control-center 1.2.2 - en to lt translation catalogue (243 entries)

en:  (Not found)
lt:  (Nerasta)

en:  Browse...
lt:  Naršyti...

en: %s (Current)
lt: %s (Esamas)

en: -adobe-helvetica-medium-r-normal--*-120-*-*-*-*-*-*
lt: -adobe-helvetica-medium-r-normal-*-*-120-*-*-*-*-iso8859-13

en: About
lt: Apie

en: About the GNOME control-center.
lt: Apie GNOME Valdymo centrą.

en: Acceleration
lt: Sparta

en: Add New Window Manager
lt: Pridėti naują langų tvarkyklę

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Another item
lt: Kitas punktas

en: Applications
lt: Programos

en: At the mouse pointer
lt: Po pelės žymekliu

en: Auto
    Preview
lt: Greita
    Peržiūra

en: Available Themes
lt: Turimos temos

en: Background
lt: Fonas

en: Bottom
lt: Apačioje

en: By Its
lt: Nerandu

en: COLOR
lt: SPALVA

en: Can detach and move menus
lt: Galima atskirti ir perkelti meniu juostas

en: Can detach and move toolbars
lt: Galima atskirti ir perkelti įrankių juostas

en: Can't find an hbox, using a normal file selection
lt: Negaliu rasti hbox, naudojam paprastą bylų pasirinkimą

en: Catcha
lt: Vienas

en: Center of the screen
lt: Ekrano viduryje

en: Centered
lt: Viduryje

en: Choose a window manager
lt: Pasirink langų tvarkyklę

en: Click on keypress
lt: Pyptelti nuspaudus

en: Click volume
lt: Pypsėjimo garsumas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Color
lt: Spalva

en: Command
lt: Komanda

en: Command '%s' failed
lt: Komanda „%s“ sužlugo

en: Command cannot be empty
lt: Komanda negali būti tuščia

en: Command:
lt: Komanda:

en: Configuration Command:
lt: Nustatymo komanda:

en: Configuration of the desktop's background
lt: Darbalaukio fono nustatymas

en: Configure GNOME's use of sound
lt: Nustatyti, kaip GNOME naudoja garsą

en: Configure how document types are handled
lt: Nustatyti, kaip suprantami dokumentų tipai

en: Configure the global settings of your GNOME applications
lt: Nustatyti bendras visoms GNOME programoms savybes.

en: Configure the settings of your Multimedia devices
lt: Nustatyti multimedijos įrenginių savybes

en: Configure which programs are used to display URLs
lt: Nustatyti, kurios programos naudojamos URL'ams rodyti

en: Configure your external devices
lt: Sutvarkyti išorinius įrenginius.

en: Control Center
lt: Valdymo centras

en: Control Center Menu
lt: Valdymo centro meniu

en: Could not start '%s'.
    Falling back to previous window manager '%s'
lt: Nepavyko paleisti „%s“
    Grįžtu prie ankstesnės langų tvarkyklės „%s“

en: Could not start fallback window manager.
    Please run a window manager manually. You can
    do this by selecting "Run Program" in the
    foot menu
lt: Negaliu paleisti ankstesnės langų tvarkyklės.
    Prašau, paleisk langų tvarkyklę rankutėmis. Tai
    gali padaryti pasirinkęs „Paleisti programą“
    pagrindiniame meniu

en: Default MDI Mode
lt: Įprastinis MDI būdas

en: Default value
lt: Įprastinė reikšmė

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Desktop Properties manager.
lt: Darbo aplinkos savybių tvarkyklė.

en: Dialog Behavior
lt: Dialogų elgsena

en: Dialog Layout
lt: Dialogų išvaizda

en: Dialog buttons
lt: Dialogų mygtukai

en: Dialog buttons have icons
lt: Dialogų mygtukai turi ikonas

en: Dialog hints
lt: Dialogų patarimai

en: Dialog position
lt: Dialogų vieta

en: Dialogs
lt: Dialogai

en: Dialogs are like other windows
lt: Dialogai tokie pat kaip kiti langai

en: Dialogs are treated specially by window manager
lt: Dialogai elgiasi priklausomai nuo langų tvarkyklės

en: Disabled
lt: Uždraustas

en: Discard all changes
lt: Atsisakyti visų pakeitimų

en: Display wallpaper: tiled, centered, scaled or ratio
lt: Apmušalo rodymas: tiled, center, scaled arba ratio

en: Distribution Version:
lt: Distribucijos versija:

en: Document Handlers
lt: Dokumentų rodikliai

en: Duration (ms)
lt: Trukmė (ms)

en: Edit Window Manager
lt: Keisti langų tvarkyklę

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Eenie
lt: Mano

en: Embossed Logo
lt: Įspaustas logotipas

en: Enable auto-repeat
lt: Leisti savaiminį kartojimą

en: Enable sound server startup
lt: Pradžioje paleisti garsų serverį

en: Error initializing the `url-properties' capplet.
lt: įvyko inicializacijos klaida, paleidžiant „url-properties-capplet“.

