xfce 3.8.13 - en to et translation catalogue (822 entries)

en: 
    (c) Edscott Wilson Garcia under GNU GPL
et: 
    (c) Edscott Wilson Garcia litsenseeritud GNU-GPL-ga

en: 
    (c) by Edscott Wilson Garcia under GNU GPL
    XFCE modules (c) Olivier Fourdan http://www.xfce.org/
et: 
    (c) by Edscott Wilson Garcia, GNU GPL
    XFCE moodulid (c) Olivier Fourdan http://www.xfce.org/

en:    -d : apply configuration and exit (default)
et:    -d : lisa konfiguratsioon ja välju (vaikimisi)

en:    -d : display, reads configuration and exit (default)
et:    -d : display, loeb konfiguratsioon ja väljub (vaikimisi)

en:    -i : interactive
et:    -i : interaktiivne

en:    -i : interactive, prompts for backdrop to display
et:    -i : interaktiivne, võimaldab taustapilti näidata

en:    Where OPTIONS are :
et:    Milles SEADISTUSED on :

en:  (C) under GNU GPL
    with code contributed by:
    Rasca, Berlin
    Olivier Fourdan
    Edscott Wilson Garcia
et:  (C) GNU GPL litsentsi all
    programmi on koostanud
    Rasca, Berlin
    Oliver Fourdan
    Edscott Wilson Gracia

en:  applied at:
et: lisatud :

en:  bytes received
et: baiti saabus

en:  has been created
et:  sai loodud

en: %s is part of the XFce distribution, written by Olivier Fourdan
et: %s on osa XFce turustusest, kirjutas Oliver Fourdan

en: &Arrange icons
et: Järjesta ikoonid

en: &Backdrop...
et: Taustapilt...

en: &Close
et: &C Sulge

en: &Full Screen
et: Täisekraan

en: &Horizontal
et: Horisontaalne

en: &Iconify all
et: Ikoniseeri kõik

en: &Mouse...
et: Hiir

en: &Move
et: &M -Nihuta

en: &New window
et: Uus aken

en: &Quit
et: &Q -Välju

en: &Quit XFwm
et: Välju XFwm-st

en: &Refresh
et: Joonista üle

en: &Resize
et: &R -Muuda suurus

en: &Restart
et: &R -Taaskäivitus

en: &Settings
et: Häälestus

en: &Sound...
et: Heli...

en: &User Menu
et: Kasutaja Menüü

en: &Vertical
et: Vertikaalne

en: (De)&Iconify
et: &I -Taasta tillukesest suureks

en: (Un)&Stick
et: &S -Naeluta lahti

en: (Un)Ma&ximize
et: &x -Taasta väikeseks

en: (Un)S&hade
et: &h -Eemalda vari

en: (interrupted because limit exceded)
et: (katkestatud, sest limiit ületatud)

en: (please install Samba or else correct the PATH environment variable)
et: (palun installeeri Samba või korrigeeri PATH keskkonnamuutuja)

en: *** WARNING ***: Cannot load image file %s
et: *** HOIATUS ***: Ei suuda lugeda pildi faili %s

en: *** WARNING ***: Cannot load pixmap file %s
et: *** HOIATUS ***: Ei suuda lugeda pitmap faili %s

en: ****Binary data****
et: **** Binaarandmed ****

en: ****Empty file****
et: **** Tühi fail ****

en: -If a size of 0 (zero) is specified for 
     size-less-than, this will be ignored.
    -If both size-greater-than and size-less-than
     are specified, both criteria must be met
     in order for a file to match.
et: - kui suurus 0 (null) on seatud suuruseks
     suurus-väiksem-kui, siis seda ignoreeritakse.
    - kui mõlemad suurus-suurem-kui ja suurus-väiksem-kui
     on määratud, siis mõlemad kriteeriumid peavad sobima
     et fail loetaks leituks.

en: -N: patch file is not reversed (quick toggle)
et: -N: patch faili pole pööratud (kiire lülitus)

en: -PN: N is strip level (0-9) for patch (quick toggle)
et: -PN: N on patch'i arutamise tase (0-9) (kiire lülitus)

en: -R: patch file is reversed (quick toggle)
et: -R: patch fail on pööratud (kiire lülitus)

en: -h, --help : print this message
et: -h, --help : väljastab selle teate

en: -p : leftfile and rightfile are a patchdir and a patchfile
et: -p : vasakfail ja paremfail on patchtee ja patchfail

en: 24 hour mode
et: 24 tunni reziim

en: 24 hours mode
et: 24 tunni reziim

en: A bug?
    Please send full traceback to xfce-dev@moongroup.com
et: Prussakas?
    Palun saada täielik tagasivõte aadressile xfce-dev@moongroup.com

en: A patch file and directory must be selected first!
et: Patch fail ja kataloog tulevad köigepealt selekteerida!

en: A single directory must be selected!
et: Märgistada tuleb üksik kataloog!

en: A single file can be selected!
et: Märgistada tuleb üksik fail!

en: Abbreviate paths
et: Lühendatud teekond

en: Abort
et: Peata

en: About
et: Sellest

en: About ...
et: Sellest ...

en: About xfsamba
et: Infot xfsambast

en: About...
et: Sellest...

en: Acceleration :
et: Kiirendus :

en: Accept
et: Nõus

en: Access Time :
et: Kasutamise aeg :

en: Accessed
et: Kasutatud

en: Action
et: Tegevus

en: Actions
et: Tegevused

en: Add
et: Lisa

en: Add Entry
et: Lisa sissekanne

en: Add Item ...
et: Lisa programm ...

en: Add Window
et: Lisa aken

en: Add a new entry...
et: Lisa uus sissekanne...

en: Add icon...
et: Lisa programm

en: Alert
et: Alarm

en: All
et: Kõik

en: Any kind
et: Kõik tüübid

en: Anyone
et: Igaüks

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply colors to all applications
et: Lisa värvid kõigile applicatsioonidele

en: Apply patch to Hard Drive
et: Lisa patch kõvakettale

en: April
et: Aprill

en: Are you sure you want to Quit ?
    This might log you off !
et: Olete te kindel, et soovite väljuda ?
    Sellega võite arvutist väljuda !

en: Are you sure you want to remove this entry ?
et: Olete te kindel, et soovite eemaldada seda sissekannet ?

en: Assume patch is reversed
et: Eelda, et patch on pööratud

en: Attempting to stop query...
et: Üritan peatada päringut...

en: Auto
et: Automaatne

en: Auto raise windows
et: Too aken automaatselt esile

en: Auto strip level
et: Automaatne arutamise tase

en: Automatically focus on new window
et: Fokuseeri uuele aknale automaatselt

en: Back ...
et: Tagasi ...

en: Back...
et: Tagasi ...

en: Backdrop settings (xfbd)
et: Taustapildi seadistused (xfbd)

en: Background color...
et: Tausta värv...

en: Basic rules:
    
    *  Will match any character zero or more times.
    ?  Will match any character exactly one time
et: Baasreeglid:
    
    *  Klapib iga sümboliga null või rohkem korda järjest.
    ?  Klapib iga sümboliga täpselt ühe korra.

en: Block device
et: Plokk seade

en: Bottom
et: All

en: Browse
et: Lehitse

en: Browse ...
et: Lehitse ...

en: Browse SMB network ...
et: Lehitse SMB võrku

en: Browse as...
et: Lehitse kui ...

en: Browse...
et: Lehitse...

