gnome-media 1.0.52 - en to cs translation catalogue (282 entries)

en:  untitled.wav
cs:  bezejmenný.wav

en: '%s' is a directory.
    Please enter another filename.
cs: '%s' je adresář.
    Zvolte existující jiný soubor.

en: '%s' is a directory.
    Please select a soundfile to be opened.
cs: '%s' je adresář.
    K otevření zvolte zvukový soubor.

en: (Scanning)
cs: (Prověřuje se)

en: 16bit pcm
cs: 16bitový PCM

en: 3D Effect
cs: 3D efekt

en: 8bit pcm
cs: 8bitový PCM

en: A Volume Unit Meter for ESD
cs: Jednotka měření hlasitosti pro ESD

en: A simple soundrecorder and soundplayer for GNOME.
    Dedicated to my cat, Malte.
cs: Jednoduchý zvukový záznamík a zvukový přehrávač pro GNOME.
    Věmováno mé kočce Malte.

en: A simple soundrecording program for GNOME
cs: Jednoduchý záznamník zvuků pro GNOME

en: About
cs: O programu

en: Action
cs: Akce

en: Add echo
cs: Přidat ozvěnu

en: Add echo to the current sample
cs: Přidat ozvěnu do aktuálního vzorku

en: Adding echo to sample...
cs: Do vzorku se přidává ozvěna...

en: Address
cs: Adresa

en: Analog Loopback
cs: Analog zp. vaz.

en: Andreas Hyden <a.hyden@cyberpoint.se>
cs: Andreas Hydén <a.hyden@cyberpoint.se>

en: Artist / Title
cs: Účinkující / Titul

en: Audioformat:
cs: Zvukový formát:

en: Audioformat:
cs: Zvukový formát:

en: Bass
cs: Basy

en: Bass
cs: Basy

en: CD Player
cs: CD přehrávač

en: CDDB Data
cs: Data CDDB

en: CDDB Editor
cs: Editor CDDB

en: CDDB Settings
cs: Nastavení CDDB

en: CDDB Status
cs: Stav CDDB

en: CDROM device
cs: Zařízení CDROM

en: Cannot connect to sound daemon.
    Please run 'esd' at a command prompt.
cs: Nepodařilo se spojit se zvukovým démonem.
    Prosím spusťte z příkazové řádky 'esd'.

en: Cannot load default Helvetica font. Loading any fixed width font.
cs: Nemohu nalézt písmo Helvetica. Použiji některé z písem s pevnou šířkou.

en: Cannot load fixed width font. Exiting.
cs: Nemohu nalézt písmo 'fixed'. Končím.

en: Cannot load requested font. Reloading default font.
cs: Nemohu nalézt požadované písmo. Použiji standardní písmo.

en: Category:
cs: Kategorie:

en: Center
cs: Střed

en: Center Input
cs: Střed vst.

en: Change font
cs: Změnit písmo

en: Channels:
cs: Kanály:

en: Clear
cs: Vymazat

en: Click here to change (restart required):
cs: Změňte klepnutím zde (nutný restart):

en: Close tray
cs: Zavřít přehrávač

en: Connect to the esd server on this host.
cs: Spojení s esd serverem na daném hostu.

en: Connecting [%s]
cs: Spojuje se [%s]

en: Converting file...
cs: Převádí se soubor...

en: Copyright (C)  2000 Andreas Hyden
cs: Copyright (C) 2000 Andreas Hydén

en: Could not find '%s'.
    Set the correct path to sox in preferences under the tab 'paths'.
    
    If you don't have sox, you will not be able to record or do any effects.
cs: Nelze nalézt '%s'.
    Nastavte v předvolbách správnou cestu k sox v tabulce 'cesty'.
    
    Nemáte-li sox, nemůžete nahrávat nebo provádět efekty.

en: Could not fork child process
cs: Nelze větvit na synovský proces

en: Couldn't remove file: %s
cs: Nelze odstranit soubor: %s

en: Create a new sample
cs: Vytvořit nový vzorek

en: Create new sample
cs: Vytvořit nový vzorek

en: DAC
cs: D/A př.

en: DSP Input
cs: Dig. vst.

en: DSP Output
cs: Dig. výst

en: Defaults
cs: Původní nastavení

en: Delete CDDB Entry?
cs: Smazat záznam CDDB?

en: Digital Loopback
cs: Digitál zp. vaz.

en: Digital1
cs: Digitál1

en: Digital2
cs: Digitál2

en: Digital3
cs: Digitál3

en: Directories
cs: Adresáře

en: Directory %s does not exist.
    Do want to use it anyway?
cs: Adresář %s neexistuje.
    Chcete ho přesto použít?

en: Disc ID
cs: ID disku

en: Disc Information (%02u:%02u minutes)
cs: Informace o disku (%02u:%02u min)

en: Disc Title
cs: Titul disku

en: Disconnecting [%s]
cs: Rozpojuje se [%s]

en: Do nothing
cs: Nedělat nic

en: Don't show this message again.
cs: Příště tuto zprávu nezobrazovat.

en: ESD Server Host
cs: Host ESD serveru

en: Echo
cs: Ozvěna

en: Edit
cs: Úpravy

en: Effect
cs: Efekt

en: Effects
cs: Efekty

en: Eject
cs: Vysunout

en: Equalizer
cs: Ekvalizér

en: Error
cs: Chyba

en: Error accessing cdrom device.
    Please check to make sure cdrom drive support
    is compiled into the kernel, and that you have
    permission to access the device.
    
    Reason: %s
cs: Chyba v přístupu k zařízení cdrom.
    Ověřte si, zda jádro systému bylo
    zkompilováno s podporou cdrom
    a že máte práva k přístupu na zařízení.
    
    Důvod: %s

en: Error connecting [%s]
cs: Chyba spojení [%s]

en: Error querying [%s]
cs: Chyba dotazu [%s]

en: Error reading $HOME/.cddbslave.
cs: Chyba při čtení $HOME/.cddbslave.

en: Error reading [%s]
cs: Chyba čtení [%s]

en: Error saving sound file
cs: Chyba při zápisu zvukového souboru

en: Exit
cs: Konec

en: Exit this program
cs: Ukončit program

en: FILE
cs: SOUBOR

en: Fader
cs: Zeslab

en: Fast Forward
cs: Posun dopředu

en: File %s in 'mixer command' does not exist.
    Do you want to use it anyway?
cs: Soubor %s v 'příkazu mixáže' neexistuje.
    Chcete ho přesto použít?

en: File %s in 'sox command' does not exist.
    Do you want to use it anyway?
cs: Soubor %s v 'příkazu sox' neexistuje.
    Chcete ho přesto použít?

en: File '%s' already exists.
    Do you want to overwrite it?
cs: Soubor '%s' již existuje.
    Chcete jej přepsat?

en: File '%s' doesn't exist.
    Please select a existing soundfile to be opened.
cs: Soubor '%s' neexistuje.
    K otevření zvolte existující zvukový soubor.

en: File '%s' doesn't exist; using default.
cs: Soubor '%s' neexistuje; použije se implicitního.

en: File '%s' isn't a supported soundfile.
cs: Soubor '%s' nemá podporovaný zvukový formát.

en: File '%s' isn't a valid soundfile.
cs: Soubor '%s' není platný zvukový soubor.

en: File not saved. Do you want to save it?
cs: Soubor není zapsán. Chcete jej zapsat?

en: Filename of the CD device
cs: Jméno souboru CD zařízení

en: Forever
cs: Trvale

en: GMIX - The Gnome Mixer
cs: GMIX - Gnome Mixážní pult

en: GNOME Sound recorder
cs: GNOME zvukový záznamík

en: GNOME Soundrecorder:
cs: GNOME záznamník zvuků:

en: GTCD is the Gnome CD player application. Includes CDDB support. Please see the 'Thanks' file included with the distribution for more credits.
cs: GTCD je Gnome CD přehrávač. Zahrnuje podporu CDDB. Přečtěte si poděkování v distribučním souboru 'Thanks', kde najdete další informace o zásluhách.

en: Get CDDB Now
cs: Načíst CDDB

en: Gnome CD Player
cs: Gnome CD přehrávač s podporou CDDB

en: Headphone
cs: Sluch.

en: Help
cs: Nápověda

en: Hide menu on start
cs: Při spuštění skrýt menu

en: Host is %s
cs: Host je %s

en: IGain
cs: VsZisk

en: Inactive. %s
cs: Neaktivní. %s

en: Info
cs: Informace

en: Input Gain
cs: Vst. zisk

en: Key
cs: Klávesa

en: Keybindings
cs: Rozložení kláves

en: Labels
cs: Označení

en: Line
cs: Linka

en: Line
cs: Linka

en: Line1
cs: Linka1

en: Line2
cs: Linka2

en: Line3
cs: Linka3

en: Local Database
cs: Místní databáze

en: Lock
cs: Spř

en: MIC
cs: Mikrof

en: Main window
cs: Hlavní okno

en: Master
cs: Hlavní

en: Master Digital
cs: Hl. digitál

en: Master Mono
cs: Hl. mono

en: Mic
cs: Mikrof

en: Mic Gain
cs: Mik. zisk

en: Mix
cs: Mixáž

en: Mixer
cs: Mixážní pult

en: Mixer Command
cs: Mixážní program

en: Mixer...
cs: Mixážní pult...

