nautilus - en to uk translation catalogue (1530 entries)

en:  (another copy)
uk:  (інша копія)

en:  (containing %d items)
uk:  (містить елементів: %d)

en:  (containing 0 items)
uk:  (містить 0 елементів)

en:  (containing 1 item)
uk:  (містить 1 елемент)

en:  (copy)
uk:  (копія)

en:  (see "
uk:  (див. "

en:  (see also "
uk:  (див. також "

en:  _Advanced
uk:  Розвинутий

en:  _Beginner
uk:  Початківець

en:  _Intermediate
uk:  Проміжковий

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  No other applications are available to view this file.  If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
uk: "%s" не може відкрити "%s" тому, що "%s" не має доступу до файлів на "%s".  Немає інших доступних програм для показу цього файлу.  Якщо ви скопіюєте цей файл на ваш комп'ютер, ви напевно зможете відкрити його.

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  Would you like to choose another application?
uk: "%s" не може відкрити "%s" тому, що "%s" не має доступу до файлів на "%s".  Хочете вибрати іншу програму?

en: "%s" cannot be moved to the Trash. Do you want to delete it immediately?
uk: "%s" не можна переносити в смітник. Стерти негайно?

en: "%s" could not be copied to the new location, because its name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.
    
    If you still want to copy "%s", rename it and try again.
uk: "%s" не може бути скопійовано у нове місце тому, що ця назва вже використовується для особливого елементу, якого не можа перенести чи видалити.
    
    Якщо ви все ж таки хочете скопіювати "%s", перейменуйте і спробуйте знову.

en: "%s" could not be moved to the new location, because its name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.
    
    If you still want to move "%s", rename it and try again.
uk: "%s" не може бути перенесено у нове місце тому, що ця назва вже використовується для особливого елементу, якого не можа перенести чи видалити.
    
    Якщо ви все ж таки хочете перенести "%s", перейменуйте і спробуйте знову.

en: "%s" is an executable text file. Do you want to run it, or display its contents?
uk: "%s" -- виконавчий текстовий файл. Ви хочете запустити його, чи відобразити вміст?

en: "%s" is not a valid location. Please check the spelling and try again.
uk: "%s" не вірне місце. Будь ласка, перевірте введене і спробуйте знову.

en: "%s" selected
uk: Вибрано "%s"

en: "%s" selected (%s)
uk: Вибрано "%s" (%s)

en: "%s" will be copied if you select the Paste Files command
uk: "%s" буде скопійовано, якщо ви виберете команду "Вставити файли"

en: "%s" will be moved if you select the Paste Files command
uk: "%s" буде перенесено, якщо ви виберете команду "Вставити файли"

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
uk: Пнд, Жов 00 0000 в 00:00 ПП

en: %d folders selected
uk: Вибрано тек: %d

en: %d items selected (%s)
uk: Вибрано елементів: %d (%s)

en: %d items, totalling %s
uk: %d елементів, загалом %s

en: %d of the selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete those %d items immediately?
uk: %d з вибраних елементів не можуть бути перенесені у смітник. Хочете стерти ці %d елементів негайно?

en: %d other items selected (%s)
uk: %d інших елементів вибрано (%s)

en: %dnd link to %s
uk: %d посилання на %s

en: %drd link to %s
uk: %d посилання на %s

en: %dst link to %s
uk: %d посилання на %s

en: %dth link to %s
uk: %d посилання на %s

en: %ld of %ld
uk: %ld з %ld

en: %lu GB
uk: %lu Гб

en: %lu GB RAM
uk: ОЗП %lu Гб

en: %lu MB
uk: %lu Мб

en: %lu MB RAM
uk: ОЗП %lu Мб

en: %s
    
    Loser sidebar.
uk: %s
    
    Бічна панель втраченого.

en: %s
    
    This is a Nautilus content view that fails on demand.
uk: %s
    
    Це відображення вмісту, який зазнав збою за вимогою.

en: %s
    
    This is a sample Nautilus content view component.
uk: %s
    
    Це зразок компоненту відображення вмісту в Наутілусі.

en: %s
    
    You can configure which programs are offered for which file types with the "File Types and Programs" part of the GNOME Control Center. Do you want to go there now?
uk: %s
    
    Ви можете налаштувати, які програми пропонуються для кожного типу фалів за допомогою частини Центру керування GNOME "Типи файлів і програми". Вихочете перейти туди зараз?

en: %s
    
    You clicked the Sample toolbar button.
uk: %s
    
    Ви натиснули конопку Зразок на панелі інструментів.

en: %s (%dnd copy)%s
uk: %s (%d копія)%s

en: %s (%drd copy)%s
uk: %s (%d копія)%s

en: %s (%dst copy)%s
uk: %s (%d копія)%s

en: %s (%dth copy)%s
uk: %s (%d копія)%s

en: %s (another copy)%s
uk: %s (інша копія)%s

en: %s (copy)%s
uk: %s (копія)%s

en: %s Properties
uk: Властивості %s

en: %s Viewer
uk: Відображення %s

en: %s's Home
uk: Домівка користувача %s

en: %u files
uk: файлів: %u

en: %u folders
uk: тек: %u

en: %u items
uk: елементів: %u

en: (none)
uk: (немає)

en: (some contents unreadable)
uk: (деякий вміст не зчитувальний)

en: .bashrc (copy)
uk: .bashrc (копія)

en: .foo (copy).txt
uk: .foo (копія).txt

en: 0 files
uk: 0 файлів

en: 0 folders
uk: 0 тек

en: 0 items
uk: 0 елементів

en: 00/00/00, 00:00 PM
uk: 00/00/00, 00:00 ПП

en: 1 MB
uk: 1 Мб

en: 1 file
uk: 1 файл

en: 1 folder
uk: 1 тека

en: 1 folder selected
uk: Вибрано 1 теку

en: 1 item
uk: 1 елемент

en: 1 item, with size %s
uk: 1 елемент обсягом %s

en: 1 other item selected (%s)
uk: Вибрано 1 елемент (%s)

en: 10 MB
uk: 10 Мб

en: 100 K
uk: 100 Кб

en: 100 MB
uk: 100 Мб

en: 3 MB
uk: 3 Мб

en: 5 MB
uk: 5 Мб

en: 500 K
uk: 500 Кб

en: ? bytes
uk: ? байтів

en: ? items
uk: ? елементів

en: A
uk: В

en: A Cappella
uk: Капела

en: A Teal variation of the Crux theme.
uk: Синьозелений варіант теми Crux.

en: A _Viewer...
uk: Переглядач...

en: APPENDIX
uk: ДОДАТОК

en: About Nautilus
uk: Про Наутілус

en: About Scripts
uk: Про скрипти

en: Accessed:
uk: Доступ:

en: Acid
uk: Ейсід

en: Acid Jazz
uk: Ейсід джаз

en: Acid Punk
uk: Ейсід панк

en: Acoustic
uk: Акустика

en: Activate items with a double click
uk: Активація елементів подвійним клацанням

en: Activate items with a single click
uk: Активізація елементів одинарним клацанням

en: Add New Site
uk: Додати новий сайт

en: Add New Theme...
uk: Додати нову тему...

en: Add a New Color...
uk: Додати новий колір...

en: Add a New Emblem...
uk: Додати нову емблему...

en: Add a New Pattern...
uk: Додати новий візерунок...

en: Add a New Site:
uk: Додати новий сайт:

en: Add a bookmark for the current location to this menu
uk: Додати закладку до поточного розміщення у це меню

en: Add new...
uk: Додати нове...

en: Add or remove sets of links by clicking on the checkboxes below.
uk: Додати чи видалити набори посилань клацанням на розміщеному нижче полі для відмітки.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
uk: Всі виконавчі файли у цій теці будуть з'являтися у меню скриптів. Вибір скрипту з меню запустись його з будь-яким вибраним елементом у якості вводу.

en: Alt
uk: Альт

en: Alternative
uk: Альтернатива

en: Always
uk: Завжди

en: Always list folders before files
uk: Завжди розміщувати теки перед файлами

en: Ambient
uk: Оточення

en: An Eggplant variation of the Crux theme.
uk: Баклажанний варіант теми Crux.

en: An _Application...
uk: Програма...

en: An error occurred while loading this search's contents: %s
uk: Під час завантаження вмісту цього пошуку виникла помилка: %s

en: Apparition
uk: Привид

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Applications
uk: Прикладні програми

en: Arabic
uk: Арабський

en: Arabic (IBM-864)
uk: Арабський (IBM-864)

en: Arabic (ISO-8859-6)
uk: Арабський (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
uk: Арабський (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
uk: Арабський (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (Windows-1256)
uk: Арабський (Windows-1256)

en: Are you sure you want Nautilus to forget which locations you have visited?
uk: Ви переконані в тому, що хочете щоб Наутілус знищив інформацію про відвідані вами місця?

en: Are you sure you want to forget history? If you do, you will be doomed to repeat it.
uk: Ви переконані в тому, що хочете стерти історію? Якщо ви зробите це, то не зможете відновити її.

en: Are you sure you want to permanently delete "%s" from the Trash?
uk: Ви впевнені, що хочете безповоротно стерти "%s" з смітника?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
uk: Ви впевнені, що хочете безповоротно стерти "%s"?

en: Are you sure you want to permanently delete all of the items in the Trash?
uk: Ви переконані в тому, що хочете безповоротно стерти все з смітника?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items from the Trash?
uk: Ви впевнені, що хочете безповоротно стерти ці %d вибраних елементів з смітника?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items?
uk: Ви впевнені, що хочете безповоротно стерти ці %d вибраних елементів?

en: Armenian (ARMSCII-8)
uk: Вірменський (ARMSCII-8)

en: Artist
uk: Артист

en: Ask before emptying the Trash or deleting files
uk: Перепитувати перед спорожненням смітника чи стиранням файлів

en: Ask each time
uk: Запитувати щоразу

en: Audio CD
uk: Аудіо КД

en: Authors
uk: Автори

en: Avantgarde
uk: Аванґард

en: Back
uk: Назад

en: Background
uk: Тло

en: Backgrounds and Emblems
uk: Тло й емблеми

en: Ballad
uk: Балади

en: Baltic
uk: Балтійський

en: Baltic (ISO-8859-13)
uk: Балтійський (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
uk: Балтійський (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
uk: Балтійський (Windows-1257)

en: Basic
uk: Основа

en: Bass
uk: Бас

en: Beat
uk: Біт

en: Bebob
uk: Бібоп

en: Big Band
uk: Біґ-бенд

en: Bit Rate
uk: Бітова швидкість

en: Black
uk: Чорний

en: Black Metal
uk: Блек метал

en: Blue Ridge
uk: Синя борозда

en: Blue Rough
uk: Синя нерівність

en: Blue Type
uk: Синій тип

en: Bluegrass
uk: Блюґрас

en: Blues
uk: Блюз

en: Bookmark for Nonexistent Location
uk: Закладка на місце, що не існує

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Booty Bass
uk: Буті бас

en: BritPop
uk: Бритпоп

en: Broken Link
uk: Зіпсоване посилання

en: Brushed Metal
uk: Лощений метал

en: Bubble Gum
uk: Жуйка

en: Built-in Bookmarks
uk: Владнані закладки

en: Burlap
uk: Мішковина

en: By Emblems
uk: За емблемами

en: By Modification Date
uk: За датою модифікації

en: By Modification _Date
uk: За датою модифікації

en: By Name
uk: За назвою

en: By Size
uk: За розміром

en: By Type
uk: За типом

en: By _Emblems
uk: За емблемами

en: By _Name
uk: За назвою

en: By _Size
uk: За розміром

en: By _Type
uk: За типом

en: C_lear Text
uk: Стерти текст

en: Cabaret
uk: Кабаре

en: Camouflage
uk: Камуфляж

en: Can't Change Trash Location
uk: Неможливо змінювати розміщення смітника

en: Can't Copy Into Self
uk: Неможливо копіювати в себе

en: Can't Copy Over Self
uk: Неможливо копіювати в себе

en: Can't Copy Trash
uk: Неможливо копіювати в смітник

en: Can't Copy to Trash
uk: Неможливо копіювати у смітник

en: Can't Display Location
uk: Неможливо відобразити положення.

en: Can't Move Into Self
uk: Неможливо переносити в себе

en: Can't Open Location
uk: Неможливо відкрити місце

en: Can't Play Remote Files
uk: Неможливо програти віддалені файли

en: Can't Read Folder
uk: Неможливо зчитати папку

en: Can't create nautilus-launcher-applet!
uk: Неможливо створити nautilus-launcher-applet!

en: Can't create nautilus-preferences-applet!
uk: Неможливо створити nautilus-preferences-applet!

en: Can't delete current theme
uk: Неможливо видалити поточну тему

en: Can't execute remote links
uk: Неможливо виконувати віддалені посилання

en: Can't find description even for "x-directory/normal". This probably means that your gnome-vfs.keys file is in the wrong place or isn't being found for some other reason.
uk: Неможливо навіть знайти опис для "x-directory/normal". Схоще. це означає, що файл gnome-vfs.keys знаходиться у невірному місці, або його не можна знайти з інших причин.