en: Button Settings
et: Nupu seadistused

en: By Olivier Fourdan (c) 1997-2000
et: Oliver Fourdan'ilt (c) 1997-2000

en: Calendar Options
et: Kalendri seaded

en: Can't copy FIFO
et: FIFO-t ei saa kopeerida

en: Can't copy device file
et: Seadet ei saa kopeerida

en: Can't copy socket
et: SOCKET'it ei saa kopeerida

en: Can't find in PATH
et: Ei leia PATH-ist

en: Can't find suffix in filename, using complete filename
et: Ei leia laiendit faili nimes, kasutam täielikku nime

en: Can't move file to trash, hard delete ?
et: Faili ei saa prügikasti panna, hävitan julmalt ?

en: Can't stat() file
et: Ei suuda stat() faili

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel Search
et: Loobu Otsingust

en: Cancelled
et: Katkestatud

en: Cannot create file
et: Ei suuda luua faili

en: Cannot create tar file
et: Ei suuda luua tarfaili

en: Cannot find path
et: Ei leidnud teekonda

en: Cannot find the file you dropped !
et: Ei leia teie veetud faili

en: Cannot load configuration file
et: Eis suuda lugeda konfiguratsiooni faili

en: Cannot open
et: Ei suuda avada

en: Cannot open configuration file
et: Ei suuda avada konfiguratsiooni faili

en: Cannot open file for write
et: Ei suuda avada faili salvestamiseks

en: Cannot open new config, Giving up...
et: Ei suuda avada uut konfiguratsiooni, Annan alla...

en: Cannot open tar file
et: Ei suuda avada tar faili

en: Cannot reset configuration file
et: Ei suuda taasseada konfiguratsiooni faili.

en: Cannot use old version of XFce configuration files
et: Ei suuda kasutada XFce konfiguratsiooni faili vanu versioone

en: Caption
et: Märkus

en: Caption:
et: Seletiitel :

en: Case sensitive search
et: Tõstutundlik otsing

en: Changed
et: Muudetud

en: Character device
et: Sümbolseade

en: Character not allowed in filename
et: Sümbolid ei ole failinimes lubatud

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear pasteboard
et: Puhasta kleepeplaat

en: Click to focus windows
et: Akna fokusserimiseks toksa

en: Click to tear off popup menu
et: Kliki rebitaval püstmenüül

en: Clock
et: Kell

en: Close window
et: Sulge aken

en: Command
et: Käsklus

en: Command :
et: Käsklus :

en: Command Line :
et: Käsklus :

en: Command:
et: Käsklus :

en: Comment
et: Kommentaar

en: Configuration
et: Konfiguratsioon

en: Configure Window
et: Konfigureeri aken

en: Configure toolbar
et: Nupurea konfiguratsioon

en: Confirm
et: Kinnita

en: Containing :
et: Sisaldab :

en: Content options
et: Glob seaded

en: Content search
et: Sisu otsing

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy ...
et: Kopeeri ...

en: Copy...
et: Kopeeri

en: Could not load specified font
et: Ei suutnud laadida määratletud tekstikuju

en: Could not set selected font
et: Ei suutnud laadida määratletud tekstikuju

en: Couldn't create pixmap
et: Ei saa luua pitmappi

en: Counting files
et: Konfigureerin faile

en: Create
et: Tekita

en: Create directory cancelled.
et: Kataloogi loomine katkestati

en: Create directory failed.
et: Kataloogi loomine ebaõnnestus.

en: Create patch file
et: Loo patch fail

en: Creating dir...
et: Kataloogi loomine...

en: Creating new config file...
et: Loon uue konfiguratsioonifaili...

en: Creation Time :
et: Loomise aeg :

en: Custom shortcut keys
et: Oma kiirklahvid

en: Cut
et: Lõika

en: Cut ...
et: Lõika ...

en: Cut...
et: Lõika

en: Data mismatch error in configuration file
    Aborting
et: Konfiguratsiooni failis andmed ei klapi
    Katkestan

en: Date
et: kuupäev

en: Days
et: päevadel

en: De-iconify
et: Taasta suurus

en: De-maximize
et: Ära maksimiseeri

en: Debian menu (xfmenu)
et: Debiani menüü (xfmenu)

en: December
et: Detsember

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default .xfdiffrc file cannot be created
et: Vaikimisi .xdiffrc faili ei suudetud luua

en: Default configuration has been saved
et: Vaikimisi konfiguratsioon salvestati

en: Default xftreerc file cannot be created
et: Vaikimisi xftreerc faili ei suudetud luua

en: Default xftreerc file cannot be read
et: Vaikimisi xftreerc faili ei suudetud lugeda

en: Define action ...
et: Defineeri tegevus ...

en: Define screen label :
et: Defineeri ekraani pealkiri :

en: Delete ...
et: Kustutamine ...

en: Delete item ?
et: Kustutame?

en: Delete...
et: Kustuta...

en: Destroy Window
et: Hävita aken

en: Diff Settings
et: Diff häälestus

en: Differences
et: Erinevused

en: Differences ...
et: Erinevused ...

en: Digital mode
et: Digitaalreziim

en: Directory
et: Kataloog

en: Directory created.
et: Kataloog loodud.

en: Directory creation failed. See diagnostics for details.
et: Kataloogi loomine ebaõnnestus. Vaata diagnostikast detaile.

en: Directory or file selection
et: Kataloogi või faili määramine

en: Disk usage:
et: Ketta kasutus:

en: Dismiss
et: Pole enam vaja

en: Display AM/PM
et: Näita EL/PL

en: Display image :
et: Ekraanipilt :

en: Display seconds
et: Näita sekundeid

en: DnD error
et: Lohistamise viga

en: Do not look into binary files
et: Ära otsi binaarfailidest

en: Do you want to delete this entry ?
et: Kas soovite eemaldada seda sissekannet ?

en: Do you want to reset the configuration file ?
     	(The previous file will be saved with a ".orig" extension)
et: Kas sa tahad konfiguratsiooni faili uuesti seada  ?
     	(Eelmine fail salvestatkse koos ".orig" laiendiga)

en: Does not looks like an XFce 3 configuration file !
et: Fail ei paista olevat XFce 3 -me konfiguratsioonifail !

en: Don't Quit
et: Ära välju

en: Double click does GOTO
et: Topeltklõpsuga kaust peamiseks

en: Download ...
et: Allalaadimine ...

en: Download done.
et: Allalaadimine tehtud.

en: Download failed.
et: Allalaadimine ebaõnnestus.

en: Download...
et: Allalaadimine...

en: Downloading file...
et: Laen faili alla...

en: Downloading files from
et: Laen sealt faili alla :

en: Drag and drop
et: Lohistamine

en: Drag does copy
et: Lohistamine kopeerib

en: Duplicate
et: Dublitseeeri

en: Edit
et: Redigeeri

en: Edit Entry
et: Redigeeri sissekannet

en: Edit menu...
et: Redigeeri menüüd...

en: Eight
et: Kaheksa

en: Eighteen
et: Kaheksateist

en: Eleven
et: Üksteist

en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: Enable filter
et: Luba filter

en: Error
    Cannot allocate colors
et: Viga
    Ei saa seada värve paika

en: Error
    Cannot open file
et: Viga 
    Ei saa avada faili

en: Error
    Color definition invalid
et: Viga
    Vale värvidefinitsioon

en: Error
    File format invalid
et: Viga
    Vale failiformaat

en: Error
    Not enough Memory
et: Viga
    Selleks ei jagu mälu

en: Error closing file
et: Viga faili sulgemisel

en: Error deleting
et: Viga kustutamisel

en: Event :
et: Sündmus :

en: Execute
et: Käivitamine

en: Exit
et: Välju

en: Extended regexp
et: Laiendatud laused

en: External
et: Välimine

en: External...
et: Väline...

