśnij jakiś klawisz...

en: Pressure:
pl: Ciśnienie:

en: Properties...
pl: Właściwości...

en: Proxy Host:
pl: Adres pośrednika:

en: Proxy Port:
pl: Port pośrednika:

en: Proxy URL is not of the form http://host:port/
    Properties remain unchanged.
pl: Adres pośrednika nie został podany w postaci http://serwer:port/
    Właściwości pozostają niezmienione.

en: Querying available channels of mixer device %s failed
pl: Nie powiodło się sprawdzenie dostępnych kanałów urządzenia miksera %s

en: QuickLaunch
pl: Szybkie Uruchamianie

en: Radar map
pl: Mapa radarowa

en: Radius to around each pixel to spread?
pl: Średnica rozrzutu pikseli

en: Radius to swirl pixels around?)
pl: Średnica wiru

en: Raging tornado
pl: Szalejące tornado

en: Rain
pl: Deszcz

en: Rain in the vicinity
pl: Nadchodzący deszcz

en: Rain showers
pl: Ulewy

en: Raise Note
pl: Unieś notatkę

en: Raise Notes
pl: Unieś notatki

en: Randomize
pl: Rozrzuć

en: Rate
pl: Tempo

en: Readout
pl: Odczyt

en: Receive data
pl: Otrzymywanie danych

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Regions
pl: Regiony

en: Released under the GNU general public license.
    
    CPU Load Meter Applet.
pl: Rozpowszechniany na warunkach licencji GNU GPL.
    Aplet wyświatlający stan obciążenia procesora.

en: Released under the GNU general public license.
    
    Load Average Meter Applet.
pl: Rozpowszechniany na warunkach licencji GNU GPL.
    
    Aplet wyświatlający obciążenie procesora.

en: Released under the GNU general public license.
    
    Memory Load Applet.
pl: Rozpowszechniany na warunkach licencji GNU GPL.
    Wyświetla stan wykorzystania pamięci.

en: Released under the GNU general public license.
    
    Network Load Meter Applet.
pl: Rozpowszechniany na warunkach licencji GNU GPL.
    
    Wyświetla stan wykorzystania sieci.

en: Released under the GNU general public license.
    
    Swap Load Meter Applet.
pl: Rozpowszechniany na warunkach licencji GNU GPL.
    Wyświetla stan wykorzystania obszaru wymiany.

en: Released under the GNU general public license.
    A modem status indicator and dialer.
    Lights in order from the top or left are Send data and Receive data.
pl: Rozpowszechniany na zasadach licencji GNU GPL.
    Wskaźnik stanu modemu i program dzwoniący.
    Diody w porządku od góry lub od lewej sygnalizują wysyłanie oraz odbiór danych.

en: Released under the GNU general public license.
    Basic digital clock with date in a tooltip. Optional 12/24 time display. Mail blinking can be for any unread mail, or only briefly when new mail arrives.
pl: Rozpowszechniany na zasadach licencji GNU GPL.
    Prosty zegar cyfrowy z datą w podpowiedzi. Opcjonalnie wyświetla czas w formatach 12/24. Migotanie może informować o nie przeczytanej poczcie lub tylko gdy nowa poczta nadchodzi.

en: Released under the GNU general public license.
    Displays time in Binary Coded Decimal
    http://snoopy.net/~jon/jbc/.
pl: Rozpowszechniany na warunkach licencji GNU GPL.
    Wyświetla czas w kodzie BCD
    http://snoopy.net/~jon/jbci/.

en: Released under the GNU general public license.
    Monitors the amount of space in use and available on your disk drives.
pl: Rozpowszechniany na warunkach licencji GNU GPL.
    Wyświetla stan zajętości przestrzeni dyskowej.

en: Released under the GNU general public license.
    Mounts and Unmounts drives.
pl: Rozpowszechniany na warunkach licencji GNU GPL.
    Montuje i odmontowuje napędy dyskowe.

