Nautilus 1.0.4 - en to lt translation catalogue (1333 entries)

en:  (another copy)
lt:  (kita kopija)

en:  (containing %d items)
lt: (turi %d elementų)

en:  (containing 0 items)
lt: (turi 0 elementų)

en:  (containing 1 item)
lt: (turi 1 elementų)

en:  (copy)
lt:  (kopija)

en:  (see "
lt: (žiūrėk "

en:  (see also "
lt: (taip pat žiūrėk "

en:  -_,;.?/&
lt:  -_,;:.?/&

en:  _Advanced
lt:  Pa_tyręs

en:  _Beginner
lt:  _Pradedantis

en:  _Intermediate
lt:  _Vidutinis

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  No other applications are available to view this file.  If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
lt: "%s" negali atidaryti "%s", nes "%s" negali pasiekti bylų "%s" vietose. Nėra kitų programų šiai bylai peržiūrėti. Jei persikopijuosite šią bylą į savo kompiuterį, jūs galėsite ją atsidaryti.

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  Would you like to choose another application?
lt: "%s" negali atidaryti "%s", nes "%s" negali pasiekti bylų "%s" vietose. Ar norite pasirinkti kitą programą?

en: "%s" cannot be moved to the Trash. Do you want to delete it immediately?
lt: "%s" negalima perkelti į šiukšlinę. Ar norite tai ištrinti nedelsiant?

en: "%s" could not be copied to the new location, because its name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.
    
    If you still want to copy "%s", rename it and try again.
lt: "%s" negalima nukopijuoti į naują vietą, kadangi jo pavadinimą jau naudoja specialus elementas,kuris negali būti perkeltas ar pakeistas.
    
    Jei vis tiek norite nukopijuoti "%s", pakeiskite pavadinimą ir bandykite dar kartą.

en: "%s" could not be moved to the new location, because its name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.
    
    If you still want to move "%s", rename it and try again.
lt: "%s" negalima perkelti į naują vietą, kadangi jo pavadinimą jau naudoja specialus elementas,kuris negali būti perkeltas ar pakeistas.
    
    Jei vis tiek norite perkelti "%s", pakeiskite pavadinimą ir bandykite dar kartą.

en: "%s" couldn't be found. Perhaps it has recently been deleted.
lt: "%s" nerastas. Galbūt jis buvo neseniai ištrintas.

en: "%s" is an executable text file. Do you want to run it, or display its contents?
lt: "%s" yra vykdomoji tekstinė byla. Ar norite ją paleisti, ar peržiūrėti jos turinį?

en: "%s" is not a valid location. Please check the spelling and try again.
lt: "%s" nėra tinkama vieta. Pasitikrinkite rašybą ir pabandykite dar kartą.

en: "%s" selected
lt: "%s" pažymėta

en: "%s" selected (%s)
lt: "%s" pažymėta (%s)

en: "%s" will be copied if you select the Paste Files command
lt: "%s" bus nukopijuota jei pasirinksite komandą Įdėti bylas

en: "%s" will be moved if you select the Paste Files command
lt: "%s" bus perkeltas jei pasirinksite komandą Įdėti bylas

en: %I:%M %p, %x
lt: %H:%M, %x

en: %d folders selected
lt: %u katalogai pažymėti

en: %d items selected (%s)
lt: %d elementų pažymėta (%s)

en: %d of the selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete those %d items immediately?
lt: %d pažymėti elementai negali būti perkelti į šiukšlinę. Ar norite ištrinti tuos %d elementus nedelsiant?

en: %d other items selected (%s)
lt: dar %d elementų pažymėta (%s)

en: %dnd link to %s
lt: %dnd nuoroda į %s

en: %drd link to %s
lt: %drd nuoroda į %s

en: %dst link to %s
lt: %dst nuoroda į %s

en: %dth link to %s
lt: %dth nuoroda į %s

en: %ld of %ld
lt: %ld iš %ld

en: %s
    
    This is a sample Nautilus content view component.
lt: %s
    
    Tai yra pavyzdinis Nautilus turinio peržiūros komponentas.

en: %s
    
    You can configure which programs are offered for which file types with the "File Types and Programs" part of the GNOME Control Center. Do you want to go there now?
lt: %s
    
    Jūs galite nustatyti kokios programos bus pasiūlytos atitinkamoms byloms GNOME Valdymo Centro, "Bylų tipai ir programos" skyriuje. Ar norite ten eiti dabar ?

en: %s
    
    You clicked the Sample toolbar button.
lt: %s
    
    Paspaudėte pavyzdžių mygtukų juostos mygtuką.

en: %s (%dnd copy)%s
lt: %s (%d-ra kopija)%s

en: %s (%drd copy)%s
lt: %s (%d-čia kopija)%s

en: %s (%dst copy)%s
lt: %s (%d-ma kopija)%s

en: %s (%dth copy)%s
lt: %s (%d-ta kopija)%s

en: %s (another copy)%s
lt: %s (kita kopija)%s

en: %s (copy)%s
lt: %s (kopija)%s

en: %s Properties
lt: %s savybės

en: %s Viewer
lt: %s žiūryklė

en: %s's Home
lt: %s's namai

en: %u files
lt: %u bylos

en: %u folders
lt: %u katalogai

en: %u items
lt: %u elementai

en: (none)
lt: (jokio)

en: (some contents unreadable)
lt: (kažkiek turinio neįskaitoma)

en: -adobe-helvetica-bold-r-normal-*-*-120-*-*-p-*-*-*,*-r-*
lt: -adobe-helvetica-bold-r-normal-*-*-120-*-*-p-*-*-13,*-r-*

en: -adobe-helvetica-bold-r-normal-*-*-180-*-*-p-*-*-*,*-r-*
lt: -adobe-helvetica-bold-r-normal-*-*-180-*-*-p-*-*-13,*-r-*

en: .bashrc (copy)
lt: .bashrc (kopija)

en: .foo (copy).txt
lt: .foo (kopija).txt

en: 0 files
lt: 0 bylų

en: 0 folders
lt: 0 katalogų

en: 0 items
lt: 0 elementų

en: 1 file
lt: 1 byla

en: 1 folder
lt: 1 katalogas

en: 1 folder selected
lt: 1 katalogas pažymėtas

en: 1 item
lt: 1 elementas

en: 1 item, with size %s
lt: 1 elementas, %s dydžio

en: 1 other item selected (%s)
lt: dar1elementas pažymėtas (%s)

en: ? bytes
lt: ? baitų

en: ? items
lt: ? elementų

en: A JavaScript function (small software program) on this page tried to open a new window, but Nautilus does not support the opening new windows by JavaScript.
    
    Try viewing the page in a different web browser, such as Mozilla.
lt: JavaScript funkcija (maža programėlė) šitame puslapyje bandė atidaryti naują langą, bet Nautilus nepalaiko JavaScript atidaromų naujų langų.
    
    Bandyk peržiūrėti šitą puslapį kita naršykle, pvz. Mozilla.

en: A _Viewer...
lt: P_eržiūros programa...

en: AFFS Volume
lt: AFFS skirsnis

en: AFS Network Volume
lt: AFS tinklo skirsnis

en: APPENDIX
lt: Priedai

en: About Nautilus
lt: Apie Nautilus

en: About Scripts
lt: Apie skriptus

en: Accessed:
lt: Naudota:

en: Activate items with a double click
lt: Aktyvuoti elementus dvigubu paspaudimu.

en: Activate items with a single click
lt: Aktyvuoti elementus vienu paspaudimu

en: Add New Site
lt: Pridėti naują svetainę

en: Add New Theme...
lt: Pridėti naują Temą...

en: Add a New Color...
lt: Sukurti naują Spalvą...

en: Add a New Emblem...
lt: Sukurti naują Emblemą...

en: Add a New Pattern...
lt: Pridėti naują šabloną...

en: Add a New Site:
lt: Pridėti naują svetainę:

en: Add a bookmark for the current location to this menu
lt: Pridėti esamo adreso žymelę į šį meniu

en: Add new...
lt: Pridėti naują...

en: Always
lt: Visada

en: Always list folders before files
lt: Visada išdėstyti katalogus prieš bylas

en: An _Application...
lt: _Programa...

en: An error occurred while loading this search's contents: %s
lt: Klaida atsirado įkeliant paieškos turinį: %s

en: Apparition
lt: Vaiduoklis

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Applications
lt: Programos

en: Arabic
lt: Arabų

en: Arabic (IBM-864)
lt: Arabų (IBM-864)

en: Arabic (ISO-8859-6)
lt: Arabų (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
lt: Arabų (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
lt: Arabų (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (Windows-1256)
lt: Arabų (Windows-1256)

en: Are you sure you want Nautilus to forget which locations you have visited?
lt: Ar jūs tikrai norite kad Nautilus pamirštų, kurias vietas jūs aplankėte?

en: Are you sure you want to forget history? If you do, you will be doomed to repeat it.
lt: Ar jūs tikrai norite pamiršti istoriją? Jei tai padarysite - būsite pasmerkti tai pakartoti.

en: Are you sure you want to permanently delete "%s" from the Trash?
lt: Ar išties norite visiškai ištrinti "%s" iš šiukšlinės?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
lt: Ar iš ties norite visiškai ištrinti "%s"?

en: Are you sure you want to permanently delete all of the items in the Trash?
lt: Ar Jūs iš ties norite visiškai ištrinti visus elementus iš šiukšlinės?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items from the Trash?
lt: Ar išties norite visiškai ištrinti %d pažymėtus elementus iš šiukšlinės?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items?
lt: Ar iš ties norite visiškai ištrinti %d pažymėtus elementus?

en: Armenian (ARMSCII-8)
lt: Armėnų (ARMSCII-8)

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Ask before emptying the Trash or deleting files
lt: Paklausti prieš išvalant šiukšlinę arba ištrinant bylas

en: Ask each time
lt: Paklausti kiekvieną kartą

en: Authors
lt: Autoriai

en: Avantgarde
lt: Avantgardas

en: Back
lt: Atgal

en: Background
lt: Fonas

en: Backgrounds and Emblems
lt: Fonas ir Emblemos

en: Ballad
lt: Baladė

en: Baltic
lt: Baltų

en: Baltic (ISO-8859-13)
lt: Baltų (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
lt: Baltų (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
lt: Baltų (Windows-1257)

en: Basic
lt: Esmė

en: Black
lt: Juodas

en: Black Metal
lt: Juodas Metalas

en: Blues
lt: Bliuzas

en: Bookmark for Nonexistent Location
lt: Neegzistuojančios vietos žymelė

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Broken Link
lt: Sugadinta nuoroda

en: Bubble Gum
lt: Kramtomoji guma

en: Built-in Bookmarks
lt: Standartiškai įtrauktos žymelės

en: By Emblems
lt: Pagal Emblemas

en: By Modification Date
lt: Pagal keitimo datą

en: By Modification _Date
lt: Pagal keitimo _datą

en: By Name
lt: Pagal vardą

en: By Size
lt: Pagal dydį

en: By Type
lt: Pagal tipą

en: By _Emblems
lt: Pagal _emblemas

en: By _Name
lt: Pagal _vardą

en: By _Size
lt: Pagal _dydį

en: By _Type
lt: Pagal _tipą

en: CD Digital Audio
lt: CD skaitmeninis garsas

en: CD-ROM Drive
lt: CD-ROM kaupiklis

en: CDROM Volume
lt: CDROM skirsnis

en: C_lear Text
lt: Išva_lyti tekstą

en: Camouflage
lt: Kamufliažas

en: Can't Change Trash Location
lt: Negaliu pakeisti šiukšlinės vietos.

en: Can't Copy Into Self
lt: Negalima kopijuoti į save patį

en: Can't Copy Over Self
lt: Negalima kopijuoti ant savęs.

en: Can't Copy Trash
lt: Negaliu kopijuoti šiukšlinės.

en: Can't Copy to Trash
lt: Negaliu kopijuoti į šiukšlinę

en: Can't Display Location
lt: Negaliu parodyti adreso

en: Can't Move Into Self
lt: Negalima perkelti į save patį

en: Can't Open Location
lt: Negali atidaryti vietos

en: Can't Play Remote Files
lt: Negaliu groti nutolusių bylų

en: Can't Read Folder
lt: Negaliu nuskaityti katalogo

en: Can't create nautilus-launcher-applet!
lt: Negaliu sukurti nautilus-launcher-applet!

en: Can't create nautilus-preferences-applet!
lt: Negaliu sukurti nautilus-preferences-applet!

en: Can't delete current theme
lt: Negaliu ištrinti dabartinės temos

en: Can't execute remote links
lt: Negaliu įvykdyti nutolusių nuorodų

en: Can't find description even for "x-directory/normal". This probably means that your gnome-vfs.keys file is in the wrong place or isn't being found for some other reason.
lt: Nerandu netgi "x-directory/normal" aprašymo. Greičiausiai, kad jūsų gnome-vfs.keys byla yra netinkamoje vietoje arba nerandama dėl kitų priežasčių.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Group Change?
lt: Nutraukti grupės pakeitimą?

en: Cancel Open?
lt: Nutraukti atidarymą?

en: Cancel Owner Change?
lt: Nutraukti savininko pakeitimą?

en: Cancel Remove
lt: Nutraukti išmetimą

en: Cancel Rename?
lt: Nutraukti pervadinimą?

en: Cancel Showing Properties Window?
lt: Nutraukti savybių lango rodymą?

