gnome-games 1.0 - en to et translation catalogue (466 entries)

en: 
    Game Over.
et: 
    Lips läbi!

en:  Roll !
et: Veereta !

en:  of
et:  mastist

en: %s wins the game with %d points
et: %s võitis mängu %d punktiga

en: %s! -- You're up.
et: %s! Teil läheb hästi!

en: '%s' with safe moves
et: '%s' ohutute käikudega

en: '%s' with super-safe moves
et: '%s' eriti ohutute käikudega

en: 's
et: d

en: (C) 1997-1999 the Free Software Foundation
et: (C) 1997-1999 Free Software Foundation

en: (C) 1998 the Free Software Fundation
et: (C) 1998 Free Software Foundation

en: ... Game paused ...
et: ... paus ...

en: A game.
et: Mäng.

en: AisleRiot provides a rule-based solitaire card engine that allows many different games to be played
et: AisleRiot on kaardimängude mootor, mis võimaldab laduda pasjanssi paljude erinevate reeglite järgi

en: Aisleriot
et: AisleRiot

en: Already used! Where do you want to put that?
et: Juba kasutusel! Kuhu Te soovite selle panna?

en: Already used! Where do you want to put that?
et: Juba kasutusel! Kuhu Te soovite selle panna?

en: An error occured while loading the image file "%s".
    Please make sure, that Gnome-Stones is correctly installed!
et: Pildifaili '%s' lugemisel juhtus viga.
    Palun kontrollige, et Gnome-Stones on korralikult installeeritud!

en: Animation
et: Liikuv pilt

en: Background Pixmap:
et: Tausta pixmap:

en: Background:
et: Taust:

en: Base Card:
et: Aluskaart:

en: Base Card:  Ace
et: Aluskaart:  Äss

en: Base Card:  Jack
et: Aluskaart:  Poiss

en: Base Card:  King
et: Aluskaart:  Kuningas

en: Base Card:  Queen
et: Aluskaart:  Emand

en: Biiiig
et: Suuuur

en: Block Pixmap:
et: Klotsi pixmap:

en: Blue
et: Sinine

en: Bonus
et: Preemia

en: Boo hoo... I can't play...
et: Boo hoo... Ma ei saa mängida...

en: Calculate random die throws (debug)
et: Arvutan juhuslikud visked (debug)

en: Can't get at score file.
et: Ei leia tulemuste faili

en: Card back:
et: Kaartide tagakülg:

en: Cards
et: Kaardid

en: Cave:
et: Koobas:

en: Caves
et: Koopad

en: Cheater! Any high scores will not be recorded.
et: Sohk! Parimaid tulemusi ei salvestata!

en: Clear
et: Kustuta

en: Code: Pista
et: Kood: Pista

en: Color:
et: Värv:

en: Colours
et: Värvid

en: Complete
et: Täielik

en: Computer Opponents
et: Arvutimängijaid

en: Computer playing for %s
et: Arvuti mängib %s

en: Configuration
et: Häälestus

en: Configure Freecell
et: Häälestab Freecell mängu

en: Confirm before quitting game
et: Kinnitage oma soovi mäng lõpetada

en: Congratulations
    
    You Won!!!
et: Suurimad õnnitlused
    
    Sinu võit!

en: Congratulations, You Have Defeated the Robots!! 
    But Can You do it Again?
et: Suurimad õnnitlused, Te tegite robotitele ära!!
    Kuid suudate te seda korrata?

en: Congratulations, you win!
et: Suurimad õnnitlused! Teie võit!

en: Congratulations.  You won.
    Do you want to play again?
et: Õnnitleme, Teie võit!
    Soovite uuesti mängida?

