gnome-applets 1.2.0 - en to lt translation catalogue (407 entries)

en:  mounted
lt:  užmontuotas

en:  not mounted
lt:  numontuotas

en: " reported:
lt: “ pranešė:

en: (C) 1999
lt: © 1999

en: (C) 1999 The Free Software Foundation
lt: © 1999 The Free Software Foundation

en: (These settings do not take effect until a refresh)
lt: (Šie nustatymai nieko nekeičia kol neatnaujinta)

en: A complete waste of perfectly good CPU cycles.
lt: Visiškas nuostabiai gerų CPU ciklų švaistymas.

en: A cursor position reporting applet.
    = Clicking mouse button 1 grabs the cursor.
    = Dragging with mouse button 1 held down shows the size of the region.
lt: Priedas, pranešanti žymeklio poziciją.
    = Pelės #1 mygtuko paspaudimas pagriebia žymeklį.
    = Vilkimas nuspaudus #1 pelės mygtuką parodo srities dydį.

en: A goofy little xeyes clone for the GNOME panel.
lt: Persekiojančios akys GNOME skydelyje. xeyes klonas.

en: AC-Off Battery Color:
lt: Išjungtų baterijų spalva:

en: AC-On Battery Color:
lt: Įjungtų baterijų spalva:

en: APM is disabled!  Cannot read battery charge information.
lt: APM yra išjungtas! Negaliu perskaityti baterijų krūvio.

en: ASClock Settings
lt: ASClock nustatymai

en: About...
lt: Apie...

en: Advanced
lt: Papildomai

en: AfterStep Clock
lt: AfterStep Laikrodis

en: Always blink when any mail is waiting.
lt: Visada mirksėti, jei tik yra laiškų.

en: An analog clock similar to that in CDE panel
lt: Rodyklinis laikrodis, panašus į esantį CDE.

en: An analog clock similar to that in CDE panel.
lt: Rodyklinis laikrodis, panašus į esantį CDE.

en: An applet that watches your mouse.
lt: Akys, stebinčios tavo pelę

en: Another Clock
lt: Kitoks laikrodis

en: Another Clock Applet
lt: Kitoks Laikrodis

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Applet Height:
lt: Priedo aukštis:

en: Applet Mode:
lt: Priedo būdas:

en: Applet Width:
lt: Priedo plotis:

en: Applet height:
lt: Priedo aukštis:

en: Applet width:
lt: Priedo plotis:

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Audio Mixer
lt: Garsumo keitimo priedas

en: Automatically pick best applet size
lt: Automatiškai parinkti geriausią priedo dydį

en: Background:
lt: Fono spalva:

en: Balance
lt: Balansas

en: Battery Charge Messages
lt: Baterijų krūvio žinutės

en: Battery Charge Monitor
lt: Baterijų stebėtuvas

en: Battery Monitor Settings
lt: Baterijų Stebėtuvo nustatymai

en: Blinking elements in clock
lt: Blyksintys elementai laikrodyje

en: Broken clouds
lt: Su pragiedruliais

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Buffers
lt: Buferiai

en: CD Player
lt: CD grotuvas

en: CD Player Applet
lt: CD Grotuvo priedas

en: CPU Load
lt: CPU apkrovimas

en: CPU Load Applet
lt: CPU apkrovimo priedas

en: CPU Load Meter
lt: Procesoriaus apkrovimo matuoklis

en: CPU/MEM usage
lt: CPU/Atminties apkrovimas

en: CPU/MEM usage meter
lt: Procesoriaus/Atminties apkrovimo matuoklis

en: CPULoad
lt: CPU apkrovimas

en: Can't create GNotes applet!
lt: Negaliu sukurti GNotes priedo!

en: Can't create applet!
lt: Neina sukurti priedo!

en: Can't create fifteen applet!
lt: Negaliu sukurti penkiolikos priedo!

en: Can't create life applet!
lt: Negaliu sukurti Gyvenimo priedo!

en: Can't create odometer applet!
lt: Negaliu sukurti odometro priedo!