en: Mute
cs: Umlč

en: New
cs: Nový

en: No Disc
cs: Není disk

en: No match found for %s
cs: Žádný záznam neodpovídá %s

en: Nr of times:
cs: Počet:

en: OGain
cs: VýZisk

en: On exit
cs: Při skončení

en: On startup
cs: Při spuštění

en: Open a vertical version of the meter.
cs: Otevřít vertikální verzi měřidla.

en: Open track editor
cs: Otevřít editor skladeb

en: Open tray
cs: Otevřít přehrávač

en: Output Gain
cs: Výst. zisk

en: PC Speaker
cs: PC repro

en: Password
cs: Heslo

en: Path to mixer:
cs: Cesta k mixeru:

en: Path to sox:
cs: Cesta k sox:

en: Paths
cs: Cesty

en: Pcm
cs: PCM

en: Pcm2
cs: PCM2

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone Output
cs: Telef. výst.

en: PhoneIn
cs: TlfVst

en: PhoneOut
cs: TlfVýst

en: Play
cs: Přehrávání

en: Play CD on startup
cs: Při spuštění spustit přehrávání CD

en: Play current sample
cs: Přehrávání aktuálního vzorku

en: Play-repeating
cs: Opakování přehrávání

en: Play/Pause
cs: Přehrávání/Pauza

en: Playing
cs: Přehrávání

en: Playing...
cs: Přehrává se...

en: Playlist
cs: Program přehrávání

en: Popup save dialog when recording is finished
cs: Vyskakovací dialog zápisu po skončení nahrávání

en: Popup warning message if size (Mb) of sample becomes bigger than:
cs: Vyskakovací varování, překročí-li velikost vzorku (v MB):

en: Preferences
cs: Konfigurace

en: Preferences...
cs: Konfigurace...

en: Program files
cs: Programové soubory

en: Querying server [%s]
cs: Dotazuje se server [%s]

en: Quit
cs: Konec

en: Radio
cs: Rádio

en: Reading reply [%s]
cs: Čte se odpověď [%s]

en: Ready for command: %s
cs: Připraveno na příkaz: %s

en: Rec
cs: Záznam

en: Rec.
cs: Zázn

en: Record
cs: Záznam

en: Recording
cs: Záznam

en: Recording timeout:
cs: Omezení času nahrávání:

en: Recording...
cs: Nahrává se...

en: Refresh List
cs: Zaktualizovat seznam

en: Remove
cs: Odstanit

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Restore saved mixer levels on startup
cs: Při spuštění vracet uložené úrovně mixáže

en: Rewind
cs: Posun dozadu

en: Run GNOME mixer
cs: Spustit GNOME mixážní pult

en: Run mixer...
cs: Spustit mixáž...

en: SOCKS Server
cs: SOCKS server

en: Sample rate:
cs: Rychost vzorkování:

en: Sample rate:
cs: Vzorkovací kmitočet:

en: Save sound file
cs: Zapsat zvukový soubor

en: Saving...
cs: Zapisuje se...

en: Select a sound file
cs: Zvolte zvukový soubor

en: Server Settings
cs: Nastavení serveru

en: Show handles (restart required)
cs: Zobrazovat držátka (nutný restart)

en: Show sound information
cs: Zobrazit informaci o zvuku

en: Show soundinfo
cs: Zobrazit informaci o zvuku

en: Show time
cs: Zobrazit čas

en: Show tooltips
cs: Zobrazovat tipy

en: Size
cs: Velikost

en: Skip backwards
cs: Skok dozadu

en: Skip forwards
cs: Skok dopředu

en: Sound
cs: Zvuk

en: Sound options
cs: Volby zvuku

en: Sound recorder
cs: Záznamník zvuků

en: Sounddevice not ready! Please check that there isn't
    another program running that's using the sounddevice.
cs: Zvukové zařízení není připraveno! Zkontrolujte, zda
    neběží jiný program používající zvukového zařízení.

en: Specify a file to be opened
cs: Zadání souboru k otevření

en: Specify a file to start playing
cs: Zadání souboru ke spuštění přehrávání

en: Specify a file to start recording
cs: Zadání souboru ke spuštění náhrávání

en: Specify the X position of the meter.
cs: Zadání X polohy měřidla.

en: Specify the Y position of the meter.
cs: Zadání Y polohy měřidla.

en: Specify the geometry of the main window
cs: Zadání geometrie hlavního okna

en: Spkr
cs: Repro

en: Start playing
cs: Spustit přehrávání

en: Start recording
cs: Spustit nahrávání

en: Stop playing
cs: Zastavit přehrávání

en: Stop playing/recording
cs: Zastavit přehrávání/nahrávání

en: Stop recording if size (Mb) of sample becomes bigger than:
cs: Zastavit nahrávání, překročí-li velikost vzorku (v MB):

en: Stop recording on timeout
cs: Zastavit nahrávání po vypršení času

en: Submit
cs: Odeslat

en: Submit Information
cs: Odeslat informace

en: Submit information about
    '%s'
cs: Odeslat informace
    o '%s'

en: Surround Input
cs: Surround vst.

en: Synth
cs: Syntet

en: TCD - The Gnome CD Player
cs: TCD - Gnome CD přehrávač

en: Temp dir:
cs: Pracovní adresář:

en: Temp directory %s is a file.
    Do you want to use it anyway?
cs: Pracovní adresář %s je soubor.
    Chcete ho přesto použít?

en: The size of the current sample is more than %i Mb!
cs: Velikost aktuálního vzorku přesahuje %i MB!

en: This is a mixer for OSS sound-devices.
cs: Toto je mixážní pult pro zvuková zařízení OSS.

en: Time
cs: Čas

en: Timeout: %s
cs: Časový limit vypršel: %s

en: Title
cs: Titul

en: To:
cs: Komu:

en: Track %d
cs: Skladba %d

en: Track Editor
cs: Editor skladeb

en: Track Editor...
cs: Editor skladeb...

en: Track Information
cs: Informace o skladbě

en: Track/title color
cs: Editor skladeb/titulů

en: Track/title font
cs: Písmo skladeb/titulů

en: Trebl
cs: Výšky

en: Treble
cs: Výšky

en: Trk
cs: Skl

en: Undo all changes
cs: Zrušit všechny změny

en: Undo all changes made on the current sample
cs: Zrušit všechny změny provedené na aktuálním vzorku

en: Undoing all changes...
cs: Ruší se všechny změny...

en: Unknown / Unknown
cs: Neznámý / Neznámý

en: Use HTTP
cs: Použít HTTP

en: Use SOCKS
cs: Použít SOCKS

en: Use alternate method to play CD
cs: Použít alternativní metodu přehrávání CD

en: Use mixer icons
cs: Na mixáži zobrazit ikony

en: Use mixer labels
cs: Na mixáži zobrazit nápisy

en: Use proxy authentication
cs: Použít proxy totožnost

en: Use squared law volume control
cs: Kvadratické řízení hlasitosti

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Username
cs: Jméno uživatele

en: Vol
cs: Hlasit

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Volume Down
cs: Ubrat hlasitost

en: Volume Meter
cs: Měřidlo hlasitosti

en: Volume Up
cs: Přidat hlasitost

en: Waiting for reply [%s]
cs: Čeká se na odpověď [%s]

en: Warning: This version of gmix was compiled with
    OSS version %d.%d.%d, and your system is running
    a version prior to 3.6.0.
cs: Upozornění: Tato verze gmix-u byla přeložena
    s OSS verze %d.%d.%d. a tento systém běží
    s verzí nižší než 3.6.0.

en: Warning: This version of gmix was compiled with
    OSS version %d.%d.%d, and your system is running
    version %d.%d.%d.
cs: Upozornění: Tato verze gmix-u byla přeložena
    s OSS verze %d.%d.%d. a tento systém běží
    s verzí %d.%d.%d.

en: Woofer Input
cs: Woofer vst.

en: X-Position
cs: X poloha

en: Y-Position
cs: Y poloha

en: You don't have the correct permissions (read & write) for temp directory %s.
    Do you want to use it anyway?
cs: Nemáte dostatečná práva (čtení a zápis) pro pracovní adresář %s.
    Chcete ho přesto použít?

en: You havn't entered a mixer command; you will not be able to start the mixer.
    Do you want to use it anyway?
cs: Nebyl zadán mixážní příkaz; nebude možné spustit mixážní pult
    Chcete ho přesto použít?

en: You havn't entered a sox command; you will not be able to record.
    Do you want to use it anyway?
cs: Nebyl zadán příkaz sox; nebude možné nahrávat.
    Chcete ho přesto použít?

en: You havn't entered a temp dir. You will not be able to record.
    Do you want to use it anyway?
cs: Nebyl zadán pracovní adresář. Nebude možná nahrávat.
    Chcete ho přesto použít?

en: _New
cs: _Nový

en: don't restore mixer-settings from configuration
cs: nevracet nastavení mixáže z konfigurace

en: don't save (modified) mixer-settings into configuration
cs: neukládat do konfigurace (změněné) nastavení mixáže

en: dsc-e
cs: dsk-z

en: dsc-r
cs: dsk-k

en: initialise the mixer(s) from stored configuration and exit
cs: nastavit mixáž(e) z konfigurace a skončit

en: loop-cd
cs: smyč-cd

en: loop-t
cs: smyč-s

en: minutes
cs: v minutách

en: normal
cs: normální

en: random
cs: náhodný

en: restore mixer-settings from configuration
cs: vracet nastavení mixáže z konfigurace

en: trk-e
cs: skl-z

en: trk-r
cs: skl-k
