gnome-libs 1.2.12 - en to lt translation catalogue (329 entries)

en:   - OK? (yes or no)
lt:  - Gerai? (taip ar ne)

en:  (press return)
lt:  (spausk enter)

en:  (yes or no)
lt:  (taip ar ne)

en: %a %b %d %T %Y
lt: %a, %Y %b %d, %T

en: %s options
lt: %s nuostatos

en: %s: illegal option -- %c
lt: %s: neteisėta parinktis -- %c

en: %s: invalid option -- %c
lt: %s: negaliojanti parinktis -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
lt: %s: parinktis „%c%s“ neleidžia nurodyti argumento

en: %s: option `%s' is ambiguous
lt: %s: parinktis „%s“ nevienareikšmė

en: %s: option `%s' requires an argument
lt: %s: parinktis „%s“ reikalauja argumento

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
lt: %s: parinktis „--%s“ neleidžia nurodyti argumento

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
lt: %s: parinktis „-W %s“ neleidžia nurodyti argumento

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
lt: %s: parinktis „-W %s“ nevienareikšmė

en: %s: option requires an argument -- %c
lt: %s: parinktis reikalauja argumento -- %c

en: %s: unrecognized option `%c%s'
lt: %s: neatpažinta parinktis „%c%s“

en: %s: unrecognized option `--%s'
lt: %s: neatpažinta parinktis „--%s“

en: (Internal use only) GOAD file descriptor
lt: (Tik vidiniam naudojimui) Aktyvuojamo serverio GOAD bylos aprašiklis

en: (Internal use only) GOAD server ID to activate
lt: (Tik vidiniam naudojimui) Aktyvuojamo serverio GOAD ID

en: About
lt: Apie

en: About this application
lt: Apie šią programą

en: Above Dock
lt: Virš doko

en: Accelerator
lt: Spartusis klavišas

en: Accept
lt: Priimti

en: Accept run-together words
lt: Priimti sudėtinius žodžius

en: Accept the word for
    this session only
lt: Priimti žodį
    šioje sesijoje

en: Add
lt: Pridėti

en: Add/Set
lt: Pridėti/Pakeisti

en: Advanced
lt: Išsamiai

en: Alternatives:
lt: Alternatyvos:

en: Application "%s" (process %d) has crashed
    due to a fatal error.
    (%s)
lt: Programa „%s“ (procesas %d) nulūžo
    dėl lemtingos klaidos.
    (%s)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Author:
lt: Autorius:

en: Authors:
lt: Autoriai:

en: Authors:
lt: Autoriai:

en: Back
lt: Atgal

en: Basic
lt: Paprastai

en: Below
lt: Žemiau

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Bulleted List
lt: Sužymėtas sąrašas

en: CLASS
lt: KLASĖ

en: CONFIG-PATH
lt: PARINKT-KELIAS

en: C_lear
lt: Išva_lyti

en: C_ut
lt: _Iškirpti

en: Calculator
lt: Skaičiuotuvas

en: Calculator...
lt: Skaičiuotuvas...

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Can't find an hbox, using a normal file selection
lt: Nerasta hbox, naudojamas paprastas bylos pasirinkimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Logout
lt: Atšaukti atsisveikinimą

en: Check words longer than:
lt: Tikrinti žodžius, ilgesnius nei:

en: Choose an icon
lt: Pasirink ikoną

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear the selection
lt: Išvalyti pažymėjimą

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close the current file
lt: Uždaryti esamą bylą

en: Close the current window
lt: Uždaryti esamą langą

en: Command:
lt: Komanda:

en: Comment
lt: Paaiškinimas

en: Comment:
lt: Paaiškinimas:

en: Configure
lt: Nustatyti

en: Configure the application
lt: Sutvarkyti programą

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy the selection
lt: Kopijuoti pažymėjimą

en: Copyright (C) 1998
lt: Autorinės teisės (C) 1998

en: Could not get name service!
lt: Negaliu gauti vardų paslaugos!

