gdm2 2.0.98 - en to cs translation catalogue (1198 entries)

en:  (another copy)
cs:  (další kopie)

en:  (containing %d items)
cs:  (obsahuje %d položek)

en:  (containing 0 items)
cs:  (obsahuje 0 položek)

en:  (containing 1 item)
cs:  (obsahuje 1 položku)

en:  (copy)
cs:  (kopie)

en:  (see "
cs:  (viz "

en:  (see also "
cs:  (viz také "

en:  _Advanced
cs:  _Pokročilý

en:  _Beginner
cs:  _Začátečník

en:  _Intermediate
cs:  P_růměrný

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  No other applications are available to view this file.  If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
cs: "%s" nemůže otevřít "%s" protože "%s" nemůže číst soubory na polohách "%s".  Žádné jiné aplikace pro tento soubor nejsou k dispozici.  Pokud zkopírujete tento soubor na váš počítač budete ho moci otevřít.

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  Would you like to choose another application?
cs: "%s" nemůže otevřít "%s" protože "%s" nemůže číst soubory na polohách "%s".  Chcete vybrat jinou aplikaci?

en: "%s" cannot be moved to the Trash. Do you want to delete it immediately?
cs: Nelze přesunout "%s" do koše. Chcete jej odstranit ihned?

en: "%s" couldn't be found. Perhaps it has recently been deleted.
cs: "%s" nebyl nalezen. Možná byl nedávno vymazán.

en: "%s" selected
cs: "%s" vybrán

en: "%s" selected (%s)
cs: "%s" vybrán (%s)

en: "%s" will be copied if you select the Paste Files command
cs: "%s" bude zkopírován pokud vyberete příkaz Vložit soubory

en: "%s" will be moved if you select the Paste Files command
cs: "%s" bude přesunut pokud vyberete příkaz Vložit soubory

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
cs: %A, %-d. %B %Y v %-H:%M:%S

en: %I:%M %p, %x
cs: %H:%M, %x

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
cs: %a, %-d. %b %Y v %-H:%M

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
cs: %a, %-d. %b %Y v %-H:%M:%S

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
cs: %-d. %b %Y v %-H:%M

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
cs: %-d. %b %Y, %-H:%M

en: %d folders selected
cs: %d adresářů vybráno

en: %d items selected (%s)
cs: %d položek vybráno (%s)

en: %d items, totalling %s
cs: %d položek, celkem %s

en: %d of the selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete those %d items immediately?
cs: %d vybraných položek nelze přesunout do koše. Chcete techto %d položek odstranit ihned?

en: %d other items selected (%s)
cs: %d jiných položek vybráno (%s)

en: %dnd link to %s
cs: %d. odkaz na %s

en: %drd link to %s
cs: %d. odkaz na %s

en: %dst link to %s
cs: %d. odkaz na %s

en: %dth link to %s
cs: %d. odkaz na %s

en: %ld of %ld
cs: %ld z %ld

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
cs: %-d.%m.%y, %-H:%M

en: %m/%d/%y
cs: %d.%m.%y

en: %s
    
    This is a sample Nautilus content view component.
cs: %s
    
    Toto je ukázkový pohled Nautilusu komponent.

en: %s
    
    You clicked the Sample toolbar button.
cs: %s
    
    Zmáčknul(a) jste ukázkový čudlík nástrojové lišty.

en: %s (%dnd copy)%s
cs: %s (%d. kopie)%s

en: %s (%drd copy)%s
cs: %s (%d. kopie)%s

en: %s (%dst copy)%s
cs: %s (%d. kopie)%s

en: %s (%dth copy)%s
cs: %s (%d. kopie)%s

en: %s (another copy)%s
cs: %s (další kopie)%s

en: %s (copy)%s
cs: %s (kopie)%s

en: %s Properties
cs: Vlastnosti %s

en: %s Viewer
cs: Prohlížeč %s

en: %s's Home
cs: Domov %s

en: %u files
cs: %u souborů

en: %u folders
cs: %u adresářů

en: %u items
cs: %u položek

en: (none)
cs: (žádné)

en: (some contents unreadable)
cs: (některý obsah nečitelný)

en: .bashrc (copy)
cs: .bashrc (kopie)

en: .foo (copy).txt
cs: .foo (kopie).txt

en: 0 files
cs: 0 souborů

en: 0 folders
cs: 0 adresářů

en: 0 items
cs: 0 položek

en: 00/00/00
cs: 31.02.01

en: 00/00/00, 00:00 PM
cs: 31.02.01, 23:31

en: 1 file
cs: 1 soubor

en: 1 folder
cs: 1 adresář

en: 1 folder selected
cs: 1 adresář vybrán

en: 1 item
cs: 1 položka

en: 1 item, with size %s
cs: 1 položka s velikostí %s

en: 1 other item selected (%s)
cs: 1 jiná položka vybrána (%s)

en: ? bytes
cs: ? bajtů

en: ? items
cs: ? položek

en: A
cs: Od

en: A Cappella
cs: Kapela

en: A JavaScript function (small software program) on this page tried to open a new window, but Nautilus does not support the opening new windows by JavaScript.
    
    Try viewing the page in a different web browser, such as Mozilla.
cs: Funkce JavaScriptu (malý softvérový program) na této stránce se pokusil otevřít nové okno, ale Nautilus nepodporuje otevírání nových oken z JavaSkrpitu.
    
    Zkuste se na tuto stránku podívat jiným prohlížečem, jako je třeba Mozilla.

en: A Teal variation of the Crux theme.
cs: Modrozelená variace téma Crux.

en: A _Viewer...
cs: _Prohlížeč...

en: APPENDIX
cs: PŘÍLOHA

en: About Nautilus
cs: O Nautilusu

en: About Scripts
cs: O skriptech

en: Accessed:
cs: Použitý:

en: Acid Jazz
cs: Acid jazz

en: Acid Punk
cs: Acid punk

en: Acoustic
cs: Akustická

en: Activate items with a double click
cs: Aktivovat položky dvojitým kliknutím

en: Activate items with a single click
cs: Aktivovat položky jednoduchým kliknutím

en: Add New Site
cs: Přidat nový server

en: Add New Theme...
cs: Přidat nové téma...

en: Add a New Color...
cs: Přidat novou barvu...

en: Add a New Emblem...
cs: Přidat nový emblém...

en: Add a New Pattern...
cs: Přidat nový vzorek...

en: Add a New Site:
cs: Přidat nový server:

en: Add a bookmark for the current location to this menu
cs: Přidat záložku pro aktuální polohu do tohoto menu

en: Add new...
cs: Přidat nové...

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
cs: Všechny spustitelné soubory z tohoto adresáře se objeví v menu skriptů. Výběr skriptu z tohoto menu tento skript spustí s vybranými položkami jako vstup.

en: Always
cs: Vždy

en: Always list folders before files
cs: Vždy listuj adresáře před soubory

en: An Eggplant variation of the Crux theme.
cs: Lilková variace téma Crux.

en: An _Application...
cs: _Aplikace...

en: Apparition
cs: Zhmotnění

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Applications
cs: Aplikace

en: Arabic
cs: Arabská

en: Arabic (IBM-864)
cs: Arabská (IBM-864)

en: Arabic (ISO-8859-6)
cs: Arabská (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
cs: Arabská (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
cs: Arabská (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (Windows-1256)
cs: Arabská (Windows-1256)

en: Are you sure you want Nautilus to forget which locations you have visited?
cs: Jste si jist(a) že má Nautilus zapomenout polohy které jste navštívili?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s" from the Trash?
cs: Jste si jist(a) že chcete z koše permanentně vymazat "%s"?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
cs: Jste si jist(a) že chcete permanentně smazat "%s"?

en: Are you sure you want to permanently delete all of the items in the Trash?
cs: Jste si jist(a) že chcete permanentně vymazat všechny položky v koši?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items from the Trash?
cs: Jste si jist(a) že chcete z koše permanentně vymazat %d vybraných položek?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items?
cs: Jste si jist(a) že chcete permanentně smazat vybraných %d položek?

en: Armenian (ARMSCII-8)
cs: Arménská (ARMSCII-8)

en: Artist
cs: Autor

en: Ask before emptying the Trash or deleting files
cs: Optat se před vyprazdňováním koše či odstraňování souborů

en: Ask each time
cs: Vždy se ptát

en: Audio CD
cs: Zvukové CD

en: Authors
cs: Autoři

en: Avantgarde
cs: Avantgarda

en: Back
cs: Zpět

en: Background
cs: Pozadí

en: Backgrounds and Emblems
cs: Pozadí a emblémy

en: Ballad
cs: Balada

en: Baltic
cs: Baltická

en: Baltic (ISO-8859-13)
cs: Baltická (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
cs: Baltická (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
cs: Baltická (Windows-1257)

en: Basic
cs: Základní

en: Big Band
cs: Big band

en: Bit Rate
cs: Bitová kvalita

en: Black
cs: Černá

en: Black Metal
cs: Černý metal

en: Blue Ridge
cs: Modrá brázda

en: Blue Rough
cs: Hrubá modrá

en: Blue Type
cs: Modrý typ

en: Bookmark for Nonexistent Location
cs: Záložka pro neexistující polohu

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Broken Link
cs: Neplatný odkaz

en: Brushed Metal
cs: Leštěný kov

en: Bubble Gum
cs: Žvýkačka

en: Built-in Bookmarks
cs: Zabudované záložky

en: Burlap
cs: Plátno

en: By Emblems
cs: dle emblémů

en: By Modification Date
cs: dle data změny

en: By Modification _Date
cs: dle data změny

en: By Name
cs: dle jména

en: By Size
cs: dle velikosti

en: By Type
cs: dle typu

en: By _Emblems
cs: dle _emblémů

en: By _Name
cs: dle _jména

en: By _Size
cs: dle _velikosti

en: By _Type
cs: dle _typu

en: C_lear Text
cs: Vy_mazat text

en: Cabaret
cs: Kabaret

en: Camouflage
cs: Kamufláž

en: Can't Change Trash Location
cs: Nelze zmemit polohu koše

en: Can't Copy Into Self
cs: Nelze zkopírovat do sebe

en: Can't Copy Over Self
cs: Nelze kopírovat přes sebe

en: Can't Copy Trash
cs: Nelze kopírovat koš

en: Can't Copy to Trash
cs: Nelze kopírovat do koše

en: Can't Display Location
cs: Nelze zobrazit polohu

en: Can't Move Into Self
cs: Nelze přesunout do sebe

en: Can't Open Location
cs: Nelze otevřít polohu

en: Can't Play Remote Files
cs: Nelze hrát vzdálené soubory

en: Can't Read Folder
cs: Nelze načíst adresář

en: Can't create nautilus-launcher-applet!
cs: Nelze vytvořit nautilus-launcher-applet!

