gnomeicu 0.96.3 - en to lt translation catalogue (488 entries)

en: 
    Reason:
lt: 
    Priežastis:

en:    to
lt:   iki

en:   Add To List
lt:   Pridėti į sąrašą

en:   Authorize User
lt:   Pripažinti

en:   Away
lt:   Nėra

en:   Chat Request...
lt:   Kvietimą pokalbiui...

en:   Contact List...
lt:   Kontaktų sąrašą...

en:   Do Not Disturb
lt:   Netrukdyti

en:   File Request...
lt:   Bylą...

en:   Free for Chat
lt:   Laisvas pokalbiui

en:   Hide shortcut
lt:   Paslėpti langelį

en:   History...
lt:   Istorija...

en:   Invisible
lt:   Nematomas

en:   Lists
lt:   Sąrašai

en:   Message...
lt:   Žinutę...

en:   Not Available
lt:   Nepasiekiamas

en:   Occupied
lt:   Užsiėmęs

en:   Offline
lt:   Atsijungęs

en:   Online
lt:   Prisijungęs

en:   Read Away Message
lt:   Kodėl Nėra?

en:   Read Do not Disturb Message
lt:   Kodėl Netrukdyti?

en:   Read N/A Message
lt:   Kodėl Nepasiekiamas?

en:   Read Occupied Message
lt:   Kuo Užsiėmęs?

en:   Remove User...
lt:   Pašalinti...

en:   Rename User...
lt:   Pervadinti...

en:   Show shortcut
lt:   Rodyti langelyje

en:   User Info...
lt:   Vartotojo info...

en: %s has added you to her list
lt: %s pridėjo tave į savo sąrašą

en: %s has added you to his list
lt: %s pridėjo tave į savo sąrašą

en: %s has added you to his/her list
lt: %s pridėjo tave į savo sąrašą

en: %s has left the chat session.
lt: %s paliko pokalbių sesiją.

en: %s is online
lt: %s prisijungė

en: %s status
lt: %s būsena

en: %u: %u Users Online
    %s
lt: %u: prisijungę %u vartotojai
    %s

en: %u: 0 Users Online
lt: %u: niekas neprisijungęs

en: %u: 0 Users Online
    %s
lt: %u: niekas neprisijungęs
    %s

en: %u: 1 User Online
    %s
lt: %u: prisijungęs 1 vartotojas
    %s

en: -adobe-courier-medium-r-normal-*-*-140-*-*-m-*-iso8859-1
lt: -adobe-courier-medium-r-normal-*-*-140-*-*-m-*-iso8859-13

en: AWAY
lt: NĖRA

en: About
lt: Apie

en: About...
lt: Apie...

en: About:
lt: Apibūdinimas:

en: Accept Chat Request from %s?
lt: Priimti kvietimą pokalbiui iš %s?

en: Accept file from %s?
lt: Priimti bylą iš %s?

en: Add a contact to your list
lt: Pridėti kontaktą į tavo sąrašą

en: Add all files in directory
lt: Pridėti visas bylas kataloge

en: Add files...
lt: Pridėti bylas...

en: Add selected files
lt: Pridėti pažymėtas bylas

en: Add to List
lt: Pridėti į sąrašą

en: Add/Remove contacts to/from your ignore list
lt: Pridėti/Pašalinti kontaktus į/iš tavo nepaisomųjų sąrašo

en: Add/Remove contacts to/from your invisible list
lt: Pridėti/Pašalinti kontaktus į/iš tavo nematančiųjų sąrašo

en: Add/Remove contacts to/from your online notification list
lt: Pridėti/Pašalinti kontaktus į/iš tavo prisijungimo pranešimo sąrašo

en: Add/Remove contacts to/from your visible list
lt: Pridėti/Pašalinti kontaktus į/iš tavo matančiųjų sąrašo

en: Added to Users List
lt: Pridėtas į vartotojo sąrašą

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Age:
lt: Amžius:

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: Allow
lt: Pripažinti

en: Allow others to see me on websites
lt: Leisti kitiems matyti mane tinklapiuose

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angvila

en: Antigua
lt: Antikva

en: Applet
lt: Įtaisas

en: Application will be run with 3 arguments:
    Your current status, contact's UIN, Contact's nickname
lt: Programa bus paleista su 3 argumentais:
    Tavo esama būsena, kontakto UIN, kontakto slapyvardžiu

en: Are you sure you wish to remove
    %s from your contact list?
lt: Ar esi tikras, kad nori pašalinti
    %s iš savo kontaktų sąrašo?

