Window Maker 0.61.1 - en to hu translation catalogue (335 entries)

en:  --help			show this message
hu: --help			kiírja ezt a szöveget

en:  --no-clip		do not open the workspace Clip
hu: --no-clip		a munkafelület kapocs nem lesz kinyitva

en:  --no-cpp 		disable preprocessing of configuration files
hu:  --no-cpp 		a konfigurációs fájlok előre feldolgozásának letiltása

en:  --no-dock		do not open the application Dock
hu: --no-dock		az alkalmazások dokkja nem lesz kinyitva

en:  --static		do not update or save configurations
hu: --static		ne menti és nem is frissíti a beállításokat

en:  --synchronous		turn on synchronous display mode
hu: --synchronous		bekapcsolja a szinkronizált megjelenítést

en:  --version		print version and exit
hu: --version		kiírja a verziószámot és kilép

en:  --visual-id visualid	visual id of visual to use
hu: --visual-id visualid	vizuális azonosító

en:  -display host:dpy	display to use
hu: -display host:dpy	megjelenítő a használathoz

en:  This fatal error occured probably due to a bug. Please fill the included BUGFORM and report it to bugs@windowmaker.org.
hu:  Ezt a végzetes hibát valószínűleg egy programozási hiba okozta. Légy szíves töltsd ki a mellékelt BUG-kérdőívet és küldd el a bugs@windowmaker.org e-mail címre. Köszi!

en:  will be forcibly closed.
    Any unsaved changes will be lost.
    Please confirm.
hu:  be lesz zárva.
    Minden el nem mentett információ elveszik.
    Erősítsd meg.

en: "%s" is not a valid color name
hu: Ilyen szín nincs: "%s"!

en: %d will be replaced with the file name
hu: A %d helyére a fájl neve kerül

en: %s aborted.
hu: %s megszakítva

en: %s: invalid argument '%s'
hu: %s: érvénytelen paraméter '%s'

en: %s: missing command
hu: %s: hiányzó parancs

en: %s: modifier key %s is not valid
hu: %s: a %s módosító billentyű érvénytelen

en: %s: unmatched '"' in menu file
hu: %s: nem egyező " jelek a menü fájlban

en: %s:can't add shortcut for entry "%s"
hu: %s: nem tudom a gyorsbillentyűt a "%s" bejegyzéshez hozzáadni

en: %s:could not execute exit script
hu: %s: nem tudom futtatni a kilépési programot

en: %s:could not execute initialization script
hu: %s: nem tudom futtatni a kezdeti beállításokat tartalmazó scriptet!

en: %s:could not open menu file
hu: %s: nem tudom megnyitni a menü fájlt

en: %s:could not open/preprocess menu file
hu: %s: nem tudom megnyitni/előre feldolgozni a menü fájlt

en: %s:could not stat file "%s" in menu directory
hu: %s: a menü könyvtárában a következő fájlt nem sikerül elérnem: "%s"

en: %s:could not stat menu
hu: %s: nem tudom elérni a menüt

en: %s:could not stat menu:%s
hu: %s: nem tudom elérni a menüt:%s

en: %s:format error in root menu configuration "%s"
hu: %s: formai hiba a root menü konfigurációjában "%s"

en: %s:invalid kbd shortcut specification "%s"
hu: %s: érvénytelen gyorsbillentyű-leírás "%s"

en: %s:invalid kbd shortcut specification "%s" for entry %s
hu: %s: érvénytelen gyorsbillentyű-leírásában "%s" a következő bejegyzéshez: %s

en: %s:invalid key in shortcut "%s"
hu: %s: érvénytelen billentyű a "%s" gyorsbillentyűben

en: %s:invalid key in shortcut "%s" for entry %s
hu: %s: érvénytelen billentyű a gyorsbillentyűben "%s" a következő bejegyzéshez: %s

en: %s:invalid key modifier "%s"
hu: %s: érvénytelen billentyű-módosító "%s"

en: %s:invalid menu file. MENU command is missing
hu: %s: érvénytelen menü fájl. MENU parancs hiányzik.