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Cancel Group Change?
uk: Відмінити зміну групи?

en: Cancel Open?
uk: Відмінити відкривання?

en: Cancel Owner Change?
uk: Відмінити зміну власника?

en: Cancel Remove
uk: Відмінити видалення

en: Cancel Rename?
uk: Відмінити перейменування

en: Cancel Showing Properties Window?
uk: Відмінити показ вікна властивостей?

en: Caveat
uk: Осторога

en: Celtic
uk: Кельтська

en: Celtic (ISO-8859-14)
uk: Кельтський (ISO-8859-14)

en: Central European
uk: Центральноєвропейський

en: Central European (IBM-852)
uk: Центральноєвропейський (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
uk: Центральноєвропейський (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
uk: Центральноєвропейський (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
uk: Центральноєвропейський (Windows-1250)

en: Certified
uk: Сертифіковано

en: Chalk
uk: Крейда

en: Chamber Music
uk: Камерна музика

en: Change Desktop Background
uk: Змінити тло робочого столу

en: Change the visibility of this window's location bar
uk: Змінити видимість панелі положення цього вікна

en: Change the visibility of this window's sidebar
uk: Змінити видимість бічної панелі цього вікна

en: Change the visibility of this window's status bar
uk: Змінити видимість панелі стану цього вікна

en: Change the visibility of this window's toolbar
uk: Змінити видимість панелі інструментів цього вікна

en: Changing group
uk: Зміна групи

en: Changing owner
uk: Зміна власника

en: Chanson
uk: Шансон

en: Charcoal
uk: Рашкуль

en: Charset Encoding
uk: Набір символів

en: Checking Your Internet Connection
uk: Перевірка вашого з'єднання з Інтернетом

en: Chinese
uk: Китайський

en: Chinese Simplified (GB2312)
uk: Спрощений китайський (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
uk: Спрощений китайський (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
uk: Спрощений китайський (HZ)

en: Chinese Traditional (Big5)
uk: Традиційний китайський (Big5)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
uk: Традиційний китайський (EUC-TW)

en: Choose
uk: Вибрати

en: Choose Your User Level
uk: Виберіть ваш рівень користувача

en: Choose a program with which to open the selected item
uk: Виберіть програму для відкривання вибраного елементу

en: Choose a view for "%s".
uk: Виберіть відображення для "%s".

en: Choose a view for the current location, or modify the set of views
uk: Вибрати відображення для поточного місця чи змінити набір відображень

en: Choose an application with which to open "%s".
uk: Виберіть програму для відкривання нею "%s".

en: Choose another application with which to open the selected item
uk: Виберіть іншу програму для відкривання вибраного елементу

en: Choose another viewer with which to view the selected item
uk: Виберіть іншу програму для перегляду вибраного елементу

en: Chorus
uk: Хор

en: Christian Gangsta Rap
uk: Християнський ґанґстерський реп

en: Christian Rap
uk: Християнський Реп

en: Christian Rock
uk: Християнський рок

en: Classic Rock
uk: Класичний рок

en: Classical
uk: Класична

en: Clean Up by Name
uk: Впорядкувати за назвою

en: Clear Text
uk: Стерти текст

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
uk: Очистити меню "Перейти" та списків "Назад" і "Вперед"

en: Click Behavior
uk: Поведінка клацання

en: Click Finish to launch Nautilus. You'll start with a
    window showing your home folder.
    
    We hope you enjoy Nautilus!
uk: Клацніть "Завершити" для запуску Наутілуса. На початку у
    вас буде вікно, що показуватиме вашу домашню теку.
    
    Ми сподіваємося, вам буде приємно працювати в Наутілусі!

en: Click on a color to remove it
uk: Клацніть на кольорі, щоб видалити його

en: Click on a pattern to remove it
uk: Клацніть на візерунку, щоб видалити його.

en: Click on a theme to change the appearance of Nautilus.
uk: Клацніть на темі для зміни зовнішнього вигляду Наутілуса.

en: Click on a theme to remove it.
uk: Клацніть на темі, щоб видалити її.

en: Click on an emblem to remove it
uk: Клацніть на емблемі, щоб видалити її

en: Close
uk: Закрити

en: Close _All Windows
uk: Закрити всі вікна

en: Close all Nautilus windows
uk: Закрити всі вікна Наутілуса

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: Club
uk: Клуб

en: Club-House
uk: Клаб хаус

en: Color name:
uk: Назва кольору:

en: Color value:
uk: Значення кольору:

en: Colors
uk: Кольори

en: Colors:
uk: Кольри:

en: Comedy
uk: Комедія

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: Concrete
uk: Бетон

en: Configuration Files
uk: Файли конфіґурації

en: Conflict while copying
uk: Конфлікт під час копіювання

en: Contemporary Christian
uk: Сучасна християнська

en: Content Loser
uk: Втрачений вміст

en: Content Loser Viewer
uk: Відображення втраченого вмісту

en: Content searches are not available
uk: Пошук вмісту не доступний

en: Contents:
uk: Вміст:

en: Conventions
uk: Домовленості

en: Cool
uk: Прохолода

en: Copy Files
uk: Копіювання файлів

en: Copy Text
uk: Скопіювати текст

en: Copy the selected text to the clipboard
uk: Скопіювати вибраний текст у буфер обміну

en: Copying
uk: Копіювання

en: Copying files
uk: Копіювання файлів

en: Copyright
uk: Авторське право

en: Copyright (C) 1999-2001 Eazel, Inc.
uk: Copyright © 1999-2001 Eazel, Inc.

en: Cork
uk: Корок

en: Couldn't Create Required Folder
uk: Не вдалося створити необхідну теку

en: Couldn't Create Required Folders
uk: Не вдалося створити необхідні теки

en: Couldn't add theme
uk: Не вдалося додати тему

en: Couldn't change the group of "%s" because it is on a read-only disk
uk: Не вдалося змінити групу "%s" через те, що цей диск лише для зчитування.

en: Couldn't change the name of "%s" because it is on a read-only disk
uk: Не вдалося змінити назву "%s" через те, що цей диск лише для зчитування.

en: Couldn't change the owner of "%s" because it is on a read-only disk
uk: Не вдалося змінити власника "%s" через те, що цей диск лише для зчитування.

en: Couldn't change the permissions of "%s" because it is on a read-only disk
uk: Не вдалося змінити права "%s" через те, що цей диск лише для зчитування.

en: Couldn't delete pattern
uk: Не вдалось стерти візерунок

en: Couldn't display "%s", because Nautilus cannot determine what type of file it is.
uk: Неможливо показати "%s" тому, що Наутілус не може обробляти файли такого типу.

en: Couldn't display "%s", because Nautilus cannot handle %s: locations.
uk: Неможливо показати "%s" тому, що Наутілус не може обробляти адреси %s:.

en: Couldn't display "%s", because access was denied.
uk: Не вдалося відобразити "%s" через відмову в доступі.

en: Couldn't display "%s", because the attempt to log in failed.
uk: Неможливо показати "%s" тому, що Наутілусу не вдалась спроба реєстрації.

en: Couldn't display "%s", because the host name was empty. Check that your proxy settings are correct.
uk: Неможливо показати "%s" тому, що назва хоста порожня. Переконайтесь, що у вас вірно налаштовано проксі.

en: Couldn't find "%s". Please check the spelling and try again.
uk: Не вдалося знайти "%s". Будь ласка, перевірте орфографію, та спробуйте знову.

en: Couldn't install color
uk: Не вдалося встановити колір

en: Couldn't install emblem
uk: Не вдалося встановити емблему

en: Couldn't install pattern
uk: Не вдалося встановити візерунок

en: Couldn't install theme
uk: Не вдалося встановити тему

en: Couldn't load %s
uk: Не вдалося завантажити %s

en: Couldn't remove theme
uk: Не вдалося видалити тему

en: Countertop
uk: Стійка

en: Country
uk: Кантрі

en: Create a New Color:
uk: Створити новий колір:

en: Create a New Emblem:
uk: Створити нову емблему:

en: Create a new empty folder inside this folder
uk: Створити нову порожню теку в цій

en: Create a symbolic link for each selected item
uk: Створити символьне посилання для кожного вибраного елементу

en: Create the initial window with the given geometry.
uk: Створити початкове вікно з вказаною геометрією.

en: Creating Properties window
uk: Створення вікна властивостей

en: Creating links to files
uk: Створення посилань на файли

en: Croatian (MacCroatian)
uk: Хорватський (MacCroatian)

en: Crossover
uk: Кросовер

en: Crux-Eggplant
uk: Баклажанний Crux

en: Crux-Teal
uk: Синьозелений Crux

en: Cu_t File
uk: Вирізати файл

en: Cu_t Files
uk: Вирізати файли

en: Cult
uk: Культ

en: Cut Files
uk: Вирізання файлів

en: Cut Text
uk: Вирізати текст

en: Cut _Text
uk: Вирізати текст

en: Cut the selected text to the clipboard
uk: Вирізати вибраний текст у буфер обміну

en: Cyrillic
uk: Кирилиця

en: Cyrillic (IBM-855)
uk: Кирилиця (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
uk: Кирилиця (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
uk: Кирилиця (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
uk: Кирилиця (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
uk: Кирилиця (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (IBM-866)
uk: Кирилиця (російський) (IBM-866)

en: Cyrillic/Russian (KOI8-R)
uk: Кирилиця (російський) (KOI8-R)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
uk: Кирилиця (український) (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
uk: Кирилиця (український) (MacUkrainian)

en: Dance
uk: Танцювальна

en: Dance Hall
uk: Денсхол

en: Danger
uk: Небезпека

en: Danube
uk: Дунай

en: Dark Cork
uk: Темний корок

en: Dark GNOME
uk: Темний GNOME

en: Darkwave
uk: Дарквейв

en: Date Modified
uk: Дата модифікації

en: De_lete
uk: Стерти

en: De_lete...
uk: Стерти...

en: Death Metal
uk: Дет-метал

en: Decoding Update...
uk: Декодування поновлень...

en: Deep Teal
uk: Насичений синьозелений

en: Default
uk: Типова

en: Default non-smooth font:
uk: Типовий незгладжений шрифт:

en: Default smooth font:
uk: Типовий згладжений шрифт:

en: Delete
uk: Стерти

en: Delete From Trash?
uk: Старти з смітника?

en: Delete Immediately?
uk: Стерти негайно?

en: Delete Trash Contents?
uk: Стерти вміст смітника?

en: Delete all items in the Trash
uk: Стерти всі елементи у смітнику

en: Delete all selected items permanently
uk: Стерти всі вибрані елементи безповортно

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
uk: Стерти всі вибрані елементи без переносу в смітник

en: Delete from _Trash
uk: Стерти з смітника

en: Delete from _Trash...
uk: Стерти з смітника...

en: Delete?
uk: Стерти?

en: Deleting
uk: Стирання

en: Deleting files
uk: Стирання файлів

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Development
uk: Розробка

en: Devices
uk: Пристрої

en: Disco
uk: Диско

en: Disks
uk: Диски

en: Display
uk: Показати

en: Display %s tab in sidebar
uk: Показати закладку %s у бічній панелі

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
uk: Показати вікно, в якому можна буде виправити закладки цього меню

en: Display credits for the creators of Nautilus
uk: Показати інформацію про творців Наутілуса

en: Display files when they are clicked
uk: Показувати файли під час клацання на них

en: Display icons in the opposite order
uk: Показати піктограми у зворотньому порядку

en: Display location bar in new windows
uk: Показувати панель положення у нових вікнах

en: Display on-line help for Nautilus
uk: Показати мережеву довідку Наутілуса

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
uk: Показати візерунки, кольори і емблеми, які можуть бути використані для налаштування зовнішнього вигляду

en: Display quick reference pages for Nautilus
uk: Показати сторінки довідки про Наутілус

en: Display release notes for Nautilus
uk: Показати нотатки щодо випуску Наутілуса

en: Display sidebar in new windows
uk: Показувати бічну панель у нових вікнах

en: Display status bar in new windows
uk: Показувати панель стану в нових вікнах

en: Display the latest contents of the current location
uk: Показати останній вміст поточного місця

en: Display this location with "%s"
uk: Показати це місце за допомогою "%s"

en: Display toolbar in new windows
uk: Показувати панель інструментів у нових вікнах

en: Distinguished
uk: Завершене

en: Do you want to view these %d locations in separate windows?
uk: Ви хочете продивитись ці %d місць в окремих вікнах?

en: Documents by Subject
uk: Документи за темою

en: Don't include in the menu for "%s" items
uk: Не включати в меню для елементів "%s"

en: Don't include the built-in bookmarks in the Bookmarks menu
uk: Не включати владнані закладки у меню закладок

en: Don't make thumbnails for files larger than:
uk: Не робити мініатюр для файлів більших ніж:

en: Don't verify my connection or check for updates
uk: Не перевіряти з'єднання і не шукати поновлення

en: Done
uk: Зроблено

en: Dots
uk: Крапки

en: Downloading Nautilus updates...
uk: Звантаження оновлень до Наутілуса...

en: Draft
uk: Чорновик

en: Drag a color to an object to change it to that color
uk: Перетягніть колір на об'єкт, щоб змінити його колір

en: Drag a pattern tile to an object to change it
uk: Перетягніть елемент візерунку на об'єкт, щоб змінити його

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
uk: Перетягніть емблему на об'єкт, щоб додати її до об'єкту

en: Drag to seek within track
uk: Пересуньте для позиціонування в доріжці

en: Dream
uk: Сон

en: Drum & Bass
uk: Барабани і бас

en: Drum Solo
uk: Барабанне соло

en: Duet
uk: Дует

en: Duplicate
uk: Дублювати

en: Duplicate each selected item
uk: Дублювати кожен вибраний елемент

en: Easy Listening
uk: Легка

en: Eclipse
uk: Затемнення

en: Edit
uk: Виправити

en: Edit various Nautilus preferences
uk: Виправлення різних параметрів Наутілуса

en: Electronic
uk: Електронна

en: Emblems
uk: Емблеми

en: Emblems:
uk: Емблеми:

en: Empty
uk: Порожньо

en: Empty Trash
uk: Спорожнити смітник

en: Empty Trash...
uk: Спорожнити смітник...

en: Emptying the Trash
uk: Спорожнення смітника

en: English (US-ASCII)
uk: Англійський (US-ASCII)

en: Envy
uk: Заздрість

en: Erase
uk: Очистити

en: Error "%s" creating new folder.
uk: Помилка створення нової теки "%s".

en: Error "%s" while copying "%s".
    