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Auth Request from %s:
lt: Pripažinimo prašymas iš %s:

en: Auth:
lt: Pripažinti:

en: Authorization Request
lt: Pripažinimo prašymas

en: Authorized By User
lt: Pripažintas vartotojo

en: Auto Away
lt: Savaime Nėra

en: Auto N/A message:
lt: Savaiminė „Nepasiekiamas“ žinutė:

en: Auto N/A time out is
lt: Savaime pereiti į „Nepasiekiamas“ po

en: Auto away message:
lt: Savaiminė „Nėra“ žinutė:

en: Auto away time out is
lt: Savaime pereiti į „Nėra“ po

en: Automatically Popup Message Windows
lt: Savaime parodyti gautos žinutės langą

en: Automatically Show Entire Reply Dialog
lt: Iš karto rodyti pilną atsakymo dialogą

en: Automatically accept file transfers
lt: Automatiškai priimti siunčiamas bylas

en: Automatically hide main window after
lt: Savaime paslėpti pagrindinį langą po

en: Automatically reconnect on forced disconnection
lt: Automatiškai prisijungti po priverstinio atsijungimo

en: Away
lt: Nėra

en: Away Message %d
lt: Nebūties žinutė %d

en: Away Messages
lt: Nebūties žinutės

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Background
lt: Fonas

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Batch
lt: Iš viso

en: Before you can use this program, you must
    provide some information. You will not need
    to do this again, unless you remove your
    ~/.gnome/GnomeICU file.
lt: Prieš pradėdamas naudotis šia programa, tu
    turi pateikti šiek tiek informacijos. Tau nereiks
    to daryti vėliau, nebent ištrintum savo
    ~/.gnome/GnomeICU bylą.

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Birthday:
lt: Gimimo data:

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Brunei
lt: Brunėjus

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cancel
lt: Nutraukti

en: Cannot listen to socket, port %u
lt: Negaliu klausytis iš lizdo, prievadas %u

en: Cape Verde Islands
lt: Žaliojo Kyšulio salos

en: Cayman Islands
lt: Cayman Salynas

en: Cellular:
lt: Mobilus:

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: Change Status
lt: Keisti būseną

en: Change User _Info...
lt: Keisti _informaciją...

en: Change your personal information
lt: Pakeisti savo asmeninę informaciją

en: Chat Request
lt: Kvietimas pokalbiui

en: Chat Request Refused
lt: Kvietimas pokalbiui atmestas

en: Chat Session terminated
lt: Pokalbio sesija nutraukta.

en: Check spelling in messages
lt: Tikrinti žinučių rašybą

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: City:
lt: Miestas:

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear all stored history?
lt: Išvalyti visą įrašytą istoriją?

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close Chat
lt: Uždaryti pokalbį

en: Colors
lt: Spalvos

en: Comoros
lt: Komorai

en: Company:
lt: Bendrovė:

en: Completed:
lt: Užbaigta:

en: Configure GnomeICU
lt: Sutvarkyti GnomeICU

en: Congo
lt: Kongas

en: Connect to server on startup
lt: Prisijungti prie serverio pradžioje

en: Connected for a session.
lt: Prisijungta sesijai.

en: Contact Information
lt: Kontakto informacija

en: Contact List
lt: Kontaktų sąrašas

en: Cook Islands
lt: Kuko Salynas

en: Country:
lt: Šalis:

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Current File
lt: Esama byla

en: Current File:
lt: Esama byla:

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Cyrillic CP1251<->KOI8-U translation
lt: Versti kirilicą tarp win1251<->KOI8-U

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: DELETED
lt: IŠTRINTA

en: DND
lt: NETR

en: Debug
lt: Derinimas

en: Default
lt: Įprasta

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Denmark
lt: Danija

en: Department:
lt: Sritis:

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Dialog
lt: Dialogas

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Do Not Disturb
lt: Netrukdyti

en: Do not Disturb
lt: Netrukdyti

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikonų Respublika

en: Download Themes
lt: Parsiųsti temas

en: Drag the users you wish to add to your
    notify list into this window, and then click
    the "Apply" button below.
lt: Atitempk vartotojus, kuriuos nori pridėti į
    pastebimųjų sąrašą, į šį langą, o tada spausk
    „Pritaikyti“ mygtuką apačioje.

en: Drag the users you wish to send
    to %s to this window, and then click the
    "Send" button below.
lt: Atitempk vartotojus, kuriuos nori
    nusiųsti pas %s, į šį langą, o tada
    spausk „Pritaikyti“ mygtuką apačioje.

en: E-Mail
lt: El. paštas

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Egypt
lt: Egiptas

en: El Salvador
lt: El Salvadoras

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Enable beeps
lt: Leisti pypsėti

en: Enable sounds
lt: Leisti garsus

en: Enable sounds only when online
lt: Leisti garsus tiktai esant prisijungus

en: Enable/Disable Sound
lt: Leisti/Išjungti garsus

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Existing ICQ # - Select this if you already
    have an account which you'd like to use with
    GnomeICU.
lt: Esamas ICQ # -- pasirink tai, jei jau turi
    sąskaitą, kurią norėtum naudoti su GnomeICU.

en: F. Name:
lt: Vardas:

en: FFC
lt: LAIS

en: Faeroe Islands
lt: Farerų Salos

en: Falkland Islands
lt: Folklendo salos

en: Fax:
lt: Faksas:

en: Female
lt: Moteris

en: File Request
lt: Bylos prašymas

en: File Transfer
lt: Bylų siuntimas

en: File save error.
lt: Klaida saugant į bylą.

en: File transfer completed: %s
lt: Bylos siuntimas baigtas: %s

en: File transfer refused: %s
lt: Bylos siuntimas atmestas: %s

en: File transfer terminated: %s
lt: Bylos siuntimas nutrauktas: %s

en: File transfer timed out.
lt: Bylos siuntimo laiko riba baigėsi.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s from %s.
lt: Bylos siuntimas:
    Baigtas %s siuntimas iš %s.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s to %s.
lt: Bylos siuntimas:
    Baigtas %s siuntimas pas %s.

en: Files recieved successfully
lt: Bylos gautos sėkmingai

en: Files:
lt: Bylos:

en: Finland
lt: Suomija

en: First Name
lt: Vardas

en: First Name:
lt: Vardas:

en: Foreground
lt: Raidės

en: France
lt: Prancūzija

en: Free For Chat
lt: Laisvas pokalbiui

en: Free for Chat
lt: Laisvas pokalbiui

en: French Antilles
lt: Prancūzijos Antilai

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: Functions >>
lt: Veiksmai >>

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: General
lt: Asmuo

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: GnomeICU Home...
lt: GnomeICU namai...

en: GnomeICU Homepage
lt: GnomeICU tinklapis

en: GnomeICU Updates
lt: GnomeICU atnaujinimai

en: GnomeICU Updates...
lt: GnomeICU atnaujinimai...

en: GnomeICU is a small, fast and functional clone of Mirabilis' ICQ program, specifically designed for Linux and X.
lt: GnomeICU yra mažas, greitas ir naudingas Mirabilis ICQ programos atitikmuo, skirtas specialiai Linux ir X.