en: Caveat
lt: Įspėjimas

en: Celtic
lt: Keltų

en: Celtic (ISO-8859-14)
lt: Keltų (ISO-8859-14)

en: Central European
lt: Centrinės Europos

en: Central European (IBM-852)
lt: Centrinės Europos (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
lt: Centrinės Europos (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
lt: Centrinės Europos (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
lt: Centrinės Europos (Windows-1250)

en: Chalk
lt: Kreida

en: Change Desktop Background
lt: Keisti Darbalaukio foną

en: Change the visibility of this window's location bar
lt: Pakeisti šio lango adreso juostos matomumą

en: Change the visibility of this window's sidebar
lt: Pakeisti šio lango šoninio skydelio matomumą

en: Change the visibility of this window's status bar
lt: Pakeisti šio lango būsenos juostos matomumą

en: Change the visibility of this window's toolbar
lt: Pakeisti šio lango mygtukų juostos matomumą

en: Changing group
lt: Keičiama grupė

en: Changing owner
lt: Keičiamas savininkas

en: Charset Encoding
lt: Simbolių kodavimas

en: Checking Your Internet Connection
lt: Tikrinamas jūsų interneto ryšys

en: Chinese
lt: Kinų

en: Chinese Simplified (GB2312)
lt: Kinų Simplified (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
lt: Kinų Simplified (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
lt: Kinų Simplified (HZ)

en: Chinese Traditional (Big5)
lt: Kinų Traditional (Big5)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
lt: Kinų Traditional (EUC-TW)

en: Choose
lt: Pasirinkti

en: Choose Your User Level
lt: Išsirinkite vartotojo lygį

en: Choose a program with which to open the selected item
lt: Pasirinkti programą, su kuria atidaryti pažymėtą elementą

en: Choose a view for "%s".
lt: Pasirinkti vaizdą "%s".

en: Choose a view for the current location, or modify the set of views
lt: Nustatyti esamos vietos vaizdą arba keisti vaizdų aibę

en: Choose an application with which to open "%s".
lt: Pasirinkti programą su kuria atidaryti "%s".

en: Choose another application with which to open the selected item
lt: Pasirinkti kitą programą, su kuria atidaryti pažymėtą elementą

en: Choose another viewer with which to view the selected item
lt: Pasirinkti kitą žiūryklę, su kuria peržiūrėti pažymėtą elementą

en: Choose the order for information to appear beneath icon names.
    More information appears as you zoom in closer
lt: Pasirinkite tvarką, kuria informacija bus pateikiama po piktogramų vardais. Daugiau informacijos bus pamatoma padidinus mastelį

en: Chorus
lt: Choras

en: Christian Rock
lt: Krikščioniškas rokas

en: Classic Rock
lt: Klasikinis rokas

en: Classical
lt: Klasikinis

en: Clean Up by Name
lt: Išvalyti pagal vardą

en: Clear Text
lt: Išvalyti tekstą

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
lt: Išvalyti "Eiti" meniu bei "Atgal"/"Pirmyn" sąrašų turinį

en: Click Behavior
lt: Paspaudimo elgesys

en: Click Finish to launch Nautilus. You'll start with a
    window showing your home folder.
    
    We hope you enjoy Nautilus!
lt: Kad paleisti Nautilus spausk Baigti. Jums pasileis langas rodantis jūsų namų katalogą.
    
    Mes tikimės kad jums patiks Nautilus!

en: Click Finish to launch Nautilus. You'll start with two
    Nautilus windows: one shows your home folder, and the
    other tells you about Eazel's services that make the life
    of a %s user easier.
    
    We hope you enjoy Nautilus!
lt: Kad paleisti Nautilus spausk Baigti. Jums pasileis 2 Nautilus langai: vienas rodys jūsų namų katalogą, kitame bus informacija apie Eazel servisus, kurie palengvina %s vartotojų gyvenimą.
    
    Mes tikimės kad jums patiks Nautilus!

en: Click on a color to remove it
lt: Spauskite ant spalvos kad ją išmestumėte

en: Click on a pattern to remove it
lt: Spauskite ant šablono kad jį išmestumėte

en: Click on a theme to change the appearance of Nautilus.
lt: Kad pakeistumėte Nautilus išvaizdą, spauskite ant temos.

en: Click on a theme to remove it.
lt: Paspauskite ant temos kad ją išmestumėte.

en: Click on an emblem to remove it
lt: Spauskite ant emblemos kad ją išmestumėte

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close _All Windows
lt: Uždaryti _visus langus

en: Close all Nautilus windows
lt: Uždaryti visus Nautilus langus

en: Close this window
lt: Uždaryti šį langą

en: Color name:
lt: Spalvos pavadinimas:

en: Color value:
lt: Spalvos reikšmė:

en: Colors
lt: Spalvos

en: Colors:
lt: Spalvos:

en: Comedy
lt: Komedija

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Configuration Files
lt: Nustatymų bylos

en: Conflict while copying
lt: Konfliktas kopijuojant

en: Content searches are not available
lt: Paieškos turinyje yra negalimos

en: Contents:
lt: Turinys:

en: Conventions
lt: Susitarimai

en: Copy Files
lt: Kopijuoti bylas

en: Copy Text
lt: Kopijuoti tekstą

en: Copy the selected text to the clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtą tekstą į krepšį

en: Copying
lt: Kopijuojama

en: Copying files
lt: Kopijuojamos bylos

en: Copyright
lt: Autoriaus teisės

en: Couldn't Create Required Folder
lt: Negaliu sukurti reikiamo katalogo

en: Couldn't Create Required Folders
lt: Negaliu sukurti reikiamų katalogų

en: Couldn't add theme
lt: Negaliu pridėti temos

en: Couldn't change the group of "%s" because it is on a read-only disk
lt: Negalėjau pakeisti "%s" grupės, kadangi jis yra tik skaitymui skirtame diske

en: Couldn't change the name of "%s" because it is on a read-only disk
lt: Negaliu pakeisti "%s" vardo, kadangi jis yra tik skaitymui skirtame diske.

en: Couldn't change the owner of "%s" because it is on a read-only disk
lt: Negalima pakeisti "%s" savininko, kadangi jis yra tik skaitymu skirtame diske

en: Couldn't change the permissions of "%s" because it is on a read-only disk
lt: Negaliu pakeisti "%s" teisių, kadangi jis yra tik skaitymu skirtame diske.

en: Couldn't delete pattern
lt: Negalima ištrinti šablono.

en: Couldn't display "%s", because Nautilus cannot determine what type of file it is.
lt: Negalima parodyti "%s", nes Nautilus negali nustatyti bylos tipo.

en: Couldn't display "%s", because Nautilus cannot handle %s: locations.
lt: Negalima parodyti "%s", nes Nautilus negali rodyti %s: vietų.

en: Couldn't display "%s", because access was denied.
lt: Negalima parodyti "%s", nes priėjimas yra uždraustas.

en: Couldn't display "%s", because no host "%s" could be found. Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
lt: Negalima parodyti "%s", kadangi negalėjau rasti %s" serverio. Patikrinkite ar teisingai užrašyta bei ar teisingi jūsų tarpinės stoties (proxy) nustatymai.

en: Couldn't display "%s", because the attempt to log in failed.
lt: Negalima parodyti "%s", kadangi nepavyko prisijungti (log in).

en: Couldn't display "%s", because the host name was empty. Check that your proxy settings are correct.
lt: Negalima parodyti "%s", kadangi serverio pavadinimas yra tuščias. Patikrinkite teisingi jūsų tarpinės stoties (proxy) nustatymai.

en: Couldn't find "%s". Please check the spelling and try again.
lt: Negaliu rasti "%s". Pasitikrinkite rašybą ir pabandykite dar kartą.

en: Couldn't install color
lt: Negaliu įdiegti spalvos

en: Couldn't install emblem
lt: Negaliu įdiegti emblemos

en: Couldn't install pattern
lt: Negaliu įdiegti šablono

en: Couldn't install theme
lt: Negaliu įdiegti temos

en: Couldn't load %s
lt: Negalėjau įkelti %s

en: Couldn't remove theme
lt: Negaliu išmesti temos

en: Country
lt: Kantri

en: Create a New Color:
lt: Sukurti naują spalvą:

en: Create a New Emblem:
lt: Sukurti naują Emblemą:

en: Create a new empty folder inside this folder
lt: Šiame kataloge sukurti naują tuščią katalogą

en: Create a symbolic link for each selected item
lt: Sukurti simbolinę nuorodą, kiekvienam pažymėtam elementui

en: Create the initial window with the given geometry.
lt: Sukurti pradinį langą su nurodyta geometrija.

en: Creating Properties window
lt: Kuriamas savybių langas

en: Creating links to files
lt: Kuriamos nuorodos į bylas

en: Croatian (MacCroatian)
lt: Kroatų (MacCroatian)

en: Cu_t File
lt: Iš_kirpti Bylą

en: Cu_t Files
lt: Iš_kirpti Bylas

en: Cut Files
lt: Iškirpti bylas

en: Cut Text
lt: Iškirpti tekstą

en: Cut _Text
lt: Iškirpti _tekstą

en: Cut the selected text to the clipboard
lt: Pažymėtą tekstą iškirpti į krepšį

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Cyrillic (IBM-855)
lt: Kirilica (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
lt: Kirilica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
lt: Kirilica (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
lt: Kirilica (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lt: Kirilica (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (IBM-866)
lt: Kirilica/Rusų (IBM-866)

en: Cyrillic/Russian (KOI8-R)
lt: Kirilica/Rusų (KOI8-R)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
lt: Kirilica/Ukrainiečių (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
lt: Kirilica/Ukrainiečių (MacUkrainian)

en: DVD Volume
lt: DVD skirsnis

en: Dance
lt: Šokių

en: Danger
lt: Pavojus

en: Dark GNOME
lt: Tamsus GNOME

en: Date Modified
lt: Keitimo data

en: De_lete
lt: Iš_trinti

en: De_lete...
lt: Iš_trinti...

en: Default
lt: Įprasta

en: Default View
lt: Įprastas vaizdas

en: Default non-smooth font:
lt: Standartinis neglodus šriftas:

en: Default smooth font:
lt: Standartinis glodus šriftas:

en: Default zoom level:
lt: Standartinis mastelis:

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete From Trash?
lt: Ištrinti iš šiukšlinės?

en: Delete Immediately?
lt: Ištrinti nedelsiant?

en: Delete Trash Contents?
lt: Ištrinti šiukšlinės turinį?

en: Delete all items in the Trash
lt: Ištrinti visus elementus iš šiukšlinės

en: Delete all selected items permanently
lt: Visiškai ištrinti visus pažymėtus elementus

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
lt: Ištrinti kiekvieną pažymėtą elementą, neperkeliant į šiukšlinę

en: Delete from _Trash
lt: Ištrinti iš _šiukšlinės

en: Delete from _Trash...
lt: Ištrinti iš _šiukšlinės...

en: Delete?
lt: Ištrinti?

en: Deleting
lt: Trinama

en: Deleting files
lt: Trinamos bylos

en: Desktop
lt: Darbastalis

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Disks
lt: Diskai

en: Display
lt: Peržiūrėti

en: Display %s tab in sidebar
lt: šoniniame skydelyje rodyti %s kortelę

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
lt: parodyti langą, kuriame galima taisyti šiame meniu esančias žymeles

en: Display credits for the creators of Nautilus
lt: Rodyti Nautilus kūrėjus

en: Display files when they are clicked
lt: Rodyti bylas ant jų paspaudus

en: Display icons in the opposite order
lt: Rodyti piktogramas atvirkštine tvarka

en: Display location bar in new windows
lt: Rodyti adreso juostą naujame lange

en: Display on-line help for Nautilus
lt: Rodyti on-line Nautilus pagalbą

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
lt: Rodyti šablonus, spalvas ir emblemas, kurios gali būti naudojamos prisitaikant išvaizdą

en: Display quick reference pages for Nautilus
lt: Rodyti Nautilus greito žinyno puslapius

en: Display release notes for Nautilus
lt: Rodyti Nautilus išleidimo pastabas

en: Display sidebar in new windows
lt: Rodyti šoninį skydelį naujame lange

en: Display status bar in new windows
lt: Rodyti būsenos juostą naujame lange

en: Display the latest contents of the current location
lt: Rodyti naujausią esamos vietos turinį

en: Display this location with "%s"
lt: Rodyti šią vietą su "%s"

en: Display toolbar in new windows
lt: Rodyti mygtukų juostą naujame lange

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
lt: Nevaldyti darbalaukio (ignoruoti nustatymus, nustatytus nuostatų dialoge).

en: Do you want to view these %d locations in separate windows?
lt: Ar jūs norite žiūrėti %d vietas atskiruose languose ?

en: Documents by Subject
lt: Dokumentai pagal temą

en: Don't include in the menu for "%s" items
lt: Neįdėti į meniu "%s" elementams

en: Don't include the built-in bookmarks in the Bookmarks menu
lt: Neįtraukti standartiškai įtrauktų žymelių į Žymelių meniu

en: Don't verify my connection or check for updates
lt: Netikrinti mano interneto ryšio bei neieškoti atnaujinimų

en: Done
lt: Atlikta

en: Dots
lt: Taškai

en: Downloading Nautilus updates...
lt: Atsisiunčiami Nautilus atnaujinimai...

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Drag a color to an object to change it to that color
lt: Norint pakeisti objekto spalvą, nutempk norimą spalvą ant jo

en: Drag a pattern tile to an object to change it
lt: Kad pakeistum objektą, nutempk šablono elementą ant jo

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
lt: Norint pridėti objektui emblemą, nutempk ją ant objekto

en: Duet
lt: Duetas

en: Duplicate
lt: Dublikuoti

en: Duplicate each selected item
lt: Dublikuoti kiekvieną pažymėtą elementą

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit various Nautilus preferences
lt: Keisti įvairias Nautilus savybes

en: Emblems
lt: Emblemos

en: Emblems:
lt: Emblemos:

en: Empty
lt: Ištuštinti

en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Empty Trash...
lt: Išvalyti šiukšlinę...

en: Emptying the Trash
lt: Išvaloma šiukšlinė

en: English (US-ASCII)
lt: Anglų (US-ASCII)

en: Enhanced DOS Volume
lt: Išplėstinis DOS skirsnis

en: Erase
lt: Ištrinti

en: Error "%s" creating new folder.
lt: Klaida "%s" kuriant naują katalogą.

en: Error "%s" while copying "%s".
    
