gnome-media 0.99.5 - en to nl translation catalogue (186 entries)

en:  untitled.wav
nl: naamloos.wav

en: '%s' is a directory.
    Please enter another filename.
nl: '%s' is een directory.
    Geef alstublieft een andere bestandsnaam.

en: '%s' is a directory.
    Please select a soundfile to be opened.
nl: '%s' is een directory.
    Selecteer een geluids bestand om te openen alstublieft.

en: (Scanning)
nl: (Bezig met scannen)

en: A simple soundrecorder and soundplayer for GNOME.
    Dedicated to my cat, Malte.
nl: Een simpel geluidsopnemer en afspeler voor GNOME.
    Voor mijn kat, Malte.

en: About
nl: Over

en: Action
nl: Actie

en: Add echo
nl: Voeg echo toe

en: Add echo to the current sample
nl: Voeg echo toe aan geopende bestand

en: Adding echo to sample...
nl: Voeg echo toe aan geluids bestand

en: Address
nl: Adres

en: Artist / Title
nl: Artiest / Titel

en: Audioformat:
nl: Geluidsformaat:

en: Audioformat:
nl: Geluidsforaat:

en: CDDB Settings
nl: CDDB Instellingen

en: CDROM device
nl: CDROM apparaat

en: Cannot connect to sound daemon.
    Please run 'esd' at a command prompt.
nl: Kan niet verbinden met sound deamon.
    start alstublieft 'esd' op een command prompt.

en: Category:
nl: Categorie:

en: Change font
nl: Lettertype wijzigen

en: Channels:
nl: kanalen

en: Clear
nl: Wissen

en: Click here to change (restart required):
nl: Klik hier om te veranderen (heropstarten nodig)

en: Close tray
nl: Lader sluiten

en: Connect to the esd server on this host.
nl: Verbinding maken met de esd server op deze host.

en: Connecting [%s]
nl: Bezig te verbinden met [%s]

en: Converting file...
nl: Bestand aan het conventeren...

en: Could not find '%s'.
    Set the correct path to sox in preferences under the tab 'paths'.
    
    If you don't have sox, you will not be able to record or do any effects.
nl: Kan '%s' niet vinden .
    Set het goeie pad naar sox in preferences bij pad's .
    
    Als u geen sox heeft geinstaleerd kunt u niet opnemen of effecten toevoegen.

en: Could not fork child process
nl: Kan niet forken voor child process

en: Couldn't remove file: %s
nl: Bestand kan niet worden verwijdert: %s

en: Create a new sample
nl: Maak een nieuw bestand

en: Create new sample
nl: Maak een nieuw bestand

en: Delete CDDB Entry?
nl: Verwijder CDDB Item?

en: Digital1
nl: Digitaal1

en: Digital2
nl: Digitaal2

en: Digital3
nl: Digitaal3

en: Directories
nl: Folders

en: Directory %s does not exist.
    Do want to use it anyway?
nl: Folder %s bestaad niet.
    Wil je het toch gebruiken?

en: Disc ID
nl: CD ID

en: Disc Information (%02u:%02u minutes)
nl: CD Informatie (%02u:%02u minuten)

en: Disc Title
nl: CD Titel

en: Disconnecting [%s]
nl: Bezig met loskoppelen van [%s]

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Don't show this message again.
nl: Laat dit bericht niet nog een keer zien.

en: Effects
nl: Effecten

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Error
nl: Fout

en: Error accessing cdrom device.
    Please check to make sure cdrom drive support
    is compiled into the kernel, and that you have
    permission to access the device.
    
    Reason: %s
nl: Fout bij aansturen van cdrom apparaat.
    Kijk alstublieft of u cdrom support heeft
    in de kernel, en dat u rechten heeft
    om de cdrom speler aan te spreken.
    
    Reden: %s

en: Error connecting [%s]
nl: Fout bij het verbinden met [%s]

en: Error querying [%s]
nl: Fout bij ondervraging van [%s]

en: Error reading $HOME/.cddbslave.
nl: Fout bij het lezen van $HOME/.cddbslave.

en: Error reading [%s]
nl: Fout bij het lezen van [%s]

en: Error saving sound file
nl: Fout bij opslaan van geluids bestand

en: Exit this program
nl: Verlaat dit programma

en: FILE
nl: BESTAND

en: File %s in 'mixer command' does not exist.
    Do you want to use it anyway?
nl: Bestand %s in 'mixer commando' bestaad niet .
    Wilt u het toch gebruiken?

en: File %s in 'sox command' does not exist.
    Do you want to use it anyway?
nl: Bestand %s in 'sox commando' bestaad niet.
    Wilt u het toch gebruiken?

en: File '%s' already exists.
    Do you want to overwrite it?
nl: Bestand '%s' bestaad al.
    Wilt u het overschrijven?

en: File '%s' doesn't exist.
    Please select a existing soundfile to be opened.
nl: bestand '%s' bestaad niet.
    Selecteer een bestaand geluids bestand alstublieft.

en: File '%s' doesn't exist; using default.
nl: File '%s' bestaad niet; gebruik standaard.

en: File '%s' isn't a supported soundfile.
nl: Bestand '%s' is geen ondersteund geluids bestand.

en: File '%s' isn't a valid soundfile.
nl: File '%s' is geen geldig geluids bestand.

en: File not saved. Do you want to save it?
nl: Bestand niet opgeslagen. Wilt u het opslaan?

en: Filename of the CD device
nl: Bestandsnaam van CD-rom apparaat

en: Forever
nl: Continue

en: GEOMETRY
nl: AFMETING

en: GMIX - The Gnome Mixer
nl: GMIX - Gnome Mengpaneel

en: GNOME Sound recorder
nl: GNOME Geluids opnemer

en: GNOME Soundrecorder:
nl: GNOME Geluidsopnemer:

en: GTCD is the Gnome CD player application. Includes CDDB support. Please see the 'Thanks' file included with the distribution for more credits.
nl: GTCD is de Gnome CD speler. Bevat CDDB ondersteuning. Kijk naar het 'Thanks' bestand uit de distributie voor meer credits.

en: Get CDDB Now
nl: Laad CDDB nu

en: Hide menu on start
nl: Verschuil menu bij start

en: IGain
nl: Ingang

en: Inactive. %s
nl: Inactief. %s

en: Key
nl: Toets

en: Keybindings
nl: Toetsbindingen

en: Local Database
nl: Lokaale Database

en: Lock
nl: Slot

en: New
nl: Nieuw

en: No Disc
nl: Geen CD

en: No match found for %s
nl: Geen overeenkomst gevonden voor %s

en: Nr of times:
nl: Aantal keer:

en: OGain
nl: Uitgang

en: On exit
nl: Bij verlaten

en: On startup
nl: Bij opstarten

en: Open a vertical version of the meter.
nl: Open een verticale versie van de meter.

en: Open track editor
nl: Nummers wijzigen

en: Open tray
nl: Lader openen

en: Password
nl: Paswoord

en: Path to mixer:
nl: Pad naar mixer:

en: Path to sox:
nl: Pad naar sox:

en: Paths
nl: Pads

en: Play
nl: Speel

en: Play CD on startup
nl: Speel CD bij opstarten

en: Play current sample
nl: Speel geopend bestand

en: Play-repeating
nl: Speel af met repeat

en: Play/Pause
nl: Speel/Pauzeer

en: Playing
nl: Speel

en: Playing...
nl: Spelen...

en: Playlist
nl: Speellijst

en: Popup save dialog when recording is finished
nl: Laat opslaan dialoog zien als opnemen klaar is

en: Popup warning message if size (Mb) of sample becomes bigger than:
nl: Laat waarschuwing zien als grote (MB) van sample groter wordt dan:

en: Port
nl: Poort

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferences...
nl: Voorkeuren...

en: Program files
nl: Programma bestanden

en: Querying server [%s]
nl: Bezig met ondervragen van de server [%s]

en: Quit
nl: Verlaten

en: Reading reply [%s]
nl: Bezig met antwoord [%s] te lezen

en: Ready for command: %s
nl: Klaar voor commando: %s

en: Record
nl: Opnemen

en: Recording
nl: Opnemen

en: Recording timeout:
nl: Opneem timeout:

en: Recording...
nl: Opnemen...

en: Refresh List
nl: Ververs lijst

en: Remove
nl: Verwijder

en: Restore saved mixer levels on startup
nl: Bewaarde mixer niveaus herstellen bij opstarten

en: Run GNOME mixer
nl: Start GNOME mixer

en: Run mixer...
nl: Start mixer...

en: Save sound file
nl: Opslaan van geluids bestand

en: Saving...
nl: Aan het opslaan...

en: Select a sound file
nl: Selecteer een geluids bestand

en: Server Settings
nl: Server Instellingen

en: Show handles (restart required)
nl: Toon handgrepen (heropstarten nodig)

en: Show sound information
nl: Laat geluids informatie zien

en: Show soundinfo
nl: Laat geluidsinfo zien

en: Show time
nl: Laat speeltijd zien

en: Show tooltips
nl: Toon tooltips

en: Size
nl: Grote

en: Skip backwards
nl: Achteruit

en: Skip forwards
nl: Vooruit

en: Sound
nl: Geluid

en: Sound options
nl: Geluids optie's

en: Sounddevice not ready! Please check that there isn't
    another program running that's using the sounddevice.
nl: Geluidsapparaat is in gebruik! Kijk alstublieft of een ander
    programma geluidsapparaat niet in gebruik heeft.

