gnome-libs - en to lv translation catalogue (325 entries)

en:   - OK? (yes or no)
lv:  - OK? (jā vai nē)

en:  (press return)
lv: (nospied Enter)

en:  (yes or no)
lv:  (jā vai nē)

en: %s options
lv: %s opcijas

en: %s: illegal option -- %c
lv: %s: neatļauta opcija -- %c

en: %s: invalid option -- %c
lv: %s: nederīga opcija -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
lv: %s: opcija `%c%s' neatļauj argumentu

en: %s: option `%s' is ambiguous
lv: %s: opcija `%s' ir neskaidra

en: %s: option `%s' requires an argument
lv: %s: opcijai `%s' nepieciešams arguments

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
lv: %s: opcija `--%s' neatļauj argumentu

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
lv: %s: opcija `-W %s' neatļauj argumentu

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
lv: %s: opcija `-W %s' ir neskaidra

en: %s: option requires an argument -- %c
lv: %s: opcijai nepieciešmas arguments -- %c

en: %s: unrecognized option `%c%s'
lv: %s: neatpazīta opcija `%c%s'

en: %s: unrecognized option `--%s'
lv: %s: neatpazīta opcija `--%s'

en: (Internal use only) GOAD file descriptor
lv: (Tikai iekšējai lietojošanai) GOAD datnes deskriptors

en: (Internal use only) GOAD server ID to activate
lv: (Tikai iekšējai lietojošanai) GOAD servera ID, kuru aktivizēt

en: About
lv: Par

en: About this application
lv: Par šo lietojumprogrammu

en: Above Dock
lv: Virs Doka

en: Accelerator
lv: Paātrinātājs

en: Accept
lv: Piekrist

en: Accept run-together words
lv: Akceptēt salikteņus

en: Accept the word for
    this session only
lv: Akceptēt šo vārdu
    tikai šai sesijai

en: Add
lv: Pievienot

en: Add/Set
lv: Pievienot/Uzstādīt

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Alternatives:
lv: Alternatīvas:

en: Application "%s" (process %d) has crashed
    due to a fatal error.
    (%s)
lv: Lietojumprogramma "%s" (process %d) ir avarējusi
    fatālas kļūdas dēļ.
    (%s)

en: Apply
lv: Attiecināt

en: Author:
lv: Autors:

en: Authors:
lv: Autori:

en: Authors:
lv: Autori:

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Basic
lv: Pamats

en: Below
lv: Zem

en: Browse...
lv: Lūkoties...

en: Bulleted List
lv: Lodīšstila saraksts

en: CLASS
lv: KLASE

en: CONFIG-PATH
lv: KONFIGURĀCIJAS-CEĻŠ

en: C_lear
lv: _Notīrīt

en: C_ut
lv: I_zgriezt

en: Calculator
lv: Kalkulators

en: Calculator...
lv: Kalkulators...

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Can't find an hbox, using a normal file selection
lv: Nevar atrast hbox, lietojot normālo datņu atlasīšanu

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cancel Logout
lv: Atcelt Iziešanu

en: Check words longer than:
lv: Pārbaudīt vārdus, kuri garāki par:

en: Choose an icon
lv: Izvēlies ikonu

en: Clear
lv: Attīrīt

en: Clear the selection
lv: Notīrīt iezīmēto

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close the current file
lv: Aizvērt pašreizējo datni

en: Close the current window
lv: Aizvērt pašreizējo logu

en: Command:
lv: Komanda:

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Configure the application
lv: Konfigurēt lietojumprogrammu

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy the selection
lv: Kopēt iezīmēto

en: Copyright (C) 1998
lv: Kopēšanas tiesības (C) 1998

en: Could not get name service!
lv: Nevarēju saņemt vārdu servisu!