en: Create New _Window
lt: Sukurti naują _langą

en: Create a new window
lt: Sukurti naują langą

en: Creating '/GNOME' context %s %d
lt: Kuriamas „/GNOME“ kontekstas %s %d

en: Creating '/GNOME/Servers' context %s %d
lt: Kuriamas „/GNOME/Servers“ kontekstas %s %d

en: Cu_t
lt: _Iškirpti

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cut the selection
lt: Iškirpti pažymėjimą

en: DISPLAY
lt: EKRANAS

en: Date
lt: Data

en: Debug
lt: Derinti

en: Default Pixmap
lt: Įprastas paveikslėlis

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Disable connection to session manager
lt: Uždrausti prisijungimą prie sesijos tvarkyklės

en: Disable sound server usage
lt: Nenaudoti garsų serverio

en: Discard accepted words on kill
lt: Pamiršti priimtus žodžius išeinant

en: Display brief usage message
lt: Parodyti trumpą vartojimo žinutę

en: Dock
lt: Dokas

en: Documentation:
lt: Dokumentacija:

en: Don't use X shared memory extension
lt: Nenaudoti X bendrosios atminties išplėtimo

en: Down
lt: Žemyn

en: ERROR:
lt: KLAIDA:

en: E_xit
lt: I_šeiti

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit/
lt: Keisti/

en: Enable sound server usage
lt: Naudoti garsų serverį

en: Enable tooltips
lt: Leisti patarimus

en: End the current game
lt: Baigti esamą žaidimą

en: Error
lt: Klaida

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lt: Klaida parinktyje %s: %s.
    Paleisk „%s --help“, kad pamatytum galimas komandos parinktis.

en: Exit the program
lt: Išeiti iš programos

en: FLAGS
lt: ŽYMĖS

en: Failed to obtain CORBA authentication cookie, exiting
lt: Negaliu gauti CORBA autentifikacijos slapuko, išeinu

en: Failed to open CORBA cookie file (%s) for writing: %s
lt: Negaliu atidaryti CORBA slapukų bylos (%s) įrašymui: %s

en: Failed to open CORBA cookie file `%s': %s
lt: Negaliu atidaryti CORBA slapukų bylos „%s“: %s

en: Failed to read CORBA cookie file `%s': %s
lt: Negaliu skaityti CORBA slapukų bylos „%s“: %s

en: Failed to write CORBA cookie file (%s): %s
lt: Negaliu rašyti į CORBA slapukų bylą (%s): %s

en: Failed to write CORBA cookie to `%s': %s
lt: Negaliu įrašyti CORBA slapuko į „%s“: %s

en: Fi_les
lt: By_los

en: Fi_les/
lt: By_los/

en: File
lt: Byla

en: File/
lt: Byla/

en: Files
lt: Bylos

en: Files/
lt: Bylos/

en: Find _Again
lt: Rasti _vėl

en: Finish
lt: Baigti

en: Fixed Position
lt: Nepajudinamas

en: Font
lt: Šriftas

en: Font Info
lt: Šrifto info

en: GNOME GUI options
lt: GNOME GUI nuostatos

en: GNOME options
lt: GNOME nuostatos

en: GOAD ID of the server to activate
lt: Aktyvuojamo serverio GOAD ID

en: GTK options
lt: GTK nuostatos

en: Game
lt: Žaidimas

en: Gdk debugging flags to set
lt: Gdk derinimo žymės, kurias uždėti

en: Gdk debugging flags to unset
lt: Gdk derinimo žymės, kurias nuimti

en: Get a hint for your next move
lt: Gauti patarimą kitam judesiui

en: Get config entry
lt: Gauti parinktį

en: Global
lt: Bendra

en: Gtk+ debugging flags to set
lt: Gtk+ derinimo žymės, kurias uždėti

en: Gtk+ debugging flags to unset
lt: Gtk+ derinimo žymės, kurias nuimti

en: HOSTNAME:PORT
lt: HOSTAS:PRIEV

en: Help
lt: Pagalba

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Host:port on which the sound server to use is running
lt: Hostas:prievadas, ant kurio veikia naudotinas garsų serveris

