gnome-applets - en to et translation catalogue (821 entries)

en:    Macro %.2d:
et:     Käsk %.2d:

en:  (C) 1997-1998 The Free Software Foundation
et: (C) 1998 Free Software Foundation

en:  (GMT %+d)
et:  Greenwichi aeg %+d

en:  (GMT)
et:  Greenwichi aeg

en:  GO
et:  MINE

en:  mounted
et:  on mounditud

en:  not mounted
et:  ei ole mounditud

en: " reported:
et: " teatas:

en: %H:%M - %d. %b
et: %H:%M  %d. %b

en: %a, %b %d
et: %d %b %a

en: %a, %b %d / %H:%M
et: %d %b %a / %H:%M

en: %m-%d-%Y %H:%M:%S
et: %d-%m-%Y %H:%M:%S

en: (C) 1998 the Free Software Foundation
et: (C) 1998 Free Software Foundation

en: (C) 1999 The Free Software Foundation
et: (C) 1999 Free Software Foundation

en: (C) 1999 the Free Software Foundation
et: (C) 1998 Free Software Foundation

en: (These settings do not take effect until a refresh)
et: (Need ei toimi enne info uuendamist)

en: (This'll chug loads of CPU, but will prevent compressing the image twice if a
    lossy file format is used)
    Don't use this if you're using a lossless compression format, or if you cherish
    speed and don't mind imperfection in your thumbnails.
et: (See neelab tublisti protsessoriaega, kuid väldib pildi kaks korda pakkimist,
    kui kasutatakse kadudega formaati)
    Ärge valige seda, kui kasutate kadudeta pakkimisformaati, või kui tahate
    kiiret tulemust ja Teid ei häiri näidise pisut madalam kvaliteet.

en: (c) 1997 The Free Software Foundation
et: (C) 1997 Free Software Foundation

en: A complete waste of perfectly good CPU cycles.
et: Protsessoriaja raiskaja.

en: A cursor position reporting applet.
    = Clicking mouse button 1 grabs the cursor.
    = Dragging with mouse button 1 held down shows the size of the region.
et: Kursori asukohta jälgiv applet.
    = Hiire nupp 1 haarab kursori.
    = Hiire liigutamine, kui 1 nupp on all näitab ala suurust.

en: A goofy little xeyes clone for the GNOME panel.
et: X Windows silmade kloon Gnome paneelile.

en: A stock ticker-like applet
et: Midagi aktsiakursi tikkeri sarnast

en: A ticker to display various information and statistics.
et: Ticker, mis näitab mitmesuguseid sündmusi ja statistikat nende kohta.

en: A useful little screengrabber.
    The left/top button allows you to grab either:
    a window (click to select which one)
    or an area (click and drag to select a rectangle.)
    The right/bottom button will grab the entire desktop.
    Share and Enjoy ;)
et: Mugav pisike ekraanipildi salvestaja.
    Vasak/ülemine nupp lubab teil salvestada kas:
    akna (valite hiirega, millise)
    piirkonna (määrate hiirega ristküliku).
    Parem/alumine nupp salvestab pildi kogu töölauast.
    Jõudu ja edu ;)

en: AC-Off Battery Color:
et: Patarei värv võrgutoite puudumisel:

en: AC-On Battery Color:
et: Patarei värv võrgutoite olemasolul:

en: APM is disabled!  Cannot read battery charge information.
et: APM on välja lülitatud! Ei suuda lugeda patarei seisu puudutavat infot.

en: ASClock
et: AfterStep kell

en: ASClock Settings
et: AfterStep kella häälestus

en: About...
et: Info...

en: Add
et: Lisa

en: Adjust gamma
et: Muuda gammat

en: Advanced
et: Spetsiifiline

en: AfterStep Clock
et: AfterStep kell

en: Alert options
et: Kriitiline hoiatus

en: All post-processing, frill and spurious options will chug more CPU than a
    simple screenshot, due to the creation and then conversion of an intermediate
    image. Intensive operations may take some time on less spiffy CPUs.
et: Igasugune järeltöötlus ja lisavõimalused neelavad rohkem protsessoriaega,
    kui lihtne ekraanipildi salvestamine, kuna selleks tuleb luua eraldi ajutine pilt.
    Mõned variandid võivad aeglasemal protsessoril võtta küllaltki kaua aega.

en: Always blink when any mail is waiting.
et: Vilguta alati, kui on lugemata kirju.

en: An analog clock similar to that in CDE panel
et: Analoogkell nagu CDE paneelil

en: An analog clock similar to that in CDE panel.
et: Analoogkell, umbes nagu CDE paneelil.

en: An applet that watches your mouse.
et: Silmad, mis jälgivad hiirekursorit

en: Another Clock
et: CDE kell

en: Another Clock Applet
et: Veel üks kell

en: Another update already in progress!
et: Üks info uuendamise protsess juba käib!

en: App to use for displaying screenshots:
et: Programm piltide näitamiseks:

en: Appearance
et: Väljanägemine

en: Appearance
et: Väljanägemine

en: Applet Height:
et: Appleti kõrgus:

en: Applet Mode:
et: Appleti tüüp

en: Applet Width:
et: Appleti laius:

en: Applet height:
et: Appleti kõrgus:

en: Applet size
et: Apleti suurus

en: Applet width:
et: Appleti laius:

en: Architecture
et: Arhitektuur

en: Articles
et: Artiklid

en: Audio Mixer
et: Audiomikser

en: Australia
et: Austraalia

en: Automatically pick best applet size
et: Vali automaatselt parim apleti suurus

en: B
et: S

en: Background:
et: Tausta värv:

en: Balance
et: Balanss

en: Battery Charge Messages
et: Teated patarei laengu kohta

en: Battery Charge Monitor
et: Aku laengumonitor

en: Battery Monitor Settings
et: Patarei näidiku häälestus

en: Big
et: Suur

en: Blinking elements in clock
et: Vilkuvad osad kellal

en: Blowing dust
et: Tolm tuulega

en: Blowing dust whirls
et: Tolmupöörised tuulega

en: Blowing duststorm
et: Tugev tolmutorm

en: Blowing hail
et: Rahesadu tuulega

en: Blowing ice crystals
et: Jääkristallid tuulega

en: Blowing ice pellets
et: Jääterad tuulega

en: Blowing precipitation
et: Sademed tuulega

en: Blowing rainfall
et: Vihm tuulega

en: Blowing sand
et: Liiv tuulega

en: Blowing sandstorm
et: Tugev liivatorm

en: Blowing small hail
et: Peen rahe tuulega

en: Blowing snow grains
et: Lumeterad tuulega

en: Blowing snowfall
et: Lumesadu tuulega

en: Blowing sprays
et: Veetolm tuulega

en: Blowing squall
et: Puhanguline tuul

en: Blowing volcanic ash
et: Vulkaaniline tuhk tuulega

en: Blur image
et: Udusta pilti

en: Blur image by what factor?
et: Pildi udustamismäär

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Broken clouds
et: Pilvitus selginemistega

en: Browse...
et: Vali...