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Reset
pl: Wyzeruj

en: Resume Esound
pl: Wznów Esound

en: Retrieval failed
pl: Pobranie nie powiodło się

en: Right to Left
pl: Od prawej do lewej

en: Rotate image clockwise by how many degrees?
pl: Kąt obrotu obrazu (zgodnie z ruchem wskazówek zegara)

en: Run Audio Mixer...
pl: Uruchom mikser dźwięku...

en: Run CD Player...
pl: Uruchom odtwarzacz CD...

en: Run gtop...
pl: Urochom gtop...

en: Russia
pl: Rosja

en: Russian
pl: Rosyjski

en: Sam Lloyd's all-time favorite game, now for your delight in the Gnome Panel. Guaranteed to be a productivity buster.
pl: Ulubiona gra Sama Lloyda, teraz możesz się rozkoszować, bo masz ją w panelu GNOME. Spadek produktywności gwarantowany.

en: Samples
pl: Próbki

en: Sand
pl: Piasek

en: Sand in the vicinity
pl: Nadchodzący piasek

en: Sandstorm
pl: Burza piaskowa

en: Sandstorm in the vicinity
pl: Bura piaskowa w pobliżu

en: Scale size to panel
pl: Skalowanie do rozmiarów panelu

en: Scattered clouds
pl: Kłębiaste chmury

en: Scope (scale 1:X, where X = ? )
pl: Zakres (skala 1:X, gdzie X=?)

en: Scramble pieces
pl: Wymieszaj elementy

en: Screen Shooter is a screenshot grabber
pl: Screen Shooter umożliwia zrzuty ekranu

en: Screen refresh (frames per second)
pl: Odświeżanie ekranu (liczba ramek na sekundę)

en: Screen-Shooter Applet
pl: Aplet zrzutów ekranu

en: Screen-Shooter Settings
pl: Ustawienia apletu zrzutów ekranu

en: ScreenShooter
pl: Zrzut ekranu

en: Script or program to launch:
pl: Skrypt lub program:

en: Script/program will be launched after image creation with the image filenames
    specified on the commandline as follows:
    {Script_Name} {Image_Filename} {Thumbnail_filename_if_specified}
    Hint: I use a script to update my website screenshot page.
    An example script should've been included in the tarball, or at my website.
pl: Skrypt/program, który ma zostać uruchomiony po utworzeniu obrazu z nazwami
    plików obrazów podanymi wierszowi poleceń w następujący sposób:
    {nazwa_Skryptu} {Nazwa_Pliku_Obrazu} {Nazwa_Pliku_Miniatury_Jeśli_Podana}
    Wskazówka: Używam skryptu do aktualizacji strony WWW ze zrzutami ekranu.
    Przykładowy skrypt powinien zostać załączony w archiwum tar lub na mojej 
    stronie WWW.

en: Scroll left to right
pl: Przewijanie od lewej do prawej

en: Scroll speed between lines (Smooth scroll):
pl: Szybkość przewijania pomiędzy wierszami (płynne przewijanie):

en: Scrolling
pl: Przewijanie

en: Second needle color
pl: Kolor wskazówki sekund

en: Seconds
pl: sekund

en: Select Font
pl: Wybór czcionki

en: Select icon for mounted
pl: Wybór ikony zamontowanego urządzenia

en: Select icon for unmounted
pl: Wybór ikony odmontowanego urządzenia

en: Select layout
pl: Wybór układu

en: Send data
pl: Wysyłanie danych

en: Server
pl: Serwer

en: Server information:
pl: Informacje o serwerze:

en: Set options as default
pl: Ustaw opcje jako domyślne

en: Shallow drizzle
pl: Płytka mżawka

en: Shallow dust whirls
pl: Płytkie tumany kurzu

en: Shallow duststorm
pl: Płytka burza kurzowa

en: Shallow fog
pl: Słaba mgła

en: Shallow funnel cloud
pl: Słaba trąba powietrzna

en: Shallow hail
pl: Słaby grad

en: Shallow haze
pl: Słabe zamglenie

en: Shallow ice pellets
pl: Słabe kulki lodowe

en: Shallow mist
pl: Słaba mgiełka

en: Shallow precipitation
pl: Słabe opady

en: Shallow rain
pl: Płytki deszcz

en: Shallow sandstorm
pl: Płytka burza piaskowa

en: Shallow small hail
pl: Słaby gradzik

en: Shallow smoke
pl: Słaby dym

en: Shallow snow
pl: Płytki śnieg

en: Shallow snow grains
pl: Płytki grad śnieżny

en: Shallow sprays
pl: Słaby pył wodny

en: Shallow volcanic ash
pl: Słaby popiół wulkaniczny

en: Shared
pl: Dzielona

en: Sharpen Image by what factor?
pl: Współczynnik wyostrzania obrazu

en: Show Notes
pl: Wyświetl notatki

en: Show backtrace dialog on new core files
pl: Wyświetlanie okna dialogowego dla nowego pliku core

en: Show connect time and throughput
pl: Wyświetlanie czasu i szybkośći połączenia

en: Show date
pl: Wyświetlanie daty

en: Show expanded filename
pl: Wyświetl rozwiniętą nazwę pliku

en: Show frame
pl: Wyświetlanie ramki

en: Show handle
pl: Wyświetlanie uchwytu

en: Show last news from slashdot.org
pl: Pokazuje nowości ze slashdot.org

en: Show modem status
pl: Wyświetla stan modemu

en: Show pop up dialog for new lines.
pl: Wyświetlanie okien dialogowych przy nowych wierszach.

en: Show pop-up dialog for this event
pl: Wyświetlanie okna dialogowego przy tym zdarzeniu

en: Show seconds needle
pl: Pokaż wskazówkę sekund

en: Show time
pl: Wyświetlanie czasu

en: Show:
pl: Wyświetl:

en: Showers
pl: Ulewy

en: Showers of ice crystals
pl: Krótkotrwałe kryształki lodu

en: Showers of ice pellets
pl: Krótkotrwałe kulki lodowe

en: Showers of small hail
pl: Krótkotrwały gradzik

en: Showers of volcanic ash
pl: Krótkotrwały popiół wulkaniczny

en: Showers, type unknown
pl: Krótkotrwałe opady

en: Shows Cursor Position
pl: Pokazuje Pozycję Kursora

en: Since you are root, would you like to set the system's default timezone?
pl: Ponieważ jesteś administratorem, czy chciałbyś ustawić domyślną strefę czasową dla systemu?

en: Site
pl: Witryna

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size of URL history:
pl: Rozmiar historii URL-i:

en: Size of button: (pixels)
pl: Rozmiar przycisku: (piksele)

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Sky:
pl: Niebo:

en: SlashApp Article List
pl: Lista artykułów SlashApp

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Slovak Republic
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Small Launchers
pl: Ikony Uruchomieniowe

