evolution 1.0 - en to lt translation catalogue (2352 entries)

en: 
    
    There are no items to show in this view
    
    Double-click here to create a new Contact.
lt: 
    
    Šiame vaizde nėra nieko, ką būtų galima parodyti.
    
    Dukart spragtelėk, kad sukurtum naują Kontaktą.

en: 
      Additional:
lt: 
      Papildomas:

en: 
      City:
lt: 
      Miestas:

en: 
      Country:
lt: 
      Valstybė:

en: 
      Family:
lt: 
      Pavardė:

en: 
      Given:
lt: 
      Vardas:

en: 
      Name:
lt: 
      Vardas:

en: 
      Postal Box:
lt: 
      Pašto dėžė:

en: 
      Postal Code:
lt: 
      Pašto kodas:

en: 
      Prefix:
lt: 
      Priešdėlis:

en: 
      Region:
lt: 
      Regionas:

en: 
      Street:
lt: 
      Gatvė:

en: 
      Suffix:
lt: 
      Galūnė:

en: 
    Address:
lt: 
    Adresas:

en: 
    Birth Date:
lt: 
    Gimimo data:

en: 
    Business Role:
lt: 
    Darbo padėtis:

en: 
    Categories:
lt: 
    Kategorijos:

en: 
    Comment:
lt: 
    Komentaras:

en: 
    Delivery Label:
lt: 
    Siuntų tarnyba:

en: 
    E-mail:
lt: 
    El. paštas:

en: 
    E-mail:
lt: 
    El. paštas:

en: 
    Geo Location:
lt: 
    Geogr. vietovė:

en: 
    Mailer:
lt: 
    Pašto programa:

en: 
    Name:
lt: 
    Vardas:

en: 
    Public Key:
lt: 
    Viešas raktas:

en: 
    Telephone:
lt: 
    Telefonas:

en: 
    Telephones:
lt: 
    Telefonai:

en: 
    Time Zone:
lt: 
    Laiko juosta:

en: 
    Unique String:
lt: 
    Unikali eilutė:

en:  (Completed
lt:  (Užbaigta

en:  (default)
lt:  (įprasta)

en:  _Check for supported types
lt:  _Patikrinti, kokie tipai palaikomi

en:  _Refresh List
lt:  _Atnaujinti sąrašą

en:  _Remove
lt:  _Pašalinti

en:  color
lt:  spalva

en:  to
lt:  iki

en: %02i minute divisions
lt: %02i minučių padalos

en: %A %d %B
lt: %A, %B %e

en: %A %d %B %Y
lt: %A, %Y m. %B %d d.

en: %A, %B %d, %Y
lt: %A, %Y m. %B %e

en: %A, %B %e %Y
lt: %A, %Y m. %B %e

en: %B %Y
lt: %Y %B

en: %a %b %d %Y
lt: %a, %Y %b %d

en: %a %d %b
lt: %a, %b %d

en: %a %d %b %Y
lt: %a, %Y %b %d

en: %a %l:%M %p
lt: %a %H:%M

en: %a %m/%d/%Y
lt: %a %Y-%m-%d

en: %a %m/%d/%Y %H
lt: %a %Y-%m-%d %H

en: %a %m/%d/%Y %H:%M
lt: %a %Y-%m-%d %H:%M

en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
lt: %a %Y-%m-%d %H:%M:%S

en: %a %m/%d/%Y %I %p
lt: %a %Y-%m-%d %I %p

en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
lt: %a %Y-%m-%d %I:%M %p

en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
lt: %a %Y-%m-%d %I:%M:%S %p

en: %b %d %Y
lt: %Y %b %d

en: %b %d %l:%M %p
lt: %b %d %H:%M

en: %d %B
lt: %B %d

en: %d %B %Y
lt: %Y m. %B %d d.

en: %d %b
lt: %b %d

en: %d cards
lt: %d kortelių

en: %d days
lt: %d dienų

en: %d hidden
lt: %d paslėpti

en: %d hours
lt: %d valandų

en: %d minutes
lt: %d minučių

en: %d new
lt: %d nauji

en: %d seconds
lt: %d sekundžių

en: %d selected
lt: %d pažymėti

en: %d sent
lt: %d išsiųsti

en: %d total
lt: %d iš viso

en: %d unsent
lt: %d neišsiųsti

en: %d weeks
lt: %d savaičių

en: %m/%d/%Y
lt: %Y-%m-%d

en: %m/%d/%Y %H
lt: %Y-%m-%d %H

en: %m/%d/%Y %H:%M
lt: %Y-%m-%d %H:%M

en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
lt: %Y-%m-%d %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y %I %p
lt: %Y-%m-%d %I %p

en: %m/%d/%Y %I:%M %p
lt: %Y-%m-%d %I:%M %p

en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
lt: %Y-%m-%d %I:%M:%S %p

en: %s
    
    The error from the activation system is:
    %s
lt: %s
    
    Klaida iš aktyvavimo sistemos yra:
    %s

en: %s
    
    The error from the component system is:
    %s
lt: %s
    
    Klaida iš komponentų sistemos yra:
    %s

en: %s
    
    Unknown error.
lt: %s
    
    Nežinoma klaida.

en: %s  You have made changes. Forget those changes and close the editor?
lt: %s  Tu kažką pakeitei. Užmiršti tuos pakeitimus ir uždaryti redaktorių?

en: %s  You have made changes. Forget those changes and update the editor?
lt: %s  Tu kažką pakeitei. Užmiršti tuos pakeitimus ir atnaujinti redaktorių?

en: %s  You have made no changes, close the editor?
lt: %s  Tu nieko nepakeitei, uždaryti redaktorių?

en: %s  You have made no changes, update the editor?
lt: %s  Tu nieko nepakeitei, atnaujinti redaktorių?

en: %s %s after the end of the appointment
lt: %s %s po įvykio pabaigos

en: %s %s after the start of the appointment
lt: %s %s po įvykio pradžios

en: %s %s before the end of the appointment
lt: %s %s prieš įvykio pabaigą

en: %s %s before the start of the appointment
lt: %s %s prieš įvykio pradžią

en: %s (%d%% complete)
lt: %s (%d%% užbaigta)

en: %s - Message
lt: %s - Laiškas

en: %s already exists
    Do you want to overwrite it?
lt: %s jau egzistuoja.
    Ar nori įrašyti vietoj jo?

en: %s at the end of the appointment
lt: %s įvykio pabaigos metu

en: %s at the start of the appointment
lt: %s įvykio pradžios metu

en: %s attachment
lt: %s priedas

en: %s mailing list
lt: %s konferencija

en: %s may not be reconfigured because it is not a local folder
lt: %s negalima perkonfigūruoti, nes tai nėra vietinis aplankas

en: %s server %s
lt: %s serveris %s

en: %sPlease enter the IMAP password for %s@%s
lt: %sPrašom įvesti IMAP slaptažodį dėl %s@%s

en: %sPlease enter the POP3 password for %s@%s
lt: %sPrašom įvesti POP3 slaptažodį dėl %s@%s

en: %sPlease enter the SMTP password for %s@%s
lt: %sPrašom įvesti SMTP slaptažodį dėl %s@%s

en: %u bytes
lt: %u baitų

en: '.' and '..' are reserved folder names.
lt: '.' ir '..' yra rezervuoti katalogų vardai.

en: (%d not shown)
lt: (%d nerodomų)

en: (No Description)
lt: (Nėra aprašymo)

en: (No folder displayed)
lt: (Joks aplankas nerodomas)

en: (No name)
lt: (Be pavadinimo)

en: (No subject)
lt: (Nėra temos)

en: (None)
lt: (Jokio)

en: (Unknown error)
lt: (Nežinoma klaida)

en: (Unknown)
lt: (Nežinoma)

en: (Untitled Message)
lt: (Laiškas be temos)

en: (Untitled)
lt: (Bevardis)

en: (match-all) requires a single bool result
lt: (match-all) reikalauja vienintelio loginio rezultato

en: (none)
lt: (jokio)

en: (unknown host)
lt: (nežinomas hostas)

en: * Click here to add a contact *
lt: * Spausk čia, kad pridėtum kontaktą *

en: ,0,a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,q,r,s,t,u,v,w,x,y,z
lt: ,0,a,ą,b,c,č,d,e,ę,ė,f,g,h,i,į,j,k,l,m,n,o,p,q,r,s,š,t,u,ų,ū,v,w,x,y,z,ž

en: ,123,a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,q,r,s,t,u,v,w,x,y,z
lt: ,123,a,ą,b,c,č,d,e,ę,ė,f,g,h,i,į,j,k,l,m,n,o,p,q,r,s,š,t,u,ų,ū,v,w,x,y,z,ž

en: --to--
lt: --kam--

en: 05 minutes
lt: 05 minutės

en: 1 byte
lt: 1 baitas

en: 1 card
lt: 1 kortelė

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 hour
lt: 1 valanda

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 1 second
lt: 1 sekundė

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: 10 minutes
lt: 10 minučių

en: 10th
lt: 10-ta

en: 11th
lt: 11-ta

en: 12th
lt: 12-ta

en: 13th
lt: 13-ta

en: 14th
lt: 14-ta

en: 15 minutes
lt: 15 minučių

en: 15th
lt: 15-ta

en: 16th
lt: 16-ta

en: 17th
lt: 17-ta

en: 18th
lt: 18-ta

en: 19th
lt: 19-ta

en: 1st
lt: 1-a

en: 20th
lt: 20-ta

en: 21st
lt: 21-a

en: 22nd
lt: 22-a

en: 23rd
lt: 23-a

en: 24th
lt: 24-ta

en: 25th
lt: 25-ta

en: 26th
lt: 26-ta

en: 27th
lt: 27-ta

en: 28th
lt: 28-ta

en: 29th
lt: 29-ta

en: 2nd
lt: 2-a

en: 30 minutes
lt: 30 minučių

en: 30th
lt: 30-ta

en: 31st
lt: 31-a

en: 3rd
lt: 3-a

en: 4th
lt: 4-a

en: 5th
lt: 5-a

en: 60 minutes
lt: 60 minučių

en: 6th
lt: 6-ta

en: 7th
lt: 7-ta

en: 8th
lt: 8-ta

en: 9th
lt: 9-ta

en: <click here to select a date>
lt: <spausk čia, kad pasirinktum datą>

en: <click here to select a folder>
lt: <spausk čia, kad pasirinktum aplanką>

en: <dd><b>The weather server could not be contacted</b></dd>
lt: <dd><b>Nepavyko susisiekti su orų serveriu</b></dd>

en: A file by that name already exists.
    Overwrite it?
lt: Byla tokiu vardu jau yra.
    Užrašyti ją?

en: A folder with the same name already exists
lt: Jau yra aplankas su tokiu pat pavadinimu

en: AUTH request failed.
lt: AUTH užklausa nepavyko.

en: AUTH request timed out: %s
lt: Baigėsi AUTH užklausos laiko riba: %s

en: A_dd
lt: Pri_dėti

en: A_ll day event
lt: Vis_os dienos įvykis

en: About Ximian Evolution
lt: Apie Ximian Evolution

en: About Ximian Evolution...
lt: Apie Ximian Evolution...

en: Accepted
lt: Priimtas

en: Account
lt: Sąskaita

en: Account Information
lt: Sąskaitos informacija

en: Account Management
lt: Sąskaitos tvarkymas

en: Account Name
lt: Sąskaitos vardas

en: Accounts
lt: Sąskaitos

en: Active connections
lt: Aktyvios jungtys

en: Add Addressbook
lt: Pridėti adresų knygelę

en: Add Anyway
lt: Vis tiek pridėti

en: Add Filter Rule
lt: Pridėti filtro taisyklę

en: Add Rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Add Sender to Address Book
lt: Pridėti siuntėją į adresų knygelę

en: Add a news feed
lt: Pridėti naujienų šaltinį

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Add address to existing contact "%s"
lt: Pridėti adresą prie esančio kontakto „%s“

en: Add attachment...
lt: Prisegti priedą...

en: Add criterion
lt: Pridėti sąlygą

en: Add folder to your list of subscribed folders
lt: Pridėti aplanką į užsakytų aplankų sąrašą

en: Add n_ews feed
lt: Pridėti nauji_enų šaltinį

en: Add to Contacts
lt: Pridėti prie kontaktų

en: Add to Saved Searches
lt: Pridėti prie išsaugotų paieškų

en: Add to _Shortcut Bar
lt: Pridėti į _trumpių juosta

en: Adding card to LDAP server...
lt: Pridedama kortelė į LDAP serverį...

en: Address Cards
lt: Adresų kortelės

en: Address _2:
lt: Adresas _2:

en: Addressbook
lt: Adresų knygelė

en: Addressbook Sources
lt: Adresų knygelės šaltinis

en: Addressbook...
lt: Adresų knygelė...

en: Advanced
lt: Išsamiai

en: Advanced Search
lt: Išsami paieška

en: Advanced...
lt: Išsami...

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Al_l stations:
lt: _Visos stotys:

en: Alarm Repeat
lt: Perspėjimų kartojimas

en: Alarm notification service
lt: Aliarmo pranešimo tarnyba

en: Alarm on %s
lt: Perspėti %s

en: Alarms
lt: Perspėjimai

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: All _People and One Resource
lt: Visi ž_monės ir vienas resursas

en: All _folders:
lt: Visi _aplankai:

en: All folders
lt: Visi aplankai

en: All news _feeds:
lt: _Visi naujienų šaltiniai:

en: Already has an owner
lt: Jau turi savininką

en: Always _sign outgoing messages when using this account
lt: Visada pa_sirašyti siunčiamus laiškus, kai naudojama ši sąskaita

en: An error occurred in copying files into
    `%s'.
lt: Įvyko klaida kopijuojant bylas į
    '%s'.

en: An organizer is required.
lt: Organizatorius yra būtinas.

en: An organizer must be set.
lt: Turi būti nurodytas organizatorius.

en: Andorra
lt: Andora

en: Anni_versary:
lt: _Jubiliejus:

en: Anniv
lt: Jubil

en: Anniversary
lt: Jubiliejus

en: Anonymous
lt: Anoniminis

en: Answered
lt: Atsakytas

en: Antarctica
lt: Antarktika

en: Any Category
lt: Bet kuri kategorija

en: Any field contains
lt: Bet kuris laukas turi savyje

en: Apply Filters
lt: Pritaikyti filtrus

en: Apply filter rules to the selected messages
lt: Pritaikyti filtrų taisykles pažymėtiems laiškams

en: Apply filters to new messages in INBOX
lt: Pritaikyti filtrus naujiems laiškams INBOX aplanke

en: Apply filters to new messages in INBOX on this server
lt: Pritaikyti filtrus naujiems laiškams šio serverio INBOX aplanke

en: Appointment
lt: Įvykis

en: Appointment - %s
lt: Įvykis -- %s

en: Appointments
lt: Įvykiai

en: April
lt: Balandis

en: Are you sure want to delete this untitled journal entry?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti šį bevardį žurnalo įrašą?

en: Are you sure you want
    to delete this contact?
lt: Ar tu tikrai nori
    ištrinti šį kontaktą?

en: Are you sure you want to cancel and delete this journal entry?
lt: Ar tu tikrai nori atšaukti ir ištrinti šį žurnalo įrašą?

en: Are you sure you want to cancel and delete this meeting?
lt: Ar tu tikrai nori atšaukti ir ištrinti šį susitikimą?

en: Are you sure you want to cancel and delete this task?
lt: Ar tu tikrai nori atšaukti ir ištrinti šią užduotį?

en: Are you sure you want to delete %d appointments?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti %d įvykių?

en: Are you sure you want to delete %d journal entries?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti %d žurnalo įrašų?

en: Are you sure you want to delete %d tasks?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti %d užduočių?

en: Are you sure you want to delete the appointment `%s'?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti įvykį „%s“?

en: Are you sure you want to delete the journal entry `%s'?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti žurnalo įrašą „%s“?

en: Are you sure you want to delete the task `%s'?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti užduotį „%s“?

en: Are you sure you want to delete this account?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti šią sąskaitą?

en: Are you sure you want to delete this news account?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti šią naujienų sąskaitą?

en: Are you sure you want to delete this untitled appointment?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti šį bevardį įvykį?

en: Are you sure you want to delete this untitled task?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti šią bevardę užduotį?

en: Are you sure you want to edit all %d messages?
lt: Ar tu tikrai nori taisyti visus %d laiškus?

en: Are you sure you want to open all %d messages in separate windows?
lt: Ar tu tikrai nori atidaryti visus %d laiškus atskiruose languose?

en: Are you sure you want to remove the "%s" folder?
lt: Ar tu tikrai nori ištrinti aplanką '%s'?

en: Are you sure you want to resend all %d messages?
lt: Ar tu tikrai nori vėl siųsti visus %d laiškus?

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Ass
lt: Asist

en: Assign Color
lt: Priskirti spalvą

en: Assign Score
lt: Priskirti įvertį

en: Assign Task
lt: Priskirti užduotį

en: Assign this task to others
lt: Priskirti šią užduotį kitiems

en: Assigned
lt: Priskirtas

en: Assignment
lt: Priskyrimas

en: Assistant
lt: Asistento

en: Assistant Phone
lt: Asistento telefonas

en: Attach
lt: Prisegti

en: Attach a file
lt: Prisegti bylą

en: Attach a file to the message
lt: Prisegti bylą prie šio laiško

en: Attachment
lt: Priedas

en: Attachment properties
lt: Priedo savybės

en: Attachments
lt: Priedai

en: Attendee
lt: Dalyvis

en: Attendee status updated
lt: Dalyvio būsena atnaujinta

en: Audio Alarm Options
lt: Perspėjimų garsu parinktys

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Authentication
lt: Autentikacija

en: Authentication failed.
lt: Autentikacija nepavyko.

en: Authentication mechanism is too weak
lt: Autentikacijos mechanizmas per silpnas

en: Authentication required
lt: Autentikacija būtina

en: Automatic
lt: Automatiškas

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: B_usy
lt: _Užimtas

en: Bad Address
lt: Blogas adresas

en: Bad authentication response from server.
lt: Blogas autentikacijos atsakymas iš serverio.

en: Bad authentication response from server.
lt: Blogas autentikacijos atsakymas iš serverio.

en: Bad certificate from %s:
    
    %s
    
    Do you wish to accept anyway?
lt: Blogas sertifikatas iš %s:
    
    %s
    
    Ar nori priimti vis tiek?

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Baltic
lt: Baltų

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Basic
lt: Esmė

en: Basics
lt: Pagrindai

en: Belarus
lt: Gudija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Birth Date
lt: Gimimo data

en: Body
lt: Tekstas

en: Body contains
lt: Tekstas savyje turi

en: Body contents
lt: Teksto turinys

en: Body does not contain
lt: Tekstas savyje neturi

en: Body or subject contains
lt: Tekstas ar tema savyje turi

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bottom:
lt: Apačioje:

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Bug buddy could not be run.
lt: Bug buddy negalėjo būti paleistas.

en: Bug buddy was not found in your $PATH.
lt: Bug buddy nerastas tavo kelyje ($PATH).

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burundi
lt: Burundis

en: Bus
lt: Darb

en: Bus 2
lt: Darb 2

en: Bus Fax
lt: Darb faks

en: Business
lt: Darbo

en: Business 2
lt: Darbo 2

en: Business Address
lt: Darbo adresas

en: Business Fax
lt: Darbo faksas

en: Business Phone
lt: Darbo telefonas

en: Business Phone 2
lt: Darbo telefonas 2

en: Busy
lt: Užimtas

en: By Company
lt: Pagal kompaniją

en: By Sender
lt: Pagal siuntėją

en: By Status
lt: Pagal būseną

en: By Subject
lt: Pagal temą

en: CALUri
lt: KalURI

en: CORBA error
lt: CORBA klaida

en: C_lose
lt: _Uždaryti

en: C_ontacts...
lt: K_ontaktai...

en: C_ontaining:
lt: T_urintys savyje:

en: C_ut
lt: _Iškirpti

en: Ca_tegories...
lt: Ka_tegorijos...