en: %s:maximal line size exceeded in menu config: %s
hu: %s: a maximál sorhosszt meghaladja a menü beállításaiban: %s

en: %s:missing command in menu config: %s
hu: %s: hiányzó parancs a menü beállításaiban %s

en: %s:missing parameter for menu command "%s"
hu: %s: hiányzó paraméter a menü parancshoz "%s"

en: %s:no title given for the root menu
hu: %s: nincs megnevezve a gyökér (root) menü

en: %s:syntax error in menu file:END declaration missing
hu: %s: szintaktikai hiba a menü fájlban: az END meghatározása hiányzik

en: %s:unknown command "%s" in menu config.
hu: %s: ismeretlen parancs "%s" a menü beállításaiban.

en: Abort and leave a core file
hu: Megszakít (core fájl keletkezik)

en: Advanced
hu: Haladó

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: All selected icons will be removed!
hu: Minden kijelölt ikon el lesz távolítva!

en: Application Specific
hu: Alkalmazás beállításai

en: Application Wide
hu: Alkalmazás tulajdonságok

en: Application path and arguments
hu: Alkalmazás elérési útvonala és paraméterei

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Attract Icons
hu: Az ikonok vonzódnak

en: Attributes
hu: Tulajdonságok

en: Attributes...
hu: Tulajdonságok...

en: AutoAttract Icons
hu: Automatikusan vonzódnak az ikonok

en: AutoCollapse
hu: Automatikus behúzás

en: AutoRaiseLower
hu: Automatikus előtérbe/háttérbe rakás

en: Automatically hide application when it's started.
hu: Amikor elindul, automatikusan elrejti

en: Browse...
hu: Tallózás...

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Choose File
hu: Válassz fájlt

en: Clip Options
hu: Kapocs beállítások

en: Close
hu: Bezárás

en: Close Window System session?
    Kill might close applications with unsaved data.
hu: Tényleg bezárod az X Window-t?
    Az alkalmazásokban néhány nem mentett adat elveszhet.

en: Close X session
hu: X-Sessiom beenden

en: Collapsed
hu: Ikonok behúzása

en: Command for files dropped with DND
hu: Parancs a DND módszerrel történő indításhoz

en: Commands
hu: Parancsok

en: Comments are not allowed inside WindowMaker owned domain files.
hu: Magyarázatok nem lehetnek a WindowMaker saját domain fájljában

en: Could not execute command "%s"
hu: A "%s" parancsot nem tudom végrehajtani

en: Could not find icon "%s" specified for this window
hu: A "%s" ikon fájl ehhez az ablakhoz nem található

en: Could not load image file
hu: A kép nem lehet betölteni

en: Could not open directory
hu: A könyvtár nem nyitható meg

en: Could not open specified icon "%s":%s
hu: Nem tudom megnyitni a következő ikont "%s" : %s

en: Could not open specified icon file
hu: Nem található a megadott ikon fájl!

en: Could not open specified icon file: %s
hu: A következő ikon-fájlt nem tudom megnyitni: %s

en: DND support was not compiled in
hu: DND-támogatás nincs belefordítva

en: Defaults for all windows
hu: Alapértelmezés minden ablaknak

en: Deminiaturize
hu: Eredeti méret

en: Destroy Last
hu: Utolsó elpusztítása

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: Disable Close Button
hu: Bezárás gomb letiltása

en: Disable Language Button
hu: Nyelv-gomb letiltása

en: Disable Miniaturize Button
hu: Ikonállapot gomb elrejtése

en: Disable Resizebar
hu: Átméretezés letiltás

en: Disable Titlebar
hu: Címsor letiltás

en: Disable the application icon for the application.
    Note that you won't be able to dock it anymore,
    and any icons that are already docked will stop
    working correctly.
hu: Letiltja az alkalmazáshoz tartozó ikon megjelenését.
    Többé nem tudod dokkolni (rögzíteni) azt;
    és a többi ikon, ami már dokkolva van, lehetséges,
    hogy nem fog többé tökéletesen működni.

en: Do not allow the window to move itself completely
    outside the screen. For bug compatibility.
hu: Nem engedélyezi az ablakot teljesen a képernyő
    területén kívűlre rakni.

en: Do not bind keyboard shortcuts from Window Maker
    when this window is focused. This will allow the
    window to receive all key combinations regardless
    of your shortcut configuration.
hu: A Window Maker nem fogja értelmezni a gyorsbillentyűket,
    amikor ez az ablak aktív. Ez lehetővé teszi, hogy az
    ablak _MINDEN_ gombkombinációt megkapjon, azt is, ami
    már esetleg szerepel a gyorsbillentyűid között.