en: Small hail
pl: Gradzik

en: Small hail in the vicinity
pl: Nadchodzący gradzik

en: Small hailstorm
pl: Mała burza gradowa

en: Smoke
pl: Dym

en: Smoke in the vicinity
pl: Nadchodzący dym

en: Smoke w/ thunders
pl: Dym z grzmotami

en: Smoke with wind
pl: Dym z wiatrem

en: Smooth scroll
pl: Płynne przewijanie

en: Smooth type
pl: Płynne drukowanie

en: Snow
pl: Śnieg

en: Snow grain showers
pl: Ulewy gradu śnieżnego

en: Snow grains
pl: Ziarna śniegu

en: Snow grains in the vicinity
pl: Ziarna śniegu w pobliżu

en: Snow in the vicinity
pl: Nadchodzący śnieg

en: Snow showers
pl: Ulewy śnieżne

en: Snowstorm
pl: Sztorm śnieżny

en: Solarise Image
pl: Solaryzacja

en: Solarize factor?
pl: Współczynnik solaryzacji

en: Sound Monitor
pl: Monitor dźwięku

en: Sound Monitor - Manager
pl: Menedżer monitora dźwięku

en: Sound Monitor Applet
pl: Aplet monitora dźwięku

en: Sound Monitor Applet Settings
pl: Ustawienia apletu monitora dźwięku

en: Sound Monitor for Esound
pl: Monitor dźwięku serwera Esound

en: Sound monitor interface to Esound
    
    Released under the GNU general public license.
pl: Interfejs monitora dźwięku dla Esound
    
    Udostępniany na zasadach GNU General Public Licence.

en: South
pl: Południe

en: South - Southeast
pl: Południe - południowy wschód

en: South - Southwest
pl: Południe - południowy zachód

en: South Africa
pl: Południowa Afryka

en: Southeast
pl: Południowy wschód

en: Southwest
pl: Południowy zachód

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Speed
pl: Szybkość

en: Speed:
pl: Szybkość:

en: Sprays
pl: Pył wodny

en: Sprays in the vicinity
pl: Nadchodzący pył wodny

en: Spread image pixels
pl: Rozrzut pikseli

en: Spurious
pl: Efekty

en: Spurious 2
pl: Efekty 2

en: Squall
pl: Szkwał

en: Squall in the vicinity
pl: Szkwał w pobliżu

en: Start Esound
pl: Uruchom Esound

en: Start program
pl: Uruchom program

en: State forecast not available for this location.
    Please try the detailed forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
pl: Stanowa prognoza pogody jest niedostępna w tej lokalizacji.
    Spróbuj wybrać szczegółową prognozę pogody; Zauważ że prognozy pogody IWIN są dostępne tylko dla miast USA.

en: Stock Change:
pl: Zmiana akcji:

en: Stock Symbol:
pl: Symbol akcji:

en: Streams
pl: Strumienie

en: Swap Load
pl: Wykorzystanie obszaru wymiany

en: Swap Load Applet
pl: Aplet wykorzystania obszaru wymiany

en: Swap Load Meter
pl: Miernik wykorzystania obszaru wymiany

en: SwapLoad
pl: Wykorzystanie obszaru wymiany

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Swirl pixels. My favorite :-)
pl: Wir. Mój ulubiony :-)

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Symbols
pl: Symbole

en: Temperature:
pl: Temperatura:

en: Test Module
pl: Moduł testowy

en: Testing line from test module :)
pl: Testowanie linii z modułu testowego :)

en: Text
pl: Napis

en: Text to display:
pl: Wyświetlany napis:

en: Text:
pl: Napis:

en: Thai
pl: Tajski

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: The CD Player applet is a simple audio CD player for your panel
pl: Aplet odtwarzacza CD jest prostym odtwarzaczem płyt CD umiejscowionym na panelu

en: The CPU/Mem usage applet displays your system resources with 3 colorful stacked bar graphs (processor, memory, swap)
pl: Aplet zużycia procesora/pamięci obrazuje zasoby systemowe za pomocą trójkolorowych pasków graficznych (procesor, pamięć, swap)

en: The GNOME Battery Monitor Applet
pl: Aplet GNOME Monitorujący Baterię

en: The GNOME KeyBoard Switcher Applet
pl: Przełącznik map znaków - aplet

en: The GNOME Stock Ticker
pl: Wskażnik Giełdowy GNOME

en: The Game of Life
pl: Gra 'Życie'

en: The Game of Life (to waste your time)
pl: Gra w życie (dla zmarnowania twojego czasu)

en: The Load average is very high.
pl: Średnie obciążenie jest wysokie.

en: The QuickLaunch Applet
pl: Aplet szybkiego uruchamiania

en: The Web Browser Controller
pl: Pasek adresu URL

en: The battery is fully charged.
pl: Bateria całkowicie naładowana.

en: The battery is low.
pl: Bateria na limicie.