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Calendar Message
lt: Kalendoriaus žinutė

en: Calendar URI
lt: Kalendoriaus URI

en: Calendar and Tasks Settings
lt: Kalendoriaus ir užduočių nuostatos

en: Calendar file could not be updated!
lt: Kalendoriaus byla negalėjo būti atnaujinta!

en: Callback
lt: Atsakiklis

en: Callback Phone
lt: Atsakiklio telefonas

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cancel
lt: Nutraukti

en: Cancel All
lt: Nutraukti visus

en: Cancel Mee_ting
lt: Atšaukti susi_tikimą

en: Cancel Operation
lt: Nutraukti veiksmą

en: Cancel Task
lt: Atšaukti užduotį

en: Cancel the current mail operation
lt: Nutraukti vykdomą pašto operaciją

en: Cancel this task
lt: Atšaukti šią užduotį

en: Cancelled
lt: Nutraukta

en: Cancelled.
lt: Nutraukta.

en: Cancelling...
lt: Nutraukiama...

en: Cannot access the Ximian Evolution shell.
lt: Negalėjau prieiti prie Ximian Evolution apvalkalo.

en: Cannot append message to maildir folder: %s: %s
lt: Negalėjau pridurti laiško prie maildir aplanko: %s: %s

en: Cannot append message to mbox file: %s: %s
lt: Negaliu pridurti laiško prie mbox bylos: %s: %s

en: Cannot append message to mh folder: %s: %s
lt: Negalėjau pridurti laiško prie mh aplanko: %s: %s

en: Cannot append message to spool file: %s: %s
lt: Negaliu pridurti laiško prie mbox bylos: %s: %s

en: Cannot attach file %s: %s
lt: Negalėjau prisegti bylos %s: %s

en: Cannot attach file %s: not a regular file
lt: Negaliu prisegti bylos %s: ne paprasta byla

en: Cannot check folder: %s: %s
lt: Negalėjau patikrinti aplanko: %s: %s

en: Cannot copy a folder over itself.
lt: Negalima aplanko kopijuoti į jį patį.

en: Cannot create a folder with that name
lt: Negaliu sukurti aplanko su tokiu vardu

en: Cannot create folder lock on %s: %s
lt: Negaliu sukurti aplanko užrakto ant %s: %s

en: Cannot create output file: %s:
     %s
lt: Negaliu sukurti išvesties bylos: %s:
     %s

en: Cannot create the directory
    %s
    Error: %s
lt: Negaliu sukurti katalogo
    %s
    Klaida: %s

en: Cannot create the specified folder:
    %s
lt: Negaliu sukurti nurodyto aplanko:
    %s

en: Cannot decrypt this message: no ciphertext to decrypt
lt: Negaliu iššifruoti šio laiško: nenurodyti jokie gavėjai.

en: Cannot delete folder:
    %s
lt: Negalėjau ištrinti aplanko:
    %s

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
lt: Negaliu ištrinti aplanko: %s: Bloga operacija

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
lt: Negaliu ištrinti aplanko: %s: Nėra tokio aplanko

en: Cannot encrypt this message: no recipients specified
lt: Negaliu užšifruoti šio laiško: nenurodyti jokie gavėjai.

en: Cannot get folder: %s: %s
lt: Negalėjau gauti aplanko „%s“: %s

en: Cannot get message: %s
      %s
lt: Negaliu gauti laiško: %s
      %s

en: Cannot get message: %s from folder %s
      %s
lt: Negaliu gauti laiško: %s iš aplanko %s
      %s

en: Cannot initialize Evolution's composer.
lt: Negalėjau inicializuoti Evolution rašyklės.

en: Cannot initialize Evolution's mail component.
lt: Negaliu inicializuoti Evolution pašto komponento.

en: Cannot initialize the Bonobo component system.
lt: Negaliu inicializuoti Bonobo komponentų sistemos.

en: Cannot initialize the Ximian Evolution shell: %s
lt: Negalėjau inicializuoti Ximian Evolution apvalkalo: %s

en: Cannot make a folder a child of one of its descendants
lt: Negalima padaryti aplanko vaiku vienu iš savo palikuonių

en: Cannot move a folder into one of its descendants.
lt: Negalima perkelti aplanko į vieną iš jo palikuonių.

en: Cannot move a folder over itself.
lt: Negalima aplanko perkelti į jį patį.

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
lt: Negaliu atidaryti MH katalogo kelio: %s: %s

en: Cannot open mailbox: %s: %s
lt: Negaliu atidaryti pašto dėžutės: %s: %s

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
lt: Negaliu atidaryti maildir katalogo kelio: %s: %s

en: Cannot open message
lt: Negaliu atidaryti laiško

en: Cannot open temporary mailbox: %s
lt: Negalėjau atidaryti laikinos pašto bylos: %s

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
lt: Negaliu išnagrinėti paieškos išraiškos: %s:
    %s

en: Cannot register on OAF
lt: Negaliu užsiregistruoti OAF

en: Cannot register storage with shell
lt: Negaliu užregistruoti saugyklos apvalkale

en: Cannot rename folder:
    %s
lt: Negalėjau pervadinti aplanko:
    %s

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
lt: Negaliu pervadinti aplanko: %s: Bloga operacija

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
lt: Negaliu pervadinti aplanko: %s: Nėra tokio aplanko

en: Cannot send message: no recipients defined.
lt: Negaliu siųsti laiško: neapibrėžti jokie gavėjai.

en: Cannot send message: sender address not defined.
lt: Negaliu siųsti laiško: siuntėjo adresas neapibrėžtas.

en: Cannot send message: sender address not valid.
lt: Negaliu siųsti laiško: siuntėjo adresas neteisingas.

en: Cape Verde
lt: Žaliasis kyšulys

en: Car
lt: Automobilinis

en: Car Phone
lt: Automobilio telefonas

en: Card ID already exists
lt: Kortelės ID jau egzistuoja

en: Card View
lt: Kortelių rodinys

en: Card not found
lt: Kortelė nerasta

en: Card:
lt: Kortelė:

en: Case Sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Category is
lt: Kategorija yra

en: Central African Republic
lt: Centrinė Afrikos respublika

en: Central European
lt: Centrinės Europos

en: Chad
lt: Čadas

en: Chair
lt: Pirmininkas

en: Chair Persons
lt: Pirmininkaujantys asmenys

en: Change Anyway
lt: Pakeisti vis tiek

en: Change the name of this folder
lt: Keisti šio aplanko pavadinimą

en: Change the properties of this folder
lt: Keisti šio aplanko savybes

en: Change the settings for the summary
lt: Keisti apžvalgos savybes

en: Change this folder's properties
lt: Pakeisti šio aplanko savybes

en: Changed Contact:
lt: Pakeistas kontaktas:

en: Changing folder "%s" to "%s" format
lt: Keičiamas aplanko „%s“ formatas į „%s“

en: Character Encoding
lt: Koduotė

en: Check Address
lt: Patikrinti adresą

en: Check Full Name
lt: Tikrinti pilną vardą

en: Check for new messages in all folders
lt: Patikrinti, ar yra naujų laiškų visuose aplankuose

en: Checking Service
lt: Tikrinama paslauga

en: Checking for New Mail
lt: Tikrinama, ar yra naujų laiškų

en: Checking for new mail
lt: Tikrinama, ar yra naujų laiškų

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Chinese
lt: Kinų

en: Choose the file that you want to import into Evolution, and select what type of file it is from the list.
    
    You can select "Automatic" if you do not know, and Evolution will attempt to work it out.
lt: Pasirink bylą, kurią nori importuoti į Evolution, ir pasirink jos tipą iš sąrašo.
    
    Gali pasirinkti „Automatiškas“ jei tu nežinai, ir Evolution bandys susigaudyti pati.

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Classification
lt: Klasifikacija

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear sky
lt: Giedras dangus

en: Click "Import" to begin importing the file into Evolution.
lt: Spausk „Import“, kad pradėtum importuoti bylą į Evolution.

en: Click OK to close these connections and go offline
lt: Paspausk Gerai, kad uždarytum šias jungtis ir atsijungtum

en: Click here for the address book
lt: Paspausk čia, jei reikia adresų knygelės

en: Click here to add an attendee
lt: Spausk čia, kad pridėtum dalyvį

en: Click to add a task
lt: Spausk čia, kad pridėtum užduotį

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close the current file
lt: Uždaryti esamą bylą

en: Close this item
lt: Uždaryti šį elementą

en: Close this window
lt: Uždaryti šį langą

en: Closing connections...
lt: Uždaromos jungtys...

en: Co_ntacts:
lt: Ko_ntaktai:

en: Collaboration
lt: Bendradarbiavimas

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Color for overdue tasks
lt: Spalva šiandienos užduotims

en: Color for tasks due today
lt: Spalva vėluojamoms užduotims

en: Command not implemented
lt: Komanda neįgyvendinta

en: Command parameter not implemented
lt: Komandos parametras neįgyvendintas

en: Comment contains
lt: Komentaras turi savyje

en: Common Name
lt: Bendras vardas

en: Comoros
lt: Komorai

en: Comp
lt: Komp

en: Company
lt: Kompanijos

en: Company Phone
lt: Kompanijos telefonas

en: Compare against
lt: Palyginti su

en: Complete
lt: Užbaigta

en: Complete.
lt: Užbaigta.

en: Completed
lt: Užbaigta

en: Completed
lt: Užbaigta

en: Completion Date
lt: Užbaigimo data

en: Compose _New Message
lt: Sukurti _naują laišką

en: Compose a message
lt: Sukurti laišką

en: Compose a reply to all of the recipients of the selected message
lt: Sukurti atsakymą visiems pasirinkto laiško gavėjams

en: Compose a reply to the mailing list of the selected message
lt: Sukurti atsakymą pasirinkto laiško konferencijai

en: Compose a reply to the sender of the selected message
lt: Sukurti atsakymą pasirinkto laiško siuntėjui

en: Composer
lt: Rašyklė

en: Con_fidential
lt: S_laptas

en: Confidential
lt: Slaptas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Configuration Database not found
lt: Konfigūracijos duombazė nerasta

en: Configure the calendar's settings
lt: Konfigūruoti kalendoriaus nuostatas

en: Configure the task view's settings
lt: Konfigūruoti užduočių rodinio nuostatas

en: Confirm when Expunging a folder
lt: Patvirtinti aplankų išvalymą

en: Conflicting Contact:
lt: Konfliktuojantis kontaktas:

en: Congo
lt: Kongas

en: Congratulations, your mail configuration is complete.
    
    You are now ready to send and receive email 
    using Evolution. 
    
    Click "Finish" to save your settings.
lt: Sveikinu, tavo pašto konfigūravimas užbaigtas.
    
    Tu jau gali siųsti ir gauti laiškus, naudodamasis Evolution.
    
    Paspausk „Baigti“, kad išsaugotum nuostatas.

en: Connecting to LDAP server...
lt: Jungiamasi prie LDAP serverio...

en: Connecting to server...
lt: Jungiamasi prie serverio...

en: Connection cancelled
lt: Jungtis nutraukta

en: Contact Editor
lt: Kontaktų redaktorius

en: Contact List Editor
lt: Kontaktų sąrašo redaktorius

en: Contact Quick-Add
lt: Kontakto greitas pridėjimas

en: Contacts
lt: Kontaktai

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy Link Location
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

en: Copy folder
lt: Kopijuoti aplanką

en: Copy message(s) to
lt: Kopijuoti laišką(us) į

en: Copy selected messages
lt: Kopijuoti pažymėtus laiškus

en: Copy selected messages to another folder
lt: Kopijuoti pažymėtus laiškus į kitą aplanką

en: Copy selected task
lt: Kopijuoti pasirinktą užduotį

en: Copy the selection
lt: Kopijuoti pažymėjimą

en: Copy this folder
lt: Kopijuoti šį aplanką

en: Copy to Folder
lt: Kopijuoti į aplanką

en: Copying
lt: Kopijuojama

en: Copying messages to %s
lt: Laiškai kopijuojami į %s

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Could not authenticate to KPOP server: %s
lt: Negalėjau autentikuotis į KPOP serverį: %s

en: Could not check POP server for new messages: %s
lt: Negalėjau patikrinti, ar POP serveryje yra naujų laiškų: %s

en: Could not check mail file %s: %s
lt: Negalėjau patikrinti pašto bylos %s: %s

en: Could not close source folder %s: %s
lt: Negalėjau uždaryti šaltinio aplanko %s: %s

en: Could not close temp folder: %s
lt: Negalėjau uždaryti laikino aplanko:  %s

en: Could not connect to %s (port %d): %s
lt: Negalėjau prisijungti prie %s (prievadas %d): %s

en: Could not connect to POP server on %s.
lt: Negalėjau prisijungti prie POP serverio %s.

en: Could not connect to server: %s
lt: Negalėjau prisijungti prie serverio: %s

en: Could not create composer window, because you have not yet
    configured any identities in the mail component.
lt: Negalėjau sukurti rašyklės lango, nes tu dar nenurodei
    jokios asmenybės pašto komponente.

en: Could not create composer window:
    Unable to activate HTML editor component.
lt: Negalėjau sukurti rašyklės lango:
    Nepavyko aktyvuoti HTML redaktoriaus komponento.

en: Could not create directory %s:
    %s
lt: Negalėjau sukurti katalogo %s:
    %s

en: Could not create directory %s: %s
lt: Negalėjau sukurti katalogo %s: %s

en: Could not create file `%s':
    %s
lt: Negalėjau sukurti bylos „%s“:
    %s

en: Could not create folder `%s':
    %s
lt: Negalėjau sukurti aplanko: „%s“:
    %s

en: Could not create lock file for %s: %s
lt: Negalėjau sukurti %s užrakto bylos: %s

en: Could not create pipe to sendmail: %s: mail not sent
lt: Negalėjau sukurti pipe į sendmail: %s: paštas neišsiųstas

en: Could not create pipe: %s
lt: Negalėjau sukurti pipe: %s

en: Could not create temporary directory: %s
lt: Negalėjau sukurti laikino katalogo: %s

en: Could not create the calendar view.  Please check your ORBit and OAF setup.
lt: Negalėjau sukurti kalendoriaus rodinio. Patikrink, ar gerai įdiegti ORBit ir OAF.

en: Could not delete folder `%s':
    %s
lt: Negalėjau ištrinti aplanko „%s“:
    %s

en: Could not delete folder `%s': %s
lt: Negalėjau ištrinti aplanko „%s“: %s

en: Could not delete folder index file `%s': %s
lt: Negalėjau ištrinti aplanko indekso bylos „%s“: %s

en: Could not delete folder summary file `%s': %s
lt: Negalėjau ištrinti aplanko santraukos bylos „%s“: %s

en: Could not execute %s: mail not sent.
lt: Negalėjau paleisti %s: paštas neišsiųstas.

en: Could not fetch message: %s
lt: Negalėjau parsiųsti laiško: %s

en: Could not find 'From' address in message
lt: Negalėjau rasti „Nuo“ adreso laiške

en: Could not find message body in FETCH response.
lt: Negalėjau rasti laiško teksto FETCH atsakyme

en: Could not get group list from server.
lt: Negalėjau gauti grupių sąrašo iš serverio.

en: Could not initialize Bonobo
lt: Negalėjau inicializuoti Bonobo

en: Could not initialize GNOME
lt: Negalėjau inicializuoti GNOME

en: Could not initialize gnome-vfs
lt: Negalėjau inicializuoti gnome-vfs

en: Could not load %s: %s
lt: Negalėjau įkelti %s: %s

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
lt: Negalėjau įkelti %s: Modulių įkėlimas šioje sistemoje nepalaikomas.

en: Could not load %s: No initialization code in module.
lt: Negalėjau įkelti %s: Modulyje nėra inicializacijos kodo.

en: Could not load summary for %s
lt: Nepavyko įkelti %s santraukos

en: Could not load the tasks in `%s'
lt: Negalėjau įkelti užduočių į „%s“

en: Could not lock '%s'
lt: Negalėjau užrakinti '%s'

en: Could not open `%s':
    %s
    Changes made to this folder will not be resynchronized.
lt: negalėjau atidaryti '%s':
    %s
    Pakeitimai, padaryti šiam aplankui, nebus vėl sinchronizuojami.

en: Could not open cache directory: %s
lt: Negalėjau atidaryti kešo katalogo: %s

en: Could not open directory for news server: %s
lt: Negalėjau atidaryti katalogo naujienų serveriui: %s

en: Could not open file `%s':
    %s
lt: Negalėjau atidaryti bylos „%s“: 
    %s

en: Could not open file: %s: %s
lt: Negalėjau atidaryti bylos: %s: %s

en: Could not open folder `%s':
    %s
lt: Negalėjau atidaryti aplanko „%s“:
    %s

en: Could not open folder: %s: %s
lt: Negalėjau atidaryti aplanko: %s: %s

en: Could not open folder: message listing was incomplete.
lt: Negalėjau atidaryti aplanko: laiškų sąrašas buvo nepilnas.

en: Could not open mail file %s: %s
lt: Negalėjau atidaryti pašto bylos %s: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
lt: Negalėjau atidaryti laikinos pašto bylos %s: %s

en: Could not open the folder in `%s'
lt: Negalėjau atidaryti aplanko su „%s“

en: Could not parse MIME message. Displaying as source.
lt: Negalėjau išnagrinėti MIME laiško. Rodomas šaltinis.

en: Could not parse URL `%s'
lt: Negalėjau išnagrinėti URL „%s“

en: Could not read pilot's Address application block
lt: Nepavyko perskaityti piloto Address programos bloko

en: Could not read pilot's Calendar application block
lt: Nepavyko perskaityti piloto Calendar programos bloko

en: Could not read pilot's ToDo application block
lt: Negalėjau perskaityti piloto ToDo programos bloko

en: Could not rename folder %s to %s: %s
lt: Negalėjau pervadinti aplanko „%s“ į %s: %s

en: Could not rename folder: %s
lt: Negalėjau pervadinti aplanko: %s

en: Could not retrieve message from POP server %s: %s
lt: Negalėjau parsiųsti laiško iš POP serverio %s: %s

en: Could not save signature file.
lt: Negalėjau išsaugoti parašo bylos.

en: Could not save summary: %s: %s
lt: Negalėjau išsaugoti santraukos: %s: %s

en: Could not send message: %s
lt: Negalėjau išsiųsti laiško: %s

en: Could not start wombat
lt: Negalėjau paleisti wombat

en: Could not start wombat server
lt: Negalėjau paleisti wombat serverio

en: Could not update files correctly
lt: Negalėjau tvarkingai atnaujinti bylų

en: Could not write data: %s
lt: Negalėjau įrašyti duomenų: %s

en: Could not write log entry: %s
    Further operations on this server will not be replayed when you
    reconnect to the network.
lt: negalėjau įrašyti logo įrašo: %s
    Tolimesni veiksmai šiame serveryje nebus iš tikro įvykdyti,
    tau vėl prisijungus prie tinklo.

en: Countr_y:
lt: Valst_ybė:

en: Create Ru_le From Message
lt: Sukurti _taisyklę iš laiško

en: Create _New Folder...
lt: Sukurti _naują aplanką...