en: Can't create nautilus-preferences-applet!
cs: Nelze vytvořit nautilus-preferences-applet!

en: Can't delete current theme
cs: Nelze odstranit aktuální téma

en: Can't execute remote links
cs: Nelze spustit vzdálené odkazy

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel Group Change?
cs: Zrušit změnu skupiny?

en: Cancel Open?
cs: Zrušit otevření?

en: Cancel Owner Change?
cs: Zrušit změnu vlastníka?

en: Cancel Remove
cs: Zrušit odstranění

en: Cancel Rename?
cs: Zrušit přejmenování?

en: Cancel Showing Properties Window?
cs: Zrušit ukazování okna vlastonstí?

en: Caveat
cs: Výstraha

en: Celtic
cs: Keltská

en: Celtic (ISO-8859-14)
cs: Keltská (ISO-8859-14)

en: Central European
cs: Středoevropská

en: Central European (IBM-852)
cs: Středoevropská (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
cs: Středoevropská (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
cs: Středoevropská (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
cs: Středoevropská (Windows-1250)

en: Certified
cs: Ověřené

en: Chalk
cs: Křída

en: Chamber Music
cs: Komorní hudba

en: Change Desktop Background
cs: Změnit pozadí plochy

en: Changing group
cs: Měním skupinu

en: Changing owner
cs: Měním vlastníka

en: Chanson
cs: Šanson

en: Charcoal
cs: Uhlí

en: Charset Encoding
cs: Znaková sada

en: Chinese
cs: Čínská

en: Chinese Simplified (GB2312)
cs: Čínská zjednodušená (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
cs: Čínská zjednodušená (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
cs: Čínská zjednodušená (HZ)

en: Chinese Traditional (Big5)
cs: Čínská tradiční (Big5)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
cs: Čínská tradiční (EUC-TW)

en: Choose
cs: Vybrat

en: Choose Your User Level
cs: Vyberte svoji uživatelskou úroveň

en: Choose a program with which to open the selected item
cs: Vyberte program se kterým otevřít vybranou položku

en: Choose a view for "%s".
cs: Vyberte pohled pro "%s".

en: Choose an application with which to open "%s".
cs: Vyberte aplikaci se kterou otevřít "%s".

en: Choose another application with which to open the selected item
cs: Vyberte další program se kterým otevřít vybranou položku

en: Choose another viewer with which to view the selected item
cs: Vyberte další prohlížeč se kterým prohlížet vybranou položku

en: Chorus
cs: Zbor

en: Christian Gangsta Rap
cs: Křesťanský gangsta rap

en: Christian Rap
cs: Křesťanský rap

en: Christian Rock
cs: Křesťanský rock

en: Classic Rock
cs: Klasický rock

en: Classical
cs: Klasická

en: Clean Up by Name
cs: Vyčistit dle jména

en: Clear Text
cs: Vymazat text

en: Click Behavior
cs: Chování kliku

en: Click on a color to remove it
cs: Klikněte na barvu k jejímu odstranění

en: Click on a pattern to remove it
cs: Klikněte na vzorek k jeho odstranění

en: Click on a theme to change the appearance of Nautilus.
cs: Klikněte na téma k změnění vzhledu Nautilusu.

en: Click on a theme to remove it.
cs: Klikněte na téma k jeho odstranění.

en: Click on an emblem to remove it
cs: Klikněte na emblém k jeho odstranění

en: Close
cs: Zavřít

en: Close _All Windows
cs: Z_avřít všechna okna

en: Close all Nautilus windows
cs: Zavřít všechna okna nautilusu

en: Close this window
cs: Zavřít toto okno

en: Club
cs: Klubová

en: Color name:
cs: Jméno barvy:

en: Color value:
cs: Hodnota barvy:

en: Colors
cs: Barvy

en: Colors:
cs: Barvy:

en: Comedy
cs: Komedie

en: Computer
cs: Počítač

en: Concrete
cs: Beton

en: Configuration Files
cs: Soubory konfigurace

en: Conflict while copying
cs: Konflikt při kopírování

en: Contemporary Christian
cs: Současná křesťanská

en: Content searches are not available
cs: Hledání obsaju není k dispozici

en: Contents:
cs: Obsah:

en: Conventions
cs: Konvence

en: Cool
cs: Žůžo

en: Copy Files
cs: Kopírovat soubory

en: Copy Text
cs: Kopírovat text

en: Copying
cs: Kopíruji

en: Copying files
cs: Kopíruji soubory

en: Cork
cs: Korek

en: Couldn't Create Required Folder
cs: Nelze vytvořit potřebný adresář

en: Couldn't Create Required Folders
cs: Nelze vytvořit potřebné adresáře

en: Couldn't add theme
cs: Nelze přidat téma

en: Couldn't change the group of "%s" because it is on a read-only disk
cs: Není změnit skupinu "%s" protože je na disku připojeném jen ke čtení

en: Couldn't change the name of "%s" because it is on a read-only disk
cs: Není možné přejmenovat "%s" protože je na disku připojeném jen ke čtení

en: Couldn't change the owner of "%s" because it is on a read-only disk
cs: Není změnit vlastníka "%s" protože je na disku připojeném jen ke čtení

en: Couldn't change the permissions of "%s" because it is on a read-only disk
cs: Není změnit práva "%s" protože je na disku připojeném jen ke čtení

en: Couldn't delete pattern
cs: Nelze odstranit vzorek

en: Couldn't display "%s", because access was denied.
cs: Nelze zobrazit "%s", protože přístup byl odmítnut.

en: Couldn't install theme
cs: Nelze nainstalovat téma

en: Couldn't load %s
cs: Nelze načíst %s

en: Couldn't remove theme
cs: Nelzy odstranit téma

en: Countertop
cs: Kuchyňský stůl

en: Create a New Color:
cs: Vytvořit novou barvu:

en: Create a New Emblem:
cs: Vytvořit nový emblém:

en: Create a new empty folder inside this folder
cs: Vytvořit nový prázdný adresář uvnitř tohoto adresáře

en: Creating Properties window
cs: Vytvářím okno vlastností

en: Creating links to files
cs: Vytářím odkazy k souborům

en: Croatian (MacCroatian)
cs: Chorvatská (MacCroatian)

en: Crux-Eggplant
cs: Crux-Lilek

en: Crux-Teal
cs: Crux-Modrozelená

en: Cu_t File
cs: _Vyjmout soubor

en: Cu_t Files
cs: _Vyjmout soubory

en: Cult
cs: Kiltovní

en: Cut Files
cs: Vyjmout sobory

en: Cut Text
cs: Vyjmout text

en: Cut _Text
cs: Vyjmount _text

en: Cyrillic
cs: Azbuka

en: Cyrillic (IBM-855)
cs: Azbuka (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
cs: Azbuka (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
cs: Azbuka (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
cs: Azbuka (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
cs: Azbuka (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (IBM-866)
cs: Azbuka/Ruská (IBM-866)

en: Cyrillic/Russian (KOI8-R)
cs: Azbuka/Ruská (KOI8-R)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
cs: Azbuka/Ukrajinská (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
cs: Azbuka/Ukrajinská (MacUkrainian)

en: Dance
cs: Taneční

en: Dance Hall
cs: Taneční hala

en: Danger
cs: Nebezpečí

en: Danube
cs: Dunaj

en: Dark Cork
cs: Tmavý korek

en: Dark GNOME
cs: Tmavý GNOME

en: Date Modified
cs: Datum změny

en: De_lete
cs: _Smazat

en: De_lete...
cs: _Smazat...

en: Death Metal
cs: Death metal

en: Deep Teal
cs: Hluboká zelenomodrá

en: Default
cs: Implicitní

en: Default View
cs: Implicitní pohled

en: Default zoom level:
cs: Implicitní lupa:

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete From Trash?
cs: Vymazat z koše?

en: Delete Immediately?
cs: Vymazat ihned?

en: Delete Trash Contents?
cs: Vymazat obsah koše?

en: Delete all items in the Trash
cs: Odstranit všechny položky z koše

en: Delete all selected items permanently
cs: Permanentně smazat všechny vybrané položky

en: Delete from _Trash
cs: Smazat z _koše

en: Delete from _Trash...
cs: Smazat z _koše...

en: Delete?
cs: Smazat?

