gnome-pilot - en to uk translation catalogue (200 entries)

en: 
    BEWARE!!
    This is a tool for certain parts of the gnome-pilot package.
    Unless you know what you're doing, don't use this tool.
uk: 
    УВАГА!!!
    Це інструмент для певних частин пакету gnome-pilot.
    Якщо ви не знаєте, що робите, не використовуйте цей інструмент.

en: # of old backups to keep
uk: Кількість резервних копій для зберігання

en: %s not modified since last sync
uk: %s не змінено з часу останньої синхронизациї

en: (C) 2000 Free Software Foundation
uk: © 2000 the Free Software Foundation

en: (unknown DB)
uk: (невідома БД)

en: About to retrieve UserName and ID from the pilot.
    Please put pilot in %s (%s) and press HotSync button.
uk: Для отримання назви користувача та ідентифіатора від пілота.
    Поставне пілот в %s (%s) та натисніть кнопку "HotSync".

en: About to send the following data to the pilot.
    UserName: %s
    ID: %d
    Please put pilot in %s (%s) and press HotSync button.
uk: Для відсилання цих даних в пілот.
    Назва користувача: %s
    Ідентифікатор: %d
    Поставте пілот в %s (%s) та натисніть кнопку "HotSync".

en: About...
uk: Про...

en: Add...
uk: Додати...

en: Advanced
uk: Додатково

en: An error occured while getting the pilot's user data
uk: Виникла помилка на отримані даних користувача пілота

en: Applet options
uk: Параметри аплету

en: Are you sure you want to delete %s pilot?
uk: Ви впевнені, що хочете стерти пілот %s?

en: Backup directory
uk: Каталог резервування

en: CONDUIT
uk: КАНАЛ

en: CRADLENAME
uk: НАЗВА_КОЛИСКИ

en: Cannot connect to the GnomePilot Daemon
uk: Неможливо з'єднатись з демоном GnomePilot

en: Cannot find pilot-applet.glade
uk: Не знайдено pilot-applet.glade

en: Cannot run druid if pilots or cradles already configured
uk: Неможливо запистити друіда якщо пілот чи колиска вже сконфіґуровані

en: Check the permissions on the device and retry
uk: Перевірте права на пристрої та повторіть

en: Choose Device
uk: Вибір пристрою

en: Choose Pilot
uk: Вибір пілота

en: Completed events for cradle %s (%s)
uk: Завершені події для колиски %s (%s)

en: Conduit %s cannot be requested
uk: Неможливо зробити запит каналу %s

en: Conduit %s requested, but not found
uk: Було зроблено запит каналу %s, але каналу не знайдено

en: Conduit %s's first synchronization...
uk: Перша синхронізація каналу %s...

en: Conduit Settings...
uk: Параметри каналу...

en: Conduit did not return a record
uk: Канал не повернув запис.

en: Conduits initialization failed, aborting operation
uk: Не вдалось ініціалізувати канал, операцію перервано

en: Copy from pilot
uk: Скопіювати з пілота

en: Copy to pilot
uk: Скопіювати на пілот

en: Copying from pilot...
uk: Скопіювати з пілота...

en: Copying to pilot...
uk: Скопіювати в пілота...

en: Could not create backup file %s
uk: Не вдалося створити резервну копію файлу %s

en: Could not open device %s (%s): reason: "%s".
uk: Не вдалося відкрити пристрій %s (%s): причина: "%s".

en: Cradle %s has %d events
uk: Подій на колисці %s: %d

en: Cradle Settings
uk: Установки колиски

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: Delete
uk: Стерти

en: Device Settings
uk: Установки пристроя

en: Devices
uk: Пристрої

en: Directory
uk: Каталог

en: Disable
uk: Вимкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Display notices
uk: Показати сповіщення

en: Edit...
uk: Виправити...

en: Enable
uk: Увімкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Error in conduit, newly added record could not be found
uk: Помилка в каналі, доданий запис не вдалося знайти

en: Error initializing gpilotd capplet
uk: Помилка ініціалізації каплету gpilotd

en: Error loading pilot state, aborting
uk: Помилка завантаження стану пілота, переривання

en: Execute when clicked
uk: Виконати при клацанні

en: Execution of %s failed
uk: Виконання %s не вдалось

en: Exiting (caught SIGINT)...
uk: Вихід (через SIGINT)...

en: Exiting (caught SIGTERM)...
uk: Вихід (через SIGTERM)...