en: Cannot create applet!
lt: Negaliu sukurti priedo!

en: Cannot create directory:
    ~/.gnome/quicklaunch.
    Aborting
lt: Negaliu sukurti katalogo:
    ~/.gnome/quicklaunch.
    Nutraukiama

en: Cannot open /dev/apm; can't get data.
lt: Negaliu atidaryti /dev/apm; negaliu gauti duomenų.

en: Cannot open /proc/apm!  Make sure that you built APM support into your kernel.
lt: Negaliu atidaryti /proc/apm! Įsitikink, ar į kernelį įkompiliuotas APM palaikymas.

en: Cdrom
lt: Kompaktas

en: Character Picker
lt: Simbolių rinkiklis

en: Character Picker Settings
lt: Simbolių rinkiklio nustatymai

en: Clear Sky
lt: Giedras dangus

en: Clipboard Applet
lt: Krepšio priedas

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Clock Settings
lt: Laikrodžio nustatymai

en: Clock Theme
lt: Laikrodžio tema

en: Clock and Mail Notify Applet
lt: Laikrodis ir Pašto tikrintuvas

en: Clock and Mailcheck
lt: Laikrodis ir pašto tikrintuvas

en: Clock color
lt: Laikrodžio spalva

en: ClockMail Settings
lt: Laikrodžio/Laiškininko Nustatymai

en: Colors
lt: Spalvos

en: Command history
lt: Komandų žurnalas

en: Command line background:
lt: Komandinės eilutės fonas:

en: Command line foreground:
lt: Komandinės eilutės tekstas:

en: Command line height:
lt: Komandinės eilutės aukštis:

en: Conditions:
lt: Sąlygos:

en: Confirm connection
lt: Patvirtinti jungimąsi

en: Connect command:
lt: Prisijungimo komanda:

en: Connect points in scope
lt: Sujungti taškus akiratyje

en: Connecting
lt: Jungimasis

en: Continent/City
lt: Žemynas/Miestas

en: Copyright (c)1999 by S. Papadimitriou
lt: Copyright © S. Papadimitriou, 1999

en: Could not allocate space for graph values
lt: Nepavyko paskirti vietos grafiko reikšmėms

en: Could not dup() APM file descriptor: %s
lt: Negaliu dup() APM bylos aprašo: %s

en: Couldn't open mixer device %s
lt: Negaliu atidaryti mikserio įrenginio %s

en: Create sticky notes on your screen.
lt: Sukurti limpančius lapelius.

en: Creating user directory: %s
lt: Kuriamas vartotojo katalogas: %s

en: Current conditions
lt: Esamos sąlygos

en: Custom
lt: Kitokia

en: Custom icon for mounted:
lt: Ikona, kai primontuotas:

en: Custom icon for not mounted:
lt: Ikona, kai numontuotas:

en: Default Height
lt: Įprastas aukštis

en: Default List
lt: Simbolių sąrašas

en: Default Properties...
lt: Savybės...

en: Default Width
lt: Įprastas plotis

en: Default character list:
lt: Rodomų simbolių sąrašas:

en: Delay between articles (10 = 1 sec):
lt: Delsa tarp straipsnių (10 == 1 sek.):

en: Delay when wrapping text:
lt: Delsa kai laužomas tekstas:

en: Delete Note
lt: Panaikinti lapelį

en: Delete launcher
lt: Išmesti leistuką

en: Detailed forecast not available for this location.
    Please try the state forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
lt: Detali prognozė šiai vietovei neprieinama.
    Bandyk valstijos prognozę; prisimink, kad IWIN prognozė prieinama tik JAV miestams.