en: Browser
et: Valija

en: CD Player
et: CD mängija

en: CD Player Applet
et: CD mängija aplet

en: CPU Load
et: Protsessori koormus

en: CPU Load Meter
et: Näitab protsessori koormust

en: CPU/MEM usage
et: Mälu/Prose koormus

en: CPU/MEM usage meter
et: Jälgib mälu ja protsessori koormust

en: CPU/Mem Usage Applet
et: CPU/mälu kasutuse aplet

en: Calm
et: Tuulevaikus

en: Can't create GNotes applet!
et: Ei suuda luua GMärkmete appletit!

en: Can't create applet!
et: Ei suuda luua appletit!

en: Can't create fifteen applet!
et: Ei suuda luua viieteiskümne appletit!

en: Can't create life applet!
et: Ei suuda luua elu appletit!

en: Can't create odometer applet!
et: Ei suuda luua spidomeetri appletit!

en: Cannot create applet!
et: Ei suuda luua appletit!

en: Cannot create directory:
    ~/.gnome/quicklaunch.
    Aborting
et: Ei suuda luua kataloogi:
    ~/.gnome/quicklaunch.
    Lõpetan

en: Cannot open /dev/apm; can't get data.
et: Ei suuda avada /dev/apm; ei saa andmeid kätte.

en: Cannot open /proc/apm!  Make sure that you built APM support into your kernel.
et: Ei suuda avada /proc/apm! Olete Te kindlad, et teie kernelis on APM tugi olemas?

en: Capture WM decorations when grabbing a window
et: Salvesta aknahalduri kaunistused koos aknaga

en: Cdrom
et: CDROM

en: Character Picker
et: Märgivalija

en: Character Picker Settings
et: Märgivalija häälestus

en: Charcoal by what factor?
et: Söejoonistuse faktor

en: Check every:
et: Jälgimisintervall:

en: Choose a file to tail
et: Valige fail, mille saba jälgida

en: Choose a log file
et: Valige logifail

en: Clear
et: Selge

en: Clear Sky
et: Selge taevas

en: Clipboard Applet
et: Clipboard applet

en: Clock
et: Kell

en: Clock Settings
et: Kella häälestus

en: Clock Theme
et: Kella teema

en: Clock and Mail Notify Applet
et: Kell ja E-posti signalisaator

en: Clock and Mailcheck
et: Kell ja postivaataja

en: Clock color
et: Kella värv

en: ClockMail Settings
et: Postikella häälestus

en: Codepage
et: Kooditabel

en: Colors
et: Värvid

en: Command
et: Käsk

en: Command history
et: Käskude ajalugu

en: Command line background:
et: Käsurea tagaplaan:

en: Command line foreground:
et: Käsurea tekst:

en: Command line height:
et: Käsurea kõrgus:

en: Compressed Quality (JPEG/MIFF/PNG mode) High: good quality/large file
et: Pakkimisekvvaliteet (JPEG/MIFF/PNG) - suurem number teeb suurema faili

en: Conditions:
et: Tingimused:

en: Confirm connection
et: Kinnitage, et soovite ühendust luua

en: Connect command:
et: Käsk ühenduse loomiseks:

en: Connect points in scope
et: Ühenda ostsilloskoobi punktid

en: Connecting
et: Loome ühendust

en: Continent/City
et: Manner/Linn

en: Copyright (C) 1999 Dave Camp
et: Copyright (C) 1998 Dave Camp

en: Copyright (c)1999 by S. Papadimitriou
et: Copyright (c) 1999 S. Papadimitriou

en: Core Dump Module
et: Core Dump moodul

en: Core dump information (Tick-a-Stat)
et: Core dump imformatsioon (Tick-a-Stat)

en: Core dump module (Tick-A-Stat)
et: Core dump moodul (Tick-a-Stat)

en: Could not allocate space for graph values
et: Ei leia ruumi graafikute jaoks

en: Could not dup() APM file descriptor: %s
et: Ei saa käivitada dup() APM failideskriptor: %s

en: Couldn't open mixer device %s
et: Ei suutnud avada mikseri seadet %s

en: Country
et: Riik

en: Create Charcoal Effect
et: Tee söejoonistus

en: Create Painted Effect
et: Tee õlimaaliks

en: Create frame around image
et: Pane pildile raam ümber

en: Create monochrome image
et: Tee mustvalge pilt

en: Create sticky notes on your screen.
et: Saad panna ekraanile kleepuvaid märkmepabereid.

en: Create thumbnail of image too
et: Tee pildist pisike näidis

en: Creating user directory: %s
et: Loome kataloogi %s

en: Current conditions
et: Praegune ilm

en: Custom
et: Omavalitud

en: Custom icon for mounted:
et: Ikoon mounditus seadmele:

en: Custom icon for not mounted:
et: Ikoon mountimata seadmele:

en: D
et: KP

en: Default Height
et: Kõrgus vaikimisi

en: Default List
et: Vaikimisi nimekiri

en: Default Width
et: Vaikimisi laius

en: Default character list:
et: Vaikimisi märgid:

en: Delay (seconds) before taking shot (only for entire desktop shots)
et: Viivitus (sekundites), ainult kogu töölaua pildi jaoks

en: Delay between articles (10 = 1 sec):
et: Viivitus artiklite vahel (10 = 1 sek)

en: Delay when wrapping text:
et: Viivitus juhul, kui tekst poolitub

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Note
et: Kustuta märkmepaber

en: Delete launcher
et: Kustuta käivitaja

en: Despeckle Image (reduce spots)
et: Retusheeri pilti (kõrvalda üksikud punktid)

en: Detailed forecast not available for this location.
    Please try the state forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
et: Selle paiga kohta täpset ennustust ei ole.
    Proovige ennustust oma riigi kohta. IWIN ennustused on kättesaadavad ainult USA linnade kohta.

en: Device:
et: Seade: (device fail)

en: Dew point:
et: Kondensatsioonpunkt

en: Digits number
et: Numbrikohtade arv

en: Directory to save images in:
et: Kataloog, kuhu pildid salvestada:

en: Disabled
et: Blokeeritud

en: Disconnect command:
et: Käsk ühenduse katkestamiseks:

en: Disk Usage
et: Kettakasutus

en: Disk Usage Applet
et: Ketta kasutuse aplet

en: Disk usage meter
et: Jälgib failisüsteemide täituvust

en: Diskusage Settings
et: Kettaruumi näidik

en: Display
et: Esitus

en: Display "launch new window" option
et: Näita "ava uus aken" käsku

en: Display GO Button
et: Näita nuppu "Mine"

en: Display Spurious Options (I got carried away)
et: Näita mõttetuid valikuvõimalusi

en: Display time in 12 hour format (AM/PM)
et: 12 tunniline kell (AM/PM)

en: Display time relative to GMT (Greenwich Mean Time):
et: Näita Greenwichi aega (GMT)

en: Do you want to connect?
et: Kas Te tahate ühenduse luua?

