gnome-core 1.4.0.4 - en to uk translation catalogue (950 entries)

en: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNOME Help Pages</H3>
    <p>
    <UL>
uk: 
    <p>
    <br>
    <H3>Сторінки довідки GNOME</H3>
    <p>
    <UL>

en: 
    <p>
    <br>
    <H3>GNU Info Pages</H3>
    <p>
    <UL>
uk: 
    <p>
    <br>
    <H3>Сторінки GNU Info</H3>
    <p>
    <UL>

en:  (empty)
uk:  (пусто)

en:  Desktop
uk:  Робочий стіл

en:  Folder
uk:  Тека

en: %A %B %d
uk: %A %d %B

en: %A, %B %d
uk: %A, %d %B

en: %A, %B %d %Y
uk: %A, %d %B %Y

en: %a
    %b %d
uk: %a
    %d %b

en: %a %b %d
uk: %a %d %b

en: %d messages
uk: %d повідомлень

en: %d/%d messages
uk: %d/%d повідомлень

en: %s applet appears to have died unexpectedly.
    
    Reload this applet?
    
    (If you choose not to reload it at this time you can always add it from
    the "Applets" submenu in the main menu.)
uk: Схоже аплет %s зазнав аварійного збою.
    
    Перевантажити цей аплет?
    
    (Якщо ви не перевантажите його зараз, ви завжди зможете додати його з підменю "Аплети" в головному меню)

en: %s the Fish
uk: Рибка %s

en: %s the GNOME Fish Says:
uk: Рибка %s говорить:

en: (C) 1997-2000 the Free Software Foundation
uk: © 1997-2000 Фундація вільного програмного забезпечення

en: (c) 1998 the Free Software Foundation
uk: © 1998 Free Software Foundation

en: (c) 1998-2000 the Free Software Foundation
uk: © 1998-2000 Free Software Foundation

en: (c) 1998-2001 the Free Software Foundation
uk: © 1998-2001 Фундація Вільного Програмного Забезпечення

en: (with minor help from George)
uk: (з невеличкою допомогою від Жоржа)

en: ... and many more
uk: ... і багато інших

en: 12 hour
uk: 12 годин

en: 24 hour
uk: 24 години

en: <BODY BGCOLOR="#FFFFFF"><h1>Table of Contents</h1>
uk: <BODY BGCOLOR="#FFFFFF"><h1>Зміст</h1>

en: <BODY>Could not load default TOC page</BODY>
uk: <BODY>Неможливо завантажити типову сторіку змісту</BODY>

en: <BODY>Unknown TOC argument</BODY>
uk: <BODY>Невідомий аргумент змісту</BODY>

en: <HTML>
    <BODY BGCOLOR="#ffffff">
    <H2>Results of the substring search for the string
uk: <HTML>
    <BODY BGCOLOR="#ffffff">
    <H2>Результати пошуку рядка

en: <body bgcolor="#FFFFFF"><h1>Table of Contents</h1>
uk: <body bgcolor="#FFFFFF"><h1>Зміст</h1>

en: <body><h2>Error: file not found</h2></body>
uk: <body><h2>Помилка: файл не знайдено</h2></body>

en: <br><B>No matches found</B>
uk: <br><B>Не знайдено відповідників</B>

en: <h2>GNOME Help</h2>
uk: <br><br><h2>Довідка GNOME</h2>

en: <h2>Info Pages</h2>
uk: <h2>Сторінки Info</h2>

en: <h2>Man Pages</h2>
uk: <h2>Сторінки man</h2>

en: <p>
    <br>
    <H3>Manual Pages</H3>
    <p>
    <UL>
uk: <p>
    <br>
    <H3>Сторінки довідника</H3>
    <p>
    <UL>

en: A normal member of the session.
uk: Звичайний учасник сеансу.

en: A session shutdown is in progress.
uk: Відбувається завершення сеансу.

en: A swallowed application appears to have died unexpectedly.
    Attempt to reload it?
uk: Схоже поглинена програма зазнала збою.
    Спробувати перевантажити її?

en: A tasklist for the GNOME desktop environment.
    Icons by Tuomas Kuosmanen (tigert@gimp.org).
uk: Список завдань для середовища GNOME.
    Піктограми Туомаса Куосманена (tigert@gimp.org).

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
uk: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlАаБбВвГгҐґДдЕеЄєЖжЗзИиІіЇїМм

en: About GNOME
uk: Про GNOME

en: About GNOME...
uk: Про GNOME...

en: About the panel...
uk: Про панель...

en: About...
uk: Про...

en: Above
uk: Над

en: Above other windows
uk: Над іншими вікнами

en: Action
uk: Дія

en: Add Startup Program
uk: Додати стартову програму

en: Add a new session
uk: Додати новий сеанс

en: Add appointement...
uk: Додати термін...

en: Add bookmark
uk: Додати закладку

en: Add new item to this menu
uk: Додати новий елемент до цього меню

en: Add this applet as a launcher to panel
uk: Додати цей аплет як запускач на панель

en: Add this as drawer to panel
uk: Додати це до панелі як шухляду

en: Add this as menu to panel
uk: Додати це до панелі як меню

en: Add this launcher to panel
uk: Додати цей запускач до панелі

en: Add this program to Favorites
uk: Додати цю програму до улюбленого

en: Add this to Favorites menu
uk: Додати це до меню улюбленого

en: Add to panel
uk: Додати до панелі

en: Add...
uk: Додати...

en: Adding tearoff when tearoffs are disabled
uk: Додавання відірваного меню при забороні їх використання

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Advanced
uk: Додаткові

en: Advanced...
uk: Розширені...

en: Aligned panel
uk: Вирівняна панель

en: All properties...
uk: Усі властивості...

en: Alternate editor types are not supported by gnome-edit yet.
    Please choose a standard executable editor in the gnome-edit capplet
    in the gnome control center.
uk: Альтернативні типи редакторів ще не підтримуються gnome-edit.
    Будь ласка виберіть стандартний редактор в Центрі Керування GNOME.

en: Always started on every login.
uk: Запускається під час кожної реєстрації.

en: Amusements
uk: Розваги

en: An applet is not responding to a save request.
    Remove the applet or continue waiting?
uk: Аплет не відповідає на запит про запис.
    Видалити аплет чи продовжити чекати?

en: Animation
uk: Анімація

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: App
uk: Програма

en: Applet
uk: Аплет

en: Applet appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Applets
uk: Аплети

en: Applets (system menus)
uk: Аплети (системні меню)

en: Applets:
uk: Аплети:

en: Application
uk: Додаток

en: Applications
uk: Додатки

en: Applications menu
uk: Меню додатків

en: Are you sure you want to delete this submenu and all its contents?
uk: Ви впевнені в тому, що хочете видалити це підменю і весь його вміст?

en: Arrange Icons
uk: Впорядкувати піктограми

en: Audio Settings
uk: Установки удіо

en: Auto hide
uk: Автоприбирання

en: Automatically re-check menus
    for newly installed software
uk: Автоматично перевіряти меню
    для нових встановлених програм

en: Automatically save changes to session
uk: Автоматично зберігати зміни в сеансі

en: Available Programs
uk: Доступні програми

en: Avoid on maximize
uk: Уникати при максимізації

en: Avoid this panel when maximizing windows
uk: Уникати цієї панелі при максимізації вікон

en: BGNOSCROLL
uk: БЕЗПРОКРУТКИ

en: BGSCROLL
uk: ПРОКРУТКА

en: BMarks
uk: Закладки

en: Back
uk: Назад

en: Background
uk: Тло

en: Background Settings
uk: Установки тла

en: Background Type:
uk: Тип тла:

en: Background color
uk: Колір тла

en: Background color:
uk: Колір тла:

en: Background pixmap
uk: Растр на тлі

en: Background pixmap does not scroll
uk: Піктограма на тлі не прокручується

en: Background pixmap scrolls
uk: Піктограма на тлі прокручується

en: Background should be shaded
uk: Затінене тло

en: Background type
uk: Тип тла

en: Before each update:
uk: Перед кожним оновленням:

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: Below
uk: Під

en: Below other windows
uk: Під іншими вікнами

en: Black on light yellow
uk: Чорний на світложовтому

en: Black on white
uk: Чорний на білому

en: Blank Screen Now
uk: Очистити екран

en: Blinking cursor
uk: Блимання курсору

en: Bookmark
uk: Закладка

en: Bookmark file
uk: Файл закладок

en: Border width (tile only)
uk: Ширина країв

en: Browse
uk: Переглянути

en: Browse Currently Running Programs...
uk: Переглянути запущені програми...

en: Browse...
uk: Перегляд...

en: Bug Tracking System (www)
uk: Система відслідковування помилок (WWW)

en: Button type:
uk: Тип кнопки:

en: Buttons
uk: Кнопки

en: By Name
uk: За назвою

en: By Size
uk: За розміром

en: By Time Last Accessed
uk: За часом останнього доступу

en: By Time Last Changed
uk: За часом останньої зміни

en: By Time Last Modified
uk: За часом останньої модифікації

en: By Type
uk: За типом

en: COLOR
uk: КОЛІР

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: CORBA Exception
uk: Розширення CORBA

en: C_olor selector...
uk: Вибрати колір...

en: Cache file
uk: Файл кешу

en: Cache size
uk: Розмір кешу

en: Can't create applet!
uk: Неможливо створити аплет!

en: Can't create menu, using main menu!
uk: Не вдалося створити меню, використовується головне меню!

en: Can't create the user menu directory
uk: Неможливо створити каталог меню користувача

en: Can't execute 'About GNOME'
uk: Не вдалося виконати "About GNOME"

en: Can't execute printer command
uk: Неможливо виконати команду принтера

en: Can't execute the screenshot program
uk: Неможливо виконати програму xscreensaver

en: Can't find an empty spot
uk: Не вдалося знайти вільне місце

en: Can't find the screenshot program
uk: Неможливо знайти програму знімання екрана

en: Can't get goad_id for applet, ignoring it
uk: Неможливо отримати goad_id для аплету, його проіґноровано

en: Can't get goad_id from desktop entry!
uk: Неможливо отримати goad_id з елементу робочого столу

en: Can't load entry
uk: Неможливо завантажити елемент меню

en: Can't open directory, using main menu!
uk: Не вдалося відкрити каталог, використовується головне меню!

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Cancel Login
uk: Відмінити реєстрацію

en: Cannot activate a panel object
uk: Неможливо активувати об'єкт панелі

en: Cannot create an item with an empty command
uk: Неможливо створити елемнт з без вказаної команди

en: Cannot create object
uk: Неможливо створити об'єкт

en: Cannot execute panel global properties
uk: Неможливо виконати глобальні властивості панелі

en: Cannot execute the gmc-client program,
    perhaps gmc is not installed
uk: Неможливо виконати програму gmc-client,
    напевно gmc не встановлено

en: Cannot execute the gnome calendar,
    perhaps it's not installed.
    It is in the gnome-pim package.
uk: Неможливо запустити календар GNOME,
    напевно його не встановлено.
    Він знаходиться в пакеті gnome-pim.

en: Cannot execute xscreensaver
uk: Неможливо виконати xscreensaver

en: Cannot find pixmap file %s
uk: Неможливо знайти піктограмний файл %s

en: Cannot launch gmenu!
uk: Неможливо запустити gmenu!

en: Cannot start CORBA
uk: Неможливо запустити CORBA

en: Check for mail
uk: Перевірити пошту

en: Check for mail every
uk: Перевіряти пошту кожні

en: Choose Current Session
uk: Вибір поточного сеансу

en: Choose an icon
uk: Вибрати піктораму

en: Click on the GNOME foot icon to open the
    Main Menu.  This menu contains all
    GNOME applications, tools, and commands.
uk: Клацніть на піктограми лапи щоб відкрити
    головне меню.  Це меню містить всі
    додатки GNOME, засоби та команди.

en: Clicked tile
uk: Натиснута плитка

en: Clock
uk: Годинник

en: Clock Applet
uk: Аплет годинника

en: Clock applets
uk: Аплети годинників

en: Clock properties
uk: Властивості годинника

en: Clocks
uk: Годинники

en: Close All
uk: Закрити все

en: Close drawer if a launcher inside it is pressed
uk: Засовувати шухляду при натисканні запускача

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Color
uk: Колір

en: Color XTerm
uk: Кольоровий XTerm

en: Color Xterm
uk: Кольоровий Xterm

en: Color palette:
uk: Палітра кольорів:

en: Color scheme:
uk: Схема кольорів:

en: Color selector
uk: Вибір кольору

en: Color to use:
uk: Використовувати колір:

en: Colors
uk: Кольори

en: Columns of Desktops
uk: Стовпчики робочого стола

en: Command
uk: Команда

en: Command (optional)
uk: Команда (не обов'язково)

en: Command to execute when fish is clicked:
uk: Команда виконувана при клацанні на рибі:

en: Command to run before we check for mail:
uk: Команда для запуску перед перевіркою пошти:

en: Confirm before killing windows
uk: Перепитувати перед зниченням вікон

en: Confirm the removal of panels with a dialog
uk: Підтверджувати видалення панелей

en: Constant speed animations
uk: Стала швидкість анімації

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue waiting
uk: Продовжити чекати

en: Copy date
uk: Скопіювати дату

en: Copy time
uk: Скопіювати час

en: Copyright (C) 1999 Anders Carlsson
uk: Авторські права © 1999 Андерс Карлссон

en: Copyright (c) 1998 Red Hat Software, Inc.
uk: Copyright © 1998 Red Hat Software, Inc.

en: Could not call time-admin
    Perhaps time-admin is not installed
uk: Не вдалося викликати time-admin
    Очевидно time-admin не встановлено

en: Could not connect to gnome-session
uk: Не вдалося з'єднатися з gnome-session

en: Could not connect to the session manager
uk: Не вдалося з'єднатися із менеджером сеансів

en: Could not get directory name from path: %s
uk: Не вдалося отримати назву файлу з шляху: %s

en: Could not get file from path: %s
uk: Не вдалося отримати файл з шляху: %s

en: Could not get file name from path: %s
uk: Не вдалося отримати назву файлу з шляху: %s

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent GNOME from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts.
uk: Неможливо знайти інтернет-адресу %s.
    Це буде заважати коректній роботі GNOME.
    Цю проблему можна вирішити додаванням %s до файлу /etc/hosts.

en: Could not open .order file: %s
uk: Неможливо відкрити .order-файл: %s

en: Could not open .order file: %s
    %s
uk: Неможливо відкрити файл .order: %s
    %s

en: Could not open file '%s' for writing
uk: Неможливо відкрити файл "%s" для записування

en: Could not remove old order file %s: %s
uk: Неможливо видалити старий файл .order %s: %s

en: Could not remove the menu item %s: %s
uk: Неможливо видалити елемент меню %s: %s

en: Could not rename tmp file: %s to %s
    %s
uk: Неможливо перейменувати тимчасовий файл %s у %s
    %s

en: Couldn't add applet
uk: Неможливо додати аплет!

en: Count
uk: Кількість

en: Create a new item
uk: Створити новий елемент

en: Create a new menu item
uk: Створити новий елемент меню

en: Create a new submenu
uk: Створити нове підменю

en: Create launcher applet
uk: Створити аплет запускача

en: Create menu item
uk: Створити елемент меню

en: Create panel
uk: Створити панель

en: Create swallow applet
uk: Створити поглинений аплет

en: Creates a new terminal window
uk: Створює нове термінальне вікно

en: Current screen:
uk: Поточний екран:

en: Current session managed programs
uk: Властивості менеджера сеансу

en: Custom
uk: Нетипова

en: Custom colors
uk: Нетипові кольори

en: Debian menus
uk: Меню Debian

en: Debug level
uk: Рівень налагодження

en: Default
uk: Типово

en: Default (from global preferences)
uk: Типово (з глобальних параметрів)

en: Default movement mode
uk: Типовий режим пересування

en: Default task size:
uk: Типовий розмір завдання:

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete empty submenu?
uk: Видалити пусте підменю?

en: Delete generates DEL/^H
uk: Delete ґенерує DEL/^H

en: Delete selected menu item
uk: Видалити вибраний елемент меню

en: Delete this menu item?
uk: Видалити цей елемент меню?

