Аплет "╤нший годинник", показаний на Figure 1, це простий аналоговий годинник (схожий до такого ж в панел╕ CDE). Щоб додати цей аплет до панел╕, клацн╕ть правою кнопкою на панел╕ та вибер╕ть Панель->Додати до панел╕->Аплет->Годинники->╤нший годинник.
Н╕чого особливого цьому годиннику не потр╕бно. В╕н лише сидить на ваш╕й панел╕ та пов╕домля╓ про час.
Властивост╕… — в╕дкрива╓ д╕алогове в╕кно "Властивост╕".
Дов╕дка — показу╓ цей документ.
Про… — показу╓ основну ╕нформац╕ю про аплет "╤нший годинник", включаючи верс╕ю та назву аплету.
Ви можете налаштувати ╤нший годинник клацнувши правою кнопкою на ньому та вибравши Властивост╕…. Це в╕дкри╓ д╕алогове в╕кно Властивост╕ (показане на Figure 2), яке дозволить вам зм╕нювати р╕зн╕ параметри.
╢ так╕ властивост╕:
Кол╕р годинника — Зараз цей пункт не д╕╓, але в майбутньому ви зможете ним вказати кол╕р циферблата годинника.
Кол╕р годинниково╖ стр╕лки — Встанов╕ть тут кол╕р годинно╖ стр╕лки годинника.
Кол╕р хвилинно╖ стр╕лки — Встанов╕ть тут кол╕р хвилинно╖ стр╕лки годинника.
Кол╕р секундно╖ стр╕лки — Встанов╕ть тут кол╕р секундно╖ стр╕лки годинника.
Показувати секундну стр╕лку — Якщо це вибрано, то секундну стр╕лку буде показано.
П╕сля того як ви зробити вс╕ потр╕бн╕ зм╕ни, клацт╕нь на Гаразд щоб застосувати зм╕ни та закрити д╕алогове в╕кно Властивост╕. Для в╕дм╕ни зм╕н та повернення до попередн╕х значень, клацн╕ть на кнопку В╕дм╕нити.
Якшо системний годинник перевести назад використовуючи конду date, годинник зупиниться доки системний час не д╕йде до того, який зображено на годиннику. П╕сля цього в╕н буде процювати нормально.
╤нший годинник написав IЯigo Serna (<inigo@gazletan.bi.ehu.es>). Будь ласка, в╕дсилайтк в╕дгуки, коментар╕ та зв╕ти про помилки до Бази даних в╕дсл╕дковування помилок GNOME. (╤нструкц╕ю про те як п╕дготувати зв╕т про помилки можна знайти тут. Якщо ви використову╓те GNOME 1.1 або п╕зн╕ший, ви можете також використати Зас╕б зв╕тквання про помилки (bug-buddy), доступний з п╕дменю Утил╕ти меню Головне меню, для п╕дготовки зв╕т╕в про помилку.
Цю документац╕ю написали Telsa Gwynne (<telsa@linuxchix.org>) та Eric Baudais (<baudais@okstate.edu>). Будь ласка. в╕дсилайте вс╕ коментар╕ та в╕дгуки про це кер╕вництво на Проект документування GNOME в╕дсилаючи листи на <docs@gnome.org>. Ви також можете п╕дготувати коментар╕ використовуючи Таблицю стану документування GNOME.
Це в╕льна програма; ви можете повторно розповсюджувати ╖╖ ╕/або модиф╕кувати ╖╖ у в╕дпов╕дност╕ з Ун╕версальн╖ Громадською Л╕ценз╕╓ю GNU, опубл╕кованою Фондом В╕льного ПЗ; або верс╕╖ 2, або (за вашим бажанням) будь-яко╖ п╕зн╕шо╖.
Ця програма розповсюджу╓ться з спод╕ванням, що вона буде корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ╫АРАНТ╤Й; нав╕ть без домислювано╖ ╜арант╕╖ КОМЕРЦ╤ЙНО╥ Ц╤НОСТ╤ чи ПРИДАТНОСТ╤ ДЛЯ КОНКРЕТНО╥ Ц╤Л╤. Докладн╕ше див╕ться Ун╕версальну Громадську Л╕ценз╕ю GNU.
Коп╕ю л╕ценз╕╖ включено додатком до Кер╕вництва користувача GNOME. Ви можете також отримати коп╕ю Ун╕версальною Громадсько╖ л╕ценз╕╖ GNU в╕д Фонду В╕льного ПЗ, в╕дв╕давши ╖х сайт чи написавши за адресою:
Free Software Foundation, Inc.
59 Temple Place - Suite 330
Boston, MA 02111-1307
USA