galeon 1.2.3 - en to cs translation catalogue (1163 entries)

en: %.2f%% - Downloading
cs: %.2f%% - Stahování

en: %Y-%m-%d
cs: %d. %m. %Y

en: %Y-%m-%d %H:%M:%S
cs: %d. %m. %Y %H:%M:%S

en: %dK of %sK bytes at %sK bytes/sec
cs: %dK z %sK bytů při %sK bytů/s

en: %s (%d kB loaded)
cs: %s (%d kB staženo)

en: %s (%d tabs)
cs: %s (%d karet)

en: %s (%d%% complete, %d kB of %d kB loaded%s)
cs: %s (%d%% hotovo, %d kB z %d kB staženo%s)

en: %s (1 tab)
cs: %s (1 karta)

en: %s = URL, %f = destination folder
cs: %s = URL, %f = cílový adresář

en: %s at %s
cs: %s při %s

en: %s at KB/s
cs: %s při KB/s

en: %s not found
cs: soubor %s nenalezen

en: %s not found
cs: %s nebylo nalezeno

en: %s of %s
cs: %s z %s

en: , %02d:%02d:%02d remaining
cs: , zbývá %02d:%02d:%02d

en: ?Subject=Check%20this%20out%21
cs: ?Subject=Zajímavý%20odkaz

en: A GNOME browser based on Mozilla
cs: Prohlížeč pro GNOME založený na projektu Mozilla

en: A file was selected when a folder was expected.
cs: Byl očekáván adresář, ale vybrán byl soubor.

en: A folder was selected when a file was expected.
cs: Byl očekáván soubor, ale vybrán byl adresář.

en: A_nimate images
cs: _Animovat obrázky

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
cs: AaÁáBbCcČčDdĎďEeÉéĚěFfGgHhIiÍíJjKkLlMmNnŇňOoÓóPpQqRrŘřSsŠšTtŤťUuÚúŮůVvWwXxYyÝýZzŽž

en: Abandon Changes
cs: Zahodit změny

en: Abort
cs: Zastavit

en: About _plugins
cs: Informace o _modulech

en: About this application
cs: O této aplikaci

en: Accept _from current server only
cs: Přijímat pouze z _aktuálního serveru

en: Action
cs: Akce

en: Add
cs: Přidat

en: Add Galeon bookmark
cs: Přidat v Galeonu záložku

en: Add _bookmark
cs: _Přidat záložku

en: Add _bookmark here
cs: _Přidat záložku sem

en: Add _folder here
cs: Přidat _složku sem

en: Add a bookmark (don't open any window)
cs: Přidá záložku (neotevře žádné nové okno)

en: Add a bookmark for the current page to a specified folder
cs: Přidat záložku na aktuální stránku do zadané složky

en: Add a bookmark for the current page to the default folder
cs: Přidat záložku na aktuální stránku do implicitní složky

en: Add alias for r_oot bookmark
cs: Přida_t přezdívku pro kořenovou záložku

en: Add bookmark
cs: Přidat záložku

en: Add bookmark for frame
cs: Přidat záložku pro rám

en: Added:
cs: Přidáno:

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Afrikaans (af)
cs: Afrikánština (af)

en: Al_ways use these colors
cs: Vždy používat tyt_o barvy

en: Albanian (sq)
cs: Albánie (sq)

en: Alias
cs: Přezdívka

en: Alias Error
cs: Chyba přezdívky

en: All
cs: Vše

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Allow Java code to be executed
cs: Povolit spuštění Java kódu

en: Allow JavaScript code to be executed
cs: Povolit vykonání JavaScriptového kódu

en: Allow Java_Script
cs: Povolit Java_Script

en: Allow _Java
cs: Povolit _Javu

en: Allow _Java (requires plugin)
cs: Povolit _Javu (vyžaduje modul)

en: Allow _popups
cs: Povolit vys_kakovací okna

en: Allow cookies from this site
cs: Povolit koláčky z tohoto serveru

en: Allow image source
cs: Povolit zdroj obrázku

en: Allow images from %s
cs: Povolit obrázky z %s

en: Allow images from this site to be loaded
cs: Povolit načtení obrázků z tohoto serveru

en: Allow pages to create popup windows
cs: Povolit stránkám vytvářet vyskakovací okna

en: Allow statusbar _messages
cs: Povolit změny na stavové _liště

en: Allowed
cs: Povoleno

en: Always Use
cs: Vždy použít

en: Always _use this helper
cs: Vždy použít tohoto _pomocníka

en: Always us_e these fonts
cs: _Vždy používat tato písma

en: An error ocurred loading / pasting bookmarks. There was an alias that pointed to an invalid bookmark
cs: Během čtení / vkládání záložek došlo k chybě. Byla zde přezdívka, která ukazovala do neplatné záložky

en: Animate images continuously
cs: Animovat obrázky trvale

en: Animate images once through
cs: Přehrát animaci jen jednou

en: Appendix
cs: Dodatek

en: Apply and Close
cs: Použít a zavřít

en: Apply this sheet by default
cs: Implicitně použít tento styl

en: Arabic
cs: Arabština

en: Arabic (IBM-864)
cs: Arabština (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
cs: Arabština (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
cs: Arabština (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
cs: Arabština (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
cs: Arabština (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
cs: Arabština (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
cs: Arabština (Windows-1256)

en: Arabic (ar)
cs: Arabština (ar)

en: Armenian (ARMSCII-8)
cs: Arménština (ARMSCII-8)

en: Ask for _destination folder on each download
cs: D_otázat se při každém stahování na umístění

en: Ask the user
cs: Zeptat se uživatele

en: At some locations, such as behind some corporate firewalls, you'll
    need to use a proxy to connect to the Internet.
    
    If you don't know the settings, ask your systems administrator.
    
    If you're not sure whether your location uses a proxy, you can try
    without by leaving these fields blank, and setup a proxy later in
    Galeon preferences.
cs: Na některých místech, např. za firemními firewally, je třeba
    na připojení k Internetu používat proxy.
    
    Neznáte-li nastavení, zeptejte se správce vašeho systému.
    
    Nejste-li si jisti, zda potřebujete proxy, ponechte údaje nevyplněné
    a zkuste to  bez proxy, a nastavte proxy později z panelu nastavení
    programu Galeon.

en: At the _bottom of each folder
cs: _Dole v každém adresáři

en: At the _top of each folder
cs: Na_hoře v každé složce

en: Attempt to load URL in existing Galeon window
cs: Pokusí se načíst URL v existujícím okně

en: Author
cs: Autor

en: AutoBookmarks
cs: Automatické záložky

en: AutoFill Anonymous
cs: Vyplnit anonymní přihlášení

en: Autoconfigure _URL:
cs: Autokonfigurační _URL:

en: Autodetec_t
cs: _Automatická detekce

en: Automatically
cs: Automaticky

en: Automatically _wrap around
cs: Automaticky _obracet

en: Automatically reload the current site every so often
cs: Automaticky pravidelně obnovuje aktuální stránku

en: Autoreload
cs: Automatické obnovování

en: Available Controls
cs: Dostupné ovladače

en: Azerbaijani (az)
cs: Azerbajdžánština (az)

en: Back
cs: Zpět

en: Back history
cs: Nazpět v historii

en: Baltic
cs: Pobaltské

en: Baltic (ISO-8859-13)
cs: Pobaltské (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
cs: Pobaltské (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
cs: Pobaltské (Windows-1257)

en: Basque (eu)
cs: Baskičtina (eu)

en: Block cookies from this site
cs: Blokovat koláčky z tohoto serveru

en: Block image source
cs: Blokovat zdroj obrázku

en: Block images from %s
cs: Blokovat obrázky z %s

en: Block images from this site from being loaded
cs: Blokovat načtení obrázků z tohoto serveru

en: Blocked
cs: Blokováno

en: Bookmark Name
cs: Jméno záložky

en: Bookmarklets
cs: Bookmarklety

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Bookmarks _dock
cs: Dok zá_ložek

en: Bottom
cs: Vespod

en: Breton (br)
cs: Bretonština (br)

en: Broken
cs: Porušeno

en: Browsing
cs: Prohlížení

en: Bulgarian (bg)
cs: Bulharština (bg)

en: Byelorussian (be)
cs: Běloruština (be)

en: Bypass cache
cs: Obejít keš

en: Bypass cache and proxy
cs: Obejít keš a proxy

en: Bypass proxy
cs: Obejít proxy

en: C_ut
cs: Vyjmo_ut

en: Cache
cs: Keš

en: Cancel all pending downloads?
cs: Zrušit všechna čekající stahování?

en: Cannot find a schema for galeon preferences. 
    Check your gconf setup, look at galeon FAQ for 
    more info
cs: Nelze nalézt schéma pro nastavení galeonu.
    Ověřte nastavení gconf, více informací
    naleznete v galeon FAQ

en: Catalan (ca)
cs: Katalánština (ca)

en: Celtic (ISO-8859-14)
cs: Keltské (ISO-8859-14)

en: Central European
cs: Středoevropské

en: Central European (IBM-852)
cs: Středoevropské (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
cs: Středoevropské (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
cs: Středoevropské (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
cs: Středoevropské (Windows-1250)

en: Certificates
cs: Certifikáty

en: Chapter
cs: Kapitola

en: Charset Encoding
cs: _Kódování znakové sady

en: Charsets
cs: Znakové sady

en: Chinese
cs: Čínština

en: Chinese (zh)
cs: Čínština (zh)

en: Chinese Simplified (GB18030)
cs: Zjednodušená čínština (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
cs: Zjednodušená čínština (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
cs: Zjednodušená čínština (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
cs: Zjednodušená čínština (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
cs: Zjednodušená čínština (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
cs: Tradiční čínština (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
cs: Tradiční čínština (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
cs: Tradiční čínština (EUC-TW)

en: Choose Helper App
cs: Zvolte pomocníka

en: Choose Helper Application
cs: Zvolte pomocníka

en: Choose destination folder
cs: Zvolte cílový adresář

en: Choose helper application
cs: Zvolte pomocníka

en: Clear
cs: Vyprázdnit

en: Clear _Disk Cache
cs: Vyprázdnit disk_ovou keš

en: Clear _Memory Cache
cs: Vyprázd_nit paměťovou keš

en: Clear location
cs: Vymazat umístění

en: Clear the console
cs: Vymazat konzoli

en: Clear the location entry field
cs: Vymazat políčko umístění

en: Click to (un)fold
cs: Kliknutím rozbalíte/zabalíte

en: Clone tab
cs: Duplikovat kartu

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close all Galeon windows
cs: Zavře všechna okna programu Galeon

en: Close dock
cs: Zavřít dok

en: Close other tabs
cs: Uzavřít ostatní karty

en: Close tab
cs: Uzavřít kartu

en: Close the current tab or window
cs: Zavřít aktuální kartu nebo okno

en: Colors
cs: Barvy

en: Completions
cs: Doplňování

en: Configure Proxy Settings
cs: Konfigurace nastavení proxy

en: Configure the application
cs: Konfigurace aplikace

en: Confirm Session Open
cs: Otevření sezení: Potvrzení

en: Confirm Window Close
cs: Zavření okna: Potvrzení

en: Contents
cs: Obsah

en: Control how proxies should be used
cs: Nastavení, jak jou použity proxy

en: Control whether images are animated
cs: Nastavení, zda jsou animovány obrázky

en: Control whether images are displayed
cs: Nastavení, zda jsou zobrazeny obrázky

en: Coo_kie Sites
cs: Servery s ko_láčky

en: Cookie Information
cs: Informace o koláčcích

en: Cookie Name
cs: Jméno koláčku

en: Cookie management
cs: Správa koláčků

en: Cookies
cs: Koláčky

en: Cookies that are being stored
cs: Ukládané koláčky

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy destination location
cs: Zkopírovat adresu cíle

en: Copy email address
cs: Zkopírovat e-mailovou adresu

en: Copy frame location
cs: Zkopírovat adresu rámu

en: Copy image location
cs: Zkopírovat adresu obrázku

en: Copy link location
cs: Zkopírovat adresu odkazu

en: Copy location
cs: Zkopírovat adresu

en: Copy source location
cs: Zkopírovat adresu zdroje

en: Copy the selection
cs: Kopírovat výběr

en: Could not create a temporary file
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor

en: Could not open file: %s
cs: Nelze otevřít soubor: %s

en: Couldn't load any bookmark from that file.
    Make sure that it is in the correct file format.
cs: Z tohoto souboru nelze načíst žádnou záložku.
    Ujistěte se, zda je ve správném formátu.

en: Couldn't load session from "%s"
cs: Nelze otevřít sezení z "%s"

en: Couldn't save your bookmarks to the specified file!
cs: Záložky nelze zapsat do zadaného souboru!

en: Create a new alias
cs: Vytvořit novou přezdívku

en: Create a new bookmark
cs: Vytvořit novou záložku

en: Create a new folder
cs: Vytvořit novou složku

en: Create a new separator
cs: Vytvořit nový oddělovač

en: Create a new tab
cs: Vytvořit novou kartu

en: Create a new window
cs: Vytvořit nové okno

en: Create bookmarks from previous session
cs: Vytvořit z předchozího sezení záložky

en: Create the initial window with the given geometry.
    see X(1) for the GEOMETRY format
cs: Vytvoří počáteční okno se zadanou geometrií.
    viz formát GEOMETRY v X(1)

en: Croatian (MacCroatian)
cs: Chorvatština (MacCroatian)

en: Croatian (hr)
cs: Chorvatština (hr)

en: Current Controls
cs: Aktuální ovladače

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Cut the selection
cs: Vyjmout výběr

en: Cyrillic
cs: Cyrilice

en: Cyrillic (IBM-855)
cs: Cyrilice (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
cs: Cyrilice (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
cs: Cyrilice (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
cs: Cyrilice (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
cs: Cyrilice (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
cs: Cyrilice (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
cs: Cyrilice/Ruština (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
cs: Cyrilice/Ukrajinština (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
cs: Cyrilice/Ukrajinština (MacUkrainian)

en: Czech (cs)
cs: Čeština (cs)

en: DYNAMIC
cs: DYNAMICKÁ

en: D_ebian Packages
cs: Balíčky _Debianu

en: Danish (da)
cs: Dánština (da)

en: Default
cs: Implicitní

en: Default (recommended)
cs: Implicitní (doporučeno)

en: Default Dock
cs: Implicitní dok

en: Default Layout
cs: Implicitní rozložení

en: Delete this session
cs: Smazat toto sezení

en: Destination
cs: Cíl

en: Detach dock
cs: Odpojit dok

en: Detach tab
cs: Odpojit kartu

en: Detailed proxy configuration
cs: Podrobnosti nastavení proxy

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Details...
cs: Podrobnosti...

en: Dictionary
cs: Slovník

en: Dis_k cache
cs: Keš na d_isku

en: Disable Galeon's crash recovery dialog
cs: Zakázat dialog obnov Galeonu po pádu

en: Discard previous session
cs: Zahodit předchozí sezení

en: Display the latest content of the current page
cs: Zobrazit nejnovější obsah aktuální stránky

en: Displays context menu immediately
cs: Ihned zobrazí kontextové menu

en: Do not raise the window when opening a page in an existing Galeon process
cs: Během otvírání v existujícím procesu programu Galeon nevyzvedne okno

en: Dock
cs: Do doku

en: Does nothing
cs: Nedělá nic

en: Don't Close Window
cs: Nezavřít okno

en: Don't Open Session
cs: Neotevřít sezení

en: Don't Start Galeon
cs: Nespustit Galeon

en: Don't _ask me confirmation again when removing several bookmarks
cs: Příště se nept_at na potvrzení, maže-li se více záložek

en: Don't ask me again
cs: Příště se neptat

en: Don't load any images
cs: Nenačítat obrázky

en: Don't open any windows; instead act as a server for quick startup of new Galeon instances
cs: Neotevře žádné okno; místo toho pracuje jako server pro rychlé spouštění nových instancí Galeonu

en: Don't save
cs: Nezapisovat

en: Done.
cs: Hotovo.

en: Down
cs: Dolů

en: Download Paused
cs: Stahování pozastaveno

en: Download link
cs: Stáhnout odkaz

en: Downloader
cs: Program na stahování

en: Downloading
cs: Stahování

en: Drag handle
cs: Ovladač přetažení

en: Drag page location from here
cs: Odtud lze přetáhnout adresu stránky

en: Duplicate Page
cs: Duplikovat stránku

en: Dutch (nl)
cs: Holandština (nl)

en: E_xit
cs: _Konec

en: East asian
cs: Východní Asie

en: Edit
cs: Úpravy

en: Element properties
cs: Vlastnosti prvku

en: Enable SSL Version 2
cs: Povolit SSL verzi 2

en: Enable SSL Version 3
cs: Povolit SSL verzi 3

en: Enable TLS
cs: Povolit TLS

en: Enable smart bookmarks _history
cs: _Vytvořit historii inteligentních záložek

en: Enables auto-scrolling
cs: Povolit automatický posun

en: English (US-ASCII)
cs: Angličtina (US-ASCII)

en: English (en)
cs: Angličtina (en)

en: Enter the URL of the location to open:
cs: Vložte URL adresu, kterou chcete otevřít:

en: Entry width:
cs: Šířka položky:

en: Error:
cs: Chyby:

en: Errors
cs: Chyby

en: Estonian (et)
cs: Estonština (es)

en: Evaluate
cs: Vyhodnotit

en: Ever
cs: Kdykoliv

en: Every time
cs: Pokaždé

en: Example: .gnome.org, .mozilla.org
cs: Příklad: .gnome.org, .mozilla.org

en: Exit
cs: Konec

en: Exit the program
cs: Ukončit program

en: Exit the program, saving the current session
cs: Ukončit program a uložit aktuální sezení

en: Exit with _session
cs: Kone_c sezení

en: FILE
cs: SOUBOR

en: FTP download sites
cs: Stahovací servery FTP

en: Faeroese (fo)
cs: Faerština (fo)

en: Failed due to connection timeout.
cs: Vypršel čas spojení.

en: Failed to communicate with GTM.
    
    Please check it is installed correctly. Download it from:
    	http://gtm.sourceforge.net
cs: Komunikace s GTM selhala.
    
    Zkontrolujte, je-li korektně nainstalovaný. Stáhnete jej z:
    	http://gtm.sourceforge.net

en: Failed to connect to site.
cs: Nelze se spojit se serverem.

en: Failed to execute download command.
cs: Vykonání stahovacího příkazu selhalo.

en: False
cs: Nepravda

en: Farsi (MacFarsi)
cs: Farsí (MacFarsi)

en: Fetch bookmark _icon
cs: Stáhnout i_konu záložky

en: Fetch bookmark icon for the site (if available)
cs: Stáhnout ikonu záložky pro tento server (je-li dostupná)

en: File
cs: Soubor

en: File %s will be overwritten.
    (%li bytes, modified %s)
    If you choose yes, the contents will be lost.
    
    Do you want to continue?
cs: Soubor %s bude přepsán.
    (bytů: %li, modifikováno: %s)
    Zvolíte-li ano, obsah bude ztracen.
    
    Chcete pokračovat?

en: File transfer
cs: Přenos souborů

en: Filename
cs: Jméno souboru

en: Filtering
cs: Filtrování

en: Find
cs: Nalézt

en: Find _next
cs: Najít _text

en: Find bookmarks
cs: Najít záložky

en: Find bookmarks whose
cs: Najít záložky, které

en: Find entry
cs: Najít položku

en: Find in page
cs: Nalézt ve stránce

en: Find pre_vious
cs: Nalézt _předchozí

en: Find text...
cs: Najít text...

en: Find text:
cs: Najít text:

en: Find:
cs: Nalézt:

en: Finnish (fi)
cs: Finština (fi)

en: First visited
cs: První návštěva

en: Folder
cs: Složka

en: Folder Name
cs: Jméno složky

en: Fonts
cs: Písma

en: Fonts/Colors
cs: Písma/Barvy

en: Form action
cs: Akce s formulářemi

en: Forms on this page:
cs: Formuláře na této stránce:

en: Forward
cs: Vpřed

en: Forward history
cs: Dopředu v historii

en: French (fr)
cs: Francouština (fr)

en: Full screen
cs: Celá obrazovka

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Fullscreen mode
cs: Režim celé obrazovky

en: GConf error:
      %s
cs: Chyba GConf:
      %s

en: GEOMETRY
cs: GEOMETRIE

en: GIF Image
cs: GIF obrázek

en: GNOME Default
cs: Implicitní GNOME

en: GNOME Help Index
cs: Seznam GNOME pomocníků

en: GNOME Integration
cs: Propojení s GNOME

en: GNOME User's Guide
cs: Uživatelský manuál GNOME

en: GNOME default
cs: Implicitní GNOME

en: GNOME help
cs: GNOME pomocník

en: Galeon Bookmarks Editor
cs: Editor záložek Galeonu

en: Galeon Crash Recovery
cs: Obnova Galeonu po pádu

en: Galeon Downloader
cs: Stahování Galeonu

en: Galeon Nautilus view
cs: Pohled Galeonu pro Nautilus

en: Galeon Nautilus view factory
cs: Generátor pohledů Galeonu pro Nautilus

en: Galeon New User
cs: Nový uživatel programu Galeon

en: Galeon Web Browser
cs: Webový prohlížeč Galeon

en: Galeon _home page
cs: _Domovská stránka Galeonu

en: Galeon _manual
cs: _Manuál Galeonu

en: Galeon already running, using existing process
cs: Galeon již běží, použije se existující proces

en: Galeon appears to have crashed or
    been killed the last time it was run.
cs: Galeon pravděpodobně havaroval
    nebo byl při posledním spuštění zabit.

en: Galeon can be configured as your default web browser when
    using other GNOME applications.
    
    Which protocols would you like Galeon to handle?
cs: Galeon může být nakonfigurován jako implicitní prohlížeč při používání
    jiných GNOME applikací.
    
    Pro které protokoly to má Galeon být?

en: Galeon can import your bookmarks from Netscape or Mozilla.
    It can also import some of your Netscape preferences.
    
    What would you like to do?
cs: Galeon též může importovat záložky z programů Netscape nebo Mozilla.
    Lze též importovat nastavení programu Netscape.
    
    Co z toho budete chtít?

en: Galeon cannot handle this protocol,
    and no GNOME default handler is set
cs: Galeon neumí zpracovat tento protokol
    a žádný ovladač GNOME není nastaven

en: Galeon content view component
cs: Galeon komponenta pro prohlížení obsahu

en: Galeon content view component's factory
cs: Generátor komponent Galeonu pro prohlížení obsahu

en: Galeon object already active, server registration failed
cs: Objekt Galeon je již aktivní, registrace serveru selhala

en: Galeon question
cs: Otázka Galeonu

en: Galeon remote startup failed.
    
    Try exiting other OAF applications
    (e.g. Evolution and Nautilus), and running
    "oaf-slay" from the command line.
cs: Vzdálený start Galeonu selhal.
    
    Zkuste ukončit ostatní OAF aplikace
    (např. Evolution a Nautilus), a spusťte
    z příkazové řádky "oaf-slay".

en: Galeon setup is now complete!
    
    
    
    Galeon is highly configurable; there are many other
    configuration options available under the Settings menu.
cs: Nastavení programu Galeon je nyní hotovo!
    
    
    
    Galeon je velmi konfigurovatelný; mnoho dalších
    konfiguračních voleb naleznete v menu Nastavení.

en: Galeon uses "Smart Bookmarks" for easy web searching.
    
    We can create a toolbar which contains some useful web searches now
    (you can edit this later from the bookmarks editor).
cs: Galeon používá "Inteligentní záložky" pro jednodušší hledání na webu.
    
    Nyní lze vytvořit nástrojovou lištu obsahující užitečné webové vyhledávače
    (úpravy lze provést později z editoru záložek).

en: Galeon's old bookmarks format
cs: Starý formát záložek pro Galeon

en: Galician (gl)
cs: Galština (gl)

en: General
cs: Obecné

en: Georgian (GEOSTD8)
cs: Gruzínština (GEOSTD8)

en: German (de)
cs: Němčina (de)

en: Get icon
cs: Získat ikonu

en: Glossary
cs: Slovník

en: Go
cs: Jdi

en: Go To In-Page Bookmark
cs: Jít na záložku ve stránce

en: Go To Selected URL
cs: Jít na vybrané URL

en: Go back - Right button: History
cs: Zpět - Pravé tlačítko: Historie

en: Go back in history
cs: Jít zpět v historii

en: Go back several pages
cs: Jít zpět o několik stránek

en: Go forward - Right button: History
cs: Dopředu - Pravé tlačítko: Historie

en: Go forward in history
cs: Jít dopředu v historii

en: Go forward several pages
cs: Jít dopředu o několik stránek

en: Go to specified location
cs: Jít na určenou adresu

en: Go to the Galeon homepage
cs: Jít na domovskou stránku Galeonu

en: Go to your home page
cs: Jít na domovskou stránku

en: Go up a level from the current location
cs: Jít na o úroveň výš vzhledem k této adrese

en: Goes back in history
cs: Jde zpět v historii

en: Google G_roups
cs: S_kupiny Google

en: Google I_mages
cs: O_brázky Google

en: Graphic arts:
cs: Grafika:

en: Greek
cs: Řečtina

en: Greek (ISO-8859-7)
cs: Řečtina (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
cs: Řečtina (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
cs: Řečtina (Windows-1253)

en: Greek (el)
cs: Řečtina (el)

en: Group by host
cs: Skupina podle serveru

en: Gujarati (MacGujarati)
cs: Gajáratí (MacGujarati)

en: Gurmukhi (MacGurmukhi)
cs: Gurmukhí (MacGurmukhi)

en: HTML Files
cs: HTML soubory

en: HTML GNOME Documents
cs: HTML GNOME dokumenty

en: HTTP _version
cs: _Verze HTTP

en: H_ome page
cs: Do_movská stránka

en: Handlers
cs: Ovladače

en: Hebrew
cs: Hebrejština

en: Hebrew (IBM-862)
cs: Hebrejština (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
cs: Hebrejština (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
cs: Hebrejština (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
cs: Hebrejština (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
cs: Hebrejština (Windows-1255)

en: Hebrew (he)
cs: Hebrejština (he)

en: Height
cs: Výška

en: Help
cs: Nápověda

en: Helper
cs: Pomocník

en: Helper processes _URL
cs: _URL pomocníků

en: Hide toolbar
cs: Schovat lištu

en: High
cs: Vysoká

en: Hindi (MacDevanagari)
cs: Hindí (MacDevanagari)

en: History
cs: Historie

en: Home
cs: Domů

en: Home Page
cs: Domovská stránka

en: Hours
cs: Hodiny

en: Hungarian (hu)
cs: Maďarština (hu)

en: I_mage properties
cs: Vlastnosti _obrázků

en: I_nformation
cs: I_nformace

en: Icelandic (MacIcelandic)
cs: Islandština (MacIcelandic)

en: Icelandic (is)
cs: Islandština (is)

en: Icons only
cs: Pouze ikony

en: Identif_y as
cs: Identi_fikovat se jako

en: Ignored
cs: Ignorováno

en: Illegal toolbar item type
cs: Špatná typ položky nástrojové lišty

en: Image Loading
cs: Stahování obrázků

en: Image URL
cs: URL obrázku

en: Image blocking management
cs: Správa blokování obrázků

en: Image tit_le
cs: Titu_lek obrázku

en: Images on this page:
cs: Obrázky na této stránce:

en: Import Netscape _preferences
cs: _Importovat nastavení programu Netscape

en: Import bookmarks from _Mozilla
cs: Importovat záložky programu _Mozilla

en: Import bookmarks from _Netscape
cs: Importovat záložky programu _Netscape

en: Import from...
cs: Importovat z...

en: Index
cs: Rejstřík

en: Indian
cs: Indické

en: Indonesian (id)
cs: Indonézština (id)

en: Info
cs: Informace

en: Info Pages
cs: Info stránky

en: Insecure
cs: Nezabezpečené

en: Insert bookmarks here...
cs: Vložit záložky sem...

en: Irish (ga)
cs: Irština (ga)

en: Italian (it)
cs: Italština (it)

en: JPEG Image
cs: JPEG obrázek

en: Japanese
cs: Japonština

en: Japanese (EUC-JP)
cs: Japonština (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
cs: Japonština (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
cs: Japonština (Shift_JIS)

en: Japanese (ja)
cs: Japonština (ja)

en: Java_Script console...
cs: Java_Script konzole...

en: Javascript console
cs: JavaScript konzole

en: Keep dialog open after all downloads have finished
cs: Po ukončení všech stahování ponechat dialog otevřený

en: Korean
cs: Korejština

en: Korean (EUC-KR)
cs: Korejština (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
cs: Korejština (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
cs: Korejština (JOHAB)

en: Korean (UHC)
cs: Korejština (UHC)

en: Korean (ko)
cs: Korejština (ko)

en: L_ocation
cs: U_místění

en: Languages
cs: Jazyky

en: Last _modified
cs: _Poslední návštěva

en: Last three days
cs: Poslední tři dny

en: Last two days
cs: Poslední dva dny

en: Last visited
cs: Poslední návštěva

en: Latvian (lv)
cs: Litevština (lv)

en: Left
cs: Nalevo

en: Li_nk text
cs: Te_xt odkazu

en: Link _title
cs: Titulek _obrázku

en: Links
cs: Odkazy

en: Links on this page:
cs: Odkazy na této stránce:

en: Lithuanian (lt)
cs: Litevština (lt)

en: Load all images
cs: Stáhnout všechny obrázky

en: Load from...
cs: Načíst z...

en: Load images from current server only
cs: Číst obrázky pouze z aktuálního serveru

en: Load pages from the cache instead of over the network
cs: Načíst stránky z keše namísto ze sítě

en: Load selected bookmark in the browser
cs: Načíst vybranou záložku v prohlížeči

en: Load the given session file
cs: Načíst zadaný soubor se sezením

en: Loading site...
cs: Nahrává se stránka...

en: Loading tab text _color
cs: _Barva popisku nahrávané karty

en: Local disk browsing
cs: Prohlížení místního disku

en: Local files
cs: Místní soubory

en: Location
cs: Umístění

en: Location entry
cs: Položka adresy

en: Log of visited pages
cs: Záznam o navštívených stránkách

en: Low
cs: Nízká

en: MIME Type
cs: MIME typy

en: MIME Types
cs: MIME typy

en: MIME type: %s
cs: MIME typ: %s

en: Macedonian (mk)
cs: Makedonština (mk)

en: Mailer
cs: Program elektronické pošty

en: Malay (ms)
cs: Malajština (ms)

en: Man Pages
cs: Manuálové stránky

en: Manage Certificates ...
cs: Spravovat certifikáty...

en: Manual _proxy configuration
cs: _Ruční nastavení proxy

en: Match _entire word
cs: Hledat celé _slovo

en: Medium
cs: Střední

en: Memor_y cache
cs: Keš v pa_měti

en: Messages
cs: Zprávy

en: Method
cs: Metoda

en: Migrate bookmarks and preferences
cs: Přenos záložek a nastavení

en: Min. Size
cs: Min. velikost

en: Minutes
cs: Minuty

en: Modified:
cs: Modifikováno:

en: Month
cs: Měsíc

en: More Bookmarklets
cs: Více bookmarkletů

en: More Info About...
cs: Více informací o programu...

en: Mouse
cs: Myš

en: Mouse Buttons
cs: Tlačítka myši

en: Mouse Wheel
cs: Kolečko myši

en: Move _down
cs: Posunout _níž

en: Move _up
cs: Po_sunout výš

en: Move bookmark down
cs: Posunout záložku níž

en: Move bookmark up
cs: Posunout záložku výš

en: Move tab _left / up
cs: Posunout kartu do_leva / nahoru

en: Move tab _right / down
cs: Posunout kartu dop_rava / dolů

en: Move the current tab left / up
cs: Posunout aktuální kartu doleva / nahoru

en: Move the current tab right / down
cs: Posunout aktuální kartu doprava / dolů

en: Move the current tab to a different window
cs: Přesunout aktuální kartu do jiného okna

en: Move the current tab to a new window
cs: Přesunout aktuální kartu do nového okna

en: Mozilla's bookmarks format
cs: Formát záložek pro Mozillu

en: My Portal
cs: Můj portál

en: N_icknames:
cs: _Přezdívky:

en: N_o proxy for
cs: B_ez proxy na

en: N_otes:
cs: Poz_námky:

en: Name
cs: Jméno

en: Name:
cs: Jméno:

en: Nautilus theme
cs: Téma Nautilu

en: Netscape's bookmarks format
cs: Formát záložek pro Netscape

en: Network
cs: Síť

en: Never
cs: Nikdy

en: Never animate images
cs: Nikdy neanimovat obrázky

en: Never use proxies
cs: Nikdy nepoužívat proxy

en: New
cs: Nový

en: New _alias
cs: Nová _přezdívka

en: New _folder
cs: Nová slož_ka

en: New _item
cs: _Nová položka

en: New _separator
cs: Nový oddě_lovač

en: New _tab
cs: Nová _karta

en: New a_utobookmarks folder
cs: Nová složka a_utomatických záložek

en: New bar
cs: Nová lišta

en: New folder
cs: Nová složka

en: New item
cs: Nová položka

en: New mime item
cs: Nová MIME položka

en: Next
cs: Další

en: Nicknames:
cs: Přezdívky:

en: No
cs: Ne

en: No document is loaded
cs: Není stažen žádný dokument

en: None
cs: Žádné

en: Nordic (ISO-8859-10)
cs: Severské (ISO-8859-10)

en: Normal web sites
cs: Normální webové servery

en: Norwegian (no)
cs: Norština (no)

en: Norwegian/Bokmaal (nb)
cs: Norština/Bokmaal (nb)

en: Norwegian/Nynorsk (nn)
cs: Norština/Nynorsk (nn)

en: Notes:
cs: Poznámky:

en: Nothing to close: no opened Galeon windows found.
cs: Není co zavřít: nebyla nalezena žádná otevřená okna programu Galeon.

en: Off
cs: Vypnuto

en: Old versions of this page
cs: Staré verze této stránky

en: On New Page
cs: Pro novou stránku

en: On Startup
cs: Při spuštění

en: Once per session
cs: Jednou za sezení

en: One _Level (folders first)
cs: J_edna úroveň (nejdřív adresáře)

en: Only change this if you want to access web pages that only accept a limited set of web browsers. You can put any string here.
cs: Změňte, pouze chcete-li se dostat na webové stránky, které pustí jen některé prohlížeče. Zde můžete zadat libovolný řetězec.

en: Only enable close _button on current tab
cs: Povolit _zavírací tlačítko jen na aktuální kartě

en: Only in context _menu
cs: Pouze v _kontextovém menu

en: Only show errors
cs: Zobrazovat pouze chyby

en: Only show messages
cs: Zobrazovat pouze zprávy

en: Only show warnings
cs: Zobrazovat pouze varování

en: Op_en session...
cs: Ot_evřít sezení...

en: Open Session
cs: Otevřít sezení

en: Open URL
cs: Otevřít URL

en: Open _URL...
cs: Otevřít U_RL...

en: Open _popups in tabs
cs: Vys_kakovací okna otvírat v kartách

en: Open a URL
cs: Otevřít URL

en: Open a file
cs: Otevřít soubor

en: Open a new tab in an existing Galeon window
cs: Otevře novou kartu v existujícím okně Galeonu

en: Open a new window in an existing Galeon process
cs: Otevře nové okno v existujícím procesu Galeonu

en: Open as a panel applet
cs: Otevřít jako aplet v panelu

en: Open folder in My _Portal
cs: Otevřít složku v _Mém portálu

en: Open frame in Galeon
cs: Otevřít rám v Galeonu

en: Open frame in new tab
cs: Otevřít rám v nové kartě

en: Open frame in new window
cs: Otevřít rám v novém okně

en: Open frame in window
cs: Otevřít rám v okně

en: Open image (%s)
cs: Otevřít obrázek (%s)

en: Open image in Galeon
cs: Otevřít obrázek v Galeonu

en: Open image in new tab
cs: Otevřít obrázek v nové kartě

en: Open image in new window
cs: Otevřít obrázek v novém okně

en: Open in Galeon
cs: Otevřít v Galeonu

en: Open in a new tab
cs: Otevřít v nové kartě

en: Open in a new window
cs: Otevřít v novém okně

en: Open in new tab
cs: Otevřít v nové kartě

en: Open in new window
cs: Otevřít v novém okně

en: Open new browser
cs: Otevřít nový prohlížeč

en: Open new tab
cs: Otevřít novou kartu

en: Open new window
cs: Otevřít novém okno

en: Open session...
cs: Otevřít sezení...

en: Open the Galeon FAQ (Frequently Asked Questions)
cs: Otevřít FAQ Galeonu (často kladené otázky)

en: Open the Galeon manual
cs: Otevřít manuál Galeonu

en: Open the Java console
cs: Otevře Java konzoli

en: Open the JavaScript console
cs: Otevře Javascript konzoli

en: Open the bookmarks editor
cs: Otevřít editor záložek

en: Open the find dialog
cs: Otevřít dialog hledání

en: Open the related links menu
cs: Otevřít vztahující se odkazy

en: Open whole folder in _windows
cs: Otevřít celou složku v o_knech

en: Opening a session will close all current windows.
    Are you sure you want to proceed?
cs: Otevření sezení zavře všechna současná okna.
    Jste si jisti, že chcete pokračovat?

en: Options
cs: Volby

en: Other
cs: Ostatní

en: PNG Image
cs: PNG obrázek

en: P_assword Sites
cs: Servery s _hesly

en: Page Color...
cs: Barva stránky...

en: Page Freshness?
cs: Aktuálnost stránky?

en: Page i_nformation...
cs: I_nformace o stránce...

en: Page information
cs: Informace o stránce

en: Panel mode. Ignoring server mode option.
cs: Režim panelu. Operace v režimu serveru budou ignorovány.

en: Password
cs: Heslo

en: Password management
cs: Správa hesel

en: Passwords
cs: Hesla

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste the clipboard
cs: Vložit schránku

en: Pastes and loads selection as URL
cs: Vloží a natáhne výběr jako URL

en: Pause
cs: Přestávka

en: Paused
cs: Pozastaveno

en: Performs gestures
cs: Rozpoznává posunky

en: Performs gestures, displaying menu on button release
cs: Rozpoznává posunky, zobrazí menu při uvolnění tlačítka

en: Persistent Data
cs: Uchovaná data

en: Persistent Data Manager
cs: Správce uchovaných dat

en: Personal Toolbar Folder
cs: Odkazy na liště

en: Pick a Font
cs: Zvolte písmo

en: Pick an image file
cs: Zvolte soubor s obrázkem

en: Pick the background color
cs: Zvolte barvu pozadí

en: Pick the color for visited links
cs: Zvolte barvu navštívených odkazů

en: Pick the color unvisited links
cs: Zvolte barvu nenavštívených odkazů

en: Pick the text color
cs: Zvolte barvu písma

en: Plain Text
cs: Holý text

en: Please name the bookmark.
cs: Pojmenujte prosím záložku.

en: Please name the folder.
cs: Prosím pojmenujte složku.

en: Please see the Galeon Manual for a full listing of available expansion characters.
cs: Plný seznam dostupných rozšiřujících znaků naleznete v manuálu Galeonu.

en: Please specify a Home Page in the Preferences dialog.
cs: Prosím zadejte Domovskou stránku v dialogu Nastavení.

en: Polish (pl)
cs: Polština (pl)

en: Portuguese (pt)
cs: Portugalština (pt)

en: Portuguese of Brazil (pt-BR)
cs: Brazilská portugalština (pt-BR)

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Previous
cs: Předchozí

en: Print
cs: Tisknout

en: Print current page
cs: Tisknout aktuální stranu

en: Print the current file
cs: Tisknout aktuální soubor

en: Print the current page
cs: Tisknout aktuální stranu

en: Programs
cs: Programy

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Protocol
cs: Protokol

en: Proxies
cs: Proxy servery

en: R_eversed relation
cs: O_brácený vztah

en: Read Cookie for Site
cs: Přečíst koláček pro server

en: Received
cs: Přijato

en: Recent sessions
cs: Dosavadní sezení

en: Recursively (_folders first)
cs: Rekurzivně (nejdřív _adresáře)

en: Redirecting to site...
cs: Přesměrování na server...

en: Refresh icon
cs: Zaktualizovat ikonu

en: Regenerate _autobookmarks
cs: Přegenerovat _automatické záložky

en: Related _links
cs: Vztahující se _odkazy

en: Relation
cs: Vztah

en: Reload
cs: Obnovit

en: Reload all tabs
cs: Znovu načíst všechny karty

en: Reload all windows
cs: Znovu načíst všechna okna

en: Reload frame
cs: Obnovit rám

en: Reload page every
cs: Obnovit stránku každých

en: Reload tab
cs: Znovu načíst kartu

en: Reload the current page
cs: Obnovit aktuální stránku

en: Remaining
cs: Zbývá

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove _All Cookies
cs: Odstranit _všechny koláčky

en: Remove _All Pairs
cs: Odstranit _všechny páry

en: Remove _All Sites
cs: Odstranit _všechny servery

en: Remove and _Block Cookie
cs: Odstranit a _blokovat koláček

en: Remove bookmark
cs: Odstranit záložku

en: Remove entry
cs: Odstranit položku

en: Rendering
cs: Zobrazení

en: Report a bug in Galeon
cs: Poslat _chybové hlášení o Galeonu

en: Reset zoom level to 100%
cs: Navrátí zvětšení na 100%

en: Restore a previous session from a file
cs: Obnovit dříve uložené sezení ze souboru

en: Restore a recently-opened or -saved session
cs: Obnovit dříve otevřené nebo zapsané sezení

en: Restore previous session
cs: Obnovit předchozí sezení

en: Resume
cs: Pokračovat

en: Resuming...
cs: Pokračuje se...

en: Revert
cs: Navrátit

en: Ricardo Fernandez Pascual <ric@users.sourceforge.net>
cs: Ricardo Fernández Pascual <ric@users.sourceforge.net>

en: Right
cs: Napravo

en: Romanian (ISO-8859-16)
cs: Rumunština (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
cs: Rumunština (MacRomanian)

en: Romanian (ro)
cs: Rumunština (ro)

en: Run Galeon in full screen mode
cs: Spustí Galeon v celoobrazovkovém režimu

en: Run in _terminal
cs: Spustit v _terminálu

en: Run in a _terminal
cs: Spustit v _terminálu

en: Run the first time druid again
cs: Znovu spustá uvítací okno

en: Run with Helper App
cs: Spustit pomocníkem

en: Russian
cs: Ruština

en: Russian (ru)
cs: Ruština (ru)

en: SGML GNOME Documents
cs: SGML GNOME dokumenty

en: SSL Protocol versions
cs: Verze protokolu SSL

en: S_ans serif
cs: Be_zpatkové

en: Sa_ve session as...
cs: U_ložit sezení jako...

en: Same as --close, but exits server mode too
cs: Totéž jako --close, ale ukončí též serverový režim

en: Sans serif
cs: Bezpatkové

en: Save
cs: Zapsat

en: Save _as...
cs: Uložit _jako...

en: Save as %s failed
cs: Zapis jako %s selhal

en: Save as...
cs: Uložit jako...

en: Save background as...
cs: Zapsat pozadí jako...

en: Save bookmark as...
cs: Zapsat záložku jako...

en: Save folder as...
cs: Uložit složku jako...

en: Save image as...
cs: Zapsat obrázek jako...

en: Save session as...
cs: Uložit sezení jako...

en: Save the current page
cs: Zapsat aktuální stranu

en: Save the current session to a file
cs: Zapsat aktuální sezení do souboru

en: Save to disk
cs: Uložit na disk

en: Save with content
cs: Zapsat s obsahem

en: Saved as %s
cs: Zapsáno jako %s

en: Scottish (gd)
cs: Skotština (gd)

en: Scroll Page (fast)
cs: Posouvat stránku (rychle)

en: Scroll Page (slow)
cs: Posouvat stránku (pomalu)

en: Scroll Page (very fast)
cs: Posouvat stránku (velmi rychle)

en: Scroll Page (very slow)
cs: Posouvat stránku (velmi pomalu)

en: Scroll Page... (variable)
cs: Posouvat stránku... (volitelné)

en: Scrolls by
cs: Posunout o

en: Search
cs: Hledat

en: Search for a string
cs: Hledat řetězec

en: Search for a word or phrase in the current page
cs: Vyhledat na aktuální straně slovo nebo frázi

en: Search for the next occurrence of a word or phrase in the current page
cs: Vyhledat další výskyt slova nebo fráze na aktuální straně

en: Search for the previous occurrence of a word or phrase in the current page
cs: Vyhledat předchozí výskyt slova nebo fráze na aktuální straně

en: Seconds
cs: Sekundy

en: Section
cs: Sekce

en: Secure web sites
cs: Bezpečné webové servery

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Security level: %s
cs: Úroveň bezpečnosti: %s

en: Security level: %s
    %s
cs: Úroveň bezpečnosti: %s
    %s

en: Select Animation Folder
cs: Zvolte adresář s animací

en: Select Download Folder
cs: Zvolte adresář pro stahování

en: Select a file to add
cs: Zvolte soubor pro přidání

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Select all text in the current page
cs: Vybrat vše na aktuální stránce

en: Select the destination filename
cs: Zvolte cílové jméno souboru

en: Select the file to open
cs: Zvolte soubor k otevření

en: Send link to...
cs: Odeslat odkaz...

en: Send the current URL by email
cs: Zapsat aktuální URL e-mailem

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Serbian (sr)
cs: Srbština (sr)

en: Serif
cs: Patkové

en: Servers for which username/password pairs will not be stored
cs: Webové servery, pro které nebudou ukládány páry uživatel/heslo

en: Servers from which images will not be loaded
cs: Servery, ze kterých nebudou stahovány obrázky

en: Servers that can and cannot store cookies
cs: Servery, které mohou nebo nemohou ukládat koláčky

en: Set In-Page Bookmark
cs: Nastavit záložku ve stránce

en: Set current page as home page
cs: Nastavit aktuální stránku jako domovskou

en: Set size of smart bookmark entry
cs: Nastavit velikost inteligentní záložky

en: Set to "_My Portal"
cs: Nastavit na "_Můj portál"

en: Set to _Current Page
cs: Nastavit na _aktuální stránku

en: Set to default
cs: Nastavit na implicitní

en: Setup Complete
cs: Nastavení je hotovo

en: Shorten all _names by dropping common prefixes
cs: Zkrátit všechna jména vypuštěním spo_lečného začátku

en: Shorten long names by dropping _vowels
cs: Zkrátit dlouhá jména vypuštěním _samohlásek

en: Shorten names to fixed _width
cs: Zkrátit názvy na _pevnou šířku

en: Shorten names to target _length
cs: Zkrátit názvy na cílovou délk_u

en: Show Folder Actions
cs: Zobrazení akcí se složkami

en: Show _JavaScript entry
cs: Zobrazovat záznam Java_Scriptu

en: Show _all bookmarks
cs: _Zobrazit všechny záložky

en: Show _blank page
cs: Zobrazit _prázdnou stránku

en: Show _everything
cs: Zobrazovat _vše

en: Show _home page
cs: Zobrazit d_omovskou stránka

en: Show _last page
cs: Zobrazit pos_lední stránku

en: Show _menubar
cs: Zobrazovat _menu

en: Show _toolbar
cs: Zobrazovat _nástrojovou lištu

en: Show blan_k page
cs: Zobrazit prázd_nou stránku

en: Show bookmarks toolbars
cs: Zobrazovat nástroje záložek

en: Show edit bookmarks controls
cs: Zobrazit ovladače editoru záložek

en: Show everything
cs: Zobrazovat vše

en: Show hom_e page
cs: Zobrazit domovs_kou stránka

en: Show information about the current site
cs: Zobrazit informaci o stránce

en: Show information about the currently installed plugins
cs: Zobrazit informaci o nainstalovaných modulech

en: Show las_t page
cs: Zobrazit posl_ední stránku

en: Show menu
cs: Zobrazovat menu

en: Show menubar
cs: Zobrazovat menu

en: Show only _this folder
cs: Zobrazit pouze _tuto složku

en: Show only _warnings
cs: Zobrazovat pouze v_arování

en: Show only e_rrors
cs: Zobrazovat pouze _chyby

en: Show only errors
cs: Zobrazovat pouze chyby

en: Show only m_essages
cs: Zobrazovat pouze _zprávy

en: Show only messages
cs: Zobrazovat pouze zprávy

en: Show only warnings
cs: Zobrazovat pouze varování

en: Show statusbar
cs: Zobrazovat stavovou lištu

en: Show toolbars
cs: Zobrazovat nástrojovou lištu

en: Shows bookmarks
cs: Ukáže záložky

en: Simplified Chinese
cs: Zjednodušená čínština

en: Site
cs: Server

en: Site not found.
cs: Server nenalezen.

en: Size
cs: Velikost

en: Slovak (sk)
cs: Slovenština (sk)

en: Slovenian (sl)
cs: Slovinština (sl)

en: Smart Bookmarks
cs: Inteligentní záložky

en: Smart Bookmarks Toolbar
cs: Lišta inteligentních záložek

en: Soc_ks host
cs: Počítač Soc_ks

en: Sort fold_er
cs: S_etřídit složku

en: Source URL
cs: Zdrojové URL

en: South European (ISO-8859-3)
cs: Jihoevropské (ISO-8859-3)

en: Spanish (es)
cs: Španělština (es)

en: Specify stylesheet settings for the current page
cs: Zadání specifikace stylu pro aktuální stránku

en: Speed
cs: Rychlost

en: Spinner
cs: Animace

en: St_ylesheet
cs: Specifikace st_ylu

en: Start
cs: Spustit

en: Start Galeon
cs: Spustit Galeon

en: Starting download...
cs: Spouští se stahování...

en: Status
cs: Stav

en: Stop all tabs
cs: Zastavit všechny karty

en: Stop all windows
cs: Zastavit všechna okna

en: Stop current data transfer
cs: Zastavit současný přenos dat

en: Stop the loading of the current page
cs: Zastavit stahování aktuální stránky

en: Stylesheets
cs: Specifikace stylu

en: Stylesheets on this page:
cs: Specifikace stylu na této stránce:

en: Subsection
cs: Podsekce

en: Swedish (sv)
cs: Švédština (sv)

en: Switch to the next tab
cs: Přepnout na následující kartu

en: Switch to the previous tab
cs: Přepnout na předchozí kartu

en: TIME
cs: ČAS

en: T_ools
cs: _Nástroje

en: Tab Colors
cs: Barvy karet

en: Tab Names
cs: Jména karet

en: Tabbed Browsing
cs: Prohlížení v kartách notesu

en: Tabs
cs: Karty

en: Tamil (ta)
cs: Tamilština (ta)

en: Target lan_guage
cs: Cílový _jazyk

en: Target t_ype
cs: Cílový _typ

en: Text _beside icons
cs: Text _vedle ikon

en: Text _under icons
cs: Text _pod ikonami

en: Text beside icons
cs: Text mezi ikonami

en: Text only
cs: Pouze text

en: Text under icons
cs: Text pod ikonami

en: Thai
cs: Thajština

en: Thai (TIS-620)
cs: Thajština (TIS-620)

en: The URL %s has MIME type %s
cs: URL %s je MIME typ %s

en: The following bookmarks will be deleted. Please, make sure that no important information will be lost.
cs: Následující záložky budou smazány. Prosím zkontrolujte, že se nezmizí žádné důležité informace.

en: The protocol specified is not recognised.
    
    Would you like to try the GNOME default?
cs: Uvedený protokol je neznámý.
    
    Chcete použít nastavení GNOME?

en: The specified path does not exist.
cs: Zadaná cesta neexistuje.

en: The version of Mozilla Galeon was compiled against (%s) does not match the detected version (%s).
    
    You may experience segfaults and other oddities.  Please test with a matching version of Mozilla before reporting any bugs.
    
    Continue anyway?
cs: Verze Mozilly, se kterou byl Galeon kompilován (%s), nesouhlasí se zjištěnou verzí (%s).
    
    Může docházet ke zhroucení programu a jiným nežádoucím jevům, proto před odesláním jakéhokoliv chybového hlášení vše otestujte se správnou verzí Mozilly.
    
    Přesto pokračovat?

en: There are multiple tabs open in this window.
    Are you sure you want to close it?
cs: V otevřeném okně je více karet.
    Jste si jisti, že ho chcete zavřít?

en: There is a file bookmarks.xml but no bookmarks.xbel in your ~/.galeon folder.
    This probably means that this is the first time that you run a post 1.0 version
    of Galeon.
    
    The bookmarks format of Galeon has changed to XBEL for enhanced interoperatibility.
    Your old bookmarks file will be loaded now and it will be left untouched for backup.
    
    Please, report any problems.
cs: Ve vašem adresáři ~/.galeon se nachází soubor bookmarks.xml, ale ne bookmarks.xbel.
    To pravděpodobně znamená, že poprvé spouštíte verzi Galeonu novější než 1.0.
    
    Formát záložek byl změněn na snadněji přenositelný XBEL.
    Vaše staré záložky budou nyní načteny a ponechány beze změny jako záloha.
    
    Prosím, oznamte jakékoliv problémy.

en: This will delete all items stored in your history.
    Are you sure you want to do this?
cs: Toto smaže všechny položky historie.
    Jste si jisti, že to chcete udělat?

en: Time
cs: Čas

en: Time elapsed
cs: Proběhlý čas

en: Time of inactivity (in seconds) until the server shuts down itself. Defaults to one hour, use 0 to disable.
cs: Čas neaktivity (v sekundách) než se server zavře. Implicitně je jedna hodina, hodnotou 0 lze vypnout.

en: Time remaining
cs: Zbývající čas

en: Times visited
cs: Počet navštívení

en: Title
cs: Název

en: Today
cs: Dnes

en: Toggle bookmark toolbars visibility
cs: Přepnout viditelnost nástrojových lišt záložek

en: Toggle bookmarks sidebar
cs: Přepnout postranici se záložkami

en: Toggle full screen mode
cs: Přepnout celoobrazovkový režim

en: Toggle fullscreen mode
cs: Přepnout celoobrazovkový režim

en: Toggle history sidebar
cs: Přepnout postranici s historií

en: Toggle menubar visibility
cs: Přepnout viditelnost menu

en: Toggle statusbar visiblity
cs: Přepnout viditelnost stavové lišty

en: Toggle toolbar visibility
cs: Přepnout viditelnost nástrojové lišty

en: Toolbar Appearance
cs: Vzhled nástrojové lišty

en: Toolbar Contents
cs: Obsah nástrojové lišty

en: Toolbar Theme
cs: Téma nástrojové lišty

en: Toolbars
cs: Nástroje

en: Top
cs: Nahoře

en: Toussaint Frederic <fred@linuxgraphic.org>
cs: Toussaint Frédéric <fred@linuxgraphic.org>

en: Traditional Chinese
cs: Tradiční čínština

en: Transferring data from site...
cs: Přenášejí se data ze serveru...

en: Translate to English
cs: Přeložit do angličtiny

en: Translation:
cs: Překlad: Stanislav Brabec <utx@penguin.cz>, Petr Čech <cech@debian.org>

en: True
cs: Pravda

en: Turkish
cs: Turečtina

en: Turkish (IBM-857)
cs: Turečtina (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
cs: Turečtina (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
cs: Turečtina (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
cs: Turečtina (Windows-1254)

en: Turkish (tr)
cs: Turečtina (tr)

en: Two days ago
cs: Předevčírem

en: URL Clicked
cs: Kliknuto na URL

en: URLs recovered on %Y-%m-%d %X
cs: URL obnovená %d. %m. %Y v %X

en: U_nderline links
cs: Podtr_hovat odkazy

en: Ukrainian
cs: Ukrajinština

en: Ukrainian (uk)
cs: Ukrajinština (uk)

en: Unable to initialize mozilla libraries
cs: Nelze inicializovat knihovny mozilla

en: Unable to save bookmark file.
cs: Nelze zapsat soubor záložek.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Untitled
cs: Bez názvu

en: Untitled folder
cs: Složka bez názvu

en: Up
cs: Výš

en: Update Settings
cs: Zaktualizovat nastavení

en: Use GNOME Transfer _Manager (GTM)
cs: Použít správce stahování pro _GNOME (GTM)

en: Use _GNOME default FTP handler
cs: Použít _implicitní ovladač FTP pro GNOME

en: Use _Galeon to view GNOME Help documents
cs: Použít _Galeon na prohlížení dokumentů z GNOME nápovědy

en: Use _built-in downloader
cs: Použít _vestavěný správce stahování

en: Use _command
cs: Použít pří_kaz

en: Use a different character encoding
cs: Použít odlišné kódování

en: Use a different font size
cs: Použít odlišnou velikost písma

en: Use automatic proxy configuration
cs: Použít automatickou konfiguraci proxy

en: Use default colors instead of page-requested colors
cs: Použije implicitní barvy místo barev předepsaných dokumentem

en: Use default fonts instead of page-requested fonts
cs: Použije implicitní písma místo písem předepsaných dokumentem

en: Use image as background
cs: Použít obrázek jako pozadí

en: Use manual proxy configuration
cs: Použít ruční konfiguraci proxy

en: Use own _colors
cs: Použít vlastní _barvy

en: Use own _fonts
cs: Použít vlastní _písma

en: User Agent Identification
cs: Identifikace prohlížeče

en: User Defined
cs: Uživatelem definované

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username/password pairs that are being stored
cs: Ukládané páry uživatel/heslo

en: Version mismatch!
cs: Neodpovídající verze!

en: Vietnamese
cs: Vietnamština

en: Vietnamese (TCVN)
cs: Vietnamština (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
cs: Vietnamština (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
cs: Vietnamština (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
cs: Vietnamština (Windows-1258)

en: Vietnamian (vi)
cs: Vietnamština (vi)

en: View Source
cs: Zobrazení zdrojového kódu

en: View _cookies...
cs: _Zobrazit koláčky...

en: View _passwords...
cs: Zobrazit _hesla...

en: View as Web Page (Galeon)
cs: Zobrazit jako webovou stránku (Galeon)

en: View cookie _sites...
cs: Zobrazit koláčky ze _serverů...

en: View page info
cs: Zobrazit informace o stránce

en: View password _sites...
cs: Zobrazit hesla ze _serverů...

en: View sites for which images will not be loaded
cs: Zobrazit servery, ze kterých nebudou stahovány obrázky

en: View sites for which passwords will not be stored
cs: Zobrazit servery, ze kterých nebudou ukládána hesla

en: View sites from which cookies will be accepted or rejected
cs: Zobrazit servery, ze kterých budou přijímány nebo odmítány koláčky

en: View source
cs: Zobrazit zdrojový kód

en: View stored cookies
cs: Zobrazit uložené koláčky

en: View stored passwords
cs: Zobrazit uložená hesla

en: View the source code of the current page
cs: Zobrazit zdrojový kód aktuální stránky

en: Visited:
cs: Navštíveno:

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
cs: Psaná Hebrejština (ISO-8859-8)

en: Waiting for authorization...
cs: Čekání na autorizaci...

en: Walloon (wa)
cs: Valonština (wa)

en: Warning:
cs: Varování:

en: Warnings
cs: Varování

en: Web Page (Galeon)
cs: Webová stránka (Galeon)

en: Web Page Viewer (Galeon)
cs: Prohlížeč webových stránek (Galeon)

en: Week
cs: Týden

en: Welcome to Galeon!
    
    
    
    Galeon is a GNOME web browser based on the
    Mozilla rendering engine.
    
    The following pages will help you to setup Galeon.
cs: Vítejte v programu Galeon!
    
    
    
    Galeon je webový prohlížeč pro GNOME založený
    na zobrazovací knihovně programu Mozilla.
    
    Následující stránky pomohou Galeon nastavit.

en: Western
cs: Západní

en: Western (IBM-850)
cs: Západní (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
cs: Západní (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
cs: Západní (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
cs: Západní (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
cs: Západní (Windows-1252)

en: What do you want to do with it?
cs: Co s ním chcete udělat?

en: When Adding Bookmarks
cs: Při přidávání záložek

en: Wi_dth
cs: Šíř_ka

en: Width
cs: Šířka

en: Windowed mode
cs: Režim v oknech

en: Windows
cs: Okna

en: XBEL bookmarks format
cs: Formát záložek XBEL

en: XBEL bookmarks root
cs: Kořenoý uzel záložek XBEL

en: Yanko Kaneti <yaneti@declera.com>
cs: Janko Kaneti <yaneti@declera.com>

en: Yes
cs: Ano

en: Yesterday
cs: Včera

en: You can always get explicit completions by hitting TAB
cs: Ruční doplňování URL funguje vždy na stisk TAB

en: Your current set of bookmarks will be merged with the contents of %s.
    Do you want to continue?
cs: Vaše současná sada záložek bude spojena s obsahem %s.
    Chcete pokračovat?

en: Your current set of bookmarks will be replaced with the contents of %s.
    Do you want to continue?
cs: Vaše současná sada záložek bude přepsaná obsahem %s.
    Chcete pokračovat?

en: Zoom control
cs: Ovládání zvětšení

en: Zoom in
cs: Zvětšit

en: Zoom on First Image...
cs: Zvětšit první obrázek...

en: Zoom out
cs: Zmenšit

en: _About...
cs: O _programu...

en: _Add
cs: _Přidat

en: _Add bookmark to
cs: Přidat záložku _do

en: _Add to context menu
cs: Přidat do kontextového _menu

en: _Address
cs: _Adresa

en: _Allow cookies from this site
cs: _Povolit koláčky z tohoto serveru

en: _Allow images from this site
cs: _Povolit obrázky z tohoto serveru

en: _Allow popups
cs: Povolit vys_kakovací okna

en: _Always
cs: _Vždy

en: _Always accept
cs: _Vždy přijmout

en: _Always do the same with this type of file
cs: _Vždy pro tento typ souborů

en: _Always load
cs: _Vždy načíst

en: _Always save session at exit
cs: _Vždy při skončení zapsat sezení

en: _Always show tabs
cs: Vždy zobrazovat d_ržátka notesu

en: _Always use this helper in future
cs: Vždy použít tohoto _pomocníka

en: _Appearance
cs: _Vzhled

en: _Ask user
cs: Zept_at se uživatele

en: _Ask user for a title
cs: _Zeptat se uživatele na titulek

en: _Auto
cs: _Automaticky

en: _Autocompletion enabled
cs: _Automatické doplňování

en: _Automatic proxy configuration
cs: _Automatické nastavení proxy

en: _Autoreload enabled
cs: _Automatické obnovování povoleno

en: _Autoreload...
cs: _Automatické obnovování...

en: _Back
cs: _Zpět

en: _Background
cs: Poza_dí

en: _Block cookies from this site
cs: _Blokovat koláčky z tohoto serveru

en: _Block images from this site
cs: _Blokovat obrázky z tohoto serveru

en: _Bookmarklets Collection (requires JavaScript)
cs: Kolekce _bookmarkletů (vyžadují JavaScript)

en: _Bookmarks
cs: Zá_ložky

en: _Bookmarks toolbars
cs: _Lišty záložek

en: _Clear
cs: Vy_prázdnit

en: _Clear History
cs: Vyprázdnit _historii

en: _Clear history
cs: Vyprázdnit _historii

en: _Clear smart bookmarks after use
cs: Po použití v_ymazat inteligentní záložku

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Collapse all categories
cs: _Sbalit všechny kategorie

en: _Compare page
cs: Por_ovnávat stránku

en: _Continuously
cs: _Spojitě

en: _Cookies
cs: _Koláčky

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Create Smart Bookmarks toolbar?
cs: _Vytvořit lištu inteligentních záložek?

en: _Cursive
cs: _Kurzíva

en: _Days before expiring history items
cs: Počet _dní do vypršení položky z historie

en: _Default charset
cs: Implicitní _kódování

en: _Default font
cs: _Implicitní písmo

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Detach tab
cs: _Odpojit kartu

en: _Dictionary
cs: _Slovník

en: _Disabled
cs: _Zakázáno

en: _Display close buttons on tabs
cs: Na kartách zobrazovat za_vírací tlačítko

en: _Dock
cs: Do _doku

en: _Don't import bookmarks
cs: N_eimportovat záložky

en: _Edit
cs: Úp_ravy

en: _Edit bookmarks...
cs: Up_ravit záložky...

en: _Edit toolbar...
cs: Úp_ravy nástrojové lišty...

en: _Edit...
cs: Úp_ravy...

en: _Enable proxy keep-alive
cs: Povolit keep-a_live pro proxy

en: _Encoding
cs: _Kódování

en: _Expand all categories
cs: Rozbalit _všechny kategorie

en: _Expires
cs: V_yprší

en: _External program
cs: Externí _program

en: _Fantasy
cs: _Fantastické

en: _File
cs: _Soubor

en: _Find bookmarks...
cs: _Nalézt záložky...

en: _Find...
cs: _Najít...

en: _Find:
cs: _Nalézt:

en: _Fold bookmark
cs: Za_balit záložku

en: _Folder
cs: _Složka

en: _Folder actions
cs: Akc_e se složkami

en: _Forms
cs: _Formuláře

en: _Forward
cs: _Dopředu

en: _From current server only
cs: _Pouze z aktuálního serveru

en: _Full screen
cs: _Celá obrazovka

en: _GNOME helpers
cs: _GNOME pomocníci

en: _General
cs: O_becné

en: _Go
cs: Přejí_t

en: _Go to bookmark target
cs: Jít na cíl _záložky

en: _Group by host
cs: _Skupiny podle serveru

en: _Height
cs: _Výška

en: _Help
cs: Nápověd_a

en: _Helper runs in a terminal
cs: Pomocník běží v _terminálu

en: _History dock
cs: Dok h_istorie

en: _History...
cs: _Historie...

en: _Host
cs: _Adresa

en: _Icons only
cs: Pouze _ikony

en: _Image
cs: _Obrázek

en: _Image Sites
cs: Servery s _obrázky

en: _Images
cs: _Obrázky

en: _Import bookmarks...
cs: _Importovat záložky...

en: _In
cs: Zvětš_it

en: _Insert new tabs after current tab
cs: Vkládat _nové karty za aktuální kartu

en: _Java console...
cs: _Java konzole...

en: _Jump to new tabs automatically
cs: Skočit _automaticky do nové karty

en: _Keep fullscreen window above all other windows
cs: _Udržovat celoobrazovkové okno nad ostatními okny

en: _Keep location entry on main toolbar
cs: _Zachovat údaj adresy na hlavní nástrojové liště

en: _Language encoding
cs: Kódování _jazyka

en: _Link properties
cs: Vlastnosti _odkazu

en: _Links
cs: Od_kazy

en: _LinuxPackages
cs: Balíčky _Linuxu

en: _Load from current server only
cs: Číst pouze z _aktuálního serveru

en: _Load images
cs: Stáhnout _obrázky

en: _MIME type
cs: _MIME typy

en: _Mail handler
cs: _Ovladač pošty

en: _Manual
cs: _Ručně

en: _Match upper/lower case
cs: _Rozlišuj malá a velká písmena

en: _Menubar
cs: _Menu lišta

en: _Middle button
cs: Pro_střední tlačítko

en: _Middle-click opens link into new tab
cs: Pr_ostřední tlačítko otevře odkaz v nové kartě

en: _Monospace
cs: _Neproporcionální

en: _Move tab to another window
cs: Př_esunout složku do jiného okna

en: _Name
cs: _Jméno

en: _Name:
cs: _Jméno:

en: _Never
cs: _Nikdy

en: _Never accept
cs: _Nikdy nepřijmout

en: _Never load
cs: _Nikdy nestahovat

en: _Never show this warning again
cs: Příště již toto varování _nezobrazit

en: _New
cs: _Nový

en: _New window
cs: _Nové okno

en: _Next tab
cs: _Následující karta

en: _No proxies
cs: Bez pro_xy

en: _None
cs: žád_né

en: _Once
cs: _Jednou

en: _One Level
cs: _Jedna úroveň

en: _Open whole folder in tabs
cs: _Otevřít celou složku ve složkách notesu

en: _Open...
cs: _Otevřít...

en: _Other application
cs: _Jiný pomocník

en: _Out
cs: Z_menšit

en: _Page source
cs: _Zdrojový kód

en: _Passwords
cs: H_esla

en: _Paste
cs: Vlož_it

en: _Path
cs: Ce_sta

en: _Preferences...
cs: _Nastavení...

en: _Previous tab
cs: _Předchozí karta

en: _Print...
cs: _Tisknout...

en: _Processes URL
cs: _Zpracování URL

en: _Recursively
cs: _Rekurzivně

en: _Relation
cs: _Vztahy

en: _Reload
cs: O_bnovit

en: _Remember passwords
cs: _Pamatovat si hesla

en: _Remove
cs: _Odstranit

en: _Remove Cookie
cs: O_dstranit koláček

en: _Remove Pair
cs: O_dstranit pár

en: _Remove Site
cs: O_dstranit server

en: _Remove all these bookmarks
cs: O_dstranit všechny tyto záložky

en: _Remove bookmark
cs: O_dstranit záložku

en: _Remove bookmark folder
cs: O_dstranit složku záložek

en: _Report a bug
cs: Poslat _chybové hlášení

en: _Rerun first time druid...
cs: Spustit u_vítací okno...

en: _Resize entry...
cs: _Změna velikosti...

en: _Revert
cs: Na_vrátit

en: _Right button
cs: _Pravé tlačítko

en: _Run with helper
cs: Spustit pomocník_em

en: _Save
cs: Zap_sat

en: _Save to disk
cs: _Uložit na disk

en: _Search in frames
cs: _Hledat v rámech

en: _Select all
cs: _Vybrat vše

en: _Serif
cs: _Patkové

en: _Server secure
cs: Be_zpečnost serveru

en: _Set as default folder
cs: N_astavit jako implicitní složku

en: _Settings
cs: _Předvolby

en: _Settings...
cs: _Předvolby...

en: _Shorten long names by looking for common separators
cs: Zkrátit dlouhá j_ména podle běžných oddělovačů

en: _Show alternatives window as you type
cs: Zobrazovat alternativy _během psaní

en: _Show as toolbar
cs: Z_obrazovat jako nástrojovou lištu

en: _Show editing controls
cs: Zobrazit _ovladače editace

en: _Smart URL:
cs: _Inteligentní URL:

en: _Statusbar
cs: _Stavová lišta

en: _Stock Quotes
cs: _Burzovní zprávy

en: _Stylesheets
cs: _Specifikace stylu

en: _Tab
cs: _Karty

en: _Tabs appear along
cs: Polo_ha držátek karet

en: _Text only
cs: Pouze _text

en: _Time:
cs: Č_as:

en: _Title
cs: _Titulek

en: _Toolbar
cs: Nás_troje

en: _Unfold bookmark
cs: Roz_balit záložku

en: _Unviewed tab text color
cs: Barva popis_ku nezobrazené karty

en: _Unvisited link
cs: N_enavštívený odkaz

en: _Up
cs: _Výš

en: _Use built-in FTP handler
cs: Použít vestavěný ovladač _FTP

en: _Use external program to view source files
cs: Použít _externí program pro zobrazení zdrojového kódu

en: _Use page title
cs: Použít _název stránky

en: _View
cs: _Zobrazení

en: _View image sites...
cs: Zobrazit _obrázky ze serverů...

en: _View long description...
cs: Zobrazit _dlouhý popis...

en: _View with helper application
cs: _Zobrazit pomocníkem

en: _Visited link
cs: N_avštívený odkaz

en: _Warn before accepting a cookie
cs: Va_rovat před přijetím koláčku

en: _Will open in
cs: _Bude otevřeno v

en: _Work offline
cs: Pracovat při o_dpojení

en: _Zoom
cs: Z_většení

en: `%s' does not exist or is not a valid image file
cs: `%s' neexistuje nebo není platný soubor s obrázkem

en: aeiouyAEIOUY
cs: aáeéěiíoóuúůyýAÁEÉĚIÍOÓUÚŮYÝ

en: contains
cs: obsahuje

en: disabled
cs: zakázáno

en: doesn't contain
cs: neobsahuje

en: ends with
cs: končí

en: f_ile
cs: s_oubor

en: is
cs: je

en: is not
cs: není

en: lines
cs: řádků

en: mozilla summary info
cs: souhrnný pohled mozilly

en: name
cs: jméno

en: name of icon for the mozilla view
cs: název ikony pro pohled mozilly

en: nicknames
cs: přezdívky

en: notes
cs: poznámky

en: pages
cs: stránky

en: starts with
cs: začíná