en: Create _Virtual Folder From Message
lt: Sukurti _virtualų aplanką iš laiško

en: Create a New All Day _Event
lt: Sukurti naują _visos dienos įvykį

en: Create a New _Task
lt: Sukurti naują _užduotį

en: Create a _New Appointment
lt: Sukurti _naują įvykį

en: Create a link to this folder in the shortcut bar
lt: Sukurti nuorodą į šį aplanką trumpių juostoje

en: Create a new appointment
lt: Sukurti naują įvykį

en: Create a new contact "%s"
lt: Sukurti naują kontaktą „%s“

en: Create a new folder
lt: Sukurti naują aplanką

en: Create a new shortcut
lt: Sukurti naują trumpę

en: Create a new shortcut group
lt: Sukurti naują trumpių grupę

en: Create a new task
lt: Sukurti naują užduotį

en: Create a rule to filter messages from this sender
lt: Sukurti taisyklę filtruoti laiškams nuo šio siuntėjo

en: Create a rule to filter messages to these recipients
lt: Sukurti taisyklę filtruoti laiškams šiems gavėjams

en: Create a rule to filter messages to this mailing list
lt: Sukurti taisyklę filtruoti laiškams šiai konferencijai

en: Create a rule to filter messages with this subject
lt: Sukurti taisyklę filtruoti laiškams su šia tema

en: Create a virtual folder for these recipients
lt: Sukurti virtualų aplanką šiems gavėjams

en: Create a virtual folder for this mailing list
lt: Sukurti virtualų aplanką šiai konferencijai

en: Create a virtual folder for this sender
lt: Sukurti virtualų aplanką šiam siuntėjui

en: Create a virtual folder for this subject
lt: Sukurti virtualų aplanką šiai temai

en: Create an event for the whole day
lt: Sukurti įvykį visai dienai

en: Create new appointments with a default _reminder
lt: Kurti naujus įvykius su įprasta _užuomina

en: Create new contact
lt: Sukurti naują kontaktą

en: Create new contact list
lt: Sukurti naują kontaktų sąrašą

en: Create new shortcut group
lt: Sukurti naują trumpių grupę

en: Create or edit mail accounts and other preferences
lt: Sukurti ir keisti pašto sąskaitas ir kitas nuostatas

en: Create or edit rules for filtering new mail
lt: Sukurti ar keisti pašto filtravimo taisykles

en: Create or edit virtual folder definitions
lt: Sukurti ar keisti virtualių aplankų apibrėžimus

en: Create vFolder from Search
lt: Sukurti vAplanką iš paieškos

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Cu_t
lt: Iškirp_ti

en: Cuba
lt: Kuba

en: Current store format:
lt: Esamas saugyklos formatas:

en: Cursor could not be loaded
lt: Nepavyko įkelti žymeklio

en: Customise My Evolution
lt: Prisitaikyti Mano Evolution

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cut selected messages
lt: Iškirpti pažymėtus laiškus

en: Cut selected task
lt: Iškirpti pasirinktą užduotį

en: Cut the selection
lt: Iškirpti pažymėjimą

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: DATA request timed out: %s: mail not sent
lt: Baigėsi DATA užklausos laiko riba: %s: paštas neišsiųstas

en: DATA response error: %s: mail not sent
lt: DATA atsakymo klaida: %s: paštas neišsiųstas

en: DATA response error: message termination: %s: mail not sent
lt: DATA atsakymo klaida: laiško nutraukimas: %s: paštas neišsiųstas

en: DATA send timed out: message termination: %s: mail not sent
lt: Baigėsi DATA siuntimo laiko riba: laiško nutraukimas: %s: paštas neišsiųstas

en: Date
lt: Data

en: Date & Time
lt: Data ir laikas

en: Date Completed:
lt: Užbaigimo data:

en: Date received
lt: Gavimo data

en: Date sent
lt: Siuntimo data

en: Date/Time:
lt: Data/Laikas:

en: Date:
lt: Data:

en: Day
lt: Diena

en: Day View
lt: Dienų rodinys

en: Days
lt: Dienų

en: De_fault
lt: Įp_rastas

en: De_lete
lt: Paša_linti

en: December
lt: Gruodis

en: Declined
lt: Atmestas

en: Decrease the text size
lt: Sumažinti teksto dydį

en: Default Forward style is:
lt: Įprastas persiuntimo būdas yra:

en: Default character encoding:
lt: Įprasta koduotė:

en: Define Views
lt: Apibrėžti vaizdus

en: Delegate To:
lt: Pavesti kam:

en: Delegated
lt: Pavestas

en: Delegated From
lt: Pavesta kieno

en: Delegated To
lt: Pavesta kam

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete "%s"
lt: Ištrinti "%s"

en: Delete Contact?
lt: Ištrinti kontaktą?

en: Delete _All Occurrences
lt: Ištrinti _visus pasitaikymus

en: Delete after %s day(s)
lt: Ištrinti po %s dienos(ų)

en: Delete all but signature
lt: Ištrinti viską, išskyrus parašą

en: Delete selected contacts
lt: Ištrinti pažymėtus kontaktus

en: Delete selected tasks
lt: Ištrinti pažymėtas užduotis

en: Delete the appointment
lt: Ištrinti įvykį

en: Delete this _Occurrence
lt: Ištrinti šį _pasitaikymą

en: Delete this folder
lt: Ištrinti šį aplanką

en: Delete this item
lt: Ištrinti šį elementą

en: Delete this list
lt: Ištrinti šį sąrašą

en: Delete...
lt: Ištrinti...

en: Deleted
lt: Ištrintas

en: Denmark
lt: Danija

en: Department
lt: Departamentas

en: Description contains
lt: Aprašymas turi savyje

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Details
lt: Detalės

en: Dictionary.com Word of the Day
lt: Dictionary.com Dienos žodis

en: Dimensions:
lt: Išmatavimai:

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disable Queries
lt: Uždrausti užklausas

en: Disconnecting from %s
lt: Atsijungiama nuo %s

en: Display
lt: Vaizdavimas

en: Display a different folder
lt: Parodyti kitą aplanką

en: Display a message
lt: Rodyti pranešimą

en: Display options
lt: Vaizdavimo parinktys

en: Display the next important message
lt: Parodyti kitą svarbų laišką

en: Display the next message
lt: Parodyti kitą laišką

en: Display the next unread message
lt: Parodyti kitą neskaitytą laišką

en: Display the next unread thread
lt: Parodyti kitą neskaitytą giją

en: Display the previous important message
lt: Parodyti praeitą svarbų laišką

en: Display the previous message
lt: Parodyti praeitą laišką

en: Display the previous unread message
lt: Parodyti praeitą neskaitytą laišką

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Do Not Exist
lt: neegzistuoja

en: Do not ask me again.
lt: Kitą kartą nebeklausti.

en: Do you really want to remove group
    `%s' from the shortcut bar?
lt: Ar tu tikrai nori pašalinti grupę
    „%s“ iš trumpių juostos?

en: Do you want to save changes?
lt: Ar nori išsaugoti pakeitimus?

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikonų respublika

en: Don't ask me again
lt: Kitą kartą nebeklausti

en: Don't delete
lt: Neištrinti

en: Don't import
lt: Neimportuoti

en: Don't remove
lt: Nepašalinti

en: Don't show this message again.
lt: Kitą kartą neberodyti šios žinutės.

en: Done
lt: Baigta

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Drafts
lt: Juodraščiai

en: Due Date
lt: Kada reikia

en: Duplicate Contact Detected
lt: Rastas pasikartojantis kontaktas

en: Dust
lt: Dulkės

en: Duststorm
lt: Dulkių audra

en: E
lt: R

en: E-mail
lt: El. paštas

en: EBook not loaded
lt: EBook neįkelta

en: EMail: %s
    Common Name: %s
    Organization Unit: %s
    Organization: %s
    Locality: %s
    State: %s
    Country: %s
lt: El. paštas: %s
    Bendras vardas: %s
    Organizacinis vienetas: %s
    Organizacija: %s
    Lokalumas: %s
    Valstija: %s
    Valstybė: %s

en: E_nable
lt: Įju_ngti

en: E_xit
lt: I_šeiti

en: East
lt: Rytų

en: East - NorthEast
lt: Rytų - Šiaurės rytų

en: East - Southeast
lt: Rytų - Pietryčių

en: East Timor
lt: Rytų Timoras

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Edit Addressbook
lt: Redaguoti adresų knygelę

en: Edit Appointment
lt: Keisti įvykį

en: Edit Contact Info
lt: Keisti kontakto informaciją

en: Edit Contact List
lt: Taisyti kontaktų sąrašą

en: Edit Filters
lt: Keisti filtrus

en: Edit Full
lt: Redaguoti visą

en: Edit Rule
lt: Keisti taisyklę

en: Edit VFolder
lt: Keisti vAplanką

en: Edit VFolders
lt: Keisti vAplankus

en: Edit...
lt: Taisyti...

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Email
lt: El. paštas

en: Email 2
lt: El. paštas 2

en: Email 3
lt: El. paštas 3

en: Empty Message
lt: Tuščias laiškas

en: Empty _Trash
lt: Ištuštinti _šiukšlinę

en: Enable
lt: Įjungti

en: Enable Queries (Dangerous!)
lt: Leisti užklausas (Pavojinga!)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Encrypt this message with PGP
lt: Užšifruoti šį laišką su PGP

en: Encryption required for requested authentication mechanism
lt: Prašytam autentikacijos mechanizmui būtinas šifravimas

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: Enter Delegate
lt: Įvesti, kam pavedama

en: Enter Password
lt: Įvesk slaptažodį

en: Enter Password for %s
lt: Įvesk %s slaptažodį

en: Enter folder URI
lt: Įvesk aplanko URI

en: Enter password for %s (user %s)
lt: Įvesk %s slaptažodį (vartotojas %s)

en: Enter the URL of the news feed you wish to add
lt: Įvesk URL naujienų šaltinio, kurį nori pridėti

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message
lt: Įvesk adresus, kurie gaus šio laiško carbon copy

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message without appearing in the recipient list of the message.
lt: Įvesk adresus, kurie gaus šio laiško carbon copy, bet jų nesimatys laiško gavėjų sąraše.

en: Enter the character set to use
lt: Įvesk, kokią koduotę naudoti

en: Enter the recipients of the message
lt: Įvesk laiško gavėjus

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Error
lt: Klaida

en: Error accessing file: %s
lt: Klaida prieinant prie bylos: %s

en: Error adding card
lt: Klaida pridedant kortelę

en: Error adding list
lt: Klaida pridedant sąrašą

en: Error autosaving message: %s
     %s
lt: Klaida automatiškai išsaugant laišką: %s
     %s

en: Error copying mail temp file: %s
lt: Klaida kopijuojant laikiną pašto bylą: %s

en: Error creating SASL authentication object.
lt: Klaida sukuriant SASL autentikacijos objektą.

en: Error downloading RDF
lt: Klaida parsiunčiant RDF

en: Error executing %s.
lt: Klaida vykdant %s.

en: Error executing filter search: %s: %s
lt: Klaida vykdant filtro paiešką: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
lt: Klaida vykdant filtrą: %s: %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
lt: Klaida vykdant paieškos išraišką „%s“:
    %s

en: Error in regular expression '%s':
    %s
lt: Klaida reguliarioje išraiškoje „%s“:
    %s

en: Error in search expression.
lt: Klaida paieškos išraiškoje.

en: Error loading %s
lt: Klaida įkeliant %s

en: Error loading file: %s
lt: Klaida įkeliant bylą: %s

en: Error loading filter information:
    %s
lt: Klaida, įkeliant filtro informaciją:
    %s

en: Error modifying card
lt: Klaida modifikuojant kortelę

en: Error modifying list
lt: Klaida modifikuojant sąrašą

en: Error parsing filter: %s: %s
lt: Klaida nagrinėjant filtrą: %s: %s

en: Error reading mail file: %s
lt: Klaida skaitant pašto bylą: %s

en: Error removing card
lt: Klaida pašalinant kortelę

en: Error removing list
lt: Klaida pašalinant sąrašą

en: Error saving file: %s
lt: Klaida išsaugant bylą: %s

en: Error saving messages to: %s:
     %s
lt: Klaida išsaugant laiškus į: %s:
     %s

en: Error saving shortcuts.
lt: Klaida išsaugant trumpes.

en: Error starting %s
lt: Klaida pradedant %s

en: Error while '%s':
    %s
lt: Klaida „%s“ metu:
    %s

en: Error while communicating with calendar server
lt: Įvyko klaida, bendraujant su kalendoriaus serveriu

en: Error while performing operation:
    %s
lt: Klaida vykdant veiksmą:
    %s

en: Error while reading file %s:
    %s
lt: Klaida skaitant bylą %s:
    %s

en: Error writing mail temp file: %s
lt: Klaida įrašant laikiną pašto bylą: %s

en: Error writing to temp mailbox: %s
lt: Klaida rašant į laikiną pašto dėžutę: %s

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Evaluation of the search expression did not yield a boolean value
lt: Paieškos išraiškos įvertinimas nedavė loginės reikšmės

en: Every
lt: Kas

en: Evolution - Create new folder
lt: Evolution -- Sukurti naują aplanką

en: Evolution Account Assistant
lt: Evolution sąskaitų padėjėjas

en: Evolution Account Editor
lt: Evolution sąskaitų tvarkyklė

en: Evolution Addressbook minicard viewer
lt: Evolution adresų knygelės mažų kortelių vaizduoklė

en: Evolution Import Assistant
lt: Evolution importavimo padėjėjas

en: Evolution Importer Assistant
lt: Evolution importavimo padėjėjas

en: Evolution News Editor
lt: Evolution naujienų tvarkyklė

en: Evolution _Window
lt: Evolution _Langas

en: Evolution calendar iTip/iMip viewer
lt: Evolution kalendoriaus iTip/iMip vaizduoklė

en: Evolution can import data from the following files:
lt: Evolution gali importuoti duomenis iš žemiau nurodytų bylų:

en: Evolution component for handling contacts.
lt: Evolution kontaktų tvarkymo komponentas.

en: Evolution component for handling mail.
lt: Evolution komponentas paštui tvarkyti.

en: Evolution component for handling the calendar.
lt: Evolution komponentas tvarkyti kalendoriui.

en: Evolution does not support calendar reminders with
    email notifications yet, but this reminder was
    configured to send an email.  Evolution will display
    a normal reminder dialog box instead.
lt: Evolution kol kas nepalaiko kalendoriaus užuominų su
    el. pašto pranešimais, bet buvo nurodyta, kad ši užuomina
    siųstų laišką.  Evolution vietoj to parodys normalų
    užuominos dialogą.

en: Evolution has found Elm mail files
    Would you like to import them into Evolution?
lt: Evolution rado Elm pašto bylų
    Ar norėtum jas importuoti į Evolution?

en: Evolution has found GnomeCard files.
    Would you like them to be imported into Evolution?
lt: Evolution rado GnomeCard bylų.
    Ar norėtum jas importuoti į Evolution?

en: Evolution has found Netscape mail files.
    Would you like them to be imported into Evolution?
lt: Evolution rado Netscape pašto bylų.
    Ar norėtum jas importuoti į Evolution?

en: Evolution has found Pine mail files.
    Would you like to import them into Evolution?
lt: Evolution rado Pine pašto bylų.
    Ar norėtum jas importuoti į Evolution?

en: Evolution has taken the tasks that were in your calendar folder and automatically migrated them to the new tasks folder.
lt: Evolution paėmė užduotis, kurios buvo tavo kalendoriaus aplanke ir automatiškai perkėlė jas į naują užduočių aplanką.

en: Evolution has tried to take the tasks that were in your calendar folder and migrate them to the new tasks folder.
    Some of the tasks could not be migrated, so this process may be attempted again in the future.
lt: Evolution bandė paimti užduotis, kurios buvo tavo kalendoriaus aplanke ir perkelti jas į naują užduočių aplanką.
    Kai kurios užduotys negalėjo būti perkeltos, taigi šį procesą gali būti bandoma pakartoti ateityje.

en: Evolution installation
lt: Evolution įdiegimas

en: Evolution is importing your old Elm mail
lt: Evolution importuoja tavo seną Elm paštą

en: Evolution is importing your old Netscape data
lt: Evolution importuoja tavo senus Netscape duomenis

en: Evolution is importing your old Pine data
lt: Evolution importuoja tavo senus Pine duomenis

en: Evolution is now exiting ...
lt: Evolution baigia darbą...

en: Evolution mail composer.
lt: Evolution pašto rašyklė.

en: Evolution mail folder display component.
lt: Evolution pašto aplanko vaizdavimo komponentas.

en: Evolution mail folder factory component.
lt: Evolution pašto aplanko gamyklos komponentas.

en: Evolution will use this email address to authenticate you with the server
lt: Evolution naudos šį el. pašto adresą autentikuotis į pašto serverį

en: Evolution's addressbook name selection interface.
lt: Evolution adresų knygelės vardų pasirinkimo sąsaja.

en: Exceptions
lt: Išimtys

en: Execute actions
lt: Įvykdyti veiksmus

en: Exist
lt: Egzistuoja

en: Exists
lt: Egzistuoja

en: Exit the program
lt: Išeiti iš programos

en: Expression
lt: Išraiška

en: Expunging deleted messages
lt: Sunaikinami ištrinti laiškai

en: Expunging folder
lt: Išvalomas aplankas

en: External Viewer
lt: Išorinė žiūryklė

en: FBUrl
lt: LUUrl

en: F_ind
lt: Rast_i

en: F_older
lt: _Aplankas

en: F_ont...
lt: Š_riftas...

en: F_ree
lt: _Laisvas

en: F_ree/Busy URL:
lt: _Laisvas-užsiėmęs URL

en: Factory for the Addressbook's address displayer
lt: Adresų knygelės adreso vaizduoklės gamykla

en: Factory for the Addressbook's name selection interface
lt: Adresų knygelės vardų pasirinkimo sąsajos gamykla

en: Factory for the Calendar Summary component.
lt: Kalendoriaus apžvalgos komponento gamykla.

en: Factory for the Evolution composer.
lt: Evolution rašyklės komponento gamykla.

en: Factory for the Mail Summary component.
lt: Pašto apžvalgos komponento gamykla.

en: Factory to import Outlook Express 4 mails into Evolution
lt: Gamykla importuoti Outlook Express 4 byloms į Evolution

en: Factory to import VCard files into Evolution.
lt: Gamykla importuoti VCard byloms į Evolution.

en: Factory to import mbox into Evolution
lt: Gamykla importuoti mbox byloms į Evolution

en: Failed at message %d of %d
lt: Nesėkmė ties laišku %d iš %d

en: Failed on message %d
lt: Nesėkmė ties laišku %d

en: Failed on message %d of %d
lt: Nesėkmė ties laišku %d iš %d

en: Failed to decode message.
lt: Nepavyko iškoduoti laiško.

en: Failed to find certificate for "%s".
lt: Nepavyko rasti sertifikato dėl "%s"

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
lt: Nepavyko gauti užrakto naudojant fcntl(2): %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
lt: Nepavyko gauti užrakto naudojant flock(2): %s

en: Failed to send username to server
lt: Nepavyko serveriui nusiųsti vartotojo vardo

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
lt: Nepavyko įrašyti laiškų į laikiną bylą %s: %s

en: Failed to verify certificates.
lt: Nepavyko patikrinti sertifikatų.

