gnome-pim 1.3.2 - en to lt translation catalogue (455 entries)

en: 	Object did not exist, creating a new one
lt: 	Objektas neegzistavo, sukuriu naują

en: 	Object has been modified on desktop and on the pilot, desktop takes precedence
lt: 	Objektas buvo pakeistas ir darbastalyje, ir pilote, darbalaukio pakeitimai svarbesni

en: 
      Additional:
lt: 
      Papildomas:

en: 
      City:
lt: 
      Miestas:

en: 
      Country:
lt: 
      Valstybė:

en: 
      Family:
lt: 
      Pavardė:

en: 
      Given:
lt: 
      Duotas:

en: 
      Name:
lt: 
      Vardas:

en: 
      Postal Box:
lt: 
    
      Pašto dėžė:

en: 
      Postal Code:
lt: 
      Pašto kodas:

en: 
      Prefix:
lt: 
      Priešdėlis:

en: 
      Region:
lt: 
      Regionas:

en: 
      Street:
lt: 
      Gatvė:

en: 
      Suffix:
lt: 
      Galūnė:

en: 
    Address:
lt: 
    Adresas:

en: 
    Birth Date:
lt: 
    Gimimo data:

en: 
    Categories:
lt: 
    Kategorijos:

en: 
    Comment:
lt: 
    Komentaras:

en: 
    E-mail:
lt: 
    El. paštas:

en: 
    E-mail:
lt: 
    El. paštas:

en: 
    Geo Location:
lt: 
    Geogr. vietovė:

en: 
    Mailer:
lt: 
    Pašto programa:

en: 
    Name:
lt: 
    Vardas:

en: 
    Public Key:
lt: 
    Viešas raktas:

en: 
    Telephone:
lt: 
    Telefonas:

en: 
    Telephones:
lt: 
    Telefonai:

en: 
    Time Zone:
lt: 
    Laiko juosta:

en: 
    Title:
lt: 
    Pareigos:

en: 
    Unique String:
lt: 
    Unikali eilutė:

en:  changed. Save?
lt:  pakeistas. Išsaugoti?

en:  seconds
lt:  sekundžių

en: 12-hour (AM/PM)
lt: 12 valandų (AM/PM)

en: 1st
lt: 1-as

en: 24-hour
lt: 24 valandų

en: 2nd
lt: 2-as

en: 3rd
lt: 3-as

en: 4th
lt: 4-as

en: 5th
lt: 5-as

en: A new Gnomecard could not be spawned. Maybe it is not in your path.
lt: Nauja Gnomecard negali būti paleista. Galbūt jos nėra tavo kelyje.

en: Add
lt: Pridėti

en: Add a category
lt: Pridėti kategoriją

en: Add a category to the list of selected categories
lt: Pridėti kategoriją į parinktų kategorijų sąrašą

en: Add exception
lt: Pridėti išimtį

en: Add the contents of another card file
lt: Pridurti kitos kortelių bylos turinį

en: Add to-do item...
lt: Pridėti to-do punktą...

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Address Conduit Options
lt: Adresų konduito parinktys

en: Address Conduit State
lt: Adresų konduito būsena

en: Address List:
lt: Adresų sąrašas:

en: Address data:
lt: Adreso duomenys:

en: Address:
lt: Adresas:

en: Addresses
lt: Adresai

en: Alarm Properties
lt: Perspėjimo savybės

en: Alarms
lt: Perspėjimai

en: All day event
lt: Visos dienos įvykis

en: An error occured when trying to fetch
    pilot list from the gnome-pilot daemon
lt: Įvyko klaida bandant gauti pilotų
    sąrašą iš gnome-pilot demono

en: An event's end time must be later than its start time.
lt: Įvykio pabaigos laikas turi būti vėlesnis už pradžios.