en: Device:
lt: Įrenginys:

en: Dew point:
lt: Rasos taškas:

en: Digits number
lt: Skaitmenų kiekis

en: Disconnect command:
lt: Atsijungimo komanda:

en: Disk Usage
lt: Disko užimtumas

en: Disk Usage Applet
lt: Diskų užimtumo priedas

en: Disk usage meter
lt: Disko užimtumo matuoklis

en: Diskusage Settings
lt: Diskų užimtumo nustatymai

en: Display
lt: Rodymas

en: Display "launch new window" option
lt: Rodyti „naujame lange“ pasirinktį

en: Display time in 12 hour format (AM/PM)
lt: Rodyti laiką 12 valandų formatu (AM/PM)

en: Display time relative to GMT (Greenwich Mean Time):
lt: Rodyti laiką santykinai GMT (Pasauliniam laikui):

en: Displays new mail and time
lt: Rodo laiką ir laiškų skaičių dėžutėje

en: Do you want to connect?
lt: Ar nori prisijungti?

en: Don't know how to make a launcher out of: '%s'
lt: Nežinau kaip padaryti leistuką iš „%s“

en: Drive Mount
lt: Diskų montuoklis

en: Drive Mount Applet
lt: Diskų montavimo priedas

en: Drive Mount Applet Properties
lt: Diskų montavimo priedo savybės

en: Drivemount command failed.
    "
lt: Disko montavimo komanda nepavyko.
    „

en: ESD host to monitor:
lt: ESD host'as, kurį stebėti:

en: East
lt: Rytų

en: East - NorthEast
lt: Rytų - Šiaurės Rytų

en: East - Southeast
lt: Rytų - Pietryčių

en: Eject
lt: Išmesti

en: Enable Full-Charge Notification
lt: Pranešti, kai baterijos pilnai pasikrauna

en: Enable Low Battery Warning
lt: Leisti pranešti apie nusilpusias baterijas

en: Error querying battery charge.
    
    Make sure that your kernel was built with APM support.
lt: Klaida bandant sužinoti baterijų krūvį.
    
    Įsitikink, ar į kernelį įkompiliuotas APM palaikymas.

en: Few clouds
lt: Mažai debesuotas

en: Fifteen
lt: Penkiolika

en: Fifteen cells game
lt: Penkiolikos dalelių žaidimas

en: Fifteen sliding pieces
lt: Penkiolika slankiojančių dalelių

en: File '%s' does not exist
lt: Nėra tokios bylos „%s“

en: File System Changed!
lt: Bylų sistema pakeista!

en: File Systems
lt: Bylų sistemos

en: Floppy
lt: Diskelis

en: Follow panel size
lt: Sekti skydelio dydžiu

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Forecast
lt: Prognozė

en: Free
lt: Laisva

en: Free Diskspace:
lt: Laisva disko vieta:

en: GKB Home Page (http://projects.gnome.hu/gkb)
lt: GKB svetainė (http://projects.gnome.hu/gkb)

en: GKB Keyboard Switcher
lt: GKB klaviatūros perjungiklis

en: GKB Properties
lt: GKB Savybės

en: GNOME Weather
lt: GNOME Oras

en: GNOME weather monitor applet
lt: GNOME oro stebėjimo priedas

en: GNOME weather monitor applet.
    Web: http://gweather.dhs.org/
lt: GNOME oro stebėjimo priedas.
    http://gweather.dhs.org/

en: GNotes Settings
lt: GNotes nustatymai

en: Game of Life
lt: Gyvenimas

en: General
lt: Bendrai

en: Gnome Panel applet for selecting strange characters that are not on my keyboard. Released under GNU General Public Licence.
lt: GNOME skydelio priedas, padedantis įterpti keistus simbolius, kurių nėra klaviatūroje. Išleistas GPL sąlygomis

en: Gnome panel applet for copying and retrieving selections with a history list. Released under GNU General Public Licence.
lt: GNOME skydelio priedas, skirtas kopijuoti ir atgauti pasirinkimus, įdėtus į krepšį, su žurnalu. Išleistas GNU General Public Licence sąlygomis.

en: Graph
lt: Grafikas

en: Graph Battery Low Color:
lt: Grafike - silpnų baterijų spalva:

en: Graph Direction:
lt: Grafiko kryptis:

en: Graph Tick Color:
lt: Grafiko žymų spalva:

en: Hard Disk
lt: Kietas diskas

en: Help
lt: Pagalba

en: Help...
lt: Pagalba...