en: Falkland Islands
lt: Folklendo salos

en: Family Name
lt: Pavardė

en: February
lt: Vasaris

en: Fetching Mail
lt: Gaunamas paštas

en: Few clouds
lt: Mažai debesuota

en: Fiji
lt: Fidžis

en: File %s does not exist
lt: Nėra tokios bylos %s

en: File A_s:
lt: Saugoti _kaip:

en: File As
lt: Saugoti kaip

en: File exists, overwrite?
lt: Byla egzistuoja, užrašyti?

en: File name:
lt: Bylos vardas:

en: File type:
lt: Bylos tipas:

en: Filename:
lt: Bylos vardas:

en: Filter Rules
lt: Filtravimo taisyklės

en: Filter on Mailing List
lt: Filtras pagal Konferenciją

en: Filter on Mailing List (%s)
lt: Filtras pagal Konferenciją (%s)

en: Filter on Mailing _List...
lt: Filtras pagal _Konferenciją...

en: Filter on Re_cipients
lt: Filtras pagal Ga_vėjus

en: Filter on Se_nder...
lt: Filtras pagal Siu_ntėją...

en: Filter on Sen_der
lt: Filtras pagal Si_untėją

en: Filter on Sub_ject
lt: Filtras pagal T_emą

en: Filter on _Mailing List
lt: Filtras pagal K_onferenciją

en: Filter on _Recipients...
lt: Filtras pagal _Gavėjus...

en: Filter on _Subject...
lt: Filtras pagal _Temą...

en: Filtering Folder
lt: Filtruojamas aplankas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Find Now
lt: Ieškoti

en: Find in Message
lt: Ieškoti laiške

en: Find:
lt: Rasti:

en: Finland
lt: Suomija

en: First day of wee_k:
lt: Pirma sa_vaitės diena:

en: Fog
lt: Rūkas

en: Fog with wind
lt: Rūkas su lietumi

en: Folder
lt: Aplankas

en: Folder `%s' does not exist.
lt: Nėra tokio aplanko „%s“.

en: Folder `%s' is not empty. Not deleted.
lt: Aplankas „%s“ nėra tuščias. Neištryniau.

en: Folder `%s/%s' does not exist.
lt: Nėra tokio aplanko „%s/%s“.

en: Folder containing appointments and events
lt: Aplankas, kuriame saugomi įvykiai ir susitikimai

en: Folder containing contact information
lt: Aplankas, kuriame laikoma kontaktų informacija

en: Folder containing mail
lt: Aplankas, kuriame yra laiškai

en: Folder containing the Evolution Summary
lt: Aplankas, kuriame yra Evolution apžvalga

en: Folder containing to-do items
lt: Aplankas, kuriame yra užduotys

en: Folder name cannot contain the Return character.
lt: Aplanko varde negali būti Return simbolio.

en: Folder name:
lt: Aplanko pavadinimas:

en: Folder type:
lt: Aplanko tipas:

en: Folder was destroyed and recreated on server.
lt: Aplankas serveryje buvo sunaikintas ir vėl sukurtas.

en: Folders
lt: Aplankai

en: Folders whose names begin with:
lt: Aplankai, kurių vardai prasideda su:

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Footer:
lt: Poraštė:

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
lt: Jungimuisi ir pašto parsiuntimui iš POP serverių.

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
lt: Pašto siuntimui, prisijungiant prie nutolusio pašto serverio naudojant SMTP.

en: For delivering mail by passing it to the "sendmail" program on the local system.
lt: Pašto siuntimui, perleidžiant jį vietinės sistemos „sendmail“ programai.

en: For reading and storing local mail in standard mbox spool files.
lt: Vietinio pašto skaitymui ir laikymui standartinėse mbox bylose

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
lt: Pašto skaitymui ir rašymui IMAP serveriuose.

en: For reading mail as a query of another set of folders
lt: Pašto skaitymui naudojant užklausą iš kitų aplankų aibės

en: For retrieving local mail from standard mbox formated spools.
lt: Pašto gavimui iš standartinių mbox formato bylų.

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
lt: Vietinio pašto laikymui MH tipo pašto kataloguose.

en: For storing local mail in maildir directories.
lt: Vietinio pašto laikymui maildir kataloguose.

en: Force images in HTML mail to be loaded
lt: Priverstinai įkelti HTML laiškuose esančius paveiksliukus

en: Forget _Passwords
lt: Pa_miršti slaptažodžius

en: Forget remembered passwords so you will be prompted for them again
lt: Pamiršti įsimintus slaptažodžius tam, kad jų vėl būtų paklausta

en: Format
lt: Formatas

en: Forward
lt: Persiųsti

en: Forward As
lt: Persiųsti kaip

en: Forward Contact
lt: Persiųsti kontaktą

en: Forward _Attached
lt: Persiųsti _prikabinus

en: Forward _Inline
lt: Persiųsti v_iduje

en: Forward _Quoted
lt: Persiųsti _cituojant

en: Forward as i_Calendar
lt: Persiųsti kaip i_Calendar

en: Forward the selected message in the body of a new message
lt: Persiųsti pasirinktą laišką naujo laiško tekste

en: Forward the selected message quoted like a reply
lt: Persiųsti pasirinktą laišką cituojamą kaip atsakymas

en: Forward the selected message to someone
lt: Persiųsti pasirinktą laišką kažkam

en: Forward the selected message to someone as an attachment
lt: Persiųsti pasirinktą laišką prisegtą kaip priedas

en: Forwarded Message
lt: Persiųstas laiškas

en: Forwarded message
lt: Persiųstas laiškas

en: Forwarded message - %s
lt: Persiųstas laiškas - %s

en: Forwarded messages
lt: Persiųsti laiškai

en: Fr
lt: Pn

en: France
lt: Prancūzija

en: Free
lt: Laisvas

en: Free-busy URL
lt: Laisvas-užsiėmęs URL

en: Friday
lt: Penktadienis

en: From
lt: Nuo

en: From %s:
lt: Nuo %s:

en: From:
lt: Nuo:

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: Function not implemented in this storage
lt: Funkcija neįgyvendinta šioje saugykloje

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: General
lt: Esmė

en: Generating message list
lt: Generuojamas laiškų sąrašas

en: Generic error
lt: Bendroji klaida

en: Geographical Position
lt: Geografinė vietovė

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Getting Folder Information
lt: Gaunama informacija apie aplanką

en: Getting message %d (%d%%)
lt: Gaunamas laiškas %d (%d%%)

en: Getting message %d of %d
lt: Gaunamas laiškas %d iš %d

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Go To
lt: Eiti į

en: Go To Date
lt: Eiti į datą

en: Go To Today
lt: Eiti į šiandieną

en: Go back
lt: Eiti atgal

en: Go forward
lt: Eiti pirmyn

en: Go to _Date
lt: Eiti į _datą

en: Go to _Today
lt: Eiti į šia_ndieną

en: Go to a specific date
lt: Eiti į nurodytą datą

en: Go to folder...
lt: Eiti į aplanką...

en: Go to today
lt: Eiti į šiandieną

en: Greece
lt: Graikija

en: Greek
lt: Graikų

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Group
lt: Grupė

en: Group name:
lt: Grupės pavadinimas:

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupė

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: HELO request timed out: %s: non-fatal
lt: Baigėsi HELO užklausos laiko riba: %s: nelemtinga

en: HELO response error: %s: non-fatal
lt: HELO atsakymo klaida: %s: nelemtinga

en: HTML signature file:
lt: HTML parašo byla:

en: Haiti
lt: Haitis

en: Header
lt: Antraštė

en: Header/Footer
lt: Antraštė/Poraštė

en: Headings
lt: Antraštės

en: Headings for each letter
lt: Antraštės kiekvienam laiškui

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Help message
lt: Pagalbos žinutė

en: Hide
lt: Slėpti

en: Hide S_elected Messages
lt: Paslėpti pažy_mėtus laiškus

en: Hide _Deleted Messages
lt: Paslėpti išt_rintus laiškus

en: Hide _Read Messages
lt: Paslėpti _skaitytus laiškus

en: Hide deleted messages rather than displaying them with a line through them
lt: Paslėpti ištrintus laiškus, o ne rodyti juos perbrauktus

en: Hide the shortcut bar
lt: Paslėpti trumpių juostą

en: High
lt: Aukštas

en: Higher
lt: Aukštesnis

en: Highest
lt: Aukščiausias

en: Holy See
lt: Šventoji jūra

en: Home
lt: Namų

en: Home 2
lt: Namų 2

en: Home Address
lt: Namų adresas

en: Home Fax
lt: Namų faksas

en: Home Phone
lt: Namų telefonas

en: Home Phone 2
lt: Namų telefonas 2

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Host
lt: Hostas

en: Hours
lt: Valandų

en: How many days should the calendar display at once?
lt: Kiek dienų kalendorius turėtų rodyti iškart?

en: However, the message was successfully sent.
lt: Tačiau laiškas buvo sėkmingai išsiųstas.

en: Hungary
lt: Vengrija

en: I/O error
lt: I/O klaida

en: IMAP command failed: %s
lt: Nepavyko IMAP komanda: %s

en: IMAP server %s does not support requested authentication type %s
lt: IMAP serveris %s nepalaiko prašyto autentikacijos tipo %s

en: IMAP server response did not contain %s information
lt: IMAP serverio atsakyme nebuvo %s informacijos

en: Ice crystals
lt: Kruša

en: Iceland
lt: Islandija

en: Identity
lt: Asmenybė

en: If
lt: Jeigu

en: If this person publishes free/busy or other calendar information on the Internet, enter the address
    of that information here.
lt: Jei šis asmuo skelbia laisvas-užsiėmęs ar kitą kalendoriaus informaciją internete, įvesk
    tos informacijos adresą čia.

en: If you can no longer open this mailbox, then
    you may need to repair it manually.
lt: Jei tu nebegali daugiau atidaryti šios pašto
    dėžutės, tau teks sutaisyti ją rankutėmis.

en: Immediately follow each other
lt: Seka iškart vienas po kito

en: Import
lt: Importuoti

en: Import File (step 3 of 3)
lt: Importuoti bylą (Žingsnis 3 iš 3)

en: Import a single file
lt: Importuoti vieną bylą

en: Import data and settings from older programs
lt: Importuoti duomenis ir nuostatas iš kitų programų

en: Import data from other programs
lt: Importuoti duomenis iš kitų programų

en: Important
lt: Svarbus

en: Importer Type (step 1 of 3)
lt: Importerio tipas (Žingsnis 1 iš 3)

en: Importers
lt: Importeriai

en: Importing
lt: Importuojama

en: Importing %s
    Importer not ready.
    Waiting 5 seconds to retry.
lt: Importuojama %s
    Importeris nepasiruošęs.
    Laukiu 5 sekundes kol bandysiu vėl.

en: Importing %s
    Importing item %d.
lt: Importuojama %s
    Importuojamas elementas %d.

en: Importing %s
    Importing item 1.
lt: Importuojama %s
    Importuojamas elementas 1.

en: Importing %s as %s
lt: Importuojama %s kaip %s

en: Importing %s.
    Starting %s
lt: Importuojama %s.
    Pradedama %s

en: Importing...
lt: Importuojama...

en: Imports Outlook Express 4 files into Evolution
lt: Importuoja Outlook Express 4 bylas į Evolution

en: Imports VCard files into Evolution.
lt: Importuoja VCard bylas į Evolution.

en: Imports mbox files into Evolution
lt: Importuoja mbox bylas į Evolution

en: In HTML mail
lt: HTML laiškuose

en: In Process
lt: Vykdomas

en: In Progress
lt: Vykdoma

en: Inbox
lt: Gauti laiškai

en: Include:
lt: Įtraukti:

en: Incoming
lt: Gaunamas

en: Increase the text size
lt: Padidinti teksto dydį

en: Indexing:
lt: Indeksuojama:

en: India
lt: Indija

en: Individual
lt: Individas

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Information
lt: Informacija

en: Inline
lt: Viduje

en: Inline Text _File...
lt: _Tekstinę bylą...

en: Insert File
lt: Įterpti bylą

en: Insert a file as text into the message
lt: Įterpti bylą į laišką kaip tekstą

en: Insert text file...
lt: Įterpti tekstinę bylą...

en: Internal error
lt: Vidinė klaida

en: Interrupted
lt: Pertraukta

en: Invalid URI
lt: Blogas URI

en: Invalid argument
lt: Blogas argumentas

en: Invalid arguments
lt: Blogi argumentai

en: Invalid message contents
lt: Blogas laiško turinys

en: Ireland
lt: Airija

en: Israel
lt: Izraelis

en: Italy
lt: Italija

en: Item sent!
lt: Elementas išsiųstas!

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: January
lt: Sausis

en: Japan
lt: Japonija

en: Japanese
lt: Japonų

en: Jordan
lt: Jordanas

en: Journal entry - %s
lt: Žurnalo įrašas -- %s

en: July
lt: Liepa

en: June
lt: Birželis

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgistanas

en: LDAP Server
lt: LDAP serveris

en: LDAP server containing contact information
lt: LDAP serveris, kuriame laikoma kontaktų informacija

en: Landscape
lt: Gulsčias lapas

en: Language
lt: Kalba

en: Laos
lt: Laosas

en: Latvia
lt: Latvija

en: Leave messages on server
lt: Palikti laiškus serveryje

en: Left:
lt: Kairėje:

en: Letter tabs on side
lt: Laiškų kortelės šone

en: Liberia
lt: Liberija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: List _name:
lt: Sąrašo _vardas:

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Load _Images
lt: Įkelt_i paveikslėlius

en: Loading Calendar
lt: Įkeliamas kalendorius

en: Loading calendar...
lt: Įkeliamas kalendorius...

en: Loading message content
lt: Įkeliamas laiško turinys

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Local delivery
lt: Vietinis pristatymas

en: Local mail file %s
lt: Vietinė pašto byla %s

en: Local stores do not have an inbox
lt: Vietinėse saugyklose nėra inbox

en: Low
lt: Žemas

en: Lower
lt: Žemesnis

en: Lowest
lt: Žemiausias

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: MAIL FROM request timed out: %s: mail not sent
lt: Baigėsi MAIL FROM užklausos laiko riba: %s: paštas neišsiųstas

en: MAIL FROM response error: %s: mail not sent
lt: MAIL FROM atsakymo klaida: %s: paštas neišsiųstas

en: MH-format mail directories
lt: MH formato pašto katalogai

en: MIME type:
lt: MIME tipas:

en: MTWTFSS
lt: PATKPŠS

en: Ma_x number of items shown:
lt: Ma_ksimalus rodomų elementų skaičius:

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Mail
lt: Paštas

en: Mail Alarm Options
lt: Perspėjimų paštu parinktys

en: Mail Configuration
lt: Pašto nustatymas

en: Mail Settings
lt: Pašto nuostatos

en: Mail configuration interface
lt: Pašto nustatymo sąsaja

en: Mail delivery via the sendmail program
lt: Pašto siuntimas per sendmail programą

en: Mail from %s
lt: Laiškai nuo %s

en: Mail summary
lt: Pašto apžvalga

en: Mail to %s
lt: Laiškai į %s

en: Mailbox Format
lt: Pašto dėžutės formatas

en: Mailbox location
lt: Pašto dėžutės vieta

en: Maildir-format mail directories
lt: Maildir formato pašto katalogai

en: Mailing list
lt: Konferencija

en: Main toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Make this Occurrence _Movable
lt: Leisti per_kelti šį pasitaikymą

en: Make this my _default account
lt: Pa_daryti šią sąskaitą įprastine

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Man
lt: Vad

en: Manage Subscriptions
lt: Tvarkyti užsakymus

en: Manager
lt: Vadybininkas

en: Mar_k as Read
lt: Pažymėti s_kaitytu

en: March
lt: Kovas

en: Margins
lt: Paraštės

en: Mark All as R_ead
lt: Pažymėti _visus skaitytais

en: Mark all visible messages as read
lt: Visus matomus laiškus pažymėti perskaitytais

en: Mark as I_mportant
lt: Padaryti _svarbiu

en: Mark as U_nread
lt: Pažymėti _neskaitytu

en: Mark as Unim_portant
lt: Pažymėti nesva_rbiu

en: Mark as Unimp_ortant
lt: Padaryti n_esvarbiu

en: Mark as _Important
lt: Pažymėti svarb_iu

en: Mark the selected messages as having been read
lt: Pasirinktus laiškus pažymėti lyg jie buvo perskaityti

en: Mark the selected messages as important
lt: Pasirinktus laiškus pažymėti svarbiais

en: Mark the selected messages as not having been read
lt: Pasirinktus laiškus pažymėti lyg jie nebuvo perskaityti

en: Mark the selected messages as unimportant
lt: Pasirinktus laiškus pažymėti nesvarbiais

en: Mark the selected messages for deletion
lt: Pasirinktus laiškus pažymėti ištrynimui

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Matches:
lt: Tinka:

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: May
lt: Gegužė

en: Meeting
lt: Susitikimas

en: Meeting Information
lt: Susitikimo informacija

en: Meeting _end time:
lt: Susitikimo pa_baigos laikas:

en: Meeting _start time:
lt: Susitikimo _pradžios laikas:

en: Member
lt: Narys

en: Members
lt: Nariai

en: Merge E-Mail Address
lt: Įlieti el. pašto adresą

en: Message
lt: Žinutė

en: Message %s not found.
lt: Laiškas %s nerastas.

en: Message Alarm Options
lt: Perspėjimų pranešimu parinktys

en: Message Body
lt: Laiško tekstas

en: Message Header
lt: Laiško antraštė

en: Message construction failed: Corrupt mailbox?
lt: Nepavyko sukurti laiško: Sugadinta pašto dėžutė?

en: Message contains
lt: Laiškas turi savyje

en: Message storage
lt: Laiškų saugojimas

en: Message to Display
lt: Rodomas pranešimas

en: Message was received
lt: Laiškas buvo gautas

en: Message was sent
lt: Laiškas buvo išsiųstas

en: Messages
lt: Laiškai

en: Mexico
lt: Meksika

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Minutes
lt: Minučių

en: Mist
lt: Migla

en: Mo
lt: Pr

en: Mobile
lt: Mobilus

en: Mobile Phone
lt: Mobilus telefonas

en: Modifying card from LDAP server...
lt: Taisoma kortelė LDAP serveryje...

en: Monaco
lt: Monakas

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Month
lt: Mėnesis

en: Month View
lt: Mėnesio rodinys

en: Morocco
lt: Marokas

en: Move
lt: Perkelti

en: Move folder
lt: Perkelti aplanką

en: Move message(s) to
lt: Perkelti laišką(us) į

en: Move selected messages to another folder
lt: Perkelti pažymėtus laiškus į kitą aplanką

en: Move this folder to another place
lt: Perkelti šį aplanką į kitą vietą

en: Move to Folder
lt: Perkelti į aplanką

en: Movemail program failed: %s
lt: Nepavyko programa Movemail: %s

en: Moving
lt: Perkeliama

en: Moving messages
lt: Perkeliami laiškai

en: Moving messages to %s
lt: Laiškai perkeliami į %s

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Multiple Messages
lt: Keletas laiškų

en: Multiple Unseen Messages
lt: Keletas nematytų laiškų

en: Multiple VCards
lt: Keletas VCard kortelių

en: My Weather
lt: Mano orai

en: N
lt: Š

en: NNTP Server:
lt: NNTP serveris:

en: Name
lt: Vardas

en: Name:
lt: Vardas:

en: Namespace
lt: Vardų zona

en: Namibia
lt: Namibija

en: Needs Action
lt: Reikalauja veiksmo

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Olandija

en: New
lt: Nauja

en: New All Day _Event
lt: Naujas visos _dienos įvykis

en: New Appointment
lt: Naujas įvykis

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Contact
lt: Naujas kontaktas

en: New Contact List
lt: Naujas kontaktų sąrašas

en: New Contact _List
lt: Naujas kontaktų _sąrašas

en: New Contact:
lt: Naujas kontaktas:

en: New List
lt: Naujas sąrašas

en: New Mail Message
lt: Naujas pašto laiškas

en: New Message
lt: Naujas laiškas

en: New Task
lt: Nauja užduotis

en: New VFolder
lt: Naujas vAplankas

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: New _Appointment
lt: Naujas į_vykis

en: New _Appointment...
lt: Naujas į_vykis...