en: Append GnomeCard File
lt: Pridurti GnomeCard bylą

en: Appointment
lt: Susitikimas

en: Appointments:
lt: Susitikimai:

en: Audio
lt: Garsu

en: Audio alarms timeout after
lt: Garso perspėjimai baigiasi po

en: Available
lt: Turimos

en: Beep on display alarms
lt: Pyptelėti vaizdo perspėjimų metu

en: Birthdate:
lt: Gimimo data:

en: Bulletin Board
lt: Skelbimų lenta

en: By Card Name
lt: Pagal kortelės vardą

en: By E-mail
lt: Pagal el. paštą

en: By Last Name
lt: Pagal pavardę

en: By Name
lt: Pagal vardą

en: By Organization
lt: Pagal organizaciją

en: Calendar holds %d entries
lt: Kalendoriuje yra %d įrašų

en: Can not bind to device %s
lt: Negaliu prisirišti prie įrenginio %s

en: Can not create Pilot socket
lt: Negaliu sukurti piloto lizdo

en: Car
lt: Automobilio

en: Card
lt: Kortelė

en: Card Name
lt: Kortelės vardas

en: Card:
lt: Kortelė:

en: Case Sensitive
lt: Paisyti raidžių dydžio

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Categories:
lt: Kategorijos:

en: Category selection
lt: Kategorijų pasirinkimas

en: Cellular
lt: Mobilus

en: Change current card
lt: Pakeisti esamąją kortelę

en: Change selected
lt: Keisti parinktą

en: Church
lt: Bažnyčia

en: City:
lt: Miestas:

en: Classification
lt: Klasifikacija

en: Colors
lt: Spalvos

en: Colors for display
lt: Spalvos vaizdavimui

en: Column Display
lt: Stulpelių rodymas

en: Comment:
lt: Komentarai:

en: Conduit state
lt: Konduito būsena

en: Confidential
lt: Slaptas

en: Configuration utility for the calendar conduit.
lt: Kalendoriaus konduito konfigūravimo priemonė.

en: Copy From Pilot
lt: Kopijuoti iš Pilot
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

en: Copy To Pilot
lt: Kopijuoti į Pilot

en: Could not open DatebookDB on the Pilot
lt: Negalėjau atidaryti DatebookDB pilote

en: Could not read pilot's DateBook application block
lt: Negaliu skaityti piloto DateBook programos bloko

en: Could not start gnomecal server
lt: Negalėjau paleisti gnomecal serverio

en: Country:
lt: Valstybė:

en: Create a new appointment
lt: Sukurti naują susitikimą

en: Create a new appointment for today
lt: Sukurti naują susitikimą šiandienai

en: Create a new calendar
lt: Sukurti naują kalendorių

en: Create a new card file
lt: Sukurti naują kortelių bylą

en: Create new appointment
lt: Sukurti naują susitikimą

en: Create new card
lt: Sukurti naują kortelę

en: Create to-do item
lt: Sukurti to-do punktą

en: Current day's number:
lt: Šiandienos numeris:

en: DATE
lt: DATA

en: Daily
lt: Dienos

en: Day
lt: Diena

en: Day View
lt: Dienos vaizdas

en: Day end:
lt: Dienos pabaiga:

en: Day numbers:
lt: Dienų numeriai:

en: Day range
lt: Dienos ribos

en: Day start:
lt: Dienos pradžia:

en: Days
lt: Dienos

en: Default
lt: Įprasta

en: Defaults
lt: Įprastiniai

en: Del
lt: Išmesti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete all occurances
lt: Ištrinti visus įvykius

en: Delete card
lt: Išmesti kortelę

en: Delete selected
lt: Ištrinti parinktą

en: Delete this appointment
lt: Ištrinti šį susitikimą

en: Delete this item
lt: Ištrinti šį punktą

en: Delete this occurance
lt: Ištrinti šį įvykį

en: Disabled
lt: Uždraustas

en: Display
lt: Vaizdu

en: Displayed Columns
lt: Rodomi stulpeliai

en: Domestic
lt: Šeimyninis

en: Done
lt: Atlikta

en: Due Date
lt: Kada reikia

en: Due Date:
lt: Kada reikia:

en: E-mail data:
lt: El. pašto duomenys:

en: Edit appointment
lt: Keisti susitikimą

en: Edit card
lt: Keisti kortelę

en: Edit this appointment...
lt: Keisti šį susitikimą...