    Would you like to continue?
lt: Klaida "%s" kopijuojant "%s".
    
    Ar norite tęsti?

en: Error "%s" while copying.
    
    Would you like to continue?
lt: Klaida "%s" kopijuojant.
    
    Ar norite tęsti?

en: Error "%s" while creating a link to "%s".
    
    Would you like to continue?
lt: Klaida "%s" darant nuorodą į "%s".
    
    Ar norite tęsti?

en: Error "%s" while deleting "%s".
    
    Would you like to continue?
lt: Klaida "%s" trinant "%s".
    
    Ar norite tęsti?

en: Error "%s" while deleting.
    
    Would you like to continue?
lt: Klaida"%s" trinant.
    
    Ar norite tęsti?

en: Error "%s" while linking.
    
    Would you like to continue?
lt: Klaida "%s" darant nuorodą.
    
    Ar norite tęsti?

en: Error "%s" while moving "%s".
    
    Would you like to continue?
lt: Klaida "%s" perkeliant "%s".
    
    Ar norite tęsti?

en: Error "%s" while moving.
    
    Would you like to continue?
lt: Klaida "%s" perkeliant.
    
    Ar norite tęsti?

en: Error Displaying Folder
lt: Klaida rodant katalogą

en: Error Setting Group
lt: Klaida nustatant grupę.

en: Error Setting Owner
lt: Klaida nustatant savininką

en: Error Setting Permissions
lt: Klaida nustatant teises

en: Error creating new folder
lt: Klaida kuriant naują katalogą

en: Error creating new folder.
    
    There is no space on the destination.
lt: Klaida sukuriant naują katalogą.
    
    Trūksta laisvos vietos.

en: Error creating new folder.
    
    You do not have permissions to write to the destination.
lt: Klaida sukuriant naują katalogą.
    
    Jūs neturite teisių įrašyti į norimą vietą

en: Error during search
lt: Klaida paieškos metu

en: Error reading file index
lt: Klaida skaitant bylų indeksą

en: Error while copying to "%s".
    
    The destination disk is read-only.
lt: Klaida kopijuojant į "%s" .
    
    Paskirties diskas skirtas tik skaitymui.

en: Error while copying to "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
lt: Klaida kopijuojant į "%s" .
    
    Paskirties vietoje trūksta laisvos vietos.

en: Error while copying to "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
lt: Klaida kopijuojant į "%s" .
    
    Neturite teisės rašyti į šį katalogą.

en: Error while copying.
lt: Klaida kopijuojant.

en: Error while copying.
    
    "%s" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
lt: Klaida kopijuojant.
    
    "%s" negalima nukopijuoti, kadangi jūs neturite teisės jį skaityti.

en: Error while creating link in "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
lt: Klaida darant nuorodą į"%s".
    
    Trūksta laisvos vietos.

en: Error while creating links in "%s".
    
    The destination disk is read-only.
lt: Klaida darant nuorodą į"%s".
    
    Paskirties diskas skirtas tik skaitymui.

en: Error while creating links in "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
lt: Klaida darant nuorodą į"%s".
    
    Neturite teisės rašyti į šį katalogą.

en: Error while deleting.
lt: Klaida trinant.

en: Error while deleting.
    
    "%s" cannot be deleted because it is on a read-only disk.
lt: Klaida trinant.
    
    "%s" negalima ištrinti, kadangi jis yra tik skaitymui skirtame diske.

en: Error while deleting.
    
    "%s" cannot be deleted because you do not have permissions to modify its parent folder.
lt: Klaida trinant.
    
    "%s" negalima ištrinti, kadangi jūs neturite teisės keisti jo tėvinės direktorijos.

en: Error while linking.
lt: Klaida darant nuorodą.

en: Error while moving items to "%s".
    
    The destination disk is read-only.
lt: Klaida elementus perkeliant į"%s".
    
    Paskirties diskas skirtas tik skaitymui.

en: Error while moving items to "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
lt: Klaida perkeliant elementus į"%s".
    
    Neturite teisės rašyti į šį katalogą.

en: Error while moving to "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
lt: Klaida perkeliant į "%s".
    
    Paskirties vietoje trūksta laisvos vietos.

en: Error while moving.
lt: Klaida perkeliant.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because it is on a read-only disk.
lt: Klaida perkeliant.
    
    "%s" negali būti perkeltas, kadangi jis yra tik skaitymu skirtame diske.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because you do not have permissions to change it or its parent folder.
lt: Klaida perkeliant.
    
    "%s" negalima perkelti, kadangi jus neturite teisės keisti jo arba jo tėvinio katalogo.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved to the Trash because you do not have permissions to change it or its parent folder.
lt: Klaida perkeliant.
    
    "%s" negalima perkelti į šiukšlinę, kadangi jūs neturite teisės keisti jo arba jo tėvinio katalogo.

en: Every indexed file on your computer matches the criteria you selected. You can check the spelling on your selections or add more criteria to narrow your results.
lt: Kiekviena jūsų kompiuteryje indeksuota byla atitinka nurodytą sąlygą. Jūs galite patikrinti savo sąlygos teisingumą arba pridėti daugiau sąlygų, kad sumažinti rezultatų skaičių.

en: Executable Text Files
lt: Vykdomosios tekstinės bylos

en: Execute
lt: Vykdymas

en: Execute files when they are clicked
lt: Vykdyti bylas ant jų paspaudus

en: Ext2 Linux Volume
lt: Ext2 Linux skirsnis

en: Ext3 Linux Volume
lt: Ext3 Linux skirsnis

en: F_onts
lt: Šri_ftai

en: Factory for hardware view
lt: Įrangos apžvalgos gamykla

en: Factory for history views
lt: Istorijos žiūryklės gamykla

en: Factory for music view
lt: Muzikos vaizdo gamykla

en: Factory for news view
lt: Įrangos žiūryklė

en: Factory for text view
lt: Teksto vaizdo gamykla

en: Fast searches are not available
lt: Greita paieška negalima

en: Fast searches are not enabled on your computer
lt: Greitos paieškos Jūsų kompiuteryje negalimos

en: Favorite
lt: Mėgstamiausias

en: Fewer Options
lt: Mažiau parametrų

en: Figure %d
lt: Paveikslas %d

en: Figure %s
lt: Paveikslas %s

en: File "%s" already exists.
    
    Would you like to replace it?
lt: Byla "%s" jau yra.
    
    Ar jūs norėtumėte ją pakeisti?

en: File Group:
lt: Bylos grupė:

en: File Owner:
lt: Bylos savininkas:

en: File Types and Programs
lt: Bylų tipai ir programos

en: File too large
lt: Byla per didelė

en: Files copied:
lt: Nukopijuota bylų:

en: Files deleted:
lt: Ištrintos bylos:

en: Files linked:
lt: Sukurta nuorodų:

en: Files moved:
lt: Bylų perkelta:

en: Find
lt: Rasti

en: Find Them!
lt: Rasti juos!

en: Find:
lt: Rasti:

en: Finished
lt: Baigta

en: Finishing Creating Links...
lt: Baigiama kurti nuorodas...

en: Finishing Move...
lt: Baigiamas perkėlimas...

en: Floppy
lt: Diskelis

en: Folklore
lt: Folkloras

en: Font size at default zoom level:
lt: Šrifto dydis standartiniam masteliui:

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Fonts
lt: Šriftai

en: For users who are comfortable with GNOME and %s,
    but don't describe themselves as ``technical.''
lt: Vartotojams, kurie naudojasi GNOME bei %s, bet nemano esą profesionalai.

en: For users who have GNOME and %s experience, and
    like to see every detail of the operating system.
lt: Vartotojams, turintiems didelę GNOME and %s patirtį, bei norintiems matyti kiekvieną operacinės sistemos detalę.

en: For users who have no previous experience with GNOME
    and %s.
lt: Vartotojams, neturintiems patyrimo su GNOME ir %s.

en: For_get History
lt: Pa_miršti Istoriją

en: Forget
lt: Pamiršti

en: Forget History?
lt: Pamiršti istoriją ?

en: Forward
lt: Pirmyn

en: From:
lt: Iš:

en: GConf error:
      %s
lt: GConf klaida:
     %s

en: GConf error:
      %s
    All further errors shown only on terminal
lt: GConf klaida:
     %s
    Sekančius klaidų pranešimus rodys tik terminale

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: GMC to Nautilus Transition
lt: Perėjimas iš GMC į Nautilus

en: GNOME Documentation
lt: GNOME dokumentacija

en: Game
lt: Žaidimai

en: Games
lt: Žaidimai

en: Generic Image Viewer
lt: Paprasta paveikslėlių žiūryklė

en: Generic image control factory
lt: Bazinė paveikslėlių komponento gamykla

en: Gnumeric
lt: Gnumeric elektroninė lentelė

en: Go There
lt: Eiti ten

en: Go To:
lt: Eiti į:

en: Go to Nonexistent Location
lt: Eiti neegzistuojančiu adresu

en: Go to the home location
lt: Eiti namo

en: Go to the location specified by this bookmark
lt: Eiti į šios žymelės rodom vietą

en: Go to the next visited location
lt: Eiti į sekančią aplankytą vietą

en: Go to the previous visited location
lt: Eiti į prieš tai aplankytą vietą

en: Go up to the location that contains the displayed location
lt: Eiti į aukštesnę vietą, kurioje yra dabar rodoma vieta

en: Gothic Rock
lt: Gotikinis rokas

en: Granite
lt: Granitas

en: Grapefruit
lt: Greipfrutas

en: Greek
lt: Graikų

en: Greek (ISO-8859-7)
lt: Graikų (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
lt: Graikų (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
lt: Graikų (Windows-1253)

en: Group:
lt: Grupė:

en: HTTP Proxy Settings
lt: HTTP tarpinės stoties nustatymai

en: Hardware
lt: Įranga

en: Hardware Overview
lt: Įrangos apžvalga

en: Hardware Viewer
lt: Įrangos žiūryklė

en: Hardware view
lt: Įrangos vaizdas

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hebrew (IBM-862)
lt: Hebrajų (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
lt: Hebrajų (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
lt: Hebrajų (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (Windows-1255)
lt: Hebrajų (Windows-1255)

en: Help
lt: Pagalba

en: Help Navigation Tree
lt: Pagalbos medis

en: Help sidebar panel
lt: Pagalbos šoninis skydelis

en: Hide Location _Bar
lt: Paslėpti adreso _juostą

en: Hide St_atus Bar
lt: Paslėpti _būsenos juostą

en: Hide _Sidebar
lt: Paslėpti Šoninį skydelį

en: Hide _Toolbar
lt: Paslėpti _Mygtukų juostą

en: History
lt: Istorija

en: History sidebar panel
lt: Istorijos šoninis skydelis

en: History sidebar panel for Nautilus
lt: Istorijos šoninis skydelis Nautiliui

en: Home
lt: Namai

en: Home Directory
lt: Namų direktorija

en: I could not initialize Bonobo
lt: Negalėjau inicializuoti Bonobo

en: IMAGE
lt: PAVEIKSLĖLIS

en: ISO 9660 Volume
lt: ISO 9660 Skirsnis

en: Ice
lt: Ledas

en: Icelandic (MacIcelandic)
lt: Islandų (MacIcelandic)

en: Icon & List Views
lt: Piktogramų ir Sąrašo vaizdai

en: Icon Captions
lt: Piktogramų pavadinimai

en: Icon View
lt: Piktogramų vaizdas

en: Icon View Defaults
lt: Piktogramų vaizdo standartai

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Icons Viewer
lt: Piktogramų žiūryklė

en: If you have been using the GNOME Midnight Commander
    these settings move your desktop icons to Nautilus and
    make Nautilus the default desktop.
lt: Jeigu jūs naudojotės GNOME Midnight Commander šie nustatymai perkels jūsų darbalaukio piktogramas į Nautilus bei padarys Nautilus įprastu darbalaukiu.