en: Error installing theme:
    '%s'
    %s
lt: Klaida įdiegiant temą:
    '%s'
    %s

en: Event
lt: Įvykis

en: Extension
lt: Priesaga

en: Extension:
lt: Priesaga:

en: Fast
lt: Greita

en: File to Play
lt: Grojama byla

en: GNOME Control Center
lt: GNOME Valdymo centras

en: GNOME MDI Options
lt: GNOME MDI pasirinktys

en: General
lt: Bendra

en: Gradient orientation: vertical or horizontal
lt: Perėjimo kryptis: horizontali ar vertikali

en: Help browser
lt: Pagalbos naršyklė

en: Help browser (new window)
lt: Pagalbos naršyklė (naujame lange)

en: Help on control-center
lt: Pagalba apie Valdymo centrą

en: Help with '%s' settings
lt: Pagalba su „%s“ nustatymais

en: Help with the GNOME control-center.
lt: Pagalba apie GNOME Valdymo centrą.

en: Help with the current configuration page.
lt: Pagalba apie esamą nustatymų lapą.

en: Home directory doesn't exist!
lt: Nėra namų katalogo!

en: Horizontal Gradient
lt: Horizontalus perėjimas

en: Host Name:
lt: Hosto vardas:

en: IMAGE
lt: PAVEIKSL

en: IMAGE-FILE
lt: PAV_BYLA

en: IOR of the control-center
lt: valdymo centro IOR

en: Ignore default action.  Used for custom init-session cases
lt: Ignoruoti standartinį veiksmą. Naudojama savais init-session atvejais

en: Initialize session settings
lt: Inicializuoti sesijos nustatymus

en: Install new
    theme...
lt: Įdiek naują
    temą...

en: Item 1
lt: Pirmas punktas

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Keyboard Properties
lt: Klaviatūros savybės

en: Keyboard bell
lt: Klaviatūros skambutis

en: Keyboard click
lt: Klaviatūros pypsėjimas

en: Keyboard repeat rate
lt: Kartojimo tempas

en: Large
lt: Didelis

en: Left
lt: Kairėje

en: Left handed
lt: Kairei rankai

en: Left-justify buttons
lt: Lygiuoti prie kairės

en: Let window manager decide
lt: Leisti nuspręsti langų tvarkyklei

en: Look and Feel
lt: Išvaizda ir pojūtis

en: Look and Feel Properties
lt: Išvaizdos ir pojūčio nustatymas

en: MDI notebook tab position
lt: MDI užrašų knygutės skleistės

en: MODE
lt: BŪDAS

en: Meenie
lt: Batai

en: Menu Options
lt: Meniu juostos pasirinktys

en: Menu items have icons
lt: Meniu punktai turi ikonas

en: Menus have relieved border
lt: Meniu turi rėmelius

en: Modal
lt: Modalinis

en: Moe
lt: Du

en: Mouse
lt: Pelė

en: Mouse Properties
lt: Pelės savybės

en: Mouse buttons
lt: Pelės mygtukai

en: Mouse motion
lt: Pelės judėjimas

en: Multimedia
lt: Multimedija

en: Mynie
lt: Buvo

en: Name cannot be empty
lt: Vardas negali būti tuščias

en: Name:
lt: Vardas:

en: Netscape (new window)
lt: Netscape (naujame lange)

en: No help is available/installed for these settings. Please make sure you
    have the GNOME User's Guide installed on your system.
lt: Šiems nustatymams pagalba yra nepasiekiama/neįdiegta. Prašau, patikrink,
    ar GNOME User's Guide yra įdiegtas į tavo sistemą.

en: Notebook
lt: Užrašų knygelė

en: OK
lt: Gerai

en: ORIENT
lt: KRYPTIS

en: One
lt: Pirmas

en: Operating System:
lt: Operacijų sistema:

en: Peripherals
lt: Periferija

en: Pitch (Hz)
lt: Dažnis (Hz)

en: Place dialogs over application window when possible
lt: Rodyti dialogus virš programos lango, jei įmanoma

en: Play
lt: Groti

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Previous window manager did not die
lt: Ankstesnė langų tvarkyklė negali numirti

en: Primary Color
lt: Pirmoji spalva

en: Processor Type:
lt: Procesoriaus tipas:

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Put buttons on edges
lt: Mygtukus dėti kraštuose

en: Radio Button 1
lt: Perjungiklis 1

en: Radio Button 2
lt: Perjungiklis 2

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Repeat Delay
lt: Kartojimo delsa

en: Repeat rate
lt: Kartojimo tempas

en: Revert
lt: Sugrįžti

en: Right
lt: Dešinėje

en: Right handed
lt: Dešinei rankai

en: Right-justify buttons
lt: Lygiuoti prie dešinės

en: Run Configuration Tool for %s
lt: Paleisti %s nustatymo įrankį

en: Sample Button
lt: Čia mygtukas

en: Sample Check Button
lt: Pavyzdinė varnelė

en: Sample Text Entry Field
lt: Teksto įvesties laukas

en: Save Session Later
lt: Išsaugoti vėliau

en: Save Session Now
lt: Išsaugoti dabar

en: Scaled
lt: Ištempti

en: Scaled (keep aspect)
lt: Ištempti (išlaikant santykį)

en: Secondary Color
lt: Antroji spalva

en: Select a theme to install
lt: Pasirink, kurią temą įdiegti

en: Select sound file
lt: Pasirink garso bylą

en: Select which desktop theme to use
lt: Pasirink, kurią aplinkos temą naudosi

en: Selected themes from above will be tested by previewing here.
lt: Viršuje pasirinktas temas galėsi išbandyti peržiūrėdamas čia.

en: Session
lt: Sesija

en: Session Management Settings
lt: Sesijos tvarkymo nuostatos

en: Set
lt: Nustatyti

en: Set background image.
lt: Nustatyti fono paveikslėlį.

en: Set parameters from saved state and exit
lt: Atstatyti nustatymus iki išsaugotos būsenos ir išeiti

en: Sets the default feel of GNOME applications
lt: Pasirink įprastą programų išvaizdą ir elgesį

en: Sets the wallpaper to the value specified
lt: Pakeičia apmušalą į nurodytą PAVEIKSL

en: Slow
lt: Lėta

en: Small
lt: Mažas

en: Solid
lt: Gryna

en: Sorry, no help is available for these settings.
lt: Gaila, bet nėra pagalbos šiems nustatymams.

en: Sound
lt: Garsas

en: Sound Events
lt: Garso įvykiai

en: Sounds for events
lt: Garsai įvykiams

en: Specifies end background color for gradient
lt: Nurodo antrą fono spalvą perėjimui

en: Specifies the background color
lt: Nurodo fono spalvą

en: Spread buttons out
lt: Išklaidyti mygtukus

en: Starting %s
    (%d seconds left before operation times out)
lt: Paleidžiu %s
    (Liko %d sekundės, kol pasibaigs laiko riba)

en: Statusbar Options
lt: Būsenos juostos pasirinktys

en: Statusbar is interactive when possible
lt: Būsenos juosta yra interaktyvi kai įmanoma

en: Statusbar progress meter is on the right
lt: Pažangos rodiklis būsenos juostos dešinėje

en: Submenu
lt: Meniu skiltis

en: Submenus can be torn off
lt: Meniu skiltys gali būti atplėštos

en: Test
lt: Išbandyk

en: Test settings
lt: Išbandyk nustatymus

en: The GNOME configuration tool
lt: GNOME aplinkos konfigūravimo įrankis.

en: The following modules have had changes made, but not committed.  If you would like to edit them, please double click on the appropriate entry.
lt: Žemiau esančiuose moduliuose buvo atlikti pakeitimai, bet nepatvirtinti. Jei norėtum juos pakeisti, dukart spragtelk atitinkamą įrašą.

en: The sound file for this event does not exist.
lt: Nėra garso bylos šiam įvykiui.

en: The sound file for this event does not exist.
    You may want to install the gnome-audio package
    for a set of default sounds.
lt: Nėra garso bylos šiam įvykiui.
    Tu tikriausiai norėsi įdiegti gnome-audio paketą
    dėl standartinių garsų rinkinio.

en: Theme Selector
lt: Temos parinktis

en: Theme does not exist
lt: Nėra tokios temos

en: This copy of the GNOME control center was not compiled with sound support
lt: Šis GNOME valdymo centras buvo sukompiliuotas be garso palaikymo