en: GnomeICU: Authorization Request
lt: GnomeICU: Pripažinimo prašymas

en: GnomeICU: Away Color
lt: GnomeICU: „Nėra“ spalva

en: GnomeICU: Away Message
lt: GnomeICU: Nebūties žinutė

en: GnomeICU: Chat Request
lt: GnomeICU: Kvietimas pokalbiui

en: GnomeICU: Do not Disturb Color
lt: GnomeICU: „Netrukdyti“ spalva

en: GnomeICU: File Offer
lt: GnomeICU: Siūloma byla

en: GnomeICU: File Transfer
lt: GnomeICU: Bylos siuntimas

en: GnomeICU: Free for Chat Color
lt: GnomeICU: „Laisvas pokalbiui“ spalva

en: GnomeICU: Ignore List
lt: GnomeICU: Nepaisomųjų sąrašas

en: GnomeICU: Invisible Color
lt: GnomeICU: „Nematomas“ spalva

en: GnomeICU: Invisible List
lt: GnomeICU: Nematančiųjų sąrašas

en: GnomeICU: Message History: %s
lt: GnomeICU: Žinučių istorija: %s

en: GnomeICU: New User
lt: GnomeICU: Naujas Vartotojas

en: GnomeICU: Not Available Color
lt: GnomeICU: „Nepasiekiamas“ spalva

en: GnomeICU: Occupied Color
lt: GnomeICU: „Užsiėmęs“ spalva

en: GnomeICU: Offline Color
lt: GnomeICU: „Atsijungęs“ spalva

en: GnomeICU: Online Color
lt: GnomeICU: „Prisijungęs“ spalva

en: GnomeICU: Online Notify List
lt: GnomeICU: Pastebimųjų sąrašas

en: GnomeICU: Preferences
lt: GnomeICU: Nuostatos

en: GnomeICU: Question
lt: GnomeICU: Klausimas

en: GnomeICU: Received Contact List
lt: GnomeICU: Gautas kontaktų sąrašas

en: GnomeICU: Remove Contact
lt: GnomeICU: Pašalinti kontaktą

en: GnomeICU: Rename User
lt: GnomeICU: Pervadinti vartotoją

en: GnomeICU: Save Chat Session
lt: GnomeICU: Išsaugoti pokalbių sesiją

en: GnomeICU: Send Contact List
lt: GnomeICU: Siųsti kontaktų sąrašą

en: GnomeICU: Send File
lt: GnomeICU: Siųsti bylą

en: GnomeICU: Send URL
lt: GnomeICU: Siųsti URL

en: GnomeICU: User Information
lt: GnomeICU: Žinios apie vartotoją

en: GnomeICU: Visible List
lt: GnomeICU: Matančiųjų sąrašas

en: Go To
lt: Aplankyti

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupė

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Hide Email
lt: Paslėpti el. paštą

en: Hide Main Window
lt: Paslėpti pagrindinį langą

en: Hide Tooltips
lt: Paslėpti paaiškinimus

en: Hide/Show Main Window
lt: Slėpti/Rodyti langą

en: Home Page:
lt: Namų svetainė:

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Hungary
lt: Vengrija

en: ICQ Server:
lt: ICQ serveris:

en: INV
lt: NEM

en: Iceland
lt: Islandija

en: Icon Theme
lt: Ikonų tema

en: Incoming
lt: Gautos

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Internet
lt: Internetas

en: Invi_sible List...
lt: _Nematančiųjų sąrašas...

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Invite to session:
lt: Pakviesti į sesiją:

en: Iran
lt: Iranas

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Israel
lt: Izraelis

en: Italy
lt: Italija

en: Ivory Coast
lt: Dramblio kaulo krantas

en: Japan
lt: Japonija

en: Jordan
lt: Jordanas

en: Kanji Locale<->SJIS translation
lt: Versti tarp Kanji Locale<->SJIS

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: L. Name:
lt: Pavardė:

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Last Name:
lt: Pavardė:

en: Liberia
lt: Liberija

en: Libya
lt: Libija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Local File Name:
lt: Vietinės bylos vardas:

en: Location
lt: Vietovė

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Male
lt: Vyras

en: Mali
lt: Malis

en: Mexico
lt: Meksika

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Monaco
lt: Monakas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Multi-party session:  %s?
lt: Kelių šalių sesija: %s?

en: N/A
lt: Nėra

en: NA
lt: NEP

en: Name:
lt: Vardas:

en: Namibia
lt: Namibija

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Netherlands Antilles
lt: Nyderlandų Antilai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New ICQ # - Select this if you've never used
    ICQ before, or if you don't remember your
    UIN or password.
lt: Naujas ICQ # -- Pasirink tai, jei niekada
    anksčiau nenaudojai ICQ, arba jei neprisimeni
    savo UIN arba slaptažodžio.