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Image Viewer
lt: Paveikslėlių žiūryklė

en: Image:
lt: Paveikslėlis:

en: Images Only
lt: Tik paveikslėlius

en: Important
lt: Svarbu

en: Include a Delete command that bypasses Trash
lt: Įdėti ištrynimo komandą kuri aplenkia šiukšlinę

en: Include in the menu for "%s" items
lt: Įdėti į meniu "%s" elementams

en: Include in the menu just for "%s"
lt: Įdėti į meniu tik "%s" elementams

en: Indexed searches are not available
lt: Indeksuotos paieškos yra negalimos

en: Indexing Status
lt: Indeksavimo būsena

en: Indexing is %d%% complete.
lt: Indeksavimas yra %d%% baigtas.

en: Instrumental
lt: Instrumentinis

en: Instrumental Rock
lt: Instrumentinis rokas

en: Internal use only
lt: Tik vidiniam naudojimui

en: International
lt: Tarptautinis

en: Introductory Documents
lt: Įvadiniai dokumentai

en: Invalid RSS URL
lt: Blogas RSS URL

en: Is in the menu for "%s" items.
lt: yra meniu "%s" elementams.

en: Is in the menu for "%s".
lt: yra meniu "%s".

en: Is in the menu for all "%s" items.
lt: Yra meniu visiems "%s" elementams.

en: Is not in the menu for "%s" items.
lt: nesantys meniu "%s" elementams.

en: Is the default for "%s" items.
lt: Yra įprasta "%s" elementams.

en: Is the default for "%s".
lt: Yra įprasta "%s".

en: Is the default for all "%s" items.
lt: Yra įprasta visiems "%s" elementams.

en: Items %s
lt: Elementai %s

en: Items containing "medusa" in their names and that are folders
lt: Elementai, kurie yra katalogai ir jų pavadinimuose yra "medusa"

en: Items containing "stuff" in their names
lt: Elementai, kurių pavadinimuose yra "stuff"

en: Items containing "stuff" in their names and that are regular files
lt: Elementai, kurie yra paprastos bylos ir jų pavadinimuose yra "stuff"

en: Items containing "stuff" in their names, that are regular files and smaller than 2000 bytes
lt: Elementai, kurie yra paprastos bylos, mažesnės nei 2000 baitų ir jų pavadinimuose yra "stuff"

en: Items that are regular files
lt: Elementai, kurie yra paprastos bylos

en: Japanese
lt: Japonų

en: Japanese (EUC-JP)
lt: Japonų (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lt: Japonų (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
lt: Japonų (Shift_JIS)

en: Jazz
lt: Džiazas

en: Keep icons sorted by emblems in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal emblemas

en: Keep icons sorted by modification date in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal keitimo datą

en: Keep icons sorted by name in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal vardą

en: Keep icons sorted by size in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal dydį

en: Keep icons sorted by type in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal tipą

en: Keyboard Shortcuts
lt: Klavišų kombinacijos

en: Keyword:
lt: Raktinis žodis:

en: Korean (EUC-KR)
lt: Korėjiečių (EUC-KR)

en: Last Changed:
lt: Paskutinis pakeitimas:

en: Launch Nautilus when GNOME starts up.
lt: Paleisti Nautilus kartu su GNOME.

en: Lay Out Items
lt: Sulygiuoti elementus

en: Lay Out Items:
lt: Sulygiuoti elementus:

en: Leaf
lt: Lapas

en: Leave icons wherever they are dropped
lt: Palikti piktogramas ten kur jos padėtos

en: Lemon
lt: Citrina

en: Library Functions
lt: Bibliotekų funkcijos

en: Link Target:
lt: Nuorodos paskirtis:

en: Link sets
lt: Nuorodų rinkiniai

en: Linking
lt: Sukuriamos nuorodos

en: Linux Documentation Project
lt: Linux dokumentacijos projektas

en: Linux Weekly News
lt: Linux savaitinės naujienos

en: List
lt: Sąrašas

en: List View
lt: Sąrašo vaizdas

en: List View Defaults
lt: Sąrašo vaizdo standartai

en: List Viewer
lt: Sąrašo žiūryklė

en: Loading %s
lt: Įkeliamas %s

en: Local Files Only
lt: Tik vietinėms bylos

en: Local Images Only
lt: Tik vietinius paveikslėlius

en: Location
lt: Vieta

en: Location:
lt: Vieta:

en: Look Up Selected Text in Dictionary
lt: Pažymėto teksto ieškok žodyne

en: Look up the selected text in the Merriam-Webster dictionary
lt: Pažymėto teksto ieškok Merriam-Webster žodyne

en: MIME Type:
lt: MIME tipas:

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: MSDOS Volume
lt: MSDOS skirsnis

en: Make Folder Appearance Details Public
lt: Paviešinti katalogų išvaizdos parametrus

en: Make Link
lt: Padaryti nuorodą

en: Make _Link
lt: Padaryti _nuorodą

en: Make _Links
lt: Padaryti _nuorodas

en: Make the selected icon stretchable
lt: Pažymėtas piktogramas padaryti kintamo dydžio

en: Manual
lt: Žinynas

en: Manually
lt: Rankiniu būdu

en: Metal
lt: Metalas

en: Minix Volume
lt: Minix skirsnis

en: Missing Site Name Error
lt: Trūkstamo svetainės pavadinimo klaida

en: Missing URL Error
lt: Trūkstamo URL klaida

en: Modified:
lt: Keista:

en: Modify "%s"
lt: Keisti "%s"

en: Modify...
lt: Keisti...

en: More Options
lt: Daugiau parametrų

en: More Than One Image
lt: Daugiau nei vienas paveikslėlis

en: Mount Error
lt: Montavimo klaida

en: Mount or unmount disks
lt: Primontuoti ir išmontuoti diskus

en: Move each selected item to the Trash
lt: Perkelti visas pažymėtas bylas į šiukšlinę

en: Move existing desktop icons to the Nautilus desktop.
lt: Perkelti esamas darbalaukio piktogramas į Nautilus darbalaukį.

en: Move or copy files previously selected by a Cut Files or Copy Files command
lt: Perkelti arba kopijuoti bylas, prieš tai pažymėtas Iškirpti bylas arba Kopijuoti bylas komandomis

en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšlinę

en: Move to _Trash
lt: Perkelti į _šiukšlinę

en: Moving
lt: Perkeliama

en: Moving files
lt: Perkeliamos bylos

en: Moving files to the Trash
lt: Bylos perkeliamos į šiukšlinę

en: Mozilla Nautilus view
lt: Mozillos Nautilus vaizdas

en: Mozilla Nautilus view factory
lt: Mozilla Nautilus vaizdo gamykla

en: Mozilla content view component
lt: Mozilla turinio peržiūros komponentas

en: Mozilla content view component's factory
lt: Mozilla turinio peržiūros komponento gamykla

en: Mud
lt: Purvas

en: Music
lt: Muzika

en: Music Viewer
lt: Muzikos žiūryklė

en: Music view
lt: Muzikos vaizdas

en: Music view factory
lt: Muzikos vaizdo gamykla

en: NFS Network Volume
lt: NFS tinklo skirsnis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Nautilus File Manager and Graphic Shell
lt: Nautilus bylų tvarkytojas ir grafinė aplinka

en: Nautilus First Time Setup
lt: Pirmieji Nautilus nustatymai

en: Nautilus Image Viewer
lt: Nautilus paveikslėlių žiūryklė

en: Nautilus Image viewer factory
lt: Nautilus paveikslėlių žiūryklės gamykla

en: Nautilus JavaScript Warning
lt: Nautilus JavaScript įspėjimas

en: Nautilus Quick _Reference
lt: Nautilus greitas žinynas

en: Nautilus Release _Notes
lt: Nautilus išleidimo _pastabos

en: Nautilus Sample view
lt: Nautilus pavyzdinis vaizdas

en: Nautilus Sample view factory
lt: Nautilus pavyzdinio vaizdo gamykla

en: Nautilus Themes
lt: Nautilus Temos

en: Nautilus Tree sidebar panel
lt: Nautilus medžio šoninis skydelis

en: Nautilus Tree view
lt: Nautilus medžio vaizdas

en: Nautilus User _Manual
lt: Nautilus Vartotojo vadovas

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to locate the factory.Killing oafd and restarting Nautilus may help fix the problem.
lt: Dabar negalima naudoti Nautilus, dėl netikėtos klaidos iš OAF, bandant surasti gamyklą. oafd nužudymas bei Nautilus paleidimas iš naujo gali padėti išspręsti šią problemą.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to locate the shell object. Killing oafd and restarting Nautilus may help fix the problem.
lt: Dabar negalima naudoti Nautilus, dėl netikėtos klaidos iš OAF, bandant surasti apvalkalo objektą. oafd nužudymas bei Nautilus paleidimas iš naujo gali padėti išspręsti šią problemą.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to register the file manager view server.
lt: Dabar negalima naudoti Nautilus, dėl netikėtos klaidos iš OAF, bandant registruoti bylų tvarkytojo vaizdo serverį.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error.
lt: Dėl netikėtos klaidos dabar negalima naudoti Nautilus.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "nautilus-clean.sh -x" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
lt: Dabar negalima naudoti Nautilus. Komandos "nautilus-clean.sh -x" įvykdymas iš konsolės gali išspręsti problemą. Jei nepavyks, jūs galite pabandyti perkrauti kompiuterį arba įdiegti Nautilus iš naujo.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "nautilus-clean.sh -x" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
    
    OAF couldn't locate the Nautilus_shell.oaf file. One cause of this seems to be an LD_LIBRARY_PATH that does not include the oaf library's directory. Another possible cause would be bad install with a missing Nautilus_Shell.oaf file.
    
    Running "nautilus-clean.sh -x" will kill all OAF and GConf processes, which may be needed by other applications.
    
    Sometimes killing oafd and gconfd fixes the problem, but we don't know why.
    
    We have also seen this error when a faulty version of oaf was installed.
lt: Dabar negalima naudoti Nautilus. Komandos "nautilus-clean.sh -x" įvykdymas iš konsolės gali išspręsti problemą. Jei nepavyks, jūs galite pabandyti perkrauti kompiuterį arba įdiegti Nautilus iš naujo.
    
    OAF negali rasti Nautilus_shell.oaf bylos. Viena iš priežasčių gali būti, kad kintamajame LD_LIBRARY_PATH nėra oaf bibliotekos katalogo. Kita galima priežastis - blogas Nautilus įdiegimas, neįdiegiant Nautilus_Shell.oaf bylos.
    
    Komandos "nautilus-clean.sh -x" įvykdymas nužudys visus OAF and GConf procesus, kurie gali būti reikalingi kitoms programoms.
    
    Kartais oafd and gconfd nužudymas ištaiso problemą, bet mes nežinome kodėl.
    
    Ši klaida taip pat būna, kai bloga oaf versija yra įdiegta.

en: Nautilus cannot display "%s".
lt: Nautilus negali parodyti "%s".

en: Nautilus could not create the following required folders:
    
    %s
    
    Before running Nautilus, please create these folders, or set permissions such that Nautilus can create them.
lt: Nautilus negali sukurti šių reikiamų katalogų:
    
    %s
    
    Prašom sukurti šiuos katalogus prieš vykdant Nautilus, arba nustatyti reikiamas teises, kad Nautilus galėtų juos sukurti.

en: Nautilus could not create the required folder "%s". Before running Nautilus, please create this folder, or set permissions such that Nautilus can create it.
lt: Nautilus negali sukurti reikiamo katalogo "%s". Prašom sukurti jį prieš vykdant Nautilus, arba nustatyti reikiamas teises, kad Nautilus galėtų jį sukurti.

en: Nautilus factory
lt: Nautilus gamykla

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list
lt: Nautilus bylų tvarkytojo komponentas, rodantis slankiojamą sąrašą

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list for search results
lt: Nautilus bylų tvarkytojo komponentas, rodantis slankiojamą paieškos rezultatų sąrašą

en: Nautilus file manager component that shows a two-dimensional icon space
lt: Nautilus bylų tvarkytojo komponentas, rodantis dvimatę piktogramų erdvę

en: Nautilus file manager component that shows icons on the desktop
lt: Nautilus bylų tvarkytojo komponentas, rodantis piktogramas darbalaukyje

en: Nautilus file manager desktop icon view
lt: Nautilus bylų tvarkytojo darbalaukio piktogramų vaizdas

en: Nautilus file manager icon view
lt: Nautilus bylų tvarkytojo piktogramų vaizdas

en: Nautilus file manager list view
lt: Nautilus bylų tvarkytojo sąrašo vaizdas

en: Nautilus file manager search results list view
lt: Nautilus bylų tvarkytojo paieškos rezultatų vaizdas

en: Nautilus found more search results than it can display. Some matching items will not be displayed.
lt: Nautilus rado daugiau paieškos rezultatų nei gali parodyti. Kai kurie elementai nebus rodomi.

en: Nautilus has no installed viewer capable of displaying "%s".
lt: Nautilus neturi įdiegtos žiūryklės, galinčios parodyti "%s".

en: Nautilus is a graphical shell
    for GNOME that makes it
    easy to manage your files
    and the rest of your system.
lt: Nautilus yra GNOME
    grafinė aplinka, padedanti
    lengvai tvarkyti bylas
    ir visą sistemą.

en: Nautilus is searching your disks for trash folders.
lt: Nautilus Jūsų diskuose ieško šiukšlinės katalogų.

en: Nautilus metafile factory
lt: Nautilus metafile gamykla

en: Nautilus shell
lt: Nautilus aplinka

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
lt: Nautilus'ui nepavyko primontuoti diskelio. Greičiausiai diskelio formatas toks, kurio neina primontuoti.

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
lt: Nautilus'ui nepavyko primontuoti diskelio. Greičiausiai diskelio nėra įrenginyje.

en: Nautilus was unable to mount the selected floppy drive.
lt: Nautilus'ui nepavyko primontuoti nurodyto diskelio.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume.
lt: Nautilus'ui nepavyko primontuoti nurodyto skirsnio.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume. The volume is probably in a format that cannot be mounted.
lt: Nautilus'ui nepavyko primontuoti skirsnio. Greičiausiai skirsnio formatas toks, kurio neina primontuoti.

en: Nautilus was unable to mount the volume. There is probably no media in the device.
lt: Nautilus'ui nepavyko primontuoti skirsnio. Greičiausiai diskelio nėra įrenginyje.

en: Nautilus was unable to unmount the selected volume.
lt: Nautilus'ui nepavyko numontuoti nurodyto skirsnio.

en: Nautilus...
        Is a great file manager for the GNOME desktop.
        Provides a simple intuitive way to access Internet services.
        Is an extensible framework for GNOME developers.
        Provides a powerful delivery platform for service providers.
    
    Click Next to begin customizing your Nautilus environment.
lt: Nautilus...
    	Tai puikus GNOME vartotojo aplinkos bylų tvarkytojas.
    	Leidžia paprastai naudotis interneto paslaugomis.
    	Tai plati sistema GNOME programuotojams.
    	Tai galinga pristatymo bazė paslaugų tiekėjams.
    
    Spauskite Pirmyn kad prisitaikytumėte savo Nautilus aplinką.