en: Extract files from
et: Väljuta failid järgnevast

en: Extract into
et: Väljuta

en: Fatal error in %s at %d
et: Saatuslik viga failis %s kohal %d

en: February
et: Veebruar

en: Fifteen
et: Viisteist

en: File
et: Fail

en: File considerations
et: Faili kitsendused

en: File download cancelled.
et: Faili allalaadimine katkestatud.

en: File download failed.
et: Faili allalaadimine ebaõnnestus.

en: File download failed. See diagnostics for reason.
et: Faili allalaadimine ebaõnnestus. Vaata põhjuseks diagnostikat.

en: File exists !
et: Fail juba leidub !

en: File exists, overwrite?
et: Fail leidub ! Kas kirjutame üle ?

en: File filter :
et: Failifilter :

en: File not found.
et: Faili ei leidu nud.

en: File type :
et: Faili tüüp :

en: File upload cancelled.
et: Üleslaadimine katkestatud.

en: File upload failed. See diagnostics for reason.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Vaata detaile diagnostikast.

en: Filename :
et: Failinimi :

en: Files are identical
    (or binary files that may or may not differ)
et: Failid on identsed
    (või on tegemist binaarfailidega, 
     mis võivad erineda või ei erine)

en: Files are on a remote host
et: Failid on teises arvutis

en: Files found=
et: Leitud faile=

en: Files related
et: Seostatud failid

en: Fill polygons
et: Värvi hulknurgad

en: Filter options
et: Filtri seaded

en: Find
et: Otsi

en: Find ...
et: Otsi ...

en: Find results.
et: Otsi tulemusi...

en: Find results...
et: Otsi tulemusi...

en: Finished forking.
et: Hargnemine löpetatud.

en: Five
et: Viis

en: Focus Change
et: Fookuse muutmine

en: Font Selection
et: Tekstikuju valik

en: Font selection
et: Tekstikuju valik

en: Font style
et: Tekstikuju stiil

en: Foreground color...
et: Kujutise värv...

en: Forward ...
et: Edasi ...

en: Forward...
et: Edasi ...

en: Four
et: Neli

en: Fourteen
et: Neliteist

en: Friday
et: Reede

en: Full drag and drop capability is provided between xfsamba and
    the companion file browser "xftree". Drag and drop may or not
    work with other file browsers
et: Täisväärtuslik lohistamine on toetatud xfsamba ja tema kaaslase
    faili brauseri "xftree" vahel. Lohistamine ei pruugi töötada
    teiste faili brauseritega.

en: GNOME menu (xfmenu)
et: GNOME menüü (xfgnome)

en: GTK theme engine :
et: GTK teeama mootor :

en: Games
et: Mängud

en: General considerations
et: Üldised kaalutlused

en: Glob run must finish or be cancelled first.
et: Globi töö peab enne lõppema või katkestatama.

en: Go
et: Mine

en: Go back
et: Tagasi

en: Go back ...
et: Mine tagasi...

en: Go home
et: Mine koju

en: Go to
et: Mine

en: Go to ...
et: Mine ...

en: Go up
et: Mine ülesse

en: Going back...
et: Tagasi...

en: Going forward...
et: Edasi...

en: Going to master browser...
et: Siirdun pealehitseja juurde...

en: Group
et: Grupp

en: Group :
et: Grupp :

en: Group ID:
et: Grupi ID :

en: Help
et: Abimees

en: Help ...
et: Abimees ...

en: Hide ../
et: Varja ../

en: Hide browser links
et: Näita lehitseja viitasid

en: Hide dates
et: Varja kuupäevi

en: Hide diagnostics
et: Näita diagnostikat

en: Hide group
et: Varja grupp

en: Hide main menu
et: Varja peamenüü

en: Hide menubar
et: Varja menüüriba

en: Hide mode
et: Varja režiimi

en: Hide owner
et: Varja omanik

en: Hide sizes
et: Varja suurusi

en: Hide titles
et: Varja pealkirjad

en: Hide toolbar
et: Varja Nupuriba

en: Hide/show calendar
et: Varja/näita kalendrit

en: Hide/show menubar
et: Varja/näita menüüriba

en: Highlight background color
et: Esildatud tausta värv

en: Highlight text color
et: Esildatud teksti värvi

en: Home ...
et: Kodu ...

en: Home directory :
et: Kodukataloog :

en: Home...
et: Kodu ...

en: Hours
et: Tunnid

en: How does permission filtering work?
et: Kuidas õiguste järgi filtreerimine töötab?

en: How does size filtering work?
et: Kuidas suuruse järgi filtreerimine töötab?

en: How does time filtering work?
et: Kuidas aja filtreerimine töötab?

en: How does user/group filtering work?
et: Kuidas kasutaja/grupi filtreerimine töötab?

en: Icon File :
et: Ikooni fail :

en: Icon Style :
et: Ikooni stiil :

en: Icon font :
et: Ikooni teksti kuju :

en: Icon position
et: Ikooni asukoht

en: Icon view
et: Ikooni vaade

en: Iconify
et: Ikoniseeri

en: If user and group are both set to any 
    value other than anyone:
    -files must meet both criteria in order
      to match
et: Kui kasutaja ja grupp on seatud 
    teistsuguseks kui igaüks:
    - failid loetakse leituks kui mõlemad
      tingimused sobivad.

en: If you delete a submenu, all its entries and 
    submenus will also be deleted.
    
    Do you want to delete this submenu ?
et: Kui te kustutate alammenüü, siis kustutatakse ka
    kõike selle sissekanded ja alammenüüd.
    
    Kas te soovite kustutada seda alammenüüd ?

en: If you have win95 nodes on your network, xfsamba might not find
    a master browser. If you start smb services on your linux box,
    making it a samba-server, the problem will be fixed as long as
    the win95 box(es) are reset. You know the routine, reset wind*ws
    for changes to take effect. Otherwise,
    you must type in the node to be browsed and hit RETURN.
et: Kui teil on win95 arvutid võrgus, siis xfsamba ei pruugi leida
    pealehitsejat. Kui te käivitate smb teenuseid oma linuxi arvutis
    tehes selle samba serveriks, probleem saab lahendatud kui
    win95 arvuti(d) taaskäivitatakse. Te teate seda, taaskäivitage windows
    et muudatused kasutusele võetaks. Muidu
    peate te sisestama arvuti aadressi ja vajutama [RETURN] klahvi.

en: In order to mount SMB share, the following samba files must be suid-root:
    - smbmnt
    - smbumount
    these file are usually in /usr/bin, and root must perform:
    $ chmod u+s smbmount smbumount
    (This option is not available in FreeBSD4.4)
et: Et monteerida SMB jaost, selleks peavad järgmised failid olema 'suid-root':
    - smbmnt
    - smbumount
    need failid on tavaliselt /usr/bin kataloogis ja 'root' peab sooritama:
    $ chmod u+s smbmount smbumount
    (see võimalus ei ole FreeBSD4.4-s kasutatav)

en: In the previous :
et: Eelnevatel :

en: Include binary files?
et: Kas lisada binaarfailid?

en: Include subdirectories?
et: Kas lisada alamkataloogid?

en: Incoherent size considerations!
et: Sobimatud suuruse määrangud!

en: Incorrect DnD specification
et: Ebakorrektne Lohistamise kirjeldus

en: Info ...
et: Teave ...

en: Install/update
et: Installeeri/uuenda

en: Insufficient system memory
et: Süsteemi mälu otsas

en: Internal
et: Sisemine

en: Is X running and $DISPLAY correctly set ?
et: Kas X töötab ja $DISPLAY on seatud korrektselt ?