en: Depth (displacement when pressed)
uk: Зсув (зміщення під час натискання)

en: Description
uk: Опис

en: Desk Guide
uk: Гід робочого столу

en: Desk Guide Alert
uk: Попередження Гіда Робочого столу

en: Desk Guide Settings
uk: Установки гіда робочого столу

en: Desk Guide Task View
uk: Показ Гіда Робочого столу

en: Desk-Guide tooltip delay [ms]
uk: Затримка підказок гіда робочого столу [мс]

en: Deskguide (the desktop pager)
uk: Ґід робочого столу

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Desktop Height [pixels]
uk: Висота робочого столу (в точках)

en: Desktop Settings
uk: Установки робочого столу

en: Desktop Width [pixels]
uk: Ширина робочго столу (в точках)

en: Desktop entry properties
uk: Властивості елементу робочого столу

en: Desktop menu:
uk: Меню робочого столу:

en: Desktop name tooltip delay [ms]
uk: Затримка підказок назви робочого столу [мс]

en: Desktop:
uk: Робочий стіл:

en: Development
uk: Розробка

en: Development (www)
uk: Розробка (WWW)

en: Disabled
uk: Вимкнути

en: Discarded on logout and can die.
uk: Викидається при завершені роботи і "смертна".

en: Display
uk: Відображення

en: Display fortunes instead of hints
uk: Показувати повідомлення цитату дня замість порад

en: Display message of the day instead of hints
uk: Показувати звістки дня замість порад

en: Display normal hints
uk: Показ звичайних порад

en: Display this dialog next time
uk: Показувати це вікно наступного разу

en: Distribution menu (if found):
uk: Меню дистрибутиву (якщо знайдено):

en: Distribution:
uk: Дистрибутив:

en: Divide height by number of rows
uk: Поділіти висоту на число рядків

en: Divide height by number of vertical areas
uk: Поділити висоту на число вертикальних зон

en: Divide width by number of columns
uk: Подилити ширину на число стовпчиків

en: Divide width by number of horizontal areas
uk: Поділити ширину на число горизонтальних зон

en: Do not shade background
uk: Не затінювати тло

en: Do not start up shells as login shells
uk: Не запускати оболонку як оболонку реєстрації

en: Do not update lastlog entry
uk: Не оновлювати значення lastlog

en: Do not update utmp entry
uk: Не оновлювати значення utmp

en: Do not update wtmp entry
uk: Не оновлювати значення wtmp

en: Don't avoid on maximize
uk: Не уникати при максимізації

en: Don't know how to activate `%s'
uk: Невідомо як активізувати "%s"

en: Don't scale image to fit
uk: Не змінювати розміри зображення до розмірів панелі

en: Dov Grobgeld
uk: Дов Ґробґелд

en: Drawer
uk: Шухляда

en: Drawer handle
uk: Ручка шухляди

en: Drawer icon
uk: Піктограма щухляди

en: Drawer sliding
uk: Ковзання шухляди

en: E-Mail utility
uk: Клієнт електронної пошти

en: Edge panel
uk: Бокова панель

en: Edit
uk: Редагування

en: Edit Startup Program
uk: Змінити стартову програму

en: Edit menus...
uk: Редагувати меню...

en: Edit session name
uk: Виправити назву сеансу

en: Edit...
uk: Виправити...

en: Emacs text editor
uk: Текстовий редактор

en: Enable Auto-hide
uk: Увімкнути автоприбирання

en: Enable animations
uk: Дозволити анімацію

en: Enable bold text
uk: Увімкнути жирний текст

en: Enable hidebutton
uk: Показати кнопки прибирання

en: Enable hidebutton arrow
uk: Показати стрілки на кнопках прибирання

en: Enable login hints
uk: Дозволити поради на початку роботи

en: Enable panel keybindings
uk: Дозволити панельні прив'язки клавіш

en: Enable task grouping
uk: Увімкнути групування завдань

en: End world hunger
uk: Кінець всесвітнього голоду

en: Enlightenment Window Manager
uk: Віконний менеджер Enlightenment

en: Error during execution of chosen editor.
    
    The editor you have chosen is probably either not available,
    or is not on your current path.
uk: Помилка під час запуску вибраного редактору.
    
    Вибраний вами редактор не існує або не знаходиться на,
    вашому поточному шляху.

en: Error loading document:
    
    %s
    
    You probably don't
    have this documentation
    installed on your system.
uk: Помилка завантаження документу:
    
    %s
    
    Ви напевно не маєте цієї
    документації встановленої
    у вашій системі.

en: Execute
uk: Виконати

en: Execute a command line
uk: Виконати командний рядок

en: Execute this program instead of a shell
uk: Виконати цю команду замість інтерпретатора команд

en: Execute this program the same way as xterm does
uk: Виконати цю програму так як це робить xterm

en: Explicit hide
uk: Ручне прибирання

en: FAQ (www)
uk: Відповіді на часті запитання (WWW)

en: FONT
uk: ШРИФТ

en: Failed to create directory
uk: Неможливо створити каталог

en: Failed to execute command:
    %s
uk: Не вдалося виконати команду:
    %s

en: Failed to execute command:
    %s
    %s
uk: Не вдалося виконати команду:
    %s
    %s

en: Failed to load this program!
uk: Не вдалося завантажити цю програму!

en: Fast but low quality scaling of button icons
uk: Швидка але низькоякісна візуалізація піктограм кнопок

en: Favorites
uk: Улюблене

en: Favorites (user menus)
uk: Улюблене (меню користувача)

en: Favorites menu
uk: Меню улюбленого

en: Favorites:
uk: Улюблене:

en: File
uk: Файл

en: File Formats
uk: Формати файлів

en: File Manager
uk: Менеджер файлів

en: Fill window thumbnails with screen contents
uk: Заповнювати вікно мініатюр вмістом екрану

en: Fish
uk: Рибка

en: Floating panel
uk: Плаваюча панель

en: Folder:
uk: Тека:

en: Follow panel size
uk: Дотримуватись розмірів панелі

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Fore/Background Color:
uk: Колір переднього і заднього планів:

en: Foreground color
uk: Колір тексту

en: Foreground color:
uk: Колір переднього плану:

en: Format
uk: Формат

en: Fortune
uk: Цитата дня

en: Forward
uk: Вперед

en: Frames In Animation:
uk: Кадрів у анімації:

en: Free movement (doesn't disturb other applets) (or use Alt)
uk: Вільне пересування (не турбувати інші аплети) (чи клавіша Alt)

en: GEOMETRY
uk: ГЕОМЕТРІЯ

en: GNOME Desktop Guide (Pager)
uk: GNOME Гід Робочого Столу (Пейджер)

en: GNOME Developers' Site
uk: Сайт Розробників GNOME

en: GNOME Fish Properties
uk: Властивості рибки

en: GNOME Help
uk: Довідка GNOME

en: GNOME Help Browser allows easy access to various forms of documentation on your system
uk: GNOME Переглядач Довідок надає простий доступ до різних форм документації у ваший системі

en: GNOME Help Path
uk: Шлях Довідки GNOME

en: GNOME Hints
uk: Поради GNOME

en: GNOME Login
uk: Розпочати роботу з GNOME

en: GNOME Main Site
uk: Головний сайт GNOME

en: GNOME News Site
uk: Сайт Новин GNOME

en: GNOME Tasklist
uk: GNOME Список завдань

en: GNOME Terminal
uk: GNOME термінал

en: GNOME menu editor
uk: Редактор меню GNOME

en: GNOME terminal
uk: GNOME Термінал

en: GNOME terminal:     Miguel de Icaza (miguel@kernel.org)
uk: GNOME термінал:     Miguel de Icaza (miguel@kernel.org)

en: GNOME was brought to you by
uk: GNOME представили вам

en: GNU Image Manipulation Program
uk: Програма GNU маніпуляції зображенням

en: Games
uk: Ігри

en: Games menu
uk: Меню ігр

en: General
uk: Загальне

en: Geometry
uk: Геометрія

en: Gergo Erdi
uk: Ґерґо Ерді

en: Glade file for the screenshot program is missing.
    Please check your installation of gnome-core
uk: Glade-файл для програми знімання екрана відсутній.
    Будь ласка, перевірте ваше встановлення gnome-core

en: Global
uk: Загальні

en: Global Preferences...
uk: Глобальні настройки...