en: Create New _Window
lv: Izveidot _jaunu logu

en: Create a new window
lv: Izveidot jaunu logu

en: Creating '/GNOME' context %s %d
lv: Izveido '/GNOME' konteksta %s %d

en: Creating '/GNOME/Servers' context %s %d
lv: izveido '/GNOME/Servers' konteksta %s %d

en: Cu_t
lv: Grie_zt

en: Cut
lv: Griezt

en: Cut the selection
lv: Izgriezt iezīmēto

en: DISPLAY
lv: DISPLEJS

en: Date
lv: Datums

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Default Pixmap
lv: Noklusētais sīkattēls

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Disable connection to session manager
lv: Deaktivizēt savienojumu ar sesijas pārvaldnieku

en: Disable sound server usage
lv: Deaktivizēt sakaņas servera lietošanu

en: Discard accepted words on kill
lv: Atmest akceptētos vārdus pie nokaušanas

en: Display brief usage message
lv: Parādīt īsu lietošanas instrukciju

en: Dock
lv: Doks

en: Documentation:
lv: Dokumentācija:

en: Don't use X shared memory extension
lv: Nelietot X dalītās atmiņas paplašinājumu

en: Down
lv: Lejup

en: ERROR:
lv: KĻŪDA:

en: E_xit
lv: Izi_et

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit/
lv: Rediģēt/

en: Enable sound server usage
lv: Aktivizēt sakaņas servera lietošanu

en: Enable tooltips
lv: Aktivizēt knifus

en: End the current game
lv: Beigt pašreizējo spēli

en: Error
lv: Kļūda

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lv: Kļūda opcijā %s: %s.
    Palaid '%s --help' lai redzētu pilnu komandrindas pieejamo opciju sarakstu.

en: Exit the program
lv: Iziet no programmas

en: FLAGS
lv: KAROGI

en: Failed to obtain CORBA authentication cookie, exiting
lv: Nevarēju dabūt COBRA autentifikācijas kukiju, tāpēc izeju

en: Failed to open CORBA cookie file (%s) for writing: %s
lv: Nevarēja atvērt CORBA kukija datni (%s) rakstīšanas režīmā: %s

en: Failed to open CORBA cookie file `%s': %s
lv: Nevarēja atvērt CORBA kukija datni `%s': %s

en: Failed to read CORBA cookie file `%s': %s
lv: Nevarēja nolasīt CORBA kukija datni `%s': %s

en: Failed to write CORBA cookie file (%s): %s
lv: Nevarēja ierakstīt CORBA kukija datnē (%s): %s

en: Failed to write CORBA cookie to `%s': %s
lv: Nevarēja ierakstīt CORBA kukiju `%s': %s

en: Fi_les
lv: Dat_nes

en: Fi_les/
lv: Dat_nes/

en: File
lv: Datne

en: File/
lv: Datne/

en: Files
lv: Datnes

en: Files/
lv: Datnes/

en: Find _Again
lv: Meklēt Vē_lreiz

en: Finish
lv: Beigt

en: Fixed Position
lv: Fiksēta pozīcija

en: Font
lv: Fonts

en: Font Info
lv: Fonta Info

en: GNOME GUI options
lv: GNOMEGUI Opcijas

en: GNOME options
lv: GNOME opcijas

en: GOAD ID of the server to activate
lv: Aktivizējamais servera GOAD ID

en: GTK options
lv: GTK Opcijas

en: Game
lv: Spēle

en: Gdk debugging flags to set
lv: Gdk atkļūdošanas karodziņi, kurus ieslēgt

en: Gdk debugging flags to unset
lv: Gdk atkļūdošanas karodziņi, kurus atslēgt

en: Get a hint for your next move
lv: Dabūt padomu savam nākamajam gājienam

en: Get config entry
lv: Dabūt konfigurācijas ierakstu

en: Global
lv: Globāls

en: Gnome Object Activation Directory
lv: Gnome Objektu Aktivizēsanas Direktorija

en: Gtk+ debugging flags to set
lv: Gdk+ atkļūdošanas karodziņi, kurus ieslēgt

en: Gtk+ debugging flags to unset
lv: Gdk+ atkļūdošanas karodziņi, kurus atslēgt

en: HOST
lv: RESURSDATORS

en: HOSTNAME:PORT
lv: RESURSDATORAVĀRDS:PORTS

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hidden
lv: Paslēpts

en: Host:port on which the sound server to use is running
lv: Resursdators:ports, uz kura skaņas serveris ir palaists