en: Item
et: Element

en: January
et: Jaanuar

en: July
et: Juuli

en: June
et: Juuni

en: KDE menu (xfmenu)
et: KDE menüü (xfmenu)

en: Keyboard shortcuts are a fast way to access menu functions.
et: Kiirklahvidega on mõnus kiiresti kasutada menüü funktsioone.

en: Label :
et: Pealkiri :

en: Large
et: Suur

en: Large buttons
et: Suured nupud

en: Large icons.
et: Suured ikoonid.

en: Last changed
et: Viimati muudetud

en: Left
et: Vasakul

en: Limit results to first :
et: Piida tulemusi arvule:

en: Line numbers disabled.
et: Reanumbrid keelatud.

en: Line numbers enabled.
et: Reanumbrid lubatud.

en: Line synchronization disabled.
et: Joone sünkroniseerimine keelatud.

en: Line synchronization enabled.
et: Joone sünkroniseerimine lubatud.

en: Links to other servers
et: Viidad teistele serveritele

en: Links to other workgroups
et: Viidad teistele töögruppidele

en: List failed.
et: Nimistu ebaõnnestus.

en: List pasteboard contents
et: Näita kleepeplaadi sisu

en: Load ...
et: Lae ...

en: Local file browser
et: Lokaalne faili brauser

en: Location :
et: Asukoht :

en: Location known servers :
et: Asukoha teadaolevad serverid :

en: Location known workgroups :
et: Asukoha teadaolevad töögrupit :

en: Location shares :
et: Asukoha jaosmaterjal :

en: Looking for master browsers...
et: Otsin pealehitsejat...

en: Low memory (malloc) error: xfdiff_aborting run
et: Vähe mälu (malloc) viga: xdiff_aborting run

en: Lower Window
et: Langeta aken

en: Mail tools/browsers
et: Kirja vahendid/lehitsejad

en: Manual/Help browser
et: Juhend/ Abi lehitseja

en: March
et: Märts

en: Mark Fridays
et: Märgi Reeded

en: Mark Saturdays
et: Märgi Laupäevad

en: Mark Sundays
et: Märgi Pühapäevad

en: Master browser netbios name must be provided.
et: Pealehitseja netbiosi nimi peab olema antud.

en: Master browser not resolved. Use location box to browse.
et: Pealehitsejat ei leidnud. Kasuta asukoha kasti lehitsemaks.

en: Master browsers
et: Pea brausererid

en: Match anywhere
et: Sobib ükskõik kuhu

en: Match whole lines only
et: Võrdle täisridu

en: Match whole words only
et: Võrdle täissõnu

en: Maximize
et: Maksimiseeri

en: May
et: Mai

en: Medium
et: Keskmine

en: Menu font :
et: Menüü teksti kuju :

en: Message
et: Teade

en: Minutes
et: Minutid

en: Misc. tools/Utilities
et: Erinevad vahendid/Võimalused

en: Mode
et: Reziim

en: Modification Time :
et: Muudatuste aeg :

en: Modified
et: Redigeeritud

en: Modify Item ...
et: Modifitseeri eset ...

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Months
et: kuudel

en: More than one target selected!
et: Märgitud on rohkem kui üks sihtmärk!

en: Motion Settings
et: Liikumise seadistused

en: Mount ...
et: Haagi ...

en: Mount remote share
et: Haagi eemalolev jaos

en: Mounting SMB shares
et: SMB jaoste haakimine

en: Mouse settings (xfmouse)
et: Hiire seadistused (xfmouse)

en: Move Down
et: Kanna alla

en: Move Up
et: Kanna ülesse

en: Multimedia
et: Multimeedia

en: Name
et: Nimi

en: Name :
et: Nimi :

en: Network
et: Andmevõrk

en: New Desk
et: Uus laud

en: New Folder
et: Uus kataloog

en: New directory name:
et: Uus kataloogi nimi:

en: New file
et: Uus fail

en: New file ...
et: Uus fail ...

en: New folder ...
et: Uus kataloog ...

en: New folder...
et: Uus kataloog...

en: New icon view
et: Uus ikooni vaade

en: New terminal
et: Uus terminaal

en: New tree view
et: Uus puu vaade

en: New_File
et: Uus_Fail

en: New_Folder
et: Uus_Kataloog

en: Next difference
et: Järgmine erinevus

en: Next file
et: Järgmine fail

en: Nine
et: Üheksa

en: Nineteen
et: Üheksateist

en: No
et: Ei

en: No directory selected !
et: Ühtki kataloogi pole märgitud!

en: No directory to apply patch has been selected.
et: Kataloog, kuhu patch lisada, pole valitud.

en: No directory was selected!
et: Ühtki kataloogi polnud märgitud!

en: No file or directory selected!
et: Ühtki faili ega kataloogi pole märgitud!

en: No file was found for patching
    Either the directory to apply patch is not correctly selected
    or an incorrect strip level was used.
et: Patchimiseks ei leitud ühtki faili
    Kas kataloog kuhu patchi lisada polnud korrektselt määratud
    või oli märgitud ebakorrektne arutamise tase.

en: No files marked !
et: Ühtki faili pole märgitud !

en: No item marked !
et: Ühtki faili/kataloogi ei ole märgitud !

en: No left path has been selected.
et: Vasak tee pole valitud.

en: No master browser found.
    Please type a computer name at location and hit RETURN
et: Pealehitsejat Ei leidunud.
    Palun sisesta arvuti nimi lokatsioonilahtrisse ja vajuta [RETURN]

en: No master browser found. See diagnostics.
et: Pealehitsejat ei leitud. Vaata diagnostikat.

en: No master browser resolved.
    Please type a computer name at location and hit RETURN
et: Ei leidnud pealehitsejat.
    Palun sisesta arvuti nimi lokatsioonilahtrisse ja vajuta [RETURN]

en: No pasteboard available.
et: Ühtki kleepeplaati pole saadaval.

en: No patch file has been selected.
et: Patch fail pole valitud.

en: No right path has been selected.
et: Parem tee pole valitud.

en: No status response
et: Ei tulnud olekuvastust

en: No target selected!
et: Ühtki sihtmärki pole märgitud!

en: Not a valid file transfer pasteboard.
et: See pole õige faili kleepeplaat faili transportimiseks.

en: Nothing found...
et: Mitte midagi ei leidunud...

en: Nothing selected !
et: Midagi pole märgitud !

en: Now forking diff. Please be patient.
et: Hargnen diff'i. Palun ole kannatlik.

en: Number of popup menus :
et: Püstmenüüde arv

en: Number of virtual desktops :
et: Virtuaalekraanide arv :

en: OK
et: Olgu

en: October
et: Oktoober

en: Ok
et: Olgu

en: One
et: Üks

en: Only drops from a single share are allowed
et: Ainult ühest ja samase jaosest saab elemente märkida!

en: Only elements from a single share may be selected!
et: Ainult ühest ja samase jaosest saab elemente märkida!

en: Only one file or directory can be selected!
et: Märkida tuleb ainult üks fail või kataloog!

en: Open Trash
et: Ava prügikast

en: Open icon view
et: Ava ikoonivaade

en: Open in terminal
et: Ava terminalis

en: Open terminal view
et: Ava terminalivaade

en: Open tree view
et: Ava puu vaade

en: Open with ...
et: Ava kasutades ...

en: Options
et: Seaded

en: Other :
et: Muu :

en: Output count of matching lines
et: Väljasta kattuvate ridade loend

en: Output files where no match is found
et: Väljasta failid, kus kattuvust ei leitud

en: Override ?
et: Alistame ?

en: Override?
et: Alistame?