    Would you like to continue?
uk: Помилка "%s" під час копіювання "%s".
    
    Бажаєте продовжити?

en: Error "%s" while copying.
    
    Would you like to continue?
uk: Помилка "%s" під час копіювання.
    
    Бажаєте продовжити?

en: Error "%s" while creating a link to "%s".
    
    Would you like to continue?
uk: Помилка "%s" під час створення посилання в "%s".
    
    Бажаєте продовжити?

en: Error "%s" while deleting "%s".
    
    Would you like to continue?
uk: Помилка "%s" під час стирання "%s".
    
    Бажаєте продовжити?

en: Error "%s" while deleting.
    
    Would you like to continue?
uk: Помилка "%s" під час стирання.
    
    Бажаєте продовжити?

en: Error "%s" while linking.
    
    Would you like to continue?
uk: Помилка "%s" під час створення посилання.
    
    Бажаєте продовжити?

en: Error "%s" while moving "%s".
    
    Would you like to continue?
uk: Помилка "%s" під час перенесення "%s".
    
    Бажаєте продовжити?

en: Error "%s" while moving.
    
    Would you like to continue?
uk: Помилка "%s" під час перенесення.
    
    Бажаєте продовжити?

en: Error Displaying Folder
uk: Помилка відображення теки

en: Error Setting Group
uk: Помилка встановлення групи

en: Error Setting Owner
uk: Помилка встановлення власника

en: Error Setting Permissions
uk: Помилка встановлення прав

en: Error creating new folder
uk: Помилка створення нової теки

en: Error creating new folder.
    
    There is no space on the destination.
uk: Помилка створення нової теки.
    
    Невистачає місця за призначенням.

en: Error creating new folder.
    
    You do not have permissions to write to the destination.
uk: Помилка створення теки.
    
    Ви не маєте прав для запису за призначенням.

en: Error during search
uk: Помилка під час пошуку

en: Error reading file index
uk: Помилка зчитування файлового індексу

en: Error while copying to "%s".
    
    The destination disk is read-only.
uk: Помилка копіювання у "%s".
    
    Диск призначення лише для зчитування.

en: Error while copying to "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
uk: Помилка копіювання в "%s".
    
    Не вистачає місця за місцем призначення.

en: Error while copying to "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
uk: Помилка копіювання в "%s".
    
    Ви не маєете прав на запис у цю теку.

en: Error while copying.
uk: Помилка під час копіювання.

en: Error while copying.
    
    "%s" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
uk: Помилка копіювання.
    
    "%s" не може бути скопійовано тому, що ви немаєте прав на зчитування.

en: Error while creating link in "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
uk: Помилка створення посилання в "%s".
    
    Не вистачає місця за місцем призначення.

en: Error while creating links in "%s".
    
    The destination disk is read-only.
uk: Помилка створення посилань у "%s".
    
    Диск призначення лише для зчитування.

en: Error while creating links in "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
uk: Помилка створення посилань у "%s".
    
    Ви не маєте прав на запис у цю теку.

en: Error while deleting.
uk: Помилка під час стирання.

en: Error while deleting.
    
    "%s" cannot be deleted because it is on a read-only disk.
uk: Помилка стирання.
    
    "%s", що знаходиться на диску лише для зчитування, не може бути стерто.

en: Error while deleting.
    
    "%s" cannot be deleted because you do not have permissions to modify its parent folder.
uk: Помилка стирання.
    
    "%s" не може бути стерто тому, що ви не маєте прав на модифікацію батьківської теки.

en: Error while linking.
uk: Помилка під час створення посилання.

en: Error while moving items to "%s".
    
    The destination disk is read-only.
uk: Помилка перенесення елементів у "%s".
    
    Диск призначення лише для зчитування.

en: Error while moving items to "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
uk: Помилка перенесення елементів у "%s".
    
    Ви не маєете прав на запис у цю теку.

en: Error while moving to "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
uk: Помилка перенесення в "%s".
    
    Не вистачає місця за місцем призначення.

en: Error while moving.
uk: Помилка під час переносу.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because it is on a read-only disk.
uk: Помилка перенесення.
    
    "%s", що знаходиться на диску лише для зчитування, не може бути перенесено.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because you do not have permissions to change it or its parent folder.
uk: Помилка перенесення.
    
    "%s" не може бути перенесено тому, що ви не маєте прав на модифікацію батьківської теки.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved to the Trash because you do not have permissions to change it or its parent folder.
uk: Помилка перенесення.
    
    "%s" не може бути перенесено в смітник тому, що ви не маєте прав на модифікацію файлу чи батьківської теки.

en: Ethnic
uk: Ентічна

en: Euro-House
uk: Євро-хаус

en: Euro-Techno
uk: Євротехно

en: Eurodance
uk: Євроденс

en: Every indexed file on your computer matches the criteria you selected. You can check the spelling on your selections or add more criteria to narrow your results.
uk: Кожен проіндексований файл у вашій системі відповідає вказаним критеріям. Ви можете перевірити вірність вказаного чи додати критерії для звуження результатів пошуку.

en: Executable Text Files
uk: Виконавчі текстові файли

en: Execute
uk: Виконання

en: Execute files when they are clicked
uk: Виконувати файли під час клацання на них

en: F_onts
uk: Шрифти

en: Factory for Nautilus component adapter factories
uk: Фабрика для фабрик адаптера компонентів Наутілуса

en: Factory for Nautilus component adapter factories
uk: Фабрика для фабрик адаптера компонентів Наутілуса

en: Factory for Nautilus shell and file manager
uk: Фабрика для оболонки Наутілуса і файлового менеджера

en: Factory for annotation view
uk: Фабрика для відображення анотації

en: Factory for hardware view
uk: Фабрика для відображення апаратного забезпечення

en: Factory for history views
uk: Фабрика для відображень історії

en: Factory for music view
uk: Фабрика для відображення музики

en: Factory for news view
uk: Фабрика для відображення новин

en: Factory for objects that wrap ordinary Bonobo Controls or Embeddables to look like Nautilus Views
uk: Фабрика для об'єктів, які роблять інтерфейс керівних і вмонтовувальних елементів Bonobo схожим до відображень Наутілуса

en: Factory for text view
uk: Фабрика для відображення тексту

en: Fast searches are not available
uk: Швидкі пошуки не доступні

en: Fast searches are not enabled on your computer
uk: Швидкі пошуки не доступні на вашому комп'ютері

en: Fast-Fusion
uk: Швидкий Фьюжн

en: Favorite
uk: Улюблене

en: Fewer Options
uk: Менше параметрів

en: Fibers
uk: Волокна

en: Figure %d
uk: Рисунок %d

en: Figure %s
uk: Рисунок %s

en: File "%s" already exists.
    
    Would you like to replace it?
uk: Файл "%s" вже існує.
    
    Бажаєте замінити його?

en: File Group:
uk: Група файлу:

en: File Owner:
uk: Власник файлу:

en: File Types and Programs
uk: Типи файлів і програми

en: File too large
uk: Файл надто великий

en: Files copied:
uk: Скопійовано файли:

en: Files deleted:
uk: Стерто файли:

en: Files linked:
uk: Створенно посилапння на файли:

en: Files moved:
uk: Перенесено файли:

en: Files thrown out:
uk: Файлів викинуто:

en: Find
uk: Знайти

en: Find Them!
uk: Знайти це!

en: Find:
uk: Знайти:

en: Finished
uk: Завершено

en: Finishing Creating Links...
uk: Завершення створення посилань...

en: Finishing Move...
uk: Завершення перенесення...

en: Fire Engine
uk: Вогняний механізм

en: Floppy
uk: Дискета

en: Floral
uk: Флора

en: Folk
uk: Народна

en: Folk/Rock
uk: Народна/рок

en: Folklore
uk: Фольклор

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Fonts
uk: Шрифти

en: For users who have no previous experience with GNOME
    and %s.
uk: Для користувачів, що не мають попереднього досвіду
    роботи з GNOME і %s.

en: For_get History
uk: Забути історію

en: Forget
uk: Забути

en: Forget History?
uk: Забути історію?

en: Forward
uk: Вперед

en: Fossil
uk: Закам'янілість

en: Freestyle
uk: Вільний стиль

en: From:
uk: Від:

en: Funk
uk: Фанк

en: Fusion
uk: Фьюжн

en: GConf error:
      %s
uk: Помилка GConf:
      %s

en: GConf error:
      %s
    All further errors shown only on terminal
uk: Помилка GConf:
      %s
    Всі наступні помилки виводимуться лише на термінал

en: GEOMETRY
uk: ГЕОМЕТРІЯ

en: GMC to Nautilus Transition
uk: Перехід з GMC на Наутілус

en: GNOME Documentation
uk: Документація GNOME

en: Game
uk: Гра

en: Games
uk: Ігри

en: Gangsta Rap
uk: Ґанґстерський реп

en: Generic Image Viewer
uk: Базове відображення зображень

en: Generic image control factory
uk: Фабрика базового керування зображенням

en: Go There
uk: Перейти сюди

en: Go To:
uk: Перейти на:

en: Go to Nonexistent Location
uk: Перейти до місця, що не існує

en: Go to the home location
uk: Перейти до дому

en: Go to the location specified by this bookmark
uk: Перейти до місця вказаного закладкою

en: Go to the next visited location
uk: Перейти до наступного відвіданого місця

en: Go to the previous visited location
uk: Перейти до попереднього відвіданого місця

en: Go up to the location that contains the displayed location
uk: Перейти до місця, що містить відображене місце

en: Goa
uk: Ґоа

en: Gospel
uk: Ґоспел

en: Gothic
uk: Готична

en: Gothic Rock
uk: Готичний рок

en: Granite
uk: Ґраніт

en: Grapefruit
uk: Ґрейпфрут

en: Greek
uk: Грецький

en: Greek (ISO-8859-7)
uk: Грецький (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
uk: Грецький (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
uk: Грецький (Windows-1253)

en: Green Weave
uk: Зелена хвиля

en: Group:
uk: Група:

en: Grunge
uk: Гранж

en: HTTP Proxy Settings
uk: Параметри проксі HTTP

en: Hard Rock
uk: Важкий рок

en: Hardcore
uk: Хардкор

en: Hardware
uk: Апаратне забезпечення

en: Hardware Overview
uk: Огляд апаратного забезпечення

en: Hardware Viewer
uk: Відображення апаратного забезпечення

en: Hardware view
uk: Відображення апаратного забезпечення

en: Heavy Metal
uk: Хеві-метал

en: Hebrew
uk: Еврейський

en: Hebrew (IBM-862)
uk: Єврейський (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
uk: Єврейський (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
uk: Єврейський (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (Windows-1255)
uk: Єврейський (Windows-1255)

en: Help
uk: Довідка

en: Help Navigation Tree
uk: Дерево навіґації довідки

en: Help sidebar panel
uk: Бічна панель довідки

en: Hide Location _Bar
uk: Прибрати панель положення

en: Hide St_atus Bar
uk: Прибрати панель стану

en: Hide _Sidebar
uk: Прибрати бічну панель

en: Hide _Toolbar
uk: Прибрати панель інструментів

en: Hip-Hop
uk: Хіп-хоп

en: History
uk: Історія

en: History sidebar panel
uk: Бічна панель історії

en: History sidebar panel for Nautilus
uk: Бічна панель історії для Наутілуса

en: Home
uk: Домівка

en: Home Directory
uk: Домашній каталог

en: House
uk: Хауз

en: Humour
uk: Гумор

en: I could not initialize Bonobo
uk: Не вдалося ініціалізувати Bonobo

en: IMAGE
uk: ЗОБРАЖЕННЯ

en: ISO 9660 Volume
uk: Розділ ISO 9660

en: Ice
uk: Лід

en: Icelandic (MacIcelandic)
uk: Ісландський (MacIcelandic)

en: Icon & List Views
uk: Піктограмні та спискові відображення

en: Icon Captions
uk: Підписи піктограм

en: Icon View
uk: Перегляд піктограм

en: Icons
uk: Піктограми

en: Icons Viewer
uk: Перегляд піктограм

en: If you have been using the GNOME Midnight Commander
    these settings move your desktop icons to Nautilus and
    make Nautilus the default desktop.
uk: Якщо ви використовуєте GNOME Midnight Commander, ці установки
    перенесуть ваші піктограми робочого столу Наутілус і зроблять
    Наутілус типовим робочим столом.

en: Image
uk: Зображення

en: Image Viewer
uk: Відображення зображень

en: Image:
uk: Зображення:

en: Images Only
uk: Лише зображення

en: Important
uk: Важливо

en: Include in the menu for "%s" items
uk: Включити в меню для елементів "%s".

en: Include in the menu just for "%s"
uk: Включити в меню лише для "%s"

en: Indexed searches are not available
uk: Індексований пошук не доступний

en: Indexing Status
uk: Стан індексації

en: Indexing is %d%% complete.
uk: Індексацію завершено на %d%%.

en: Indie
uk: Інді

en: Indigo
uk: Індіґо

en: Industrial
uk: Індастріал

en: Info
uk: Інформація

en: Instrumental
uk: Інструментальна

en: Instrumental Pop
uk: Інструментально-популярна

en: Instrumental Rock
uk: Інструментальний рок

en: Internal use only
uk: Лише для внутрішнього використання

en: International
uk: Міжнародне

en: Introductory Documents
uk: Ввідні документи

en: Invalid RSS URL
uk: Невірний URL RSS

en: Is in the menu for "%s" items.
uk: Є в меню для елементів "%s".

en: Is in the menu for "%s".
uk: Є в меню для "%s".

en: Is in the menu for all "%s" items.
uk: Є в меню для всіх елементів "%s".

en: Is not in the menu for "%s" items.
uk: Немає в меню для елемнтів "%s".