en: Down
et: Alla

en: Drifting drizzle
et: Liikuv uduvihm

en: Drifting dust
et: Liikuv tolm

en: Drifting dust whirls
et: Liikuvad tolmupöörised

en: Drifting duststorm
et: Liikuv tolmutorm

en: Drifting fog
et: Liikuv udu

en: Drifting funnel cloud
et: Liikuv tuulispask

en: Drifting hail
et: Liikuv rahesadu

en: Drifting haze
et: Liikuv vine

en: Drifting ice crystals
et: Liikuvad jäkristallid

en: Drifting ice pellets
et: Liikuvad jääterad

en: Drifting mist
et: Liikuv hajus udu

en: Drifting precipitation
et: Liikuvad sademed

en: Drifting rain
et: Liikuv vihm

en: Drifting sand
et: Liikuv liiv

en: Drifting sandstorm
et: Liikuv liivatorm

en: Drifting small hail
et: Liikuv peene rahe sadu

en: Drifting smoke
et: Liikuv suits

en: Drifting snow
et: Liikuv lumesadu

en: Drifting snow grains
et: Liikuvad lumeterad

en: Drifting sprays
et: Liikuv veetolm

en: Drifting squall
et: Liikuvad tuuleiilid

en: Drifting tornado
et: Liikuv tornaado

en: Drifting volcanic ash
et: Liikuv vulkaaniline tuhk

en: Drive Mount
et: Mountija

en: Drive Mount Applet
et: Ketaste mountija

en: Drivemount command failed.
    "
et: Mount käsk ei läinud läbi.
    "

en: Drizzle
et: Uduvihm

en: Drizzle in the vicinity
et: Uduvihm läheduses

en: Dust
et: Tolm

en: Dust in the vicinity
et: Tolm läheduses

en: Dust whirls
et: Tolmupöörised

en: Dust whirls in the vicinity
et: Tolmupöörised läheduses

en: Duststorm
et: Tolmutorm

en: Duststorm in the vicinity
et: Tolmutorm läheduses

en: ESD host to monitor:
et: ESD host, mida jälgida:

en: East
et: Idast

en: East - NorthEast
et: Idast - kirdest

en: East - Southeast
et: Idast - kagust

en: Edit
et: Redigeeri

en: Edit keymap
et: Muuda klahvitabelit

en: Eject
et: Väljasta ketas

en: Emboss image
et: Reljeefne pilt

en: Enable Full-Charge Notification
et: Anna märku, kui patarei on täis

en: Enable Low Battery Warning
et: Hoiata, kui patarei on peaaegu tühi

en: Enable logging of events
et: Logi sündmused faili

en: Enable this module
et: Kasuta seda moodulit

en: Enabled
et: Sees

en: Enhance image (reduce noise)
et: Paranda pilti (vähenda müra)

en: Equalize image (Perform histogram equalization)
et: Tasanda pilti (histogrammi tasandamine)

en: Error querying battery charge.
    
    Make sure that your kernel was built with APM support.
et: Ei suuda määrata patarei laengut.
    
    Veenduge, et Teie kernel toetab APM-i.

en: Event Log
et: Sündmuste logimine

en: Event log...
et: Logifail...

en: Failed to get IWIN forecast data.
et: Ei suutnud lugeda IWIN ennustust.

en: Failed to get METAR data.
et: Ei suutnud lugeda METAR andmeid.

en: Failed to get radar map image.
et: Ei suutnud lugeda radarikaarti.

en: Few clouds
et: Üksikud pilved

en: Few ice crystals
et: Vähe jääkristalle

en: Few ice pellets
et: Vähe jääteri

en: Fifteen
et: Viisteist

en: Fifteen cells game
et: Viisteist libisevat ruutu

en: Fifteen sliding pieces
et: Viisteist ruutu

en: File System Changed!
et: Failisüsteemi on muudetud!

en: File Systems
et: Failisüsteemid

en: File Tail Module
et: Failisaba moodul

en: File tail for
et: Jälgi selle faili saba

en: File tail information (Tick-a-Stat)
et: Faili saba info (Tick-a-Stat)

en: File tail view file (Tick-a-Stat)
et: Faili saba näitaja (Tick-a-Stat)

en: Files, Apps
et: Failid, programmid

en: Filetype is determined from filename suffix.
    Default filetype (if no extension or unrecognised extension) is miff.
    Recognised suffixes are:
    jpg, jpeg, bmp, cgm, cmyk, dib, eps, fig, fpx, gif, ico, map, miff, pcx,
    pict, pix, png, pnm, ppm, psd, rgb, rgba, rla, rle, tiff, tga, xbm, xpm,
    and several obscure ones. Try your luck with something interesting!
    Eg .html for a client-side image map. You'll get a .gif, .html, and a .shtml
    
    Recommendations:
    Small file, pretty good quality:   jpg, 75% quality
    Slightly larger file but lossless: png, as much compression as you like.
    - compressing pngs takes longer at higher ratios, but is still lossless
et: Faili tüüp määratakse failinime laiendi järgi.
    Vaikimisi failitüüp (kui laiendit ei ole, või on tundmatu) on miff.
    Tuntud laiendid on:
    jpg, jpeg, bmp, cgm, cmyk, dib, eps, fig, fpx, gif, ico, map, miff, pcx,
    pict, pix, png, pnm, ppm, psd, rgb, rgba, rla, rle, tiff, tga, xbm, xpm,
    Ja mitmed müstilised formaadid, millega võite õnne proovida!
    Näiteks: .html loob kliendipoolsed imagemap failid .gif, .html ja .shtml
    
    Soovitused:
    Väike fail, suhteliselt korralik kvaliteet: jpg, 75% kvaliteediga
    Veidi suurem fail, kuid veatu pakkimisega : png, pakitud kui palju iganes
    - png pakkimine suurema tihedusega võtab rohkem aega, kuid ei muuda kvaliteeti

en: Find Edges in Image
et: Leia pildil servad

en: Find edges by what factor?
et: Servade määramise faktor

en: Flag
et: Lipp

en: Flag
    Pixmap
et: Lipp
    Pikselraster

en: Floppy
et: Flopi

en: Fog
et: Udu

en: Fog in the vicinity
et: Udu läheduses

en: Fog with wind
et: Udu tuulega

en: Follow panel size
et: Järgi paneeli suurust

en: Font:
et: Kirjatüüp:

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Forecast
et: Prognoos

en: Frame Width (pixels)
et: Raami laius (punktides)

en: Free
et: Vaba

en: Free Diskspace:
et: Vaba kettaruum:

en: Freezing drizzle
et: Jäätuv uduvihm

en: Freezing duststorm
et: Jäätuv tolmutorm

en: Freezing fog
et: Jäätuv udu

en: Freezing hail
et: Jäätuv rahesadu

en: Freezing haze
et: Jäätuv vine

en: Freezing ice crystals
et: Jäätuvad jääkristallid

en: Freezing ice pellets
et: Jäätuvad jääterad

en: Freezing mist
et: Jäätuv hajus udu

en: Freezing precipitation
et: Jäätuvad sademed

en: Freezing rain
et: Jäätuv vihm

en: Freezing sandstorm
et: Jäätuv liivatorm

en: Freezing small hail
et: Jäätuv peene rahe sadu

en: Freezing snow
et: Jäätuv lumesadu

en: Freezing snow grains
et: Jäätuvad lumeterad

en: Freezing sprays
et: Jäätuv veetolm

en: Freezing squall
et: Jäätuvad tuuleiilid

en: Freezing tornado
et: Jäätuv tornaado

en: Freezing volcanic ash
et: Jäätuv vulkaaniline tuhk

en: Frills
et: Lisad

en: Funnel cloud
et: Tuulispask

en: Funnel cloud in the vicinity
et: Tuulispask läheduses

en: Funnel cloud w/ wind
et: Tuulispask ja tugev tuul

en: GKB Home Page (http://projects.gnome.hu/gkb)
et: GKB koduleht (http://projects.gnome.hu/gkb)

en: GKB Keyboard Switcher
et: GKB vahetab erineva paigutusega klaviatuuritabeleid

en: GKB Properties
et: GKB omadused

en: GNOME Weather
et: GNOME Ilmatark

en: GNOME weather monitor applet
et: Ilmatark jälgib internetist ilmateateid

en: GNOME weather monitor applet.
    Web: http://gweather.dhs.org/
et: GNOME ilmaennustusapplet.
    http://gweather.dhs.org/

en: GNotes Settings
et: GMärkmete häälestus

en: GNotes!
et: GMärkmed!