en: Owner
et: Omanik

en: Owner :
et: Omanik :

en: Pager (xfpager)
et: Leheküljed (xfpager)

en: Palette
et: Värvivalik

en: Panel layer
et: Paneeli kõrgus

en: Password  :
et: Parool  :

en: Paste
et: Aseta

en: Paste ...
et: Aseta ...

en: Paste...
et: Aseta

en: Patch Settings
et: Patch Seadistused

en: Patch command has produced reject output.
    See diagnostics window.
et: Patch käsklus tootis väljundi minemaviskamise.
    Vaata diagnostika akent.

en: Patch file can not be opened for read!
et: Ei suuda avada Patch faili lugemiseks!

en: Patch file could not be created
et: Patch faili ei suudetud luua

en: Patch file creation cancelled
et: Patch faili loomine katkestatud

en: Patch file has been modified by another process
    Please reload
et: Teine protsess on vahepeal Patch faili modifitseerinud
    Palun loe uuesti sisse

en: Patch file is not in unified format
et: Patch fail ople 'ik unified' formaadis

en: Patch has been applied.
et: Patch sai lisatud.

en: Patch has been undone.
et: Patch'imine tagasi vöetud.

en: Patch options only active in patch-mode
et: Patch seaded on aktiivsed ainult Patch reziimis

en: Patch verbose diagnostics disabled.
et: Patchi 'verbose' diagnostika keelatud.

en: Patch verbose diagnostics enabled.
et: Patch alamprotsessi diagnostika lubatud.

en: Patch viewer ...
et: Patch'ide lehitseja ...

en: Patch will now be assumed *not* reversed.
et: Nüüd eeldatakse, et patch ei ole pööratud.

en: Patch will now be assumed reversed.
et: Nüüd eeldatakse, et patch on pööratud.

en: Path :
et: Teekond :

en: Permission considerations
et: Õiguste määratlused

en: Permissions
et: Õigused

en: Play Sound
et: Mängi Lugu

en: Please provide browsing preferences
et: Palun anna lehitsemise parameetrid

en: Please provide information for server
et: Palun anna servari kohta infot

en: Please provide netbios name for master browser at
et: Palun anna netbiose nimi pealehitsejale

en: Please select a name for the patch file in the next dialog.
et: Palun selekteeri järgmises dialoogis nimi patch failile.

en: Please select input tarfile next.
et: Palun märgista järgnevalt sisendi tarfail.

en: Please select it in the next dialog.
et: Palun märgi see järgmises dialoogis.

en: Please select the output tarfile next.
et: Palun  märgista väljundi tarfail.

en: Please wait, XFce is loading...
et: Palun oota, XFce stardib...

en: Polygons will now *not* be filled.
et: Nüüd ei värvita hulknurki.

en: Polygons will now be filled.
et: Nüüd värvitakse hulknurki.

en: Popups & Icons
et: Püstmenüüd ja ikoonid

en: Position :
et: Positsioon :

en: Preferences
et: Parameetrid

en: Press OK to see patch diffs
et: Vajuta Olgu nägemaks patch'i erinevusi

en: Prev difference
et: Eelmine erinevus

en: Preview Icon
et: Ikooni eelvaade

en: Previous file
et: Eelmine fail

en: Print manager
et: Trükkali mänedzer

en: Properties
et: Seadistused

en: Properties ...
et: Seadistused ...

en: Query done.
et: Otsing tehtud

en: Query failed. Machine may be down.
et: Otsing ebaõnnestus. Masin võib mitte töötada.

en: Query password has been requested.
et: Otsing nõuab parooli.

en: Query stopped.
et: Päring peatatud.

en: Querying
et: Otsing

en: Question
et: Küsimus

en: Quit
et: Välju

en: Quit ...
et: Välju ...

en: Raise Window
et: Tõsta aken

en: Read
et: Lugemine

en: Really delete remote items?
et: Kas tõesti kustutada eemalolevad asjad

en: Redefine home directory
et: Defineeri kodukataloog

en: Register ...
et: Registreeri ...

en: Register program for directory "%s"
et: Registreeri programm kataloogi "%s" jaoks

en: Register program for file "%s"
et: Registreeri programm faili jaoks "%s"

en: Register program for suffix "%s"
et: Registreeri programm laiendile "%s"

en: Registered applications
et: Registreeritud programmid

en: Regular
et: Regulaarne

en: Reload ...
et: Taaslae ...

en: Reload...
et: Taaslae ...

en: Remember application
et: Pea programm meeles

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove cancelled.
et: Eemaldamine katkestatud.

en: Remove complete.
et: Eemaldamine lõpetatud.

en: Remove failed. See diagnostics for details.
et: Eemaldamine ebaõnnestus. Vaada detaile diagnostikast.

en: Removing...
et: Eemaldamine...

en: Rename ...
et: Ümbernimetus ...

en: Rename to :
et: Uus nimi :

en: Repaint root window of workspace
et: Puhasta töökoha alusaken

en: Reserved characters for extended regexp are
    . ^ $ [ ] ? * + { } | \ ( ) : 
    In  basic regular expressions the metacharacters
    ?, +, {, |, (, and ) lose their special meaning.
    
    The  period  .   matches  any  single  character.
    The caret ^ matches at the start of line.
    The dollar $ matches at the end of line.
    
    Characters within [ ] matches any single 
           character in the list.
    Characters within [^ ] matches any single
           character *not* in the list.
    Characters inside [ - ] matches a range of
           characters (ie [0-9] or [a-z]).
    
    A regular expression may be followed by one
           of several repetition operators:
    ?      The preceding item is optional and matched
           at most once.
    *      The preceding item will be matched zero
           or more times.
    +      The preceding item will be matched one or
           more times.
    {n}    The preceding item is matched exactly n times.
    {n,}   The preceding item is matched n or more times.
    {n,m}  The preceding item is matched at least n times,
           but not more than m times.
    
    To match any reserved character, precede it with \. 
    
    Two regular expressions may be joined by the logical or
           operator |.
    Two regular expressions may be concatenated.
    
    More information is available by typing "man grep"
           at the command prompt.
et: Tingimuste jaoks on reserveeritud järgmised tähed:
    . ^ $ [ ] ? * + { } | \ ( ) : 
    Baas regulaar väljendis metasümbolid
    ?, +, {, | ( ja ) kaotavad eritähenduse.
    
     .       -punkt, vastab igale üksikule sümbolile.
     ^       -katus, vastab rea algusele.
     $       -dollar, vastab rea lõpule.
    
     [ ... ] -kolme '.' asemel iga täht vastab ühele tähele.
     [^... ] -iga täht, mis pole '.'de asemel vastab õigele.
      [..-..] -vastab piirkond sümboleid, nt: [0-9] või [a-z].
     
    Regulaarsele tingimusele võivad järgneda erinevad operaatorid (eelnev liige ...):
     ?       -on lisaks ja leidub ainult üks kord.
     *       -esineb null või palju kordi.
     +       -eelnev esineb üks või rohkem kordi.
     {n}     -eelnev esineb täpselt n korda.
     {n,}    -eelnev esineb n või rohkem korda.
     {n,m}   -eelnev esineb vähemalt n kuni m korda.
     
    Seadmaks vastavusse iga reserveeritud sümboliga, pane tema ette \.
     
    Tingimusi võib ühendada loogilise VÕI tehtega: |
    Kaks tingimust võib 'ik concatenated'.
    