en: Deleting
cs: Odstraňuji

en: Deleting files
cs: Odstraňuji soubory

en: Desktop
cs: Plocha

en: Development
cs: Vývoj

en: Devices
cs: Zařízení

en: Disco
cs: Disko

en: Disks
cs: Disky

en: Display
cs: Zobrazit

en: Display %s tab in sidebar
cs: Zobrazit záložku %s v bočním panelu

en: Display files when they are clicked
cs: Ukázat soubory když je na ně kliknuto

en: Display icons in the opposite order
cs: Zobrazit ikony v opačném pořadí

en: Display location bar in new windows
cs: Zobrazit panel polohy v nových oknech

en: Display sidebar in new windows
cs: Zobrazit boční panel v nových oknech

en: Display status bar in new windows
cs: Zobrazit statusový řádek v nových oknech

en: Display the latest contents of the current location
cs: Zobrazit nejaktuálnější obsah této polohy

en: Display this location with "%s"
cs: Zobrazit tuto polohu s "%s"

en: Display toolbar in new windows
cs: Zobrazit nástrojovou lištu v nových oknech

en: Distinguished
cs: Vyznamenaný

en: Do you want to view these %d locations in separate windows?
cs: Chcete prohlídnout techto %d poloh v samostatných oknech?

en: Documents by Subject
cs: Dokumenty podle předmětu

en: Don't make thumbnails for files larger than:
cs: Neukazovat miniatury pro obrázky větší než:

en: Done
cs: Hotovo

en: Dots
cs: Tečky

en: Draft
cs: Návrh

en: Drag a color to an object to change it to that color
cs: Odtáhněte barvu na objekt abyste změnili jeho barvu

en: Drag a pattern tile to an object to change it
cs: Odtáhněte vzorek na objekt abyste jej změnili

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
cs: Odtáhněte emblém na objekt abyste ho k němu přidali

en: Drag to seek within track
cs: Taháním hledejte v rámci stopy

en: Drum & Bass
cs: Bicí a basa

en: Drum Solo
cs: Bicí sólo

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Duplicate each selected item
cs: Duplikovat každou vybranou položku

en: Easy Listening
cs: Lehká hudba

en: Eclipse
cs: Zatmění

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit various Nautilus preferences
cs: Upravit různé vlastnosti nautilusu

en: Electronic
cs: Elektronická

en: Emblems
cs: Emblémy

en: Emblems:
cs: Emblémy:

en: Empty
cs: Vyprázdnit

en: Empty Trash
cs: Vyprázdnit koš

en: Empty Trash...
cs: Vyprázdnit koš...

en: Emptying the Trash
cs: Vyprázdňuji koš

en: English (US-ASCII)
cs: Anglická (US-ASCII)

en: Envy
cs: Závist

en: Erase
cs: Smazat

en: Error "%s" creating new folder.
cs: Chyba "%s" při vytváření nového adresáře.

en: Error "%s" while copying "%s".
    
    Would you like to continue?
cs: Chyba "%s" při kopírování "%s".
    
    Chcete pokračovat?

en: Error "%s" while copying.
    
    Would you like to continue?
cs: Chyba "%s" při kopírování.
    
    Chcete pokračovat?

en: Error "%s" while creating a link to "%s".
    
    Would you like to continue?
cs: Chyba "%s" při vytváření odkazu na "%s".
    
    Chcete pokračovat?

en: Error "%s" while deleting "%s".
    
    Would you like to continue?
cs: Chyba "%s" při odstraňování "%s".
    
    Chcete pokračovat?

en: Error "%s" while deleting.
    
    Would you like to continue?
cs: Chyba "%s" při odstraňování.
    
    Chcete pokračovat?

en: Error "%s" while linking.
    
    Would you like to continue?
cs: Chyba "%s" při vytváření odkazu.
    
    Chcete pokračovat?

en: Error "%s" while moving "%s".
    
    Would you like to continue?
cs: Chyba "%s" při přemisťování "%s".
    
    Chcete pokračovat?

en: Error "%s" while moving.
    
    Would you like to continue?
cs: Chyba "%s" při přemisťování.
    
    Chcete pokračovat?

en: Error Displaying Folder
cs: Chyba při zobrazování adresáře

en: Error Setting Group
cs: Chyba při měnení skupiny

en: Error Setting Owner
cs: Chyba při měnení vlastníka

en: Error Setting Permissions
cs: Chyba při měnění práv

en: Error creating new folder
cs: Chyba při vytváření adresáře

en: Error creating new folder.
    
    There is no space on the destination.
cs: Nelze vytvořit nový adresář.
    
    Na místě určení již není místo.

en: Error creating new folder.
    
    You do not have permissions to write to the destination.
cs: Chyba při vytváření nového adresáře.
    
    Nemáte dostatečné práva na zapisování do místo určení.

en: Error during search
cs: Chyba při hledání

en: Error reading file index
cs: Chyba při čtení indexu souborů

en: Error while copying.
cs: Chyba při kopírování.

en: Error while copying.
    
    "%s" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
cs: Chyba při kopírování.
    
    "%s" nelze překopírovat jelikož nemáte práva na jeho čtení.

en: Error while deleting.
cs: Chyba při odstraňování.

en: Error while linking.
cs: Chyba při vytváření odkazu.

en: Error while moving.
cs: Chyba při přesunu.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because it is on a read-only disk.
cs: Chyba při přesunu.
    
    "%s" nelze přesunout jelikož je na disku který je pouze ke čtení.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because you do not have permissions to change it or its parent folder.
cs: Chyba při přesunu.
    
    "%s" nelze přesunout jelikož nemáte práva změnit jej nebo jeho rodičovský adresář.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved to the Trash because you do not have permissions to change it or its parent folder.
cs: Chyba při přesunu.
    
    "%s" nelze přesunout do koše jelikož nemáte práva změnit jej nebo jeho rodičovský adresář.

en: Ethnic
cs: Etnická

en: Executable Text Files
cs: Spustitelné textové soubory

en: Execute
cs: Spouštění

en: Execute files when they are clicked
cs: Spustit soubory když je na ně kliknuto

en: F_onts
cs: _Písma

en: Factory for Nautilus component adapter factories
cs: Továrna na továrny na komponentový adaptér Nautilusu

en: Factory for Nautilus component adapter factories
cs: Továrna na továrny na komponentový adaptér Nautilusu

en: Factory for Nautilus shell and file manager
cs: Továrna na správce souborů a shell Nautilus

en: Factory for annotation view
cs: Továrna pro poznámkový pohled

en: Factory for hardware view
cs: Továrna na hardware pohled

en: Factory for history views
cs: Továrna na pohledy historie

en: Factory for music view
cs: Továrna na hudební pohled

en: Factory for news view
cs: Továrna pro pohled zpráv

en: Factory for objects that wrap ordinary Bonobo Controls or Embeddables to look like Nautilus Views
cs: Továrna na objekty které zabalí normální Bonobo Controly nebo Embeddable aby vypadaly jako Nautilusové pohledy

en: Factory for text view
cs: Továrna pro textový pohled

en: Fast searches are not available
cs: Rychlé hledání není k dispozici

en: Fast searches are not enabled on your computer
cs: Rychlé hledání není zapnuté na vašem počítači

en: Favorite
cs: Oblíbené

en: Fewer Options
cs: Méně možností

en: Fibers
cs: Vlákna

en: Figure %d
cs: Obrázek %d

en: Figure %s
cs: Obrázek %s

en: File "%s" already exists.
    
    Would you like to replace it?
cs: Soubor "%s" již existuje.
    
    Chcete ho přepsat?

en: File Group:
cs: Skupina souboru:

en: File Owner:
cs: Vlastník souboru:

en: File Types and Programs
cs: Typy souborů a programy

en: File too large
cs: Soubor příliš veliký

en: Files copied:
cs: Zkopírované soubory:

en: Files deleted:
cs: Smazané soubory:

en: Files linked:
cs: Odkazy vytvořeny k:

en: Files moved:
cs: Přesunuté soubory:

en: Files thrown out:
cs: Vyhozené soubory:

en: Find
cs: Najít

en: Find Them!
cs: Najdi je!

en: Find:
cs: Najít:

en: Finished
cs: Hotovo

en: Finishing Creating Links...
cs: Ukončuji vytváření odkazů...

en: Finishing Move...
cs: Ukončuji přesun...

en: Fire Engine
cs: Hasičák

en: Floppy
cs: Disketa

en: Floral
cs: Květy

en: Folk
cs: Folková

en: Folklore
cs: Folklorní

en: Font:
cs: Písmo:

en: Fonts
cs: Písma

en: For_get History
cs: _Zapomenout historii

en: Forget
cs: Zapomenout

en: Forget History?
cs: Zapomenout historii?

en: Forward
cs: Vpřed

en: Fossil
cs: Fosílie

en: Freestyle
cs: Volný styl

en: From:
cs: Z:

en: GConf error:
      %s
cs: GConf chyba:
      %s

en: GConf error:
      %s
    All further errors shown only on terminal
cs: GConf chyba:
      %s
    Všechny další chyby jen na terminálu

en: GEOMETRY
cs: GEOMETRIE

en: GNOME Documentation
cs: Dokumentace GNOME

en: Games
cs: Hry

en: Gangsta Rap
cs: Gangsta rap

en: Generic Image Viewer
cs: Obecný prohlížeč obrázků

en: Generic image control factory
cs: Továrna na obecný prohlížeč obrázků

en: Go There
cs: Jdi tam

en: Go To:
cs: Jdi na:

en: Go to Nonexistent Location
cs: Jdi na neexistujíci polohu

en: Go to the home location
cs: Jít na domácí polohu

en: Go to the location specified by this bookmark
cs: Jdi na polohu definovanou touto záložkou

en: Go to the next visited location
cs: Jít na následující navštívenou polohu

en: Go to the previous visited location
cs: Jít na předchozí navštívenou polohu

en: Go up to the location that contains the displayed location
cs: Jít nahoru na místo které obsahuje zobrazenou polohu

en: Gothic
cs: Gotická

en: Gothic Rock
cs: Goticý rock

en: Granite
cs: Granit

en: Greek
cs: Řecká

en: Greek (ISO-8859-7)
cs: Řecká (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
cs: Řecká (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
cs: Řecká (Windows-1253)

en: Green Weave
cs: Zelené pletení

en: Group:
cs: Skupina:

en: Hard Rock
cs: Tvrdý rock

en: Hardware Overview
cs: Přehled hardware

en: Hardware Viewer
cs: Prohížeč hardware

en: Hardware view
cs: Hardware pohled

en: Heavy Metal
cs: Heavy metal

en: Hebrew
cs: Hebrejská

en: Hebrew (IBM-862)
cs: Hebrejská (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
cs: Hebrejská (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
cs: Hebrejská (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (Windows-1255)
cs: Hebrejská (Windows-1255)

en: Help
cs: Nápověda

en: Help Navigation Tree
cs: Navigační strop nápovědy

en: Help sidebar panel
cs: Nápověda pro boční panel

en: Hide Location _Bar
cs: Ukrýt panel _polohy

en: Hide St_atus Bar
cs: Ukrýt st_atusový řádek

en: Hide _Sidebar
cs: Ukrýt _boční panel

en: Hide _Toolbar
cs: Ukrýt _nástrojovou lištu

en: History
cs: Historie

en: History sidebar panel
cs: Historie pro boční panel

en: History sidebar panel for Nautilus
cs: Historie pro boční panel nautilusu

en: Home
cs: Domů

en: Home Directory
cs: Domovský adresář

en: Humour
cs: Humor

en: I could not initialize Bonobo
cs: Nelze inicializovat Bonobo

en: IMAGE
cs: OBRÁZEK

en: ISO 9660 Volume
cs: Disk ISO 9660

en: Ice
cs: Led

en: Icelandic (MacIcelandic)
cs: Islandská (MacIcelandic)

en: Icon & List Views
cs: Ikony a seznamy

en: Icon Captions
cs: Titulky ikon

en: Icon View
cs: Ikonový pohled

en: Icon View Defaults
cs: Implicitní nastavení pohledu ikonového pohledu

en: Icons
cs: Ikony

en: Icons Viewer
cs: Prohlížeč obrázků

en: Image
cs: Obrázek

en: Image Viewer
cs: Prohlížeč obrázků

en: Image:
cs: Obrázek:

en: Images Only
cs: Jen obrázky

en: Important
cs: Důležité

en: Indexed searches are not available
cs: Hledání v indexu není k dispozici

en: Indexing Status
cs: Status indexování

en: Indexing is %d%% complete.
cs: Indexování je z %d%% hotové.

en: Instrumental
cs: Instrumentální

en: Instrumental Pop
cs: Instrumentální pop

en: Instrumental Rock
cs: Instrumentální rock

en: Internal use only
cs: Jen pro vnitřní použití

en: Introductory Documents
cs: Dokumenty pro začátečníky

en: Invalid RSS URL
cs: Neplatné URL pro RSS

en: Is in the menu for "%s" items.
cs: Je v menu pro položky "%s".

en: Is in the menu for "%s".
cs: Je v menu pro "%s".

en: Is in the menu for all "%s" items.
cs: Je v menu pro všechny položky "%s".

en: Is not in the menu for "%s" items.
cs: Není v menu pro položky "%s".

en: Is the default for "%s" items.
cs: Je implicitní pro položky "%s".

en: Is the default for "%s".
cs: Je implicitní pro "%s".

en: Is the default for all "%s" items.
cs: Je implicitní pro všechny položky "%s".

en: Items %s
cs: Položky %s

en: Japanese
cs: Japonská

en: Japanese (EUC-JP)
cs: Japonská (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
cs: Japonská (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
cs: Japonská (Shift_JIS)

en: Keep icons sorted by emblems in rows
cs: Udržovat ikony seřazené podle emblémů v řádkách

en: Keep icons sorted by modification date in rows
cs: Udržovat ikony seřazené podle data změny v řádkách

en: Keep icons sorted by name in rows
cs: Udržovat ikony seřazené podle jména v řádkách

en: Keep icons sorted by size in rows
cs: Udržovat ikony seřazené podle velikosti v řádkách

en: Keep icons sorted by type in rows
cs: Udržovat ikony seřazené podle typu v řádkách

en: Kernel Routines
cs: Rutiny jádra

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesnicové zkratky

en: Keyword:
cs: Klíčové slovo:

en: Korean (EUC-KR)
cs: Korejská (EUC-KR)

en: Last Changed:
cs: Poslední změna:

en: Latin
cs: Latinská

en: Launch Nautilus when GNOME starts up.
cs: Spustit Nautilus při spuštení GNOME.

en: Lay Out Items
cs: Rozložení položek

en: Lay Out Items:
cs: Prozložení položek:

en: Leaf
cs: List

en: Leave icons wherever they are dropped
cs: Nechat ikony tam kde jsou puštěny

en: Legal Notice
cs: Zákonná poznámka

en: Lemon
cs: Citrón

en: Library Functions
cs: Funkce knihovny

en: Link Target:
cs: Cíl odkazu:

en: Linking
cs: Vytvářím odkaz k

en: Linux Resources
cs: Zdroje pro Linux

en: List
cs: Seznam

en: List View
cs: Seznamový pohled

en: List View Defaults
cs: Implicitní nastavení pohledu seznamového pohledu

en: List Viewer
cs: Prohlížeč seznamu

en: Loading %s
cs: Načítám %s

en: Local Files Only
cs: Jen místní soubory

en: Local Images Only
cs: Jen místní obrázky

en: Location
cs: Poloha

en: Location:
cs: Poloha:

en: Look Up Selected Text in Dictionary
cs: Vyhledat vybraný text ve slovníku

en: Look up the selected text in the Merriam-Webster dictionary
cs: Vyhledat vybraný text ve slovníku Merriam-Webster

en: MIME Type:
cs: Typ MIME:

en: MIME type
cs: typ MIME

en: MSDOS Volume
cs: Disk MSDOS

en: Make Link
cs: Vytvořit odkaz

en: Make _Link
cs: V_ytvořit odkaz

en: Make _Links
cs: V_ytvořit odkazy

en: Make the selected icon stretchable
cs: Udělat vybranou ikonu roztahovatelnou

en: Manila Paper
cs: Manilský papír

en: Manual
cs: Manuál

en: Manually
cs: Manuálně

en: Missing Site Name Error
cs: Chybějící jméno serveru

en: Missing URL Error
cs: Chybějící URL serveru

en: Modified:
cs: Změnený:

en: Modify "%s"
cs: Změnit "%s"

en: Modify...
cs: Modifikovat...

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
cs: Pá, 13. květen 2000 v 16:30

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
cs: Pá, 13. květen 2000 v 16:30:18

en: More Options
cs: Více možností

en: More Than One Image
cs: Více než jeden obrázek

en: Mount Error
cs: Chyba při připojení

en: Mount or unmount disks
cs: Připojit či odpojit disky

en: Move each selected item to the Trash
cs: Přesunout všechny vybranné položky do koše

en: Move existing desktop icons to the Nautilus desktop.
cs: Přesunout existující ikony na plochu nautilusu.

en: Move to Trash
cs: Přesunout do koše

en: Move to _Trash
cs: Přemístit do _koše

en: Moving
cs: Přesouvám

en: Moving files
cs: Přesouvám soubory

en: Moving files to the Trash
cs: Přesun souborů do koše

en: Mozilla Nautilus view
cs: Pohled Mozilla pro Nautilus

en: Mozilla Nautilus view factory
cs: Továrna na pohled Mozilla pro Nautilus

en: Mozilla content view component
cs: Komponent pro pohled Mozilla

en: Mozilla content view component's factory
cs: Továrna na komponent pro pohled Mozilla

en: Mud
cs: Bláto

en: Music
cs: Hudba

en: Music Viewer
cs: Prohlížeč hudby

en: Music view
cs: Hudební pohled

en: Music view factory
cs: Továrna na hudební pohled

en: Musical
cs: Muzikál

en: Name
cs: Jméno

en: National Folk
cs: Národní folková

en: Nautilus File Manager and Graphic Shell
cs: Správce souborů a grafický shell Nautilus

en: Nautilus Image Viewer
cs: Prohlížeč obrázků pro Nautilus

en: Nautilus Image viewer factory
cs: Továrna na prohlížeč obrázků pro Nautilus

en: Nautilus JavaScript Warning
cs: Varování o JavaScriptu

en: Nautilus Quick _Reference
cs: Rychlá _referenční příručka Nautilusu

en: Nautilus Release _Notes
cs: Po_známky této verze Nautilusu

en: Nautilus Sample view
cs: Ukázkový pohled Nautilusu

en: Nautilus Sample view factory
cs: Továrna na ukázkový pohled Nautilusu

en: Nautilus Themes
cs: Téma Nautilusu

en: Nautilus Tree sidebar panel
cs: Nautilus strom pro boční panel

en: Nautilus Tree view
cs: Stromový pohled nautilusu

en: Nautilus User _Manual
cs: Uživatelský _manuál Nautilusu

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error.
cs: Nautilus nemůže být teď používán kvůli nenadálé chybě.

en: Nautilus cannot display "%s".
cs: Nautilus nemůže zobrazit "%s".

en: Nautilus component adapter factory
cs: Továrna na komponentový adaptér Nautilusu

en: Nautilus factory
cs: Továrna nautilusu

en: Nautilus has no installed viewer capable of displaying "%s".
cs: Nautilus nemá nainstalován žádný prohlížeč schopný zobrazit "%s".

en: Nautilus is a graphical shell
    for GNOME that makes it
    easy to manage your files
    and the rest of your system.
cs: Nautilus je grafické
    prostředí pro GNOME které
    zjednodušuje správu
    Vašich souborů a celého
    Vašeho systému.

en: Nautilus is searching your disks for trash folders.
cs: Nautilus prohledává vaše disky pro adresáře odpadků.

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
cs: Nautilus nebyl schopen připojit disketovou mechaniku. Disketa asi obsahuje souborový systém který nelze připojit.

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
cs: Nautilus nemohl připojit disketovou mechaniku.  Pravděpodobně v ní není disketa.

en: Nautilus was unable to mount the selected floppy drive.
cs: Nautilus nemohl připojit vybranou disketu.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume.
cs: Nautilus nemohl připojit vybrané zařízení.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume. The volume is probably in a format that cannot be mounted.
cs: Nautilus nebyl schopen připojit disk. Disk asi obsahuje souborový systém který nelze připojit.

en: Nautilus was unable to mount the volume. There is probably no media in the device.
cs: Nautilus nemohl připojit zařízení.  Pravděpodobně v něm není médium.

en: Nautilus was unable to unmount the selected volume.
cs: Nautilus nemohl odpojit vybrané zařízení.

en: Navigation
cs: Navigace

en: Never
cs: Nikdy

en: New
cs: Nové

en: New Age
cs: New age

en: New Folder
cs: Nový adresář

en: New Terminal
cs: Nový terminál

en: New Window
cs: Nové okno

en: New _Window
cs: Nové _okno

en: News
cs: Zprávy

en: News Panel
cs: Panel zpráv

en: News and Media
cs: Zprávý a média

en: News sidebar panel
cs: Zprávy boční panel

en: News sidebar panel fetches and displays RSS feeds
cs: Boční panel zpráv ztahuje a ukazuje zdroje RSS

en: Next
cs: Vpřed

en: No Applications Available
cs: Žádné aplikace nejsou k dispozici

en: No Viewers Available
cs: Žádné prohlížeče nejsou k dispozici

en: No applications are available for "%s".
cs: Žádné aplikace nejsou k dispozici pro "%s".

en: No description available for the "%s" theme
cs: Žádný popis není k dispozici pro téma "%s"

en: No matches.
cs: Nic nenalezeno.

en: No viewers are available for "%s".
cs: Žádné prohlížeče nejsou k dispozici pro "%s".

en: Noise
cs: Hluk

en: Nordic (ISO-8859-10)
cs: Severská (ISO-8859-10)

en: Normal Size
cs: Normální velikost

en: Not an Image
cs: Není obrázek

en: Notes
cs: Poznámky

en: Notes sidebar panel
cs: Poznámky pro boční panel

en: Notes sidebar panel for Nautilus
cs: Boční panel poznámky pro Nautilus

en: Number View:
cs: Číselný pohled:

en: Numbers
cs: Čísla

en: Ocean Strips
cs: Pruhy oceánu

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
cs: 13. květen 2000 v 16:00

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
cs: 13. květen 2000, 16:00

en: Oh No
cs: Ach ne

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.
cs: Jednou za den jsou vaše soubory a textový obsah indexovány, aby bylo vaše hledání rychlé.

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.  Your files are currently being indexed.
cs: Jednou za den jsou vaše soubory a textový obsah indexovány, aby bylo vaše hledání rychlé.  Vaše soubory jsou zrovna indexovány.

en: Open
cs: Otevřít

en: Open %d Windows?
cs: Otevřít %d oken?

en: Open Scripts Folder
cs: Otevřít adresář skriptů

en: Open Wit_h
cs: O_tevřít s

en: Open With
cs: Otevřít s

en: Open _in %d New Windows
cs: Ot_evřít v %d nových oknech

en: Open _in New Window
cs: Ot_evřít v novém okně

en: Open _in This Window
cs: Ot_evřít v tomto okně

en: Open a new GNOME terminal window
cs: Otevřít novy terminál GNOME

en: Open another Nautilus window for the displayed location
cs: Otevřít další okno Nautilusu pro zobrazenou polohu

en: Open each file or folder in a separate window
cs: Otevřít každý soubor či adresář v samostatném oknu

en: Open each selected item in a new window
cs: Otevřít vybranou položku v novém oknu

en: Open in New Window
cs: Otevřít v novém oknu

en: Open the selected item in this window
cs: Otevřít vybranou položku v tomto okně

en: Open with %s
cs: Otevřít s %s

en: Open with Other
cs: Otevřít s jiným

en: Open with...
cs: Otevřít s...

en: Opening "%s"
cs: Otevírám "%s"

en: Opening New Windows
cs: Otevírání nových oken

en: Orange
cs: Pomeranč

en: Other
cs: Jiné

en: Other Application...
cs: Jiná aplikace...

en: Other Viewer...
cs: Jiný prohlížeč...

en: Other _Application...
cs: Jiná _aplikace...

en: Other _Viewer...
cs: Jiný _prohlížeč...

en: Others:
cs: Ostatní:

en: Owner:
cs: Vlastník:

en: PREFACE
cs: ÚVOD

en: Pale Blue
cs: Bleděmodrá

en: Password:
cs: Heslo:

en: Paste Files
cs: Vložit soubory

en: Paste Text
cs: Vložit text

en: Patterns
cs: Vzorky

en: Patterns:
cs: Vzorky:

en: Pause
cs: Pausa

en: Permissions
cs: Práva

en: Personal
cs: Osobní

en: Play
cs: Hrát

en: Porn Groove
cs: Porn groove

en: Portals
cs: Portály

en: Power Ballad
cs: Power balada

en: Pranks
cs: Vtipy

en: Preferences
cs: Vlastnosti

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste Files command
cs: Připravit vybrané soubory ke kopírování použitím příkazu 'Vložit soubory'

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste Files command
cs: Připravit vybrané soubory ke přesunutí použitím příkazu 'Vložit soubory'

en: Preparing To Copy...
cs: Připravui kopírování...

en: Preparing To Move...
cs: Připravuji přesun...

en: Preparing to Create Links...
cs: Připravuji vytváření odkazů...

en: Preparing to Delete files...
cs: Příprava k odstranění souborů...

en: Preparing to Empty the Trash...
cs: Připravuji vyprázdnění koše...

en: Preparing to Move to Trash...
cs: Připravuji přesun do koše...

en: Preview Sound Files
cs: Ukázka zvukových souborů

en: Previous
cs: Zpět

en: Progressive Rock
cs: Progresivní rock

en: Psychedelic
cs: Psychedelická

en: Psychedelic Rock
cs: Psychodelický rock

en: Punk Rock
cs: Punk rock

en: Purple Marble
cs: Fialový mramor

en: Q
cs: Ot

en: Quit
cs: Konec

en: Quit Nautilus.
cs: Skončit Nautilus.

en: Re_versed Order
cs: _Opačné pořadí

en: Read
cs: Číst

en: Redo Edit
cs: Opakovat vrácenou úpravu

en: Redo Typing
cs: Opakovat vrácené psaní

en: Redo the edit
cs: Opakovat vrácenou úpravu

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove Custom Icon
cs: Odstranit vlastní ikonu

en: Remove Custom Images
cs: Odstranit vlastní obrázky

en: Remove Site
cs: Odstranit server

en: Remove Theme...
cs: Odstranit téma...

en: Remove a Color...
cs: Odstranit barvu...

en: Remove a Pattern...
cs: Odstranit vzorek...

en: Remove a Site:
cs: Odstranit server:

en: Remove an Emblem...
cs: Odstranit emblém...

en: Remove any custom images from selected icons
cs: Odstranit vlastní obrázky z vybraných ikon

en: Remove any custom pattern or color from the background of this location
cs: Odstranit jakýkoli vlastní vzorek či barvu z pozadí této polohy

en: Remove any custom pattern or color from the desktop background
cs: Odstranit jakekoliv vlastní vzorky či barvy z pozadí plochy

en: Remove...
cs: Odstranit...