en: Do not bind mouse actions, such as `Alt'+drag
    in the window (when alt is the modifier you haveconfigured).
hu: Nem próbálja meg értelmezni az egér tevékenységét, pl az Alt+húzás-t
    az ablakon belül (ha az alt a módosító billentyűd).

en: Do not hide the window when issuing the
    `HideOthers' command.
hu: Nem rejti el az ablakot, amikor a
    "HideOthers" parancsot hajtod végre.

en: Do not let the window take keyboard focus when you
    click on it.
hu: Amikor rákattintasz az ablakra, akkor a billentyűzet
    nem fókuszálódik rá.

en: Do not list the window in the window list menu.
hu: Az ablak nem jelenik meg az "Ablakok listája" menüben

en: Do not save the associated application in the
    session's state, so that it won't be restarted
    together with other applications when Window Maker
    starts.
hu: Nem menti a társított alkalmazás session tulajdonságait,
    így nem fog újraindulni más alkalmazásokkal együtt, amikor a
    Window Maker elindul.

en: Dock Icon
hu: Rögzített ikon

en: Docked Application Settings
hu: Rögzített alkalmazások beállításai

en: Domain %s (%s) of defaults database is corrupted!
hu: A %s (%s) domain adatbázisa nem megfelelő formátumú!

en: Domain %s (%s) of global defaults database is corrupted!
hu: Az alapértelmezett adatbázisból a %s (%s) domain megsérült.

en: Don't Bind Keyboard Shortcuts
hu: Ne értelmezze a gyorsbillentyűket

en: Don't Bind Mouse Clicks
hu: Ne értelmezze az egérkattintásokat

en: Don't Let It Take Focus
hu: Nem kaphat fókuszt

en: Don't Save Session
hu: Nem menti a sessiont

en: Emulate Application Icon
hu: Alkalmazás-ikon emuláció

en: Enter command arguments:
hu: Kérem a parancs paramétereit:

en: Error
hu: Hiba

en: Error in texture specification for key "%s"
hu: A "%s" kulcsnál hiba van a minta leírásában.

en: Exit
hu: Kilépés

en: Exit window manager?
hu: Biztos, hogy bezárod az ablakkezelőt?

en: Exit...
hu: Kilépés...

en: Fatal error
hu: Végzetes hiba

en: File Name:
hu: Fájlnév:

en: Full Screen Maximization
hu: Teljes képernyős üzemmód

en: Hide
hu: Elrejt

en: Icon Chooser
hu: Ikon választó

en: Icon File Name:
hu: Ikonfájl neve:

en: Icon Image
hu: Ikon

en: Icon and Initial Workspace
hu: Ikon és munkafelület beállítások

en: Icon cannot be made omnipresent. Please make sure that no other icon is docked in the same position on the other workspaces and the Clip is not full in some workspace.
hu: Ez az ikont lehetetlen mindig láthatóvá tenni. Győzödj meg róla, hogy nincs-e másik ikon rögzítve ugyanebben a pozícióban másik munkafelületen vagy a Kapocs nincs-e megtelve valahol.

en: Icons
hu: Ikonok

en: Ignore
hu: Figyelmen kívűl hagy

en: Ignore HideOthers
hu: "HideOthers" figyelmen kívűl

en: Ignore client supplied icon
hu: A kliens ikonjának letiltása

en: Incorrect number of elements in array for key "%s".
hu: A "%s" kulcshoz tartozó tömbben helytelen számú elem található.

en: Initial Workspace
hu: Kezdeti munkafelület

en: Keep Attracted Icons
hu: A vonzott ikonok megtartása

en: Keep Icon
hu: Ikon megtartása

en: Keep Icons
hu: Ikonok megtartása

en: Keep Inside Screen
hu: A képernyőn belül tart

en: Keep at Bottom / Sunken
hu: Mindig alul / Süllyesztés

en: Keep at bottom
hu: Mindig alul

en: Keep on Top
hu: Mindig felül

en: Keep on Top / Floating
hu: Mindig felül / Lebegés

en: Keep on top
hu: Mindig felül

en: Keep the window over other windows, not allowing
    them to cover it.
hu: Az ablakot mindig felülre teszi, nem engedi, hogy
    más ablak beterítse.