en: Global main menu
uk: Загальне головне меню

en: Global menu
uk: Загальне меню

en: Global panel properties
uk: Глобальні властивості панелі

en: Gnome Help Bookmarks
uk: Закладки довідки GNOME

en: Gnome Help Browser
uk: Переглядач Довідок GNOME

en: Gnome Help Configure
uk: Конфіґурування довідки GNOME

en: Gnome Help History
uk: Історія Довідки GNOME

en: Gnome hint
uk: Порада GNOME

en: Go to the next location in the history list
uk: Перейти на наступне місце в списку історії

en: Go to the previous location in the history list
uk: Перейти на попереднє місце в списку історії

en: Grab a window instead of the entire screen
uk: Зняти вікно замість всього екрану

en: Grab key...
uk: Зчитати клавішу...

en: Graphical File Manager
uk: Графічний менеджер файлів

en: Graphics
uk: Графіка

en: Graphics menu
uk: Меню графічних програм

en: Green on black
uk: Зелений на чорному

en: Gtk+ port of Vim
uk: Vim перенесений під Gtk+

en: HEIGHT
uk: ВИСОТА

en: Height
uk: Висота

en: Height of window
uk: Висота вікна

en: Help
uk: Довідка

en: Help on %s
uk: Довідка про %s

en: Help on Help
uk: Довідка про довідку

en: Help system
uk: Довідкова система

en: Hidden
uk: Прибрати

en: Hide
uk: Прибрати

en: Hide advanced options
uk: Прибрати розширені параметри

en: Hide buttons
uk: Кнопки прибирання

en: Hide delay (ms)
uk: Затримка прибирання (мс)

en: Hide this panel
uk: Прибрати цю панель

en: Hiding
uk: Прибирання

en: Hiding policy
uk: Спосіб прибирання

en: History
uk: Історія

en: History and cache
uk: Історія та кеш

en: History file
uk: Файл історії

en: History size
uk: Розмір історії

en: Horizontal
uk: Горизонтальна

en: Horizontal Layout
uk: Горизонтальна схема розташування

en: Huge (80 pixels)
uk: Величезний (80 пікселів)

en: I've detected a panel already running.
    Start another panel as well?
    (The new panel will not be restarted.)
uk: Ви вже маєте одну запущену панель.
    Запустити ще одну?
    (Нову панель не буде перезапущено.)

en: ICON
uk: ПІКТОГРАМА

en: Icon
uk: Піктограма

en: Iconify
uk: Мінімізувати

en: Iconify All
uk: Мінімізувати все

en: If you are using Linux 2.2.x with glibc 2.1.x, this
    is probably due to incorrectly setup Unix98 ptys.
    
    Please read linux/Documentation/Changes for how to
    set them up correctly.
uk: Якщо ви використовуєте Linux 2.2.x з glibc 2.1.x, то
    напевно невірно настроєно термінали Unix98 pty.
    
    Буль-ласка прочитайте linux/Documentation/Changes щоб взнати
    як їх настроїти вірно.

en: Image
uk: Зображення

en: Image loading and display settings
uk: Настроювання параметрів завантаження та візуалізації зображень

en: Imlib Configuration Options
uk: Параметри конфігурації Imlib

en: In a submenu
uk: В підменю

en: In the menu
uk: В меню

en: Inactive
uk: Простоювання

en: Incremental update delay [ms]
uk: Затримка доповнюючого поновлення (в мс)

en: Index
uk: Покажчик

en: Info Pages
uk: Сторінки info

en: Info Path
uk: Шлях info

en: Inigo Serna
uk: Інґіо Серна

en: Initialize session settings
uk: Ініціалізація установок сеансу

en: Insufficient memory to save the screenshot.
    Please free up some resources and try again.
uk: Недостатньо пам'яті для збереження знімку екрана.
    Будь ласка, звільніть якісь ресурси і спробуйте знову.

en: Integrated help system (Info, man, HTML)
uk: Система перегляду довідкової інформації (Info, man, HTML)

en: Internet
uk: Інтернет

en: Internet time
uk: Час Internet

en: Istvan Szekeres
uk: Іштван Секереш

en: Japanese terminal emulation program
uk: Японський емулятор терміналу

en: Jerome Bolliet
uk: Джером Больє

en: KDE menu (if found):
uk: Меню KDE (якщо знайдено):

en: KDE menus
uk: Меню KDE

en: Kanji terminal
uk: Термінал Канжі

en: Kazuhiro Sasayama
uk: Кацухіро Сасаяма

en: Keep menus in memory
uk: Зберігати меню в пам'яті

en: Keep panels above other windows
uk: Лишати панелі над іншими вікнами

en: Keep panels below other windows
uk: Лишати панелі під іншими вікнами

en: Keep panels on the same level as other windows
uk: Лишати панелі на одному рівні з іншими вікнами

en: Key Bindings
uk: Прив'язки клавіш

en: Keyboard Bell
uk: Дзвінок клавіатури

en: Keyboard Settings
uk: Установки клавіатури

en: Kill All
uk: Знищити все

en: Kill Daemon
uk: Знищити демон

en: Kill app
uk: Знищити

en: Kill session
uk: Знищити сеанс

en: Large (64 pixels)
uk: Великий (64 пікселі)

en: Last
uk: Останнє

en: Launcher
uk: Запускач

en: Launcher from menu
uk: Запускач з меню

en: Launcher icon
uk: Піктограма запускача

en: Launcher properties
uk: Властивості запускача

en: Launcher...
uk: Запускач...

en: Layout
uk: Схема розташування

en: Left
uk: Ліворуч

en: Level
uk: Рівень

en: Library Functions
uk: Бібліотечні функції

en: Linux console
uk: Консоль Linux

en: Local maildir
uk: Локальний поштовий каталог

en: Local mailspool
uk: Локальний буфер повідомлень

en: Location:
uk: Розміщення:

en: Lock Screen
uk: Замкнути екран

en: Lock Screen Now
uk: Замкнути екран

en: Lock button
uk: Кнопка замикання

en: Lock screen
uk: Замкнути екран

en: Log Out
uk: Завершити роботу

en: Log out
uk: Завершити роботу

en: Log out button
uk: Кнопка завершення роботи

en: Log out of GNOME
uk: Завершити роботу з GNOME

en: Login
uk: Зареєструватися

en: Logout
uk: Завершити роботу

en: Looking up internet address for %s
uk: Знаходження інтернет-адреси %s

en: Mail check
uk: Перевірка пошти

en: Mail check Applet
uk: Аплет перевірки пошти

en: Mail check properties
uk: Властивості перевірки пошти

en: Mail server:
uk: Поштовий сервер:

en: Mail spool file:
uk: Файл накопичення пошти:

en: Mailbox
uk: Поштова скринька

en: Mailbox resides on:
uk: Поштова скринька знаходиться на:

en: Mailcheck
uk: Монітор пошти

en: Mailing Lists (www)
uk: Списки розсилки (WWW)

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Make buttons flush with panel edge
uk: Розташовувати кнопки з краю панелі

en: Man Pages
uk: Сторінки man

en: Man Path
uk: Шлях man

en: Manish Vachharajani
uk: Маніш Вашхараяні

en: Many many others ...
uk: Багато-багато інших...

en: Martin Norbaeck
uk: Мартін Норбаек

en: Matthew Marjanovic
uk: Метью Мар'яновіч

en: Maximize mode
uk: Режим максимізації

en: Menu
uk: Меню

en: Menu editor
uk: Редактор меню

en: Menu icon
uk: Піктограма меню

en: Menu panel
uk: Панель меню

en: Menu path
uk: Шлях меню

en: Menu properties
uk: Властивості меню

en: Menu type
uk: Тип меню

en: Menus
uk: Меню

en: Merge in system menus
uk: Об'єднати в системному меню

en: Message of The Day
uk: Звістка дня

en: Message of the day file to use:
uk: Файл звісток дня:

en: Millisecond period spent waiting for clients to die (0=forever)
uk: Час очікування на завершення роботи клієнтів у мілісекундах (0=завжди)

en: Millisecond period spent waiting for clients to register (0=forever)
uk: Час очікування на реєстацію клієнтів у мілісекундах (0=завжди)

en: Millisecond period spent waiting for clients to respond (0=forever)
uk: Час очікування на відповідь клієнтів у мілісекундах (0=завжди)

en: Miroslav Silovic
uk: Мірослав Сіволіч

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Monitors
uk: Монітори

en: Mouse Settings
uk: Установки миші

en: Move
uk: Перенести

en: Move down
uk: Пересунути вниз

en: Move iconified tasks to current workspace when restoring
uk: Відновлювати мінімізовані програми у поточне робоче середовище

en: Move selected menu down
uk: Пересунути вибране меню вниз

en: Move selected menu up
uk: Пересунути вибране меню вгору

en: Move up
uk: Пересунути вгору

en: Multimedia
uk: Мультимедіа

en: Multimedia applets
uk: Мультимедійні аплети

en: Multimedia menu
uk: Меню програм для мульмедіа

en: NOSHADED
uk: БЕЗЗАТІНЮВАННЯ

en: NUMBER
uk: НОМЕР

en: Nautilus
uk: Наутілус

en: Neil Vachharajani
uk: Нейл Вашхараяні

en: Netscape browser
uk: Навігатор Netscape

en: Network
uk: Мережа

en: Network applets
uk: Мережеві аплети

en: Never allowed to die.
uk: "Безсмертна" програма

en: New Folder
uk: Нова тека

en: New Item
uk: Новий елемент

en: New Submenu
uk: Нове підменю

en: New _Item...
uk: Новий елемент...

en: News (www)
uk: Новини (WWW)

en: No 'Exec' field in entry
uk: Немає поля "Exec" в запису

en: No mail.
uk: Немає пошти.

en: No message of the day found!
uk: Не знайдено звістки дня!

en: No panel found
uk: Панель не знайдено

en: No program selected
uk: Не вибрано програму

en: No response to the %s command.
uk: Немає відповіді на команду %s.

en: No socket was created
uk: Не було створено сокет

en: No system menus found!
uk: Не знайдено системних меню!

en: Non-session-managed Startup Programs
uk: Стартові програми, що не керуються сеансом

en: None
uk: Немає

en: Normal
uk: Звичайна

en: Normal menu
uk: Звичайне меню

en: Normal tile
uk: Звичайна плитка

en: Note: The panel will size itself to the
    largest applet in the panel, and that
    not all applets obey these sizes.
uk: Примітка: Панель змінить свій розмір до
    найбільшого аплету у панелі, і не усі
    аплети звернуть увагу на ці розміри.

en: Number of tasks before grouping occurs
uk: Кількість завдань, з якою починається групування

en: OK
uk: Гаразд

en: Object created is not AppletWidget
uk: Створений об'єкт не типу AppletWidget

en: Off
uk: Вимкнено

en: Offset from screen edge:
uk: Зсув від краю екрану:

en: On the main menu
uk: В головному меню

en: One moment, reading menus...
uk: Хвилинку, зчитування меню...

en: Only read saved sessions from the default.session file
uk: Лише зчитати збережені сеанси з файлу default.session

en: Only show current desktop in pager
uk: Показувати лише поточний робочий стіл у пейджері

en: Only use empty space
uk: Використовувати лише порожній простір

en: Open URL: %s
uk: Відкрити URL: %s

en: Open new browser window
uk: Видкрити нове вікно переглядача

en: Options
uk: Параметри

en: Options for the startup hint dialog
uk: Параметри діалогу стартових порад

en: Order
uk: Порядок

en: Order:
uk: Прядок:

en: Orient panel horizontally
uk: Горизотальна орієнтація

en: Orient panel vertically
uk: Вертикальна орієнтація

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Override desktop height with panel size
uk: Заміщення висоти робочого столу розмірами панелі

en: Override desktop width with panel size
uk: Заміщення ширини робочого столу розмірами панелі

en: Overwrite existing menu entry?
uk: Переписати існуєче входження меню?

en: PIXMAP
uk: РАСТР

en: Padding between applets
uk: Проміжок між аплетами

en: Padding between applets and panel border
uk: Проміжок між аплетом та краєм панелі

en: Page Title
uk: Назва сторінки

en: Panel
uk: Панель

en: Panel Manual...
uk: Довідник панелі...

en: Panel Objects
uk: Об'єкти панелі

en: Panel Position
uk: Позиція панелі

en: Panel menu:
uk: Меню панелі:

en: Panel properties
uk: Властивості панелі

en: Panel size:
uk: Розмір панелі:

en: Panel to add the launcher to
uk: Додати цей запускач до панелі

en: Panel treatment (GNOME compliant window managers only)
uk: Обробка панелі (лише віконні менеджери сумісні з GNOME)

en: Panel window level:
uk: Рівень вікна панелі:

en: Panel:
uk: Панель:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Paths
uk: Шляхи

en: Pause per frame (s):
uk: Затримка на кадр (с):

en: Pick a Font
uk: Вибір шрифту

en: Pick a color
uk: Вибрати колір

en: Pixmap
uk: Зображення

en: Pixmap file:
uk: Файл зображення:

en: Play a sound when new mail arrives
uk: Звукове сповіщання про надходження нової пошти

en: Popdown task view automatically
uk: Прибирати показ завдань автоматично

en: Popup menu key
uk: Клавіша вискакуючого меню

en: Position to add the launcher to
uk: Позиція додавання запускача

en: Preferences
uk: Установки

en: Prelight buttons on mouseover
uk: Підсвічувати кнопки, коли вказівник над ними

en: Press a key...
uk: Натисніть клавішу...

en: Preview
uk: Перегляд

en: Print Screenshot
uk: Друкувати знімок

en: Print command:
uk: Команда друку:

en: Printer
uk: Принтер

en: Printer Applet
uk: Аплет принтера

en: Printer name:
uk: Назва принтера:

en: Printer properties
uk: Властивості принтера

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Program
uk: Програма

en: Programs
uk: Програми

en: Programs (system menus)
uk: Програми (системні меню)

en: Programs for Internet and networks
uk: Меню програм для мереж

en: Programs menu
uk: Меню програм

en: Programs to be merged in (system menus)
uk: Програми для об'єднання (системні меню)

en: Programs with smaller values are started before programs with higher values. The default value should be OK
uk: Програми з меншими значеннями запускаються перед програмами з вищими. Типове значення має бути добрим

en: Programs:
uk: Програми:

en: Prompt on logout
uk: Перепитувати на завершенні сеансу

en: Properties
uk: Властивості

en: Properties...
uk: Властивості...

en: Push movement (or use Shift)
uk: Пересування з пересуненням (чи клавіша Shift)

en: Put into run dialog
uk: Помістити в діалог запуску

en: Raise area grid over tasks
uk: Сітка зон над завданнями

en: Raise panels on mouse-over
uk: Піднімати панель, коли вказівник над нею

en: Raul Perusquia Flores
uk: Рауль Перускіа Флорес

en: Really log out?
uk: Справді завершити роботу?

en: Really reset all GNOME user settings for %s?
uk: Дійсно скасувати усі установки GNOME користувача для %s?

en: Reboot
uk: Перезавантаження

en: Red Hat menus
uk: Меню Red Hat

en: Regular XTerm
uk: Звичайний Xterm

en: Released under the terms of the GNU Public License.
    GNOME menu editor.
uk: Випущено на правах GNU Public License.
    Редактор меню GNOME.

en: Reload
uk: Перевантажити

en: Remote IMAP-server
uk: Віддалений IMAP-сервер

en: Remote POP3-server
uk: Віддалений POP3-сервер

en: Remote-client-error occured. Remote-polling deactivated. Maybe you used a wrong server/username/password?
uk: Помилка з'єднання із зовнішнім клієнтом. Зовнішнє опитування деактивовано. Можливо ви використовуєте невірні назви сервера, користувача чи пароль.