    Rohkem informatsiooni saab kui trükite käsureale "man grep".

en: Resolved
et: Lahendatud

en: Resolving
et: Lahendan

en: Resolving for
et: Lahendan

en: Result of
et: Tulemused

en: Results
et: Tulemused

en: Results limit reached
et: Saavutati tulemuste piirväärtus.

en: Retreiving...
et: Tirin

en: Retrieve done.
et: Tirimine lõpetatud

en: Reversed patch detected. Should I try reversing it?
et: Ümberööratud patch. Kas proovin ümber pöörata?

en: Right
et: Paremal

en: Rsync and scp
et: 'Rsync' ja 'scp'

en: Run ...
et: Käivita ...

en: Run program ...
et: Käivita programm ...

en: Running patch...
et: Patch'i töötlemine...

en: S&witch to...
et: &w -Lülita...

en: SMB downloads disabled.
    Command not found
et: SMB laadimised on keelatud.
    Käsklust ei leidu

en: Samba failure! Xfsamba could not find file:
et: Sanba viga! Xfsamba ei suuda leida faile:

en: Saturday
et: Laupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Save ...
et: Salvesta ...

en: Save geometry on exit
et: Salvesta akna geomeetria väljumisel

en: Save settings as default
et: Salvesta seaded kui vaikimisi

en: Schedule/Appointments
et: Ajakava/Kohtumised

en: Screen label ...
et: Ekraani pealkiri ...

en: Se&nd to...
et: &n -Saada...

en: Search canceled!
et: Otsing katkestatud!

en: Search subdirectories too
et: Otsi ka alamkataloogidest

en: Searching
et: Otsin

en: Select Color
et: Valige värv

en: Select File
et: Valige fail

en: Select all
et: Märgi kõik

en: Select directory where to apply patch
et: Määrake kataloog, kuhu patch lisada

en: Select highlight background color
et: Vali esildatud tausta värv...

en: Select highlight text color
et: Vali esildatud teksti värvi

en: Select left file
et: Valige vasak fail

en: Select patch file
et: Valige patch fail

en: Select right file
et: Valige parem fail

en: Separator
et: Eraldaja

en: Set GID
et: Sea grupi ID

en: Set UID
et: Sea kasutaja ID

en: Set View 1
et: Sea vaade 1

en: Set View 2
et: Sea vaade 2

en: Set View 3
et: Sea vaade 3

en: Set View 4
et: Sea vaade 4

en: Set background color
et: Määra tausta värv

en: Set font
et: Määra kirjatüüp

en: Settings
et: Seaded

en: Setup
et: Seade

en: Setup...
et: Sedistus...

en: Seven
et: Seitse

en: Seventeen
et: Seitseteist

en: Shade
et: Varjuta

en: Shares
et: Jaotused

en: Short titles
et: Lühidad pealkirjad

en: Show IP
et: Näita IP'd

en: Show browser links
et: Näita lehitseja viitasid

en: Show contents of window while moving
et: Näita akna liikumisel akna sisu

en: Show contents of window while resizing
et: Näita akna sisu suuruse muutmisel

en: Show day names
et: Näita päevanimesid

en: Show diagnostics
et: Näita diagnostikat

en: Show disk usage ...
et: Näita ketta kasutust ...

en: Show heading
et: Näita pealkirja

en: Show line numbers
et: Näita reanumbreid

en: Show main menu
et: Näita peamenüüd

en: Show subprocess diagnostic dialog
et: Näita alamprotsessi diagnostika dialoogi

en: Show week numbers
et: Näta nädalanumbreid

en: Shuffle &Down
et: Juhuslikult alla

en: Shuffle &Up
et: Juhuslikult ülesse

en: Shutdown
et: Seiska

en: Six
et: Kuus

en: Sixteen
et: Kuusteist

en: Size
et: Suurus

en: Size (bytes)
et: Suurus (Baitides)

en: Size :
et: Suurus :

en: Size considerations
et: Suuruse kitsendused

en: Size greater than (KB):
et: Suurus suurem kui

en: Size less than (KB):
et: Suurus väiksem kui (KB):

en: Size of icons on panel
et: Ikoonide suurus paneelil

en: Size of icons on pop-up menus
et: Ikoonide suurus püstmenüüs

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Small
et: Väike

en: Small icons.
et: Väikesed ikoonid

en: Socket
et: Pesa

en: Something to be deleted must be selected!
et: Midagi, mida kustutada, tuleb selekteerida!

en: Sorry, top level shares cannot be removed.
et: Vabanda, kõrgeima astme jaotisi ei saa eemaldada.

en: Sort by file date
et: Sorteeri faili kuupäeva järgi

en: Sort by file name
et: Sorteeri faili nime järgi

en: Sort by file size
et: Sorteeri faili suuruse järgi

en: Sound
et: Heli

en: Sound file :
et: Helifail :

en: Sound module (xfsound)
et: Helimoodul (xfsound)

en: Source:
et: Läte:

en: Specified file does not exist
et: Määratud faili ei eksisteeri

en: Startup
et: Alustus

en: Status box
et: Teadete kast

en: Status titles
et: Oleku pealkirjad

en: Stay on single filesystem
et: Jää ühele failisüsteemile

en: Staying on a single filesystem will hinder
    searching on different physical disk partitions.
    This is especially useful if you do not want
    to search into nfs or smb mounts.
et: Jäädes ühele failisüsteemile hoidutakse
    otsimist teistelt füüsilise seadme jaotistelt.
    See on eriti kasulik, kui te ei soovi otsida
    nfs või smb seadmetelt.

en: Sticky
et: Naelutatud

en: Stop ...
et: Seiska ...

en: Stretched
et: Vajutatud

en: Strip level for created patch file=
et: Arutamise tase loodud patch failile =

en: Strip level now set to
et: Hargnemise nivoo on nüüd seatud

en: Submenu
et: Alammenüü

en: Subprocess diagnostic
et: Alamprotsessi diagnostika

en: Subsort by file type
et: Alamsorteeri tüübi järgi

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Switch to diff mode
et: Lülituda diff reziimi

en: Switch to patch mode
et: Lülituda patch reziimi

en: Symlink
et: Sümbolviit

en: Symlink ...
et: Sümbolviit ...

en: Symlink name :
et: Sümbolviit

en: Syntax error in configuration file
    Aborting
et: Konfiguratsiooni failis on süntaksi viga
    Katkestan

en: Tar cancelled.
et: Tar katkestatud.

en: Tar command complete.
et: Tar käsklus lõpetatud.

en: Tar extraction has completed
et: Tar lahtiarutamine lõpetatud

en: Tar failed. See diagnostics for details.
et: Tar ebaõnnestus. Detaile vaata diagnostikast.

en: Target:
et: Siht:

en: Ten
et: Kümme

en: Terminals/Connections
et: Terminalid/Ühendused

en: Terminated:
et: Kõrvaldatud:

en: That is a directory (or symlink)
et: See on kataloog (või sümboolviit)

en: The Xftree icon view is the ROX-filer. At the moment this has to be installed
    separately from XFCE. A ROX-filer specific for XFCE will soon be available.
et: Xftree ikoonivaade on ROX-failihaldur. Praegusel hetkel tuleb see
    XFCE-st eraldi installeerida. XFCE spetsiifiline ROX-failihaldur
    saab varsti olema.

en: The pasteboard is currently empty.
et: Kleepeplaat on hetkel tühi.

en: The pasteboard is currently empty.
et: Kleepeplaat on hetkel tühi.

en: There are unsaved changes to the menu.
    
    Do you want to save the changes ?
et: Leidub menüüsse alvestamata muudatusi.
    