en: Keep the window under all other windows.
hu: Az ablak mindig a legalsó lesz.

en: Kill
hu: Kilövés

en: Kill Application
hu: Alkalmazás kilövése

en: Kill Window System session?
    (all applications will be closed)
hu: Tényleg lelövöd a X Window-t?
    (minden alkalmazás be lesz zárva)

en: Kill X session
hu: X bezárása

en: Launch
hu: Indítás

en: Make the window be automatically maximized when it's
    first shown.
hu: Az ablak automatikusan betölti az egész képernyőt, amikor
    először megjelenik.

en: Make the window be automatically miniaturized when it's
    first shown.
hu: Az ablak automatikusan ikonállapotba kerül, amikor
    először megjelenik.

en: Make the window use the whole screen space when it's
    maximized. The titlebar and resizebar will be moved
    to outside the screen.
hu: Az ablak az egész képernyőt el fogja foglalni, amikor
    maximalizálod. A címsor és az átméretezősáv ki fog
    lógni a képernyőből.

en: Make this window act as an application that provides
    enough information to Window Maker for a dockable
    application icon to be created.
hu: Az ablakot úgy állítja be, hogy elég információt szolgáltasson
    a Window Makernek ahhoz, hogy a dokkolt ikont létre tudja
    hozni.

en: Make window occupy all workspaces.
hu: Az ablak minden munkafelületen megjelenik.

en: Maximize
hu: Teljes méret

en: Miniaturize
hu: Ikonállapot

en: Miniwindow Image
hu: Miniablak-kép

en: Move Icon To
hu: Ikon mozgatása

en: Move Icons To
hu: Ikonok mozgatása

en: Move To
hu: Mozgatás

en: New
hu: Új

en: No
hu: Mégsem

en: No Application Icon
hu: Nincs alkalmazás-ikon

en: Nowhere in particular
hu: Aktuális munkafelület

en: Omnipresent
hu: Mindig látható

en: Options
hu: Beállítások

en: Program Arguments
hu: Program paraméterek

en: Reload
hu: Újra

en: Remove Icon
hu: Ikon törlése

en: Remove Icons
hu: Ikonok törlése

en: Remove the `close window' button of this window.
hu: Elrejti a `bezárás' gombot az ablakról

en: Remove the `miniaturize window' button of the window.
hu: Elrejti az `Ikonállapot' gombot az ablakról

en: Remove the `toggle language' button of the window.
hu: Eltünteti a `nyelv ki/be' gombot az ablakról

en: Remove the resizebar of this window.
hu: Az átméretező sávot elrejti

en: Remove the titlebar of this window.
    To access the window commands menu of a window
    without it's titlebar, press Control+Esc (or the
    equivalent shortcut, if you changed the default
    settings).
hu: Eltünteti az ablak címsorát.
    Az ablak-parancsok menüjéhez a címsor nélküli
    ablakoknál a Control+Esc lenyomásával juthatsz
    (vagy egy ezzel egyenértékű gombkombinációval, ha
    közben átállítottad az alapértelmezést).

en: Rename Workspace
hu: Átnevezés

en: Resize/Move
hu: Átméretezés/Mozgatás

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Restart Window Maker
hu: Window Maker újraindítása

en: Save
hu: Mentés

en: Select
hu: Kijelölés

en: Select All Icons
hu: Minden ikon kijelölése

en: Select action
hu: Válassz ezek közül

en: Selected
hu: Kijelölt

en: Set Icon...
hu: Ikon...

en: Set Shortcut
hu: Gyorsbillentyű

en: Settings...
hu: Beállítások...

en: Shade
hu: Felhúzás

en: Skip Window List
hu: Ablak-lista átugrása

en: Some icons cannot be made omnipresent. Please make sure that no other icon is docked in the same positions on the other workspaces and the Clip is not full in some workspace.
hu: Néhány ikont lehetetlen mindig láthatóvá tenni. Győzödj meg róla, hogy nincs-e másik ikon rögzítve ugyanebben a pozícióban másik munkafelületen vagy a Kapocs nincs-e megtelve valahol.