en: I couldn't find any installed services.  Either you don't have
    any services installed or I don't know the path to find them.
    In either case, please check your GNOME installation.
lt: Negaliu rasti jokių įdiegtų paslaugų. Arba nėra įdiegta
    jokių paslaugų, arba aš nežinau kelio, kur jas rasti.
    Abiem atvejais, patikrink GNOME instaliaciją.

en: ID under which GOAD knows this server
lt: ID, pagal kurį GOAD pažįsta šį serverį

en: Icon:
lt: Ikona:

en: If you choose a font it will appear here
lt: Jei pasirinksi šriftą, jis pasirodys čia

en: Ignore on Arrange
lt: Nepaisyti tvarkant

en: Ignore this word
    this time only
lt: Ignoruoti šį žodį
    tik šįkart

en: Indent
lt: Įtraukti

en: Information
lt: Informacija

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert the word
    in your personal dictionary
lt: Įterpti žodį
    į mano asmeninį žodyną

en: Insert the word
    in your personal dictionary
    (if mixed-case preserve
    case-sensitivity)
lt: Įterpti žodį
    į mano asmeninį žodyną
    (jei skirtingi raidžių dydžiai,
    išsaugoti juos)

en: Insert with case
lt: Įterpti su raidžių dydžiu

en: Ispell command:
lt: Ispell komanda:

en: Kill ispell process
lt: Nužudyti ispell procesą

en: Language
lt: Kalba

en: Layer:
lt: Lygmuo:

en: Load an additional Gtk module
lt: Įkelti papildomą Gtk modulį

en: Loading Icons...
lt: Įkeliamos ikonos...

en: MODULE
lt: MODULIS

en: Main dictionary:
lt: Pagrindinis žodynas:

en: Make X calls synchronous
lt: Padaryti X kreiptis sinchroniškas

en: Make all warnings fatal
lt: Padaryti visus perspėjimus lemtingais

en: Maximized Horizontal
lt: Išdidintas horizontaliai

en: Maximized Vertical
lt: Išdidintas vertikaliai

en: Menu Accelerator Keys
lt: Meniu spartieji klavišai

en: Menu Item
lt: Meniu punktas

en: Message
lt: Pranešimas

en: Minimized
lt: Sumažintas

en: Modify the file's properties
lt: Keisti bylos savybes

en: Multiple segmentation faults occurred; can't display error dialog
lt: Įvyko keletas segmentacijos klaidų; negaliu parodyti klaidos dialogo

en: NAME
lt: PAVAD

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name/Comment translations:
lt: Pavadinimo/Paaiškinimo vertimai:

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: New
lt: Nauja

en: New...
lt: Nauja...

en: New/
lt: Nauja/

en: Next
lt: Pirmyn

en: No
lt: Ne

en: No Icon
lt: Jokios
    ikonos

en: No Image
lt: Jokio paveikslėlio

en: Normal
lt: Paprastas

en: Numbered List
lt: Numeruotas sąrašas

en: OK
lt: Gerai

en: On Top
lt: Viršuje

en: Open a file
lt: Atidaryti bylą

en: Open...
lt: Atidaryti...

en: PORT
lt: PRIEV

en: PREFIX
lt: PRIEŠD

en: Paste
lt: Įdėti

en: Paste the clipboard
lt: Įdėti krepšio turinį

en: Pause the game
lt: Sustabdyti žaidimą

en: Personal dictionary:
lt: Asmeninis žodynas:

en: Pick a Font
lt: Pasirink šriftą

en: Pick a color
lt: Pasirink spalvą

en: Please visit the GNOME Application Crash page for more information
lt: Aplankykite GNOME Programų Lūžimo puslapį, norėdami sužinoti daugiau

en: Preferences...
lt: Nuostatos...