en: New _Contact
lt: Naujas _kontaktas

en: New _Mail Message
lt: Naujas _pašto laiškas

en: New _Task
lt: Nauja _užduotis

en: New phone type
lt: Naujas telefono tipas

en: New store format:
lt: Naujas saugyklos formatas:

en: New...
lt: Naujas...

en: News
lt: Naujienos

en: News Feed
lt: Naujienų šaltinis

en: News Feed Settings
lt: Naujienų šaltinių nuostatos

en: Next
lt: Kitas

en: Next Important Message
lt: Kitą svarbų laišką

en: Next Message
lt: Kitą laišką

en: Next Thread
lt: Kitą giją

en: Next Unread Message
lt: Kitą neskaitytą laišką

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Nick
lt: Prav

en: Nickname
lt: Pravardė

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: No
lt: Ne

en: No Information
lt: Nėra informacijos

en: No Message Selected
lt: Joks laiškas nepažymėtas

en: No appointments
lt: Nėra įvykių

en: No cards
lt: Nėra kortelių

en: No description available.
lt: Nėra jokios aprašymo.

en: No error
lt: Nėra klaidų

en: No folder name specified.
lt: Nenurodytas aplanko vardas.

en: No message with uid %s
lt: Nėra laiško su uid %s

en: No owner
lt: Nėra savininko

en: No provider available for protocol `%s'
lt: Protokolui „%s“ nėra tiekėjo.

en: No server has been selected
lt: Joks serveris nepasirinktas

en: No space left
lt: Nebeliko vietos

en: No such folder %s
lt: Nėra tokio aplanko %s

en: No such folder `%s'.
lt: Nėra tokio aplanko „%s“.

en: No such message
lt: Nėra tokio laiško

en: No such message %s in %s
lt: Nėra tokio laiško %s aplanke %s

en: No such message: %s
lt: Nėra tokio laiško: %s

en: No summary
lt: Nėra apžvalgos

en: No support for authentication type %s
lt: Nepalaikoma %s tipo autentikacija

en: No tasks
lt: Nėra užduočių

en: No_tes:
lt: Pas_tabos:

en: Non-Participant
lt: Ne dalyvis

en: Non-Participants
lt: Ne dalyviai

en: None
lt: Joks

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: Normal
lt: Normalus

en: North
lt: Šiaurės

en: North - NorthEast
lt: Šiaurės - Šiaurės rytų

en: North - Northwest
lt: Šiaurės - Šiaurės vakarų

en: Northeast
lt: Šiaurės rytų

en: Northwest
lt: Šiaurės vakarų

en: Norway
lt: Norvegija

en: Not Started
lt: Nepradėta

en: Not enough space to create the folder
lt: Neužtenka vietos aplankui sukurti

en: Not found
lt: Nerastas

en: Note
lt: Pastaba

en: Note: When converting between mailbox formats, a failure
    (such as lack of disk space) may not be automatically
    recoverable.  Please use this feature with care.
lt: Pastaba: Konvertuojant tarp pašto dėžutės formatų, nesėkmė
    (tokia kaip vietos diske trūkumas) negali būti savaime
    atstatoma. Naudok šią priemonę atsargiai.

en: November
lt: Lapkritis

en: Now
lt: Dabar

en: Number of columns:
lt: Stulpelių skaičius:

en: OK
lt: Gerai

en: O_verdue tasks:
lt: _Vėluojamos užduotys:

en: Obtain the latest meeting information
lt: Sužinoti naujausią susitikimo informaciją

en: Obtain the latest task information
lt: Gauti naujausią informaciją apie užduotį

en: October
lt: Spalis

en: Off
lt: Ofis

en: Office
lt: Ofisas

en: Old owner has died
lt: Senesnysis savininkas numirė

en: Oman
lt: Omanas

en: On %a, %Y-%m-%d at %H:%M, %%s wrote:
lt: %a, %Y-%m-%d %H:%M, %%s rašė:

en: One mont_h
lt: Vienas _mėnuo

en: One w_eek
lt: Viena _savaitė

en: Open
lt: Atidaryti

en: Open Link in Browser
lt: Nuorodą atidaryti naršyklėje

en: Open a file
lt: Atidaryti bylą

en: Open a window for composing a mail message
lt: Atidaryti langą naujam laiškui rašyti

en: Open file
lt: Atidaryti bylą

en: Open in %s...
lt: Atidaryti su %s...

en: Open in New Window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Open in New _Window
lt: Atidaryti naujame _lange

en: Open the folder linked to this shortcut
lt: Atidaryti aplanką, susietą su šia trumpe

en: Open the selected message in a new window
lt: Atidaryti pasirinktą laišką naujame lange

en: Open the selected message in the composer to re-send it
lt: Atidaryti pasirinktą laišką rašyklės lange siuntimui iš naujo

en: Open this folder in an other window
lt: Atidaryti šį aplanką naujame lange

en: Opening calendar at %s
lt: Atidaromas kalendorius iš %s

en: Opening folder %s
lt: Atidaromas aplankas %s

en: Opening store %s
lt: Atidaroma saugykla %s

en: Opening tasks at %s
lt: Atidaromos užduotys iš %s

en: Operation cancelled
lt: Veiksmas nutrauktas

en: Operation not supported
lt: Veiksmas nepalaikomas

en: Optional Information
lt: Nebūtina informacija

en: Optional Participant
lt: Nebūtinas dalyvis

en: Optional Participants
lt: Nebūtini dalyviai

en: Options
lt: Parinktys

en: Organi_zation:
lt: Organi_zacija:

en: Organization
lt: Organizacija

en: Organizer:
lt: Organizatorius:

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Original Contact:
lt: Originalus kontaktas:

en: Original Si_ze
lt: Originalus _dydis

en: Other
lt: Kitas

en: Other Address
lt: Kitas adresas

en: Other Contacts
lt: Kiti kontaktai

en: Other Fax
lt: Kitas faksas

en: Other Phone
lt: Kitas telefonas

en: Other error
lt: Kita klaida

en: Other...
lt: Kita...

en: Out of Office
lt: Nesu darbe

en: Outbox
lt: Siunčiami laiškai

en: Outgoing
lt: Siunčiamas

en: Overwrite file?
lt: Užrašyti bylą?

en: PGP Encrypt
lt: PGP užšifruoti

en: PGP Sign
lt: PGP pasirašyti

en: POP Source URI
lt: POP šaltinio URI

en: POP before SMTP
lt: POP prieš SMTP

en: Page
lt: Puslapis

en: Page Setup:
lt: Puslapio nuostatos:

en: Pager
lt: Ieškas

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Palestinian Territory
lt: Palestinos teritorija

en: Paper
lt: Popierius

en: Paper source:
lt: Popieriaus šaltinis:

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Paste
lt: Įdėti

en: Paste message in the clipboard
lt: Įdėti laišką iš krepšio

en: Paste task from the clipboard
lt: Įdėti užduotį iš krepšio

en: Paste the clipboard
lt: Įdėti iš krepšio

en: Path: %s, Type: %s
lt: Kelias: %s, tipas: %s

en: Performing query on unknown header: %s
lt: Vykdoma užklausa nežinomai antraštei: %s

en: Permanently remove all deleted messages from all folders
lt: Visam laikui sunaikinti visus ištrintus laiškus iš visų aplankų

en: Permanently remove all deleted messages from this folder
lt: Visam laikui sunaikinti visus ištrintus laiškus iš šio aplanko

en: Permission denied
lt: Priėjimas uždraustas

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Phone List
lt: Telefonų sąrašas

en: Phone Types
lt: Telefonų tipai

en: Pick a color
lt: Pasirink spalvą

en: Play a sound
lt: Groti garsą

en: Play sound:
lt: Groti garsą:

en: Please click "OK" to install the files, or "Cancel" to exit.
lt: Prašau, paspausk „Gerai“, kad įdiegtum bylas, arba „Atšaukti“, kad išeitum.

en: Please enter information about the way you will send mail. If you are not sure, ask your system
    administrator or Internet Service Provider.
lt: Prašom žemiau įvesti informaciją apie tavo siunčiamo pašto serverį. Jei tu gerai nežinai, paklausk savo sistemos administratoriaus arba interneto paslaugų teikėjo.

en: Please enter information about your incoming mail server below. If you are not sure, ask your system
    administrator or Internet Service Provider.
lt: Prašom žemiau įvesti informaciją apie tavo gaunamo pašto serverį. Jei tu gerai nežinai, paklausk savo sistemos administratoriaus arba interneto paslaugų teikėjo.

en: Please enter the NNTP password for %s@%s
lt: Prašom įvesti NNTP slaptažodį vartotojui %s@%s

en: Please enter your %s passphrase
lt: Prašau įvesti tavo %s slaptažodį

en: Please enter your %s passphrase for %s
lt: Prašau įvesti tavo %s slaptažodį dėl %s

en: Please enter your name and email address below. The "optional" fields below do not need to be filled in,
    unless you wish to include this information in email you send.
lt: Prašau įvesti savo vardą ir elektroninio pašto adresą žemiau. "Nebūtini" laukai žemiau gali likti tušti,
    nebent tu nori įtraukti šią informaciją tavo siunčiamuose laiškuose.

en: Please enter your password for %s
lt: Prašom įvesti savo slaptažodį dėl %s

en: Please select a server.
lt: Prašom pasirinkti serverį.

en: Please select among the following options
lt: Prašom pasirinkti iš žemiau esančių parinkčių

en: Please wait
lt: Prašome palaukti

en: Please wait...
    Scanning for existing setups
lt: Prašome palaukti...
    Ieškoma esamų nustatymų

en: Pointer to FTP site (%s)
lt: Rodyklė į FTP svetainę (%s)

en: Pointer to local file (%s)
lt: Rodyklė į vietinę bylą (%s)

en: Pointer to local file (%s) valid at site "%s"
lt: Rodyklė į vietinę bylą (%s), galiojanti svetainėje „%s“

en: Pointer to remote data (%s)
lt: Rodyklė į nutolusius duomenis (%s)

en: Pointer to unknown external data ("%s" type)
lt: Rodyklė į nežinomus išorinius duomenis („%s“ tipo)

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portrait
lt: Stačias lapas

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Preview the message to be printed
lt: Peržiūrėti laišką prieš spausdinant

en: Preview:
lt: Peržiūra:

en: Previews the calendar to be printed
lt: Peržiūrėti kalendorių prieš spausdinant

en: Previews the contacts to be printed
lt: Peržiūrėti kontaktus prieš spausdinant

en: Previous
lt: Praeitas

en: Previous Important Message
lt: Praeitą svarbų laišką

en: Previous Message
lt: Praeitą laišką

en: Previous Unread Message
lt: Praeitą neskaitytą laišką

en: Pri_vate
lt: As_meniškas

en: Prim
lt: Pagr

en: Primary
lt: Pagrindinis

en: Primary Email
lt: Pagrindinis el. paštas

en: Primary Phone
lt: Pagrindinis telefonas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print Calendar
lt: Spausdinti kalendorių

en: Print En_velope...
lt: Spausdinti _voką...

en: Print Envelope
lt: Spausdinti voką

en: Print Item
lt: Spausdinti elementą

en: Print Message
lt: Spausdinti laišką

en: Print Pre_view
lt: Spa_udinio peržiūra

en: Print Preview
lt: Spaudinio peržiūra

en: Print Setup
lt: Spausdinimo nuostatos

en: Print Summary
lt: Spausdinti apžvalgą

en: Print card
lt: Spausdinti kortelę

en: Print cards
lt: Spausdinti korteles

en: Print envelope
lt: Spausdinti voką

en: Print selected contacts
lt: Spausdinti pažymėtus kontaktus

en: Print summary
lt: Spausdinti apžvalgą

en: Print this calendar
lt: Spausdinti šį kalendorių

en: Print this item
lt: Spausdinti šį elementą

en: Print this message
lt: Spausdinti šį laišką

en: Print using gray shading
lt: Spausdinti naudojant pilkus pustonius

en: Print...
lt: Spausdinti...

en: Printing of Summary failed
lt: Nepavyko atspausdinti apžvalgos

en: Printing of message failed
lt: Nepavyko atspausdinti laiško

en: Priority
lt: Svarbumas

en: Private
lt: Asmeniškas

en: Profession
lt: Profesija

en: Program Alarm Options
lt: Perspėjimų programa parinktys

en: Progress
lt: Pažanga

en: Prompt when sending HTML messages to contacts that don't want them
lt: Paklausti, kai siunčiamas HTML laiškas kontaktams, kurie jų nenori

en: Prompt when sending messages with an _empty subject
lt: Paklausti prieš siunčiant laiškus su _tuščia tema

en: Prompt when sending messages with only _Bcc recipients defined
lt: Paklausti prieš siunčiant laiškus vien tik su _Bcc gavėjais

en: Properties
lt: Savybės

en: Properties for "%s"
lt: „%s“ savybės

en: Properties...
lt: Savybės...

en: Protocol not supported
lt: Protokolas nepalaikomas

en: Pu_blic
lt: _Viešas

en: Public
lt: Viešas

en: Publish Free/Busy information for this calendar
lt: Skelbti Laisvumo/Užimtumo informaciją šiam kalendoriui

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: QUIT request timed out: %s: non-fatal
lt: Baigėsi QUIT užklausos laiko riba: %s: nelemtinga

en: QUIT response error: %s: non-fatal
lt: QUIT atsakymo klaida: %s: nelemtinga

en: Qatar
lt: Kvataras

en: Querying Addressbook...
lt: Užklausiama adresų knygelė...

en: Question
lt: Klausimas

en: Quoted
lt: Cituojant

en: Quotes of the Day
lt: Dienos citatos

en: RCPT TO request timed out: %s: mail not sent
lt: Baigėsi RCPT TO užklausos laiko riba: %s: paštas neišsiųstas

en: RCPT TO response error: %s: mail not sent
lt: RCPT TO atsakymo klaida: %s: paštas neišsiųstas

en: RSET request timed out: %s
lt: Baigėsi RSET užklausos laiko riba: %s

en: RSET response error: %s
lt: RSET atsakymo klaida: %s

en: R_efresh time (seconds):
lt: _Atnaujinimo laikas (sekundėmis):

en: Rain
lt: Lietus

en: Re_fresh Meeting
lt: At_naujinti susitikimą

en: Re_fresh Task
lt: At_naujinti užduotį

en: Re_member this password
lt: Prisi_minti šį slaptažodį

en: Re_move
lt: Iš_trinti

en: Re_name this Group...
lt: _Pervadinti šią grupę...

en: Read
lt: Skaitytas

en: Really delete account?
lt: Ar tikrai ištrinti sąskaitą?

en: Received
lt: Gautas

en: Receiving Email
lt: Pašto gavimas

en: Receiving LDAP search results...
lt: Gaunami LDAP paieškos rezultatai...

en: Receiving Mail
lt: Pašto gavimas

en: Receiving Options
lt: Gavimo nuostatos

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Recipients contain
lt: Gavėjai turi savyje

en: Reconfiguring folder
lt: Iš naujo konfigūruojamas aplankas

en: Reconnecting to %s
lt: Vėl jungiamasi prie %s

en: Recurrence
lt: Pasikartojimas

en: Recurrence Rule
lt: Pakartojimo taisyklė

en: Recurring
lt: Pasikartojantis

en: Refresh List
lt: Atnaujinti sąrašą

en: Refresh List of Folders
lt: Atnaujinti aplankų sąrašą

en: Refresh _time (seconds):
lt: Atnaujinimo _laikas (sekundėmis):

en: Refreshing folder
lt: Atnaujinamas aplankas

en: Regex Match
lt: Regex tenkina

en: Regions
lt: Regionai

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
lt: Nepavyko sukompiliuoti reguliarios išraiškos: %s: %s

en: Reload
lt: Iš naujo įkelti

en: Reload the view
lt: Iš naujo įkelti rodinį

en: Remember this password
lt: Prisiminti šį slaptažodį

en: Remember this password for the remainder of this session
lt: Prisiminti šį slaptažodį iki šios sesijos galo

en: Reminder
lt: Užuomina

en: Reminders
lt: Užuominos

en: Removal Complete
lt: Pašalinimas užbaigtas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove All
lt: Pašalinti visus

en: Remove folder from your list of subscribed folders
lt: Pašalinti aplanką iš užsakytų aplankų sąrašo

en: Remove selected items from the attachment list
lt: Pašalinti pažymėtus elementus iš priedų sąrašo

en: Remove this shortcut from the shortcut bar
lt: Pašalinti šią trumpę iš trumpių juostos

en: Remove this shortcut group
lt: Pašalinti šią trumpių grupę

en: Removing card from LDAP server...
lt: Pašalinama kortelė iš LDAP serverio...

en: Removing folder %s
lt: Trinamas aplankas %s

en: Rename Shortcut Group
lt: Pervadinti trumpių grupę

en: Rename folder
lt: Pervadinti aplanką

en: Rename selected shortcut group to:
lt: Pervadinti pasirinktą trumpių grupę į:

en: Rename selected shortcut to:
lt: Pervadinti pasirinktą trumpę į:

en: Rename shortcut
lt: Pervadinti trumpę

en: Rename the "%s" folder to:
lt: Pervadinti aplanką „%s“ į:

en: Rename this shortcut
lt: Pervadinti šią trumpę

en: Rename this shortcut group
lt: Pervadinti šią trumpių grupę

en: Repeat the alarm
lt: Kartoti perspėjimą

en: Replied to
lt: Atsakytas

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Reply to All
lt: Atsakyti visiems

en: Reply to _All
lt: Atsakyti _visiems

en: Reply to _List
lt: Atsakyti į _konferenciją

en: Reply-To
lt: Atsakyti-kam

en: Reply-To:
lt: Atsakyti-kam:

en: Repository offline
lt: Saugykla atsijungta

en: Republic Of Korea
lt: Korėjos respublika

en: Republic Of Moldova
lt: Moldovos respublika

en: Requested action aborted: error in processing
lt: Prašytas veiksmas nutrauktas: klaida vykdant

en: Requested action not taken: insufficient system storage
lt: Prašytas veiksmas neįvykdytas: trūksta vietos sistemoje

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
lt: Prašytas veiksmas neįvykdytas: pašto dėžutės vardas neleistinas

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
lt: Prašytas veiksmas neįvykdytas: pašto dėžutė neprieinama

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
lt: Prašytas veiksmas neįvykdytas: peržengta vietos saugykloje riba

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
lt: Prašytas pašto veiksmas neįvykdytas: pašto dėžutė neprieinama

en: Requested mail action okay, completed
lt: Prašytas pašto veiksmas pavyko, užbaigtas

en: Required Information
lt: Būtina informacija

en: Required Participant
lt: Būtinas dalyvis

en: Required Participants
lt: Būtini dalyviai

en: Required People and _One Resource
lt: Būtini žmonės ir _vienas resursas

en: Reset the text to its original size
lt: Atstatyti teksto originalų dydį

en: Resource
lt: Resursas

en: Restarting search.
lt: Paieška pradedama iš naujo.

