gnome-media 1.0.51 - en to uk translation catalogue (282 entries)

en:  untitled.wav
uk:  ненайменований.wav

en: '%s' is a directory.
    Please enter another filename.
uk: "%s" -- каталог.
    Виберіть іншу назву файлу.

en: '%s' is a directory.
    Please select a soundfile to be opened.
uk: "%s" -- каталог.
    Виберіть звуковий файл для відкривання.

en: (Scanning)
uk: (Сканування)

en: 3D Effect
uk: Тривимірний ефекст

en: A Volume Unit Meter for ESD
uk: Керування гучністю для ESD

en: A simple soundrecorder and soundplayer for GNOME.
    Dedicated to my cat, Malte.
uk: Простий записувач та програвач звуку для GNOME.
    Присвячений моєму моїй кішці, Malte.

en: About
uk: Про

en: Action
uk: Дія

en: Add echo
uk: Додати луну

en: Add echo to the current sample
uk: Додати луну до поточного семплу

en: Adding echo to sample...
uk: Додавання відлуння до семплу...

en: Address
uk: Адреса

en: Analog Loopback
uk: Аналогова петля

en: Artist / Title
uk: Автор / Назва

en: Audio Mixer
uk: Мікшер

en: Audioformat:
uk: Аудіоформат:

en: Audioformat:
uk: Аудіоформат:

en: Aux
uk: Доп.

en: Bass
uk: Низькі

en: Bass
uk: НЧ

en: CD
uk: КД

en: CD
uk: КД

en: CD Player
uk: CD Програвач

en: CDDB Data
uk: Дані CDDB

en: CDDB Editor
uk: Редактор CDDB

en: CDDB Settings
uk: Установки CDDB

en: CDDB Status
uk: Стан CDDB

en: CDROM device
uk: Пристрій CDROM

en: Cannot connect to sound daemon.
    Please run 'esd' at a command prompt.
uk: Неможливо встановити з'єднання з сервером звуку.
    Будь-ласка, запустить "esd" з командного рядка.

en: Cannot load default Helvetica font. Loading any fixed width font.
uk: Неможливо завантажити типовий шрифт Гельветика. Завантаження будь-якого моноширного шрифту.

en: Cannot load fixed width font. Exiting.
uk: Неможливо завантажити моноширний шрифт. Вихід.

en: Cannot load requested font. Reloading default font.
uk: Неможливо завантажити потрібний шрифт. Перевантаження типового шрифту.

en: Category:
uk: Категорія:

en: Center
uk: Центр

en: Center Input
uk: Центральний вхід

en: Change font
uk: Змінити шрифт

en: Channels:
uk: Канали:

en: Clear
uk: Очистити

en: Click here to change (restart required):
uk: Клацніть тут для зміни (необхідний перезапуск):

en: Close tray
uk: Закрити лоток

en: Connect to the esd server on this host.
uk: Встановити з'єднання з сервером esd на цьому хості

en: Connecting [%s]
uk: З'єднання [%s]

en: Converting file...
uk: Перетворення файлу...

en: Could not find '%s'.
    Set the correct path to sox in preferences under the tab 'paths'.
    
    If you don't have sox, you will not be able to record or do any effects.
uk: Не вдалося знайти "%s".
    Вкажіть вірний шлях до sox в налаштуваннях в закладці "шляхи".
    
    Якщо ви не маєте sox, ви не зможете записувати та відтворювати ефекти.

en: Could not fork child process
uk: Не вдалося запустити процес-нащадок

en: Couldn't remove file: %s
uk: Неможливо видалити файл: %s

en: Create a new sample
uk: Створити новий семпл

en: Create new sample
uk: Створити новий семпл

en: DAC
uk: ЦАП

en: DSP Input
uk: Цифровий вхід

en: DSP Output
uk: Цифровий вихід

en: Delete CDDB Entry?
uk: Видалити запис CDDB?

en: Digital Loopback
uk: Цифрова петля

en: Digital1
uk: Цифровий1

en: Digital2
uk: Цифровий2

en: Digital3
uk: Цифровий3

en: Directories
uk: Каталоги

en: Directory %s does not exist.
    Do want to use it anyway?
uk: Каталогу %s не існує.
    Ви хочете це так залишити?

en: Disc ID
uk: ID диска

en: Disc Information (%02u:%02u minutes)
uk: Інформація про диск (%02u:%02u хвилин)

en: Disc Title
uk: Назва диска

en: Disconnecting [%s]
uk: Від'єднання [%s]

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Don't show this message again.
uk: Не показувати це повідомлення знову.

en: ESD Server Host
uk: Хост сервера ESD

en: ESD Volume Meter
uk: Гучність ESD

en: Echo
uk: Луна

en: Edit
uk: Редагувати

en: Effect
uk: Ефект

en: Effects
uk: Ефексти

en: Eject
uk: Вийняти

en: Equalizer
uk: Еквалайзер

en: Error
uk: Помилка

en: Error accessing cdrom device.
    Please check to make sure cdrom drive support
    is compiled into the kernel, and that you have
    permission to access the device.
    
