gnome-pim 1.0.7 - en to et translation catalogue (333 entries)

en:  changed. Save?
et:  on muudetud. Kas salvestada?

en: %A %b %d, %H:%M
et: %A %d %b, %H:%M

en: %a %b %d %Y
et: %a %d %b %Y

en: 12-hour (AM/PM)
et: 12 tundi (AM/PM)

en: 1st
et: esimene

en: 24-hour
et: 24 tundi

en: 2nd
et: teine

en: 3rd
et: kolmas

en: 4th
et: neljas

en: 5th
et: viies

en: A new Gnomecard could not be spawned. Maybe it is not in your path.
et: Ei suuda uut GnomeCardi käivitada. Võib-olla pole programm otsingurajal?

en: Add
et: Lisa

en: Add exception
et: Lisa erand

en: Add the contents of another card file
et: Lisab lõppu teise kaardifaili sisu

en: Add to-do item...
et: Lisa ülesanne...

en: Add...
et: Lisa...

en: Address List:
et: Aadressid:

en: Address data:
et: Aadressi andmed:

en: Addresses
et: Aadressid:

en: Alarms
et: Signaalid

en: All day event
et: Kestab kogu päeva

en: Append GnomeCard File
et: Lisa GnomeCardi fail lõppu

en: Appointment
et: Sündmus:

en: Appointments:
et: Sündmused:

en: Audio
et: Heli

en: Birthdate:
et: Sünniaeg:

en: Bulletin Board
et: Teadetetahvel

en: By Card Name
et: Kaarti nime järgi

en: By E-mail
et: E-maili järgi

en: By Name
et: Nime järgi

en: By Organization
et: Organisatsiooni järgi

en: Car
et: Auto

en: Card
et: Kaart

en: Card Name
et: Kaarti nimi

en: Case Sensitive
et: Erista suur- ja väiketähti

en: Categories
et: Kategooriad

en: Categories:
et: Kategooriad:

en: Cellular
et: Mobiil

en: Change current card
et: Vahetab valitud kaarti

en: Change selected
et: Muuda erandit

en: City:
et: Linn:

en: Classification
et: Liigitus

en: Colors
et: Värvid

en: Column Display
et: Tulbad

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Confidential
et: Salajane

en: Country:
et: Riik:

en: Create a new appointment
et: Määrab uue sündmuse

en: Create a new appointment for today
et: Määrab täna uue sündmuse

en: Create a new calendar
et: Loob uue kalendri

en: Create a new card file
et: Loob uue kaardifaili

en: Create new appointment
et: Määra uus sündmus

en: Create new card
et: Loo uus kaart

en: Create to-do item
et: Määra uus ülesanne

en: Current day's number:
et: Tänase päeva number:

en: Daily
et: Iga päev

en: Day View
et: Päev

en: Day end:
et: Päev lõppeb:

en: Day numbers:
et: Kuupäevanumbrid:

en: Day range
et: Päeva kestus

en: Day start:
et: Päev algab:

en: Days
et: Päeva

en: Default
et: Vaikimisi

en: Del
et: Kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete all occurances
et: Kustuta kõik kordused

en: Delete card
et: Kustutab kaardi

en: Delete selected
et: Kustuta erand

en: Delete this appointment
et: Kustuta see sündmus

en: Delete this item
et: Kustuta ülesanne

en: Delete this occurance
et: Kustuta see kordus

en: Display
et: Pilt

en: Displayed Columns
et: Esitatud andmed

en: Domestic
et: Riigisisene:

en: Due Date
et: Tähtaeg

en: Due Date:
et: Tähtaeg:

en: E-mail data:
et: E-mail andmed:

en: Edit appointment
et: Redigeeri

en: Edit card
et: Redigeeri kaarti

en: Edit this appointment...
et: Redigeeri sündmust...

en: Edit this item...
et: Redigeeri...

en: Edit to-do item
et: Redigeeri ülesannet

en: Edit...
et: Muuda...

en: Electronic Business Card Manager
et: Elektrooniline visiitkaardihaldur

en: Email List:
et: E-mailid:

en: Empty days:
et: Tühjad päevad:

en: End after
et: Lõppeb peale

en: End on
et: Lõppeb

en: End time:
et: Lõpp:

en: Ending date
et: Lõpp

en: Erase card
et: Kustuta kaart

en: Error %s %s.
et: Viga %s %s.

en: Exceptions
et: Erandid

en: Explanatory
et: Selgitused

en: Extended:
et: Laiendatud:

en: File %s has changed since it was loaded
    Continue?
et: Faili %s on peale avamist muudetud
    Kas jätkata?