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: Next message from %s
lt: Kita žinutė iš %s

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Nick:
lt: Slapyvardis:

en: Nickname
lt: Slapyvardis

en: Nickname:
lt: Slapyvardis:

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: No history to save.
lt: Nėra istorijos -- nėra ką saugoti.

en: No matches found.
lt: Nerasta tinkamų.

en: No message history available.
lt: Nėra žinučių istorijos.

en: No messages available.
lt: Nėra įrašytų žinučių.

en: No more occurrences found.
lt: Daugiau neberandu.

en: No reason given
lt: Jokia priežastis nepateikta

en: Norway
lt: Norvegija

en: Not Available
lt: Nepasiekiamas

en: Not In List
lt: Nėra sąraše

en: Not entered
lt: Neįvesta

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: OCC
lt: UŽIM

en: OFF
lt: ATS

en: ON
lt: YRA

en: Occupied
lt: Užsiėmęs

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: Offline
lt: Atsijungę

en: Ok
lt: Gerai

en: Old Email:
lt: Senas el. paštas

en: Oman
lt: Omanas

en: On Invisible List
lt: Nematančiųjų sąraše

en: On Notify List
lt: Pastebimųjų sąraše

en: On Visible List
lt: Matančiųjų sąraše

en: Online
lt: Prisijungęs

en: Online
lt: Prisijungę

en: Online Notify Includes Returning from Away and N/A
lt: Pastebėti ir tada, kai grįžta iš Nėra ar Nepasiekiamas

en: Open File
lt: Atidaryti bylą

en: Other Email:
lt: Kitas el. paštas:

en: Outgoing
lt: Išsiųstos

en: Packets
lt: Paketai

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Phone:
lt: Telefonas:

en: Please enter a new alias for %s:
lt: Įvesk naują slapyvardį vietoj %s:

en: Please enter a password
    for your new account
lt: Įvesk slaptažodį savo
    naujai sąskaitai

en: Please enter your UIN
lt: Įvesk savo UIN

en: Please enter your password
lt: Įvesk savo slaptažodį

en: Poland
lt: Lenkija

en: Port Number:
lt: Prievadas:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Preferences...
lt: Nuostatos...

en: Qatar
lt: Kvataras

en: Range: From
lt: Ribos: nuo

en: Reason:
lt: Priežastis:

en: Receive Message
lt: Gauta žinutė

en: Receive URL
lt: Gautas URL

en: Received
lt: Gauta

en: Received URL from %s:
lt: Gautas URL iš %s:

en: Refuse
lt: Atmesti

en: Refuse packets from unknown contacts
lt: Atmesti paketus iš nežinomų kontaktų

en: Remove User
lt: Pašalinti vartotoją

en: Remove User's History file
lt: Pašalinti vartotojo istorijos bylą

en: Remove files
lt: Pašalinti bylas

en: Require Auth
lt: Reikalauti pripažinimo

en: Required
lt: Reikalauja

en: Retry
lt: Bandyti dar

en: Romania
lt: Rumunija

en: Run Program On Event
lt: Paleisti programą įvykio metu

en: Russia
lt: Rusija

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Save
lt: Saugoti

en: Save As
lt: Išsaugoti

en: Save Chat
lt: Išsaugoti pokalbį

en: Save History
lt: Išsaugoti istoriją

en: Save files to:
lt: Saugoti bylas į:

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Again
lt: Ieškoti vėl

en: Search complete.
lt: Paieška baigta.

en: Select Auto-Accept Directory
lt: Pasirink automatinio priėmimo katalogą

en: Select destination directory
lt: Pasirink katalogą, į kurį saugoti

en: Send
lt: Siųsti

en: Send "User is Away" Messages
lt: Siųsti „Vartotojo nėra“ žinutes

en: Send Chat Request to %s:
    
    Reason:
lt: Pakviesti pokalbiui %s:
    