en: Resynchronizing with server
lt: Vėl sinchronizuojama su serveriu

en: Retrieving %d message(s)
lt: Gaunami %d laiškai

en: Retrieving POP message %d
lt: Parsiunčiamas POP laiškas %d

en: Retrieving POP summary
lt: Parsiunčiama POP santrauka

en: Retrieving message %s
lt: Gaunamas laiškas %s

en: Reverse on even pages
lt: Apversti lyginiuose puslapiuose

en: Right:
lt: Dešinėje:

en: Role
lt: Rolė

en: Romania
lt: Rumunija

en: Room
lt: Kambarys

en: Rule name:
lt: Taisyklės pavadinimas:

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Run a program
lt: Paleisti programą

en: Run program:
lt: Paleisti programą:

en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: S
lt: P

en: S/MIME Encrypt
lt: S/MIME užšifruoti

en: S/MIME Sign
lt: S/MIME pasirašyti

en: SMTP Authentication
lt: SMTP autentikacija

en: SMTP Greeting
lt: SMTP pasveikinimas

en: SMTP mail delivery via %s
lt: SMTP pašto siuntimas per %s

en: SMTP server %s
lt: SMTP serveris %s

en: SMTP server %s does not support requested authentication type %s
lt: SMTP serveris %s nepalaiko prašyto autentikacijos tipo %s

en: SMTWTFS
lt: SPATKPŠ

en: S_earch Message...
lt: I_eškoti laiške...

en: S_how full path for folders
lt: _Rodyti pilną aplankų kelią

en: S_maller
lt: _Mažesnis

en: Sa
lt: Št

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sand
lt: Smėlis

en: Sandstorm
lt: Smėlio audra

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save As
lt: Išsaugoti kaip

en: Save As...
lt: Išsaugoti kaip...

en: Save Attachment
lt: Išsaugoti priedą

en: Save Image as...
lt: Išsaugoti paveikslėlį kaip...

en: Save Link as (FIXME)
lt: Išsaugoti nuorodą kaip (FIXME)

en: Save Message As...
lt: Išsaugoti laišką kaip...

en: Save Messages As...
lt: Išsaugoti laiškus kaip...

en: Save Search
lt: Išsaugoti paiešką

en: Save _As...
lt: Išsaugoti _kaip...

en: Save _Draft
lt: Išsaugoti juo_draštį

en: Save and Close
lt: Išsaugoti ir uždaryti

en: Save as VCard
lt: Išsaugoti kaip VCard

en: Save as...
lt: Išsaugoti kaip...

en: Save in addressbook
lt: Išsaugoti adresų knygelėje

en: Save in folder...
lt: Išsaugoti į aplanką...

en: Save selected contacts as a VCard.
lt: Išsaugoti pažymėtus kontaktus kaip VCard.

en: Save signature
lt: Išsaugoti parašą

en: Save the contact and close the dialog box
lt: Išsaugoti kontaktą ir uždaryti dialogo langą

en: Save the current file
lt: Išsaugoti esamą bylą

en: Save the current file with a different name
lt: Išsaugoti esamą bylą kitokiu vardu

en: Save the item and close the dialog box
lt: Išsaugoti elementą ir uždaryti dialogo langą

en: Save the list and close the dialog box
lt: Išsaugoti sąrašą ir uždaryti dialogo langą

en: Save the message as a text file
lt: Išsaugoti laišką į tekstinę bylą

en: Save the message in a specified folder
lt: Išsaugoti laišką į nurodytą aplanką

en: Save this item to disk
lt: Išsaugoti šį elementą į diską

en: Save to Disk...
lt: Išsaugoti į diską...

en: Saving %d messsage(s)
lt: Išsaugomi %d laiškai

en: Saving attachment
lt: Išsaugomas priedas

en: Saving message to folder
lt: Laiškas išsaugomas į aplanką

en: Scanning %s
lt: Skanuojama %s

en: Scanning directory
lt: Skanuojamas katalogas

en: Scanning folders in "%s"
lt: Skanuojami aplankas, esantys „%s“

en: Scanning for changed messages
lt: Ieškoma pakeistų laiškų

en: Scanning for new messages
lt: Ieškoma naujų laiškų

en: Schedule _Meeting
lt: Įtraukti s_usitikimą į dienotvarkę

en: Scheduling
lt: Dienotvarkė

en: Score
lt: Įvertis

en: Score Rules
lt: Įverčio taisyklės

en: Se_nd list to other...
lt: Siųsti _sąrašą kitam...

en: Sear_ch
lt: Pai_eška

en: Search
lt: Paieška

en: Search Editor
lt: Paieškos redaktorius

en: Search Forward
lt: Ieškoti pirmyn

en: Search _base:
lt: Paieškos _pagrindas:

en: Search for text in the body of the displayed message
lt: Ieškoti eilutės rodomo laiško tekste

en: Search s_cope:
lt: Paieškos _sritis:

en: Searching
lt: Ieškoma

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Sections:
lt: Skyriai:

en: Security
lt: Saugumas

en: Seen
lt: Matytas

en: Select All
lt: Pažymėti visus

en: Select Contacts from Addressbook
lt: Pasirinkti kontaktus iš adresų knygelės

en: Select Filter Log file...
lt: Pasirink Filtro log'o bylą...

en: Select Folder
lt: Pasirink aplanką

en: Select Importers (step 2 of 3)
lt: Pasirinkti importerius (Žingsnis 2 iš 3)

en: Select Names
lt: Pasirink vardus

en: Select _All
lt: Pažymėti _visus

en: Select _Thread
lt: Pažymėti _giją

en: Select a File (step 2 of 3)
lt: Pasirinkti bylą (Žingsnis 2 iš 3)

en: Select a Time Zone
lt: Pasirink laiko juostą

en: Select a destination folder for importing this data
lt: Pasirink aplanką, į kurį importuoti šiuos duomenis

en: Select a file
lt: Pasirink bylą

en: Select a time to compare against
lt: Pasirink laiką, su kuriuo palyginti

en: Select all contacts
lt: Pažymėti visus kontaktus

en: Select all messages in the same thread as the selected message
lt: Pažymėti visus laiškus toje gijoje, kur yra pasirinktas laiškas

en: Select all visible messages
lt: Pažymėti visus matomus laiškus

en: Select an Action
lt: Pasirink veiksmą

en: Select folder
lt: Pasirink aplanką

en: Select the folder that you want to open
lt: Pasirink aplanką, kurį norėtum atidaryti

en: Select the folder you want the shortcut to point to:
lt: Pasirink aplanką į kurį norėtum, kad trumpė rodytų:

en: Selected day (%a %b %d %Y)
lt: Pasirinkta diena (%a, %Y %d %b)

en: Selected month (%b %Y)
lt: Pasirinktas mėnuo (%Y %b)

en: Selected week (%s - %s)
lt: Pasirinkta savaitė (%s - %s)

en: Selected year (%Y)
lt: Pasirinkti metai (%Y)

en: Selection:
lt: Pasirinkimas:

en: Send
lt: Siųsti

en: Send & Receive Mail
lt: Siunčiamas ir gaunamas paštas

en: Send / Receive
lt: Siųsti / Gauti

en: Send HTML Mail?
lt: Siųsti HTML paštą?

en: Send Message to Contact
lt: Siųsti laišką kontaktui

en: Send _Later
lt: Siųsti vė_liau

en: Send _Message to Contact...
lt: Siųsti _laišką kontaktui...

en: Send _later
lt: Siųsti vė_liau

en: Send _message to list...
lt: Siųsti _laišką sąrašui...

en: Send a mess to the selected contacts.
lt: Siųsti laišką pažymėtiems kontaktams.

en: Send an email
lt: Pasiųsti laišką

en: Send anyway?
lt: Siųsti vistiek?

en: Send message to contact
lt: Siųsti laišką kontaktui

en: Send queued mail and retrieve new mail
lt: Išsiųsti laukiantį paštą ir parsiųsti naują paštą

en: Send selected contacts to another person.
lt: Siųsti pažymėtus kontaktus kitam asmeniui.

en: Send the debugging output of all components to a file.
lt: Siųsti visų komponentų derinimo išvestį į bylą.

en: Send the mail in HTML format
lt: Siųsti laišką HTML formatu

en: Send the message later
lt: Siųsti laišką vėliau

en: Send this message now
lt: Siųsti šį laišką dabar

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Sender contains
lt: Siuntėjas turi savyje

en: Sending "%s"
lt: Siunčiamas „%s“

en: Sending Email
lt: Pašto siuntimas

en: Sending Mail
lt: Pašto siuntimas

en: Sending message
lt: Siunčiamas laiškas

en: Sending message %d of %d
lt: Siunčiamas laiškas %d iš %d

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Sent
lt: Siųsti laiškai

en: Sent _messages folder:
lt: Išsiųstų _laiškų aplankas:

en: Sent and Draft Messages
lt: Išsiųsti laiškai ir juodraščiai

en: September
lt: Rugsėjis

en: Ser_ver requires authentication
lt: Ser_veris reikalauja autentikacijos

en: Server Configuration
lt: Serverio nustatymas

en: Server Message:
lt: Serverio žinutė:

en: Server Name
lt: Serverio vardas

en: Server _Type:
lt: Serverio _tipas:

en: Server rejected username
lt: Serveris atmetė vartotojo vardą

en: Server rejected username/password
lt: Serveris atmetė vartotojo vardą/slaptažodį

en: Server response contained incomplete authorization data
lt: Serverio atsakyme buvo nepilni autorizacijos duomenys

en: Server response did not contain authorization data
lt: Serverio atsakyme nebuvo autorizacijos duomenų

en: Server response does not match
lt: Serverio atsakymas netenkina

en: Server response ended too soon.
lt: Serverio atsakymas baigėsi per anksti.

en: Server unexpectedly disconnected: %s
lt: Serveris netikėtai atsijungė: %s

en: Server: %s, Type: %s
lt: Serveris: %s, tipas: %s

en: Service closing transmission channel
lt: Paslauga uždaro transmisijos kanalą

en: Service not available, closing transmission channel
lt: Paslauga neprieinama, uždaromas transmisijos kanalas

en: Service ready
lt: Paslauga pasiruošusi

en: Set Status
lt: Priskirti būseną

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Setup the page settings for your current printer
lt: Nustatyti puslapio parinktis tavo esamam spausdintuvui

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Sh_ow Hidden Messages
lt: R_odyti paslėptus laiškus

en: Shading
lt: Pustoniai

en: Shortcuts
lt: Trumpės

en: Show / hide attachments
lt: Rodyti/slėpti priedus

en: Show All
lt: Rodyti visus

en: Show Details
lt: Rodyti detales

en: Show Email _Source
lt: _Rodyti laiško šaltinį

en: Show Full _Headers
lt: Rodyti pilnas _antraštes

en: Show Time As
lt: Rodyti laiką kaip

en: Show _Only Working Hours
lt: Rodyti tik _darbo valandas

en: Show _Zoomed Out
lt: Rodyti _atitrauktą

en: Show _all tasks
lt: Rodyti _visas užduotis

en: Show _attachments
lt: Rodyti _priedus

en: Show _folders from server:
lt: Rodyti _aplankus iš serverio:

en: Show _today's tasks
lt: Rodyti šian_dienos užduotis

en: Show appointment _end times in week and month views
lt: Rodyti įvykių pa_baigos laikus savaitės ir mėnesio rodiniuose

en: Show attachments
lt: Rodyti priedus

en: Show contacts matching the following criteria:
lt: Rodyti kontaktus, tenkinančius tokias sąlygas:

en: Show information about Ximian Evolution
lt: Rodyti informaciją apie Ximian Evolution

en: Show message in the normal style
lt: Rodyti laišką normaliu stiliumi

en: Show message preview window
lt: Rodyti laiško peržiūros langą

en: Show message with all email headers
lt: Rodyti laišką su visomis pašto antraštėmis

en: Show messages that have been temporarily hidden
lt: Rodyti laiškus, kurie buvo laikinai paslėpti

en: Show one day
lt: Rodyti vieną dieną

en: Show one month
lt: Rodyti vieną mėnesį

en: Show one week
lt: Rodyti vieną savaitę

en: Show only subscribed folders
lt: Rodyti tik užsakytus aplankus

en: Show temperatures in:
lt: Rodyti temperatūras laipsniais:

en: Show the raw email source of the message
lt: Rodyti neapdorotą laiško šaltinį

en: Show the shortcuts as large icons
lt: Rodyti trumpes kaip dideles ikonas

en: Show the shortcuts as small icons
lt: Rodyti trumpes kaip mažas ikonas

en: Show the working week
lt: Rodyti darbo savaitę

en: Show week _numbers in date navigator
lt: Rodyti savaičių _numerius datos navigatoriuje

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Sign this message with your PGP key
lt: Pasirašyti šį laišką tavo PGP raktu

en: Sign this message with your S/MIME Signature Certificate
lt: Pasirašyti šį laišką tavo S/MIME Parašo sertifikatu

en: Signature file:
lt: Parašo byla:

en: Simplified
lt: Supaprastintas

en: Since the contact list you are sending to is configured to hide the list's addresses, this message will contain only Bcc recipients.
lt: Kadangi kontaktų sąrašas, kuriam tu siunti, yra sukonfigūruotas slėpti sąrašo adresus, šiame laiške bus tik Bcc gavėjai.

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Size
lt: Dydis

en: Size (kB)
lt: Dydis (kB)

en: Size:
lt: Dydis:

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Snoo_ze
lt: Už_tildyti

en: Snooze time (minutes)
lt: Užtildymo laikas (minutėmis)

en: Snow
lt: Sniegas

en: Snowstorm
lt: Pūga

en: Somalia
lt: Somalis

en: Source
lt: Šaltinis

en: Source Account
lt: Šaltinio sąskaita

en: Source Information
lt: Šaltinio informacija

en: Sources
lt: Šaltiniai

en: South
lt: Pietų

en: South - Southeast
lt: Pietų - Pietryčių

en: South - Southwest
lt: Pietų - Pietvakarių

en: South Africa
lt: Pietų Afrikos respublika

en: Southeast
lt: Pietryčių

en: Southwest
lt: Pietvakarių

en: Spain
lt: Ispanija

en: Special Folders
lt: Ypatingi aplankai

en: Specific header
lt: Savita antraštė

en: Specify a folder to copy folder "%s" into:
lt: Nurodyk aplanką, į kurį kopijuoti aplanką "%s":

en: Specify a folder to move folder "%s" into:
lt: Nurodyk aplanką, į kurį perkelti aplanką "%s":

en: Specify where to create the folder:
lt: Nurodyk, kur sukurti aplanką:

en: Spool `%s' does not exist or is not a regular file
lt: Spool'as „%s“ neegzistuoja arba nėra paprasta byla.

en: Spool folders cannot be deleted
lt: Spool aplankų negalima ištrinti

en: Spool folders cannot be renamed
lt: Spool aplankų negalima pervadinti

en: Spool mail file %s
lt: Spool pašto byla %s

en: Spouse
lt: Sutuoktinis

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: St. Helena
lt: Šv .Elena

en: Sta_rt Date:
lt: P_radžios data:

en: Sta_rt of day:
lt: Dienos p_radžia:

en: Standard Unix mbox
lt: Standartinė Unix mbox

en: Standard Unix mbox spools
lt: Standartinės Unix mbox bylos

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Start on a new page
lt: Prasideda naujame puslapyje

en: Starting Intelligent Importers
lt: Paleidžiami inteligentiški importeriai

en: Starting import
lt: Pradedama importuoti

en: Status
lt: Būsena

en: Stop Loading
lt: Sustabdyti įkėlimą

en: Stop Processing
lt: Sustabdyti vykdymą

en: Store root %s is not a regular directory
lt: Saugyklos šaknis %s nėra nėra paprastas katalogas

en: Store root %s is not an absolute path
lt: Saugyklos šaknis %s nėra absoliutus kelias

en: Storing folder
lt: Įrašomas aplankas

en: Storing folder '%s'
lt: Įrašomas aplankas '%s'

en: Style name:
lt: Stiliaus vardas:

en: Su
lt: Sk

en: Su_mmary:
lt: Sa_ntrauka:

en: Su_n
lt: _Sek

en: Subject
lt: Tema

en: Subject contains
lt: Tema savyje turi

en: Subject does not contain
lt: Tema savyje neturi

en: Subject is %s
lt: Tema yra %s

en: Subject:
lt: Tema:

en: Submit Bug Report
lt: Išsiųsti klaidos pranešimą

en: Submit _Bug Report
lt: Iš_siųsti klaidos pranešimą

en: Submit a bug report using Bug Buddy
lt: Pranešti apie klaidą, naudojant Bug Buddy

en: Subscribe
lt: Užsakyti

en: Subscribe or unsubscribe to folders on remote servers
lt: Užsisakyti ar atsisakyti aplankų nutolusiuose serveriuose

en: Subscribing to folder "%s"
lt: Užsakomas aplankas „%s“

en: Success
lt: Sėkmė

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suggest automatic display of attachment
lt: Pasiūlyti automatinį priedo parodymą

en: Summary
lt: Apžvalga

en: Summary Settings
lt: Santraukos nuostatos

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
lt: Santrauka ir aplankas nesutampa net po sinchronizavimo

en: Summary contains
lt: Santrauka turi savyje

en: Summary:
lt: Apžvalga:

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Swaziland
lt: Svazilendas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syncing folder
lt: Sinchronizuojamas aplankas

en: Syncing folders
lt: Sinchronizuojami aplankai

en: Syntax error in parameters or arguments
lt: Sintakses klaida parametruose arba argumentuose

en: Syntax error, command unrecognized
lt: Sintaksės klaida, komanda neatpažinta

en: System status, or system help reply
lt: Sistemos būsena, arba sistemos pagalbos atsakymas

en: T_hu
lt: _Ket

en: T_ue
lt: _Ant

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tas_ks due today:
lt: Šia_ndienos užduotys:

en: Task
lt: Užduotis

en: Task - %s
lt: Užduotis -- %s

en: Task sort
lt: Užduočių rikiavimas

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Tasks Settings...
lt: Užduočių nuostatos...

en: Telex
lt: Teleksas

en: Temporarily hide all messages that have already been read
lt: Laikinai paslėpti visus perskaitytus laiškus

en: Temporarily hide the selected messages
lt: Laikinai paslėpti pažymėtus laiškus

en: Temporary authentication failure
lt: Laikina autentikacijos nesėkmė

en: Tentative
lt: Negalutinis

en: Test
lt: Bandyti

en: Text Si_ze
lt: Teksto _dydis

en: Th
lt: Kt

en: Thailand
lt: Tailandas

en: That person is already attending the meeting!
lt: Tas asmuo jau dalyvauja susitikime!

en: The Evolution shell.
lt: Evolution apvalkalas.

en: The GNOME Pilot tools do not appear to be installed on this system.
lt: Atrodo, kad GNOME Pilot įrankiai nėra įdiegti į šią sistemą

en: The Personal Addressbook Server
lt: Asmeninis Adresų knygelės serveris

en: The URI of the tasks folder to display
lt: Vaizduojamo užduočių aplanko URI

en: The URI that the Folder Browser will display
lt: URI, kurį rodys Aplankų naršyklė

en: The URI that the calendar will display
lt: URI, kurį rodys kalendorius

en: The changed email or name of this contact already
    exists in this folder.  Would you like to add it anyway?
lt: Pakeistasis šio kontakto el. paštas ar vardas jau yra
    šiame aplanke. Ar norėtum jį vis tiek pridėti?

en: The date must be entered in the format: 
    
    %s
lt: Data turi būti įvesta formatu:
    
    %s

en: The directory `%s' exists but is not the
    Evolution directory.  Please move it in order
    to allow installation of the Evolution user files.
lt: Katalogas „%s“ egzistuoja, bet jis nėra
    Evolution katalogas. Prašau, perkelk jį, kad 
    galėčiau įdiegti Evolution vartotojo bylas.

en: The file `%s' is not a directory.
    Please move it in order to allow installation
    of the Evolution user files.
lt: Byla „%s“ yra ne katalogas.
    Prašau, perkelk jį, kad galėčiau įdiegti
    Evolution vartotojo bylas.