en: Is the default for "%s" items.
uk: Є типовим для елементів "%s".

en: Is the default for "%s".
uk: Є типовим для "%s".

en: Is the default for all "%s" items.
uk: Є Типовим для всіх елементів "%s".

en: Items %s
uk: Елементи %s

en: Items containing "medusa" in their names and that are folders
uk: Елементи, що містять "medusa" у назвах і є теками

en: Items containing "stuff" in their names
uk: Елементи, що містять "stuff" у назвах

en: Items containing "stuff" in their names and that are regular files
uk: Елементи, що містять "stuff" у назвах і є реґулярними файлами

en: Items containing "stuff" in their names, that are regular files and smaller than 2000 bytes
uk: Елементи, що містять "stuff" у назвах, є реґулярними файлами і менші 2000 байтів

en: Items that are regular files
uk: Елементи, які є реґулярними файлами

en: Japanese
uk: Японський

en: Japanese (EUC-JP)
uk: Японський (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
uk: Японський (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
uk: Японський (Shift_JIS)

en: Jazz
uk: Джаз

en: Jazz+Funk
uk: Джаз+фанк

en: Jungle
uk: Джанґл

en: Keep icons sorted by emblems in rows
uk: Лишити піктограми сортованими за емблемами в рядках

en: Keep icons sorted by modification date in rows
uk: Лишити піктограми сортованими за датою модифікації в рядках

en: Keep icons sorted by name in rows
uk: Лишити піктограми сортованими за назвою в рядках

en: Keep icons sorted by size in rows
uk: Лишити піктограми сортованими за розміром в рядках

en: Keep icons sorted by type in rows
uk: Лишити піктограми сортованими за типом в рядках

en: Kernel Routines
uk: Підпрограми ядра

en: Keyboard Shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Keyword:
uk: Ключове слово:

en: Kill Content Loser
uk: Знищити втрачений зміст

en: Kill Sidebar Loser
uk: Знищити бічну панель втраченого

en: Kill the Loser content view
uk: Знищити відображення втраченого змісту

en: Kill the Loser sidebar panel
uk: Знищити бічну панель втраченого

en: Korean (EUC-KR)
uk: Корейський (EUC-KR)

en: Last Changed:
uk: Остання зміна:

en: Latin
uk: Латинська

en: Launch Nautilus when GNOME starts up.
uk: Запускати Наутілус на початку сеансу GNOME.

en: Lay Out Items
uk: Викласти елементи

en: Lay Out Items:
uk: Викласти елементи:

en: Leaf
uk: Лист

en: Leave icons wherever they are dropped
uk: Лишити піктограми там, де їх було кинуто

en: Legal Notice
uk: Юридична нотатка

en: Lemon
uk: Лимон

en: Library Functions
uk: Юіюліотечні функції

en: Link Target:
uk: Ціль посилання:

en: Link sets
uk: Набори посилань

en: Linking
uk: Створення посилань

en: Linux Documentation Project
uk: Проект документування Linux

en: Linux Resources
uk: Ресурси Linux

en: Linux Weekly News
uk: Тижневик новин Linux

en: List
uk: Список

en: List View
uk: Перегляд списку

en: List Viewer
uk: Перегляд списку

en: Loading %s
uk: Завантаження %s

en: Local Files Only
uk: Лише локальні файли

en: Local Images Only
uk: Лише локальні зображення

en: Location
uk: Положення

en: Location:
uk: Місце:

en: Look Up Selected Text in Dictionary
uk: Знайти вибраний текст у словнику

en: Look up the selected text in the Merriam-Webster dictionary
uk: Знайти вибраний текст у словнику Merriam-Webster

en: Lucida
uk: Люціда

en: MIME Type:
uk: Тип MIME:

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: MSDOS Volume
uk: Розділ MSDOS

en: Make Folder Appearance Details Public
uk: Зробити показ подробиць теки публічним

en: Make Link
uk: Створити посилання

en: Make _Link
uk: Створити посилання

en: Make _Links
uk: Створити посилання

en: Make the selected icon stretchable
uk: Дозволити розтягувати вибрану піктограму

en: Mango
uk: Манґо

en: Manila Paper
uk: Манільський папір

en: Manual
uk: Посібник

en: Manually
uk: В ручну

en: Maximum items per site
uk: Максимум елементів на сайт

en: Maximum number of items displayed per site
uk: Максимальна кількість відображених елементів на сайт

en: Meditative
uk: Медитація

en: Merengue
uk: Меренґа

en: Metal
uk: Метал

en: Missing Site Name Error
uk: Помилка відсутності назви сайту

en: Missing URL Error
uk: Помилка відсутності URL

en: Modified:
uk: Модифіковано:

en: Modify "%s"
uk: Змінити "%s"

en: Modify...
uk: Зміна...

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
uk: Пнд, Жов 00 0000 в 00:00 ПП

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
uk: Пнд, Жов 00 0000 в 00:00:00 ПП

en: More Options
uk: Більше параметрів

en: More Than One Image
uk: Більш ніж одне зображення

en: Moss Ridge
uk: Моховиння

en: Mount Error
uk: Помилка монтування

en: Mount or unmount disks
uk: Монтування та демонтування дисків

en: Move each selected item to the Trash
uk: Перенести всі вибрані елементи у смітник

en: Move existing desktop icons to the Nautilus desktop.
uk: Перенести піктограми робочого столу GMC у робочий стіл Наутілуса.

en: Move or copy files previously selected by a Cut Files or Copy Files command
uk: Перенести чи скопіювати файли попередньо вибрані командою "Вирізати файли" чи "Скопіювати файли"

en: Move to Trash
uk: Перенести у смітник

en: Move to _Trash
uk: Перенести у смітник

en: Moving
uk: Перенесення

en: Moving files
uk: Перенесення файлів

en: Moving files to the Trash
uk: Перенесення файлів у смітник

en: Mozilla Nautilus view
uk: Відображення Mozilla в Наутілусі

en: Mozilla Nautilus view factory
uk: Фабрика відображення Mozilla в Наутілусі

en: Mozilla content view component
uk: Компонент відображення вмісту Mozilla

en: Mozilla content view component's factory
uk: Фабрика компонента відображення вмісту Mozilla

en: Mud
uk: Болото

en: Music
uk: Музика

en: Music Viewer
uk: Відображення музики

en: Music view
uk: Відображення музики

en: Music view factory
uk: Фабрика відображення музики

en: Musical
uk: Музичний

en: Name
uk: Назва

en: National Folk
uk: Національний рок

en: Native American
uk: Американська

en: Nautilus
uk: Наутілус

en: Nautilus Content Loser
uk: Втрачений вміст Наутілуса

en: Nautilus File Manager and Graphic Shell
uk: Файловий менеджер і графічна оболонка Наутілуса

en: Nautilus First Time Setup
uk: Початкове встановлення Наутілуса

en: Nautilus Image Viewer
uk: Відображення зображень Наутілуса

en: Nautilus Image viewer factory
uk: Фабрика відображення зображень Наутілуса

en: Nautilus Quick _Reference
uk: Довідка про Наутілус

en: Nautilus Release _Notes
uk: Нотатки щодо випуску Наутілуса

en: Nautilus Sample view
uk: Зразок відображення Наутілуса

en: Nautilus Sample view factory
uk: Фабрика зразків відображення Наутілуса

en: Nautilus Sidebar Loser
uk: Бічна панель втраченого в Наутілусі

en: Nautilus Themes
uk: Теми Наутілуса

en: Nautilus Tree sidebar panel
uk: Бічна панель дерева Наутілуса

en: Nautilus Tree view
uk: Відображення дерева Наутілуса

en: Nautilus User _Manual
uk: Інструкція користувача Наутілуса

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to locate the factory.Killing oafd and restarting Nautilus may help fix the problem.
uk: Наутілус не можна використовувати зараз через неочікувану помилку від OAF під час спроби знайти фабрику. Можливо знищення oafd та перезапуск Наутілуса зможе вирішити цю проблему.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to locate the shell object. Killing oafd and restarting Nautilus may help fix the problem.
uk: Наутілус не можна використовувати зараз через неочікувану помилку від OAF під час спроби знайти об'єкт оболонки. Можливо знищення oafd та перезапуск Наутілуса зможе вирішити цю проблему

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to register the file manager view server.
uk: Наутілус не можна використовувати зараз через неочікувану помилку в OAF на спробі зареєструвати сервер перегляду файлового менеджера.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error.
uk: Наутілус не можна використовувати зараз через неочікувану помилку.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "nautilus-clean.sh -x" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
uk: Наутілус не можна використовувати зараз. Можливо запуск команди "nautilus-clean.sh -x" з консолі зможе вирішити цю проблему. Якщо це не допоможе, ви можете спробувати перезавантажити комп'ютер чи перевстановити Наутілус.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "nautilus-clean.sh -x" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
    
    OAF couldn't locate the Nautilus_shell.oaf file. One cause of this seems to be an LD_LIBRARY_PATH that does not include the oaf library's directory. Another possible cause would be bad install with a missing Nautilus_Shell.oaf file.
    
    Running "nautilus-clean.sh -x" will kill all OAF and GConf processes, which may be needed by other applications.
    
    Sometimes killing oafd and gconfd fixes the problem, but we don't know why.
    
    We have also seen this error when a faulty version of oaf was installed.
uk: Наутілус не можна використовувати зараз. Можливо запуск команди "nautilus-clean.sh -x" з консолі зможе вирішити цю проблему. Якщо це не допоможе, ви можете спробувати перезавантажити комп'ютер чи перевстановити Наутілус.
    
    OAF не зміг знайти файл Nautilus_shell.oaf. Однією з причин може бути те, що LD_LIBRARY_PATH не містить каталог бібліотеки  OAF. Іншою - невірне встановлення, з відсутнім файлом Nautilus_Shell.oaf
    
    Запуск "nautilus-clean.sh -x" знищить всі процеси OAF і GConf, які можуть бути необхідні іншим програмам.
    
    Інколи знищення oafd і gconfd вирішує проблему, але ми не знаємо чому.
    
    Ми також бачили цю помилку при роботі із збійною версією OAF.

en: Nautilus cannot display "%s".
uk: Неможливо відобразити "%s".

en: Nautilus component adapter factory
uk: Фабрика адаптера компонентів Наутілуса

en: Nautilus content loser component's factory
uk: Фабрика компонентів втраченого вмісту наутілуса

en: Nautilus content loser factory
uk: Фабрика втраченого вмісту Наутілуса

en: Nautilus content view that fails on command
uk: Відображення вмісту Наутілуса, який зазнав збою за командаю

en: Nautilus could not create the following required folders:
    
    %s
    
    Before running Nautilus, please create these folders, or set permissions such that Nautilus can create them.
uk: Наутілус не зміг створити такі необхідні теки:
    
    %s
    
    Перед запуском Наутілуса, будь ласка, створіть ці теки, чи встановіть такі права, щоб наутілус міг створити їх.

en: Nautilus could not create the required folder "%s". Before running Nautilus, please create this folder, or set permissions such that Nautilus can create it.
uk: Наутілус не зміг створити необхідну теку "%s". Перед запуском Наутілуса, будь ласка, створіть цю теку чи встановіть такі права, щоб Наутілус міг створити її.

en: Nautilus factory
uk: Фабрика Наутілуса

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list
uk: Компонент файлового менеджера Наутілуса, який показує список

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list for search results
uk: Компонент файлового менеджера Наутілуса, який показує список результатів пошуку

en: Nautilus file manager component that shows a two-dimensional icon space
uk: Компонент файлового менеджера Наутілуса, який показує двовимірне піктограмне поле

en: Nautilus file manager component that shows icons on the desktop
uk: Компонент файлового менеджера Наутілуса, що показує піктограми на робочому столі

en: Nautilus file manager desktop icon view
uk: Відображення піктограм робочого столу файлового менеджера Наутілуса

en: Nautilus file manager icon view
uk: Відображення піктограм файлового менеджера Наутілуса

en: Nautilus file manager list view
uk: Відображення списку файлового менеджера наутілуса

en: Nautilus file manager search results list view
uk: Відображення списку результатів пошуку файлового менеджера Наутілуса

en: Nautilus found more search results than it can display. Some matching items will not be displayed.
uk: Наутілус має більший результат пошуку ніж можливо показати. Деякі співпадіння не буде відображено.

en: Nautilus has no installed viewer capable of displaying "%s".
uk: Наутілус не має встановленої програми перегляду, яка може показати "%s".

en: Nautilus is a graphical shell
    for GNOME that makes it
    easy to manage your files
    and the rest of your system.
uk: Nautilus -- це графічна оболонка
    для GNOME, яка робить керування
    файлами й рештою системи лагшим.

en: Nautilus is searching your disks for trash folders.
uk: Наутілус шукає теки смітників на ваших дисках.

en: Nautilus metafile factory
uk: Фабрика метафайлів Наутілуса

en: Nautilus shell
uk: Оболонка Наутілуса

en: Nautilus shell operations that can be done from subsequent command-line invocations
uk: Операції оболонки Наутілуса, які можна виконати  викликами з командного рядка

en: Nautilus sidebar loser component's factory
uk: Фабрика компонентів бічної панелі втраченого в Наутілусі

en: Nautilus sidebar loser factory
uk: Фабрика бічної панелі втраченого в Наутілусі

en: Nautilus sidebar view that fails on command
uk: Відображення бічної панелі Наутілуса, яка зазнали збою за командою

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
uk: Наутілусу не вдалося змонтувати пристрій дисковода. Схоже, дискети цього формату неможливо змонтувати.

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
uk: Наутілусу не вдалося змонтувани пристрій дисковода. Схоже, в дисководі немає дискети.

en: Nautilus was unable to mount the selected floppy drive.
uk: Наутілусу не вдалося змонтувати вибраний пристрій дисковода.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume.
uk: Наутілусу не вдалося змонтувати вибраний розділ.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume. The volume is probably in a format that cannot be mounted.
uk: Наутілусу не вдалося змонтувати вибраний розділ. Схоже, розділи цього формату неможливо змонтувати.

en: Nautilus was unable to mount the volume. There is probably no media in the device.
uk: Наутілусу не вдалося змонтувани розділ. Схоже, в пристрої немає носія.

en: Nautilus was unable to unmount the selected volume.
uk: Наутілусу не вдалося демонтувати вибраний розділ.

en: Nautilus...
        Is a great file manager for the GNOME desktop.
        Provides a simple intuitive way to access Internet services.
        Is an extensible framework for GNOME developers.
        Provides a powerful delivery platform for service providers.
    
    Click Next to begin customizing your Nautilus environment.
uk: Наутілус...
        Це чудовий файлови менеджер для робочого столу GNOME.
        Надає простий інтуїтивний шлях для з'єднання з послугами Інтернета.
        Це розширюване робоче середовище для розробників GNOME.
        Надає потужну клієнтську платформу для постачальників послуг.
    
    Клацніть "Далі" для початку налаштування вашого середовища Наутілуса.

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Negerpunk
uk: Негропанк

en: Never
uk: Ніколи

en: New
uk: Новий

en: New Age
uk: Ньюейдж

en: New Folder
uk: Нова тека

en: New Terminal
uk: Новий термінал

en: New Wave
uk: Нова хвиля

en: New Window
uk: Нове вікно

en: New _Window
uk: Нове вікно

en: News
uk: Новини

en: News Panel
uk: Панель новин

en: News and Media
uk: Новити та ЗМІ

en: News sidebar panel
uk: Бічна панель новин

en: Next
uk: Наступна

en: No Applications Available
uk: Немає програм

en: No Update Available... Press Next to Continue.
uk: Поновлення не доступне... Натисніть "Далі" для продовження.

en: No Viewers Available
uk: Немає відображень

en: No applications are available for "%s".
uk: Немає програм для "%s".

en: No matches.
uk: Немає співпадінь.

en: No proxy server required.
uk: Сервер проксі не потрібний.

en: No viewers are available for "%s".
uk: Немає відображень для "%s".

en: Noise
uk: Шум

en: Nordic (ISO-8859-10)
uk: Скандинавський (ISO-8859-10)

en: Normal Size
uk: Звичайний розмір

en: Not an Image
uk: Не зображення

en: Notes
uk: Нотатки

en: Notes sidebar panel
uk: Бічна панель нотаток

en: Notes sidebar panel for Nautilus
uk: Бічна панель нотаток для Наутілуса

en: Number View:
uk: Числове відображення:

en: Numbers
uk: Числа

en: OK
uk: Гаразд

en: Ocean Strips
uk: Океанська смуга

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
uk: Жов 00 0000 в 00:00 ПП

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
uk: Жов 00 0000, 00:00 ПП

en: Oh No
uk: Ні

en: Oldies
uk: Стара

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.
uk: Раз на день ваші файли і текстовий вміст індексується для пришвидшення пошуку.

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.  Your files are currently being indexed.
uk: Раз на день ваші файли і текстовий вміст індексується для пришвидшення пошуків. Ваші файли зараз проіндексовані.

en: One of the sidebar panels encountered an error and can't continue. Unfortunately I couldn't tell which one.
uk: Одна з бокових панелей викликала помилку і не може використовуватись далі.
    Нажаль неможливо сказати яка саме.

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
uk: Створити вікна лише з точно наведеними URI.

en: Onyx
uk: Онікс

en: Open
uk: Відкрити

en: Open %d Windows?
uk: Відкрити %d вікон?

en: Open Scripts Folder
uk: Відкрити теку скриптів

en: Open Wit_h
uk: Відкрити за допомогою

en: Open With
uk: Відкрити за допомогою

en: Open _in %d New Windows
uk: Відкрити в %d нових вікнах

en: Open _in New Window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Open _in This Window
uk: Відкрити у цьому вікні

en: Open a new GNOME terminal window
uk: Відкрити нове термінальне вікно GNOME

en: Open another Nautilus window for the displayed location
uk: Відкрити інше вікно Наутілуса для показаного місця

en: Open each file or folder in a separate window
uk: Відкривати кожен файл чи теку у окремому вікні

en: Open each selected item in a new window
uk: Вибрати кожен вибраний елемент у новому вікні

en: Open in New Window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Open the selected item in this window
uk: Відкрити вибраний елемент у цьому вікні

en: Open with %s
uk: Відкрити за допомогою %s

en: Open with Other
uk: Відкрити іншим

en: Open with...
uk: Відкрити у...

en: Opening "%s"
uk: Відкривання "%s"

en: Opening New Windows
uk: Відкривання нових вікон

en: Opera
uk: Опера

en: Orange
uk: Апельсин

en: Other
uk: Інша

en: Other Application...
uk: Інші програми...

en: Other Viewer...
uk: Інший переглядач...

en: Other _Application...
uk: Інша програма...

en: Other _Viewer...
uk: Інший переглядач...

en: Others:
uk: Інші:

en: Owner:
uk: Власник:

en: PREFACE
uk: ПЕРЕДМОВА

en: Pale Blue
uk: Блідосиня

en: Password:
uk: Пароль:

en: Paste Files
uk: Вставити файли

en: Paste Text
uk: Вставити текст

en: Paste the text stored on the clipboard
uk: Вставити текст з буферу обміну

en: Patterns
uk: Візерунки

en: Patterns:
uk: Візерунки:

en: Pause
uk: Пауза

en: Perform a quick set of self-check tests.
uk: Здійснити швидку самоперевірку.

en: Permissions
uk: Права

en: Personal
uk: Особисте

en: Play
uk: Відтворення

en: Polka
uk: Полька

en: Polsk Punk
uk: Польський панк

en: Pop
uk: Популярна

en: Pop-Folk
uk: Популярна народна

en: Pop/Funk
uk: Поп/фанк

en: Porn Groove
uk: Порн ґрув

en: Port:
uk: Порт:

en: Portals
uk: Портали

en: Power Ballad
uk: Потужна балада

en: Pranks
uk: Бешкети

en: Preferences
uk: Параметри

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste Files command
uk: Підготувати вибрані файли до копіювання за допомогою команди "Вставити файли"

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste Files command
uk: Підготувати вибрані файли до переному за допомогою команди "Вставити файли"

en: Preparing To Copy...
uk: Підготовка до копіювання...

en: Preparing To Move...
uk: Підготовка до перенесення...

en: Preparing to Create Links...
uk: Підготовка до створення посилань...

en: Preparing to Delete files...
uk: Підготовка до стирання файлів...

en: Preparing to Empty the Trash...
uk: Підготовка до спорожнення смітника...

en: Preparing to Move to Trash...
uk: Підготовка до перенесення у смітник...

en: Preview Release %s: %s
uk: Попередній випуск %s: %s

en: Preview Sound Files
uk: Попереднє відображення звукових файлів

en: Previous
uk: Попередня

en: Primus
uk: Примус

en: Produces metafile objects for accessing Nautilus metadata
uk: Виробляє об'єкти матафайлів для доступу до метаданих Наутілуса

en: Progressive Rock
uk: Проґресивний рок

en: Proxy address:
uk: Адреса проксі:

en: Proxy requires a username and password:
uk: Проксі вимагає назву користувача і пароль:

en: Psychedelic
uk: Психоделічна

en: Psychedelic Rock
uk: Психоделічний рок

en: Punk
uk: Панк

en: Punk Rock
uk: Панк рок

en: Purple Marble
uk: Пурпуровий мармур

en: Q
uk: П

en: Quit
uk: Вийти

en: Quit Nautilus.
uk: Вийти з Наутілуса.

en: R&B
uk: Рок-н-блюз

en: R_emove Custom Image
uk: Видалити користувацьке зображення

en: R_emove Custom Images
uk: Видалити користувацькі зображення

en: Rap
uk: Реп

en: Rave
uk: Рейв

en: Re_versed Order
uk: Зворотній порядок

en: Read
uk: Зчитування

en: Redo Edit
uk: Повторити виправлення

en: Redo Typing
uk: Відновлення друку

en: Redo the edit
uk: Повторити виправлення

en: Refresh
uk: Оновити

en: Reggae
uk: Реґі

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove Custom Icon
uk: Видалити нетипову піктограму

en: Remove Custom Images
uk: Видалити нетипові зображення

en: Remove Site
uk: Видалити сайт

en: Remove Theme...
uk: Видалити тему...

en: Remove a Color...
uk: Видалити колір...

en: Remove a Pattern...
uk: Видалити візерунок...

en: Remove a Site:
uk: Видалити сайт:

en: Remove an Emblem...
uk: Видалити емблему...

en: Remove any custom images from selected icons
uk: Видалити всі нетипові зображення з вибраних піктограм

en: Remove any custom pattern or color from the background of this location
uk: Видалити всі нетипові візерунки чи кольори з тла цього місця

en: Remove any custom pattern or color from the desktop background
uk: Видалити всі нетипові візерунки чи кольори з тла робочго столу

en: Remove the selected text without putting it on the clipboard
uk: Видалити вибраний текст без поміщення його в буфер обміну

en: Remove...
uk: Видалити...

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename selected icon
uk: Перейменувати вибрану піктограму

en: Renaming "%s" to "%s".
uk: Перейменування "%s" на "%s".

en: Renaming Error
uk: Помилка перейменування

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace All
uk: Замінити все

en: Report Profiling
uk: Звіт профілювання

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
uk: Перерозміщення піктограм для кращого розміщення у вікні та униклення перекриття

en: Reset Background
uk: Обнулити тло

en: Reset Desktop Background
uk: Обнулити тло робочого столу

en: Reset Profiling
uk: Скинути профілювання

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Restart Nautilus.
uk: Перезапустити Наутілус.

en: Restore Icons' Original Sizes
uk: Відновити початкові розміри піктограм

en: Restore each selected icon to its original size
uk: Відновити розміри всіх вибраних піктограм

en: Restore the changed name
uk: Відновити змінену назву

en: Restore the old name
uk: Відновити стару назву

en: Retro
uk: Ретро

en: Retry
uk: Повторити

en: Reveal each selected item in its original folder
uk: Відкрити кожен вибраний елемент в його ориґінальній теці

en: Reveal in %d _New Windows
uk: Відкрити в %d нових вікнах

en: Reveal in New Window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Reversed Order
uk: Зворотній порядок

en: Revival
uk: Відродження

en: Rhythmic Soul
uk: Ритмічний соул

en: Ridged Paper
uk: Гофра

en: Rock
uk: Рок

en: Rock & Roll
uk: Рок-н-рол

en: Romanian (MacRomanian)
uk: Румунський (MacRomanian)

en: Rough Paper
uk: Грубий папір

en: Ruby
uk: Рубін

en: Run
uk: Запустити

en: Run "%s" on any selected items
uk: Запускати "%s" на будь-яких вибраних елементах

en: Run or Display?
uk: Запустити чи показати?

en: Salsa
uk: Салса

en: Samba
uk: Самба

en: Sample
uk: Зразок

en: Sample Viewer
uk: Зразок відображення

en: Sample content view component
uk: Компонент відображення вмісту зразка

en: Sample content view component's factory
uk: Фабрика компонентів відображення вмісту зразка

en: Satire
uk: Сатира

en: Sea Foam
uk: Морська піна

en: Search
uk: Пошук

en: Search Complexity Options
uk: Параметри складності пошуку

en: Search Engine Location
uk: Положення пошукової машини

en: Search Engines
uk: Пошукові машини

en: Search Google for Selected Text
uk: Шукати вибраний текст в Google

en: Search List
uk: Список пошуку

en: Search Results
uk: Результати пошуку

en: Search Service Not Available
uk: Послуга пошуку не доступна

en: Search for files by file name and file properties
uk: Пошук файлів за назвою та властивостями

en: Search for files by file name only
uk: Пошук файлів лише за назвою файлу

en: Search for items that are too new
uk: Пошук надто нових файлів

en: Search results may not include items modified after %s, when your drive was last indexed.
uk: Результати пошуку можуть не включати елементи змінені після %s, коли вашпристрій було проіндексовано востаннє.

en: Search the World Wide Web
uk: Пошук в Інтернеті

en: Search this computer for files
uk: Пошук файлів на цьому комп'ютері

en: Searching Disks
uk: Диски пошуку

en: Searching Unavailable
uk: Пошук не доступний

en: Searching is unavailable right now, because you either have no index, or the search service isn't running. Be sure that you have started the Medusa search service, and if you don't have an index, that the Medusa indexer is running.
uk: Пошук не доступний тому, що або ви не маєете індексу, або послуга пошуку не запущено. Переконайтесь, що запущено послугу пошуку Medusa, і якщо ви не маєте індексу, що індексатор Medusa запущено.

en: See
uk: Див.

en: See also
uk: Див. також

en: Select A Category:
uk: Виберіть категорію:

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Select All Files
uk: Вибрати всі файли

en: Select Custom Icon...
uk: Вибрати нетипову піктограму...