en: The core dump module is
    processing a core file...
pl: Moduł plików core
    przetwarza plik...

en: The keymap switching command returned with error!
pl: Komenda przełączania układu klawiatury zwróciła błąd!

en: The mixer applet gives you instant access to setting the master volume level on your soundcard device
pl: Aplet miksera daje ciągły dostęp do globalnego ustawienia głośności karty dźwiękowej

en: The specified filename:
    %s
    expands to:
    %s
    when passed to a shell
pl: Po przetworzeniu przez powłokę podana nazwa pliku:
    %s
    zostaje rozwinięta do:
    %s

en: The unique information and status ticker.
pl: Wyświetlacz informacji

en: Theme
pl: Motyw

en: Theme Name
pl: Nazwa motywu

en: Theme file (directory):
pl: Plik z motywem (katalog):

en: Theme file:
pl: Plik z motywem:

en: Themes
pl: Motywy

en: Themes:
pl: Motywy:

en: There was a word expansion error
    I think you have stuck something funny in the directory box
    Screenshot aborted
pl: Przy rozwinięciu nazwy wystąpił błąd
    Najprawdopodobniej w oknie nazwy katalogu zostało wprowadzone coś dziwnego
    Zrezygnowano ze zrzutu ekranu

en: There was a word expansion error
    I think you have stuck something funny in the filename box
pl: Przy rozwinięciu nazwy wystąpił błąd
    Najprawdopodobniej w oknie nazwy pliku zostało wprowadzone coś dziwnego

en: There was a word expansion error
    I think you have stuck something funny in the filename box
    Screenshot aborted
pl: Przy rozwinięciu nazwy wystąpił błąd
    Najprawdopodobniej w oknie nazwy pliku zostało wprowadzone coś dziwnego
    Zrezygnowano ze zrzutu ekranu

en: These characters will appear when the panel is started. To return to this list, hit <space> while the applet has focus.
pl: Te znaki pojawią się kiedy panel zostanie uruchomiony. Aby powrócić do tej listy, wciśnij <spację> podczas podświetlenia apletu.

en: Thick fog
pl: Gęsta mgła

en: Thick funnel cloud
pl: Gęsta trąba powietrzna

en: Thick haze
pl: Gęste zamglenie

en: Thick mist
pl: Gęsta mgiełka

en: Thick smoke
pl: Gęsty dym

en: Thick volcanic ash
pl: Gęsty popiół wulkaniczny

en: Thin smoke
pl: Rzadki dym

en: This GNOME applet adds a command line to the panel. It features command completion, command history, changeable macros and an optional built-in clock.
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
pl: Ten aplet GNOME dodaje wiersz poleceń do panelu. Posiada kompletowanie poleceń historię poleceń, konfigurowalne makra i opcjonalny wbudowany zegar.
    
    Ten program to wolne oprogramowanie; może redystrybuować...

en: This applet adds some pretty small icons for your launchers to your panel, like the windowish QuickLaunch toolbar, avoiding that annoying huge GNOME launchers.
pl: Ten aplet dodaje do panelu niewielkie ikony uruchomieniowe podobne do paska narzędzi QuickLaunch znanego z Windows. Dzięki temu możemy uniknąć tych denerwujących, wielkich standardowych ikon uruchomieniowych GNOME.

en: This applet monitors the charge of your laptop's battery.  Click on it to change display modes.
pl: Ten aplet monitoruje naładowanie baterii w laptopie.  Kliknij go mychą aby zmienić sposób wizualizacji.

en: This applet switches between keyboard maps. It uses setxkbmap, or xmodmap.
    Mail me your flag, please (60x40 size), I will put it to CVS.
    So long, and thanks for all the fish.
    Thanks for Balazs Nagy (Kevin) <julian7@kva.hu> for his help and Emese Kovacs <emese@eik.bme.hu> for her solidarity.
pl: Ten aplet przełącza mapy znaków. Wykorzystuje do teggo setxkbmap lub xmodmap.
    Jeśli chcesz dodać nową flagę (rozmiar 60x40 pikseli), prześlij ją na adres autora.
    Dzięki za wszystkie rybki.
    Podziękowania dla Balazs Nagy (Kevin) <julian7@kva.hu> za jego pomoc i Emese Kovacs <emese@eik.bme.hu> za jej solidarność.