en: Game of Life
et: Elumäng

en: Gamma value
et: Gamma väärtus

en: General
et: Üldine

en: Give audio feedback using the keyboard bell
et: Anna helisignaal, kasutades klaviatuuri piiksu

en: Gnome Panel applet for selecting strange characters that are not on my keyboard. Released under GNU General Public Licence.
et: Selle GNOME appleti abiga saab kätte tähti ja sümboleid, mida klaviatuuril ei ole. Litsenseeritud vastavalt GNU GPL-ile.

en: Gnome panel applet for copying and retrieving selections with a history list. Released under GNU General Public Licence.
et: GNOME applet, millega saab salvestada ning lugeda selektsioone koos ajalooga. Litsenseeritud vastavalt GNU GPL tingimustele.

en: Grab a shot of a specific window or area
et: Salvestab ühe akna või etteantud piirkonna

en: Grab a shot of your entire desktop
et: Salvestab kogu töölaua

en: Graph
et: Graafik

en: Graph Battery Low Color:
et: Graafiku värv kui patarei on peaaegu tühi:

en: Graph Direction:
et: Graafiku suund:

en: Graph Tick Color:
et: Graafiku kriipsu värv:

en: Hail
et: Rahe

en: Hail in the vicinity
et: Rahe läheduses

en: Hail showers
et: Rahehood

en: Hailstorm
et: Rahetorm

en: Hard Disk
et: Kõvaketas

en: Haze
et: Vine

en: Haze in the vicinity
et: Vine läheduses

en: Haze with wind
et: Vine tuulega

en: Heavy drizzle
et: Tugev uduvihm

en: Heavy dust
et: Paksult tolmu

en: Heavy dust whirls
et: Tugevad tolmupöörised

en: Heavy duststorm
et: Tugev tolmutorm

en: Heavy hail
et: Tugev rahesadu

en: Heavy ice crystals
et: Tihedalt jääkristalle

en: Heavy ice pellets
et: Tihedalt jääteri

en: Heavy precipitation
et: Tugevad sademed

en: Heavy rain
et: Tugev vihm

en: Heavy sand
et: Tihedalt liiva

en: Heavy sandstorm
et: Tugev liivatorm

en: Heavy small hail
et: Tugevalt peent rahet

en: Heavy snow
et: Tugev lumesadu

en: Heavy snow grains
et: Tihedalt lumeteri

en: Heavy sprays
et: Tihedalt veetolmu

en: Heavy squall
et: Tugevad tuuleiilid

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Help
et: Abi

en: Hide Note
et: Peida

en: Hide Notes
et: Peida

en: History
et: Ajalugu

en: Hour needle color
et: Tunniosuti värv

en: Humidity:
et: Õhuniiskus:

en: I
et: P

en: Ice crystal storm
et: Jääkristallide torm

en: Ice crystals
et: Jääkristallid

en: Ice crystals in the vicinity
et: Jääkristallid läheduses

en: Ice pellet storm
et: Jääterade torm

en: Ice pellets
et: Jääterad

en: Ice pellets in the vicinity
et: Jääterad läheduses

en: Icon:
et: Ikoon:

en: Image filename:
et: Pildifaili nimi:

en: Info and status ticker
et: Näitab mitmesugust infot mitmesuguste asjade kohta

en: Inigo Serna <inigo@gaztelan.bi.ehu.es>
et: Iñigo Serna <inigo@gaztelan.bi.ehu.es>

en: Internal error: invalid mode in battery_set_mode
et: Programmisisene viga: invalid mode in battery_set_mode

en: Invalid location chosen!
    Properties remain unchanged.
et: Sellist kohta pole olemas!
    Häälestus jääb praegu muutmata.

en: Invert colours in image
et: Muuda värvid negatiiviks

en: JBC Binary Clock
et: JBC kahendkell

en: Jaz Drive
et: Jaz seade

en: Jon's Binary Clock
et: Jon-i binaarkell

en: Just another clock
et: NextStep stiilis kell

en: Keymaps
et: Klahvitabelid

en: Language
et: Keel

en: Launch new window
et: Ava uus aken

en: Launcher Properties
et: Käivitaja häälestus

en: Launcher properties...
et: Käivitaja häälestus...

en: Left to Right
et: Vasakult paremale

en: Light drizzle
et: Nõrk uduvihm

en: Light dust
et: Pisut tolmu

en: Light dust whirls
et: Nõrgad tolmupöörised

en: Light duststorm
et: Nõrk tolmutorm

en: Light fog
et: Nõrk udu

en: Light funnel cloud
et: Nõrk tuulispask

en: Light hail
et: Nõrk rahesadu

en: Light haze
et: Kerge vine

en: Light mist
et: Kerge uduvine

en: Light precipitation
et: Nõrgad sademed

en: Light rain
et: Pisut vihma

en: Light sand
et: Pisut liiva

en: Light snow
et: Nõrk lumesadu

en: Light snow grains
et: Nõrgalt lumeteri

en: Light sprays
et: Nõrgalt veetolmu

en: Light squall
et: Nõrgad tuuleiilid

en: Light standstorm
et: Nõrk liivatorm

en: Line (s):
et: Ridu:

en: Line delay
et: Rea viivitus

en: Load Average Module
et: Keskmise koormuse moodul

en: Load Average information (Tick-a-Stat)
et: Keskmine koormus (Tick-a-Stat)

en: Load Graph
et: Protsessori koormuse graafik

en: Load average is at a critical point, help me!
et: Keskmine koormus on kriitiline, tule appi!

en: Load average threshhold:
et: Keskmise koormuse läviväärtus:

en: Loading headlines...
et: Loeme pealkirju........

en: Location
et: Asukoht

en: Location:
et: Asukoht:

en: Log path:
et: Logifail:

en: Low Battery Color:
et: Patarei värv, kui ta on peaaegu tühi:

en: Low Charge Threshold:
et: Peaaegu tühja patarei nivoo:

en: Lower Note
et: Kõige alla

en: Lower Notes
et: Kõige alla

en: Macros
et: Makrokäsud

en: Mail
et: E-Post

en: Mail file:
et: E-posti fail:

en: Main Volume and Mute
et: Peakanali helivaljus

en: Manager...
et: Mänedzher...