en: Sorry, icon cannot be made omnipresent. Please make sure that no other icon is docked in the same position on the other workspaces, and the Clip is not full in some workspace, then try again.
hu: Bocs, ezt az ikont lehetetlen mindig láthatóvá tenni. Győzödj meg róla, hogy nincs-e másik ikon rögzítve ugyanebben a pozícióban másik munkafelület, illetve a Kapocs nincs-e valahol telítve. Utána próbáld újra.

en: Start Hidden
hu: Indításkor elrejt

en: Start Maximized
hu: Teljes méretben indít

en: Start Miniaturized
hu: Ikonállapotban indít

en: Start alternate window manager
hu: Másik ablakkezelő indítása

en: Start when WindowMaker is started
hu: Automatikus indítás

en: The Window Maker window manager for the X window system
hu: Window Maker ablakkezelő az X window systemhez

en: The applications menu could not be loaded. Look at the console output for a detailed description of the errors.
hu: Az alkalmazások menüjét nem tudom betölteni. Nézd meg a konzol kimenetét a hibák bővebb leírásáért!

en: The configuration will apply to all
    windows that have their WM_CLASS property set to the above selected
    name, when saved.
hu: A konfiguráció mentéskor alkalmazva lesz
    minden ablakra, ahol a WM_CLASS
    értéke a fentire van beállítva.

en: The workspace to place the window when it'sfirst shown.
hu: Amikor megjelenik, melyik munkafelületre helyezze az ablakot

en: There are more than one WORKSPACE_MENU commands in the applications menu. Only one is allowed.
hu: Egynél több WORKSPACE_MENU-parancs van az alkalmazások menüben. Csak egy engedélyzett.

en: This will kill the application.
    Any unsaved changes will be lost.
    Please confirm.
hu: Ez bezárja az alkalmazást.
    Minden nem mentett adat elveszik.
    Biztos vagy benne?

en: Toggle Omnipresent
hu: Mindig látható mód ki/be

en: Try '%s --help' for more information
hu: Próbáld a '%s --help parancsot a további információkhoz

en: Type the command used to launch the application
hu: Írd be a parancsot, amivel az alkalmazás indul

en: Type the name for workspace %i:
hu: Ird be a %i. munkafelület nevét:

en: Unhide
hu: Előtérbe rak

en: Unhide Here
hu: Előtérbe rak

en: Unmaximize
hu: Eredeti méret

en: Unselect All Icons
hu: Az ikonok kijelölésének megszüntetése

en: Unshade
hu: Leeresztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Usage: %s [options]
hu: Használat: %s [opciók]

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: What do you want to do now?
hu: Mit szeretnél most csinálni?

en: Window Attributes
hu: Ablak tulajdonságok

en: Window Maker received signal %i
    (%s).
hu: A WindowMaker egy %i jelzést vett.
    (%s)

en: Window Maker received signal %i.
hu: Window Maker egy %i jelzést vett.

en: Window Specification
hu: Ablak meghatározás

en: Windows
hu: Ablakok

en: Workspace %i
hu: Munkafelület %i

en: Workspace Clip
hu: Munkafelület kapocs

en: Workspaces
hu: Munkafelületek

en: Wrong option format for key "%s". Should be %s.
hu: Hibás formátum a következő kulcsnál: "%s". Valami ilyesminek kellene lennie: %s.

en: Wrong type for background of workspace %i. Should be a texture.
hu: Rossz típust adtál meg a %i. számú munkafelület hátterének. Mintának kellene lennie.

en: Wrong type for workspace background. Should be a texture type.
hu: Rossz típust adtál meg a munkafelület hátterének. Minta típusnak kellene lennie.

en: Wrong value for key "%s". Should be Coordinate.
hu: Rossz értéket adtál meg ennek a kulcsnak: "%s". Koordinátának kellene lennie.

en: X server does not support locale
hu: Az X-server nem támogatja a fordítások használatát

en: XKB is not supported. KbdModeLock is automatically disabled.
hu: XKB nincs támogatva. KbdModeLock automatikusan letiltódik.

en: Yes
hu: OK

en: a fatal error has occured, probably due to a bug. Please fill the included BUGFORM and report it.
hu: végzetes hiba történt, valószínűleg egy programozási hibát találtál. Légy szíves töltsd ki a mellékelt BUG-kérdőívet és küldd el a megadott címre. Köszi!