    Kas soovite muudatusi salvestada ?

en: There is no next difference
et: Ei ole järgmist erinevust

en: There is no next file
et: Ei ole järgmist faili

en: There is no previous difference
et: Ei ole eelmist erinevust

en: There is no previous file
et: Ei ole eelmist faili

en: There is no such file
et: Ei ole sellist faili

en: Thirteen
et: Kolomteist

en: This function is not available for the contents of tar files
et: See funktsioon ei ole veel saadaval tar failide jaoks

en: This function is not available for the contents of tar/rpm files
et: See funktsioon ei ole veel kasutatav tar/rpm failide sisu käsitlemisel

en: This is XFDiff
et: See on XFDiff

en: This is XFSamba
et: See on XFSamba

en: This is XFTree
et: See on XFTree

en: Three
et: Kolm

en: Three different time modes may be selected:
    *modified:
      This changes when the file is modified, e.g.
      by mknod(2), truncate(2), utime(2) and write(2)
     (of  more than  zero  bytes). Moreover, modification
      time of a directory is changed by the creation or 
      deletion of  files  in  that directory. Modification
      time is not changed for changes in owner, group,
      hard link count, or mode.
    
    *changed:
      This field is changed by writing or setting inode
      information (i.e., owner, group, link count, mode).
    
    *accessed:
      This field is changed by file accesses, e.g. by
      exec(2), mknod(2), pipe(2), utime(2) and read(2)
      (of more than zero bytes). Other routines, like
      mmap(2), may or may not update access time.
    
    Please note: after filtering a file through glob, it
    will have its access time altered, so two consecutive
    runs will not produce identical results.
et: Võib määrata kolm erinevat ajareziimi:
    *redigeeritud:
      See muutub kui faili muudetakse, n.t.
      mknod(2), truncate(2), utime(2) ja write(2) abil
      (või rohkem kui null baiti). Kataloogi muudatuste
      aeg muutub kui kataloogis luuakse või kustutatakse
      faile. Muudatuste aeg ei muutu kui muudetakse 
      omanikku, gruppi, tugevviida loendurit või õigusi.
    
    *muudetud:
      See väli muutub kui kirjutatakse või seatakse 'inode'
      informatsiooni (n.t. kasutaja, grupp, viida loend, rez.).
    
    *kasutatud:
      See väli muutub kui faili kasutatakse, n.t. kui
      exec(2), mknod(2), pipe(2), utime(2), ja read(2)
      (või rohkem kui null baiti). Teised funktsioonid, nagu
      mmap(2), võivad kuid ei pruugi kasutusaega muuta.
    
    Palun märgi: peale faili filtreerimist globi abil selle
    kasutamise aeg muutub, seega kaks järgnevat otsingut
    ei anna samasuguseid tulemusi.

en: Threshold :
et: Hoideväärtus :

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Tiled
et: Jaotatud

en: Time considerations
et: Aja kitsendused

en: Title font :
et: Pealkirja teksti kuju :

en: To search for files on remote SMB shares
    first mount the share with the mount tool
    and then use the xftree search utility to do the search
et: Et otsida faile eemalolevast jaosest
    tuleb esmalt haakida jaos haakimise seadmega
    ja siis kasuta xftree otsimise vahendit otsimiseks

en: To view differences on a remote SMB share
    first mount the share with the mount tool
    and then use the xftree diff utility to display the differences.
et: Et näha erinevusi eemalolevas jaoses
    tulen esmalt haakida jaos haakimise vahendiga
    ja siis kasuta xftree erinevuste vahendit erinevuste vaatamiseks.

en: Toggle Dotfiles
et: Märgi ümber punktifailid

en: Too few bytes transferred ! Device full ?
et: Liiga vähe baite kanti edasi ! Kas seade on täis ?

en: Too many bytes transferred !?
et: Liialt palju baite kanti !?

en: Tools
et: Vahendid

en: Tooltips
et: Märkused

en: Tooltips delay (ms.) :
et: Märkuste viivitus (ms.) :

en: Top
et: Ülal

en: Touch ...
et: Puuduta ...

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Twelve
et: Kaksteist

en: Twenty
et: Kakskümmend

en: Two
et: Kaks

en: Type :
et: Tüüp :

en: Type:
et: Tüüp :

en: Un-Shade
et: Ära varjuta

en: Uncompress
et: Paki lahti

en: Undo patch to Hard Drive
et: Taasta patch kõvakettal

en: Unknown
et: Teadmatu

en: Unknown action !
et: Tundmatu tegevus !

en: Unlisted shortcut keys
et: Kasutamata kiirklahvid

en: Unselect
et: Eemalda märgistus

en: Update
et: Uuenda

en: Update ...
et: Uuenda ...

en: Upload ...
et: Üleslaadimine ...

en: Upload done.
et: Üleslaadimine tehtud.

en: Upload failed.
et: Üleslaadimine ebaõnnestus.

en: Upload produced errors. See diagnostics for reason.
et: Faili üleslaadimisel tekkis vigu. Vaata detaile diagnostikast.

en: Upload...
et: Üleslaadimine...

en: Uploaded file.
et: Üleslaetud fail.

en: Uploading file...
et: Laadin ülesse faili...

en: Uploading files...
et: Laadin failid ülesse...

en: Usage : %s [OPTIONS]
et: Kasutus : %s [SEADISTUSED]

en: Use digital clock on panel
et: Kasuta digitaalset kellanäitu

en: Use gradient color as wallpaper
et: Kasuta muutuvat taustavärvi

en: Use gradient color for inactive windows
et: Kasuta passiivse akna näitamiseks muutuvat värvi

en: Use gradient color for the active window
et: Kasuta aktiivse akna näitamiseks muutuvat värvi

en: Use line synchronization voids
et: Kasuta reasünkroniseerimise vahendeid

en: Use military time (24 hours)
et: Kasuta 24 tunnilist ajanäitu

en: Use rsync instead of scp
et: Kasuta 'rsync'-i 'scp' asemel

en: Use tear-off menus
et: Kasuta rippmenüüsid

en: User ID:
et: Kasutaja ID :

en: User Menu
et: Kasutaja Menüü

en: User Menu Editor
et: XFce kasutaja menüü redaktor

en: User/group considerations
et: Kasutaja/grupi määratlused

en: Username :
et: Kasutajanimi  :

en: Verbose patch diagnostics
et: Alamprotsessi diagnostika

en: View
et: Vaata

en: View differences
et: Vaata erinevusi

en: View differences in new
et: Vaata uues erinevusi

en: View patch created differences
et: Vaata patchi loodud erinevusi

en: View patch created differences in new
et: Vaata patchi loodud erinevusi uues

en: Virtual Screens
et: Virtuaalekraanid

en: Warning: cannot read from
et: Hoiatus: ei suuda lugeda :

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Week starts on Monday
et: Nädal algab Esmaspäevaga

en: Welcome to xfsamba.
et: Teretulemast xfsambasse.

en: What's a file filter?
et: Mis on faili filter?

en: What's a regexp?
et: Mis on erandid?

en: What's a single filesystem?
et: Mis on üksik failisüsteem?

en: When permission filtering is active:
    -If a file has one of the chosen permission bits,
      it will match.
    -If no permission bit is chosen, files with 
      no set permission bits will match.
et: Kui õiguste filtreerimine on aktiivne:
    -kui failil on seatud kasvõi üks valitud õiguse
      lipust, siis see fail leitakse.
    - Kui mitte ühtegi õiguse lippu ei ole seatud,
      siis leitakse failid, millel pole ühtki õiguselippu seatud.

en: Window border style :
et: Aknaraami stiil :

en: Window snapping size (0 disable) :
et: Akna napsamise kaugus (0 keelab) :

en: Windows
et: Aknad

en: Working diff...
et: Diff töötab...