en: This is the test module's description line.
pl: To jest opis modułu testowego

en: This module can display news and other information.
pl: Ten moduł może wyświetlać wiadomości i inne informacje.

en: This module monitors a file for appended text,
     and prints it. Useful for log files.
pl: Moduł monitorujący pliki i wyświetlający dodawane teksty.
    Użyteczny dla plików dziennika.

en: This module monitors a path for core dumps, if one is
     found it is time stamped and a backtrace logged (using gdb).
pl: Moduł monitorujący wybraną ścieżkę pod kątem pojawiania się
    plików core. W momencie pojawienia się nowego zostaje on
    przeanalizowany (przy użyciu gdb).

en: This module monitors the system load average,
     and displays warning when it rises above certain points.
pl: Moduł monitorujący średnie obciążenie systemu i wyświetlający
    ostrzeżenie w momencie przekroczenia ustalonego poziomu.

en: This program connects to a popular site and downloads current stock quotes.  The GNOME Stock Ticker is a free Internet-based application.  It comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.  Do not use the GNOME Stock Ticker for making investment decisions; it is for informational purposes only.
pl: Ten program łączy się z popularną stroną i ściąga aktualne notowania giełdowe. Wskaźnik Giełdowy GNOME jest aplikacją otwartą, opartą na Internecie. Na program nie jest udzielana ABSOLUTNIE ŻADNA GWARANCJA. Nie używaj tego programu do prawdziwych decyzji inwestycyjnych; powinno się go używać tylko do celów informacyjnych.

en: Thumbnail Size (percentage of original)
pl: Rozmiar miniatury (procent oryginału)

en: Thumbnail compression (JPEG/MIFF/PNG mode) High: good quality/large file
pl: Kompresja miniatury (tryb JPEG/MIFF/PNG), wyższa wartość to lepsza jakość i większy plik

en: Thumbnails
pl: Miniatury

en: Thunderous duststorm
pl: Burza kurzowa z piorunami

en: Thunderous sandstorm
pl: Burza piaskowa z piorunami

en: Thunderous squall
pl: Szkwał z piorunami

en: Thunderous tornado
pl: Tornado z piorunami

en: Thunderstorm
pl: Burza z piorunami

en: Tick-a-Stat
pl: Tick-a-stat

en: Tick-a-Stat event log
pl: Dziennik zdarzeń Tick-a-stat

en: Tick-a-Stat script encountered an error:
pl: Skrypt tick-a-stat napotkał błąd:

en: Time
pl: Czas

en: Timezone
pl: Strefa czasu

en: Tornado in the vicinity
pl: Tornado w pobliżu

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkish
pl: Turecki

en: Type
pl: Typ

en: URL bar width:
pl: Długość paska URL:

en: Unable to create user directory: %s
pl: Nie można utworzyć katalogu użytkownika: %s

en: Unable to initialize request. Shouldn't happen
pl: Nie można zainicjować żądania. To nie powinno się stać

en: Unable to parse document
pl: Nie można wczytać dokumentu

en: Unable to prepare request.
pl: Nie można przygotować żądania.

en: Unable to process request.
pl: Nie można przetworzyć żądania.

en: United Kingdom
pl: Zjednoczone Królestwo

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown observation time
pl: Nieznany czas obserwacji

en: Unknown precipitation
pl: Nieznane opady

en: Unknown thunderstorm
pl: Nieznana burza

en: Up
pl: Góra

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update (m):
pl: Odświeżanie (m):

en: Update Frequency (seconds):
pl: Okres odświeżania (w sekundach):

en: Update Frequency in minutes:
pl: Okres odświeżania w minutach:

en: Update Interval (seconds):
pl: Okres odświeżania w sekundach:

en: Update failed! Maybe another update was already in progress?
pl: Błąd uaktualniania! Może inne uaktualnienie działa już na tym komputerze?