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Failed sending request to gpilotd
uk: Не вдалось відіслати запит до gpilotd

en: Following files failed :
uk: Такі файли пошкоджено :

en: GNOME PilotSync Properties
uk: Властивості GNOME PilotSync

en: Get User Name and ID from existing pilot that was used before.
uk: Отримати назву користувача та ідентифікатор від існуючого пілота, що використовувася раніше.

en: Getting userinfo...
uk: Отримання користувацької інформації...

en: Gnome Pilot Settings
uk: Установки GNOME Пілот

en: GnomePilot could not open device %s (%s).
    Reason: "%s".
uk: GNOME Пілот не може відкрити пристрій %s (%s).
    Причина: "%s".

en: Handspring USB
uk: USB

en: HotSync button pressed, synchronizing pilot
uk: Натиснено клавішу HotSync, синхронізація з пілотом

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: ID for the pilot
uk: Ідентифікаор пілота

en: Initial Sync
uk: Початкова синхронізація

en: Install delayed
uk: Розміщення призупинено

en: Install file
uk: Розмістити файл

en: Install immediately
uk: Розміщення призупинено

en: Installing %s from %s...
uk: Розміщення %s з %s...

en: Installing to %s:
uk: Розміщення в %s:

en: Instantiating %d conduits...
uk: Підтвердження %d каналів...

en: It wasn't possible to create the specified base directory.
    Please verify the permitions on the specified path or choose another directory
uk: Немає можливості створити вказаний базовий каталог.
    Перевірте права доступу до вказаного шляху або виберіть інший каталог

en: LOGIN
uk: ІМ'Я

en: Last sync log...
uk: Журнал останняї синхронізації...

en: List the specifed pilot's bases
uk: Список вказаних баз пілотів

en: Loading conduit "%s" failed!
uk: Завантаження каналу "%s" не вдалось!

en: Loading conduit "%s" failed!
uk: Завантаження каналу "%s" не вдалось!

en: Local basedir
uk: Локальний основний каталог

en: Making backup of %s
uk: Створення резервної копії %s

en: Merge from pilot
uk: Об'єднати з пілота

en: Merge to pilot
uk: Об'єднати в пілот

en: Merging from pilot...
uk: Об'єднання з пілот...

en: Merging to pilot...
uk: Об'єднання в пілот...

en: Monitor all pilots
uk: Відслідковувати всі пілоти

en: Monitor the specified pilots actions
uk: Відслідковувати вказані дії пілота

en: Name
uk: Назва

en: No accessible devices available
uk: Немає доспупних пристроїв

en: No cradles configure.
    Please run gpilotd-control-applet (use gnomecc)
    to configure gnome-pilot.
uk: Немає сконфігурованих колисок.
    Запустіть gpilotd-control-applet (використовуючи gnomecc)
    щоб сконфігурувати gnome-pilot.

en: No directory to restore from.
uk: Немає каталогу для відновлення.

en: No files to install
uk: Немає файлів для розміщення

en: No pilots configured.
    Please run gpilotd-control-applet (use gnomecc)
    to configure gnome-pilot.
uk: Немає сконігурованих пілотів.
    Запустіть gpilotd-control-applet (вікористовуючи gnomecc)
    щоб сконфігурувати gnome-pilot.

en: No, I've never used sync software with this pilot before.
uk: Ні, я ніколи раніше не використовував програми синхронізації з цим пілотом.

en: Not connected to gpilotd.
    Please restart daemon.
uk: Немає з'єднання з gpilotd.
    Перезапустіть демона.

en: Not connected. Please restart daemon.
uk: Немає з'єднання. Перезапустіть демона.