    Reason: %s
uk: Помилка доспупу до пристрою cdrom.
    Будь-ласка, впевніться у тому що ядро було
    скомпільовано з підтримкою cdrom, і що
    ви маєте право доступу до цього пристрою.
    
    Причина:  %s

en: Error connecting [%s]
uk: Помилка з'єднання [%s]

en: Error querying [%s]
uk: Помилка запиту [%s]

en: Error reading $HOME/.cddbslave.
uk: Помилка читання $HOME/.cddbslave

en: Error reading [%s]
uk: Помилка читання [%s]

en: Error saving sound file
uk: Помилка збереження звукового файлу

en: Exit
uk: Вийти

en: Exit this program
uk: Вийти з програми

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: FM
uk: ЧМ

en: Fader
uk: Перехід гучності

en: File %s in 'mixer command' does not exist.
    Do you want to use it anyway?
uk: Файл %s в "команді мікшера" не існує.
    Ви хочете це так залишити?

en: File %s in 'sox command' does not exist.
    Do you want to use it anyway?
uk: Файл %s в "команді sox" не існує.
    Ви хочете це так залишити?

en: File '%s' already exists.
    Do you want to overwrite it?
uk: Файл "%s" вже існує.
    Ви хочете його переписати?

en: File '%s' doesn't exist.
    Please select a existing soundfile to be opened.
uk: Файлу "%s" не існує.
    Виберіть існуючий звуковий файл для відкривання.

en: File '%s' doesn't exist; using default.
uk: Файлу "%s" не існує; використовується типовий.

en: File '%s' isn't a supported soundfile.
uk: Файлу "%s" непідтримуваний звуковий файл.

en: File '%s' isn't a valid soundfile.
uk: Файл "%s" -- незвуковий файл.

en: File not saved. Do you want to save it?
uk: Файл не збережено. Ви хочете його зберегти?

en: Filename of the CD device
uk: Назва файлу пристрою CD

en: Forever
uk: Завжди

en: GEOMETRY
uk: РЕОМЕТРІЯ

en: GMIX - The Gnome Mixer
uk: GMIX - мікшер Gnome

en: GNOME Sound recorder
uk: GNOME Записувач звуку

en: GNOME Soundrecorder:
uk: GNOME Записувач звуку:

en: GTCD is the Gnome CD player application. Includes CDDB support. Please see the 'Thanks' file included with the distribution for more credits.
uk: GTCD - це Gnome програвач CD з підтримкою CDDB. Будь-ласка подивіться файл "Thanks" файл із поставки для додаткової інформації про авторів.

en: GUI
uk: ГІК

en: Get CDDB Now
uk: Отримати CDDB

en: Gnome CD Player
uk: Програвач CD для Gnome

en: Headphone
uk: Слухавка

en: Help
uk: Довідка

en: Hide menu on start
uk: Прибрати меню на початку

en: Host is %s
uk: Хостом є %s

en: IGain
uk: ВхПс

en: Inactive. %s
uk: Не використовується. %s

en: Info
uk: Інформація

en: Input Gain
uk: Підсилення входу

en: Key
uk: Клавіша

en: Keybindings
uk: Прив'язки клавіш

en: Line
uk: Канал

en: Line
uk: Канал

en: Line1
uk: Канал1

en: Line2
uk: Канал2

en: Line3
uk: Канал3

en: Local Database
uk: Локальна база даних

en: Lock
uk: Блок.

en: MIC
uk: Мікрофон

en: Main window
uk: Головне вікно

en: Master
uk: Головний

en: Master Digital
uk: Головний цифровий

en: Master Mono
uk: Головний моно

en: Mic
uk: Мікр.

en: Mic Gain
uk: Підсилення мікрофона

en: Mix
uk: Мікш

en: Monitor
uk: Монітор

en: Mono
uk: Моно

en: Mute
uk: Німий

en: New
uk: Новий

en: No Disc
uk: Немає диска

en: No match found for %s
uk: Немає елементів відповідних %s

en: Nr of times:
uk: Разів:

en: OGain
uk: ВихПс

en: On exit
uk: На виході

en: On startup
uk: На початку

en: Open a vertical version of the meter.
uk: Відкрити вертикальну версію індикатора

en: Open track editor
uk: Відкрити редактор треків

en: Open tray
uk: Відкрити лоток

en: Output Gain
uk: Підсилення виходу

en: PC Speaker
uk: Репродуктор ПК

en: PCM
uk: КІМ

en: Password
uk: Пароль

en: Path to mixer:
uk: Шлях до мікшера:

en: Path to sox:
uk: Шлях до sox:

en: Paths
uk: Шляхи

en: Pcm
uk: КІМ

en: Pcm2
uk: КІМ2

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone Output
uk: Телефонний вихід

en: PhoneIn
uk: ТелеВх

en: PhoneOut
uk: ТелеВих

en: Play
uk: Відтворити

en: Play CD on startup
uk: Починати програвання CD на початку

en: Play current sample
uk: Відтворити поточний семпл

en: Play-repeating
uk: Відтворення з повторенням

en: Play/Pause
uk: Грати/Пауза

en: Playing
uk: Відтворити

en: Playing...
uk: Відтворення...

en: Playlist
uk: Список треків

en: Popup save dialog when recording is finished
uk: Видати діалог збереження коли запис зікінчиться

en: Popup warning message if size (Mb) of sample becomes bigger than:
uk: Видати попередження коли розмір (в Мб) семплу буде більше ніж:

en: Port
uk: Порт

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preferences...
uk: Настройки...

en: Program files
uk: Файли програми

en: Proxy
uk: Проксі

en: Querying server [%s]
uk: Опитування сервера [%s]

en: Quit
uk: Вийти

en: Radio
uk: Радіо

en: Reading reply [%s]
uk: Читання відповіді [%s]

en: Ready for command: %s
uk: Готовий до виконання команди: %s

en: Rec
uk: Запис

en: Rec.
uk: Запис

en: Record
uk: Запис

en: Recording
uk: Запис

en: Recording timeout:
uk: Час зипису в хвилинах:

en: Recording...
uk: Запис...

en: Refresh List
uk: Оновити список

en: Remove
uk: Видалити

en: Repeat
uk: Повторення

en: Restore saved mixer levels on startup
uk: Відновлювати збережені рівні під час запуску мікшера

en: Run GNOME mixer
uk: Запустити мікшер GNOME

en: Run mixer...
uk: Запустити мікшер...

en: SOCKS Server
uk: Сервер SOCKS

en: Sample rate:
uk: Швидкість семплу:

en: Sample rate:
uk: Швидкість семплу:

en: Save sound file
uk: Зберегти звуковий файл

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Select a sound file
uk: Виберіть звуковий файл

en: Server Settings
uk: Установки сервера

en: Show handles (restart required)
uk: Показувати ручки (необхідний перезапуск)

en: Show sound information
uk: Показати звукову інформацію

en: Show soundinfo
uk: Показати звукову інформацію

en: Show time
uk: Показати час

en: Show tooltips
uk: Показувати підказки

en: Size
uk: Розмір

en: Skip backwards
uk: Назад

en: Skip forwards
uk: Вперед

en: Sound
uk: Звук

en: Sound options
uk: Параметри звуку

en: Sounddevice not ready! Please check that there isn't
    another program running that's using the sounddevice.
uk: Звуковиго пристрій не готовий! Переконайтесь що його
    не використовує інша програма.

en: Specify a file to be opened
uk: Вказати файл для відкривання

en: Specify a file to start playing
uk: Вказує файл для початку відтворення

en: Specify a file to start recording
uk: Вказує файл для початку запису

en: Specify the X position of the meter.
uk: Вказати Х-координату індикатора

en: Specify the Y position of the meter.
uk: Вказати Y-координату індикатора.