en: Prev
lt: Atgal

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Print S_etup...
lt: Spausdinimo nu_ostatos...

en: Print the current file
lt: Spausdinti esamą bylą

en: Print...
lt: Spausdinti...

en: Program class as used by the window manager
lt: Programos klasė, naudojama langų tvarkyklės

en: Program name as used by the window manager
lt: Programos pavadinimas, naudojamas langų tvarkyklės

en: Progress
lt: Pažanga

en: Properties...
lt: Savybės...

en: Question
lt: Klausimas

en: Quit
lt: Išeiti

en: Redo
lt: Pakartoti

en: Redo the undone action
lt: Pakartoti atšauktą veiksmą

en: Redo the undone move
lt: Pakartoti atšauktą judesį

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replace a string
lt: Pakeisti eilutę

en: Replace the word
lt: Pakeisti žodį

en: Repository ID of the server to activate
lt: Aktyvuojamo serverio Repository ID

en: Repository ID under which GOAD knows this server
lt: Repository ID, pagal kurį GOAD pažįsta šį serverį

en: Restart the game
lt: Paleisti žaidimą iš naujo

en: Revert to a saved version of the file
lt: Atstatyti iki išsaugotos bylos versijos

en: Run in Terminal
lt: Paleisti terminale

en: STYLE
lt: STILIUS

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save _As...
lt: Išsaugoti k_aip...

en: Save as...
lt: Išsaugoti kaip...

en: Save the current file
lt: Išsaugoti esamą bylą

en: Save the current file with a different name
lt: Išsaugoti esamą bylą kitu vardu

en: Score
lt: Taškai

en: Scores...
lt: Taškai...

en: Search again for the same string
lt: Vėl ieškoti tos pačios eilutės

en: Search for a string
lt: Ieškoti eilutės

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select Color
lt: Pasirink spalvą

en: Select dictionary
lt: Pasirink žodyną

en: Select everything
lt: Pažymėti viską

en: Select file
lt: Pasirink bylą

en: Session management options
lt: Sesijos tvarkymo nuostatos

en: Set Layer
lt: Nustatyti lygmenį

en: Set Skip
lt: Nustatyti praleidimą

en: Set State
lt: Nustatyti būseną

en: Set Workspace
lt: Nustatyti darbo erdvę

en: Set config entry
lt: Nurodyti parinktį

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Settings/
lt: Nuostatos/

en: Setup Page...
lt: Puslapio nuostatos...

en: Setup the page settings for your current printer
lt: Nustatyti puslapio parinktis esamam spausdintuvui

en: Shaded
lt: Suvyniotas

en: Show font size
lt: Parodyti šrifto dydį

en: Show this help message
lt: Parodyti šią pagalbos žinutę

en: Simple test app to check how the WIN_HINTS work.
    And to test the gnome_win_hints_* functions for errors. :)
lt: Paprasta programėlė patikrinimui, kaip veikia WIN_HINTS.
    Ir patikrinti gnome_win_hints_* funkcijas nuo klaidų. :)

en: Skip
lt: Praleisti

en: Skip Focus
lt: Praleisti fokusuojant

en: Skip Taskbar / WinList
lt: Praleisti Užduočių/Langų sąraše

en: Skip Toggles:
lt: Praleidimo jungikliai:

en: Skip Window Menu
lt: Praleisti Langų meniu

en: Sort by correctness
lt: Rūšiuoti pagal teisingumą

en: Specify prefix of saved configuration
lt: Nurodyti išsaugotų nuostatų priešdėlį

en: Specify session management ID
lt: Nurodyti sesijos tvarkymo ID

en: Spell
lt: Rašyba

en: Start a new game
lt: Pradėti naują žaidimą

en: State Toggles:
lt: Būsenos jungikliai:

en: Sticky
lt: Lipnus

en: Submit a bug report
lt: Pateikti klaidos ataskaitą

en: Table Borders
lt: Lentelės rėmeliai

en: Table Fill
lt: Lentelės užpildas

en: The user chose No/Cancel with data:
lt: Vartotojas pasirinko Ne/Atšaukti su duomenimis:

en: The user chose Yes/OK with data:
lt: Vartotojas pasirinko Taip/Gerai su duomenimis:

en: The word `%s'
    is not in the dictionary.
    Proceed anyway?
lt: Žodžio „%s“
    nėra žodyne.
    Vistiek tęsti?

en: This is an hbox with pixmap and text
lt: Čia yra hbox su paveikslėliu ir tekstu

en: Top Ten
lt: Pirmi dešimt

en: Try this before using:
lt: Prieš naudojant pabandyti tai:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Un-Indent
lt: Atitraukti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo the last action
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

en: Undo the last move
lt: Atšaukti paskutinį judesį

en: Unknown system error
lt: Nežinoma sistemos klaida

en: Up
lt: Aukštyn

en: Usage: gnome_segv appname signum
lt: Vartojimas: gnome_segv appname signum

en: Use Font in button with size
lt: Naudoti šriftą mygtuke su dydžiu

en: User
lt: Žaidėjas

en: Valid chars in words:
lt: Galimi ženklai žodžiuose:

en: View
lt: Rodyti

en: View the scores
lt: Peržiūrėti taškus

en: View/
lt: Rodyti/

en: WIN_HINTS Test
lt: WIN_HINTS testas

en: Warning
lt: Perspėjimas

en: Warning:
lt: Perspėjimas:

en: Weird number in reply callback
lt: Keistas skaičius atsakymo callback'e

en: Windows
lt: Langai

en: Windows/
lt: Langai/

en: Word:
lt: Žodis:

en: Workspaces:
lt: Darbo erdvės:

en: X display to use
lt: Kurį X'ų ekraną naudoti

en: Yes
lt: Taip

en: _About...
lt: _Apie...

en: _Close
lt: _Uždaryti

en: _Close This Window
lt: _Uždaryti šį langą

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Edit
lt: K_eisti

en: _Edit/
lt: K_eisti/

en: _End game
lt: _Baigti žaidimą

en: _File
lt: _Byla

en: _File/
lt: _Byla/

en: _Find...
lt: R_asti...

en: _Game
lt: Žai_dimas

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Help with this
lt: _Pagalba apie šį

en: _Hint
lt: Patar_imas

en: _New
lt: _Nauja

en: _New game
lt: _Naujas žaidimas

en: _New/
lt: _Nauja/

en: _Open...
lt: _Atidaryti...

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Pause game
lt: _Sustabdyti žaidimą

en: _Preferences...
lt: _Nuostatos...

en: _Print
lt: S_pausdinti

en: _Properties...
lt: _Savybės...

en: _Redo
lt: Paka_rtoti

en: _Redo move
lt: Paka_rtoti judesį

en: _Replace...
lt: _Pakeisti...

en: _Restart game
lt: _Paleisti iš naujo

en: _Revert
lt: Atsta_tyti

en: _Save
lt: Iš_saugoti

en: _Scores...
lt: _Taškai...

en: _Select All
lt: Pažymėti _visą

en: _Settings
lt: Nuo_statos

en: _Settings/
lt: Nuo_statos/

en: _Undo
lt: Atša_ukti

en: _Undo move
lt: Atša_ukti judesį

en: _View
lt: _Rodyti

en: _View/
lt: _Rodyti/

en: _Windows
lt: _Langai

en: _Windows/
lt: _Langai/

en: get
lt: gauti

en: no
lt: ne

en: set
lt: nurodyti

en: y
lt: t

en: yes
lt: taip
