pan - en to uk translation catalogue (420 entries)

en:  (Read-Only)
uk:  (для зчитування)

en: % Done
uk: % виконано

en: %d tasks still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
uk: %d завдань виконується чи стоїть в черзі.
    Ви впевнені, що хочете вийти з Pan?

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
uk: %s
    
    Співпадіння: %u
    Група: %s
    Правило: %s

en: %s (%d tries)
uk: %s (%d спроб)

en: (%s for user-specified text)
uk: (%s для вказаного користувачем тексту)

en: (No Group)
uk: (Немає груп)

en: (e.g., *anime*)
uk: (для прикладу - *anime*)

en: 1 task still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
uk: 1 завдання виконується чи стоїть в черзі.
    Ви впевнені, що хочете вийти з Pan?

en: <More>
uk: <Далі>

en: A newsreader for GNOME
uk: Програма читання новин для GNOME.

en: AND
uk: І

en: Aborting
uk: Зупинка

en: About
uk: Про

en: About %s
uk: Про %s

en: Account name:
uk: Облікова назва:

en: Actions
uk: Дії

en: Add ``/%s'' to path
uk: Додати "/%s" до шляху

en: Address
uk: Адреса

en: Address:
uk: Адреса:

en: All Groups
uk: Всі групи

en: Also Download Article Bodies
uk: Звантажувати також вміст статті

en: Applying Rule to Selected Groups
uk: Застосування правил до вибраних статтей

en: Applying rule `%s' to Group `%s'
uk: Застосування правила "%s" до групи "%s"

en: Article Cache
uk: Кеш статтей

en: Article Pane
uk: панель статтей

en: Article date format:
uk: Формат дати статтей:

en: Articles
uk: Статті

en: Attachment: %s - %s - %s
uk: Долучення: %s - %s - %s

en: Authentication failed: %s
uk: Збій автенфікації: %s

en: Authentication failed: need a password
uk: Збій автенфікації: потрібний пароль

en: Author
uk: Автор

en: Author:
uk: Автор:

en: Authorization
uk: Авторизація

en: Authors
uk: Автори

en: BUG IN CODE
uk: ПОМИЛКА В КОДІ

en: BUG!!
uk: ПОМИЛКА!!!

en: Body Background
uk: Тло тіла

en: Body Foreground
uk: Передній план тіла

en: Bozos
uk: Чорний список

en: Bug in Code
uk: Помилка в коді

en: Cache
uk: Кеш

en: Can't parse the From: line; hope for the best.
uk: Не вдалося проаналізувати рядок "Від:"; сподіваюсь на краще.

en: Cancel Selected Task(s)
uk: Відмінити вибрані завдання

en: Case Sensitive
uk: Реґістрова чутливість

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear Disk Cache
uk: Очистити дисковий кеш

en: Clear Queue
uk: Очистити чергу

en: Clear this log.
uk: Очистити цей жернал.

en: Close
uk: Закрити

en: Close the Log Viewer.
uk: Закрити перегляд журналу.

en: Collapse all Threads
uk: Згорнути всі гілки

en: Colors
uk: Кольори

en: Congratulations
uk: Вітання

en: Connect Failure
uk: Не вдалося з'єднатись

en: Connecting
uk: З'єднання

en: Connecting to mail server
uk: З'єднання з поштовим сервером

en: Copyright (C) 1999-2001, Pan Development Team
uk: Copyright © 1999-2001 Команда розробки Pan

en: Couldn't load font "%s"
uk: Неможливо завантажити шрифт "%s"

en: Couldn't select group "%s"
uk: Неможливо вибрати групу "%s"

en: Create a mail reply to the sender.
uk: Відповісти відправнику електронною поштою.

en: Create a new folder.
uk: Створити нову теку.

en: Custom Headers
uk: Нетипові заголовки

en: Data Directory
uk: Каталог даних

en: Data Directory:
uk: Каталог даних:

en: Date
uk: Дата

en: Date:
uk: Дата:

en: Decoded "%s" from group "%s", "%s" part #%d
uk: Розкодовано "%s" з групи "%s", "%s" частина #%d

en: Decoding "%s"
uk: Розкодування: "%s"

en: Delete
uk: Стерти

en: Delete the selected folder.
uk: Стерти вибрану теку.