en: Update in seconds:
pl: Okres odświeżania w sekundach:

en: Update interval
pl: Okres odświeżania

en: Update...
pl: Aktualizacja...

en: Update:
pl: Aktualizacja:

en: Updates
pl: Aktualizacje

en: Updates per second
pl: Ilość odświeżeń na sekundę

en: Updating...
pl: Aktualizacja...

en: Use ISDN
pl: Wykorzystanie ISDN

en: Use Metric
pl: Wykorzystanie systemu metrycznego

en: Use Proxy
pl: Wykorzystanie pośrednika

en: Use all room on panel
pl: Wykorzystanie całego obszaru panelu

en: Use automount friendly status test
pl: Wykorzystanie testu przyjaznego dla automount

en: Use custom browser:
pl: Własna przeglądarka:

en: Use default MIME handler
pl: Wykorzystanie domyślej obsługi MIME

en: Use default properties
pl: Ustawienia domyślne

en: Use high-quality intermediate for generating thumbnail
pl: Wykorzystanie wysokiej jakości formy pośredniej przy tworzeniu miniatur

en: Use metric system units
pl: Wykorzystanie systemu metrycznego

en: Use panel size hint
pl: Wykorzystanie informacji o rozmiarze panelu

en: Use proxy
pl: Wykorzystanie pośrednika

en: Used
pl: Używana

en: Used Diskspace:
pl: Wykorzystywana przestrzeń dysku:

en: User
pl: Użytkownik

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Variable
pl: Zmienne

en: Verify owner of lock file
pl: Sprawdzanie właściciela pliku blokującego

en: View screenshot after saving it
pl: Podgląd zrzutu ekranu

en: Visibility:
pl: Widoczność:

en: Visit Weather.com
pl: Odwiedź Weather.com

en: Visit the author's Website
pl: Odwiedź witrynę autora

en: Volcanic ash
pl: Popiół wulkaniczny

en: Volcanic ash in the vicinity
pl: Nadchodzący popiół wulkaniczny

en: Volcanic ash w/ thunders
pl: Popiół wulkaniczny z grzmotami

en: Volume
pl: Głośność

en: Warn if the battery charge dips below:
pl: Ostrzeżenie, kiedy naładowanie baterii spada poniżej:

en: Warning options
pl: Opcje ostrzegania

en: Warning: Your password will be saved as
    unencrypted text in a private configuration
    file.
pl: Ostrzeżenie: Twoje hasło zostanie zapisane
    nie zaszyfrowanym tekstem w prywatnym pliku
    konfiguracyjnym.

en: WeatherInfo missing location
pl: Brak informacji o położeniu

en: WebControl Properties
pl: Właściwości paska adresu URL

en: West
pl: Zachód

en: West - Northwest
pl: Zachód - północny zachód

en: West - Southwest
pl: Zachód - południowy zachód

en: When clicked, run:
pl: Uruchamianie po kliknięciu:

en: When finished, send image and thumbnail filenames to script/program below
pl: Po zakończeniu przesłanie nazw plików obrazu i miniatury do skryptu/programu

en: When new mail is received run:
pl: Uruchamianie po nadejściu poczty:

en: Where Am I?
pl: Gdzie jestem?

en: Where command can be:
    * xmodmap /full/path/xmodmap.hu
    * gkb__xmmap hu
    * setxkbmap hu
pl: Gdzie komendy mogą być:
    * xmodmap /full/path/xmodmap.hu
    * gkb__xmmap hu
    * setxkbmap hu

en: Who said NeXT is dead?
pl: Kto powiedział, że NeXT już nie żyje?

en: Width:
pl: Szerokość:

en: Wind:
pl: Wiatr:

en: Windy drizzle
pl: Wietrzna mżawka

en: You are currently connected.
    Do you want to disconnect?
pl: Jesteś aktualnie połączony.
    Czy chcesz się rozłączyć?

en: You clicked on me
pl: Ktoś mnie kliknął

en: You have enabled the "Monitor sound input" option.
    