en: Select Sites
uk: Вибрати сайти

en: Select Sites:
uk: Виберіть сайти:

en: Select _All
uk: Вибрати все

en: Select _All Files
uk: Вибрати всі файли

en: Select a color to add:
uk: Виберіть колір, щоб додати його:

en: Select a theme folder to add as a new theme:
uk: Виберіть теку теми, щоб додати її як нову тему:

en: Select all items in this window
uk: Показати всі властивості у цьому вікні

en: Select all the text in a text field
uk: Вибрати весь текст в текстовому полі

en: Select an icon:
uk: Виберіть піктограму:

en: Select an image file for the album cover:
uk: Виберіть файл зображення для обгортки альбому:

en: Select an image file for the new emblem:
uk: Виберіть файл зображення для нової емблеми:

en: Select an image file to add as a pattern:
uk: Виберіть файл зображення, щоб додати його як візерунок:

en: Services
uk: Сервіси

en: Set Cover Image
uk: Встановити обкладинку

en: Set Group ID
uk: Встановити ідентифікатор групи

en: Set User ID
uk: Встановити ідентифікатор користувача

en: Shale
uk: Сланець

en: Show Count of Items in Folders
uk: Показувати кількість елементів в теках

en: Show Desktop
uk: Показати робочий стіл

en: Show Indexing Status
uk: Показати стан індексації

en: Show Location _Bar
uk: Показати панель положення

en: Show Properties
uk: Показати властивості

en: Show St_atus Bar
uk: Показати панель стану

en: Show Text in Icons
uk: Показувати текст в піктограмих

en: Show Thumbnails for Image Files
uk: Показувати мініатюри для фалів зображень

en: Show Trash
uk: Показати смітник

en: Show _Indexing Status
uk: Показати стан індексації

en: Show _Properties
uk: Показати властивості

en: Show _Sidebar
uk: Показати бічну панель

en: Show _Toolbar
uk: Показати панель інструментів

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
uk: Показати вікно, що дозволить вам встановити ваш візерунок чи колір тла робочого столу

en: Show backup files (file names end with "~")
uk: Показувати резервні файли (що закінчуються на "~")

en: Show hidden files (file names start with ".")
uk: Показувати приховані файли (що починаються з ".")

en: Show only folders (no files) in the tree
uk: Показувати лише теки (без файлів) у дереві

en: Show special flags in Properties window
uk: Показувати особливі ознаки у вікні властивостей

en: Show status of indexing used when searching
uk: Показати стан індексації, який використовується для пошуків

en: Show the contents at the normal size
uk: Показати вміст в звичайному обсязі

en: Show the contents in less detail
uk: Показати вміст в менш докладно

en: Show the contents in more detail
uk: Показати вміст докладніше

en: Show the contents of the Trash
uk: Показати вміст смітника

en: Show/Hide Options
uk: Показати/прибрати параметри

en: Showtunes
uk: Шоу-мелодії

en: Sidebar Loser
uk: Бічна пенль втраченого

en: Sidebar Panel Failed
uk: Збій бічної панелі

en: Sidebar Panels
uk: Бічні панелі

en: Sierra
uk: Гірський ланцюг

en: Silver
uk: Срібний

en: Site Name:
uk: Назва сайту:

en: Site RSS URL:
uk: URL RSS сайту:

en: Size
uk: Розмір

en: Size:
uk: Розмір:

en: Ska
uk: Ска

en: Skip
uk: Пропустити

en: Sky
uk: Блакитний

en: Sky Ridge
uk: Небесна борозда

en: Slow Jam
uk: Слоу джем

en: Slow Rock
uk: Повільний рок

en: Smooth Graphics
uk: Згладжена графіка

en: Smoother Graphics
uk: Згладжена графіка

en: Snow Ridge
uk: Снігова борозда

en: Software
uk: Програми

en: Sonata
uk: Соната

en: Sorry, but "%s" is an existing keyword.  Please choose a different name for it.
uk: Вибачте, але "%s" -- це дійсне ключове слово.  Будь ласка. оберіть іншу назву для цього.

en: Sorry, but "%s" is not a valid file name.
uk: Вибачте, але назва файлу "%s" не вірна.

en: Sorry, but "%s" is not a valid theme folder.
uk: Тека теми "%s" не вірна.

en: Sorry, but %s is too large for Nautilus to load all of it.
uk: Нажаль файл %s надто великий для завантаження в Наутілус.

en: Sorry, but '%s' is not a usable image file!
uk: Вибачте, але \"%s\" не є належним файлом зображення!

en: Sorry, but '%s' is not a usable image file.
uk: Нажаль "%s" не файлом зображення, що можна використовувати.

en: Sorry, but emblem %s couldn't be deleted.
uk: Емблему %s не може бути стерто.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
uk: Емблема може містити лише літери, пропуски та цифри.

en: Sorry, but pattern %s couldn't be deleted.
uk: Вибачте, але візерунок %s не вдалося видалити.

en: Sorry, but that theme could not be removed!
uk: Нажаль тему не може бути видалено!

en: Sorry, but the "%s" theme couldn't be installed.
uk: Нажаль тему "%s" не може бути встановлено.

en: Sorry, but the Medusa search service is not available because it is not installed.
uk: Вибачте, але послуга пошуку Medusa search service is not available because it is not installed.

en: Sorry, but the image at %s couldn't be installed as an emblem.
uk: Вибачте, але зображення %s неможливо встановити як емблему.

en: Sorry, but the medusa search service is not available.
uk: Вибачте, але послуга пошуку "Medusa" не доступна.

en: Sorry, but the music view can't play non-local files yet.
uk: Нажаль відображення музики ще не може програвати нелокальні файли.

en: Sorry, but the music view is unable to play back sound right now. Either another program is using or blocking the sound card, or your sound card is not configured properly. Try quitting any applications that may be blocking use of the sound card.
uk: Вибачте, але відображення музики не може відтворювати звук зараз. Або інша програма використовує чи блокує звукову плату, або вашу звукову плату не сконфіґуровано належним чином. Спробойте завершити виконання програм, що могли б блокувати використання звукової плати.

en: Sorry, but the music view is unable to play back sound right now. This is because the Enable sound server startup setting in the Sound section of the Control Center is turned off.
uk: Вибачте, але відображення музики не може відтворювати звук зараз через те, що заборонено використання сервера звуку в секції "Звук" Центру керування.

en: Sorry, but the pattern %s couldn't be installed.
uk: Вибачте, але візерунок %s не вдалося встановити.

en: Sorry, but the specified url doesn't seem to be a valid RSS file!
uk: Вибачте, але вказаний URL не схожий на вірний файл RSS!

en: Sorry, but there was an error reading %s.
uk: Сталася помилка зчитування %s.

en: Sorry, but you can't execute commands from a remote site due to security considerations.
uk: Вибачте, але ви не можете виконувати команди з віддаленого сайту з міркувань безпеки.

en: Sorry, but you can't remove the current theme. Please change to another theme before removing this one.
uk: Ви не можете видалити поточну тему. Будь ласка, виберіть іншу тему перед видаленням цієї.

en: Sorry, but you can't replace the reset image.
uk: Вибачте, але ви не можете замінити початкове зображення.

en: Sorry, but you did not supply a valid file name.
uk: Вибачте, але ви не вказали "%s" вірної назви файлу.

en: Sorry, but you have not specified a URL for the site!
uk: Вибачте, але ви не вказали URL сайту!

en: Sorry, but you have not specified a name for the site!
uk: Вибачте, але ви не вказали навзву сайту!

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
uk: Вам необхідно вказати непорожнє ключове слово для нової емблеми.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
uk: Вам необхідно вказати непорожню назву для нового кольору.

en: Sorry, couldn't change the group of "%s".
uk: Нажаль не вдалося змінити групу "%s".

en: Sorry, couldn't change the owner of "%s".
uk: Нажаль не вдалося змінити власника "%s".

en: Sorry, couldn't change the permissions of "%s".
uk: Нажаль не вдалося змінити права "%s".

en: Sorry, couldn't display all the contents of "%s".
uk: Нажаль не вдалося показати весь вміст "%s".

en: Sorry, couldn't rename "%s" to "%s".
uk: Нажаль не вдалося перейменувати "%s" на "%s".

en: Sort in reversed order
uk: Сортувати в зворотньому порядку

en: Sorting Order
uk: Порядок сортування

en: Soul
uk: Соул

en: Sound Clip
uk: Звуковий кліп

en: Soundtrack
uk: Звукова доріжка

en: South European (ISO-8859-3)
uk: Південноєвропейський (ISO-8859-3)

en: Southern Rock
uk: Південний рок

en: Space
uk: Космос

en: Special
uk: Особливе

en: Special Flags:
uk: Особливі ознаки:

en: Speech
uk: Розмова

en: Speed Tradeoffs
uk: Компроміси швидкості

en: Start
uk: Запустити

en: Start Profiling
uk: Розпочати профілювання

en: Status
uk: Стан

en: Sticky
uk: Липкість

en: Stop
uk: Зупинка

en: Stop Profiling
uk: Зупинити профілювання

en: Stop loading this location
uk: Зупинити завантаження цього місця

en: Stretch Icon
uk: Розтягнути піктограму

en: Stucco
uk: Тиньк

en: Swing
uk: Свінґ

en: Switch
uk: Перемикнути

en: Switch to Manual Layout?
uk: Перемикнутись на ручне розміщення?

en: Symphonic Rock
uk: Симфонічний рок

en: Symphony
uk: Симфонія

en: Synthpop
uk: Синт-поп

en: System Administration
uk: Системне адміністрування

en: System Calls
uk: Системні виклики

en: Table %d.
uk: Таблиця %d.

en: Table of Contents
uk: Зміст

en: Tabs
uk: Закладки

en: Tahoe
uk: Тагое

en: Tangerine
uk: Мандарин

en: Tango
uk: Танґо

en: Techno
uk: Техно

en: Techno-Industrial
uk: Техно-індастріал

en: Terracotta
uk: Терракотта

en: Terror
uk: Терор

en: Text
uk: Текст

en: Text View:
uk: Текстове відображення:

en: Text Viewer
uk: Відображення тексту

en: Text view
uk: Відображення тексту

en: Text view factory
uk: Фабрика відображення тексту

en: Thai (TIS-620)
uk: Тайландський (TIS-620)

en: The %d selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete them immediately?
uk: %d вибраних елементів не можуть бути перенесені у смітник. Хочете стерти їх негайно?

en: The %d selected items will be copied if you select the Paste Files command
uk: %d вибраних елементів буде скопійовано, якщо ви виберете команду "Вставити файли"

en: The %d selected items will be moved if you select the Paste Files command
uk: %d вибраних елементів буде перенесено, якщо ви виберете команду "Вставити файли"

en: The %s sidebar panel encountered an error and can't continue. If this keeps happening, you might want to turn this panel off.
uk: Бокова панель %s виявила помилку і не зможе продовжити роботу. Якщо це буде траплятися і надалі, ви очевидно захочете вимкнути цю панель.

en: The %s view encountered an error and can't continue. You can choose another view or go to a different location.
uk: Відображення %s виявило помилку і не зможе продовжити роботу. Ви можете вибрати інше відображення чи перейти до іншого місця.

en: The %s view encountered an error while starting up.
uk: Виявлено помилку перегляду %s під час запуску.

en: The Gimp
uk: GIMP

en: The News panel displays current headlines from your favorite websites.  Click the 'Select Sites' button to select the sites to display.
uk: Панель новин показує поточні заголовки з ваших улюблених сайтів.  Клацніть на кнопку "Вибрати сайти" для вибору сайтів, що відображатимуться.

en: The Trash must remain on the desktop.
uk: Смітник має лишатися на робочому столі.

en: The file that you dropped is not an image.  You can only use local images as custom icons.
uk: Файл, що ви вказали не є зображенням. Ви можете використовувати лише локальні зображення в якості нетипових піктограм.

en: The file that you dropped is not local.  You can only use local images as custom icons.
uk: Файл, що ви вказали не локальний. Ви можете використовувати лише локальні зображення в якості нетипових піктограм.

en: The folder "%s" contains more files than Nautilus can handle. Some files will not be displayed.
uk: Тека "%s" містить більше байлів ніж Наутілус в змозі обробити. Деякі файли не буде відображено.

en: The location "%s" does not exist. Do you want to remove any bookmarks with this location from your list?
uk: Місця "%s" не існує. Хочете видалити всі закладки с цим місцем з вашого списку?

en: The location "%s" no longer exists.
uk: Місця "%s" більше не існує.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
uk: Назва "%s" вже використовується у цій теці. Будь ласка, виберіть іншу.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
uk: Назва "%s" не вірна тому, що містить символ "/". Будь ласка, використайте іншу назву.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
uk: Назва "%s" не вірна. Будь ласка, виберіть іншу назву.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
uk: Не вдалося визначити права доступу "%s".

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
uk: У цій теці немає "%s". Може перенесено чи стерто?

en: There is nothing on the clipboard to paste.
uk: В буфері обміну немає нічого для всталяння.

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them?
uk: Цей каталог використовує автоматичне розміщення. Хочете перемикнутись на ручне розміщення і лишити ці елементи там, де ви їх помістили?

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them? This will clobber the stored manual layout.
uk: Цей каталог використовує автоматичне розміщення. Хочете перемикнутись у ручне розміщення і лишити ці елементи там, де ви їх помістили? Це змінитьзбережене ручне розміщення.

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it?
uk: Цей каталог використовує автоматичне розміщення. Хочете перемикнутись на ручне розміщення і лишити цей елемент там, де ви його помістили?

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it? This will clobber the stored manual layout.
uk: Цей каталог використовує автоматичне розміщення. Хочете перемикнутись у ручне розміщення і лишити цей елемент там, де ви его помістили? Це змінитьзбережене ручне розміщення.

en: This is a placeholder for the CPU page.
uk: Це формувач сторінки ЦП.

en: This is a placeholder for the IDE page.
uk: Це формувач сторінки IDE.

en: This is a placeholder for the RAM page.
uk: Це формувач сторінки ОП.

en: This is a sample merged menu item
uk: Це зразок об'єднаного елемента меню

en: This is a sample merged toolbar button
uk: Це зразок об'єднаної кнопки панелі інструментів

en: This is the default theme for Nautilus.
uk: Це типова тема Наутілуса.

en: This link can't be used, because it has no target. Do you want to put this link in the Trash?
uk: Це посилання не може бути використане тому, що воно не має цілі. Хочете занести його в смітник?

en: This link can't be used, because its target "%s" doesn't exist. Do you want to put this link in the Trash?
uk: Це посилання не може бути використане тому, що цілі "%s" не існує. Хочете занести його у смітник?

en: This theme uses photo-realistic folders.
uk: Ця тема використовує фотореалістичні теки.

en: This will open %d separate windows. Are you sure you want to do this?
uk: Це призведе до відкривання %d окремих вікон. Ви переконані в тому, що хочете це виконати?

en: Thrash Metal
uk: Треш-метал

en: Throw Away
uk: Викинути

en: Tighter Layout
uk: Стиснута схема розташування

en: Time
uk: Час

en: Title
uk: Назва

en: To do a content search, Find requires an index of the content on your system.  Your computer is currently creating that index.  Content searches will be available when the index is complete.
uk: Для здійснення пошуку вмісту потрібний індекс файлів у вашій системі. Ваш комп'ютер зараз створює цей індекс. Пошук вмісту стане доступним, коли індекс буде зроблено.

en: To do a content search, Find requires an index of the files on your system.  Find can't access your index right now.
uk: Щоб зробити пошук вмісту, необхідно мати індекс файлів у вашій системі. Пошук неможе отримати доступ до вашого індексу.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  Find can't access your index right now so a slower search will be performed that doesn't use the index.
uk: Щоб зробити швидкий пошук, необхідно мати індекс файлів у вашій системі. Пошук не може отримати доступ до вашого індексу, тому буде здійснено повільний пошук, який не потребує індексу.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  Your computer is currently creating that index.   Because Find cannot use an index, this search may take several minutes.
uk: Для здійснення швидкого пошку потрібний індекс файлів у вашій системі. Ваш комп'ютер не має зараз індексу. Через те, що пошук не використовує індексу, це може зайняти декілька хвилин.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system. Your system administrator has disabled fast search on your computer, so no index is available.
uk: Для здійснення пошуку вмісту потрібний індекс файлів у вашій системі. Ваш системний адміністратор заборонив швидкий пошук на вашому комп'ютері, то жіндекс не доступний.

en: To verify your Internet connection and make sure you have
    the latest Nautilus updates, Nautilus will now connect to
    Eazel's web site. This will take seconds if your copy of
    Nautilus is recent; longer (but no more than a minute or two)
    if you need an update.
    
    If you know your computer uses a proxy connection, click
    Verify and Nautilus will use it.
uk: Для того щоб перевірити ваше з'єднання з Інтернетом і переконатись,
    що вимаєте останні поновлення Наутілуса, зараз відбудеться з'єднання
    х сайтом Eazel. Це забере декілька секунд, якщо ви маєте недавню копію
    Наутілуса; і довше (але не більше 1-2 хвилин), якщо вам необхідні
    поновлення.
    
    Якщо ви знаєте, що ваш комп'ютер використовує з'єднання через проксі,
    клацніть "Перевірити", і Наутілус використає його.

en: To:
uk: До:

en: Toggle using a tighter layout scheme
uk: Перемикнути використання стиснутої схеми розташування

en: Too Many Files
uk: Надто багато файлів

en: Too Many Matches
uk: Надто багато співпадінь

en: Top 40
uk: Кращі 40

en: Track
uk: Доріжка

en: Trailer
uk: Реклама

en: Trance
uk: Тренс

en: Trash
uk: Смітник

en: Trash Behavior
uk: Поведінка смітника

en: Tree
uk: Дерево

en: Tribal
uk: Племенська

en: Trip-Hop
uk: Тріп-хоп

en: Turkish
uk: Турецький

en: Turkish (IBM-857)
uk: Турецький (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
uk: Турецький (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
uk: Турецький (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
uk: Турецький (Windows-1254)

en: Type
uk: Тип

en: Type:
uk: Тип:

en: Unable to Play File
uk: Неможливо відтворити файл

en: Unable to replace file.
uk: Неможливо замінити файл.

en: Undo Edit
uk: Відмінити виправлення

en: Undo Typing
uk: Відкат друку

en: Undo the edit
uk: Відмінити виправлення

en: Undo the last text change
uk: Відмінити останню зміну тексту

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown GnomeVFSXferProgressStatus %d
uk: Невідоме значення GnomeVFSXferProgressStatus %d

en: Unmount Error
uk: Помилка демонтування

en: Unmount Volume
uk: Демонтувати розділ

en: Up
uk: Вгору

en: Up to Table of Contents
uk: Вгору до змісту

en: Update Complete. Click Next to Continue.
uk: Поновлення завершено... Натисніть "Далі" для продовження.

en: Update Minutes
uk: Хвилини оновлення

en: Update frequency in minutes
uk: Частота оновлення в хвилинах

en: Updating Nautilus...
uk: Оновлення Наутілус...

en: Urgent
uk: Термінове

en: Use "%s" to open the selected item
uk: Використати "%s" для відкривання вибраного елементу

en: Use Google to search the web for the selected text
uk: Використовувати Google для пошуку вибраного тексту в мережі

en: Use HTTP Proxy
uk: Використовувати проксі HTTP

en: Use Nautilus to draw the desktop
uk: Використовувати Наутілус для малювання робочого столу

en: Use Nautilus to draw the desktop.
uk: Використовувати Наутілус для малювання робочого столу

en: Use as default for "%s" items
uk: Зробити типовим для елементів "%s".

en: Use as default just for "%s"
uk: Зробити типовим лише для "%s"

en: Use preferences appropriate for beginners
uk: Використовувати параметри відповідні до початківців

en: Use preferences appropriate for experts
uk: Використовувати параметри відповідні до експертів

en: Use preferences appropriate for most people
uk: Використовувати параметри відповідні до більшості людей

en: Use smoother (but slower) graphics
uk: Використовувати згладжену (але повільну) графіку

en: Use the Courier Font
uk: Використовувати шрифт Кур'єр

en: Use the Fixed Font
uk: Використовувати моноширний шрифт

en: Use the GTK System Font
uk: Використовувати системний шрифт GTK

en: Use the Helvetica Font
uk: Використовувати шрифт Гелветика

en: Use the Lucida Font
uk: Використовувати шрифт Люціда

en: Use the Times Font
uk: Використовувати шрифт Таймс

en: Use this proxy server:
uk: Використовувати цей сервер проксі

en: Use your home folder as the desktop
uk: Використовувати вашу домашню теку в якості робочого столу

en: User Defined
uk: Визначений користувачем

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Uses manila folders and gray-green backgrounds.
uk: Використовує манільні теки і сіро-зелене тло

en: Verify my connection and check for updates
uk: Перевірити з'єднання і пошукати поновлення

en: Verifying your Internet connection and checking for updates...
uk: Перевірити ваше з'єднання з Ітернетом і пошукати поновлення...

en: Vietnamese
uk: В'єтнамський

en: Vietnamese (TCVN)
uk: В'єтнамський (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
uk: В'єтнамський (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
uk: В'єтнамський (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
uk: В'єтнамський (Windows-1258)

en: View Failed
uk: Збій відображення

en: View Preferences
uk: Відобразити параметри

en: View as %s
uk: Показати як %s

en: View as Content Loser
uk: Відобразити як втрачений вміст

en: View as Hardware
uk: Відобразити як апаратне забезпечення

en: View as Icons
uk: Показати як піктограми

en: View as Image
uk: Відобразити як зображення

en: View as List
uk: Показати як список

en: View as Music
uk: Відобразити як музику

en: View as Other
uk: Показати як інше

en: View as Sample
uk: Відобразити як зразок

en: View as Text
uk: Відобразити як текст

en: View as Web Page
uk: Показати як веб-сторінку

en: View as...
uk: Показати як...

en: View in Multiple Windows?
uk: Перегляд у багатьох вікнах?

en: View or modify the properties of each selected item
uk: Показати ча модифікувати властивості кожного вибраного елементу

en: Violet
uk: Фіолетовий

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
uk: Наочний Єврейський (ISO-8859-8)

en: Vocal
uk: Вокал

en: Wavy White
uk: Біле ґофрування

en: We are having trouble making an external web connection.
    Sometimes, firewalls require you to specify a web proxy server.
    Fill in the name or port of your proxy server, if any, below.
uk: Виникли проблеми із встановленням зовнішнього з'єднання з веб.
    Інколи, брандмауери вимагають вказання сервера проксі веба.
    Вкажіть назву чи порт вашого сервера проксі, якщо такий є, нижче.

en: We_b Search
uk: Пошук у _WWW

en: Web Page
uk: Веб-сторінка

en: Web Page Viewer
uk: Відображення веб-сторінок

en: Web Proxy Configuration
uk: Конфіґурація проксі HTTP

en: Web Search
uk: Пошук у WWW

en: Web Services
uk: Сервіси WWW

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
uk: Середа, Вересень 00 0000 в 00:00:00 ПП

en: Welcome to Nautilus
uk: Ласкаво просимо у Наутілус

en: Western
uk: Західний

en: Western (IBM-850)
uk: Західний (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
uk: Західний (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
uk: Західний (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
uk: Західний (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
uk: Західний (Windows-1252)

en: Where
uk: Де

en: White
uk: Білий

en: White Ribs
uk: Білі пруги

en: Windows & Desktop
uk: Вікна і робочий стіл

en: Write
uk: Запис

en: You are about to run Nautilus as root.
    
    As root, you can damage your system if you are not careful, and
    Nautilus will not stop you from doing it.
uk: Незабаром ви запустите Наутілус від користувача root.
    
    Як root, ви можете пошкодити свою систему, якщо ви не будете обережні,
    і Наутілус не зможете попередити цього.

en: You are not the owner, so you can't change these permissions.
uk: Ви не власник, то ж не можете змінювати ці права.

en: You can configure which programs are offered for which file types in the GNOME Control Center.
uk: Ви можете налаштувати відповідність між програмами і типами файлів у Центрі керування GNOME.

en: You can't assign more than one custom icon at a time! Please drag just one image to set a custom icon.
uk: Ви не можете зв'язати більше ніж з однією нетиповою піктограмою одночасно! Будь ласка, перетягніть лише одне зображення, щоб встановити іншу піктограму.

en: You cannot copy a file over itself.
uk: Неможливо копіювати файл в себе.

en: You cannot copy a folder into itself.
uk: Неможливо копіювати теку в себе.

en: You cannot copy items into the Trash.
uk: Ви не можете копіювати у смітник

en: You cannot copy the Trash.
uk: Ви не можнтн копіювати смітник.

en: You cannot copy this trash folder.
uk: Ви не можете копіювати цю теку смітника.

en: You cannot move a folder into itself.
uk: Неможливо переносити теку в себе.

en: You cannot move this trash folder.
uk: Ви не можете переносити цей смітник.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
uk: Ви не маєте достатньо прав для зміни групи "%s".

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
uk: Ви не маєте прав необхідних для зміни назви "%s".

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
uk: Ви не маєте прав, необхідних для перегляду вмісту "%s".

en: You have tried to kill the Content Loser
uk: Ви спробували знищити втрачений зміст

en: You have tried to kill the Sidebar Loser
uk: Ви спробували знищити бічну панель втраченого

en: Your files were last indexed at %s
uk: Ваші файли було востаннє проіндексовано %s

en: Your index files are available but the Medusa search daemon, which handles index requests, isn't running.  To start this program, log in as root and enter this command at the command line:
    
    medusa-searchd
uk: Ваші індексні файли доступні, але демона пошуку Medusa, що оперує індексними запитами, не запущено.  Для запуску цієї програми, зареєструйтесь користучем root і введіть цю команду в командному рядку:
    
    medusa-searchd

en: ZDNet Linux Hardware Database
uk: База даних апаратного забезпечення Linux ZDNet

en: ZDNet Linux Resource Center
uk: Ресурсний центр Linux ZDNet

en: Zip Drive
uk: Пристрій Zip

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Zoom _In
uk: Збільшити

en: Zoom _Out
uk: Зменшити

en: [File content] does not include all of [apple orange]
uk: [Вміст файлу] не містить [apple orange]

en: [File content] includes all of [apple orange]
uk: [Вміст файлу] включає [apple orange]

en: [File content] includes any of [apply orange]
uk: [Вміст файлу] включає будь-що з [apple orange]

en: [File content] includes none of [apple orange]
uk: [Вміст файлу] не містить нічого з [apple orange]

en: [File name] contains [help]
uk: [Назва файлу] містить [help]

en: [File name] ends with [.c]
uk: [Назва файлу] закінчується на [.c]

en: [File name] matches glob [*.c]
uk: [Назва файлу] співпадає з маскою [*.c]

en: [File name] matches regexp ["e??l.$"]
uk: [Назва файлу] співпадає з реґулярним виразом ["e??l.$"]

en: [File name] starts with [nautilus]
uk: [Назва файлу] починається на [nautilus]

en: [File owner] is [root]
uk: [Власник файлу] [root]

en: [File owner] is not [root]
uk: [Власник файлу] не [root]

en: [File size is] larger than [400K]
uk: [Файл] більше [400K]

en: [File size is] smaller than [300K]
uk: [Файл] менше [300K]

en: [File type is] application
uk: [Файл типу] програма

en: [File type is] folder
uk: [Файл типу] тека

en: [File type is] music
uk: [Файл типу] музика

en: [File type is] regular file
uk: [Файл типу] реґулярний файл

en: [File type is] text file
uk: [Файл типу] текстовий файл

en: [File type] is [folder]
uk: [Тип файлу] [тека]

en: [File type] is not [folder]
uk: [Тип файлу] не [тека]

en: [Items ]containing "%s" in their names
uk: [Елементи ], що містять "%s" у назвах

en: [Items ]containing one of the words "%s"
uk: [Елементи ]з одним із слів "%s"