en: Consider moving something into an empty slot
et: Proovige tõsta midagi tyhjale kohale

en: Consistency is key
et: Järjekindlus viib sihile

en: Could not find '%s' pixmap file
et: Ei leia pixmap faili '%s'

en: Could not find '%s' pixmap file for Gnome Robots
et: Ei leia pixmappi '%s' GNOME Robotite tabeks

en: Could not find '%s' pixmap file for Iagno
et: Ei leia pilti '%s' Iagno tarbeks

en: Could not find file %s
et: Ei leia faili %s

en: Current game will complete with original number of players.
et: Käesolev mäng lõppeb algse mängijate arvuga.

en: Custom
et: Suvaline

en: Custom size
et: Omatehtud miiniväli

en: Cyan
et: Sinakasroheline

en: Dark
et: Tume

en: Dark must pass, Light's move
et: Tume peab ootama, hele käib

en: Dark player wins!
et: Tume võitis!

en: Dark's move
et: Tumedate käik

en: Dark:
et: Tume:

en: Deal a card
et: Tõmbab kaarti

en: Deal a card from the deck
et: Tõmbab pakist kaardi

en: Deal a new card from the deck
et: Tõmabab pakist uue kaardi

en: Deal a new game
et: Segab kaardipaki

en: Deal another card
et: Tõmbab uue kaardi

en: Deal another round
et: Uus ring

en: Deal the cards
et: Jaga kaardid

en: Dealing game...
et: Segame kaarte...

en: Debugging mode
et: Debugging rezhiim

en: Delay between rolls
et: Viivitus visete vahel

en: Delay computer moves
et: Viivita arvuti käikudega

en: Device
et: Seade

en: Diamonds:
et: Deemanteid:

en: Digital joystick emulation
et: Digitaalne joysticku emulatsioon

en: Display computer thoughts
et: Näitab arvuti mõtteid

en: Do you really want to end this game?
et: Soovite Te tõesti seda mängu lõpetada?

en: Do you really want to quit the game?
et: Olete Te kindel, et tahate lõpetada?

en: Do you really want to quit?
et: Olete Te kindel, et tahate lõpetada?

en: Do you really want to start a new game?
et: Soovite te tõepoolest uut mängu alustada?

en: Down:
et: Alla:

en: E
et: Ida

en: Exit
et: Lahku

en: Exit this game?
et: Kas lõpetada mäng?

en: FILENAME
et: FAILI NIMI

en: Faces: tigert
et: Näod: tigert

en: Fake bonuses
et: Suvalised preemiad

en: Field size
et: Välja suurus

en: Filename
et: Faili nimi

en: Fill Screen
et: Täida ekraan

en: Filling game widget...
et: Täidame mängu widget-i...

en: Finger-twitching good
et: Sõrmeväänamine

en: Fishing wire makes bad dental floss
et: Õngenöörist ei saa head hambaniiti

en: Flags:
et: Lipud:

en: Flip final results
et: Flip final results (mis see on)

en: Freecell Properties
et: Freecell häälestus

en: GTali setup
et: GTali häälestus

en: Game
et: Mäng

en: Game Number:
et: Mäng number:

en: Game Status
et: Mängu seisund

en: Game Type:
et: Mängu tüüp:

en: Game _options...
et: Mängu häälestus...

en: Game over!
et: Mäng on läbi!

en: Game title
et: Mängu nimi

en: Game title:
et: Mängu nimi:

en: Game to play
et: Mäng

en: Generating
et: Koostame

en: Gnibbles Preferences
et: Gnibbles häälestus

en: GnobotsII Preferences
et: Gnobots II häälestus

en: Gnome Mahjongg
et: GNOME Mahjongg

en: Gnome Mine Preferences
et: Miinivälja häälestus

en: Gnome Mines
et: Päkapikk miiniväljal

en: Gnome Robots Game
et: GNOME Robotimäng

en: Gnome Robots II
et: GNOME Robotid II

en: Gnome Tali
et: GNOME Tali

en: Gnome-Stones Preferences
et: Gnome-Stones häälestus

en: Gnometris setup
et: Gnometrise häälestus

en: Graphics
et: Graafika

en: Graphics:
et: Graafika:

en: Gray
et: Hall

en: Green
et: Roheline

en: Have you read the help file?
et: Olete Te lugenud dokumentatsiooni?