en: Hide Note
lt: Paslėpti lapelį

en: Hide Notes
lt: Paslėpti lapelius

en: History
lt: Žurnalas

en: Hour needle color
lt: Valandų rodyklės spalva

en: Humidity:
lt: Drėgnumas:

en: Icon:
lt: Ikona:

en: Idle
lt: Neveikli

en: Info and status ticker
lt: Informacijos ir būsenos pranešiklis

en: Inigo Serna <inigo@gaztelan.bi.ehu.es>
lt: Ińigo Serna <inigo@gaztelan.bi.ehu.es>

en: Internal error: invalid mode in battery_set_mode
lt: Vidinė klaida: invalid mode in battery_set_mode

en: Invalid location chosen!
    Properties remain unchanged.
lt: Pasirinkta netinkama vietovė!
    Savybės paliktos nepakeistos.

en: JBC Binary Clock
lt: JBC skaitmeninis laikrodis

en: Jaz Drive
lt: Jaz kaupiklis

en: Jon's Binary Clock
lt: Jono skaitmeninis laikrodis

en: Just another clock
lt: Laikrodis su AfterStep išvaizda

en: Launch new window
lt: Naujame lange

en: Launcher Properties
lt: Leistuko savybės

en: Launcher properties...
lt: Leistuko savybės...

en: Left to Right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Load Average
lt: Apkrovimo vidurkis

en: Load Graph
lt: Apkrovimo grafikas

en: Loading headlines...
lt: Įkeliamos antraštės...

en: Location
lt: Vietovė

en: Location:
lt: Vietovė:

en: Low Battery Color:
lt: Silpnų baterijų spalva:

en: Low Charge Threshold:
lt: Žemo krūvio rėžis:

en: Lower Note
lt: Pakelti lapelį

en: Lower Notes
lt: Nuleisti lapelius

en: Macros
lt: Macrosai

en: Mail
lt: Paštas

en: Mail file:
lt: Pašto byla:

en: Main Volume and Mute
lt: Pagrindinis garsumas ir užtildymas

en: Manager...
lt: Vadybininkas...

en: Maximum:
lt: Maksimumas:

en: MemLoad
lt: Atminties apkrovimas

en: Memory Load
lt: Atminties apkrovimas

en: Memory Load Applet
lt: Atminties apkrovimo priedas

en: Memory Load Meter
lt: Atminties užimtumo matuoklis

en: Mini-Commander
lt: Komandinė eilutė

en: Mini-Commander Applet
lt: Komandinės eilutės priedas

en: Mini-Commander Properties
lt: Mini-Commander savybės

en: Minimum number of cells: (for autosize)
lt: Mažiausias ląstelių skaičius:

en: Minute needle color
lt: Minučių rodyklės spalva

en: Mixer
lt: Mikšeris

en: Mixer Applet
lt: Mikšerio priedas

en: Modem Lights
lt: Modemo lemputės

en: Modem Lights Applet
lt: Modemo lempučių priedas

en: Modem Lights Settings
lt: Modemo lempučių savybės

en: Modem lock file:
lt: Modemo lock byla:

en: Modem options
lt: Modemo pasirinktys

en: Monitor sound input (only use if sound card is FULL DUPLEX)
lt: Stebėti garso įėjimą (naudok tik jei garso korta yra FULL DUPLEX)

en: Mount point:
lt: Montavimo taškas:

en: Mouse movements counter
lt: Pelės judėjimo matuoklis

en: My Title
lt: Mano pavadinimas

en: Net Load
lt: Tinklo apkrovimas

en: NetLoad
lt: Tinklo apkrovimas

en: Network
lt: Tinklas

en: Network Activity Meter
lt: Tinklo apkrovimo matuoklis

en: No articles
lt: Nėra straipsnių

en: None (default)
lt: Jokios (įprasta)

en: North
lt: Šiaurės

en: North - NorthEast
lt: Šiaurės - Šiaurės Rytų

en: North - Northwest
lt: Šiaurės - Šiaurės Vakarų

en: Northeast
lt: Šiaurės Rytų

en: Northwest
lt: Šiaurės Vakarų

en: Number of columns of buttons:
lt: Ląstelių stulpelių skaičius:

en: Number of messages to consider mailbox full:
lt: Laiškų skaičius, reiškiantis, kad pašto dėžė pilna:

en: Number of rows of buttons:
lt: Ląstelių eilučių skaičius:

en: Odometer
lt: Odometras

en: Odometer setting
lt: Odometro savybės

en: Other
lt: Kitokia

en: Overcast
lt: Debesuotas

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Peak indicator
lt: Piko rodiklis

en: Peak indicator falloff speed
lt: Piko rodiklio atkritimo greitis

en: Place Esound in standby
lt: Užmigdyti Esound (stanby)

en: Pressure:
lt: Slėgis:

en: Properties...
lt: Savybės...

en: Proxy URL is not of the form http://host:port/
    Properties remain unchanged.
lt: Proxy URL nėra pavidalo http://host:port/
    Savybės paliktos nepakeistos.

en: QuickLaunch
lt: Greitas startas

en: Radar map
lt: Radarinis žemėlapis

en: Raise Note
lt: Nuleisti lapelį

en: Raise Notes
lt: Pakelti lapelius

en: Randomize
lt: Sumaišyti

en: Readout
lt: Skaitymas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Regions
lt: Regionai

en: Released under the GNU general public license.
    
    CPU Load Meter Applet.
lt: Priedas, rodantis procesoriaus apkrovimą
    
    Released under the GNU general public Licence.

en: Released under the GNU general public license.
    
    Memory Load Applet.
lt: Atminties apkrovimo priedas.
    
    Išleistas GNU General Public License sąlygomis.

en: Released under the GNU general public license.
    
    Swap Load Meter Applet.
lt: Swap apkrovimo priedas.
    
    Išleistas GNU General Public License sąlygomis.

en: Released under the GNU general public license.
    A modem status indicator and dialer.
    Lights in order from the top or left are Send data and Receive data.
lt: Modemo būsenos indikatorius ir skambintuvas.
    Lemputės iš viršaus arba kairės yra Siunčiami bei gaunami duomenys.
    Išleistas GNU General Public License sąlygomis.

en: Released under the GNU general public license.
    Basic digital clock with date in a tooltip. Optional 12/24 time display. Mail blinking can be for any unread mail, or only briefly when new mail arrives.
lt: Priedas, rodantis laiką, datą, taip pat stebintis pašto dėžutę ir pranešantis, kai yra laiškų ar ateina naujų.
    Išleistas GNU General Public License sąlygomis.

en: Released under the GNU general public license.
    Displays time in Binary Coded Decimal
    http://snoopy.net/~jon/jbc/.
lt: Rodo laiką BCD formatu: dešimtainiai skaičiai užkoduoti dvejetainiais skaitmenimis
    http://snoopy.net/~jon/jbc/.Išleistas GNU General Public License sąlygomis.

en: Released under the GNU general public license.
    Monitors the amount of space in use and available on your disk drives.
lt: Rodo laisvos ir užimtos vietos diskuose kiekį.
    Išleistas GNU General Public License sąlygomis.

en: Released under the GNU general public license.
    Mounts and Unmounts drives.
lt: Išleistas GNU General Public License sąlygomis.
    Užmontuoja ir numontuoja kaupiklius.

en: Reset
lt: Iš naujo

en: Resume Esound
lt: Tęsti Esound

en: Right to Left
lt: Iš dešinės į kairę

en: Run Audio Mixer...
lt: Paleisti Garso mikšerį...

en: Run CD Player...
lt: Paleisti CD Grotuvą...

en: Run gtop...
lt: Paleisti gtop...

en: Sam Lloyd's all-time favorite game, now for your delight in the Gnome Panel. Guaranteed to be a productivity buster.
lt: Sam'o Lloyd'o visų laikų mėgstamiausias žaidimas, dabar tavo malonumui GNOME skydelyje. Užtikrintai sumažina našumą.