en: Not connected. Restart daemon to reconnect
uk: Не з'єднано. Перезапустіть демона для перез'єднання

en: Number of devices is configured to 0
uk: Кількість сконфігурованих пристроїв - 0

en: Number of pilots is configured to 0
uk: Кількість сконфігурованих пілотів - 0

en: On host %d
uk: На машину %d

en: On host %s
uk: На машину %s

en: Only backup changed bases
uk: Зробити резервну копію лише змінених баз

en: PILOT
uk: ПІЛОТ

en: PILOTID
uk: ІДЕНТИФІКАТОР_ПІЛОТА

en: PILOTNAME
uk: НАЗВА_ПІЛОТА

en: Pause daemon
uk: Призупинити демона

en: Pilot Attributes
uk: Атрибути пілота

en: Pilot ID
uk: Ідентифікатор пілота

en: Pilot ID is %ld, name is %s, owner is %s
uk: Ідентифакатор пілота - %ld, назва - %s, власник - %s

en: Pilot Identification
uk: Ідентифікація пілота

en: Pilot Link Settings...
uk: Установки зв'язку пілота...

en: Pilot Name
uk: Назва пілота

en: Pilot Settings
uk: Установки пілота

en: Pilot is currently synchronizing.
    Please wait for it to finish.
uk: Пілот синхронізується.
    Зачекайте доки операція завершиться.

en: Pilot sync is currently in progress.
    Are you sure you want to restart daemon?
uk: Зараз відбувається синхронізація пілота.
    Ви впевнені, що хочете перезапустити демона?

en: Pilot to install to
uk: Пілот для встановлення

en: Pilots
uk: Пілоти

en: Port
uk: Порт

en: Press synchronize on the cradle to install
     or cancel the operation.
uk: Натисніть "Синхронізувати" на колисці для встановлення
     або відмініть операцію.

en: Press synchronize on the cradle to restore
     or cancel the operation.
uk: Натисніть "Синхронізувати" на колисці для відновлення
    чи відмініть дію.

en: Properties...
uk: Властивості...

en: Read/Write permissions failed on
uk: Права на зчитування/запис невірні для

en: Ready to synchronize
uk: Готовий до синхронізації

en: Remove local base if deleted on pilot
uk: Видаляти локально якщо стерто на пілоті

en: Rereading configuration...
uk: Зчитування конфігурації...

en: Restart daemon
uk: Перезапустити демона

en: Restore Pilot
uk: Відновити Pilot

en: Restore directory
uk: Відновити каталог

en: Restore request failed
uk: Запит відновлення не вдався

en: Restore...
uk: Відновити...

en: Resume daemon
uk: Продовжити роботу демона

en: Run conduit
uk: Запустити канал

en: Serial
uk: Послідовний

en: Set User Name and ID to a new pilot.
uk: Встановити назву користувача та ідентифікатор нового пілота

en: Set user id and name
uk: Встановити ідентифікатор та ім'я користувача

en: Setting userinfo...
uk: Встановлення користувацької інформації...

en: Setup did not complete and settings will not
    be saved. Are you sure you want to quit?
uk: Установку не завершено і настройки не буде
    збережено. Ви впевнені, що хочете вийти?

en: Specify a cradle to operate on (defaults to Cradle0)
uk: Вказати робочу колиску (типово "Cradle0")

en: Specify pilot to operate on (defaults to MyPilot)
uk: Вказати робочий пілот (типово "MyPilot")

en: Speed
uk: Швидкість

en: Start druid only
uk: Запустити лише друіда

en: Success
uk: Успішно

en: Sync Action
uk: Синхронізація

en: Sync Type
uk: Тип синхронізації

en: Sync continues
uk: Продовження синхронізації

en: Sync cradle
uk: Синхронізувати колиску

en: Synchronization ended
uk: Синхронізацію завершено

en: Synchronization ended early
uk: Синхронізація завершилась рано

en: Synchronize
uk: Синхронізувати

en: Synchronizing %s
uk: Синхронізація %s

en: Synchronizing...
uk: Синхронізація...

en: The base directory %s is invalid.
    Please fix it or use gnomecc to choose another directory.
uk: Основний каталог %s невірний.
    Виправте це, або використайте gnomecc для вибору іншого каталогу.

en: The gnome-pilot daemon is already running
uk: Демона gnome-pilot вже запущено

en: The path specified for the base directory is invalid.
    Please choose another directory
uk: Шлях вказаний для базового каталогу невірний.
    Виберіть інший каталог

en: The request to get pilot id failed
uk: Запит на отримання ідентифікатора пілота не пройшов

en: The request to set pilot id failed
uk: Запит на встановлення ідентифікатора пілота не пройшов

en: The specified base directory exists but has the wrong permissions.
    Please fix or choose another directory
uk: Вказаний базовий каталог існує, але має невірні права доступу.
    Виправте це або виберіть інший каталог

en: The specified base directory exists but is not a directory.
    Please make it a directory or choose another directory
uk: Вказаний базовий каталог не є каталогом.
    Зробіть це каталогом або виберіть інший каталог

en: There's no last sync on record.
uk: Немає запису про останню синхронізацію.