en: Workspace
et: Tööruum

en: Write
et: Kirjutamine

en: Writing/Text tools
et: Kirjutamise/teksti vahendid

en: XFCE modules copyright Olivier Fourdan 1999-2001, under GNU-GPL
et: XFCE moodulid copyright Oliver Fourdan 1999-2001, GNU-GPL litsentseeritud

en: XFCE: Communication pipe closed. Exiting...
et: XFce: kommunikatsioonitoru suletud. Väljun...

en: XFClock - XFce Clock & Calendar
et: XFClock - XFce Kell & kalender

en: XFMouse - XFce Mouse Configuration
et: XFMouse - XFce Hiire konfiguraator

en: XFSound - XFce Sound Manager
et: XFSound - XFce Heli Seadistaja

en: XFTree, based on XTree Version %s
et: XFTree baseerub XTree Versioonil %s

en: XFTree: Copy
et: XFTree: kopeeri

en: XFTree: Link
et: viita

en: XFTree: Move
et: XFTree: Liiguta

en: XFbd - XFce Backdrop Manager
et: XFbd - XFce taustapildi seadja

en: XFce : Data mismatch error in config file
    (%s)
et: XFce : Konfiguratsiooni failis andmed ei klapi
    (%s)

en: XFce : Syntax error in configuration file
    (%s)
et: XFce : Konfiguratsiooni failis on süntaksi viga
    (%s)

en: XFclock : Data mismatch error in config file
    (%s)
et: XFclock : Konfiguratsiooni failis andmed ei sobi
    (%s)

en: XFclock : Syntax error in configuration file
    (%s)
et: XFclock : Süntaksi viga konfiguratsiooni faili
    (%s)

en: XFdiff will now start diff.
    Please be patient (xfdiff might seem to hang).
    Diff will be working
et: XFdiff käivitab nüüd diff-i.
    Palun ole kannatlik (võib näida, et xdiff hangub).
    Diff hakkab tööle

en: Xfdiff diagnostic
et: XFdiff diagnostika

en: Xftree allows you to drag and drop to/from
    xftree windows running on different hosts.
    You may use either scp or rsync for the copying.
    User authentication is done by ssh.
    See "man ssh" if you desire host based
    instead of password based authentication.
    
    Xftree will also accept drops from other
    filemanagers running on different hosts.
et: Xftree lubab teil lohistada xftree akende vahel,
    mis töötabad erinevatel arvutitel. Te võite
    kasutada kas 'scp'-d või 'rsync'-i kopeerimiseks.
    Kasutaja autoriseerimine tehakse 'ssh' vahenditega.
    Vaata 'ssh' dokumentatsiooni (man ssh) kui teil on
    vaja arvutitel baseeruvat mitte paroolil baseeruvat
    autoriseerimist.
    
    Xftree aktsepteerib ka lohistamist teistest faili-
    halduritest, mis võivad töötada teistes arvutites.

en: Xftree can register applications by filename or filetype
    by selecting "Register" from one of the menus or by selecting
    "Register application" on mouse double-click.
    If you wish to edit the applications that are already registered,
     please look at ~/.xfce/xtree.reg.
et: Xftrees saab registreerida programme failinime või failitüübi järgi
    valides "Registreeri" ühest menüüdest või valides
    "Registreeri programm" hiire topeltklõpsuga.
    Kui te soovite redigeerida programmi, mis on juba registreeritud,
    siis vaadake palun faili ~/.xfce/xtree.reg.

en: Xftree handles drag and drop the following way:
    SHIFT drag+drop --> move
    CTRL drag+drop --> copy
    SHIFT-CTRL drag+drop --> link
    The default drag+drop action is move,
    but can be changed in the preferences menu.
    To drag multiple files, use the middle button.
    Also:
    Multiple selection by button 1 click-and-drag
    is available on the first click after a GOTO or REGEN.
et: XFtree kasutab lohistamist järgmisel moel:
    SHIFT lohista --> teisaldab
    CTRL lohista --> kopeerib
    SHIFT-CTRL lohista --> viitab
    Vaikimisi on lohistamise tegevuseks teisaldamine,
    kuid seda saab muuta Häälestuse menüüs. Et lohistada
    palju faile, selleks kasuta keskmist hiire nuppu.
    Samas:
    Hulga märgistus nupuga 1 klõps-ja-lohista on võimalik.

en: Xftree handles keyboard shortcuts dynamically.
    This means that you can open a menu,highlight an entry
    and press a keyboard key to create the shortcut.
et: XFtree loob kiirklahve dünaamiliselt.
    See tähendab et te võite avada menüü, valida sissekanne
    ja vajutada klaviatuuril klahvi, mida soovite kiirklahviks.

en: Xftree results
et: Xftree tulemused

en: Yes
et: Jah

en: You have selected a directory.
    Should subdirectories be included?
et: Te määrasite kataloogi.
    Kas kaasata alamkataloogid?

en: You must provide the command
    and the label, at least !
et: Te peate vähemalt andma käsu
    ja pealkirja !

en: You must provide the command to execute !
et: Te peate andma käsu mida käivitada !

en: You've selected a desktop which is not currently
    visible in XFce panel.
et: Te valisite töölaua, mis ei ole hetkel nähtav
    XFce paneelil.

en: Your changes will take effect on next startup
et: Teie muudatused ilmnevad järgmisel käivitusel

en: _All
et: _Kõik

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Close
et: _Sulge

en: _Continue
et: _Jätka

en: _No
et: _Ei

en: _Ok
et: _Olgu

en: _Yes
et: _Jah

en: beginning copy operation
et: alustan kopeerimise operatsiooni

en: bottom
et: All

en: command finished
et: käsklus lõpetatud

en: couldn't allocate color
et: Ei saa värve paika seada

en: create
et: loo

en: creating directory: %s
et: kataloogi %s loomine

en: different sections found
et: erinevat sektsiooni

en: directory: %s
et: kataloog: %s

en: dirs
et: kataloogid

en: do not reset archive bit
et: ära taasta arhiivi bitti

en: error deleting file
et: Viga faili kustutamisel

en: extract
et: väljuta

en: file open error: xfdiff_aborting run
et: Faili avamise error: xdiff_aborting run

en: files
et: Failid

en: full
et: täis

en: geometry: %dx%d+%d+%d
et: geomeetria: %dx%d+%d+%d

en: incremental
et: kasvav

en: internal malloc error:
et: sisemine mälueralduse viga

en: is not in patch file.
et: ei ole patch failis.

en: lines
et: jooned

en: reset archive bit
et: taasta arhiivi bitt

en: switch desktop at screen border, fixed factor 4:
et: lülita ekraani ekraanipiiridel ümber, fikseeritud faktor 4:

en: tar: execution error
et: tar: käivitamise viga

en: unable to stat:
et: ei saa stat:

en: unknown
et: tundmatu

en: unspecified error: xfdiff_aborting run
et: määratlemata viga: xdiff_aborting run

en: use xfdiff [ -h | --help | -p] [leftfile] [rightfile]
et: kasuta xdiff [ -h | --help | -p] [vasakfail][paremfail]

en: with
et: koos

en: working...
et: töötan...

en: xfbdmgr - XFCE List Manager
et: xfbdmgr - XFCE Listi Hooldaja

en: xfdiff (c) Edscott Wilson Garcia 2001, under GNU-GPL
et: xdiff (c) Edscott Wilson Garcia 2001, GNU-GPL litsenseeritud

en: xfdiff version
et: xdiff'i versioon

en: xfmouse: Error, cannot open display.
et: xfmouse: Viga, ei suuda avada ekraani.

en: xfwm terminated:
et: xfwm kõrvaldatud:
