Evolution 1.0.5 - en to et translation catalogue (2989 entries)

en: 
    
    There are no items to show in this view
    
    Double-click here to create a new Contact.
et: 
    
    Selles vaates kirjed puuduvad
    
    Uue kontakti lisamiseks tee siin topeltklõps.

en: 
      Additional:
et: 
      Lisa:

en: 
      City:
et: 
      Linn:

en: 
      Country:
et: 
      Riik:

en: 
      Ext:
et: 
      Nr:

en: 
      Family:
et: 
      Perekond:

en: 
      Given:
et: 
      Antud:

en: 
      Name:
et: 
      Nimi:

en: 
      Postal Box:
et: 
      Postkast:

en: 
      Postal Code:
et: 
      Postiindeks:

en: 
      Prefix:
et: 
      Prefiks:

en: 
      Region:
et: 
      Piirkond:

en: 
      Street:
et: 
      Tänav:

en: 
      Suffix:
et: 
      Suffiks:

en: 
      Unit2:
et: 
      Üksus2:

en: 
      Unit3:
et: 
      Üksus3:

en: 
      Unit4:
et: 
      Üksus4:

en: 
      Unit:
et: 
      Üksus:

en: 
    Address:
et: 
    Aadress:

en: 
    Birth Date:
et: 
    Sünniaeg:

en: 
    Business Role:
et: 
    Amet:

en: 
    Categories:
et: 
    Kategooriad:

en: 
    Comment:
et: 
    Kommentaar:

en: 
    Delivery Label:
et: 
    Posti Etikett:

en: 
    E-mail:
et: 
    E-post:

en: 
    E-mail:
et: 
    E-post:

en: 
    Geo Location:
et: 
    Geogr asukoht:

en: 
    Mailer:
et: 
    Postiprogramm:

en: 
    Name:
et: 
    Nimi:

en: 
    Org:
et: 
    Töökoht:

en: 
    Public Key:
et: 
    Avalik võti:

en: 
    Telephone:
et: 
    Telefon:

en: 
    Telephones:
et: 
    Telefonid:

en: 
    Time Zone:
et: 
    Ajavöönd:

en: 
    Unique String:
et: 
    Unikaalne fraas:

en:  (Completed
et:  (Valmis

en:  (Due
et:  (Tähtaeg

en:  (default)
et:  (vaikimisi)

en:  C
et: ° C

en:  F
et: ° F

en:  _Check for supported types
et: _Tuvasta toetatavad tüübid

en:  _Refresh List
et: _Värskenda nimekiri

en:  _Remove
et:  _Eemalda

en:  ago
et:  tagasi

en:  color
et:  värvusega

en:  to
et:  kuni

en: % Complete
et: valmis (%)

en: %A %d %B
et: %A, %d. %B

en: %A %d %B %Y
et: %A, %d. %B %Y

en: %A, %B %d, %Y
et: %A, %d. %B %Y

en: %A, %B %e %Y
et: %A, %e. %B %Y

en: %a %b %d
et: %a, %d. %b

en: %a %b %d %Y
et: %a, %d. %b %Y

en: %a %d %Y
et: %a, %d. %Y

en: %a %d %b
et: %a, %d. %b

en: %a %d %b %Y
et: %a, %d. %b %Y

en: %a %l:%M %p
et: %a, %l:%M %p

en: %a %m/%d/%Y
et: %a, %d.%m.%Y

en: %a %m/%d/%Y %H
et: %a, %d.%m.%Y %H

en: %a %m/%d/%Y %H:%M
et: %a, %d.%m.%Y %H:%M

en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
et: %a, %d.%m.%Y %H:%M:%S

en: %a %m/%d/%Y %I %p
et: %a, %d.%m.%Y %I %p

en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
et: %a, %d.%m.%Y %I:%M %p

en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
et: %a, %d.%m.%Y %I:%M:%S %p

en: %b %d %Y
et: %d. %b %Y

en: %b %d %l:%M %p
et: %d. %b %l:%M %p

en: %d %B
et: %d. %B

en: %d %B %Y
et: %d. %B %Y

en: %d %b
et: %d. %b

en: %d cards
et: %d kaarti

en: %d days
et: %d päeva

en: %d hidden
et: peidetuid: %d

en: %d hours
et: %d tundi

en: %d minutes
et: %d minutit

en: %d new
et: uusi: %d

en: %d seconds
et: %d sekundit

en: %d selected
et: valituid: %d

en: %d sent
et: saadetuid: %d

en: %d total
et: kokku: %d

en: %d unsent
et: saatmata: %d

en: %d weeks
et: %d nädalat

en: %k:%M %d %B
et: %k:%M %d. %B

en: %l:%M %d %B
et: %l:%M %d. %B

en: %m/%d/%Y
et: %d.%m.%Y

en: %m/%d/%Y %H
et: %d.%m.%Y %H

en: %m/%d/%Y %H:%M
et: %d.%m.%Y %H:%M

en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
et: %d.%m.%Y %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y %I %p
et: %d.%m.%Y %I %p

en: %m/%d/%Y %I:%M %p
et: %d.%m.%Y %I:%M %p

en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
et: %d.%m.%Y %I:%M:%S %p

en: %s
    
    Unknown error.
et: %s
    
    Tundmatu viga.

en: %s  You have made changes. Forget those changes and close the editor?
et: %s  Sa oled teinud muutusi. Kas unustada need muudatused ja sulgeda aken?

en: %s  You have made changes. Forget those changes and update the editor?
et: %s  On tehtud muudatusi.  Kas tühistada need muudatused ja uuendada redaktorit?

en: %s  You have made no changes, close the editor?
et: %s  Sa ei muutnud midagi. Kas sulgeda aken?

en: %s  You have made no changes, update the editor?
et: %s  Muudatusi ei ole tehtud. Kas värskendada redaktorit?

en: %s %s after the end of the appointment
et: %s %s pärast sündmuse lõppu

en: %s %s after the start of the appointment
et: %s %s pärast sündmuse algust

en: %s %s before the end of the appointment
et: %s %s enne sündmuse lõppu

en: %s %s before the start of the appointment
et: %s %s enne sündmuse algust

en: %s (%d%% complete)
et: %s (%d%% valmis)

en: %s - Message
et: %s - sõnum

en: %s already exists
    Do you want to overwrite it?
et: %s on juba olemas
    Kas soovid üle kirjutada?

en: %s at the end of the appointment
et: %s sündmuse lõpus

en: %s at the start of the appointment
et: %s sündmuse alguses

en: %s attachment
et: "%s" tüüpi manus

en: %s for an unknown trigger type
et: %s tundmatule trigeri tüübile

en: %s mailing list
et: postiloend %s

en: %s service for %s on %s
et: %s teenus %s jaoks %s peal

en: %s: Inbox
et: %s: Sisendkast

en: %sPlease enter the IMAP password for %s@%s
et: %sPalun sisesta IMAP parool %s@%s jaoks

en: %sPlease enter the POP3 password for %s@%s
et: %sPalun sisesta %s@%s POP3 parool

en: %sPlease enter the SMTP password for %s@%s
et: %sPalun sisesta %s@%s SMTP parool

en: %u bytes
et: %u baiti

en: '.' and '..' are reserved folder names.
et: '.' ja '..' on reserveeritud kaustanimed.

en: (%d not shown)
et: (%d näitamata)

en: (No Description)
et: (Kirjeldus puudub)

en: (No folder displayed)
et: (Kausta ei näidata)

en: (No name)
et: (Nimi puudub)

en: (No subject)
et: (Teema puudub)

en: (None)
et: (Puudub)

en: (Unknown error)
et: (Tundmatu viga)

en: (Unknown)
et: (Tundmatu)

en: (Untitled Message)
et: (Pealkirjata sõnum)

en: (Untitled)
et: (Pealkirjata)

en: (match-all) requires a single bool result
et: (match-all) nõuab ühtainust tõeväärtustüüpi tulemust

en: (none)
et: (puudub)

en: (unknown host)
et: (tundmatu host)

en: * Click here to add a contact *
et: * Kontakti lisamiseks vajuta siia *

en: ,0,a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,q,r,s,t,u,v,w,x,y,z
et: ,0,a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,q,r,s,š,z,t,u,v,w,õ,ä,ö,ü,x,y

en: ,123,a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,q,r,s,t,u,v,w,x,y,z
et: ,123,a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,q,r,s,š,z,t,u,v,w,õ,ä,ö,ü,x,y

en: --to--
et: --kellele--

en: 05 minutes
et: 05 minutit

en: 1 byte
et: 1 bait

en: 1 card
et: 1 kaart

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 1 minute
et: 1 minut

en: 1 second
et: 1 sekund

en: 1 week
et: 1 nädal

en: 10 minutes
et: 10 minutit

en: 10 pt. Tahoma
et: 10-punktine Tahoma

en: 10th
et: 10.

en: 11th
et: 11.

en: 12th
et: 12.

en: 13th
et: 13.

en: 14th
et: 14.

en: 15 minutes
et: 15 minutit

en: 15th
et: 15.

en: 16th
et: 16.

en: 17th
et: 17.

en: 18th
et: 18.

en: 19th
et: 19.

en: 1st
et: 1.

en: 20th
et: 20.

en: 21st
et: 21.

en: 22nd
et: 22.

en: 23rd
et: 23.

en: 24th
et: 24.

en: 25th
et: 25.

en: 26th
et: 26.

en: 27th
et: 27.

en: 28th
et: 28.

en: 29th
et: 29.

en: 2nd
et: 2.

en: 30 minutes
et: 30 minutit

en: 30th
et: 30.

en: 31st
et: 31.

en: 3rd
et: 3.

en: 4th
et: 4.

en: 5th
et: 5.

en: 60 minutes
et: 60 minutit

en: 6th
et: 6.

en: 7th
et: 7.

en: 8 pt. Tahoma
et: 8-punktine Tahoma

en: 8th
et: 8.

en: 9th
et: 9.

en: <b>%s</b> has cancelled a meeting.
et: <b>%s</b> tühistas kohtumise.

en: <b>%s</b> has cancelled a task.
et: <b>%s</b> katkestas ülesande.

en: <b>%s</b> has published free/busy information.
et: <b>%s</b> avalikustas vaba/hõivatud info.

en: <b>%s</b> has published meeting information.
et: <b>%s</b> publitseeris kohtumise info.

en: <b>%s</b> has published task information.
et: <b>%s</b> avalikustas ülesande info.

en: <b>%s</b> has replied to a free/busy request.
et: <b>%s</b> vastas vaba/hõivatud päringule.

en: <b>%s</b> has replied to a meeting request.
et: <b>%s</b> vastas kohtumise päringule.

en: <b>%s</b> has replied to a task assignment.
et: <b>%s</b> vastas ülesande määramisele.

en: <b>%s</b> requests you perform a task.
et: <b>%s</b> soovib, et sa täidaksid ülesande.

en: <b>%s</b> requests your free/busy information.
et: <b>%s</b> soovib saada sinu vaba/hõivatud infot.

en: <b>%s</b> requests your presence at a meeting.
et: <b>%s</b> soovib saada sinu kohalolekut kohtumisel.

en: <b>%s</b> wishes to receive the latest meeting information.
et: <b>%s</b> soovib saada värskeimat infot kohtumise kohta.

en: <b>%s</b> wishes to receive the latest task information.
et: <b>%s</b> soovib saada värskeimat infot ülesande kohta.

en: <br> Please review the following information, and then select an action from the menu below.
et: <br> Palun vaata järgnev info üle ja vali allpool olevast menüüst endale sobilik tegevus.

en: <click here to select a date>
et: <kuupäeva valimiseks kliki siia>

en: <click here to select a folder>
et: <kausta valimiseks kliki siia>

en: <dd><b>The weather server could not be contacted</b></dd>
et: <dd><b>Ilmaserveriga ühenduse loomine ebaõnnestus</b></dd>

en: <i>None</i>
et: <i>Puudub</i>

en: A Bonobo control for displaying an address.
et: Bonobo väli aadressi jaoks.

en: A Bonobo control which displays a task list.
et: Bonobo väli ülesannete loendi kuvamiseks.

en: A file by that name already exists.
    Overwrite it?
et: Antud nimega fail eksisteerib.
    Kirjutada üle?

en: A folder with the same name already exists
et: Selle nimega kaust on juba olemas

en: A sample Bonobo control which displays an calendar.
et: Bonobo näidisväli kalendri kuvamiseks.

en: AUTH request failed.
et: AUTH päring nurjus

en: AUTH request timed out: %s
et: AUTH päring ületas ajalimiidi: %s

en: A_dd
et: _Lisa

en: A_ll day event
et: Kestab kogu _päeva

en: A_ssistant's name:
et: Assistendi n_imi:

en: A_uthenticate with server using:
et: Tõenda serverile oma identsust, kasutades:

en: Aarhus
et: Århus

en: About Ximian Evolution
et: Ximian Evolutionist

en: About Ximian Evolution...
et: Ximian Evolutionist...

en: Accept
et: Nõustu

en: Accepted
et: Vastu võetud

en: Account
et: Konto

en: Account %d
et: Konto %d

en: Account Information
et: Konto kohta käiv info:

en: Account Management
et: Kontohaldus

en: Account Name
et: Konto nimi

en: Accounts
et: Kontod

en: Active connections
et: Aktiivsed ühendused

en: Add Addressbook
et: Uus aadressiraamat

en: Add Anyway
et: Lisa sellegipoolest

en: Add Filter Rule
et: Lisa filtreerimisreegel

en: Add Rule
et: Reegli lisamine

en: Add Sender to Address Book
et: Lisa saatja aadressiraamatusse

en: Add a news feed
et: Lisa uudistekanal

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: Add address to existing contact "%s"
et: Lisa aadress olemasolevale kontaktile "%s"

en: Add attachment...
et: Lisa manus...

en: Add criterion
et: Lisa tingimus

en: Add folder to your list of subscribed folders
et: Lisab kausta sinu tellitud kaustade nimekirja

en: Add n_ews feed
et: Li_sa uudistekanal

en: Add to Contacts
et: Lisa kontaktide hulka

en: Add to Saved Searches
et: Lisa salvestatud otsingutesse

en: Add to _Shortcut Bar
et: Li_sa kiirvalikute paneelile

en: Add_ress...
et: _Aadress...

en: Adding card to LDAP server...
et: Lisan kaardi LDAP serverisse...

en: Address Cards
et: Aadressikaardid

en: Address _2:
et: Aadress _2:

en: Addressbook
et: Aadressiraamat

en: Addressbook Sources
et: Aadressiraamatu allikas

en: Addressbook...
et: Aadressiraamat...

en: Advanced
et: Edasijõudnutele

en: Advanced Search
et: Laiendatud otsing

en: Advanced...
et: Edasijõudnutele...

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Africa
et: Aafrika

en: Africa/Abidjan
et: Aafrika/Abidjan

en: Africa/Accra
et: Aafrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
et: Aafrika/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
et: Aafrika/Alzeeria

en: Africa/Asmera
et: Aafrika/Asmara

en: Africa/Bamako
et: Aafrika/Bamako

en: Africa/Bangui
et: Aafrika/Bangui

en: Africa/Banjul
et: Aafrika/Banjul

en: Africa/Bissau
et: Aafrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
et: Aafrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
et: Aafrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
et: Aafrika/Bugumbura

en: Africa/Cairo
et: Aafrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
et: Aafrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
et: Aafrika/Seuuta

en: Africa/Conakry
et: Aafrika/Konakry

en: Africa/Dakar
et: Aafrika/Dakar

en: Africa/Djibouti
et: Aafrika/Djibouti

en: Africa/Harare
et: Aafrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
et: Aafrika/Johannesburg

en: Africa/Lagos
et: Aafrika/Lagos

en: Africa/Nairobi
et: Aafrika/Nairobi

en: Africa/Sao_Tome
et: Aafrika/Sao_Tome

en: Africa/Tripoli
et: Aafrika/Tripoli

en: Al_l stations:
et: _Kõik ilmajaamad:

en: Alarm Repeat
et: Korduv alarm

en: Alarm notification service
et: Alarmi teenus

en: Alarm on %s
et: Alarm %s

en: Alarms
et: Alarmid

en: Albania
et: Albaania

en: Alborg
et: Aalborg

en: Alexandria
et: Aleksandria

en: Alexandria-Esler
et: Aleksandria-Esler

en: Alexandria/Nouzha
et: Aleksandria/Nouzha

en: Algeria
et: Alžeeria

en: All _People and One Resource
et: Kõik _inimesed ja üks ressurss

en: All _folders:
et: _Kõik kaustad:

en: All folders
et: Kõik kaustad

en: All news _feeds:
et: _Kõik uudistekanalid:

en: Always _sign outgoing messages when using this account
et: Väljuvad _sõnumid allkirjastatakse alati selle konto abil

en: America/Anguilla
et: Ameerika/Anguilla

en: America/Barbados
et: Ameerika/Barbados

en: America/Belize
et: Ameerika/Belize

en: America/Buenos_Aires
et: Ameerika/Buenos_Aires

en: America/Chicago
et: Ameerika/Chicago

en: America/Costa_Rica
et: Ameerika/Costa_Rica

en: America/Denver
et: Ameerika/Denver

en: America/Detroit
et: Ameerika/Detroit

en: America/Dominica
et: Ameeria/Dominica

en: America/Edmonton
et: Ameerika/Edmonton

en: America/El_Salvador
et: Ameerika/El_Salvador

en: America/Grenada
et: Ameeria/Grenada

en: America/Guadeloupe
et: Ameerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
et: Ameerika/Guatemala

en: America/Halifax
et: Ameerika/Halifax

en: America/Havana
et: Ameerika/Havana

en: America/Hermosillo
et: Ameerika/Hermosillo

en: America/Indianapolis
et: Ameerika/Indianapolis

en: America/Jamaica
et: Ameerika/Jamaika

en: America/Juneau
et: Ameerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
et: Ameerika/Kentucky/Louisville

en: America/La_Paz
et: Ameerika/La_Paz

en: America/Lima
et: Ameerika/Lima

en: America/Los_Angeles
et: Ameerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
et: Ameerika/Louisville

en: America/Managua
et: Ameerika/Managua

en: America/Manaus
et: Ameerika/Manaus

en: America/Martinique
et: Ameerika/Martinique

en: America/Mazatlan
et: Ameerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
et: Ameerika/Mendoza

en: America/Montevideo
et: Ameerika/Montevideo

en: America/Montreal
et: Ameerika/Montreal

en: America/New_York
et: Ameerika/New_York

en: America/Panama
et: Ameerika/Panama

en: America/Santiago
et: Ameerika/Santiago

en: America/Vancouver
et: Ameerika/Vancouver

en: America/Winnipeg
et: Ameerika/Winnipeg

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: An Evolution Calendar reminder is about to trigger.
    This reminder is configured to run the following program:
    
            %s
    
    Are you sure you want to run this program?
et: Evolution'i kalendri meeldetuletaja on olukorras,
    kus on määratud käivitada programm:
    
            %s
    
    Oled sa kindel, et soovid seda programmi käivitada?

en: An organizer is required.
et: Organiseerija peab olema määrtud.

en: An organizer must be set.
et: Organiseerija peab olema määrtud.

en: An unknown person
et: Tundmatu isik

en: Anni_versary:
et: _Aastapäev:

en: Anniv
et: Aastap

en: Anniversary
et: Aastapäev

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Answered
et: Vastatud

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Antartica
et: Antarktika

en: Antigua And Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Any Category
et: Suvaline kategooria

en: Any field contains
et: Suvaline väli sisaldab

en: Apply Filters
et: Rakenda filtrid

en: Apply filter rules to the selected messages
et: Rakendab filtreerimisreeglid valitud sõnumitele

en: Apply filters to new messages in INBOX
et: Rakenda filtreid Sisendkasti uutele sõnumitele

en: Apply filters to new messages in INBOX on this server
et: Rakenda filtreid kõikidele Sisendkasti uutele sõnumitele

en: Appointment
et: Sündmus

en: Appointment - %s
et: Sündmus - %s

en: Appointments
et: Sündmused

en: April
et: Aprill

en: Are you sure want to delete this untitled journal entry?
et: Kas sa tõesti tahad kustutada seda nimetut päeviku sissekannet?

en: Are you sure you want
    to delete this contact?
et: Kas sa tõesti tahad
    kustutada seda kontakti?

en: Are you sure you want to cancel and delete this journal entry?
et: Kas sa tõesti soovid katkestada ja kustutada antud päeviku sissekande?

en: Are you sure you want to cancel and delete this meeting?
et: Kas sa tõesti soovid katkestada ja kustutada antud kohtumise?

en: Are you sure you want to cancel and delete this task?
et: Kas sa tõesti soovid katkestada ja kustutada antud ülesande?

en: Are you sure you want to delete %d appointments?
et: Kas sa tõesti tahad kustutada %d sündmust?

en: Are you sure you want to delete %d journal entries?
et: Kas sa tõesti tahad kustutada %d päeviku sissekannet?

en: Are you sure you want to delete %d tasks?
et: Kas sa tõesti tahad kustutada %d ülesannet?

en: Are you sure you want to delete the appointment `%s'?
et: Kas sa tõesti tahad kustutada sündmust '%s'?

en: Are you sure you want to delete the journal entry `%s'?
et: Kas sa tõesti tahad kustutada päeviku sissekannet '%s'?

en: Are you sure you want to delete the task `%s'?
et: Kas sa tõesti tahad kustutada ülesannet '%s'?

en: Are you sure you want to delete this account?
et: Oled sa kindel, et soovid seda kontot kustutada?

en: Are you sure you want to delete this news account?
et: Oled sa kindel, et soovid seda uudistekontot kustutada?

en: Are you sure you want to delete this untitled appointment?
et: Kas sa tõesti tahad kustutada seda nimetut sündmust?

en: Are you sure you want to delete this untitled task?
et: Kas sa tõesti tahad kustutada seda nimetut ülesannet?

en: Are you sure you want to remove the "%s" folder?
et: Kas sa tõesti tahad kustutada kausta "%s"?

en: Argentina
et: Argentiina

en: Arkhangelsk
et: Arhangelsk

en: Armenia
et: Armeenia

en: Asia
et: Aasia

en: Asia/Baghdad
et: Aasia/Bagdad

en: Asia/Bahrain
et: Aasia/Bahrein

en: Asia/Baku
et: Aasia/Bakuu

en: Asia/Bangkok
et: Aasia/Bangkok

en: Asia/Beirut
et: Aasia/Beirut

en: Asia/Brunei
et: Aasia/Brunei

en: Asia/Dubai
et: Aasia/Dubai

en: Asia/Gaza
et: Aasia/Gaza

en: Asia/Hong_Kong
et: Aasia/Hong_Kong

en: Asia/Irkutsk
et: Aasia/Irkuts

en: Asia/Istanbul
et: Aasia/Istanbu

en: Asia/Jakarta
et: Aasia/Jakarta

en: Asia/Jerusalem
et: Aasia/Jeruusalem

en: Asia/Kabul
et: Aasia/Kabul

en: Asia/Krasnoyarsk
et: Aasia/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
et: Aasia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuwait
et: Aasia/Kuveit

en: Asia/Manila
et: Aasia/Manila

en: Asia/Novosibirsk
et: Aasia/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
et: Aasia/Omsk

en: Asia/Samarkand
et: Aasia/Samarkand

en: Asia/Shanghai
et: Aasia/Shanghai

en: Asia/Singapore
et: Aasia/Singapur

en: Asia/Taipei
et: Aasia/Taipei

en: Asia/Tbilisi
et: Aasia/Tbilisi

en: Asia/Tehran
et: Aasia/Tehran

en: Asia/Tokyo
et: Aasia/Tokio

en: Asia/Ulaanbaatar
et: Aasia/Ulaanbaator

en: Asia/Vladivostok
et: Aasia/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
et: Aasia/Jakuts

en: Asia/Yekaterinburg
et: Aasia/Jekaterinburg

en: Asia/Yerevan
et: Aasia/Jerevan

en: Ass
et: Abil

en: Assign Color
et: Määra värvus

en: Assign Score
et: Määra skoor

en: Assign Task
et: Määra ülesanne

en: Assign this task to others
et: Määra ülesanne teistele

en: Assigned
et: Määratud

en: Assignment
et: Kellele määratud

en: Assistant
et: Assistent

en: Assistant Phone
et: Assistendi telefon

en: Asswan
et: Assuan

en: Astrakhan
et: Astrahan

en: At least one attendee is necessary
et: Vaja on vähemalt ühte osavõtjat

en: At least one attendee is required.
et: Vähemalt üks osaleja peab olema märgitud.

en: Athens
et: Ateena

en: Attach
et: Manusta

en: Attach a file
et: Lisab sõnumile faili

en: Attach a file to the message
et: Lisa sõnumile manus

en: Attachment
et: Manus

en: Attachment properties
et: Manuse omadused

en: Attachments
et: Manused

en: Attendee
et: Osavõtja

en: Attendee status can not be updated because the item no longer exists
et: Osavõtja olekut ei olnud võimailk uuendada, kuna objekti enam ei eksisteeri

en: Attendee status could not be updated because of an invalid status!
et: Osavõtja olekut ei ole võimailk uuendada, kuna selle olek on vigane!

en: Attendee status could not be updated!
et: Osavõtja olekut ei ole võimailk uuendada!

en: Attendee status updated
et: Osavõtja olek uuendatud

en: Audio Alarm Options
et: Helialarmi häälestus

en: Australasia
et: Australaasia

en: Australia
et: Austraalia

en: Australia/Sydney
et: Austraalia/Sydney

en: Authentication
et: Autentimine

en: Authentication failed.
et: Autentimine ebaõnnestus.

en: Authentication mechanism is too weak
et: Autentimise mehhanism on liiga nõrk

en: Authentication required
et: Autentimine on vajalik

en: Automatic
et: Automaatne

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: B_usy
et: _Hõivatud

en: Bad Free/Busy Message
et: Vigane vaba/hõivatud sõnum

en: Bad Meeting Message
et: Vigane kohtmise sõnum

en: Bad Task Message
et: Vigane ülesande sõnum

en: Bad authentication response from server.
et: Serverilt saadi vigane autentimise vastus.

en: Bad authentication response from server.
et: Halb autentimisvastus serverilt.

en: Bad certificate from %s:
    
    %s
    
    Do you wish to accept anyway?
et: Halb sertifikaat serverist %s:
    
    %s
    
    Kas soovid seda kasutada?

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Baltic
et: Balti

en: Basic
et: Peamine

en: Basics
et: Põhilised asjad

en: Bcc
et: Pimekoopia

en: Bcc:
et: Pimekoopia:

en: Begins: <b>
et: Algus: <b>

en: Beijing
et: Peking

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Beograd
et: Belgrad

en: Bergstrom AFB
et: Bergström AFB

en: Berlin
et: Berliin

en: Berlin-Tegel
et: Berliin-Tegel

en: Berlin-Tempelhof
et: Berliin-Tempelhof

en: Birth Date
et: Sünniaeg

en: Birthda_y:
et: _Sünnipäev:

en: Blagoveschensk
et: Blagoveðensk

en: Blank forms at end:
et: Tühjad väljad lõpus:

en: Blowing dust
et: Tolm tuulega

en: Blowing dust whirls
et: Tolmupöörised tuulega

en: Blowing duststorm
et: Tugev tolmutorm

en: Blowing hail
et: Rahesadu tuulega

en: Blowing ice crystals
et: Jääkristallid tuulega

en: Blowing ice pellets
et: Jääterad tuulega

en: Blowing precipitation
et: Sademed tuulega

en: Blowing rainfall
et: Vihm tuulega

en: Blowing sand
et: Liiv tuulega

en: Blowing sandstorm
et: Tugev liivatorm

en: Blowing small hail
et: Peen rahe tuulega

en: Blowing snow grains
et: Lumeterad tuulega

en: Blowing snowfall
et: Lumesadu tuulega

en: Blowing spray
et: Veetolm tuulega

en: Blowing squall
et: Puhanguline tuul

en: Blowing volcanic ash
et: Vulkaaniline tuhk tuulega

en: Body
et: Sisu

en: Body contains
et: Sisu sisaldab

en: Body does not contain
et: Sisu ei sisalda

en: Body or subject contains
et: Sisu või teema sisaldab

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bosnia And Herzegowina
et: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Bosnia-Herzegovina
et: Bosnia-Hertseegoviina

en: Bottom:
et: All:

en: Bouvet Island
et: Bouvet' saar

en: Brazil
et: Brasiilia

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani ala

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: Broken clouds
et: Pilveräbalad

en: Brunei Darussalam
et: Brunei

en: Brussels-National Airport
et: Brüssel-Rahvuslik Lennujaam

en: Bryansk
et: Brjansk

en: Bucuresti
et: Bukarest

en: Bucuresti-Otopeni
et: Bukarest-Otopeni

en: Bug buddy was not found in your $PATH.
et: Ei leidnud Bug Buddy't sinu $PATH'ist.

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Bus
et: Töö

en: Bus 2
et: Äri 2

en: Bus Fax
et: Fax tööl

en: Business
et: Äri

en: Business 2
et: Äri 2

en: Business Address
et: Aadress tööl

en: Business Fax
et: Fax tööl

en: Business Phone
et: Telefon tööl

en: Business Phone 2
et: Telefon tööl 2

en: Busy
et: Kinni

en: By Company
et: Asutuse järgi

en: By Sender
et: Saatja järgi

en: By Status
et: Oleku järgi

en: By Subject
et: Teema järgi

en: CORBA error
et: CORBA viga

en: C_elsius
et: _Celsius

en: C_lose
et: _Sulge

en: C_ontacts...
et: _Kontaktid...

en: C_ontaining:
et: _Sisaldab:

en: C_ut
et: _Lõika

en: Ca_tegories...
et: Kate_gooriad...

en: Cairo
et: Kairo

en: Calendar
et: Kalender

en: Calendar Message
et: Kalendri sõnum

en: Calendar URI
et: Kalendri URI

en: Calendar and Tasks Settings
et: Kalendri ja ülesannete sätted

en: Calendar file could not be updated!
et: Kalendrifaili ei saa uuendada!

en: Calendar information
et: Kalendri info

en: California
et: Kalifornia

en: Callback
et: Tagasihelistamine

en: Callback Phone
et: Tagasihelistamise telefon

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Canada
et: Kanada

en: Canarias/Fuerteventura
et: Kanaari saared/Fuerteventura

en: Canarias/Gran Canaria
et: Kanaari saared/Gran Canaria

en: Canarias/Hierro
et: Kanaari saared/Hierro

en: Canarias/La Palma
et: Kanaari saared/La Palma

en: Canarias/Lanzarote
et: Kanaari saared/Lanzarote

en: Canarias/Tenerife Norte
et: Kanaari saared/Tenerife Norte

en: Canarias/Tenerife Sur
et: Kanaari saared/Tenerife Sur

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel All
et: Katkesta kõik

en: Cancel Mee_ting
et: T_ühista kohtumine

en: Cancel Operation
et: Katkesta tegevus

en: Cancel Task
et: Katkesta ülesanne

en: Cancel the current mail operation
et: Katkestab käimasoleva sõnumioperatsiooni

en: Cancel this task
et: Katkesta aktiivne ülesanne

en: Cancelled
et: Katkestatud

en: Cancelled.
et: Katkestatud.

en: Cannot append message to maildir folder: %s: %s
et: Sõnumi lisamine maildir kausta nurjus: %s: %s

en: Cannot append message to mh folder: %s: %s
et: Sõnumi lisamine mh vormingus kausta nurjus: %s: %s

en: Cannot attach file %s: %s
et: Ei saa lisada faili manusesse: %s: %s

en: Cannot attach file %s: not a regular file
et: Ei saa lisada faili manusesse %s: see ei ole tavaline fail

en: Cannot build locking helper pipe: %s
et: Ei suuda luua lukustamisabilise toru: %s

en: Cannot check folder: %s: %s
et: Ei saa kontrollida kausta: %s: %s

en: Cannot copy folder: %s
et: Kausta kopeerimine nurjus: %s

en: Cannot create a folder with that name
et: Sa ei saa luua selle nimega kausta

en: Cannot create folder lock on %s: %s
et: %s lukustamine nurjus: %s

en: Cannot create the directory
    %s
    Error: %s
et: Ei õnnestu luua kataloogi
    %s
    Viga: %s

en: Cannot create the specified folder:
    %s
et: Kirjeldatud kausta loomine nurjus:
    %s

en: Cannot decrypt this message: couldn't create pipe to GPG/PGP: %s
et: Ei saa sõnumit lahti krüptida: toru loomine GPG/PGPsse ebaõnnestus: %s

en: Cannot decrypt this message: no ciphertext to decrypt
et: Seda teadet pole võimalik dekrüpteerida: puudub dekrüpteeritav algtekst

en: Cannot decrypt this message: no password provided
et: Ei saa sõnumit lahti krüptida: parool on määramata

en: Cannot delete folder metadata %s: %s
et: Kausta %s metaandmete kustutamine nurjus: %s

en: Cannot delete folder:
    %s
et: Kausta kustutamine nurjus:
    %s

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
et: Kausta kustutamine nurjus: %s: vigane operatsioon

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
et: Kausta kustutamine nurjus: %s: kausta ei ole olemas

en: Cannot encrypt this message: couldn't create pipe to GPG/PGP: %s
et: Ei saa krüptida sõnumit: toru loomine GPG/PGPsse ebaõnnestus: %s

en: Cannot encrypt this message: no password provided
et: Ei saa krüptida sõnumit: parool on määramata

en: Cannot encrypt this message: no plaintext to encrypt
et: Seda teadet pole võimalik krüpteerida: puudub krüpteeritav algtekst

en: Cannot encrypt this message: no recipients specified
et: Ei saa krüptida sõnumit: saajate aadressid on määramata.

en: Cannot fork locking helper: %s
et: Lukustamisabilise haruprotsessi loomine nurjus: %s

en: Cannot get message: %s
      %s
et: Ei saa kätte sõnumit: %s
      %s

en: Cannot get message: %s from folder %s
      %s
et: Ei saa kätte sõnumit %s kaustast %s
      %s

en: Cannot initialize the Bonobo component system.
et: Bonobo komponentide süsteemi lähtestamine nurjus

en: Cannot move folder: %s
et: Kausta teisaldamine nurjus:
    %s

en: Cannot open message
et: Sõnumi avamine ebaõnnestus

en: Cannot open temporary mailbox: %s
et: Ei saa avada ajutist kirjakasti: %s

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
et: Otsinguavaldist ei ole võimalik analüüsida: %s
    %s

en: Cannot rename folder:
    %s
et: Kausta ümbernimetamine ebaõnnestus:
    %s

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
et: Kausta ümbernimetamine nurjus: %s: vigane operatsioon

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
et: Ei saa muuta kausta nime: %s: kausta ei ole olemas

en: Cannot save folder metainfo to %s: %s
et: Ei saa salvestada kausta metainfot faili %s: %s

en: Cannot send message: no recipients defined.
et: Ei saa saata sõnumit: saajate aadressid on määramata.

en: Cannot send message: sender address not defined.
et: Ei saa saata sõnumit: saatja aadress on määramata.

en: Cannot send message: sender address not valid.
et: Ei saa saata sõnumit: saatja aadress on vigane

en: Cannot sign this message: couldn't create pipe to GPG/PGP: %s
et: Ei saa allkirjastada sõnumit: toru loomine GPG/PGPsse ebaõnnestus: %s

en: Cannot sign this message: no password provided
et: Ei saa allkirjastada sõnumit: parool on määramata

en: Cannot sign this message: no plaintext to clearsign
et: Seda teadet pole võimalik allkirjastada: signeeritav algtekst puudub

en: Cannot sign this message: no plaintext to sign
et: Seda teadet pole võimalik allkirjastada: puudub allkirjastatav algtekst.

en: Cannot verify this message: couldn't create pipe to GPG/PGP: %s
et: Ei saa kontrollida sõnumit: toru loomine GPG/PGPsse ebaõnnestus: %s

en: Cannot verify this message: couldn't create temp file: %s
et: Ei saa kontrollida sõnumit: Ajutise faili loomine ebaõnnestus: %s

en: Cannot verify this message: no plaintext to verify
et: Seda teadet pole võimalik kontrollida: kontrollitav algtekst puudub

en: Cape Town D. F. Malan
et: Kaplinn

en: Cape Verde
et: Roheneemesaared

en: Car
et: Auto

en: Car Phone
et: Autotelefon

en: Card ID already exists
et: Kaardi ID on juba olemas

en: Card View
et: Kaardi vaade

en: Card not found
et: Kaarti ei leitud

en: Card:
et: Kaart:

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Categories
et: Kategooriad

en: Categories: %s
et: Kategooriad: %s

en: Category editor not available.
et: Kategooriaredaktor pole saadaval.

en: Category is
et: Kategooria on

en: Cayman Islands
et: Kaimanisaared

en: Cc
et: Koopia

en: Cc:
et: Koopia:

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Central and South America
et: Kesk- ja Lõuna-Ameerika

en: Chad
et: Tšaad

en: Chair
et: Juht

en: Chair Persons
et: Juhid

en: Change Anyway
et: Muuda sellegipoolest

en: Change the name of this folder
et: Muudab kausta nime

en: Change the properties of this folder
et: Muuda kausta omadusi

en: Change the settings for the summary
et: Muudab kokkuvõtte sätteid

en: Change this folder's properties
et: Muudab selle kataloogi omadusi

en: Changed Contact:
et: Muudetud kontakt:

en: Changing folder "%s" to "%s" format
et: Muudan kausta "%s" vormingusse "%s"

en: Character Encoding
et: Kodeering

en: Check Address
et: Kontrolli aadressi

en: Check Full Name
et: Kontrolli täisnime

en: Check for new messages in all folders
et: Kontrolli uusi sõnumeid kõikides kaustades

en: Check this if the server requires you to authenticate.
et: See väli märgitakse juhul, kui server nõuab kasutaja tõendamist.

en: Checking Service
et: Teenuse kontrollimine

en: Checking for New Mail
et: Uute sõnumite kontroll

en: Checking for new mail
et: Kontrollin uusi sõnumeid

en: Chelyabinsk
et: Tðeljabinsk

en: Chile
et: Tšiili

en: China
et: Hiina

en: Chinese
et: Hiina

en: Chofu Airport
et: Chofu Lennujaam

en: Choose an action:
et: Vali tegevus

en: Choose the file that you want to import into Evolution, and select what type of file it is from the list.
    
    You can select "Automatic" if you do not know, and Evolution will attempt to work it out.
et: Vali fail, mida soovid importida. Samuti kirjelda faili tüüp.
    
    Kui Sa ei tea, mis tüüpi failiga tegemist on, vali faili tüübiks
    "Automaatne" ja Evolution üritab ise faili tüübi kindlaks teha.

en: Choose the type of importer to run:
et: Vali, millist tüüpi importijat Sa soovid kasutada:

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Classification
et: Liigitamine

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear sky
et: Selge taevas

en: Clearsigning is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta allkirjastamist

en: Click "Import" to begin importing the file into Evolution.
et: Faili importimiseks Evolution'i vajuta "Impordi".

en: Click OK to close these connections and go offline
et: Ühenduste sulgemiseks ja offline reziimi siirdumiseks vajuta "Olgu"

en: Click here for the address book
et: Aadressiraamatu vaatamiseks kliki siia

en: Click here to add an attendee
et: Osavõtja lisamiseks vajuta siia

en: Click to add a task
et: Ülesande lisamiseks vajuta siia

en: Close
et: Sulge

en: Close the current file
et: Sulge fail

en: Close this item
et: Sulgeb elemendi

en: Close this window
et: Sulgeb akna

en: Closing connections...
et: Sulgen ühendused...

en: Co_ntacts:
et: Ko_ntaktid:

en: Cocos (Keeling) Islands
et: Kookossaared

en: Cocos Island
et: Kookosesaared

en: Collaboration
et: Koostöö

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Color for overdue tasks
et: Hilinenud ülesannete värvus

en: Color for tasks due today
et: Täna lõppevate ülesannete värvus

en: Comment contains
et: Kommentaar sisaldab

en: Common Name
et: Ühine nimi

en: Comoros
et: Komoorid

en: Comp
et: Firma

en: Company
et: Firma

en: Company Phone
et: Firma telefon

en: Compare against
et: Võrdle

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Complete.
et: Valmis.

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Completion Date
et: Lõpetamise kuupäev

en: Compose _New Message
et: Koosta _uus sõnum

en: Compose a message
et: Sõnumi koostamine

en: Compose a reply to all of the recipients of the selected message
et: Koostab vastuse kõigile valitud sõnumi adressaatidele

en: Compose a reply to the mailing list of the selected message
et: Koostab vastuse valitud sõnumi postiloendisse

en: Compose a reply to the sender of the selected message
et: Koostab vastuse valitud sõnumi koostajale

en: Composer
et: Sõnumiredaktor

en: Con_fidential
et: _Salajane

en: Confidential
et: Salajane

en: Configuration
et: Häälestus

en: Configuration Database not found
et: Ei leia häälestusandmebaasi

en: Configure the calendar's settings
et: Kalendri seadistamine

en: Configure the task view's settings
et: Muudab ülesannete vaate sätteid

en: Confirm when Expunging a folder
et: Kausta puhastamisel küsi kinnitust

en: Conflicting Contact:
et: Vastulous kontakt:

en: Congo
et: Kongo

en: Congratulations, your mail configuration is complete.
    
    You are now ready to send and receive email 
    using Evolution. 
    
    Click "Finish" to save your settings.
et: Õnnitlen, sinu e-posti seadistamine on lõppenud.
    
    Nüüd on Evolution valmis sinu e-posti saatma
    ja vastu võtma.
    
    Seadistuste salvestamiseks vajuta "Lõpeta".

en: Connecting to LDAP server...
et: Ühendan LDAP serveriga...

en: Connecting to server...
et: Ühendun serverisse...

en: Connection cancelled
et: Ühendus katkestatud

en: Contact Editor
et: Kontaktiredaktor

en: Contact List Editor
et: Kontaktiloendi redaktor

en: Contact Quick-Add
et: Kontakti kiirlisamine

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Contacts:
et: Kontaktid:

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy Link Location
et: Kopeeri viida asukoht

en: Copy folder
et: Kausta kopeerimine

en: Copy message(s) to
et: Kopeeri sõnum(id) kausta...

en: Copy selected messages
et: Kopeeri valitud sõnumid

en: Copy selected messages to another folder
et: Kopeerib valitud sõnumi teise kausta

en: Copy selected task
et: Kopeerib valitud ülesanne

en: Copy the selection
et: Kopeerib valiku

en: Copy this folder
et: Teeb kaustast koopia

en: Copy to Folder
et: Kopeeri kausta

en: Copying
et: Kopeerin

en: Cote d'Ivoire
et: Elevandiluurannik

en: Could not check POP server for new messages: %s
et: Uute sõnumite kontrollimine POP serverist nurjus: %s

en: Could not check mail file %s: %s
et: Ei saa kontrollida postifaili %s: %s

en: Could not close temp folder: %s
et: Ajutise kausta sulgemine ebaõnnestus: %s

en: Could not connect to %s (port %d): %s
et: Ei saa ühenduda %s (port: %d): %s

en: Could not connect to POP server on %s.
et: Ühenduse loomine POP serveriga nurjus: %s

en: Could not connect to server: %s
et: Ühenduse loomine serveriga nurjus: %s

en: Could not create composer window:
    Unable to activate HTML editor component.
et: Ei saa luua sõnumiredaktori akent:
    Ei saa aktiveerida HTML redaktori komponenti.

en: Could not create directory %s:
    %s
et: Kataloogi %s loomine nurjus:
    %s

en: Could not create directory %s: %s
et: Ei saa luua kataloogi %s: %s

en: Could not create file `%s':
    %s
et: Ei saa luua faili '%s':
    %s

en: Could not create folder `%s':
    %s
et: Ei saa luua kausta '%s':
    %s

en: Could not create lock file for %s: %s
et: Lukufaili loomine %s jaoks nurjus: %s

en: Could not create pipe to sendmail: %s: mail not sent
et: Ei saa luua toru sendmailiga: %s: sõnumit ei saadetud

en: Could not create pipe: %s
et: Toru loomine ebaõnnestus: %s

en: Could not create temporary directory: %s
et: Ajutise kataloogi loomine nurjus: %s

en: Could not create the alarm notify service
et: Ei saa tekitada alarmiga märguande teenust

en: Could not create the calendar view.  Please check your ORBit and OAF setup.
et: Kalendrivaate loomine nurjus. Kontrolli ORBit'i ja OAF'i seadistusi.

en: Could not create the tasks view.  Please check your ORBit and OAF setup.
et: Ei suutnud tekitada ülesannete vaadet.  Kontrolli oma ORBit ja OAF seadistust.

en: Could not delete folder `%s':
    %s
et: Ei saa kustutada kausta '%s':
    %s

en: Could not delete folder `%s': %s
et: Ei saa kustutada kausta '%s': %s

en: Could not delete folder index file `%s': %s
et: Ei saa kustutada kausta indeksfaili '%s': %s

en: Could not delete folder summary file `%s': %s
et: Ei saa kustutada kausta kokkuvõttefaili '%s': %s

en: Could not execute %s: mail not sent.
et: Ei saa käivitada %s: sõnumit ei saadetud.

en: Could not fetch message: %s
et: Sõnumi võtmine nurjus: %s

en: Could not find 'From' address in message
et: Ei suuda leida sõnumist 'Kellele' aadressi

en: Could not find message body in FETCH response.
et: Ei leia sõnumi sisu FETCH vastuses.

en: Could not find widget for a field: `%s'
et: Ei leidnud vidinat väljale: `%s'

en: Could not fork sendmail: %s: mail not sent
et: Sendmail'i haruprotsessi pole võimalik tekitada: %s: e-post jäi saatmata

en: Could not fork: %s
et: Haruprotsessi pole võimalik tekitada: %s

en: Could not get Kerberos ticket:
    %s
et: Kerberose pileti saamine ebaõnnestus:
    %s

en: Could not get group list from server.
et: Ei saanud gruppide nimekirja serverist kätte.

en: Could not initialize Bonobo
et: Ei saa laadida Bonobot

en: Could not initialize GNOME
et: GNOME lähtestamine nurjus

en: Could not initialize gnome-vfs
et: Ei saa gnome-vfs initsialiseerida

en: Could not load %s: %s
et: Ei saa laadida %s: %s

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
et: Ei saa laadida %s: süsteem ei toeta moodulite laadimist.

en: Could not load %s: No initialization code in module.
et: Ei saa laadida %s: moodulis puudub initsialiseerimiskood.

en: Could not load summary for %s
et: Ei saa laadida %s kokkuvõtet

en: Could not load the tasks in `%s'
et: Ei saa laadida '%s' ülesandeid

en: Could not lock '%s'
et: '%s' lukustamine nurjus

en: Could not open `%s':
    %s
    Changes made to this folder will not be resynchronized.
et: Ei ole võimalik avada `%s':
    %s
    Sellesse kausta tehtud muudatused jäävad sünkroniseerimata.

en: Could not open `%s'; no items from the calendar folder will be migrated to the tasks folder.
et: Ei suuda avada `%s'; kalendrikausta kirjeid jäid ülesanneta kausta üle kandmata.

en: Could not open cache directory: %s
et: Ei suuda avada puhverkataloogi: %s

en: Could not open directory for news server: %s
et: Uudisteserveri kausta avamine nurjus: %s

en: Could not open file `%s':
    %s
et: Ei saa avada faili '%s':
    %s

en: Could not open file: %s: %s
et: Ei saa avada faili: %s: %s

en: Could not open folder `%s':
    %s
et: Ei saa avada kausta '%s':
    %s

en: Could not open folder: %s: %s
et: Ei saa avada kausta: %s: %s

en: Could not open mail file %s: %s
et: Ei saa avada postifaili %s: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
et: Ei saa avada ajutist postifaili %s: %s

en: Could not open the folder in `%s'
et: Ei saa avada '%s' kausta

en: Could not rename folder %s to %s: %s
et: Ei saa muuda kausta %s nime %s-ks: %s

en: Could not rename folder: %s
et: Kausta ümbernimetamine ebaõnnestus: %s

en: Could not save signature file.
et: Ei saa salvestada allkirjafaili.

en: Could not save summary: %s: %s
et: Ei saa salvestada kokkuvõtet: %s: %s

en: Could not scan folder `%s': %s
et: Ei saa lugeda kausta '%s': %s

en: Could not send message: %s
et: Ei saa saata sõnumit: %s

en: Could not start wombat
et: EI saa käivitada wombatit

en: Could not start wombat server
et: Ei saa käivitada wombat serverit

en: Could not sync temporary folder %s: %s
et: Ei saa sünkroniseerida ajutist kausta %s: %s

en: Could not update object!
et: Ei saanud uuendada objekti!

en: Could not write log entry: %s
    Further operations on this server will not be replayed when you
    reconnect to the network.
et: Ei olnud võimalik kirjutada logisse kirjet: %s
    Tulevased operatsioonid selles serveris jäävad tegemata kui sa
    taastad ühenduse võrguga.

en: Countr_y:
et: _Riik:

en: Create Ru_le From Message
et: Loo sõnumi baasil _reegel

en: Create _New Folder...
et: Loo _uus kaust...

en: Create _Virtual Folder From Message
et: Loo sõnumi baasil _Virtuaalne Kaust

en: Create a New All Day _Event
et: Loo uus _terve-päeva-sündmus

en: Create a New _Task
et: Loo uus _ülesanne

en: Create a _New Appointment
et: Loo uus _sündmus

en: Create a link to this folder in the shortcut bar
et: Loob kiirvalikute ribale viida sellele kaustale

en: Create a new appointment
et: Lisab uue sündmuse

en: Create a new contact "%s"
et: Loo uus kontakt "%s"

en: Create a new folder
et: Loo uue kausta

en: Create a new shortcut
et: Uue kiirvaliku loomine

en: Create a new shortcut group
et: Loob uue kiirvalikute grupi

en: Create a new task
et: Lisab uue ülesande

en: Create a rule to filter messages from this sender
et: Loob reegli filtreerimaks selle saatja poolt saadetud sõnumeid

en: Create a rule to filter messages to these recipients
et: Loob reegli filtreerimaks nendele adressaatidele saadetud sõnumeid

en: Create a rule to filter messages to this mailing list
et: Loob reegli filtreerimaks sellese postiloendisse saadetud sõnumeid

en: Create a rule to filter messages with this subject
et: Loob reegli filtreerimaks selle teemaga sõnumeid

en: Create a virtual folder for these recipients
et: Loob virtuaalse kausta selle sõnumi adressaatide järgi

en: Create a virtual folder for this mailing list
et: Loob virtuaalse kausta selle sõnumi postiloendi järgi

en: Create a virtual folder for this sender
et: Loob virtuaalse kausta selle sõnumi saatja järgi

en: Create a virtual folder for this subject
et: Loob virtuaalse kausta selle sõnumi teema järgi

en: Create an event for the whole day
et: Lisab terve päeva kestva sündmuse

en: Create new appointments with a default _reminder
et: Loo uusi sündmusi koos vaikimisi meelde_tuletajaga

en: Create new contact
et: Loob uue kontakti

en: Create new contact list
et: Loob uue kontaktide nimekirja

en: Create new shortcut group
et: Loo uus kiirvalikute grupp

en: Create or edit mail accounts and other preferences
et: Loob või muudab mailikontosid ja muid sätteid

en: Create or edit rules for filtering new mail
et: Loob või muudab uute sõnumite filtreerimisreegleid

en: Create or edit virtual folder definitions
et: Loob või muudab virtuaalsete kaustade kirjeldusi

en: Create vFolder from Search
et: Tee otsingureeglitest vKaust

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Cuba
et: Kuuba

en: Cursor could not be loaded
et: Kursorit ei saa laadida

en: Cut
et: Lõika

en: Cut selected messages
et: Lõikab valitud sõnumid

en: Cut selected task
et: Lõikab valitud ülesanne

en: Cut the selection
et: Lõikab valiku

en: Cyprus
et: Küpros

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Czech Republic
et: Tšehhi

en: DATA request timed out: %s: mail not sent
et: DATA päring ületas ajalimiidi: %s: sõnum jäi saatmata

en: DATA response error: %s: mail not sent
et: DATA vastuse viga: %s: sõnumi jäi saatmata

en: DATA response error: message termination: %s: mail not sent
et: DATA vastuse viga: sõnumi tühistamine: %s: sõnumi jäi saatmata

en: DATA send timed out: message termination: %s: mail not sent
et: DATA saatmine ületas ajalimiidi: sõnumi tühistamine: %s: sõnum jäi saatmata

en: D_epartment:
et: _Oskaond:

en: Date
et: Kuupäev

en: Date & Time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Date Completed:
et: Lõpetamise päev:

en: Date received
et: Vastuvõtmise kuupäev

en: Date sent
et: Saatmise kuupäev

en: Date/Time:
et: Kuupäev ja kell:

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Day
et: Päev

en: Day View
et: Päeva vaade

en: Days
et: Päev(a)

en: Dayton-South Airport
et: Dayton-South Lennujaam

en: De_fault
et: _Vaikimisi

en: De_lete
et: _Kustuta

en: December
et: Detsember

en: Decline
et: Lükka tagasi

en: Declined
et: Tagasi lükatud

en: Decrease the text size
et: Vähendab teksti suurust

en: Decryption is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta dekrüpteerimist

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Forward style is:
et: Vaikimisi edasisaatmise moodus on:

en: Default character encoding:
et: Vaikimisi kodeering:

en: Define Views
et: Kirjelda vaateid

en: Delegate To:
et: Delegeerida:

en: Delegated
et: Delegeeritud

en: Delegated From
et: Kust Delegeeritud

en: Delegated To
et: Kuhu Delegeeritud

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete "%s"
et: Kustuta "%s"

en: Delete Contact?
et: Kustutada kontakt?

en: Delete _All Occurrences
et: Kustuta k_õik sündmused

en: Delete after %s day(s)
et: Kustuta %s päeva möödumisel

en: Delete all but signature
et: Kustuta kõik peale allkirja

en: Delete selected contacts
et: Kustutab valitud kontaktid

en: Delete selected tasks
et: Kustutab valitud ülesanded

en: Delete the appointment
et: Kustuta sündmus

en: Delete this _Occurrence
et: Ku_stuta see sündmus

en: Delete this folder
et: Kustutab kausta

en: Delete this item
et: Kustutab elemendi

en: Delete this list
et: Kustutab nimekirja

en: Delete...
et: Kustuta...

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Deleting selected objects
et: Kustutan valitud objektid

en: Denmark
et: Taani

en: Dep
et: Osak

en: Department
et: Osakond

en: Description contains
et: Kirjeldus sisaldab

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Details
et: Täpsustused

en: Digital IDs...
et: Diditaalsed ID'd...

en: Dimensions:
et: Mõõtmed:

en: Disable
et: Keela

en: Disable Queries
et: Keela päringud

en: Disable splash screen
et: Keela tiitelkuva

en: Disconnecting from %s
et: Ühendun lahti: %s

en: Display
et: Kuva

en: Display a different folder
et: Näitab teist kausta

en: Display a message
et: Näita teadet

en: Display options
et: Näita häälestusi

en: Display the next important message
et: Kuvab järgmise tähtsa sõnumi

en: Display the next message
et: Kuvab järgmise sõnumi

en: Display the next unread message
et: Kuvab järgmise lugemata sõnumi

en: Display the next unread thread
et: Kuvab järgmise lugemata jutulõnga

en: Display the previous important message
et: Kuvab eelmise tähtsa sõnumi

en: Display the previous message
et: Kuvab eelmise sõnumi

en: Display the previous unread message
et: Kuvab eelmise lugemata sõnumi

en: Distinguished name (DN)
et: Eraldusnime (DN)

en: Do Not Exist
et: Ei ole olemas

en: Do not ask me again.
et: Seda küsimust rohkem mitte esitada.

en: Do you really want to remove group
    `%s' from the shortcut bar?
et: Soovite Te tõesti eemaldada kiirvalikute
    ribalt gruppi `%s'?

en: Do you want to save changes?
et: Kas soovid muudatused salvestada?

en: Dominican Republic
et: Dominikaani vabariik

en: Don't ask me again
et: Seda küsimust mitte rohkem esitada

en: Don't delete
et: Ära kustuta

en: Don't import
et: Ära impordi

en: Don't remove
et: Ära eemalda

en: Don't show this message again.
et: Seda teadet enam mitte näidata.

en: Done
et: Valmis

en: Draft
et: Mustand

en: Drafts
et: Mustandid

en: Drifting drizzle
et: Liikuv uduvihm

en: Drifting dust
et: Liikuv tolm

en: Drifting dust whirls
et: Liikuvad tolmupöörised

en: Drifting duststorm
et: Liikuv tolmutorm

en: Drifting fog
et: Liikuv udu

en: Drifting funnel cloud
et: Liikuv tuulispask

en: Drifting hail
et: Liikuv rahesadu

en: Drifting haze
et: Liikuv vine

en: Drifting ice crystals
et: Liikuvad jäkristallid

en: Drifting ice pellets
et: Liikuvad jääterad

en: Drifting mist
et: Liikuv hajus udu

en: Drifting precipitation
et: Liikuvad sademed

en: Drifting rain
et: Liikuv vihm

en: Drifting sand
et: Liikuv liiv

en: Drifting sandstorm
et: Liikuv liivatorm

en: Drifting small hail
et: Liikuv peene rahe sadu

en: Drifting smoke
et: Liikuv suits

en: Drifting snow
et: Liikuv lumesadu

en: Drifting snow grains
et: Liikuvad lumeterad

en: Drifting spray
et: Liikuv veetolm

en: Drifting squall
et: Liikuvad tuuleiilid

en: Drifting tornado
et: Liikuv tornaado

en: Drifting volcanic ash
et: Liikuv vulkaaniline tuhk

en: Drizzle
et: Uduvihm

en: Drizzle in the vicinity
et: Uduvihm läheduses

en: Due
et: Tähtaeg

en: Due Date
et: Tähtaeg

en: Duplicate Contact Detected
et: Avastati korduv kontakt

en: Dusseldorf
et: Düsseldorf

en: Dust
et: Tolm

en: Dust in the vicinity
et: Tolm läheduses

en: Dust whirls
et: Tolmupöörised

en: Dust whirls in the vicinity
et: Tolmupöörised läheduses

en: Duststorm
et: Tolmutorm

en: Duststorm in the vicinity
et: Tolmutorm läheduses

en: E
et: Ida

en: E-mail
et: E-post

en: EBook not loaded
et: EBook ei ole laetud

en: EMail: %s
    Common Name: %s
    Organization Unit: %s
    Organization: %s
    Locality: %s
    State: %s
    Country: %s
et: E-post: %s
    Ühine nimi: %s
    Organisatsiooni üksus: %s
    Organisatsioon: %s
    Locality: %s
    State: %s
    Riik: %s

en: E_nable
et: _Luba

en: E_xit
et: _Välju

en: East
et: Idast

en: East - NorthEast
et: Idast - kirdest

en: East - Southeast
et: Idast - kagust

en: East London
et: Ida-London

en: East St Louis
et: Ida-St Louis

en: East Timor
et: Ida-Timor

en: Edit Addressbook
et: Muuda aadressiraamatut

en: Edit Appointment
et: Muuda sündmust

en: Edit Contact Info
et: Muuda kontakti andmeid

en: Edit Contact List
et: Muuda kontaktide nimekirja

en: Edit Filters
et: Muuda filtreid

en: Edit Full
et: Redigeeri kõike

en: Edit Rule
et: Reegli muutmine

en: Edit VFolder
et: Muuda VKausta

en: Edit VFolders
et: Muuda VKaustu

en: Edit...
et: Muuda...

en: Egypt
et: Egiptus

en: Email
et: E-post

en: Email 2
et: E-post 2

en: Email 3
et: E-post 3

en: Email address
et: E-posti aadressi

en: Email is
et: E-post on

en: Empty Message
et: Tühi sõnum

en: Empty _Trash
et: Puhasta prügist

en: Enable
et: Luba

en: Enable Queries (Dangerous!)
et: Luba päringud (Ohtlik!)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Encrypt this message with PGP
et: Krüpteeri sõnum PGPga

en: Encrypt this message with your S/MIME Encryption Cetificate
et: Krüptib kirja sinu S/MIME krüptimissertifikaadi abil

en: Encryption is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta krüpteerimist

en: End Date
et: Lõpeb kuupäeval

en: Ending:
et: Lõpp:

en: Ends: <b>
et: Lõpp: <b>

en: Enter Delegate
et: Sisesta Delegaat

en: Enter Password
et: Sisesta parool

en: Enter Password for %s
et: Palun sisesta %s parool

en: Enter folder URI
et: Sisesta kausta URI

en: Enter password for %s (user %s)
et: Palun sisesta %s parool (kasutaja %s)

en: Enter the URL of the news feed you wish to add
et: Sisesta lisatava uudistekanali URL

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message
et: Sisesta aadressid, milledele saadetakse sõnumi koopiad

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message without appearing in the recipient list of the message.
et: Sisesta aadressid, millele saadetakse sõnumi pimekoopiad.

en: Enter the character set to use
et: Sisesta kasutatav märgistik

en: Enter the recipients of the message
et: Sisesta sõnumi adressaadid

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Error
et: Viga

en: Error adding card
et: Viga kaardi lisamisel

en: Error adding list
et: Viga listi lisamisel

en: Error autosaving message: %s
     %s
et: Viga kirja automaatsel salvestamisel: %s
     %s

en: Error copying mail temp file: %s
et: Viga ajutise postifaili kopeerimisel: %s

en: Error creating SASL authentication object.
et: Viga SASL autentimisobjekti loomise.

en: Error downloading RDF
et: Viga RDF'i allalaadimisel

en: Error executing %s.
et: Viga %s käivitamisel.

en: Error executing filter search: %s: %s
et: Viga filtri abil otsimisel %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
et: Viga filtri täitmisel: %s: %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
et: Viga otsinguavaldise täitmisel: %s: 
    %s

en: Error in regular expression '%s':
    %s
et: Viga regulaaravaldises '%s':
    %s

en: Error in search expression.
et: Viga otsingu avaldises.

en: Error loading %s
et: Viga %s laadimisel

en: Error loading default addressbook.
et: Viga vaikimisi aadressiraamatu laadimisel.

en: Error loading file: %s
et: Viga faili laadimisel: %s

en: Error loading filter information:
    %s
et: Viga filtriinfo laadimisel:
    %s

en: Error modifying card
et: Viga kaardi muutmisel

en: Error modifying list
et: Viga listi muutmisel

en: Error parsing filter: %s: %s
et: Viga filtri analüüsil: %s: %s

en: Error reading mail file: %s
et: Viga postifaili lugemisel: %s

en: Error removing card
et: Viga kaardi eemaldamisel

en: Error removing list
et: Viga listi eemaldamisel

en: Error saving file: %s
et: Viga faili salvestamisel: %s

en: Error saving shortcuts.
et: Viga kiirvalikute salvestamisel.

en: Error starting %s
et: Viga %s käivitamisel

en: Error while '%s':
    %s
et: Viga tegevusel '%s':
    %s

en: Error while communicating with calendar server
et: Viga kalendriserveriga suhtlemisel

en: Error while performing operation:
    %s
et: Operatsiooni käigus tekkis viga:
    %s

en: Error while reading file %s:
    %s
et: Viga faili %s lugemisel:
    %s

en: Error writing mail temp file: %s
et: Viga ajutise postifaili kirjutamisel: %s

en: Error writing to temp mailbox: %s
et: Viga ajutise kirjakasti kirjutamisel: %s

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Europe
et: Euroopa

en: Europe/Amsterdam
et: Euroopa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
et: Euroopa/Andorra

en: Europe/Athens
et: Euroopa/Ateena

en: Europe/Belfast
et: Euroopa/Belfast

en: Europe/Belgrade
et: Euroopa/Belgrad

en: Europe/Berlin
et: Euroopa/Berliin

en: Europe/Bratislava
et: Euroopa/Bratislava

en: Europe/Brussels
et: Euroopa/Brüssel

en: Europe/Bucharest
et: Euroopa/Bukarest

en: Europe/Budapest
et: Euroopa/Budapest

en: Europe/Copenhagen
et: Euroopa/Kopenhaagen

en: Europe/Dublin
et: Euroopa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
et: Euroopa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
et: Euroopa/Helsingi

en: Europe/Istanbul
et: Euroopa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
et: Euroopa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
et: Euroopa/Kiiev

en: Europe/Lisbon
et: Euroopa/Lisbon

en: Europe/Ljubljana
et: Euroopa/Ljubljana

en: Europe/London
et: Euroopa/London

en: Europe/Madrid
et: Euroopa/Madriid

en: Europe/Malta
et: Euroopa/Malta

en: Europe/Minsk
et: Euroopa/Minsk

en: Europe/Monaco
et: Euroopa/Monaco

en: Europe/Moscow
et: Euroopa/Moskva

en: Europe/Oslo
et: Euroopa/Oslo

en: Europe/Paris
et: Euroopa/Pariis

en: Europe/Prague
et: Euroopa/Praha

en: Europe/Riga
et: Euroopa/Riia

en: Europe/Rome
et: Euroopa/Rooma

en: Europe/Samara
et: Euroopa/Samaara

en: Europe/San_Marino
et: Euroopa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
et: Euroopa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
et: Euroopa/Simferoopol

en: Europe/Skopje
et: Euroopa/Skopje

en: Europe/Sofia
et: Euroopa/Sofia

en: Europe/Stockholm
et: Euroopa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
et: Euroopa/Tallinn

en: Europe/Tirane
et: Euroopa/Tirana

en: Europe/Uzhgorod
et: Euroopa/Uzhgorod

en: Europe/Vatican
et: Euroopa/Vatikan

en: Europe/Vienna
et: Euroopa/Viin

en: Europe/Vilnius
et: Euroopa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
et: Euroopa/Varssavi

en: Europe/Zagreb
et: Euroopa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
et: Europe/Zaporozie

en: Europe/Zurich
et: Euroopa/Zürich

en: Evaluation of the search expression did not yield a boolean value
et: Otsinguavaldise täitmine ei andnud tõeväärtusetüüpi väärtust

en: Event information
et: Teave sündmuse kohta

en: Every
et: Vahemikuga

en: Evolution - Create new folder
et: Evolution - Uue kausta loomine

en: Evolution Account Assistant
et: Evolution'i kontoassistent

en: Evolution Account Editor
et: Evolution'i kontoredaktor

en: Evolution Alarm
et: Evolution'i alarm

en: Evolution Error
et: Evolution'i viga

en: Evolution Import Assistant
et: Evolution'i impordiassistent

en: Evolution Importer Assistant
et: Evolution'i impordiassistent

en: Evolution News Editor
et: Evolution'i uudiseredaktor

en: Evolution Setup Assistant
et: Evolution'i seadistamise assistent

en: Evolution _Window
et: Evolutioni _aken

en: Evolution calendar iTip/iMip viewer
et: Evolution'i kalendri iTip/iMip vaataja

en: Evolution can import data from the following files:
et: Evolution suudab importida andmeid järgnevatest failidest:

en: Evolution component for handling the calendar.
et: Evolution'i kalendrihaldamise komponent.

en: Evolution could not create directory
    %s:
    %s
et: Evolution ei suutnud luua kataloogi
    %s:
    %s

en: Evolution does not recognize this type of signed message.
et: Evolution ei tunne seda tüüpi allkirjastatud sõnumeid.

en: Evolution does not support calendar reminders with
    email notifications yet, but this reminder was
    configured to send an email.  Evolution will display
    a normal reminder dialog box instead.
et: See meeldetuletus on konfigureeritud saatma e-posti
    aga Evolution ei toeta kalendripõhiseid meeldetuletusi
    meili teel.  Evolution kuvab selle asemel hariliku
    meeldetuletusdialoogi.

en: Evolution has found Elm mail files
    Would you like to import them into Evolution?
et: Evolution leidis Elm'i sõnumifailid.
    Kas sa soovid neid Evolution'i importida?

en: Evolution has found GnomeCard files.
    Would you like them to be imported into Evolution?
et: Evolution leidis GnomeCardi faile.
    Kas sa soovid neid Evolutionisse importida?

en: Evolution has found Netscape mail files.
    Would you like them to be imported into Evolution?
et: Evolution leidis Netscape postifaile.
    Kas sa soovid neid Evolutionisse importida?

en: Evolution has found Pine mail files.
    Would you like to import them into Evolution?
et: Evolution leidis Pine postifaile.
    Kas sa soovid neid Evolutionisse importida?

en: Evolution has taken the tasks that were in your calendar folder and automatically migrated them to the new tasks folder.
et: Evolution tõstis sinu kalendrikaustas olnud ülesanded üle uude ülesannete kausta.

en: Evolution installation
et: Evolutioni installimine

en: Evolution is importing your old Elm mail
et: Evolution impordib sinu sõnumeid programmist Elm'i

en: Evolution is importing your old Netscape data
et: Evolution impordib sinu Netscape andmeid

en: Evolution is importing your old Pine data
et: Evolution impordib sinu Pine andmeid

en: Evolution is now exiting ...
et: Evolution lõpetab töö ...

en: Evolution mail composer.
et: Evolution'i sõnumiredaktor.

en: Evolution mail folder display component.
et: Evolution'i sõnumikausta kuvamise komponent.

en: Evolution will use this Distinquished Name (DN) to authenticate you with the server
et: Evolution esitab selle eraldusnime serverile sinu identuse tõendamiseks

en: Evolution will use this email address to authenticate you with the server
et: Evolution esitab selle e-posti aadressi serverile sinu identuse tõendamiseks

en: Evolution's addressbook name selection interface.
et: Evolutioni aadressiraamatu nime valiku kasutajaliides.

en: Exceptions
et: Erandid

en: Execute actions
et: Käivita tegevused

en: Executive summary component could not initialize Bonobo.
et: Bonobo laadimine ebaõnnestus.

en: Exist
et: On olemas

en: Exists
et: Olemas

en: Exit the program
et: Väljub programmist

en: Expression
et: Avaldis

en: Expunging deleted messages
et: Hävitan kustutatud sõnumid

en: Expunging folder
et: Tühjendan kausta

en: FBUrl
et: VHUrl

en: FYR Macedonia
et: Makedoonia

en: F_ind
et: _Otsi

en: F_older
et: _Kaust

en: F_ont...
et: _Kirjatüüp...

en: F_ree
et: Va_ba

en: F_ree/Busy URL:
et: _Hõivatuse URL:

en: Failed at message %d of %d
et: %d. teate juures %d'st tekkis viga

en: Failed on message %d
et: Nurjumine teate %d juures

en: Failed to cache message %s: %s
et: Sõnumi %s puhverdamine ebaõnnestus: %s

en: Failed to decode message.
et: Sõnumi lahtikrüptimine ebaõnnestus.

en: Failed to find certificate for "%s".
et: Sertifikaadi leidmine "%s" jaoks nurjus.

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
et: fcntl(2) abil lukustamine nurjus: %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
et: flock(2) abil lukustamine nurjus: %s

en: Failed to send username to server
et: Kasutajanime saatmine serverile ebaõnnestus

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
et: Ebaõnnestud posti salvestamine ajutisse faili %s: %s

en: Failed to verify certificates.
et: Sertifikaatide kontroll ebaõnnestus.

en: Failure in name lookup: %s
et: Viga nime lahendamisel: %s

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: Family Name
et: Perekonnanimi

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: February
et: Veebruar

en: Fetching Mail
et: E-posti võtmine

en: Fetching summary information for new messages
et: Võtan kokkuvõtvat infot uute sõnumite kohta

en: Few clouds
et: Vähene pilvisus

en: Few ice crystals
et: Vähe jääkristalle

en: Few ice pellets
et: Vähe jääteri

en: Fiji
et: Fidži

en: File %s does not exist
et: Faili %s ei leitud.

en: File A_s:
et: Fai_l kui:

en: File As
et: Kataloogi kui

en: File exists, overwrite?
et: Fail on juba olemas. Kirjutada üle?

en: File name:
et: Faili nimi:

en: File type:
et: Faili tüüp:

en: Filename:
et: Faili nimi:

en: Filter Rules
et: Filtreerimisreeglid

en: Filter on Mailing _List...
et: Filter _postiloendi järgi...

en: Filter on Re_cipients
et: Filter a_dressaatide järgi

en: Filter on Se_nder...
et: Filter _saatja järgi...

en: Filter on Sen_der
et: Filter saat_ja järgi

en: Filter on Sub_ject
et: Filter t_eema järgi

en: Filter on _Mailing List
et: Filter  p_ostiloendi järgi

en: Filter on _Recipients...
et: Filter _adressaatide järgi...

en: Filter on _Subject...
et: Filter _teema järgi...

en: Filtering Folder
et: Filtreerin kausta

en: Filters
et: Filtrid

en: Find Now
et: Otsi nüüd

en: Find in Message
et: Otsi sõnumist

en: Find:
et: Leia:

en: Finland
et: Soome

en: First day of wee_k:
et: Nädala e_simene päev:

en: Flagged
et: Tähistatud

en: Fog
et: Udu

en: Fog in the vicinity
et: Udu läheduses

en: Fog with wind
et: Udu tuulega

en: Folder
et: Kaust

en: Folder `%s' does not exist.
et: Kausta '%s' ei ole olemas.

en: Folder `%s' is not empty. Not deleted.
et: Kaust '%s' ei ole tühi, jätan kustutamata.

en: Folder `%s/%s' does not exist.
et: Kausta '%s/%s' ei ole olemas.

en: Folder containing appointments and events
et: Kohtumisi ja sündmusi sisaldav kaust

en: Folder containing contact information
et: Kontaktide infot sisaldav kaust

en: Folder containing to-do items
et: Ülesandeid sisaldav kaust

en: Folder name cannot contain slashes.
et: Kausta nimi ei tohi sisaldada kaldkriipse.

en: Folder name cannot contain the Return character.
et: Kausta nimi ei tohi sisaldada Return sümbolit

en: Folder name:
et: Kausta nimi:

en: Folder type:
et: Kausta tüüp:

en: Folder was destroyed and recreated on server.
et: Kaust hävitati ja taasloodi serveris.

en: Folders
et: Kaustad

en: Folders whose names begin with:
et: Kaustad, mille nimi algab stringiga:

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Footer:
et: Jalus:

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
et: E-posti laetakse alla POP serverist

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
et: E-posti saatmiseks SMTP protokolli abil läbi võrgus oleva mailhub'i.

en: For delivering mail by passing it to the "sendmail" program on the local system.
et: E-posti saatmiseks kohaliku süsteemi programmi "sendmail" abil.

en: For reading and storing local mail in standard mbox spool files.
et: Kohalikku e-posti loetakse ja hoitakse standardsetes "mbox" vorminguga puhverfailides

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
et: E-posti loetakse ja hoitakse IMAP serveris.

en: For retrieving local mail from standard mbox formated spools.
et: Kohalikku e-posti võetakse standardsest "mbox" vorminguga puhvrist

en: For storing local mail in maildir directories.
et: Kohalikku posti hoitakse maildir vorminguga kataloogides.

en: For_mat
et: Vor_mindamine

en: Forget _Passwords
et: Unusta _paroolid

en: Forget remembered passwords so you will be prompted for them again
et: Unustab meeldejäetud paroolid, vajadusel küsitakse paroolid uuesti.

en: Format
et: Vorming

en: Fort Lauderdale (International)
et: Fort Lauderdale (Rahvusvaheline)

en: Fort Myers (Southwest Florida International)
et: Fort Myers (Edela-Florida rahvusvaheline)

en: Forward
et: Saada edasi

en: Forward As
et: Saada edasi määratud kujul

en: Forward Contact
et: Saada kontakt edasi

en: Forward _Attached
et: Saada manusena

en: Forward _Inline
et: Saada sõnumi sees

en: Forward _Quoted
et: Saada tsitaadina

en: Forward as i_Calendar
et: Edasta i_Kalendrina

en: Forward the selected message in the body of a new message
et: Saadab valitud sõnumi kellelegi edasi (saadetava sõnumi sees)

en: Forward the selected message quoted like a reply
et: Saadab valitud sõnumi kellelegi edasi (tsitaadina)

en: Forward the selected message to someone
et: Saadab valitud sõnumi kellelegi edasi

en: Forward the selected message to someone as an attachment
et: Saadab valitud sõnumi kellelegi edasi (manusena)

en: Forward this item via email
et: Edastab elemendi e-posti kaudu

en: Forwarded Message
et: Edasi saadetud sõnum

en: Forwarded message
et: Edasi saadetud sõnum

en: Forwarded message - %s
et: Edasi saadetud sõnum - %s

en: Forwarded messages
et: Edasi saadetud sõnumid

en: Fr
et: R

en: France
et: Prantsusmaa

en: Free
et: Vaba

en: Free-busy URL
et: Vaba-kinni URL

en: Free/Busy Information
et: Vaba/hõivatud info

en: Free/Busy Reply
et: Vaba/hõivatud vastus

en: Free/Busy Request
et: Soov saada vaba/hõivatud infot

en: Free/Busy info begins: <b>
et: Hõivatuse informatsioon algab: <b>

en: Free/Busy info ends: <b>
et: Hõivatuse informatsioon lõpeb: <b>

en: Free/Busy information
et: Vaba/Hõivatud informatsioon

en: Freezing drizzle
et: Jäätuv uduvihm

en: Freezing duststorm
et: Jäätuv tolmutorm

en: Freezing fog
et: Jäätuv udu

en: Freezing hail
et: Jäätuv rahesadu

en: Freezing haze
et: Jäätuv vine

en: Freezing ice crystals
et: Jäätuvad jääkristallid

en: Freezing ice pellets
et: Jäätuvad jääterad

en: Freezing mist
et: Jäätuv hajus udu

en: Freezing precipitation
et: Jäätuvad sademed

en: Freezing rain
et: Jäätuv vihm

en: Freezing sandstorm
et: Jäätuv liivatorm

en: Freezing small hail
et: Jäätuv peene rahe sadu

en: Freezing snow
et: Jäätuv lumesadu

en: Freezing snow grains
et: Jäätuvad lumeterad

en: Freezing spray
et: Jäätuv veetolm

en: Freezing squall
et: Jäätuvad tuuleiilid

en: Freezing tornado
et: Jäätuv tornaado

en: Freezing volcanic ash
et: Jäätuv vulkaaniline tuhk

en: French Guiana
et: Prantsuse Guajaana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: Friday
et: Reede

en: From
et: Kellelt

en: From %s:
et: Programmist %s:

en: From:
et: Saatja:

en: Fukue Airport
et: Fukue Lennujaam

en: Fukui Airport
et: Fukui Lennujaam

en: Fukuoka Airport
et: Fukuoka Lennujaam

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Full _Name...
et: T_äisnimi...

en: Funnel cloud
et: Tuulispask

en: Funnel cloud in the vicinity
et: Tuulispask läheduses

en: Funnel cloud w/ wind
et: Tuulispask ja tugev tuul

en: General
et: Üldine

en: Generating message list
et: Sõnumite nimekirja koostamine

en: Generic error
et: Üldine viga

en: Geneve
et: Genf

en: Genova
et: Genua

en: Geographical Position
et: Geograafiline asukoht

en: George Airport
et: George'i Lennujaam

en: Georgia
et: Gruusia

en: Germany
et: Saksamaa

en: Get Digital ID...
et: Hangi Digitaalne ID...

en: Getting message %d (%d%%)
et: Võetakse vastu teadet %d (%d%%)

en: Getting message %d of %d
et: Tõmban %d. sõnumit %dst

en: Go To
et: Mine

en: Go To Date
et: Mine kuupäevale

en: Go To Today
et: Mine tänasele

en: Go back
et: Liigub tagasi

en: Go forward
et: Liigub edasi

en: Go to _Date
et: _Mine valitud päevale

en: Go to _Today
et: Mine tänasele _päevale

en: Go to a specific date
et: Aktiveerib valitud kuupäeva

en: Go to folder...
et: Ava kaust...

en: Go to today
et: Aktiveerib tänase päeva

en: Goteborg (Landvetter)
et: Göteborg (Landvetter)

en: Goteborg (Save)
et: Göteborg (Save)

en: Greece
et: Kreeka

en: Greek
et: Kreeka

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Groningen
et: Gröningen

en: Group
et: Grupp

en: Group name:
et: Grupi nimi:

en: Guinea-bissau
et: Guinea-Bissau

en: HELO request timed out: %s: non-fatal
et: HELO päring ületas ajalimiidi: %s: mittefataalne

en: HELO response error: %s: non-fatal
et: HELO vastuse viga: %s: mittefataalne

en: HTML signature file:
et: HTML allkirjafail:

en: Ha Noi
et: Hanoi

en: Habana
et: Havanna

en: Hachijojima Airport
et: Hachijojima Lennujaam

en: Hail
et: Rahe

en: Hail in the vicinity
et: Rahe läheduses

en: Hail showers
et: Rahehood

en: Hailstorm
et: Rahetorm

en: Hakodate Airport
et: Hakodate Lennujaam

en: Hanamaki Airport
et: Hanamaki Lennujaam

en: Has subfolders
et: Sisaldab alamkaustu

en: Haze
et: Vine

en: Haze in the vicinity
et: Vine läheduses

en: Haze with wind
et: Vine tuulega

en: Header
et: Päis

en: Header/Footer
et: Päis/jalus

en: Headings
et: Päised

en: Headings for each letter
et: Päised iga kirja jaoks

en: Heard And McDonald Islands
et: Heard ja McDonald

en: Heavy drizzle
et: Tugev uduvihm

en: Heavy dust
et: Paksult tolmu

en: Heavy dust whirls
et: Tugevad tolmupöörised

en: Heavy duststorm
et: Tugev tolmutorm

en: Heavy hail
et: Tugev rahesadu

en: Heavy ice crystals
et: Tihedalt jääkristalle

en: Heavy ice pellets
et: Tihedalt jääteri

en: Heavy precipitation
et: Tugevad sademed

en: Heavy rain
et: Tugev vihm

en: Heavy sand
et: Tihedalt liiva

en: Heavy sandstorm
et: Tugev liivatorm

en: Heavy small hail
et: Tugevalt peent rahet

en: Heavy snow
et: Tugev lumesadu

en: Heavy snow grains
et: Tihedalt lumeteri

en: Heavy spray
et: Tihedalt veetolmu

en: Heavy squall
et: Tugevad tuuleiilid

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Help message
et: Abisõnum

en: Helsinki
et: Helsingi

en: Hide
et: Ära kuva

en: Hide S_elected Messages
et: Peida _valitud sõnumid

en: Hide _Deleted Messages
et: Peida _kustutatud sõnumid

en: Hide _Read Messages
et: Peida _loetud sõnumid

en: Hide the shortcut bar
et: Peidab kiirvalikute riba

en: High
et: Kõrge

en: Higher
et: Kõrge

en: Highest
et: Kõrgeim

en: Hiroshima Airport
et: Hiroshima Lennujaam

en: Holy See
et: Vatikan

en: Home
et: Kodu

en: Home 2
et: Kodu 2

en: Home Address
et: Kodune aadress

en: Home Fax
et: Kodune faks

en: Home Phone
et: Kodune telefon

en: Home Phone 2
et: Kodune telefon 2

en: Hong Kong
et: Hong-Kong

en: Host lookup failed: %s: host not found
et: Hostinime lahendamine ebaõnnestus: %s: ei leia hosti

en: Host lookup failed: %s: unknown reason
et: Hostinime lahendamine ebaõnnestus: %s: põhjus teadmata

en: Hours
et: Tund(i)

en: How many days should the calendar display at once?
et: Mitu päeva peaks kalendri kuva korraga näitama?

en: However, the message was successfully sent.
et: Sellegipoolest saadeti sõnum edukalt.

en: Hungary
et: Ungari

en: I/O error
et: I/O viga

en: IMAP command failed: %s
et: IMAPi käsk ebaõnnestus: %s

en: IMAP server %s does not support requested authentication type %s
et: IMAP server %s ei toeta küsitud autentimistüüpi %s

en: IMAP server response did not contain %s information
et: IMAP serveri vastus ei sisaldanud %s infot

en: Ice crystal storm
et: Jääkristallide torm

en: Ice crystals
et: Jääkristallid

en: Ice crystals in the vicinity
et: Jääkristallid läheduses

en: Ice pellet storm
et: Jääterade torm

en: Ice pellets
et: Jääterad

en: Ice pellets in the vicinity
et: Jääterad läheduses

en: Iceland
et: Island

en: Identity
et: Identiteet

en: If
et: Kui

en: Iki Airport
et: Iki Lennujaam

en: Immediately follow each other
et: Vahetult üksteise järgi

en: Import
et: Impordi

en: Import File (step 3 of 3)
et: Impordi fail (samm 3/3)

en: Import a single file
et: Impordi üksiku fail

en: Import data and settings from older programs
et: Impordi teiste programmide andmeid ja sätted

en: Import data from other programs
et: Impordib andmeid teistest programmidest

en: Important
et: Tähtis

en: Importer Type (step 1 of 3)
et: Impordi tüüp (samm 1/3)

en: Importers
et: Importijad

en: Importing
et: Importimine

en: Importing %s
    Importer not ready.
    Waiting 5 seconds to retry.
et: Impordin %s
    Importija ei ole valmis.
    Proovin 5 sekundi pärast uuesti.

en: Importing %s
    Importing item %d.
et: Impordin %s
    Impordin elementi %d.

en: Importing %s
    Importing item 1.
et: Impordin %s
    Impordin elementi 1.

en: Importing %s.
    Starting %s
et: Impordin %s.
    Käivitan %s

en: Importing Files
et: Impordin faile

en: Importing...
et: Impordin...

en: Imports LDIF files into Evolution.
et: Impordib LDIF faile Evolution'i

en: Imports Outlook Express 4 files into Evolution
et: Impordib Outlook Express 4 faile Evolution'i

en: Imports VCard files into Evolution.
et: Impordib VKaardi-vormingus failid Evolution'i.

en: In HTML mail
et: HTML sõnumis

en: In Process
et: Töös

en: In Progress
et: Töös

en: Inbox
et: Sisendkast

en: Include:
et: Lisa:

en: Incoming
et: Sissetulev

en: Increase the text size
et: Suurendab teksti suurust

en: Indexing:
et: Indekseerin:

en: Individual
et: Individuaalne

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Information
et: Info

en: Inline
et: Sõnumi sees

en: Input File
et: Sisendfail

en: Insert File
et: Sisesta fail

en: Insert a file as text into the message
et: Lisa fail sõnumisse tekstina

en: Insert text file...
et: Lisa tekstifail...

en: Internal error
et: Sisemine viga

en: Interrupted
et: Katkestatud

en: Invalid
et: Vigane

en: Invalid URI
et: Vigane URI

en: Invalid argument
et: Vigane parameeter

en: Invalid arguments
et: Vigased argumendid

en: Invalid email address trace information:
    %s
et: Ebakorrektne e-posti aadressi jälitusinfo:
    %s

en: Invalid message contents
et: Vigane sõnumi sisu

en: Invalid trace information:
    %s
et: Ebakorrektne jälitusinfo:
    %s

en: Invalid type in body-contains, expecting string
et: Vale tüüp väljal "sisu sisaldab", oodati stringi

en: Iran, Islamic Republic of
et: Iraan

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Isle of Man
et: Mani saar

en: Israel
et: Iisrael

en: It is possible that the mail server may reveal the recipients by adding an Apparently-To header.
    Send anyway?
et: Võimalik, et postiserver toob adressaadid nähtavale, lisades päisesse Apparently-To kirje.
    Saata sellegipoolest?

en: Italy
et: Itaalia

en: Item sent!
et: Kirje saadetud!

en: Izumo Airport
et: Izumo Lennuväli

en: Jacksonville-Craig Airport
et: Jacksonville-Craigi Lennuväli

en: January
et: Jaanuar

en: Japan
et: Jaapan

en: Japanese
et: Jaapani

en: Jeddah King Abdul Aziz International Airport
et: Jeddah King Abdul Azizi Rahvusvaheline Lennuväli

en: Jonkoping
et: Jönköping

en: Jordan
et: Jordaania

en: Journal entry - %s
et: Päeviku sissekanne - %s

en: July
et: Juuli

en: June
et: Juuni

en: KBOS
et: EETN

en: Kagoshima Airport
et: Kagoshima Lennuväli

en: Kansai International Airport
et: Kansai Rahvusvaheline Lennuväli

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Kazan
et: Kaasan

en: Kenya
et: Keenia

en: Khabarovsk
et: Habarovsvk

en: King Khaled International Airport
et: King Khaledi Rahvusvaheline Lennuväli

en: Kitakyushu Airport
et: Kitakyushu Lennujaam

en: Kliningrad
et: Kaliningrad

en: Kobenhavn/Kastrup
et: Kopenhaagen/Kastrup

en: Kobenhavn/Roskilde
et: Kopenhaagen/Roskilde

en: Kochi Airport
et: Kochi Lennujaam

en: Koln/Bonn
et: Köln/Bonn

en: Korea, Democratic People's Republic of
et: Korea Demokraatlik Rahvavabariik

en: Korea, Republic of
et: Korea Vabariik

en: Korean
et: Korea

en: Krasnoyarsk
et: Krasnojarsk

en: Kumamoto Airport
et: Kumamoto Lennujaam

en: Kushiro Airport
et: Kushiro Lennujaam

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: LDAP Server
et: LDAP server

en: LDAP server containing contact information
et: Kontaktide infot sisaldav LDAP server

en: L_ocation:
et: As_ukoht:

en: Landscape
et: Rõhtpaigutus

en: Language
et: Keel

en: Latvia
et: Läti

en: Leave messages on server
et: Jäta sõnumid serverisse

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Leeds and Bradford
et: Leeds ja Bradford

en: Left:
et: Vasakul:

en: Letter tabs on side
et: Tähenupud küljel

en: Liberia
et: Libeeria

en: Libya
et: Liibüa

en: Light drizzle
et: Nõrk uduvihm

en: Light dust
et: Pisut tolmu

en: Light dust whirls
et: Nõrgad tolmupöörised

en: Light duststorm
et: Nõrk tolmutorm

en: Light fog
et: Nõrk udu

en: Light funnel cloud
et: Nõrk tuulispask

en: Light hail
et: Nõrk rahesadu

en: Light haze
et: Kerge vine

en: Light mist
et: Kerge uduvine

en: Light precipitation
et: Nõrgad sademed

en: Light rain
et: Kerge vihm

en: Light sand
et: Pisut liiva

en: Light snow
et: Nõrk lumesadu

en: Light snow grains
et: Nõrgalt lumeteri

en: Light spray
et: Nõrgalt veetolmu

en: Light squall
et: Nõrgad tuuleiilid

en: Light standstorm
et: Nõrk liivatorm

en: Lisboa
et: Lissabon

en: List _name:
et: Loendi _nimi:

en: Lithuania
et: Leedu

en: Load _Images
et: _Lae pildid

en: Loading Calendar
et: Kalendri laadimine

en: Loading calendar...
et: Kalendri laadimine...

en: Loading...
et: Laen...

en: Local Folders
et: Kohalikud kaustad

en: Local delivery
et: Kohalik postijagaja

en: Local mail file %s
et: Kohaliku posti fail %s

en: Low
et: Madal

en: Lower
et: Madal

en: Lowest
et: Madalaim

en: Lubeck-Blankensee
et: Lüübek-Blankensee

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: MAIL FROM request timed out: %s: mail not sent
et: MAIL FROM päring ületas ajalimiidi: %s: sõnum jäi saatmata

en: MAIL FROM response error: %s: mail not sent
et: MAIL FROM vastuse viga: %s: sõnum jäi saatmata

en: MIME type:
et: MIME tüüp:

en: MTWTFSS
et: ETKNRLP

en: Ma_x number of items shown:
et: Maksimaalne kuvatavate kir_jete arv:

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Mail
et: Post

en: Mail Alarm Options
et: Kirjaalarmi häälestus

en: Mail Configuration
et: E-posti seadistamine

en: Mail Settings
et: Sõnumite sätted

en: Mail configuration interface
et: E-posti seadistamisliides

en: Mail delivery via the sendmail program
et: Sõnumite trantsport sendmail programmiga

en: Mail from %s
et: Sõnumi saatja: %s

en: Mail summary
et: Sõnumite kokkuvõte

en: Mail to %s
et: Sõnumi saaja: %s

en: Mailbox Format
et: Postkasti vorming

en: Maildir-format mail directories
et: "Maildir" vormingus postikataloog

en: Mailing list
et: Postiloend (list)

en: Make this Occurrence _Movable
et: Märgi see sündmus _nihutatavaks

en: Make this my _default account
et: See konto on minu _vaikimisi konto

en: Makhachkala
et: Mahhatðkala

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Malediivid

en: Malmo/Sturup
et: Malmö/Sturup

en: Man
et: juht

en: Manage Subscriptions
et: Tellimuste haldamine

en: Manager
et: Juht

en: Mar_k as Read
et: _Märgi loetuks

en: March
et: Märts

en: Margins
et: Veerised

en: Mark All as R_ead
et: Märgi kõik loetuk_s

en: Mark all visible messages as read
et: Märgib kõik peitmata sõnumid loetuks

en: Mark as I_mportant
et: Märgi t_ähtsaks

en: Mark as U_nread
et: Märgi kui l_ugemata

en: Mark as Unim_portant
et: Märgi vähet_ähtsaks

en: Mark as Unimp_ortant
et: Märgi vähetä_htsaks

en: Mark as _Important
et: Märgi tä_htsaks

en: Mark the selected messages as having been read
et: Märgib valitud sõnumi loetuks

en: Mark the selected messages as important
et: Märgib valitud sõnumi tähtsaks

en: Mark the selected messages as not having been read
et: Märgib valitud sõnumi lugemata sõnumiks

en: Mark the selected messages as unimportant
et: Märgib valitud sõnumi vähetähtsaks

en: Mark the selected messages for deletion
et: Märgib valitud sõnumi kustutamisele kuuluvaks

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Matches:
et: Vastavusi:

en: Matsumoto Airport
et: Matsumoto Lennujaam

en: Matsuyama Airport
et: Matsuyama Lennujaam

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: May
et: Mai

en: Meeting
et: Kohtumine

en: Meeting Cancellation
et: Kokkusaamise tühistamine

en: Meeting Information
et: Kohtumise info

en: Meeting Proposal
et: Ettepanek kohtumiseks

en: Meeting Reply
et: Kohtumise vastus

en: Meeting Update
et: Kohtumise info uuendus

en: Meeting Update Request
et: Soov muuta kohtumist

en: Meeting _end time:
et: Kohtumise l_õpp:

en: Meeting _start time:
et: Kohtumise _algus:

en: Meeting begins: <b>
et: Kohtumise algus: <b>

en: Meeting ends: <b>
et: Kohtumise lõpp: <b>

en: Memambetsu Airport
et: Memambetsu Lennujaam

en: Member
et: Liige

en: Members
et: Liikmed

en: Merge E-Mail Address
et: Ühenda e-posti aadressid

en: Message
et: Sõnum

en: Message %s not found.
et: Ei leia sõnumit %s

en: Message Alarm Options
et: Sõnumialarmi häälestus

en: Message Body
et: Sõnumi sisu

en: Message Header
et: Kirja päis

en: Message contains
et: Sõnum sisaldab

en: Message to Display
et: Näidatav sõnum

en: Message was received
et: Sõnum võeti vastu

en: Message was sent
et: Sõnum saadeti

en: Messages
et: Sõnumid

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Middle East
et: Lähis-Ida

en: Mineralnye Vody
et: Mineralnõje Vodõ

en: Minutes
et: Minut(it)

en: Miss
et: Preili

en: Mist
et: Hajus udu

en: Mist in the vicinity
et: Läheduses on hajus udu

en: Mist with wind
et: Hajus udu tuulega

en: Miyakejima Airport
et: Miyakejima Lennujaam

en: Miyazaki Airport
et: Miyazaki Lennujaam

en: Mo
et: E

en: Mobile
et: Mobiil

en: Mobile Phone
et: Mobiiltelefon

en: Mobile Regional Airport
et: Mobile Regionaalne Lennujaam

en: Moderate drizzle
et: Mõõdukas uduvihm

en: Moderate dust
et: Mõõdukalt tolmu

en: Moderate dust whirls
et: Mõõdukad tolmupöörised

en: Moderate duststorm
et: Mõõdukas tolmutorm

en: Moderate fog
et: Mõõdukas udu

en: Moderate funnel cloud
et: Mõõdukas tuulispask

en: Moderate hail
et: Mõõdukas rahesadu

en: Moderate haze
et: Mõõdukas vine

en: Moderate ice crystals
et: Mõõdukalt jääkristalle

en: Moderate ice pellets
et: Mõõdukalt jääteri

en: Moderate mist
et: Keskmiselt hajus udu

en: Moderate precipitation
et: Mõõdukad sademed

en: Moderate rain
et: Mõõdukas vihm

en: Moderate sand
et: Mõõdukalt liiva

en: Moderate sandstorm
et: Mõõdukas liivatorm

en: Moderate small hail
et: Mõõdukalt peent rahet

en: Moderate smoke
et: Mõõdukas suits

en: Moderate snow
et: Mõõdukas lumesadu

en: Moderate snow grains
et: Mõõdukalt lumeteri

en: Moderate spray
et: Mõõdukalt veetolmu

en: Moderate squall
et: Mõõdukad tuuleiilid

en: Moderate tornado
et: Mõõdukas tornaado

en: Moderate volcanic ash
et: Mõõdukalt vulkaanilist tuhka

en: Modifying card from LDAP server...
et: Muudan kaarti LDAP serveris...

en: Mombetsu Airport
et: Mombetsu Lennujaam

en: Monchengladbach
et: Mönchengladbach

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Month
et: Kuu

en: Month View
et: Kuu vaade

en: Montpellier-Mediterranee
et: Montpellier-Mediterrannee

en: Morocco
et: Maroko

en: Moscow Domodedovo
et: Moskva Domodedovo

en: Moscow Sheremetyevo
et: Moskva Šeremetjevo

en: Move
et: Tõsta

en: Move folder
et: Kausta ümbertõstmine

en: Move message(s) to
et: Tõsta sõnum(id) kausta...

en: Move selected messages to another folder
et: Tõstab valitud sõnumi teise kausta

en: Move this folder to another place
et: Tõstab kausta teise kohta

en: Move to Folder
et: Tõsta kausta

en: Movemail program failed: %s
et: Movemail programm ebaõnnestus: %s

en: Moving
et: Tõstan

en: Moving messages
et: Sõnumite liigutamine

en: Moving messages to %s
et: Tõstan sõnumid %s

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Mr.
et: Härra

en: Mrs.
et: Proua

en: Ms.
et: Pr.

en: Multiple Messages
et: Mitu sõnumit

en: Multiple Unseen Messages
et: Mitu nägemata sõnumit

en: Multiple VCards
et: Mitu VKaarti

en: Munchen
et: München

en: My Weather
et: Ilmateade

en: N
et: Põ

en: NNTP Server:
et: NNTP server:

en: NT Login
et: NT meldimine

en: Nagasaki Airport
et: Nagasaki Lennujaam

en: Nagoya Airport
et: Nagoya Lennujaam

en: Naha Airport
et: Naha Lennujaam

en: Nakashibetsu Airport
et: Nakashibetsu Lennujaam

en: Name
et: Nimi

en: Name begins with
et: Nimi algab stringiga

en: Name:
et: Nimi:

en: Namespace
et: Nimeruum

en: Namibia
et: Namiibia

en: Nankishirahama Airport
et: Nankishirahama Lennujaam

en: Needs Action
et: Vajab tegevust

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi Antillid

en: New
et: Uus

en: New All Day _Event
et: Uus kogu päeva _sündmus

en: New Appointment
et: Uus sündmus

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: New Contact
et: Uus kontakt

en: New Contact List
et: Uus kontaktide nimekiri

en: New Contact _List
et: Uus kontaktide _nimekiri

en: New Contact:
et: Uus kontakt:

en: New List
et: Uus loend

en: New Mail Message
et: Uus sõnum

en: New Message
et: Uus sõnum

en: New Task
et: Uus ülesanne

en: New Tokyo International Airport
et: Tokyo Uus Rahvusvaheline Lennujaam

en: New VFolder
et: Uus VKaust

en: New York-JFK Arpt
et: New York JFK Lennujaam

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: New _Appointment
et: Uus _sündmus

en: New _Appointment...
et: Uus _sündmus...

en: New _Contact
et: Uus k_ontakt

en: New _Mail Message
et: Uus _sõnum

en: New _Task
et: Uus _ülesanne

en: New phone type
et: Uus telefoni tüüp

en: New...
et: Uus...

en: News
et: Uudised

en: News Feed Settings
et: Uudistekanalite seadistused

en: Next
et: Järgmine

en: Next Important Message
et: Järgmisele tähtsale sõnumile

en: Next Message
et: Järgmisele sõnumile

en: Next Thread
et: Järgmisele jutulõngale

en: Next Unread Message
et: Järgmisele lugemata sõnumile

en: Nick
et: Hüüdnimi

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Niigata Airport
et: Niigata Lennujaam

en: Nizhny Novgorod
et: Niþni Novgorod

en: No
et: Ei

en: No Information
et: Info puudub

en: No Message Selected
et: Ühtegi sõnumit ei ole valitud

en: No appointments
et: Sündmused puuduvad

en: No cards
et: Kaardid puuduvad

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: No description available.
et: Kirjeldus puudub.

en: No error
et: Vigu ei tekkinud

en: No folder name specified.
et: Kausta nimi on kirjeldamata.

en: No owner
et: Omanik puudub

en: No server has been selected
et: Ühtegi serverit ei ole valitud

en: No space left
et: Vaba ruum on otsas

en: No such folder %s
et: Kausta %s ei leitud

en: No such folder `%s'.
et: Kausta '%s' ei ole olemas.

en: No such message
et: Sõnumit ei leitud

en: No such message: %s
et: Sõnumit %s ei leitud

en: No summary
et: Kokkuvõte puudub

en: No support for authentication type %s
et: Autentimistüübi %s tugi puudub

en: No tasks
et: Ülesanded puuduvad

en: No_tes:
et: _Märkmed:

en: Non-Participant
et: Mitteosaleja

en: Non-Participants
et: Mitteosalejad

en: None
et: Puudub

en: Norfolk Island
et: Norfolk

en: Normal
et: Keskmine

en: Norrkoping
et: Norrköping

en: North
et: Põhjast

en: North - NorthEast
et: Põhjast - kirdest

en: North - Northwest
et: Põhjast - loodest

en: North Carolina
et: Põhja-Carolina

en: North Dakota
et: Põhja-Dakota

en: Northeast
et: Kirdest

en: Northeast Philadelphia
et: Kirde-Philadelphia

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Northwest
et: Loodest

en: Norway
et: Norra

en: Not Started
et: Pole alanud

en: Not enough space to create the folder
et: Pole piisavalt ruumi kausta loomiseks

en: Not found
et: Ei leitud

en: Note
et: Märkus

en: Now
et: Praegu

en: Number of columns:
et: Tulpade arv:

en: Nurnberg
et: Nürnberg

en: OK
et: Olgu

en: O_verdue tasks:
et: _Hilinenud ülesanded:

en: Obihiro Airport
et: Obihiro Lennujaam

en: Obtain the latest task information
et: Uuri värskeimat infot ülesande kohta

en: October
et: Oktoober

en: Off
et: Kont

en: Office
et: Kontor

en: Oita Airport
et: Oita Lennujaam

en: Ojika Island
et: Ojika saar

en: Okayama Airport
et: Okayama Lennujaam

en: Oki Airport
et: Oki Lennujaam

en: Okushiri Island
et: Okushiri saar

en: Oman
et: Omaan

en: On %a, %Y-%m-%d at %H:%M, %%s wrote:
et: %%s kirjutas %a, %d.%m.%Y kell %H:%M:

en: One mont_h
et: Ühte _kuud

en: One w_eek
et: Ühte _nädalat

en: Open
et: Ava

en: Open a file
et: Ava fail

en: Open a window for composing a mail message
et: Avab sõnumi koostamiseks uue akna

en: Open file
et: Ava fail

en: Open in %s...
et: Ava programmiga %s...

en: Open in New Window
et: Ava uues aknas

en: Open in New _Window
et: Ava _uues aknas

en: Open the folder linked to this shortcut
et: Avab kausta, mis on seotud selle kiirvalikuga

en: Open the folder linked to this shortcut in a new window
et: Avab kausta, mis on seotud selle kiirvalikuga, uues aknas

en: Open the selected message in a new window
et: Avab valitud sõnumi uues aknas

en: Open the selected message in the composer to re-send it
et: Valitud sõnumi uuesti saatmiseks ava see sõnumiredaktoris

en: Open this folder in an other window
et: Avab kausta uues aknas

en: Opening calendar at %s
et: Avan %s kalendri

en: Opening folder %s
et: Avan kausta %s

en: Opening tasks at %s
et: Avan %s ülesanded

en: Operation cancelled
et: Operatsioon katekstatud

en: Operation not supported
et: Operatsioon ei ole toetatud

en: Optional Information
et: Mittekohustuslik info

en: Optional Participant
et: Võimalik osavõtja

en: Optional Participants
et: Võimalikud osalejad

en: Options
et: Häälestus

en: Organi_zation:
et: T_öökoht:

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Organizer:
et: Organiseerija:

en: Orientation
et: Suund

en: Original Contact:
et: Esialgne kontakt:

en: Original Si_ze
et: _Algne suurus

en: Orlando (Orlando International)
et: Orlando (Orlando Rahvusvaheline)

en: Osaka International Airport
et: Osaka Rahvusvaheline Lennujaam

en: Oshima Airport
et: Oshima Lennujaam

en: Other
et: Muu

en: Other Address
et: Muu aadress

en: Other Contacts
et: Teised kontaktid

en: Other Fax
et: Muu faks

en: Other Phone
et: Muu telefon

en: Other error
et: Muu viga

en: Other...
et: Muu...

en: Out of Office
et: Kontorist väljas

en: Outbox
et: Väljundkast

en: Outgoing
et: Väljaminev

en: Output File
et: Väljundfail

en: Overcast
et: Lauspilves

en: Override server-supplied folder namespace
et: Kasuta serveri pakutava kaustade nimeruumi asemel enda oma

en: Overwrite file?
et: Kirjutada fail üle?

en: PGP Encrypt
et: PGP krüpteerimine

en: PGP Sign
et: PGP allkiri

en: PGP _Key ID:
et: PGP _Võtme ID:

en: POP Source URI
et: POP allika URI

en: POP before SMTP
et: POP enne SMTPd

en: P_rofession:
et: _Eriala:

en: Page
et: Lehekülg

en: Page Setup:
et: Lehekülje sätted:

en: Pager
et: Piipar

en: Palestinian Territory
et: Palestiina territoorium

en: Paper
et: Paber

en: Paper source:
et: Paberiallikas:

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Paris/Charles De Gaulle
et: Pariis/Charles De Gaulle

en: Paris/Le Bourget
et: Pariis/Le Bourget

en: Paris/Orly
et: Pariis/Orly

en: Partial drizzle
et: Aeg-ajalt sajab uduvihma

en: Partial dust
et: Hooti tolmu

en: Partial dust whirls
et: Hooti tolmupöörised

en: Partial duststorm
et: Hooti tolmutorm

en: Partial fog
et: Hooti udu

en: Partial funnel clouds
et: Hooti tuulispasad

en: Partial hail
et: Hooti on rahesadu

en: Partial haze
et: Hooti vine

en: Partial ice crystals
et: Hooti sajab jääkristalle

en: Partial ice pellets
et: Hooti jääteri

en: Partial mist
et: Hooti hajusat udu

en: Partial precipitation
et: Hooti sademeid

en: Partial rainfall
et: Hoovihmad

en: Partial sand
et: Hooti liiva

en: Partial sandstorm
et: Hooti liivatorm

en: Partial small hail
et: Hooti on peent rahet

en: Partial smoke
et: Hooti suitsu

en: Partial snow grains
et: Hooti sajab lumeteri

en: Partial snowfall
et: Hooti sajab lund

en: Partial spray
et: Hooti veetolmu

en: Partial squall
et: Hooti tuuleiilid

en: Partial tornado
et: Hooti tornadadod

en: Partial volcanic ash
et: Hooti vulkaanilist tuhka

en: Password
et: Parool

en: Paste
et: Aseta

en: Paste message in the clipboard
et: Asetab lõikepuhvris oleva sõnumi

en: Paste task from the clipboard
et: Asetab lõikepuhvrist ülesande

en: Paste the clipboard
et: Kleebib lõikepuhvri

en: Patches of drizzle
et: Paiguti sajab uduvihma

en: Patches of dust
et: Paiguti tolmu

en: Patches of dust whirls
et: Paiguti tolmupöörised

en: Patches of fog
et: Paiguti udu

en: Patches of funnel clouds
et: Paiguti tuulispasad

en: Patches of hail
et: Paiguti on rahesadu

en: Patches of haze
et: Paiguti vine

en: Patches of ice crystals
et: Paiguti on jääkristalle

en: Patches of ice pellets
et: Paiguti jääteri

en: Patches of mist
et: Paiguti hajusat udu

en: Patches of precipitation
et: Paiguti sademeid

en: Patches of rain
et: Paiguti sajab vihma

en: Patches of sand
et: Paiguti liiva

en: Patches of small hail
et: Paiguti on peent rahet

en: Patches of smoke
et: Paiguti suitsu

en: Patches of snow
et: Paiguti sajab lund

en: Patches of snow grains
et: Paiguti sajab lumeteri

en: Patches of spray
et: Paiguti veetolmu

en: Patches of volcanic ash
et: Paiguti vulkaanilist tuhka

en: Path: %s, Type: %s
et: Kataloog: %s, tüüp: %s

en: People's Republic of China
et: Hiina Rahvavabariik

en: Percent Complete: %i
et: Valmis (%): %i

en: Performing query on unknown header: %s
et: Täidetakse päringut tundmatul päisel: %s

en: Permanently remove all deleted messages from all folders
et: Eemaldab lõplikult kõikidest kaustadest kõik kustutatud sõnumid

en: Permanently remove all deleted messages from this folder
et: Eemaldab lõplikult sellest kaustadest kõik kustutatud sõnumid

en: Permission denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Peru
et: Peruu

en: Petropavlovsk-Kamchatsky
et: Petropavlovsk-Kamtðatski

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Phone List
et: Telefoninumbrite loetelu

en: Phone Types
et: Telefoni tüübid

en: Pick a color
et: Vali värvus

en: Play a sound
et: Mängi heli

en: Play sound:
et: Mängi heli:

en: Please enter information about the way you will send mail. If you are not sure, ask your system
    administrator or Internet Service Provider.
et: Palun sisesta info oma postiserveri kohta, mille kaudu soovid oma posti välja saata. Kui sa ei ole
    parameetrites kindel, küsi oma lisainfot oma süsteemiadministraatorilt või interneti teenusepakkujalt

en: Please enter information about your incoming mail server below. If you are not sure, ask your system
    administrator or Internet Service Provider.
et: Palun sisesta info oma postiserveri kohta, kust sa soovit posti vastu võtta. Kui sa ei ole para-
    meetrites kindel, küsi oma lisainfot oma süsteemiadministraatorilt või interneti teenusepakkujalt

en: Please enter the NNTP password for %s@%s
et: Palun sisesta %s@%s NNTP parool

en: Please enter your %s passphrase
et: Palun sisesta oma %s parool

en: Please enter your %s passphrase for %s
et: Palun sisesta oma %s parool %s jaoks

en: Please enter your name and email address below. The "optional" fields below do not need to be filled in,
    unless you wish to include this information in email you send.
et: Palun sisesta allpool olevasse vormi oma nimi ja e-posti aadress. "Mittekohustuslikud" väljad
    võib täita siis, kui sa soovid nendes väljades olevat infot kaasata oma sõnumitesse.

en: Please enter your password for %s
et: Palun sisesta oma %s parool

en: Please select a server.
et: Palun vali server.

en: Please select the information that you would like to import:
et: Palun vali informatsioon, mida soovite importida:

en: Please wait
et: Palun oota

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Please wait...
    Scanning for existing setups
et: Palun oota...
    Üritan tuvastada olemasolevate programmide sätteid

en: Pointer to FTP site (%s)
et: Viide FTP saidile (%s)

en: Pointer to local file (%s)
et: Viide kohalikule failile (%s)

en: Poland
et: Poola

en: Porto Alegre Apt
et: Porto Alegre Lennujaam

en: Portrait
et: Püstpaigutus

en: Precipitation in the vicinity
et: Sademed läheduses

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview the message to be printed
et: Sõnumi väljatrüki eelvaatlemine

en: Preview the printed item
et: Elemendi väljatrüki eelvaatlemine

en: Preview:
et: Eelvaade:

en: Previews the calendar to be printed
et: Kalendri väljatrüki eelvaatlemine

en: Previews the contacts to be printed
et: Kontaktide väljatrüki eelvaatlemine

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous Important Message
et: Eelmisele tähtsale sõnumile

en: Previous Message
et: Eelmisele sõnumile

en: Previous Unread Message
et: Eelmisele lugemata sõnumile

en: Pri_vate
et: _Isiklik

en: Prim
et: Esm

en: Primary
et: Esmane

en: Primary Email
et: Peamine e-post

en: Primary Phone
et: Telefon

en: Print
et: Trüki

en: Print Calendar
et: Trüki kalender

en: Print En_velope...
et: Trüki _ümbrik...

en: Print Envelope
et: Trüki ümbrik

en: Print Item
et: Trüki kirje

en: Print Message
et: Sõnumi trükkimine

en: Print Pre_view
et: Väljatrüki _eelvaade

en: Print Preview
et: Väljatrüki eelvaade

en: Print Setup
et: Trükkimise sätted

en: Print Summary
et: Kokkuvõtte trükkimine

en: Print card
et: Trüki kaart

en: Print cards
et: Trüki kaardid

en: Print envelope
et: Trüki ümbrik

en: Print selected contacts
et: Trükib valitud kontaktid

en: Print summary
et: Trükib kokkuvõtte

en: Print this calendar
et: Trükib selle kalendri

en: Print this item
et: Trükib elemendi

en: Print this message
et: Trükib valitud sõnumi

en: Print using gray shading
et: Trükkimisel kasuta halli varjutamist

en: Print...
et: Trüki...

en: Printing of Summary failed
et: Kokkuvõtte trükkimine ebaõnnestus

en: Printing of message failed
et: Sõnumi trükkimine nurjus

en: Priority
et: Tähtsus

en: Priority: %s
et: Tähtsus: %s

en: Private
et: Isiklik

en: Prof
et: Ala

en: Profession
et: Elukutse

en: Program Alarm Options
et: Programmi alarmi häälestus

en: Progress
et: Edenemine

en: Prompt when sending HTML messages to contacts that don't want them
et: Täpsustus, kui püütakse saata HTML sõnumit isikule, kes seda ei soovi

en: Prompt when sending messages with an _empty subject
et: Täpsustus, kui püütakse saata sõnumit ilma teemata

en: Prompt when sending messages with only _Bcc recipients defined
et: Täpsustus, kui püütakse saata sõnumit, millel on kirjeldatud ainult pimekoopia adressaadid

en: Properties
et: Omadused

en: Properties for "%s"
et: "%s" omadused

en: Properties...
et: Omadused...

en: Protocol not supported
et: Mitte toetatud protokoll

en: Pskov
et: Pihkva

en: Pu_blic
et: A_valik

en: Public
et: Avalik

en: Publish Free/Busy information for this calendar
et: Publitseerib selle kalendri vaba- ja hõivatud aja kohta käivat informatsiooni

en: Pyongyang
et: Pjöngjang

en: QUIT request timed out: %s: non-fatal
et: QUIT päring ületas ajalimiidi: %s: mittefataalne

en: QUIT response error: %s: non-fatal
et: QUIT vastuse viga: %s: mittefataalne

en: Qatar
et: Katar

en: Querying Addressbook...
et: Aadressiraamatust pärimine...

en: Question
et: Küsimus

en: Quoted
et: Tsitaadina

en: Quotes of the Day
et: Päeva lause

en: RCPT TO request timed out: %s: mail not sent
et: RCPT TO päring ületas ajalimiidi: %s: sõnum jäi saatmata

en: RCPT TO response error: %s: mail not sent
et: RCPT TO vastuse viga: %s: sõnum jäi saatmata

en: RSET request timed out: %s
et: RSET päring ületas ajalimiidi: %s

en: RSET response error: %s
et: RSET vastuse viga: %s

en: R_efresh time (seconds):
et: V_ärskendamise aeg

en: Radio
et: Raadio

en: Raduzhny
et: Raduþnõi

en: Raging tornado
et: Raevukas tornaado

en: Rain
et: Vihm

en: Rain in the vicinity
et: Läheduses sajab

en: Rain showers
et: Vihmavalingud

en: Re_fresh Task
et: _Värskenda ülesanne

en: Re_member this password
et: _Jäta see parool meelde

en: Re_move
et: _Eemalda

en: Re_name this Group...
et: _Nimeta see grupp ümber...

en: Read
et: Loetud

en: Really delete account?
et: Kas tõesti kustutame konto?

en: Received
et: Vastu võetud

en: Receiving Email
et: E-posti vastuvõtmine

en: Receiving LDAP search results...
et: Võtan vastu LDAP otsingu tulemused...

en: Receiving Mail
et: Posti vastuvõtmine

en: Receiving Options
et: Vastuvõtmise valikud

en: Recipients
et: Adressaadid

en: Recipients contain
et: Adressaadid sisaldavad

en: Reconnecting to %s
et: Taastan ühenduse: %s

en: Recurrence
et: Kordumine

en: Recurrence Rule
et: Korduse reegel

en: Recurring
et: Korduv

en: Refresh
et: Värskenda

en: Refresh List
et: Värskenda nimekirja

en: Refresh List of Folders
et: Värskenda kaustade nimekirja

en: Refresh _time (seconds):
et: V_ärskendamise vahemik (sekundites):

en: Refreshing folder
et: Värskendan kausta

en: Regex Match
et: Regulaaravaldis vastab

en: Regions
et: Regioonid

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
et: Regulaaravaldise kompileerimine nurjus: %s: %s

en: Reload
et: Lae uuesti

en: Reload the view
et: Laeb vaate uuesti

en: Remember this password
et: Jäta see parool meelde

en: Reminder
et: Meeldetuletaja

en: Reminders
et: Meeldetuletajad

en: Removal Complete
et: Eemaldamine lõpetatud

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove All
et: Eemalda kõik

en: Remove folder from your list of subscribed folders
et: Eemaldab kausta sinu tellitud kaustade nimekirjast

en: Remove selected items from the attachment list
et: Eemalda valitud kirjed manuste nimekirjast

en: Remove this shortcut from the shortcut bar
et: Eemaldab kiirvalikute ribalt selle korralduse

en: Remove this shortcut group
et: Eemaldab kiirvalikute grupi

en: Removing card from LDAP server...
et: Eemaldan kaardi LDAP serverist...

en: Removing folder %s
et: Eemaldan kausta %s

en: Rename Shortcut Group
et: Nimeta kiirvalikute grupp ümber

en: Rename folder
et: Kausta nime muutmine

en: Rename selected shortcut group to:
et: Nimeta valitud grupp uue nimega:

en: Rename selected shortcut to:
et: Nimeta valitud kiirvalik uue nimega:

en: Rename shortcut
et: Kiirvalikute ümbernimetamine

en: Rename the "%s" folder to:
et: Nimeta kaust "%s" uue nimega:

en: Rename this shortcut
et: Nimeta see kiirvalik ümber

en: Rename this shortcut group
et: Nimeta see kiirvalikute grupp ümber

en: Repeat the alarm
et: Korda alarmi täiendavalt

en: Replied to
et: Vastatud kellele

en: Reply
et: Vasta

en: Reply to All
et: Vasta kõigile

en: Reply to _All
et: Vasta kõigile

en: Reply to _List
et: Vasta postiloendisse

en: Reply-To:
et: Vastus:

en: Repository offline
et: Hoidla offlain

en: Republic Of Korea
et: Korea Vabariik

en: Republic Of Moldova
et: Moldova Vabariik

en: Required Information
et: Kohustuslik info

en: Required Participant
et: Nõutav osaleja

en: Required Participants
et: Vajalikud osalejad

en: Required People and _One Resource
et: Vajalikud inimesed ja _üks ressurss

en: Reset the text to its original size
et: Taastab teksti algse suuruse

en: Resolving: %s
et: Lahendan: %s

en: Resource
et: Ressurss

en: Restarting search.
et: Alustan otsingut uuesti.

en: Resynchronizing with server
et: Taassünkroniseeritakse serveriga

en: Retrieving %d message(s)
et: Võtan vastu %d teadet

en: Retrieving POP message %d
et: Võtan vastu POP sõnumit nr %d

en: Retrieving POP summary
et: Võtan vastu POP kokkuvõtet

en: Retrieving message %s
et: Võtan vastu sõnumit %s

en: Reunion
et: Réunioni departemang

en: Riga
et: Riia

en: Right:
et: Paremal:

en: Rishiri Island
et: Rishiri saar

en: Role
et: Roll

en: Roma/Ciampino
et: Rooma/Ciampino

en: Roma/Fiumicino
et: Rooma/Fiumicino

en: Roma/Urbe
et: Rooma/Urbe

en: Romania
et: Rumeenia

en: Room
et: Ruum

en: Rostov-Na-Donu
et: Rostov Doni ääres

en: Rule name:
et: Reegli nimi:

en: Rules
et: Reeglid

en: Run a program
et: Käivita programm

en: Run program:
et: Käivita programm:

en: Russia
et: Venemaa

en: Russian Federation
et: Venemaa

en: Rwanda
et: Ruanda

en: S
et: Lõ

en: S/MIME Encrypt
et: S/MIME krüptimine

en: S/MIME Sign
et: S/MIME allkiri

en: SMTP Authentication
et: SMTP autentimine

en: SMTP Greeting
et: SMTP tervitus

en: SMTP mail delivery via %s
et: SMTP posti saatmine %s kaudu

en: SMTP server %s does not support requested authentication type %s
et: SMTP server %s ei toeta küsitud autentimistüüpi %s

en: SMTWTFS
et: PETKNRL

en: S_earch Message...
et: _Otsi sõnumist...

en: S_how full path for folders
et: _Näita kaustadele täielikku otsinguteed

en: S_maller
et: _Väiksem

en: S_pouse:
et: Abi_kaasa:

en: Sa
et: L

en: Saarbrucken
et: Saarbrücken

en: Safford-Municipal Airport
et: Safford-Munitsipaallennujaam

en: Saint Kitts And Nevis
et: Saint Kitts ja Nevis

en: Saint Vincent And The Grena-dines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: Samara
et: Samaara

en: San Nicholas Island
et: San Nicholase saar

en: Sand
et: Liiv

en: Sand in the vicinity
et: Liiv läheduses

en: Sandstorm
et: Liivatorm

en: Sandstorm in the vicinity
et: Liivatorm läheduses

en: Sao Tome And Principe
et: São Tomé ja Príncipe

en: Saratov
et: Saraatov

en: Saturday
et: Laupäev

en: Saudi Arabia
et: Saudi Araabia

en: Save
et: Salvesta

en: Save As
et: Salvesta kui

en: Save As...
et: Salvesta kui...

en: Save Attachment
et: Salvesta kaasatud fail

en: Save Contact as VCard
et: Kontakti salvestamine VKaardina

en: Save Image as...
et: Salvesta pilt kui...

en: Save List as VCard
et: Salvesta nimekiri VKaardina

en: Save Message As...
et: Sõnumi salvestamine teise nimega...

en: Save Messages As...
et: Sõnumite salvestamine teise nimega...

en: Save Search
et: Salvesta otsing

en: Save _As...
et: S_alvesta kui...

en: Save _Draft
et: Salvesta _mustand

en: Save and Close
et: Salvesta ja sulge

en: Save as VCard
et: Salvesta VKaardina

en: Save as...
et: Salvesta kui...

en: Save in addressbook
et: Salvesta aadressiraamatusse

en: Save in folder...
et: Salvesta kausta...

en: Save selected contacts as a VCard.
et: Salvestab valitud kontaktid VKaardina.

en: Save signature
et: Allkirja salvestamine

en: Save the contact and close the dialog box
et: Salvestab kontakti ja sulgeb dialoogiakna

en: Save the current file
et: Salvesta käesolev fail

en: Save the current file with a different name
et: Salvesta käesolev fail teise nime all

en: Save the item and close the dialog box
et: Salvestab elemendi kettale ja sulgeb dialoogiakna

en: Save the list and close the dialog box
et: Salvestab nimekirja ja sulgeb dialoogiakna

en: Save the message as a text file
et: Salvestab sõnumi tekstifaili

en: Save the message in a specified folder
et: Salvesta käesolev fail teise kausta

en: Save this item to disk
et: Salvestab elemendi kettale

en: Save to Disk...
et: Salvesta kettale...

en: Saving %d messsage(s)
et: Salvestan %d sõnumit

en: Saving attachment
et: Manuse salvestamine

en: Saving message to folder
et: Salvestan sõnumi kausta

en: Scanning %s
et: Kontrollin %s

en: Scanning directory
et: Kontrollin kausta

en: Scanning folders in "%s"
et: Kontrollin kaustu "%s"

en: Scanning folders under %s on "%s"
et: Kontrollin %s all olevaid kaustu serveris "%s"

en: Scanning for changed messages
et: Kontrollin muudetud sõnumite olemasolu

en: Scanning for new messages
et: Kontrollin uute sõnumite olemasolu

en: Scanning root-level folders on "%s"
et: Kontrollin juurtaseme kaustu servers "%s"

en: Scattered clouds
et: Vahelduv pilvisus

en: Schedule _Meeting
et: _Ajasta kohtumine

en: Scheduling
et: Planeering

en: Score
et: Skoor

en: Score Rules
et: Skoori reeglid

en: Se_nd list to other...
et: Saada _loend edasi...

en: Sear_ch
et: _Otsing

en: Search
et: Otsi

en: Search Editor
et: Otsinguredaktor

en: Search _base:
et: Otsingu_baas:

en: Search for text in the body of the displayed message
et: Otsib teksti kuvatud sõnumi sisust

en: Search s_cope:
et: Otsingu _kehtivuspiirkond:

en: Searching
et: Otsin

en: Searching...
et: Otsin...

en: Sections:
et: Sektsioonid:

en: Security
et: Turvalisus

en: Seen
et: Nähtud

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select Contacts from Addressbook
et: Kontaktide valimine aadressiraamatust

en: Select Filter Log file...
et: Vali filtreerimislogi fail...

en: Select Folder
et: Vali kaust

en: Select Importers (step 2 of 3)
et: Vali importijad (samm 2/3)

en: Select Names
et: Vali nimed

en: Select PGP binary
et: Vali PGP programm

en: Select _All
et: _Vali kõik

en: Select _Thread
et: Vali l_õim

en: Select a File (step 2 of 3)
et: Vali fail (samm 2/3)

en: Select a Time Zone
et: Vali ajavöönd

en: Select a destination folder for importing this data
et: Vali kaust, kuhu salvestada imporditavad andmed

en: Select a file
et: Vali fail

en: Select a time to compare against
et: Vali aeg, millega võrrelda

en: Select all and only the messages that are not currently selected
et: Valib kõik sõnumid, mis hetkel ei ole valitud

en: Select all contacts
et: Valib kõik kontaktid

en: Select all messages in the same thread as the selected message
et: Valib kõik valitud sõnumiga samas jutulõngas olevad sõnumid

en: Select all visible messages
et: Valib kõik peitmata sõnumid

en: Select an Action
et: Vali tegevus

en: Select folder
et: Vali kaust

en: Select the folder that you want to open
et: Vali kaust, mida soovid avada

en: Select the folder you want the shortcut to point to:
et: Vali kaust, millele kiirvalik peab osutama:

en: Selected day (%a %b %d %Y)
et: Valitud päev (%a, %d. %b %Y)

en: Selected month (%b %Y)
et: Valitud kuu (%b %Y)

en: Selected week (%s - %s)
et: Valitud nädal (%s - %s)

en: Selected year (%Y)
et: Valitud aasta (%Y)

en: Selection:
et: Valik:

en: Send
et: Saada

en: Send & Receive Mail
et: Sõnumite saatmine ja vastuvõtmine

en: Send / Receive
et: Saada / võta vastu

en: Send Free/Busy Information
et: Vaba/hõivatud info saatmine

en: Send HTML Mail?
et: Saata HTML sõnum?

en: Send Latest Information
et: Saadab värskeima informatsiooni

en: Send Message to Contact
et: Saada kontaktile sõnum

en: Send _Later
et: Saada _hiljem

en: Send _Message to Contact...
et: Saada _kontaktile sõnum...

en: Send _later
et: Saada _hiljem

en: Send _message to list...
et: _Saada loendile sõnum...

en: Send a mess to the selected contacts.
et: Saada sõnum valitud kontaktidele

en: Send an email
et: Saada sõnum

en: Send anyway?
et: Saata sellegipoolest?

en: Send message to contact
et: Saadab sõnumi kontaktile

en: Send queued mail and retrieve new mail
et: Saadab väljuvad kirjad ära ja võtab vastu uued kirjad.

en: Send selected contacts to another person.
et: Saadab valitud kontaktid teisele isikule.

en: Send the mail in HTML format
et: Saada sõnum HTML formaadis

en: Send the message later
et: Saada sõnum hiljem

en: Send this message now
et: Saadab sõnumi

en: Sendai Airport
et: Sendai Lennujaam

en: Sender
et: Saatja

en: Sender contains
et: Saatja sisaldab

en: Sending "%s"
et: Saadan "%s"

en: Sending Email
et: E-posti saatmine

en: Sending Mail
et: Posti saatmine

en: Sending message
et: Sõnumi saatmine

en: Sending message %d of %d
et: Saadan sõnumit %d (kokku: %d)

en: Sent
et: Saadetud

en: Sent _messages folder:
et: Saadetud _sõnumite kaust:

en: Sent and Draft Messages
et: Saadetud sõnumid ja mustandid

en: Seoul/Kimp'O International Airport
et: Seoul/Kimp'O Rahvusvaheline Lennujaam

en: Ser_ver requires authentication
et: Server vajab _autentimist

en: Server Configuration
et: Serveri seadistused

en: Server Message:
et: Serveri teade:

en: Server Name
et: Serveri nimi

en: Server _Type:
et: Serveri _tüüp:

en: Server challenge contained invalid "Quality of Protection" token
et: Serveri kutsung sisaldas vigast "Quality of Protection" lipikut

en: Server challenge invalid
et: Vigane serveri kutsung

en: Server challenge too long (>2048 octets)
et: Serveri kutsung liiga pikk (>2048 oktetti)

en: Server rejected username
et: Server keeldus kasutajanime vastu võtmast

en: Server rejected username/password
et: Server keeldus kasutajanime/parooli vastu võtmast

en: Server response contained incomplete authorization data
et: Serveri vastus sisaldas puudulikku autoriseerimisinfot

en: Server response did not contain authorization data
et: Serveri vastus ei sisaldanud autoriseerimisinfot

en: Server response does not match
et: Serveri vastus oli vigane

en: Server response ended too soon.
et: Serveri vastus lõppes liiga vara.

en: Server unexpectedly disconnected: %s
et: Server katkestas ootamatult: %s

en: Server: %s, Type: %s
et: Server: %s, tüüp: %s

en: Service closing transmission channel
et: Teenus sulgeb ülekandekanali

en: Service not available, closing transmission channel
et: Teenus ei ole saadaval, sulgen ülekandekanali

en: Service ready
et: Teenus on valmis

en: Set Status
et: Määra olek

en: Settings
et: Sätted

en: Setup the page settings for your current printer
et: Lehekülje sätted aktiivse printeri jaoks

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Sh_ow Hidden Messages
et: _Näita peidetud sõnumeid

en: Shading
et: Varjutamine

en: Shallow drizzle
et: Madal uduvihm

en: Shallow dust whirls
et: Madalad tolmupöörised

en: Shallow duststorm
et: Madal tolmutorm

en: Shallow fog
et: Madal udu

en: Shallow funnel cloud
et: Madal tuulispask

en: Shallow hail
et: Madal rahesadu

en: Shallow haze
et: Madal vine

en: Shallow ice pellets
et: Madalad jääterad

en: Shallow mist
et: Madal hajus udu

en: Shallow precipitation
et: Madalad sademed

en: Shallow rain
et: Madal vihm

en: Shallow sandstorm
et: Madal liivatorm

en: Shallow small hail
et: Madal peen rahe

en: Shallow smoke
et: Madal suits

en: Shallow snow
et: Madal lumesadu

en: Shallow snow grains
et: Madalal sajab lumeteri

en: Shallow spray
et: Madalal veetolmu

en: Shallow volcanic ash
et: Madal vulkaaniline tuhk

en: Shortcuts
et: Kiirvalikud

en: Show / hide attachments
et: Näita / peida manused

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Show Details
et: Näita detaile

en: Show Email _Source
et: _Näita e-post lähtekoodi

en: Show Full _Headers
et: Näita kõiki _päiseid

en: Show Time As
et: Näita aega kui

en: Show _Only Working Hours
et: Näita tunde _tööpäeva piires

en: Show _Zoomed Out
et: Näita _suures plaanis

en: Show _all tasks
et: Näita k_õiki ülesandeid

en: Show _attachments
et: Näita _manuseid

en: Show _folders from server:
et: Näita _kaustu serverist:

en: Show _today's tasks
et: Näita _tänaseid ülesandeid

en: Show appointment _end times in week and month views
et: Näita sündmuse _lõpuaegu nädala ja kuu vaadetel

en: Show attachments
et: Näita manuseid

en: Show contacts matching the following criteria:
et: Näita järgnevale kriteeriumile vastavaid kontakte:

en: Show information about Ximian Evolution
et: Näita infot Ximian Evolutioni kohta

en: Show message in the normal style
et: Näita sõnumit normaalse stiiliga

en: Show message preview window
et: Näitab sõnumi eelvaate akent

en: Show message with all email headers
et: Näita sõnumit koos kõigi päistega

en: Show messages that have been temporarily hidden
et: Toob ajutiselt peidetud sõnumid peidust välja

en: Show one day
et: Näitab ühte päeva

en: Show one month
et: Näitab ühte kuud

en: Show one week
et: Näitab ühte nädalat

en: Show only subscribed folders
et: Näita ainult tellitud kaustu

en: Show temperatures in:
et: Temperatuuri näitamise ühikud:

en: Show the raw email source of the message
et: Näita sõnumit töötlemata kujul

en: Show the shortcuts as large icons
et: Näitab kiirvalikuid suurte ikoonidena

en: Show the shortcuts as small icons
et: Näita kiirvalikuid väikeste ikoonidega

en: Show the working week
et: Näitab ühte töönädalat

en: Show week _numbers in date navigator
et: _Kuupäeva valikul kuvatakse nädalate numbreid

en: Showers
et: Vihmavalingud

en: Showers of ice crystals
et: Jääkristallide valingud

en: Showers of ice pellets
et: Jääterade valingud

en: Showers of small hail
et: Peene rahe hood

en: Showers of volcanic ash
et: Vulkaanilise tuha valangud

en: Showers, type unknown
et: Teadmata sademete hood

en: Sign this message with your PGP key
et: Allkirjastab sõnumi sinu PGP võtme abil

en: Sign this message with your S/MIME Signature Certificate
et: Allkirjastab sõnumi sinu S/MIME allkirjasertifikaadi abil

en: Signature file:
et: Allkirjafail

en: Signing is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta allkirjastamist

en: Simplified
et: Lihtsustatud

en: Singapore
et: Singapur

en: Size
et: Suurus

en: Size (kB)
et: Suurus (kB)

en: Size:
et: Suurus:

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Small hail
et: Peen rahe

en: Small hail in the vicinity
et: Peen rahe läheduses

en: Small hailstorm
et: Peene rahe tuisk

en: Smoke
et: Suits

en: Smoke in the vicinity
et: Suits läheduses

en: Smoke with wind
et: Suits tuulega

en: Snoo_ze
et: Lükka _edasi

en: Snooze time (minutes)
et: Easilükkamise aeg (minutites)

en: Snow
et: Lumi

en: Snow grain showers
et: Lumeterade valingud

en: Snow grains
et: Lumeterad

en: Snow grains in the vicinity
et: Läheduses sajab lumeteri

en: Snow in the vicinity
et: Läheduses sajab lund

en: Snow showers
et: Hootised lumesajud

en: Snowstorm
et: Lumetorm

en: Sochi
et: Sotði

en: Solomon Islands
et: Saalomoni Saared

en: Somalia
et: Somaalia

en: Source
et: Allikas

en: Source Account
et: Lähtekonto

en: Source Information
et: Allika info

en: Sources
et: Allikad

en: South
et: Lõunast

en: South - Southeast
et: Lõunast - kagust

en: South - Southwest
et: Lõunast - edelast

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika Vabariik

en: South Carolina
et: Lõuna-Carolina

en: South Dakota
et: Lõuna-Dakota

en: South Marsh Island
et: South Marshi saar

en: Southeast
et: Kagust

en: Southwest
et: Edelast

en: Spain
et: Hispaania

en: Special Folders
et: Erikaustad

en: Specific header
et: Päise eripära

en: Specify a folder to copy folder "%s" into:
et: Määra kaust, mille alla tuleb kaust "%s" kopeerida:

en: Specify a folder to move folder "%s" into:
et: Määra kaust, mille alla tuleb kaust "%s" tõsta:

en: Specify where to create the folder:
et: Kirjelda, kuhu tuleb kaust luua:

en: Spouse
et: Abikaasa

en: Spray
et: Veetolm

en: Spray in the vicinity
et: Veetolm läheduses

en: Squall
et: Tuuleiilid

en: Squall in the vicinity
et: Tuuleiilid läheduses

en: St Simon's Island
et: St Simoni saar

en: St. Helena
et: Saint Helena

en: St. Pierre And Miquelon
et: Saint-Pierre And Miquelon

en: Sta_rt Date:
et: _Alguskuupäev:

en: Sta_rt of day:
et: Päeva _algus:

en: Standard Unix mbox
et: Standardne Unix'i mbox

en: Standard Unix mbox spools
et: Standardne Unix'i "mbox" puhver

en: Start Date
et: Algab kuupäeval

en: Start on a new page
et: Alusta uuelt leheküljelt

en: Starting Intelligent Importers
et: Käivitan intelligentsed importijad

en: Starting import
et: Impordi alustamine

en: Starting:
et: Algus:

en: Status
et: Olek

en: Status:
et: Olek:

en: Status: %s
et: Olek: %s

en: Stop
et: Peata

en: Stop Loading
et: Peata laadimine

en: Stop Processing
et: Peata töötlemine

en: Storing folder
et: Kausta säilitamine

en: Storing folder '%s'
et: Säilitan Kausta '%s'

en: Style name:
et: Stiili nimi:

en: Su
et: P

en: Su_mmary:
et: K_okkuvõte:

en: Su_n
et: _P

en: Subject
et: Teema

en: Subject contains
et: Teema sisaldab

en: Subject does not contain
et: Teema ei sisalda

en: Subject is %s
et: Teema on %s

en: Subject:
et: Teema:

en: Submit Bug Report
et: Saada veateade

en: Submit _Bug Report
et: Saada _veateade

en: Submit a bug report using Bug Buddy
et: Saada veateade kasutades Bug Buddy't

en: Subscribe
et: Telli

en: Subscribing to folder "%s"
et: Kausta "%s" tellimine

en: Success
et: Õnnestus

en: Sudan
et: Sudaan

en: Suggest automatic display of attachment
et: Soovita manuse automaatset kuvamist

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Summary Settings
et: Kokkuvõtte sätted

en: Summary contains
et: Kokkuvõte sisaldab

en: Summary:
et: Kokkuvõte:

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
et: Teravmäed

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Syktyvkar
et: Sõktõvkar

en: Syncing folder
et: Kausta sünkroniseerimine

en: Syncing folders
et: Kaustade sünkroniseerimine

en: T_hu
et: _N

en: T_ue
et: _T

en: Taiwan
et: Taivan

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Takamatsu Airport
et: Takamatsu Lennujaam

en: Talinn
et: Tallinn

en: Tanegashima Airport
et: Tanegashima Lennujaam

en: Tas_ks due today:
et: Täna _lõppevad ülesanded:

en: Task
et: Ülesanne

en: Task - %s
et: Ülesanne - %s

en: Task Cancellation
et: Ülesande tühistamine

en: Task Completed: <b>
et: Valmis: <b>

en: Task Due: <b>
et: Ülesande tähtaeg: <b>

en: Task Information
et: Ülesande info

en: Task Proposal
et: Ettepanek ülesandeks

en: Task Reply
et: Ülesande vastus

en: Task Update
et: Ülesande uuendus

en: Task Update Request
et: Soov muuta ülesannet

en: Task begins: <b>
et: Ülesande algus: <b>

en: Task information
et: Teave ülesande kohta

en: Task sort
et: Ülesannete sorteerimine

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Tasks Settings...
et: Ülesannete sätted...

en: Tehran-Mehrabad
et: Teheran-Mehrabad

en: Temporarily hide all messages that have already been read
et: Viib kõik loetud sõnumid ajutiselt peitu

en: Temporarily hide the selected messages
et: Viib valitud sõnumid ajutiselt peitu

en: Temporary authentication failure
et: Ajutine autentimine ebaõnnestus

en: Tentative
et: Katseline

en: Tentatively Accepted
et: Proovinõusolek antud

en: Tentatively accept
et: Proovinõusolek

en: Text Si_ze
et: Teksti _suurus

en: Th
et: N

en: Thailand
et: Tai

en: That person is already attending the meeting!
et: See isik on juba osavõtja!

en: The Evolution component that handles folders of type "%s"
    has unexpectedly quit. You will need to quit Evolution and restart
    in order to access that data again.
et: Evolution'i komponent, mis tegeleb "%s" kaustadega,
    lõpetas ootamatult. Et nendele andmetele uuesti ligi pääseda, pead
    sa Evolution'i sulgema ja seejärel taaskäivitama.

en: The Evolution shell.
et: Evolution'i shell

en: The GNOME Pilot tools do not appear to be installed on this system.
et: GNOME Pilot vahendid ei paista sellesse süsteemi paigaldatud olevat.

en: The Personal Addressbook Server
et: Personal Addressbook Server

en: The URI of the tasks folder to display
et: Kuvatava ülesannete kausta URI

en: The URI that the Folder Browser will display
et: URI, mida kaustalehitseja näitab

en: The URI that the calendar will display
et: URI, mida kalender näitab

en: The attachment does not contain a valid calendar message
et: Manus ei sisalda arusaadavat kalendriteadet

en: The attachment has no viewable calendar items
et: Manus ei sisalda vaadeldavaid kalendri elemente

en: The changed email or name of this contact already
    exists in this folder.  Would you like to add it anyway?
et: Muudetud kontsakti e-posti aadress või nimi juba
    eksisteerib antud kaustas. Kas sa soovid seda ikka lisada?

en: The date must be entered in the format: 
    
    %s
et: Kuupäev peab olema sisestatud formaadis: 
    
    %s

en: The encryption certificate for "%s" does not exist.
et: Sertifikaati "%s" krüpteerimise jaoks ei ole olemas.

en: The folder is not empty
et: Kaust ei ole tühi

en: The following connections are currently active:
et: Hetkel on aktiivsed järgnevad ühendused:

en: The geographical position must be entered in the format: 
    
    45.436845,125.862501
et: Geograafiline asukoht peab olema sisestatud formaadis: 
    
    45.436845,125.862501

en: The information below is required in order to add an addressbook.
et: Allolev informatsioon on aadressiraamatu lisamisel kohustuslik.

en: The item could not be sent!
et: Kirje saatmine ebaõnnestus!

en: The journal entry has changed. Send an updated version?
et: Päeviku sissekannet on muudetud. Kas soovid saata uuendatud versiooni?

en: The meeting information has changed. Send an updated version?
et: Kohtumise infot on muudetud. Kas soovid saata uuendatud versiooni?

en: The meeting status has changed. Send an updated version?
et: Kohtumise staatus on muutunud. Saata uuendatud versioon?

en: The message contains only unsupported requests.
et: Sõnum sisaldab ainult toetamata päringuid.

en: The message does not appear to be properly formed
et: Sõnum ei tundu olevalt õigesti vormistatud

en: The message's date will be compared against
    a time relative to when the filter is run;
    "a week ago", for example.
et: Sõnumi kuupäeva võrreldakse ajahetkega,
    mis on suhteline filtri käivitamise hetkega.
    Näiteks: 2 nädalat tagasi

en: The message's date will be compared against
    the time that you specify here.
et: Sõnumi kuupäeva võrreldakse allpool
    määratud ajahetkega.

en: The message's date will be compared against
    whatever the time is when the filter is run
    or vfolder is opened.
et: Sõnumi kuupäeva võrreldakse filtreerimise
    hetkega või vKausta avamise hetkega.

en: The method required to load `%s' is not supported
et: `%s' laadimiseks vajalik meetod ei ole toetatud.

en: The method required to open `%s' is not supported
et: `%s' avamiseks vajalik meetod on toetamata

en: The name or email address of this contact already exists
    in this folder.  Would you like to add it anyway?
et: Selle kontakti nimi või e-posti aadress juba eksisteerib
    antud kaustas. Kas sa soovid seda ikka lisada?

en: The percent value must be between 0 and 100, inclusive
et: Protsendi väärtus peab olema 0 - 100.

en: The signature certificate for "%s" does not exist.
et: Sertifikaati "%s" allkirja jaoks ei ole olemas.

en: The specified folder cannot be modified or removed
et: Kirjeldatud kausta ei saa muuta ega eemaldada

en: The specified folder name is not valid: %s
et: Kirjeldatud kaustanimi ei ole korrektne: %s

en: The specified folder type is not valid
et: Kirjeldatud kaustatüüp on vigane

en: The specified folder was not found
et: Antud kausta ei leitud

en: The task information has changed. Send an updated version?
et: Ülesande infot on muudetud. Kas soovid saata uuendatud versiooni?

en: The time must be in the format: %s
et: Aeg peab olema järgnevas vormingus: %s

en: The type of the selected folder is not valid for
    the requested operation.
et: Valitud kausta tüüp ei ole vastavuses
    käesoleva tegevusega.

en: Then
et: Siis

en: There is no importer that is able to handle
    %s
et: Puudub importija, mis suudaks hakkama saada failiga
    %s

en: Thick fog
et: Paks udu

en: Thick funnel cloud
et: Tugev tuulispask

en: Thick haze
et: Paks vine

en: Thick mist
et: Tihedalt hajus udu

en: Thick smoke
et: Paks suits

en: Thick volcanic ash
et: Tihedalt vulkaanilist tuhke

en: Thin smoke
et: Vähene suits

en: This appointment contains recurrences that Evolution cannot edit.
et: See sündmus sisaldab ressursse, mida Evolution ei saa muuta.

en: This contact belongs to these categories:
et: Antud kontakt kuulub järgnevatesse kategooriatesse:

en: This event has been changed.
et: Antud sündmust on muudetud.

en: This event has been deleted.
et: Antud sündmus on kustutatud.

en: This folder cannot contain messages.
et: See kaust ei saa sisaldada sõnumeid.

en: This information is not required for most ldap servers.
et: See informatsioon ei ole enamiku LDAP serverite puhul kohustuslik.

en: This information is used by your ldap server to specify which nodes are used in a search. Contact your server administrator for more information.
et: Seda infot kasutab teie LDAP server otsingus osalevate sõlmede määramiseks. Täpsema info saamiseks võta ühendust oma serveri administraatoriga.

en: This is a digitally signed message part
et: See on sõnumi digitaalselt allkirjastatud osa

en: This is an email reminder, but Evolution does not yet support this kind of reminders.  You will not be able to edit the options for this reminder.
et: See on meili-meeldetuletus, aga Evolution ei toeta veel seda tüüpi meeldetuletusi. Seetõttu ei saa selle meeldetuletuse seadistusi muuta.

en: This is an encrypted message part
et: See on digitaalselt allkirjastatud osa

en: This is the _mailing address
et: See on e-_postiaadress

en: This is the base node for all your searches on the ldap server. Contact your server administrator for more information.
et: See on baassõlm sinu otsinguteks ldap serveris.Täpsema info saamiseks võta ühendust oma serveri administraatoriga.

en: This is the method evolution will use to authenticate you.  Note that setting this to "Email Address" requires anonymous access to your ldap server.
et: Siin määrataks, mil viisil Evolution tõendab serverile kasutajat.  Märkus: seades selle väärtuseks "E-posti aadress", peab valitud LDAP serveri toetama anonüümset ligipääsu.

en: This is the name of the server where your addressbook is located.
et: Siin tuleb määrata serveri nimi, kus aadressiraamat asub.

en: This is the port that your ldap server uses.
et: See on sinu LDAP serveri poolt kasutatav port.

en: This journal entry has been changed.
et: Antud päeviku sissekannet on muudetud.

en: This journal entry has been deleted.
et: Antud päeviku sissekanne on kustutatud.

en: This message contains invalid recipients:
et: See sõnum sisaldab vigaseid adressaate:

en: This message contains only Bcc recipients.
et: See sõnum sisaldab ainult pimekoopia adressaate.

en: This message has no subject.
    Really send?
et: Sellel sõnumil on teema väli tühi.
    Kas saadame ilma teemata?

en: This message has not been sent.
    
    Do you wish to save your changes?
et: Sõnum on saatmata.
    
    Kas sa soovid muudatused salvestada?

en: This message is digitally signed and has been found to be authentic.
et: See sõnum on digitaalselt allkirjastatud ja autentne.

en: This message is digitally signed but can not be proven to be authentic.
et: See sõnum on digitaalselt allkirjastatud kuid ei ole autentne.

en: This message is digitally signed. Click the lock icon for more information.
et: See sõnum on digitaalselt allkirjastatud. Lisainfo jaoks kliki lukuikoonil.

en: This message is not currently available
et: See sõnum ei ole hetkel kättesaadav

en: This name will be used to identify your account. It is for display purposes only.
et: See nimi on mõeldud aadressiraamatu konto tuvastamiseks ja seda kasutatakse ainult programmisiseselt.

en: This operation will permanently erase all messages marked as deleted. If you continue, you will not be able to recover these messages.
    
    Really erase these messages?
et: See tegevus eemaldab kõik kustutatud sõnumid. Hiljem ei ole neid sõnumeid enam võimalik taastada.
    
    Kas tõesti eemaldame kustutatud sõnumid?

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
et: See valik lubab POP ühenduse enne SMTP ühenduse üritamist

en: This option will connect to the server using Kerberos 4 authentication.
et: See valik loob ühenduse serverisse kasutades Kerberos 4 autentimist.

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
et: See seadistus aitab juhul, kui server seda toetab, ühenduda serverisse kasutades turvalist CRAM-MD5 parooli.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
et: See seadistus aitab juhul, kui server seda toetab, ühenduda serverisse kasutades turvalist DIGEST-MD5 parooli.

en: This option will connect to the server using a simple password.
et: See valik loob ühenduse serveriga kasutades tavalist parooli.

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
et: See valik ühendub serveriga, kasutades anonüümset sisselogimist.

en: This signature has been changed, but hasn't been saved.
    
    Do you wish to save your changes?
et: Allkirja on muudetud, kuid mitte salvestatud.
    
    Kas sa soovid muudatused salvestada?

en: This task has been changed.
et: Antud ülesannet on muudetud.

en: This task has been deleted.
et: Antud ülesanne on kustutatud.

en: This version of Evolution does not have LDAP support
    compiled in to it.  If you want to use LDAP in Evolution
    you must compile the program from the CVS sources after
    retrieving OpenLDAP from the link below.
et: Käesolev Evolution'i versioon ei ole kompileeritud LDAP
    toega. Kui sa soovid Evolution'i koos LDAP'i toega, pead
    ise Evolution'i lähtetekstidest kokku kompileerima.
    Eelnevalt laadi OpenLDAP alljärgneva viida abil.

en: Threaded Message list
et: Esitab sõnumeid jutulõngadena

en: Thunderous duststorm
et: Metsik tolmutorm

en: Thunderous sandstorm
et: Metsik liivatorm

en: Thunderous smoke
et: Tormiline suits

en: Thunderous squall
et: Tormipuhangud

en: Thunderous tornado
et: Metsik tornaado

en: Thunderous volcanic ash
et: Tormiliselt vulkaanilist tuhke

en: Thunderstorm
et: Äike

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Time
et: Kell

en: Time Zones
et: Ajavööndid

en: Time _zone:
et: Ajav_öönd:

en: Time di_visions:
et: Aja jaotused:

en: Time format:
et: Aja vorming:

en: Timed out trying to get lock file on %s. Try again later.
et: %s - Lukufaili saamise päring ületas ajapiirangu. Ürita hiljem uuesti.

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Title
et: Tiitel

en: To
et: Kellele

en: To:
et: Adressaat:

en: Today
et: Täna

en: Today %l:%M %p
et: Täna %l:%M %p

en: Toggle whether to show the folder bar
et: Lülitab kaustade riba sisse või välja

en: Toggle whether to show the shortcut bar
et: Lülitab kiirvkorralduste riba sisse või välja

en: Toggle whether we are working offline.
et: Lülitab autonoomse reziimi sisse või välja

en: Toggles whether the BCC field is displayed
et: Lülitab pimekoopia välja näitamise sisse või välja

en: Toggles whether the CC field is displayed
et: Lülitab koopiavälja näitamise sisse või välja

en: Toggles whether the From chooser is displayed
et: Lülitab saatjavälja näitamise sisse või välja

en: Toggles whether the Reply-To field is displayed
et: Lülitab vasta-kellele välja näitamise sisse või välja

en: Tokunoshima Island
et: Tokunoshima saar

en: Tokyo International Airport
et: Tokyo Rahvusvaheline Lennujaam

en: Tokyo New International Airport
et: Tokyo Uus Rahvusvaheline Lennujaam

en: Top:
et: Ülevalt:

en: Tornado
et: Tornaado

en: Tornado in the vicinity
et: Tornaado läheduses

en: Tottori Airport
et: Tottori Lennujaam

en: Toyama Airport
et: Toyama Lennujaam

en: Traditional
et: Traditsiooniline

en: Trash
et: Prügi

en: Trinidad And Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: Tromso/Langnes
et: Tromsž/Langnes

en: Trying to edit a vfolder '%s' which doesn't exist.
et: Proovitake redigeerida olematut vkausta '%s'.

en: Tsushima Airport
et: Tsushima Lennujaam

en: Tu
et: T

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkey
et: Türgi

en: Turkish
et: Türgi

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Turks And Caicos Islands
et: Turks ja Caicos

en: Type
et: Tüüp

en: Type an email address or drag a contact into the list below:
et: Kirjuta e-posti aadress või tiri kontakt allolevasse loendisse:

en: Type:
et: Tüüp:

en: Type: %s
et: Tüüp: %s

en: Tyumen
et: Tjumen

en: U.S. Virgin Islands
et: Neitsisaared, USA

en: URL '%s' needs a host component
et: URL '%s' vajab hosti osa

en: URL '%s' needs a path component
et: URL '%s' vajab kataloogitee osa

en: URL '%s' needs a username component
et: URL '%s' vajab kasutajanime osa

en: USENET News via %s
et: USENETi uudised üle %s

en: USENET news
et: USENETi uudised

en: Ufa
et: Ufaa

en: Ukraine
et: Ukraina

en: Ukrainian
et: Ukraina

en: Ulyanovsk
et: Uljanovsk

en: Umea
et: Umeå

en: Un-delete the selected messages
et: Taasta valitud sõnumid

en: Unable to authenticate to IMAP server.
    %s
et: Autentimine IMAP serverile nurjus.
    %s

en: Unable to authenticate to SMTP server.
    %s
et: SMTP serveri jaoks autentimine nurjus.
    %s

en: Unable to connect to LDAP server.
et: Ei saa luua ühendust LDAP serveriga.

en: Unable to connect to POP server.
    Error sending password: %s
et: Ei saa luua ühendust POP serveriga.
    Viga parooli saatmisel: %s

en: Unable to connect to POP server.
    Error sending username: %s
et: Ei saa luua ühendust POP serveriga.
    Viga kasutajanime saatmisel: %s

en: Unable to create output file: %s
     %s
et: Väljundfaili loomine nurjus: %s
     %s

en: Unable to open addressbook
et: Aadressiraamatu avamine ebaõnnestus

en: Unable to open or create .newsrc file for %s: %s
et: Faili .newsrc avamine või loomine %s jaoks nurjus: %s

en: Unable to open spool folder
et: Puhverkausta pole võimalik avada

en: Unable to process spool folder
et: Puhverkausta pole võimalik töödelda

en: Undefined
et: Määramata

en: Unexpected OK response from IMAP server: %s
et: Ootamatu OK vastus IMAP serverilt: %s

en: Unexpected response from IMAP server: %s
et: Ootamatu vastus IMAP serverilt: %s

en: Unexpected response from POP server: %s
et: Ootamatu vastus POP serverilt: %s

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Ühendkuningriik

en: United Republic Of Tanzania
et: Tansaania

en: United States
et: Ühendriigid

en: United States Minor Outlying Islands
et: Ühendriikida hajasaared

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown Alarm Options
et: Tundmatu alarmi häälestus

en: Unknown action to be performed
et: Teostatakse tundmatu tegevus

en: Unknown authentication state.
et: Tundmatu autentimise olek.

en: Unknown character set: %s
et: Tundmatu märgistik: %s

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown error: %s
et: Tundmatu viga: %s

en: Unknown precipitation
et: Teadmata sademed

en: Unknown thunderstorm
et: Teadmata äike

en: Unmatched
et: Puudub

en: Unnamed Contact
et: Nimetu kontakt

en: Unnamed Contact List
et: Nimetu kontaktide nimekiri

en: Unseen
et: Nägemata

en: Unsubscribe
et: Lõpeta tellimus

en: Unsubscribing to folder "%s"
et: Kausta "%s" tellimuse lõpetamine

en: Unsupported operation
et: Toetamata tegevus

en: Unsupported operation: append message: for %s
et: Toetamata operatsioon: lisa sõnum: %s

en: Unsupported operation: search by expression: for %s
et: Toetamata operatsioon: otsimine avaldise järgi: %s

en: Unsupported operation: search by uids: for %s
et: Toetamata operatsioon: otsing UID järgi: %s

en: Unsupported schema
et: Toetamata skeem

en: Unsupported type
et: Toetamata tüüp

en: Untitled
et: Nimetu

en: Untitled Message
et: Pealkirjata sõnum

en: Untitled appointment
et: Nimetu sündmus

en: Update
et: Uuenda

en: Update complete
et: Uuendamine lõpetatud

en: Updated
et: Uuendatud

en: Updating objects
et: Objektide uuendamine

en: Updating...
et: Uuendan...

en: Use s_ecure connection (SSL)
et: Kasuta turvalist ühendust (_SSL)

en: Use the left mouse button to zoom in on an area of the map and select a time zone.
     Use the right mouse button to zoom out.
et: Vasaku hiirenupuga saab kaarti suurendada ja ajavööndit valida.
    Paremat hiirenupuga saab kaarti vähendada.

en: User canceled operation.
et: Kasutaja katkestas töö.