en: I couldn't find any installed services.  Either you don't have
    any services installed or I don't know the path to find them.
    In either case, please check your GNOME installation.
lv: Es nevarēju atrast nevienu instalētu servisu.  Vai nu tev nav nneviens serviss instalēs vai arī es nezinu ceļu, kā tos atrast.
    Katrā gadījumā, pārbaudi savu GNOME instalāciju.

en: ID under which GOAD knows this server
lv: ID, no kura GOAD atpazīst šo serveri

en: Icon:
lv: ikona:

en: If you choose a font it will appear here
lv: Ja tu izvēlēsies fontu, tas parādīsies šiet

en: Ignore on Arrange
lv: Ignorēt pie sakārtošanas

en: Ignore this word
    this time only
lv: Ignorēt šo vārdu
    tikai šoreiz

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Information
lv: Informācija

en: Insert
lv: ievietot

en: Insert the word
    in your personal dictionary
lv: Ievietot šo vārdu
    savā personīgajā vārdnīcā

en: Insert the word
    in your personal dictionary
    (if mixed-case preserve
    case-sensitivity)
lv: Ievietot šo vārdu
    savā personīgajā vārdnīcā
    (ja dažāda lieluma burti,
    ņemt to vērā)

en: Insert with case
lv: Ievietot, ņemot vērā burtu lielumus

en: Ispell command:
lv: Ispell komanda:

en: Kill ispell process
lv: Nokaut ispell procesu

en: Language
lv: Valoda

en: Layer:
lv: Slānis:

en: Load an additional Gtk module
lv: Ielādēt papildus Gtk moduli

en: Loading Icons...
lv: Lādēju ikonas...

en: MODULE
lv: MODULIS

en: Main dictionary:
lv: Galvenā vārdnīca

en: Make X calls synchronous
lv: Padarīt X signālus sinhronus

en: Make all warnings fatal
lv: Padarīt visus brīdinājumus liktenīgus

en: Maximized Horizontal
lv: Horizontāli maksimizēts

en: Maximized Vertical
lv: Vertikāli maksimizēts

en: Menu Accelerator Keys
lv: Izvēlnes paātrinājuma taustiņi

en: Menu Item
lv: Izvēlnes priekšmets

en: Message
lv: Paziņojums

en: Minimized
lv: Minimizēts

en: Modify the file's properties
lv: Modificēt datnes rekvizītus

en: Multiple segmentation faults occurred; can't display error dialog
lv: Notikušas vairākas segmentācijas kļūdas; nevar parādīt kļūdas paziņojumu

en: NAME
lv: VĀRDS

en: Name
lv: Vārds

en: Name/Comment translations:
lv: Vārda/Komentāra tulkojumi:

en: Name:
lv: Vārds:

en: New
lv: Jauns

en: New...
lv: Jauns...

en: New/
lv: Jauns/

en: Next
lv: Nākošais

en: No
lv: Nē

en: No Icon
lv: Bez Ikonas

en: No Image
lv: Bez Attēla

en: Normal
lv: Normāls

en: Numbered List
lv: Ciparots saraksts

en: On Top
lv: Augšā

en: Open a file
lv: Atvērt datni

en: Open...
lv: Atvērt...

en: PORT
lv: PORTS

en: PREFIX
lv: PRIEDĒKLIS

en: Paste
lv: Ievietot

en: Paste the clipboard
lv: Ievietot starpliktuves saturu

en: Pause the game
lv: Apturēt spēli

en: Personal dictionary:
lv: Personīgā vārdnīca

en: Pick a Font
lv: Izvēlies fontu

en: Pick a color
lv: Izvēlies krāsu

en: Please visit the GNOME Application Crash page for more information
lv: Lūdzu apmeklējiet GNOME Lietojumprogrammu Avāriju lapu, lai iegūtu vairāk informācijas

en: Preferences...
lv: Opcijas...