    If your sound card is not fully 100% FULL DUPLEX (can do input and output simultaneously),
    then this may touch bugs in sound drivers/esound that may hang the system.
    
    You have been warned!
pl: Została uaktywniona opcja "Monitorowanie wejścia dźwięku".
    
    Jeśli zainstalowana karta dźwiękowa nie wspiera w pełni trybu FULL DUPLEX 
    (jednoczesna obsługa wyjścia i wejścia), może stać się to przyczyną zawieszenia
    systemu z powodu błędów w sterownikach kart dźwiękowych lub w serwerze esound 
    
    Nie ignoruj ostrzeżenia!

en: You win!
    Moves
pl: Zwyciężyłeś!
    Posunięcia

en: Yugoslavia
pl: Jugosławia

en: Yugoslavian
pl: Jugosłowiański

en: Zip Drive
pl: Napęd Zip

en: a GNOME applet that tracks and measures the movements of your mouse pointer across the desktop.
pl: Aplet GNOME śledzący drogę pokonaną przez wskaźnik myszy i obliczający jej długość.

en: active
pl: aktywny

en: all entries in URL history
pl: wszystki wpisy w historii

en: autocompleted
pl: automatyczne uzupełnienie

en: body
pl: treść

en: child exited
pl: proces potomny został zakończony

en: clock off
pl: zegar wyłączony

en: completed
pl: zakończono

en: completing...
pl: zakańczanie...

en: date
pl: data

en: date on
pl: data włączona

en: drop launchers from
    the menu here
pl: można tu upuszczać ikony
    przeciągnięte z menu

en: enabled
pl: aktywny

en: end of history list
pl: koniec listy historii

en: fork error
pl: błąd funkcji fork

en: gEyes Settings
pl: Ustawienia gEyes

en: history list empty
pl: lista historii jest pusta

en: image
pl: obraz

en: ioctl failed on /dev/apm.
pl: operacja ioctl nie powiodła się na /dev/apm

en: ix86
pl: x86

en: keymap_%d/name=Hungarian 105 keys latin2
pl: keymap_%d/name=Hungarian 105 klawiszowa klawiatura latin2

en: keymap_%d/name=US 105 key keyboard (with windows keys)
pl: keymap_%d/name=Klawiatura 105-klawiszowa US (z klawiszami windows)

en: kilometers
pl: kilometry

en: knots
pl: węzły

en: kph
pl: km/h

en: miles
pl: mile

en: minute(s)
pl: minut

en: no /bin/sh
pl: brak /bin/sh

en: no file specified
pl: nie wybrano pliku

en: not connected
pl: brak połączenia

en: not found
pl: nie znaleziony

en: not unique
pl: nie unikalny

en: off
pl: wyłączony

en: options:
pl: opcje:

en: orient. changed
pl: orient. zmieniona

en: ready...
pl: gotowy...

en: saving prefs...
pl: zapisuję ustawienia...

en: script "
pl: skrypt "

en: size changed
pl: zmiana rozmiaru

en: smooth
pl: gładki

en: starting...
pl: uruchamianie...

en: time & date on
pl: czas i data włączona

en: time on
pl: czas włączony

en: topic
pl: temat

en: unable to create user directory: %s
pl: nie można utworzyć katalogu użytkownika: %s

en: warning: mixer has no volume channel - using PCM instead.
pl: uwaga: mikser nie ma kanału głośności, użyto kanału PCM.

en: warning: this version of gmix was compiled with a different version of
    soundcard.h.
pl: ostrzeżenie: ta wersja gmix została skompilowana z inną wersją pliku
    soundcard.h.