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename selected icon
cs: Přejmenovat vybranou ikonu

en: Renaming "%s" to "%s".
cs: Přejmenovávám "%s" na "%s".

en: Renaming Error
cs: Chyba při přejmenování

en: Replace
cs: Přepsat

en: Replace All
cs: Přepsat vše

en: Reset Background
cs: Nastavit standartní pozadí

en: Reset Desktop Background
cs: Nastavit standartní pozadí

en: Reset View to Match Preferences
cs: Návrat k nastavení pohledu

en: Reset View to Match _Preferences
cs: Návrat k nastavení _pohledu

en: Restart
cs: Začít znovu

en: Restart Nautilus.
cs: Restartovat Nautilus.

en: Restore Icons' Original Sizes
cs: Obnovit původní velikost ikony

en: Restore each selected icon to its original size
cs: Obnovit původní velikost všech vybraných ikon

en: Restore the changed name
cs: Obnovit změněné jméno

en: Restore the old name
cs: Obnovit staré jméno

en: Retry
cs: Znovu

en: Reversed Order
cs: Opačné pořadí

en: Rhythmic Soul
cs: Rytmický soul

en: Ridged Paper
cs: Kartón

en: Rock & Roll
cs: Rock & roll

en: Romanian (MacRomanian)
cs: Rumunská (MacRomanian)

en: Rough Paper
cs: Hrubý papír

en: Ruby
cs: Rubín

en: Run
cs: Spustit

en: Run "%s" on any selected items
cs: Spustit "%s" na vybraných souborech

en: Run or Display?
cs: Spustit nebo zobrazit?

en: Run or manage scripts from ~/Nautilus/scripts
cs: Spustí či upravuje skripty z ~/Nautilus/skripty

en: Sample
cs: Ukázka

en: Sample Viewer
cs: Ukázkový prohlížeč

en: Sample content view component
cs: Ukázkový prohlížecí komponent

en: Sample content view component's factory
cs: Továrna na ukázkový prohlížecí komponent

en: Satire
cs: Satira

en: Scripts
cs: Skripty

en: Sea Foam
cs: Mořská pěna

en: Search
cs: Hledání

en: Search Engines
cs: Vyhledávací služby

en: Search Google for Selected Text
cs: Hledat vybraný text na Google

en: Search Results
cs: Výsledky hledání

en: Search Service Not Available
cs: Služba hledání není k dispozici

en: Search for files by file name and file properties
cs: Hledat soubory podle jména a vlastností

en: Search for files by file name only
cs: Hledat soubory jen podle jména

en: Search for items that are too new
cs: Hledat položky které jsou příliš nové

en: Search the World Wide Web
cs: Vyhledat na stránkách WWW

en: Search this computer for files
cs: Hledat soubory na tomto počítači

en: Searching Disks
cs: Prohledávám disky

en: Searching Unavailable
cs: Hledání není k dispozici

en: See
cs: Viz

en: See also
cs: Viz také

en: Select A Category:
cs: Vyberte kategorii:

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Select All Files
cs: Vybrat všechny soubory

en: Select Custom Icon...
cs: Vybrat vlastní ikonu...

en: Select Sites
cs: Vybrat servery

en: Select Sites:
cs: Vybrat servery:

en: Select _All
cs: Vybr_at vše

en: Select _All Files
cs: Vybr_at všechny soubory

en: Select all items in this window
cs: Vybrat všechny položky v tomto okně

en: Select all the text in a text field
cs: Vybrat všechen text v textovém poli

en: Select an icon:
cs: Vyberte ikonu:

en: Select an image file for the album cover:
cs: Veberte soubor s obrázkem pro obal albumu:

en: Select an image file for the new emblem:
cs: Vybrerte obrázek pro nový emblém:

en: Services
cs: Služby

en: Set Cover Image
cs: Nastavit obrázek obalu

en: Set Group ID
cs: Nastavit ID skupiny

en: Set User ID
cs: Nastavit ID uživatele

en: Shale
cs: Pískovec

en: Show Count of Items in Folders
cs: Ukazovat součet položek v adresářích

en: Show Desktop
cs: Povolit plochu

en: Show Location _Bar
cs: Ukázat panel _polohy

en: Show Properties
cs: Ukázat vlastnosti

en: Show St_atus Bar
cs: Ukázat st_atusový řádek

en: Show Text in Icons
cs: Ukazovat text v ikonách

en: Show Thumbnails for Image Files
cs: Ukazovat miniatury pro obrázky

en: Show Trash
cs: Ukázat koš

en: Show _Properties
cs: Ukázat _vlastnosti

en: Show _Sidebar
cs: Ukázat _boční panel

en: Show _Toolbar
cs: Ukázat _nástrojovou lištu

en: Show backup files (file names end with "~")
cs: Zobrazit zálohové soubory (jména souborů končícich s "~")

en: Show hidden files (file names start with ".")
cs: Zobrazit skryté soubory (jména souborů začínajích s ".")

en: Show special flags in Properties window
cs: Zobrazit specialní příznaky v okně Vlastnosti

en: Show the contents at the normal size
cs: Ukazovat obsah v normální velikosti

en: Show the contents in less detail
cs: Ukazovat obsah v méně detailu

en: Show the contents in more detail
cs: Ukazovat obsah ve větším detailu

en: Show the contents of the Trash
cs: Ukázat obsah koše

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
cs: Ukázat adresář ve kterém jsou skripty z tohoto menu

en: Show/Hide Options
cs: Ukázat/ukrýt možnosti

en: Sidebar Panel Failed
cs: Boční panel selhal

en: Sidebar Panels
cs: Boční panely

en: Silver
cs: Stříbro

en: Site Name:
cs: Jméno serveru:

en: Site RSS URL:
cs: URL pro RSS serveru:

en: Size
cs: Velikost

en: Size:
cs: Velikost:

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Sky
cs: Obloha

en: Sky Ridge
cs: Brázdy v obloze

en: Slow Jam
cs: Slow jam

en: Slow Rock
cs: Pomalý rock

en: Smooth Graphics
cs: Jemná grafika

en: Smoother Graphics
cs: Jemná grafika

en: Snow Ridge
cs: Sněhové brázdy

en: Software
cs: Softvér

en: Sonata
cs: Sonáta

en: Sorry, but "%s" is not a valid file name.
cs: Lituji, ale "%s" není platné jméno souboru.

en: Sorry, but "%s" is not a valid theme folder.
cs: Lituji, ale "%s" není platný adresář téma.

en: Sorry, but %s is too large for Nautilus to load all of it.
cs: Lituji, ale %s je příliš veliký aby ho nautilus načetl celý.

en: Sorry, but '%s' is not a usable image file.
cs: Lituji, ale '%s' není použitelný soubor s obrázkem.

en: Sorry, but emblem %s couldn't be deleted.
cs: Lituji, ale emblém %s nelze odstranit.

en: Sorry, but pattern %s couldn't be deleted.
cs: Lituji, ale vzorek %s nelze odstranit.

en: Sorry, but that theme could not be removed!
cs: Lituji, ale toto téma nelze odstranit

en: Sorry, but the "%s" theme couldn't be installed.
cs: Lituji, ale téma "%s" nelze nainstalovat.

en: Sorry, but the medusa search service is not available.
cs: Lituji, ale vyhledávací služba medusa není k dispozici.

en: Sorry, but the music view can't play non-local files yet.
cs: Lituji, ale hudební pohled nepodporuje hraní nemístních souborů.

en: Sorry, but the specified url doesn't seem to be a valid RSS file!
cs: Omlouvám se, ale specifikované url nevypadá jako platny soubor RSS!

en: Sorry, but there was an error reading %s.
cs: Lituji, chyba při čtení %s.

en: Sorry, but you can't execute commands from a remote site due to security considerations.
cs: Lituji, nelze spustit příkazy ze vzdálených počítačů kvůli bezpečnosti.

en: Sorry, but you have not specified a URL for the site!
cs: Lituji, ale nespecifikoval(a) jste URL pro server!

en: Sorry, but you have not specified a name for the site!
cs: Lituji, ale nespecifikoval(a) jste jméno pro server!

en: Sorry, couldn't change the group of "%s".
cs: Lituji, nelze změnit skupinu "%s".

en: Sorry, couldn't change the owner of "%s".
cs: Lituji, nelze změnit vlastníka "%s".

en: Sorry, couldn't change the permissions of "%s".
cs: Lituji, nešlo změnit práva na "%s".

en: Sorry, couldn't display all the contents of "%s".
cs: Lituji, nemůži zobrazit celý obsah "%s".

en: Sorry, couldn't rename "%s" to "%s".
cs: Lituji, nelze přejmenovat "%s" na "%s".

en: Sort in reversed order
cs: Řaď obráceně

en: Sound Clip
cs: Zvukový klip

en: South European (ISO-8859-3)
cs: Jihoevropská (ISO-8859-3)

en: Southern Rock
cs: Jižní rock

en: Special
cs: Speciální

en: Special Flags:
cs: Speciální:

en: Speech
cs: Mluvené slovo

en: Speed Tradeoffs
cs: Rychlostní kompromisy

en: Start
cs: Spustit

en: Status
cs: Stav

en: Stop loading this location
cs: Zastavit načítání této polohy

en: Stretch Icon
cs: Roztáhnout ikonu

en: Stucco
cs: Štukatůra

en: Switch
cs: Přepnout

en: Switch to Manual Layout?
cs: Přepnout do manuálního rozmísťování

en: Symphonic Rock
cs: Symfonický rock

en: Symphony
cs: Symfonie

en: System Administration
cs: Administrace systému

en: System Calls
cs: Systémové volání

en: Table %d.
cs: Tabulka %d.

en: Table of Contents
cs: Obsah

en: Tabs
cs: Záložky

en: Tangerine
cs: Mandarinka

en: Terracotta
cs: Terakota

en: Text View:
cs: Textový pohled:

en: Text Viewer
cs: Prohlížeč textu

en: Text view
cs: Textový pohled

en: Text view factory
cs: Výrobce textového pohledu

en: Thai (TIS-620)
cs: Thaiská (TIS-620)

en: The %d selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete them immediately?
cs: %d vybraných položek nelze přesunout do koše. Chcete je odstranit ihned?

en: The %d selected items will be copied if you select the Paste Files command
cs: %d vybraných položek bude zkopírováno pokud vyberete příkaz Vložit soubory

en: The %d selected items will be moved if you select the Paste Files command
cs: %d vybraných položek bude přesunuto pokud vyberete příkaz Vložit soubory

en: The %s view encountered an error while starting up.
cs: Pohled %s měl problem při startu.

en: The Gimp
cs: Gimp

en: The News panel displays current headlines from your favorite websites.  Click the 'Select Sites' button to select the sites to display.
cs: Panel zpráv ukazuje aktuální titulky z vašich oblíbených webových stránek.  Zmačkněte tlačítko 'Vybrat servery' k výběru servernů které ukazovat.

en: The Trash must remain on the desktop.
cs: Koš musí zůstat na ploše.