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Never
lt: Niekada

en: New
lt: Naujas

en: New Folder
lt: Naujas katalogas

en: New Terminal
lt: Naujas terminalas

en: New Window
lt: Naujas langas

en: New _Window
lt: Naujas _langas

en: News
lt: Naujienos

en: News Panel
lt: Naujienų skydelis

en: News and Media
lt: Naujienos ir Media

en: News sidebar panel
lt: Naujienų šoninis skydelis

en: News sidebar panel fetches and displays RSS feeds
lt: Naujienų skydelis parsiunčia ir vaizduoja RSS šaltinius

en: Next
lt: Kitas

en: No Applications Available
lt: Nėra galimų programų

en: No Update Available... Press Next to Continue.
lt: Nėra atnaujinimų... Kad tęsti spauskite Pirmyn.

en: No Viewers Available
lt: Nėra tinkamos žiūryklės

en: No applications are available for "%s".
lt: Nėra galimų programų "%s".

en: No description available for the "%s" theme
lt: "%s" temai nėra aprašymo

en: No matches.
lt: Nerasta

en: No proxy server required.
lt: Tarpinė stotis (proxy) nebūtina.

en: No viewers are available for "%s".
lt: Nėra žiūryklės, galinčios parodyti "%s".

en: Nordic (ISO-8859-10)
lt: Šiaurės (ISO-8859-10)

en: Normal Size
lt: Normalaus dydžio

en: Not an Image
lt: Nėra paveikslėlis

en: Notes
lt: Užrašai

en: Notes sidebar panel
lt: Užrašų šoninis skydelis

en: Notes sidebar panel for Nautilus
lt: Nautilus užrašų šoninis skydelis

en: Number View:
lt: Skaitinis vaizdas:

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: OK
lt: Gerai

en: Oh No
lt: O, ne!

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.
lt: Kartą per dieną jūsų bylos bei jų tekstinis turinys yra indeksuojami, todėl jūsų paieškos yra greitos.

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.  Your files are currently being indexed.
lt: Kartą per dieną jūsų bylos ir tekstinis jų turinys yra indeksuojamos, todėl jūsų paieškos yra greitos. Jūsų bylos dabar yra indeksuojamos.

en: One of the sidebar panels encountered an error and can't continue. Unfortunately I couldn't tell which one.
lt: negalima tęsti, nes viename iš šoninių skydelių įvyko klaida. Tačiau aš negaliu pasakyti kuriame.

en: Open
lt: Atidaryti

en: Open %d Windows?
lt:  Atidaryti %d Langus?

en: Open Scripts Folder
lt: Atidaryti skriptų katalogą

en: Open Wit_h
lt: Atidaryti s_u

en: Open With
lt: Atidaryti su

en: Open _in %d New Windows
lt: Atidaryt_i %d naujuose languose

en: Open _in New Window
lt: Atidaryt_i naujame lange

en: Open _in This Window
lt: Atidaryt_i šiame lange

en: Open a new GNOME terminal window
lt: Atidaryti naują Gnome terminalo langą

en: Open another Nautilus window for the displayed location
lt: Rodomai vietai atidaryti kitą Nautilus langą.

en: Open each file or folder in a separate window
lt: Atidaryti kiekvieną bylą ar katalogą atskirame lange

en: Open each selected item in a new window
lt: Visus pažymėtus elementus atidaryti naujame lange

en: Open in New Window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Open the selected item in this window
lt: Pasirinktą elementą atidaryti šiame lange

en: Open with %s
lt: Atidaryti su %s

en: Open with Other
lt: Atidaryti su kitu

en: Open with...
lt: Atidaryti su...

en: Opening "%s"
lt: Atidaroma "%s"

en: Opening New Windows
lt: Atidaromi nauji langai

en: Orange
lt: Apelsinas

en: Other
lt: Kitas

en: Other Application...
lt: Kita programa...

en: Other Viewer...
lt: Kita žiūryklė...

en: Other _Application...
lt: Kita _programa...

en: Other _Viewer...
lt: Kita p_eržiūros programa...

en: Others:
lt: Kiti:

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Paste Files
lt: Įdėti bylas

en: Paste Text
lt: Įdėti tekstą

en: Paste the text stored on the clipboard
lt: Įdėti tekstą, saugomą krepšyje

en: Patterns
lt: Šablonai

en: Patterns:
lt: Šablonai:

en: Pause
lt: Pauzė

en: Perform a quick set of self-check tests.
lt: Atlikti greitą savęs patikrinimą.

en: Permissions
lt: Teisės

en: Personal
lt: Asmeninis

en: Play
lt: Groti

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Portals
lt: Portalai

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste Files command
lt: Pažymėtas bylas paruošti kopijavimui su Įdėti bylas komanda

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste Files command
lt: Pažymėtas bylas paruošti perkėlimui su Įdėti bylas komanda

en: Preparing To Copy...
lt: Pasiruošiama kopijavimui ...

en: Preparing To Move...
lt: Pasiruošiama perkėlimui...

en: Preparing to Create Links...
lt: Pasiruošiama sukurti nuorodas...

en: Preparing to Delete files...
lt: Ruošiamasi trinti bylas...

en: Preparing to Empty the Trash...
lt: Ruošiamasi išvalyti šiukšlinę...

en: Preparing to Move to Trash...
lt: Pasiruošiama perkėlimui į šiukšlinę

en: Preview Release %s: %s
lt: Bandomoji Versija %s: %s

en: Preview Sound Files
lt: Garso bylų peržiūra

en: Previous
lt: Praeitas

en: Proxy address:
lt: Tarpinės stoties adresas:

en: Proxy requires a username and password:
lt: Tarpinė stotis reikalauja vartotojo vardo ir slaptažodžio:

en: Psychedelic Rock
lt: Psichodelinis rokas

en: Q
lt: K

en: Quit
lt: Išeiti

en: Quit Nautilus.
lt: Išeiti iš Nautilus.

en: R_emove Custom Image
lt: Iš_trinti pasirinktą (papildomą) paveikslėlį

en: R_emove Custom Images
lt: Iš_trinti pasirinktus (papildomus) paveikslėlius

en: Rap
lt: Repas

en: Rave
lt: Reivas

en: Re_versed Order
lt: At_virkštinė tvarka

en: Read
lt: Skaitymas

en: Redo Edit
lt: Atstatyti pakeitimą

en: Redo Typing
lt: grąžinti rašymą

en: Redo the edit
lt: Atstatyti pakeitimą

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Reggae
lt: Regis

en: ReiserFS Linux Volume
lt: ReiserFS Linux skirsnis

en: Remove
lt: Išmesti

en: Remove Custom Icon
lt: Išmesti vartotojo pasirinktą (papildomą) piktogramą

en: Remove Custom Images
lt: Išmesti vartotojo pasirinktus (papildomus) piešinėlius

en: Remove Site
lt: Pašalinti svetainę

en: Remove Theme...
lt: Išmesti Temą...

en: Remove a Color...
lt: Išmesti spalvą...

en: Remove a Pattern...
lt: Išmesti šabloną...

en: Remove a Site:
lt: Pašalinti svetainę:

en: Remove an Emblem...
lt: Išmesti emblemą...

en: Remove any custom images from selected icons
lt: Pažymėtoms piktogramoms išmesti vartotojo pasirinktus (papildomus) piešinėlius

en: Remove any custom pattern or color from the background of this location
lt: Išmesti, iš šitos vietos, bet kokį vartotojo pasirinktą fono šabloną ar spalvą

en: Remove any custom pattern or color from the desktop background
lt: Iš darbalaukio fono išmesti bet kokį vartotojo pasirinktą (papildomą) šabloną ar spalvą

en: Remove the selected text without putting it on the clipboard
lt: Pašalinti pažymėtą tekstą, nededant į krepšį

en: Remove...
lt: Išmesti...

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Rename selected icon
lt: Pervadinti pažymėtas piktogramas

en: Renaming "%s" to "%s".
lt: Pervadinimas "%s" į "%s".

en: Renaming Error
lt: Pervadinimo klaida

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replace All
lt: Pakeisti visus

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
lt: Pertvarkyti piktogramas, kad jos geriau tilptų lange ir nepersidengtų

en: Reset Background
lt: Atstatyti foną

en: Reset Desktop Background
lt: Atstatyti darbalaukio foną

en: Reset View to Match Preferences
lt: Atstatyti vaizdą pagal nustatymus

en: Reset View to Match _Preferences
lt: Atstatyti vaizdą pagal nus_tatymus

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
lt: Atstatyti rikiavimo tvarką bei mastelį pagal nustatytą šio vaizdo standartą

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Restart Nautilus.
lt: Paleisti Nautilus iš naujo.

en: Restore Icons' Original Sizes
lt: Atstatyti piktogramų originalius dydžius

en: Restore each selected icon to its original size
lt: Atstatyti visų pažymėtų piktogramų originalius dydžius

en: Restore the changed name
lt: Atstatyti pakeistą vardą

en: Restore the old name
lt: Atstatyti seną vardą

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Reveal each selected item in its original folder
lt: Atidaryti kiekvieną pažymėtą elementą jo paties kataloge

en: Reveal in %d _New Windows
lt: Atidaryti %d _naujuose languose

en: Reveal in New Window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Reversed Order
lt: Atvirkštinė tvarka

en: Rock
lt: Rokas

en: Romanian (MacRomanian)
lt: Rumunų (MacRomanian)

en: Root Volume
lt: Šakninis skirsnis

en: Run
lt: Paleisti

en: Run "%s" on any selected items
lt: Paleisti "%s" visiems pažymėtiems elementams

en: Run or Display?
lt: Paleisti ar peržiūrėti?

en: Sample
lt: Pavyzdys

en: Sample Viewer
lt: Pavyzdinė žiūryklė

en: Sample content view component
lt: Pavyzdinis turinio peržiūros komponentas

en: Sample content view component's factory
lt: Pavyzdinio turinio peržiūros komponento gamykla

en: Scripts
lt: Skriptai

en: Sea Foam
lt: Jūros puta

en: Search
lt: Paieška

en: Search Complexity Options
lt: Paieškos sudėtingumo nustatymai

en: Search Engine Location
lt: Paieškos variklio vieta

en: Search Engines
lt: Paieškos varikliai

en: Search Google for Selected Text
lt: Pažymėto teksto ieškoti Google paieškos sistemoje

en: Search List
lt: Paieškos sąrašas

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search Service Not Available
lt: Paieškos paslaugos negalimos

en: Search for files by file name and file properties
lt: Ieškoti bylų pagal jų vardus ir savybes

en: Search for files by file name only
lt: Ieškoti bylų tik pagal vardą

en: Search for items that are too new
lt: Elementų, kurie yra per nauji paieška.

en: Search results may not include items modified after %s, when your drive was last indexed.
lt: Paieškos rezultatuose gali nebūti elementų keistų po %s, kai jūsų diskas buvo paskutinį kartą indeksuotas.

en: Search the World Wide Web
lt: Ieškoti internete (WWW)

en: Search this computer for files
lt: Ieškoti bylų šiame kompiuteryje

en: Searching Disks
lt: Paieška diskuose

en: Searching Unavailable
lt: Paieškos negalimos

en: See
lt: Žiūrėti

en: See also
lt: Žr. dar

en: Select A Category:
lt: Išsirinkite kategoriją:

en: Select All
lt: Pažymėti visus

en: Select All Files
lt: Pažymėti visas bylas

en: Select Custom Icon...
lt: Pasirinkti papildomą piktogramą...

en: Select Sites
lt: Pasirinkti svetaines

en: Select Sites:
lt: Pasirink svetaines:

en: Select _All
lt: Pažymėti _visus

en: Select _All Files
lt: Pažymėti _visas bylas

en: Select a color to add:
lt: Pasirinkite spalvą, kurią pridėsite:

en: Select a theme folder to add as a new theme:
lt: Pasirinkite temos katalogą, kuri įdėsite kaip naują temą:

en: Select all items in this window
lt: Pažymėti visus elementus šiame lange

en: Select all the text in a text field
lt: Pažymėti visą tekstą, esantį teksto lauke

en: Select an icon:
lt: Pasirink piktogramą:

en: Select an image file for the album cover:
lt: Nurodyk paveikslėlį albumo viršeliui:

en: Select an image file for the new emblem:
lt: Nurodyk paveikslėlio bylą naujai emblemai:

en: Select an image file to add as a pattern:
lt: Nurodyk paveikslėlio bylą, šablono pridėjimui:

en: Services
lt: Paslaugos

en: Set Cover Image
lt: Nustatyk viršelio vaizdą

en: Set Group ID
lt: Nustatyti grupės ID

en: Set User ID
lt: Nustatyti vartotojo ID

en: Show Count of Items in Folders
lt: Rodyti elementų skaičių kataloguose

en: Show Desktop
lt: Rodyti darbalaukį

en: Show Indexing Status
lt: Rodyti indeksavimo būseną

en: Show Location _Bar
lt: Rodyti _adreso juostą

en: Show Properties
lt: Rodyti savybes

en: Show St_atus Bar
lt: Rodyti būsen_os juostą

en: Show Text in Icons
lt: Rodyti tekstą piktogramose

en: Show Trash
lt: Rodyti šiukšlinę

en: Show _Indexing Status
lt: Rodyti _indeksavimo būseną

en: Show _Properties
lt: Rodyti _savybes

en: Show _Sidebar
lt: Rodyti Šoninį _Skydelį

en: Show _Toolbar
lt: Rodyti _Mygtukų juostą

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
lt: Parodyti langą, kuris leis jums nustatyti darbalaukio fono šabloną ar spalvą

en: Show backup files (file names end with "~")
lt: Rodyti atsargines bylas (bylų pavadinimai baigiasi "~")

en: Show hidden files (file names start with ".")
lt: Rodyti paslėptas bylas (bylų pavadinimai prasideda ".")