en: File As:
et: Kaarti nimi:

en: File to load calendar from
et: Fail, kust kalender lugeda

en: Find
et: Otsi

en: Find Backwards
et: Otsi alguse poole

en: Find Card
et: Otsi kaart

en: Find:
et: Otsi:

en: First
et: Algus

en: First Name
et: Eesnimi

en: First card
et: Esimene kaart

en: First:
et: Eesnimi:

en: Fri
et: R

en: Friday
et: Reede

en: Full Name
et: Täisnimi

en: General
et: Üldine

en: Geographic Position
et: Asukoht

en: Geographical
et: Geograafia

en: Geometry for starting up
et: Geomeetria käivitamisel

en: Gnome Calendar
et: GNOME Kalender

en: Go
et: Mine

en: Go back in time
et: Läheb ajas tagasi

en: Go forward in time
et: Läheb ajas edasi

en: Go to
et: Mine

en: Go to a specific date
et: Läheb määratud ajale

en: Go to date
et: Mine kuupäevale

en: Go to present time
et: Läheb praegusele ajale

en: Go to today
et: Tänane päev

en: Headings:
et: Pealkirjad:

en: Highlight overdue items
et: Näita, kui tähtaeg on üle läinud

en: Highlighted day:
et: Valitud päev:

en: Home
et: Kodus

en: Hours
et: Tundi

en: Identity
et: Isikuandmed

en: If used, starts in iconic mode
et: Programm käivitub ikoonina

en: International
et: Rahvusvaheline:

en: Item Comments:
et: Kommentaarid:

en: Jump to this _day
et: Mine sellele _päevale

en: Jump to this _month
et: Mine sellele _kuule

en: Jump to this _week
et: Mine sellele _nädalale

en: Jump to this _year
et: Mine sellele _aastale

en: Last
et: Lõpp

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last card
et: Viimane kaart

en: Last:
et: Perekonnanimi:

en: Layout
et: Esitus

en: Load the user calendar
et: Loeb kasutaja kalendri

en: Mail
et: E-kiri

en: Mail to:
et: Adressaat:

en: Make this appointment movable
et: Tee sündmus liikuvaks

en: Message Recorder
et: Automaatvastaja

en: Middle Name
et: Lisanimi

en: Middle:
et: Lisanimi:

en: Minutes
et: Minutit

en: Modify
et: Muuda

en: Mon
et: E

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Month View
et: Kuu

en: Monthly
et: Iga kuu

en: Name
et: Nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: Network
et: Võrk

en: New
et: Uus

en: New appointment for _today...
et: Uus sündmus _täna...

en: New appointment...
et: Uus sündmus...

en: Next
et: Järgm

en: Next card
et: Järgmine kaart

en: No Card Name
et: Nimeta kaart

en: No Card Name.
et: Nimeta kaart.

en: No appointments for this day
et: Täna ei juhtu midagi

en: No matching record found.
et: Ei leidnud sellist kirjet.

en: None
et: Ei ole

en: Open
et: Ava

en: Open GnomeCard File
et: Ava GnomeCardi fail

en: Open _Default
et: Ava _vaikimisi

en: Open calendar
et: Ava kalender

en: Open file
et: Avab faili

en: Open the default file
et: Avab vaikimisi faili

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Outline:
et: Jooned

en: Owner:
et: Haldaja:

en: Pager
et: Piipar

en: Parcel
et: Kaubad

en: Phone
et: Telefon

en: Phone List:
et: Telefonid:

en: Please select the date you want to go to.
    When you click on a day, you will be taken
    to that date.
et: Palun valige, päev, millele soovite minna.
    Ku Te sellel klõpsate, esitatakse vastav
    aeg Teile kalendris.

en: Please select the start and end hours you want
    to be displayed in the day view and week view.
    Times outside this range will not be displayed
    by default.
et: Valige ajavahemik, mida Te soovite näha
    päevases ja nädalases ajaplaanis.
    Aegu väljaspool seda vahemikku
    vaikimisi ei näidata.

en: Possible Columns
et: Võimalikud andmed

en: Post Office:
et: Postkontor:

en: Postal Box
et: Postkast:

en: Postal Code:
et: Postiindeks:

en: Preferences
et: Häälestus

en: Preferred
et: Eelistatud

en: Prefix
et: Tiitel

en: Prefix:
et: Tiitel:

en: Prev
et: Eelm

en: Previous card
et: Eelmine kaart

en: Priority
et: Prioriteet

en: Priority:
et: Prioriteet:

en: Private
et: Isiklik

en: Program
et: Programm

en: Public
et: Avalik

en: Public Key:
et: Avalik võti:

en: Reached %s record.
    Continue from the %s one?
et: Jõudsin %s kirjeni.
    Kas jätkata %s?

en: Recur on the
et: Kordub

en: Recurrence
et: Kordumine

en: Recurrence rule
et: Kordumisvalem

en: Region:
et: Piirkond:

en: Reminder of your appointment at
et: Meeldetuletus sündmusest

en: Remove
et: Eemalda

en: Repeat forever
et: Kordub igavesti

en: Run program:
et: Käivita programm:

en: Sat
et: L

en: Saturday
et: Laupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Save GnomeCard File As...
et: Salvesta GnomeCardi fail kui...