en: Height of grid
et: Ruudu kõrgus

en: Help
et: Abimees

en: Hint
et: Soovitus

en: Hit Return
et: Vajutage <RETURN>

en: Honor pictures:
et: Pildikaartide välimus:

en: Horizontal:
et: Laius:

en: How many computers to play (max of %d) ?
et: Kui palju arvuteid mängib (maksimaalselt %d)?

en: How many times to you wish to roll?
et: Mito korda soovite veeretada?

en: How many wish to play (max of %d)?
et: Kui palju soovib mängida (maksimaalselt %d)?

en: Human
et: Surelik

en: Human Players
et: Inimmängijad

en: If you're ever lost and alone in the woods, hug a tree
et: Kui Te iganes kunagi metsa eksite, emmake puud

en: Increasing Number of Robots per Level
et: Igal tasemel suureneb robotite arv

en: Increasing Number of Type 1 Robots per Level
et: Igal tasemel suureneb esimest tüüpi robotite arv

en: Increasing Number of Type 2 Robots per Level
et: Igal tasemel suureneb teist tüüpi robotite arv

en: Initial Number of Robots
et: Algne robotite arv

en: Initial Number of Safe Teleports
et: Ohutute teleportide arv alguses

en: Initial Number of Type 1 Robots
et: Algne esimest tüüpi robotite arv

en: Initial Number of Type 2 Robots
et: Algne teist tüüpi robotite arv

en: Initializing scheme...
et: Käivitame scheme interpretaatori...

en: Joker icon:
et: Jokkeri välimus:

en: Joystick device:
et: Joystick-u seade:

en: Just because a crosswalk looks like a hopscotch board doesn't mean it is one
et: See, et ülekäigurada näeb välja nagu keksuplats, ei tähenda, et ta seda oleks

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Kills Required While Waiting to Get A Safe Teleport
et: Mõrvade arv, mis annab ohutu telepordi

en: LEVEL
et: TASE

en: Left:
et: Vasakule:

en: Level one
et: Esimene tase

en: Level three
et: Kolmas tase

en: Level two
et: Teine tase

en: Level:
et: Tase:

en: Level:
et: Tase:

en: Levels in random order
et: Tasemed juhuslikus järjekorras

en: Light
et: Hele

en: Light must pass, Dark's move
et: Hele peab ootama, tume käib

en: Light player wins!
et: Hele võitis!

en: Light's move
et: Heledate käik

en: Light:
et: Hele:

en: Lines:
et: Ridu:

en: Lives:
et: Elusid:

en: Loading images...
et: Loeme pilte...

en: Look both ways before you cross the street
et: Enne tänava ületamist vaadake mõlemale poole

en: Make it the default
et: Las mäng algab alati sellel laual

en: Make it the default scenario
et: Las mäng algab alati sellel laual

en: Maps
et: Ladumisviis

en: Maximum Number of Robots
et: Maksimaalne robotite arv

en: Maximum Number of Safe Teleports
et: Ohutute teleportide maksimaalne arv

en: Maximum Number of Type 1 Robots
et: Maksimaalne esimest tüüpi robotite arv

en: Maximum Number of Type 2 Robots
et: Maksimaalne teist tüüpi robotite arv

en: Medium
et: Keskmine

en: Mine size:
et: Miini suurus:

en: Minesweeper clone
et: Minesweeperi kloon

en: Modify the options for this game
et: Muudab antud mängu häälestust

en: Move card from Waste
et: Võta kaart ülejäägist

en: Move stacks one by one
et: Tõsta pakke ükshaaval

en: Move the selected piece down
et: Liigutab valitud tüki alla

en: Move the selected piece left
et: Liigutab valitud tüki vasakule

en: Move the selected piece right
et: Liigutab valitud tüki paremale

en: Move the selected piece up
et: Liigutab valitud tüki üles

en: Move waste back to stock
et: Pane ülejääk pakki tagasi

en: Moveable Junkheaps
et: Liigutatav träni

en: Moves Left:
et: Käike järel:

en: My second day
et: Minu teine päev

en: N
et: Põhi

en: NAME
et: NIMI

en: NE
et: Kirre

en: NUMBER
et: HULK

en: NW
et: Loe

en: Never blow in a dog's ear
et: Ärge iialgi puhuge koerale kõrva

en: New
et: Uus

en: New Game
et: Proovi uuesti

en: New _game of...
et: Uus mäng...