en: Timeout
uk: Час чекання

en: Trying to connect to the GnomePilot Daemon
uk: Спроба з'єднання з демоном GnomePilot

en: Type
uk: Тип

en: USERNAME
uk: ІМ'Я_КОРИСТУВАЧА

en: Unable to bind to pilot
uk: Невдалося зв'язатись з пілотом.

en: Unable to delete all records in local database, aborting operation.
uk: Не вдалося стерти всі записи в локальній базі даних, операцію перепинено.

en: Unable to delete all records in pilot database, aborting operation.
uk: Не вдалось видалити всі записи в базі даних пілота, операцію прервано.

en: Unable to find home directory for uid %d
uk: Не вдалось знайти домашній каталог для UID %d

en: Unable to get pilot names
uk: Невдалось отримати назви пілот

en: Unable to open or create file %s with read/write privs
uk: Не вдалось відкрити чи створити файл %s з правами на зчитування/запис

en: Unknown device type
uk: Невідомий тип пристрою

en: Unknown pilot - no pilots matches ID %ld
    Use gnomecc to set pilot's ID
uk: Невідомий пілот - немає пілотів пасуючих до ідентифікатора %ld
    Використайте gnomecc щоб встановити ідентифікатор пілота

en: Unknown pilot, no userID/username match %ld
uk: Невідомий пілот, немає ідентифікатора/назви користувача яка б пасувала до %ld

en: Unpause daemon
uk: Продовжити роботу демона

en: Use conduit settings
uk: Використати настройки каналу

en: User Name
uk: Назва користувача

en: User Name and ID to set on the Pilot
uk: Назва користувача та ідентифікатор для встановлення в пілот.

en: UserName
uk: Назва користувача

en: Username to set
uk: Ім'я користувача для встановлення

en: Using conduit settings for sync...
uk: Використання настройок каналу для синхронізації...

en: Watching %s (%s)
uk: Запуск %s (%s)

en: Welcome to gnome-pilot!
uk: Ласкаво просимо у GNOME Пілот!

en: Woke on %s
uk: Прокид на %s

en: Yes, I've used sync software with this pilot before.
uk: Так, я використовував раніше програми синхронізації з цим пілотом.

en: You must have at least one device setup
uk: У вас має бути встановлено хоча б один пристрій

en: You seem to be running gnome-pilot for the first time.
    The following steps will setup gnome-pilot for syncing. 
    You can always change any options later from
    PilotLink panel in Gnome Control Center.
    
    Press 'Next' to continue.
    Press 'Cancel' for manual setup.
uk: Очевидно ви запустили gnome-pilot вперше.
    Наступні кроки встановлять gnome-pilot для синхронізації.
    Ви можете змінити будь-які параметри пізніше з
    панелі PilotLink і Центрі керування GNOME.
    
    Натисніть "Далі..." для продовження.
    Натисніть "Відміна" для встановлення вручну.

en: conduit to operate on
uk: робочий канал

en: disable specified conduit
uk: вимкнути вказаний канал

en: enable specified conduit
uk: увімкнути вказаний канал

en: enable, and set firstsync to slow
uk: увімкнути, і встановити першу сихронізацію в "повільно"

en: fault: no request found for pilot %d, request %d
uk: збій: не знайдено запиту для пілота %d, запит %d

en: instantiate and destroy the conduit
uk: підтвердити та знищити канал

en: list all attributes
uk: список всіх атрибутів

en: list attributes
uk: список атрибутів

en: list available conduits and their state
uk: список доступних каналів та їх стану

en: lists available conduits
uk: список доступних каналів

en: module loading not supported, fatal!
uk: завантаження модулів не підтримується!

en: non-backup conduit in backup conduit list
uk: нерезервний канал в списку резервних каналів

en: specify pilot to operate on
uk: вказати робочий пілот

en: unknown syncing action (%d = %s).
uk: невідома синхронізуюча дія (%d = %s).