en: Scale size to panel
lt: Pritaikyti dydį prie skydelio

en: Scattered clouds
lt: Išsisklaidę debesys

en: Scope (scale 1:X, where X = ? )
lt: Akiratis (mastelis 1:X, kur X = ?)

en: Scramble pieces
lt: Sumaišyti daleles

en: Screen Shooter is a screenshot grabber
lt: ScreenShooter yra screenshot'ų darymo priedas

en: Screen refresh (frames per second)
lt: Vaizdo atnaujinimas (kadrais per sekundę)

en: Screen-Shooter Applet
lt: Screen-Shooter priedas

en: Scroll speed between lines (Smooth scroll):
lt: Slinkties greitis tarp eilučių (glodi slinktis):

en: Scrolling
lt: Slinkimas

en: Second needle color
lt: Sekundžių rodyklės spalva

en: Select icon for mounted
lt: Pasirink ikoną primontuotiems

en: Select icon for unmounted
lt: Pasirink ikoną primontuotiems

en: Shared
lt: Bendra

en: Show Notes
lt: Parodyti lapelius

en: Show connect time and throughput
lt: Rodyti prisijungimo laiką ir pralaidumą

en: Show date
lt: Rodyti datą

en: Show frame
lt: Rodyti rėmelį

en: Show handle
lt: Rodyti rodyklę

en: Show last news from slashdot.org
lt: Rodo paskutines naujienas iš slashdot.org

en: Show modem status
lt: Parodo modemo būseną

en: Show seconds needle
lt: Rodyti sekundžių rodyklę

en: Show time
lt: Rodyti laiką

en: Shows Cursor Position
lt: Parodo žymeklio vietą

en: Since you are root, would you like to set the system's default timezone?
lt: Būdamas root'as, ar norėtum nustatyti sistemos standartinę laiko juostą?

en: Size
lt: Dydžiai

en: Size of button: (pixels)
lt: Ląstelės dydis: (taškais)

en: Size:
lt: Dydis:

en: Sky:
lt: Dangus:

en: SlashApp Article List
lt: SlashApp straipsnių sąrašas

en: Small Launchers
lt: Maži leistukai

en: Smooth scroll
lt: Glodi slinktis

en: Smooth type
lt: Glodus rašymas

en: Sound Monitor
lt: Garso stebėtuvas

en: Sound Monitor Applet
lt: Garso stebėjimo priedas

en: Sound Monitor for Esound
lt: Garso stebėtuvas, skirtas Esound

en: Sound monitor interface to Esound
    
    Released under the GNU general public license.
lt: Garso stebėjimo ryšys su Esound.
    
    Išleistas GNU General Public License sąlygomis.

en: South
lt: Pietų

en: South - Southeast
lt: Pietų - Pietryčių

en: South - Southwest
lt: Pietų - Pietvakarių

en: Southeast
lt: Pietryčių

en: Southwest
lt: Pietvakarių

en: Speed
lt: Greitis

en: Speed:
lt: Greitis:

en: Start Esound
lt: Paleisti Esound

en: Start program
lt: Paleisti programą

en: State forecast not available for this location.
    Please try the detailed forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
lt: Valstijos prognozė šiai vietovei neprieinama.
    Bandyk detalią prognozę; prisimink, kad IWIN prognozė prieinama tik JAV miestams.

en: Swap Load
lt: Swap apkrovimas

en: Swap Load Applet
lt: Swap apkrovimo priedas

en: Swap Load Meter
lt: Swap apkrovimo matuoklis

en: SwapLoad
lt: Swap apkrovimas

en: System
lt: Sistemos

en: Temperature:
lt: Temperatūra:

en: Text:
lt: Tekstas:

en: The CD Player applet is a simple audio CD player for your panel
lt: CD Grotuvo priedas yra paprastas CD grotuvas tavo skydeliui

en: The GNOME Battery Monitor Applet
lt: GNOME Baterijas stebintis priedas

en: The GNOME KeyBoard Switcher Applet
lt: GNOME klaviatūros perjungiklis

en: The Game of Life
lt: Gyvenimo žaidimas

en: The Game of Life (to waste your time)
lt: Žaidimas „Gyvenimas“ (eikvoti tavo laikui)

en: The QuickLaunch Applet
lt: Greito Paleidimo priedas

en: The Web Browser Controller
lt: Naršyklės valdiklis

en: The battery is fully charged.
lt: Baterijos yra pilnai pakrautos.