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
lt: Atrodo, jog aplankas yra neatkuriamai sugadintas.

en: The folder is not empty
lt: Aplankas nėra tuščias

en: The following connections are currently active:
lt: Žemiau nurodytos jungtys šiuo metu yra aktyvios:

en: The following vFolder(s):
    %sUsed the removed folder:
        '%s'
    And have been updated.
lt: Žemiau nurodyti vAplankai:
    %sNaudojo ištrintą aplanką:
        '%s'
    Ir buvo atnaujinti.

en: The geographical position must be entered in the format: 
    
    45.436845,125.862501
lt: Geografinė vietovė turi būti įvesta formatu:
    
    45.436845,125.862501

en: The information below is required in order to add an addressbook.
lt: Žemiau esanti informacija būtina, kad pridėtum adresų knygelę.

en: The item could not be sent!
lt: Elementas negalėjo būti išsiųstas!

en: The journal entry has changed. Send an updated version?
lt: Žurnalo įrašas buvo pakeistas. Siųsti atnaujintą informaciją?

en: The meeting information has changed. Send an updated version?
lt: Susitikimo informacija buvo pakeista. Siųsti atnaujintą informaciją?

en: The meeting status has changed. Send an updated version?
lt: Susitikimo būsena pasikeitė. Ar siųsti atnaujintą versiją?

en: The message's date will be compared against
    a time relative to when the filter is run;
    "a week ago", for example.
lt: Laiško data bus palyginta su laiku, santykiniu
    filtro paleidimo laikui;
    pavyzdžiui, „prieš savaitę“.

en: The message's date will be compared against
    the time that you specify here.
lt: Laiško data bus palyginta su laiku,
    kurį tu nurodai čia.

en: The message's date will be compared against
    whatever the time is when the filter is run
    or vfolder is opened.
lt: Laiško data bus palyginta su esamu laiku, kai
    paleidžiamas filtras ar atidaromas vAplankas.

en: The method required to load `%s' is not supported
lt: Metodas, reikalingas įkelti „%s“, nepalaikomas

en: The method required to open `%s' is not supported
lt: Metodas, reikalingas atidaryti „%s“, nepalaikomas

en: The name or email address of this contact already exists
    in this folder.  Would you like to add it anyway?
lt: Šio kontakto el. pašto adresas arba vardas jau yra šiame
    aplanke.  Ar vis tiek norėtum jį pridėti?

en: The parent folder is not allowed to contain subfolders
lt: Tėvinis aplankas negali turėti vaikinių aplankų

en: The percent value must be between 0 and 100, inclusive
lt: Procentinė reikšmė turi būti tarp 0 ir 100 imtinai

en: The specified folder cannot be modified or removed
lt: Nurodytas aplankas negali būti pakeistas ar ištrintas

en: The specified folder name is not valid: %s
lt: Nurodytas aplanko vardas yra negalimas: %s

en: The specified folder type is not valid
lt: Nurodytas aplanko tipas yra blogas

en: The specified folder was not found
lt: Nurodytas aplankas nerastas

en: The specified type is not supported in this storage
lt: Nurodytas tipas šioje saugykloje nepalaikomas

en: The task information has changed. Send an updated version?
lt: Užduoties informacija buvo pakeista. Siųsti atnaujintą informaciją?

en: The time must be in the format: %s
lt: Data turi būti įvesta formatu: %s

en: The type of the selected folder is not valid for
    the requested operation.
lt: Pasirinkto aplanko tipas yra netinkamas
    prašytąjam veiksmui.

en: Then
lt: Tada

en: There is no importer that is able to handle
    %s
lt: Nėra importerio, kuris galėtų suprasti
    %s

en: This appointment contains recurrences that Evolution cannot edit.
lt: Šiame įvykyje yra pasikartojimų, kurių Evolution negali keisti.

en: This contact belongs to these categories:
lt: Šis kontaktas priklauso šioms kategorijoms:

en: This event has been changed.
lt: Šis įvykis buvo pakeistas.

en: This event has been deleted.
lt: Šis įvykis buvo ištrintas.

en: This folder cannot contain messages.
lt: Šiame aplanke negali būti laiškų.

en: This information is not required for most ldap servers.
lt: Ši informacija nebūtina daugumai LDAP serverių.

en: This information is used by your ldap server to specify which nodes are used in a search. Contact your server administrator for more information.
lt: Ši informacija naudojama LDAP serveriui nurodant, kurios šakos naudojamos paieškai. Paklausk savo serverio administratoriaus dėl platesnės informacijos.

en: This is a provider for reading from and posting toUSENET newsgroups.
lt: Tai tiekėjas, naudojamas skaitant ir rašant į USENET naujienų grupes.

en: This is the name of the server where your addressbook is located.
lt: Tai vardas serverio, kuriame yra tavo adresų knygelė.

en: This is the port that your ldap server uses.
lt: Tai yra prievadas, kurį naudoja tavo LDAP serveris.

en: This journal entry has been changed.
lt: Šis žurnalo įrašas buvo pakeistas.

en: This journal entry has been deleted.
lt: Šis žurnalo įrašas buvo ištrintas.

en: This message contains invalid recipients:
lt: Šiame laiške yra neteisingų gavėjų

en: This message contains only Bcc recipients.
lt: Šiame laiške yra tik Bcc gavėjai.

en: This message has no subject.
    Really send?
lt: Šis laiškas neturi temos.
    Tikrai siųsti?

en: This message has not been sent.
    
    Do you wish to save your changes?
lt: Šis laiškas nebuvo išsiųstas.
    
    Ar norėtum išsaugoti jo pakeitimus?

en: This message is digitally signed and has been found to be authentic.
lt: Šis laiškas yra pasirašytas skaitmeniniu parašu, patikrinus nustatyta, kad jis autentiškas

en: This message is digitally signed but can not be proven to be authentic.
lt: Šis laiškas yra pasirašytas skaitmeniniu parašu, bet neina patikrinti, ar jis autentiškas

en: This message is not currently available
lt: Šis laiškas šiuo metu nepasiekiamas

en: This name will be used to identify your account. It is for display purposes only.
lt: Šis vardas bus naudojamas nurodyti tavo sąskaitai. Jis skirtas tiktai vaizdavimui.

en: This new version of Evolution needs to install additional files
    into your personal Evolution directory
lt: Šiai naujai Evolution versijai reikia įdiegti papildomų bylų
    į tavo asmeninį Evolution katalogą

en: This operation will permanently erase all messages marked as deleted. If you continue, you will not be able to recover these messages.
    
    Really erase these messages?
lt: Šis veiksmas amžinai sunaikins visus laiškus, pažymėtus ištrintais. Jei tu tęsi toliau, nebegalėsi atkurti tų laiškų.
    
    Tikrai ištrinti tuos laiškus?

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
lt: Su šia parinktimi NNTP serveryje bus autentikuojamasi paprasto teksto slaptažodžiu.

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
lt: Su šia parinktimi bus autorizuojama POP jungtis prieš bandant SMTP

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
lt: Su šia parinktimi jungiantis prie IMAP serverio bus naudojamas paprasto teksto slaptažodis.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
lt: Su šia parinktimi jungiantis prie POP serverio bus naudojamas paprasto teksto slaptažodis. Tai vienintelė parinktis, palaikoma daugelio POP serverių.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
lt: Su šia parinktimi jungiantis prie POP serverio bus naudojamas užšifruotas slaptažodis per APOP protokolą. Tai gali veikti ne visiems vartotojams netgi serveriuose, kurie teigia, jog jį palaiko.

en: This option will connect to the server using Kerberos 4 authentication.
lt: Su šia parinktimi jungiantis prie serverio bus naudojama Kerberos 4 autentikacija.

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
lt: Su šia parinktimi prie serverio bus jungiamasi naudojant saugų CRAM-MD5 slaptažodį, jei serveris tai palaiko.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
lt: Su šia parinktimi prie serverio bus jungiamasi naudojant saugų CRAM-MD5 slaptažodį, jei serveris tai palaiko.

en: This option will connect to the server using a simple password.
lt: Su šia parinktimi jungiantis prie serverio bus naudojamas paprastas slaptažodis.

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
lt: Su šia parinktimi prie serverio bus·jungiamasi·anonimiškai

en: This signature has been changed, but hasn't been saved.
    
    Do you wish to save your changes?
lt: Šis parašas buvo pakeistas, tačiau neišsaugotas.
    
    Ar norėtum išsaugoti pakeitimus?

en: This task has been changed.
lt: Ši užduotis buvo pakeista.

en: This task has been deleted.
lt: Ši užduotis buvo ištrinta.

en: This version of Evolution does not have LDAP support
    compiled in to it.  If you want to use LDAP in Evolution
    you must compile the program from the CVS sources after
    retrieving OpenLDAP from the link below.
lt: Ši Evolution versija neturi įkompiliuoto LDAP
    palaikymo. Jei tu nori naudoti LDAP su Evolution,
    tu turi sukompiliuoti programą iš CVS šaltinio, prieš tai
    parsisiuntęs OpenLDAP iš žemiau esančio adreso.

en: This will connect to the POP server and use Kerberos 4 to authenticate to it.
lt: Tai prisijungs prie POP serverio ir naudos Kerberos 4, kad autentikuotųsi į jį.

en: Threaded Message list
lt: Gijomis suskirstytas laiškų sąrašas

en: Thunderous duststorm
lt: Dulkių audra su perkūnija

en: Thunderous sandstorm
lt: Smėlio audra su perkūnija

en: Thunderous tornado
lt: Tornado su perkūnija

en: Thunderstorm
lt: Perkūnija

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Time Zones
lt: Laiko juostos

en: Time _zone:
lt: Laiko _juosta:

en: Time di_visions:
lt: Laiko _dalijimas:

en: Time format:
lt: Laiko formatas:

en: Timed out trying to get lock file on %s. Try again later.
lt: Baigėsi laikas, belaukiant %s užrakto bylos. Bandyk vėliau.

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Title
lt: Titulas

en: To
lt: Kam

en: To:
lt: Kam:

en: Today
lt: Dabar

en: Today %l:%M %p
lt: Šiandien %H:%M

en: Toggle
lt: Perjungti

en: Toggle whether to show the folder bar
lt: Perjungti, ar rodyti aplankų juostą

en: Toggle whether to show the shortcut bar
lt: Perjungti, ar rodyti trumpių juostą

en: Toggle whether we are working offline.
lt: Perjungti, ar dirbama atsijungus.

en: Toggles whether the BCC field is displayed
lt: Perjungia, ar BCC laukas yra rodomas

en: Toggles whether the CC field is displayed
lt: Perjungia, ar CC laukas yra rodomas

en: Toggles whether the From chooser is displayed
lt: Perjungia, ar Nuo pasirinkimas yra rodomas

en: Toggles whether the Reply-To field is displayed
lt: Perjungia, ar Atsakyti kam laukas yra rodomas

en: Togo
lt: Togas

en: Top:
lt: Viršuje:

en: Traditional
lt: Tradicinis

en: Transaction failed
lt: Tranzakcija nepavyko

en: Trash
lt: Šiukšlės

en: Trinidad And Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Trying to edit a vfolder '%s' which doesn't exist.
lt: Bandoma keisti neegzistuojantį vAplanką '%s'.

en: Tu
lt: An

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkish
lt: Turkų

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

en: Type
lt: Tipas

en: Type an email address or drag a contact into the list below:
lt: Įrašyk el. pašto adresą arba atitempk kontaktą į žemiau esantį sąrašą:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Type: %s
lt: Tipas: %s

en: URL '%s' needs a host component
lt: URL „%s“ turi būti su hostu

en: URL '%s' needs a path component
lt: URL „%s“ turi būti su keliu

en: URL '%s' needs a username component
lt: URL „%s“ turi būti su vartotojo vardu

en: USENET News via %s
lt: USENET naujienos per %s

en: USENET news
lt: USENET naujienos

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

en: Un-delete the selected messages
lt: Sugrąžinti pažymėtus laiškus

en: Unable to add message to summary: unknown reason
lt: Nepavyko pridėti laiško į santrauką: nežinoma priežastis

en: Unable to authenticate to IMAP server.
    %s
lt: Negalėjau autentikuotis į IMAP serverį.
    %s

en: Unable to authenticate to SMTP server.
    %s
lt: Negalėjau autentikuotis į SMTP serverį.
    %s

en: Unable to connect to LDAP server.
lt: Negalėjau prisijungti prie LDAP serverio.

en: Unable to connect to POP server.
    Error sending password: %s
lt: Negalėjau prisijungti prie POP serverio.
    Klaida siunčiant slaptažodį: %s

en: Unable to connect to POP server.
    Error sending username: %s
lt: Negalėjau prisijungti prie POP serverio.
    Klaida siunčiant vartotojo vardą: %s

en: Unable to connect to POP server.
    No support for requested authentication mechanism.
lt: Negaliu prisijungti prie POP serverio.
    Jis nepalaiko prašyto autentikacijos mechanizmo.

en: Unable to create output file: %s
     %s
lt: Negaliu sukurti išvesties bylos: %s
     %s

en: Unable to load grouplist file for %s: %s
lt: Negaliu įkelti grupių sąrašo bylos dėl %s: %s

en: Unable to obtain current version!
lt: Nepavyko gauti esamos versijos!

en: Unable to open addressbook
lt: Negaliu atidaryti adresų knygelės

en: Unable to open or create .newsrc file for %s: %s
lt: Negalėjau atidaryti ar sukurti .newsrc bylos dėl %s: %s

en: Unable to open spool folder
lt: Negaliu atidaryti kaupo aplanko

en: Unable to open the drafts folder for this account.
    Would you like to use the default drafts folder?
lt: Nepavyko atidaryti šios sąskaitos juodraščių aplanko.
    Ar norėtum naudoti įprastinį juodraščių aplanką?

en: Unable to process spool folder
lt: Negaliu apdoroti kaupo aplanko

en: Unable to retrieve message from editor
lt: Nepavyko gauti laiško iš redaktoriaus

en: Unable to save grouplist file for %s: %s
lt: Negaliu išsaugoti grupių sąrašo bylos dėl %s: %s

en: Undefined
lt: Neapibrėžtas

en: Unexpected OK response from IMAP server: %s
lt: Netikėtas atsakymas OK iš IMAP serverio: %s

en: Unexpected response from IMAP server: %s
lt: Netikėtas atsakymas iš IMAP serverio: %s

en: Unexpected response from POP server: %s
lt: Netikėtas atsakymas iš POP serverio: %s

en: Unicode
lt: Unikodas

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Valstijos

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unknown Alarm Options
lt: Nežinomų perspėjimų parinktys

en: Unknown action to be performed
lt: Nežinomas veiksmas, kurį reikia atlikti

en: Unknown authentication state.
lt: Nežinoma autentikacijos būsena.

en: Unknown character set: %s
lt: Nežinoma koduotė: %s

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown error: %s
lt: Nežinoma klaida: %s

en: Unmatched
lt: Netinkantys

en: Unnamed Contact
lt: Bevardis kontaktas

en: Unnamed Contact List
lt: Bevardis kontaktų sąrašas

en: Unseen
lt: Nematytas

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Unsubscribing to folder "%s"
lt: Atsisakoma aplanko „%s“

en: Unsupported operation
lt: Nepalaikomas veiksmas

en: Unsupported schema
lt: Nepalaikoma schema

en: Unsupported type
lt: Nepalaikomas tipas

en: Untitled
lt: Bevardė

en: Untitled Message
lt: Laiškas be temos

en: Update complete
lt: Atnaujinimas užbaigtas

en: Updating vfolders for uri: %s
lt: Atnaujinami vAplankai pagal uri: %s

en: Updating...
lt: Atnaujinama...

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Use s_ecure connection (SSL)
lt: Naudoti s_augią jungtį (SSL)

en: User canceled operation.
lt: Vartotojas nutraukė veiksmą.

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: VCard for %s
lt: %s VCard

en: VFolder on Mailing List
lt: vAplankas pagal Konferenciją

en: VFolder on Mailing List (%s)
lt: vAplankas pagal Konferenciją (%s)

en: VFolder on Mailing _List
lt: vAplankas pagal _Konferenciją

en: VFolder on Mailing _List...
lt: vAplankas pagal _Konferenciją...

en: VFolder on Se_nder
lt: vAplankas pagal Siu_ntėją

en: VFolder on Se_nder...
lt: vAplankas pagal Siu_ntėją...

en: VFolder on _Recipients
lt: vAplankas pagal _Gavėjus

en: VFolder on _Recipients...
lt: vAplankas pagal _Gavėjus...

en: VFolder on _Subject
lt: vAplankas pagal _Temą

en: VFolder on _Subject...
lt: vAplankas pagal _Temą...

en: VFolders
lt: vAplankai

en: Variable
lt: Kintamos krypties

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Viet Nam
lt: Vietnamas

en: View Inline
lt: Žiūrėti viduje

en: View Inline (via %s)
lt: Žiūrėti viduje (per %s)

en: View the selected folder
lt: Rodyti parinktą aplanką

en: Virtual Folder _Editor...
lt: _Virtualių aplankų taisymas...

en: Virtual Folders
lt: Virtualūs aplankai

en: Virtual Trash
lt: Virtuali šiukšlinė

en: Virtual Trash folder
lt: Virtualus šiukšlinės aplankas

en: Virtual folder email provider
lt: Virtualių aplankų pašto tiekėjas.

en: W
lt: V

en: Waiting for connection to LDAP server...
lt: Laukiama prisijungimo prie LDAP serverio...

en: Waiting...
lt: Laukiama...

en: Wants to receive _HTML mail
lt: Nori gauti _HTML laiškus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Warning!
lt: Įspėjimas!

en: Warning: Modified Message
lt: Įspėjimas: Pakeistas laiškas

en: We
lt: Tr

en: We were unable to open this addressbook.  Please check that the
    path exists and that you have permission to access it.
lt: Mes negalėjome atidaryti šios adresų knygelės. Prašom patikrinti, ar
    kelias egzistuoja ir ar turi teises jį pasiekti.

en: We were unable to open this addressbook.  This either
    means you have entered an incorrect URI, or the LDAP server
    is down
lt: Mes negalėjome atidaryti šios adresų knygelės. Tai reiškia,
    kad arba tu įvedei neteisingą URI, arba tavo LDAP serveris
    neveikia

en: Weather
lt: Orai

en: Weather settings
lt: Orų nuostatos

en: Web Site
lt: Tinklapis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Week
lt: Savaitė

en: Week View
lt: Savaitės rodinys

en: Welcome response error: %s: possibly non-fatal
lt: Atsakymo į pasisveikinimą klaida: %s: galbūt nelemtinga

en: Welcome to the Evolution Mail Configuration Assistant.
    
    Click "Next" to begin.
lt: Sveikas patekęs į Evolution pašto nustatymo padėjėją.
    