en: New game with _seed...
et: Uus mäng _seemnega...

en: New game with seed...
et: Uus mäng seemnest...

en: Nibbles newbie
et: Nibbles algaja

en: No
et: Ei

en: No good! Where do you want to put that?
et: Ei klapi! Kuhu Te soovite selle panna?

en: No more moves
et: Mäng on läbi

en: None
et: Puudub

en: Not enough lines on the terminal
et: Terminalil pole piisavalt ridu

en: Not too shabby
et: Mitte liiga tormakas

en: Num Rolls
et: Visete arv

en: Number of Free Safe Teleports per Level
et: Vabade ohutute teleportide arv taseme kohta

en: Number of computer opponents
et: Arvutimängijate arv

en: Number of human opponents
et: Inimmängijate arv

en: Number of mines
et: Miinide hulk

en: Number of mines:
et: Miinide arv:

en: Number of opponents:
et: Vastaste arv:

en: Number of players:
et: Mängijate arv:

en: Number of players:
et: Mängijate arv:

en: Odessa is a better game.  Really.
et: Odessa on parem mäng. uskuge mind.

en: Options
et: Häälestus

en: Orest Zborowski - Curses Version (C) 1992
et: Orest Zborowski - Curses versioon (C) 1992

en: Original idea from KDE's same game program.
et: Idee pärineb KDE 'same-game' programmist.

en: Partial
et: Osaline

en: Pause
et: Paus

en: Place something on empty slot
et: Pange midagi tühjale kohale

en: Play on a 2x2 board
et: Mäng 2x2 laual

en: Play on a 3x3 board
et: Mäng 3x3 laual

en: Play on a 4x4 board
et: Mäng 4x4 laual

en: Play on a 5x5 board
et: Mäng 5x5 laual

en: Play on a 6x6 board
et: Mäng 6x6 laual

en: Players
et: Mängijad

en: Playing %dx%d board
et: Mäng %dx%d laual

en: Please fill in empty pile first.
et: Täitke kõigepealt tühi virn

en: Predefined Set 1
et: Variant 1

en: Predefined Set 2
et: Variant 2

en: Preferences
et: Häälestus

en: Prefs
et: Häälestus

en: Preview next block
et: Piilu järgmist klotsi

en: Property
et: Parameeter

en: Props
et: Häälestus

en: Purple
et: Sirelikarva

en: Puzzle solved!
et: Mäng lahendatud

en: Puzzle solved! Well done!
et: Mäng lahendatud! Hea töö!

en: Quick Moves
et: Kiired käigud

en: Quit Aisleriot
et: Lõpeta AisleRiot

en: Quit Freecell
et: Lõpeta Freecell

en: Random Teleport:
et: Juhuslik teleport:

en: Random block colors
et: Juhuslikku värvi klotsid

en: Rank font:
et: Numbri shrift:

en: Red
et: Punane

en: Redeals left:
et: Segamisi jäänud:

en: Redo
et: Uuesti

en: Redo the last move
et: Teeb viimatise unustatud käigu uuesti

en: Reimplement the popular solitaire card game.
et: Populaarse pasjansimängu uus versioon.

en: Relative movement
et: Suhteline liikumine

en: Remaining:
et: Jäänud:

en: Remove the
et: Eemalda

en: Reserve left:
et: Pakki jäänud:

en: Restart
et: Alusta uuesti

en: Restoring preferences...
et: Taastame häälestuse...