en: Specify a file to be opened
nl: Geef een bestand om te openen

en: Specify a file to start playing
nl: Geef een bestand om af te spelen

en: Specify a file to start recording
nl: Geef een bestand om op in te nemen

en: Specify the X position of the meter.
nl: De X-positie van de meter specifiëren.

en: Specify the Y position of the meter.
nl: De Y-positie van de meter specifiëren.

en: Specify the geometry of the main window
nl: Geef de afmeting van main window

en: Start playing
nl: Begin het spelen

en: Start recording
nl: Start opnemen

en: Stop playing
nl: Stop het spelen

en: Stop playing/recording
nl: Stop het afspelen/opnemen

en: Stop recording if size (Mb) of sample becomes bigger than:
nl: Stop opnemen als grote (MB) van sample groter wordt dan:

en: Stop recording on timeout
nl: Stop opnemen bij timeout

en: Submit
nl: Aanmelden

en: Submit Information
nl: Meld informatie aan

en: Submit information about
    '%s'
nl: Meld informatie over
    '%s' aan

en: TCD - The Gnome CD Player
nl: TCD - Gnome CD speler

en: Temp directory %s is a file.
    Do you want to use it anyway?
nl: Temp folder %s is een bestand.
    Wil je het toch gebruiken?

en: The size of the current sample is more than %i Mb!
nl: De grote van het geladen sample is groter dan %i MB!

en: This is a mixer for OSS sound-devices.
nl: Dit is een mengpaneel voor OSS geluidsapparaten

en: Time
nl: Tijd

en: Title
nl: Titel

en: To:
nl: Naar:

en: Track %d
nl: Nummer %d

en: Track Editor
nl: Nummers wijzigen

en: Track Editor...
nl: Nummers wijzigen...

en: Track Information
nl: Nummer informatie

en: Track/title color
nl: Nummer/titel kleur

en: Track/title font
nl: Nummer/titel lettertype

en: Undo all changes
nl: Maak alle veranderingen ongedaan

en: Undo all changes made on the current sample
nl: Maak alle veranderen op het actief bestand ongedaan

en: Undoing all changes...
nl: Alle veranderingen ongedaan aan het maken...

en: Unknown / Unknown
nl: Onbekend / Onbekend

en: Use HTTP
nl: Gebruik HTTP

en: Use alternate method to play CD
nl: Alternatieve methode voor spelen can CD gebruiken

en: Use mixer icons
nl: Gebruik mixer icons

en: Use mixer labels
nl: Gebruik mixer labels

en: Use proxy authentication
nl: Gebruik bij proxy aanmelden

en: User interface
nl: Gebruikers interface

en: Username
nl: Gebruikers naam

en: Waiting for reply [%s]
nl: Wachtend op een antwoord [%s]

en: X-Position
nl: X-positie

en: Y-Position
nl: Y-positie

en: You don't have the correct permissions (read & write) for temp directory %s.
    Do you want to use it anyway?
nl: U hebt niet de goeie permissie (read & write) voor de temp directory %s.
    Wilt u het toch gebruiken?

en: You havn't entered a mixer command; you will not be able to start the mixer.
    Do you want to use it anyway?
nl: Je hebt geen mixer commando ingevoert; je kan de mix niet starten.
    Wilt u het toch gebruiken?

en: You havn't entered a sox command; you will not be able to record.
    Do you want to use it anyway?
nl: U hebt geen sox commando ingevoert; je kan niet opnemen.
    Wilt u het toch gebruiken?

en: You havn't entered a temp dir. You will not be able to record.
    Do you want to use it anyway?
nl: U heeft geen temp dir gegeven. U kunt daarom niet opnemen.
    Wil je het toch gebruiken?

en: _New
nl: _Nieuw

en: don't restore mixer-settings from configuration
nl: de mengpaneel-instellingen niet herstellen van de configuratie

en: don't save (modified) mixer-settings into configuration
nl: de (veranderede) mengpaneel-instellingen niet in configuratie bewaren

en: initialise the mixer(s) from stored configuration and exit
nl: mengpane(e)l(en) initialiseren van bewaarde configuratie en verlaten

en: minutes
nl: minuten

en: normal
nl: normaal

en: restore mixer-settings from configuration
nl: oude instellingen opvragen van configuratie