en: Delete the selected group(s) from Pan.
uk: Стерти вибрані групи з Pan.

en: Deleted %u articles from `%s'
uk: Видалено %u статтей з "%s"

en: Description
uk: Опис

en: Directories
uk: Каталоги

en: Directory for saving attached files
uk: Каталог для збереження долучених файлів

en: Disconnecting
uk: Роз'єднання

en: Disk Cache:
uk: Дисковий кеш:

en: Display Name:
uk: Ім'я:

en: Don't add the "User-Agent" identification header
uk: Не додавати заголовок ідентифікації "User-Agent"

en: Download
uk: Звантажити

en: Download All Headers
uk: Звантажити всі заголовки

en: Download Directory
uk: Каталог звантажування

en: Download Directory:
uk: Каталог звантажування:

en: Download Flagged Articles
uk: Звантажити позначені статті

en: Download New Headers
uk: Звантажити нові заголовки

en: Download a list of new groups from the selected servers.
uk: Звантажити список нових груп з вибраних серверів.

en: Downloading %d articles from group %s
uk: Звантаження %d статтей з групи %s

en: Downloading article "%s" failed.
uk: Не вдалося звантажити статтю "%s".

en: E-Mail send failed.
uk: Не вдалося відсилання Е-поштою.

en: E-mail
uk: Е-пошта

en: E-mail Message "%s" not sent.
uk: Поштове повідомлення "%s" не відправлено.

en: E-mail Message "%s" sent.
uk: Поштове повідомлення "%s" відправлено.

en: E-mail address:
uk: Електронна адреса:

en: ERROR: Message appears to have no new content.
uk: ПОМИЛКА: Схоже що повідомлення не має нового вмісту.

en: ERROR: Message is empty.
uk: ПОМИЛКА: Повідомлення порожнє.

en: ERROR: Must have one author in From: line
uk: ПОМИЛКА: Має бути один автор у полі "Від:"

en: ERROR: No recipients specified.
uk: ПОМИЛКА: Не вказано отримувачів.

en: ERROR: No subject specified.
uk: ПОМИЛКА: Не вказано заголовок.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
uk: ПОМИЛКА: Публікація у дуже великій кількості груп.

en: Edit...
uk: Виправити...

en: Email Address:
uk: Електронна адреса:

en: Error
uk: Помилка

en: Error reading from socket.
uk: Помилка зчитування з сокету.

en: Error writing to socket.
uk: Помилка запису в сокет.

en: Expand all Threads
uk: Розгорнути всі гілки

en: Expired %u articles from `%s'
uk: Застаріло %u статтей з групи "%s"

en: Export .newsrc...
uk: Експортувати .newsrc...

en: Failed
uk: Не вдалось

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Filtering Articles
uk: Фільтрування статтей

en: Find:
uk: Знайти:

en: Flag Selected Articles
uk: Позначити вибрані статті

en: Folders
uk: Теки

en: Followup-To
uk: Інші статті

en: Followup-To:
uk: Інші статті:

en: Followup-To:
uk: Інші статті:

en: Fonts
uk: Шрифти

en: For example: John Doe
uk: Наприклад: Іван Ґеник

en: For example: UUNET Server
uk: Наприклад: Сервер UUNET

en: For example: user@host.com
uk: Наприклад: user@host.com

en: For_ward article by E-mail
uk: Переслати статтю е-поштою

en: Forward article by E-mail
uk: Переслати статтю е-поштою

en: From:
uk: Від:

en: From:
uk: Від:

en: GEOMETRY
uk: ГЕОМЕТРІЯ

en: General
uk: Загальне

en: Generate Message-ID
uk: Створити ідентифікатор повідомлення

en: Get List of _All Groups
uk: Отримати список всіх груп

en: Get List of _New Groups
uk: Отримати список нових груп

en: Getting %d of %d: "%s"
uk: Отримання %d з %d: "%s"

en: Getting %s for "%s"
uk: Отримання %s для "%s"

en: Getting %s from %s
uk: Отримання %s з %s

en: Getting header list failed: %s
uk: Збій отримання списку заголовків: %s

en: Global Settings
uk: Загальні установки

en: Got %d groups for server `%s'
uk: Отримано %d груп для сервера "%s"

en: Got %d new groups
uk: Отримано %d нових груп

en: Got %d news groups for "%s"
uk: Отримано %d новин для "%s"

en: Got %s descriptions for "%s"
uk: Отримано %s описів для "%s"

en: Got %s groups for "%s"
uk: Отримано %s груп для "%s"

en: Got %u groups for "%s"
uk: Отримано %u груп для "%s"

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
uk: Отримано неочікувану відповідь від поштового сервера: очікувалось %d; отримано %s

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Group Properties
uk: Властивості групи

en: Group list font
uk: Шрифт списку груп

en: Grouplist Pane
uk: Панель списку груп

en: Groups
uk: Групи

en: HEY you forgot to put a message here! :)
uk: Ви забули написати повідомлення! :-)

en: Handshaking with mail server
uk: Сполучення з поштовим сервером

en: I have no idea what I'm doing with Article ``%s''
uk: Я не знаю що потрібно зробити з статтею "%s"

en: Idle Seconds Before Timeout:
uk: Затримка простою перед таймаутом:

en: If you belong to an organization and would like for your organization's name to appear with your posts, type in your organization name below.  This information is optional, you may leave it blank.
uk: Якщо ви член якої-небудь організації і хочете щоб її назва з'являлась у ваших повідомленнях, введіть нижче назву вашої організації.Ця інформація не обов'язкова, ви можете залишити це поле порожнім.

en: If you must log on to your news (NNTP) server, then select the check box below.
uk: Якщо вам необхідно реєструватись на вашому сервері новин (NNTP), то поставте відмітку в полі нижче.

en: Ignored
uk: Іґнорувалась

en: Ignored Threads
uk: Іґноровані гілки

en: Import .newsrc...
uk: Імпортувати .newsrc...

en: Layout
uk: Схема розташування

en: Lead Programmer
uk: Провідний програміст

en: License
uk: Ліцензія

en: Lines
uk: Рядки

en: List Newsgroups failed: %s
uk: Збій формування списку груп новин: %s

en: Loaded %d articles for group `%s' in %.1f seconds (%.0f art/sec)
uk: Завантажено %d статтей за групу "%s" за %1f с (%.0f статтей/с)

en: Loaded %d groups for server `%s' in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
uk: Отримано %d груп для сервера "%s" за %1f с (%.0f груп/с)

en: Loaded %d of %d articles
uk: Завантажено %d з %d статтей

en: Loading %s
uk: Завантаження %s

en: Loading %u of %d groups
uk: Завантиження групи %u з %d

en: Loading group `%s'
uk: Завантаження групи "%s"

en: Location
uk: Положення

en: Log Entry
uk: Журнальний запис

en: Lost connection to server
uk: Втрачено з'єднання з сервером

en: Mail Sent!
uk: Кореспонденцію відіслано!

en: Mail Server
uk: Сервер пошти

en: Mail Server Not Ready
uk: Поштовий сервер не працює

en: Mail To:
uk: Відслати до:

en: Mailing Article ``%s''
uk: Відсилання статті "%s"

en: Mark as
uk: Позначити як

en: Mark as Unread
uk: Позначити як непрочитану

en: Maximum
    Connections
uk: Максимум
    з'єднань

en: Maximum Number of Task Retries before Giving Up
uk: Максимальна кількість запитів від завдання перед зупинкою

en: Maximum Total Number of Connections
uk: Максимальна кількість з'єднань

en: Megs
uk: Мегабайтів

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message Body
uk: Тіло повідомлення

en: Message-ID:
uk: Ідентифікатор повідомлення:

en: Message-Id
uk: Ідентифікатор повідомлення

en: Message-Id:
uk: Ідентифікатор повідомлення:

en: Misc
uk: Різне

en: Most Recent Headers
uk: Найсвіжіші заголовки

en: Move Selected Task(s) Down
uk: Перенести вибрані завдання нище

en: Move Selected Task(s) To Bottom
uk: Перенести вибрані завдання в низ

en: Move Selected Task(s) To Top
uk: Перенести вибрані завдання в гору

en: Move Selected Task(s) Up
uk: Перенести вибрані завдання вище

en: Move to the Next Group with Unread Messages.
uk: Перейти в наступну групу з непрочитаними повідомленнями

en: Move to the Next Group.
uk: Перейти в наступну групу.

en: Mute Quoted Text
uk: Приховати процитований текст

en: My server requires my username and password
uk: Мій сервер вимагає ім'я користувача і пароль

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) not posted.
uk: Статтю NNTP "%s" (%d з %d) не опубліковано.

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) posted.
uk: Статтю NNTP "%s" (%d з %d) опубліковано.

en: Name
uk: Назва

en: New
uk: Новий

en: New Groups
uk: Нові групи

en: New groups retrieval failed: %s
uk: Збій отримання нових груп: %s

en: New...
uk: Новий...

en: News (NNTP) server:
uk: Сервер новин (NNTP):

en: News Server
uk: Сервер новин

en: Newsgroups
uk: Групи новин

en: Newsgroups (if more than one group)
uk: Групи повідомлень (якщо більше однієї групи)

en: Newsgroups:
uk: Групи новин:

en: Next Unread _Group
uk: Наступна непрочитана група

en: No Address
uk: Немає адреси

en: No Filename
uk: Немає назви файлу

en: No Known Recipients
uk: Невідомі отримувачі

en: No Recipients!
uk: Не вказано адресатів!

en: No Sender Specified!
uk: Не вказано відправника!

en: No Tasks
uk: Немає завдань

en: No articles found for group "%s"
uk: Не знайдено статтей у групі "%s"

en: No new articles in group "%s"
uk: Немає нових статтей в групі "%s"

en: Not Named
uk: Не названо

en: Not Queued
uk: Не в черзі

en: OR
uk: АБО

en: Offline
uk: Від'єднатись

en: Online Settings
uk: Установки з'єднання

en: Online Status
uk: Стан з'єднання

en: Online Users _Manual
uk: Посібник користувача у мережі

en: Online/Offline Settings...
uk: Установки з'єднання...

en: Open the Connection Manager
uk: Відкрити менеджер з'єднань

en: Open the Status Log
uk: Відкрити журнал станів

en: Open the Task Manager
uk: Відкрити менеджер завдань

en: Organization:
uk: Організація:

en: Pan %s Started
uk: Pan %s запущено

en: Pan %s Task Manager
uk: Менеджер завдань Pan %s

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
uk: Менеджер завдань Pan %s (%d в черзі, %d запущено)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Failed)
uk: Менеджер завдань Pan %s (%d в черзі, %d запущено, %d збоїв)

en: Pan - Log Viewer
uk: Pan - Перегляд журналу

en: Pan - Task Manager
uk: Pan - Менеджер завдань

en: Pan Setup Wizard
uk: Помічний встановлення Pan

en: Pan _Homepage
uk: Домашня сторінка Pan

en: Pan should ask before going online
uk: Pan має перепитувати перед з'єднанням

en: Pan should go online as needed without asking
uk: Pan має з'єднуватись в разі потреби без перепитування

en: Pan should quietly stay offline until told otherwise
uk: Pan має лишатися поза мережею до вказівки про інше

en: Pan skipped %d corrupt headers from the local cache for group %s.
    You may want to empty this group and download fresh headers.
uk: Пропущено %d зіпсованих заголовків з локального кешу для групи %s.
    Вам може бути необхідно очистити групу і звантажити свіжі заголовки.

en: Pan: Preferences
uk: Pan: налаштування

en: Password
uk: Пароль

en: Password:
uk: Пароль:

en: Per-Server Settings
uk: Установки серверів

en: Please Select a Folder from the Group list.
uk: Виберіть теку з писку груп.

en: Port:
uk: Порт:

en: Post To Groups:
uk: Опублікувати в групах:

en: Post a new message to the current group.
uk: Опублікувати нове повідомлення у поточній групі.

en: Post a reply to the message on the news server.
uk: Опублікувати відповідь на сервері новин.

en: Posting Article ``%s''
uk: Публікація статті "%s"

en: Posting and Mailing Article ``%s''
uk: Публікація та відсилання статті "%s"

en: Posting article "%s" part %d of %d.
uk: Публікація статті "%s" частина %d з %d.

en: Posting complete: %s
uk: Публікацію завершено: %s

en: Preparing to Send Mail
uk: Підготовка до відсилання пошти

en: Print
uk: Друкувати

en: Print Command:
uk: Команда друку:

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Processing "%s"
uk: Обробка "%s"

en: Profile Name
uk: Назва профілю

en: Profile Name:
uk: Назва профілю:

en: Programmer, 0.6 - 0.7
uk: Програміст, 0.6 - 0.7

en: QUIT failed: %s
uk: Збій команди QUIT: %s

en: Queued
uk: Поставлено в чергу

en: Read
uk: Прочитана

en: References (if article is a reply)
uk: Посилання (якщо стаття є відповіддю)

en: References:
uk: Посилання:

en: Refresh a list of groups from the selected servers.
uk: Оновити список груп з вибраних серверів.

en: Regular Expression
uk: Реґулярний вираз

en: Reply To:
uk: Відповідати на:

en: Reply-To (if different from Author)
uk: Зворотня адреса (якщо відрізняється від адреси відправника)

en: Reply-To:
uk: Зворотня адреса:

en: Reply-To:
uk: Зворотня адреса:

en: Requeue selected failed Task(s)
uk: Перепоставити в чергу вибрані завдання, що зазнали збою

en: Reserve
uk: Резервувати

en: Retrieving %d new groups for "%s"
uk: Отримано %d нових груп для "%s"

en: Retrieving 0 new groups for "%s"
uk: Отримано 0 нових груп для "%s"

en: Rot13 Selected Text
uk: Зашифрувати вибраний текст за допомогою ROT13

en: Rule applies to all newsgroups
uk: Правило застосовується до всіх груп новин

en: Rule applies to specific newsgroups:
uk: Правило застосовується до вказаних груп:

en: Rule applies to:
uk: Правило застосовується до:

en: Rules
uk: Правила

en: Rules Tool.
uk: Інструменти правил.

en: Running
uk: Зпущено

en: SMTP Port:
uk: Порт SMTP:

en: SMTP Server:
uk: Сервер SMTP:

en: Same as --debug-socket
uk: Те ж що й --debug-socket

en: Sampling %d articles
uk: Вибірка %d статтей

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Save Profile
uk: Зберегти профіль

en: Save message to file
uk: Зберегти повідомлення у файлі

en: Save the log to file
uk: Зберегти жернал у файлі

en: Save this log to a file.
uk: Зберегти цей журнал у файлі.

en: Saved "%s"
uk: Збережено "%s"

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
uk: Збережено %d статтей в "%s" за %1f с (%.0f статтей/с)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
uk: Збережено %d груп в "%s" за %1f секунд (%.0f груп/с)

en: Saved %d of %u groups
uk: Збережено %d статтей з %u груп

en: Saving "%s"
uk: Збереження "%s"

en: Saving group `%s'
uk: Збереження групи "%s"

en: Selection
uk: Вибір

en: Send Later
uk: Відіслати пізніше

en: Send Now
uk: Відіслати зараз

en: Send a reply both to the author in mail, and to the news server.
uk: Відіслати відповідь і автору, і на сервер новин.

en: Send outgoing messages to stdout instead of smtp/nntp servers for debugging purposes.
uk: Відсилати вихідні повідомлення на стандартний вивід замість SMTP чи NNTP для налагодження.

en: Send this Message Later
uk: Відіслати це повідомлення пізніше

en: Send this Message Now
uk: Відіслати це повідомлення негайно

en: Sending Mail
uk: Відсилання кореспонденції

en: Server
uk: Сервер

en: Server "%s" is Offline; no new tasks will be processed
uk: Сервер "%s" не в мережі; нові завдання не буде опрацьовано

en: Server "%s" is Online
uk: Сервер "%s" на лінії

en: Server Address
uk: Адреса сервера

en: Server Information
uk: Інформація про сервер

en: Server Port
uk: Порт сервера

en: Set Per-Server Connection Limits
uk: Встановити обмеження з'єднань серверів

en: Set the properties for the selected group.
uk: Встановити властивості для вибраної групи.