en: Save calendar
et: Salvesta kalender

en: Save changes
et: Salvestab muudatused

en: Search card
et: Otsi kaart

en: Security
et: Turvakoodid

en: Select program to run at alarm time
et: Valige programm, mis annab märku määratud aja saabumisest

en: Set sort criteria
et: Määrab sorteerimiskriteeriumi

en: Show TO-DO items and quit
et: Näita ülesandeid ja lõpeta

en: Show events and quit
et: Näita sündmusi ja lõpeta

en: Sort
et: Sorteeri

en: Specifies ending date [for --events]
et: Määrab lõpu aja [--events]

en: Specifies start date [for --events]
et: Määrab alguskuupäeva [--events]

en: Start time:
et: Algus:

en: Street:
et: Tänav:

en: Suffix
et: Sufiks

en: Suffix:
et: Sufiks:

en: Summary
et: Kirjeldus

en: Summary:
et: Kirjeldus:

en: Sun
et: P

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Take from Name
et: Isikunimest

en: Telephone data:
et: Telefoni andmed:

en: The GNOME personal calendar and schedule manager.
et: GNOME kalender ja isiklik ajaplaneerija

en: The default file
et: Vaikimisi fail

en: The startup view mode (dayview, weekview, monthview, yearview)
et: Esitusviis (päev, nädal, kuu, aasta)

en: There are cards which are currently being modified.
    Finish any pending modifications and try again.
et: Osasid kaarte praegu muudetakse.
    Lõpetage kõik muudatused ja proovige uuesti.

en: Thu
et: N

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Time
et: Aeg

en: Time Zone
et: Ajavöönd

en: Time display
et: Aja esitus

en: Time format
et: Aja esitus

en: Title
et: Ametinimetus

en: Title:
et: Ametikoht:

en: To Do List
et: Ülesanded

en: To Do List Properties
et: Ülesannete nimekiri

en: To Do List style options:
et: Nimekirja esitus

en: To-do list
et: Ülesanded

en: Today
et: Täna

en: Toggle Card View
et: Vahetab kaardi esitust

en: Toggle Tree View
et: Vahetab puu esitust

en: Tree
et: Puu

en: Tue
et: T

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Type:
et: Tüüp:

en: Voice
et: Kõne

en: Web Page
et: Kodulehekülg

en: Wed
et: K

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Week View
et: Nädal

en: Weekly
et: Iga nädal

en: Weeks start on
et: Nädal algab

en: Work
et: Tööl

en: Year View
et: Aasta

en: Year:
et: Aasta:

en: Yearly
et: Iga aasta

en: _Append...
et: _Lisa lõppu...

en: _New appointment in this day...
et: _Uus sündmus täna...

en: _New appointment...
et: _Uus sündmus...

en: _New calendar
et: _Uus kalender

en: ago
et: tagasi

en: april
et: aprill

en: d_Every
et: d_Igal

en: day
et: päev

en: day(s)
et: päeval

en: december
et: detsember

en: eighth
et: kaheksas

en: eleventh
et: üheteiskümnes

en: february
et: veebruar

en: fifth
et: viies

en: first
et: esimene

en: fortnight
et: kaks nädalat

en: fourth
et: neljas

en: friday
et: reede

en: h
et: t

en: hour
et: tund

en: hrs.
et: tundi

en: january
et: jaanuar

en: july
et: juuli

en: june
et: juuni

en: last
et: viimane

en: lat,
et: pikkus

en: lon.
et: laius

en: m_Every
et: m_Igal

en: march
et: märts

en: may
et: mai

en: mins.
et: minutit

en: minute
et: minut

en: monday
et: esmaspäev

en: month
et: kuu

en: month(s)
et: kuul

en: next
et: järgmine

en: ninth
et: üheksas

en: now
et: praegu

en: occurrence(s)
et: kordust

en: october
et: oktoober

en: saturday
et: laupäev

en: sec
et: sek

en: second
et: sekund

en: seventh
et: seitsmes

en: sixth
et: kuues

en: sunday
et: pühapäev

en: tenth
et: kümnes

en: th day of the month
et: kuupäeval

en: the default file
et: vaikimisi fail

en: third
et: kolmas

en: this
et: see

en: thur
et: neljap

en: thurs
et: neljap

en: thursday
et: neljapäev

en: today
et: täna

en: tomorrow
et: homme

en: tues
et: teisip

en: tuesday
et: teisipäev

en: twelfth
et: kaheteiskümnes

en: w_Every
et: w_Igal

en: wednes
et: kolmap

en: wednesday
et: kolmapäev

en: week
et: nädal

en: week(s)
et: nädalal

en: y_Every
et: y_Igal

en: year
et: aasta

en: year(s)
et: aastal

en: yesterday
et: eile