en: MemLoad
et: Mälu koormus

en: Memory Load
et: Mälu koormatus

en: Memory Load Meter
et: Näitab mälu täidetust

en: Mini-Commander Applet
et: Pisi-käsurida

en: Mini-Commander Properties
et: Mini-käsurea häälestus

en: Minimum number of cells: (for autosize)
et: Minimaalne ruutude arv:

en: Minute needle color
et: Minutiosuti värv

en: Mirror image horizontally
et: Peegelda pilti horisontaalis

en: Mirror image vertically
et: Peegelda pilti vertikaalis

en: Mist
et: Hajus udu

en: Mist in the vicinity
et: Läheduses on hajus udu

en: Mist with wind
et: Hajus udu tuulega

en: Mixer
et: Mikser

en: Modem Lights
et: Modemituled

en: Modem Lights Applet
et: Modemitulukesed

en: Modem Lights Settings
et: Modemitulukeste häälestus

en: Modem lock file:
et: Modemi lukustusfail:

en: Modem options
et: Modemi häälestus

en: Moderate drizzle
et: Mõõdukas uduvihm

en: Moderate dust
et: Mõõdukalt tolmu

en: Moderate dust whirls
et: Mõõdukad tolmupöörised

en: Moderate duststorm
et: Mõõdukas tolmutorm

en: Moderate fog
et: Mõõdukas udu

en: Moderate funnel cloud
et: Mõõdukas tuulispask

en: Moderate hail
et: Mõõdukas rahesadu

en: Moderate haze
et: Mõõdukas vine

en: Moderate ice crystals
et: Mõõdukalt jääkristalle

en: Moderate ice pellets
et: Mõõdukalt jääteri

en: Moderate mist
et: Keskmise hajusat udu

en: Moderate precipitation
et: Mõõdukad sademed

en: Moderate rain
et: Mõõdukas vihm

en: Moderate sand
et: Mõõdukalt liiva

en: Moderate sandstorm
et: Mõõdukas liivatorm

en: Moderate small hail
et: Mõõdukalt peent rahet

en: Moderate smoke
et: Mõõdukas suits

en: Moderate snow
et: Mõõdukas lumesadu

en: Moderate snow grains
et: Mõõdukalt lumeteri

en: Moderate sprays
et: Mõõdukalt veetolmu

en: Moderate squall
et: Mõõdukad tuuleiilid

en: Moderate tornado
et: Mõõdukas tornaado

en: Moderate volcanic ash
et: Mõõdukalt vulkaanilist tuhka

en: Modules
et: Moodulid

en: Monitor sound input (only use if sound card is FULL DUPLEX)
et: Jälgi sisendit (kasuta seda vaid juhul, kui helikaart on FULL DUPLEX)

en: Mount point:
et: Mountimiskataloog:

en: Mouse movements counter
et: Mõõdab hiire läbitud vahemaad

en: My Title
et: Pealkiri

en: Name
et: Nimi

en: Net Load
et: Võrgu koormatus

en: NetLoad
et: Võrgu koormus

en: Network
et: Võrk

en: Network Activity Meter
et: Näitab võrgu koormatust

en: New Symbol:
et: Uus sümbol:

en: News and Information Module
et: Uudiste ja teadete moodul

en: No articles
et: Artikleid ei ole

en: None (default)
et: Ei ole (vaikimisi)

en: Normal
et: Normaalne

en: Normalize image (Span full range of color values to enhance contrast)
et: Normaliseeri pilt (võta kasutusele kogu värviskaala, suurendamaks kontrasti)

en: North
et: Põhjast

en: North - NorthEast
et: Põhjast - kirdest

en: North - Northwest
et: Põhjast - loodest

en: Northeast
et: Kirdest

en: Northwest
et: Loodest

en: Number of columns of buttons:
et: Nuputulpade arv:

en: Number of messages to consider mailbox full:
et: Millise kirjade mahu juures on postkast täis:

en: Number of rows of buttons:
et: Nupuridade arv:

en: Odometer
et: Spidomeeter

en: Odometer setting
et: Spidomeetri häälestus

en: Options
et: Häälestus

en: Other
et: Muu

en: Overcast
et: Lauspilves

en: Paint what radius around each pixel?
et: Raadius mille ulatuses punkti ümbert värvida

en: Partial drizzle
et: Aeg-ajalt sajab uduvihma

en: Partial dust
et: Hooti tolmu

en: Partial dust whirls
et: Hooti tolmupöörised

en: Partial duststorm
et: Hooti tolmutorm

en: Partial fog
et: Hooti udu

en: Partial funnel clouds
et: Hooti tuulispasad

en: Partial hail
et: Hooti on rahesadu

en: Partial haze
et: Hooti vine

en: Partial ice crystals
et: Hooti sajab jääkristalle

en: Partial ice pellets
et: Hooti jääteri

en: Partial mist
et: Hooti hajusat udu

en: Partial precipitation
et: Hooti sademeid

en: Partial rainfall
et: Hoovihmad

en: Partial sand
et: Hooti liiva

en: Partial sandstorm
et: Hooti liivatorm

en: Partial small hail
et: Hooti on peent rahet

en: Partial smoke
et: Hooti suitsu

en: Partial snow grains
et: Hooti sajab lumeteri

en: Partial snowfall
et: Hooti sajab lund

en: Partial sprays
et: Hooti veetolmu

en: Partial squall
et: Hooti tuuleiilid

en: Partial tornado
et: Hooti tornadadod

en: Partial volcanic ash
et: Hooti vulkaanilist tuhka

en: Password:
et: Parool:

en: Patches of drizzle
et: Paiguti sajab uduvihma

en: Patches of dust
et: Paiguti tolmu

en: Patches of dust whirls
et: Paiguti tolmupöörised

en: Patches of fog
et: Paiguti udu

en: Patches of funnel clouds
et: Paiguti tuulispasad

en: Patches of hail
et: Paiguti on rahesadu

en: Patches of haze
et: Paiguti vine

en: Patches of ice crystals
et: Paiguti on jääkristalle

en: Patches of ice pellets
et: Paiguti jääteri

en: Patches of mist
et: Paiguti hajusat udu

en: Patches of precipitation
et: Paiguti sademeid

en: Patches of rain
et: Paiguti sajab vihma

en: Patches of sand
et: Paiguti liiva

en: Patches of small hail
et: Paiguti on peent rahet

en: Patches of smoke
et: Paiguti suitsu

en: Patches of snow
et: Paiguti sajab lund

en: Patches of snow grains
et: Paiguti sajab lumeteri

en: Patches of sprays
et: Paiguti veetolmu

en: Patches of volcanic ash
et: Paiguti vulkaanilist tuhka

en: Path to monitor:
et: Fail, mida jälgida:

en: Path to tail:
et: Jälgitav fail:

en: Peak indicator
et: Maksimumi näidik

en: Peak indicator falloff speed
et: Maksimumi languse kiirus

en: Place Esound in standby
et: Pane Esound ooterezhiimi

en: Post Processing
et: Järeltöötlus

en: Precipitation in the vicinity
et: Sademed läheduses

en: Prefix to attach to thumbnail filename:
et: Eesliide näidise failinimele:

en: Press a key...
et: Vajuta klahvi...

en: Pressure:
et: Õhurõhk:

en: Properties...
et: Häälestus...