en: [Items ]ending with %s
uk: [Елементи ], що закінчуються на %s

en: [Items ]larger than %s bytes
uk: [Елементи ]більші %s байтів

en: [Items ]marked with "%s"
uk: [Елементи ]позначені як "%s"

en: [Items ]matching the file pattern "%s"
uk: [Елементи ], що співпадають з файловою маскою "%s"

en: [Items ]matching the regular expression "%s"
uk: [Елементи ], що співпадають з реґулярним виразом "%s"

en: [Items ]modified after %s
uk: [Елементи ]модифіковані після %s

en: [Items ]modified before %s
uk: [Елементи ]модифіковані перед %s

en: [Items ]modified on %s
uk: [Елементи ]модифіковані %s

en: [Items ]modified today
uk: [Елементи ]модифіковані сьогодні

en: [Items ]modified within a month of %s
uk: [Елементи ]модифіковані на протязі одного місяця з %s

en: [Items ]modified within a week of %s
uk: [Елементи ]модифіковані на протязі одного тижня з %s

en: [Items ]modified yesterday
uk: [Елементи ]модифіковані вчора

en: [Items ]not containing "%s" in their names
uk: [Елементи ], що не містять "%s" у назвах

en: [Items ]not marked with "%s"
uk: [Елементи ]не позначені як "%s"

en: [Items ]not modified on %s
uk: [Елементи ]не модифіковані %s

en: [Items ]not owned by "%s"
uk: [Елементи ]не належні користувачу "%s"

en: [Items ]of %s bytes
uk: [Елементи ]розміром %s байтів

en: [Items ]owned by "%s"
uk: [Елементи ]належні користувачу "%s"

en: [Items ]smaller than %s bytes
uk: [Елементи ]менші %s байтів

en: [Items ]starting with "%s"
uk: [Елементи ], що починаються з "%s"

en: [Items ]that are %s
uk: [Елементи ]%s

en: [Items ]that are not %s
uk: [Елементи ]не %s

en: [Items ]with all the words "%s"
uk: [Елементи ]з словами "%s"

en: [Items ]with owner UID "%s"
uk: [Елементи ]з UID власника "%s"

en: [Items ]with owner UID other than "%s"
uk: [Елементи ]з UID власника відмінним від "%s"

en: [Items ]without all the words "%s"
uk: [Елементи ]без слів "%s"

en: [Items ]without any of the words "%s"
uk: [Елементи ]без жодного з слів "%s"

en: [Items larger than 400K] and [without all the words "apple orange"]
uk: [Елементи більші 400Кб] і [без жодного з таких слів: "apple orange"]

en: [Items larger than 400K], [owned by root and without all the words "apple orange"]
uk: [Елементи більші 400Кб], [належні користувачу "root" і без слів "apple orange"]

en: [Items that are ]applications
uk: [Елементи, які є ]програмами

en: [Items that are ]folders
uk: [Елементи, які є ]теками

en: [Items that are ]music
uk: [Елементи, які є ]музикою

en: [Items that are ]regular files
uk: [Елементи, які є ]реґулярними файлами

en: [Items that are ]text files
uk: [Елементи, які є ]текстовими файлами

en: [Last modified date] is [1/24/00]
uk: [Ввостаннє модифіковано] [1/24/00]

en: [Last modified date] is after [1/24/00]
uk: [Ввостаннє модифіковано] після [1/24/00]

en: [Last modified date] is before [1/24/00]
uk: [Ввостаннє модифіковано] перед [1/24/00]

en: [Last modified date] is not [1/24/00]
uk: [Ввостаннє модифіковано] не [1/24/00]

en: [Last modified date] is today
uk: [Ввостаннє модифіковано] сьогодні

en: [Last modified date] is within a month of [1/24/00]
uk: [Ввостаннє модифіковано] на протязі одного місяця з [1/24/00]

en: [Last modified date] is within a week of [1/24/00]
uk: [Ввостаннє модифіковано] на протязі одного тижня з [1/24/00]

en: [Last modified date] is yesterday
uk: [Ввостаннє модифіковано] вчора

en: [Search for] Content [includes all of "fish tree"]
uk: [Search for] вміст, що [includes all of "fish tree"]

en: [Search for] Last Modified [before yesterday]
uk: [Search for] з датою останньої зміни [before yesterday]

en: [Search for] Name [contains "fish"]
uk: [Шукати] назву, що [contains "fish"]

en: [Search for] Owner [is not root]
uk: [Search for] належний [is not root]

en: [Search for] Size [larger than 400K]
uk: [Search for] об'ємом [larger than 400K]

en: [Search for] Type [is regular file]
uk: [Search for] типу [is regular file]

en: [Search for] With Emblem [includes "Important"]
uk: [Search for] з емблемою [includes "Important"]

en: [With emblem] marked with [Important]
uk: [With emblem] позначеною як [Important]

en: [With emblem] not marked with [Important]
uk: [With emblem] не позначеною як [Important]

en: _About Nautilus...
uk: Про Наутілус...

en: _Add Bookmark
uk: Додати закладку

en: _Back
uk: Назад

en: _Backgrounds and Emblems...
uk: Тло та емблеми...

en: _Bookmarks
uk: Закладки

en: _Clean Up by Name
uk: Впорядкувати за назвою

en: _Close Window
uk: Закрити вікно

en: _Copy File
uk: Скопіювати файл

en: _Copy Files
uk: Скопіювати файли

en: _Copy Text
uk: Скопіювати текст

en: _Courier
uk: Кур'єр

en: _Duplicate
uk: Дублювати

en: _Edit
uk: Редагування

en: _Edit Bookmarks...
uk: Редагування закладок...

en: _Edit Preferences...
uk: Виправити параметри...

en: _Empty Trash
uk: Спорожнити смітник

en: _Empty Trash...
uk: Спорожнити смітник...

en: _Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: _File
uk: Файл

en: _Find
uk: Знайти

en: _Fixed
uk: Моноширний

en: _Forward
uk: Вперед

en: _GTK System Font
uk: Системний шрифт _GTK

en: _Go
uk: Перейти

en: _Help
uk: Довідка

en: _Helvetica
uk: Гелветика

en: _Home
uk: Домівка

en: _Kill Content Loser
uk: Знищити втрачений вміст

en: _Kill Sidebar Loser
uk: Знищити бічну панель втраченого

en: _Lay Out Items
uk: Викласти елементи

en: _Location...
uk: Положення...

en: _Make Link
uk: Створити посилання

en: _Manually
uk: В ручну

en: _New Folder
uk: Нова тека

en: _Normal Size
uk: Звичайний розмір

en: _Open
uk: Відкрити

en: _Open Scripts Folder
uk: Відкрити теку скриптів

en: _Paste Files
uk: Вставити файли

en: _Paste Text
uk: Вставити текст

en: _Preferences
uk: Параметри

en: _Profiler
uk: Профілювальник

en: _Refresh
uk: Оновити

en: _Rename
uk: Перейменувати

en: _Report Profiling
uk: Звіт профілювання

en: _Reset Profiling
uk: Скинути профілювання

en: _Restore Icon's Original Size
uk: Відновити початковий розмір піктограми

en: _Restore Icons' Original Sizes
uk: Відновити початкові розміри піктограм

en: _Reveal in New Window
uk: Відкрити в новому вікні

en: _Sample
uk: Зразок

en: _Show Trash
uk: Показати смітник

en: _Start Profiling
uk: Розпочати профілювання

en: _Stop Profiling
uk: Зупинити профілювання

en: _Stretch Icon
uk: Розтягнути піктограму

en: _Times
uk: Таймс

en: _Undo
uk: Відмінити

en: _Up a Level
uk: Підняти рівень

en: _View
uk: Перегляд

en: _View as...
uk: Показати як...

en: animation to indicate on-going activity
uk: анімація зображення активності

en: another link to %s
uk: інше посилання на %s

en: by Modification _Date
uk: за датою модифікації

en: by _Emblems
uk: за емблемами

en: by _Name
uk: за назвою

en: by _Size
uk: за розміром

en: by _Type
uk: за типом

en: date accessed
uk: дата доступу

en: date changed
uk: дата зміни

en: date modified
uk: дата модифікації

en: default for "%s"
uk: типовий для "%s"

en: default for this file
uk: типовий шрифт для цього файлу

en: foo (10th copy)
uk: foo (10 копія)

en: foo (10th copy).txt
uk: foo (10 копія).txt

en: foo (11th copy)
uk: foo (11 копія)

en: foo (11th copy).txt
uk: foo (11 копія).txt

en: foo (12th copy)
uk: foo (12 копія)

en: foo (12th copy).txt
uk: foo (12 копія).txt

en: foo (13th copy)
uk: foo (13 копія)

en: foo (13th copy).txt
uk: foo (13 копія).txt

en: foo (14th copy)
uk: foo (14 копія)

en: foo (14th copy).txt
uk: foo (14 копія).txt

en: foo (21st copy)
uk: foo (21 копія)

en: foo (21st copy).txt
uk: foo (21 копія).txt

en: foo (22nd copy)
uk: foo (22 копія)

en: foo (22nd copy).txt
uk: foo (22 копія).txt

en: foo (23rd copy)
uk: foo (23 копія)

en: foo (23rd copy).txt
uk: foo (23 копія).txt

en: foo (24th copy)
uk: foo (24 копія)

en: foo (24th copy).txt
uk: foo (24 копія).txt

en: foo (25th copy)
uk: foo (25 копія)

en: foo (25th copy).txt
uk: foo (25 копія).txt

en: foo (3rd copy)
uk: foo (3 копія)

en: foo (3rd copy).txt
uk: foo (3 копія).txt

en: foo (another copy)
uk: foo (інша копія)

en: foo (another copy).txt
uk: foo (інша копія).txt

en: foo (copy)
uk: foo (копія)

en: foo (copy).txt
uk: foo (копія).txt

en: foo foo (100000000000000th copy).txt
uk: foo foo (100000000000000 копія).txt

en: foo foo (24th copy)
uk: foo foo (24 копія)

en: foo foo (24th copy).txt
uk: foo foo (24 копія).txt

en: foo foo (25th copy)
uk: foo foo (25 копія)

en: foo foo (25th copy).txt
uk: foo foo (25 копія).txt

en: foo foo (3rd copy).txt
uk: foo foo (3 копія).txt

en: foo foo (another copy).txt
uk: foo foo (інши копія).txt

en: foo foo (copy)
uk: foo foo (копія)

en: foo foo (copy).txt
uk: foo foo (копія).txt

en: foo foo (copy).txt txt
uk: foo foo (копія).txt txt

en: foo. (another copy)
uk: foo. (інша копія)

en: foo. (copy)
uk: foo. (копія)

en: foo.. (copy).txt
uk: foo.. (копія).txt

en: foo... (copy)
uk: foo... (копія)

en: group
uk: група

en: hardware view
uk: відображення апаратного забезпечення

en: in menu for "%s"
uk: в меню для "%s"

en: in menu for this file
uk: в меню для цього файлу

en: link
uk: посилання

en: link (broken)
uk: посилання (зламане)

en: link to %s
uk: посилання на %s

en: nautilus: --check cannot be used with URIs.
uk: nautilus: --check не може використовуватись з URI.

en: nautilus: --check cannot be used with other options.
uk: nautilus: --check не може використовуватись з іншими параметрами.

en: nautilus: --geometry cannot be used with more than one URI.
uk: nautilus: --geometry не може використовуватись з більш ніж одним URI.

en: nautilus: --quit cannot be used with URIs.
uk: nautilus: --quit не може використовуватись разом з URI.

en: nautilus: --restart cannot be used with URIs.
uk: nautilus: --restart не може використовуватись з URI.

en: nd copy)
uk:  копія)

en: none
uk: немає

en: not in menu
uk: не в меню

en: nothing
uk: нічого

en: octal permissions
uk: вісімкові права

en: on the desktop
uk: на робочому столі

en: owner
uk: власник

en: permissions
uk: права

en: pointing at "%s"
uk: вказання на "%s"

en: program
uk: програма

en: rd copy)
uk:  копія)

en: search by text
uk: пошук за текстом

en: search by text and properties
uk: пошук за тектсом і властивостями

en: search type to do by default
uk: типовий тип пошуку

en: see
uk: див.

en: see also
uk: див. також

en: size
uk: розмір

en: st copy)
uk:  копія)

en: th copy)
uk:  копія)

en: the section
uk: розділ

en: the section here
uk: тут розділ

en: throbber
uk: пульсувати

en: throbber factory
uk: фабрика пульсування

en: throbber object factory
uk: фабрика об'єктів пульсування

en: today
uk: сьогодні

en: today at %-I:%M %p
uk: сьогодні в %-I:%M %p

en: today at %-I:%M:%S %p
uk: сьогодні в %-I:%M:%S %p

en: today at 00:00 PM
uk: сьогодні в 00:00 ПП

en: today at 00:00:00 PM
uk: сьогодні в 00:00:00 ПП

en: today, %-I:%M %p
uk: сьогодні, %-I:%M %p

en: today, 00:00 PM
uk: сьогодні, 00:00 ПП

en: type
uk: тип

en: unknown
uk: невідомо

en: unknown MIME type
uk: невідомий тип MIME

en: unknown type
uk: невідомий тип

en: unreadable
uk: незчитувальне

en: untitled folder
uk: неназвана тека

en: yesterday
uk: вчора

en: yesterday at %-I:%M %p
uk: вчора в %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
uk: вчора в %-I:%M:%S %p

en: yesterday at 00:00 PM
uk: вчора в 00:00 ПП

en: yesterday at 00:00:00 PM
uk: вчора в 00:00:00 ПП

en: yesterday, %-I:%M %p
uk: вчора, %-I:%M %p

en: yesterday, 00:00 PM
uk: вчора, 00:00 ПП