en: Edit this item...
lt: Keisti šį punktą...

en: Edit to-do item
lt: Keisti to-do punktą

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Electronic Business Card Manager
lt: Elektroninių vizitinių kortelių tvarkyklė

en: Email
lt: El. paštas

en: Email List:
lt: El. pašto sąrašas:

en: Empty days:
lt: Tuščios dienos:

en: Enable debugging output of TYPE (alarms)
lt: Leisti derinimo išvedimą TIPAS įspėjimams

en: Enable snoozing for
lt: Leisti užtildymą

en: End after
lt: baigti po

en: End on
lt: Baigti

en: End time:
lt: Pabaigos laikas:

en: Ending date
lt: Pabaigos data

en: Erase card
lt: Išmesti kortelę

en: Error %s %s.
lt: Klaida %s %s.

en: Error while communicating with calendar server
lt: Įvyko klaida bendraujant su kalendoriaus serveriu

en: Exceptions
lt: Išimtys

en: Explanatory
lt: Paaiškinimai

en: Extended:
lt: Išplėtimas:

en: FILE
lt: BYLA

en: Failed to get a connection from the Pilot device
lt: Nepavyko gauti jungties iš Pilot įrenginio

en: Fax
lt: Faksas

en: File %s has changed since it was loaded
    Continue?
lt: Byla %s buvo pakeista po to, kai buvo įkelta.
    Tęsti?

en: File As:
lt: Byloje kaip:

en: File not found
lt: Byla nerasta

en: File to load calendar from
lt: Byla, iš kurios įkelti kalendorių

en: Find
lt: Rasti

en: Find Backwards
lt: Ieškoti atbulyn

en: Find Card
lt: Rasti kortelę

en: Find:
lt: Rasti:

en: First
lt: Pirma

en: First Name
lt: Vardas

en: First card
lt: Pirma kortelė

en: First:
lt: Vardas:

en: Fri
lt: Pen

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Friends
lt: Draugai

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: General
lt: Paprastas

en: Geographic Position
lt: Geografinė vietovė

en: Geographical
lt: Geografija

en: Geometry for starting up
lt: Nurodyti lango geometriją

en: Gnome Calendar
lt: Gnome kalendorius

en: GnomeCalendar Conduit
lt: GnomeCalendar konduitas

en: GnomeCard File:
lt: GnomeCard byla:

en: Go
lt: Nušokti

en: Go back in time
lt: Grįžti atgal laike

en: Go forward in time
lt: Eiti tolyn laike

en: Go to
lt: Nušokti

en: Go to a specific date
lt: Nušokti į nurodytą datą

en: Go to date
lt: Šokti į datą

en: Go to present time
lt: Eiti į dabartį

en: Go to today
lt: Šokti į šiandieną

en: Hacking
lt: Hakinimas

en: Headings:
lt: Antraštės:

en: Highlight items due today
lt: Paryškinti šiandienos punktus

en: Highlight not yet due items
lt: Paryškinti dar nereikalingus punktus

en: Highlight overdue items
lt: Paryškinti praėjusius punktus

en: Highlighted day:
lt: Paryškinta diena:

en: Hobby
lt: Pomėgiai

en: Home
lt: Namų

en: Hour
lt: Valanda

en: Hours
lt: Valandos

en: Housekeeping
lt: Namų ruoša

en: Identity
lt: Asmenybė

en: If used, starts in iconic mode
lt: Paleidžiama ikonos būsenoje

en: If you want to debug the attributes on records
lt: Jei nori derinti įrašų atributus

en: International
lt: Tarptautinis

en: Item Comments:
lt: Punkto pastabos:

en: Jump to this _day
lt: Nušokti į šią _dieną

en: Jump to this _month
lt: Nušokti į šį _mėnesį

en: Jump to this _week
lt: Nušokti į šią _savaitę

en: Jump to this _year
lt: Nušokti į šiuos _metus

en: Last
lt: Paskutinė

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Last card
lt: Paskutinė kortelė

en: Last:
lt: Pavardė:

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Load the user calendar
lt: Įkelti vartotojo kalendorių

en: Love
lt: Meilė

en: Mail
lt: Laišku

en: Mail to:
lt: Siųsti:

en: Make this appointment movable
lt: Padaryti šį susitikimą judamu

en: Meeting
lt: Susitikimas

en: Merge From Pilot
lt: Sulieti iš Pilot

en: Merge To Pilot
lt: Sulieti į Pilot

en: Message Recorder
lt: Atsakiklis

en: Middle Name
lt: Vidurinis vardas

en: Middle:
lt: Vidurinis:

en: Minute
lt: Minutė

en: Minutes
lt: Minutės

en: Modem
lt: Modemas

en: Modify
lt: Pakeisti

en: Mon
lt: Pir

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Money
lt: Pinigai

en: Month View
lt: Mėnesio vaizdas

en: Monthly
lt: Mėnesiai

en: Music
lt: Muzika

en: Name
lt: Vardas

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Network
lt: Tinklas

en: New
lt: Naujas

en: New appointment for _today...
lt: Naujas susitikimas _šiandien...

en: New appointment...
lt: Naujas susitikimas...

en: Next
lt: Pirmyn

en: Next card
lt: Tolimesnė kortelė

en: No Card Name
lt: Nėra kortelės vardo

en: No Card Name.
lt: Nėra kortelės vardo.

en: No appointments for this day
lt: Jokių susitikimų šiai dienai

en: No description
lt: Jokio aprašymo

en: No matching record found.
lt: Nerasta tinkančių įrašų.

en: No pilot configured, please choose the
    'Pilot Link Properties' capplet first.
lt: Nėra sukonfigūruoto Pilot, prašau pirmiausia
    Pasirinkti „Ryšio su Pilotu savybės“ capplet'ą.

en: None
lt: Nėra

en: Not connected to the gnome-pilot daemon
lt: Neprisijungta prie gnome-pilot demono

en: Number:
lt: Numeris:

en: Ok
lt: Gerai

en: Open
lt: Atidaryti

en: Open GnomeCard File
lt: Atidaryti GnomeCard bylą

en: Open _Default
lt: Atidaryti _Įprastą

en: Open calendar
lt: Atidaryti kalendorių

en: Open file
lt: Atidaryti bylą

en: Open the default file
lt: Atidaryti įprastą kortelių bylą

en: Organization
lt: Organizacija

en: Outline:
lt: Kontūras:

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: Pager
lt: Gaviklis

en: Paperwork
lt: Popieriai

en: Parcel
lt: Siuntinys

en: Phone
lt: Telefonai

en: Phone List:
lt: Telefonų sąrašas:

en: Please select categories for the current item
lt: Pasirink kategorijas šiam punktui

en: Please select the date you want to go to.
    When you click on a day, you will be taken
    to that date.
lt: Pasirink datą, į kurią nori nušokti.
    Kai nuspausi ant dienos, atsirasi
    toje datoje

en: Please select the start and end hours you want
    to be displayed in the day view and week view.
    Times outside this range will not be displayed
    by default.
lt: Pasirink pradžios ir pabaigos valandas, kurias
    nori matyti rodomas dienos ir savaitės vaizduose.
    Laikai ne šiose ribose įprastai nebus rodomi.