en: Prev
lv: Iepriekšējais

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Print S_etup...
lv: Drukāšanas u_zstādījumi

en: Print the current file
lv: Drukāt pašreizējo datni

en: Print...
lv: Drukāt...

en: Program class as used by the window manager
lv: Programmas kategoreja tāda, kāda lietota logu pārvaldniekā

en: Program name as used by the window manager
lv: Programmas vārds tāds, kāds lietots logu pārvaldniekā

en: Properties...
lv: Rekvizīti...

en: Question
lv: Jautājums

en: Quit
lv: Iziet

en: Redo
lv: Pāratcelt

en: Redo the undone action
lv: Pāratcelt nepabeigto darbību

en: Redo the undone move
lv: Pāratcelt nepabeigto gājienu

en: Remove
lv: Izņemt

en: Replace
lv: Nomainīt

en: Replace a string
lv: Aizvietot rindu

en: Replace the word
lv: Nomainīt vārdu

en: Repository ID of the server to activate
lv: Aktivizējamā servera ID krātuve

en: Repository ID under which GOAD knows this server
lv: Krātuves ID, no kura GOAD atpazīst šo serveri

en: Restart the game
lv: Pārstartēt spēli

en: Revert to a saved version of the file
lv: Atgriezt noglabātās datnes versijas izskatā

en: Run in Terminal
lv: Palaist Terminālī

en: STYLE
lv: STILS

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save _As...
lv: No_glabāt Kā...

en: Save as...
lv: Saglabāt kā...

en: Save the current file
lv: Saglabāt pašreizējo datni

en: Save the current file with a different name
lv: Saglabāt pašreizējo datni ar citu nosaukumu

en: Score
lv: Rezultāts

en: Scores...
lv: Rezultāti...

en: Search again for the same string
lv: Meklēt vēlreiz pēc tās pašas rinds

en: Search for a string
lv: Meklēt pēc rindas

en: Select
lv: Atlasīt

en: Select Color
lv: Izvēlies krāsu

en: Select dictionary
lv: Atlasīt direktoriju

en: Select everything
lv: Iezīmēt visu

en: Select file
lv: Izvēlētis datni

en: Session management options
lv: Sesijas pārvaldīšanas opcijas

en: Set Layer
lv: Uzstādīt slāni

en: Set Skip
lv: Uzstādīt izlaišanu

en: Set State
lv: Uzstādīt stāvolki

en: Set Workspace
lv: Uzstādīt darbvidi

en: Set config entry
lv: Uzstādīt konfigurācijas ierakstu

en: Settings
lv: Uzstādījumi

en: Settings/
lv: Uzstādījumi/

en: Setup Page...
lv: Lapas uzstādījumi...

en: Setup the page settings for your current printer
lv: Uzstādīt lapas uzstādījumus pašreizējajam printerim

en: Shaded
lv: Ēnots

en: Show font size
lv: Rādīt fonta izmērus

en: Show this help message
lv: Parādīt šo palīdzības ziņojumu

en: Simple test app to check how the WIN_HINTS work.
    And to test the gnome_win_hints_* functions for errors. :)
lv: Vienkārša testa programma, kas pārbauda, kā strādā WIN_HINTS.
    Pievieno gnome_win_hints_* funkcijas, lai notestētu kļūdas. :)

en: Skip
lv: Izlaist

en: Skip Focus
lv: Izlaist fokusēšanu

en: Skip Taskbar / WinList
lv: Izlaist uzdevumjoslu / logu saralstu

en: Skip Window Menu
lv: Izlaist Loga izvēlni

en: Sort by correctness
lv: Sakārtot pēc pareizības

en: Specify prefix of saved configuration
lv: Norādi noglabātās konfigurācijas priedēkli