en: bad number of arguments in gradient specification
hu: nem megfelelő számú paraméter az összetevők leírásában

en: bad number of arguments in textured gradient specification
hu: nem megfelelő számú paraméter a mintázott színátmenet-leírásban.

en: bad opacity value for tgradient texture "%s". Should be [0..255]
hu: Rossz érték a tgradient minta áttetszőségénél: "%s". 0..255 közötti értéknek kell lennie.

en: bad value for visualid: "%s"
hu: hibás érték a VisualID-nél: "%s"

en: bad value in docked icon position %i,%i
hu: rossz érték a dokkolt ikon pozícíójánál: %i, %i

en: bad value in docked icon state info %s
hu: rossz érték a dokkolt ikon állapot-információjánál: %s

en: bad window name value in %s state info
hu: hibás az "ablak neve" érték az %s információjában

en: can't convert "%s" to boolean
hu: a "%s"-t nem tudom logikai értékké alakítani

en: can't convert "%s" to boolean for key "%s"
hu: a következő adatot nem tudom logikai értékké alakítani: "%s". Ehhez a kulcshoz: "%s"

en: can't convert "%s" to integer for key "%s"
hu: a következő adatot nem tudom egész típusúvá alakítani: "%s". Ehhez a kulcshoz: "%s"

en: can't convert array to integers for "%s".
hu: nem tudom a tömböt számokká konvertálni: "%s".

en: cannot open connection for crashing dialog panel. Aborting.
hu: az ütköző dialógus panelhez nem tudok kapcsolatot nyitni. Megszakítom.

en: cannot set locale modifiers
hu: a lokális módosításokat nem tudom beállítani

en: connection to the session manager was lost
hu: a session kezelővel létrehozott kapcsolat elveszett

en: could not access menu "%s" referenced in WMRootMenu
hu: a menü elérhetetlen: "%s". A WMRootMenu hivatkozik rá.

en: could not allocate color "%s"
hu: A "%s" színt nem tudom lefoglalni

en: could not create Workspace menu
hu: nem tudom létrehozni a Munkafelület menüt

en: could not create directory %s
hu: A %s könyvtárat nem tudom létrehozni

en: could not create options submenu for Clip menu
hu: a Kapocs menühöz nem tudok opciók almenüt létrehozni

en: could not create submenu for window menu
hu: az ablakok menüjéhez nem tudom az almenüt létrehozni

en: could not create workspace submenu for Clip menu
hu: a Kapocs menühöz nem tudok munkafelület almenüt létrehozni

en: could not define value for %s for cpp
hu: nem tudok értéket meghatározni a %s-hoz a cpp-nek

en: could not do initialization of WINGs widget set
hu: nem tudom kezdőállapotba hozni a WING widget-et

en: could not exec %s
hu: nem tudom végrehajtani: %s

en: could not find default icon "%s"
hu: az alapértelmezett ikont "%s" nem találom

en: could not find function %s::%s
hu: A %s::%s függvény nem található.

en: could not find icon %s, used in a docked application
hu: a %s ikont nem találom (egy rögzített alkalmazás használná)

en: could not find icon file "%s"
hu: nem találom a "%s" ikon fájlt

en: could not find menu file "%s" referenced in WMRootMenu
hu: nem találom a menü fájlt "%s". A WMRootMenu hivatkozik rá.

en: could not find user GNUstep directory (%s).
    Make sure you have installed Window Maker correctly and run wmaker.inst
hu: nem találom a felhasználó GNUstep könyvtárát (%s).
    Győzödj meg róla, hogy a Window Maker rendesen telepítve van és futtasd le a wmaker.inst scriptet!

en: could not get array element
hu: a tömb elemeit nem tudom elérni

en: could not get color for key "%s"
hu: a "%s" kulcshoz tartozó színt nem találom

en: could not get password entry for UID %i
hu: nem tudom a jelszó bejegyzést kivenni a %i felhasználó azonosítóhoz

en: could not get window list!!
hu: nem tudom lekérdezni az ablakok listáját!!

en: could not initialize graphics library context: %s
hu: nem tudom kezdőállapotba hozni a grafikáért felelős könyvtárat: %s

en: could not initialize library %s
hu: A %s könyvtárat nem tudom kezdőállapotba hozni.