en: Show only folders (no files) in the tree
lt: Medyje rodyti tik katalogus (ne bylas)

en: Show special flags in Properties window
lt: Rodyti specialias vėliavėles Savybių lange

en: Show status of indexing used when searching
lt: Rodyti indeksavimo, naudojamo paieškant, būseną

en: Show the contents at the normal size
lt: Rodyti turinį normaliu dydžiu

en: Show the contents in less detail
lt: Rodyti turinį su mažiau smulkmenų

en: Show the contents in more detail
lt: Rodyti turinį su daugiau smulkmenų

en: Show the contents of the Trash
lt: Rodyti šiukšlinės turinį

en: Show/Hide Options
lt: Parodyti/paslėpti parametrus

en: Sidebar Panel Failed
lt: Šoniniame skydelyje įvyko klaida

en: Sidebar Panels
lt: Šoniniai skydeliai

en: Silver
lt: Sidabras

en: Site Name:
lt: Svetainės vardas:

en: Site RSS URL:
lt: Svetainės RSS URL:

en: Size
lt: Dydis

en: Size:
lt: Dydis:

en: Skip
lt: Praleisti

en: Sky
lt: Dangus

en: Smooth Graphics
lt: Lygi grafika

en: Smoother Graphics
lt: Lygesnė grafika

en: Software
lt: Programos

en: Solaris/BSD Volume
lt: Solaris/BSD skirsnis

en: Sorry, but "%s" is an existing keyword.  Please choose a different name for it.
lt: Atleiskite, bet pavadinimas "%s" jau egzistuoja. Pasirinkite kitokį.

en: Sorry, but "%s" is not a valid file name.
lt: Atsiprašau, bet "%s" nėra tinkamas bylos vardas.

en: Sorry, but "%s" is not a valid theme folder.
lt: Atsiprašau, bet "%s" nėra geras temos katalogas.

en: Sorry, but %s is too large for Nautilus to load all of it.
lt: Atsiprašau, bet %s yra per didelis, kad Nautilus galėtų užkrauti visą.

en: Sorry, but '%s' is not a usable image file!
lt: Atsiprašau, bet '%s' nėra gera paveikslėlio byla.

en: Sorry, but '%s' is not a usable image file.
lt: Atsiprašau, bet '%s' nėra gera paveikslėlio byla.

en: Sorry, but emblem %s couldn't be deleted.
lt: Atsiprašau, bet emblemos %s negalima ištrinti.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
lt: Atleiskite, bet emblemos pavadinime gali būti tik raidės, tarpai ar skaičiai.

en: Sorry, but pattern %s couldn't be deleted.
lt: Atsiprašau, bet šablono %s negalima ištrinti.

en: Sorry, but that theme could not be removed!
lt: Atsiprašau, bet ši tema negali būti išmesta!

en: Sorry, but the "%s" theme couldn't be installed.
lt: Atleiskite, bet "%s" temos negalima įdiegti.

en: Sorry, but the Medusa search service is not available because it is not installed.
lt: Atsiprašau, bet Medusa paieškos paslaugos negalimos, nes ji neįdiegta.

en: Sorry, but the image at %s couldn't be installed as an emblem.
lt: Atleiskite, bet %s paveikslėlis negali būti įdiegtas kaip emblema.

en: Sorry, but the medusa search service is not available.
lt: Atsiprašau, bet Medusa paieškos paslaugos negalimos.

en: Sorry, but the music view can't play non-local files yet.
lt: Atsiprašau, bet muzikos vaizdas negali dabar groti nevietinių bylų.

en: Sorry, but the music view is unable to play back sound right now. Either another program is using or blocking the sound card, or your sound card is not configured properly. Try quitting any applications that may be blocking use of the sound card.
lt: Atsiprašau, bet muzikos vaizdas negali dabar groti. Gal kita programa naudoja ar blokuoja garso plokštę arba garso korta yra blogai sukonfigūruota. Pabandyk uždaryti visas programas, kurios gali blokuoti garso kortą.

en: Sorry, but the music view is unable to play back sound right now. This is because the Enable sound server startup setting in the Sound section of the Control Center is turned off.
lt: Atsiprašau, bet dabar muzikos vaizdas negali groti, kadangi Gnome Valdymo Centre, garso skyriuje neįjungtas 'Pradžioje paleisti garsų serverį' nustatymas.

en: Sorry, but the pattern %s couldn't be installed.
lt: Atleiskite, bet šablono %s negalima įdiegti.

en: Sorry, but the specified url doesn't seem to be a valid RSS file!
lt: Deja, nurodytas URL nėra galiojanti RSS byla!

en: Sorry, but there was an error reading %s.
lt: Atsiprašau, bet įvyko klaida nuskaitant %s.

en: Sorry, but you can't execute commands from a remote site due to security considerations.
lt: Atsiprašau, bet Jūs negalite įvykdyti komandų iš nutolusių vietų saugumo sumetimais.

en: Sorry, but you can't remove the current theme. Please change to another theme before removing this one.
lt: Atleiskite, bet jūs negalite išmesti dabartinės temos. Kad išmestumėte šitą, prašau persijunkite į kitą temą.

en: Sorry, but you can't replace the reset image.
lt: Atsiprašau, bet jūs negalite pakeisti atstatymo paveikslėlio.

en: Sorry, but you did not supply a valid file name.
lt: Atsiprašau, bet jūs pateikėte netinkamą bylos pavadinimą.

en: Sorry, but you have not specified a URL for the site!
lt: Deja, jūs nenurodėte svetainės URL!

en: Sorry, but you have not specified a name for the site!
lt: Deja, jūs nenurodėte svetainės pavadinimo!

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
lt: Atleiskite, bet jūs privalote naujai emblemai nurodyti netuščią vardą.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
lt: Atleiskite, bet jūs privalote naujai spalvai nurodyti netuščią vardą.

en: Sorry, couldn't change the group of "%s".
lt: Atsiprašau, negalėjau pakeisti "%s" grupės.

en: Sorry, couldn't change the owner of "%s".
lt: Atsiprašau, negalėjau pakeisti "%s" savininko.

en: Sorry, couldn't change the permissions of "%s".
lt: Atsiprašau, negaliu pakeisti "%s" teisių.

en: Sorry, couldn't display all the contents of "%s".
lt: Atsiprašau, "%s" turinio negaliu parodyti.

en: Sorry, couldn't rename "%s" to "%s".
lt: Atsiprašau, bet negalėjau "%s" pervadinti į "%s".

en: Sort in reversed order
lt: Rikiuoti atvirkštine tvarka

en: Sorting Order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Soundtrack
lt: Garso takelis

en: South European (ISO-8859-3)
lt: Pietų Europos (ISO-8859-3)

en: Special
lt: Ypatingas

en: Special Flags:
lt: Specialios vėliavėlės:

en: Speech
lt: Kalba

en: Speed Tradeoffs
lt: Greičio trūkumai

en: Start
lt: Paleisti

en: Status
lt: Būsena

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Stop loading this location
lt: Sustabdyti šios vietos krovimąsi

en: Stretch Icon
lt: Keisti piktogramos dydį

en: Swing
lt: Svingas

en: Switch
lt: Perjungti

en: Switch to Manual Layout?
lt: Perjungti į rankinį išdėstymą ?

en: Symphony
lt: Simfonija

en: System Administration
lt: Sistemos administravimas

en: System Calls
lt: Sistemos kreiptys

en: System Volume
lt: Sisteminis skirsnis

en: Table %d.
lt: Lentelė %d.

en: Table of Contents
lt: Turinys

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Text
lt: Tekstas

en: Text View:
lt: Tekstinis vaizdas:

en: Text Viewer
lt: Teksto žiūryklė

en: Text view
lt: Teksto vaizdas

en: Text view factory
lt: Tekstinio vaizdo gamykla

en: The %d selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete them immediately?
lt: %d pažymėti elementai negali būti perkelti į šiukšlinę. Ar norite juos ištrinti nedelsiant?

en: The %d selected items will be copied if you select the Paste Files command
lt:  %d pažymėti elementai bus nukopijuoti jei pasirinksite komandą Įdėti bylas

en: The %d selected items will be moved if you select the Paste Files command
lt:  %d pažymėti elementai bus perkelti jei pasirinksite komandą Įdėti bylas

en: The %s sidebar panel encountered an error and can't continue. If this keeps happening, you might want to turn this panel off.
lt: Negalima tęsti nes %s šoniniame skydelyje įvyko klaida. Jei tai atsitiks dar kartą, jūs galite išjungti šį skydelį.

en: The %s view encountered an error and can't continue. You can choose another view or go to a different location.
lt: Tęsti negalima, nes %s vaizde įvyko klaida. Jūs galite pasirinkti kitokį vaizdą ar eiti į kitą vietą.

en: The %s view encountered an error while starting up.
lt: Paleidžiant %s vaizdą įvyko klaida.

en: The Gimp
lt: GIMP vaizdų apdorojimo programa

en: The News panel displays current headlines from your favorite websites.  Click the 'Select Sites' button to select the sites to display.
lt: Naujienų skydelis vaizduoja naujausias antraštes iš tavo mėgstamiausių svetainių.  Paspausk "Pasirinkti svetaines" mygtuką, kad pasirinktum, kurias svetaines rodyti.

en: The Trash must remain on the desktop.
lt: Šiukšlinė turi likti darbalaukyje.

en: The file that you dropped is not an image.  You can only use local images as custom icons.
lt: Byla, kurią jūs pertempėte nėra paveikslėlis. Kaip vartotojo pasirinktas piktogramas galima naudoti tik vietinius paveikslėlius.

en: The file that you dropped is not local.  You can only use local images as custom icons.
lt: Byla, kurią jūs pertempėte yra nevietinė. Kaip vartotojo pasirinktas piktogramas galima naudoti tik vietinius paveikslėlius.

en: The folder "%s" contains more files than Nautilus can handle. Some files will not be displayed.
lt: Kataloge"%s" yra daugiau bylų nei Nautilus gali pavaizduoti. Kai kurios bylos nebus pavaizduotos.

en: The location "%s" does not exist. Do you want to remove any bookmarks with this location from your list?
lt: Vieta "%s" neegzistuoja. Ar jūs norite išmesti visas žymeles, rodančias į šią vietą iš savo sąrašo?

en: The location "%s" no longer exists.
lt: Vieta "%s" daugiau neegzistuoja.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
lt: "%s" vardas jau yra šiame kataloge. Prašau pervadinkite.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
lt: Vardas "%s" neteisingas, nes jame yra "/" simbolis. Prašau pervadinkite.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
lt: "%s" vardas netinka. Prašau pervadinkite.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
lt: Neina nustatyti "%s" teisių.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
lt: Šiame kataloge nėra "%s". Galbūt jis neseniai buvo perkeltas arba ištrintas?

en: There is no index of your files right now.
lt: Dabar pas jus nėra indeksų bylų.

en: There is nothing on the clipboard to paste.
lt: Krepšyje nėra nieko įdėjimui.

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them?
lt: Šis katalogas naudoja automatinį išdėstymą. Ar norite perjungti į rankinį išdėstymą ir palikti šiuos elementus ten, kur juos padėjote?

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them? This will clobber the stored manual layout.
lt: Šis katalogas naudoja automatinį išdėstymą. Ar norite perjungti į rankinį išdėstymą ir palikti šiuos elementus ten, kur juos padėjote? Tai sugadins išsaugotą rankinį išdėstymą.

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it?
lt: Šis katalogas naudoja automatinį išdėstymą. Ar norite perjungti į rankinį išdėstymą ir palikti šį elementą ten, kur jį padėjote?

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it? This will clobber the stored manual layout.
lt: Šis katalogas naudoja automatinį išdėstymą. Ar norite perjungti į rankinį išdėstymą ir palikti šį elementą ten, kur jį padėjote? Tai sugadins išsaugotą rankinį išdėstymą.

en: This is a placeholder for the CPU page.
lt: Čia turėtų būti CPU puslapis

en: This is a placeholder for the IDE page.
lt: Čia turėtų būti IDE puslapis

en: This is a placeholder for the RAM page.
lt: Čia turėtų būti RAM puslapis

en: This is a sample merged menu item
lt: Tai yra pavyzdinis įlietas meniu punktas

en: This is a sample merged toolbar button
lt: Tai yra pavyzdinis įlietas įrankinės mygtukas

en: This is the default theme for Nautilus.
lt: Tai yra įprasta Nautilus tema.

en: This link can't be used, because it has no target. Do you want to put this link in the Trash?
lt: Nuorodos negalima naudoti, nes nėra paskirties. Ar norite tą nuorodą padėti į šiukšlinę?

en: This link can't be used, because its target "%s" doesn't exist. Do you want to put this link in the Trash?
lt: Nuorodos negalima naudoti, nes paskirtis "%s" neegzistuoja. Ar norite tą nuorodą padėti į šiukšlinę?

en: This theme uses photo-realistic folders.
lt: Šita tema naudoja fotorealistinius katalogus

en: This will open %d separate windows. Are you sure you want to do this?
lt: Tai atidarys %d atskiruose languose. Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Throw Away
lt: Išmesti

en: Tighter Layout
lt: Glaustesnis išdėstymas

en: Tighter _Layout
lt: Glaustesnis iš_dėstymas

en: Time
lt: Trukmė

en: Title
lt: Pavadinimas

en: To do a content search, Find requires an index of the content on your system.  No index is available right now.  You can create an index by running "medusa-indexd" as root on the command line.  Until a complete index is available, content searches cannot be performed.
lt: Norint vykdyti paiešką bylų turinyje, reikalingas bylų, esančių jūsų sistemoje, indeksas. Šio indekso dabar nėra. Jūs galite sukurti indeksą, komandinėje eilutėje paleisdami "medusa-indexd" administratoriaus (root) teisėmis. Kol nebus pilno indekso, paieškos bylų turinyje nebus galima daryti.

en: To do a content search, Find requires an index of the content on your system.  Your computer is currently creating that index.  Content searches will be available when the index is complete.
lt: Norint vykdyti paiešką bylų turinyje, reikalingas bylų, esančių jūsų sistemoje, indeksas. Jūsų kompiuteris kuria šį indeksą dabar. Paieškas turinyje bus galima naudoti kai indeksas bus sukurtas.

en: To do a content search, Find requires an index of the files on your system.  Find can't access your index right now.
lt: Norint vykdyti paiešką bylų turinyje, reikalingas bylų, esančių jūsų sistemoje, indeksas. Dabar negalima pasiekti indekso.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  Find can't access your index right now so a slower search will be performed that doesn't use the index.
lt: Norint vykdyti greitą paiešką, reikalingas bylų, esančių jūsų sistemoje, indeksas. Dabar negalima pasiekti indekso, todėl bus atliekama lėtesnė paieška, kuri nenaudoja indekso.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  No index is available right now. You can create an index by running "medusa-indexd" as root on the command line.  Until a complete index is available, searches will take several minutes.
lt: Norint vykdyti greitą paiešką, reikalingas bylų, esančių jūsų sistemoje, indeksas. Šio indekso dabar nėra. Jūs galite sukurti indeksą, komandinėje eilutėje paleisdami "medusa-indexd" administratoriaus (root) teisėmis. Kol nebus pilno indekso, paieškos truks keletą minučių.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  Your computer is currently creating that index.   Because Find cannot use an index, this search may take several minutes.
lt: Norint vykdyti greitą paiešką, reikalingas bylų, esančių jūsų sistemoje, indeksas. Jūsų kompiuteris kuria šį indeksą dabar. Kadangi pilno indekso dar nėra, ši paieška gali trukti keletą minučių.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system. Your system administrator has disabled fast search on your computer, so no index is available.
lt: Norint vykdyti greitą paiešką, reikalingas bylų, esančių jūsų sistemoje, indeksas. Jūsų sistemos administratorius uždraudė greitas paieškas jūsų kompiuteryje, todėl šio indekso dabar nėra.

en: To verify your Internet connection and make sure you have
    the latest Nautilus updates, Nautilus will now connect to
    Eazel's web site. This will take seconds if your copy of
    Nautilus is recent; longer (but no more than a minute or two)
    if you need an update.
    