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove Program
uk: Видалити програму

en: Remove applet
uk: Видалити аплет

en: Remove from panel
uk: Видалити з панелі

en: Remove this item
uk: Видалити цей елемент

en: Remove this panel
uk: Видалити цю панель

en: Remove this panel...
uk: Видалити цю панель...

en: Reread all menus
uk: Перечитати всі меню

en: Rescan Desktop Devices
uk: Пересканувати присторої робочого столу

en: Rescan Desktop Directory
uk: Пересканувати каталог робочого столу

en: Reset all user settings
uk: Скасувати всі установки користувача

en: Reset and _Clear
uk: Переініціалізувати та _очистити

en: Respawn
uk: Постійна

en: Respawn abandoned due to failures.
uk: Розгалудження не відбулось через помилки.

en: Restart Daemon
uk: Перезапустити демон

en: Restore
uk: Відновити

en: Restore All
uk: Відновити все

en: Revert
uk: Повернути

en: Ridiculous (128 pixels)
uk: Смішний (128 пікселів)

en: Right
uk: Праворуч

en: Rotate image for vertical panels
uk: Повертати зображення на вертикальних панелях

en: Rotate on vertical panels
uk: Розвертати на вертикальних панелях

en: Rows of Desktops
uk: Рядки робочого стола

en: Rows of tasks:
uk: Рядків завдань:

en: Run
uk: Виконати

en: Run Program
uk: Виконати програму

en: Run button
uk: Кнопка запуску

en: Run dialog key
uk: Клавіша діалогу запуску

en: Run in terminal
uk: Запустити в терміналі

en: Run...
uk: Виконати...

en: Running
uk: Виконання

en: SHADED
uk: ЗАТІНЕННЯ

en: SOLID
uk: СУЦІЛЬНЕ

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Current Session
uk: Зберети поточний сеанс

en: Save changes?
uk: Зберегти зміни?

en: Save current setup
uk: Зберегти поточні установки

en: Save screenshot to _desktop
uk: Зберегти знімок на робочому столі

en: Save screenshot to _web page (save in ~/public__html)
uk: Зберегти знімок у веб-сторінці (зберегти в ~/public__html)

en: Saving
uk: Збереження

en: Saving session details.
uk: Збереження подробиць сеансу.

en: Sawfish Window Manager
uk: Віконний менеджер Sawfish

en: Scale image (keep proportions)
uk: Масштабувати зображення (зберігаючи пропорції)

en: Screensaver
uk: Зберігач екрана

en: Screenshot
uk: Знімок екрана

en: Screenshot Print Preview
uk: Перегляд друку знімку

en: Scroll on keystroke
uk: Прокручування при натисненні клавіші

en: Scroll on output
uk: Прокручування при виводі

en: Scrollback lines:
uk: Рядків прокручування:

en: Scrollbar position:
uk: Позиція прокручування:

en: Scrolling
uk: Прокручування

en: Select animation
uk: Вибрати анімацію

en: Select-by-word characters:
uk: Символи, які можуть бути частиною слова:

en: Session
uk: Сеанс

en: Session Chooser
uk: Вибір сеансу

en: Session Manager Proxy
uk: Посередник віконного менеджера

en: Session Name
uk: Назва сеансу

en: Session Options
uk: Параметри сеансу

en: Session Properties
uk: Властивості сеансу

en: Set Time
uk: Встановити час

en: Set the TERM variable
uk: Встановити змінну TERM

en: Set the window icon
uk: Встановити піктограму вікна

en: Set the window title
uk: Встановити заголовок вікна

en: Settings
uk: Установки

en: Shade
uk: Згорнути

en: Shade All
uk: Згорнути все

en: Shade background
uk: Затінення тла

en: Show Bookmarks Window
uk: Показата вікно закладок

en: Show Desk-Guide tooltips
uk: Показувати підказки гіда робочого столу

en: Show Documentation Index
uk: Показати покажчик документації

en: Show History Window
uk: Показити вікно історії

en: Show [...] buttons
uk: Показувати кнопки [...]

en: Show arrows on hide button
uk: Показувати стрілки на кнопках прибирання

en: Show button tiles only when cursor is over the button
uk: Показувати плитку кнопки лише тоді, коли над нею є вказівник

en: Show date in applet
uk: Показувати дату в аплеті

en: Show date in tooltip
uk: Показувати дату в підказці

en: Show delay (ms)
uk: Затримка показу (мс)

en: Show desktop name tooltips
uk: Показувати підказки назви робочого столу

en: Show hidden tasks (HIDDEN)
uk: Показувати сховані завдання (HIDDEN)

en: Show hide buttons
uk: Показувати кнопки прибирання

en: Show iconified (minimized) applications
uk: Мінімізовані програми

en: Show iconified (minimized) applications on all desktops
uk: Мінімізовані програми на всіх столах

en: Show mini icons
uk: Показувати малі піктограми

en: Show normal applications
uk: Звичайні програми

en: Show normal applications on all desktops
uk: Звичайні програми на всіх столах

en: Show popup menus outside of panels
uk: Показувати спливні меню поза панелями

en: Show shaded tasks (SHADED)
uk: Показувати згорнуті завдання (SHADED)

en: Show splash screen on login
uk: Показувати заслін екрану на реєстрації

en: Show tasklist arrow
uk: Показати стрілку списку завдань

en: Show tasks which hide from taskbar (SKIP-TASKBAR)
uk: Показувати завдання сховані з панелі завдань (SKIP-TASKBAR)

en: Show tasks which hide from window list (SKIP-WINLIST)
uk: Показувати завдання сховані з спику вікон (SKIP-WINLIST)

en: Silence terminal bell
uk: Вимкнути дзвінок клавіатури

en: Size
uk: Розмір

en: Size (pixels)
uk: Розмір (в пікселах)

en: Size and Position
uk: Розмір та позиція

en: Sliding panel
uk: Ковзна панель

en: Small (36 pixels)
uk: Малий (36 пікселів)

en: Software (www)
uk: Програмне забезпечення (WWW)

en: Solid background
uk: Суцільне тло

en: Sort Submenu
uk: Сортувати підменю

en: Sort Submenu _Recursive
uk: Сортувати підменю рекурсивно

en: Sort _Recursive
uk: Сортувати рекурсивно

en: Sort selected submenu
uk: Сортувати вибране підменю

en: Special
uk: Особливості

en: Special Files
uk: Спеціальні файли

en: Special icon
uk: Спеціальна піктограма

en: Specifies font name
uk: Визначає назву шрифта

en: Specifies the geometry for the main window
uk: Визначає геометрію головного вікна

en: Specify a session name to load
uk: Вказати назву сеансу для завантаження

en: Standard
uk: Стандартне

en: Standard (48 pixels)
uk: Стандартний (48 пікселів)

en: Start Session
uk: Запустити сеанс

en: Start in fortune mode
uk: Запускати в режимі цитати дня

en: Start in hint browsing mode
uk: Запускати в режимі перегляду порад

en: Start in motd mode
uk: Запускати в режимі звістки дня

en: Start in session login mode (used from gsm)
uk: Запуск в режимі реєстрації сеансу (використовуйте з gsm)

en: Start up shells as login shells
uk: Запускати оболонку як початкову

en: Start with default programs
uk: Розпочати з типовими програмами

en: Started but has not yet reported state.
uk: Запущено, але ще не повідомлено стан.

en: Starting
uk: Запуск

en: Starting GNOME
uk: Запуск GNOME

en: Starting GNOME: %s
uk: Запуск GNOME: %s

en: Starting GNOME: done
uk: Запуск GNOME: завершено

en: Startup Command
uk: Стартові команди

en: Startup Hint
uk: Стартові поради

en: Startup Programs
uk: Стартові програми

en: State
uk: Стан

en: State not reported within timeout.
uk: За відведений час стан не повідомлено.

en: Status dock
uk: Док стану

en: Stick
uk: Пришпилити

en: Stick All
uk: Пришпилити все

en: Stretch image (change proportions)
uk: Розтягнути зображення (змінюючи пропорції)

en: Style
uk: Стиль

en: Style:
uk: Стиль:

en: SuSE menus
uk: Меню SuSE

en: Swallowed app...
uk: Поглинена програма...