en: Specify the geometry of the main window
uk: Вказати геометрію головного вікна

en: Spkr
uk: ГМ

en: Start playing
uk: Почати програвання

en: Start recording
uk: Почати запис

en: Stop
uk: Зупинити

en: Stop playing
uk: Зупинити програвання

en: Stop playing/recording
uk: Зупинити відтворення/запис

en: Stop recording if size (Mb) of sample becomes bigger than:
uk: Зупинити запис коли розмір (Мб) семплу стане більше ніж:

en: Stop recording on timeout
uk: Зупинити запис через певний час

en: Submit
uk: Передати

en: Submit Information
uk: Передати інформацію

en: Submit information about
    '%s'
uk: Передати інформацію про
    "%s"

en: Surround
uk: Оточення

en: Surround Input
uk: Вхід оточення

en: Synth
uk: Синтез

en: TCD - The Gnome CD Player
uk: TCD - Програвач компактдисків GNOME

en: Temp dir:
uk: Тимчасовий каталог:

en: Temp directory %s is a file.
    Do you want to use it anyway?
uk: Тимчасовий каталог %s є файлом.
    Ви хочете це так залишити?

en: The size of the current sample is more than %i Mb!
uk: Розмір поточного семплу більше %i Мб!

en: This is a mixer for OSS sound-devices.
uk: Мікшер для звукових пристроїв OSS.

en: Time
uk: Час

en: Timeout: %s
uk: Час очікування %s

en: Title
uk: Назва

en: To:
uk: До:

en: Track %d
uk: Трек %d

en: Track Editor
uk: Редактор треків

en: Track Editor...
uk: Редактор треків...

en: Track Information
uk: Інформація про трек

en: Track/title color
uk: Колір трека/назви

en: Track/title font
uk: Шрифт трека/назви

en: Trebl
uk: ВЧ

en: Treble
uk: Високі

en: Trk
uk: Трк

en: Undo all changes
uk: Відмінити усі зміни

en: Undo all changes made on the current sample
uk: Відмінити усі зміни зроблені в поточному семплі

en: Undoing all changes...
uk: Відміна усіх змін...

en: Unknown / Unknown
uk: Невідомий / Невідомий

en: Use HTTP
uk: Використовувати HTTP

en: Use SOCKS
uk: Використовувати SOCKS

en: Use alternate method to play CD
uk: Використовувати альтернативний метод програвання CD

en: Use mixer icons
uk: Використовувати піктограми

en: Use mixer labels
uk: Використовувати підписи

en: Use proxy authentication
uk: Використовувати аутентифікацію на проксі

en: Use squared law volume control
uk: Використовувати квадратичний закон керування гучністю

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Username
uk: Назва користувача

en: Video
uk: Відео

en: Vol
uk: Гуч

en: Volume
uk: Гучність

en: Volume Meter
uk: Індикатор гучності

en: Waiting for reply [%s]
uk: Очікування відповіді [%s]

en: Woofer
uk: Низькочастотний репродуктор

en: Woofer Input
uk: Низькочастотний вхід

en: X-Position
uk: Х-координата

en: Y-Position
uk: Y-координата

en: You don't have the correct permissions (read & write) for temp directory %s.
    Do you want to use it anyway?
uk: Ви ввеле невірні права (зчитування та запис) на тимчасовий каталог %s.
    Ви хочете це так залишити?

en: You havn't entered a mixer command; you will not be able to start the mixer.
    Do you want to use it anyway?
uk: Ва не ввели команду мікшера; ви не зможете запустити мікшер.
    Ви хочете це так залишити?

en: You havn't entered a sox command; you will not be able to record.
    Do you want to use it anyway?
uk: Ви не ввели команду sox; ви не зможете записувати.
    Ви хочете це так залишити?

en: You havn't entered a temp dir. You will not be able to record.
    Do you want to use it anyway?
uk: Ви не ввели тимсчасовий каталог; ви не зможете записувати.
    Ви хочете це так залишити?

en: _New
uk: Новий

en: don't restore mixer-settings from configuration
uk: не відновлювати установки мікшера з конфігурації

en: don't save (modified) mixer-settings into configuration
uk: не зберігати (змінені) установки мікшера в конфігурацію

en: dsc-e
uk: дск-г

en: dsc-r
uk: дск-л

en: initialise the mixer(s) from stored configuration and exit
uk: ініціалізувати мікшер(и) зі збереженої конфігурації та вийти

en: loop-cd
uk: цикл-кд

en: loop-t
uk: цикл-т

en: mono
uk: моно

en: mono/stereo
uk: моно/стерео

en: restore mixer-settings from configuration
uk: відновлювати установки мікшера з конфігурації

en: stereo
uk: стерео

en: trk-e
uk: трк-г

en: trk-r
uk: трк-л