en: Proxy URL is not of the form http://host:port/
    Properties remain unchanged.
et: Proxy URL peab olema kujul http://kost:post/
    Häälestus jääb praegu muutmata.

en: Radar map
et: Radarikaart

en: Radius to around each pixel to spread?
et: Raadius mille ulatuses punkti hajutada

en: Raging tornado
et: Raevukas tornaado

en: Rain in the vicinity
et: Läheduses sajab

en: Rain showers
et: Vihmavalingud

en: Raise Note
et: Kõige ette

en: Raise Notes
et: Kõige ette

en: Randomize
et: Juhuslikusta

en: Readout
et: Numbriline

en: Refresh
et: Värskenda pilti

en: Regions
et: Piirkonnad

en: Released under the GNU general public license.
    A modem status indicator and dialer.
    Lights in order from the top or left are Send data and Receive data.
et: Litsenseeritud vastavalt GNU GPL tingimustele..
    Modemi seisundi näidik ja helistaja.
    Tuled alates ülevalt või vasakult on RX ja TX (saabuvad ja lahkuvad andmed)

en: Released under the GNU general public license.
    Basic digital clock with date in a tooltip. Optional 12/24 time display. Mail blinking can be for any unread mail, or only briefly when new mail arrives.
et: Litsenseeritud vastavalt GNU GPL-le.
    Digitaalkell, mille tooltip näitab kuupäeva. Valitav 12 või 24 tunni rezhiim. E-posti signaal vilgub kas uute kirjade saabumisel või lugemata posti olemasolul.

en: Released under the GNU general public license.
    Displays time in Binary Coded Decimal
    http://snoopy.net/~jon/jbc/.
et: Litsenseeritud vastavalt GNU GPL litsentsile.
    Näitab aega 2-süsteemi kodeeritud 10-süsteemis.
    http://snoopy.net/~jon/jbc/.

en: Released under the GNU general public license.
    Mounts and Unmounts drives.
et: Litsenseeritud vastavalt GNU GPL-le.
    Moundib ja unmoundib draive.

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Selected
et: Eemalda valitud

en: Reset
et: Nulli

en: Resume Esound
et: Jätka Esound-i tööd

en: Right to Left
et: Paremalt vasakule

en: Rotate image clockwise by how many degrees?
et: Pööra pilti päripäeva (kraadides)

en: Run CD Player...
et: Käivita CD mängija...

en: Run gtop...
et: Käivita gtop...

en: Sam Lloyd's all-time favorite game, now for your delight in the Gnome Panel. Guaranteed to be a productivity buster.
et: Sam Lloydi lemmikmäng nüüd teie rõõmuks ka GNOME paneelil.
    Garanteeritud ajaraiskaja.

en: Samples
et: Näited

en: Sand
et: Liiv

en: Sand in the vicinity
et: Liiv läheduses

en: Sandstorm
et: Liivatorm

en: Sandstorm in the vicinity
et: Liivatorm läheduses

en: Scale size to panel
et: Suurenda paneeli mõõtu

en: Scattered clouds
et: Vahelduv pilvisus

en: Scope (scale 1:X, where X = ? )
et: Ostsilloskoop (skaala 1:X, kuus X=? )

en: Scramble pieces
et: Sega tükid

en: Screen refresh (frames per second)
et: Pildi uuenduskiirus (kaadrit sekundis)

en: Screen-Shooter Applet
et: Ekraanipüüdja

en: Screen-Shooter Settings
et: Ekraanipüüdja häälestus

en: Script or program to launch:
et: Programmi või skripti nimi:

en: Script/program will be launched after image creation with the image filenames
    specified on the commandline as follows:
    {Script_Name} {Image_Filename} {Thumbnail_filename_if_specified}
    Hint: I use a script to update my website screenshot page.
    An example script should've been included in the tarball, or at my website.
et: Skript või programm käivitatakse peale pildi salvestamist, andes talle
    käsurea parameetriteks failinimed järgmiselt:
    {Skripti nimi} {Pildi nimi} {Näidise nimi, kui on}
    Vihje: Mina ise kasutan skripti, et uuendada screenshot-i oma veebilehel.
    Näidisskript on kaasas lähtekoodiga või leiate selle minu veebilehelt.

en: Scroll speed between lines (Smooth scroll):
et: Ridadevaheline kerimiskiirus (sujuv kerimine)

en: Scrolling
et: Kerimine

en: Second needle color
et: Sekundiosuti värv

en: Seconds
et: Sekundit

en: Select icon for mounted
et: Valige ikoon mounditud seadmele

en: Select icon for unmounted
et: Valige mountimata seadme ikoon

en: Select layout
et: Vali paigutus

en: Server information:
et: Serveri info:

en: Shallow drizzle
et: Madal uduvihm

en: Shallow dust whirls
et: Madalad tolmupöörised

en: Shallow duststorm
et: Madal tolmutorm

en: Shallow fog
et: Madal udu

en: Shallow funnel cloud
et: Madal tuulispask

en: Shallow hail
et: Madal rahesadu

en: Shallow haze
et: Madal vine

en: Shallow ice pellets
et: Madalad jääterad

en: Shallow mist
et: Madal hajus udu

en: Shallow precipitation
et: Madalad sademed

en: Shallow rain
et: Madal vihm

en: Shallow sandstorm
et: Madal liivatorm

en: Shallow small hail
et: Madal peen rahe

en: Shallow smoke
et: Madal suits

en: Shallow snow
et: Madal lumesadu

en: Shallow snow grains
et: Madalal sajab lumeteri

en: Shallow sprays
et: Madalal veetolmu

en: Shallow volcanic ash
et: Madal vulkaaniline tuhk

en: Sharpen Image by what factor?
et: Pildi teravdusmäär

en: Show Notes
et: Näita

en: Show backtrace dialog on new core files
et: Näita uute core failide backtrace-i

en: Show connect time and throughput
et: Näita ühenduse aega ja liikluse mahtu

en: Show date
et: Näita kuupäeva

en: Show expanded filename
et: Näita laiendatud failinime

en: Show frame
et: Näita raami

en: Show handle
et: Näita käepidet

en: Show last news from slashdot.org
et: Näitab viimaseid artikleid slashdot.org-st

en: Show modem status
et: Näitab modemi olekut

en: Show pop up dialog for new lines.
et: Näita dialoogi, kui lisandub ridu.

en: Show pop-up dialog for this event
et: Näita sel puhul dialoogi

en: Show seconds needle
et: Näita sekundiosutit

en: Show time
et: Näita kellaaega

en: Show:
et: Näita:

en: Showers
et: Vihmavalingud

en: Showers of ice crystals
et: Jääkristallide valingud

en: Showers of ice pellets
et: Jääterade valingud

en: Showers of small hail
et: Peene rahe hood

en: Showers of volcanic ash
et: Vulkaanilise tuha valangud

en: Showers, type unknown
et: Teadmata sademete hood

en: Shows Cursor Position
et: Näitab kursori asupaika

en: Since you are root, would you like to set the system's default timezone?
et: Kuivõrd Te olete root, siis kas te soovite määrata süsteemi ajavööndit?