en: Results
et: Tulemused

en: Return cards to Stock
et: Paneb kaardi pakki tagasi

en: Right:
et: Paremale:

en: Robot Score
et: Roboti punktid

en: Robot Score When Splatted
et: Purustatud roboti punktid

en: Robot Score When Waiting
et: Roboti punktid oodates

en: Rolling for %s
et: Veeretame %s jaoks

en: Rules
et: Reeglid

en: S
et: Lõuna

en: SE
et: Kagu

en: SIZE
et: SUURUS

en: SW
et: Edel

en: Safe Moves
et: Ohutud käigud

en: Safe Teleports:
et: Ohutuid teleporte:

en: Scanning private game directory...
et: Uurime privaatset kataloogi...

en: Scanning private object directory...
et: Uurime privaatsete objektide kataloogi...

en: Scanning public game directory...
et: Uurime valikku kataloogi...

en: Scanning public object directory...
et: Uurime valike objektide kataloogi...

en: Scenario
et: Väljanägemine

en: Score
et: Tulemus

en: Score Required To Get A Safe Teleport
et: Punktide arv, mis annab ohutu telepordi

en: Score:
et: Tulemus:

en: Score:
et: Punkte:

en: Score: HoraPe
et: Punktid: HoraPe

en: Seconds left: %d
et: Jäänud %d sekundit

en: Seed
et: Suva arv

en: Seed value:
et: Seeme:

en: Select
et: Vali

en: Select Background Tiles:
et: Valige taustaklotsid:

en: Select Game
et: Vali mäng

en: Select Map:
et: Valige ladumisviis:

en: Select Tile Background:
et: Valige klotsi taust:

en: Select Tiles:
et: Valige klotsid:

en: Select a new game
et: Vali uus mäng

en: Select a new game variation
et: Valib uue mänguvariandi

en: Select dice to re-roll, press Roll!, or select score slot.
et: Valige, millist täringut veeretada ning vajutage Veereta või valige tulemus.

en: Select scenario:
et: Valige meelepärane mängulaud:

en: Send comments and bug reports to: sjm@acm.org, itp@gnu.org
et: Saatke kommentaarid ja veateated: sjm@acm.org, itp@gnu.org

en: Set game configuration
et: Muudab mängu häälestust

en: Set game scenario
et: Muudab mängulauda

en: Set starting level (1-10)
et: Valige algustase (1-10)

en: Show _Tool Bar
et: Näita nupurida

en: Show grid
et: Näita ruudustikku

en: Show high scores and exit
et: Näitab tulemusi ja lõpetab

en: Show thoughts during turn
et: Näita käigu ajal mõtteid

en: Shu_ffle tiles
et: Se_ga klotsid

en: Shuffle
et: Sega

en: Shuffle tiles
et: Segab klotsid

en: Size of board (2-6)
et: Laua suurus (2-6)

en: Size of mines
et: Miinide suurus

en: Sol_ve
et: Lahenda

en: Solve the game
et: Lahendab mängu

en: Sorry, I can't find
    a playable configuration.
et: Kahjuks ma ei leia
    mängitavat konfiguratsiooni

en: Sorry, there are no more valid moves.
et: Kahjuks pole enam võimalik käia.

en: Sorry, this feature is not (yet) implemented.
et: Kahjuks programm seda (veel) ei võimalda.

en: Sound
et: Hääl

en: Sounds
et: Hääled

en: Speed
et: Kiirus

en: Splats
et: Splats (mis see on)

en: Stagger flips
et: Stagger flips (mis see on)

en: Standard Robots Keys
et: Standardsed robotite klahvid

en: Start a new game giving a seed number...
et: Alustab uut mängu teistsuguse seemnega...