    If you know your computer uses a proxy connection, click
    Verify and Nautilus will use it.
lt: Kad patikrinti jūsų interneto ryšį ir užtikrinti kad jūs turėtumėte paskutinius Nautilus atnaujinimus, Nautilus dabar prisijungs prie Eazel tinklalapio. Jei jūsų Nautilus yra naujausias, tai užtruks keletą sekundžių, ilgiau (bet ne ilgiau keleto minučių) - jei jums reikia atnaujinimo.
    
    Jei jūs žinote kad jūsų kompiuteris naudoja ryšį per tarpinę stotį (proxy), spauskite Patikrinti ir Nautilus ją naudos.

en: To:
lt: Į:

en: Toggle using a tighter layout scheme
lt: Nustatyti glaustesnio išdėstymo schemą

en: Too Many Files
lt: Per daug bylų

en: Too Many Matches
lt: Per daug atitikmenų

en: Track
lt: Kūrinys

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Trash Behavior
lt: Šiukšlinės elgesys

en: Tree
lt: Medis

en: Turkish
lt: Turkų

en: Turkish (IBM-857)
lt: Turkų (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
lt: Turkų (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
lt: Turkų (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
lt: Turkų (Windows-1254)

en: Type
lt: Tipas

en: Type:
lt: Tipas:

en: Unable to Play File
lt: Negaliu pagroti šios bylos

en: Unable to replace file.
lt: Negalima pakeisti bylos.

en: Undo Edit
lt: Atšaukti Redagavimą

en: Undo Typing
lt: Atšaukti rašymą

en: Undo the edit
lt: Atšaukti pakeitimą

en: Undo the last text change
lt: Atšaukti paskutinį teksto pakeitimą

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unknown GnomeVFSXferProgressStatus %d
lt: Nežinomas GnomeVFSXferProgressStatus %d

en: Unmount Error
lt: Numontavimo klaida

en: Unmount Volume
lt: Numontuoti Skirsnį

en: Up
lt: Aukštyn

en: Up to Table of Contents
lt: Aukštyn į turinį

en: Update Complete. Click Next to Continue.
lt: Atnaujinimai baigti. Kad tęsti spauskite Pirmyn.

en: Update Minutes
lt: Atnaujinimo dažnumas

en: Update frequency in minutes
lt: Atnaujinimo dažnumas minutėmis

en: Updating Nautilus...
lt: Atnaujinamas Nautilus...

en: Urgent
lt: Skubus

en: Use "%s" to open the selected item
lt: Naudoti "%s" atidaryti pažymėtam elementui

en: Use Emacs-style keyboard shortcuts in text fields
lt: naudoti Emacs-stiliaus klavišų kombinacijas teksto laukeliuose

en: Use Google to search the web for the selected text
lt: Naudoti Google pažymėto teksto ieškojimui internete

en: Use HTTP Proxy
lt: Naudoti HTTP tarpinę stotį

en: Use Nautilus to draw the desktop
lt: Naudoti Nautilus darbalaukiui paišyti

en: Use Nautilus to draw the desktop.
lt: Naudoti Nautilus darbalaukiui paišyti.

en: Use as default for "%s" items
lt: Naudoti kaip įprasta "%s" elementams

en: Use as default just for "%s"
lt: Naudoti kaip įprasta tik "%s" elementams

en: Use preferences appropriate for beginners
lt: Naudoti savybes tinkamas pradedantiesiems

en: Use preferences appropriate for experts
lt: Naudoti savybes tinkamas ekspertams

en: Use preferences appropriate for most people
lt: Naudoti savybes tinkamas daugumai žmonių

en: Use smoother (but slower) graphics
lt: Naudoti lygesnę (bet lėtesnę) grafiką

en: Use the Courier Font
lt: Naudoti Courier šriftą

en: Use the Fixed Font
lt: Naudoti Fixed šriftą

en: Use the GTK System Font
lt: Naudoti GTK sisteminį šriftą

en: Use the Helvetica Font
lt: Naudoti Helvetica šriftą

en: Use the Lucida Font
lt: Naudoti Lucida šriftą

en: Use the Times Font
lt: Naudoti Times šriftą

en: Use this proxy server:
lt: Naudoti šią tarpinę stotį (proxy):

en: Use tighter layout
lt: Naudoti glaustesnį išdėstymą

en: Use your home folder as the desktop
lt: Naudoti jūsų namų katalogą kaip darbalaukį

en: User Defined
lt: Vartotojo nustatyta

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Verify my connection and check for updates
lt: Patikrinti mano interneto ryšį ir atnaujinimus

en: Verifying your Internet connection and checking for updates...
lt: Tikrinamas jūsų interneto ryšys bei ieškomi atnaujinimai...

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: Vietnamese (TCVN)
lt: Vietnamiečių (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
lt: Vietnamiečių (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
lt: Vietnamiečių (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
lt: Vietnamiečių (Windows-1258)

en: View Failed
lt: Peržiūra nepavyko

en: View Preferences
lt: Rodymo nuostatos

en: View as %s
lt: Žiūrėti kaip %s

en: View as Hardware
lt: Rodyti kaip įrangą

en: View as Icons
lt: Piktogramų vaizdas

en: View as Image
lt: Paveikslėlių vaizdas

en: View as List
lt: Sąrašo vaizdas

en: View as Music
lt: Muzikos vaizdas

en: View as Other
lt: Kitoks vaizdas

en: View as Sample
lt: Pavyzdinis vaizdas

en: View as Text
lt: Teksto vaizdas

en: View as Web Page
lt: Žiūrėti kaip tinklalapį

en: View as...
lt: Žiūrėti kaip ...

en: View in Multiple Windows?
lt: Žiūrėti keliuose languose?

en: View new folders using:
lt: Žiūrėti naujus katalogus naudojant:

en: View or modify the properties of each selected item
lt: Žiūrėti ar keisti kiekvieno pažymėto elemento savybes

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
lt: Vaizdi Hebrajų (ISO-8859-8)

en: We are having trouble making an external web connection.
    Sometimes, firewalls require you to specify a web proxy server.
    Fill in the name or port of your proxy server, if any, below.
lt: Turime problemų su išoriniu interneto ryšiu. Kartais saugos siena (firewall) reikalauja nurodyti tarpinę stotį. Užpildykite žemiau, jei žinote savo tarpinės stoties vardą ir prievadą.

en: We_b Search
lt: Paieška _internete

en: Web Page
lt: Tinklalapis

en: Web Page Viewer
lt: Tinklalapių žiūryklė

en: Web Proxy Configuration
lt: Interneto tarpinės stoties nustatymai

en: Web Search
lt: Paieška internete

en: Web Services
lt: Interneto paslaugos

en: Welcome to Nautilus
lt: Sveiki, besinaudojantys Nautilus

en: Western
lt: Vakarų

en: Western (IBM-850)
lt: Vakarų (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
lt: Vakarų (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
lt: Vakarų (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
lt: Vakarų (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
lt: Vakarų (Windows-1252)

en: When Fast Search is enabled, Find creates an index to speed up searches.  Fast searching is not enabled on your computer, so you do not have an index right now.
lt: Kai greita paieška yra įjungta - jūsų kompiutery yra sukuriamas indeksas. Greitos paieškos nėra įjungtos jūsų kompiutery, todėl dabar pas jus nėra indekso.

en: Where
lt: Kur

en: White
lt: Baltas

en: Windows & Desktop
lt: Langai ir Darbastalis

en: Windows NT Volume
lt: Windows NT skirsnis

en: Windows VFAT Volume
lt: Windows VFAT skirsnis

en: Write
lt: Rašymas

en: XFS Linux Volume
lt: XFS Linux skirsnis

en: XIAFS Volume
lt: XIAFS skirsnis

en: Xenix Volume
lt: Xenix skirsnis

en: You are about to run Nautilus as root.
    
    As root, you can damage your system if you are not careful, and
    Nautilus will not stop you from doing it.
lt: Jūs ruošiatės paleisti Nautilus su administratoriaus (root) teisėmis.
    
    Kaip administratorius (root) jūs galite pakenkti sistemai, jei būsite nelabai atsargus arba Nautilus jūsų nesustabdys kai tai darysite.

en: You are not the owner, so you can't change these permissions.
lt: Jūs nesate savininkas, todėl negalite tų teisių keisti.

en: You can configure which programs are offered for which file types in the GNOME Control Center.
lt: Jūs galite nustatyti kokios programos bus pasiūlytos atitinkamoms byloms GNOME Valdymo Centre

en: You can't assign more than one custom icon at a time! Please drag just one image to set a custom icon.
lt: Jūs negalite priskirti daugiau nei vieną papildomą piktogramą vienu metu ! Papildomos piktogramos nustatymui prašom tempti tik vieną paveikslėlį.

en: You cannot copy a file over itself.
lt: Negali kopijuoti bylos į save pačią.

en: You cannot copy a folder into itself.
lt: Tu negali nukopijuoti katalogo į jį patį.

en: You cannot copy items into the Trash.
lt: Negalima kopijuoti elementų į šiukšlinę.

en: You cannot copy the Trash.
lt: Negalima kopijuoti šiukšlinės.

en: You cannot copy this trash folder.
lt: Negalima kopijuoti šiukšlinės katalogo.

en: You cannot move a folder into itself.
lt: Tu negali perkelti katalogo į jį patį.

en: You cannot move this trash folder.
lt: Negalima perkelti šiukšlinės katalogo.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
lt: Jūs neturite teisių, reikalingų "%s" grupei pakeisti.

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
lt: Jūs neturite teisių, reikalingų "%s" pervadinti.

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
lt: Neturite teisių, reikalingų"%s" turiniui peržiūrėti

en: Your files were last indexed at %s
lt: Jūsų bylos paskutinį kartą buvo indeksuotos %s

en: Your user level adjusts Nautilus to your degree of experience
    using GNOME and %s. Choose a level that's comfortable for
    you - you can always change it later.
lt: Vartotojo lygis pritaiko Nautilus prie jūsų GNOME ir %s kompiuterinių žinių lygmens. Pasirinkite jums patogų lygmenį - vėliau jūs bet kada galėsite jį pakeisti.

en: Zip Drive
lt: Zip kaupiklis

en: Zoom In
lt: Padidinti

en: Zoom Out
lt: Sumažinti

en: Zoom _In
lt: Pa_didinti

en: Zoom _Out
lt: Su_mažinti

en: [File content] does not include all of [apple orange]
lt: [File content] neturi visų iš [apple orange]

en: [File content] includes all of [apple orange]
lt: [File content] turi visus iš [apple orange]

en: [File content] includes any of [apply orange]
lt: [File content] bet ką iš [apply orange]

en: [File content] includes none of [apple orange]
lt: [File content] neturi nieko iš [apple orange]

en: [File name] contains [help]
lt: [File name] turi [help]

en: [File name] ends with [.c]
lt: [File name] baigiasi [.c]

en: [File name] matches glob [*.c]
lt: [File name] atitinka glob [*.c]

en: [File name] matches regexp ["e??l.$"]
lt: [File name] atitinka regexp ["e??l.$"]

en: [File name] starts with [nautilus]
lt: [File name] prasideda [nautilus]

en: [File owner] is [root]
lt: [File owner] yra [root]

en: [File owner] is not [root]
lt: [File owner] nėra [root]

en: [File size is] larger than [400K]
lt: [File size is] didesnis nei [400K]

en: [File size is] smaller than [300K]
lt: [File size is] mažesnis nei [300K]

en: [File type is] application
lt: [File type is] programa

en: [File type is] folder
lt: [File type is] katalogas

en: [File type is] music
lt: [File type is] muzika

en: [File type is] regular file
lt: [File type is] paprasta byla

en: [File type is] text file
lt: [File type is] tekstinė byla

en: [File type] is [folder]
lt: [File type] yra [folder]

en: [File type] is not [folder]
lt: [File type] nėra [folder]

en: [Items ]containing "%s" in their names
lt: [Elementai] turintys "%s" savo varduose

en: [Items ]containing one of the words "%s"
lt: [Elementai ]turintys vieną iš "%s" žodžių

en: [Items ]ending with %s
lt: [Elementai] besibaigiantys %s

en: [Items ]larger than %s bytes
lt: [Elementai ]didesni nei %s baitų

en: [Items ]marked with "%s"
lt: [Elementai ]pažymėti su"%s"