en: The battery is low.
lt: Baterijos nusilpusios.

en: The mixer applet gives you instant access to setting the master volume level on your soundcard device
lt: Mikšerio priedas leidžia tau tiesiogiai keisti pagrindinį garsumo lygį tavo garso įrenginyje

en: Theme
lt: Tema

en: Theme Name
lt: Temos vardas

en: Theme file (directory):
lt: Temų byla (katalogas):

en: Themes
lt: Temos

en: Themes:
lt: Temos:

en: These characters will appear when the panel is started. To return to this list, hit <space> while the applet has focus.
lt: Šie simboliai atsiras, kai skydelis bus paleistas. Kad grįžtum į šį sąrašą, nuspausk tarpą, kol priedas turi fokusą.

en: This GNOME applet adds a command line to the panel. It features command completion, command history, changeable macros and an optional built-in clock.
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Šis priedas prideda komandinę eilutę į skydelį. Jo privalumai: komandų papildymas, komandų žurnalas, keičiami macro'sai ir nebūtinas įstatytas laikrodis.
    Išleistas GNU General Public License sąlygomis.

en: This applet adds some pretty small icons for your launchers to your panel, like the windowish QuickLaunch toolbar, avoiding that annoying huge GNOME launchers.
lt: Šis priedas įdeda į skydelį keletą mažyčių ikonų tavo leistukams, panašiai kaip windows'ų QuickLaunch įrankių juosta, leidžiantis išvengti didžiulių GNOME leistukų.

en: This applet monitors the charge of your laptop's battery.  Click on it to change display modes.
lt: Šis priedas žiūri, kaip pakrautos nešiojamo kompiuterio baterijos. Spragtelk ant jo, kad pakeistum vaizdavimo būdą.

en: This applet switches between keyboard maps. It uses setxkbmap, or xmodmap.
    Mail me your flag, please (60x40 size), I will put it to CVS.
    So long, and thanks for all the fish.
    Thanks for Balazs Nagy (Kevin) <julian7@kva.hu> for his help and Emese Kovacs <emese@eik.bme.hu> for her solidarity.
lt: Šis priedas perjungia klaviatūros išdėstymus. Jis naudoja setxkbmap
    arba xmodmap. Atsiųskite man trūkstamas vėliavas (60x40 dydžio), ir
    aš jas įdėsiu į CVS. Iki pasimatymo, ir ačiū už visą reikalą.
    Dėkoju Balazs Nagy (Kevin) <julian7@kva.hu> už smulkią pagalbą ir 
    Emese Kovacs <emese@eik.bme.hu> už jos solidarumą.

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Unable to create user directory: %s
lt: Negaliu sukurti vartotojo katalogo: %s

en: Unable to initialize request. Shouldn't happen
lt: Negaliu pradėti užklausos. To neturėtų atsitikti

en: Unable to parse document
lt: Negaliu analizuoti dokumento

en: Unable to prepare request.
lt: Negaliu paruošti užklausos.

en: Unable to process request.
lt: Negaliu nagrinėti užklausos.

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update Frequency (seconds):
lt: Atnaujinti dažnis (sekundėmis):

en: Update Interval (seconds):
lt: Atnaujinimo intervalas (sekundėmis):

en: Update in seconds:
lt: Atnaujinti kas [sek]:

en: Update...
lt: Atnaujinti...

en: Update:
lt: Atnaujinti:

en: Updates per second
lt: Atnaujinimai per sekundę

en: Use ISDN
lt: Naudoti ISDN

en: Use Metric
lt: Naudoti metrus

en: Use automount friendly status test
lt: Naudoti automount'ui draugišką būsenos patikrinimą

en: Use default properties
lt: Naudoti standartines savybes

en: Use proxy
lt: Naudoti proxy

en: Used
lt: Užimta

en: Used Diskspace:
lt: Užimta disko vieta:

en: User
lt: Vartotojo

en: Username:
lt: Prisijungimo vardas:

en: Variable
lt: Nepastovus

en: Verify owner of lock file
lt: Tikrinti lock bylos savininką

en: Visibility:
lt: Matomumas:

en: Visit Weather.com
lt: Aplankyk Weather.com

en: Visit the author's Website
lt: Aplankyk autoriaus svetainę

en: Volume
lt: Garsumas

en: Warn if the battery charge dips below:
lt: Atkreipti dėmesį, jei baterijų krūvis krenta žemiau:

en: WebControl
lt: Naršyklės valdiklis

en: WebControl Properties
lt: NaršIklio savybės

en: West
lt: Vakarų

en: West - Northwest
lt: Vakarų - Šiaurės Vakarų

en: West - Southwest
lt: Vakarų - Pietvakarių

en: When clicked, run:
lt: Kai spragteltas, paleisti:

en: When new mail is received run:
lt: Kai ateina nauji laiškai, paleisti:

en: Where Am I?
lt: Kur aš esu?

en: Who said NeXT is dead?
lt: Kas sakė kad NeXT miręs?

en: Wind:
lt: Vėjas:

en: You are currently connected.
    Do you want to disconnect?
lt: Tu dabar esi prisijungęs.
    Ar nori atsijungti?

en: You have enabled the "Monitor sound input" option.
    
    If your sound card is not fully 100% FULL DUPLEX (can do input and output simultaneously),
    then this may touch bugs in sound drivers/esound that may hang the system.
    
    You have been warned!
lt: Tu įjungei „Garso įeities stebėjimo“ pasirinktį.
    
    Jei tavo garso korta nepalaiko FULL DUPLEX 100% (galimybė įvesti ir išvesti vienu metu), šis žingsnis gali prieiti iki klaidų, esančių tvarkyklėse/Esound'e, todėl gali pakabinti sistemą.
    
    Aš tave įspėjau!

en: Zip Drive
lt: Zip kaupiklis

en: a GNOME applet that tracks and measures the movements of your mouse pointer across the desktop.
lt: GNOME priedas, kuris seka ir matuoja tavo pelės judėjimą skersai išilgai darbalaukio.

en: active
lt: veiklus

en: autocompleted
lt: auto-papildyta

en: child exited
lt: baigė darbą

en: clock off
lt: laikrodis įjungtas

en: completed
lt: papildyta

en: completing...
lt: papildoma...

en: date on
lt: data įjungta

en: drop launchers from
    the menu here
lt: Atvilk leistukus
    iš meniu į čia

en: enabled
lt: įjungtas

en: end of history list
lt: žurnalo sąrašo pabaiga

en: gEyes Settings
lt: gEyes nustatymai

en: history list empty
lt: žurnalo sąrašas tuščias

en: ioctl failed on /dev/apm.
lt: ioctl nepavyko ant /dev/apm.

en: no /bin/sh
lt: nėra /bin/sh

en: not connected
lt: nesujungta

en: not found
lt: nerasta

en: not unique
lt: nevienareikšmiška

en: off
lt: išjungtas

en: orient. changed
lt: kryptis pakito

en: ready...
lt: pasiruošęs...

en: saving prefs...
lt: saugau nustatymus...

en: size changed
lt: dydis pakito

en: smooth
lt: glodus

en: starting...
lt: paleidžiama...

en: time & date on
lt: laikas ir data įjungti

en: time on
lt: laikas įjungtas

en: unable to create user directory: %s
lt: nepavyko sukurti vartotojo katalogo: %s

en: warning: this version of gmix was compiled with a different version of
    soundcard.h.
lt: pavojus: ši gmix versija buvo sukompiliuota su kita bylos soundcard.h versija.

en: whereami_applet
lt: kur_aš_esu_priedas