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: VCard for %s
et: VKaart %s kohta

en: VFolder on Mailing _List
et: VKaust _postiloendi järgi

en: VFolder on Mailing _List...
et: VKaust _postiloendi järgi...

en: VFolder on Se_nder
et: VKaust _saatja järgi

en: VFolder on Se_nder...
et: VKaust _saatja järgi...

en: VFolder on _Recipients
et: VKaust _adressaatide järgi

en: VFolder on _Recipients...
et: VKaust _adressaatide järgi...

en: VFolder on _Subject
et: VKaust _teema järgi

en: VFolder on _Subject...
et: VKaust _teema järgi...

en: VFolders
et: VKaustad

en: Variable
et: Muutlik

en: Vasteras
et: Västerås

en: Vaxjo
et: Vaxjö

en: Venezia
et: Veneetsia

en: Venezuela
et: Venetsueela

en: Verifying is not supported by this cipher
et: See šiffer ei toeta kontrolli

en: Viet Nam
et: Vietnam

en: View Inline
et: Kuva sõnumi sees

en: View Inline (via %s)
et: Kuva sõnumi sees (%s abil)

en: View the selected folder
et: Näitab valitud kausta

en: Virginia Tech Airport
et: Virginia Tehn. Lennujaam

en: Virtual Folder _Editor...
et: Virtuaalse kausta _redaktor...

en: Virtual Folders
et: Virtuaalsed kaustad

en: Volcanic ash
et: Vulkaaniline tuhk

en: Volcanic ash in the vicinity
et: Vulkaaniline tuhk läheduses

en: Voronezh
et: Voroneþ

en: W
et: Lä

en: Wadi Al Dawasser Airport
et: Wadi Al Dawasseri Lennujaam

en: Waiting for connection to LDAP server...
et: Ootan ühendust LDAP serveriga...

en: Waiting...
et: Ootan...

en: Wakkanai Airport
et: Wakkanai Lennujaam

en: Wallis And Futuna Islands
et: Wallis ja Futuna

en: Wallops Island
et: Wallopsi saar

en: Wants to receive _HTML mail
et: Soovib saada _HTML sõnumeid

en: Warning
et: Hoiatus

en: Warning!
et: Hoiatus!

en: Warning: Modified Message
et: Hoiatus: salvestamata sõnum

en: Warszawa
et: Varssavi

en: We
et: K

en: We were unable to open this addressbook.  Please check that the
    path exists and that you have permission to access it.
et: Aadressiraamatu avamine nurjus.  Palun kontrolli, kas otsingutee
    on õige ja kas sul on sellele vajalikud ligipääsuõigused.

en: We were unable to open this addressbook.  This either
    means you have entered an incorrect URI, or the LDAP server
    is down
et: Aadressiraamatu avamine ebaõnnestus. Põhjuseks võib
    olla see, et sisestasid vale URI või kasutatav LDAP server
    on maas

en: Weather
et: Ilm

en: Weather settings
et: Ilmajaama sätted

en: Web Site
et: Koduleht

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Week
et: Nädal

en: Week View
et: Nädala vaade

en: Welcome
et: Tere tulemast!

en: Welcome response error: %s: possibly non-fatal
et: Tervituse vastuse viga: %s: võimalik, et mittefataalne

en: Welcome to Evolution. The next few screens will allow
    Evolution to connect to your email accounts, and to import
    files from other applications. 
    
    Please click the "Next" button to continue.
et: Tere tulemast Evolution'i kasutajaks. Järgnevate vormide
    abil on sul võimalik häälestada Evolution'i e-posti kontosid
    ja importida faile teistest rakendustest. 
    
    Jätkamiseks palun vajuta nuppu "Järgmine".

en: Welcome to the Evolution Import Assistant.
    With this assistant you will be guided through the process of
    importing external files into Evolution.
et: Evolution'i impordiassistent.
    See assistent juhendab Sind väliste failide
    importmisel Evolution'i.

en: Welcome to the Evolution Mail Configuration Assistant.
    
    Click "Next" to begin.
et: Evolution'i kontoassitenti.
    
    Jätkamiseks vajuta "Järgmine".

en: West
et: Läänest

en: West - Northwest
et: Läänest - loodest

en: West - Southwest
et: Läänest - edelast

en: West Atlanta
et: Lääne-Atlanta

en: West Virginia
et: Lääne-Virginia

en: Western European
et: Lääne-Euroopa

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: Width:
et: Laius:

en: Wien
et: Viin

en: Willow Airport
et: Willow Lennujaam

en: Windy drizzle
et: Uduvihm tuulega

en: With Category
et: Kategooriaga

en: With these arguments:
et: Nende parameetritega:

en: Work Offline
et: Siirdu autonoomsesse olekusse

en: Work Week
et: Töönädal

en: Work Week View
et: Töönädala vaade

en: Working
et: Töötan

en: Writing to tmp mailbox failed: %s: %s
et: Ajutisse kirjakasti kirjutamine ebaõnnestus: %s: %s

en: Wuchia Observatory
et: Wuchia Observatoorium

en: Ximian Evolution _FAQ
et: Ximian Evolutioni _KKK

en: Ximian Evolution has found unsaved files from a previous session.
    Would you like to try to recover them?
et: Ximian Evolution leidis eelmisest sessioonist salvestamata faile.
    Kas sa soovid üritada nende taastamist?

en: Ximian Evolution is currently offline.  Click on this button to work online.
et: Ximian Evolution on hetkel autonoomses olekus. Võrku ühendumiseks vajuta seda nuppu.

en: Ximian Evolution is currently online.  Click on this button to work offline.
et: Ximian Evolution on hetkel võrku ühendatud.  Autonoomsesse olekusse siirdumiseks vajuta seda nuppu.

en: Ximian Evolution is in the process of going offline.
et: Ximian Evolution siirdub autonoomsesse olekusse.

en: Yakutsk
et: Jakutsk

en: Yamagata Airport
et: Yamagata Lennujaam

en: Yamaguchi Ube Airport
et: Yamaguchi Ube Lennujaam

en: Yao Airport
et: Yao Lennujaam

en: Yekaterinburg
et: Jekaterinburg

en: Yemen
et: Jeemen

en: Yes
et: Jah

en: Yesterday %l:%M %p
et: Eile %l:%M %p

en: You didn't enter a password.
et: Sa ei sisestanud parooli.

en: You forgot to choose a folder.
    Please go back and specify a valid folder to deliver mail to.
et: Sa unustasid kausta valimata.
    Palun mine tagasi ja vali kaust, kuhu post toimetada.

en: You have chosen an invalid date.
et: Sa valisid vigase kuupäeva.

en: You have forgotten to choose a date.
et: Sa unustasid kuupäeva valimata.

en: You may not create two accounts with the same name.
et: Sa ei saa luua ühe nimega kahte kontot.

en: You must be an attendee of the event.
et: Sa pead ise olema sündmusest osavõtja.

en: You must be working online to complete this operation
et: Selle operatsiooni täitmiseks pead olema onlainis

en: You must configure an account before you can send this email.
et: Sõnumite konto peab olema enne sõnumi saatmist seadistatud.

en: You must name this filter.
et: Sa pead sellele filtrile nime määrama.

en: You must name this vfolder.
et: Sa pead sellele vKaustale nime määrama.

en: You must specify recipients in order to send this message.
et: Sõnumi adressaadid peavad enne sõnumi saatmist olema kirjeldatud.

en: Yugoslavia
et: Jugoslaavia

en: Yuzhno-Sakhalinsk
et: Juþno-Sahhalinsk

en: Zama Airfield
et: Zama Lennuväli

en: Zambia
et: Sambia

en: Zurich
et: Zürich

en: _12 hour (AM/PM)
et: _12 tunnine (EL/PL)

en: _24 hour
et: _24 tunnine

en: _About Ximian Evolution...
et: Ximian _Evolutionist...

en: _Account name:
et: _Konto nimi:

en: _Actions
et: _Tegevused

en: _Add
et: _Lisa

en: _Address:
et: _Aadress:

en: _Addressbook Sources...
et: _Aadressiraamatu allikad...

en: _All People and Resources
et: _Kõik inimesed ja ressursid

en: _Always load images off the net
et: Võrgus asuvad pildid laetakse _alati alla

en: _Always sign outgoing messages when using this account
et: Väljuvad sõnumid _allkirjastatakse alati selle konto abil

en: _Apply Filters
et: _Rakenda filtreid

en: _Appointment...
et: Ko_htumine...

en: _Ask for confirmation when deleting items
et: _Küsi nõusolekut kirjete kustutamisel

en: _Attachment...
et: _Manus...

en: _Authentication Type:
et: _Autentimise tüüp:

en: _Automatically check for new mail
et: _Kontrolli uusi sõnumeid automaatselt

en: _Autopick
et: _Automaatne valik

en: _Bcc Field
et: _Pimekoopia väli

en: _Calendar Settings...
et: _Kalendri sätted...

en: _Category:
et: Kate_gooria:

en: _Cc Field
et: K_oopia väli

en: _Certificate ID:
et: _Sertifikaadi ID:

en: _Change Organizer
et: _Muuda organiseerijat:

en: _City:
et: _Linn:

en: _Close
et: _Sulge

en: _Compress weekends in month view
et: _Nädalalõpud kuvatakse kokkusurutud vormis

en: _Contact
et: _Kontakt

en: _Contact List
et: Kontaktide _nimekiri

en: _Contacts...
et: _Kontaktid...

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Copy to Folder
et: _Kopeeri teise kausta

en: _Copy to Folder...
et: Ko_peeri kausta...

en: _Copy...
et: Ko_peeri...

en: _Create Filter From Message
et: _Loo sõnumi baasil filter

en: _Current View
et: Käe_solev vaade

en: _Custom recurrence
et: K_ohandatud kordus

en: _Delegate To...
et: _Delegeerida...

en: _Delete
et: _Kustuta

en: _Delete Selected Tasks
et: _Kustuta valitud ülesanded

en: _Delete all
et: _Kustuta kõik

en: _Delete this Appointment
et: K_ustuta valitud sündmus

en: _Delete this Task
et: K_ustuta ülesanne

en: _Display
et: N_äita

en: _Display folders:
et: Ku_vatavad kaustad:

en: _Display stations:
et: Ku_vatavad ilmajaamad:

en: _Displayed feeds:
et: Ku_vatavad uudistekanalid

en: _Distinguished Name:
et: Eraldusnimi

en: _Drafts folder:
et: _Mustandite kaust:

en: _Due Date:
et: _Tähtaeg:

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Edit appointment
et: _Muuda kohtumist

en: _Edit as New Message...
et: _Redigeeri kui uut sõnumit...

en: _Email Address:
et: _E-posti aadress:

en: _Email address:
et: _E-posti aadress:

en: _Empty trash folders on exit
et: Programmist väljumisel _puhasta prügikaust

en: _End of day:
et: Päeva l_õpp:

en: _End time:
et: _Lõpp:

en: _Expunge
et: _Puhasta

en: _File
et: _Fail

en: _Filters...
et: _Filtrid...

en: _First:
et: _Eesnimi:

en: _Five days
et: _Viite päeva

en: _Folder
et: _Kaust

en: _Folder Bar
et: _Kaustade riba

en: _Folder:
et: _Kaust:

en: _Font...
et: _Kirjatüüp...

en: _Forward
et: _Saada edasi

en: _Forward Contact...
et: _Saada kontakt edasi...

en: _Forward Message
et: Saada sõnum _edasi

en: _Fri
et: _R

en: _From Field
et: _Kellele väli

en: _Full Name:
et: _Täisnimi

en: _General
et: _Üldine

en: _Go to Date...
et: _Mine kuupäevale...

en: _Go to Folder...
et: _Mine kausta...

en: _HTML Signature:
et: _HTML allkiri:

en: _Help
et: _Abi

en: _Hide addresses when sending mail to this list
et: _Peida aadressid sellesse listi kirja saatmisel

en: _Hide completed tasks after
et: _Peida lõpetatud ülesanded pärast

en: _Hide the Shortcut Bar
et: _Peida kiirvalikute riba

en: _Highlight citations with
et: _Rõhuta tsitaate

en: _Import...
et: _Impordi...

en: _Insert
et: _Lisa

en: _Invite Others...
et: _Kustu teisi...

en: _Job title:
et: Ameti_nimetus:

en: _Large Icons
et: _Suured ikoonid

en: _Larger
et: _Suurem

en: _Last:
et: _Perekonnanimi:

en: _Load images if sender is in addressbook
et: _Pildid laetakse alla ainult siis, kui saatja on aadressiraamatus

en: _Log filter actions to:
et: _Logi filtreerimised faili:

en: _Mail
et: E-_Post

en: _Mail Message
et: _Saada sõnum

en: _Mail Settings...
et: _Sõnumite sätted...

en: _Manager's Name:
et: _Juhataja nimi:

en: _Mark Tasks as Complete
et: _Märgi ülesanded lõpetatuks

en: _Mark as Complete
et: _Märgi lõpetatuks

en: _Mark messages as Read after
et: _Märgi sõnum loetuks peale

en: _Message Display
et: Sõnumi _kuvamine

en: _Message Recipients:
et: _Sõnumi adressaadid:

en: _Middle:
et: _Liignimi:

en: _Modify
et: _Muuda

en: _Mon
et: _E

en: _Move to Folder
et: _Tõsta teise kausta

en: _Move to Folder...
et: _Tõsta kausta...

en: _Move...
et: _Tõsta mujale...

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Never load images off the net
et: _Võrgust pilte alla ei laeta

en: _New
et: _Uus

en: _New Folder
et: Uus k_aust

en: _New Group...
et: _Uus grupp...

en: _News Feeds
et: _Uudistekanalid

en: _Nickname:
et: _Hüüdnimi

en: _No recurrence
et: E_i kordu

en: _Normal Display
et: _Harilik kuva

en: _Office:
et: Ko_ntor:

en: _One day
et: _Ühte päeva

en: _Open
et: A_va

en: _Open Message
et: _Ava sõnum

en: _Open...
et: _Ava...

en: _Options
et: _Häälestus

en: _Options...
et: _Häälestus...

en: _Organization:
et: _Organisatsioon

en: _Other
et: _Muu

en: _Other Organizer
et: _Teine organiseerija

en: _PGP binary path:
et: _PGP programmi asukoht:

en: _PO Box:
et: _Sidejaoskonna postkast:

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Path:
et: _Kataloog:

en: _Pilot Settings...
et: _Pilot'i sätted...

en: _Preview Pane
et: _Eelvaate paan

en: _Print
et: _Trüki

en: _Print...
et: _Trüki...

en: _Priority:
et: Tä_htsus:

en: _Properties...
et: _Omadused...

en: _Public Calendar URL:
et: _Avaliku kalendri URL:

en: _Publish Free/Busy Information
et: _Publitseeri vaba/hõivatud infot

en: _Remember this password
et: _Jäta see parool meelde

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Remove this Group...
et: _Eemalda see grupp...

en: _Rename
et: _Nimeta ümber

en: _Rename...
et: _Muuda nime...

en: _Reply to Sender
et: _Vasta saatjale

en: _Reply-To Field
et: _Vasta-kellele väli

en: _Required People
et: _Vajalikud inimesed

en: _Sat
et: _L

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save As...
et: _Salvesta kui...

en: _Save as VCard
et: _Salvesta VKaardina

en: _Schedule
et: _Ajakava

en: _Search
et: _Otsi

en: _Search for Contacts
et: _Otsi kontakte

en: _Security
et: _Turvalisus

en: _Select All
et: _Vali kõik

en: _Send / Receive
et: _Saada / Võta vastu

en: _Send mail in HTML format by default.
et: _Vaikimisi saadetakse HTML vormingus sõnumeid

en: _Server Type:
et: _Serveri tüüp:

en: _Server name:
et: _Serveri nimi:

en: _Shortcut
et: Kiir_valik

en: _Shortcut Bar
et: Kiir_valikute riba

en: _Signature file:
et: _Allkirjafail:

en: _Simple recurrence
et: Li_htne kordus

en: _Small Icons
et: _Väiksed ikoonid

en: _Start time:
et: _Algus:

en: _State/Province:
et: _Maakond/Provints:

en: _Status:
et: _Olek:

en: _Subscribe
et: _Telli

en: _Subscribe to Folders...
et: Kaustade _tellimine...

en: _Suffix:
et: _Järelliide:

en: _Summary Settings...
et: _Kokkuvõtte sätted...

en: _Task
et: _Ülesanne

en: _Task List
et: Ülesannete n_imekiri

en: _Task...
et: _Ülesanne...

en: _Threaded Message List
et: _Esita sõnumeid jutulõngadena

en: _Title:
et: _Tiitel:

en: _Tools
et: T_ööriistad

en: _Undelete
et: _Taasta

en: _Unsubscribe
et: _Lõpeta tellimus

en: _Update Free/Busy
et: _Värskenda vaba/hõivatud

en: _Username:
et: _Konto nimi:

en: _View
et: _Näita

en: _Weather
et: _Ilmateade

en: _Web page address:
et: Kodulehe aad_ress

en: _Wed
et: _K

en: _Work Offline
et: Siirdu aut_onoomsesse olekusse

en: _Work Online
et: Ühendu v_õrku

en: _ZIP Code:
et: _Postiindeks:

en: _every
et: _intervalliga:

en: `%s' is not a directory.
et: '%s' ei ole kataloog

en: `%s' is not a maildir directory.
et: `%s' ei ole maildir vormingus kataloog.

en: `%s' is not a regular file.
et: `%s' ei ole tavaline fail.

en: a time relative to the current time
et: ajaga, mis on suhteline käesoleva hetkega

en: a time you specify
et: määratud ajaga

en: address card
et: aadressi kaart

en: after
et: pärast

en: ago
et: tagasi

en: am
et: el

en: an unknown sender
et: tundmatu saatja

en: and %d other cards.
et: ja %d teist kaarti.

en: and one other card.
et: ja üks teine kaart.

en: attachment
et: manus

en: before
et: enne

en: before the start of the appointment
et: enne sündmuse algust

en: calendar information
et: kalendri info

en: card.vcf
et: kaart.vcf

en: contact-list-editor
et: kontaktide-nimekirja-redaktor

en: contains
et: sisaldab

en: date-end
et: lõppkuup.

en: date-start
et: alguskuup.

en: day
et: kuupäev

en: day(s)
et: päev(a)

en: days
et: päeva

en: description
et: kirjeldus

en: does not contain
et: ei sisalda

en: does not end with
et: ei lõppe

en: does not exist
et: ei ole olemas

en: does not sound like
et: ei kõla kui

en: does not start with
et: ei alga

en: end of appointment
et: sündmuse lõppu

en: ends with
et: lõpeb

en: exists
et: on olemas

en: extra times every
et: korda, vahemikuga

en: forever
et: igavesti

en: hour
et: tund

en: hour(s)
et: tund(i)

en: hours
et: tundi

en: iCalendar Error
et: iKalendri viga

en: iCalendar Information
et: iKalendri informatsioon

en: if all criteria are met
et: kui kõik tingimised on täidetud

en: if any criteria are met
et: kui mõni tingimus on täidetud

en: inHg
et: tolli/Hg

en: incoming
et: sissetulev

en: init_bonobo(): could not initialize Bonobo
et: init_bonobo(): Bonobo lähtestamine nurjus

en: init_corba(): could not initialize GNOME
et: init_corba(): GNOME lähtestamine nurjus

en: invalid time
et: vigane aeg

en: is
et: on

en: is greater than
et: on suurem kui

en: is less than
et: on väiksem kui

en: is not
et: ei ole

en: kilometers
et: kilomeetrit

en: knots
et: sõlme

en: kph
et: k/h

en: list
et: nimekiri

en: make-time argument 1 must be an ISO 8601 date/time string
et: make-time 1. argument peab olema ISO 8601 vormingus kuupäeva/kella string

en: make-time expects 1 argument
et: make-time nõuab 1 argumenti

en: make-time expects argument 1 to be a string
et: make-time 1. argument peab olema string

en: miles
et: miili

en: minute
et: minut

en: minute(s)
et: minuti(t)

en: minutes
et: minutit

en: month
et: kuu

en: month(s)
et: kuu(d)

en: months
et: kuud

en: not a maildir directory
et: ei ole maildir vormingus kataloog

en: now
et: praegu

en: occurrences
et: korda

en: on
et: järgnevatel nädalapäevadel:

en: on or after
et: sel hetkel või hiljem

en: on or before
et: sel hetkel või varem

en: on the
et: iga

en: outgoing
et: väljaminev

en: pm
et: pl

en: second
et: sekund

en: seconds
et: sekundit

en: seconds.
et: sekundit.

en: sendmail exited with signal %s: mail not sent.
et: sendmail lõpetas töö signaaliga %s: sõnumit ei saadetud.

en: sendmail exited with status %d: mail not sent.
et: sendmail lõpetas töö staatusega %d: sõnumit ei saadetud.

en: setup_vfs(): could not initialize GNOME-VFS
et: setup_vfs(): GNOME-VFS lähtestamine nurjus

en: sounds like
et: kõlab kui

en: specific folders only
et: ainult kirjeldatud kaustad

en: start of appointment
et: sündmuse algust

en: starts with
et: algab

en: th
et: .

en: the current time
et: käesoleva hetkega

en: time-add-day expects 2 arguments
et: time-add-day vajab 2 argumenti

en: time-add-day expects argument 1 to be a time_t
et: time-add-day 1. argument peab olema time_t

en: time-now expects 0 arguments
et: time-now nõuab 0 argumenti

en: until
et: kuni

en: vFolder Sources
et: vKausta allikad

en: vFolders
et: vKaustad

en: was after
et: on pärast

en: was before
et: on enne

en: week
et: nädal

en: week(s)
et: nädal(at)

en: weeks
et: nädalat

en: with all active remote folders
et: koos kõigi aktiivsete võrgukaustadega

en: with all local and active remote folders
et: koos kõigi kohalike ja aktiivsete võrgukaustadega

en: with all local folders
et: koos kõigi kohalike kalatoogidega

en: year
et: aasta

en: year(s)
et: aasta(t)

en: years
et: aastat