en: Start a new game of a different variation
et: Alustab uut mängu erineva kaardipakiga

en: Start a new game with a different seed
et: Alustab uut mängu teistsuguse seemnega

en: Start cave:
et: Alusta koopast:

en: Start this game over
et: Alustab uuesti sama kaardipakiga

en: Starting Level:
et: Algustase:

en: Starting level:
et: Algustase:

en: Stock left:
et: Varu jäänud:

en: Stock left:  0
et: Varu jäänud:  0

en: Streaks
et: Streaks (mis see on?)

en: Suggest a move
et: Soovitab järgmist käiku

en: Suit font (large):
et: Masti shrift (suur):

en: Suit font (medium):
et: Masti shrift (keskmine):

en: Suit font (small):
et: Masti shrift (väike):

en: Super Safe Moves
et: Eriti ohutud käigud

en: Switch level:
et: Uus tase:

en: Tali top scores
et: Tali parimad tulemused

en: Tetravex clone
    (Comments to: Lars.Rydlinge@HIG.SE)
et: Tetravexi kloon
    (Kommentaarid: Lars.Rydlinge@hig.se)

en: That move is invalid.
et: Seda käiku ei saa teha.

en: The cave you are trying to load includes an object, that wasn't declared.
et: Soovitud koopas on mingi mängu jaoks deklareerimata objekt.

en: The cave you are trying to load it to big for this game.
et: Antud koobas on selle mängu jaoks liiga suur.

en: The game is over.
    No hints are available
et: Mäng on läbi.
    Rohkem soovitusi pole

en: The game was a draw.
et: Viik.

en: There are no safe locations to teleport to!!
et: Ei ole enam ohutuid kohti, kuhu teleportida!!

en: There are no teleport locations left!!
et: Ei ole enam kohti, kuhu teleportida!!

en: This game does not have hint support yet.
et: Praegu pole soovitusi veel progetud

en: This game is unable to provide a hint.
et: Ei suuda ühtegi mõistlikku soovitust anda.

en: This session: %d%%
et: Käesolev sessioon: %d%%

en: Three card deals
et: Jagamine kolme kaardi kaupa

en: Tile Background
et: Klotsi taust

en: Tile Background:
et: Klotsi taust:

en: Tile set:
et: Nupud:

en: Tiles
et: Klotsid

en: Tiles Left:
et: Klotse järel:

en: Tiles don't match!
et: Klotsid ei ole ühesugused!

en: Time:
et: Aeg:

en: Time:
et: Aeg:

en: Tiny
et: Tilluke

en: Toggle display of the toolbar
et: Lülitab nupurea sisse/välja

en: Total
et: Kokku

en: Total: %d%%
et: Kokku: %d%%

en: Tourniquets are not recommended unless in the direst emergency
et: ZHgutti pole soovitav kasutada muidu, kui ainult äärmisel vajadusel

en: Try moving cards down from the foundation
et: Proovide kaarte aluselt ära tõsta

en: Try rearranging the cards
et: Proovige kaarte ümber paigutada

en: Type 1 Robot Score
et: Esimest tüüpi roboti punktid

en: Type 1 Robot Score When Splatted
et: Purustatud esimest tüüpi roboti punktid

en: Type 1 Robot Score When Waiting
et: Esimest tüüpi roboti punktid oodates

en: Type 2 Robot Score
et: Teist tüüpi roboti punktid

en: Type 2 Robot Score When Splatted
et: Purustatud teist tüüpi roboti punktid

en: Type 2 Robot Score When Waiting
et: Tesit tüüpi roboti punktid oodates

en: Undo
et: Tagasi

en: Undo the last move
et: Unustab viimatise käigu

en: Unknown color
et: Tundmatu värv

en: Unknown suit
et: Tundmatu mast

en: Unknown value
et: Tundmatu väärtus

en: Up:
et: Üles:

en: Value
et: Väärtus

en: Variation on game rules
et: Mängureeglite variandid

en: Vertical:
et: Kõrgus:

en: View the scores
et: Näitab tulemusi

en: W
et: Lääs

en: Wait:
et: Oota:

en: Warn on invalid moves
et: Hoiata valede käikude puhul

en: Warn when tiles don't match
et: Hoiata, kui klotsid ei sobi

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Welcome to Iagno!
et: Tere tulemast!