en: [Items ]matching the file pattern "%s"
lt: [Elementai] atitinkantys bylų šabloną "%s"

en: [Items ]matching the regular expression "%s"
lt: [Elementai] atitinkantys paprastas išraiškas "%s"

en: [Items ]modified after %s
lt: [Elementai ]pakeisti po %s

en: [Items ]modified before %s
lt: [Elementai ]pakeisti prieš %s

en: [Items ]modified on %s
lt: [Elementai ]pakeisti %s

en: [Items ]modified today
lt: [Elementai ]pakeisti šiandien

en: [Items ]modified within a month of %s
lt: [Elementai ]pakeisti %s mėnesyje

en: [Items ]modified within a week of %s
lt: [Elementai ]pakeisti %s savaitėje

en: [Items ]modified yesterday
lt: [Elementai ]pakeisti vakar

en: [Items ]not containing "%s" in their names
lt: [Elementai] neturintys "%s" savo varduose

en: [Items ]not marked with "%s"
lt: [Elementai ]nepažymėti su"%s"

en: [Items ]not modified on %s
lt: [Elementai ]nepakeisti %s

en: [Items ]not owned by "%s"
lt: [Elementai ], nepriklausantys "%s"

en: [Items ]of %s bytes
lt: [Elementai ] %s baitų

en: [Items ]owned by "%s"
lt: [Elementai ], priklausantys "%s"

en: [Items ]smaller than %s bytes
lt: [Elementai ]mažesni nei %s baitų

en: [Items ]starting with "%s"
lt: [Elementai ] prasidedantys "%s"

en: [Items ]that are %s
lt: [Elementai ]kurie yra %s

en: [Items ]that are not %s
lt: [Elementai ]kurie nėra %s

en: [Items ]with all the words "%s"
lt: [Elementai ]su visais "%s" žodžiais

en: [Items ]with owner UID "%s"
lt: [Elementai ], priklausantys UID "%s"

en: [Items ]with owner UID other than "%s"
lt: [Elementai ], priklausantys kitokiam nei "%s"UID

en: [Items ]without all the words "%s"
lt: [Elementai ]be visų "%s" žodžių

en: [Items ]without any of the words "%s"
lt: [Elementai ]be nė vieno iš "%s" žodžių

en: [Items larger than 400K] and [without all the words "apple orange"]
lt: [Elementai didesni nei 400K] ir[be visų žodžių "apple orange"]

en: [Items larger than 400K], [owned by root and without all the words "apple orange"]
lt: [Elementai didesni nei 400K], [priklausantys root ir be visų žodžių "apple orange"]

en: [Items that are ]applications
lt: [Elementai, kurie yra] programos

en: [Items that are ]folders
lt: [Elementai, kurie yra] katalogai

en: [Items that are ]music
lt: [Elementai, kurie yra] muzika

en: [Items that are ]regular files
lt: [Elementai, kurie yra] paprastos bylos

en: [Items that are ]text files
lt: [Elementai, kurie yra] tekstinės bylos

en: [Last modified date] is [1/24/00]
lt: [Last modified date] buvo [1/24/00]

en: [Last modified date] is after [1/24/00]
lt: [Last modified date] buvo vėliau nei [1/24/00]

en: [Last modified date] is before [1/24/00]
lt: [Last modified date] buvo prieš [1/24/00]

en: [Last modified date] is not [1/24/00]
lt: [Last modified date] nėra [1/24/00]

en: [Last modified date] is today
lt: [Last modified date] yra šiandien

en: [Last modified date] is within a month of [1/24/00]
lt: [Last modified date] buvo tą mėnesį [1/24/00]

en: [Last modified date] is within a week of [1/24/00]
lt: [Last modified date] buvo tą savaitę [1/24/00]

en: [Last modified date] is yesterday
lt: [Last modified date] buvo vakar

en: [Search for] Content [includes all of "fish tree"]
lt: [Search for] Turinys [includes all of "fish tree"]

en: [Search for] Last Modified [before yesterday]
lt: [Search for] Paskutinis pakeitimas [before yesterday]

en: [Search for] Name [contains "fish"]
lt: [Search for] Pavadinimas [contains "fish"]

en: [Search for] Owner [is not root]
lt: [Search for]Savininkas[is not root]

en: [Search for] Size [larger than 400K]
lt: [Search for] Dydis [larger than 400K]

en: [Search for] Type [is regular file]
lt: [Search for] Tipas [is regular file]

en: [Search for] With Emblem [includes "Important"]
lt: [Search for] Su Emblema [includes "Important"]

en: [With emblem] marked with [Important]
lt: [With emblem] pažymeta [Important]

en: [With emblem] not marked with [Important]
lt: [With emblem] nepažymėta [Important]

en: _About Nautilus...
lt: _Apie Nautilus...

en: _Add Bookmark
lt: _Pridėti žymelę

en: _Back
lt: _Atgal

en: _Backgrounds and Emblems...
lt: _Fonas ir Emblemos

en: _Bookmarks
lt: Žy_melės

en: _Clean Up by Name
lt: _Išvalyti pagal vardą

en: _Close Window
lt: _Uždaryti langą

en: _Copy File
lt: _Kopijuoti bylą

en: _Copy Files
lt: _Kopijuoti bylas

en: _Copy Text
lt: _Nukopijuoti tekstą

en: _Duplicate
lt: _Dublikuoti

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _Edit Bookmarks...
lt: _Redaguoti žymeles

en: _Edit Preferences...
lt: _Keisti nuostatas...

en: _Empty Trash
lt: _Išvalyti šiukšlinę

en: _Empty Trash...
lt: _Išvalyti šiukšlinę...

en: _File
lt: _Byla

en: _Find
lt: _Rasti

en: _Forward
lt: _Pirmyn

en: _GTK System Font
lt: _GTK Sisteminis šriftas

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Home
lt: _Namai

en: _Lay Out Items
lt: _Išdėstyti elementus

en: _Location...
lt: _Vieta...

en: _Make Link
lt: Padaryti _nuorodą

en: _Manually
lt: _Rankiniu būdu

en: _New Folder
lt: _Naujas katalogas

en: _Normal Size
lt: _Normalaus dydžio

en: _Open
lt: _Atidaryti

en: _Open Scripts Folder
lt: _Atidaryti skriptų katalogą

en: _Paste Files
lt: _Įdėti bylas

en: _Paste Text
lt: _Įdėti tekstą

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Refresh
lt: _Atnaujinti

en: _Rename
lt: _Pervadinti

en: _Restore Icon's Original Size
lt: _Atstatyti piktogramos originalų dydį

en: _Restore Icons' Original Sizes
lt: _Atstatyti originalų piktogramų dydį

en: _Reveal in New Window
lt: _Atidaryti Naujame lange

en: _Sample
lt: _Pavyzdys

en: _Show Trash
lt: _Rodyti šiukšlinę

en: _Stretch Icon
lt: _Keisti piktogramos dydį

en: _Undo
lt: _Atšaukti

en: _Up a Level
lt: Aukštyn

en: _View
lt: _Vaizdas

en: _View as...
lt: Žiū_rėti kaip ...

en: animation to indicate on-going activity
lt: animacija, rodanti aktyvumą

en: another link to %s
lt: kita nuoroda į %s

en: by Modification _Date
lt: Pagal Keitimo _Datą

en: by _Emblems
lt: pagal _Emblemas

en: by _Name
lt: Pagal _vardą

en: by _Size
lt: Pagal _dydį

en: by _Type
lt: Pagal _tipą

en: date accessed
lt: naudojimo data

en: date changed
lt: pakeitimo data

en: date modified
lt: modifikavimo data

en: default for "%s"
lt: įprastas "%s"

en: default for this file
lt: įprastas šiai bylai

en: foo (10th copy)
lt: foo (10-a kopija)

en: foo (10th copy).txt
lt: foo (10-a kopija).txt

en: foo (11th copy)
lt: foo (11-a kopija)

en: foo (11th copy).txt
lt: foo (11-a kopija).txt

en: foo (12th copy)
lt: foo (12-a kopija)

en: foo (12th copy).txt
lt: foo (12-a kopija).txt

en: foo (13th copy)
lt: foo (13-a kopija)

en: foo (13th copy).txt
lt: foo (13-a kopija).txt

en: foo (14th copy)
lt: foo (14-a kopija)

en: foo (14th copy).txt
lt: foo (14-a kopija).txt

en: foo (21st copy)
lt: foo (21-a kopija)

en: foo (21st copy).txt
lt: foo (22-a kopija).txt

en: foo (22nd copy)
lt: foo (22-a kopija)

en: foo (22nd copy).txt
lt: foo (22-a kopija).txt

en: foo (23rd copy)
lt: foo (23-čia kopija)

en: foo (23rd copy).txt
lt: foo (23-čia kopija).txt

en: foo (24th copy)
lt: foo (24-a kopija)

en: foo (24th copy).txt
lt: foo (24-a kopija).txt

en: foo (25th copy)
lt: foo (25-a kopija)

en: foo (25th copy).txt
lt: foo (25-a kopija).txt

en: foo (3rd copy)
lt: foo (3-čia kopija)

en: foo (3rd copy).txt
lt: foo (3-čia kopija).txt

en: foo (another copy)
lt: foo (kita kopija)

en: foo (another copy).txt
lt: foo (kita kopija).txt

en: foo (copy)
lt: foo (kopija)

en: foo (copy).txt
lt: foo (kopija).txt

en: foo foo (100000000000000th copy).txt
lt: foo foo (100000000000000-oji kopija).txt

en: foo foo (24th copy)
lt: foo foo(24-a kopija)

en: foo foo (24th copy).txt
lt: foo foo(24-a kopija).txt

en: foo foo (25th copy)
lt: foo foo(25-a kopija)

en: foo foo (25th copy).txt
lt: foo foo(25-a kopija).txt

en: foo foo (3rd copy).txt
lt: foo foo (3-čia kopija).txt

en: foo foo (another copy).txt
lt: foo foo (kita kopija).txt

en: foo foo (copy)
lt: foo foo (kopija)

en: foo foo (copy).txt
lt: foo foo (kopija).txt

en: foo foo (copy).txt txt
lt: foo foo (kopija).txt txt

en: foo. (another copy)
lt: foo. (kita kopija)

en: foo. (copy)
lt: foo. (kopija)

en: foo.. (copy).txt
lt: foo.. (kopija).txt

en: foo... (copy)
lt: foo... (kopija)

en: group
lt: grupė

en: hardware view
lt: įrangos vaizdas

en: image indicating that the news has changed
lt: paveikslėlis, rodantis, kad naujienos pasikeitė

en: in menu for "%s"
lt: yra meniu "%s"

en: in menu for this file
lt: yra meniu šiai bylai

en: link
lt: nuoroda

en: link (broken)
lt: nuoroda (sugadinta)

en: link to %s
lt: padaryti nuorodą į %s

en: name of icon for the hardware view
lt: įrangos vaizdo ikonos pavadinimas

en: nautilus: --check cannot be used with URIs.
lt: nautilus: --check negali būti naudojamas su URI.

en: nautilus: --check cannot be used with other options.
lt: nautilus: --check negali būti naudojamas su kitais parametrais.

en: nautilus: --geometry cannot be used with more than one URI.
lt: nautilus: --geometry negali būti naudojamas daugiau nei su viena URI.

en: nautilus: --quit cannot be used with URIs.
lt: nautilus: --quit negali būti naudojamas su URI.

en: nautilus: --restart cannot be used with URIs.
lt: nautilus: --restart negali būti naudojamas su URI.

en: nd copy)
lt: -ra kopija)

en: none
lt: niekas

en: not in menu
lt: Nesantys meniu

en: nothing
lt: niekas

en: octal permissions
lt: aštuntainės teisės

en: on the desktop
lt: darbastalyje

en: owner
lt: savininkas

en: permissions
lt: teisės

en: pointing at "%s"
lt: rodo į "%s"

en: program
lt: programa

en: rd copy)
lt: -čia kopija)

en: search by text
lt: Ieškoti pagal tekstą

en: search by text and properties
lt: Ieškoti pagal tekstą ir savybes

en: search type to do by default
lt: įprastas paieškos būdas

en: see
lt: žiūrėk

en: see also
lt: taip pat žiūrėk

en: size
lt: dydis

en: st copy)
lt: -ma kopija)

en: summary of hardware info
lt: informacijos apie įrangą santrauka

en: th copy)
lt: -ta kopija)

en: the section
lt: Skyrius

en: the section here
lt: Perskyrimas čia

en: throbber
lt: užimtumo indikatorius

en: throbber factory
lt: užimtumo indikatoriaus gamykla

en: throbber object factory
lt: užimtumo indikatoriaus objektų gamykla

en: today
lt: šiandien

en: today at %-I:%M %p
lt: šiandien %-I:%M %p

en: today at %-I:%M:%S %p
lt: šiandien %-I:%M:%S %p

en: today at 00:00 PM
lt: šiandien 00:00 PM

en: today at 00:00:00 PM
lt: šiandien 00:00:00 PM

en: today, %-I:%M %p
lt: šiandien, %-I:%M %p

en: today, 00:00 PM
lt: šiandien, 00:00 PM

en: type
lt: tipas

en: unknown
lt: nežinomas

en: unknown MIME type
lt: nežinomas MIME tipas

en: unknown type
lt: nežinomas tipas

en: unreadable
lt: neįskaitomas

en: untitled folder
lt: bevardis katalogas

en: yesterday
lt: vakar

en: yesterday at %-I:%M %p
lt: vakar %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
lt: vakar %-I:%M:%S %p

en: yesterday at 00:00 PM
lt: vakar 00:00 PM

en: yesterday at 00:00:00 PM
lt: vakar 00:00:00 PM

en: yesterday, %-I:%M %p
lt: vakar, %-I:%M %p

en: yesterday, 00:00 PM
lt: vakar, 00:00 PM