en: could not launch application %s
hu: Az %s alkalmazást nem tudom futtatni

en: could not load any usable font!!!
hu: Egyetlen használható fontot sem tudok betölteni!!

en: could not load default icon "%s":%s
hu: az alapértelmezett ikont nem tudom betölteni "%s":%s

en: could not load domain %s from global defaults database
hu: Az alapértelmezett adatbázisból a %s domaint nem lehet betölteni.

en: could not load domain %s from user defaults database
hu: A felhasználói adatbázisból nem tölthető be a %s domain.

en: could not load image in option %s: %s
hu: a kép nem betölthető a %s értékénél: %s

en: could not load logo image for panels: %s
hu: nem tudom betölteni a logo-t a panelhez: %s

en: could not load mask bitmap file "%s". Won't use mask
hu: nem tudom betölteni a bitkép fájl maszkját "%s". A maszk nem lesz használva.

en: could not load texture pixmap "%s":%s
hu: nem tudom betölteni a "%s":%s mintát

en: could not make arguments for menu file preprocessor
hu: nem tudok paramétereket készíteni a menü fájl előfeldolgozójához

en: could not manage any screen
hu: egy képernyőt sem tudok kezelni

en: could not manage screen %i
hu: nem tudom a menedzselni a %i képernyőt

en: could not open display "%s"
hu: nem tudom megnyitni a "%s" megjelenítőt

en: could not open domain file %s
hu: A következő domain fájlt nem tudom megnyitni: %s

en: could not parse color "%s"
hu: A "%s" színt nem tudom értelmezni

en: could not read domain "%s" from defaults database
hu: Az alapértelmezett adatbázisból a "%s" domain nem olvasható.

en: could not render texture for icon background
hu: nem alakítható a minta háttérikonná.

en: could not render texture: %s
hu: a %s minta nem képezhető le

en: could not save session state in %s
hu: A session állapotát nem tudom elmenteni: %s

en: could not send message to background image helper
hu: nem tudok üzenetet küldeni a háttérkép súgójának

en: crashed while trying to do some post-crash cleanup. Aborting immediatelly.
hu: ütközés történt miközben a lefagyás után rendet akartam tenni. Megszakítom a műveletet.

en: end of memory while saving session state
hu: a memória végére értem, miközben mentettem a session állapotát

en: error getting dropped data from DND drop
hu: hiba az adatok lekérdezése közben a DND parancsnál

en: error loading image file "%s"
hu: hiba a "%s" kép betöltése közben

en: error making logo image for panel:%s
hu: hiba a logo készítése közben: %s

en: error parsing dictionary key
hu: hiba a szótár kulcspárjaiban

en: error reading preprocessed menu data
hu: hiba az előrefeldolgozott adatok olvasása közben

en: error rendering image: %s
hu: hiba a %s kép leképezésekor

en: error rendering image:%s
hu: hiba a %s kép leképezésekor

en: extra data after end of file
hu: extra adat a fájl-vége jel után

en: failed to restart Window Maker.
hu: hiba a Window Maker újraindítása közben

en: failed to start alternate window manager. Aborting.
hu: hiba a másik ablakkezelő indításakor. Megszakítom.

en: function "%s" not found in library "%s"
hu: A "%s" függvény nem található a "%s" könyvtárban

en: function textures not supported on this system, sorry.
hu: A minta függvényeket ez a rendszer nem támogatja.

en: got signal %i
hu: egy %i jelzést vettem

en: got signal %i (%s)
hu: egy %i (%s) jelzést vettem

en: got signal %i (%s) - exiting...
hu: a következő jelzést vettem: %i (%s) - kilépés...

en: got signal %i (%s) - restarting
hu: a következő jelzést vettem: %i (%s) - újraindítás

en: got signal %i - exiting...
hu: a következő jelzést vettem: %i - kilépek

en: got signal %i - restarting
hu: a következő jelzést vettem: %i - újraindítás

en: icon size is configured to %i, but it's too small. Using 16, instead
hu: az ikon mérete jelenleg %i-re van állítva, de ez túl kicsi. Helyette 16-t használok.

en: image file "%s" used as texture could not be found.
hu: A "%s" kép (ami mintaként használatos) nem tölthető be.