en: Welcome to Same Gnome!
et: Tere tulemast!

en: Welcome to the game of Tali
et: Tere tulemast

en: Well, why did you run this anyways???
et: Hästi, aga miks Te seda tegite???

en: What dice to roll again (<RETURN> for none)?
et: Millist täringut uuesti veeretada (<RETURN> - ei ühtegi)?

en: What is the name of player #%d ?
et: Mis on mängija %d nimi?

en: When without a stapler, a staple and a ruler will work
et: Kui klambrilööjat pole, saab hakkama ka klambri ja joonlauaga

en: Where do you want to put that?
et: Kuhu Te soovite selle panna?

en: Width of grid
et: Ruudu laius

en: Worm %d
et: Uss %d

en: Worm %d:
et: Uss %d:

en: Yellow
et: Kollane

en: Yes
et: Jah

en: You Cannot Change the Game Type When Playing
et: Mängu ajal ei saa selle tüüpi muuta

en: You gained an extra life!
et: Te saite ühe elu juurde!

en: You're only allowed three rolls! Select a score box.
et: Veeretada saab kolm korda! Valige tulemus.

en: _Down
et: Alla

en: _Left
et: Vasakule

en: _Move
et: Käik

en: _Right
et: Paremale

en: _Select...
et: Vali...

en: _Sound
et: Hääl

en: _Up
et: Üles

en: ace
et: äss

en: aces
et: ässad

en: an empty Foundation
et: tühi alus

en: an empty Foundation pile
et: tühi alusvirn

en: an empty Tableau pile
et: tühi Tableaeu virn

en: an empty Tableau slot
et: tühi Tableau koht

en: an empty bottom slot
et: tühi aluskoht

en: an empty corner slot
et: tühi nurgakoht

en: an empty left slot
et: tühi vasak koht

en: an empty right slot
et: tühi parem koht

en: an empty slot
et: tühi koht

en: an empty slot on tableau
et: tühi koht tableaul

en: an empty top slot
et: tühi ülemine koht

en: appropriate Foundation pile
et: sobiv alusvirn

en: black joker
et: must jokker

en: classic robots
et: klassikalised robotid

en: clubs
et: ruutud

en: cows
et: lehmad

en: current: %d losses
et: praegu: kaotusi %d

en: current: %d wins
et: praegu: võite %d

en: diamonds
et: ruutud

en: disabled
et: välja lülitatud

en: eggs
et: munad

en: eight
et: kaheksa

en: empty slot on foundation
et: tühi koht alusel

en: empty space on tableau
et: tühi koht tableaul

en: five
et: viis

en: four
et: neli

en: gnomes
et: päkapikud

en: hearts
et: ärtud

en: itself
et: ise

en: jack
et: poiss

en: jacks
et: poisid

en: king
et: kuningas

en: kings
et: kuningad

en: mice
et: hiired

en: nightmare
et: luupainaja

en: nine
et: üheksa

en: obsolete function - delay turned off by default)
et: iganenud funktsioon - viivitus on vaikimisi välja lülitet)

en: off the board
et: laualt ära

en: queen
et: emand

en: queens
et: emandad

en: robots
et: robotid

en: robots with safe teleport
et: robotid ohutute teleportidega

en: robots2
et: robotid II

en: robots2 easy
et: lihtne robotid II

en: seven
et: seitse

en: six
et: kuus

en: something
et: miski

en: spades
et: potid

en: ten
et: kümme

en: the appropriate Foundation pile
et: sobiv alusvirn

en: three
et: kolm

en: to an empty foundation
et: tühjale alusele

en: two
et: kaks

en: windows
et: windows (tm)

en: wins: %d, losses: %d
et: võite: %d, kaotusi: %d

en: won: %d, lost: %d
et: võidetud: %d, kaotatud: %d