en: Specify session management ID
lv: Norādi sisijas pārvaldnieka ID

en: Spell
lv: Pareizrakstība

en: Start a new game
lv: Sākt jaunu spēli

en: Sticky
lv: Pielipināts

en: Submit a bug report
lv: Iesniegt kļūdas ziņojumu

en: Table Borders
lv: Tabulas malas

en: Table Fill
lv: Tabulas aizpildījums

en: The user chose No/Cancel with data:
lv: Lietotājs izvēlās Nē/Atcelt ar datiem:

en: The user chose Yes/OK with data:
lv: Lietotājs izvēlās Jā/OK ar datiem:

en: The word `%s'
    is not in the dictionary.
    Proceed anyway?
lv: Vārds `%s'
    nav vārdnīcā.
    Darboties tālāk neatkarīgi no tā?

en: This is an hbox with pixmap and text
lv: Šis ir hbox at sīkattēlu un tekstu

en: Top Ten
lv: Top Desmit

en: Try this before using:
lv: Pamēģināt šo pirms lietot:

en: Type:
lv: Tips:

en: Un-Indent
lv: Ne-Atkāpe

en: Undo
lv: Atcelt

en: Undo the last action
lv: Atcelt pēdējo darbību

en: Undo the last move
lv: Atcelt pēdējo gājienu

en: Unknown system error
lv: Nezināma sistēmas kļūda

en: Up
lv: Augšup

en: Usage: gnome_segv appname signum
lv: Lietošana: gnome_segv programmas vārds signāla numurs

en: Use Font in button with size
lv: Lietot fontu pogā ar izmēriem

en: User
lv: Lietotājs

en: Valid chars in words:
lv: Pieļaujamās rakstzīmes vārdos:

en: View
lv: Skatījums

en: View the scores
lv: Apskatīt rezultātus

en: View/
lv: Skatījums/

en: WIN_HINTS Test
lv: WIN_HINTS Tests

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Warning:
lv: Brīdinājums:

en: Weird number in reply callback
lv: Dīvains skaitlis atpakaļatnākušajā atbildē

en: Windows
lv: Logi

en: Windows/
lv: Logi/

en: Word:
lv: Vārds

en: Workspaces:
lv: Darbvides:

en: X display to use
lv: X displejs, kuru lietot

en: Yes
lv: Jā

en: _About...
lv: _Par...

en: _Close
lv: Ai_zvērt

en: _Close This Window
lv: Aizvē_rt šo logu

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Edit/
lv: _Rediģēt/

en: _End game
lv: _Beigt spēli

en: _File
lv: _Datne

en: _File/
lv: _Datne/

en: _Find...
lv: _Meklēt...

en: _Game
lv: S_pēle

en: _Help
lv: Pa_līdzība

en: _Help with this
lv: _Palīdzību par šo

en: _Hint
lv: Pa_doms

en: _New
lv: _Jauns

en: _New game
lv: _Jauna spēle

en: _New/
lv: _Jauns/

en: _Open...
lv: _Atvērt...

en: _Paste
lv: Ie_vietot

en: _Pause game
lv: A_pturēt spēli

en: _Preferences...
lv: A_tvieglojumi

en: _Print
lv: D_rukāt

en: _Properties...
lv: _Rekvizīti

en: _Redo
lv: Pā_ratcelt

en: _Redo move
lv: Pā_ratcelt gājienu

en: _Replace...
lv: A_izvietot...

en: _Restart game
lv: Pā_rstartēt spēli

en: _Revert
lv: A_tgriezt

en: _Save
lv: N_oglabāt

en: _Scores...
lv: Re_zultāti...

en: _Select All
lv: _Iezīmēt Visu

en: _Settings
lv: _Uzstādījumi

en: _Settings/
lv: _Uzstādījumi/

en: _Undo
lv: At_celt

en: _Undo move
lv: A_tcelt gājienu

en: _View
lv: _Skatījums

en: _View/
lv: _Skatījums/

en: _Windows
lv: _Logi

en: _Windows/
lv: _Logi/

en: get
lv: dabūt

en: no
lv: nē

en: set
lv: uzstādīt

en: yes
lv: jā