    Spausk „Pirmyn“, kad pradėtum.

en: West
lt: Vakarų

en: West - Northwest
lt: Vakarų - Šiaurės vakarų

en: West - Southwest
lt: Vakarų - Pietvakarių

en: Western European
lt: Vakarų Europos

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Width:
lt: Plotis:

en: With Category
lt: Su kategorija

en: With these arguments:
lt: Su tokiais argumentais:

en: Work Offline
lt: Dirbti atsijungus

en: Work Week
lt: Darbo savaitė

en: Work Week View
lt: Darbo savaitės rodinys

en: Working
lt: Dirbama

en: Writing to tmp mailbox failed: %s: %s
lt: Nepavyko rašyti į laikiną pašto dėžutę: %s: %s

en: Ximian Evolution has found unsaved files from a previous session.
    Would you like to try to recover them?
lt: Ximian Evolution rado neišsaugotų bylų iš praeitos sesijos.
    Ar norėtum pabandyti jas atkurti?

en: Ximian Evolution is currently offline.  Click on this button to work online.
lt: Ximian Evolution dabar yra atsijungusi.  Paspausk šį mygtuką, kad dirbtum prisijungus.

en: Ximian Evolution is currently online.  Click on this button to work offline.
lt: Ximian Evolution dabar yra prisijungusi.  Paspausk šį mygtuką, kad dirbtum atsijungus.

en: Ximian Evolution is in the process of going offline.
lt: Ximian Evolution dabar yra atsijungimo procese.

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Yes
lt: Taip

en: Yesterday %l:%M %p
lt: Vakar %H:%M

en: You are almost done with the mail configuration process. The identity, incoming mail server and
    outgoing mail transport method which you provided will be grouped together to
    make an Evolution mail account. Please enter a name for this account in the space below.
    This name will be used for display purposes only.
lt: Tu jau beveik baigei konfigūruoti savo paštą. Asmenybė, gaunamo pašto serveris bei pašto siuntimo metodas, kuriuos tu įvedei, bus sugrupuoti į vieną Evolution pašto sąskaitą. Prašom įvesti šios sąskaitos pavadinimą žemiau esančiame laukelyje. Šis pavadinimas bus naudojamas tik vaizdavimui.

en: You are sending an HTML-formatted message, but the following recipients do not want HTML-formatted mail:
lt: Tu siunti HTML formatuotą laišką, bet sekantys gavėjai nemėgsta HTML formatuoto pašto:

en: You cannot change the format of a non-local folder.
lt: Tu negali pakeisti nevietinio aplanko formato.

en: You cannot copy messages from this trash folder.
lt: Tu negali kopijuoti laiškų iš šio šiukšlių aplanko.

en: You didn't enter a password.
lt: Tu neįvedei slaptažodžio.

en: You forgot to choose a folder.
    Please go back and specify a valid folder to deliver mail to.
lt: Tu pamiršai pasirinkti aplanką.
    Prašau, grįžk atgal ir nurodyk tikrą aplanką, į kurį perkelti laiškus.

en: You have chosen an invalid date.
lt: Tu pasirinkai blogą datą.

en: You have forgotten to choose a date.
lt: Tu užmiršai pasirinkti datą.

en: You have not configured the mail client.
    You need to do this before you can send,
    receive or compose mail.
    Would you like to configure it now?
lt: Tu dar nesutvarkei pašto kliento.
    Tik kai padarysi tai, tu galėsi siųsti,
    gauti ir rašyti laiškus.
    Ar norėtum sutvarkyti jį dabar?

en: You have not filled in all of the required information.
lt: Tu neįvedei visos būtinos informacijos.

en: You have not set a mail transport method
lt: Tu nenustatei pašto siuntimo metodo

en: You may not create two accounts with the same name.
lt: Tu negali sukurti dviejų aplankų tuo pačiu vardu.

en: You may only edit messages saved
    in the Drafts folder.
lt: Tu gali taisyti tik laiškus, esančius 
    Juodraščių aplanke.

en: You may only import to local folders
lt: Tu gali importuoti tiktai į lokalius aplankus

en: You may only resend messages
    in the Sent folder.
lt: Tu gali iš naujo pasiųsti laiškus
    tik iš Sent aplanko.

en: You must be an attendee of the event.
lt: Tu turi būti įvykio dalyvis.

en: You must be working online to complete this operation
lt: Tu turi dirbti prisijungęs, kad užbaigtum šį veiksmą

en: You must configure an account before you can send this email.
lt: Tu turi susitvarkyti sąskaitą, tik tada galėsi išsiųsti šį laišką.

en: You must specify recipients in order to send this message.
lt: Tu turi nurodyti gavėjus, kad galėtum išsiųsti šį laišką.

en: You need to configure a mail transport
    before you can compose mail.
lt: Tu turi sutvarkyti pašto siuntimą,
    tik tada galėsi kurti laiškus.

en: You need to configure an identity
    before you can compose mail.
lt: Tu turi susitvarkyti asmenybę,
    tik tada galėsi kurti laiškus.

en: You need to to specify at least one folder as a source.
lt: Tu turi nurodyti bent vieną aplanką kaip šaltinį

en: Yugoslavia
lt: Jugoslavija

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: _12 hour (AM/PM)
lt: _12 valandų (am/pm)

en: _24 hour
lt: _24 valandų

en: _About Ximian Evolution...
lt: _Apie Ximian Evolution...

en: _Account name:
lt: _Sąskaitos vardas:

en: _Actions
lt: _Veiksmai

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Address:
lt: _Adresas:

en: _Addressbook Sources...
lt: _Adresų knygelės šaltiniai...

en: _All People and Resources
lt: _Visi žmonės ir resursai

en: _Always load images off the net
lt: Vis_ada įkelti paveikslėlius iš tinklo

en: _Always sign outgoing messages when using this account
lt: Visad_a pasirašyti siunčiamus laiškus, kai naudojama ši sąskaita

en: _Apply Filters
lt: Pritaikyti _filtrus

en: _Appointment...
lt: Į_vykis...

en: _Ask for confirmation when deleting items
lt: P_aprašyti patvirtinimo trinant elementus

en: _Attachment...
lt: P_riedą...

en: _Authentication Type:
lt: _Autentikacijos tipas:

en: _Automatically check for new mail
lt: _Automatiškai tikrinti paštą kas

en: _Autopick
lt: _Automatiškai parinkti

en: _Bcc Field
lt: _Bcc laukas

en: _Calendar Settings...
lt: _Kalendoriaus nuostatos...

en: _Category:
lt: _Kategorija:

en: _Cc Field
lt: _Cc laukas

en: _Change Organizer
lt: _Keisti organizatorių:

en: _City:
lt: _Miestas:

en: _Close
lt: _Uždaryti

en: _Compress weekends in month view
lt: _Suspausti savaitgalius mėnesio rodinyje

en: _Contact
lt: _Kontaktas

en: _Contact List
lt: Kontaktų _sąrašas

en: _Contacts...
lt: _Kontaktai...

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Copy to Folder
lt: _Kopijuoti į aplanką

en: _Copy to Folder...
lt: K_opijuoti į aplanką...

en: _Copy...
lt: _Kopijuoti...

en: _Create Filter From Message
lt: _Sukurti filtrą iš laiško

en: _Current View
lt: _Esamas vaizdas

en: _Custom recurrence
lt: _Kitoks pakartojimas

en: _Delegate To...
lt: _Pavesti kam...

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: _Delete Selected Tasks
lt: _Ištrinti pažymėtas užduotis

en: _Delete all
lt: _Ištrinti viską

en: _Delete this Appointment
lt: _Ištrinti šį įvykį

en: _Delete this Task
lt: _Ištrinti šią užduotį

en: _Display
lt: Vaiz_davimas

en: _Display folders:
lt: _Rodyti aplankus:

en: _Display stations:
lt: _Rodyti stotis:

en: _Displayed feeds:
lt: Ro_domi šaltiniai:

en: _Drafts folder:
lt: _Juodraščių aplankas:

en: _Due Date:
lt: _Kada reikia:

en: _Edit
lt: K_eisti

en: _Edit appointment
lt: K_eisti įvykį

en: _Edit as New Message...
lt: _Taisyti kaip naują laišką...

en: _Email Address:
lt: _El. pašto adresas:

en: _Empty trash folders on exit
lt: _Ištuštinti šiukšlių aplankus išeinant

en: _End of day:
lt: D_ienos pabaiga:

en: _End time:
lt: P_abaigos laikas:

en: _Expunge
lt: Iš_valyti

en: _Fahrenheit
lt: _Farenheito

en: _File
lt: _Byla

en: _Filters...
lt: _Filtrai...

en: _First:
lt: _Vardas:

en: _Five days
lt: _Penkias dienas

en: _Folder
lt: _Aplankas

en: _Folder Bar
lt: _Aplankų juosta

en: _Folder:
lt: _Aplankas:

en: _Font...
lt: Š_riftas...

en: _Forward
lt: P_ersiųsti

en: _Forward Contact...
lt: _Persiųsti kontaktą...

en: _Forward Message
lt: P_ersiųsti laišką

en: _Fri
lt: Pe_n

en: _From Field
lt: _Nuo laukas

en: _Full Name:
lt: _Pilnas vardas:

en: _General
lt: _Esmė

en: _Go to Date...
lt: _Eiti į datą...

en: _Go to Folder...
lt: _Eiti į aplanką...

en: _HTML Signature:
lt: _HTML parašas:

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Hide addresses when sending mail to this list
lt: _Paslėpti adresus siunčiant laiškus šiam sąrašui

en: _Hide completed tasks after
lt: _Paslėpti užbaigtas užduotis po

en: _Hide the Shortcut Bar
lt: _Paslėpti trumpių juostą

en: _Highlight citations with
lt: _Paryškinti citatas su

en: _Host:
lt: _Hostas:

en: _Import...
lt: _Importuoti...

en: _Insert
lt: Įterpt_i

en: _Invert Selection
lt: _Invertuoti pažymėjimą

en: _Invite Others...
lt: Pakv_iesti kitus...

en: _Job title:
lt: _Pareigos:

en: _Large Icons
lt: _Didelės ikonos

en: _Larger
lt: _Didesnis

en: _Last:
lt: _Pavardė:

en: _Load images if sender is in addressbook
lt: Įke_lti paveikslėlius, jei siuntėjas yra adresų knygelėje

en: _Log filter actions to:
lt: _Log'inti filtro veiksmus į:

en: _Mail
lt: _Paštas

en: _Mail Message
lt: _Pašto laiškas

en: _Mail Settings...
lt: _Pašto nuostatos...

en: _Manager's Name:
lt: _Vadybininko vardas:

en: _Mark Tasks as Complete
lt: _Pažymėti užduotis užbaigtomis

en: _Mark as Complete
lt: _Pažymėti užbaigta

en: _Mark messages as Read after
lt: _Pažymėti laiškus skaitytais po

en: _Message Display
lt: _Laiško rodymas

en: _Message Recipients:
lt: _Laiško gavėjai:

en: _Middle:
lt: Vi_durinis:

en: _Modify
lt: _Keisti

en: _Mon
lt: _Pir

en: _Move to Folder
lt: _Perkelti į aplanką

en: _Move to Folder...
lt: Pe_rkelti į aplanką...

en: _Move...
lt: _Perkelti...

en: _Name:
lt: _Vardas:

en: _Never load images off the net
lt: _Niekada neįkelti paveikslėlių iš tinklo

en: _New
lt: _Naujas

en: _New Folder
lt: _Naujas aplankas

en: _New Group...
lt: _Nauja grupė...

en: _News Feeds
lt: _Naujienų šaltiniai

en: _Nickname:
lt: _Slapyvardis:

en: _No recurrence
lt: _Jokio pakartojimo

en: _Normal Display
lt: _Normalus rodymas

en: _Office:
lt: _Ofisas:

en: _One day
lt: _Vieną dieną

en: _Open
lt: Ati_daryti

en: _Open Message
lt: _Atidaryti laišką

en: _Open...
lt: _Atidaryti...

en: _Options
lt: _Parinktys

en: _Options...
lt: _Parinktys...

en: _Organization:
lt: _Organizacija:

en: _Other
lt: Kit_a

en: _Other Organizer
lt: _Kitas organizatorius

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Path:
lt: _Kelias:

en: _Pilot Settings...
lt: _Pilot nuostatos...

en: _Port:
lt: _Prievadas:

en: _Preview Pane
lt: _Peržiūros sritis

en: _Print
lt: S_pausdinti

en: _Print...
lt: S_pausdinti...

en: _Priority:
lt: _Svarbumas:

en: _Properties...
lt: _Savybės...

en: _Public Calendar URL:
lt: _Viešo kalendoriaus URL:

en: _Publish Free/Busy Information
lt: _Skelbti laisvas/užimtas informaciją

en: _Remember this password
lt: _Prisiminti šį slaptažodį

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Remove this Group...
lt: _Pašalinti šią grupę...

en: _Rename
lt: Pe_rvadinti

en: _Rename...
lt: Pe_rvadinti...

en: _Reply to Sender
lt: _Atsakyti siuntėjui

en: _Reply-To Field
lt: _Atsakyti-kam laukas

en: _Required People
lt: _Būtini žmonės

en: _Sat
lt: Š_eš

en: _Save
lt: Iš_saugoti

en: _Save As...
lt: Iš_saugoti kaip...

en: _Save as VCard
lt: Iš_saugoti kaip VCard

en: _Schedule
lt: _Dienotvarkė

en: _Search
lt: _Ieškoti

en: _Search for Contacts
lt: _Ieškoti kontaktų

en: _Security
lt: _Saugumas

en: _Select All
lt: Pažymėti _viską

en: _Send / Receive
lt: _Siųsti / Gauti

en: _Send mail in HTML format by default.
lt: Įprastai siųsti laiškus _HTML formatu.

en: _Server Type:
lt: _Serverio tipas:

en: _Server name:
lt: _Serverio vardas:

en: _Shortcut
lt: _Trumpė

en: _Shortcut Bar
lt: _Trumpių juosta

en: _Signature file:
lt: _Parašo byla:

en: _Simple recurrence
lt: _Paprastas pakartojimas

en: _Small Icons
lt: _Mažos ikonos

en: _Start time:
lt: _Pradžios laikas:

en: _State/Province:
lt: _Valstija/Provincija:

en: _Status:
lt: _Būsena:

en: _Subscribe
lt: _Užsakyti

en: _Subscribe to Folders...
lt: _Užsisakyti aplankus...

en: _Suffix:
lt: _Galūnė:

en: _Summary Settings...
lt: _Apžvalgos nuostatos...

en: _Task
lt: _Užduotis

en: _Task List
lt: _Užduočių sąrašas

en: _Task...
lt: _Užduotis...

en: _Threaded Message List
lt: _Gijomis suskirstytas laiškų sąrašas

en: _Title:
lt: _Titulas:

en: _Tools
lt: Įran_kiai

en: _Undelete
lt: S_ugrąžinti

en: _Unsubscribe
lt: _Atsisakyti

en: _Update Free/Busy
lt: _Atnaujinti Laisvas/Užimtas

en: _Username:
lt: _Vartotojo vardas:

en: _View
lt: _Rodyti

en: _Weather
lt: _Orai

en: _Web page address:
lt: _Tinklapio adresas:

en: _Wed
lt: _Tre

en: _Work Offline
lt: _Dirbti atsijungus

en: _ZIP Code:
lt: _ZIP kodas:

en: _every
lt: _kas

en: `%s' is not a directory.
lt: „%s“ nėra katalogas.

en: `%s' is not a maildir directory.
lt: „%s“ nėra maildir katalogas.

en: `%s' is not a regular file.
lt: „%s“ nėra paprasta byla.

en: a time relative to the current time
lt: laikas, santykinis esamam laikui

en: a time you specify
lt: tavo nurodytas laikas

en: address card
lt: adreso kortelė

en: after
lt: po

en: an unknown sender
lt: nežinomas siuntėjas

en: and %d other cards.
lt: ir %d kitokių kortelių.

en: and one other card.
lt: ir viena kitokia kortelė.

en: attachment
lt: priedas

en: before
lt: prieš

en: before the start of the appointment
lt: prieš įvykio pradžią

en: calendar information
lt: kalendoriaus informacija

en: card.vcf
lt: kortele.vcf

en: completed-before? expects 1 argument
lt: completed-before? tikisi 1 argumento

en: completed-before? expects argument 1 to be a time_t
lt: completed-before? tikisi, kad pirmas argumentas bus time_t

en: contains
lt: turi savyje

en: date-end
lt: pabaigos-data

en: date-start
lt: pradžios-data

en: day
lt: diena

en: day(s)
lt: dieną(as)

en: days
lt: dienų

en: description
lt: aprašymas

en: does not contain
lt: neturi savyje

en: does not end with
lt: nesibaigia

en: does not exist
lt: neegzistuoja

en: does not sound like
lt: neskamba panašiai į

en: does not start with
lt: neprasideda su

en: end of appointment
lt: įvykio pabaigą

en: ends with
lt: baigiasi su

en: exists
lt: egzistuoja

en: for
lt: kol

en: forever
lt: amžinai

en: hour
lt: valanda

en: hour(s)
lt: valandą(as)

en: hours
lt: valandų

en: if all criteria are met
lt: jei visos sąlygos tenkinamos

en: if any criteria are met
lt: jei kuri nors sąlyga tenkinama

en: incoming
lt: gaunamas

en: init_bonobo(): could not initialize Bonobo
lt: init_bonobo(): negalėjau inicializuoti Bonobo

en: init_corba(): could not initialize GNOME
lt: init_corba(): negalėjau inicializuoti GNOME

en: invalid time
lt: blogas laikas

en: is
lt: yra

en: is greater than
lt: yra didesnis už

en: is less than
lt: yra mažesnis už

en: is not
lt: nėra

en: is-completed? expects 0 arguments
lt: is-completed? tikisi 0 argumentų

en: kilometers
lt: kilometrai

en: knots
lt: mazgai

en: list
lt: sąrašas

en: miles
lt: mylios

en: minute
lt: minutė

en: minute(s)
lt: minutę(es)

en: minutes
lt: minučių

en: month
lt: mėnesis

en: month(s)
lt: mėnesį(ius)

en: months
lt: mėnesių

en: not a maildir directory
lt: ne maildir katalogas

en: now
lt: dabar

en: occurrences
lt: kartą(us) pasitaikys

en: on
lt: lygiai

en: on or after
lt: tuo metu arba po

en: on or before
lt: tuo metu ar prieš

en: outgoing
lt: siunčiamas

en: second
lt: sekundė

en: seconds
lt: sekundžių

en: seconds.
lt: sekundžių.

en: sendmail exited with signal %s: mail not sent.
lt: sendmail'as baigė darbą signalu %s: paštas neišsiųstas.

en: sendmail exited with status %d: mail not sent.
lt: sendmail'as baigė darbą būsena %d: paštas neišsiųstas.

en: setup_vfs(): could not initialize GNOME-VFS
lt: setup_vfs(): negalėjau inicializuoti GNOME-VFS

en: sounds like
lt: skamba panašiai į

en: specific folders only
lt: tik nurodyti aplankai

en: start of appointment
lt: įvykio pradžią

en: starts with
lt: prasideda su

en: th
lt: -ą

en: the current time
lt: esamas laikas

en: time-now expects 0 arguments
lt: time-now tikisi 0 argumentų

en: until
lt: iki

en: vFolder Sources
lt: vAplankų šaltiniai

en: was after
lt: buvo po

en: was before
lt: buvo prieš

en: week
lt: savaitė

en: week(s)
lt: savaitę(es)

en: weeks
lt: savaičių

en: with all active remote folders
lt: su visais aktyviais nutolusiais aplankais

en: with all local and active remote folders
lt: su visais vietiniais ir aktyviais nutolusiais aplankais

en: with all local folders
lt: su visais vietiniais aplankais

en: year
lt: metai

en: year(s)
lt: metus

en: years
lt: metų