en: The file that you dropped is not an image.  You can only use local images as custom icons.
cs: Soubor který jste pustil(a) není obrázek.  Můžete použít jen místní obrázky jako vlastní ikony.

en: The file that you dropped is not local.  You can only use local images as custom icons.
cs: Soubor který jste pustili není místní.  Jen místní obrázky je možno použít jako vlastní ikony.

en: The folder "%s" contains more files than Nautilus can handle. Some files will not be displayed.
cs: Adresář "%s" obsahuje více souborů než může Nautilus zvládnout. Některé soubory nebudou zobrazeny

en: The location "%s" does not exist. Do you want to remove any bookmarks with this location from your list?
cs: Poloha "%s" neexistuje. Chcete zrušit všechny záložky s touto polohou ve vašem listu?

en: The location "%s" no longer exists.
cs: Poloha "%s" již neexistuje

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
cs: Jméno "%s" je v tomto adresáři již použité. Prosím použijte jiné jméno.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
cs: Jméno "%s" není platné protože obsahuje znak "/". Prosím použijte jiného jména.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
cs: Jméno "%s" není platné. Použijte prosím jiné jméno.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
cs: Práva "%s" nebylo možno zjistit.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
cs: "%s" v tomto adresáři neexistuje. Možná byl právě přesunut či odstraněn?

en: There is no index of your files right now.
cs: Index vašich souborů neexistuje.

en: This is a placeholder for the CPU page.
cs: Sem patří stránka o CPU.

en: This is a placeholder for the IDE page.
cs: Sem patří stránka o IDE.

en: This is a placeholder for the RAM page.
cs: Sem patří stránka o paměti.

en: This is a sample merged menu item
cs: Toto je ukázková zařazená položka menu

en: This is a sample merged toolbar button
cs: Toto je ukázkový zařazený čudlík nástrojové lišty

en: This is the default theme for Nautilus.
cs: Toto je implicitní téma pro Nautilus.

en: This theme uses photo-realistic folders.
cs: Toto téma používá fotorealistické adresáře.

en: This will open %d separate windows. Are you sure you want to do this?
cs: Toto otevře %d separátních oken. Jste si jist(a) že to chcete provést?

en: Thrash Metal
cs: Thrash metal

en: Throw Away
cs: Zahodit

en: Tighter Layout
cs: Blíž k sobě

en: Tighter _Layout
cs: _Blíž k sobě

en: Time
cs: Čas

en: Title
cs: Název

en: To:
cs: Do:

en: Too Many Files
cs: Příliš mnoho souborů

en: Too Many Matches
cs: Příliš mnoho výsledků

en: Track
cs: Stopa

en: Trailer
cs: Reklamy

en: Trash
cs: Koš

en: Trash Behavior
cs: Chování koše

en: Tree
cs: Strom

en: Turkish
cs: Turecká

en: Turkish (IBM-857)
cs: Turecká (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
cs: Turecká (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
cs: Turecká (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
cs: Turecká (Windows-1254)

en: Type
cs: Typ

en: Type:
cs: Typ:

en: Unable to Play File
cs: Nelze přehrát soubor

en: Unable to replace file.
cs: Nelze přepsat soubor.

en: Undo Edit
cs: Vrátit úpravu

en: Undo Typing
cs: Vrátit zpět psaní

en: Undo the edit
cs: Vrátit úpravu

en: Undo the last text change
cs: Vrátit zpět poslední změnu textu

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unknown GnomeVFSXferProgressStatus %d
cs: Neznámý GnomeVFSXferProgressStatus %d

en: Unmount Error
cs: Chyba při odpojení

en: Unmount Volume
cs: Odpojit zařízení

en: Up
cs: Nahoru

en: Up to Table of Contents
cs: Zpět k obsahu

en: Urgent
cs: Naléhavé

en: Use "%s" to open the selected item
cs: Použít "%s" k otevření vybrané položky

en: Use Emacs-style keyboard shortcuts in text fields
cs: Použít Emacsové klávesnicové zkratky v textových polích

en: Use Google to search the web for the selected text
cs: Hledat vybraný text na webu použitím vyhledávací služby Google

en: Use Nautilus to draw the desktop
cs: Použít nautilus na kreslení plochy

en: Use Nautilus to draw the desktop.
cs: Použít nautilus na kreslení plochy.

en: Use preferences appropriate for beginners
cs: Použít nastavení vhodné pro začátečníky

en: Use preferences appropriate for experts
cs: Použít nastavení vhodné pro experty

en: Use preferences appropriate for most people
cs: Použít nastavení vhodné pro většinu lidí

en: Use smoother (but slower) graphics
cs: Použít jemnou (byť pomalejší) grafiku

en: Use the Courier Font
cs: Použít písmo Courier

en: Use the Fixed Font
cs: Použít písmo s pevnou šířkou

en: Use the GTK System Font
cs: Použít systémové písmo GTK

en: Use the Helvetica Font
cs: Použít písmo Helvetica

en: Use the Lucida Font
cs: Použít písmo Lucida

en: Use the Times Font
cs: Použít písmo Times

en: Use tighter layout
cs: Rozložit blíž k sobě

en: Use your home folder as the desktop
cs: Použít domovský adresář jako plochu

en: User Defined
cs: Vlastní

en: Username:
cs: Uživatel:

en: Uses manila folders and gray-green backgrounds.
cs: Používá manilové adresáře a šedozelené pozadí.

en: Vietnamese
cs: Vietnamská

en: Vietnamese (TCVN)
cs: Vietnamská (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
cs: Vietnamská (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
cs: Vietnamská (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
cs: Vietnamská (Windows-1258)

en: View Failed
cs: Pohled selhal

en: View Preferences
cs: Nastavení pohledů

en: View as %s
cs: Zobrazit jako %s

en: View as Hardware
cs: Zobrazit jako Hardware

en: View as Icons
cs: Zobrazit jako ikony

en: View as Image
cs: Zobrazit jako Obrázek

en: View as List
cs: Zobrazit jako seznam

en: View as Music
cs: Zobrazit jako muziku

en: View as Other
cs: Zobrazit jako jiné

en: View as Sample
cs: Zobrazit jako ukázka

en: View as Text
cs: Zobrazit jako text

en: View as Web Page
cs: Zobrazit jako WWW stránku

en: View as...
cs: Zobrazit jako...

en: View in Multiple Windows?
cs: Otevřít ve více oknech?

en: View new folders using:
cs: Prohlížet nové adresáře pomocí:

en: View or modify the properties of each selected item
cs: Prohlížet nebo modifikovat vlastnosti každé vybrané položky

en: Violet
cs: Fialová

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
cs: Zobrazitelná hebrejská (ISO-8859-8)

en: Vocal
cs: Vokální

en: Wavy White
cs: Bílé vlny

en: We_b Search
cs: Hledání na _WWW

en: Web Page
cs: WWW stránka

en: Web Page Viewer
cs: Prohlížeč WWW stránek

en: Web Search
cs: Hledání na WWW

en: Web Services
cs: Služby WWW

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
cs: Středa, 19. duben 2000 v 16:30:01

en: Welcome to Nautilus
cs: Vítejte v Nautilusu

en: Western
cs: Západní

en: Western (IBM-850)
cs: Západní (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
cs: Západní (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
cs: Západní (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
cs: Západní (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
cs: Západní (Windows-1252)

en: Where
cs: Kde

en: White
cs: Bílá

en: White Ribs
cs: Bílé žebra

en: Windows & Desktop
cs: Okna & plocha

en: Write
cs: Psát

en: You are not the owner, so you can't change these permissions.
cs: Nejste vlastník a proto nemůžete měnit tyto práva.

en: You can't assign more than one custom icon at a time! Please drag just one image to set a custom icon.
cs: Nelze přiřadit více než jednu vlastní ikonu! Prosím, přitáhněte a pusťte je jeden obrázek na nastavení vlastní ikony.

en: You cannot copy a file over itself.
cs: Nelze zkopírovat soubor přes sebe.

en: You cannot copy a folder into itself.
cs: Nelze zkopírovat adresář do sebe.

en: You cannot copy items into the Trash.
cs: Nelze položky do koše kopírovat

en: You cannot copy the Trash.
cs: Není možno kopírovat koš.

en: You cannot copy this trash folder.
cs: Tento adresář s odpadky nelze zkopírovat.

en: You cannot move a folder into itself.
cs: Nelze přesunout adresář na sama sebe.

en: You cannot move this trash folder.
cs: Tento adresář s odpadky nelze přesunout.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
cs: Nemáte dostatečné práva ke změnení skupiny "%s".