en: Show Articles which are Cached Locally
uk: Показати статті, які скешовано локально

en: Show Articles which are not Cached Locally
uk: Показати статті, які не скешовано локально

en: Show Complete Binary Articles
uk: Показати повні двійкові статті

en: Show Incomplete Binary Articles
uk: Показати неповні двійкові статті

en: Show New Articles
uk: Показати нові статті

en: Show Queued Articles
uk: Показати чергові статті

en: Show Read Articles
uk: Показати прочитані статті

en: Show Saved Articles
uk: Показати збережені статті

en: Show Unread Articles
uk: Показати непрочитані статті

en: Show Watched Threads
uk: Показати очікувані гілки

en: Show a_lert:
uk: Показати попередження:

en: Show only the first part of complete multipart binary posts
uk: Показувати лише першу частину повної двійкової публікації

en: Signature File:
uk: Файл підпису:

en: Sorting Articles
uk: Сортування статтей

en: Specify the geometry of the window.
uk: Визначити геометрію вікна.

en: Status
uk: Стан

en: Subject
uk: Тема

en: Subject:
uk: Тема:

en: Subject:
uk: Заголовок:

en: Subscribe
uk: Передплатити

en: Subscribed
uk: Передплачені

en: Subscribed Groups
uk: Передплачені групи

en: Test Sound
uk: Перевірити звук

en: Thanks to
uk: Подяки

en: The cache is used to keep local copies of articles
    to reduce the time connected to the network.
uk: Кеш використовується для зберігання локальних копій
    статтей для зменшення часу з'єднання з мережею.

en: The e-mail account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
uk: Поштова адреса куди мають приходити відповіді на ваше повідомлення.  Потрібно лише якщо адреса відрізняється від поля заголовку "Від:".

en: The newsgroup or newsgroups where replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
uk: Групи новин в які мають направлятись відповіді на ваші публікації.  Це потрібно якщо групи відрізняють від тих які вказано в заголовку "Опублікувати в групах". 
    Щоб направити всі відповіді на вашу електронну адресу, використовуйте "Інші статті: автор".

en: The organization you're associated with.
uk: Організація, з якою ви пов'язані.

en: Thread Pane
uk: Панель гілок

en: Time
uk: Час

en: Timed out waiting to read from the server.
uk: Перевищенно час очікування зчитування з сервера.

en: Toggling this and restarting Pan is a good idea if your fonts aren't being displayed properly.
uk: Перемикання цього та перезапуск Pan будее корисним якщо ваші шрифти не відображаються правильно.

en: Total
uk: Загалом

en: Transfer Rate
uk: Швидкість передавання

en: Turn line wrap on/off in the Message Body
uk: Увімкнути/вимкнути перенос у тілі повідомлення

en: Turn on article cache debugging messages.
uk: Увімкнути налагоджувальні повідомлення кешу статтей.

en: Turn on attachment decoding debugging messages.
uk: Увімкнути налагоджувальні повідомлення розкодування долучень.

en: Turn on gui thread lock debugging messages.
uk: Увімкнути налагоджувальні повідомлення блокування гілки ГІК.

en: Turn on newsrc decoding debugging messages.
uk: Увімкнути налагоджувальні повідомлення декодування newsrc.

en: Turn on pan object system debugging messages.
uk: Увімкнути налагоджувальні повідомлення системи об'єктів Pan.

en: Turn on socket input debugging messages.
uk: Увімкнути налагоджувальні повідомлення вводу на сокет.

en: Turn on socket input/output debugging messages.
uk: Увімкнути налагоджувальні повідомлення вводу-виводу на сокеті.

en: Turn on socket output debugging messages.
uk: Увімкнути налагоджувальні повідомлення виводу з сокету.

en: Turn on task scheduler debugging messages.
uk: Увімкнути налагоджувальні повідомлення планувальника завдань.