en: Size
et: Suurus

en: Size of button: (pixels)
et: Nupu suurus: (punkti)

en: Sky:
et: Taevas:

en: SlashApp Article List
et: Slashapp akrtiklite nimekiri

en: Small hail
et: Peen rahe

en: Small hail in the vicinity
et: Peen rahe läheduses

en: Small hailstorm
et: Peene rahe tuisk

en: Smoke
et: Suits

en: Smoke in the vicinity
et: Suits läheduses

en: Smoke w/ thunders
et: Suits ja äike

en: Smoke with wind
et: Suits tuulega

en: Smooth scroll
et: Sujuv kerimine

en: Smooth type
et: Sujuva kerimise tüüp

en: Snow
et: Lumi

en: Snow grain showers
et: Lumeterade valingud

en: Snow grains
et: Lumeterad

en: Snow grains in the vicinity
et: Läheduses sajab lumeteri

en: Snow in the vicinity
et: Läheduses sajab lund

en: Snow showers
et: Hootised lumesajud

en: Snowstorm
et: Lumetorm

en: Solarise Image
et: Solarisatsioon

en: Solarize factor?
et: Solarisatsiooni määr

en: Sound Monitor
et: Helimonitor

en: Sound Monitor Applet
et: Heli monitooringapplet

en: Sound Monitor for Esound
et: Esound deemoni jälgija

en: Sound monitor interface to Esound
    
    Released under the GNU general public license.
et: Esoundi monitor
    
    Litsenseeritud vastavalt GNU GPL tingimustele.

en: South
et: Lõunast

en: South - Southeast
et: Lõunast - kagust

en: South - Southwest
et: Lõunast - edelast

en: Southeast
et: Kagust

en: Southwest
et: Edelast

en: Speed
et: Kiirus

en: Speed:
et: Kiirus:

en: Sprays
et: Veetolm

en: Sprays in the vicinity
et: Veetolm läheduses

en: Spread image pixels
et: Hajuta pildipunkte

en: Spurious
et: Mõttetud

en: Spurious 2
et: Mõttetud 2

en: Squall
et: Tuuleiilid

en: Squall in the vicinity
et: Tuuleiilid läheduses

en: Start Esound
et: Käivita Esound

en: Start program
et: Käivita programm

en: State forecast not available for this location.
    Please try the detailed forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
et: Ilmaennustus osariigi kohta pole kättesaadav.
    Proovige detailset ennustust. IWIN ennustused on kättesaadavad ainult USA linnade jaoks.

en: Swap Load
et: Swapi koormatus

en: Swap Load Meter
et: Näitab virtuaalmälu täidetust

en: SwapLoad
et: Swapi koormus

en: Sweden
et: Rootsi

en: Temperature:
et: Temperatuur:

en: Test Module
et: Proovimoodul

en: Text to display:
et: Tekst, mida näidata:

en: Text:
et: Tekst:

en: The CD Player applet is a simple audio CD player for your panel
et: CD mängija aplet on lihtne muusika-cd mängija sinu paneelil

en: The GNOME Battery Monitor Applet
et: GNOME patarei indikaator

en: The GNOME KeyBoard Switcher Applet
et: GNOME klaviatuuri valija aplet

en: The Game of Life
et: Elu

en: The Game of Life (to waste your time)
et: Elusimulatsioon

en: The Load average is very high.
et: Keskmine koormus on väga kõrge.

en: The QuickLaunch Applet
et: Kiirkäivitusapplet

en: The Web Browser Controller
et: WWW lehitseja juht

en: The battery is fully charged.
et: Patarei on täis.

en: The battery is low.
et: Patarei on peaaegu tühi.

en: The core dump module is
    processing a core file...
et: Core dump moodul
    töötleb core faili...

en: The specified filename:
    %s
    expands to:
    %s
    when passed to a shell
et: Etteantud failinimi:
    %s
    laieneb nimeks:
    %s
    kui ta shellile anda

en: The unique information and status ticker.
et: Unikaalne teadete ja seisundi ticker.

en: Theme
et: Teema

en: Theme Name
et: Teema nimi

en: Theme file (directory):
et: Teemafail (kataloog):

en: Themes
et: Teemad

en: Themes:
et: Teemad:

en: There was a word expansion error
    I think you have stuck something funny in the directory box
    Screenshot aborted
et: Viga failinime laiendamisel
    Ilmselt kirjutasite te kataloogireale midagi imelikku
    Pilti ei salvestatud

en: There was a word expansion error
    I think you have stuck something funny in the filename box
et: Viga failinime laiendamisel
    Ilmselt kirjutasite Te failinime reale midagi imelikku

en: There was a word expansion error
    I think you have stuck something funny in the filename box
    Screenshot aborted
et: Viga failinime laiendamisel
    Ilmselt kirjutasite Te failinime reale midagi imelikku
    Pilti ei salvestatud

en: Thick fog
et: Paks udu

en: Thick funnel cloud
et: Tugev tuulispask

en: Thick haze
et: Paks vine

en: Thick mist
et: Tihedalt hajusat udu

en: Thick smoke
et: Paks suits

en: Thick volcanic ash
et: Tihedalt vulkaanilist tuhke

en: Thin smoke
et: Vähene suits

en: This GNOME applet adds a command line to the panel. It features command completion, command history, changeable macros and an optional built-in clock.
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: See applet lisab paneelile käsurea interpretaatori. Ta tunnistab käsutäiendusi, ajalugu, seadistatavaid makrokäske ja soovi korral näitab kellaaega.
    
    See programm on vabatarkvara; teda on lubatud kopeerida ja/või muuta vastavalt GNU GPL litsentsi tingimustele (listsentsi versioon 2 või suurem).

en: This applet adds some pretty small icons for your launchers to your panel, like the windowish QuickLaunch toolbar, avoiding that annoying huge GNOME launchers.
et: See applet lisab paneelile pisikesed käivitusikoonid, umbes nagu Windowsi Quicklaunch nupurida, päästes Teid sellega suurte käivitajate paneelil hoidmisest.

en: This applet monitors the charge of your laptop's battery.  Click on it to change display modes.
et: See applet jälgib Teie sülearvuti patareid. Vajutage selle peal, et muuta esitusviisi.

en: This is the test module's description line.
et: See on proovimooduli kirjeldus.

en: This module can display news and other information.
et: See moodul näitab uudiseid ja muud infot.

en: This module monitors a file for appended text,
     and prints it. Useful for log files.
et: See moodul jälgib faili sappa lisanduvaid ridu,
    ja trükib need. Kasulik logifailide puhul.

en: This module monitors a path for core dumps, if one is
     found it is time stamped and a backtrace logged (using gdb).
et: See moodul otsib kataloogist core dump faile. Kui mõni
    tekib, logitakse selle aeg ja backtrace (kasutades gdb-d).

en: This module monitors the system load average,
     and displays warning when it rises above certain points.
et: See moodul jälgib süsteemi keskmist koormust,
    ja näitab hoiatusi, kui see tõuseb üle teatud nivoo.