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
cs: Nemáte dostatečné práva k přejmenování "%s"

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
cs: Nemáte dostatečné práva na prohlížení obsahu "%s".

en: Your files were last indexed at %s
cs: Vaše soubory byly naposled indexovány v %s

en: Zip Drive
cs: Zip disk

en: Zoom In
cs: Zvětšit

en: Zoom Out
cs: Zmenšit

en: Zoom _In
cs: Zvětš_it

en: Zoom _Out
cs: Z_menšit

en: [File size is] larger than [400K]
cs: [File size is] větší než [400K]

en: [File size is] smaller than [300K]
cs: [File size is] menší než [300K]

en: [File type is] application
cs: [File type is] aplikace

en: [File type is] folder
cs: [File type is] adresář

en: [File type is] music
cs: [File type is] muzika

en: [File type is] regular file
cs: [File type is] obyčejný soubor

en: [File type is] text file
cs: [File type is] textový soubor

en: [File type] is [folder]
cs: [File type] je [folder]

en: [File type] is not [folder]
cs: [File type] není [folder]

en: [Items ]containing "%s" in their names
cs: [Items ]obsahující "%s" ve jménu

en: [Items ]ending with %s
cs: [Items ]končící s "%s"

en: [Items ]modified after %s
cs: [Items ]změněné po %s

en: [Items ]modified before %s
cs: [Items ]změněné před %s

en: [Items ]modified on %s
cs: [Items ]změněné %s

en: [Items ]modified today
cs: [Items ]změněné dnes

en: [Items ]modified yesterday
cs: [Items ]změněné včera

en: [Items ]not containing "%s" in their names
cs: [Items ]neobsahující "%s" ve jménu

en: [Items ]not modified on %s
cs: [Items ]nezměněné %s

en: [Items ]not owned by "%s"
cs: [Items ]nevlastněné "%s"

en: [Items ]of %s bytes
cs: [Items ]velikosti %s bytů

en: [Items ]owned by "%s"
cs: [Items ]vlastněné "%s"

en: [Items ]smaller than %s bytes
cs: [Items ]menší než %s bytů

en: [Items ]starting with "%s"
cs: [Items ]začínající s "%s"

en: [Items ]that are %s
cs: [Items ]které jsou %s

en: [Items ]that are not %s
cs: [Items ]které nejsou %s

en: [Items that are ]applications
cs: [Items that are ]aplikace

en: [Items that are ]folders
cs: [Items that are ]adresáře

en: [Items that are ]music
cs: [Items that are ]muzika

en: [Items that are ]regular files
cs: [Items that are ]normální soubory

en: [Items that are ]text files
cs: [Items that are ]textové soubory

en: [Last modified date] is [1/24/00]
cs: [Last modified date] je [1/24/00]

en: [Last modified date] is not [1/24/00]
cs: [Last modified date] není [1/24/00]

en: _About Nautilus...
cs: _O Nautilusu

en: _Add Bookmark
cs: _Přidat záložku

en: _Back
cs: _Zpět

en: _Backgrounds and Emblems...
cs: _Pozadí a emblémy...

en: _Bookmarks
cs: _Záložky

en: _Clean Up by Name
cs: Vyčistit dle jména

en: _Close Window
cs: _Zavřít okno

en: _Copy File
cs: _Kopírovat soubor

en: _Copy Files
cs: _Kopírovat soubory

en: _Copy Text
cs: _Kopírovat text

en: _Duplicate
cs: _Duplikovat

en: _Edit
cs: _Úpravy

en: _Edit Bookmarks...
cs: _Upravit záložky...

en: _Edit Preferences...
cs: _Upravit vlastnosti...

en: _Empty Trash
cs: _Vyprázdnit koš

en: _Empty Trash...
cs: _Vyprázdnit koš...

en: _Feedback
cs: _Komentáře

en: _File
cs: _Soubor

en: _Find
cs: N_ajít

en: _Fixed
cs: _Pevná šířka

en: _Forward
cs: _Vpřed

en: _GTK System Font
cs: Systémové písmo _GTK

en: _Go
cs: _Jdi

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Home
cs: _Domů

en: _Lay Out Items
cs: _Rozložení položek

en: _Location...
cs: Po_loha...

en: _Make Link
cs: _Vytvořit odkaz

en: _Manually
cs: _Manuálně

en: _New Folder
cs: _Nový adresář

en: _Normal Size
cs: _Normální velikost

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Open Scripts Folder
cs: _Otevřít adresář skriptů

en: _Paste Files
cs: Vl_ožit soubory

en: _Paste Text
cs: Vl_ožit text

en: _Preferences
cs: _Vlastnosti

en: _Refresh
cs: _Obnovit

en: _Rename
cs: _Přejmenovat

en: _Restore Icon's Original Size
cs: V_rátit ikonu do původní velikosti

en: _Restore Icons' Original Sizes
cs: V_rátit ikony do původních velikostí

en: _Sample
cs: _Ukázka

en: _Show Trash
cs: _Ukázat koš

en: _Stretch Icon
cs: _Roztáhnout ikonu

en: _Undo
cs: Akce _zpět

en: _Up a Level
cs: O _Uroveň nahoru

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _View as...
cs: _Zobrazit jako...

en: animation to indicate on-going activity
cs: animace na indikaci aktivity

en: another link to %s
cs: další odkaz na %s

en: by Modification _Date
cs: dle _data změny

en: by _Emblems
cs: dle _emblémů

en: by _Name
cs: dle _jména

en: by _Size
cs: dle _velikosti

en: by _Type
cs: dle _typu

en: date accessed
cs: datum přístupu

en: date changed
cs: datum změny

en: date modified
cs: datum změny obsahu

en: default for "%s"
cs: implicitní pro "%s"

en: default for this file
cs: implicitní pro tento soubor

en: foo (10th copy)
cs: foo (10. kopie)

en: foo (10th copy).txt
cs: foo (10. kopie).txt

en: foo (11th copy)
cs: foo (11. kopie)

en: foo (11th copy).txt
cs: foo (11. kopie).txt

en: foo (12th copy)
cs: foo (12. kopie)

en: foo (12th copy).txt
cs: foo (12. kopie).txt

en: foo (13th copy)
cs: foo (13. kopie)

en: foo (13th copy).txt
cs: foo (13. kopie).txt

en: foo (14th copy)
cs: foo (14. kopie)

en: foo (14th copy).txt
cs: foo (14. kopie).txt

en: foo (21st copy)
cs: foo (21. kopie)

en: foo (21st copy).txt
cs: foo (21. kopie).txt

en: foo (22nd copy)
cs: foo (22. kopie)

en: foo (22nd copy).txt
cs: foo (22. kopie).txt

en: foo (23rd copy)
cs: foo (23. kopie)

en: foo (23rd copy).txt
cs: foo (23. kopie).txt

en: foo (24th copy)
cs: foo (24. kopie)

en: foo (24th copy).txt
cs: foo (24. kopie).txt

en: foo (25th copy)
cs: foo (25. kopie)

en: foo (25th copy).txt
cs: foo (25. kopie).txt

en: foo (3rd copy)
cs: foo (3. kopie)

en: foo (3rd copy).txt
cs: foo (3. kopie).txt

en: foo (another copy)
cs: foo (další kopie)

en: foo (another copy).txt
cs: foo (další kopie).txt

en: foo (copy)
cs: foo (kopie)

en: foo (copy).txt
cs: foo (kopie).txt

en: foo foo (100000000000000th copy).txt
cs: foo foo (100000000000000. kopie).txt

en: foo foo (24th copy)
cs: foo foo (24. kopie)

en: foo foo (24th copy).txt
cs: foo foo (24. kopie).txt

en: foo foo (25th copy)
cs: foo foo (25. kopie)

en: foo foo (25th copy).txt
cs: foo foo (25. kopie).txt

en: foo foo (3rd copy).txt
cs: foo foo (3. kopie).txt

en: foo foo (another copy).txt
cs: foo foo (další kopie).txt

en: foo foo (copy)
cs: foo foo (kopie)

en: foo foo (copy).txt
cs: foo foo (kopie).txt

en: foo foo (copy).txt txt
cs: foo foo (kopie).txt txt

en: foo. (another copy)
cs: foo. (další kopie)

en: foo. (copy)
cs: foo. (kopie)

en: foo.. (copy).txt
cs: foo.. (kopie).txt

en: foo... (copy)
cs: foo... (kopie)

en: group
cs: skupina

en: hardware view
cs: hardware pohled

en: in menu for "%s"
cs: v menu pro "%s"

en: in menu for this file
cs: v menu pro tento soubor

en: link
cs: odkaz

en: link (broken)
cs: odkaz (neplatný)

en: link to %s
cs: odkaz na %s

en: nd copy)
cs: . kopie)

en: none
cs: žádné

en: not in menu
cs: není v menu

en: nothing
cs: nic

en: octal permissions
cs: osmičkové práva

en: on the desktop
cs: na ploše

en: owner
cs: vlastník

en: permissions
cs: práva

en: pointing at "%s"
cs: ukazující na "%s"

en: rd copy)
cs: . kopie)

en: search by text
cs: hledat podle textu

en: search by text and properties
cs: hledat podle textu a vlastností

en: see
cs: viz

en: see also
cs: viz také

en: size
cs: velikost

en: st copy)
cs: . kopie)

en: th copy)
cs: . kopie)

en: the section
cs: sekce

en: the section here
cs: tato sekce

en: throbber
cs: pulzovač

en: throbber factory
cs: továrna na pulzovač

en: throbber object factory
cs: továrna na pulzovací objekty

en: today
cs: dnes

en: today at %-I:%M %p
cs: dnes v %-H:%M

en: today at %-I:%M:%S %p
cs: dnes v %-H:%M:%S

en: today at 00:00 PM
cs: dnes v 00:00

en: today at 00:00:00 PM
cs: dnes v 00:00:00

en: today, %-I:%M %p
cs: dnes, %-H:%M

en: today, 00:00 PM
cs: dnes, 00:00

en: type
cs: typ

en: unknown
cs: neznámý

en: unknown MIME type
cs: neznámy typ MIME

en: unknown type
cs: neznámý typ

en: unreadable
cs: nečitelné

en: untitled folder
cs: nepojmenovaný adresář

en: yesterday
cs: včera

en: yesterday at %-I:%M %p
cs: včera v %-H:%M

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
cs: včera v %-H:%M:%S

en: yesterday at 00:00 PM
cs: včera v 00:00

en: yesterday at 00:00:00 PM
cs: včera v 00:00:00

en: yesterday, %-I:%M %p
cs: včera, %-H:%M

en: yesterday, 00:00 PM
cs: včera, 00:00