en: Swap Delete/Backspace
uk: Поміняти Delete і Backspace

en: Switch horizontal/vertical position of tasklist arrow
uk: Перемикнути позицію стрілки списку задань

en: Switched movement (or use Ctrl)
uk: Пересування з заміною (чи клавіша Ctrl)

en: System
uk: Система

en: System Calls
uk: Системні виклики

en: System Monitors (Processor, Diskspace, Memory, etc.)
uk: Системні монітори тощо

en: System menu
uk: Системне меню

en: Szabolcs 'Shooby' Ban
uk: Szabolcs "Shooby" Ban

en: TCLASS
uk: ТКЛАС

en: TERMNAME
uk: НАЗВАТЕРМІНАЛУ

en: TITLE
uk: ЗАГОЛОВОК

en: TRANSPARENT
uk: ПРОЗОРЕ

en: Tasklist
uk: Список завдань

en: Tasklist height is dynamic
uk: Динамічна висота

en: Tasklist height is fixed
uk: Фіксована висота

en: Tasklist height:
uk: Висота:

en: Tasklist properties
uk: Властивості списку завдань

en: Tasklist width is dynamic
uk: Динамічна ширина

en: Tasklist width is fixed
uk: Фіксована ширина

en: Tasklist width is that of longest title
uk: Ширина списку завдань відповідно до найдовшого заголовку

en: Tasklist width:
uk: Ширина списку завдань:

en: Tasklist: Unable to create applet widget
uk: Список завдань: Не вдалося створити віджет аплета

en: Tasks
uk: Завдання

en: Terminal
uk: Термінал

en: Terminal Class:
uk: Клас терміналу:

en: Terminal class name
uk: Назва класу терміналу

en: Terminal emulation program
uk: Програма емуляції терміналу

en: Text only
uk: Лише текст

en: The Animation Filename:
uk: Назва файлу анімації:

en: The Battery
uk: Батарея

en: The GIMP
uk: GIMP

en: The GNOME Fish Applet
uk: аплет GNOME "Рибка"

en: The GNOME Panel
uk: Панель GNOME

en: The GNOME terminal emulation program.
uk: Емулятор терміналу для GNOME

en: The Mysterious GEGL
uk: Таємничий GEGL

en: The Panel
uk: Панель

en: The Squeaky Rubber Gnome
uk: Ґумовий Ґном

en: The argument is a url to add, not a .desktop file
uk: Арґументом виступає URL для додавання, а не desktop-файл

en: The clock applet gives your panel a lightweight and simple display of the date and time
uk: Аплет годинника показує на панелі дату і час, не вимагаючи багато системних ресурсів.

en: The directory /tmp/orbit-%s is not owned
    by the current user, %s.
    Please correct the ownership of this directory.
uk: Каталог/tmp/orbit-%s не належить
    поточному користувачу, %s.
    Будь ласка, виправте право на володіння цим каталогом.

en: The error was: %s
uk: Сталася помилка: %s

en: The menu entry must have a filename
uk: Елемент меню мусить мати назву файлу

en: The menu item must have a name
uk: Елемент меню мусить мати назву

en: The printer applet lets you easily drag files to be printed via a print command
uk: Aplet принтера дозволяє друкування файлів з використанням методу перетягни-і-відпусти

en: The program may be slow, stopped or broken.
uk: Пожливо що програму зупинено, зломано чи вона просто повільна

en: The session name already exists
uk: Ця назва сеансу вже існує

en: The session name cannot be empty
uk: назва сеансу не може бути порожньою

en: The startup command cannot be empty
uk: Стартова команда не може бути порожньою

en: The system administrator has disallowed modification of the panel configuration
uk: Системний адміністратор забороним модифікацію налаштування панелі

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
uk: Необхідно змінити воду!
    (Подивіться на сьогоднішню дату)

en: There has been an error while trying to log in.
    
    %s
uk: Сталася помилка під час спроби розпочати роботу.
    
    %s

en: There was a problem registering the panel with the GOAD server.
    The panel will now exit.
uk: Виникла проблема з реєстрацією панелі на сервері GOAD.
    Панель завершує роботу.

en: This Month
uk: Цей місяць

en: This Week
uk: Цей тиждень

en: This applet has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using this applet, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
uk: Цей аплет зовсім нічого не робить. Він лише займає місце на диску та збільшує час компіляції, а також, будучи завантаженим, він займає місце на панелі та в пам'яті. Якщо хто-небудь знайшов застосування цьому аплету, то його необхідно відправити на психіатричне обстеження.

en: This change conflicts with an existing menu item
uk: Зміна конфліктує із існуючим елементом меню

en: This change conflicts with an existing menu item.
    No two menu items in a submenu can have the same name.
uk: Ця зміна конфліктує із існуючим елементом меню.
    Два елементи підменю неможуть мати однакові назви.

en: This launch icon does not specify a program to run
uk: Цій піктограмі запускача не вказано програму для запуску

en: This program is responsible for launching other applications, embedding small applets within itself, world peace, and random X crashes.
uk: Ця програма відповідальна за запуск інших програм, вмонтовування маленьких аплетів у себе, мир на Землі та випадкові падіння X Window.

en: Thumb Nails
uk: Мініатюри

en: Tiles enabled
uk: Увімкнути плитки

en: Time Format
uk: Формат часу

en: Timed out on sending session save to an applet
uk: Вийшов час очікування збереження сеансу аплету

en: Timur I. Bakeyev
uk: Тімур Бакєєв

en: Tiny (24 pixels)
uk: Малесенький (24 пікселі)

en: Title of application to swallow
uk: Заголовок поглиненої програми

en: To desktop
uk: На стіл

en: Today
uk: Сьогодні

en: Toggles whether or not the keyboard is grabbed by the terminal.
uk: Визначає, чи термінал захоплює клавіатуру

en: Toggles whether or not the menubar is displayed.
uk: Визначає, чи показувати панель меню.

en: Tomas Oegren
uk: Томас Оерґен

en: Tools for software development
uk: Інструмент для розробки програмного забезпечення

en: Tooltip/Name
uk: Підказка/Назва

en: Tooltips
uk: Підказки

en: Tooltips enabled
uk: Увімкнути підказки

en: Top left corner's position: X
uk: Позиція верхнього лівого кута: X

en: Top of applet menus
uk: Верх меню аплетів

en: Top of system menus
uk: Верх системних меню

en: Top of system merge menus
uk: Верх об'єднаних системних меню

en: Top of user menus
uk: Верх меню користувача

en: Transparent
uk: Прозоре

en: Transparent background
uk: Прозоре тло

en: Trash
uk: Використана

en: Try
uk: Спробувати

en: Try again
uk: Спробувати знову

en: Try to avoid overlapping panels
uk: Намагатись уникати перекривання панелей

en: Try to create the terminal with the TerminalFactory
uk: Спробувати створити термінал з TerminalFactory

en: Try to start a TerminalFactory
uk: Спробувати запустити TerminalFactory

en: Type
uk: Тип

en: Ultra Tiny (12 pixels)
uk: Крихітний (12 пікселів)

en: Unable to create file: %s
uk: Неможливо створити файл: %s

en: Unable to create the file:
    "%s"
    Please check your permissions of the parent directory
uk: Неможливо створити файл:
    "%s"
    Будь ласка, перевірте ваші права доступу на каталог

en: Unable to initialize png structure.
    You probably have a bad version of libpng on your system
uk: Неможливо ініціалізувати PNG-структуру.
    Очевидно у вашій системі встановлено погану версію libpng

en: Unable to retrieve GNOME installation directory
uk: Не вдалося віднайти каталог встановлення GNOME

en: Unable to take a screenshot of the current desktop.
uk: Неможливо зробити знімок екрана поточного робочого столу.

en: Unaffected by logouts but can die.
uk: Зберігається при завершені роботи, але "смертна".

en: Unix time
uk: Час unix

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unshade
uk: Розгортути

en: Unshade All
uk: Розгортути все

en: Unstick
uk: Відшпилити

en: Unstick All
uk: Відшпилити все

en: Update lastlog entry
uk: Оновлювати значення lastlog

en: Update utmp entry
uk: Оновлювати значення utmp

en: Update wtmp entry
uk: Оновлювати значення wtmp

en: Use --login by default
uk: Використовувати --login типово

en: Use GMT
uk: Використовувати GMT

en: Use custom icon for panel button
uk: Використовувати нетипову піктограму для кнопки панелі

en: Use dialog boxes
uk: Використовувати діалогові вікна

en: Use large icons
uk: Використовувати великі піктограми

en: User Commands
uk: Команди користувача

en: Username:
uk: Назва користувача:

en: Utilities
uk: Утиліти

en: Utilities menu
uk: Меню утиліт

en: Utility
uk: Утиліти

en: Utility applets
uk: Аплети утиліт

en: Vertical
uk: Вертикальна

en: Vertical Layout
uk: Вертикальна схема розташування

en: Vietnamese terminal
uk: В'єтнамський термінал

en: Vietnamese terminal emulation program
uk: В'єтнамський емулятор терміналу

en: Visibility
uk: Видимість

en: WIDTH
uk: ШИРИНА

en: Wait abandoned due to conflict.
uk: Очікування перервано через конфлікт.

en: Waiting to start or already finished.
uk: Очікування запуску чи вже завершено.

en: Wanda the GNOME Fish
uk: Ванда - рибка з GNOME

en: Warning! Unsaved changes will be lost!
    Proceed?
uk: Увага! Незбережені зміни буде втрачено!
    Продовжувати?

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against usage of wanda for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
uk: Увага: Схоже команда буде робити щось дійсно корисне.
    Зваживши на те, що це не потрібний аплет, ви можливо не захочете
    робити цього. Ми наполегливо рекомендуємо уникати використання
    Ванди для будь-чого що може зробити цей аплет "практичним" чи корисним.

en: When a panel is removed, the panel and its
    applet settings are lost. Remove this panel?
uk: З видаленням панелі буде втрачено усі настройки
    її аплетів. Видалити цю панель?

en: When clicked:
uk: Коли клацнуть:

en: When new mail arrives:
uk: Коли надходить нова пошта:

en: Which tasks to show
uk: Які завдання показувати

en: White on black
uk: Білий на чорному

en: Whoops! for some reason we can't add to the panel
uk: Ой! з деяких причин неможливо додати до панелі

en: Width
uk: Ширина

en: Width of window
uk: Ширина вікна

en: Will run '%s'
uk: Буде запущено "%s"

en: Window Manager
uk: Віконний менеджер

en: Window Manager Workarounds
uk: Специфічні для менеджерів вікон установки

en: Window manager changes active area on all desktops
    (FVWM, Sawfish)
uk: Зміна активної ділянки через менеджера вікон на усіх робочих столах
    (FVWM, Sawfish)

en: Window manager expects pager to modify area+desktop properties directly
    (Enlightenment, FVWM)
uk: Менеджер вікон очікує від пейджера безпосередньої зміни властивостей ділянок та робочих столів
    (Enlightenment, FVWM)

en: Window manager moves decoration window instead
    (AfterStep, Enlightenment, FVWM, IceWM)
uk: Переміщення декорації замість вікна
    (AfterStep, Enlightenment, FVWM, IceWM)

en: With pixmap arrow
uk: З піктограмою стрілки

en: Without pixmap
uk: Без піктограми

en: X position of window
uk: Позиція вікна по X

en: Y position of window
uk: Позиція вікна по Y

en: You already have a status dock on the panel. You can only have one
uk: Ви вже маєте док стану на панелі. Ви можете мати лише один.

en: You are not running a GNOME Compliant
    Window Manager. GNOME support by the 
    window manager is strongly recommended
    for proper Desk Guide operation.
uk: Ви запустили не сумісний з GNOME віконний
    менеджер. Підтримка GNOME віконним менеджером
    є дуже бажаною для вірного функціонування
    Desk Guide.

en: You can not delete a top level submenu.
uk: Ви неможете видалити підменю верхнього рівня.

en: You can only have one menu panel at a time.
uk: Ви можете мати лише одну панель меню одночасно.

en: You can't add an entry to that submenu.
    You do not have the proper permissions.
uk: Ви неможете додати елемент в це підменю.
    У вас немає відповідних прав.

en: You cannot remove your last panel.
uk: Ви неможете вилучити останню панель.

en: You do not have fortune installed or you have not specified a program to run.
    
    Please refer to fish properties dialog.
uk: У вас не встановлено програму fortune чи у вас не вказано програму для запуску.
    
    Будь ласка, звертіться до діалогу властивостей рибки.

en: You do not have fortune installed.
uk: У вас не встановлено Fortune.

en: You have mail.
uk: Ви маєте пошту.

en: You have new mail.
uk: Ви маєте нову пошту.

en: You have switched the class of this window. Do you
     want to reconfigure this window to match the default
    configuration of the new class?
uk: Ви змінили клас цього вікна. Чи хотите ви привести
    конфіґурацію цього вікна у відповідність з конфіґурацією
    нового класу?

en: You may wait for it to respond or remove it.
uk: Ви можете чекати на відповідь або видалити програму.

en: You must supply a single argument with the .desktop file or url to use
uk: Вам необнідно вказати desktop-файл чи URL в якості арґументу

en: You've chosen to disable the startup hint.
    To re-enable it, choose "Startup Hint"
    in the GNOME Control Center
uk: Ви заборонили поради на початку роботи.
    Що знову дозвилити їх, виберіть "Поради на початку роботи"
    в Центрі керування GNOME

en: Your GNOME Fish's Name:
uk: Назва вашої рибки:

en: Your session has been saved
uk: Ваш сеанс збережено

en: Your version of libICE has a bug which causes gnome-session
    to not function correctly.
    
    If you are on Solaris, you should either upgrade to Solaris patch
    #108376-16 or use the libICE.so.6 from the original Solaris 7.
    Copy the file into /usr/openwin/lib.  (Thanks go to Andy Reitz
    for information on this bug).
    
    Your GNOME session will terminate after closing this dialog.
uk: Ваша версія libICE містить помилку, яка призводить до некоректної
    роботи gnome-session.
    
    Якщо ви використовуєте Solaris, вам потрібно або поновити систему до
    латки #108376-16, або використовувати libICE.so.6 з ориґінального Solaris 7.
    Ви можете просто скопіювати файл в /usr/openwin/lib. (Дякуємо Andy Reitz
    за інформацію про цю помилку).
    
    Ваш сеанс роботи в GNOME буде завершено після закривання цього вікна.

en: Zvt terminal widget:     Michael Zucchi (zucchi@zedzone.mmc.com.au)
uk: Віджет терміналу Zvt:    Michael Zucchi (zucchi@zedzone.mmc.com.au)

en: _Add Bookmark
uk: Додати закладку

en: _Back
uk: Назад

en: _Bookmarks
uk: Закладки

en: _Close terminal
uk: Закрити термінал

en: _Delete...
uk: Видалити...

en: _Forward
uk: Вперед

en: _Hide menubar
uk: Прибрати панель меню

en: _History
uk: Історія

en: _Index
uk: Покажчик

en: _New Submenu...
uk: Нове підменю...

en: _New Window
uk: Нове вікно

en: _New terminal
uk: Новий термінал

en: _Open in browser
uk: Відкрити у переглядачі

en: _Print screenshot...
uk: Надрукувати знімок...

en: _Reload
uk: Перевантажити

en: _Reset Terminal
uk: _Переініціалізувати термімнал

en: _Save screenshot to file:
uk: Зберегти знімок у файлі:

en: _Secure keyboard
uk: Захопити клавіатуру

en: _Show menubar
uk: Показати панель меню

en: _Sort
uk: Сортувати

en: _Sort Submenu
uk: Сортувати підменю

en: _View
uk: Вигляд

en: _Window
uk: Вікно

en: and finally, The Knights Who Say ... NI!
uk: і, нарешті, Лицарі, що кажуть "НІ"!

en: clock/hourformat=12
uk: clock/hourformat=24

en: creating user directory: %s
uk: створення каталогу користувача: %s

en: fixed
uk: моноширний

en: menu wasn't created
uk: меню не було створено

en: minutes
uk: хв

en: seconds
uk: с

en: the GNOME menu editor
uk: Редактор меню GNOME

en: unable to create user directory: %s
uk: неможливо створити католог користувача: %s

en: unable to remove .order file: %s
uk: неможливо видалити .order-файл: %s

en: untitled
uk: неназвано

en: untitled.desktop
uk: неназваний.стіл