en: internal X error: %s
hu: belső X-hiba: %s

en: invalid OPEN_MENU specification: %s
hu: hibás OPEN_MENU leírás: %s

en: invalid data in selection
hu: érvénytelen adat a kiválasztásban

en: invalid texture type %s
hu: Érvénytelen minta típus: %s

en: it seems that there is already a window manager running
hu: nekem úgy tűnik, hogy már fut egy másik ablakkezelő

en: library "%s" cound not be opened.
hu: a "%s" könyvtárat nem tudom megnyitni.

en: missing , in array or unterminated array
hu: hiányzó vessző (,) a tömbben vagy a tömb nincs befejezve

en: missing ; in dictionary entry
hu: hiányzó ; a szótár bejegyzésben

en: missing = in dictionary entry
hu: hiányzó = a szótár bejegyzésében

en: missing dictionary entry key or unterminated dictionary
hu: hiányzó szótár-kulcs bejegyzés vagy a szótár nincs befejezve

en: missing dictionary key
hu: hiányzó szótár kulcs

en: out of memory during expansion of "%W"
hu: elfogyott a memória a következő vizsgálatánál: "%W"

en: out of memory during expansion of "%a"
hu: elfogyott a memória a következő vizsgálatánál: "%a"

en: out of memory during expansion of "%d"
hu: elfogyott a memória a következő vizsgálatánál: "%d"

en: out of memory during expansion of "%s"
hu: elfogyott a memória a következő vizsgálatánál: "%s"

en: out of memory during expansion of "%w"
hu: elfogyott a memória a következő vizsgálatánál: "%w"

en: out of memory while constructing directory menu %s
hu: elfogyott a memória amíg a könyvtár menüt hoztam létre

en: out of memory while getting data from DND drop
hu: elfogyott a memória a DND parancs eredményének lekérdezése közben

en: out of memory while saving session state
hu: elfogyott a memória, miközben mentettem a session állapotát

en: selection not available
hu: kijelölés nem elérhető

en: selection timed-out
hu: a kijelölés túllépte a megadott időt

en: the NumLock, ScrollLock or similar key seems to be turned on.
    Turn it off or some mouse actions and keyboard shortcuts will not work.
hu: Úgy tűnik, hogy a NumLock vagy a ScrollLock vagy valamelyik hasonló billentyű be van kapcsolva.
    Kapcsold ki, vagy néhány egérművelet vagy billentyű-kombináció nem fog működni.

en: there are too many icons stored in dock. Ignoring what doesn't fit
hu: túl sok ikon van a dokkban tárolva. Figyelmen kívűl hagyom, ami nem fér ki

en: too few arguments for %s
hu: Elégtelen paraméter a következőhöz: %s

en: too few arguments in multicolor gradient specification
hu: Elégtelen változómeghatározás a színátmenet-leírásban.

en: too many parameters in OPEN_MENU: %s
hu: túl sok paraméter az OPEN_MENU-ben: %s

en: trying to restart Window Maker...
hu: megpróbálom újraindítani a Window Makert

en: trying to start alternate window manager...
hu: megpróbálok egy másik ablakkezelőt elindítani

en: unable to get dropped data from DND drop
hu: nem tudom az adatokat lekérdezni a DND parancshoz

en: unterminated array
hu: befejezetlen tömb

en: unterminated dictionary
hu: befejezetlen szótár

en: unterminated string
hu: befejezetlen szöveg

en: using default "%s" instead
hu: az alapbeállítást "%s" használom helyette

en: using default menu file "%s" as the menu referenced in WMRootMenu could not be found
hu: az alap menü fájlt használom, mert a WMRootMenu-ben hivatkozott fájl "%s" nem található.

en: was expecting a string, dictionary, data or array. If it's a string, try enclosing it with ".
hu: egy szöveget, szótárt, adatot vagy tömböt vártam. Ha ez egy szöveg, akkor próbáld meg bezárni egy " jellel.

en: wrealloc() failed while trying to add menu item
hu: wrealloc() függvény hibázott, amikor menüpontot próbált hozzáadni

en: wrong option value for key "%s". Should be one of %s
hu: rossz érték a következő kulcshoz: "%s". Válassz ezek közül egyet: %s.

en: your machine is misconfigured. HOST is set to %s
hu: rosszul van beállítva a HOST: %s

en: your machine is misconfigured. HOSTNAME is set to %s
hu: rosszul van beállítva a HOSTNAME: %s