    Priežastis:

en: Send File to %s:
lt: Siųsti bylą pas %s:

en: Send Focus
lt: Siųsti fokusą

en: Send Through Server
lt: Siųsti per serverį

en: Send URL to: %s
lt: Siųsti URL kam: %s

en: Send file(s)
lt: Siųsti bylą(as)

en: Sent
lt: Išsiųsta

en: Server
lt: Serveris

en: Set Away Message:
lt: Nustatyk nebūties žinutę:

en: Set Background Color
lt: Nustatyti fono spalvą

en: Set Foreground Color
lt: Nustatyti raidžių spalvą

en: Set IP address to send to ICQ
lt: Nustatyti, kokį IP adresą siųsti į ICQ

en: Sex:
lt: Lytis:

en: Show Again
lt: Rodyti vėl

en: Show Border Around Applet
lt: Rodyti rėmelį aplink įtaisą

en: Show Main Window on Startup
lt: Rodyti pagrindinį langą pradžioje

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Size:
lt: Dydis:

en: Sort the online contact list
lt: Rikiuoti prisijungusiųjų sąrašą

en: Sound
lt: Garsai

en: Sounds
lt: Garsai

en: Spain
lt: Ispanija

en: Speed:
lt: Greitis:

en: Split
lt: Perskirtas

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Startup without applet support
lt: Paleisti be skydelio palaikymo

en: State:
lt: Valstija:

en: Status:
lt: Būsena:

en: Street:
lt: Gatvė:

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: TCP Port Range
lt: TCP prievadų ribos

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Thailand
lt: Tailandas

en: The following contact list was sent by %s.
    Please remove the users you don't want to add
     and then click the "Add to List"
     button below.
lt: %s tau atsiuntė žemiau esantį kontaktų 
    sąrašą. Pašalink vartotojus, kurių nenori
    pridėti, o tada spausk „Pridėti į sąrašą“.

en: The following files have been successfully retrieved.
lt: Šios bylos buvo parsiųstos sėkmingai.

en: Time Left:
lt: Laiko liko:

en: Time Zone:
lt: Laiko juosta:

en: Time/Date:
lt: Data/Laikas:

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: UNK
lt: NEŽ

en: USA
lt: JAV

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: Unable to send a message directly to %s.
lt: Nepavyko pasiųsti žinutės tiesiogiai pas %s.

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Use the defined UIN
lt: Naudoti nurodytą UIN

en: User
lt: Vartotojas

en: User %s cannot be disturbed:
lt: Vartotojas %s negali būti trukdomas:

en: User %s is Away:
lt: Vartotojo %s Nėra:

en: User %s is Not Available:
lt: Vartotojas %s Nepasiekiamas:

en: User %s is Occupied:
lt: Vartotojas %s yra Užsiėmęs

en: User Information
lt: Vartotojo informacija

en: User Offline
lt: Vartotojas atsijungė

en: User Online
lt: Vartotojas prisijungė

en: User is in an unknown mode:
lt: Vartotojas yra nežinomos būsenos:

en: User's Info
lt: Vartotojo informacija

en: Vatican City
lt: Vatikanas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: View
lt: Aplankyti

en: Web Message
lt: Web žinutė

en: Welcome to GnomeICU
lt: Sveikas atvykęs į GnomeICU

en: Work
lt: Darbas

en: Yemen
lt: Jemenas

en: You are authorized to add %s to your list
lt: Tu gali pridėti %s į savo sąrašą

en: Yugoslavia
lt: Jugoslavija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Zip:
lt: Pašto kodas:

en: _Add Contact...
lt: Pri_dėti kontaktą...

en: _Away Messages
lt: _Nebūties žinutės

en: _Event feedback
lt: V_eiksmai įvykiams

en: _Hide Main Window
lt: _Paslėpti langą

en: _Ignore List...
lt: Nepa_isomųjų sąrašas...

en: _Interface
lt: _Sąsaja

en: _Lists
lt: _Sąrašai

en: _Miscellaneous
lt: Į_vairūs

en: _Networking
lt: _Tinklas

en: _Online Notify List...
lt: _Pastebimųjų sąrašas...

en: _Visible List...
lt: _Matančiųjų sąrašas...

en: gnomeicu: broken pipe (saving configuration)
lt: gnomeicu: broken pipe (saugant nuostatas)

en: minutes
lt: minučių

en: secs
lt: sek.