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
uk: Наберіть рядок для пошуку групи і натисніть "Ввід". Дозволяються шаблони.

en: Type in the name you would like Pan to show when referring to this profile you have just setup.  You can name the profile anything you want to.
uk: Введіть і'мя, на яке вам хотілось би, щоб посилався Pan відносно цього профілю. Ви можете назвати профіль як завгодно.

en: Type the name of your Internet news server.
uk: Введіть назву вашого сервера новин.

en: Unable to open connection to mail server "%s"
uk: Не вдалося відкрити з'єднання з поштовим сервером "%s"

en: Unable to parse the geometry string "%s"
uk: Не вдалося проаналізувати рядок геометрії "%s"

en: Unknown Content Type
uk: Невідомий тип вмісту

en: Unknown Encoding
uk: Невідоме кодування

en: Unread
uk: Непрочитані

en: Unread Only
uk: Лише непрочитані

en: Unsubscribe
uk: Відписатись

en: Use Article Subject
uk: Використовувати тему статті

en: Use Custom Filename
uk: Використовувати іншу назву файлу

en: Use Encoded Filename
uk: Використовувати закодовану назву файлу

en: Use gdk_fontset_load instead of gdk_font_load
uk: Застосовувати gdk_fontset_load замість of gdk_font_load

en: Usenet posting failed.
uk: Не вдалося опублікувати в Usenet.

en: Username
uk: Назва користувача

en: WARNING: %d lines >80 characters in the message.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  %d рядків >80 символів у повідомленні.

en: WARNING: %d lines too wide in signature
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: підпим має %d надто широких рядків

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Перехнесна публікація без встановлення інших статтей.

en: WARNING: Following-Up to many groups.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Додавання у велику кількість груп.

en: WARNING: Group "%s" is read-only.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Група: "%s" лише для зчитування.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Публікація у великій кількості груп.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Префікс підпису без підпису.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Повідомлення містить лише процитований текст!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Повідомлення в основному містить процитований текст.

en: WARNING: Unknown group: "%s".
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Невідома група: "%s".

en: WARNING: signature is more than 4 lines long
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: підпис довше 4 рядків

en: Waiting to decode "%s"
uk: Очікування на розкодування "%s"

en: Watched
uk: Очікувалась

en: Watched Threads
uk: Очікувані гілки

en: We don't have a group list for server "%s".
    Shall we get one?
uk: У нас нємає списку груп для сервера "%s".
    Чи потрібно його отримувати?

en: Welcome to Pan
uk: Ласкаво просимо у Pan

en: When you post a message to a newsgroup, your display name will appear in the From field.  Type your name in as you would like it to appear.
uk: Когда ви відсилаєте повідомлення у групу новин, ваше ім'я буде з'являтись в полі "Від:". Введіть ваше і'мя якщо ви хочете, щоб воно з'являлось.

en: Wildcard group specification:
uk: Маска групи:

en: Wrap Text
uk: Перенос тексту

en: You haven't loaded an article to print.
uk: Не завантажено статтю для друку.

en: Your Name
uk: Ваше ім'я

en: Your message was saved in the folder ``pan.sendlater''
uk: Ваше повідомлення збережено у теці "pan.sendlater"

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
uk: [Це поштова копія статті в Usenet опублікованої в "%s"]

en: _Article
uk: Стаття

en: _Delete
uk: Стерти

en: _Delete article
uk: Стерти статтю

en: _Navigate
uk: Навіґація

en: _Play a Sound:
uk: Відтворити звук:

en: _Post
uk: Опублікувати

en: _Post to newsgroup
uk: Опублікувати у групі новин

en: _Properties...
uk: Властивості...

en: _Reply by E-mail
uk: Відповісти Е-поштою

en: _Rot13 Selected Text
uk: Зашифрувати вибраний текст за допомогою ROT13

en: _Rules...
uk: Правила...

en: _View
uk: Перегляд

en: _Watch thread (highlights the thread)
uk: Очікувати гілку (підсвічує гілку)

en: ``Followup-To: poster'': sending email to author.
uk: "Інші статті: автор": відсилання е-пошти автору.

en: all groups
uk: всі групи

en: all headers
uk: всі заголовки

en: new groups
uk: нові групи

en: new headers
uk: нові заголовки

en: sample
uk: зразок

en: socket [%p] failed its read
uk: збій цього зчитувапння на сокеті [%p]

en: socket [%p] failed its read:
    %s
uk: збій цього зчитувапння на сокеті [%p]:
    %s