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Tiger
lt: Dingo

en: Tiled
lt: Iškloti

en: Toe
lt: :(((((

en: Toolbar Options
lt: Įrankių juostos pasirinktys

en: Toolbar buttons have relieved border
lt: Įrankių mygtukai turi rėmelį

en: Toolbars have line separators
lt: Įrankių juostos turi skyriklių linijas

en: Toolbars have relieved border
lt: Įrankių juostos turi rėmelį

en: Toolbars have text labels
lt: Įrankiai turi užrašus

en: Top
lt: Viršuje

en: Toplevel
lt: Ant viršaus

en: Try
lt: Bandyti

en: Two
lt: Antras

en: URL Handlers
lt: URL rodikliai

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown file format
lt: Nežinomas bylos formatas

en: Use GNOME to set background
lt: Naudoti GNOME fonui nustatyti

en: Use a gradient fill for the background
lt: Naudoti pereinantį fono užpildymą

en: Use a solid fill for the background
lt: Naudoti gryną fono užpildymą

en: Use custom font.
lt: Naudoti pasirinktą šriftą.

en: Use statusbar instead of dialog when possible
lt: Naudoti būsenos juostą vietoj dialogo, jei įmanoma

en: User Font
lt: Vartotojo šriftas

en: User Interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: User Name:
lt: Vartotojo vardas:

en: Vertical Gradient
lt: Vertikalus perėjimas

en: Volume
lt: Garsumas

en: Wallpaper
lt: Apmušalas

en: Wallpaper Selection
lt: Apmušalų pasirinkimas

en: Warning:
lt: Įspėjimas:

en: Window Manager
lt: Langų tvarkyklė

en: Window manager is session managed
lt: Langų tvarkyklė yra sesijos valdoma

en: X ID of the socket it's plugged into
lt: X ID lizdo, į kurį jis yra įjungtas

en: You cannot delete the current Window Manager
lt: Tu negali pašalinti esamos langų tvarkyklės

en: Your current window manager has been changed. In order for
    this change to be saved, you will need to save your current
    session. This can be done by either selecting "Save Current Session"
    under "Settings" in the main menu, or by turning on
    "Save Current Setup" when you log out.
lt: Tavo esama langų tvarkyklė buvo pakeista. Kad šis pakeitimas būtų
    išsaugotas, tu turi išsaugoti esamą sesiją. Tai galima padaryti
    pasirinkus „Išsaugoti esamą sesiją“ pagrindiniame meniu „Nustatymai“skiltyje, arba pažymint varnele „Išsaugoti esamą sesiją“
    atsijungimo metu.

en: Your current window manager has been changed. In order for
    this change to be saved, you will need to save your current
    session. You can do so immediately by selecting the "Save session
    now" below, or you can save your session later.  This can be
    done either selecting "Save Current Session" under "Settings"
    in the main menu, or by turning on "Save Current Setup" when
    you log out.
lt: Tavo esama langų tvarkyklė buvo pakeista. Kad šis pakeitimas būtų
    išsaugotas, tu turi išsaugoti esamą sesiją. tai gali padaryti iškart,
    nuspausdamas „Išsaugoti dabar“ mygtuką apačioje, arba vėliau.
    Tai galima padaryti pasirinkus „Išsaugoti esamą sesiją“ pagrindiniame
    meniu „Nustatymai“ skiltyje, arba pažymint varnele „Išsaugoti esamą
    sesiją“ atsijungimo metu.

en: an initialization error occurred while starting 'background-properties-capplet'.
    aborting...
lt: įvyko inicializacijos klaida, paleidžiant „background-properties-capplet“.
    nutraukta...

en: an initialization error occurred while starting 'keyboard-properties-capplet'.
    aborting...
lt: įvyko inicializacijos klaida, paleidžiant „keyboard-properties-capplet“.
    nutraukta...

en: an initialization error occurred while starting 'mouse-properties-capplet'.
    aborting...
lt: įvyko inicializacijos klaida, paleidžiant „mouse-properties-capplet“.
    nutraukta...

en: an initialization error occurred while starting 'sound-properties-capplet'.
lt: įvyko inicializacijos klaida, paleidžiant „sound-properties-capplet“.

en: an initialization error occurred while starting 'wm-properties-capplet'.
    aborting...
lt: įvyko inicializacijos klaida, paleidžiant „wm-properties-capplet“.
    nutraukta...

en: capplet-command to be run.
lt: capplet-command, kurią paleisti.

en: handler:
lt: rodiklis:

en: id of the capplet -- assigned by the control-center
lt: capplet'o ID -- paskiriamas valdymo centro

en: none
lt: jokio

en: wm-properties-capplet: Unable to initialize window manager.
    	'%s' didn't start
lt: wm-properties-capplet: Negaliu inicializuoti langų tvarkyklės.
    	„%s“ nepasileido

en: wm-properties-capplet: Unable to initialize window manager.
    	Another window manager is already running and could not be killed
lt: wm-properties-capplet: Negaliu inicializuoti langų tvarkyklės.
    	Kita langų tvarkyklė jau paleista arba negali būti nužudyta