en: Possible Columns
lt: Galimi stulpeliai

en: Post Office:
lt: Paštas:

en: Postal Box
lt: Pašto dėžė

en: Postal Code:
lt: Pašto kodas:

en: Preferences
lt: Savybės

en: Preferred
lt: Svarbiausias

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Prefix:
lt: Priešdėlis:

en: Prev
lt: Atgal

en: Previous card
lt: Ankstesnė kortelė

en: Priority
lt: Svarbumas

en: Priority:
lt: Svarbumas:

en: Private
lt: Asmeniškas

en: Program
lt: Programa

en: Public
lt: Viešas

en: Reached %s record.
    Continue from the %s one?
lt: Pasiektas %s įrašas.
    Tęsti nuo %s įrašo?

en: Recur on the
lt: Kartotis

en: Recurrence
lt: Pasikartojimas

en: Recurrence rule
lt: Pasikartojimo taisyklė

en: Region:
lt: Regionas:

en: Relatives
lt: Giminės

en: Reminder of your appointment at
lt: Priminti apie tavo susitikimą

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove a category
lt: Pašalinti kategoriją

en: Remove a category from  the list of selected categories
lt: Pašalinti kategoriją iš parinktų kategorijų sąrašo

en: Repeat forever
lt: Kartoti amžinai

en: Run program:
lt: Paleisti:

en: Sat
lt: Šeš

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save GnomeCard File As...
lt: Išsaugoti GnomeCard bylą kaip...

en: Save calendar
lt: Išsaugoti kalendorių

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: School
lt: Mokykla

en: Search card
lt: Ieškoti kortelės

en: Second
lt: Sekundė

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Security
lt: Saugumas

en: Select program to run at alarm time
lt: Pasirink programą, kurią paleisti perspėjimo metu

en: Selected
lt: Parinktos

en: Set sort criteria
lt: Nustatyti, pagal ką rikiuojama

en: Shopping
lt: Parduotuvės

en: Show TO-DO items and quit
lt: Parodyti TO-DO punktus ir išeiti

en: Show events and quit
lt: Parodyti įvykius ir išeiti

en: Show on TODO List:
lt: Rodyti TODO sąraše:

en: Snooze
lt: Užtildyti

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Specifies ending date [for --events]
lt: Nurodo pabaigos datą [--events parinkčiai]

en: Specifies start date [for --events]
lt: Nurodo pradžios datą [--events parinkčiai]

en: Specifies the port on which the Pilot is
lt: Nurodo portą, į kurį įjungtas Pilotas

en: Start time:
lt: Pradžios laikas:

en: Street:
lt: Gatvė:

en: Suffix
lt: Galūnė

en: Suffix:
lt: Galūnė

en: Summary
lt: Santrauka

en: Summary:
lt: Santrauka:

en: Sun
lt: Sek

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Synchronize
lt: Sinchronizuoti

en: Synchronize Action
lt: Sinchronizuoti veiksmą

en: TYPE
lt: TIPAS

en: Take from Name
lt: Paimti iš vardo

en: Telephone data:
lt: Telefono duomenys:

en: The GNOME personal calendar and schedule manager.
lt: GNOME asmeninis kalendorius ir tvarkaraščio tvarkyklė.

en: The default file
lt: Įprasta byla

en: The startup view mode (dayview, weekview, monthview, yearview)
lt: Pradinis vaizdas (dayview, weekview, monthview, yearview)

en: There are cards which are currently being modified.
    Finish any pending modifications and try again.
lt: Yra kortelių, kurios šiuo metu yra taisomos.
    Baik visas vykstančias operacijas ir bandyk vėl.

en: Thu
lt: Ket

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Time Left
lt: Likęs laikas

en: Time Until Due
lt: Likęs laikas

en: Time Zone
lt: Laiko juosta

en: Time display
lt: Laiko rodymas

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Title
lt: Pareigos

en: Title:
lt: Pareigos:

en: To Do List
lt: TODO sąrašas

en: To Do List Properties
lt: TODO sąrašo savybės

en: To Do List style options:
lt: TODO sąrašo stiliaus pasirinktys:

en: To-Do item that is due today:
lt: To-do punktas, kurio laikas šiandien:

en: To-Do item that is not yet due:
lt: To-do punktas, kuriam dar ne laikas:

en: To-Do item that is overdue:
lt: To-do punktas, kurio laikas praėjęs:

en: To-do list
lt: To-do sąrašas

en: Today
lt: Šiandien

en: Toggle Card View
lt: Perjungti kortelės vaizdą

en: Toggle Tree View
lt: Perjungti Medžio vaizdą

en: Travel
lt: Kelionė

en: Tree
lt: Medis

en: Tue
lt: Ant

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Type:
lt: Tipas:

en: Unable to open DatebookDB
lt: Neįmanoma atidaryti DatebookDB

en: Unable to open file: %s
lt: Negaliu atidaryti bylos: %s

en: VIEW
lt: Lango geometrija paleidus

en: Video
lt: Vaizdo

en: Voice
lt: Balso

en: Web Page
lt: Namų puslapis

en: Web Page:
lt: Namų puslapis:

en: Wed
lt: Tre

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Week
lt: Savaitė

en: Week View
lt: Savaitės vaizdas

en: Weekly
lt: Savaitės

en: Weeks
lt: Savaitės

en: Weeks start on
lt: Savaitės prasideda

en: Work
lt: Darbo

en: Year View
lt: Metų vaizdas

en: Year:
lt: Metai:

en: Yearly
lt: Metai

en: _Append...
lt: _Pridurti...

en: _New appointment in this day...
lt: _Naujas susitikimas šią dieną...

en: _New appointment...
lt: _Naujas susitikimas...

en: _New calendar
lt: _Naujas kalendorius

en: april
lt: balandis

en: august
lt: rugpjūtis

en: d_Every
lt: d_Kas

en: day
lt: diena

en: day(s)
lt: dieną(as)

en: december
lt: gruodis

en: eighth
lt: aštuntas

en: eleventh
lt: vienuoliktas

en: february
lt: vasaris

en: fifth
lt: penktas

en: first
lt: pirmas

en: fortnight
lt: dvi savaitės

en: fourth
lt: ketvirtas

en: friday
lt: penktadienis

en: hour
lt: valanda

en: hrs.
lt: val.

en: january
lt: sausis

en: july
lt: liepa

en: june
lt: birželis

en: last
lt: paskutinis

en: lat,
lt: plat.

en: lon.
lt: ilg.

en: m_Every
lt: m_Kas

en: march
lt: kovas

en: may
lt: gegužė

en: min
lt: min.

en: mins.
lt: min.

en: minute
lt: minutė

en: monday
lt: pirmadienis

en: month
lt: mėnesis

en: month(s)
lt: mėnesį(ius)

en: next
lt: tolesnis

en: ninth
lt: devintas

en: november
lt: lapkritis

en: now
lt: dabar

en: occurrence(s)
lt: atsitikimo(ų)

en: october
lt: spalis

en: saturday
lt: šeštadienis

en: sec
lt: sek.

en: second
lt: sekundė

en: sept
lt: rugs

en: september
lt: rugsėjis

en: seventh
lt: septintas

en: sixth
lt: šeštas

en: sunday
lt: sekmadienis

en: tenth
lt: dešimtas

en: th day of the month
lt: mėnesio dieną

en: the default file
lt: įprastą bylą

en: third
lt: trečias

en: this
lt: šis

en: thur
lt: ketv

en: thurs
lt: ketv

en: thursday
lt: ketvirtadienis

en: today
lt: rytoj

en: tomorrow
lt: rytoj

en: tues
lt: antr

en: tuesday
lt: antradienis

en: twelfth
lt: dvyliktas

en: w_Every
lt: w_Kas

en: wednes
lt: treč

en: wednesday
lt: trečiadienis

en: week
lt: savaitė

en: week(s)
lt: savaitę(es)

en: y_Every
lt: y_Kas

en: year
lt: metai

en: year(s)
lt: metus

en: yesterday
lt: vakar