en: Thumbnail Size (percentage of original)
et: Näidise suurus (protsenti originaalist)

en: Thumbnail compression (JPEG/MIFF/PNG mode) High: good quality/large file
et: Näidise pakkimiskvaliteet (JPEG/MIFF/PNG). Suur arv teeb suure faili

en: Thumbnails
et: Näidised

en: Thunderous duststorm
et: Metsik tolmutorm

en: Thunderous sandstorm
et: Metsik liivatorm

en: Thunderous squall
et: Tormipuhangud

en: Thunderous tornado
et: Metsik tornaado

en: Thunderstorm
et: Äike

en: Tick-a-Stat event log
et: Tick-a-Stat logifail

en: Tick-a-Stat script encountered an error:
et: Tick-a-Stat skriptis juhtus viga:

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Tornado
et: Tornaado

en: Tornado in the vicinity
et: Tornaado läheduses

en: Type
et: Tüüp

en: Unable to create user directory: %s
et: Ei suuda kataloogi %s luua

en: Unable to initialize request. Shouldn't happen
et: Ei suuda päringut alustada. Seda ei tohiks juhtuda

en: Unable to parse document
et: Ei suuda dokumenti lugeda

en: Unable to prepare request.
et: Ei suutnud päringut koostada.

en: Unable to process request.
et: Ei suutnud päringut teostada.

en: United Kingdom
et: Ühendkuningriik

en: United States
et: Ühendriigid

en: Unknown
et: Teadmata

en: Unknown observation time
et: Tundmatu vaatlusaeg

en: Unknown precipitation
et: Teadmata sademed

en: Unknown thunderstorm
et: Teadmata äike

en: Up
et: Üles

en: Update
et: Uuenda infot

en: Update (m):
et: Intervall (m):

en: Update Frequency (seconds):
et: Uuendamise sagedus (s):

en: Update Frequency in minutes:
et: Info uuendamise sagedus minutites:

en: Update Interval (seconds):
et: Info uuendamise sagedus (s):

en: Update in seconds:
et: Info uuendamise sagedus (s):

en: Update interval
et: Uuendamise intervall

en: Update...
et: Uuenda...

en: Update:
et: Prognoosi aeg:

en: Updates per second
et: Info uuendamise kordi sekundis

en: Use ISDN
et: Kasutame ISDN-i

en: Use Metric
et: Meetermõõdustik

en: Use all room on panel
et: Kasuta kogu vaba pinda paneelil

en: Use automount friendly status test
et: Uuri seisundit automounterile meelepärasel viisil

en: Use high-quality intermediate for generating thumbnail
et: Kasuta näidise tegemiseks kõrgekvaliteedilist vaheastet

en: Use panel size hint
et: Jälgi paneeli suurust

en: Use proxy
et: Kasuta proxyt

en: Used
et: Kasutatud

en: Used Diskspace:
et: Kasutatud kettaruum:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Variable
et: Muutlik

en: Verify owner of lock file
et: Kontrolli lukustusfaili omanikku

en: View screenshot after saving it
et: Näita pilti peale selle salvestamist

en: Visibility:
et: Nähtavus:

en: Visit Weather.com
et: Külasta weather.com-i

en: Volcanic ash
et: Vulkaaniline tuhk

en: Volcanic ash in the vicinity
et: Vulkaaniline tuhk läheduses

en: Volcanic ash w/ thunders
et: Vulkaanilise tuha tormid

en: Volume
et: Valjus

en: Warn if the battery charge dips below:
et: Hoiata, kui patarei laeng langeb alla:

en: Warning options
et: Hoiatused

en: WebControl
et: WWW brauseri juhtapplet

en: WebControl Properties
et: WWW juhi häälestus

en: West
et: Läänest

en: West - Northwest
et: Läänest - loodest

en: West - Southwest
et: Läänest - edelast

en: When clicked, run:
et: Kui klikatakse, käivita:

en: When finished, send image and thumbnail filenames to script/program below
et: Anna salvestatud pildi ja näidise failinimed töötluseks programmile

en: When new mail is received run:
et: Kui saabub uut e-posti, käivita:

en: Where Am I?
et: Kus ma olen?

en: Where command can be:
    * xmodmap /full/path/xmodmap.hu
    * gkb__xmmap hu
    * setxkbmap hu
et: Kus käsk saab olla:
    * xmodmap /full/path/xmodmap.hu
    * gkb__xmmap hu
    * setxkbmap hu

en: Who said NeXT is dead?
et: Kes ütles, et NeXT on surnud?

en: Width:
et: Laius:

en: Wind:
et: Tuul:

en: Windy drizzle
et: Uduvihm tuulega

en: You are currently connected.
    Do you want to disconnect?
et: Ühendus on hetkel püsti.
    Kas tahate selle katkestada?

en: You clicked on me
et: Sa klõpsasid minul

en: You have enabled the "Monitor sound input" option.
    
    If your sound card is not fully 100% FULL DUPLEX (can do input and output simultaneously),
    then this may touch bugs in sound drivers/esound that may hang the system.
    
    You have been warned!
et: Te olete sisendi monitooringu sisse lülitanud.
    
    Kui Teie helikaart ei ole 100% Full Duplex (ei oska salvestada ja taasesitada üheaegselt),
    siis võivad ilmnevad vead helidraiveris/esoundis arvuti kinni jooksutada.
    
    Teid on hoiatatud!

en: You win!
    Moves
et: Sa võitsid!
    Käigud

en: Yugoslavia
et: Jugoslaavia

en: Zip Drive
et: ZIP seade

en: a GNOME applet that tracks and measures the movements of your mouse pointer across the desktop.
et: GNOME applet, mis mõõdab Teie hiire läbitud teekonda töölaual.

en: active
et: aktiivne

en: auto_reset
et: Nulli käivitamisel

en: autocompleted
et: Rida lõpetati automaatselt

en: body
et: sisu

en: child exited
et: programm lõpetas

en: clock off
et: kell välja lülitatud

en: completed
et: lõpetatud

en: completing...
et: lõpetame...

en: date
et: kuupäev

en: date on
et: kuupäev

en: drop launchers from
    the menu here
et: Lohista käivitajad
    menüüst siia

en: enabled
et: Sisse lülitatud

en: end of history list
et: ajaloo lõpp

en: fork error
et: 'fork' viga

en: gEyes
et: gSilmad

en: gEyes Settings
et: gSilmade häälestus

en: history list empty
et: ajalugu on tühi

en: image
et: pilt

en: ioctl failed on /dev/apm.
et: Süsteemne päring 'ioctl /dev/apm' ei andnud tulemusi.

en: no /bin/sh
et: ei ole programmi /bin/sh

en: no file specified
et: faili ei ole määratud

en: not connected
et: ühendus puudub

en: not found
et: ei leia

en: not unique
et: ei ole unikaalne

en: off
et: väljas

en: orient. changed
et: suund muudetud

en: ready...
et: valmis...

en: saving prefs...
et: salvestame...

en: script "
et: skript "

en: size changed
et: suurus muudetud

en: smooth
et: silutud

en: starting...
et: alustame...

en: time & date on
et: kell ja kuupäev

en: time on
et: kell

en: topic
et: teema

en: unable to create user directory: %s
et: Ei suuda luua kataloogi: %s

en: warning: this version of gmix was compiled with a different version of
    soundcard.h.
et: Hoiatus: see gmix versioon on kompileeritud teistsuguse
    soundcard.h versiooniga

en: whereami_applet
et: Kus-ma-olen applet
